pidgin-otr 4.0.0.nl - en to nl translation catalogue (151 entries)

en: ?lang=en
nl: ?lang=nl

en: Your buddy is attempting to determine if he or she is really talking to you, or if it's someone pretending to be you.  Your buddy has asked a question, indicated below.  To authenticate to your buddy, enter the answer and click OK.
nl: Jouw vriend probeert te detecteren of ze echt met jou aan het praten is, of met iemand die zicht probeert voor te doen als jou. Je vriend heeft je de onderstaande vraag gesteld . Beantwoord deze vraag en selecteer OK om je te authenticiteren aan je vriend.

en: To authenticate using a question, pick a question whose answer is known only to you and your buddy.  Enter this question and this answer, then wait for your buddy to enter the answer too.  If the answers don't match, then you may be talking to an imposter.
nl: Om je te authenticiteren via een vraag moet je een vraag stellen die alleen door je vriend beantwoord kan worden. Vul de vraag en het antwoord in, en wacht op je vriend's antwoord. Als zijn of haar antwoord niet klopt, dan kan het zijn dat iemand anders zich als jouw vriend voordoet.

en: This is the question asked by your buddy:
nl: Dit is de vraag die door jouw vriend gesteld werd

en: Enter question here:
nl: Vul de vraag hier in

en: This buddy is already authenticated.
nl: Deze vriend is al geauthenticiteerd

en: Enter secret answer here (case sensitive):
nl: Vul het geheime antwoord hier in (hoofdletters zijn verschillend van kleine letters):

en: To authenticate, pick a secret known only to you and your buddy.  Enter this secret, then wait for your buddy to enter it too.  If the secrets don't match, then you may be talking to an imposter.
nl: Om te autenticiteren moet je een geheim kiezen dat alleen jij en jouw vriend kennen. Vul dit geheime antwoord in, en wacht tot je vriend de vraag ook beantwoordt heeft. Als de antwoorden niet overeen komen, kan het zijn dat iemand anders zich als jouw vriend voordoet.

en: Enter secret here:
nl: vul het geheime antwoord hier in:

en: To verify the fingerprint, contact your buddy via some <i>other</i> authenticated channel, such as the telephone or GPG-signed email.  Each of you should tell your fingerprint to the other.
nl: Om de vingerafdruk te controleren moet je contact opnemen met je vriend, via een <i>andere<i> vertrouwde manier, zoals een telefoon of via een GPG ondertekende email. Jullie moeten dan elkaar je eigen vingerafdruk vertellen.

en: If everything matches up, you should choose <b>I have</b> in the menu below.
nl: Als alles klopt, dan kun je nu <b>Ik heb</b> in het onderstaande menu selecteren.

en: [none]
nl: [geen]

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Fingerprint for you, %s (%s):
    %s
    
    Purported fingerprint for %s:
    %s
nl: Jouw vingerafdruk, %s (%s):
    %s
    
    Vermeende vingerafdruk van %s:
    %s

en: How would you like to authenticate your buddy?
nl: Hoe wil je jouw vriend authenticeren

en: Question and answer
nl: Vraag en antwoord

en: Shared secret
nl: Gedeeld geheim

en: Manual fingerprint verification
nl: Handmatige vingerafdruk verificatie

en: _Authenticate
nl: _Authenticeer

en: Authenticating a buddy helps ensure that the person you are talking to is who he or she claims to be.
nl: Authenticeren van een vriend garandeert dat de persoon waarmee je aan het praten bent, daadwerkelijk de vriend is waarmee je denkt te praten.

note: Translators: you are asked to authenticate yourself
en: Authenticating to Buddy
nl: Authenticeer jezelf aan je vriend

note: Translators: you asked your buddy to authenticate him/herself
en: Authenticating Buddy
nl: Authenticeren van vriend

en: Authenticating to %s
nl: Authenticeren aan %s

en: Authenticating %s
nl: Authenticeren %s

en: Waiting for buddy...
nl: We wachten op de vriend...

en: Generating private key
nl: Genereer geheime sleutel

en: Please wait
nl: Een moment A.U.B.

note: Create the Please Wait... dialog
en: Generating private key for %s (%s)...
nl: Genereren van geheime sleutel voor %s (%s)...

en: %s Done.
nl: %s Klaar.

en: %s is contacting you from an unrecognized computer.  You should <a href="%s%s">authenticate</a> this buddy.
nl: %s benadert je vanaf een onbekende computer. Je kunt het beste je vriend opnieuw <a href="%s%s">authenticeren</a>.

