pidgin-otr 3.2.0.sk - en to sk translation catalogue (115 entries)

en: _What's this?
sk: Čo je _toto?

en: _More...
sk: _Viac...

en: %s wishes to authenticate you. Your buddy has chosen a question for you to answer.
sk: %s by Vás chcel autentifikovať. Váš priateľ zvolil otázku, ktorú by ste mali zodpovedať.

en: Enter a question only %s and yourself can answer.
sk: Zadajte heslo známe iba %s a Vám.

en: This is the question asked by your buddy:
sk: Toto je otázka položená Vaším priateľom:

en: This buddy is already authenticated.
sk: Tento priateľ už je autentifikovaný.

en: Enter secret answer here (case sensitive):
sk: Zadajte tajnú odpoveď (citlivé na veľkosť písmen):

en: Your buddy is attempting to determine if he or she is really talking to you, or if it's someone pretending to be you.  Your buddy has asked a question, indicated above.  To authenticate to your buddy, enter the answer and click OK.
sk: Váš priateľ sa pokúša zistiť, či sa skutočne zhovára s Vami, alebo iba niektopredstiera, že ste to Vy - spýtal sa otázku, ktorá je zobrazená vyššie. Nato, aby ste sa priateľovi autentifikovali, zadajte odpoveď a kliknite na OK.

en: If your buddy uses multiple IM accounts or multiple computers, you may have to authenticate multiple times.  However, as long as he or she uses an account and computer that you've seen before, you don't need to authenticate each individual conversation.
sk: Ak Váš priateľ používa viacero IM kont alebo viacero počítačov, možno ho budete musiet autentifikovať viackrát. Avšak, pokiaľ používa konto a počítač, ktorý ste už videli, netreba autentifikovať každý rozhovor.

note: The UNVERIFIED_HELPURL actually contains help info for all statuses
en: ?lang=en
sk: ?lang=sk

en: Click here for more information about authentication in OTR.
sk: Kliknite sem pre viac informácií o autentifikácii v OTR.

en: To authenticate using a question, pick a question whose answer is known only to you and your buddy.  Enter this question and this answer, then wait for your buddy to enter the answer too.  If the answers don't match, then you may be talking to an imposter.
sk: Na autentifikáciu použite heslo, ktoré poznáte iba Vy a priateľ. Zadajte toto heslo a počkajte, kým ho zadá aj priateľ. Ak sa heslá nezhodujú, je riziko, že sa rozprávate s podvodníkom.

en: Authenticating a buddy helps ensure that the person you are talking to is who he or she claims to be.
sk: Autentifikácia priateľa pomáha zabezpečiť, že osoba, s ktorou sa rozprávate, je skutočne tá, za ktorú sa vydáva.

en: Enter a secret known only to %s and yourself.
sk: Zadajte heslo známe iba %s a Vám.

en: To authenticate, pick a secret known only to you and your buddy.  Enter this secret, then wait for your buddy to enter it too.  If the secrets don't match, then you may be talking to an imposter.
sk: Na autentifikáciu použite heslo, ktoré poznáte iba Vy a priateľ. Zadajte toto heslo a počkajte, kým ho zadá aj priateľ. Ak sa heslá nezhodujú, je riziko, že sa rozprávate s podvodníkom.

en: [none]
sk: [žiaden]

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Fingerprint for you, %s (%s):
    %s
    
    Purported fingerprint for %s:
    %s
sk: Odtlačok pre Vás, %s (%s):
    %s
    
    Údajný odtlačok pre %s:
    %s

en: Other Authentication Options
sk: Iné možnosti autentifikácie

en: Authenticate by posing a question only your buddy will know
sk: Autentifikácia položením otázky, na ktorú bude poznať odpoveď iba Váš priateľ

en: Authenticate each other using a predetermined shared secret phrase
sk: Vzájomná autentifikácia použitím dopredu určenej tajnej frázy

en: Authenticate by verifying your buddy's fingerprint (Advanced)
sk: Autentifikácia overením digitálneho odtlačku prsta priateľa (pokročilé)

en: Authenticating to Buddy
sk: Autentifikujem sa priateľovi.

en: Authenticating Buddy
sk: Autentifikujem priateľa.

en: Authenticating to
sk: Autentifikujem sa

en: Authenticating
sk: Autentifikujem

en: Waiting for buddy...
sk: Čakám na priateľa...

