pidgin sipe - en to nl translation catalogue (261 entries)

en: Failed to authenticate to server
nl: Authenticatie bij server mislukt

en: Can't request certificate from %s
nl: Kan geen certificaat aanvragen bij %s

en: No URI for certificate provisioning service provided
nl: Geen URI voor certificaat verstrekkende service opgegeven

en: Authentication failed
nl: Authenticatie mislukt

en: Incompatible authentication scheme chosen
nl: Niet-compatibel authenticatieschema gekozen

en: You have been rejected by the server: %s
nl: U bent geweigerd door de server %s

en: no reason given
nl: geen reden opgegeven

en: Not found: %s. Please contact your Administrator
nl: Niet gevonden: %s. Neem contact op met uw beheerder

en: SIP is either not enabled for the destination URI or it does not exist
nl: SIP is niet ingeschakeld voor de bestemmings-URI, of deze bestaat niet

en: Service unavailable: %s
nl: Service niet beschikbaar: %s

en: Corrupted message received
nl: Beschadigd bericht ontvangen

en: Invalid message signature received
nl: Ongeldige berichthandtekening ontvangen

en: %s wants to start presenting
nl: %s wil een presentatie starten

en: Accept
nl: Accepteren

en: Decline
nl: Weigeren

en: Application sharing error
nl: Fout bij delen van toepassingen

en: Unknown remote desktop client configured.
nl: Onbekende extern-bureaubladclient geconfigureerd.

en: Couldn't connect application sharing
nl: Kon het delen van toepassingen niet starten

en: Could not create RDP server.
nl: Kon RDP-server niet maken.

en: Could not initialize RDP server.
nl: Kon RDP-server niet initialiseren.

en: Could not start RDP server.
nl: Kon RDP-server niet starten.

en: Sharing desktop with %s
nl: Bureaublad gedeeld met %s

en: Stop presenting
nl: Presenteren stoppen

en: Couldn't initialize application sharing
nl: Kon delen van toepassingen niet initialiseren

en: Whole desktop
nl: Hele bureaublad

en: Monitor to share
nl: Te delen monitor

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Calendar
nl: Agenda

en: Meeting in
nl: Vergadering in

en: Meeting about
nl: Vergadering over

en: Out of office note
nl: Afwezigheidsbericht

en: Note
nl: Bericht

en: Access level
nl: Toegangsniveau

en: Found %d contact%s: | Found %d contacts%s:
nl[0]: %d contact gevonden%s:
nl[1]: %d contacten gevonden%s:

en:  (more matched your query)
nl:  (meer resultaten voor uw query)

en: No contacts found
nl: Geen contacten gevonden

en: Unable to display the search results
nl: Kan de zoekresultaten niet weergeven

en: Contact search failed
nl: Zoeken naar contact mislukt

en: Invalid contact search query
nl: Ongeldige query voor zoeken naar contact

en: Make leader of '%s'
nl: Leider maken van ‘%s’

en: Remove from '%s'
nl: Verwijderen van ‘%s’

en: Invite to '%s'
nl: Uitnodigen voor ‘%s’

en: New chat
nl: Nieuwe chat

en: Work
nl: Werk

en: Home
nl: Thuis

en: Other
nl: Anders

en: Custom1
nl: Aangepast1

en: Send email...
nl: E-mail sturen...

en: Take desktop control
nl: Bureaubladbesturing overnemen

en: Give desktop control
nl: Bureaubladbesturing overgeven

en: Share my desktop
nl: Mijn bureaublad delen

en: Free
nl: Beschikbaar

en: Tentative
nl: Voorlopig

note: SIPE_ACTIVITY_BUSY
en: Busy
nl: Bezet

note: SIPE_ACTIVITY_OOF
en: Out of office
nl: Niet aanwezig

en: No data
nl: Geen gegevens

en: Currently %s
nl: Momenteel %s

en: Outside of working hours for next 8 hours
nl: Buiten werktijden voor de komende 8 uur

