pidgin-otr 4.0.0.fa - en to fa translation catalogue (157 entries)

en: ?lang=en
fa: ?lang=fa

en: Your buddy is attempting to determine if he or she is really talking to you, or if it's someone pretending to be you.  Your buddy has asked a question, indicated below.  To authenticate to your buddy, enter the answer and click OK.
fa: دوست شما قصد دارد اطمینان حاصل کند که در حال مکالمه با شماست و نه با فرد دیگری که قصد دارد خود را به جای شما معرفی نماید. دوست شما سوالی را  ‏مطرح کرده است که در زیر آمده است. برا احراز هویت خود جواب سوال را وارد نمود و کلید OK را کلیک کنید.

en: To authenticate using a question, pick a question whose answer is known only to you and your buddy.  Enter this question and this answer, then wait for your buddy to enter the answer too.  If the answers don't match, then you may be talking to an imposter.
fa: برای احراز هویت به وسیله سوال، سوالی را که جواب آن را تنها شما و دوستتان می‌دانید انتخاب کنید. این سوال و جواب را وارد کرده و منتظر شوید که دوستتان نیز جواب را وارد کند. اگر جواب درست را دریافت نکردید ممکن است که با فرد دیگری (مهاجم) در حال مکالمه باشید!

en: This is the question asked by your buddy:
fa: سوالی که توسط دوستتان پرسیده شده است:

en: Enter question here:
fa: سوال را اینجا وارد نمایید:

en: This buddy is already authenticated.
fa: هویت این دوست قبلاً احراز شده است.

en: Enter secret answer here (case sensitive):
fa: جواب سوال (مخفی) را اینجا وارد نمایید (حساس به حروف کوچک و بزرگ):

en: To authenticate, pick a secret known only to you and your buddy.  Enter this secret, then wait for your buddy to enter it too.  If the secrets don't match, then you may be talking to an imposter.
fa: برای احراز هویت ، پیام محرمانه را که  تنها شما و دوستتان آن را می‌دانید انتخاب کنید. این پیام را وارد کرده و منتظر شوید که دوستتان نیز آن را وارد کند. اگر پیام درست را دریافت نکردید ممکن است که با فرد دیگری (مهاجم) در حال مکالمه باشید!

en: Enter secret here:
fa: پیام محرمانه را اینجا وارد نمایید:

en: To verify the fingerprint, contact your buddy via some <i>other</i> authenticated channel, such as the telephone or GPG-signed email.  Each of you should tell your fingerprint to the other.
fa: برای اینکه دوست شما از اثرانگشت الکترونیکی شما مطلع شود از طریق یک کانال ارتباطی امن<i>دیگر</i>مانند تلفن یا ایمیلی که توسط GPG امضا شده است با او تماس بگیرید. هریک از شما باشد اثرانگشت خود را به دیگری بگویید.

en: If everything matches up, you should choose <b>I have</b> in the menu below.
fa: اگر همه چیز صحیح است باید در منوی زیر <b>تایید می‌کنم</b> را انتخاب نمایید.

en: [none]
fa: [هیچ]

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Fingerprint for you, %s (%s):
    %s
    
    Purported fingerprint for %s:
    %s
fa: اثر انگشت برای شما،  %s (%s):
     %s
    
    اثر انگشت ادّعا شده برای %s:
    %s

en: How would you like to authenticate your buddy?
fa: چگونه قصد دارید هویت خود را به دوستتان ثابت نمایید؟

en: Question and answer
fa: پرسش و پاسخ

en: Shared secret
fa: پیام محرمانه

en: Manual fingerprint verification
fa: تایید اثر انگشت به صورت دستی

en: Authenticating a buddy helps ensure that the person you are talking to is who he or she claims to be.
fa:  احراز هویت یک دوست به شما این امکان را می‌دهد که اطمینان حاصل کنید که کسی با او در حال مکالمه هستید همان کسی است که ادعا می‌کند.

