pidgin sipe - en to tr translation catalogue (266 entries)

en: Failed to authenticate to server
tr: Sunucuda kimlik doğrulaması yapılamadı

en: Can't request certificate from %s
tr: %s'den sertifika istenemiyor

en: No URI for certificate provisioning service provided
tr: Sertifika sağlama servisi için URI belirtilmedi

en: Authentication failed
tr: Kimlik doğrulaması başarısız oldu

en: Incompatible authentication scheme chosen
tr: Seçilen kimlik doğrulama düzeni uygun değildir

en: You have been rejected by the server: %s
tr: Sunucu tarafından reddedildiniz: %s

en: no reason given
tr: bir neden bildirilmedi

en: Not found: %s. Please contact your Administrator
tr: Bulunamadı: %s. Lütfen yöneticinize başvurun

en: SIP is either not enabled for the destination URI or it does not exist
tr: SIP, hedef URI için etkin değil veya mevcut değil

en: Service unavailable: %s
tr: Servis kullanılamıyor: %s

en: Corrupted message received
tr: Hatalı bir ileti alındı

en: Invalid message signature received
tr: Geçersiz ileti imzası alındı

en: %s wants to start presenting
tr: %s sunum yapmak istiyor

en: Accept
tr: Kabul et

en: Decline
tr: Reddet

en: Application sharing error
tr: Uygulama paylaşım hatası

en: Unknown remote desktop client configured.
tr: Bilinmeyen bir uzak masaüstü istemcisi tanımlanmış.

en: Couldn't connect application sharing
tr: Uygulama paylaşımına bağlanılamıyor.

en: Could not create RDP server.
tr: RDP sunucusu oluşturulamadı.

en: Could not initialize RDP server.
tr: RDP sunucusu başlatılamadı.

en: Could not start RDP server.
tr: RDP sunucusu başlatılamadı.

en: Sharing desktop with %s
tr: Masaüstü %s ile paylaşılıyor

en: Stop presenting
tr: Sunumu durdur

en: Couldn't initialize application sharing
tr: Uygulama paylaşımı başlatılamadı

en: Whole desktop
tr: Tüm masaüstü

en: Monitor to share
tr: Paylaşılacak ekran

en: Mobile
tr: Cep

en: Status
tr: Durum

en: Calendar
tr: Takvim

en: Meeting in
tr: Toplantı yeri

en: Meeting about
tr: Toplantı konusu

en: Out of office note
tr: "Ofis dışında" notu

en: Note
tr: Not

en: Access level
tr: Erişim düzeyi

en: Found %d contact%s: | Found %d contacts%s:
tr[0]: %d kişi bulundu%s:
    %d kişi bulundu%s:
tr[1]: %d kişi bulundu%s:
    %d kişi bulundu%s:

en:  (more matched your query)
tr: (aramanız daha fazla sonuç verdi)

en: No contacts found
tr: Aranan kişi bulunamadı

en: Unable to display the search results
tr: Arama sonuçları görüntülenemiyor

en: Contact search failed
tr: Kişi araması başarısız oldu

en: Invalid contact search query
tr: Hatalı  kişi arama sorgusu

en: Make leader of '%s'
tr: '%s' adlı kişiyi lider yap

en: Remove from '%s'
tr: '%s'den çıkar

en: Invite to '%s'
tr: '%s'e davet et

en: New chat
tr: Yeni sohbet

en: Work
tr: İş

en: Home
tr: Ev

en: Other
tr: Diğer

en: Custom1
tr: Özel1

en: Send email...
tr: E-posta gönder...

en: Take desktop control
tr: Masaüstü kontrolünü devral

en: Give desktop control
tr: Masaüstü kontrolünü devret

en: Share my desktop
tr: Masaüstümü paylaş

en: Free
tr: Serbest

en: Tentative
tr: Kesin değil

note: SIPE_ACTIVITY_BUSY
en: Busy
tr: Meşgul

note: SIPE_ACTIVITY_OOF
en: Out of office
tr: Ofis dışında

en: No data
tr: Veri yok

en: Currently %s
tr: Şu anda %s

en: Outside of working hours for next 8 hours
tr: Gelecek 8 saat boyunca çalışma saatleri dışında