en: %s for next 8 hours
nl: %s voor de komende 8 uur

en: Not working
nl: Niet aan het werk

en: %s until %.2d:%.2d
nl: %s tot %.2d:%.2d

en: %s. Outside of working hours at %.2d:%.2d
nl: %s. Buiten werktijden om %.2d:%.2d

en: %s. %s at %.2d:%.2d
nl: %s. %s om %.2d:%.2d

en: Certificate request to %s failed
nl: Certificaataanvraag bij %s mislukt

en: Web ticket request to %s failed
nl: Webticketaanvraag bij %s mislukt

en: Failed to join the conference
nl: Deelnemen aan de vergadering mislukt

en: Can't find a conference URI on this page:
    
    %s
nl: Kan geen vergadering-URI vinden op deze pagina:
    
    %s

en: "%s" is not a valid conference URI
nl: ‘%s’ is geen geldige vergadering-URI

en: Incomplete conference information provided
nl: Onvolledige vergaderingsgegevens opgegeven

en: 
    
    As this client was not compiled with voice call support, if you accept, you will be able to contact the other participants only via IM session.
nl: 
    
    Aangezien deze client niet met ondersteuning voor audiogesprekken is gecompileerd, zult u bij accepteren alleen met de andere deelnemers in contact kunnen komen via een IM-sessie.

en: wants to invite you to a conference call%s
nl: wil u uitnodigen voor een telefonische vergadering%s

en: This conference is no longer locked. Additional participants can now join.
nl: Deze vergadering is niet meer vergrendeld. Er kunnen nu anderen aan de vergadering deelnemen.

en: This conference is locked. Nobody else can join the conference while it is locked.
nl: Deze vergadering is vergrendeld. Er kunnen geen anderen aan de vergadering deelnemen zolang deze is vergrendeld.

en: You have been disconnected from this conference.
nl: Uw verbinding met deze vergadering is verbroken.

en: Dial-in info
nl: Inbelgegevens

en: Number
nl: Nummer

en: Conference ID
nl: Vergadering-id

en: Meeting link
nl: Koppeling naar vergadering

en: Organizer
nl: Organisator

en: Alternative dial-in numbers
nl: Alternatieve inbelnummers

note: The next 13 texts make up the SIPE about note text About note, part 1/13: introduction
en: A third-party plugin implementing extended version of SIP/SIMPLE used by various products
nl: Een plug-in van derden voor implementatie van een uitgebreide versie van SIP/SIMPLE, dat door diverse producten wordt gebruikt

note: About note, part 2/13: home page URL (label)
en: Home Page
nl: Startpagina

note: About note, part 3/13: support forum URL (label)
en: Support
nl: Ondersteuning

note: About note, part 4/13: support forum name (hyperlink text)
en: Help Forum
nl: Helpforum

note: About note, part 5/13: bug tracker URL (label)
en: Report Problems
nl: Problemen melden

note: About note, part 6/13: bug tracker URL (hyperlink text)
en: Bug Tracker
nl: Bugtracker

note: About note, part 7/13: translation service URL (label)
en: Translations
nl: Vertalingen

note: About note, part 8/13: license type (label)
en: License
nl: Licentie

note: About note, part 9/13: (REMOVED) About note, part 10/13: translation request, text before Transifex.com URL append a space if text is not empty
en: Please help us to translate SIPE to your native language here at
nl: Help SIPE naar uw eigen taal te vertalen op

note: About note, part 11/13: translation request, text after Transifex.com URL start with a space if text is not empty
en:  using convenient web interface
nl:  via een handige webinterface

note: About note, part 12/13: author list (header)
en: Authors
nl: Auteurs

note: About note, part 13/13: Localization credit PLEASE NOTE: do *NOT* simply translate the english original but write something similar to the following sentence: "Localization for <language name> (<language code>): <name>"
en: Original texts in English (en): SIPE developers
nl: Nederlandse vertaling (nl): Fieona, Tonnes

en: SIP Exchange user name contains invalid characters
nl: SIP Exchange-gebruikersnaam bevat ongeldige tekens

