Pidgin - en to he translation catalogue (3024 entries)

note: Translators may want to transliterate the name. It is not to be translated.
en: Finch
he: פינץ'

en: %s. Try `%s -h' for more information.
he: %s. יש לנסות את '%s –h' למידע נוסף.

en: %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stderr
      -h, --help          display this help and exit
      -n, --nologin       don't automatically login
      -v, --version       display the current version and exit
he: %s
    שימוש: %s [אפשרות]...
    
      -c, --config=ספריה  השתמש בספרייה לקבצי הגדרות
      -d, --debug         שלח הודעות ניפוי באגים ל-stderr
      -h, --help          הצג הודעה זו וצא
      -n, --nologin       אל תתחבר אוטומטית
      -v, --version       הצג את הגירסא של התוכנה וצא

en: %s encountered errors migrating your settings from %s to %s. Please investigate and complete the migration by hand. Please report this error at http://developer.pidgin.im
he: %s נתקלה בשגיאות בהמרת הגדרותיך מתוך %s אל %s. יש לחקור את הבעיה ולבצע את ההמרה ידנית. נבקשך לדווח תקלה זו באתר http://developer.pidgin.im

en: Error
he: שגיאה

en: Account was not modified
he: החשבון לא עודכן

en: Account was not added
he: החשבון לא נוסף

en: Username of an account must be non-empty.
he: שם המשתמש של החשבון חייב להיות לא-ריק.

en: The account's protocol cannot be changed while it is connected to the server.
he: לא ניתן לשנות את הפרוטוקול של החשבון בעודו מחובר.

en: The account's username cannot be changed while it is connected to the server.
he: לא ניתן לשנות את שם המשתמש בעודו מחובר לשרת.

en: New mail notifications
he: הודעה על דואר חדש

en: Remember password
he: זכור ססמה

en: There are no protocol plugins installed.
he: לא מותקנים תוספים לפרוטוקולים.

en: (You probably forgot to 'make install'.)
he: (כנראה שכחת לעשות 'make install'.)

en: Modify Account
he: עריכת החשבון

en: New Account
he: חשבון חדש

en: Protocol:
he: פרוטוקול:

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Password:
he: ססמה:

en: Alias:
he: תיאור:

note: Register checkbox
en: Create this account on the server
he: צור חשבון זה על השרת

note: Cancel button Cancel
en: Cancel
he: ביטול

note: Save button Save
en: Save
he: שמור

en: Are you sure you want to delete %s?
he: האם למחוק את %s?

en: Delete Account
he: מחק חשבון

note: Delete button
en: Delete
he: מחק

en: Accounts
he: חשבונות

en: You can enable/disable accounts from the following list.
he: אפשר להפעיל ולהשעות חשבונות מן הרשימה להלן.

note: Add button
en: Add
he: הוסף

note: Modify button
en: Modify
he: עריכה

en: %s%s%s%s has made %s his or her buddy%s%s
he: %s%s%s%s הפך %s לחבר שלו/שלה %s%s

en: Add buddy to your list?
he: להוסיף את איש הקשר לרשימה שלך?

en: %s%s%s%s wants to add %s to his or her buddy list%s%s
he: %s%s%s%s רוצה להוסיף את %s לרשימת אנשי-הקשר שלו או שלה%s%s

en: Authorize buddy?
he: לתת אישור לחבר?

en: Authorize
he: אשר

en: Deny
he: דחה

en: Online: %d
    Total: %d
he: מחוברים: %d
    סה"כ: %d

en: Account: %s (%s)
he: חשבון: %s (%s)

en: 
    Last Seen: %s ago
he: 
    נראה לאחרונה: לפני %s

en: Default
he: ברירת המחדל

en: You must provide a username for the buddy.
he: חובה להזין שם משתמש עבור איש הקשר.

en: You must provide a group.
he: חובה להזין קבוצה.

en: You must select an account.
he: חובה לבחור חשבון.

en: The selected account is not online.
he: החשבון שבחרת איננו מחובר.

en: Error adding buddy
he: שגיאה בהוספת איש קשר

en: Username
he: שם משתמש

en: Alias (optional)
he: שם נוסף (לא חובה)

en: Invite message (optional)
he: הודעת ההזמנה (לא חובה)

en: Add in group
he: הוסף לקבוצה

en: Account
he: חשבון

en: Add Buddy
he: הוסף איש קשר

en: Please enter buddy information.
he: יש להזין מידע על איש הקשר.

