Pidgin - en to fa translation catalogue (2140 entries)

note: Translators may want to transliterate the name. It is not to be translated.
en: Finch
fa: فینچ

en: %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stderr
      -h, --help          display this help and exit
      -n, --nologin       don't automatically login
      -v, --version       display the current version and exit
fa: %s
    کاربرد: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    استفاده از DIR برای پیکربندی پرونده‌ها
      -d, --debug         چاپ پیغام‌های اشکال‌زادایی در stderr
      -h, --help          نمایش این راهنما و خروج
      -n, --nologin       به صورت خودکار وارد سیستم نشود
      -v, --version       نمایش نسخهٔ فعلی و خروج

en: %s encountered errors migrating your settings from %s to %s. Please investigate and complete the migration by hand. Please report this error at http://developer.pidgin.im
fa: %s‌ هنگام کوچاندن تنظیمات شما از %s به %s‌ خطا می‌دهد.  لطفاً بررسی کنید و به طور دستی کوچاندن را کامل کنید. لطفاً این خطا را در http://developer.pidgin.im گزارش کنید.

en: Error
fa: خطا

en: Account was not modified
fa: تغییری در حساب داده نشد

en: Account was not added
fa: حساب اضافه نشد

en: Username of an account must be non-empty.
fa: نام کابری حساب نمی‌تواند خالی باشد

en: The account's protocol cannot be changed while it is connected to the server.
fa: تغییر قرارداد حساب وقتی که به کارگزار متصل است، ممکن نیست.

en: The account's username cannot be changed while it is connected to the server.
fa: تغییر نام حساب وقتی که به کارگزار متصل است، ممکن نیست.

en: New mail notifications
fa: اطلاع‌رسانی نامهٔ جدید

en: Remember password
fa: گذرواژه به خاطر سپرده شود

en: There are no protocol plugins installed.
fa: متصل‌شوندهٔ قراردادی نصب نشده است.

en: (You probably forgot to 'make install'.)
fa: (احتمالاً  «make install» یادتان رفت.)

en: Modify Account
fa: تغییر حساب

en: New Account
fa: حساب جدید

en: Protocol:
fa: قرارداد:

en: Username:
fa: نام کاربری:

en: Password:
fa: گذرواژه:

en: Alias:
fa: اسم مستعار:

note: Register checkbox
en: Create this account on the server
fa: ایجاد حساب در کارگزار

note: Cancel button Cancel
en: Cancel
fa: لغو

note: Save button Save
en: Save
fa: ذخیره

en: Are you sure you want to delete %s?
fa: آیا مطمئنید می‌خواهید %s را حذف کنید؟

en: Delete Account
fa: حذف حساب

note: Delete button
en: Delete
fa: حذف

en: Accounts
fa: حساب‌ها

en: You can enable/disable accounts from the following list.
fa: شما می‌توانید حساب‌های فهرست زیر را به ‌کار/از کار بیندازید

note: Add button
en: Add
fa: اضافه شود

note: Modify button
en: Modify
fa: تغییر

en: %s%s%s%s has made %s his or her buddy%s%s
fa: %s%s%s%s‏، %s را در میان رفقای خود پذیرفت %s%s

en: Add buddy to your list?
fa: این شخص به فهرست رفقایتان اضافه شود؟

en: %s%s%s%s wants to add %s to his or her buddy list%s%s
fa: %s%s%s%s می‌خواهد %s را به فهرست رفقای %s%s اضافه کند

en: Authorize buddy?
fa: اجازه داده شود؟

en: Authorize
fa: اجازه داده شود

en: Deny
fa: رد شود

en: Online: %d
    Total: %d
fa: برخط: %Id
    مجموع: %Id

en: Account: %s (%s)
fa: ‏حساب: %s (%s)

en: 
    Last Seen: %s ago
fa: 
    آخرین حضور: %s قبل

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: You must provide a username for the buddy.
fa:  باید برای رفیق نام کاربری ارائه کنید.

en: You must provide a group.
fa: باید گروهی تعیین کنید.

en: You must select an account.
fa: باید حسابی را مشخص کنید

en: The selected account is not online.
fa: حساب انتخاب شده برخط نیست.

en: Error adding buddy
fa: خطا هنگام اضافه کردن رفیق

en: Username
fa: نام کاربر

en: Alias (optional)
fa: اسم مستعار (اختیاری)

en: Invite message (optional)
fa: پیغام دعوتنامه (اختیاری)

en: Add in group
fa: اضافه شود به گروه

en: Account
fa: حساب

en: Add Buddy
fa: اضافه کردن رفیق

en: Please enter buddy information.
fa: لطفاً اطلاعات رفیقی را وارد کنید.

en: Chats
fa: گپ‌ها

en: Name
fa: نام

en: Alias
fa: اسم مستعار

en: Group
fa: گروه

en: Auto-join
fa: پیوستن خودکار

en: Add Chat
fa: اضافه کردن گپ

en: You can edit more information from the context menu later.
fa: اطلاعات بیشتر را بعداً می‌توانید از منوی محتوا ویرایش کنید.

en: Error adding group
fa: خطا هنگام اضافه کردن گروه

en: You must give a name for the group to add.
fa: باید برای گروهی که اضافه می‌کنید نامی تعیین کنید.

en: Add Group
fa: اضافه کردن گروه

en: Enter the name of the group
fa: نام گروه را وارد کنید.

en: Edit Chat
fa: ویرایش گپ

en: Please Update the necessary fields.
fa: لطفاً فیلدهای لازم را به‌هنگام کنید.

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit Settings
fa: ویرایش تنظیمات

en: Information
fa: اطلاعات

en: Retrieving...
fa: د رحال بازیابی...

en: Get Info
fa: گرفتن اطلاعات

en: Add Buddy Pounce
fa: اضافه کردن کمینِ رفیق

en: Send File
fa: فرستادن پرونده

en: Blocked
fa: رابطه قطع شد

en: Show when offline
fa: نمایش وقتی که برخط نیستید

en: Please enter the new name for %s
fa: لطفاً برای %s نام جدیدی وارد کنید

en: Rename
fa: تغییر نام

en: Set Alias
fa: تعیین اسم مستعار

en: Enter empty string to reset the name.
fa: برای برداشتن نام یک رشتهٔ خالی وارد کنید.

en: Removing this contact will also remove all the buddies in the contact
fa: حذف این آشنا همهٔ رفقای داخل این آشنا را نیز حذف خواهد کرد

en: Removing this group will also remove all the buddies in the group
fa: حذف این گروه همهٔ رفقای این گروه را نیز حذف خواهد کرد

en: Are you sure you want to remove %s?
fa: آیا مطمئنید می‌خواهید %s را حذف کنید؟

note: XXX: anything to do with the returned ui-handle?
en: Confirm Remove
fa: تأیید حذف

en: Remove
fa: حذف

note: Buddy List
en: Buddy List
fa: فهرست رفقا

en: Place tagged
fa: محل علامت‌گذاری شد

en: View Log
fa: نمایش تاریخچه

en: Nickname
fa: لقب

note: Idle stuff
en: Idle
fa: بی‌کار

en: On Mobile
fa: همراه

en: New...
fa: جدید...

en: Saved...
fa: ذخیره شد...

en: Plugins
fa: متصل شونده‌ها

en: Block/Unblock
fa: قطع/برقراری رابطه

en: Block
fa: قطع رابطه

en: Unblock
fa: برقراری رابطه

en: Please enter the username or alias of the person you would like to Block/Unblock.
fa: لطفاً نام کاربری یا اسم مستعار شخصی که می‌خواهید با او قطع رابطه کنید یا رابطه برقرار کنید را وارد کنید.

note: Not multiline Not masked? No hints?
en: OK
fa: تأیید

en: New Instant Message
fa: پیغام اینترنتی جدید

en: Please enter the username or alias of the person you would like to IM.
fa: لطفاً نام کاربری یا اسم مستعار شخصی که می‌خواهید به او پیغام بفرستید را وارد کنید.

en: Channel
fa: کانال

en: Join a Chat
fa: پیوستن به گپ

en: Please enter the name of the chat you want to join.
fa: لطفاً نام کاربری یا اسم مستعار شخصی که می‌خواهید تاریخچه‌اش را ببینید را وارد کنید.

en: Join
fa: پیوستن

en: Please enter the username or alias of the person whose log you would like to view.
fa: لطفاً نام کاربری یا اسم مستعار شخصی که می‌خواهید تاریخچه‌اش را ببینید را وارد کنید.

note: Create the "Options" frame.
en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Send IM...
fa: فرستادن پیغام اینترنتی...

en: Block/Unblock...
fa: قطع/برقراری رابطه...

en: Join Chat...
fa: پیوستن به گپ...

en: View Log...
fa: نمایش تاریخچه...

en: View All Logs
fa: نمایش همهٔ تاریخچه‌ها

en: Show
fa: نمایشِ...

en: Empty groups
fa: گروه‌های خالی

en: Offline buddies
fa: رفقای برون‌خط

en: Sort
fa: مرتب‌سازی

en: By Status
fa: از روی وضعیت

en: Alphabetically
fa: الفبایی

en: By Log Size
fa: از روی اندازهٔ تاریخچه

en: Buddy
fa: رفیق

en: Chat
fa: گپ

en: Grouping
fa: گروه‌بندی

en: Certificate Import
fa: وارد کردن گواهی

en: Specify a hostname
fa: نام میزبان را مشخص کنید

en: Type the host name this certificate is for.
fa: نام میزبانی که این گواهی برای آن است را وارد کنید.

en: File %s could not be imported.
    Make sure that the file is readable and in PEM format.
fa: وارد کردن پرونده %s ممکن نیست.
    مطمئن شوید که پرونده قابل خواندن و در قالب PEM است.

en: Certificate Import Error
fa: خطای وارد کردن گواهی

en: X.509 certificate import failed
fa: ورود گواهی X.509 شکست خورد

en: Select a PEM certificate
fa: گواهی PEM را انتخاب کنید

en: Export to file %s failed.
    Check that you have write permission to the target path
fa: صادر کردن به %s شکست خورد.
    بررسی کنید در مسیر مقصد اجازهٔ نوشتن دارید

en: Certificate Export Error
fa: خطای صادر کردن گواهی

en: X.509 certificate export failed
fa: صادر کردن گواهی X.509 شکست خورد

en: PEM X.509 Certificate Export
fa: صادر کردن گواهی PEM X.509

en: Certificate for %s
fa: گواهی برای %s

en: Common name: %s
    
    SHA1 fingerprint:
    %s
fa: نام متداول: %s
    
    SHA1 اثر انگشت:
    %s

en: SSL Host Certificate
fa: گواهی میزبان SSL

en: Really delete certificate for %s?
fa: واقعاً  می‌خواهید گواهی %s را حذف کنید؟

en: Confirm certificate delete
fa: تایید حذف گواهی

en: Certificate Manager
fa: مدیر گواهی

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Info
fa: اطلاعات

note: Close button
en: Close
fa: بستن

en: %s (%s)
fa: ‏%s (%s)

en: %s disconnected.
fa: %s قطع شد.

en: %s
    
    Finch will not attempt to reconnect the account until you correct the error and re-enable the account.
fa: %s
    
    تا زمانی که خطا را برطرف نکنید و حساب را به ‌کار نیاندازید فینچ برای اتصال مجدد تلاش نخواهد کرد.

en: Re-enable Account
fa: به کار انداختن مجدد حساب

en: No such command.
fa: چنین فرمانی وجود ندارد.

en: Syntax Error:  You typed the wrong number of arguments to that command.
fa: خطای نحوی: تعداد آرگومان‌هایی که برای این فرمان وارد کرده‌اید غلط است.

en: Your command failed for an unknown reason.
fa: فرمان شما به دلیل نامعلومی شکست خورد.

en: That command only works in chats, not IMs.
fa: این فرمان فقط در گپ‌ها کار می‌کند، نه در پیغام‌های اینترنتی.

en: That command only works in IMs, not chats.
fa: این فرمان فقط در پیغام‌های اینترنتی کار می‌کند، نه در گپ‌ها.

en: That command doesn't work on this protocol.
fa: این فرمان در این قرارداد کار نمی‌کند.

en: Message was not sent, because you are not signed on.
fa: پیغام فرستاده نشد چون شما وارد سیستم نشده‌اید.

en: 
    %s is typing...
fa: 
    %s در حال تایپ است...

en: You have left this chat.
fa: شما این گپ را ترک کردید.

en: The account has disconnected and you are no longer in this chat. You will be automatically rejoined in the chat when the account reconnects.
fa: ‌این حساب قطع شده است و شما دیگر در این گپ نیستید. وقتی که حساب وصل شد به طور خودکار به گپ خواهید پیوست.

en: Logging started. Future messages in this conversation will be logged.
fa: ثبت وقایع آغاز شد. پیغام‌های بعدی این گفتگو ثبت خواهند شد.

en: Logging stopped. Future messages in this conversation will not be logged.
fa: ثبت وقایع متوقف شد. پیغام‌های بعدی این گفتگو ثبت نخواهند شد.

en: Send To
fa: فرستادن به

en: Conversation
fa: گفتگو

en: Clear Scrollback
fa: پاک کردن پیغام‌های گذشته

en: Show Timestamps
fa: نمایش مُهرهای زمانی

en: Add Buddy Pounce...
fa: اضافه کردن کمینِ رفیق...

en: Invite...
fa: دعوت....

en: Enable Logging
fa: به کار انداختن تاریخچه

en: Enable Sounds
fa: به کارانداختن صداها

en: You are not connected.
fa: شما وصل نیستید.

en: <AUTO-REPLY>
fa: <پاسخ خودکار>

en: List of %d user:
     | List of %d users:
fa[0]: فهرست کاربران %d:
fa[1]: فهرست کاربران %d:

en: Supported debug options are: plugins version
fa: گزینه‌های اشکال‌زدایی پشتیبانی‌شده عبارتند از: plugins version

en: No such command (in this context).
fa: چنین فرمانی (در این زمینه) وجود ندارد.

en: Use "/help &lt;command&gt;" for help on a specific command.
    The following commands are available in this context:
fa: برای راهنمایی گرفتن دربارهٔ یک فرمان مشخص از «help &lt;command&gt;» استفاده کنید.
    فرمان‌های زیر در این زمینه موجودند:

en: %s is not a valid message class. See '/help msgcolor' for valid message classes.
fa: %s کلاس پیغام معتبری نیست. برای کلاس‌های پیغام معتبر «/help msgcolor» را ببینید.

en: %s is not a valid color. See '/help msgcolor' for valid colors.
fa: %s رنگ معتبر نیست. برای رنگ‌های معتبر «/help msgcolor»‌ را ببینید.

en: say &lt;message&gt;:  Send a message normally as if you weren't using a command.
fa: ‏say &lt;message&gt;: ارسال معمولی پیغام انگار از فرمان استفاده نکرده باشید.

en: me &lt;action&gt;:  Send an IRC style action to a buddy or chat.
fa: ‏me &lt;action&gt;: ارسال کنش به سبک IRC به رفیق یا گپ

en: debug &lt;option&gt;:  Send various debug information to the current conversation.
fa: ‏debug &lt;option&gt;:  ارسال اطلاعات اشکال‌زدایی مختلف در گفتگوی فعلی.

en: clear: Clears the conversation scrollback.
fa: ‏clear: گفتگوهای آمده در صفحه را پاک می‌کند.

en: help &lt;command&gt;:  Help on a specific command.
fa: ‏help &lt;command&gt;: راهنمایی در مورد یک فرمان مشخص.

en: users:  Show the list of users in the chat.
fa: کاربران: نمایش فهرست کاربران این گپ

en: plugins: Show the plugins window.
fa: متصل‌شونده‌ها: نمایش پنجرهٔ متصل‌شونده‌ها.

en: buddylist: Show the buddylist.
fa: فهرست رفقا: نمایش فهرست رفقا.

en: accounts: Show the accounts window.
fa: حساب‌ها: نمایش پنجرهٔ حساب‌ها.

en: debugwin: Show the debug window.
fa: پنجرهٔ اشکال‌زدایی: نمایش پنجرهٔ اشکال‌زدایی.

en: prefs: Show the preference window.
fa: ترجیحات: نمایش پنجرهٔ ترجیحات.

en: statuses: Show the savedstatuses window.
fa: وضعیت‌ها: نمایش پنجرهٔ وضعیت‌های ذخیره شده.

en: Unable to open file.
fa: نمی‌توان پرونده را باز کرد.

en: Debug Window
fa: پنجرهٔ اشکال‌زدایی

note: XXX: Setting the GROW_Y for the following widgets don't make sense. But right now * it's necessary to make the width of the debug window resizable ... like I said, * it doesn't make sense. The bug is likely in the packing in gntbox.c.
en: Clear
fa: پاک کردن

en: Filter:
fa: صافی:

en: Pause
fa: مکث

note: Create the window.
en: File Transfers
fa: انتقالات پرونده‌ها

en: Progress
fa: پیشرفت

en: Filename
fa: نام پرونده

en: Size
fa: اندازه

en: Speed
fa: سرعت

en: Remaining
fa: باقی مانده

note: XXX: Use of ggp_str_to_uin() is an ugly hack!
en: Status
fa: وضعیت

en: Close this window when all transfers finish
fa: وقتی همهٔ انتقالات تمام شد این پنجره بسته شود

en: Clear finished transfers
fa: انتقالات انجام شده پاک شود

en: Stop
fa: توقف

en: Waiting for transfer to begin
fa: در حال انتظار برای آغاز انتقال

en: Cancelled
fa: لغو شد

en: Failed
fa: شکست خورد

en: Sent
fa: فرستاده شده

en: Received
fa: دریافت شده

en: Finished
fa: تمام شد

en: The file was saved as %s.
fa: پرونده با نام %s ذخیره شد.

en: Sending
fa: در حال فرستادن

en: Receiving
fa: در حال دریافت

en: System events will only be logged if the "Log all status changes to system log" preference is enabled.
fa: رویدادهای سیستم تنها زمانی ثبت خواهند شد که «ثبت همهٔ تغییر وضعیت‌ها در تاریخچه سیستم» در ترجیحات به کار انداخته شده باشد.

en: Instant messages will only be logged if the "Log all instant messages" preference is enabled.
fa: پیغام‌های اینترنتی تنها زمانی ثبت خواهند شد که «ثبت همهٔ پیغام‌های اینترنتی» در ترجیحات به کار انداخته شده باشد.

en: Chats will only be logged if the "Log all chats" preference is enabled.
fa: گپ‌ها تنها زمانی ثبت خواهند شد که «ثبت همهٔ گپ‌ها» در ترجیحات به کار انداخته شده باشد.

en: No logs were found
fa: تاریخچه‌ای پیدا نشد

en: Total log size:
fa: اندازهٔ کل تاریخچه:

en: Conversations in %s
fa: گفتگوهای %s

en: Conversations with %s
fa: گفتگوها با %s

en: All Conversations
fa: همه گفتگوها

en: System Log
fa: تاریخچهٔ سیستم

en: Calling...
fa: در حال برقراری تماس...

en: Reject
fa: رد

en: Emails
fa: پست‌ الکترونیکی

en: You have mail!
fa: نامه دارید!

en: Sender
fa: فرستنده

en: Subject
fa: موضوع

en: %s (%s) has %d new message. | %s (%s) has %d new messages.
fa[0]: ‏%s(%s) ‏%Id پیغام جدید دارد.
fa[1]: ‏%s(%s) ‏%Id پیغام جدید دارد.

en: New Mail
fa: نامهٔ جدید

en: Info for %s
fa: اطلاعات %s

en: Buddy Information
fa: اطلاعات رفیق

en: Continue
fa: ادامه

en: IM
fa: پیغام اینترنتی

en: Invite
fa: دعوت

en: (none)
fa: (هیچکدام)

en: ERROR
fa: خطا

en: loading plugin failed
fa: بارکردن متصل‌شونده شکست خورد

en: Name: %s
    Version: %s
    Description: %s
    Author: %s
    Website: %s
    Filename: %s
fa: نام: %s
    نسخه: %s
    شرح: %s
    نویسنده: %s
    وب‌گاه: %s
    نام پرونده: %s

en: Plugin need to be loaded before you can configure it.
fa: قبل از این که متصل‌شونده را پیکربندی کنید لازم است آن را بارگیری کنید.

en: No configuration options for this plugin.
fa: این متصل‌شونده گزینه‌ای برای پیکربندی ندارد.

en: Error loading plugin
fa: خطا هنگام بارکردن متصل‌شونده

en: Select plugin to install
fa: متصل‌شونده‌ای برای نصب انتخاب کنید

en: You can (un)load plugins from the following list.
fa: شما می‌توانید متصل‌شونده‌ها را از فهرست زیر بارگذاری کنید.

en: Install Plugin...
fa: نصب متصل‌شونده...

en: Configure Plugin
fa: پیکربندی متصل‌شونده

note: copy the preferences to tmp values... * I liked "take affect immediately" Oh well :-( (that should have been "effect," right?) Back to instant-apply! I win!  BU-HAHAHA! Create the window
en: Preferences
fa: ترجیحات

en: Please enter a buddy to pounce.
fa: لطفاً نام رفیقی را که می‌خواهید برایش کمین کنید وارد کنید.

en: New Buddy Pounce
fa: کمینِ رفیق جدید

en: Edit Buddy Pounce
fa: ویرایش کمینِ رفیق

note: Create the "Pounce on Whom" frame.
en: Pounce on Whom
fa: کمین برای

note: Account:
en: Account:
fa: حساب:

en: Buddy name:
fa: نام رفیق:

note: Create the "Pounce When Buddy..." frame.
en: Pounce When Buddy...
fa: زمان حمله وقتی رفیق...

en: Signs on
fa: وارد سیستم می‌شود

en: Signs off
fa: از سیستم  خارج می‌شود

en: Goes away
fa: می‌رود

en: Returns from away
fa: بازمی‌گردد

en: Becomes idle
fa: بی‌کار می‌شود

en: Is no longer idle
fa: دیگر بی‌کار نیست

en: Starts typing
fa: شروع به تایپ کردن می‌کند

en: Pauses while typing
fa: هنگام تایپ مکث می‌کند

en: Stops typing
fa: تایپ کردن را متوقف می‌کند

en: Sends a message
fa: پیغام می‌فرستد

note: Create the "Action" frame.
en: Action
fa: کنش

en: Open an IM window
fa: باز کردن پنجرهٔ پیغام اینترنتی

en: Pop up a notification
fa: اطلاع واشو

en: Send a message
fa: فرستادن پیغام

en: Execute a command
fa: اجرای فرمان

en: Play a sound
fa: پخش صدا

en: Recurring
fa: تکرار

en: You do not have any accounts.
fa: شما هیچ حسابی ندارید.

