pidgin sipe - en to lt translation catalogue (265 entries)

en: Failed to authenticate to server
lt: Nepavyko nustatyti tapatybės serveriui

en: Can't request certificate from %s
lt: Nepavyksta užklausti liudijimo iš %s

en: No URI for certificate provisioning service provided
lt: Nebuvo pateiktas liudijimų aprūpinimo paslaugos URI

en: Authentication failed
lt: Tapatybės nustatymas nepavyko

en: Incompatible authentication scheme chosen
lt: Pasirinkta nesuderinama tapatybės nustatymo schema

en: You have been rejected by the server: %s
lt: Serveris jus atmetė: %s

en: no reason given
lt: priežastis nenurodyta

en: Not found: %s. Please contact your Administrator
lt: Nerasta: %s. Prašome susisiekti su savo administratoriumi

en: SIP is either not enabled for the destination URI or it does not exist
lt: Arba SIP, skirtas paskirties URI neįjungtas, arbo jo nėra

en: Service unavailable: %s
lt: Paslauga neprieinama: %s

en: Corrupted message received
lt: Gauta sugadinta žinutė

en: Invalid message signature received
lt: Gautas neteisingas žinutės parašas

en: %s wants to start presenting
lt: %s nori pradėti pristatymą

en: Accept
lt: Priimti

en: Decline
lt: Atmesti

en: Application sharing error
lt: Programos bendrinimo klaida

en: Unknown remote desktop client configured.
lt: Sukonfigūruotas nežinomas nuotolinis darbalaukio klientas.

en: Couldn't connect application sharing
lt: Nepavyko prijungti programos bendrinimą

en: Could not create RDP server.
lt: Nepavyko sukurti RDP serverio.

en: Could not initialize RDP server.
lt: Nepavyko inicijuoti RDP serverio.

en: Could not start RDP server.
lt: Nepavyko paleisti RDP serverio.

en: Sharing desktop with %s
lt: Bendrinamas darbalaukis su %s

en: Stop presenting
lt: Stabdyti pristatymą

en: Couldn't initialize application sharing
lt: Nepavyko inicijuoti programos bendrinimo

en: Whole desktop
lt: Visas darbalaukis

en: Monitor to share
lt: Monitorius, kurį bendrinti

en: Mobile
lt: Mobilusis telefonas

en: Status
lt: Būsena

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Meeting in
lt: Susitikimo vieta

en: Meeting about
lt: Susitikimas apie

en: Out of office note
lt: "Nėra biure" raštelis

en: Note
lt: Raštelis

en: Access level
lt: Prieigos lygis

en: Found %d contact%s: | Found %d contacts%s:
lt[0]: Rastas %d kontaktas%s:
lt[1]: Rasti %d kontaktai%s:
lt[2]: Rasta %d kontaktų%s:
lt[3]: Rasta %d kontaktų%s:

en:  (more matched your query)
lt:  (daugiau atitiko jūsų užklausą)

en: No contacts found
lt: Kontaktų nerasta

en: Unable to display the search results
lt: Nepavyksta parodyti paieškos rezultatų

en: Contact search failed
lt: Kontaktų paieška nepavyko

en: Invalid contact search query
lt: Neteisinga kontaktų paieškos užklausa

en: Make leader of '%s'
lt: Padaryti "%s" lyderiu

en: Remove from '%s'
lt: Šalinti iš "%s"

en: Invite to '%s'
lt: Pakviesti į "%s"

en: New chat
lt: Naujas pokalbis

en: Work
lt: Darbas

en: Home
lt: Namai

en: Other
lt: Kita

en: Custom1
lt: Tinkinta1

en: Send email...
lt: Siųsti el. paštą...

en: Take desktop control
lt: Perimti darbalaukio valdymą

en: Give desktop control
lt: Suteikti darbalaukio valdymą

en: Share my desktop
lt: Bendrinti savo darbalaukį

en: Free
lt: Laisvas

en: Tentative
lt: Preliminariai užimtas

note: SIPE_ACTIVITY_BUSY
en: Busy
lt: Užimtas

note: SIPE_ACTIVITY_OOF
en: Out of office
lt: Nėra biure

en: No data
lt: Nėra duomenų

en: Currently %s
lt: Šiuo metu %s

en: Outside of working hours for next 8 hours
lt: Kitas 8 valandas ne darbe

en: %s for next 8 hours
lt: %s kitas 8 valandas

en: Not working
lt: Nedirba

en: %s until %.2d:%.2d
lt: %s iki %.2d:%.2d

en: %s. Outside of working hours at %.2d:%.2d
lt: %s. Darbo laikas baigiasi %.2d:%.2d

