pidgin-otr 3.2.0-de - en to pl translation catalogue (114 entries)

en: ?lang=en
pl: ?lang=pl

en: _What's this?
pl: _Co to jest?

en: Your buddy is attempting to determine if he or she is really talking to you, or if it's someone pretending to be you.  Your buddy has asked a question, indicated below.  To authenticate to your buddy, enter the answer and click OK.
pl: Twój współrozmówca próbuje sprawdzić, czy rzeczywiście rozmawia z tobą, czy może z kimś kto podszywa się pod ciebie. By to sprawdzić pragnie zadać ci poniższe pytanie. By uwierzytelnić się wpisz poprawną odpowiedź i kliknij OK.

en: To authenticate using a question, pick a question whose answer is known only to you and your buddy.  Enter this question and this answer, then wait for your buddy to enter the answer too.  If the answers don't match, then you may be talking to an imposter.
pl: By uwierzytelnić rozmowę wymyśl pytanie na które odpowiedź znana jest tylko tobie i twojemu współrozmówcy. Wpisz swoje pytanie i odpowiedź, a następnie zaczekaj aż twój współrozmówca poda własną odpowiedź. Jeżeli odpowiedzi nie będą zgodne ze sobą może to oznaczać, że rozmawiasz z oszustem.

en: This is the question asked by your buddy:
pl: Pytanie zadane przez twojego współrozmówcy to:

en: Enter question here:
pl: Tu wpisz swoje pytanie:

en: This buddy is already authenticated.
pl: Ten rozmówca jest już uwierzytelniony.

en: Enter secret answer here (case sensitive):
pl: Tu wpisz odpowiedź na pytanie: (wielkość liter ma znaczenie)

en: To authenticate, pick a secret known only to you and your buddy.  Enter this secret, then wait for your buddy to enter it too.  If the secrets don't match, then you may be talking to an imposter.
pl: By uwierzytelnić rozmowę wybierz sekret znany jedynie tobie i twojemu współrozmówcy. Wpisz ten sekret i zaczekaj aż twój współrozmówca również go wprowadzi. Jeżeli wprowadzone sekrety nie będą się zgadzać, może to oznaczać, że rozmawiasz z oszustem.

en: Enter secret here:
pl: Tu wprowadź sekret:

en: To verify the fingerprint, contact your buddy via some <i>other</i> authenticated channel, such as the telephone or GPG-signed email.  Each of you should tell your fingerprint to the other.
pl: By zweryfikować klucz, skontaktuj się ze swoim współrozmówcą wykorzystując jakiś <i>inny</i> uwierzytelniony kanał, jak np. telefon lub email z podpisem GPG, i wymieńcie się swoimi kluczami.

en: If everything matches up, you should indicate in the above dialog that you <b>have</b> verified the fingerprint.
pl: Jeżeli wszystko się zgodzi, powyższe okno powinno zasygnalizować ci, że weryfikacja przebiegła <i>pomyślnie</i>.

en: [none]
pl: [brak]

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Fingerprint for you, %s (%s):
    %s
    
    Purported fingerprint for %s:
    %s
pl: Twój klucz, %s (%s):
    %s
    
    Rzekomy klucz %s:
    %s

en: How would you like to authenticate your buddy?
pl: Jaki sposób uwierzytelniania pragniesz zastosować?

en: Question and answer
pl: Pytanie i odpowiedź

en: Shared secret
pl: Współdzielony sekret

en: Manual fingerprint verification
pl: Ręczna wymiana kluczy

en: _Authenticate
pl: _Uwierzytelnij

en: Authenticating a buddy helps ensure that the person you are talking to is who he or she claims to be.
pl: Uwierzytelnianie współrozmówcy umożliwia upewnienie się, że osoba, z którą rozmawiasz, jest tą, za którą się podaje.

note: Translators: you are asked to authenticate yourself
en: Authenticating to Buddy
pl: Uwierzytelnij się

note: Translators: you asked your buddy to authenticate him/herself
en: Authenticating Buddy
pl: Uwierzytelnij

en: Authenticating to %s
pl: Uwierzytelnianie dla %s

en: Authenticating %s
pl: Uwierzytelnianie %s

en: Waiting for buddy...
pl: Oczekiwanie...

en: Generating private key
pl: Generowanie klucza prywatnego

en: Please wait
pl: Proszę czekać

note: Create the Please Wait... dialog
en: Generating private key for %s (%s)...
pl: Generowanie klucza prywatnego dla %s (%s)...

