pidgin-otr 4.0.0 - en to cs translation catalogue (157 entries)

en: ?lang=en
cs: ?lang=cs

en: Your buddy is attempting to determine if he or she is really talking to you, or if it's someone pretending to be you.  Your buddy has asked a question, indicated below.  To authenticate to your buddy, enter the answer and click OK.
cs: Váš kamarád se pokouší určit, zda skutečně komunikuje s vámi, nebo s někým, kdo se za vás vydává. Váš kamarád vám položil otázku uvedenou níže. Abyste se mohli vůči svému kamarádovi autentizovat, zadejte odpověď a klikněte na OK.

en: To authenticate using a question, pick a question whose answer is known only to you and your buddy.  Enter this question and this answer, then wait for your buddy to enter the answer too.  If the answers don't match, then you may be talking to an imposter.
cs: Chcete-li provést autentizaci otázkou, zvolte si otázku, na niž znáte odpověď pouze vy a váš kamarád. Zadejte tuto otázku a příslušnou odpověď a vyčkejte, až váš kamarád také zadá odpověď. Pokud nebudou odpovědi stejné, je možné, že komunikujete s někým, kdo se za vašeho kamaráda vydává.

en: This is the question asked by your buddy:
cs: Toto je otázka, kterou položil váš kamarád:

en: Enter question here:
cs: Sem zadejte otázku:

en: This buddy is already authenticated.
cs: Tento kamarád je již autentizován.

en: Enter secret answer here (case sensitive):
cs: Sem zadejte tajnou odpověď (rozlišují se velká a malá písmena):

en: To authenticate, pick a secret known only to you and your buddy.  Enter this secret, then wait for your buddy to enter it too.  If the secrets don't match, then you may be talking to an imposter.
cs: Chcete-li provést autentizaci, zvolte si tajný text, který znáte pouze vy a váš kamarád. Tento tajný text zadejte a vyčkejte, až jej zadá také váš kamarád. Pokud texty nebudou stejné, je možné, že komunikujete s někým, kdo se za vašeho kamaráda vydává.

en: Enter secret here:
cs: Sem zadejte tajný text:

en: To verify the fingerprint, contact your buddy via some <i>other</i> authenticated channel, such as the telephone or GPG-signed email.  Each of you should tell your fingerprint to the other.
cs: Chcete-li ověřit otisk, kontaktujte svého kamaráda <i>jinou</i>, ověřenou cestou, například telefonem nebo pomocí e-mailu s GPG podpisem. Každý z vás by měl svůj otisk sdělit tomu druhému.

en: If everything matches up, you should choose <b>I have</b> in the menu below.
cs: Pokud se vše shoduje, zvolte <b>Ověřil(a) jsem</b> v nabídce níže.

en: [none]
cs: [žádný]

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Fingerprint for you, %s (%s):
    %s
    
    Purported fingerprint for %s:
    %s
cs: Otisk pro váš účet %s (%s):
    %s
    
    Údajný otisk pro účet %s:
    %s

en: How would you like to authenticate your buddy?
cs: Jakým způsobem chcete kamaráda autentizovat?

en: Question and answer
cs: Otázkou a odpovědí

en: Shared secret
cs: Společným tajemstvím

en: Manual fingerprint verification
cs: Ruční kontrolou otisků

en: _Authenticate
cs: _Autentizovat

en: Authenticating a buddy helps ensure that the person you are talking to is who he or she claims to be.
cs: Autentizace kamaráda pomáhá zajistit, že osoba, se kterou komunikujete, je skutečně tou, za kterou se vydává.

note: Translators: you are asked to authenticate yourself
en: Authenticating to Buddy
cs: Autentizujete se vůči kamarádovi

note: Translators: you asked your buddy to authenticate him/herself
en: Authenticating Buddy
cs: Autentizujete kamaráda

en: Authenticating to %s
cs: Autentizujete se vůči účtu %s

en: Authenticating %s
cs: Autentizujete účet %s

en: Waiting for buddy...
cs: Čekám na kamaráda...

en: Generating private key
cs: Generuji soukromý klíč

en: Please wait
cs: Čekejte prosím

note: Create the Please Wait... dialog
en: Generating private key for %s (%s)...
cs: Generuji soukromý klíč pro účet %s (%s)...

en: %s Done.
cs: %s Hotovo.

en: %s is contacting you from an unrecognized computer.  You should <a href="%s%s">authenticate</a> this buddy.
cs: Kamarád %s vás kontaktuje z nerozpoznaného počítače. Měli byste jej <a href="%s%s">autentizovat</a>.