en: Chats
he: שיחות

en: Name
he: שם

en: Alias
he: כינוי נוסף

en: Group
he: קבוצה

en: Auto-join
he: הצטרף אוטומטית

en: Add Chat
he: הוסף שיחה

en: You can edit more information from the context menu later.
he: ניתן לערוך עוד מידע מתפריט-ההקשר אחר-כך.

en: Error adding group
he: שגיאה בהוספת קבוצה

en: You must give a name for the group to add.
he: חובה להזין שם לקבוצה להוספה.

en: Add Group
he: הוסף קבוצה

en: Enter the name of the group
he: יש להזין את שם הקבוצה

en: Edit Chat
he: ערוך שיחה

en: Please Update the necessary fields.
he: יש לעדכן את השדות הנחוצים.

en: Edit
he: עריכה

en: Edit Settings
he: ערוך הגדרות

en: Information
he: מידע

en: Retrieving...
he: שולף...

en: Get Info
he: הצג פרטים

en: Add Buddy Pounce
he: הוסף תגובה לפעולת איש קשר

en: Send File
he: שלח קובץ

en: Blocked
he: חסום

en: Show when offline
he: הצג כאשר לא-מקוון

en: Please enter the new name for %s
he: אנא הזן את השם חדש עבור %s

en: Rename
he: שנה שם

en: Set Alias
he: קבע שם

en: Enter empty string to reset the name.
he: הזנת מחרוזת ריקה תאפס את השם.

en: Removing this contact will also remove all the buddies in the contact
he: הסרת איש-קשר זה תסיר את על החברים באיש הקשר

en: Removing this group will also remove all the buddies in the group
he: הסרת קבוצה זו גם תסיר את כל החברים בקבוצה

en: Are you sure you want to remove %s?
he: האם להסיר את %s?

note: XXX: anything to do with the returned ui-handle?
en: Confirm Remove
he: אשר הסרה

en: Remove
he: הסר

note: Buddy List
en: Buddy List
he: רשימת אנשי קשר

en: Place tagged
he: המקום סומן

en: Toggle Tag
he: החלף סימון

en: View Log
he: הצג רישום

en: Nickname
he: כינוי

note: Idle stuff
en: Idle
he: חוסר פעילות

en: On Mobile
he: בנייד

en: New...
he: חדש...

en: Saved...
he: שמור...

en: Plugins
he: תוספים

en: Block/Unblock
he: הוסף/הסר חסימה

en: Block
he: חסום

en: Unblock
he: הסר חסימה

en: Please enter the username or alias of the person you would like to Block/Unblock.
he: יש להזין את שם המשתמש או הכינוי של האדם אותו ברצונך לחסום/להוציא מחסימה.

note: Not multiline Not masked? No hints?
en: OK
he: אישור

en: New Instant Message
he: הודעה מידית חדשה

en: Please enter the username or alias of the person you would like to IM.
he: יש להזין את שם המשתמש או הכינוי של האדם אליו ברצונך לשלוח הודעה.

en: Channel
he: ערוץ

en: Join a Chat
he: הצטרף לשיחה

en: Please enter the name of the chat you want to join.
he: יש להזין את שם הצ'אט אליו ברצונך להצטרף.

en: Join
he: הצטרף

en: Please enter the username or alias of the person whose log you would like to view.
he: יש להזין את שם המשתמש או הכינוי של האדם שאת יומן-השיחות שלו ברצונך לקרוא.

note: Create the "Options" frame.
en: Options
he: אפשרויות

en: Send IM...
he: שמור...

en: Block/Unblock...
he: הוסף/הסר חסימה...

en: Join Chat...
he: הצטרף לצ'אט...

en: View Log...
he: הצג יומן-רישום...

en: View All Logs
he: הצג רישומים

en: Show
he: הצג

en: Empty groups
he: קבוצות ריקות

en: Offline buddies
he: חברים מנותקים

en: Sort
he: מיין

en: By Status
he: לפי מצב

en: Alphabetically
he: אלפבתית

en: By Log Size
he: לפי גודל יומן השיחות

en: Buddy
he: איש הקשר

en: Chat
he: שיחה

en: Grouping
he: קיבוץ

en: Certificate Import
he: ייבוא תעודה

en: Specify a hostname
he: פירוט שם שרט

en: Type the host name this certificate is for.
he: יש להקליד את שם השרת שעבורו נועדה התעודה

en: File %s could not be imported.
    Make sure that the file is readable and in PEM format.
he: לא ניתן היה לייבא את הקובץ %s.
    יש לוודא כי הקובץ קריא ובפורמט PEM.