en: %s. %s at %.2d:%.2d
lt: %s. %s %.2d:%.2d

en: Certificate request to %s failed
lt: %s liudijimo užklausa nepavyko

en: Web ticket request to %s failed
lt: %s saityno bilieto užklausa nepavyko

note: Generate next ID
en: Chat #%d
lt: Pokalbis #%d

en: Failed to join the conference
lt: Nepavyko prisijungti prie konferencijos

en: Can't find a conference URI on this page:
    
    %s
lt: Nepavyksta šiame puslapyje rasti konferencijos URI:
    
    %s

en: "%s" is not a valid conference URI
lt: "%s" nėra teisingas konferencijos URI

en: Incomplete conference information provided
lt: Pateikta ne visa konferencijos informacija

en: 
    
    As this client was not compiled with voice call support, if you accept, you will be able to contact the other participants only via IM session.
lt: 
    
    Kadangi šis klientas nebuvo kompiliuotas su balso skambučių palaikymu, jeigu priimsite, jūs galėsite susisiekti su kitais dalyviais tik per žinučių seansą.

en: wants to invite you to a conference call%s
lt: nori jus pakviesti į konferencinį skambutį%s

en: This conference is no longer locked. Additional participants can now join.
lt: Ši konferencija daugiau nebeužrakinta. Dabar, papildomi dalyviai gali prisijungti.

en: This conference is locked. Nobody else can join the conference while it is locked.
lt: Ši konferencija yra užrakinta. Niekas negali prisijungti prie konferencijos, kol ji yra užrakinta.

en: You have been disconnected from this conference.
lt: Jūs buvote atjungti nuo šios konferencijos.

en: Dial-in info
lt: Numerio rinkimo informacija

en: Number
lt: Numeris

en: Conference ID
lt: Konferencijos ID

en: Meeting link
lt: Susitikimo nuoroda

en: Organizer
lt: Organizatorius

en: Alternative dial-in numbers
lt: Alternatyvūs numerio rinkimo numeriai

note: The next 13 texts make up the SIPE about note text About note, part 1/13: introduction
en: A third-party plugin implementing extended version of SIP/SIMPLE used by various products
lt: Trečiosios šalies papildinys, įgyvendinantis įvairių produktų naudojamą išplėstinę SIP/SIMPLE versiją

note: About note, part 2/13: home page URL (label)
en: Home Page
lt: Tinklalapis

note: About note, part 3/13: support forum URL (label)
en: Support
lt: Palaikymas

note: About note, part 4/13: support forum name (hyperlink text)
en: Help Forum
lt: Pagalbos forumas

note: About note, part 5/13: bug tracker URL (label)
en: Report Problems
lt: Pranešti apie klaidas

note: About note, part 6/13: bug tracker URL (hyperlink text)
en: Bug Tracker
lt: Klaidų seklys

note: About note, part 7/13: translation service URL (label)
en: Translations
lt: Vertimai

note: About note, part 8/13: license type (label)
en: License
lt: Licencija

note: About note, part 9/13: (REMOVED) About note, part 10/13: translation request, text before Transifex.com URL append a space if text is not empty
en: Please help us to translate SIPE to your native language here at
lt: Padėkite mums išversti SIPE į jūsų gimtąją kalbą, apsilankydami

note: About note, part 11/13: translation request, text after Transifex.com URL start with a space if text is not empty
en:  using convenient web interface
lt:  bei naudodamiesi patogia saityno sąsaja

note: About note, part 12/13: author list (header)
en: Authors
lt: Autoriai

note: About note, part 13/13: Localization credit PLEASE NOTE: do *NOT* simply translate the english original but write something similar to the following sentence: "Localization for <language name> (<language code>): <name>"
en: Original texts in English (en): SIPE developers
lt: Lokalizavimas į <Lietuvių> (<lt>): <Moo>

en: SIP Exchange user name contains invalid characters
lt: SIP Exchange naudotojo varde yra neteisingų simbolių

en: User name should be a valid SIP URI
    Example: user@company.com
lt: Naudotojo vardas turėtų būti tinkamas SIP URI
    Pavyzdys: naudotojas@kompanija.com