en: %s has not been authenticated yet.  You should <a href="%s%s">authenticate</a> this buddy.
cs: Kamarád %s zatím nebyl autentizován. Měli byste jej <a href="%s%s">autentizovat</a>.

en: Finished
cs: Dokončeno

en: Private
cs: Soukromá

en: Unverified
cs: Neověřená

en: Not private
cs: Bez soukromí

en: OTR
cs: Zabezpečení (OTR)

note: Translators: the following four messages should give alternative * sentences. The user selects the first or second message in a combo box; * the third message, a new line, a fingerprint, a new line, and * the fourth message will follow it.
en: I have not
cs: Neověřil(a) jsem

note: 2nd message
en: I have
cs: Ověřil(a) jsem

note: 3rd message
en:  verified that this is in fact the correct
cs: , že toto je skutečně správný

note: 4th message
en: fingerprint for %s.
cs: otisk účtu %s.

en: Verify fingerprint for %s
cs: Ověřit otisk účtu %s

en: <small><i>%s %s
    
    </i></small>Fingerprint for you, %s (%s):
    %s
    
    Purported fingerprint for %s:
    %s
cs: <small><i>%s %s
    
    </i></small>Otisk vašeho účtu %s (%s):
    %s
    
    Údajný otisk účtu %s:
    %s

en: If everything matches up, you should indicate in the above dialog that you <b>have</b> verified the fingerprint.
cs: Pokud se vše shoduje, měli byste v dialogu výše zaznačit, že jste otisk <b>ověřili</b>.

en: Verify fingerprint
cs: Ověřit otisk

en: Authentication from %s
cs: Autentizace od %s

en: Authenticate %s
cs: Autentizovat %s

en: Authenticate Buddy
cs: Autentizovat kamaráda

en: An error occurred during authentication.
cs: Během autentizace došlo k chybě.

en: Authentication successful.
cs: Autentizace úspěšná.

en: Your buddy has successfully authenticated you.  You may want to authenticate your buddy as well by asking your own question.
cs: Váš kamarád vás úspěšně autentizoval. Možná budete chtít autentizovat také vy jeho pomocí své vlastní otázky.

en: Authentication failed.
cs: Autentizace selhala.

en: Private conversation with %s started.%s%s
cs: Zahájena soukromá konverzace s %s.%s%s

en: <a href="%s%s">Unverified</a> conversation with %%s started.%%s%%s
cs: Zahájena <a href="%s%s">neověřená</a> konverzace s %%s.%%s%%s

note: This last case should never happen, since we know * we're in ENCRYPTED.
en: Not private conversation with %s started.%s%s
cs: Zahájena konverzace bez soukromí s %s.%s%s

en:   Warning: using old protocol version 1.
cs:   Varování: používám starý protokol verze 1.

en:   Your client is logging this conversation.
cs:   Váš klient tuto konverzaci zaznamenává.

en:   Your client is not logging this conversation.
cs:   Váš klient tuto konverzaci nezaznamenává.

en: Your buddy is logged in multiple times and OTR has established <a href="%s%s">multiple sessions</a>. Use the icon menu above if you wish to select the outgoing session.
cs: Váš kamarád je přihlášen vícenásobně a OTR vytvořil <a href="%s%s">více relací</a>. Chcete-li si zvolit relaci pro odchozí zprávy, použijte ikonové menu nahoře.

en: Private conversation with %s lost.
cs: Soukromá konverzace s %s ztracena.

en: %s has ended his/her private conversation with you; you should do the same.
cs: %s ukončil(a) svou soukromou konverzaci s vámi; měli byste učinit totéž.

en: Successfully refreshed the private conversation with %s.%s
cs: Soukromá konverzace s %s byla úspěšně obnovena.%s

en: Successfully refreshed the <a href="%s%s">unverified</a> conversation with %%s.%%s
cs: <a href="%s%s">Neověřená</a> konverzace s %%s byla úspěšně obnovena.%%s

note: This last case should never happen, since we know * we're in ENCRYPTED.
en: Successfully refreshed the not private conversation with %s.%s
cs: Konverzace s %s bez soukromí byla úspěšně obnovena.%s

en: Attempting to refresh the private conversation with %s...
cs: Pokouším se obnovit soukromou konverzaci s %s...

en: Attempting to start a private conversation with %s...
cs: Pokouším se zahájit soukromou konverzaci s %s...

en: Start _private conversation
cs: Zahájit _soukromou konverzaci

en: Refresh _private conversation
cs: Obnovit _soukromou konverzaci

en: Re_authenticate buddy
cs: Znovu _autentizovat kamaráda

en: _Authenticate buddy
cs: _Autentizovat kamaráda

en: Not Private
cs: Bez soukromí

en: _What's this?
cs: _Co to je?