en: Certificate Import Error
he: שגיאה בייבוא תעודה

en: X.509 certificate import failed
he: כישלון בעת ייבוא תעודת X.509

en: Select a PEM certificate
he: בחירת תעודת PEM

en: Export to file %s failed.
    Check that you have write permission to the target path
he: נכשל הייצוא לקובץ %s.
    יש לוודא שיש לך הרשאות כתיבה לספריית היעד

en: Certificate Export Error
he: כשל בייצוא תעודה

en: X.509 certificate export failed
he: ייצוא של תעודת X.509 נכשלה

en: PEM X.509 Certificate Export
he: ייצוא תעודת PEM X.509

en: Certificate for %s
he: תעודה עבור %s

en: Common name: %s
    
    SHA1 fingerprint:
    %s
he: שם משותף: %s
    
    טביעת-אצבע SHA1:
    %s

en: SSL Host Certificate
he: תעודת שרת SSL

en: Really delete certificate for %s?
he: באמת למחוק את התעודה עבור %s?

en: Confirm certificate delete
he: אישור מחיקת תעודה

en: Certificate Manager
he: מנהל התעודות

en: Hostname
he: שם שרת

en: Info
he: מידע

note: Close button
en: Close
he: סגור

en: %s disconnected.
he: %s מנותק.

en: %s
    
    Finch will not attempt to reconnect the account until you correct the error and re-enable the account.
he: %s
    
    פינץ' לא ינסה לחבר מחדש חשבון זה שתתקנ/י את השגיאה ותפעיל/י את החשבון מחדש.

en: Re-enable Account
he: הפעל מחדש חשבון

en: No such command.
he: אין פקודה כזו.

en: Syntax Error:  You typed the wrong number of arguments to that command.
he: שגיאת תחביר:  הקלדת מספר שגוי של ארגומנטים לפקודה זו.

en: Your command failed for an unknown reason.
he: הפקודה שלך נכשלה מסיבה לא ידועה.

en: That command only works in chats, not IMs.
he: פקודה זו פועלת רק בתוך צ'אטים, לא בהודעות.

en: That command only works in IMs, not chats.
he: פקודה זו פועלת רק בהודעות, לא בתוך צ'אטים.

en: That command doesn't work on this protocol.
he: פקודה זו לא פועלת בפקוטוקול זה.

en: Message was not sent, because you are not signed on.
he: ההודעה לא נשלחה מכיוון שאינך מחובר/ת.

en: 
    %s is typing...
he: 
    %s כותב כרגע...

en: You have left this chat.
he: עזבת את הצ'אט הזה.

en: The account has disconnected and you are no longer in this chat. You will be automatically rejoined in the chat when the account reconnects.
he: החשבון נותק וכבר אינך בצא'ט זה. החזרה לצ'אט תיעשה באופן אוטומטי ברגע שהחשבון יתחבר מחדש.

en: Logging started. Future messages in this conversation will be logged.
he: רישום הוחל. הודעות בשיחה זו יירשמו מעתה.

en: Logging stopped. Future messages in this conversation will not be logged.
he: רישום הופסק. הודעות בשיחה זו לא יירשמו מעתה.

en: Send To
he: שלח אל

en: Conversation
he: שיחה

en: Clear Scrollback
he: נקה גלילה לאחור

en: Show Timestamps
he: הצג חתימות-זמן

en: Add Buddy Pounce...
he: הוסף תגובה לפעולת איש קשר...

en: Invite...
he: הזמן...

en: Enable Logging
he: אפשר רישום

en: Enable Sounds
he: אפשר צלילים

en: You are not connected.
he: אינך מחובר/ת.

en: <AUTO-REPLY>
he: <מענה-אוטומטי>

en: List of %d user:
     | List of %d users:
he[0]: רשימה של %d משתמש:
he[1]: רשימה של %d משתמשים:
he[2]: רשימה של %d משתמשים:

en: Supported debug options are: plugins version
he: אפשרויות ניפוי הבאגים הנתמכות הן:  plungins version

en: No such command (in this context).
he: אין פקודה כזו (בהקשר הזה).

en: Use "/help &lt;command&gt;" for help on a specific command.
    The following commands are available in this context:
he: התשמש ב-"help &lt;פקודה&gt;" לקבלת עזרה על פקודה ספציפית.
    להלן הפקודות שאפשריים בהקשר הנוכחי:

en: %s is not a valid message class. See '/help msgcolor' for valid message classes.
he: %s אינו מחלקת מסרים תקפה. יש לראות את המידע בתוך '/help msgcolor' לרשימה של מחלקות-מסרים תקפות.