note: Translators: you are asked to authenticate yourself
en: Authenticating to Buddy
fa: در حال اثبات هویت به دوست شما

note: Translators: you asked your buddy to authenticate him/herself
en: Authenticating Buddy
fa: در حال احراز هویت دوست شما

en: Authenticating to %s
fa: در حال اثبات هویت به %s

en: Authenticating %s
fa: در حال احراز هویت %s

en: Waiting for buddy...
fa: منتظر دوست شما...

en: Generating private key
fa: در حال تولید کلید خصوصی

en: Please wait
fa: لطفا صبر کنید

note: Create the Please Wait... dialog
en: Generating private key for %s (%s)...
fa: %s (%s) در حال تولید کلید خصوصی برای

en: %s Done.
fa:  .پایان %s

en: %s is contacting you from an unrecognized computer.  You should <a href="%s%s">authenticate</a> this buddy.
fa:  از یک کامپیوتر ناشناس در حال برقراری ارتباط با شماست. شما باید او را %s<a href="%s%s">احراز حویت</a>نمایید.

en: %s has not been authenticated yet.  You should <a href="%s%s">authenticate</a> this buddy.
fa:  %s هویت هنوز تایید نشده است.شما باید او را <a href="%s%s">احراز حویت</a>نمایید.

en: Finished
fa: پایان یافت

en: Private
fa: محرمانه

en: Unverified
fa: تایید نشده

en: Not private
fa: غیر محرمانه

note: Translators: the following four messages should give alternative * sentences. The user selects the first or second message in a combo box; * the third message, a new line, a fingerprint, a new line, and * the fourth message will follow it.
en: I have not
fa: تایید نمی‌کنم

note: 2nd message
en: I have
fa: تایید می‌کنم

note: 3rd message
en:  verified that this is in fact the correct
fa: تایید شد که این درست است

note: 4th message
en: fingerprint for %s.
fa: اثرانگشت برای %s

en: Verify fingerprint for %s
fa: اثر انگشت برای %s را تایید کنید

en: <small><i>%s %s
    
    </i></small>Fingerprint for you, %s (%s):
    %s
    
    Purported fingerprint for %s:
    %s
fa: <small><i>%s %s
    
    </i></small>اثر انگشت برای شما, %s (%s):
    %s
    
    اثر انگشت ادّعا شده برای %s:
    %s

en: If everything matches up, you should indicate in the above dialog that you <b>have</b> verified the fingerprint.
fa:  شمااگر همه چیز درست است باید در پنجره بالا مشخص کنید که شما اثرانگشت  را<b>تایید کرده‌اید</b>.

en: Verify fingerprint
fa: اثر انگشت را تایید کنید

en: Authentication from %s
fa: احراز هویت از طرف %s

en: Authenticate %s
fa: هویت %s را تایید کنید

en: Authenticate Buddy
fa: هویت دوست خود را تایید کنید

en: An error occurred during authentication.
fa: اشکالی در احراز هویت اتفاق افتاده است

en: Authentication successful.
fa: احراز هویت موفقیت‌آمیز انجام شد.

en: Your buddy has successfully authenticated you.  You may want to authenticate your buddy as well by asking your own question.
fa: دوست شما با موفقیت هویت شما را تایید کرده است. شما هم می‌توانید با پرسیدن سوال هویت دوستتان را تایید کنید.

en: Authentication failed.
fa: احراز هویت انجام نشد

en: Private conversation with %s started.%s%s
fa: مکالمه محرمانه با %s آغاز شد.%s%s

en: <a href="%s%s">Unverified</a> conversation with %%s started.%%s%%s
fa: یک مکالمه<a href="%s%s">تایید نشده</a> با %%s آغاز شد.%%s%%s

note: This last case should never happen, since we know * we're in ENCRYPTED.
en: Not private conversation with %s started.%s%s
fa: مکالمه غیر محرمانه با %s آغاز شد. %s%s

en:   Warning: using old protocol version 1.
fa:  هشدار: در حال استفاده از پروتکل قدیمی ۱.

en:   Your client is logging this conversation.
fa:  دستگاه شما این مکالمه را ثبت می‌کند.

