pidgin sipe - en to pl translation catalogue (265 entries)

en: Failed to authenticate to server
pl: Uwierzytelnienie do serwera się nie powiodło

en: Can't request certificate from %s
pl: Nie można zażądać certyfikatu od %s

en: No URI for certificate provisioning service provided
pl: Nie podano adresu URI dla usługi zabezpieczania certyfikatów

en: Authentication failed
pl: Uwierzytelnienie się nie powiodło

en: Incompatible authentication scheme chosen
pl: Wybrano niezgodny schemat uwierzytelnienia

en: You have been rejected by the server: %s
pl: Użytkownik został odrzucony przez serwer: %s

en: no reason given
pl: nie podano przyczyny

en: Not found: %s. Please contact your Administrator
pl: Nie odnaleziono: %s. Proszę skontaktować się z administratorem

en: SIP is either not enabled for the destination URI or it does not exist
pl: SIP nie jest włączony dla docelowego adresu URI lub nie istnieje

en: Service unavailable: %s
pl: Usługa jest niedostępna: %s

en: Corrupted message received
pl: Odebrano uszkodzoną wiadomość

en: Invalid message signature received
pl: Odebrano nieprawidłowy podpis wiadomości

en: %s wants to start presenting
pl: Użytkownik %s chce zacząć prezentację

en: Accept
pl: Odbierz

en: Decline
pl: Odmów

en: Application sharing error
pl: Błąd podczas udostępniania aplikacji

en: Unknown remote desktop client configured.
pl: Skonfigurowano nieznanego zdalnego klienta.

en: Couldn't connect application sharing
pl: Nie można połączyć udostępniania aplikacji

en: Could not create RDP server.
pl: Nie można utworzyć serwera RDP.

en: Could not initialize RDP server.
pl: Nie można zainicjować serwera RDP.

en: Could not start RDP server.
pl: Nie można uruchomić serwera RDP.

en: Sharing desktop with %s
pl: Udostępnianie pulpitu użytkownikowi %s

en: Stop presenting
pl: Zatrzymaj prezentację

en: Couldn't initialize application sharing
pl: Nie można zainicjować udostępniania aplikacji

en: Whole desktop
pl: Cały pulpit

en: Monitor to share
pl: Udostępniany monitor

en: Mobile
pl: Komórka

en: Status
pl: Stan

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Meeting in
pl: Spotkanie za

en: Meeting about
pl: Spotkanie w

en: Out of office note
pl: Notatka poza biurem

en: Note
pl: Notatka

en: Access level
pl: Poziom dostępu

en: Found %d contact%s: | Found %d contacts%s:
pl[0]: Odnaleziono %d kontakt%s:
pl[1]: Odnaleziono %d kontakty%s:
pl[2]: Odnaleziono %d kontaktów%s:
pl[3]: Odnaleziono %d kontaktów%s:

en:  (more matched your query)
pl:  (więcej wyników zapytania)

en: No contacts found
pl: Nie odnaleziono kontaktów

en: Unable to display the search results
pl: Nie można wyświetlić wyników wyszukiwania

en: Contact search failed
pl: Wyszukanie kontaktu się nie powiodło

en: Invalid contact search query
pl: Nieprawidłowe zapytanie wyszukiwania kontaktu

en: Make leader of '%s'
pl: Uczyń przywódcą „%s”

en: Remove from '%s'
pl: Usuń z „%s”

en: Invite to '%s'
pl: Zaproś do „%s”

en: New chat
pl: Nowa rozmowa

en: Work
pl: Praca

en: Home
pl: Strona domowa

en: Other
pl: Inne

en: Custom1
pl: Własne1

en: Send email...
pl: Wyślij wiadomość e-mail…

en: Take desktop control
pl: Przejmij sterowanie pulpitem

en: Give desktop control
pl: Oddaj sterowanie pulpitem

en: Share my desktop
pl: Udostępnij pulpit

en: Free
pl: Wolne

en: Tentative
pl: Wstępnie

note: SIPE_ACTIVITY_BUSY
en: Busy
pl: Zajęty

note: SIPE_ACTIVITY_OOF
en: Out of office
pl: Poza biurem

en: No data
pl: Brak danych

en: Currently %s
pl: Obecnie %s

en: Outside of working hours for next 8 hours
pl: Poza godzinami pracy przez następne 8 godzin