en: %s is not a valid color. See '/help msgcolor' for valid colors.
he: %s אינו צבע תקף. יש לראות את '/help msgcolor' לצבעים תקפים.

en: say &lt;message&gt;:  Send a message normally as if you weren't using a command.
he: say &lt;message&gt;:  שלח הודעה כרגיל, כאילו לא דרך פקודה.

en: me &lt;action&gt;:  Send an IRC style action to a buddy or chat.
he: me &lt;action&gt;:  שלח למשתמש או צ'אט פעולה נוסח IRC.

en: debug &lt;option&gt;:  Send various debug information to the current conversation.
he: debug &lt;option&gt;:  שלח כל מיני רסיסי מידע לחלון שיחה הנוכחי.

en: clear: Clears the conversation scrollback.
he: clear: נקה את תוכן חלון השיחה.

en: help &lt;command&gt;:  Help on a specific command.
he: help &lt;command&gt;:  עזרה על פקודה ספציפית.

en: users:  Show the list of users in the chat.
he: users:  הצג את רשימת המשתמשים בצ'אט.

en: plugins: Show the plugins window.
he: plugins: : הצג את חלון התוספים.

en: buddylist: Show the buddylist.
he: buddylist: הצג את רשימת החברים.

en: accounts: Show the accounts window.
he: accounts: הצג את חלון החשבונות.

en: debugwin: Show the debug window.
he: debugwin: הצג את חלון ניפוי הבאגים.

en: prefs: Show the preference window.
he: prefs: הצג את חלון ההעדפות.

en: statuses: Show the savedstatuses window.
he: statuses: הצג את חלון המצבים-השמורים.

en: msgcolor &lt;class&gt; &lt;foreground&gt; &lt;background&gt;: Set the color for different classes of messages in the conversation window.<br>    &lt;class&gt;: receive, send, highlight, action, timestamp<br>    &lt;foreground/background&gt;: black, red, green, blue, white, gray, darkgray, magenta, cyan, default<br><br>EXAMPLE:<br>    msgcolor send cyan default
he: msgcolor &lt;מחלקה&gt; &lt;צבע-תוכן&gt; &lt;רקע&gt;: קבע צבע עבור מחלקות שונות של הודעות בחלון השיחה.<br>    &lt;מחלקה&gt;: receive, send, highlight, action, timestamp<br>    &lt;צבע-תוכן/רקע&gt;: black, red, green, blue, white, gray, darkgray, magenta, cyan, default<br><br>לדוגמא:<br>    msgcolor send cyan default

en: Unable to open file.
he: אין אפשרות לפתוח את הקובץ.

en: Debug Window
he: חלון ניפוי באגים

note: XXX: Setting the GROW_Y for the following widgets don't make sense. But right now * it's necessary to make the width of the debug window resizable ... like I said, * it doesn't make sense. The bug is likely in the packing in gntbox.c.
en: Clear
he: נקה

en: Filter:
he: נפה:

en: Pause
he: השהייה

en: File Transfers - %d%% of %d file | File Transfers - %d%% of %d files
he[0]: העברות קבצים - %d%% מתוך %d קובץ
he[1]: העברות קבצים - %d%% מתוך %d קבצים
he[2]: העברות קבצים - %d%% מתוך %d קבצים

note: Create the window.
en: File Transfers
he: משלוח קבצים

en: Progress
he: התקדמות

en: Filename
he: שם הקובץ

en: Size
he: גודל

en: Speed
he: מהירות

en: Remaining
he: נשאר

note: XXX: Use of ggp_str_to_uin() is an ugly hack!
en: Status
he: מצב

en: Close this window when all transfers finish
he: סגור חלון זה לאחר שכל ההעברות נסתיימו

en: Clear finished transfers
he: הסרה העברות שהסתיימו

en: Stop
he: עצור

en: Waiting for transfer to begin
he: ממתין להעברה להתחיל

en: Cancelled
he: בוטל

en: Failed
he: נכשל

en: %.2f KiB/s
he: %.2f ק"בש

en: Sent
he: נשלחו

en: Received
he: נתקבלו

en: Finished
he: הושלם

en: The file was saved as %s.
he: הקובץ נשמע בתור %s.