en: Generating private key
sk: Generujem súkromný kľúč

en: Please wait
sk: Prosím čakajte

note: Create the Please Wait... dialog
en: Generating private key for %s (%s)...
sk: Generujem súkromný kľúč pre %s (%s)...

en: %s Done.
sk: %s Dokončené.

en: %s is contacting you from an unrecognized computer.  You should <a href="%s%s">authenticate</a> this buddy.
sk: %s vás kontaktuje z neznámeho počítača. Tohto priateľa by ste mali <a href="%s%s">autentifikovať</a>.

en: %s has not been authenticated yet.  You should <a href="%s%s">authenticate</a> this buddy.
sk: %s ešte nebol autentifikovaný. Tohto priateľa by ste mali <a href="%s%s">autentifikovať</a>.

en: Finished
sk: Dokončené

en: Private
sk: Súkromné

en: Unverified
sk: Neoverené

en: Not private
sk: Nesúkromné

en: Start a private conversation
sk: Začať súkromný rozhovor

en: Refresh the private conversation
sk: Obnoviť súkromný rozhovor

en: Start _private conversation
sk: Začať _súkromný rozhovor

en: Refresh _private conversation
sk: Obnoviť _súkromný rozhovor

en: I have not
sk: Neoveril som,

en: I have
sk: Overil som,

en:  verified that this is in fact the correct
sk:  že toto je ten správny

en: fingerprint for %s.
sk: odtlačok prsta pre %s.

en: To verify the fingerprint, contact your buddy via some <i>other</i> authenticated channel, such as the telephone or GPG-signed email.  Each of you should tell your fingerprint to the other.
sk: Na overenie odtlačku prsta kontaktujte Vášho priateľa pomocou <i>iného</i> autentifikovaného kanálu, ako napríklad telefón alebo e-mail podpísaný pomocou GPG. Obaja by ste si mali navzájom povedať odtlačky prstov.

en: If everything matches up, you should indicate in the above dialog that you <b>have</b> verified the fingerprint.
sk: Ak sa všetko zhoduje, mali by ste v dialógu vyššie označiť, že <b>ste skontrolovali</b> odtlačok prsta.

en: If your buddy has more than one IM account, or uses more than one computer, he may have multiple fingerprints.
sk: Ak Váš priateľ má viac ako jedno IM konto, alebo používa viac ako jeden počítač, môže mať viacero odtlačkov prstov.

en: However, the only way an imposter could duplicate one of your buddy's fingerprints is by stealing information from her/his computer.
sk: Jediný spôsob, ako mohol podvodník duplikovať jeden z odtlačkov prstov Vášho priateľa, je ukradnúť informácie z jej/jeho počítača.

en: Click here for more information about fingerprints.
sk: Kliknite sem pre viac informácií o odtlačkoch prstov.

en: A <b>fingerprint</b> is a unique identifier that you should use to authenticate your buddy.
sk: <b>Odtlačok prsta</b> je jednoznačný identifikátor, ktorý by ste mali použiť na autentifikovanie Vášho priateľa.

en: Verify fingerprint for %s
sk: Skontrolujte odtlačok prsta pre %s

en: Verify fingerprint
sk: Skontrolujte odtlačok

en: Authentication from %s
sk: Autentifikácia od %s

en: Authenticate %s
sk: Autentifikujte %s

en: Authenticate buddy
sk: Autentifikujte priateľa

en: An error occurred during authentication.
sk: Nastala chyba pri autentifikácii.

en: Authentication successful.
sk: Autentifikácia bola úspešná

en: Your buddy has successfully authenticated you.  You may want to authenticate your buddy as well by asking your own question.
sk: Váš priateľ Vás úspešne autentifikoval. Možno tiež chcete autentifikovať Vášho priateľa spýtaním sa vlastnej otázky.

en: Authentication failed.
sk: Autentifikácia zlyhala

en: Private conversation with %s started.%s
sk: Súkromný rozhovor s %s začal.%s

en: <a href="%s%s">Unverified</a> conversation with %%s started.%%s
sk: <a href="%s%s">Neoverený</a> rozhovor s %%s začal.%%s

note: This last case should never happen, since we know * we're in ENCRYPTED.
en: Not private conversation with %s started.%s
sk: Nesúkromný rozhovor s %s začal.%s

en:   Warning: using old protocol version 1.
sk:   Varovanie: použvam starý protokol verzie 1.

en: Private conversation with %s lost.
sk: Súkromný rozhovor s %s stratený.