en: User name should be a valid SIP URI
    Example: user@company.com
nl: Gebruikersnaam moet een geldige SIP-URI zijn
    Voorbeeld: gebruiker@bedrijf.com

en: Password is required when Single Sign-On is not enabled
nl: Wachtwoord is vereist als eenmalige aanmelding niet is ingeschakeld

en: Email address should be valid if provided
    Example: user@company.com
nl: E-mailadres moet geldig zijn wanneer opgegeven
    Voorbeeld: gebruiker@bedrijf.com

en: SIP Exchange user name contains whitespace
nl: SIP Exchange-gebruikersnaam bevat spatie

en: Email services URL should be valid if provided
    Example: https://exchange.corp.com/EWS/Exchange.asmx
    Example: https://domino.corp.com/maildatabase.nsf
nl: URL van e-mailservices moet geldig zijn wanneer opgegeven
    Voorbeeld: https://exchange.corp.com/EWS/Exchange.asmx
    Voorbeeld: https://domino.corp.com/maildatabase.nsf

note: Translators: (!) should be as in localized Lotus Notes to be able to extract meeting location
en: Location:
nl: Locatie:

en: Socket read failed
nl: Lezen van socket mislukt

en: Received encryption key has wrong size.
nl: Ontvangen encryptiesleutel heeft onjuiste grootte.

en: Received hash key has wrong size.
nl: Ontvangen hash-sleutel heeft onjuiste grootte.

en: Could not create listen socket
nl: Kon geen listen-socket maken

en: Error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: Error creating data stream
nl: Fout bij het maken van gegevensstroom

en: Socket write failed
nl: Schrijven naar socket mislukt

en: File size is different from the advertised value.
nl: Bestandsgrootte verschilt van de aangekondigde waarde.

en: Received MAC is corrupted
nl: Ontvangen MAC is beschadigd

en: Received file is corrupted
nl: Ontvangen bestand is beschadigd

en: File transfer initialization failed.
nl: Initialisatie van bestandsoverdracht mislukt.

en: File transfer authentication failed.
nl: Authenticatie voor bestandsoverdracht mislukt.

en: Out of memory
nl: Onvoldoende geheugen

en: Other Contacts
nl: Andere contacten

en: Group Chat Proxy setting is incorrect:
    
    	%s
    
    Please update your Account.
nl: Proxyinstelling voor groepschat is onjuist:
    
    	%s
    
    Werk uw account bij.

en: Couldn't find Group Chat server!
nl: Kon server voor groepschat niet vinden!

en: This message was not delivered to chat room '%s'
nl: Dit bericht is niet afgeleverd bij chatruimte ‘%s’

en: Error retrieving room list
nl: Fout bij het ophalen van ruimtelijst

en: Error joining chat room
nl: Fout bij het bijwonen van chatruimte

note: generate one error and remove all unprocessed messages
en: Failed to invite %s
nl: Uitnodigen van %s mislukt

en: Received a message with unrecognized contents from %s
nl: Bericht met niet-herkende inhoud ontvangen van %s

en: Couldn't create stream
nl: Kon geen stream maken

en: Connection timed out
nl: Time-out bij verbinding

en: Request timed out
nl: Time-out bij aanvraag

en: Call could not be answered
nl: Oproep kon niet worden beantwoord

en: Unable to establish a call
nl: Kan geen gesprek tot stand brengen

en: Encryption settings of peer are incompatible with ours.
nl: Versleutelingsinstellingen van peer zijn niet compatibel met de onze.

en: User %s rejected call
nl: Gebruiker %s heeft oproep geweigerd

en: Call rejected
nl: Oproep geweigerd

en: Error creating audio stream
nl: Fout bij het maken van audiostream

en: Error creating video stream
nl: Fout bij het maken van videostream

en: Join conference call
nl: Deelnemen aan telefonische vergadering

en: Conference calls are not supported on this server.
nl: Telefonische vergaderingen worden niet ondersteund op deze server.

en: Invalid phone number
nl: Ongeldig telefoonnummer

en: Audio Test Service is not available.
nl: Audiotestservice is niet beschikbaar.