en: Are you sure you want to delete the pounce on %s for %s?
fa: کمین آیا مطمئنید می‌خواهید %s برای %s را حذف کنید؟

en: Buddy Pounces
fa: کمینِ رفیق

en: %s has started typing to you (%s)
fa: ‏%s شروع به تایپ برای شما کرده است (%s)

en: %s has paused while typing to you (%s)
fa: ‏%s هنگام تایپ برای شما مکث کرده است (%s)

en: %s has signed on (%s)
fa: ‏%s وارد سیستم شده است (%s)

en: %s has returned from being idle (%s)
fa: ‏%s دیگر بی‌کار نیست (%s)

en: %s has returned from being away (%s)
fa: ‏%s از جایی که رفته بود است (%s)

en: %s has stopped typing to you (%s)
fa: ‏%s دیگر برای شما تایپ نمی‌کند (%s)

en: %s has signed off (%s)
fa: ‏%s از سیستم خارج شده است (%s)

en: %s has become idle (%s)
fa: ‏%s بی‌کار شده است (%s)

en: %s has gone away. (%s)
fa: ‏%s جایی رفته است. (%s)

en: %s has sent you a message. (%s)
fa: ‏%s برای شما پیغامی فرستاده است. (%s)

en: Unknown pounce event. Please report this!
fa: رویداد کمین نامعلوم. لطفاً این را گزارش کنید!

en: Based on keyboard use
fa: بر مبنای استفاده از صفحه‌کلید

en: From last sent message
fa: از آخرین پیغام فرستاده شده

en: Never
fa: هرگز

en: Show Idle Time
fa: نمایش زمان بی‌کاری

en: Show Offline Buddies
fa: نمایش رفقای برون‌خط

en: Notify buddies when you are typing
fa: اطلاع دادن به رفقا که شما در حال تایپ هستید

en: Log format
fa: قالب تاریخچه

en: Log IMs
fa: ثبت پیغام‌های اینترنتی

en: Log chats
fa: ثبت گپ‌ها

en: Log status change events
fa: ثبت تغییرات وضعیت

en: Report Idle time
fa: گزارش زمان بی‌کاری

en: Conversations
fa: گفتگوها

en: Logging
fa: ثبت وقایع

en: Not implemented yet.
fa: این امکان هنوز پیاده‌سازی نشده است

en: Save File...
fa: ذخیرهٔ پرونده...

en: Open File...
fa: باز کردن پرونده...

en: Choose Location...
fa: انتخاب مکان...

en: Hit 'Enter' to find more rooms of this category.
fa: برای پیدا کردن اتاق‌های بیشتر در این رده «ٍEnter» را فشار دهید.

en: Get
fa: گرفتن

note: Create the window.
en: Room List
fa: فهرست اتاق‌ها

en: Buddy logs in
fa: رفیقتان وارد سیستم می‌شود

en: Buddy logs out
fa: رفیقتان از سیستم خارج می‌شود

en: Message received
fa: پیغام دریافت می‌شود

en: Message received begins conversation
fa: پیغام دریافت شده گفتگو را آغاز می‌کند

en: Message sent
fa: پیغام فرستاده می‌شود

en: Person enters chat
fa: شخصی وارد گپ می‌شود

en: Person leaves chat
fa: شخصی گپ را ترک می‌کند

en: You talk in chat
fa: شما در گپ حرف می‌زنید

en: Others talk in chat
fa: دیگران در گپ حرف می‌زنند

en: Someone says your username in chat
fa: کسی نام کاربری شما را در گپ می‌گوید

en: GStreamer Failure
fa: شکست GStreamer

en: GStreamer failed to initialize.
fa: راه‌اندازی GStreamer شکست خورد.

en: (default)
fa: (پیش‌فرض)

en: Sound Preferences
fa: ترجیحات صدا

en: Profiles
fa: مجموعه تنظیمات

en: Automatic
fa: خودکار

en: Console Beep
fa: بوق پیشانه

en: Command
fa: فرمان

en: No Sound
fa: بی‌صدا

en: Sound Method
fa: روش صوتی

en: Method:
fa: روش:

en: Sound Command
    (%s for filename)
fa: فرمانی صوتی:
    (%s برای نام پرونده)

note: Sound options
en: Sound Options
fa: گزینه‌های صدا

en: Sounds when conversation has focus
fa: وقتی که گفتگو تمرکز می‌گیرد به صدا درمی‌آید

en: Always
fa: همیشه

en: Only when available
fa: فقط وقتی در دسترس است

en: Only when not available
fa: فقط وقتی در دسترس نیست

en: Volume(0-100):
fa: صدا (‎۰-۱۰۰‎‏)

note: Sound events
en: Sound Events
fa: رویدادهای صوتی

en: Event
fa: رویداد

en: File
fa: پرونده

en: Test
fa: آزمایش

en: Reset
fa: بازگرداندن تنظیمات قبلی

en: Choose...
fa: انتخاب...

en: Are you sure you want to delete "%s"
fa: آیا مطمئنید می‌خواهید «%s» را حذف کنید

en: Delete Status
fa: حذف وضعیت

en: Saved Statuses
fa: وضعیت‌های ذخیره شده

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Message
fa: پیغام

note: Use
en: Use
fa: استفاده

en: Invalid title
fa: عنوان نامعتبر

en: Please enter a non-empty title for the status.
fa: لطفاً برای وضعیت عنوانی وارد کنید.

en: Duplicate title
fa: تکثیر عنوان

en: Please enter a different title for the status.
fa: لطفاً برای وضعیت نام دیگری وارد کنید.

en: Status:
fa: وضعیت:

en: Message:
fa: پیغام:

en: Edit Status
fa: ویرایش وضعیت

en: Certificates
fa: گواهی‌ها

en: Sounds
fa: صداها

en: Statuses
fa: وضعیت‌ها

en: Error loading the plugin.
fa: خطا هنگام بارکردن متصل‌شونده.

en: Clipboard plugin
fa: متصل‌شوندهٔ تخته‌شاسی

en: %s just signed on
fa: ‏%s همین الان وارد سیستم شد

en: %s just signed off
fa: %s همین الان از سیستم خارج شد

en: %s sent you a message
fa: ‏%s برای شما پیغامی فرستاد

en: %s said your nick in %s
fa: %s لقب شما را در %s گفت

en: %s sent a message in %s
fa: ‏%s در%s برای شما پیغامی فرستاد

en: Buddy signs on/off
fa: رفیق وارد سیستم می‌شود/ از سیستم خارج می‌شود

en: You receive an IM
fa: شما پیغام اینترنتی دریافت می‌کنید

en: Someone speaks in a chat
fa: کسی در گپ حرف می‌زند

en: Someone says your name in a chat
fa: کسی نام شما را در گپ می‌گوید

en: Beep too!
fa: بوق هم زده شود!

note: Translators: "toaster" here means "pop-up".
en: Toaster plugin
fa: متصل‌شوندهٔ‌ تستر

en: <b>Conversation with %s on %s:</b><br>
fa: <b>گفتگو با %s در %s:</b><br>

en: History Plugin Requires Logging
fa: متصل شوندهٔ تاریخچه نیازمند ثبت وقایع است

en: Logging can be enabled from Tools -> Preferences -> Logging.
    
    Enabling logs for instant messages and/or chats will activate history for the same conversation type(s).
fa: ثبت وقایع را می‌توان در منوی ابزارها -> ترجیحات -> ثبت وقایع به کار انداخت.
    
    به کار انداختن ثبت وقایع برای پیغام‌های اینترنتی و/یا گپ‌ها، تاریخچه را برای همان نوع گفتگو به کار می‌اندازد.

en: Shows recently logged conversations in new conversations.
fa: نمایش گفتگوهای اخیراً ثبت شده در پنجرهٔ گفتگوهای جدید.

en: When a new conversation is opened this plugin will insert the last conversation into the current conversation.
fa: هر وقت گفتگوی جدیدی باز می‌شود این متصل شونده آخرین گفتگو را در پنجرهٔ گفتگوی فعلی درج خواهد کرد.

en: Online
fa: برخط

en: Offline
fa: برون‌خط

en: Online Buddies
fa: رفقای برخط

en: Offline Buddies
fa: رفقای برون‌خط

en: Online/Offline
fa: برخط/برون‌خط

en: accounts
fa: حساب‌ها

en: Password is required to sign on.
fa: برای ورود به سیستم گذرواژه لازم است.

en: Enter password for %s (%s)
fa: گذرواژهٔ %s را وارد کنید (%s)

en: Enter Password
fa: گذرواژه را وارد کنید

en: Save password
fa: گذرواژهٔ ذخیره شود

en: Missing protocol plugin for %s
fa: متصل شوندهٔ قرارداد %s موجود نیست

en: Connection Error
fa: خطای اتصال

en: New passwords do not match.
fa: گذرواژه‌های جدید مطابقت ندارند.

en: Fill out all fields completely.
fa: همهٔ فیلدها را پر کنید.

en: Original password
fa: گذرواژهٔ اصلی

en: New password
fa: گذرواژهٔ جدید

en: New password (again)
fa: گذرواژهٔ جدید (دوباره)

en: Change password for %s
fa: تغییر گذرواژهٔ %s

en: Please enter your current password and your new password.
fa: لطفاً گذرواژهٔ فعلی و گذرواژه جدیدتان را وارد کنید.

en: Change user information for %s
fa: تغییر اطلاعات کاربر %s

en: Set User Info
fa: تنظیم اطلاعات کاربر

en: Unknown
fa: نامعلوم

en: Buddies
fa: رفقا

en: buddy list
fa: فهرست رفقا

en: Registration Error
fa: خطای ثبت

en: +++ %s signed on
fa: +++ ‏%s وارد سیستم شد

en: +++ %s signed off
fa: +++ %s از سیستم خارج شد

en: Unknown error
fa: خطای نامعلوم

en: Unable to send message: The message is too large.
fa: نمی‌توان پیغام را فرستاد: پیغام خیلی بلند است.

en: Unable to send message to %s.
fa: نمی‌توان به %s پیغام فرستاد.

en: The message is too large.
fa: پیغام خیلی بلند است.

en: Unable to send message.
fa: نمی‌توان پیغام را فرستاد.

en: Send Message
fa: فرستادن پیغام

en: _Send Message
fa: _فرستادن پیغام

en: %s entered the room.
fa: ‏%s وارد اتاق شد.

en: %s [<I>%s</I>] entered the room.
fa: ‏%s [<I>%s</I>] وارد اتاق شد.

en: You are now known as %s
fa: شما با نام %s شناخته می‌شوید

en: %s is now known as %s
fa: ‏%s با نام %s شناخته می‌شود

en: %s left the room.
fa: ‏%s از اتاق خارج شد.

en: %s left the room (%s).
fa: ‏%s از اتاق خارج شد (%s).

note: Put our happy label in it.
en: Please enter the name of the user you wish to invite, along with an optional invite message.
fa: لطفاً نام کاربری را که مایلید از او دعوت کنید، در صورت تمایل همراه با پیغام دعوت‌نامه، وارد کنید.

en: The handler for "aim" URLs
fa: متصدی نشانی اینترنتی «aim»

en: Run the command in a terminal
fa: فرمان در در پایانه اجرا کنید

en: The handler for "gg" URLs
fa: متصدی نشانی اینترنتی «gg»

en: The handler for "icq" URLs
fa: متصدی نشانی اینترنتی «icq»

en: The handler for "irc" URLs
fa: متصدی نشانی اینترنتی «irc»

en: The handler for "sip" URLs
fa: متصدی نشانی اینترنتی «sip»

en: The handler for "xmpp" URLs
fa: متصدی نشانی اینترنتی «xmpp»

en: Failed to get connection: %s
fa: ایجاد اتصال شکست خورد: %s

en: Failed to get name: %s
fa: 'گرفتن نام شکست خورد: %s

en: Failed to get serv name: %s
fa: گرفتن نام کارگزار شکست خورد: %s

en: No name
fa: بدون نام

en: Unable to create new resolver process
fa: ایجاد پردازش تحویل‌دهنده جدید ممکن نیست

en: Unable to send request to resolver process
fa: ارسال درخواست به پردازش تحویل‌دهنده ممکن نیست

en: Error resolving %s:
    %s
fa: خطا هنگام تحویل %s: 
    ‏%s

en: Error resolving %s: %d
fa: خطا هنگام تحویل %s: %Id

en: Error reading from resolver process:
    %s
fa: خطا هنگام خواندن از پردازش تحویل‌دهنده:
    ‏%s

en: Thread creation failure: %s
fa: شکست ایجاد رشته: %s

en: Unknown reason
fa: دلیل نامعلوم

en: Error reading %s: 
    %s.
fa: خطا هنگام خواندن %s: 
    %s.

en: Error writing %s: 
    %s.
fa: خطا هنگام نوشتن %s: 
    %s.

en: Error accessing %s: 
    %s.
fa: خطا هنگام دسترسی به %s: 
    %s.

en: Directory is not writable.
fa: شاخه قابل نوشتن نیست.

en: Cannot send a file of 0 bytes.
fa: نمی‌توان پروندهٔ ۰ بایتی را فرستاد.

en: Cannot send a directory.
fa: نمی‌توان شاخه را فرستاد.

en: %s is not a regular file. Cowardly refusing to overwrite it.
fa: ‏%s یک پروندهٔ معمولی نیست. در نهایت بزدلی از رونویسی آن خودداری می‌شود.

en: %s wants to send you %s (%s)
fa: ‏%s می‌خواهد %s برای شما بفرستد (%s)

en: %s wants to send you a file
fa: ‏%s می‌خواهد پرونده‌ای برای شما بفرستد

en: Accept file transfer request from %s?
fa: درخواست انتقال پروندهٔ %s پذیرفته شود؟

en: A file is available for download from:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
fa: پرونده‌ای برای بارگیری موجود است:
    میزبان دوردست: ‎%s
    درگاه دوردست: %Id

en: %s is offering to send file %s
fa: ‏%s مایل است پروندهٔ %s را برای شما بفرستد

en: %s is not a valid filename.
fa: ‏%s نام پروندهٔ معتبری نیست.

en: Offering to send %s to %s
fa: پیشنهاد فرستادن %s به %s

en: Starting transfer of %s from %s
fa: در حال آغاز انتقال پروندهٔ %s از %s

en: Transfer of file %s complete
fa: انتقال پروندهٔ %s انجام شد

en: File transfer complete
fa: انتقال پرونده انجام شد

en: You cancelled the transfer of %s
fa: شما انتقال %s را لغو کردید

en: File transfer cancelled
fa: انتقال پرونده لغو شد

en: %s cancelled the transfer of %s
fa: %s ‌انتقال %s‌ را لغو کرد

en: %s cancelled the file transfer
fa: %s انتقال پرونده را لغو کرد

en: File transfer to %s failed.
fa: انتقال پرونده به %s شکست خورد.

en: File transfer from %s failed.
fa: انتقال پرونده از %s شکست خورد.

en: <b><font color="red">The logger has no read function</font></b>
fa: <b><font color="red">تاریخچه‌نویس تابع خواندن ندارد</font></b>

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Logging of this conversation failed.
fa: ثبت این گفتگو شکست خورد.

en: <font color="red"><b>Unable to find log path!</b></font>
fa: <font color="red"><b>مسیر ثبت پیدا نمی‌شود!</b></font>

en: <font color="red"><b>Could not read file: %s</b></font>
fa: <font color="red"><b>خواندن پرونده ممکن نیست: %s</b></font>

en: (%s) %s <AUTO-REPLY>: %s
fa: (%s) %s <پاسخ خودکار>: %s

en: You are using %s, but this plugin requires %s.
fa: شما از %s استفاده می‌کنید، اما این متصل‌شونده به %s نیاز دارد.

en: The required plugin %s was not found. Please install this plugin and try again.
fa: متصل شوندهٔ مورد نیاز %s پیدا نشد. لطفاً این متصل شونده را نصب کنید و  دوباره امتحان کنید.

en: Unable to load the plugin
fa: بارکردن متصل شونده ممکن نیست

en: The required plugin %s was unable to load.
fa: نمی‌توان متصل شوندهٔ مورد نیاز %s را بار کرد.

en: Unable to load your plugin.
fa: بارکردن متصل شوندهٔ شما ممکن نیست.

en: Autoaccept
fa: پذیرش خودکار

en: Auto-accept file transfer requests from selected users.
fa: درخواست انتقال پرونده از کاربران انتخاب شده به صورت خودکار پذیرفته می‌شود.

en: Autoaccepted file transfer of "%s" from "%s" completed.
fa: انتقال پروندهٔ %s که به طور خودکار از %s پذیرفته شده بود انجام شد.

en: Autoaccept complete
fa: پذیرش خودکار انجام شد

en: When a file-transfer request arrives from %s
fa: هنگامی که درخواست انتقال پرونده از %s دریافت می‌شود

en: Set Autoaccept Setting
fa: تعیین تنظیمات پذیرش خودکار

en: _Save
fa: _ذخیره

en: _Cancel
fa: _لغو

en: Ask
fa: سؤال شود

en: Auto Accept
fa: پذیرش خودکار

en: Auto Reject
fa: رد شدن خودکار

en: Autoaccept File Transfers...
fa: انتقالات پرونده‌های پذیرش خودکار...

note: XXX: Is there a better way than this? There really should be.
en: Path to save the files in
    (Please provide the full path)
fa: مسیرِ ذخیرهٔ پرونده‌ها
    (لطفاً مسیر کامل را وارد کنید)

en: When a file-transfer request arrives from a user who is
    *not* on your buddy list:
fa: وقتی درخواست انتقال پرونده از کاربری دریافت می‌شود
    که در فهرست رفقای شما *نیست*:

en: Notify with a popup when an autoaccepted file transfer is complete
    (only when there's no conversation with the sender)
fa: اطلاع دادن با واشو هنگامی که انتقال پروندهٔ پذیرفته شده به صورت خودکار تمام می‌شود
    (تنها در صورتی که گفتگویی با فرستنده انجام نمی‌شود)

en: Create a new directory for each user
fa: ایجاد پوشه جدید برای هر کاربر

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Enter your notes below...
fa: یادداشت‌هایتان را در زیر وارد کنید...

en: Edit Notes...
fa: ویرایش یادداشت‌ها...

note: *< major version *< minor version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy Notes
fa: یادداشت‌های رفیق

note: *< name *< version
en: Store notes on particular buddies.
fa: یادداشت‌هایی دربارهٔ هر رفیق را ذخیره‌ می‌کند

note: *< summary
en: Adds the option to store notes for buddies on your buddy list.
fa: امکان ذخیره کردن یادداشت برای افراد فهرست رفقایتان را اضافه می‌کند.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Cipher Test
fa: آزمایش کلید رمز

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Tests the ciphers that ship with libpurple.
fa: کلیدهای رمزی را که با libpurple همراه است آزمایش می‌کند.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: DBus Example
fa: نمونهٔ DBus

note: *< name *< version *  summary *  description
en: DBus Plugin Example
fa: نمونهٔ متصل شوندهٔ DBus

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: File Control
fa: کنترل پرونده

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Allows control by entering commands in a file.
fa: کنترل با وارد کردن فرمان‌ها در یک پرونده را ممکن می‌سازد.

en: Minutes
fa: دقیقه

note: This is a cultural reference.  Dy'er Mak'er is a song by Led Zeppelin. If that doesn't translate well into your language, drop the 's before translating.
en: I'dle Mak'er
fa: بی‌کار ساز

en: Set Account Idle Time
fa: تنظیم زمان بی‌کار شدن حساب

en: _Set
fa: تن_ظیم

en: None of your accounts are idle.
fa: هیچ یک از حساب‌های شما بی‌کار نیست.

en: Unset Account Idle Time
fa: لغو زمان بی‌کار شدن حساب

en: _Unset
fa: ل_غو

en: Set Idle Time for All Accounts
fa: تنظیم زمان بی‌کار شدن برای همهٔ حساب‌ها

en: Unset Idle Time for All Idled Accounts
fa: لغو زمان بی‌کاری برای همهٔ حساب‌های بی‌کار شده

en: Allows you to hand-configure how long you've been idle
fa: شما را قادر می سازد به طور دستی زمانی را که بی‌کار بوده‌اید پیکربندی کنید

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: IPC Test Client
fa: کارگیر آزمایش ICP

note: *< name *< version *  summary
en: Test plugin IPC support, as a client.
fa: آزمایش پشتیبانی متصل‌شوندهٔ ICP، به شکل کارگیر.

note: *  description
en: Test plugin IPC support, as a client. This locates the server plugin and calls the commands registered.
fa: آزمایش پشتیبانی متصل‌شوندهٔ ICP به شکل کارگیر. متصل‌شوندهٔ کارگزار را پیدا کرده و فرمان‌های ثبت شده را فراخوانی می‌کند.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: IPC Test Server
fa: کارگزار آزمایش IPC

note: *< name *< version *  summary
en: Test plugin IPC support, as a server.
fa: آزمایش پشتیبانی  متصل‌شوندهٔ IPC، به شکل کارگزار.

note: *  description
en: Test plugin IPC support, as a server. This registers the IPC commands.
fa: آزمایش متصل‌شوندهٔ IPC، به شکل کارگزار. فرمان‌های IPC را ثبت می‌کند.

en: User is offline.
fa: کاربر برون‌خط است.

en: Auto-response sent:
fa: پاسخ خودکار ارسال شد:

en: %s has signed off.
fa: ‏%s از سیستم خارج شد.

en: One or more messages may have been undeliverable.
fa: ممکن است یک یا چند پیغام به دست او نرسیده باشد.

en: You were disconnected from the server.
fa: شما از کارگزار قطع شدید.

en: You are currently disconnected. Messages will not be received unless you are logged in.
fa: اتصال شما در حال حاضر قطع شده است. تا زمانی که وارد سیستم نشوید پیغامی به شما نخواهد رسید.

en: Message could not be sent because the maximum length was exceeded.
fa: نمی‌توان پیغام را فرستاد چون طول آن از حداکثر مجاز بیشتر است.

en: Message could not be sent.
fa: فرستادن پیغام ممکن نیست.

note: The names of IM clients are marked for translation at the request of translators who wanted to transliterate them.  Many translators choose to leave them alone.  Choose what's best for your language.
en: MSN Messenger
fa: پیغام‌رسان MSN

note: Add general preferences.
en: General Log Reading Configuration
fa: پیکربندی عمومی خواندن تاریخچه

en: Fast size calculations
fa: محاسبات سریع اندازه

en: Use name heuristics
fa: استفاده از نام‌های تجربی

note: Add Log Directory preferences.
en: Log Directory
fa: شاخهٔ ثبت وقایع

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Log Reader
fa: تاریخچه‌خوان

note: *< name *< version * summary
en: Includes other IM clients' logs in the log viewer.
fa: تاریخچه‌های کارگیرهای پیغام اینترنتی دیگر را در نمایش‌دهندهٔ تاریخچه قرار می‌دهد.

en: Mono Plugin Loader
fa: بارکنندهٔ متصل شوندهٔ مونو

en: Loads .NET plugins with Mono.
fa: متصل شونده‌های .NET را با مونو بار می‌کند.

note: *< magic *< major version *< minor version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: New Line
fa: خط جدید

note: *< name *< version
en: Prepends a newline to displayed message.
fa: یک خط جدید به ابتدای پیغام نمایش داده شده اضافه می‌کند.

en: Offline Message Emulation
fa: شبیه‌سازی پیغام برون‌خط

en: Offline Message
fa: پیغام برون‌خط

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: نه

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Perl Plugin Loader
fa: بارکنندهٔ متصل شوندهٔ پِرل

note: *< name *< version *< summary
en: Provides support for loading perl plugins.
fa: برای بار کردن متصل شونده‌های پرل پشتیبانی فراهم می‌کند

en: Psychic Mode
fa: حالت غیب‌گویی

en: Psychic mode for incoming conversation
fa: حالت غیب‌گویی برای پیغام‌های وارده

en: You feel a disturbance in the force...
fa: از دوردست صدایی به گوش می‌رسد...

en: Only enable for users on the buddy list
fa: فقط برای کاربرانی که در فهرست رفقای شما هستند به کار انداخته شود

en: Disable when away
fa: ‏هنگامی که رفته‌ام از کار انداخته شود

en: Display notification message in conversations
fa: نمایش پیغام‌های اطلاع‌رسانی در گفتگوها

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Signals Test
fa: آزمایش سیگنال‌ها

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Test to see that all signals are working properly.
fa: آزمایش برای اطمینان از این که همهٔ سیگنال‌ها درست کار می‌کنند آنها را آزمایش می‌کند.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Simple Plugin
fa: متصل شوندهٔ ساده

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Tests to see that most things are working.
fa: برای اطمینان از این که اغلب چیزها کار می‌کنند آزمایش‌هایی انجام می‌دهد.