en: %s for next 8 hours
tr: Gelecek 8 saat boyunca %s

en: Not working
tr: Çalışmıyor

en: %s until %.2d:%.2d
tr: %.2d:%.2d'e kadar %s

en: %s. Outside of working hours at %.2d:%.2d
tr: %s. %.2d:%.2d çalışma saatleri dışında

en: %s. %s at %.2d:%.2d
tr: %s. %.2d:%.2d itibarıyla %s

en: Certificate request to %s failed
tr: %s için sertifika isteği başarısız oldu

en: Web ticket request to %s failed
tr: %s için web bileti isteği başarısız oldu

note: Generate next ID
en: Chat #%d
tr: Sohbet #%d

en: Failed to join the conference
tr: Konferansa katılım yapılamadı

en: Can't find a conference URI on this page:
    
    %s
tr: Bu sayfada konferans için bir URI bulunamadı:
    
    
    %s

en: "%s" is not a valid conference URI
tr: "%s" geçerli bir konferans URI değil

en: Incomplete conference information provided
tr: Girilen konferans bilgisi yetersiz

en: 
    
    As this client was not compiled with voice call support, if you accept, you will be able to contact the other participants only via IM session.
tr: 
    
    Bu program ses desteği olmadan derlenmiş olduğundan, eğer kabul ederseniz, diğer kişilerle sadece mesajlaşarak iletişim kurabileceksiniz.

en: wants to invite you to a conference call%s
tr: seni %s konferans görüşmesine davet etmek istiyor

en: This conference is no longer locked. Additional participants can now join.
tr: Bu görüşme artık kilitli değil. Başkaları da katılabilir.

en: This conference is locked. Nobody else can join the conference while it is locked.
tr: Bu görüşme kilitli. Görüşme kilitli olduğu sürece başka kimse katılamaz.

en: You have been disconnected from this conference.
tr: Bu görüşmeyle bağlantınız kesildi.

en: Dial-in info
tr: Arama bilgisi

en: Number
tr: Numara

en: Conference ID
tr: Konferans kimliği

en: Meeting link
tr: Toplantı bağlantısı

en: Organizer
tr: Düzenleyen

en: Alternative dial-in numbers
tr: Alternatif arama numaraları

note: The next 13 texts make up the SIPE about note text About note, part 1/13: introduction
en: A third-party plugin implementing extended version of SIP/SIMPLE used by various products
tr: Birçok ürün tarafından kullanılan SIP/SIMPLE'ın genişletilmiş sürümünü uygulayan bir üçüncü taraf eklentisi

note: About note, part 2/13: home page URL (label)
en: Home Page
tr: Kişisel Web Sayfası

note: About note, part 3/13: support forum URL (label)
en: Support
tr: Destek

note: About note, part 4/13: support forum name (hyperlink text)
en: Help Forum
tr: Yardım Forumu

note: About note, part 5/13: bug tracker URL (label)
en: Report Problems
tr: Sorun Bildir

note: About note, part 6/13: bug tracker URL (hyperlink text)
en: Bug Tracker
tr: Hata Takibi

note: About note, part 7/13: translation service URL (label)
en: Translations
tr: Çeviriler

note: About note, part 8/13: license type (label)
en: License
tr: Lisans

note: About note, part 9/13: (REMOVED) About note, part 10/13: translation request, text before Transifex.com URL append a space if text is not empty
en: Please help us to translate SIPE to your native language here at
tr: Lütfen burada pratik web arayüzünü kullanarak SIPE'ı anadilinize çevirmemize yardımcı olun

note: About note, part 11/13: translation request, text after Transifex.com URL start with a space if text is not empty
en:  using convenient web interface
tr: pratik web arayüzünü kullanarak

note: About note, part 12/13: author list (header)
en: Authors
tr: Yazarlar

note: About note, part 13/13: Localization credit PLEASE NOTE: do *NOT* simply translate the english original but write something similar to the following sentence: "Localization for <language name> (<language code>): <name>"
en: Original texts in English (en): SIPE developers
tr: Orijinal metinler İngilizce (en): SIPE geliştiricileri

en: SIP Exchange user name contains invalid characters
tr: SIP Exchange kullanıcı adı geçersiz karakterler içeriyor

en: User name should be a valid SIP URI
    Example: user@company.com
tr: Kullanıcı adı geçerli bir SIP URI olmalıdır
    Örnek: kullanıcı@firma.com

en: Password is required when Single Sign-On is not enabled
tr: Tek yerden oturum açma etkin değilken şifre gerekmektedir