en: Sending
he: שליחה

en: Receiving
he: קבלה

en: Conversation in %s on %s
he: שיחה בתוך %s בתאריך %s

en: Conversation with %s on %s
he: שיחות עם %s בתאריך %s

en: System events will only be logged if the "Log all status changes to system log" preference is enabled.
he: אירועי מערכת רק יירשמו אם סומן "רשום כל שינויי סטטוס ליומן המערכת".

en: Instant messages will only be logged if the "Log all instant messages" preference is enabled.
he: הודעות רק יירשמו אם סומן "רשום את כל ההודעות".

en: Chats will only be logged if the "Log all chats" preference is enabled.
he: צ'אטים רק יירשמו אם סומן "רשום את כל הצ'אטים".

en: No logs were found
he: לא נמצאו יומני רישום

en: Total log size:
he: גודל יומן סה"כ:

note: Search box *********
en: Scroll/Search:
he: גלול/חפש:

en: Conversations in %s
he: שיחות בתוך %s

en: Conversations with %s
he: %s שיחות עם

en: All Conversations
he: כל השיחות

en: System Log
he: דו"ח מערכת

en: Calling...
he: מתקשר...

en: Hangup
he: התנתק

note: Number of actions
en: Accept
he: אשר

en: Reject
he: דחה

en: Call in progress.
he: באמצע שיחה.

en: The call has been terminated.
he: השיחה נותקה.

en: %s wishes to start an audio session with you.
he: נתקבלה בקשה מאת %s לבצע התקשרות קולית.

en: %s is trying to start an unsupported media session type with you.
he: נקבלה בקשה מאת %s לביצוע התקשרות שאינה נתמכת.

en: You have rejected the call.
he: דחית את השיחה.

en: call: Make an audio call.
he: call: בצע התקשרות קולית.

en: Emails
he: דוא"ל

en: You have mail!
he: יש לך דואר!

en: Sender
he: שולח

en: Subject
he: הנדון

en: %s (%s) has %d new message. | %s (%s) has %d new messages.
he[0]: %s (%s) יש הודעה חדשה %d.
he[1]: %s (%s) יש %d הודעות חדשות.
he[2]: %s (%s) יש %d הודעות חדשות.

en: New Mail
he: דוא"ל חדש

en: Info for %s
he: מידע עבור %s

en: Buddy Information
he: מידע עבור איש הקשר

en: Continue
he: המשך

en: IM
he: הודעה

en: Invite
he: הזמן

en: (none)
he: (ללא)

note: XXX: The following expects that finch_notify_message gets called. This * may not always happen, e.g. when another plugin sets its own * notify_message. So tread carefully.
en: URI
he: כתובת

en: ERROR
he: שגיאה

en: loading plugin failed
he: טעינת התוסף נכשלה

en: unloading plugin failed
he: כיבוי התוסף נכשל

en: Name: %s
    Version: %s
    Description: %s
    Author: %s
    Website: %s
    Filename: %s
he: שם: %s
    גירסה: %s
    תיאור: %s
    מחבר: %s
    אתר: %s
    קובץ: %s

en: Plugin need to be loaded before you can configure it.
he: על התוסף להיות טעון לפני שניתן לשנות לו הגדרות.

en: No configuration options for this plugin.
he: אין אפשרויות הגדרה לתוסף זה.

en: Error loading plugin
he: שגיאה בטעינת תוסף

en: The selected file is not a valid plugin.
he: הקובץ שנבחר אינו תוסף.

en: Please open the debug window and try again to see the exact error message.
he: יש לפתוח את חלון ניפוי הבאגים ולנסות שוב על מנת לראות את הודעת השגיאה המדוייקת.

en: Select plugin to install
he: יש לבחור תוסף להתקין

en: You can (un)load plugins from the following list.
he: ניתן לטעון ולהשעות תוספים מן הרשימה שלהלן.

en: Install Plugin...
he: התקן תוסף...

en: Configure Plugin
he: הגדר את התוסף

note: copy the preferences to tmp values... * I liked "take affect immediately" Oh well :-( (that should have been "effect," right?) Back to instant-apply! I win!  BU-HAHAHA! Create the window
en: Preferences
he: העדפות

en: Please enter a buddy to pounce.
he: הזן איש קשר שיש להגיב לפעילות שלו.

en: New Buddy Pounce
he: צור תגובת פעילות חדשה

en: Edit Buddy Pounce
he: ערוך שינויים בתגובת פעילות

note: Create the "Pounce on Whom" frame.
en: Pounce on Whom
he: למי להגיב

note: Account:
en: Account:
he: חשבון:

en: Buddy name:
he: שם איש הקשר:

note: Create the "Pounce When Buddy..." frame.
en: Pounce When Buddy...
he: הפעל כאשר איש-קשר...