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides SSL support through GNUTLS.
fa: پشتیبانی SSL را از طریق GNUTLS در اختیار می‌گذارد.

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides SSL support through Mozilla NSS.
fa: پشتیبانی SSL را از طریق NSS موزیلا در اختیار می‌گذارد.

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides a wrapper around SSL support libraries.
fa: پوششی برای کتابخانه‌های پشتیبانی SSL در اختیار می‌گذارد.

en: %s is no longer away.
fa: %s برگشت.

en: %s has gone away.
fa: %s رفت.

en: %s has become idle.
fa: %s بی‌کار شد.

en: %s is no longer idle.
fa: %s دیگر بی‌کار نیست.

en: %s has signed on.
fa: ‏%s وارد سیستم شد.

en: Notify When
fa: دادن اطلاع زمانی که

en: Buddy Goes _Away
fa: رفیق _می‌رود

en: Buddy Goes _Idle
fa: رفیق _بی‌کار می‌شود

en: Buddy _Signs On/Off
fa: رفیق وارد سیستم می‌شود/ از سیستم خارج می‌شود

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy State Notification
fa: اطلاع وضعیت رفیق

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Notifies in a conversation window when a buddy goes or returns from away or idle.
fa: وقتی رفیقی می‌رود یا بی‌کار می‌شود یا از وضعیت رفته یا بی‌کاری در می‌آید، در یک پنجرهٔ گفتگو اطلاع می‌دهد.

en: Tcl Plugin Loader
fa: بارکنندهٔ متصل شوندهٔ tcl

en: Provides support for loading Tcl plugins
fa: برای بار کردن متصل شونده‌های tcl پشتیبانی فراهم می‌کند

en: Unable to establish connection with the local mDNS server.  Is it running?
fa: برقرار اتصال با کارگزار محلی mDNS ممکن نیست. آیا در حال اجراست؟

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: AIM Account
fa: حساب پیغام‌رسانی اینترنتی

en: XMPP Account
fa: حساب XMPP

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Bonjour Protocol Plugin
fa: متصل شوندهٔ قرارداد Bonjour

en: %s has closed the conversation.
fa: ‏%s گفتگو را بست.

en: Unable to send the message, the conversation couldn't be started.
fa: نمی‌توان پیغام را فرستاد. گفتگو شروع نمی‌شود.

en: Invalid proxy settings
fa: تنظیمات پیشکار نامعتبر

en: Either the host name or port number specified for your given proxy type is invalid.
fa: یا نام میزبان یا شمارهٔ درگاه مشخص شده برای نوع پیشکار داده شده نامعتبر است.

en: Save Buddylist...
fa: ذخیرهٔ فهرست رفقا...

en: Your buddylist is empty, nothing was written to the file.
fa: فهرست رفقایتان خالی است، چیزی در پرونده نوشته نشد.

en: Buddylist saved successfully!
fa: فهرست رفقا با موفقیت ذخیره شد!

en: Couldn't load buddylist
fa: بار کردن فهرست رفقا ممکن نیست

en: Load Buddylist...
fa: بار کردن فهرست رفقا...

en: Buddylist loaded successfully!
fa: فهرست رفقا با موفقیت بار شد!

en: Save buddylist...
fa: ذخیره کردن فهرست رفقا...

en: Load buddylist from file...
fa: بار کردن فهرست رفقا از پرونده...

en: City
fa: شهر

en: Year of birth
fa: سال تولد

en: Gender
fa: جنسیت

en: Male or female
fa: مرد یا زن

en: Male
fa: مرد

en: Female
fa: زن

en: Only online
fa: فقط برخط

en: Find buddies
fa: پیدا کردن رفقا

en: Please, enter your search criteria below
fa: لطفاً شرایط جستجو را در زیر وارد کنید

en: Only buddies
fa: فقط رفقا

en: Select a chat for buddy: %s
fa: یک گپ برای رفیق انتخاب کنید: %s

en: Add to chat...
fa: اضافه کردن به گپ...

note: Global
en: Available
fa: در دسترس

en: Chatty
fa: پرچونه

en: Do Not Disturb
fa: مزاحم نشوید

note: Away stuff
en: Away
fa: رفته

en: First Name
fa: نام

en: Birth Year
fa: سال تولد

en: Unable to display the search results.
fa: نمی‌توان نتایج جستجو را نمایش داد.

en: Gadu-Gadu Public Directory
fa: دفترچهٔ راهنمای عمومی کاربران Gadu-Gadu

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: No matching users found
fa: کاربری با این مشخصات پیدا نشد

en: Unable to read from socket
fa: خواندن از سوکت ممکن نیست

en: Connected
fa: متصل شد

en: Connection failed
fa: اتصال شکست خورد

en: Add to chat
fa: اضافه کردن به گپ

en: Chat _name:
fa: _نام گپ:

note: connect to the server
en: Connecting
fa: در حال اتصال

en: Chat error
fa: خطای گپ

en: This chat name is already in use
fa: این نام گپ از قبل وجود دارد

en: Find buddies...
fa: پیدا کردن رفقا...

en: Save buddylist to file...
fa: ذخیرهٔ فهرست رفقا در پرونده...

note: magic major_version minor_version plugin type ui_requirement flags dependencies priority id name version
en: Gadu-Gadu Protocol Plugin
fa: متصل شوندهٔ قرارداد Gadu-Gadu

note: summary
en: Polish popular IM
fa: پیغام اینترنتی مشهور لهستانی

en: Gadu-Gadu User
fa: کاربر Gadu-Gadu

en: GG server
fa: کارگزار GG

en: Don't use encryption
fa: بدون رمزنگاری

en: Use encryption if available
fa: استفاده از رمزنگاری در صورت امکان

note: TODO
en: Require encryption
fa: درخواست رمزنگاری

en: Connection security
fa: امنیت اتصال

en: Unknown command: %s
fa: فرمان نامعلوم: %s

en: current topic is: %s
fa: موضوع فعلی: %s

en: No topic is set
fa: موضوعی تنظیم نشده است

en: File Transfer Failed
fa: انتقال پرونده شکست خورد

en: Error displaying MOTD
fa: خطا هنگام نمایش MOTD

en: No MOTD available
fa: هیچ MOTD موجود نیست

en: There is no MOTD associated with this connection.
fa: هیچ MOTD با این اتصال مربوط نشده است.

en: MOTD for %s
fa: MOTD برای %s

en: View MOTD
fa: نمایش MOTD

en: _Channel:
fa: _کانال:

en: _Password:
fa: _گذرواژه:

en: SSL support unavailable
fa: پشتیبانی SSL وجود ندارد

en: Unable to connect
fa: اتصال ممکن نیست

en: Users
fa: کاربران

en: Topic
fa: موضوع

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version
en: IRC Protocol Plugin
fa: متصل شوندهٔ قرارداد IRC

note: *  summary
en: The IRC Protocol Plugin that Sucks Less
fa: یک متصل‌شوندهٔ قرارداد IRC که کمتر حال آدم را به هم می‌زند

note: set up account ID as user:server
en: Server
fa: کارگزار

note: port to connect to
en: Port
fa: درگاه

en: Encodings
fa: کدگذاری‌ها

en: Real name
fa: نام واقعی

note: option = purple_account_option_string_new(_("Quit message"), "quitmsg", IRC_DEFAULT_QUIT); prpl_info.protocol_options = g_list_append(prpl_info.protocol_options, option);
en: Use SSL
fa: از SSL استفاده شود

en: Bad mode
fa: حالت بد

en: You are banned from %s.
fa: شما از ورود به %s منع شده‌اید.

en: Banned
fa: ورود ممنوع

en: Cannot ban %s: banlist is full
fa: نمی‌توان ورود به %s را ممنوع کرد: فهرست جاهای ممنوع پر شده است

en:  <i>(ircop)</i>
fa:  <i>(گردانندهٔ irc)</i>

en:  <i>(identified)</i>
fa: <i>(شناسایی شده)</i>

en: Nick
fa: لقب

en: Currently on
fa: در حال حاضر روی

en: Idle for
fa: بی‌کار به مدت

en: Online since
fa: برخط از

en: <b>Defining adjective:</b>
fa: <b>اوضاع و احوال:</b>

en: Glorious
fa: معرکه

en: %s has changed the topic to: %s
fa: ‏%s موضوع را تغییر داد به: %s

en: %s has cleared the topic.
fa: ‏%s موضوع  را پاک کرد..

en: The topic for %s is: %s
fa: موضوع %s این است: %s

en: Unknown message '%s'
fa: پیغام نامعلوم «%s»

en: Unknown message
fa: پیغام نامعلوم

en: The IRC server received a message it did not understand.
fa: کارگزار IRC پیغامی دریافت کرده است که قابل فهم نیست.

en: Users on %s: %s
fa: کاربران در ‌‌‌‌%s: %s

en: Time Response
fa: زمان پاسخ

en: The IRC server's local time is:
fa: زمان محلی کارگزار IRC:

en: No such channel
fa: چنین کانالی وجود ندارد

note: does this happen?
en: no such channel
fa: چنین کانالی وجود ندارد

en: User is not logged in
fa: کاربر وارد سیستم نشده است

en: No such nick or channel
fa: چنین لقب یا کانالی وجود ندارد

en: Could not send
fa: نمی‌توان ارسال کرد

en: Joining %s requires an invitation.
fa: پیوستن به %s دعوت لازم دارد.

en: Invitation only
fa: فقط با دعوت

en: You have been kicked by %s: (%s)
fa: ‏%s شما را از کانال بیرون انداخت: (%s)

note: Remove user from channel
en: Kicked by %s (%s)
fa: توسط %s (%s) بیرون انداخته شد

en: mode (%s %s) by %s
fa: حالت (%s %s) توسط %s

en: Invalid nickname
fa: لقب نامعتبر

en: Your selected nickname was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
fa: لقبی که انتخاب کرده‌اید توسط کارگزار رد شد. این نام احتمالاً حاوی نویسه‌های نامعتبر است.

en: Your selected account name was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
fa: نام حسابی که انتخاب کرده‌اید توسط کارگزار رد شد. این نام احتمالاً حاوی نویسه‌های نامعتبر است.

en: Cannot change nick
fa: نمی‌توان لقب را عوض کرد

en: Could not change nick
fa: عوض کردن لقب ممکن نیست

en: You have parted the channel%s%s
fa: شما کانال %s%s را ترک کردید

en: Error: invalid PONG from server
fa: خطا: PONG نامعتبر از کارگزار

en: PING reply -- Lag: %lu seconds
fa: پاسخ PING ‐‐ تأخیر: %Ilu ثانیه

en: Cannot join channel
fa: نمی‌توان به کانال پیوست

en: Nick or channel is temporarily unavailable.
fa: کانال یا لقب موقتاً موجود نیست.

en: Incorrect Password
fa: گذرواژهٔ نادرست

en: action &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
fa: ‏‎action &lt;کنشی که انجام شود&gt;: انجام کنش.

en: away [message]:  Set an away message, or use no message to return from being away.
fa: ‏‎away [message]‎: تنظیم پیغام رفتن، یا برای بازگشت از حالت رفته، پیغام استفاده نشود.

en: chanserv: Send a command to chanserv
fa: ‏chanserv: ارسال فرمان به chanserv

en: deop &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel operator status from someone. You must be a channel operator to do this.
fa: deop &lt;nick1&gt; [nick2] ...: حذف وضعیت متصدی اتاق از کسی. برای انجام این کار باید خودتان متصدی باشید.

en: devoice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel voice status from someone, preventing them from speaking if the channel is moderated (+m). You must be a channel operator to do this.
fa: ‏devoice &lt;nick1&gt;‎ [nick2] ...: حذف وضعیت صدای کانال از کسی، و ممانعت از حرف زدن آنها در صورت متصدی داشتن (+m بودن) کانال. برای انجام این کار باید خودتان متصدی باشید.

en: invite &lt;nick&gt; [room]:  Invite someone to join you in the specified channel, or the current channel.
fa: ‏invite &lt;nick&gt; [room]‎: دعوت از کسی برای پیوستن به شما در یک کانال مشخص، یا کانال فعلی

en: j &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
fa: ‏j &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]‎: وارد شدن به یک یا چند کانال، با امکان ارائهٔ کلید کانال برای هر کدام در صورت لزوم.

en: join &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
fa: ‏join &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]‎: وارد شدن به یک یا چند کانال، با امکان ارائهٔ کلید کانال برای هر کدام در صورت لزوم.

en: kick &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a channel. You must be a channel operator to do this.
fa: ‏kick &lt;nick&gt; [message]‎: حذف کسی از کانال. برای این کار باید متصدی کانال باشید.

en: list:  Display a list of chat rooms on the network. <i>Warning, some servers may disconnect you upon doing this.</i>
fa: ‏list: نمایش فهرستی از اتاق‌های گپ در شبکه. <i>اخطار، ممکن است بعضی از کارگزارها به خاطر انجام این کار ارتباط شما را  قطع کنند.</i>

en: me &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
fa: ‏me &lt;کنشی که انجام شود&gt;‎: انجام کنش.

en: memoserv: Send a command to memoserv
fa: ‏memoserv‎: ارسال فرمان به memoserv

en: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;nick|channel&gt;:  Set or unset a channel or user mode.
fa: ‏mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;nick|channel&gt;‎: تنظیم یا برداشتن حالت کاربر یا کانال.

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
fa: ‏msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;‎: ارسال پیغام خصوصی به کاربر (به جای کانال)

en: names [channel]:  List the users currently in a channel.
fa: ‏names [channel]‎: فهرست کردن کاربران حاضر در کانال.

en: nick &lt;new nickname&gt;:  Change your nickname.
fa: ‏nick &lt;new nickname&gt;‎: تغییر لقب خودتان.

en: nickserv: Send a command to nickserv
fa: nickserv‎: ارسال فرمان به nickserv

en: op &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel operator status to someone. You must be a channel operator to do this.
fa: ‏op &lt;nick1&gt; [nick2] ...‎: دادن وضعیت متصدی کانال به کسی. برای این کار باید خودتان متصدی کانال باشید.

en: operwall &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
fa: ‏operwall &lt;message&gt;‎: اگر نمی‌دانید این فرمان چیست، به احتمال زیاد نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

en: operserv: Send a command to operserv
fa: ‏operserv‎: ارسال فرمان به operserv

en: part [room] [message]:  Leave the current channel, or a specified channel, with an optional message.
fa: ‏part [room] [message]‎: ترک کانال فعلی، یا کانال مشخص شده، همراه با پیغامی اختیاری.

en: ping [nick]:  Asks how much lag a user (or the server if no user specified) has.
fa: ‏ping [nick]‎: مقدار تأخیر کاربر (یا کارگزاری که کاربر مشخص کرده است) را درخواست می‌کند.

en: query &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
fa: ‏query &lt;nick&gt; &lt;message&gt;‎: ارسال پیغام خصوصی به کاربر (به جای کانال).

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message.
fa: ‏quit [message]‎: قطع کردن اتصال به کارگزار، همراه با پیغامی اختیاری.

en: quote [...]:  Send a raw command to the server.
fa: ‏quote [...]‎: ارسال فرمان خام به کارگزار.

en: remove &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a room. You must be a channel operator to do this.
fa: ‏remove &lt;nick&gt; [message]‎: حذف کسی از اتاق. برای انجام این کار باید متصدی کانال باشید.

en: time: Displays the current local time at the IRC server.
fa: ‏time: زمان محلی فعلی کارگزار IRC را نمایش می‌دهد.

en: topic [new topic]:  View or change the channel topic.
fa: ‏topic [new topic]‎: نمایش یا تغییر موضوع کانال.

en: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Set or unset a user mode.
fa: ‏umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;‎: تنظیم یا برداشتن حالت کاربر.

en: voice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel voice status to someone. You must be a channel operator to do this.
fa: ‏voice &lt;nick1&gt; [nick2] ...‎: اعطای وضعیت صدای کانال به کسی. برای انجام این کار باید خودتان متصدی کانال باشید.

en: wallops &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
fa: ‏wallops &lt;message&gt;‎: اگر نمی‌دانید این فرمان چیست، به احتمال زیاد نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

en: whois [server] &lt;nick&gt;:  Get information on a user.
fa: ‏whois [server] &lt;nick&gt;‎: گرفتن اطلاعات دربارهٔ کاربر.

en: Reply time from %s: %lu seconds
fa: زمان پاسخ از %s: %Ilu ثانیه

en: CTCP PING reply
fa: پاسخ CTCP PING

en: Disconnected.
fa: ارتباط قطع شد.

en: Unknown Error
fa: خطای نامعلوم

en: Server requires plaintext authentication over an unencrypted stream
fa: کارگزار به تأیید هویت متنی ساده روی جریان رمزنگاری نشده نیاز دارد

en: Server does not use any supported authentication method
fa: کارگزار از هیچ روش تأیید هویت پشتیبانی شده‌ای استفاده نمی‌کند

en: Plaintext Authentication
fa: تأیید هویت متنی ساده

en: You require encryption, but it is not available on this server.
fa: شما درخواست رمزنگاری کرده‌اید که این کارگزار ندارد.

en: Invalid challenge from server
fa: تقاضای نامعتبر از سوی کارگزار

en: Full Name
fa: نام و نام خانوادگی

en: Family Name
fa: نام خانوادگی

en: Given Name
fa: اسم کوچک

en: URL
fa: نشانی اینترنتی

en: Street Address
fa: نشانی خیابان

note: * EXTADD is correct, EXTADR is generated by other * clients. The next time someone reads this, remove * EXTADR.
en: Extended Address
fa: ادامهٔ نشانی

en: Locality
fa: محله

en: Region
fa: منطقه

en: Postal Code
fa: کُد پستی

en: Country
fa: کشور

note: lots of clients (including purple) do this, but it's * out of spec
en: Telephone
fa: تلفن

en: Organization Name
fa: نام سازمان

en: Organization Unit
fa: واحد سازمان

en: Job Title
fa: عنوان شغلی

en: Role
fa: نقش

en: Birthday
fa: روز تولد

en: Description
fa: شرح

en: All items below are optional. Enter only the information with which you feel comfortable.
fa: همهٔ موارد زیر اختیاری هستند. فقط اطلاعاتی را که مایلید وارد کنید.

en: Client
fa: کارگیر

en: Operating System
fa: سیستم عامل

en: Local Time
fa: وقت محلی

en: Priority
fa: اولویت

en: Resource
fa: منابع

en: Middle Name
fa: نام وسط

en: Address
fa: نشانی

en: P.O. Box
fa: صندوق پستی

en: Photo
fa: عکس

en: Logo
fa: نشان

en: Cancel Presence Notification
fa: لغو اعلان حضور

en: Un-hide From
fa: نامخفی شدن از

en: Temporarily Hide From
fa: مخفی شدن موقت از

en: (Re-)Request authorization
fa: درخواست (مجدد) تأیید هویت

note: shouldn't this just happen automatically when the buddy is removed?
en: Unsubscribe
fa: قطع اشتراک

en: Initiate _Chat
fa: راه‌اندازی _گپ

en: Log In
fa: ورود به سیستم

en: Log Out
fa: خروج از سیستم

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: The following are the results of your search
fa: نتایج جستجوی شما در زیر آمده است

note: current comment from Jabber User Directory users.jabber.org
en: Find a contact by entering the search criteria in the given fields. Note: Each field supports wild card searches (%)
fa: با استفاده از معیارهای جستجو که در فیلدهای مرتبط وارد می‌کنید، اطلاعات تماس کسی را که در جستجویش هستید پیدا کنید. تذکر: تک‌تک فیلدها از علائم عام جستجو (%) پشتیبانی می‌کنند

en: Directory Query Failed
fa: پرس‌وجو از دفترچهٔ راهنمای کاربران شکست خورد

en: Could not query the directory server.
fa: پرس‌وجوی از کارگزار دفترچهٔ راهنمای کاربران ممکن نیست.

note: Try to translate the message (see static message list in jabber_user_dir_comments[])
en: Server Instructions: %s
fa: راهنمایی‌های کارگزار: %s

en: Email Address
fa: نشانی پست الکترونیکی

note: "Search"
en: Search
fa: جستجو

en: Invalid Directory
fa: دفترچهٔ راهنمای کاربران نامعتبر

en: Enter a User Directory
fa: یک دفترچهٔ راهنمای کاربران وارد کنید

en: Select a user directory to search
fa: یک دفترچه‌ٔ راهنمای کاربران را برای جستجو انتخاب کنید

en: Search Directory
fa: جستجوی دفترچهٔ راهنما

en: _Room:
fa: _اتاق:

en: _Server:
fa: _کارگزار:

en: _Handle:
fa: _دست‌گیره:

en: %s is not a valid room name
fa: ‏%s نام اتاق معتبری نیست

en: Invalid Room Name
fa: نام اتاق نامعتبر

en: %s is not a valid server name
fa: ‏%s نام کارگزار معتبری نیست

en: Invalid Server Name
fa: نام کارگزار نامعتبر

en: %s is not a valid room handle
fa: ‏%s دست‌گیرهٔ اتاق معتبری نیست

en: Invalid Room Handle
fa: دست‌گیرهٔ اتاق نامعتبر

en: Configuration error
fa: خطای پیکربندی

en: Unable to configure
fa: پیکربندی ممکن نیست

en: Room Configuration Error
fa: خطای پیکربندی اتاق

en: This room is not capable of being configured
fa: این اتاق قابلیت پیکربندی شدن ندارد

en: Registration error
fa: خطای ثبت

en: Nick changing not supported in non-MUC chatrooms
fa: تغییر لقب در اتاق‌های گپ غیر MUC پشتیبانی نمی‌شود

en: Error retrieving room list
fa: خطا هنگام بازیابی فهرست اتاق‌ها

en: Invalid Server
fa: کارگزار نامعتبر

en: Enter a Conference Server
fa: کارگزار کنفرانس را وارد کنید

en: Select a conference server to query
fa: کارگزار کنفرانسی برای پرس‌وجو انتخاب کنید

en: Find Rooms
fa: پیدا کردن اتاق‌ها

en: No users found
fa: کاربری پیدا نشد

en: Roles:
fa: نقش‌ها:

en: You require encryption, but no TLS/SSL support was found.
fa: شما درخواست رمزنگاری کرده‌اید ولی فقط TLS/SSL‌ موجود است.