en: %s for next 8 hours
pl: %s przez następne 8 godzin

en: Not working
pl: Nie pracuje

en: %s until %.2d:%.2d
pl: %s od %.2d∶%.2d

en: %s. Outside of working hours at %.2d:%.2d
pl: %s. Poza godzinami pracy o %.2d∶%.2d

en: %s. %s at %.2d:%.2d
pl: %s. %s o %.2d∶%.2d

en: Certificate request to %s failed
pl: Żądanie certyfikatu do %s się nie powiodło

en: Web ticket request to %s failed
pl: Żądanie zgłoszenia WWW do %s się nie powiodło

note: Generate next ID
en: Chat #%d
pl: Rozmowa #%d

en: Failed to join the conference
pl: Dołączenie do konferencji się nie powiodło

en: Can't find a conference URI on this page:
    
    %s
pl: Nie można odnaleźć adresu URI konferencji na tej stronie:
    
    %s

en: "%s" is not a valid conference URI
pl: „%s” nie jest prawidłowym adresem URI konferencji

en: Incomplete conference information provided
pl: Podano niepełne informacje o konferencji

en: 
    
    As this client was not compiled with voice call support, if you accept, you will be able to contact the other participants only via IM session.
pl: 
    
    Ponieważ klient nie został skompilowany z obsługą rozmów głosowych, po odebraniu będzie można kontaktować się z innymi uczestnikami tylko za pomocą komunikatora.

en: wants to invite you to a conference call%s
pl: chce zaprosić użytkownika do pokoju konferencji%s

en: This conference is no longer locked. Additional participants can now join.
pl: Ta konferencja nie jest już zablokowana. Dodatkowi uczestnicy mogą teraz dołączyć.

en: This conference is locked. Nobody else can join the conference while it is locked.
pl: Ta konferencja jest zablokowana. Nikt więcej nie może teraz dołączyć.

en: You have been disconnected from this conference.
pl: Rozłączono z tej konferencji.

en: Dial-in info
pl: Informacje o wdzwanianiu

en: Number
pl: Numer

en: Conference ID
pl: Identyfikator konferencji

en: Meeting link
pl: Odnośnik do spotkania

en: Organizer
pl: Organizator

en: Alternative dial-in numbers
pl: Alternatywne numery wdzwaniania

note: The next 13 texts make up the SIPE about note text About note, part 1/13: introduction
en: A third-party plugin implementing extended version of SIP/SIMPLE used by various products
pl: Wtyczka firmy trzeciej implementująca rozszerzoną wersję protokołu SIP/SIMPLE używaną przez różne produkty

note: About note, part 2/13: home page URL (label)
en: Home Page
pl: Strona domowa

note: About note, part 3/13: support forum URL (label)
en: Support
pl: Wsparcie

note: About note, part 4/13: support forum name (hyperlink text)
en: Help Forum
pl: Forum pomocy

note: About note, part 5/13: bug tracker URL (label)
en: Report Problems
pl: Zgłaszanie problemów

note: About note, part 6/13: bug tracker URL (hyperlink text)
en: Bug Tracker
pl: System śledzenia błędów

note: About note, part 7/13: translation service URL (label)
en: Translations
pl: Tłumaczenia

note: About note, part 8/13: license type (label)
en: License
pl: Licencja

note: About note, part 9/13: (REMOVED) About note, part 10/13: translation request, text before Transifex.com URL append a space if text is not empty
en: Please help us to translate SIPE to your native language here at
pl: Prosimy o pomoc w przetłumaczeniu wtyczki SIPE na inne języki pod adresem

note: About note, part 11/13: translation request, text after Transifex.com URL start with a space if text is not empty
en:  using convenient web interface
pl:  za pomocą wygodnego interfejsu WWW

note: About note, part 12/13: author list (header)
en: Authors
pl: Autorzy

note: About note, part 13/13: Localization credit PLEASE NOTE: do *NOT* simply translate the english original but write something similar to the following sentence: "Localization for <language name> (<language code>): <name>"
en: Original texts in English (en): SIPE developers
pl: Tłumaczenie na język polski (pl): Piotr Drąg