en: %s has not been authenticated yet.  You should <a href="%s%s">authenticate</a> this buddy.
nl: %s is nog niet ge-authenticeerd. Je kunt het beste je vriend nu <a href="%s%s">authenticeren</a>.

en: Finished
nl: Klaar

en: Private
nl: Prive

en: Unverified
nl: Onbekend

en: Not private
nl: Niet prive

note: Translators: the following four messages should give alternative * sentences. The user selects the first or second message in a combo box; * the third message, a new line, a fingerprint, a new line, and * the fourth message will follow it.
en: I have not
nl: Ik heb niet

note: 2nd message
en: I have
nl: Ik heb

note: 3rd message
en:  verified that this is in fact the correct
nl: geverificeerd dat dit inderdaad de correcte

note: 4th message
en: fingerprint for %s.
nl: vingerafdruk van %s

en: Verify fingerprint for %s
nl: Controleer vingerafdruk voor %s

en: <small><i>%s %s
    
    </i></small>Fingerprint for you, %s (%s):
    %s
    
    Purported fingerprint for %s:
    %s
nl: <small><i>%s %s
    
    </i></small>Vingerafdruk van you, %s (%s):
    %s
    
    Vermeende vingerafdruk van %s:
    %s

en: If everything matches up, you should indicate in the above dialog that you <b>have</b> verified the fingerprint.
nl: Als alles klopt, kun je in het bovenstaande dialoogvenster aangeven dat je de vingerafdruk hebt <b>geverificeerd</b>.

en: Verify fingerprint
nl: Controleer vingerafdruk

en: Authentication from %s
nl: Authenticatie van %s

en: Authenticate %s
nl: Authenticeer %s

en: Authenticate Buddy
nl: Authenticeer vriend

en: An error occurred during authentication.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de authenticatie.

en: Authentication successful.
nl: Authenticatie successvol.

en: Your buddy has successfully authenticated you.  You may want to authenticate your buddy as well by asking your own question.
nl: Jouw vriend heeft jou geauthenticiteerd. Wellicht wil je nu jouw vriend authenticeren door middel van jouw eigen vraag voor je vriend.

en: Authentication failed.
nl: Authenticatie mislukt

en: Private conversation with %s started.%s%s
nl: Prive gesprek met %s gestart.%s%s

en: <a href="%s%s">Unverified</a> conversation with %%s started.%%s%%s
nl: <a href="%s%s">Ongeverifieerd</a> gesprek gestart met %%s.%%s%%s

note: This last case should never happen, since we know * we're in ENCRYPTED.
en: Not private conversation with %s started.%s%s
nl: Onbeveiligd gesprek gestart met %s.%s%s

en:   Warning: using old protocol version 1.
nl:  Waarschuwing: het oude versie 1 protocol wordt gebruikt

en:   Your client is logging this conversation.
nl:  Jouw programma slaat dit gesprek op.

en:   Your client is not logging this conversation.
nl:  Jouw programma slaat dit gesprek niet op.

en: Your buddy is logged in multiple times and OTR has established <a href="%s%s">multiple sessions</a>. Use the icon menu above if you wish to select the outgoing session.
nl: Jouw vriend is meerdere keren ingelogd en OTR heeft <a href="%s%s">meerdere sessies</a> tot stand gebracht. Gebruik het OTR ikoon menu hierboven als je wilt selecteren welk uitgaand gesprek je wilt gebruiken.

en: Private conversation with %s lost.
nl: Prive gesprek met %s verloren.

en: %s has ended his/her private conversation with you; you should do the same.
nl: %s heeft het prive gesprek afgesloten; jij kunt dat het beste nu ook doen.

en: Successfully refreshed the private conversation with %s.%s
nl: Prive gesprek met %s opnieuw tot stand gebracht.%s

en: Successfully refreshed the <a href="%s%s">unverified</a> conversation with %%s.%%s
nl: <a href="%s%s">Ongeverifieerd</a>gesprek met %%s opnieuw tot stand gebracht.%%s

note: This last case should never happen, since we know * we're in ENCRYPTED.
en: Successfully refreshed the not private conversation with %s.%s
nl: Niet-prive gesprek met %s opnieuw tot stand gebracht.%s

en: Attempting to refresh the private conversation with %s...
nl: Poging prive gesprek met %s opnieuw tot stand te brengen...