en: Invalid XMPP ID
fa: شناسهٔ XMPP نامعتبر

en: Registration of %s@%s successful
fa: ثبت نام %s@%s موفقیت‌آمیز بود

en: Registration Successful
fa: ثبت نام موفقیت‌آمیز

en: Registration Failed
fa: ثبت نام شکست خورد

en: State
fa: استان

en: Postal code
fa: کد پستی

en: Phone
fa: تلفن

en: Date
fa: تاریخ

en: Already Registered
fa: قبلاً ثبت نام شده است

en: Password
fa: گذرواژه

en: Please fill out the information below to register your new account.
fa: لطفاً برای ثبت حساب جدیدتان اطلاعات لازم را در فرم زیر پر کنید.

en: Register
fa: ثبت

en: Initializing Stream
fa: راه‌اندازی جریان

en: Authenticating
fa: تأیید هویت

en: Re-initializing Stream
fa: راه‌اندازی مجدد جریان

en: Not Authorized
fa: اجازه ندارد

en: Mood
fa: حال

en: Both
fa: هر دو

en: From (To pending)
fa: فرستنده (گیرندهٔ مشروط)

en: From
fa: فرستنده

en: To
fa: گیرنده

en: None (To pending)
fa: هیچ‌کدام (گیرندهٔ مشروط)

en: None
fa: هیچ‌کدام

en: Subscription
fa: اشتراک

en: Password Changed
fa: گذرواژه تغییر کرد

en: Your password has been changed.
fa: گذرواژهٔ شما تغییر کرد.

en: Error changing password
fa: خطا هنگام تغییر گذرواژه

en: Password (again)
fa: گذرواژه (دوباره)

en: Please enter your new password
fa: لطفاً گذرواژه جدیدتان را وارد کنید

en: Set User Info...
fa: تنظیم اطلاعات کاربر...

note: if (js->protocol_options & CHANGE_PASSWORD) {
en: Change Password...
fa: تغییر گذرواژه...

note: }
en: Search for Users...
fa: جستجو به دنبال کاربران...

en: Bad Request
fa: درخواست بد

en: Conflict
fa: مغایرت

en: Feature Not Implemented
fa: این امکان پیاده‌سازی نشده است

en: Forbidden
fa: ممنوع

en: Gone
fa: نیست

en: Internal Server Error
fa: خطای کارگزار داخلی

en: Item Not Found
fa: مورد پیدا نشد

en: Not Acceptable
fa: قابل قبول نیست

en: Not Allowed
fa: مجاز نیست

en: Payment Required
fa: پرداخت لازم است

en: Recipient Unavailable
fa: گیرنده قابل دسترسی نیست

en: Registration Required
fa: ثبت نام لازم است

en: Remote Server Not Found
fa: کارگزار دوردست پیدا نشد

en: Remote Server Timeout
fa: انقضای مدت کارگزار دوردست

en: Server Overloaded
fa: کارگزار زیر بار اضافی است

en: Service Unavailable
fa: کارگزار در دسترس نیست

en: Subscription Required
fa: اشتراک لازم است

en: Unexpected Request
fa: درخواست غیرمنتظره

en: Authorization Aborted
fa: تأیید هویت قطع شد

en: Incorrect encoding in authorization
fa: کدگذاری نادرست در تأیید هویت

en: Invalid authzid
fa: شناسهٔ تأیید هویت نامعتبر

en: Invalid Authorization Mechanism
fa: سازوکار تأیید هویت نامعتبر

en: Authorization mechanism too weak
fa: سازوکار تأیید هویت خیلی ضعیف است

en: Temporary Authentication Failure
fa: شکست تأیید هویت موقت

en: Authentication Failure
fa: شکست تأیید هویت

en: Bad Format
fa: قالب بد

en: Bad Namespace Prefix
fa: پیشوند فضای نام نامناسب

en: Resource Conflict
fa: مغایرت منابع

en: Connection Timeout
fa: انقضای مدت اتصال

en: Host Gone
fa: میزبان نیست

en: Host Unknown
fa: میزبان نامعلوم

en: Improper Addressing
fa: نشانی‌دهی نامناسب

en: Invalid ID
fa: شناسهٔ نامعتبر

en: Invalid Namespace
fa: فضای نام نامعتبر

en: Invalid XML
fa: XML نامعتبر

en: Non-matching Hosts
fa: میزبان‌ها مطابقت نمی‌کنند

en: Policy Violation
fa: نقض سیاست

en: Remote Connection Failed
fa: اتصال دوردست شکست خورد

en: Resource Constraint
fa: محدودیت منابع

en: Restricted XML
fa: XML محدود

en: See Other Host
fa: دیدن میزبان دیگر

en: System Shutdown
fa: خاموش کردن سیستم

en: Undefined Condition
fa: شرایط تعریف نشده

en: Unsupported Encoding
fa: کدگذاری پشتیبانی نشده

en: Unsupported Stanza Type
fa: نوع Stanza پشتیبانی نشده

en: Unsupported Version
fa: نسخهٔ پشتیبانی نشده

en: XML Not Well Formed
fa: ‏XML خوب قالب‌دهی نشده است.

en: Stream Error
fa: خطای جریان

en: Unable to ban user %s
fa: نمی‌توان ورود کاربر %s را ممنوع کرد

en: Unknown affiliation: "%s"
fa: رابطهٔ نامعلوم: «%s»

en: Unknown role: "%s"
fa: نقش نامعلوم: «%s»

en: Unable to set role "%s" for user: %s
fa: تنظیم نقش «%s» برای کاربر ممکن نیست: %s

en: Unable to kick user %s
fa: نمی‌توان کاربر %s را بیرون انداخت

en: config:  Configure a chat room.
fa: ‏config: پیکربندی اتاق گپ.

en: configure:  Configure a chat room.
fa: ‏configure: پیکربندی اتاق گپ.

en: register:  Register with a chat room.
fa: ‏register: ثبت نام در اتاق گپ.

en: topic [new topic]:  View or change the topic.
fa: ‏topic [new topic]‎: نمایش یا تغییر موضوع.

en: invite &lt;user&gt; [message]:  Invite a user to the room.
fa: ‏invite &lt;user&gt; [message]‎: دعوت کاربری به اتاق.

en: msg &lt;user&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to another user.
fa: ‏msg &lt;user&gt; &lt;message&gt;‎: ارسال پیغام خصوصی به کاربری دیگر.

en: Extended Away
fa: رفتهٔ بیشتر

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: XMPP Protocol Plugin
fa: متصل‌شونده قرارداد XMPP

note: Translators: 'domain' is used here in the context of Internet domains, e.g. pidgin.im
en: Domain
fa: دامنه

en: Use old-style SSL
fa: استفاده از SSL قدیمی

en: Allow plaintext auth over unencrypted streams
fa: اجازه دادن تأیید هویت متنی ساده در جریان‌های رمزنگاری نشده

en: Connect port
fa: درگاه اتصال

note: Account options
en: Connect server
fa: اتصال کارگزار

en: File transfer proxies
fa: پیشکارهای انتقال پرونده

en: BOSH URL
fa: نشانی اینترنتی BOSH

note: this should probably be part of global smiley theme settings * later on
en: Show Custom Smileys
fa: نمایش شکلک‌های سفارشی

en: %s has left the conversation.
fa: %s گفتگو را ترک کرد.

en: Message from %s
fa: پیغام از %s

en: %s has set the topic to: %s
fa: ‏%s موضوع را تنظیم کرد به: %s

en: The topic is: %s
fa: موضوع: %s

en: Message delivery to %s failed: %s
fa: ارسال پیغام به %s شکست خورد: %s

en: XMPP Message Error
fa: خطای پیغام  XMPP

en: (Code %s)
fa: (کد %s)

en: A custom smiley in the message is too large to send.
fa: شکلک سفارشی‌ای در این پیغام برای ارسال خیلی بزرگ است

en: XMPP stream header missing
fa: سرایند جریان XMPP موجود نیست

en: XMPP Version Mismatch
fa: عدم تطابق نسخه XMPP

en: XML Parse error
fa: خطای تجزیهٔ XML

en: Error joining chat %s
fa: خطا هنگام پیوستن به گپ %s

en: Error in chat %s
fa: خطا در گپ %s

en: Create New Room
fa: ایجاد اتاق جدید

en: You are creating a new room.  Would you like to configure it, or accept the default settings?
fa: شما در حال ایجاد یک اتاق جدید هستید. آیا مایلید آن را پیکربندی کنید یا تنظیمات پیش‌فرض را می‌پذیرید؟

en: _Configure Room
fa: _پیکربندی اتاق

en: _Accept Defaults
fa: _پذیرش پیش‌فرض‌ها

en: No reason
fa: بدون دلیل

en: You have been kicked: (%s)
fa: شما از کانال بیرون انداخته شدید: (%s)

en: Kicked (%s)
fa: بیرون انداخته شد (%s)

en: Unknown Error in presence
fa: خطای نامعلوم در حضور

en: Unable to send file to %s, user does not support file transfers
fa: فرستادن پرونده به %s ممکن نیست، کاربر از انتقال پرونده پشتیبانی نمی‌کند

en: File Send Failed
fa: فرستادن پرونده شکست خورد

en: Unable to send file to %s, invalid JID
fa: فرستادن پرونده به %s ممکن نیست، JID‌ نامعتبر است

en: Unable to send file to %s, user is not online
fa: فرستادن پرونده به %s ممکن نیست، کاربر برخط نیست

en: Afraid
fa: ترسیده

en: Amazed
fa: شگفت‌زده

en: Amorous
fa: عاشق‌پیشه

en: Angry
fa: عصبانی

en: Annoyed
fa: دلخور

en: Anxious
fa: نگران

en: Aroused
fa: تحریک‌شده

en: Ashamed
fa: خجالت زده

en: Bored
fa: بی‌حوصله

en: Brave
fa: شجاع

en: Calm
fa: آرام

en: Cautious
fa: محتاط

en: Cold
fa: سرد

en: Confident
fa: مطمئن

en: Confused
fa: گیج

en: Contemplative
fa: متفکر

en: Contented
fa: قانع

en: Cranky
fa: بدعنق

en: Crazy
fa: دیوانه

en: Creative
fa: خلاق

en: Curious
fa: کنجکاو

en: Dejected
fa: اندوهگین

en: Depressed
fa: افسرده

en: Disappointed
fa: ناامید

en: Disgusted
fa: منزجر

en: Dismayed
fa: مأیوس

en: Distracted
fa: حواس‌پرت

en: Embarrassed
fa: شرمنده

en: Envious
fa: حسود

en: Excited
fa: هیجان‌زده

en: Flirtatious
fa: دلبر

en: Frustrated
fa: دلسرد

en: Grateful
fa: سپاس‌گزار

en: Grieving
fa: داغدار

en: Grumpy
fa: بدخلق

en: Guilty
fa: گناهکار

en: Happy
fa: خوشحال

en: Hopeful
fa: امیدوار

en: Hot
fa: داغ

en: Humbled
fa: فروتن

en: Humiliated
fa: تحقیرشده

en: Hungry
fa: گشنه

en: Impressed
fa: متأثر

en: In awe
fa: حیرت‌زده

en: In love
fa: عاشق

en: Indignant
fa: برآشفته

en: Interested
fa: علاقه‌مند

en: Intoxicated
fa: مست

en: Invincible
fa: سرسخت

en: Jealous
fa: حسود

en: Lonely
fa: تنها

en: Lost
fa: سردرگم

en: Lucky
fa: خوشبخت

en: Mean
fa: بدجنس

en: Moody
fa: دم‌دمی

en: Nervous
fa: نگران

en: Neutral
fa: عادی

en: Offended
fa: آزرده‌خاطر

en: Outraged
fa: خشمناک

en: Playful
fa: بازیگوش

en: Proud
fa: سربلند

en: Relaxed
fa: راحت

en: Relieved
fa: آسوده‌خاطر

en: Remorseful
fa: پشیمان

en: Restless
fa: بی‌تاب

en: Sad
fa: غمگین

en: Sarcastic
fa: کنایه‌زن

en: Satisfied
fa: خرسند

en: Serious
fa: جدی

en: Shocked
fa: شوکه

en: Shy
fa: کم‌رو

en: Sick
fa: بیمار

en: Sleepy
fa: خواب‌آلود

en: Spontaneous
fa: خودجوش

en: Stressed
fa: عصبی

en: Strong
fa: قوی

en: Surprised
fa: متعجب

en: Thankful
fa: ممنون

en: Thirsty
fa: تشنه

en: Tired
fa: خسته

en: Undefined
fa: نامشخص

en: Weak
fa: ضعیف

en: Worried
fa: مضطرب

en: Set User Nickname
fa: تنظیم نام مستعار کاربر

en: Set
fa: تنظیم

en: Set Nickname...
fa: تنظیم نام مستعار...

en: Actions
fa: کنش‌ها

en: Select an action
fa: کنش را انتخاب کنید

en: Required parameters not passed in
fa: پارامترهای مورد نیاز داده نشدند

en: Unable to write to network
fa: نمی‌توان در شبکه نوشت

en: Unable to read from network
fa: نمی‌توان از شبکه خواند

en: Error communicating with server
fa: خطا هنگام ارتباط با کارگزار

en: Conference not found
fa: کنفرانس پیدا نشد

en: Conference does not exist
fa: کنفرانس وجود ندارد

en: A folder with that name already exists
fa: پوشه‌ای با این نام از قبل وجود دارد

en: Not supported
fa: پشتیبانی نشده است

en: Password has expired
fa: گذرواژه منقضی شده است

en: Incorrect password
fa: گذرواژهٔ نادرست

en: User not found
fa: کاربر پیدا نشد

en: Account has been disabled
fa: حساب از کار انداخته شده است

en: The server could not access the directory
fa: کارگزار نتوانست به شاخه دسترسی پیدا کند

en: Your system administrator has disabled this operation
fa: مدیر سیستم شما این عملیات را از کار انداخته است

en: The server is unavailable; try again later
fa: کارگزار در دسترس نیست: کمی بعد دوباره امتحان کنید

en: Cannot add a contact to the same folder twice
fa: نمی‌توان اطلاعات تماس را دوبار به یک پوشه اضافه کرد

en: Cannot add yourself
fa: نمی‌توانید خودتان را اضافه کنید

en: Master archive is misconfigured
fa: آرشیو اصلی درست پیکربندی نشده است

en: Your account has been disabled because too many incorrect passwords were entered
fa: حساب شما به دلیل وارد شدن تعداد زیادی گذرواژه نامعتبر از کار انداخته شده است

en: You cannot add the same person twice to a conversation
fa: نمی‌توان یک شخص را دوبار به یک گفتگو اضافه کرد

en: You have reached your limit for the number of contacts allowed
fa: شما به مرز تعداد اطلاعات تماس مجاز رسیده‌اید

en: An error occurred while updating the directory
fa: در حین به‌هنگام‌سازی شاخه خطایی رخ داد

en: Incompatible protocol version
fa: نسخهٔ قرارداد ناسازگار است

en: The user has blocked you
fa: کاربر با شما قطع رابطه کرده است

en: This evaluation version does not allow more than ten users to log in at one time
fa: این نسخهٔ اولووشن اجازه نمی‌دهد بیش از ده کاربر در یک زمان وارد سیستم شوند

en: The user is either offline or you are blocked
fa: کاربر یا برون‌خط است یا با شما قطع رابطه کرده است

en: Unknown error: 0x%X
fa: خطای نامعلوم: 0x%X

en: Unable to send message. Could not get details for user (%s).
fa: نمی‌توان پیغام فرستاد. گرفتن جزئیات از کاربر ممکن نیست (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list (%s).
fa: نمی‌توان %s را به فهرست رفقای شما اضافه کرد (%s).

note: TODO: Improve this! message to who or for what conference?
en: Unable to send message (%s).
fa: نمی‌توان پیغام فرستاد (%s).

en: Unable to invite user (%s).
fa: نمی‌توان کاربر را دعوت کرد (%s).

en: Unable to send message to %s. Could not create the conference (%s).
fa: نمی‌توان به %s پیغام فرستاد. نمی‌توان کنفرانس را ایجاد کرد (%s).

en: Unable to send message. Could not create the conference (%s).
fa: نمی‌توان پیغام فرستاد. نمی‌توان کنفرانس را ایجاد کرد (%s).

en: Unable to move user %s to folder %s in the server side list. Error while creating folder (%s).
fa: نمی‌توان در فهرست کارگزار کاربر %s را به پوشهٔ %s منتقل کرد. خطا هنگام ایجاد پوشه (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list. Error creating folder in server side list (%s).
fa: نمی‌توان %s را به فهرست رفقای شما اضافه کرد. خطا هنگام ایجاد پوشه در فهرست کارگزار (%s).

en: Could not get details for user %s (%s).
fa: گرفتن جزئیات در مورد کاربر %s ممکن نیست (%s).

en: Unable to add user to privacy list (%s).
fa: نمی‌توان کاربر را به فهرست حریم خصوصی اضافه کرد (%s).

en: Unable to add %s to deny list (%s).
fa: نمی‌توان %s را به فهرست منع اضافه کرد (%s).

en: Unable to add %s to permit list (%s).
fa: نمی‌توان %s را به فهرست مجاز اضافه کرد (%s).

en: Unable to remove %s from privacy list (%s).
fa: نمی‌توان %s را از فهرست حریم خصوصی حذف کرد (%s).

en: Unable to change server side privacy settings (%s).
fa: نمی‌توان تنظیمات حریم خصوصی در کارگزار را تغییر داد (%s).

en: Unable to create conference (%s).
fa: نمی‌توان کنفرانس را ایجاد کرد (%s).

en: Error communicating with server. Closing connection.
fa: خطا هنگام برقراری ارتباط با کارگزار. اتصال بسته می‌شود.

en: Telephone Number
fa: شمارهٔ تلفن

en: Location
fa: مکان

en: Department
fa: بخش

en: Personal Title
fa: عنوان شخصی

en: User ID
fa: شناسهٔ کاربر

note: tag = _("DN"); value = nm_user_record_get_dn(user_record); if (value) { purple_notify_user_info_add_pair(user_info, tag, value); }
en: Full name
fa: نام و نام خانوادگی

en: GroupWise Conference %d
fa: کنفرانس GroupWise %Id

en: Authenticating...
fa: تأیید هویت...

en: Waiting for response...
fa: در حال انتظار برای پاسخ...

en: %s has been invited to this conversation.
fa: ‏%s به این گفتگو دعوت شد.

en: Invitation to Conversation
fa: دعوت به گفتگو

en: Invitation from: %s
    
    Sent: %s
fa: دعوت از: %s
    
    زمان ارسال: %s

en: Would you like to join the conversation?
fa: آیا مایلید به این گفتگو بپیوندید؟

en: You have signed on from another location
fa: شما از مکان دیگری وارد سیستم شده‌اید

en: %s appears to be offline and did not receive the message that you just sent.
fa: به نظر می‌رسد %s برون‌خط است و پیغامی را که الان فرستادید دریافت نکرده است.

en: This conference has been closed. No more messages can be sent.
fa: این کنفرانس بسته شده است. دیگر نمی‌توان پیغامی فرستاد.

en: Busy
fa: مشغول

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Novell GroupWise Messenger Protocol Plugin
fa: متصل شوندهٔ قرارداد پیغام‌رسان GroupWise ناوِل

en: Server address
fa: نشانی کارگزار

en: Server port
fa: درگاه کارگزار

en: <b>Group Title:</b> %s<br>
fa: <b>عنوان گروه:</b> %s<br>

en: Info for Group %s
fa: اطلاعات گروه %s

en: Notes Address Book Information
fa: اطلاعات دفترچهٔ نشانی نوتز

en: Invite Group to Conference...
fa: دعوت گروه به کنفرانس...

en: Get Notes Address Book Info
fa: گرفتن اطلاعات دفترچهٔ نشانی نوتز

en: Sending Handshake
fa: در حال فرستادن دست دادن

en: Waiting for Handshake Acknowledgement
fa: در انتظار برای اعلام دست دادن

en: Handshake Acknowledged, Sending Login
fa: دست دادن اعلام شد، در حال ورود به سیستم

en: Waiting for Login Acknowledgement
fa: در انتظار برای اعلام ورود به سیستم

en: Login Redirected
fa: ورود به سیستم تغییر مسیر داده شد

en: Forcing Login
fa: اجبار ورود به سیستم

en: Login Acknowledged
fa: ورود به سیستم تأیید شد

en: Starting Services
fa: در حال آغاز سرویس

en: A Sametime administrator has issued the following announcement on server %s
fa: یک مدیر Sametime اعلان زیر را در کارگزار %s منتشر کرده است

en: Sametime Administrator Announcement
fa: اعلان مدیر Sametime

en: Announcement from %s
fa: اعلان از %s

en: Conference Closed
fa: کنفرانس بسته شد

en: Unable to send message:
fa: نمی‌توان پیغام فرستاد:

en: Unable to send message to %s:
fa: نمی‌توان به %s پیغام فرستاد:

en: Place Closed
fa: محل بسته شد

en: Microphone
fa: میکروفون

en: Speakers
fa: بلندگوها

en: Video Camera
fa: دوربین ویدیویی

en: File Transfer
fa: انتقال پرونده

en: Create conference with user
fa: ایجاد کنفرانس با کاربر

en: Please enter a topic for the new conference, and an invitation message to be sent to %s
fa: لطفاً موضوعی برای کنفرانس جدید و متن دعوت‌نامه‌ای که برای %s فرستاده می‌شود وارد کنید

en: New Conference
fa: کنفرانس جدید

en: Create
fa: ایجاد

en: Available Conferences
fa: کنفرانس‌های موجود

en: Create New Conference...
fa: ایجاد کنفرانس جدید...

en: Invite user to a conference
fa: دعوت کاربر به کنفرانس

en: Select a conference from the list below to send an invite to user %s. Select "Create New Conference" if you'd like to create a new conference to invite this user to.
fa: از فهرست زیر یک کنفرانس انتخاب کنید تا دعوت‌نامه‌ای برای کاربر %s فرستاده شود. اگر می‌خواهید کنفرانس جدیدی ایجاد کرده و این کاربر را به آن دعوت کنید، «ایجاد کنفرانس جدید» را انتخاب کنید.

en: Invite to Conference
fa: دعوت به کنفرانس

en: Invite to Conference...
fa: دعوت به کنفرانس...

en: Send TEST Announcement
fa: ارسال اعلان آزمایشی

en: Topic:
fa: موضوع:

en: Unknown (0x%04x)<br>
fa: نامعلوم (0x%04x)<br>

en: Last Known Client
fa: آخرین کارگیر معلوم

en: User Name
fa: نام کاربر

en: Sametime ID
fa: شناسهٔ Sametime

en: An ambiguous user ID was entered
fa: یک شناسهٔ کاربری مبهم وارد شد.