en: SIP Exchange user name contains invalid characters
pl: Nazwa użytkownika SIP Exchange zawiera nieprawidłowe znaki

en: User name should be a valid SIP URI
    Example: user@company.com
pl: Nazwa użytkownika powinna być prawidłowym adresem URI protokołu SIP
    Przykład: użytkownik@example.com

en: Password is required when Single Sign-On is not enabled
pl: Wymagane jest hasło, kiedy logowanie pojedyncze nie jest włączone

en: Email address should be valid if provided
    Example: user@company.com
pl: Jeśli podano adres e-mail, powinien on być prawidłowy
    Przykład: użytkownik@example.com

en: SIP Exchange user name contains whitespace
pl: Nazwa użytkownika SIP Exchange zawiera spację

en: Email services URL should be valid if provided
    Example: https://exchange.corp.com/EWS/Exchange.asmx
    Example: https://domino.corp.com/maildatabase.nsf
pl: Adres e-mail serwisów powinien być prawidłowy, jeśli został podany
    Przykład: https://exchange.corp.com/EWS/Exchange.asmx
    Przykład: https://domino.corp.com/maildatabase.nsf

note: Translators: (!) should be as in localized Lotus Notes to be able to extract meeting location
en: Location:
pl: Położenie:

en: Socket read failed
pl: Odczyt z gniazda się nie powiódł

en: Received encryption key has wrong size.
pl: Pobrany klucz szyfrowania ma błędny rozmiar.

en: Received hash key has wrong size.
pl: Pobrany klucz mieszania ma błędny rozmiar.

en: Could not create listen socket
pl: Nie można utworzyć gniazda nasłuchiwania

en: Error occurred
pl: Wystąpił błąd

en: Error creating data stream
pl: Błąd podczas tworzenia strumienia danych

en: Socket write failed
pl: Zapis do gniazda się nie powiódł

en: File size is different from the advertised value.
pl: Rozmiar pliku jest różny od ogłoszonej wartości.

en: Received MAC is corrupted
pl: Otrzymany adres MAC jest uszkodzony

en: Received file is corrupted
pl: Pobrany plik jest uszkodzony

en: File transfer initialization failed.
pl: Zainicjowanie przesyłania pliku się nie powiodło.

en: File transfer authentication failed.
pl: Uwierzytelnienie przesyłania pliku się nie powiodło.

en: Out of memory
pl: Brak pamięci

en: Other Contacts
pl: Inne kontakty

en: Group Chat Proxy setting is incorrect:
    
    	%s
    
    Please update your Account.
pl: Ustawienie pośrednika rozmów grupowych jest niepoprawne:
    
    	%s
    
    Proszę zaktualizować konto.

en: Couldn't find Group Chat server!
pl: Nie można odnaleźć serwera rozmów grupowych.

en: This message was not delivered to chat room '%s'
pl: Ta wiadomość nie została dostarczona do pokoju rozmów „%s”

en: Error retrieving room list
pl: Błąd podczas pobierania listy pokoi

en: Error joining chat room
pl: Błąd podczas dołączania do pokoju rozmów

note: generate one error and remove all unprocessed messages
en: Failed to invite %s
pl: Zaproszenie %s się nie powiodło

en: Received a message with unrecognized contents from %s
pl: Odebrano wiadomość z nierozpoznaną zawartością od %s

en: Couldn't create stream
pl: Nie można utworzyć strumienia

en: Connection timed out
pl: Połączenie przekroczyło czas oczekiwania

en: Request timed out
pl: Żądanie przekroczyło czas oczekiwania

en: Call could not be answered
pl: Nie można odebrać rozmowy

en: Unable to establish a call
pl: Nie można nawiązać rozmowy

en: Encryption settings of peer are incompatible with ours.
pl: Ustawienia szyfrowania partnera są niezgodne z lokalnymi.

en: User %s rejected call
pl: Użytkownik %s odrzucił rozmowę

en: Call rejected
pl: Odrzucono rozmowę

en: Error creating audio stream
pl: Błąd podczas tworzenia strumienia dźwięku

en: Error creating video stream
pl: Błąd podczas tworzenia strumienia obrazu

en: Join conference call
pl: Dołącz do konferencji

en: Conference calls are not supported on this server.
pl: Ten serwer nie obsługuje konferencji

en: Invalid phone number
pl: Nieprawidłowy numer telefonu

en: Audio Test Service is not available.
pl: Usługa testowania dźwięku jest niedostępna.