en:   Your client is not logging this conversation.
fa:  دستگاه شما این مکالمه را ثبت نمی‌کند.

en: Your buddy is logged in multiple times and OTR has established <a href="%s%s">multiple sessions</a>. Use the icon menu above if you wish to select the outgoing session.
fa: ودوست شما از چند محل مختلف لاگین کرده‌است و OTR <a href="%s%s">چندین نشست</a> برقرار کرده‌است. می‌توانید از منوهای بالا نشست خود را انتخاب کنید.

en: Private conversation with %s lost.
fa: نشست محرمانه با %s قطع شد.

en: %s has ended his/her private conversation with you; you should do the same.
fa: .نشست محرمانه خود را با شما پایان داده‌است؛ شما نیز باید همین کار را انجام دهید %s

en: Successfully refreshed the private conversation with %s.%s
fa:  مکالمه محرمانه با %s با موفقیت رفرش شد.%s

en: Successfully refreshed the <a href="%s%s">unverified</a> conversation with %%s.%%s
fa: با موفقیت مکالمه <a href="%s%s">تایید نشده</a> با   %%s رفرش شد.%%s

note: This last case should never happen, since we know * we're in ENCRYPTED.
en: Successfully refreshed the not private conversation with %s.%s
fa:  مکالمه غیرمحرمانه با %s با موفقیت رفرش گردید. %s

en: Attempting to refresh the private conversation with %s...
fa: ... %s در حال تلاش برای رفرش کردن مکالمه محرمانه با

en: Attempting to start a private conversation with %s...
fa: .%s در حال تلاش برای رفرش کردن مکالمه محرمانه با

en: Start _private conversation
fa: آغاز مکالکه _محرمانه

en: Refresh _private conversation
fa: رفرش مکالمه _محرمانه

en: Re_authenticate buddy
fa: _احراز هویت مجدد دوست

en: _Authenticate buddy
fa: _احراز هویت دوست

en: Not Private
fa: غیر محرمانه

en: _What's this?
fa: _این چیست؟

en: _End private conversation
fa: _پایان مکالکه محرمانه

en: Warning: The selected outgoing OTR session (%u) is not the most recently active one (%u). Your buddy may not receive your messages. Use the icon menu above to select a different outgoing session.
fa: هشدار: نشست خروجیOTRکه هم‌اکنون انتخاب شده (%u) جدیدترین نشست فعال نیست (%u). دوست شما ممکن است پیام‌های شما را دریافت نکند. برای تغییر نشست خروجی از منوی بالا استفاده کنید.

en: Send to most secure
fa: به امن‌ترین بفرست

en: Send to most recent
fa: به جدیدترین بفرست

en: Session %u
fa: نشست %u

en: Select
fa: انتخاب کنید

en: Selected
fa: انتخاب شده

en: The privacy status of the current conversation is now: <a href="%s%s">%s</a>
fa: وضعیت محرمانگی مکالمه کنونی: <a href="%s%s">%s</a>

en: OTR Messaging
fa: سیستم پیام‌رسانی OTR

en: Fingerprint: %.80s
fa: اثر انگشت:  %.80s

en: No key present
fa: کلیدی موجود نیست

en: No account available
fa: اکانتی موجود نیست.

en: Unused
fa: بلاستفاده

en: Yes
fa: بلی

en: No
fa: نه

en: Enable private messaging
fa: پیام‌دهی محرمانه را فعال کن

en: Automatically initiate private messaging
fa: به صورت خودکار پیام‌دهی محرمانه را فعال کن

en: Require private messaging
fa: پیام‌دهی محرمانه را الزامی کن

en: Don't log OTR conversations
fa: پیام‌های OTR را ثبت نکن

en: Show OTR button in toolbar
fa: دکمه OTR را در نوار ابزار نمایش بده

en: My private keys
fa: کلیدهای خصوصی من

en: Key for account:
fa: کلید برای اکانت:

en: Generate
fa: تولید کن

en: Default OTR Settings
fa: تنظیمات اولیه OTR

en: OTR UI Options
fa: امکانات واسط گرافیکی OTR

en: Screenname
fa: اسم‌نمایش

en: Status
fa: وضعیت

en: Verified
fa: تایید شده

en: Fingerprint
fa: اثرانگشت

en: Account
fa: اکانت

en: Start private connection
fa: مکالمه خصوصی را آغاز کن

en: End private connection
fa: مکالمه خصوصی را تمام کن

en: Forget fingerprint
fa: اثرانگشت را فراموش کن

en: Config
fa: تنظیمات

en: Known fingerprints
fa: اثرهای انگشت شناخته شده

en: OTR Settings
fa: تنظیمات OTR

note: Set the title
en: OTR Settings for %s
fa: تنظیمات OTR برای %s

note: Make the cascaded checkboxes
en: Use default OTR settings for this buddy
fa: برای این دوست تنظیمات اولیه OTR را استفاده کن

en: You are not currently connected to account %s (%s).
fa: شما در حال حاضر به اکانت %s متصل نیستید (%s).

en: Not connected
fa: ارتباط برقرار نیست

en: Out of memory building filenames!
fa: حافظه لازم برای ساختن نام فایل موجود نمی‌باشد!

en: Could not write private key file
fa: امکان نوشتن فایل کلید خصوصی نیست

en: Unknown account %s (%s).
fa: اکانت نامشخص %s (%s).

en: Unknown account
fa: اکانت نامشخص

en: Error occurred encrypting message.
fa: خطا در هنگام رمزکردن پیام.

en: You sent encrypted data to %s, who wasn't expecting it.
fa: شما پیامی رمز شده به %s فرستادید که انتظار آن را نداشته‌است.

en: You transmitted an unreadable encrypted message.
fa: شما پیامی رمز شده فرستادید که قابل خواندن نبوده‌است.

en: You transmitted a malformed data message.
fa: شما پیامی ناقص فرستاده‌اید.

en: [resent]
fa: [دوباره فرستاده شد]

en: You attempted to send an unencrypted message to %s
fa: شما تلاش کردید یک پیام رمزنشده به %s بفرستید.

en: Attempting to start a private conversation...
fa: در حال تلاش برای آغاز یک مکالمه محرمانه...

en: OTR Policy Violation
fa: تخلف از قوانین OTR

en: Unencrypted messages to this recipient are not allowed.  Attempting to start a private conversation.
    
    Your message will be retransmitted when the private conversation starts.
fa: ارسال پیام‌های رمزنشده به این گیرنده امکان‌پذیر نمی‌باشد. در حال تلاش برای برقراری یک مکالمه محرمانه.
    
    پیام‌های شما پس از برقراری مکالمه محرمانه مجدداً فرستاده‌ خواهندشد.

en: An error occurred when encrypting your message.  The message was not sent.
fa: اشکالی در رمزکردن پیام شما رخ داده‌است. پیام فرستاده نشد.

en: Error encrypting message
fa: اشکال در رمزکردن پیام

en: An error occurred when encrypting your message
fa: اشکالی در رمزکردن پیام شما رخ داده‌است.

en: The message was not sent.
fa:  پیام فرستاده نشد

en: %s has already closed his/her private connection to you
fa: %s مکالمه محرمانه خود را با شما پایان داده‌است.

en: Your message was not sent.  Either end your private conversation, or restart it.
fa:  پیام شما فرستاده نشد. مکالمه محرمانه خود را پایان دهید یا آن را دوباره آغاز کنید.

en: Private connection closed
fa: ارتباط محرمانه قطع شد

en: Your message was not sent.  Either close your private connection to him, or refresh it.
fa:  پیام شما فرستاده نشد. ارتباط محرمانه خود را با وی پایان دهید یا آن را دوباره آغاز کنید.