en: %s Done.
pl: %s Zakończono.

en: %s is contacting you from an unrecognized computer.  You should <a href="%s%s">authenticate</a> this buddy.
pl: %s kontaktuje się z tobą z nierozpoznanego komputera. Powinieneś <a href="%s%s">uwierzytelnić</a> go.

en: %s has not been authenticated yet.  You should <a href="%s%s">authenticate</a> this buddy.
pl: %s nie został jeszcze uwierzytelniony. Powinieneś <a href="%s%s">uwierzytelnić</a> go.

en: Finished
pl: Zakończono

en: Private
pl: Prywatna

en: Unverified
pl: Niezweryfikowana

en: Not private
pl: Nieprywatna

en: Start a private conversation
pl: Rozpocznij prywatną rozmowę

en: Refresh the private conversation
pl: Odśwież prywatną rozmowę

en: Start _private conversation
pl: Rozpocznij _prywatną rozmowę

en: Refresh _private conversation
pl: _Odśwież prywatna rozmowę.

note: Translators: the following four messages should give alternative sentences. The user selects the first or second message in a combo box; the third message, a new line, a fingerprint, a new line, and the fourth message will follow it.
en: I have not
pl: Nie dokonałem

note: 2nd message
en: I have
pl: Dokonałem

note: 3rd message
en:  verified that this is in fact the correct
pl:  weryfikacji poprawności klucza.

note: 4th message
en: fingerprint for %s.
pl: Klucz %s.

en: If your buddy has more than one IM account, or uses more than one computer, he may have multiple fingerprints.
pl: Jeżeli twój współrozmówca ma więcej niż jedno konto lub korzysta nie tylko z jednego komputera może posiadać wiele kluczy.

en: However, the only way an imposter could duplicate one of your buddy's fingerprints is by stealing information from her/his computer.
pl: Jednakże jedyny sposób by oszust mógł podszyć się pod klucz twojego współrozmówcy to kradzież danych z jego komputera.

en: Click here for more information about fingerprints.
pl: Klicken Sie hier für zusätzliche Informationen über Fingerprints.

en: A <b>fingerprint</b> is a unique identifier that you should use to authenticate your buddy.
pl: <b>Klucz</b> jest unikalnym identyfikatorem, którego powinieneś używać w celu uwierzytelniania swojego współrozmówce.

en: Verify fingerprint for %s
pl: Weryfikowanie klucza dla %s

en: <small><i>%s %s
    
    </i></small>Fingerprint for you, %s (%s):
    %s
    
    Purported fingerprint for %s:
    %s
pl: <small><i>%s %s
    
    </i></small>Twój klucz %s (%s):
    %s
    
    Rzekomy klucz %s:
    %s

en: Verify fingerprint
pl: Weryfikuj klucz

en: Authentication from %s
pl: Uwierzytelnianie z %s

en: Authenticate %s
pl: Uwierzytelnij %s

en: Authenticate Buddy
pl: Uwierzytelnij

en: An error occurred during authentication.
pl: Wystąpił błąd podczas uwierzytelniania.

en: Authentication successful.
pl: Uwierzytelnianie zakończyło się pomyślnie.

en: Your buddy has successfully authenticated you.  You may want to authenticate your buddy as well by asking your own question.
pl: Twój współrozmówca pomyślnie uwierzytelnij ciebie. Prawdopodobnie ty również pragniesz uwierzytelnij swojego współrozmówcę zadając mu własne pytanie.

en: Authentication failed.
pl: Uwierzytelnianie nie powiodło się.

en: Private conversation with %s started.%s
pl: Prywatna rozmowa z %s rozpoczęła się.%s

en: <a href="%s%s">Unverified</a> conversation with %%s started.%%s
pl: <a href="%s%s">Niezweryfikowany</a> rozmowa z %%s rozpoczęta.%%s

note: This last case should never happen, since we know * we're in ENCRYPTED.
en: Not private conversation with %s started.%s
pl: Nie prywatna rozmowa z %s rozpoczęta.%s

en:   Warning: using old protocol version 1.
pl:   Uwaga: używasz przestarzałego protokołu w wersji 1.

en: Private conversation with %s lost.
pl: Prywatna rozmowa z %s stracona.

en: %s has ended his/her private conversation with you; you should do the same.
pl: %s zakończył prywatną rozmowę z tobą; powinieneś postąpić tak samo.