en: Attempting to start a private conversation with %s...
nl: Poging een prive gesprek te starten met %s...

en: Start _private conversation
nl: Start _prive gesprek

en: Refresh _private conversation
nl: Herstart _prive gesprek

en: Re_authenticate buddy
nl: _Authenticiteer vriend opnieuw

en: _Authenticate buddy
nl: _Authenticiteer vriend

en: Not Private
nl: Niet prive

en: _What's this?
nl: _Wat is dit?

en: _End private conversation
nl: _Stop prive gesprek

en: Warning: The selected outgoing OTR session (%u) is not the most recently active one (%u). Your buddy may not receive your messages. Use the icon menu above to select a different outgoing session.
nl: Waarschuwing: De gekozen uitgaande OTR sessie (%u) is niet de meest recente actieve sessie (%u). Je vriend kan je berichten wellicht nu niet zien. Gebruik

en: Send to most secure
nl: Stuur naar de best beveiligde

en: Send to most recent
nl: Stuur naar de meest recente

en: Session %u
nl: Sessie %u

en: Select
nl: Selecteer

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: The privacy status of the current conversation is now: <a href="%s%s">%s</a>
nl: De privacy status van het huidige gesprek is nu: <a href="%s%s">%s</a>

en: Fingerprint: %.80s
nl: Vingerafdruk: %.80s

en: No key present
nl: Geen sleutel gevonden

en: No account available
nl: Geen account beschikbaar

en: Unused
nl: Ongebruikt

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Enable private messaging
nl: Prive gesprekken aanzetten

en: Automatically initiate private messaging
nl: Automatisch prive gesprekken beginnen

note: Paul: Not sure why sometimes you say "privage messaging" and sometimes "OTR conversations"
en: Require private messaging
nl: Prive gesprekken verplicht stellen

en: Don't log OTR conversations
nl: Bewaar geen log bestanden van prive gesprekken.

en: Show OTR button in toolbar
nl: Laat OTR knop in de toolbar zien

en: My private keys
nl: Mijn prive sleutels

en: Key for account:
nl: Sleutel voor account:

en: Generate
nl: Genereer

en: Default OTR Settings
nl: Standaard OTR instellingen

en: OTR UI Options
nl: OTR UI opties

en: Screenname
nl: IM naam

en: Verified
nl: Gecontroleerd

en: Fingerprint
nl: Vingerafdruk

en: Start private connection
nl: Start prive gesprek

en: End private connection
nl: Stop prive gesprek

en: Forget fingerprint
nl: Vergeet deze vingerafdruk

en: Config
nl: Configuratie

en: Known fingerprints
nl: Bekende vingerafdrukken

en: OTR Settings
nl: OTR Instellingen

note: Set the title
en: OTR Settings for %s
nl: OTR Instellingen voor %s

note: Make the cascaded checkboxes
en: Use default OTR settings for this buddy
nl: Gebruik de standaard OTR instellingen voor deze vriend

en: You are not currently connected to account %s (%s).
nl: Je bent niet online met het account %s (%s).

en: Not connected
nl: Niet online

en: Out of memory building filenames!
nl: Geen geheugen meer om bestandsnamen op te bouwen!

en: Could not write private key file
nl: Kon prive sleutel niet schrijven!

en: Unknown account %s (%s).
nl: Onbekend account %s (%s).

en: Unknown account
nl: Onbekend account

en: Error occurred encrypting message.
nl: Fout opgetreden tijdens het versleutelen van een bericht

en: You sent encrypted data to %s, who wasn't expecting it.
nl: Je stuurde een versleuteld bericht aan %s, maar die verwachtte dat niet.

en: You transmitted an unreadable encrypted message.
nl: Je verstuurde een onleesbaar versleuteld bericht

en: You transmitted a malformed data message.
nl: Je verstuurde een misvormt bericht

en: [resent]
nl: [opnieuw verzonden]

en: You attempted to send an unencrypted message to %s
nl: Je probeerde een niet-versleuteld bericht te sturen naar %s

en: Attempting to start a private conversation...
nl: Probeer een prive gesprek te starten...

note: PAUL: I think "retransmitted" is the wrong word here, as it was never transmitted before!
en: Unencrypted messages to this recipient are not allowed.  Attempting to start a private conversation.
    
    Your message will be retransmitted when the private conversation starts.
nl: Niet-versleutelde berichten naar deze ontvanger zijn niet toegestaan. Er wordt nu geprobeerd een prive gesprek te beginnen.
    