en: Error setting up private conversation: Malformed message received
fa: اشکال در راه‌اندازی مکالمه محرمانه: پیام ناقص دریافت شد

en: Error setting up private conversation: %s
fa: اشکال در راه‌اندازی مکالمه محرمانه: %s

en: OTR Error
fa: اشکال در OTR

en: We are receiving our own OTR messages.  You are either trying to talk to yourself, or someone is reflecting your messages back at you.
fa: شما در حال دریافت پیام‌های OTR خودتان هستید.

en: We are receiving our own OTR messages.
fa: شما در حال دریافت پیام‌های OTR خودتان هستید.شما در حال صحبت با خودتان هستید، یا کسی پیام‌های شما را به خودتان باز می‌گرداند.

en: You are either trying to talk to yourself, or someone is reflecting your messages back at you.
fa: شما در حال صحبت با خودتان هستید، یا کسی پیام‌های شما را به خودتان باز می‌گرداند.

en: <b>The last message to %s was resent.</b>
fa: <b>پیام قبلی به %s دوباره فرستاده شد.</b>

en: Message resent
fa: پیام دوباره فرستاده شد

en: <b>The encrypted message received from %s is unreadable, as you are not currently communicating privately.</b>
fa: <b>پیام رمزشده از طرف %s قابل خواندن نیست زیرا که شما در حال مکالمه محرمانه نیستید.</b>

en: Unreadable message
fa: پیام غیرقابل خواندن

en: We received an unreadable encrypted message from %s.
fa: ما پیامی رمز شده از %s دریافت کردیم که قابل خواندن نیست.

en: We received a malformed data message from %s.
fa: ما پیامی ناقص از %s دریافت کردیم.

en: Heartbeat received from %s.
fa: پیام خالی از %s دریافت شد.

en: Heartbeat sent to %s.
fa: پیام خالی به %s فرستاده شد.

en: <b>The following message received from %s was <i>not</i> encrypted: [</b>%s<b>]</b>
fa: <b>پیام زیر از طرف %s دریافت شده رمز <i>نشده</i> است.  [</b>%s<b>]</b>

en: Received unencrypted message
fa: پیامی رمز نشده دریافت شد

en: Unrecognized OTR message received from %s.
fa: یک پیام ناشناخته OTR از %s دریافت شد.

en: %s has sent a message intended for a different session. If you are logged in multiple times, another session may have received the message.
fa: %s پیامی برای نشستی دیگر فرستاد است. اگر در چندجای مختلف لاگین شده اید ممکن است نشستی دیگر پیام را دریافت کرده باشد.

en: Received message for a different session
fa: پیامی از نشست دیگری دریافت شد

note: 2013-01-01
en: OTR PLUGIN v%s
fa: افزونه OTR ورژن %s

en: This beta copy of the Off-the-Record Messaging v%s Pidgin plugin has expired as of 2013-01-01. Please look for an updated release at http://otr.cypherpunks.ca/
fa:  این کپی بتا از افزونه سیستم پیام‌رسانی Off-the-Record ورژن %s برای Pidgin از تاریخ 2013-01-01 منقضی شده است.  لطفا برای دریافت نسخه ارتقاء یافته به /http://otr.cypherpunks.ca مراجع کنید

en: You have enabled a beta version of the Off-the-Record Messaging v%s Pidgin plugin. This version is intended for testing purposes only and is not for general purpose use.
fa: شما ورژنی بتا از افزونه Off-the-Record %s برای Pidgin را فعال کرده‌اید. این ورژن تنها برای تست است و نباید برای کاربردهای عمومی استفاده شود.

en: Off-the-Record Messaging
fa: سیستم پیام‌دهی Off-the-Record

en: Provides private and secure conversations
fa: مکالمات محرمانه و امن را امکان‌پذیر می‌کند

en: Preserves the privacy of IM communications by providing encryption, authentication, deniability, and perfect forward secrecy.
fa: محرمانگی مکالمات IM را از طریق رمزنگاری، احراز هویت، قابلیت انکار و امکان محرمانگی رو به جلو را فراهم می‌سازد.

en: Account %s (%s) could not be found
fa: اکانت %s (%s)  پیدا نشد.

en: Account not found
fa: اکانت پیدا نشد.