en: Email address should be valid if provided
    Example: user@company.com
tr: E-posta adresi girilmişse geçerli olmalıdır
    Örnek: kullanıcı@firma.com

en: SIP Exchange user name contains whitespace
tr: SIP Exchange kullanıcı adı boşluk içeriyor

en: Email services URL should be valid if provided
    Example: https://exchange.corp.com/EWS/Exchange.asmx
    Example: https://domino.corp.com/maildatabase.nsf
tr: Eğer verilmişse, e-posta servis URLsi geçerli olmalıdır
    Örnek: https://exchange.corp.com/EWS/Exchange.asmx
    Örnek: https://domino.corp.com/maildatabase.nsf

note: Translators: (!) should be as in localized Lotus Notes to be able to extract meeting location
en: Location:
tr: Konum:

en: Socket read failed
tr: Soketi okurken hata oluştu

en: Received encryption key has wrong size.
tr: Alınan şifreleme anahtarının boyutu hatalı.

en: Received hash key has wrong size.
tr: Alınan karma anahtarının boyutu hatalı.

en: Could not create listen socket
tr: Dinleme soketi oluşturulamadı

en: Error occurred
tr: Hata oluştu

en: Error creating data stream
tr: Veri akışını gerçekleştirirken hata oluştu

en: Socket write failed
tr: Sokete yazarken hata oluştu

en: File size is different from the advertised value.
tr: Dosya boyutu belirtilenden farklı.

en: Received MAC is corrupted
tr: Alınan MAC bozuk durumda

en: Received file is corrupted
tr: Alınan dosya bozuk durumda

en: File transfer initialization failed.
tr: Dosya aktarımı başlatılamadı.

en: File transfer authentication failed.
tr: Dosya aktarımı kimlik doğrulaması başarısız oldu.

en: Out of memory
tr: Bellek yetersiz

en: Other Contacts
tr: Diğer Kişiler

en: Group Chat Proxy setting is incorrect:
    
    	%s
    
    Please update your Account.
tr: Grup Sohbet Proxy ayarı hatalı:
    
    »%s
    
    Lütfen hesabınızı güncelleyin.

en: Couldn't find Group Chat server!
tr: Grup Sohbet sunucusu bulunamadı!

en: This message was not delivered to chat room '%s'
tr: Bu mesaj '%s' sohbet odasına iletilemedi

en: Error retrieving room list
tr: Oda listesi alınırken hata oluştu

en: Error joining chat room
tr: Sohbet odasına katılırken hata oluştu

note: generate one error and remove all unprocessed messages
en: Failed to invite %s
tr: %s davet edilemedi

en: Received a message with unrecognized contents from %s
tr: %s adresinden tanınmayan içerikli bir mesaj alındı

en: Couldn't create stream
tr: Akış oluşturulamadı

en: Connection timed out
tr: Bağlantı zaman aşımına uğradı

en: Request timed out
tr: İstem zaman aşımına uğradı

en: Call could not be answered
tr: Çağrı cevaplanamadı

en: Unable to establish a call
tr: Çağrı yapılamıyor

en: Encryption settings of peer are incompatible with ours.
tr: Karşı tarafın şifreleme ayarları bizimkiyle uyumsuz.

en: User %s rejected call
tr: %s adlı kullanıcı çağrıyı reddetti

en: Call rejected
tr: Çağrı reddedildi

en: Error creating audio stream
tr: Ses akışını gerçekleştirirken hata oluştu

en: Error creating video stream
tr: Video akışını gerçekleştirirken hata oluştu

en: Join conference call
tr: Konferans çağrısına katıl

en: Conference calls are not supported on this server.
tr: Bu sunucuda konferans görüşmeleri desteklenmemektedir.

en: Invalid phone number
tr: Geçersiz telefon numarası

en: Audio Test Service is not available.
tr: Ses Test Servisi mevcut değil.