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. Please select the correct user from the list below to add them to your buddy list.
fa: شناسهٔ «%s» ممکن است به هریک از کاربران زیر مربوط باشد.کاربر درست را از فهرست انتخاب کنید تا به فهرست رفقایتان اضافه شود.

en: Select User
fa: انتخاب کاربر

en: Unable to add user: user not found
fa: نمی‌توان کاربر را  اضافه کرد: کاربر پیدا نشد

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community. This entry has been removed from your buddy list.
fa: شناسهٔ «%s» با هیچ یک از کاربران اجتماع Sametime شما مطابقت نداشت. این مدخل از فهرست رفقایتان حذف شد.

en: Unable to add user
fa: نمی‌توان کاربر را اضافه کرد

en: Error reading file %s: 
    %s
fa: خطا هنگام خواندن پروندهٔ %s: 
    ‏%s

en: Remotely Stored Buddy List
fa: فهرست رفقای ذخیره‌ شده در دوردست

en: Buddy List Storage Mode
fa: حالت ذخیرهٔ فهرست رفقا

en: Local Buddy List Only
fa: فقط فهرست رفقای محلی

en: Merge List from Server
fa: ادغام با فهرست کارگزار

en: Merge and Save List to Server
fa: ادغام و ذخیرهٔ فهرست رفقا در کارگزار

en: Synchronize List with Server
fa: همگام‌سازی فهرست با کارگزار

en: Import Sametime List for Account %s
fa: وارد کردن فهرست Sametime حساب %s

en: Export Sametime List for Account %s
fa: صدور فهرست Sametime حساب %s

en: Unable to add group: group exists
fa: نمی‌توان گروه را اضافه کرد: گروه وجود دارد

en: A group named '%s' already exists in your buddy list.
fa: گروهی به نام «%s» از قبل در فهرست رفقایتان وجود دارد.

en: Unable to add group
fa: اضافه کردن گروه ممکن نیست

en: Possible Matches
fa: مطابقت‌های احتمالی

en: Notes Address Book group results
fa: نتایج گروه دفترچهٔ نشانی نوتز

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following Notes Address Book groups. Please select the correct group from the list below to add it to your buddy list.
fa: شناسهٔ «%s» ممکن است به هریک از این گروه‌های دفترچهٔ نشانی نوتز برگردد. لطفاً گروه درست را از فهرست زیر انتخاب کنید تا به فهرست رفقایتان اضافه شود.

en: Select Notes Address Book
fa: انتخاب دفترچهٔ نشانی نوتز

en: Unable to add group: group not found
fa: نمی‌توان گروه را اضافه کرد: گروه پیدا نشد

en: The identifier '%s' did not match any Notes Address Book groups in your Sametime community.
fa: شناسهٔ «%s» با هیچ یک از گروه‌های دفترچهٔ نشانی نوتز که در اجتماع Sametime شما وجود دارد مطابقت نمی‌کند.

en: Notes Address Book Group
fa: گروه در دفترچهٔ نشانی نوتز

en: Enter the name of a Notes Address Book group in the field below to add the group and its members to your buddy list.
fa: نام گروه در دفترچهٔ نشانی نوتز را در فیلد زیر وارد کنید تا گروه و اعضای آن به فهرست رفقایتان اضافه شود.

en: Search results for '%s'
fa: نتایج جستجو به دنبال %s

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. You may add these users to your buddy list or send them messages with the action buttons below.
fa: شناسهٔ «%s» ممکن است به هر کدام از کاربران زیر برگردد. می‌توانید با استفاده از دکمه‌های زیر این کاربران را به فهرست رفقایتان اضافه کرده یا برای آنها پیغام بفرستید.

en: Search Results
fa: نتایج جستجو

en: No matches
fa: مطابقت ندارد

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community.
fa: شناسهٔ «%s» با هیچ یک از کاربران اجتماع Sametime شما مطابقت ندارد.

en: No Matches
fa: مطابقت ندارد

en: Search for a user
fa: جستجو به دنبال کاربر

en: Enter a name or partial ID in the field below to search for matching users in your Sametime community.
fa: نام یا قسمتی از شناسه را برای جستجوی کاربران مطابق در اجتماع Sametime خود در فیلد زیر وارد کنید.

en: User Search
fa: جستجوی کاربر

en: Import Sametime List...
fa: وارد کردن فهرست Sametime...

en: Export Sametime List...
fa: صادر کردن فهرست Sametime...

en: Add Notes Address Book Group...
fa: اضافه کردن گروه به دفترچهٔ نشانی...

en: User Search...
fa: جستجوی کاربر...

en: Force login (ignore server redirects)
fa: اجبار به ورود به سیستم (تغییر مسیرهای کارگزار نادیده گرفته شود)

note: pretend to be Sametime Connect
en: Hide client identity
fa: مخفی کردن هویت کارگیر

en: User %s is not present in the network
fa: کاربر %s در شبکه حاضر نیست

en: Key Agreement
fa: توافق کلید

en: Cannot perform the key agreement
fa: نمی‌توان توافق کلید را انجام داد

en: Error occurred during key agreement
fa: هنگام توافق کلید خطایی رخ داد

en: Key Agreement failed
fa: توافق کلید شکست خورد

en: Timeout during key agreement
fa: انقضای مدت هنگام توافق کلید

en: Key agreement was aborted
fa: توافق کلید قطع شد

en: Key agreement is already started
fa: توافق کلید قبلاً آغاز شده است

en: Key agreement cannot be started with yourself
fa: توافق کلید نمی‌تواند از خود شما آغاز شود

en: The remote user is not present in the network any more
fa: کاربر دوردست دیگر در شبکه نیست

en: Key agreement request received from %s. Would you like to perform the key agreement?
fa: درخواست توافق کلیدی از %s دریافت شده است. آیا مایلید توافق کلید انجام شود؟

en: The remote user is waiting key agreement on:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
fa: کاربر دوردست در انتظار توافق کلید است:
    میزبان دوردست: %s
    درگاه دوردست: %Id

en: Key Agreement Request
fa: درخواست توافق کلید

en: IM With Password
fa: پیغام اینترنتی با گذرواژه

en: Cannot set IM key
fa: نمی‌توان کلید پیغام اینترنتی را تنظیم کرد

en: Set IM Password
fa: تنظیم گذرواژهٔ پیغام اینترنتی

en: Get Public Key
fa: گرفتن کلید عمومی

en: Cannot fetch the public key
fa: نمی‌توان کلید عمومی را گرفت

en: Show Public Key
fa: نمایش کلید عمومی

en: Could not load public key
fa: نمی‌توان کلید عمومی را بار کرد

en: User Information
fa: اطلاعات کاربر

en: Cannot get user information
fa: نمی‌توان اطلاعات کاربر را گرفت

en: The %s buddy is not trusted
fa: رفیق %s مورد اعتماد نیست

en: You cannot receive buddy notifications until you import his/her public key.  You can use the Get Public Key command to get the public key.
fa: شما نمی‌توانید اعلان‌های رفیق را دریافت کنید مگر این که کلید عمومی او را وارد کنید. برای گرفتن کلید عمومی می‌توانید از فرمان گرفتن کلید عمومی استفاده کنید.

note: Open file selector to select the public key.
en: Open...
fa: باز کردن...

en: The %s buddy is not present in the network
fa: رفیق %s در شبکه حاضر نیست

en: To add the buddy you must import his/her public key. Press Import to import a public key.
fa: برای اضافه کردن رفیق باید کلید عمومی‌اش را وارد کنید. برای وارد کردن کلید عمومی، وارد کردن را فشار دهید.

en: _Import...
fa: _وارد کردن...

en: Select correct user
fa: انتخاب کاربر درست

en: More than one user was found with the same public key. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
fa: بیش از یک کاربر با این کلید عمومی پیدا شد. کاربر درست را از فهرست انتخاب کنید تا به فهرست رفقایتان اضافه شود.

en: More than one user was found with the same name. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
fa: بیش از یک کاربر با نام یکسان پیدا شد.کاربر درست را از فهرست انتخاب کنید تا به فهرست رفقایتان اضافه شود.

en: Detached
fa: بی‌اعتنا

en: Indisposed
fa: بی‌میل

en: Wake Me Up
fa: بیدارم کن

en: Hyper Active
fa: بی‌قرار

en: Robot
fa: روبات

en: In Love
fa: عاشق

en: User Modes
fa: حالت‌های کاربر

en: Preferred Contact
fa: آشنای مرجح

en: Preferred Language
fa: زبان مرجح

en: Device
fa: دستگاه

en: Timezone
fa: منطقهٔ زمانی

en: Geolocation
fa: مکان جغرافیایی

en: Reset IM Key
fa: برگرداندن کلید پیغام اینترنتی به مقدار اولیه

en: IM with Key Exchange
fa: پیغام اینترنتی با تبادل کلید

en: IM with Password
fa: پیغام اینترنتی با گذرواژه

en: Get Public Key...
fa: گرفتن کلید عمومی...

en: Kill User
fa: کشتن کاربر

en: Draw On Whiteboard
fa: رسم روی تخته‌سفید

en: _Passphrase:
fa: _گذرواژه:

en: Channel %s does not exist in the network
fa: کانال %s در شبکه وجود ندارد

en: Channel Information
fa: اطلاعات کانال

en: Cannot get channel information
fa: نمی‌توان اطلاعات کانال را گرفت

en: <b>Channel Name:</b> %s
fa: <b>نام کانال:</b> %s

en: <br><b>User Count:</b> %d
fa: <br><b>تعداد کاربران:</b> %Id

en: <br><b>Channel Founder:</b> %s
fa: <br><b>مؤسس کانال:</b> %s

en: <br><b>Channel Cipher:</b> %s
fa: <br><b>کلید رمز کانال:</b> %s

note: Definition of HMAC: http://en.wikipedia.org/wiki/HMAC
en: <br><b>Channel HMAC:</b> %s
fa: <br><b>‏HMAC کانال:</b> %s

en: <br><b>Channel Topic:</b><br>%s
fa: <br><b>موضوع کانال:</b><br> %s

en: <br><b>Channel Modes:</b>
fa: <br><b>حالت‌های کانال:</b>

en: <br><b>Founder Key Fingerprint:</b><br>%s
fa: <br><b>اثر انگشت کلید مؤسس:</b><br>%s

en: Add Channel Public Key
fa: اضافه کردن کلید عمومی کانال

note: Add new public key
en: Open Public Key...
fa: باز کردن کلید عمومی...

en: Channel Passphrase
fa: گذرواژهٔ کانال

en: Channel Public Keys List
fa: فهرست کلیدهای عمومی کانال

en: Channel authentication is used to secure the channel from unauthorized access. The authentication may be based on passphrase and digital signatures. If passphrase is set, it is required to be able to join. If channel public keys are set then only users whose public keys are listed are able to join.
fa: تأیید هویت کانال برای ممانعت از دسترسی بی‌اجازه به کانال استفاده می‌شود. تأیید هویت می‌تواند بر اساس گذرواژه یا امضای دیجیتالی باشد. اگر گذرواژه تنظیم شود، دادن آن برای پیوستن به کانال الزامی است. اگر کلید عمومی کانال تنظیم شود فقط کاربرانی که کلیدهای عمومی‌شان در فهرست آمده باشد می‌توانند به کانال بپیوندند.

en: Channel Authentication
fa: تأیید هویت کانال

en: Add / Remove
fa: اضافه / حذف کردن

en: Group Name
fa: نام گروه

en: Passphrase
fa: گذرواژه

en: Please enter the %s channel private group name and passphrase.
fa: لطفاً گذرواژه و نام گروه خصوصی کانال %s را وارد کنید.

en: Add Channel Private Group
fa: اضافه کردن گروه خصوصی کانال

en: User Limit
fa: محدودیت کاربران

en: Set user limit on channel. Set to zero to reset user limit.
fa: تنظیم محدودیت کاربران کانال. برای برگرداندن محدودیت کاربران به حالت پیش‌فرض روی صفر تنظیم کنید.

en: Invite List
fa: فهرست دعوت

en: Ban List
fa: فهرست منع

en: Add Private Group
fa: اضافه کردن گروه خصوصی

en: Reset Permanent
fa: برداشتن فهرست همیشگی

en: Set Permanent
fa: تنظیم فهرست همیشگی

en: Set User Limit
fa: تنظیم محدودیت کاربران

en: Reset Topic Restriction
fa: برداشتن محدودیت موضوع

en: Set Topic Restriction
fa: تنظیم محدودیت موضوع

en: Reset Private Channel
fa: برداشتن کانال خصوصی

en: Set Private Channel
fa: تنظیم کانال خصوصی

en: Reset Secret Channel
fa: برداشتن کانال سری

en: Set Secret Channel
fa: تنظیم کانال سری

en: You have to join the %s channel before you are able to join the private group
fa: پیش از آن که به گروه خصوصی بپیوندید باید به کانال %s بپیوندید

en: Join Private Group
fa: پیوستن به گروه خصوصی

en: Cannot join private group
fa: نمی‌توان به گروه خصوصی پیوست

en: Call Command
fa: فراخوانی فرمان

en: Cannot call command
fa: نمی‌توان فرمان را فراخوانی کرد

en: Unknown command
fa: فرمان نامعلوم

en: Secure File Transfer
fa: انتقال پروندهٔ امن

en: Error during file transfer
fa: خطا هنگام انتقال پرونده

en: Permission denied
fa: اجازه داده نشد

en: Key agreement failed
fa: توافق کلید شکست خورد

en: File transfer session does not exist
fa: نشست انتقال پرونده وجود ندارد

en: No file transfer session active
fa: هیچ نشست انتقال پرونده‌ای فعال نیست

en: File transfer already started
fa: انتقال پرونده قبلاً شروع شده است

en: Could not perform key agreement for file transfer
fa: نمی‌توان برای انتقال پرونده توافق کلید انجام داد

en: Could not start the file transfer
fa: نمی‌توان انتقال پرونده را شروع کرد

en: Cannot send file
fa: نمی‌توان پرونده را فرستاد

en: %s has changed the topic of <I>%s</I> to: %s
fa: ‏%s موضوع <I>%s</I> را تغییر داد به: %s

en: <I>%s</I> set channel <I>%s</I> modes to: %s
fa: ‏<I>%s</I> حالت کانال <I>%s</I> را تنظیم کرد به: %s

en: <I>%s</I> removed all channel <I>%s</I> modes
fa: ‏<I>%s</I> تمام حالت‌های کانال <I>%s</I> را حذف کرد

en: <I>%s</I> set <I>%s's</I> modes to: %s
fa: ‏<I>%s</I> حالت‌های <I>%s</I> را تنظیم کرد به: %s

en: <I>%s</I> removed all <I>%s's</I> modes
fa: ‏<I>%s</I> همهٔ حالت‌های <I>%s</I> را حذف کرد

en: You have been kicked off <I>%s</I> by <I>%s</I> (%s)
fa: ‏<I>%2$s</I> شما را از <I>%1$s</I> بیرون انداخت (%3$s)

en: You have been killed by %s (%s)
fa: شما به دست %s کشته شدید (%s)

en: Killed by %s (%s)
fa: کشته شده به دست %s (%s)

en: Server signoff
fa: خروج از سیستم کارگزار

en: Personal Information
fa: اطلاعات شخصی

en: Birth Day
fa: روز تولد

en: Job Role
fa: نقش شغلی

en: Organization
fa: سازمان

en: Unit
fa: واحد

en: Homepage
fa: صفحهٔ آغازه

en: Note
fa: یادداشت

en: Join Chat
fa: پیوستن به گپ

en: You are channel founder on <I>%s</I>
fa: شما مؤسس کانال <I>%s</I> هستید

en: Channel founder on <I>%s</I> is <I>%s</I>
fa: مؤسس کانال در <I>%s</I>، ‏<I>%s</I> است

en: Real Name
fa: نام واقعی

en: Status Text
fa: متن وضعیت

en: Public Key Fingerprint
fa: اثر انگشت کلید عمومی

en: _More...
fa: _بیشتر...

en: Detach From Server
fa: جدا شدن از کارگزار

en: Cannot detach
fa: نمی‌توان جدا شد

en: Cannot set topic
fa: نمی‌توان موضوع را تنظیم کرد

en: Failed to change nickname
fa: تغییر لقب شکست خورد

en: Roomlist
fa: فهرست اتاق‌ها

en: Cannot get room list
fa: نمی‌توان فهرست اتاق‌ها را گرفت

en: No public key was received
fa: کلید عمومی‌ای دریافت نشد

en: Server Information
fa: اطلاعات کارگزار

en: Cannot get server information
fa: نمی‌توان اطلاعات کارگزار را گرفت

en: Server Statistics
fa: آمار کارگزار

en: Cannot get server statistics
fa: نمی‌توان آمار کارگزار را گرفت

en: Local server start time: %s
    Local server uptime: %s
    Local server clients: %d
    Local server channels: %d
    Local server operators: %d
    Local router operators: %d
    Local cell clients: %d
    Local cell channels: %d
    Local cell servers: %d
    Total clients: %d
    Total channels: %d
    Total servers: %d
    Total routers: %d
    Total server operators: %d
    Total router operators: %d
fa: زمان آغاز به کار کارگزار محلی: %s
    زمان کار کارگزار محلی: %s
    تعداد کارگیرهای کارگزار محلی: %Id
    تعداد کانال‌های کارگزار محلی: %Id
    تعداد متصدیان کارگزار محلی: %Id
    تعداد متصدیان مسیریاب محلی: %Id
    کارگیرهای سلولی محلی: %Id
    کانال‌های سلولی محلی: %Id
    کارگزارهای سلولی محلی: %Id
    تعداد کل کارگیرها: %Id
    تعداد کل کانال‌ها: %Id
    تعداد کل کارگزارها: %Id
    تعداد کل مسیریاب‌ها: %Id
    تعداد کل متصدیان کارگزار: %Id
    تعداد کل متصدیان مسیریاب: %Id

en: Network Statistics
fa: آمار شبکه

en: Ping
fa: ‏Ping

en: Ping failed
fa: ‏Ping شکست خورد

en: Ping reply received from server
fa: پاسخ ping از کارگزار دریافت شد

en: Could not kill user
fa: نمی‌توان کاربر را کشت

en: Resuming session
fa: ازسرگیری نشست

en: Authenticating connection
fa: اتصال تأیید هویت

en: Verifying server public key
fa: تأیید کلید عمومی کارگزار

en: Passphrase required
fa: گذرواژه لازم است

en: Received %s's public key. Your local copy does not match this key. Would you still like to accept this public key?
fa: کلید عمومی %s دریافت شد. نسخهٔ محلی شما با این کلید مطابقت ندارد. آیا با این وجود مایلید این کلید عمومی را قبول کنید؟

en: Received %s's public key. Would you like to accept this public key?
fa: کلید عمومی %s دریافت شد. آیا مایلید این کلید عمومی را قبول کنید؟

en: Verify Public Key
fa: تأیید کلید عمومی

en: _View...
fa: _نمایش...

en: Unsupported public key type
fa: نوع کلید عمومی پشتیبانی نشده

en: Disconnected by server
fa: قطع شده از طرف کارگزار

en: Key Exchange failed
fa: تبادل کلید شکست خورد

en: Authentication failed
fa: تأیید هویت شکست خورد

en: Resuming detached session failed. Press Reconnect to create new connection.
fa: ازسرگیری نشست جدا شده شکست خورد. برای ایجاد اتصال جدید، اتصال مجدد را فشار دهید.

en: Performing key exchange
fa: در حال اجرای تبادل کلید

note: Progress
en: Connecting to SILC Server
fa: در حال اتصال به کارگزار SILC

en: Out of memory
fa: حافظه تمام شد

en: Your Current Mood
fa: حالت فعلی شما

en: Normal
fa: عادی

en: 
    Your Preferred Contact Methods
fa: 
    روش‌های تماس مرجح شما

en: Video conferencing
fa: کنفرانس ویدئویی

en: Your Current Status
fa: وضعیت فعلی شما

en: Online Services
fa: سرویس‌های برخط

en: Let others see what services you are using
fa: دیگران بتوانند ببینند از چه سرویس‌هایی استفاده می‌کنید

en: Let others see what computer you are using
fa: دیگران بتوانند ببینند شما از چه کامپیوتری استفاده می‌کنید

en: Your VCard File
fa: پروندهٔ کارت مجازی شما

en: User Online Status Attributes
fa: ویژگی‌های وضعیت برخط کاربر

en: You can let other users see your online status information and your personal information. Please fill the information you would like other users to see about yourself.
fa: شما می‌توانید به دیگران اجازه دهید اطلاعات وضعیت برخط شما و اطلاعات شخصی شما را ببینند. لطفاً اطلاعاتی را که دوست دارید دیگران در مورد شما ببینند پر کنید.

en: Message of the Day
fa: پیغام روز

en: No Message of the Day available
fa: پیغام روزی موجود نیست

en: There is no Message of the Day associated with this connection
fa: هیچ پیغام روزی با این اتصال مرتبط نیست

en: Create New SILC Key Pair
fa: ایجاد زوج کلید جدید SILC

en: Passphrases do not match
fa: گذرواژه‌ها مطابقت ندارند

en: Key Pair Generation failed
fa: تولید زوج کلید شکست خورد

en: Key length
fa: طول کلید

en: Public key file
fa: پروندهٔ کلید عمومی

en: Private key file
fa: پروندهٔ کلید خصوصی

en: Passphrase (retype)
fa: گذرواژه (تایپ مجدد)

en: Generate Key Pair
fa: تولید زوج کلید

en: Online Status
fa: وضعیت برخط

en: View Message of the Day
fa: نمایش پیغام روز

en: Create SILC Key Pair...
fa: ایجاد زوج کلید SILC

en: User <I>%s</I> is not present in the network
fa: کاربر <I>%s</I> درشبکه حاضر نیست

en: Topic too long
fa: موضوع خیلی بلند است

en: You must specify a nick
fa: باید یک لقب مشخص کنید

en: channel %s not found
fa: کانال %s پیدا نشد

en: channel modes for %s: %s
fa: حالت‌های کانال برای %s: ‏%s

en: no channel modes are set on %s
fa: هیچ حالت کانالی روی %s تنظیم نشده است

en: Failed to set cmodes for %s
fa: تنظیم cmodes برای %s شکست خورد

en: Unknown command: %s, (may be a client bug)
fa: فرمان نامعلوم: %s، (ممکن است اشکال کارگیر باشد)

en: part [channel]:  Leave the chat
fa: ‏part [channel]‎: ترک گپ

en: leave [channel]:  Leave the chat
fa: ‏leave [channel]‎: ترک گپ

en: topic [&lt;new topic&gt;]:  View or change the topic
fa: ‏topic [&lt;new topic&gt;]‎: نمایش یا تغییر موضوع

en: join &lt;channel&gt; [&lt;password&gt;]:  Join a chat on this network
fa: ‏join &lt;channel&gt; [&lt;password&gt;]‎: پیوستن به یک گپ در این شبکه

en: list:  List channels on this network
fa: list: فهرست کردن کانال‌های این شبکه

en: whois &lt;nick&gt;:  View nick's information
fa: ‏whois &lt;nick&gt;‎: نمایش اطلاعات لقب