en: _End private conversation
cs: _Ukončit soukromou konverzaci

en: Warning: The selected outgoing OTR session (%u) is not the most recently active one (%u). Your buddy may not receive your messages. Use the icon menu above to select a different outgoing session.
cs: Varování: Vámi zvolená OTR relace (%u) pro odchozí zprávy není ta, která byla naposledy použita (%u). Váš kamarád možná vaše zprávy neobdrží. Pomocí ikonového menu nahoře můžete zvolit jinou relaci pro odchozí zprávy.

en: Send to most secure
cs: Poslat na nejbezpečnější

en: Send to most recent
cs: Poslat na naposledy použitou

en: Session %u
cs: Relace %u

en: Select
cs: Zvolit

en: Selected
cs: Zvolena

en: The privacy status of the current conversation is now: <a href="%s%s">%s</a>
cs: Stav soukromí aktuální konverzace je nyní: <a href="%s%s">%s</a>

en: OTR Messaging
cs: Zabezpečená komunikace (OTR)

en: Fingerprint: %.80s
cs: Otisk: %.80s

en: No key present
cs: Žádný klíč není přítomen

en: No account available
cs: Žádné účty nejsou k dispozici

en: Unused
cs: Nepoužíván

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Enable private messaging
cs: Povolit soukromou komunikaci

en: Automatically initiate private messaging
cs: Automaticky zahájit soukromou komunikaci

en: Require private messaging
cs: Vyžadovat soukromou komunikaci

en: Don't log OTR conversations
cs: Nezaznamenávat soukromé konverzace

en: Show OTR button in toolbar
cs: Zobrazit tlačítko zabezpečení (OTR) na panelu nástrojů

en: My private keys
cs: Mé soukromé klíče

en: Key for account:
cs: Klíč pro účet:

en: Generate
cs: Generovat

en: Default OTR Settings
cs: Výchozí nastavení zabezpečení (OTR)

en: OTR UI Options
cs: Volby uživatelského rozhraní OTR

en: Screenname
cs: Jméno uživatele

en: Status
cs: Stav

en: Verified
cs: Ověřen

en: Fingerprint
cs: Otisk

en: Account
cs: Účet

en: Start private connection
cs: Zahájit soukromou konverzaci

en: End private connection
cs: Ukončit soukromou konverzaci

en: Forget fingerprint
cs: Zapomenout otisk

en: Config
cs: Konfigurace

en: Known fingerprints
cs: Známé otisky

en: OTR Settings
cs: Nastavení zabezpečení (OTR)

note: Set the title
en: OTR Settings for %s
cs: Nastavení zabezpečení (OTR) pro účet %s

note: Make the cascaded checkboxes
en: Use default OTR settings for this buddy
cs: Použít pro tohoto kamaráda výchozí nastavení zabezpečení (OTR)

en: You are not currently connected to account %s (%s).
cs: Momentálně nejste připojeni k účtu %s (%s).

en: Not connected
cs: Nepřipojen

en: Out of memory building filenames!
cs: Došla paměť při tvorbě jmen souborů!

en: Could not write private key file
cs: Nelze zapisovat do souboru se soukromými klíči

en: Unknown account %s (%s).
cs: Neznámý účet %s (%s).

en: Unknown account
cs: Neznámý účet

en: Error occurred encrypting message.
cs: Během šifrování zprávy došlo k chybě.

en: You sent encrypted data to %s, who wasn't expecting it.
cs: Poslali jste zašifrovaná data kamarádovi %s, který je neočekával.

en: You transmitted an unreadable encrypted message.
cs: Odeslali jste nečitelnou šifrovanou zprávu.

en: You transmitted a malformed data message.
cs: Odeslali jste zprávu s poškozenými daty.

en: [resent]
cs: [posláno znovu]

en: You attempted to send an unencrypted message to %s
cs: Pokusili jste se odeslat nešifrovanou zprávu kamarádovi %s

en: Attempting to start a private conversation...
cs: Pokouším se zahájit soukromou konverzaci...

en: OTR Policy Violation
cs: Porušení zásad zabezpečení (OTR)

en: Unencrypted messages to this recipient are not allowed.  Attempting to start a private conversation.
    
    Your message will be retransmitted when the private conversation starts.
cs: Není povoleno posílat nešifrované zprávy tomuto příjemci. Pokouším se zahájit soukromou konverzaci.
    