en: User unavailable
tr: Kullanıcıya ulaşılamıyor

en: %s does not want to be disturbed
tr: %s rahatsız edilmek istemiyor

en: User %s is not available
tr: %s adlı kullanıcıya ulaşılamıyor

en: Unsupported media type
tr: Desteklenmeyen ortam türü

en: Media error
tr: Ortam hatası

en: Error while reading from stream
tr: Akışı okurken hata oluştu

note: reason = g_strdup(_("User logged out")); // [MS-OCER]
en: you are already signed in at another location
tr: başka bir yerden oturum açmış durumdasınız

en: user disabled
tr: kullanıcı devre dışı

en: user moved
tr: kullanıcı taşınmış

en: Blocked
tr: Bloke edilmiş

en: Personal
tr: Kişisel

note: index 0
en: Team
tr: Takım

note: SIPE_BUDDY_INFO_WORK_PHONE_DISPLAY SIPE_BUDDY_INFO_COMPANY
en: Company
tr: Şirket

en: Public
tr: Genel

en: Unknown
tr: Bilinmeyen

note: Translators: remove (clear) previously assigned access level
en: Unspecify
tr: Belirtme

en: People in my company
tr: Şirketimdeki kişiler

en: People in domains connected with my company
tr: Şirketime bağlı alanlardaki kişiler

en: People in public domains
tr: Genel alanlardaki kişiler

en: People at %s
tr: %s konumundaki kişiler

en: Add new domain...
tr: Yeni alan ekle...

en: Online help...
tr: Çevrimiçi yardım...

en: Access groups
tr: Erişim grupları

note: * This has nothing to do with Availability numbers, like 3500 (online). * Just a mapping of Communicator Activities to tokens/translations @TODO: NULL means "default translation from Pidgin"? *        What about other backends? SIPE_ACTIVITY_UNSET SIPE_ACTIVITY_AVAILABLE SIPE_ACTIVITY_ONLINE SIPE_AC
en: Inactive
tr: Etkin değil

note: SIPE_ACTIVITY_BUSYIDLE
en: Busy-Idle
tr: Meşgul-Yerinde değil

note: SIPE_ACTIVITY_DND SIPE_ACTIVITY_BRB
en: Be right back
tr: Hemen dönecek

note: SIPE_ACTIVITY_AWAY SIPE_ACTIVITY_LUNCH
en: Out to lunch
tr: Yemekte

note: SIPE_ACTIVITY_INVISIBLE SIPE_ACTIVITY_OFFLINE SIPE_ACTIVITY_ON_PHONE
en: In a call
tr: Telefonda

note: SIPE_ACTIVITY_IN_CONF
en: In a conference
tr: Konferansta

note: SIPE_ACTIVITY_IN_MEETING
en: In a meeting
tr: Toplantıda

note: SIPE_ACTIVITY_URGENT_ONLY
en: Urgent interruptions only
tr: Sadece acil durumlarda

note: SIPE_ACTIVITY_IN_PRES
en: Presenting
tr: Sunum yapılıyor

en: Presence subscription failed!
tr: Durum bildiriminde hata oluştu!

en: One or more buddies will therefore permanently show as offline.
    
    Please check that there are no corrupted SIP URIs in your contacts list.
tr: Bu yüzden bir veya daha fazla arkadaş sürekli olarak çevrimdışı görünecektir.
    Lütfen kişi listenizde hatalı SIP URI'leri olmadığından emin olun.

en: UCS initialization failed!
tr: UCS başlatılamadı.

en: Couldn't find an Exchange server with the default Email settings. Therefore the contacts list will not work.
    
    You'll need to provide Email settings in the account setup.
tr: Varsayılan E-posta ayarlarıyla bir Exchange sunucusu bulunamadı. Bu nedenle kişi listesi çalışmayacaktır.
    
    Hesap detaylarında E-posta ayarlarını girmeniz gerekmektedir.

en: Couldn't find an Exchange server with the Email settings provided in the account setup. Therefore the contacts list will not work.
    
    Please correct your Email settings.
tr: Hesap ayarlarında girdiğiniz E-posta ayarlarıyla bir Exchange sunucusu bulunamadı. Bu nedenle kişi listesi çalışmayacaktır.
    