en: User unavailable
pl: Użytkownik jest niedostępny

en: %s does not want to be disturbed
pl: Użytkownik %s nie chce, aby mu przeszkadzać

en: User %s is not available
pl: Użytkownik %s jest niedostępny

en: Unsupported media type
pl: Nieobsługiwany typ multimediów

en: Media error
pl: Błąd multimediów

en: Error while reading from stream
pl: Błąd podczas odczytywania ze strumienia

note: reason = g_strdup(_("User logged out")); // [MS-OCER]
en: you are already signed in at another location
pl: zalogowano się z innego położenia

en: user disabled
pl: użytkownik został wyłączony

en: user moved
pl: użytkownik został przeniesiony

en: Blocked
pl: Zablokowane

en: Personal
pl: Osobiste

note: index 0
en: Team
pl: Zespół

note: SIPE_BUDDY_INFO_WORK_PHONE_DISPLAY SIPE_BUDDY_INFO_COMPANY
en: Company
pl: Firma

en: Public
pl: Publiczne

en: Unknown
pl: Nieznane

note: Translators: remove (clear) previously assigned access level
en: Unspecify
pl: Nieokreślony

en: People in my company
pl: Osoby z firmy

en: People in domains connected with my company
pl: Osoby w domenach połączonych z firmą

en: People in public domains
pl: Osoby w domenach publicznych

en: People at %s
pl: Osoby w %s

en: Add new domain...
pl: Dodaj nową domenę…

en: Online help...
pl: Pomoc online…

en: Access groups
pl: Grupy dostępu

note: * This has nothing to do with Availability numbers, like 3500 (online). * Just a mapping of Communicator Activities to tokens/translations @TODO: NULL means "default translation from Pidgin"? *        What about other backends? SIPE_ACTIVITY_UNSET SIPE_ACTIVITY_AVAILABLE SIPE_ACTIVITY_ONLINE SIPE_AC
en: Inactive
pl: Nieaktywny

note: SIPE_ACTIVITY_BUSYIDLE
en: Busy-Idle
pl: Bezczynny

note: SIPE_ACTIVITY_DND SIPE_ACTIVITY_BRB
en: Be right back
pl: Zaraz wracam

note: SIPE_ACTIVITY_AWAY SIPE_ACTIVITY_LUNCH
en: Out to lunch
pl: Na obiedzie

note: SIPE_ACTIVITY_INVISIBLE SIPE_ACTIVITY_OFFLINE SIPE_ACTIVITY_ON_PHONE
en: In a call
pl: Przy telefonie

note: SIPE_ACTIVITY_IN_CONF
en: In a conference
pl: Na konferencji

note: SIPE_ACTIVITY_IN_MEETING
en: In a meeting
pl: Na spotkaniu

note: SIPE_ACTIVITY_URGENT_ONLY
en: Urgent interruptions only
pl: Przeszkadzać tylko w pilnych przypadkach

note: SIPE_ACTIVITY_IN_PRES
en: Presenting
pl: Trwa prezentacja

en: Presence subscription failed!
pl: Subskrypcja obecności się nie powiodła.

en: One or more buddies will therefore permanently show as offline.
    
    Please check that there are no corrupted SIP URIs in your contacts list.
pl: Jeden lub więcej znajomych będzie wyświetlanych jako w trybie offline.
    
    Proszę sprawdzić, czy na liście kontaktów nie ma uszkodzonych adresów URI protokołu SIP.

en: UCS initialization failed!
pl: Zainicjowanie UCS się nie powiodło.

en: Couldn't find an Exchange server with the default Email settings. Therefore the contacts list will not work.
    
    You'll need to provide Email settings in the account setup.
pl: Nie można odnaleźć serwera Exchange za pomocą domyślnych ustawień poczty. z tego powodu lista kontaktów nie będzie działała.
    
    Należy podać ustawienia poczty w ustawieniach konta.

en: Couldn't find an Exchange server with the Email settings provided in the account setup. Therefore the contacts list will not work.
    