en: Password is required when Single Sign-On is not enabled
lt: Slaptažodis reikalingas, kai nėra įjungtas vieningas prisijungimas (Single Sign-On)

en: Email address should be valid if provided
    Example: user@company.com
lt: Pateikiant el. pašto adresą, jis turi būti teisingas
    Pavyzdys: naudotojas@kompanija.com

en: SIP Exchange user name contains whitespace
lt: SIP Exchange naudotojo varde yra tarpų

en: Email services URL should be valid if provided
    Example: https://exchange.corp.com/EWS/Exchange.asmx
    Example: https://domino.corp.com/maildatabase.nsf
lt: Pateikiant el. pašto paslaugų URL, jis turi būti teisingas
    Pavyzdys: https://exchange.corp.com/EWS/Exchange.asmx
    Pavyzdys: https://domino.corp.com/maildatabase.nsf

note: Translators: (!) should be as in localized Lotus Notes to be able to extract meeting location
en: Location:
lt: Vieta:

en: Socket read failed
lt: Lizdo skaitymas nepavyko

en: Received encryption key has wrong size.
lt: Gautas šifravimo raktas yra neteisingo dydžio.

en: Received hash key has wrong size.
lt: Gautas maišos raktas yra neteisingo dydžio.

en: Could not create listen socket
lt: Nepavyko sukurti klausymosi lizdo

en: Error occurred
lt: Įvyko klaida

en: Error creating data stream
lt: Klaida, kuriant duomenų srautą

en: Socket write failed
lt: Lizdo rašymas nepavyko

en: File size is different from the advertised value.
lt: Failo dydis skiriasi nuo skelbiamos reikšmės.

en: Received MAC is corrupted
lt: Gautas MAC yra sugadintas

en: Received file is corrupted
lt: Gautas failas yra sugadintas

en: File transfer initialization failed.
lt: Failo persiuntimo inicijavimas nepavyko.

en: File transfer authentication failed.
lt: Failo persiuntimo tapatybės nustatymas nepavyko.

en: Out of memory
lt: Trūksta atminties

en: Other Contacts
lt: Kiti kontaktai

en: Group Chat Proxy setting is incorrect:
    
    	%s
    
    Please update your Account.
lt: Grupės pokalbio įgaliotojo serverio nustatymas yra neteisingas:
    
    	%s
    
    Prašome atnaujinti savo paskyrą.

en: Couldn't find Group Chat server!
lt: Nepavyko rasti grupės pokalbio serverio!

en: This message was not delivered to chat room '%s'
lt: Ši žinutė nebuvo pristatyta į pokalbių kambarį "%s"

en: Error retrieving room list
lt: Klaida, gaunant kambarių sąrašą

en: Error joining chat room
lt: Klaida, prisijungiant prie pokalbių kambario

note: generate one error and remove all unprocessed messages
en: Failed to invite %s
lt: Nepavyko pakviesti %s

en: Received a message with unrecognized contents from %s
lt: Gauta žinutė su nepažįstamu turiniu nuo %s

en: Couldn't create stream
lt: Nepavyko sukurti srauto

en: Connection timed out
lt: Pasibaigė ryšiui skirtas laikas

en: Request timed out
lt: Pasibaigė užklausai skirtas laikas

en: Call could not be answered
lt: Skambutis negalėjo būti atsilieptas

en: Unable to establish a call
lt: Nepavyksta užmegzti skambutį

en: Encryption settings of peer are incompatible with ours.
lt: Pašnekovo šifravimo nustatymai yra nesuderinami su mūsų.

en: User %s rejected call
lt: Naudotojas %s atmetė skambutį

en: Call rejected
lt: Skambutis atmestas

en: Error creating audio stream
lt: Klaida, kuriant garso srautą

en: Error creating video stream
lt: Klaida, kuriant vaizdo srautą

en: Join conference call
lt: Prisijungti prie konferencinio skambučio

en: Conference calls are not supported on this server.
lt: Konferenciniai skambučiai šiame serveryje nėra palaikomi.

en: Invalid phone number
lt: Neteisingas telefono numeris

en: Audio Test Service is not available.
lt: Garso bandymo paslauga neprieinama.