en: User unavailable
nl: Gebruiker niet beschikbaar

en: %s does not want to be disturbed
nl: %s wil niet gestoord worden

en: User %s is not available
nl: Gebruiker %s is niet beschikbaar

en: Unsupported media type
nl: Niet-ondersteund mediatype

en: Media error
nl: Mediafout

en: Error while reading from stream
nl: Fout bij het lezen van stream

note: reason = g_strdup(_("User logged out")); // [MS-OCER]
en: you are already signed in at another location
nl: u bent al aangemeld op een andere locatie

en: user disabled
nl: gebruiker uitgeschakeld

en: user moved
nl: gebruiker verplaatst

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Personal
nl: Persoonlijk

note: SIPE_BUDDY_INFO_WORK_PHONE_DISPLAY SIPE_BUDDY_INFO_COMPANY
en: Company
nl: Bedrijf

en: Public
nl: Openbaar

en: Unknown
nl: Onbekend

note: Translators: remove (clear) previously assigned access level
en: Unspecify
nl: Wissen

en: People in my company
nl: Personen in mijn bedrijf

en: People in domains connected with my company
nl: Personen in domeinen verbonden met mijn bedrijf

en: People in public domains
nl: Personen in openbare domeinen

en: People at %s
nl: Personen bij %s

en: Add new domain...
nl: Nieuw domein toevoegen...

en: Online help...
nl: Onlinehulp...

en: Access groups
nl: Toegangsgroepen

note: * This has nothing to do with Availability numbers, like 3500 (online). * Just a mapping of Communicator Activities to tokens/translations @TODO: NULL means "default translation from Pidgin"? *        What about other backends? SIPE_ACTIVITY_UNSET SIPE_ACTIVITY_AVAILABLE SIPE_ACTIVITY_ONLINE SIPE_AC
en: Inactive
nl: Inactief

note: SIPE_ACTIVITY_BUSYIDLE
en: Busy-Idle
nl: Bezig-Inactief

note: SIPE_ACTIVITY_DND SIPE_ACTIVITY_BRB
en: Be right back
nl: Ben zo terug

note: SIPE_ACTIVITY_AWAY SIPE_ACTIVITY_LUNCH
en: Out to lunch
nl: Lunchpauze

note: SIPE_ACTIVITY_INVISIBLE SIPE_ACTIVITY_OFFLINE SIPE_ACTIVITY_ON_PHONE
en: In a call
nl: In gesprek

note: SIPE_ACTIVITY_IN_CONF
en: In a conference
nl: In conferentie

note: SIPE_ACTIVITY_IN_MEETING
en: In a meeting
nl: In vergadering

note: SIPE_ACTIVITY_URGENT_ONLY
en: Urgent interruptions only
nl: Alleen urgente onderbrekingen

note: SIPE_ACTIVITY_IN_PRES
en: Presenting
nl: Presenteren

en: Presence subscription failed!
nl: Aanwezigheidsabonnement mislukt!

en: One or more buddies will therefore permanently show as offline.
    
    Please check that there are no corrupted SIP URIs in your contacts list.
nl: Een of meer buddy’s verschijnen daarom permanent als offline.
    
    Controleer of er geen beschadigde SIP-URI’s in uw contactenlijst staan.

en: UCS initialization failed!
nl: UCS-initialisatie mislukt!

en: Couldn't find an Exchange server with the default Email settings. Therefore the contacts list will not work.
    
    You'll need to provide Email settings in the account setup.
nl: Kon geen Exchange-server vinden met de standaard e-mailinstellingen. Daardoor zal de contactenlijst niet werken.
    
    U dient e-mailinstellingen op te geven in de accountinstellingen.

en: Couldn't find an Exchange server with the Email settings provided in the account setup. Therefore the contacts list will not work.
    
    Please correct your Email settings.
nl: Kon geen Exchange-server vinden met de opgegeven e-mailinstellingen in de accountinstellingen. Daardoor zal de contactenlijst niet werken.
    