en: Signs on
he: מתחבר

en: Signs off
he: מתנתק

en: Goes away
he: מתרחק/ת מהמחשב

en: Returns from away
he: חוזר/ת למחשב

en: Becomes idle
he: חסר/ת פעילות

en: Is no longer idle
he: כבר לא חסר/ת פעילות

en: Starts typing
he: מתחיל/ה להקליד

en: Pauses while typing
he: עוצר בעת הקלדה

en: Stops typing
he: מפסיק/ה להקליד הודעה

en: Sends a message
he: שולח הודעה

note: Create the "Action" frame.
en: Action
he: פעולה

en: Open an IM window
he: פתח חלון הודעות

en: Pop up a notification
he: הצג התרעה

en: Send a message
he: שלח הודעה

en: Execute a command
he: הפעל הפקודה

en: Play a sound
he: נגן צליל

en: Pounce only when my status is not Available
he: הגב רק כאשר אני לא מסומן כזמין

en: Recurring
he: שוב ושוב

en: Cannot create pounce
he: לא יכול ליצור תגובת-פעולה

en: You do not have any accounts.
he: אין לך חשבונות.

en: You must create an account first before you can create a pounce.
he: עליך ליצור חשבון לפני יצירת תגובת-פעולה.

en: Are you sure you want to delete the pounce on %s for %s?
he: האם למחוק את התגובה על %s עבור %s?

en: Buddy Pounces
he: תגובות פעילות

en: %s has started typing to you (%s)
he: %s התחיל לכתוב לך הודעה (%s)

en: %s has paused while typing to you (%s)
he: %s עצר בזמן כתיבת הודעה אליך (%s)

en: %s has signed on (%s)
he: %s התחבר (%s)

en: %s has returned from being idle (%s)
he: %s חזר לפעילות (%s)

en: %s has returned from being away (%s)
he: %s חזר למחשב (%s)

en: %s has stopped typing to you (%s)
he: %s הפסיק להקליד לך הודעה (%s)

en: %s has signed off (%s)
he: %s התנתק (%s)

en: %s has become idle (%s)
he: %s חסר פעילות (%s)

en: %s has gone away. (%s)
he: %s התרחק/ה מהמחשב. (%s)

en: %s has sent you a message. (%s)
he: %s שלך לך הודעה. (%s)

en: Unknown pounce event. Please report this!
he: אירעה פעילות לא מוכרת. אנא דווח על כך!

en: Based on keyboard use
he: על-פי פעילות מקלדת

en: From last sent message
he: מזמן שליחת ההודעה האחרונה

en: Never
he: לעולם לא

en: Show Idle Time
he: הצג זמן חוסר פעילות

en: Show Offline Buddies
he: הצג חברים מנותקים

en: Notify buddies when you are typing
he: הודע לאנשי קשר בעת שאת/ה מקליד

en: Log format
he: מבנה הרישום

en: Log IMs
he: רשום הודעות מיידיות

en: Log chats
he: רשום שיחות

en: Log status change events
he: רשום את כל שינויי הסטטוס

en: Report Idle time
he: דווח זמן חוסר פעילות

en: Change status when idle
he: שנה מצב בעת חוסר פעילות

en: Minutes before changing status
he: דקות לפני שינוי מצב

en: Change status to
he: שנה מצב להיות

en: Conversations
he: שיחות

en: Logging
he: רישום

en: You must fill all the required fields.
he: יש למלא את כל שדות-החובה.

en: The required fields are underlined.
he: שדות-החובה מסומנים בקו-תחתון.

en: Not implemented yet.
he: טרם יושם.

en: Save File...
he: שמירה בשם...

en: Open File...
he: פתיחת קובץ...

en: Choose Location...
he: בחירת מיקום...

en: Hit 'Enter' to find more rooms of this category.
he: יש להקיש 'אנטר' למציאת עוד חדרי-צ'אט מסוג זה

en: Get
he: שליפה

note: Create the window.
en: Room List
he: רשימת חדרים

en: Buddy logs in
he: איש קשר נכנס

en: Buddy logs out
he: איש קשר התנתק

en: Message received
he: הודעה התקבלה

en: Message received begins conversation
he: הודעה התקבלה, מתחיל בדו-שיח

en: Message sent
he: הודעה נשלחה

en: Person enters chat
he: מישהו נכנס לשיחה

en: Person leaves chat
he: מישהו עזב את השיחה

en: You talk in chat
he: אתה מדבר בשיחה

en: Others talk in chat
he: אחרים מדברים בשיחה

en: Someone says your username in chat
he: מישהו מזכיר את שם המשתמש שלך בשיחה

en: Attention received
he: תשומת-לב התקבלה

en: GStreamer Failure
he: תקלת GStreamer

en: GStreamer failed to initialize.
he: כישלון בעת איתחול GStreamer

en: (default)
he: ברירת המחדל))