    Please correct your Email settings.
pl: Nie można odnaleźć serwera Exchange za pomocą ustawień poczty podanych w ustawieniach konta. Z tego powodu lista kontaktów nie będzie działała.
    
    Należy poprawić ustawienia poczty.

note: Service unavailable; Server Internal Error; Server Time-out Not acceptable all. Message contents not allowed by policy
en: Your message or invitation was not delivered, possibly because it contains a hyperlink or other content that the system administrator has blocked.
pl: Wiadomość lub zaproszenie nie zostało dostarczone, prawdopodobnie dlatego, że zawiera odnośnik lub inną zawartość zablokowaną przez administratora systemu.

en: This message was not delivered to %s because the service is not available
pl: Nie dostarczono wiadomości do %s, ponieważ usługa jest niedostępna

note: Busy Here
en: This message was not delivered to %s because one or more recipients do not want to be disturbed
pl: Nie dostarczono wiadomości do %s, ponieważ jeden lub więcej odbiorców nie chce, aby im przeszkadzano

note: Unsupported media type
en: This message was not delivered to %s because one or more recipients don't support this type of message
pl: Nie dostarczono wiadomości do %s, ponieważ jeden lub więcej odbiorców nie obsługuje tego typu wiadomości

en: This message was not delivered to %s because one or more recipients are offline
pl: Nie dostarczono wiadomości do %s, ponieważ jeden lub więcej odbiorców jest trybie offline

note: SIPE_BUDDY_INFO_DISPLAY_NAME
en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

note: SIPE_BUDDY_INFO_JOB_TITLE
en: Job title
pl: Stanowisko

note: SIPE_BUDDY_INFO_CITY
en: City
pl: Miasto

note: SIPE_BUDDY_INFO_STATE
en: State
pl: Stan/województwo

note: SIPE_BUDDY_INFO_OFFICE
en: Office
pl: Biuro

note: SIPE_BUDDY_INFO_DEPARTMENT SIPE_BUDDY_INFO_COUNTRY
en: Country
pl: Kraj

note: SIPE_BUDDY_INFO_WORK_PHONE
en: Business phone
pl: Telefon służbowy

note: SIPE_BUDDY_INFO_EMAIL
en: Email address
pl: Adres e-mail

note: SIPE_BUDDY_INFO_SITE
en: Site
pl: Witryna

note: SIPE_BUDDY_INFO_DEVICE
en: Device
pl: Urządzenie

en: you
pl: ty

en: Domain
pl: Domena

en: Add new domain
pl: Dodaj nową domenę

en: Add
pl: Dodaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Copy to
pl: Skopiuj do

en: Lock
pl: Zablokuj

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Show presentation
pl: Wyświetl prezentację

en: Meeting entry info
pl: Informacje o spotkaniu

en: _URI:
pl: Adres _URI:

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Invite
pl: Zaproś

en: Private
pl: Prywatny

en: Log
pl: Dziennik

en: Description
pl: Opis

en: Conversation subject: %s
pl: Temat rozmowy: %s

note: Macro to reduce code repetition Translators: noun
en: Message
pl: Wiadomość

en: Connecting
pl: Łączenie

en: Password required
pl: Wymagane jest hasło

en: user@company.com
pl: użytkownik@example.com

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Call a phone number
pl: Zadzwoń na numer telefonu

en: _Call
pl: _Zadzwoń

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: Meeting location
pl: Położenie spotkania

en: Alternatively
pl: Alternatywnie

en: Organizer email
pl: Adres e-mail organizatora

en: Meeting ID
pl: Identyfikator spotkania

en: Join conference
pl: Dołączenie do konferencji

en: Join scheduled conference
pl: Dołączenie do zaplanowanej konferencji

en: Enter meeting location string you received in the invitation.
    
    Valid location will be something like
    meet:sip:someone@company.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:abcdef1234
    conf:sip:someone@company.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:abcdef1234
    or
    https://meet.company.com/someone/abcdef1234
pl: Proszę podać ciąg położenia spotkania, który otrzymano w zaproszeniu.
    