en: User unavailable
lt: Naudotojas neprieinamas

en: %s does not want to be disturbed
lt: %s nenori būti trukdomas(-a)

en: User %s is not available
lt: Naudotojas %s yra neprieinamas

en: Unsupported media type
lt: Nepalaikomas medijos tipas

en: Media error
lt: Medijos klaida

en: Error while reading from stream
lt: Klaida, skaitant iš srauto

note: reason = g_strdup(_("User logged out")); // [MS-OCER]
en: you are already signed in at another location
lt: jūs jau esate prisijungę kitoje vietoje

en: user disabled
lt: naudotojas išjungtas

en: user moved
lt: naudotojas perkeltas

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Personal
lt: Asmeninis

note: index 0
en: Team
lt: Komanda

note: SIPE_BUDDY_INFO_WORK_PHONE_DISPLAY SIPE_BUDDY_INFO_COMPANY
en: Company
lt: Kompanija

en: Public
lt: Viešas

en: Unknown
lt: Nežinoma

note: Translators: remove (clear) previously assigned access level
en: Unspecify
lt: Nebenurodinėti

en: People in my company
lt: Žmonės mano kompanijoje

en: People in domains connected with my company
lt: Žmonės viešuosiuose tinkluose, prijungtuose prie mano kompanijos

en: People in public domains
lt: Žmonės viešuosiuose tinkluose

en: People at %s
lt: Žmonės ties %s

en: Add new domain...
lt: Pridėti naują sritį...

en: Online help...
lt: Žinynas internete...

en: Access groups
lt: Prieigos grupės

note: * This has nothing to do with Availability numbers, like 3500 (online). * Just a mapping of Communicator Activities to tokens/translations @TODO: NULL means "default translation from Pidgin"? *        What about other backends? SIPE_ACTIVITY_UNSET SIPE_ACTIVITY_AVAILABLE SIPE_ACTIVITY_ONLINE SIPE_AC
en: Inactive
lt: Neaktyvus

note: SIPE_ACTIVITY_BUSYIDLE
en: Busy-Idle
lt: Užimtas-Neveiklus

note: SIPE_ACTIVITY_DND SIPE_ACTIVITY_BRB
en: Be right back
lt: Netrukus grįšiu

note: SIPE_ACTIVITY_AWAY SIPE_ACTIVITY_LUNCH
en: Out to lunch
lt: Pietauju

note: SIPE_ACTIVITY_INVISIBLE SIPE_ACTIVITY_OFFLINE SIPE_ACTIVITY_ON_PHONE
en: In a call
lt: Dalyvauju skambutyje

note: SIPE_ACTIVITY_IN_CONF
en: In a conference
lt: Konferencijoje

note: SIPE_ACTIVITY_IN_MEETING
en: In a meeting
lt: Susitikime

note: SIPE_ACTIVITY_URGENT_ONLY
en: Urgent interruptions only
lt: Tik skubūs pertraukimai

note: SIPE_ACTIVITY_IN_PRES
en: Presenting
lt: Pristatinėjama

en: Presence subscription failed!
lt: Prisijungimo būsenos prenumerata nepavyko!

en: One or more buddies will therefore permanently show as offline.
    
    Please check that there are no corrupted SIP URIs in your contacts list.
lt: Dėl to, vienas ar daugiau bičiulių bus visą laiką rodomi kaip atsijungę.
    
    Prašome patikrinti ar jūsų kontaktų sąraše nėra sugadintų SIP URI.

en: UCS initialization failed!
lt: UCS inicijavimas nepavyko!

en: Couldn't find an Exchange server with the default Email settings. Therefore the contacts list will not work.
    
    You'll need to provide Email settings in the account setup.
lt: Nepavyko rasti Exchange serverio su numatytaisiais el. pašto nustatymais. Dėl to, kontaktų sąrašas neveiks.
    
    Jums reikės pateikti el. pašto nustatymus paskyros sąrankoje.

en: Couldn't find an Exchange server with the Email settings provided in the account setup. Therefore the contacts list will not work.
    
    Please correct your Email settings.
lt: Nepavyko rasti Exchange serverio su paskyros sąrankoje pateiktais el. pašto nustatymais. Dėl to, kontaktų sąrašas neveiks.
    