    Vaše zpráva bude znovu odeslána, jakmile začne soukromá konverzace.

en: An error occurred when encrypting your message.  The message was not sent.
cs: Během šifrování zprávy došlo k chybě. Zpráva nebyla odeslána.

en: Error encrypting message
cs: Chyba při šifrování zprávy

en: An error occurred when encrypting your message
cs: Během šifrování vaší zprávy došlo k chybě.

en: The message was not sent.
cs: Zpráva nebyla odeslána.

en: %s has already closed his/her private connection to you
cs: %s již ukončil(a) své soukromé spojení k vám

en: Your message was not sent.  Either end your private conversation, or restart it.
cs: Vaše zpráva nebyla odeslána. Ukončete svou soukromou konverzaci, nebo ji restartujte.

en: Private connection closed
cs: Soukromé spojení uzavřeno

en: Your message was not sent.  Either close your private connection to him, or refresh it.
cs: Vaše zpráva nebyla odeslána. Buď ukončete svoje soukromé spojení, nebo jej obnovte.

en: Error setting up private conversation: Malformed message received
cs: Došlo k chybě při zakládání soukromé konverzace: Přijata poškozená zpráva

en: Error setting up private conversation: %s
cs: Chyba při zakládání soukromé konverzace: %s

en: OTR Error
cs: Chyba zabezpečení (OTR)

en: We are receiving our own OTR messages.  You are either trying to talk to yourself, or someone is reflecting your messages back at you.
cs: Přijímáme své vlastní zabezpečené zprávy. Buď se snažíte psát sobě samé(mu), nebo vám někdo vrací vaše vlastní zprávy.

en: We are receiving our own OTR messages.
cs: Přijímáme své vlastní zabezpečené zprávy.

en: You are either trying to talk to yourself, or someone is reflecting your messages back at you.
cs: Buď se snažíte psát sobě samé(mu), nebo vám někdo vrací vaše vlastní zprávy.

en: <b>The last message to %s was resent.</b>
cs: <b>Poslední zpráva pro %s byla znovu odeslána.</p>

en: Message resent
cs: Zpráva odeslána znovu

en: <b>The encrypted message received from %s is unreadable, as you are not currently communicating privately.</b>
cs: <b>Šifrovaná zpráva přijatá od %s je nečitelná, protože momentálně nekomunikujete soukromě.</b>

en: Unreadable message
cs: Nečitelná zpráva

en: We received an unreadable encrypted message from %s.
cs: Obdrželi jsme nečitelnou zašifrovanou zprávu od %s.

en: We received a malformed data message from %s.
cs: Obdrželi jsme poškozenou datovou zprávu od %s.

en: Heartbeat received from %s.
cs: Přijata známka života od %s.

en: Heartbeat sent to %s.
cs: Odeslána známka života pro %s.

en: <b>The following message received from %s was <i>not</i> encrypted: [</b>%s<b>]</b>
cs: <b>Následující zpráva, přijatá od %s, <i>nebyla</i> šifrována: [</b>%s<b>]</b>

en: Received unencrypted message
cs: Přijata nešifrovaná zpráva

en: Unrecognized OTR message received from %s.
cs: Přijata nerozpoznaná zabezpečená zpráva od %s.

en: %s has sent a message intended for a different session. If you are logged in multiple times, another session may have received the message.
cs: %s odeslal(a) zprávu určenou pro jinou relaci. Pokud jste přihlášeni vícenásobně, možná tuto zprávu přijala některá jiná relace.

en: Received message for a different session
cs: Obdržena zpráva pro jinou relaci

en: This beta copy of the Off-the-Record Messaging v%s Pidgin plugin has expired as of 2013-01-01. Please look for an updated release at http://otr.cypherpunks.ca/
cs: Této kopii betaverze zásuvného modulu Off-the-Record Messaging v%s pro Pidgin vypršela platnost 1.1.2013. Prosím hledejte aktualizovanou verzi na http://otr.cypherpunks.ca/

en: You have enabled a beta version of the Off-the-Record Messaging v%s Pidgin plugin. This version is intended for testing purposes only and is not for general purpose use.
cs: Povolili jste beta verzi zásuvného modulu Off-the-Record Messaging v%s pro Pidgin. Tato verze je určena pouze pro testovací účely a není vhodná pro všeobecné použití.

en: Provides private and secure conversations
cs: Poskytuje soukromé a zabezpečené konverzace

en: Preserves the privacy of IM communications by providing encryption, authentication, deniability, and perfect forward secrecy.
cs: Zachovává soukromí komunikací přes IM poskytováním šifrování, autentizace, popiratelnosti a dokonalého dopředného utajení.

en: Account %s (%s) could not be found
cs: Účet %s (%s) nebyl nalezen

en: Account not found
cs: Účet nenalezen