    Prawidłowe położenie wygląda podobnie do
    meet:sip:ktoś@example.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:abcdef1234
    conf:sip:ktoś@example.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:abcdef1234
    lub
    https://meet.example.com/ktoś/abcdef1234

en: _Join
pl: _Dołącz

en: Publishing of calendar information has been disabled
pl: Publikowanie informacji kalendarza zostało wyłączone

en: About SIPE plugin...
pl: O wtyczce SIPE…

en: Contact search...
pl: Wyszukaj kontakt…

en: Call a phone number...
pl: Zadzwoń na numer telefonu…

en: Test call
pl: Rozmowa testowa

en: Join scheduled conference...
pl: Dołącz do zaplanowanej konferencji…

en: Republish Calendar
pl: Ponownie opublikuj kalendarz

en: Reset status
pl: Przywróć stan

note: * * When adding new string settings please make sure to keep these * in sync: *     api/sipe-backend.h *     purple-settings.c:setting_name[]
en: Server[:Port]
    (leave empty for auto-discovery)
pl: Serwer[:port]
    (należy pozostawić puste, aby wykryć automatycznie)

en: Connection type
pl: Typ połączenia

en: Auto
pl: Automatycznie

note: option = purple_account_option_bool_new(_("Publish status (note: everyone may watch you)"), "doservice", TRUE); sipe_prpl_info.protocol_options = g_list_append(sipe_prpl_info.protocol_options, option);
en: User Agent
pl: Agent użytkownika

en: Authentication scheme
pl: Schemat uwierzytelniania

note: * When the user selects Single Sign-On then SIPE will ignore the * settings for "login name" and "password". Instead it will use the * default credentials provided by the OS. * * NOTE: the default must be *OFF*, i.e. it is up to the user to tell *       SIPE that it is OK to use Single Sign-On or no
en: Use Single Sign-On
pl: Logowanie pojedyncze

note: * Example (Exchange): https://server.company.com/EWS/Exchange.asmx *  Example (Domino)  : https://[domino_server]/[mail_database_name].nsf
en: Don't publish my calendar information
pl: Bez publikowania informacji kalendarza

en: Show profile pictures from web
    (potentially dangerous)
pl: Wyświetlanie obrazów profilu z Internetu
    (potencjalnie niebezpieczne)

en: Email services URL
    (leave empty for auto-discovery)
pl: Adres URL usług e-mail
    (należy pozostawić puste, aby wykryć automatycznie)

en: Email address
    (if different from Username)
pl: Adres e-mail
    (jeśli różni się od nazwy użytkownika)

note: * Example (Exchange): DOMAIN\user  or  user@company.com *  Example (Domino)  : email_address
en: Email login
    (if different from Login)
pl: Login adresu e-mail
    (jeśli różni się od loginu)

en: Email password
    (if different from Password)
pl: Hasło adresu e-mail
    (jeśli różni się od hasła)

note: * Example (federated domain): company.com      (i.e. ocschat@company.com) *  Example (non-default user): user@company.com
en: Group Chat Proxy
       company.com  or  user@company.com
    (leave empty to determine from Username)
pl: Pośrednik rozmów grupowych
       example.com lub użytkownik@example.com
    (należy pozostawić puste, aby ustalić z nazwy użytkownika)

en: Remote desktop client
pl: Zdalny klient

en: Media encryption
pl: Szyfrowanie multimediów

en: Obey server policy
pl: Przestrzeganie polityki serwera

en: Always
pl: Zawsze

en: Optional
pl: Opcjonalnie

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Login
       user  or  DOMAIN\user  or
       user@company.com
pl: Login
       użytkownik lub DOMENA\użytkownik lub
       użytkownik@example.com

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Name
pl: Nazwa

en: Email
pl: Adres e-mail

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: SIP ID
pl: Identyfikator SIP

en: Search
pl: Wyszukiwanie

en: Search for a contact
pl: Wyszukiwanie kontaktu

en: Enter the information for the person you wish to find. Empty fields will be ignored.
pl: Proszę podać informacje o wyszukiwanej osobie. Puste pola zostaną zignorowane.

en: _Search
pl: Wy_szukaj

en: Read error
pl: Błąd odczytu

en: Server has disconnected
pl: Serwer został rozłączony

en: Could not connect
pl: Nie można połączyć

en: Could not create SSL context
pl: Nie można utworzyć kontekstu SSL

en: Could not create socket
pl: Nie można utworzyć gniazda

en: Write error
pl: Błąd zapisu