    Prašome ištaisyti savo el. pašto nustatymus.

note: Service unavailable; Server Internal Error; Server Time-out Not acceptable all. Message contents not allowed by policy
en: Your message or invitation was not delivered, possibly because it contains a hyperlink or other content that the system administrator has blocked.
lt: Jūsų žinutė ar pakvietimas nebuvo pristatytas, tikriausiai, dėl to, kad jame yra saitas arba kitas sistemos administratoriaus užblokuotas turinys.

en: This message was not delivered to %s because the service is not available
lt: Ši žinutė nebuvo pristatyta pašnekovui %s, kadangi paslauga yra neprieinama

note: Busy Here
en: This message was not delivered to %s because one or more recipients do not want to be disturbed
lt: Ši žinutė nebuvo pristatyta pašnekovui %s, kadangi vienas ar daugiau gavėjų nenori būti trukdomi

note: Unsupported media type
en: This message was not delivered to %s because one or more recipients don't support this type of message
lt: Ši žinutė nebuvo pristatyta pašnekovui %s, kadangi vienas ar daugiau gavėjų nepalaiko šio žinutės tipo

en: This message was not delivered to %s because one or more recipients are offline
lt: Ši žinutė nebuvo pristatyta pašnekovui %s, kadangi vienas ar daugiau gavėjų yra atsijungę

note: SIPE_BUDDY_INFO_DISPLAY_NAME
en: Display name
lt: Rodomas vardas

note: SIPE_BUDDY_INFO_JOB_TITLE
en: Job title
lt: Pareigos

note: SIPE_BUDDY_INFO_CITY
en: City
lt: Miestas

note: SIPE_BUDDY_INFO_STATE
en: State
lt: Valstija

note: SIPE_BUDDY_INFO_OFFICE
en: Office
lt: Biuras

note: SIPE_BUDDY_INFO_DEPARTMENT SIPE_BUDDY_INFO_COUNTRY
en: Country
lt: Šalis

note: SIPE_BUDDY_INFO_WORK_PHONE
en: Business phone
lt: Darbo telefonas

note: SIPE_BUDDY_INFO_EMAIL
en: Email address
lt: El. pašto adresas

note: SIPE_BUDDY_INFO_SITE
en: Site
lt: Svetainė

note: SIPE_BUDDY_INFO_ZIPCODE SIPE_BUDDY_INFO_STREET SIPE_BUDDY_INFO_MOBILE_PHONE SIPE_BUDDY_INFO_MOBILE_PHONE_DISPLAY SIPE_BUDDY_INFO_HOME_PHONE SIPE_BUDDY_INFO_HOME_PHONE_DISPLAY SIPE_BUDDY_INFO_OTHER_PHONE SIPE_BUDDY_INFO_OTHER_PHONE_DISPLAY SIPE_BUDDY_INFO_CUSTOM1_PHONE SIPE_BUDDY_INFO_CUSTOM1_PHONE_D
en: Alias
lt: Slapyvardis

note: SIPE_BUDDY_INFO_DEVICE
en: Device
lt: Įrenginys

en: you
lt: jūs

en: Domain
lt: Sritis

en: Add new domain
lt: Pridėti naują sritį

en: Add
lt: Pridėti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Copy to
lt: Kopijuoti į

en: Lock
lt: Užrakinti

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Show presentation
lt: Rodyti pristatymą

en: Meeting entry info
lt: Susitikimo įrašo informacija

en: Users
lt: Naudotojai

en: Invite
lt: Pakviesti

en: Private
lt: Privatus

en: Log
lt: Žurnalas

en: Description
lt: Aprašas

en: Conversation subject: %s
lt: Pokalbio tema: %s

note: Macro to reduce code repetition Translators: noun
en: Message
lt: Žinutė

en: Connecting
lt: Jungiamasi

en: Password required
lt: Reikalingas slaptažodis

en: user@company.com
lt: naudotojas@kompanija.com

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Call a phone number
lt: Skambinti telefono numeriu

en: _Call
lt: _Skambinti

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: Meeting location
lt: Susitikimo vieta

en: Alternatively
lt: Kitu atveju

en: Organizer email
lt: Organizatoriaus el. paštas

en: Meeting ID
lt: Susitikimo ID

en: Join conference
lt: Prisijungti prie konferencijos

en: Join scheduled conference
lt: Prisijungti prie suplanuotos konferencijos

en: Enter meeting location string you received in the invitation.
    
    Valid location will be something like
    meet:sip:someone@company.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:abcdef1234
    conf:sip:someone@company.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:abcdef1234
    or
    https://meet.company.com/someone/abcdef1234
lt: Įveskite susitikimo vietos eilutę, kurią gavote pakvietime.
    