en: Successfully refreshed the private conversation with %s.%s
pl: Pomyślnie odświeżono prywatną rozmowę z %s.%s

en: Successfully refreshed the <a href="%s%s">unverified</a> conversation with %%s.%%s
pl: Pomyślnie odświeżono <a href="%s%s">niezweryfikowaną</a> rozmowę z %%s.%%s

note: This last case should never happen, since we know * we're in ENCRYPTED.
en: Successfully refreshed the not private conversation with %s.%s
pl: Pomyślnie odświeżono nieprywatną rozmowę z %s.%s

en: Attempting to refresh the private conversation with %s...
pl: Próba odświeżenia prywatnej rozmowy z %s...

en: Attempting to start a private conversation with %s...
pl: Próba rozpoczęcia prywatnej rozmowy z %s...

en: Not Private
pl: Nieprywatna

en: _End private conversation
pl: _Zakończ prywatną rozmowę

note: * Don't show the Verify fingerprint menu option any more.  You can * still get to the dialog through Authenticate connection -> * Advanced... * menuverf = gtk_menu_item_new_with_mnemonic(_("_Verify fingerprint")); gtk_menu_shell_append(GTK_MENU_SHELL(menu), menuverf); gtk_widget_show(menuverf);
en: _Authenticate buddy
pl: _Uwierzytelnij

en: The privacy status of the current conversation is now: <a href="%s%s">%s</a>
pl: Status prywatności aktualnej rozmowy to: <a href="%s%s">%s</a>

en: OTR Messaging
pl: Wiadomości OTR

en: Fingerprint: %.80s
pl: Klucz: %.80s

en: No key present
pl: Brak klucza

en: No account available
pl: Brak konta

en: Unused
pl: Niewykorzystane

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Enable private messaging
pl: Włącz prywatne wiadomości

en: Automatically initiate private messaging
pl: Automatycznie inicjalizuj prywatne wiadomości

en: Require private messaging
pl: Wymagaj używania prywatnych wiadomości

en: Don't log OTR conversations
pl: Nie zapisuj rozmów OTR do dziennika

en: Show OTR button
pl: Pokazuj przycisk OTR

en: Show OTR button in toolbar
pl: Pokazuj przycisk OTR na pasku narzędzi

en: My private keys
pl: Moje klucze prywatne

en: Key for account:
pl: Klucz dla konta:

en: Generate
pl: Generuj

en: Default OTR Settings
pl: Standardowe ustawienia OTR

en: OTR UI Options
pl: Ustawienia UI

en: Screenname
pl: Nazwa

en: Verified
pl: Zweryfikowano

en: Fingerprint
pl: Klucz

en: Account
pl: Konto

en: Start private connection
pl: Rozpocznij prywatne połączenie

en: End private connection
pl: Zakończy prywatne połączenie

en: Forget fingerprint
pl: Odrzuć klucz

en: Config
pl: Ustawienia

en: Known fingerprints
pl: Znane klucze

en: OTR Settings
pl: Ustawienia OTR

note: Set the title
en: OTR Settings for %s
pl: Ustawienia OTR dla %s

note: Make the cascaded checkboxes
en: Use default OTR settings for this buddy
pl: Używaj standardowych ustawień OTR dla tego rozmówcy

en: You are not currently connected to account %s (%s).
pl: Aktualnie nie jesteś połączony z kontem %s (%s).

en: Not connected
pl: Nie połączony

en: Out of memory building filenames!
pl: Skończyła się pamięć przy budowaniu nazw plików!

en: Could not write private key file
pl: Nie można zapisać klucza prywatnego do pliku

en: Unknown account %s (%s).
pl: Nieznane konto %s (%s).

en: Unknown account
pl: Nieznane konto

en: Off-the-Record Messaging
pl: Szyfrowanie Off-the-Record

en: Provides private and secure conversations
pl: Zapewnia prywatne i bezpieczne rozmowy.

en: Preserves the privacy of IM communications by providing encryption, authentication, deniability, and perfect forward secrecy.
pl: Zachowuje prywatność rozmów dzięki dostarczaniu szyfrowania, uwierzytelniania, zaprzeczalności i doskonałą poufność przesyłania.

en: Account %s (%s) could not be found
pl: Konto %s (%s) nie może zostać znalezione

en: Account not found
pl: Nie znaleziono konta