    Lütfen E-posta ayarlarınızı düzeltin.

note: Service unavailable; Server Internal Error; Server Time-out Not acceptable all. Message contents not allowed by policy
en: Your message or invitation was not delivered, possibly because it contains a hyperlink or other content that the system administrator has blocked.
tr: Mesajınız veya davetiniz iletilemedi. Bunun nedeni sistem yöneticisinin bloke ettigi bir bağlantı veya içerik olabilir.

en: This message was not delivered to %s because the service is not available
tr: Bu mesaj %s adlı kişiye iletilemedi çünkü servis kullanılamıyor

note: Busy Here
en: This message was not delivered to %s because one or more recipients do not want to be disturbed
tr: Bu mesaj %s adlı kişiye iletilemedi çünkü bir veya daha fazla alıcı rahatsız edilmek istemiyor

note: Unsupported media type
en: This message was not delivered to %s because one or more recipients don't support this type of message
tr: Bu mesaj %s adlı kişiye iletilemedi çünkü bir veya daha fazla alıcı bu mesaj türünü desteklemiyor

en: This message was not delivered to %s because one or more recipients are offline
tr: Bu mesaj %s adlı kişiye iletilemedi çünkü bir veya daha fazla alıcı çevrim dışı

note: SIPE_BUDDY_INFO_DISPLAY_NAME
en: Display name
tr: Görüntü adı

note: SIPE_BUDDY_INFO_JOB_TITLE
en: Job title
tr: İş unvanı

note: SIPE_BUDDY_INFO_CITY
en: City
tr: Şehir

note: SIPE_BUDDY_INFO_STATE
en: State
tr: Eyalet

note: SIPE_BUDDY_INFO_OFFICE
en: Office
tr: Ofis

note: SIPE_BUDDY_INFO_DEPARTMENT SIPE_BUDDY_INFO_COUNTRY
en: Country
tr: Ülke

note: SIPE_BUDDY_INFO_WORK_PHONE
en: Business phone
tr: İş telefonu

note: SIPE_BUDDY_INFO_EMAIL
en: Email address
tr: E-posta adresi

note: SIPE_BUDDY_INFO_SITE
en: Site
tr: Yer

note: SIPE_BUDDY_INFO_ZIPCODE SIPE_BUDDY_INFO_STREET SIPE_BUDDY_INFO_MOBILE_PHONE SIPE_BUDDY_INFO_MOBILE_PHONE_DISPLAY SIPE_BUDDY_INFO_HOME_PHONE SIPE_BUDDY_INFO_HOME_PHONE_DISPLAY SIPE_BUDDY_INFO_OTHER_PHONE SIPE_BUDDY_INFO_OTHER_PHONE_DISPLAY SIPE_BUDDY_INFO_CUSTOM1_PHONE SIPE_BUDDY_INFO_CUSTOM1_PHONE_D
en: Alias
tr: Takma ad

note: SIPE_BUDDY_INFO_DEVICE
en: Device
tr: Cihaz

en: you
tr: sen

en: Domain
tr: Alan

en: Add new domain
tr: Yeni alan ekle

en: Add
tr: Ekle

en: Cancel
tr: İptal et

en: Copy to
tr: Kopyala

en: Lock
tr: Kilitle

en: Unlock
tr: Kilidi kaldır

en: Show presentation
tr: Sunum göster.

en: Meeting entry info
tr: Toplantı girişi bilgileri

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Invite
tr: Davet et

en: Private
tr: Özel

en: Log
tr: Sistem günlüğü

en: Description
tr: Açıklama

en: Conversation subject: %s
tr: Görüşme konusu: %s

note: Macro to reduce code repetition Translators: noun
en: Message
tr: Mesaj

en: Connecting
tr: Bağlanıyor

en: Password required
tr: Şifre gerekiyor

en: user@company.com
tr: kullanıcı@firma.com

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Call a phone number
tr: Bir telefon numarası ara

en: _Call
tr: _Ara

en: _Cancel
tr: _İptal et

en: Meeting location
tr: Toplantı yeri

en: Alternatively
tr: Alternatif olarak

en: Organizer email
tr: Düzenleyenin e-postası

en: Meeting ID
tr: Toplantı kimliği

en: Join conference
tr: Konferansa katıl

en: Join scheduled conference
tr: Planlanmış konferansa katıl

en: Enter meeting location string you received in the invitation.
    
    Valid location will be something like
    meet:sip:someone@company.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:abcdef1234
    conf:sip:someone@company.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:abcdef1234
    or
    https://meet.company.com/someone/abcdef1234
tr: Davetiyede almış olduğunuz toplantı yeri dizinini giriniz.
    