    Teisinga vieta būtų kažkas panašaus į
    meet:sip:kažkas@kompanija.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:abcdef1234
    conf:sip:kažkas@kompanija.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:abcdef1234
    arba
    https://susitikimas.kompanija.com/kažkas/abcdef1234

en: _Join
lt: _Prisijungti

en: Publishing of calendar information has been disabled
lt: Kalendoriaus informacijos skelbimas buvo išjungtas

en: About SIPE plugin...
lt: Apie SIPE papildinį...

en: Contact search...
lt: Kontaktų paieška...

en: Call a phone number...
lt: Skambinti telefono numeriu...

en: Test call
lt: Bandomasis skambutis

en: Join scheduled conference...
lt: Prisijungti prie suplanuotos konferencijos...

en: Republish Calendar
lt: Iš naujo skelbti kalendorių

en: Reset status
lt: Atstatyti būseną

note: * * When adding new string settings please make sure to keep these * in sync: *     api/sipe-backend.h *     purple-settings.c:setting_name[]
en: Server[:Port]
    (leave empty for auto-discovery)
lt: Serveris[:Prievadas]
    (automatiniam aptikimui palikite tuščią)

en: Connection type
lt: Ryšio tipas

en: Auto
lt: Automatiškai

note: option = purple_account_option_bool_new(_("Publish status (note: everyone may watch you)"), "doservice", TRUE); sipe_prpl_info.protocol_options = g_list_append(sipe_prpl_info.protocol_options, option);
en: User Agent
lt: Naudotojo agentas

en: Authentication scheme
lt: Tapatybės nustatymo schema

note: * When the user selects Single Sign-On then SIPE will ignore the * settings for "login name" and "password". Instead it will use the * default credentials provided by the OS. * * NOTE: the default must be *OFF*, i.e. it is up to the user to tell *       SIPE that it is OK to use Single Sign-On or no
en: Use Single Sign-On
lt: Naudoti vieningą prisijungimą (Single Sign-On)

note: * Example (Exchange): https://server.company.com/EWS/Exchange.asmx *  Example (Domino)  : https://[domino_server]/[mail_database_name].nsf
en: Don't publish my calendar information
lt: Neskelbti mano kalendoriaus informacijos

en: Show profile pictures from web
    (potentially dangerous)
lt: Rodyti profilio paveikslus iš saityno
    (potencialiai pavojinga)

en: Email services URL
    (leave empty for auto-discovery)
lt: El. pašto paslaugų URL
    (automatiniam aptikimui palikite tuščią)

en: Email address
    (if different from Username)
lt: El. pašto adresas
    (jeigu kitoks nei Naudotojo vardas)

note: * Example (Exchange): DOMAIN\user  or  user@company.com *  Example (Domino)  : email_address
en: Email login
    (if different from Login)
lt: El. pašto prisijungimas
    (jeigu kitoks nei Prisijungimas)

en: Email password
    (if different from Password)
lt: El. pašto slaptažodis
    (jeigu kitoks nei Slaptažodis)

note: * Example (federated domain): company.com      (i.e. ocschat@company.com) *  Example (non-default user): user@company.com
en: Group Chat Proxy
       company.com  or  user@company.com
    (leave empty to determine from Username)
lt: Grupės pokalbio įgaliotasis serveris
       kompanija.com  arba  naudotojas@kompanija.com
    (palikite tuščią, kad būtų nustatyta pagal naudotojo vardą)

en: Remote desktop client
lt: Nuotolinio darbalaukio klientas

en: Media encryption
lt: Medijos šifravimas

en: Obey server policy
lt: Paklusti serverio politikai

en: Always
lt: Visada

en: Optional
lt: Pasirinktinai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Login
       user  or  DOMAIN\user  or
       user@company.com
lt: Prisijungimas
       naudotojas  ar  SRITIS\naudotojas  ar
       naudotojas@kompanija.com

en: User name
lt: Naudotojo vardas

en: Name
lt: Vardas

en: Email
lt: El. paštas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Search
lt: Paieška

en: Search for a contact
lt: Kontakto paieška

en: Enter the information for the person you wish to find. Empty fields will be ignored.
lt: Įrašykite norimo rasti asmens informaciją. Tuščių laukų bus nepaisoma.

en: _Search
lt: _Ieškoti

en: Read error
lt: Skaitymo klaida

en: Server has disconnected
lt: Serveris atsijungė

en: Could not connect
lt: Nepavyko prisijungti

en: Could not create SSL context
lt: Nepavyko sukurti SSL konteksto

en: Could not create socket
lt: Nepavyko sukurti lizdo

en: Write error
lt: Rašymo klaida

en: OK
lt: Gerai