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user
fa: ‏msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;‎: فرستادن پیغام خصوصی به کاربر

en: query &lt;nick&gt; [&lt;message&gt;]:  Send a private message to a user
fa: ‏query &lt;nick&gt; [&lt;message&gt;]‎: فرستادن پیغام خصوصی به کاربر

en: motd:  View the server's Message Of The Day
fa: motd: نمایش پیغام روز کارگزار

en: detach:  Detach this session
fa: detach: جدا کردن این نشست

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message
fa: ‏quit [message]‎: قطع از کارگزار، با پیغامی اختیاری

en: call &lt;command&gt;:  Call any silc client command
fa: ‏call &lt;command&gt;:  فراخوانی فرمان‌های slic

en: kill &lt;nick&gt; [-pubkey|&lt;reason&gt;]:  Kill nick
fa: ‏kill &lt;nick&gt; [-pubkey|&lt;reason&gt;]‎: کشتن با لقب

en: nick &lt;newnick&gt;:  Change your nickname
fa: ‏nick &lt;newnick&gt;‎: تغییر لقب شما

en: whowas &lt;nick&gt;:  View nick's information
fa: ‏whowas &lt;nick&gt;‎: نمایش اطلاعات صاحب لقب

en: cmode &lt;channel&gt; [+|-&lt;modes&gt;] [arguments]:  Change or display channel modes
fa: ‏cmode &lt;channel&gt; [+|-&lt;modes&gt;] [arguments]‎: تغییر یا نمایش حالت‌های کانال

en: cumode &lt;channel&gt; +|-&lt;modes&gt; &lt;nick&gt;:  Change nick's modes on channel
fa: ‏cumode &lt;channel&gt; +|-&lt;modes&gt; &lt;nick&gt;‎: تغییر حالت‌های لقب روی کانال

en: umode &lt;usermodes&gt;:  Set your modes in the network
fa: ‏umode &lt;usermodes&gt;‎: تنظیم حالت‌های شما روی شبکه

en: oper &lt;nick&gt; [-pubkey]:  Get server operator privileges
fa: ‏oper &lt;nick&gt; [-pubkey]‎: گرفتن مزایای متصدی کارگزار

en: kick &lt;channel&gt; &lt;nick&gt; [comment]:  Kick client from channel
fa: ‏kick &lt;channel&gt; &lt;nick&gt; [comment]‎: بیرون انداختن کارگیر از کانال

en: info [server]:  View server administrative details
fa: ‏info [server]‎: نمایش جزئیات مدیریتی کارگزار

en: ban [&lt;channel&gt; +|-&lt;nick&gt;]:  Ban client from channel
fa: ‏ban [&lt;channel&gt; +|-&lt;nick&gt;]‎: محروم کردن کارگیر از کانال

en: getkey &lt;nick|server&gt;:  Retrieve client's or server's public key
fa: ‏getkey &lt;nick|server&gt;‎: بازیابی کلید عمومی کارگزار یا کارگیر

en: stats:  View server and network statistics
fa: ‏stats: نمایش آمار کارگزار و شبکه

en: ping:  Send PING to the connected server
fa: ‏ping: ارسال  PING به کارگزار متصل

en: users &lt;channel&gt;:  List users in channel
fa: ‏users &lt;channel&gt;‎: فهرست کردن کاربران کانال

en: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;channel(s)&gt;:  List specific users in channel(s)
fa: ‏names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;channel(s)&gt;‎: فهرست کردن کاربران مشخصی در کانال(ها)

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary
en: SILC Protocol Plugin
fa: متصل شوندهٔ قرارداد SILC

note: *  description
en: Secure Internet Live Conferencing (SILC) Protocol
fa: قرارداد کنفرانس زندهٔ اینترنتی امن (SILC)

en: Network
fa: شبکه

en: Public Key file
fa: پروندهٔ کلید عمومی

en: Private Key file
fa: پروندهٔ کلید خصوصی

en: Cipher
fa: کلید رمز

en: Public key authentication
fa: تأیید هویت کلید عمومی

en: Block IMs without Key Exchange
fa: مسدود کردن پیغام‌های اینترنتی بدون تبادل کلید

en: Block messages to whiteboard
fa: مسدود کردن مسیر پیغام‌های تخته‌سفید

en: Automatically open whiteboard
fa: باز کردن تخته‌سفید به طور _خودکار

en: Digitally sign and verify all messages
fa: امضای دیجیتالی و تأیید همهٔ پیغام‌های اینترنتی

en: Creating SILC key pair...
fa: در حال ایجاد زوج کلید SILC...

note: Hint for translators: Please check the tabulator width here and in the next strings (short strings: 2 tabs, longer strings 1 tab, sum: 3 tabs or 24 characters)
en: Real Name: 	%s
fa: نام واقعی: 	%s

en: User Name: 	%s
fa: نام کاربر: 	%s

en: Email: 		%s
fa: پست الکترونیکی: 		%s

en: Host Name: 	%s
fa: نام میزبان: 	%s

en: Organization: 	%s
fa: سازمان: 	%s

en: Country: 	%s
fa: کشور: 	%s

en: Algorithm: 	%s
fa: الگوریتم: 	%s

en: Key Length: 	%d bits
fa: طول کلید : 	%Id بیت

en: Public Key Fingerprint:
    %s
fa: اثر انگشت کلید عمومی:
    %s

en: Public Key Information
fa: اطلاعات کلید عمومی

en: Paging
fa: در حال پی‌جویی

en: Video Conferencing
fa: کنفرانس ویدیویی

en: Computer
fa: کامپیوتر

en: Mobile Phone
fa: تلفن همراه

en: PDA
fa: پی‌دی‌اِی

en: Terminal
fa: پایانه

en: %s sent message to whiteboard. Would you like to open the whiteboard?
fa: ‏%s پیغامی به تخته‌سفید فرستاد. آیا می‌خواهید تخته‌سفید را باز کنید؟

en: %s sent message to whiteboard on %s channel. Would you like to open the whiteboard?
fa: ‏%s پیغامی به تخته‌سفید در کانال %s فرستاد. آیا می‌خواهید تخته‌سفید را باز کنید؟

en: Whiteboard
fa: تخته‌سفید

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version
en: SIP/SIMPLE Protocol Plugin
fa: متصل شوندهٔ قرارداد SIP/SIMPLE

note: *  summary
en: The SIP/SIMPLE Protocol Plugin
fa: متصل شوندهٔ قرارداد SIP/SIMPLE

en: Publish status (note: everyone may watch you)
fa: انتشار وضعیت (تذکر: ممکن است همه ببینند)

en: Use UDP
fa: استفاده از UDP

en: Use proxy
fa: استفاده از پیشکار

en: Proxy
fa: پیشکار

en: Auth User
fa: تأیید هویت کاربر

en: Auth Domain
fa: تأیید هویت دامنه

en: (There was an error converting this message.	 Check the 'Encoding' option in the Account Editor)
fa: (هنگام تبدیل این پیغام خطایی رخ داد.	 گزینهٔ «کُدگذاری» را در ویرایشگر حساب بررسی کنید)

en: Unable to send to chat %s,%s,%s
fa: نمی‌توان چیزی به گپ %s، %s، %s ارسال کرد

en: User is offline
fa: کاربر برون‌خط است

en: User
fa: کاربر

en: Hidden or not logged-in
fa: مخفی است یا وارد سیستم نشده

en: <br>At %s since %s
fa: <br>در %s از %s

en: Anyone
fa: همه

en: _Class:
fa: _کلاس:

en: _Instance:
fa: _نمونه:

en: _Recipient:
fa: _گیرنده:

en: Attempt to subscribe to %s,%s,%s failed
fa: تلاش برای ثبت نام در %s،%s،%s شکست خورد

en: zlocate &lt;nick&gt;: Locate user
fa: ‏zlocate &lt;nick&gt;‎: مکان‌یابی کاربر

en: zl &lt;nick&gt;: Locate user
fa: ‏zl &lt;nick&gt;‎: مکان‌یابی کاربر

en: instance &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
fa: instance &lt;instance&gt;: تنظیم نمونه‌ای که روی این کلاس استفاده می‌شود

en: inst &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
fa: inst &lt;instance&gt;: تنظیم نمونه‌ای که روی این کلاس استفاده می‌شود

en: topic &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
fa: topic &lt;instance&gt;: تنظیم نمونه‌ای که روی این کلاس استفاده می‌شود

en: sub &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Join a new chat
fa: sub &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: پیوستن به گپ جدید

en: Resubscribe
fa: اشتراک مجدد

en: Retrieve subscriptions from server
fa: بازیابی اشتراک از کارگزار

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Zephyr Protocol Plugin
fa: متصل شوندهٔ قرارداد Zephyr

en: Use tzc
fa: از tzc استفاده شود

en: tzc command
fa: فرمان tzc

en: Export to .anyone
fa: صادر کردن به .anyone

en: Export to .zephyr.subs
fa: صادر کردن به .zephyr.subs

en: Import from .anyone
fa: وارد کردن از .anyone

en: Import from .zephyr.subs
fa: وارد کردن از .zephyr.subs

en: Encoding
fa: کُدگذاری

en: Unable to parse response from HTTP proxy: %s
fa: تجزیهٔ پاسخ رسیده از پیشکار HTTP ممکن نیست: %s

en: HTTP proxy connection error %d
fa: خطای اتصال پیشکار HTTP %Id

en: Error resolving %s
fa: خطا هنگام تحویل %s

note: * * A wrapper for purple_request_action() that uses @c Yes and @c No buttons.
en: _Yes
fa: _بله

en: _No
fa: _نه

note: * * A wrapper for purple_request_action() that uses @c OK and @c Cancel buttons.
en: _OK
fa: _تأیید

note: * * A wrapper for purple_request_action() that uses Accept and Cancel buttons. * A wrapper for purple_request_action_with_icon() that uses Accept and Cancel * buttons.
en: _Accept
fa: _پذیرش

note: * * The default message to use when the user becomes auto-away.
en: I'm not here right now
fa: فعلاً نیستم

en: saved statuses
fa: وضعیت‌های ذخیره شده

en: %s is now known as %s.
fa: ‏%s به عنوان %s شناخته می‌شود.

en: %s has invited %s to the chat room %s:
    %s
fa: %s، %s را به اتاق گپ %s دعوت کرد:
    ‏%s

en: %s has invited %s to the chat room %s
fa: %s، %s را به اتاق گپ %s دعوت کرد:

en: Accept chat invitation?
fa: دعوت گپ را قبول می‌کنید؟

note: Shortcut
en: Shortcut
fa: میان‌بُر

en: The text-shortcut for the smiley
fa: میان‌بُر متنی شکلک

note: Stored Image
en: Stored Image
fa: تصویر ذخیره‌شده

en: SSL Connection Failed
fa: اتصال SSL شکست خورد

en: SSL Handshake Failed
fa: دست دادن SSL شکست خورد

en: Unknown SSL error
fa: خطای SSL نامعلوم

en: Unset
fa: صفر کردن

en: Invisible
fa: نامرئی

en: Mobile
fa: همراه

en: %s became idle
fa: %s بی‌کار شد

en: %s became unidle
fa: %s دیگر بی‌کار نیست

en: +++ %s became idle
fa: +++ %s بی‌کار شد

en: +++ %s became unidle
fa: +++ %s دیگر بی‌کار نیست

en: Calculating...
fa: در حال محاسبه

en: Unknown.
fa: نامعلوم.

en: %d second | %d seconds
fa[0]: %Id ثانیه
fa[1]: %Id ثانیه

en: %d day | %d days
fa[0]: %Id روز
fa[1]: %Id روز

en: %s, %d hour | %s, %d hours
fa[0]: %s و %Id ساعت
fa[1]: %s و %Id ساعت

en: %d hour | %d hours
fa[0]: %Id ساعت
fa[1]: %Id ساعت

en: %s, %d minute | %s, %d minutes
fa[0]: %s و %Id دقیقه
fa[1]: %s و %Id دقیقه

en: %d minute | %d minutes
fa[0]: %Id دقیقه
fa[1]: %Id دقیقه

en: Unable to connect to %s
fa: اتصال به %s ممکن نیست

en: Error reading from %s: %s
fa: خطا هنگام خواندن از %s‏: %s

en: Error writing to %s: %s
fa: خطا هنگام نوشتن در %s‏: %s

en: Unable to connect to %s: %s
fa: اتصال به %s ممکن نیست: ‏%s

en:  - %s
fa: -‏ %s

en:  (%s)
fa:  ‏(%s)‏

en: Error Reading %s
fa: خطا هنگام خواندن %s

en: Internet Messenger
fa: پیغام‌رسان اینترنتی

en: Pidgin Internet Messenger
fa: پیغام‌رسان اینترنتی پیجین

note: Build the login options frame.
en: Login Options
fa: گزینه‌های ورود به سیستم

en: Pro_tocol:
fa: قرارداد:

en: _Username:
fa: نام _کاربری:

en: Remember pass_word
fa: گذرواژه به‌خاطرسپرده شود

note: Build the user options frame.
en: User Options
fa: گزینه‌های کاربر

en: _Local alias:
fa: اسم مستعار محلی:

en: New _mail notifications
fa: اطلاع‌رسانی نامه‌‌های جدید

en: Ad_vanced
fa: پیشرفته

en: Use GNOME Proxy Settings
fa: استفاده از تنظیمات پیشکار گنوم

en: Use Global Proxy Settings
fa: استفاده از تنظیمات پیشکار سراسری

en: No Proxy
fa: بدون پیشکار

en: Use Environmental Settings
fa: استفاده از تنظیمات محیطی

note: This is an easter egg. It means one of two things, both intended as humourus: A) your network is really slow and you have nothing better to do than look at butterflies. B)You are looking really closely at something that shouldn't matter.
en: If you look real closely
fa: اگر خوب دقت کنید

note: This is an easter egg. See the comment on the previous line in the source.
en: you can see the butterflies mating
fa: می‌توانید جفت‌گیری پروانه‌ها را ببینید

en: Proxy _type:
fa: _نوع پیشکار:

en: _Host:
fa: میزبان:

en: _Port:
fa: _درگاه:

en: Pa_ssword:
fa: _گذرواژه:

en: Add Account
fa: اضافه کردن حساب

en: _Basic
fa: ا_صلی

en: Enabled
fa: به کار انداخته شده

en: Protocol
fa: قرارداد

note: Buddy List
en: Background Color
fa: رنگ پس‌زمینه

note: Note to translators: These two strings refer to the background color of a buddy list group when in its collapsed state
en: Collapsed Background Color
fa: رنگ پیوند بازدید شده

note: Buddy Note to translators: These two strings refer to the background color of a buddy list contact or chat room
en: Contact/Chat Background Color
fa: رنگ پس‌زمینهٔ کاربر/گپ

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when they have sent you a new message
en: Message Text
fa: متن پیغام

en: A_ccount
fa: _حساب

en: Please enter the appropriate information about the chat you would like to join.
fa: لطفاً اطلاعات مناسب را دربارهٔ گفتگویی که مایلید به آن بپیوندید وارد کنید.

en: Room _List
fa: _فهرست اتاق‌ها

en: _Block
fa: _قطع رابطه

en: Un_block
fa: _برقراری رابطه

en: Get _Info
fa: گرفتن _اطلاعات

en: I_M
fa: _پیغام اینترنتی

en: View _Log
fa: نمایش _تاریخچه

en: _Alias...
fa: ا_سم مستعار...

en: _Remove
fa: _حذف

en: Remove Custom Icon
fa: حذف شمایل سفارشی

en: _Delete Group
fa: _حذف گروه

en: _Rename
fa: ت_غییر نام

note: join button
en: _Join
fa: _پیوستن

en: Auto-Join
fa: پیوستن خودکار

en: _Collapse
fa: _جمع کردن

en: _Expand
fa: _باز کردن

en: You are not currently signed on with an account that can add that buddy.
fa: شما در حال حاضر با حسابی وارد سیستم نشده‌اید که بتواند این رفیق را اضافه کند.

en: Buddy Alias
fa: اسم مستعار رفیق

en: Logged In
fa: وارد سیستم شد

en: Last Seen
fa: آخرین حضور

en: Idle %dh %02dm
fa: بی‌کار (%Idس و %I02dد)

en: Idle %dm
fa: بی‌کار (%Idد)

en: /Tools/Room List
fa: /ابزارها/فهرست اتاق‌ها

en: %d unread message from %s
     | %d unread messages from %s
fa[0]: %Idپیغام نخوانده از %s
fa[1]: %Idپیغام نخوانده از %s

en: Manually
fa: دستی

en: By status
fa: از روی وضعیت

en: %s disconnected
fa: %s قطع شد

en: <b>Username:</b>
fa: <b>نام کاربری:</b>

en: <b>Password:</b>
fa: <b>گذرواژه:</b>

en: _Login
fa: _ورود به سیستم

en: Add a buddy.
fa: رفیق را اضافه کنید.

en: Buddy's _username:
fa: نام کاربری _رفیق:

en: (Optional) _Invite message:
fa: پیغام دعوتنامه (اختیاری):

en: Add buddy to _group:
fa: رفیق اضافه شود به _گروه:

en: This protocol does not support chat rooms.
fa: این قرارداد از اتاق‌های گپ پشتیبانی نمی‌کند.

en: You are not currently signed on with any protocols that have the ability to chat.
fa: شما در حال حاضر با قراردادی که قابلیت گپ داشته باشد وارد سیستم نشده‌اید.

en: Please enter an alias, and the appropriate information about the chat you would like to add to your buddy list.
fa: لطفاً اسم مستعار و اطلاعات مناسبی دربارهٔ گپی که مایلید به فهرست رفقایتان اضافه کنید وارد کنید.

en: _Group:
fa: _گروه:

en: Please enter the name of the group to be added.
fa: لطفاً نام گروهی که اضافه می‌شود را وارد کنید.

en: Enable Account
fa: به کار انداختن حساب

en: _Edit Account
fa: _ویرایش حساب

en: No actions available
fa: هیچ کُنشی موجود نیست

en: _Disable
fa: _از کار انداختن

en: That buddy is not on the same protocol as this chat.
fa: این رفیق و این گپ در یک قرارداد مشترک نیستند.

en: You are not currently signed on with an account that can invite that buddy.
fa: شما در حال حاضر با حسابی که بتواند این رفیق را دعوت کند وارد سیستم نشده‌اید.

en: Invite Buddy Into Chat Room
fa: دعوت رفیق به اتاق گپ

en: _Buddy:
fa: _رفیق:

en: _Message:
fa: _پیغام:

en: Save Conversation
fa: ذخیرهٔ گفتگو.

en: Un-Ignore
fa: لغو نادیده گرفتن

en: Ignore
fa: نادیده گرفتن

en: Unable to save icon file to disk.
fa: نمی‌توان پروندهٔ شمایل را روی دیسک ذخیره کرد.

en: Save Icon
fa: ذخیرهٔ شمایل

en: Animate
fa: پویانماسازی

en: Hide Icon
fa: مخفی کردن شمایل

en: Save Icon As...
fa: ذخیرهٔ شمایل با نام...

en: Set Custom Icon...
fa: تنظیم شمایل سفارشی...

en: User is typing...
fa: کاربر در حال تایپ است...

en: _Send
fa: _فرستادن

note: Setup the label telling how many people are in the room.
en: 0 people in room
fa: ۰ نفر در این اتاق

en: %d person in room | %d people in room
fa[0]: %Id نفر در این اتاق
fa[1]: %Id نفر در این اتاق

en: Typing
fa: ‏در حال تایپ

en: Stopped Typing
fa: تایپ کردن را متوقف کرد

en: Nick Said
fa: لقب گفته شد

en: Unread Messages
fa: ‌پیغام‌های خوانده نشده

en: New Event
fa: رویداد جدید

en: Confirm close
fa: تأیید بستن

en: You have unread messages. Are you sure you want to close the window?
fa: شما یک یا چند پیغام نخوانده دارید. آیا مطمئنید می‌خواهید پنجره را ببندید؟

en: Close other tabs
fa: بستن زبانه‌های دیگر

en: Close all tabs
fa: بستن همهٔ زبانه‌ها

en: Detach this tab
fa: جدا کردن این زبانه

en: Close this tab
fa: بستن این زبانه

en: Close conversation
fa: بستن گفتگو

en: Last created window
fa: آخرین پنجرهٔ ایجاد شده

en: Separate IM and Chat windows
fa: جدا کردن پنجره‌های گپ و پیغام اینترنتی

en: New window
fa: پنجرهٔ جدید

en: By group
fa: از روی گروه

en: By account
fa: از روی حساب

en: Save Debug Log
fa: ذخیرهٔ تاریخچهٔ اشکال‌زدایی

en: Invert
fa: معکوس

en: Highlight matches
fa: پر رنگ کردن مطابقت‌ها

en: Filter
fa: صافی

en: Right click for more options.
fa: برای نمایش گزینه‌های بیشتر کلیک راست کنید.