en: %s has ended his/her private conversation with you; you should do the same.
sk: %s ukončil(-a) svoj súkromný rozhovor s Vami; mali by ste spraviť to isté.

en: Successfully refreshed the private conversation with %s.%s
sk: Súkromný rozhovor s %s úspešne obnovený.%s

en: Successfully refreshed the <a href="%s%s">unverified</a> conversation with %%s.%%s
sk: <a href="%s%s">Neoverený</a> rozhovor s %%s úspešne obnovený.%%s

note: This last case should never happen, since we know * we're in ENCRYPTED.
en: Successfully refreshed the not private conversation with %s.%s
sk: Nesúkromný rozhovor s %s úspešne obnovený.%s

en: Attempting to refresh the private conversation with %s...
sk: Pokúšam sa obnoviť súkromný rozhovor s %s...

en: Attempting to start a private conversation with %s...
sk: Pokúšam sa začať súkromný rozhovor s %s...

en: Not Private
sk: Nesúkromné

en: _End private conversation
sk: _Ukončiť súkromný rozhovor

note: * Don't show the Verify fingerprint menu option any more.  You can * still get to the dialog through Authenticate connection -> * Advanced... * menuverf = gtk_menu_item_new_with_mnemonic(_("_Verify fingerprint")); gtk_menu_shell_append(GTK_MENU_SHELL(menu), menuverf); gtk_widget_show(menuverf);
en: _Authenticate buddy
sk: _Autentifikovať priateľa

en: The privacy status of the current conversation is now: <a href="%s%s">%s</a>
sk: Stav súkromnosti pre aktuálnu konverzáciu je: <a href="%s%s">%s</a>

en: OTR Messaging
sk: OTR odosielanie správ

en: Fingerprint: %.80s
sk: Odtlačok prsta: %.80s

en: No key present
sk: Nie je dostupný žiaden kľúč

en: No account available
sk: Nie je dostupné žiadne konto

en: Unused
sk: Nepoužité

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Enable private messaging
sk: Zapnúť súkromné odosielanie správ

en: Automatically initiate private messaging
sk: Automaticky iniciovať súkromné odosielanie správ

en: Require private messaging
sk: Vyžadovať súkromné odosielanie správ

en: Don't log OTR conversations
sk: Nezaznamenávať OTR rozhovory

en: My private keys
sk: Moje súkromné kľúče

en: Key for account:
sk: Kľúč pre konto:

en: Generate
sk: Generuj

en: Default OTR Settings
sk: Štandardné nastavenia OTR

en: OTR UI Options
sk: Nastavenia rozhrania OTR

en: Screenname
sk: Používateľské meno

en: Status
sk: Stav

en: Verified
sk: Overený

en: Fingerprint
sk: Odtlačok prsta

en: Account
sk: Konto

en: Start private connection
sk: Začať súkromný rozhovor

en: End private connection
sk: Ukončiť súkromný rozhovor

en: Forget fingerprint
sk: Zabudnúť odtlačok prsta

en: Config
sk: Nastaviť

en: Known fingerprints
sk: Známe odtlačky prstov

en: OTR Settings
sk: Nastavenia OTR

note: Set the title
en: OTR Settings for %s
sk: OTR nastavenia pre %s

note: Make the cascaded checkboxes
en: Use default OTR settings for this buddy
sk: Pre tohto priateľa použiť štandardné nastavenia

en: You are not currently connected to account %s (%s).
sk: Momentálne nie ste pripojený(-á) ku kontu %s (%s).

en: Not connected
sk: Nepripojený

en: Out of memory building filenames!
sk: Nedostatok pamäte pri vytváraní mien súborov

en: Could not write private key file
sk: Nemohol som zapísať súbor so súkromným kľúčom

en: Unknown account %s (%s).
sk: Neznáme konto %s (%s).

en: Unknown account
sk: Neznáme konto

en: Off-the-Record Messaging
sk: Utajené posielanie správ (OTR)

en: Provides private and secure conversations
sk: Umožňuje súkromné a bezpečné rozhovory

en: Preserves the privacy of IM communications by providing encryption, authentication, deniability, and perfect forward secrecy.
sk: Zachováva súkromie IM rozhovorov použitím šifrovania, autentifikácie, popreteľnosti a dokonalého dopredného zabezpečenia.

en: Account %s (%s) could not be found
sk: Konto %s (%s) nemohlo byť nájdené

en: Account not found
sk: Konto nenájdené