    Corrigeer uw e-mailinstellingen.

note: Service unavailable; Server Internal Error; Server Time-out Not acceptable all. Message contents not allowed by policy
en: Your message or invitation was not delivered, possibly because it contains a hyperlink or other content that the system administrator has blocked.
nl: Uw bericht of uitnodiging is niet afgeleverd, omdat het mogelijk een hyperlink of andere inhoud bevat die de systeembeheerder heeft geblokkeerd.

en: This message was not delivered to %s because the service is not available
nl: Dit bericht is niet bij %s afgeleverd, omdat de service niet beschikbaar is

note: Busy Here
en: This message was not delivered to %s because one or more recipients do not want to be disturbed
nl: Dit bericht is niet bij %s afgeleverd, omdat een of meer ontvangers niet gestoord willen worden

note: Unsupported media type
en: This message was not delivered to %s because one or more recipients don't support this type of message
nl: Dit bericht is niet bij %s afgeleverd, omdat een of meer ontvangers dit type bericht niet ondersteunen

en: This message was not delivered to %s because one or more recipients are offline
nl: Dit bericht is niet bij %s afgeleverd, omdat een of meer ontvangers offline zijn

note: SIPE_BUDDY_INFO_DISPLAY_NAME
en: Display name
nl: Weergavenaam

note: SIPE_BUDDY_INFO_JOB_TITLE
en: Job title
nl: Functie

note: SIPE_BUDDY_INFO_CITY
en: City
nl: Plaats

note: SIPE_BUDDY_INFO_STATE
en: State
nl: Provincie

note: SIPE_BUDDY_INFO_OFFICE
en: Office
nl: Kantoor

note: SIPE_BUDDY_INFO_DEPARTMENT SIPE_BUDDY_INFO_COUNTRY
en: Country
nl: Land

note: SIPE_BUDDY_INFO_WORK_PHONE
en: Business phone
nl: Telefoon op werk

note: SIPE_BUDDY_INFO_EMAIL
en: Email address
nl: E-mailadres

note: SIPE_BUDDY_INFO_SITE
en: Site
nl: Website

note: SIPE_BUDDY_INFO_DEVICE
en: Device
nl: Apparaat

en: you
nl: u

en: Domain
nl: Domein

en: Add new domain
nl: Nieuw domein toevoegen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Copy to
nl: Kopiëren naar

en: Lock
nl: Vergrendelen

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Show presentation
nl: Presentatie tonen

en: Meeting entry info
nl: Toegangsgegevens voor de vergadering

en: Users
nl: Gebruikers

en: Invite
nl: Uitnodigen

en: Private
nl: Privé

en: Log
nl: Logboek

en: Description
nl: Beschrijving

en: Conversation subject: %s
nl: Gespreksonderwerp: %s

note: Macro to reduce code repetition Translators: noun
en: Message
nl: Bericht

en: Connecting
nl: Verbinding maken

en: Password required
nl: Wachtwoord vereist

en: user@company.com
nl: gebruiker@bedrijf.com

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Call a phone number
nl: Een telefoonnummer bellen

en: _Call
nl: _Bellen

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: Meeting location
nl: Vergaderlocatie

en: Alternatively
nl: Alternatief

en: Organizer email
nl: E-mailadres van organisator

en: Meeting ID
nl: Vergadering-id

en: Join conference
nl: Deelnemen aan vergadering

en: Join scheduled conference
nl: Deelnemen aan geplande vergadering

en: Enter meeting location string you received in the invitation.
    
    Valid location will be something like
    meet:sip:someone@company.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:abcdef1234
    conf:sip:someone@company.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:abcdef1234
    or
    https://meet.company.com/someone/abcdef1234
nl: Voer de locatie van de vergadering in die u in de uitnodiging hebt ontvangen.
    