    Je bericht zal verzonden worden nadat een prive gesprek is gestart.

en: An error occurred when encrypting your message.  The message was not sent.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het versleutelen van je bericht. Dit bericht kon niet verstuurd worden

en: Error encrypting message
nl: Fout bij besleutelen bericht

en: An error occurred when encrypting your message
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het versleutelen van je bericht

en: The message was not sent.
nl: Dit bericht kon niet vestuurd worden

en: %s has already closed his/her private connection to you
nl: %s heeft het prive gesprek met jou gestopt.

en: Your message was not sent.  Either end your private conversation, or restart it.
nl: Je bericht is niet verstuurd. Je moet je prive gesprek herstarten of stoppen.

en: Private connection closed
nl: Prive gesprek afgesloten

en: Your message was not sent.  Either close your private connection to him, or refresh it.
nl: Je bericht is niet verstuurd. Je moet je prive gesprek herstarten of stoppen.

en: Error setting up private conversation: Malformed message received
nl: Fout bij opzetten prive gesprek. Misvormd bericht ontvangen

en: Error setting up private conversation: %s
nl: Fout bij opzetten prive gesprek: %s

en: OTR Error
nl: OTR Fout

en: We are receiving our own OTR messages.  You are either trying to talk to yourself, or someone is reflecting your messages back at you.
nl: We ontvangen onze eigen OTR berichten. Je bent of met jezelf aan het praten, of iemand stuurt jouw versleutelde berichten terug naar jou.

en: We are receiving our own OTR messages.
nl: We ontvangen onze eigen OTR berichten

en: You are either trying to talk to yourself, or someone is reflecting your messages back at you.
nl: Je bent of met jezelf aan het praten, of iemand stuurt jouw versleutelde berichten terug naar jou.

en: <b>The last message to %s was resent.</b>
nl: <b>Het laatste bericht aan %s is opnieuw verzonden.<b>

en: Message resent
nl: Bericht opnieuw gestuurd

en: <b>The encrypted message received from %s is unreadable, as you are not currently communicating privately.</b>
nl: Het versleutelde bericht dat je van %s ontvangen hebt is onleesbaar, omdat je op dit moment geen aktief prive gesprek hebt.

en: Unreadable message
nl: Onleesbaar bericht

en: We received an unreadable encrypted message from %s.
nl: We ontvingen een onleesbaar versleuteld bericht van %s.

en: We received a malformed data message from %s.
nl: We ontvingen een misvormd data bericht van %s.

en: Heartbeat received from %s.
nl: Hartslag ontvangen van %s.

en: Heartbeat sent to %s.
nl: Hartslag gestuurd naar %s.

en: Received unencrypted message
nl: Ontving een niet-versleuteld bericht

en: Unrecognized OTR message received from %s.
nl: Onbekend OTR bericht onvangen van %s.

en: %s has sent a message intended for a different session. If you are logged in multiple times, another session may have received the message.
nl: %s heeft een bericht gestuurd dat bedoeld was voor een andere sessie. A;s je meerdere keren ingelogd bent, heeft een andere sessie waarschijnlijk het bericht ontvangen.

en: Received message for a different session
nl: Bericht ontvangen voor een andere sessie

en: This beta copy of the Off-the-Record Messaging v%s Pidgin plugin has expired as of 2013-01-01. Please look for an updated release at http://otr.cypherpunks.ca/
nl: Deze test versie van Off-the-Record Messaging v%s Pidgin plugin is vanaf 2013 niet meer geldig. Kijk op http://otr.cypherpunks.ca/ voor een nieuwere versie.

en: You have enabled a beta version of the Off-the-Record Messaging v%s Pidgin plugin. This version is intended for testing purposes only and is not for general purpose use.
nl: Je hebt een beta versie van Off-the-Record Messaging v%s Pidgin plugin. Deze versie is alleen bedoeld voor ontwikkelaars om te testen. Stuur vertaal fouten naar paul@cypherpunks.ca.

en: Provides private and secure conversations
nl: Ondersteuning voor veilige prive gesprekken

en: Preserves the privacy of IM communications by providing encryption, authentication, deniability, and perfect forward secrecy.
nl: Waarborgt de privacy van IM communicatie door gebruik van encryptie, authenticatie, het kunnen ontkennen van berichten en sessie sleutels.

en: Account %s (%s) could not be found
nl: Account %s (%s) kon niet gevonden worden

en: Account not found
nl: Account niet gevonden