en: Sound Preferences
he: העדפות צליל

en: Profiles
he: פרופילים

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Console Beep
he: ציפצוף קונסולה

en: Command
he: פקודה

en: No Sound
he: ללא צליל

en: Sound Method
he: שיטת הצליל

en: Method:
he: שיטה:

en: Sound Command
    (%s for filename)
he: פקודת צליל
    (%s עבור שם-קובץ)

note: Sound options
en: Sound Options
he: הגדרות הצליל

en: Sounds when conversation has focus
he: צלילים כאשר חלון השיחה החלון הפעיל

en: Always
he: תמיד

en: Only when available
he: רק כאשר זמין

en: Only when not available
he: רק כאשר לא-זמין

en: Volume(0-100):
he: עוצמת-שמע(0-100):

note: Sound events
en: Sound Events
he: ארועי צליל

en: Event
he: אירוע

en: File
he: קובץ

en: Test
he: בדיקה

en: Reset
he: אפס

en: Choose...
he: בחר...

en: Are you sure you want to delete "%s"
he: האם למחוק את "%s"

en: Delete Status
he: מחק מצב

en: Saved Statuses
he: סטטוסים נשמרו

en: Title
he: תואר

en: Type
he: סוג

en: Message
he: הודעה

note: Use
en: Use
he: השתמש

en: Invalid title
he: כותרת לא-תקפה

en: Please enter a non-empty title for the status.
he: יש להזין כותרת לא-ריקה עבור המצב.

en: Duplicate title
he: כפילות בכותרות

en: Please enter a different title for the status.
he: יש להזין כותרת שונה עבור המצב.

en: Substatus
he: תת-מצב

en: Status:
he: מצב:

en: Message:
he: הודעה:

en: Edit Status
he: ערוך מצב

en: Certificates
he: תעודות

en: Sounds
he: צלילים

en: Statuses
he: מצבים

en: Error loading the plugin.
he: שגיאה בטעינת התוסף.

en: Couldn't find X display
he: לא יכול למצוא את תצוגת X

en: Couldn't find window
he: לא מוצא חלון

en: This plugin cannot be loaded because it was not built with X11 support.
he: לא ניתן לטעון את התוסף מכיוון שנבנה ללא תמיכת X11.

en: Clipboard plugin
he: תוסף לוח ההעתקה

en: When the gnt clipboard contents change, the contents are made available to X, if possible.
he: כאשר תוכן לוח ההעתקה של gnt משתנה, התוכן גם נעשה זמין עבור X, אם ניתן.

en: %s just signed on
he: %s כרגע התחבר

en: %s just signed off
he: %s כרגע התנתק

en: %s sent you a message
he: %s שלך לך הודעה

en: %s said your nick in %s
he: %s אמר את השם-כינוי שלך בתוך %s

en: %s sent a message in %s
he: %s שלך לך הודעה בתוך %s

en: Buddy signs on/off
he: איש קשר מתחבר/מתנתק

en: You receive an IM
he: את/ה מקבל/ת הודעה מיידית

en: Someone speaks in a chat
he: מישהו מדבר בשיחה

en: Someone says your name in a chat
he: מישהו מזכיר את שמך בשיחה

note: Translators: "toaster" here means "pop-up".
en: Notify with a toaster when
he: התרעה עם טוסטר כאשר

en: Beep too!
he: גם צפצף!

en: Set URGENT for the terminal window.
he: קבע כדחוף בחלון הטרמינל

note: Translators: "toaster" here means "pop-up".
en: Toaster plugin
he: תוסף טוסטר

en: <b>Conversation with %s on %s:</b><br>
he: <b>שיחה עם %s על %s:</b><br>

en: History Plugin Requires Logging
he: תוסף ההיסטוריה דורש רישום יומנים

en: Logging can be enabled from Tools -> Preferences -> Logging.
    
    Enabling logs for instant messages and/or chats will activate history for the same conversation type(s).
he: ניתן לאפשר רישום מתוך כלים -> העדפות -> רישום.
    