en: All
fa: همه

en: Misc
fa: متفرقه

en: Warning
fa: اخطار

en: Error
fa: خطا

en: Fatal Error
fa: خطای مهلک

en: lead developer
fa: برنامه‌ساز ارشد

en: win32 port
fa: درگاه win32

en: maintainer
fa: نگهدارنده

en: libfaim maintainer
fa: نگهدارندهٔ libfaim

note: If "lazy bum" translates literally into a serious insult, use something else or omit it.
en: hacker and designated driver [lazy bum]
fa: هَکر و رانندهٔ انتخابی (علاف)

en: support
fa: پشتیبانی

en: support/QA
fa: پشتیبانی/سؤالات معمول

en: original author
fa: مؤلف اصلی

en: Arabic
fa: عربی

en: Bulgarian
fa: بلغاری

en: Bengali
fa: بنگالی

en: Bosnian
fa: بوسنیایی

en: Catalan
fa: کاتالونیایی

en: Valencian-Catalan
fa: کاتالونیایی والنسیا

en: Czech
fa: چکی

en: Danish
fa: دانمارکی

en: German
fa: آلمانی

en: Greek
fa: یونانی

en: Australian English
fa: انگلیسی استرالیایی

en: British English
fa: انگلیسی بریتانیایی

en: Canadian English
fa: انگلیسی کانادایی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Estonian
fa: استونیایی

en: Persian
fa: فارسی

en: Finnish
fa: فنلاندی

en: Galician
fa: گالیسیایی

en: Gujarati
fa: گجراتی

en: Hebrew
fa: عبری

en: Hindi
fa: هندی

en: Hungarian
fa: مجاری

en: Indonesian
fa: اندونزیایی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Japanese
fa: ژاپنی

en: Georgian
fa: گرجی

en: Kannada
fa: کناره‌ای

en: Korean
fa: کره‌ای

en: Kurdish
fa: کردی

en: Lithuanian
fa: لیتوانیایی

en: Macedonian
fa: مقدونی

en: Nepali
fa: نپالی

en: Dutch, Flemish
fa: هلندی؛ فلاندری

en: Punjabi
fa: پنجابی

en: Polish
fa: لهستانی

en: Portuguese
fa: پرتغالی

en: Portuguese-Brazil
fa: پرتغالی‌‐‌برزیل

en: Pashto
fa: پشتو

en: Romanian
fa: رومانیایی

en: Russian
fa: روسی

en: Slovak
fa: اسلوواکی

en: Slovenian
fa: اسلوونیایی

en: Albanian
fa: آلبانیایی

en: Serbian
fa: صربی

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Tamil
fa: تامیلی

en: Telugu
fa: تلوگویی

en: Thai
fa: تایلندی

en: Vietnamese
fa: ویتنامی

en: Simplified Chinese
fa: چینی ساده شده

en: Traditional Chinese
fa: چینی سنتی

en: Amharic
fa: امهری

en: French
fa: فرانسوی

en: Turkish
fa: ترکی

en: T.M.Thanh and the Gnome-Vi Team
fa: تی ام تان و تیم گنوم وی‌آی

en: About %s
fa: دربارهٔ %s

en: Current Developers
fa: برنامه‌سازان فعلی

en: Crazy Patch Writers
fa: وصله‌نویسان دیوانه

en: Retired Developers
fa: برنامه‌سازان بازنشسته

en: Current Translators
fa: مترجمان فعلی

en: Past Translators
fa: مترجمان قبلی

en: Plugin Information
fa: اطلاعات متصل‌شونده

en: _Name
fa: _نام

en: _Account
fa: _حساب

en: Get User Info
fa: گرفتن اطلاعات کاربر

en: Please enter the username or alias of the person whose info you would like to view.
fa: لطفاً نام کاربری یا اسم مستعار شخصی که می‌خواهید اطلاعاتش را ببینید را وارد کنید.

en: View User Log
fa: نمایش تاریخچهٔ کاربر

en: Enter an alias for %s.
fa: اسم مستعاری برای %s وارد کنید.

en: Alias Buddy
fa: اسم مستعار رفیق

en: Alias Chat
fa: اسم مستعار گپ

en: Enter an alias for this chat.
fa: اسم مستعاری برای این گپ وارد کنید.

en: You are about to remove the contact containing %s and %d other buddy from your buddy list.  Do you want to continue? | You are about to remove the contact containing %s and %d other buddies from your buddy list.  Do you want to continue?
fa[0]: با این کار اطلاعات تماسی را که حاوی %s و %Id رفیق دیگر است حذف خواهید کرد. آیا می‌خواهید ادامه دهید؟
fa[1]: با این کار اطلاعات تماسی را که حاوی %s و %Id رفیق دیگر است حذف خواهید کرد. آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: Remove Contact
fa: حذف اطلاعات تماس

en: _Remove Contact
fa: _حذف اطلاعات تماس

en: You are about to merge the group called %s into the group called %s. Do you want to continue?
fa: شما در حال ادغام کردن گروهی به نام %s با گروهی به نام %s هستید. آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: Merge Groups
fa: ادغام گروه‌ها

en: _Merge Groups
fa: _ادغام گروه‌ها

en: You are about to remove the group %s and all its members from your buddy list.  Do you want to continue?
fa: با این کار گروه %s و همهٔ اعضای آن را از فهرست رفقایتان حذف خواهید کرد. آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: Remove Group
fa: حذف گروه

en: _Remove Group
fa: _حذف گروه

en: You are about to remove %s from your buddy list.  Do you want to continue?
fa: با این کار %s را از فهرست رفقایتان حذف خواهید کرد. آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: Remove Buddy
fa: حذف رفیق

en: _Remove Buddy
fa: _حذف رفیق

en: You are about to remove the chat %s from your buddy list.  Do you want to continue?
fa: با این کار گپ %s را از فهرست رفقایتان حذف خواهید کرد. آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: Remove Chat
fa: حذف گپ

en: _Remove Chat
fa: _حذف گپ

en: Right-click for more unread messages...
fa: برای دیدن بقیهٔ پیغام‌های خوانده نشده کلیک راست کنید...

en: Not started
fa: آغاز نشده است

en: <b>Receiving As:</b>
fa: <b>در حال دریافت با نام:</b>

en: <b>Receiving From:</b>
fa: <b>در حال دریافت از:</b>

en: <b>Sending To:</b>
fa: <b>در حال فرستادن به:</b>

en: <b>Sending As:</b>
fa: <b>در حال فرستادن با نام:</b>

en: There is no application configured to open this type of file.
fa: هیچ برنامه‌ای برای باز کردن این نوع پرونده پیکربندی نشده است.

en: An error occurred while opening the file.
fa: هنگام باز کردن پرونده خطایی رخ داد.

en: Error launching %s: %s
fa: خطا هنگام راه‌اندازی %s: %s

en: Error running %s
fa: خطا هنگام اجرای %s

en: Process returned error code %d
fa: فراروند کُد خطای %d را بازگرداند

en: Filename:
fa: نام پرونده:

en: Local File:
fa: پروندهٔ محلی:

en: Speed:
fa: سرعت:

en: Time Elapsed:
fa: مدتِ سپری شده:

en: Time Remaining:
fa: مدتِ باقی‌مانده:

en: Close this window when all transfers _finish
fa: وقتی همهٔ انتقالات _تمام شد این پنجره بسته شود

en: C_lear finished transfers
fa: انتقالات انجام شده _پاک شود

note: "Download Details" arrow
en: File transfer _details
fa: _جزئیات انتقال پرونده

en: Paste as Plain _Text
fa: چسباندن به شکل _متن ساده

en: _Reset formatting
fa: _پاک کردن قالب‌بندی

en: Disable _smileys in selected text
fa: از کارانداختن _شکلک‌ها در متن انتخاب شده

en: Hyperlink color
fa: رنگ پیوند

en: Color to draw hyperlinks.
fa: رنگ پیوندها.

en: Hyperlink visited color
fa: رنگ پیوند بازدید شده

en: Hyperlink prelight color
fa: رنگ مقدماتی پیوند

en: Color to draw hyperlinks when mouse is over them.
fa: رنگ پیوندهای اینترنتی وقتی موشی روی آنها قرار می‌گیرد.

en: Sent Message Name Color
fa: رنگ نام در پیغام ارسال شده

en: Received Message Name Color
fa: رنگ نام در پیغام دریافت شده

en: <span size='larger' weight='bold'>Unrecognized file type</span>
    
    Defaulting to PNG.
fa: <span size='larger' weight='bold'>نوع پروندهٔ ناشناخته</span>
    
    فرض می‌شود PNG است.

en: <span size='larger' weight='bold'>Error saving image</span>
    
    %s
fa: <span size='larger' weight='bold'>خطا هنگام ذخیرهٔ تصویر</span>
    
    %s

en: Save Image
fa: ذخیرهٔ تصویر

en: _Save Image...
fa: _ذخیرهٔ تصویر...

en: _Add Custom Smiley...
fa: اضافه کردن _شکلک سفارشی...

en: Select Font
fa: انتخاب قلم

en: Select Text Color
fa: انتخاب رنگ متن

en: Select Background Color
fa: انتخاب رنگ پس‌زمینه

en: _URL
fa: _نشانی اینترنتی

en: _Description
fa: _شرح

en: Please enter the URL and description of the link that you want to insert. The description is optional.
fa: لطفاً نشانی اینترنتی و شرح پیوندی را که می‌خواهید درج شود وارد کنید. شرح اختیاری است.

en: Please enter the URL of the link that you want to insert.
fa: لطفاً نشانی اینترنتی پیوندی را که می‌خواهید درج شود وارد کنید.

en: Insert Link
fa: درج پیوند

en: _Insert
fa: _درج

en: Failed to store image: %s
fa: ذخیرهٔ تصویر شکست خورد: %s

en: Insert Image
fa: درج تصویر

en: This smiley is disabled because a custom smiley exists for this shortcut:
     %s
fa: این شکلک از کارانداخته شده است چون برای این میان‌بُرشکلک سفارشی وجود داد⏎:\n  %s

en: Smile!
fa: لبخند!

en: _Manage custom smileys
fa: _ادارهٔ صورتک‌های سفارشی

en: This theme has no available smileys.
fa: این تم صورتک ندارد.

en: Bold
fa: سیاه

en: Italic
fa: ایتالیک

en: Underline
fa: زیرخط دار

en: Insert Smiley
fa: درج شکلک

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation with %s which started at %s?
fa: آیا مطمئنید می‌خواهید تاریخچهٔ گفتگو با %s را که از %s  آغاز شده است برای همیشه حذف کنید؟

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation in %s which started at %s?
fa: آیا مطمئنید می‌خواهید تاریخچهٔ گفتگو در %s را که از %s  آغاز شده است برای همیشه حذف کنید؟

en: Are you sure you want to permanently delete the system log which started at %s?
fa: آیا مطمئنید می‌خواهید تاریخچهٔ سیستم را که از %s  آغاز شده است برای همیشه حذف کنید؟

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation in %s on %s</span>
fa: <span size='larger' weight='bold'>گفتگو در %s روی %s</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation with %s on %s</span>
fa: <span size='larger' weight='bold'>گفتگو با %s روی %s</span>

en: _Pause
fa: _مکث

en: %s has %d new message. | %s has %d new messages.
fa[0]: ‏%s ‏%Id پیغام جدید دارد.
fa[1]: ‏%s ‏%Id پیغام جدید دارد.

en: <b>%d new email.</b> | <b>%d new emails.</b>
fa[0]: <b>%d نامه جدید</b>
fa[1]: <b>%d نامه جدید</b>

en: The browser command "%s" is invalid.
fa: فرمان مرورگر «%s» نامعتبر است.

en: Unable to open URL
fa: نمی‌توان نشانی اینترنتی را باز کرد

en: Error launching "%s": %s
fa: خطا هنگام راه‌اندازی «%s»: %s

en: The 'Manual' browser command has been chosen, but no command has been set.
fa: فرمان مرورگر «دستی» انتخاب شده است، ولی فرمانی تنظیم نشده است.

en: Open All Messages
fa: همهٔ پیغام‌ها باز شوند

en: <span weight="bold" size="larger">You have mail!</span>
fa: <span weight="bold" size="larger">نامه دارید!</span>

en: The following plugins will be unloaded.
fa: متصل شونده‌های زیر از حافظه خارج خواهند شد.

en: Multiple plugins will be unloaded.
fa: متصل شونده‌های متعددی از حافظه خارج خواهند شد.

en: Unload Plugins
fa: از حافظه خارج کردن متصل شونده‌ها

en: Author
fa: نویسنده

en: <b>Written by:</b>
fa: <b>نوشتهٔ:‏</b>

en: <b>Web site:</b>
fa: <b>وبگاه:‏</b>

en: <b>Filename:</b>
fa: <b>نام پرونده:‏</b>

en: Configure Pl_ugin
fa: پیکربندی _متصل شونده

en: <b>Plugin Details</b>
fa: <b>جزئیات متصل شونده</b>

en: Select a file
fa: یک پرونده انتخاب کنید

en: _Account:
fa: _حساب:

en: _Buddy name:
fa: _نام رفیق:

en: Si_gns on
fa: _وارد سیستم می‌شود

en: Signs o_ff
fa: _از سیستم  خارج می‌شود

en: Goes a_way
fa: _می‌رود

en: Ret_urns from away
fa: _بازمی‌گردد

en: Becomes _idle
fa: بی‌_کار می‌شود

en: Is no longer i_dle
fa: دیگر _بی‌کار نیست

en: Starts _typing
fa: شروع به _تایپ کردن می‌کند

en: Stops t_yping
fa: تا_یپ کردن را متوقف می‌کند

en: Sends a _message
fa: _پیغام می‌فرستد

en: Ope_n an IM window
fa: باز کردن پنجرهٔ پیغام اینترنتی_

en: _Pop up a notification
fa: اطلاع _واشو

en: Send a _message
fa: فرستادن _پیغام

en: E_xecute a command
fa: ا_جرای فرمان

en: P_lay a sound
fa: پ_خش صدا

en: Brows_e...
fa: _مرور...

en: Br_owse...
fa: م_رور...

en: Pre_view
fa: پی_ش‌نمایش

en: _Recurring
fa: _تکراری

en: Pounce Target
fa: هدف حمله

en: Signed on
fa: وارد سیستم شد

en: Smiley Theme:
fa: تم شکلک:

note: System Tray
en: System Tray Icon
fa: شمایل محوطهٔ اعلانات

en: _Show system tray icon:
fa: _نمایش شمایل محوطهٔ اعلانات:

en: On unread messages
fa: برای ‌پیغام‌های خوانده نشده

en: _Hide new IM conversations:
fa: _مخفی کردن گفتگوهای پیغام‌های اینترنتی جدید:

en: When away
fa: وقتی نیستید

en: Show IMs and chats in _tabbed windows
fa: نمایش پیغام‌های اینترنتی و گپ‌ها در پنجره‌های _زبانه‌دار

en: Show close b_utton on tabs
fa: نمایش د_کمهٔ بستن در زبانه‌ها

en: _Placement:
fa: _تعیین جا:

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Left
fa: راست

en: Right
fa: چپ

en: Left Vertical
fa: عمودی چپ

en: Right Vertical
fa: عمودی راست

en: N_ew conversations:
fa: گفتگوهای _جدید:

en: Show _formatting on incoming messages
fa: نمایش _قالب‌بندیِ پیغام‌های دریافتی

en: Enable buddy ic_on animation
fa: به کار انداختن _پویانمایی شمایل رفیق

en: _Notify buddies that you are typing to them
fa: _اطلاع دادن به رفقا که شما در حال تایپ هستید

en: Highlight _misspelled words
fa: _پر رنگ کردن کلمه‌های غلط

en: Use smooth-scrolling
fa: استفاده از لغزش نرم

en: F_lash window when IMs are received
fa: _چشمک زدن پنجره وقتی پیغام‌های اینترنتی دریافت می‌شوند

en: Resize incoming custom smileys
fa: تغییر اندازهٔ شکلک‌های سفارشی دریافتی

en: Default Formatting
fa: قالب‌بندی پیش‌فرض

en: IP Address
fa: نشانی IP

en: <span style="italic">Example: stunserver.org</span>
fa: <span style="italic">مثال: stunserver.org</span>

en: Public _IP:
fa: IP _عمومی:

en: Ports
fa: درگاه‌ها

en: Opera
fa: اُپرا

en: Netscape
fa: نت‌اسکیپ

en: Mozilla
fa: موزیلا

en: Konqueror
fa: کانکرر

en: GNOME Default
fa: پیش‌فرض گنوم

en: Galeon
fa: گالیون

en: Firefox
fa: فایرفاکس

en: Firebird
fa: فایربرد

en: Epiphany
fa: اپیفانی

note: Translators: please do not translate "chromium-browser" here!
en: Chromium (chromium-browser)
fa: کرومیوم (مرورگر کرومیم)

en: Manual
fa: دستی

en: Browser Selection
fa: انتخاب مرورگر

en: Configure _Browser
fa: پیکربندی مرورگر

en: _Browser:
fa: _مرورگر:

en: _Open link in:
fa: _باز کردن پیوند در:

en: Browser default
fa: پیش‌فرض مرورگر

en: Existing window
fa: پنجرهٔ موجود

en: New tab
fa: زبانهٔ جدید

en: _Manual:
    (%s for URL)
fa: _دستی:
    (%s برای نشانی اینترنتی)

en: Proxy Server
fa: کارگزار پیشکار

en: Configure _Proxy
fa: پیکربندی _پیشکار

en: No proxy
fa: بدون پیشکار

en: Log _format:
fa: _قالب تاریخچه:

en: Log all _instant messages
fa: _ثبت همهٔ پیغام‌های اینترنتی

en: Log all c_hats
fa: ثبت همهٔ _گپ‌ها

en: Log all _status changes to system log
fa: ثبت همهٔ تغییرات _وضعیت در تاریخچهٔ وقایع سیستم

en: Sound Selection
fa: انتخاب صدا

en: Quietest
fa: بی‌سرو‌صداترین

en: Quieter
fa: بی‌سروصداتر

en: Quiet
fa: بی‌سروصدا

en: Loud
fa: بلند

en: Louder
fa: بلندتر

en: Loudest
fa: بلندترین

en: _Method:
fa: _روش:

en: Console beep
fa: بوق پیشانه

en: No sounds
fa: بدون صدا

en: Sound c_ommand:
    (%s for filename)
fa: ف_رمانی صوتی:
    (%s برای نام پرونده)

en: Sounds when conversation has _focus
fa: وقتی که گفتگو _تمرکز می‌گیرد به صدا درمی‌آید

en: Play
fa: پخش

en: _Report idle time:
fa: گزارش _زمان بی‌کاری:

en: Based on keyboard or mouse use
fa: بر مبنای استفاده از صفحه‌کلید یا موشی

en: _Auto-reply:
fa: _پاسخ خودکار:

en: When both away and idle
fa: وقتی نیستید و بی‌کارید

note: Signon status stuff
en: Status at Startup
fa: وضعیت هنگام راه‌اندازی

en: Use status from last _exit at startup
fa: موقع راه‌اندازی از وضعیت هنگام آخرین _خروج استفاده شود

en: Status to a_pply at startup:
fa: وضعیت مورد ا_ستفاده هنگام راه‌اندازی:

en: Interface
fa: رابط

en: Browser
fa: مرورگر

en: Status / Idle
fa: وضعیت / بی‌کار

en: Allow all users to contact me
fa: همهٔ کاربران اجازهٔ تماس با شما را داشته باشند

en: Allow only the users on my buddy list
fa: فقط کاربرانی که در فهرست رفقایتان هستند اجازهٔ تماس با شما را داشته باشند

en: Allow only the users below
fa: فقط به کاربران زیر اجازه داده شود

en: Block all users
fa: قطع رابطه با همهٔ کاربران

en: Block only the users below
fa: فقط با کاربران زیر قطع رابطه شود

en: Privacy
fa: حریم خصوصی

en: Changes to privacy settings take effect immediately.
fa: تغییرات تنظیمات حریم خصوصی بلافاصله مؤثر واقع می‌شوند.

en: Set privacy for:
fa: تنظیم حریم خصوصی:

en: Permit User
fa: اجازه دادن به کاربر

en: Type a user you permit to contact you.
fa: کاربری را که به او اجازهٔ تماس می‌دهید وارد کنید.

en: Please enter the name of the user you wish to be able to contact you.
fa: لطفاً نام کاربری را که مایلید امکان تماس با شما را داشته باشد وارد کنید.

en: _Permit
fa: _اجازه داده شود

en: Allow %s to contact you?
fa: به ‎%s اجازه داده شود با شما تماس بگیرد؟

en: Are you sure you wish to allow %s to contact you?
fa: آیا مطمئنید می‌خواهید به ‎%s اجازه بدهید با شما تماس بگیرد؟

en: Block User
fa: قطع رابطه با کاربر

en: Type a user to block.
fa: کاربری وارد کنید تا با او قطع رابطه شود.

en: Please enter the name of the user you wish to block.
fa: لطفاً نام کاربری را که می‌خواهید رابطه‌تان با او قطع شود وارد کنید.

en: Block %s?
fa: با %s قطع رابطه شود؟

en: Are you sure you want to block %s?
fa: آیا مطمئنید می‌خواهید رابطه‌تان را با %s قطع کنید؟

en: Apply
fa: اِعمال

en: That file already exists
fa: این پرونده از قبل وجود دارد

en: Would you like to overwrite it?
fa: آیا می‌خواهید روی آن بنویسید؟

en: Overwrite
fa: رونویسی

en: Choose New Name
fa: انتخاب نام جدید

en: Select Folder...
fa: انتخاب پوشه...

en: _Add
fa: _اضافه شود

note: list button
en: _Get List
fa: _گرفتن فهرست

note: add button
en: _Add Chat
fa: _اضافه کردن گپ

en: Are you sure you want to delete the selected saved statuses?
fa: آیا مطمئنید می‌خواهید وضعیت‌های ذخیره‌ شده را برای همیشه حذف کنید؟

note: Use button
en: _Use
fa: _استفاده

en: Title already in use.  You must choose a unique title.
fa: این عنوان از قبل استفاده می‌شود. باید یک عنوان یکتا انتخاب کنید.

en: Different
fa: اختلاف

en: _Title:
fa: _عنوان:

en: _Status:
fa: _وضعیت:

note: Different status message expander
en: Use a _different status for some accounts
fa: استفاده از وضعیت _متفاوت برای بعضی از حساب‌ها

en: Status for %s
fa: وضعیت %s

en: A custom smiley for '%s' already exists.  Please use a different shortcut.
fa: برای «%s» شکلک سفارشی وجود دارد. لطفاً میان‌بُر دیگری انتخاب کنید.

en: Custom Smiley
fa: سفارشی‌کردن شکلک

en: Edit Smiley
fa: ویرایش شکلک

en: Add Smiley
fa: اضافه کردن شکلک

en: Smiley
fa: شکلک

en: Custom Smiley Manager
fa: مدیر شکلک‌های سفارشی

en: Waiting for network connection
fa: در حال انتظار برای اتصال شبکه

en: The following error has occurred loading %s: %s
fa: خطای زیر هنگام بار کردن %s رخ داد: %s

en: Failed to load image
fa: بارکردن تصویر شکست خورد

en: Cannot send folder %s.
fa: نمی‌توان پوشهٔ %s را فرستاد.

en: You have dragged an image
fa: یک تصویر را برداشته‌اید

en: You can send this image as a file transfer, embed it into this message, or use it as the buddy icon for this user.
fa: می‌توانید این تصویر را به صورت پرونده ارسال کنید، یا آن را در داخل پیغام کار بگذارید . و یا از آن عنوان شمایل این کاربر استفاده کنید.

en: Set as buddy icon
fa: تنظیم به عنوان شمایل رفیق

en: Send image file
fa: فرستادن پروندهٔ تصویر

en: Insert in message
fa: درج در پیغام

en: Would you like to set it as the buddy icon for this user?
fa: آیا مایلید این تصویر را شمایل این کاربر قرار دهید؟

en: You can insert this image into this message, or use it as the buddy icon for this user
fa: می‌توانید این تصویر را داخل پیغام کار بگذارید یا از آن به عنوان شمایل این کاربر استفاده کنید.

note: I don't know if we really want to do anything here.  Most of * the desktop item types are crap like "MIME Type" (I have no * clue how that would be a desktop item) and "Comment"... * nothing we can really send.  The only logical one is * "Application," but do we really want to send a binary and * no
en: Cannot send launcher
fa: نمی‌توان راه‌انداز را فرستاد

en: <b>File:</b> %s
    <b>File size:</b> %s
    <b>Image size:</b> %dx%d
fa: <b>پرونده:</b> %s
    <b>اندازهٔ پرونده:</b> %s
    <b>اندازهٔ تصویر:</b> %Id×%Id

note: Label
en: Buddy Icon
fa: شمایل رفیق

en: Icon Error
fa: خطای شمایل

en: Could not set icon
fa: نمی‌توان شمایل را تنظیم کرد

en: _Copy Link Location
fa: _نسخه‌برداری از مکان پیوند

en: _Copy Email Address
fa: _نسخه‌برداری از نشانی پست الکترونیکی

en: Save File
fa: ذخیرهٔ پرونده

en: Select color
fa: انتخاب رنگ

en: _Alias
fa: ا_سم مستعار

en: Close _tabs
fa: بستن _زبانه‌ها

en: _Get Info
fa: _گرفتن اطلاعات

en: _Invite
fa: _دعوت

en: _Add...
fa: _اضافه شود...

en: _Open Mail
fa: _باز کردن نامه

en: _Edit
fa: _ویرایش

en: Pidgin smileys
fa: شکلک‌‌های پیجین

en: Smaller versions of the default smileys
fa: نسخه‌های کوچکتر شکلک‌های پیش‌فرض

en: Response Probability:
fa: احتمال پاسخ:

en: Statistics Configuration
fa: پیکربندی آمار

note: msg_difference spinner
en: Maximum response timeout:
fa: حداکثر زمان انقضای پاسخ:

en: minutes
fa: دقیقه

en: Buddy is idle
fa: رفیقتان بی‌کار است

en: Buddy is away
fa: رفیقتان رفته است

en: Buddy is "extended" away
fa: رفیقتان برای «مدتی» رفته است

note: Not used yet.
en: Buddy is mobile
fa: رفیقتان در راه است

en: Buddy is offline
fa: رفیقتان برون‌خط است

en: Point values to use when...
fa: بارم‌بندی مورد استفاده هنگام...

en: The buddy with the <i>largest score</i> is the buddy who will have priority in the contact.
fa: رفیقی که <i>بالاترین امتیاز</i> را بیاورد برای تماس اولویت خواهد داشت.

en: Use last buddy when scores are equal
fa: وقتی امتیازها مساوی است از آخرین رفیق استفاده شود

en: Point values to use for account...
fa: بارم‌بندی مورد استفاده برای حساب...