    Geçerli toplantı yeri şu şekilde olacaktır:
    meet:sip:kişi@firma.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:abcdef1234
    conf:sip:someone@company.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:abcdef1234
    veya
    https://meet.firma.com/kişi/abcdef1234

en: _Join
tr: _Katıl

en: Publishing of calendar information has been disabled
tr: Takvim bilgisinin yayımlanması durdurulmuştur

en: About SIPE plugin...
tr: SIPE eklentisi hakkında...

en: Contact search...
tr: Kişi araması...

en: Call a phone number...
tr: Bir telefon numarası ara...

en: Test call
tr: Test çağrısı

en: Join scheduled conference...
tr: Planlanmış konferansa katıl...

en: Republish Calendar
tr: Takvimi tekrar yayımla

en: Reset status
tr: Durumu yenile

note: * * When adding new string settings please make sure to keep these * in sync: *     api/sipe-backend.h *     purple-settings.c:setting_name[]
en: Server[:Port]
    (leave empty for auto-discovery)
tr: Sunucu[:Bağlantı noktası]
    (otomatik-bulma için boş bırakın)

en: Connection type
tr: Bağlantı türü

en: Auto
tr: Otomatik

note: option = purple_account_option_bool_new(_("Publish status (note: everyone may watch you)"), "doservice", TRUE); sipe_prpl_info.protocol_options = g_list_append(sipe_prpl_info.protocol_options, option);
en: User Agent
tr: Kullanıcı Aracısı

en: Authentication scheme
tr: Kimlik doğrulama düzeni

note: * When the user selects Single Sign-On then SIPE will ignore the * settings for "login name" and "password". Instead it will use the * default credentials provided by the OS. * * NOTE: the default must be *OFF*, i.e. it is up to the user to tell *       SIPE that it is OK to use Single Sign-On or no
en: Use Single Sign-On
tr: Tek yerden oturum açmayı kullan

note: * Example (Exchange): https://server.company.com/EWS/Exchange.asmx *  Example (Domino)  : https://[domino_server]/[mail_database_name].nsf
en: Don't publish my calendar information
tr: Takvim bilgimi yayımlama

en: Show profile pictures from web
    (potentially dangerous)
tr: Ağdan profil resimlerini göster
    (güvenlik açığı oluşturabilir)

en: Email services URL
    (leave empty for auto-discovery)
tr: E-posta hizmetleri URL'si
    (otomatik-bulma için boş bırakın)

en: Email address
    (if different from Username)
tr: E-posta adresi
    (Kullanıcı Adı ile aynı değilse)

note: * Example (Exchange): DOMAIN\user  or  user@company.com *  Example (Domino)  : email_address
en: Email login
    (if different from Login)
tr: E-posta girişi
    (Giriş Adı ile aynı değilse)

en: Email password
    (if different from Password)
tr: E-posta şifresi
    (Şifre ile aynı değilse)

note: * Example (federated domain): company.com      (i.e. ocschat@company.com) *  Example (non-default user): user@company.com
en: Group Chat Proxy
       company.com  or  user@company.com
    (leave empty to determine from Username)
tr: Grup Sohbet Proxy'si
    firma.com veya kullanıcı@firma.com
    (Kullanıcı Adı üzerinden belirlemek için boş bırakın)

en: Remote desktop client
tr: Uzak masaüstü istemcisi

en: Media encryption
tr: Ortam şifrelemesi

en: Obey server policy
tr: Sunucu ilkerine uy

en: Always
tr: Her zaman

en: Optional
tr: İsteğe bağlı

en: Disabled
tr: Devre dışı

en: Login
       user  or  DOMAIN\user  or
       user@company.com
tr: Giriş Adı
    kullanıcı veya ALAN\kullanıcı veya
    kullanıcı@firma.com

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: Name
tr: İsim

en: Email
tr: E-posta

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: SIP ID
tr: SIP Kimliği

en: Search
tr: Ara

en: Search for a contact
tr: Bir kişiyi ara

en: Enter the information for the person you wish to find. Empty fields will be ignored.
tr: Bulmak istediğiniz kişiyle ilgili bilgileri girin. Boş alanlar göz ardı edilecektir.

en: _Search
tr: _Ara

en: Read error
tr: Okuma hatası

en: Server has disconnected
tr: Sunucu bağlantısını kesti

en: Could not connect
tr: Bağlanamadı

en: Could not create SSL context
tr: SSL ortamı oluşturulamadı

en: Could not create socket
tr: Soket oluşturulamadı

en: Write error
tr: Yazma hatası

en: OK
tr: Tamam