    Een geldige locatie ziet eruit als
    meet:sip:iemand@bedrijf.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:abcdef1234
    conf:sip:iemand@bedrijf.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:abcdef1234
    of
    https://meet.bedrijf.com/iemand/abcdef1234

en: _Join
nl: _Deelnemen

en: Publishing of calendar information has been disabled
nl: Het publiceren van agendagegevens is uitgeschakeld

en: About SIPE plugin...
nl: Over SIPE-plug-in...

en: Contact search...
nl: Contacten zoeken...

en: Call a phone number...
nl: Een telefoonnummer bellen...

en: Test call
nl: Testgesprek

en: Join scheduled conference...
nl: Deelnemen aan geplande vergadering...

en: Republish Calendar
nl: Agenda opnieuw publiceren

en: Reset status
nl: Status opnieuw instellen

note: * * When adding new string settings please make sure to keep these * in sync: *     api/sipe-backend.h *     purple-settings.c:setting_name[]
en: Server[:Port]
    (leave empty for auto-discovery)
nl: Server[:Poort]
    (laat leeg voor automatische herkenning)

en: Connection type
nl: Verbindingstype

en: Auto
nl: Automatisch

note: option = purple_account_option_bool_new(_("Publish status (note: everyone may watch you)"), "doservice", TRUE); sipe_prpl_info.protocol_options = g_list_append(sipe_prpl_info.protocol_options, option);
en: User Agent
nl: Gebruikersagent

en: Authentication scheme
nl: Authenticatieschema

note: * When the user selects Single Sign-On then SIPE will ignore the * settings for "login name" and "password". Instead it will use the * default credentials provided by the OS. * * NOTE: the default must be *OFF*, i.e. it is up to the user to tell *       SIPE that it is OK to use Single Sign-On or no
en: Use Single Sign-On
nl: Eenmalige aanmelding gebruiken

note: * Example (Exchange): https://server.company.com/EWS/Exchange.asmx *  Example (Domino)  : https://[domino_server]/[mail_database_name].nsf
en: Don't publish my calendar information
nl: Mijn agendagegevens niet publiceren

en: Show profile pictures from web
    (potentially dangerous)
nl: Profielafbeeldingen van web tonen
    (mogelijk gevaarlijk)

en: Email services URL
    (leave empty for auto-discovery)
nl: URL van e-mailservices
    (laat leeg voor automatische detectie)

en: Email address
    (if different from Username)
nl: E-mailadres
    (wanneer anders dan Gebruikersnaam)

note: * Example (Exchange): DOMAIN\user  or  user@company.com *  Example (Domino)  : email_address
en: Email login
    (if different from Login)
nl: E-mailaanmelding
    (wanneer anders dan Aanmelding)

en: Email password
    (if different from Password)
nl: E-mailwachtwoord
    (wanneer anders dan Wachtwoord)

note: * Example (federated domain): company.com      (i.e. ocschat@company.com) *  Example (non-default user): user@company.com
en: Group Chat Proxy
       company.com  or  user@company.com
    (leave empty to determine from Username)
nl: Proxy voor groepschat
    bedrijf.com of gebruiker@bedrijf.com
    (laat leeg voor bepaling uit Gebruikersnaam)

en: Remote desktop client
nl: Extern-bureaubladclient

en: Media encryption
nl: Mediaversleuteling

en: Obey server policy
nl: Serverbeleid volgen

en: Always
nl: Altijd

en: Optional
nl: Optioneel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Login
       user  or  DOMAIN\user  or
       user@company.com
nl: Aanmelding
    gebruiker of DOMEIN\gebruiker of
    gebruiker@bedrijf.com

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Name
nl: Naam

en: Email
nl: E-mail

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: SIP ID
nl: SIP-ID

en: Search
nl: Zoeken

en: Search for a contact
nl: Contactpersoon zoeken

en: Enter the information for the person you wish to find. Empty fields will be ignored.
nl: Vul de gegevens in voor de persoon die u probeert te vinden. Lege velden worden genegeerd.

en: _Search
nl: _Zoeken

en: Read error
nl: Leesfout

en: Server has disconnected
nl: Server heeft verbinding verbroken

en: Could not connect
nl: Kon geen verbinding maken

en: Could not create SSL context
nl: Kon geen SSL-context maken

en: Could not create socket
nl: Kon geen socket maken

en: Write error
nl: Schrijffout