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Contact Priority
fa: اولویت تماس

note: *< name *< version *< summary
en: Allows for controlling the values associated with different buddy states.
fa: اجازهٔ کنترل مقادیر مرتبط با وضعیت‌های مختلف رفقا را به شما می‌دهد.

note: *< description
en: Allows for changing the point values of idle/away/offline states for buddies in contact priority computations.
fa: اجازهٔ تغییر بارم‌بندی وضعیت‌های بی‌کار/رفته/برون‌خط رفقا در محاسبات اولویت تماس را به شما می‌دهد.

en: Conversation Colors
fa: رنگ‌های گفتگو

en: Customize colors in the conversation window
fa: سفارشی‌‌سازی رنگها در پنجرهٔ گفتگو

en: Error Messages
fa: پیغام‌های خطا

en: Highlighted Messages
fa: پر رنگ کردن پیغام‌ها

en: System Messages
fa: پیغام‌های سیستم

en: Sent Messages
fa: پیغام‌های ارسال شده

en: Received Messages
fa: ‌پیغام‌های دریافت شده

en: Select Color for %s
fa: رنگ %s را انتخاب کنید

en: General
fa: عمومی

en: Ignore incoming format
fa: نادیده گرفتن قالب ارسالی

en: Apply in Chats
fa: اِعمال کردن در گپ‌ها

en: Apply in IMs
fa: اِعمال کردن در پیغام‌های اینترنتی

en: Other
fa: دیگر

en: _Browse
fa: _مرور

en: By conversation count
fa: از روی تعداد گفتگوها

en: Conversation Placement
fa: تعیین جای گفتگوها

en: Number of conversations per window
fa: تعداد گفتگوها در هر پنجره

en: Separate IM and Chat windows when placing by number
fa: جدا کردن پنجره‌های پبغام فوری و گپ هنگام تعیین جا از روی تعداد

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: ExtPlacement
fa: تعیین جا

note: *< name *< version
en: Extra conversation placement options.
fa: گزینه‌های اضافی تعیین جای گفتگوها.

note: *< summary *  description
en: Restrict the number of conversations per windows, optionally separating IMs and Chats
fa: محدود کردن تعداد گفتگوها در هر پنجره، جدا کردن پیغام‌های اینترنتی و گپ‌ها به طور اختیاری

note: Configuration frame
en: Mouse Gestures Configuration
fa: پیکربندی ژست‌های موشی

en: Middle mouse button
fa: دکمهٔ وسط موشی

en: Right mouse button
fa: دکمهٔ راست موشی

note: "Visual gesture display" checkbox
en: _Visual gesture display
fa: _نمایش ژست‌های تصویری

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Mouse Gestures
fa: ژست‌های موشی

note: *< name *< version *  summary
en: Provides support for mouse gestures
fa: پشتیبانی ژست‌های موشی را در اختیار می‌گذارد

en: Instant Messaging
fa: پیغام‌رسانی اینترنتی

note: Add the label.
en: Select a person from your address book below, or add a new person.
fa: شخصی را از دفترجه نشانی‌تان در زیر انتخاب کنید یا شخص جدیدی اضافه کنید.

en: Group:
fa: گروه:

note: "New Person" button
en: New Person
fa: شخص جدید

note: "Select Buddy" button
en: Select Buddy
fa: انتخاب رفیق

note: Add the label.
en: Select a person from your address book to add this buddy to, or create a new person.
fa: از دفترچهٔ نشانی‌تان شخصی را انتخاب کنید تا این رفیق به اطلاعات او اضافه شود، و یا شخص جدیدی ایجاد کنید.

note: Add the expander
en: User _details
fa: _جزئیات کاربر

note: "Associate Buddy" button
en: _Associate Buddy
fa: _پیوستن رفیق

en: Unable to send email
fa: نمی‌توان نامهٔ الکترونیکی فرستاد

en: The evolution executable was not found in the PATH.
fa: اوولوشن قابل اجرا در PATH پیدا نشد.

en: Add to Address Book
fa: اضافه کردن به دفترچهٔ نشانی

en: Send Email
fa: ارسال نامهٔ الکترونیکی

note: Configuration frame
en: Evolution Integration Configuration
fa: پیکربندی یکپارچگی با اوولوشن

note: Label
en: Select all accounts that buddies should be auto-added to.
fa: همهٔ حساب‌هایی که رفقا به طور خودکار به آنها اضافه شوند را انتخاب کنید.همهٔ حساب‌هایی را که رفقا باید به طور خودکار به آن‌ها اضافه شوند انتخاب کنید.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Evolution Integration
fa: یکپارچگی با اوولوشن

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides integration with Evolution.
fa: یکپارچگی با اوولوشن را ممکن می‌کند.

en: Please enter the person's information below.
fa: لطفاً اطلاعات شخص را در زیر وارد کنید.

en: Please enter the buddy's username and account type below.
fa: لطفاً نام کاربری و نوع حساب رفیق‌تان را در زیر وارد کنید.

en: Account type:
fa: نوع حساب:

note: Optional Information section
en: Optional information:
fa: اطلاعات اختیاری:

en: First name:
fa: نام:

en: Last name:
fa: نام خانوادگی:

en: Email:
fa: پست الکترونیکی:

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: GTK Signals Test
fa: آزمایش سیگنال‌های GTK

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Test to see that all ui signals are working properly.
fa: درست کار کردن سیگنال‌های واسط کاربر را آزمایش کنید.آزمایش برای اطمینان از این که همهٔ سیگنال‌های رابط کاربر درست کار می‌کنند.

en: History
fa: تاریخچه

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Iconify on Away
fa: شمایل‌سازی هنگام غیبت

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Iconifies the buddy list and your conversations when you go away.
fa: هنگامی که نیستید فهرست رفقا و گفتگوهای شما را تبدیل به شمایل می‌کند.

en: Mail Checker
fa: بازرسی نامه

en: Checks for new local mail.
fa: بررسی می‌کند که نامهٔ محلی جدیدی رسیده یا نه.

en: Adds a small box to the buddy list that shows if you have new mail.
fa: جعبهٔ کوچکی به فهرست رفقا اضافه می‌کند که نشان می‌دهد شما نامهٔ جدید دارید یا نه.

en: Markerline
fa: خط علامت

en: Draw a line to indicate new messages in a conversation.
fa: برای مشخص کردن پیغام‌های جدید در گفتگو خط می‌کشد.

en: Draw Markerline in
fa: کشیدن خط علامت در

en: _IM windows
fa: پنجره‌های _پیغام اینترنتی

en: C_hat windows
fa: پنجره‌های _گپ

en: A music messaging session has been requested. Please click the MM icon to accept.
fa: یک نشست پیفام موسیقیایی درخواست شده است. برای قبول درخواست روی شمایل MM کلیک کنید.

en: Music messaging session confirmed.
fa: نشست پیغام موسیقیایی تأیید شد.

en: Music Messaging
fa: پیغام‌رسانی موسیقیایی

en: There was a conflict in running the command:
fa: در اجرای فرمان مغایرتی به وجود آمد:

en: Error Running Editor
fa: خطا هنگام اجرای ویرایشگر

en: The following error has occurred:
fa: خطای زیر رخ داد:

note: Configuration frame
en: Music Messaging Configuration
fa: پیکربندی پیغام‌رسانی موسیقیایی

en: Score Editor Path
fa: مسیر ویرایشگر امتیاز

en: _Apply
fa: اِ_عمال

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version
en: Music Messaging Plugin for collaborative composition.
fa: متصل شوندهٔ پیغام‌رسانی موسیقیایی برای آهنگ‌سازی چند نفری.

note: ---------- "Notify For" ----------
en: Notify For
fa: اطلاع دادنِ

en: 	_Only when someone says your username
fa: 	_فقط وقتی کسی نام کاربری شما را در گپ می‌گوید

en: _Focused windows
fa: _پنجره‌های دارای تمرکز

note: ---------- "Notification Methods" ----------
en: Notification Methods
fa: روش‌های اطلاع‌رسانی

en: Prepend _string into window title:
fa: نمایش _رشتهٔ متنی در عنوان پنجره:

note: Count method button
en: Insert c_ount of new messages into window title
fa: درج _تعداد پیغام‌های جدید در عنوان پنجره

note: Count xprop method button
en: Insert count of new message into _X property
fa: درج _تعداد پیغام‌های جدید در ویژگی X

note: Urgent method button
en: Set window manager "_URGENT" hint
fa: تنظیم راهنمایی «_فوری» مدیر پنجره

note: Raise window method button
en: R_aise conversation window
fa: پنجرهٔ گفتگو _بالا آورده شود

note: ---------- "Notification Removals" ----------
en: Notification Removal
fa: حذف اطلاع

note: Remove on focus button
en: Remove when conversation window _gains focus
fa: حذف وقتی پنجرهٔ گفتگو تمرکز _می‌گیرد

note: Remove on click button
en: Remove when conversation window _receives click
fa: حذف وقتی روی پنجرهٔ گفتگو _کلیک می‌شود

note: Remove on type button
en: Remove when _typing in conversation window
fa: حذف وقتی در پنجرهٔ گفتگو _تایپ می‌شود

note: Remove on message send button
en: Remove when a _message gets sent
fa: حذف وقتی _پیغامی فرستاده می‌شود

note: Remove on conversation switch button
en: Remove on switch to conversation ta_b
fa: حذف وقتی به _زبانهٔ گفتگو تعویض می‌شود

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Message Notification
fa: اطلاع پیغام

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides a variety of ways of notifying you of unread messages.
fa: راه‌های متنوعی برای اطلاع دادن پیغام‌های خوانده نشده در اختیار شما می‌گذارد.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Pidgin Demonstration Plugin
fa: متصل‌شوندهٔ نمایشی پیجین

note: *< name *< version *  summary
en: An example plugin that does stuff - see the description.
fa: یک متصل شوندهٔ نمونه که شیرین‌کاری می‌کند ـ شرح را ببینید.

note: *  description
en: This is a really cool plugin that does a lot of stuff:
    - It tells you who wrote the program when you log in
    - It reverses all incoming text
    - It sends a message to people on your list immediately when they sign on
fa: این متصل‌شونده خیلی باحال است و کلی شیرین‌کاری بلد است:
    ‐ می‌گوید چه کسی این برنامه را نوشته و شما کِی وارد سیستم شده‌اید
    ‐ همهٔ متن‌های دریافتی را برعکس می‌کند
    ‐ به محض این که هر یک از رفقای موجود در فهرست شما وارد سیستم شدند پیغامی برایشان می‌فرستد

en: Hyperlink Color
fa: رنگ پیوند اینترنتی

en: GtkTreeView Horizontal Separation
fa: جداسازی افقی نمای درختی GTK

en: Conversation Entry
fa: مدخل گفتگو

en: Conversation History
fa: تاریخچهٔ گفتگو

en: Request Dialog
fa: محاورهٔ درخواست

en: Notify Dialog
fa: محاورهٔ اطلاع‌رسانی

en: Select Color
fa: انتخاب رنگ

en: Select Interface Font
fa: انتخاب قلم برای واسط

en: Select Font for %s
fa: قلم %s را انتخاب کنید

en: GTK+ Interface Font
fa: قلم واسط GTK+‎

en: GTK+ Text Shortcut Theme
fa: تم میان‌بر متنی GTK+‎

en: GTK+ Theme Control Settings
fa: تنظیمات کنترل تم GTK+‎

en: Colors
fa: رنگها

en: Fonts
fa: قلم‌ها

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Write settings to %s%sgtkrc-2.0
fa: تنظیمات در %s%sgtkrc-2.0 نوشته شود

en: Re-read gtkrc files
fa: بازخوانی پرونده‌های gtkrc

en: Pidgin GTK+ Theme Control
fa: کنترل تم GTK+‎ پیجین

en: Provides access to commonly used gtkrc settings.
fa: دسترسی به تنظیمات معمول gtkrc را ممکن می‌سازد.

en: Raw
fa: خام

en: Lets you send raw input to text-based protocols.
fa: شما را قادر می‌سازد ورودی خام را به قراردادهای متنی ارسال کنید.

en: New Version Available
fa: نسخهٔ جدیدی موجود است

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Release Notification
fa: اطلاع انتشار

note: *< name *< version *  summary
en: Checks periodically for new releases.
fa: به طور منظم رسیدن انتشارهای جدید را بررسی می‌کند.

note: *  description
en: Checks periodically for new releases and notifies the user with the ChangeLog.
fa: به طور منظم رسیدن انتشارهای جدید را بررسی می‌کند و تغییرات آن با نسخه‌های قبلی را به اطلاع کاربر می‌رساند.

en: Duplicate Correction
fa: تصحیح مقادیر تکراری

en: The specified word already exists in the correction list.
fa: کلمهٔ مشخص شده از قبل در فهرست اصلاحات قرار دارد.

en: Text Replacements
fa: جای‌گزینی متن

en: You type
fa: تایپ می‌کنید

en: You send
fa: ارسال می‌شود

en: Whole words only
fa: فقط کلمه‌های کامل

en: Case sensitive
fa: حساس به بزرگی و کوچکی حروف

en: Add a new text replacement
fa: اضافه کردن جای‌گزینی متن جدید

en: You _type:
fa: _تایپ می‌کنید:

en: You _send:
fa: _ارسال می‌شود:

note: Created here so it can be passed to whole_words_button_toggled.
en: _Exact case match (uncheck for automatic case handling)
fa: مطابقت _دقیق بزرگی و کوچکی حروف (برای ادارهٔ خودکار بزرگی و کوچکی حروف، نشانه را بردارید)

en: Only replace _whole words
fa: فقط جای‌گزینی _کلمات کامل

en: General Text Replacement Options
fa: گزینه‌های عمومی جای‌گزینی متن

en: Enable replacement of last word on send
fa: جای‌گزینی آخرین کلمه هنگام ارسال به کار انداخته شود

en: Text replacement
fa: جای‌گزینی متن

en: Replaces text in outgoing messages according to user-defined rules.
fa: جای‌گزینی متن در پیغام‌های ارسالی با توجه به قوانین تعریف شده توسط کاربر.

en: Voice
fa: صدای انسان

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy Ticker
fa: نوار رفقا

note: *< name *< version *  summary *  description
en: A horizontal scrolling version of the buddy list.
fa: نسخهٔ افقی و لغزان فهرست رفقا.

en: Display Timestamps Every
fa: نمایش مُهرهای زمانی هر

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Timestamp
fa: مُهر زمانی

note: *< name *< version *  summary
en: Display iChat-style timestamps
fa: نمایش مُهرهای زمانی به سبک آی‌چَت

note: *  description
en: Display iChat-style timestamps every N minutes.
fa: نمایش مُهر زمانی به سبک آی‌چت در هر N دقیقه.

en: Timestamp Format Options
fa: گزینه‌های قالب مُهر زمانی

en: 12 hour time format
fa: قالب زمانی ۱۲ ساعتی

en: 24 hour time format
fa: قالب زمانی ۲۴ ساعتی

en: Show dates in...
fa: نمایش تاریخ در...

en: Co_nversations:
fa: _گفتگوها:

en: For delayed messages
fa: برای پیغام‌های تأخیر دار

en: For delayed messages and in chats
fa: برای پیغام‌های تأخیر دار و در گپ‌ها

en: _Message Logs:
fa: تاریخچهٔ _پیغام‌ها:

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Message Timestamp Formats
fa: قالب‌های مُهر زمانی پیغام

note: *< name *< version *  summary
en: Customizes the message timestamp formats.
fa: قالب‌های مُهر زمانی پیغام را سفارشی می‌کند.

note: *  description
en: This plugin allows the user to customize conversation and logging message timestamp formats.
fa: این متصل شونده کاربران را قادر می‌سازد قالب‌های مهر زمانی پیغام گفتگو و تاریخچهٔ آن را سفارشی کنند.

en: Opacity:
fa: تیرگی:

note: IM Convo trans options
en: IM Conversation Windows
fa: پنجره‌های گفتگوی پیغام اینترنتی

en: _IM window transparency
fa: _شفافیت پنجرهٔ پیغام اینترنتی

en: _Show slider bar in IM window
fa: _نمایش نوار لغزش در پنجرهٔ پیغام اینترنتی

en: Remove IM window transparency on focus
fa: حذف شفافیت پنجرهٔ پیغام اینترنتی هنگام تمرکز

en: Always on top
fa: همیشه رو

note: Buddy List trans options
en: Buddy List Window
fa: پنجرهٔ فهرست رفقا

en: _Buddy List window transparency
fa: شفافیت پنجرهٔ فهرست _رفقا

en: Remove Buddy List window transparency on focus
fa: حذف شفافیت پنجرهٔ فهرست رفقا هنگام تمرکز

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Transparency
fa: شفافیت

note: *< name *< version *  summary
en: Variable Transparency for the buddy list and conversations.
fa: شفافیت متغیر برای فهرست رفقا و گفتگوها.

note: Autostart
en: Startup
fa: راه‌اندازی

en: _Start %s on Windows startup
fa: آ_غاز %s هنگام راه‌اندازی ویندوز

en: _Dockable Buddy List
fa: فهرست رفقای _جدا شدنی

note: Blist On Top
en: _Keep Buddy List window on top:
fa: رو نگه داشتن پنجرهٔ فهرست رفقا_:

note: XXX: Did this ever work?
en: Only when docked
fa: فقط وقتی جدا شده است

en: Options specific to Pidgin for Windows.
fa: گزینه‌های خاص پیجین برای ویندوز.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: XMPP Console
fa: پیشانی XMPP

en: Account:
fa: حساب:

en: The installer is already running.
fa: نصب‌کننده از قبل در حال اجرا است.

en: An instance of Pidgin is currently running.  Please exit Pidgin and try again.
fa: برنامه پيجين از قبل در حال اجرا است. لطفاً از پيجين خارج شود و دوباره سعى کنيد.

note: "Next >" appears on a button on the License Page of the Installer
en: Next >
fa: بعد >

note: $(^Name) is the current Version name (e.g. Pidgin 2.7.0).  $_CLICK will become a translated version of "Click Next to continue."  DO NOT translate the CLICK in $_CLICK.  It will break the installer.
en: $(^Name) is released under the GNU General Public License (GPL). The license is provided here for information purposes only. $_CLICK
fa: $(^Name) تحت مجوز عمومى همگانى گنو (GPL) منتشر شده است. اين مجوز تنها براى اطلاع‌رسانى اينجا ارائه شده است. $_CLICK

note: Installer Subsection Text
en: Pidgin Instant Messaging Client (required)
fa: کارگير پيغام‌رسان اينترنتى پيجين (اجبارى)

note: Installer Subsection Text
en: Shortcuts
fa: میان‌بُرها

note: Installer Subsection Text
en: Desktop
fa: روميزى

note: Installer Subsection Text
en: Start Menu
fa: منوى آغاز

note: Installer Subsection Text
en: Localizations
fa: نسخه‌های محلی

note: Installer Subsection Detailed Description
en: Core Pidgin files and dlls
fa: پرونده‌ها و DLLهاى اصلى پيجين

note: Installer Subsection Detailed Description
en: Shortcuts for starting Pidgin
fa: ميان‌بُرهاى راه‌اندازى پيجين

note: Installer Subsection Detailed Description
en: Create a shortcut to Pidgin on the Desktop
fa: ايجاد ميان‌بُر به پيجين روى روميزى

note: Installer Subsection Detailed Description
en: Create a Start Menu entry for Pidgin
fa: ايجاد مورد براى پيجين در منو آغاز

note: Installer Subsection Detailed Description
en: A multi-platform GUI toolkit, used by Pidgin
fa: جعبه‌ابزار رابط کاربر گرافيکى چند بسترى که پيجين از آن استفاده مى‌کند

note: Text displayed on Installer Finish Page
en: Visit the Pidgin Web Page
fa: صفحه وبى پيجين را ببينيد

en: Unable to uninstall the currently installed version of Pidgin. The new version will be installed without removing the currently installed version.
fa: حذف نسخه‌اى از پيجين که در حال حاضر نصب است ممکن نيست. نسخه جديد بدون حذف نسخه موجود نصب مى‌شود.

note: Installer Subsection Text
en: URI Handlers
fa: متصدى‌هاى نشانى اينترنتى

note: Installer Subsection Text
en: Spellchecking Support
fa: پشتيبانى غلط‌يابى املايى

note: Installer Subsection Detailed Description
en: Support for Spellchecking.  (Internet connection required for installation)
fa: پشتيبانى غلط‌يابى املايى. (براى نصب اتصال اينترنتى لازم است)

en: The uninstaller could not find registry entries for Pidgin.$\rIt is likely that another user installed this application.
fa: حذف‌کننده نمى‌تواند مداخل registery پيچين را پيدا کند.$\r ممکن است کاربر ديگرى اين برنامه را نصب کرده باشد.

en: You do not have permission to uninstall this application.
fa: شما اجازه لازم براى حذف اين برنامه را نداريد.