    איפשור יומנים להודעות ו/או צ'אטים יפעיל היסטוריה עבור אותם סוגי שיחות.

en: Shows recently logged conversations in new conversations.
he: מציג שיחות אחרונות בחלונות שיחה חדשות.

en: When a new conversation is opened this plugin will insert the last conversation into the current conversation.
he: כאשר חלון שיחה חדש נפתח, תוסף זה יכניס את השיחה האחרונה לראש החלון.

en: 
    Fetching TinyURL...
he: 
    מביא TinyURL...

en: TinyURL for above: %s
he: URL מקוצר עבור הנ"ל: %s

en: Only create TinyURL for URLs of this length or greater
he: רק ייצר TinyURL עבור כתובות באורך הזה ומעלה

en: TinyURL (or other) address prefix
he: ראשית כתובת עבור TinyURL (או אחר)

en: TinyURL plugin
he: תוסף TinyURL

en: Online
he: מחובר

en: Offline
he: מנותק

en: Online Buddies
he: חברים מחוברים

en: Offline Buddies
he: חברים מנותקים

en: Online/Offline
he: מחובר/מנותק

en: Meebo
he: מיבו

en: No Grouping
he: ללא קיבוץ

en: Nested Subgroup
he: קבוצה בתוך קבוצה

en: Nested Grouping (experimental)
he: קבוצות בתוך קבוצות (נסיוני)

en: Provides alternate buddylist grouping options.
he: מאפשר אפשרויות נוספות לחלוקת רשימת אנשי הקשר לקבוצות.

note: Translator Note: The "backlog" is the conversation buffer/history.
en: lastlog: Searches for a substring in the backlog.
he: laslot: חפש מחרוזת ברישום השיחה.

en: Lastlog plugin.
he: תוסף Lastlog.

en: accounts
he: חשבונות

en: Password is required to sign on.
he: סיסמתך נחוצה להתחברות.

en: Enter password for %s (%s)
he: הזן ססמה עבור %s (%s)

en: Enter Password
he: הזן ססמה

en: Save password
he: שמור חדשה

en: Missing protocol plugin for %s
he: חסר תוסף הפרוטוקול עבור %s

en: Connection Error
he: שגיעת התחברות

en: New passwords do not match.
he: הססמה החדשה ווידואה אינם תואמים.

en: Fill out all fields completely.
he: יש למלא את כל שדות הטופס.

en: Original password
he: ססמה מקורית

en: New password
he: ססמה חדשה

en: New password (again)
he: ודא ססמה חדשה

en: Change password for %s
he: שנה ססמה עבור %s

en: Please enter your current password and your new password.
he: אנא הזן את סיסמתך הנוכחית וסיסמתך החדשה:

en: Change user information for %s
he: שנה פרטי משתמש עבור %s

en: Set User Info
he: מידע כללי על המשתמש

en: This protocol does not support setting a public alias.
he: פרוטוקול זה אינו תומך בקביעת שמות נוספים פומביים.

en: This protocol does not support fetching the public alias.
he: פרוטוקול זה אינו תומך בשליפת שמות נוספים פומביים.

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Buddies
he: אנשי קשר

en: buddy list
he: רשימת אנשי קשר

en: The certificate is self-signed and cannot be automatically checked.
he: התעודה נחתמה על ידי עצמה ולא ניתן לבדוק אותה אוטומטית.

en: The certificate is not trusted because no certificate that can verify it is currently trusted.
he: לא ניתן לבטוח בתעודה כיוון שאין תעודה מאושרת שיכולה לאמת אותה.

en: The certificate is not valid yet.  Check that your computer's date and time are accurate.
he: התעודה עוד לא בתוקף.  יש לוודא כי השעה והתאריך של מחשבך מדוייקים.

en: The certificate has expired and should not be considered valid.  Check that your computer's date and time are accurate.
he: תוקף התעודה פג ויש להתייחס אליה כתעודה שאינה בתוקף.  יש לוודא כי השעה והתאריך של מחשבך מדוייקים.

note: Translators: "domain" refers to a DNS domain (e.g. talk.google.com)
en: The certificate presented is not issued to this domain.
he: התעודה שהוצגה לא הונפקה עבור האתר הזה.

en: You have no database of root certificates, so this certificate cannot be validated.
he: אין לך מסד-נתונים של תעודות שורש, אז לא ניתן לאשרר תעודה זו.

en: The certificate chain presented is invalid.
he: שרשרת התעודות בהנפקת תעודה זו אינה תקפה.

en: The certificate has been revoked.
he: התעודה בוטלה.

en: An unknown certificate error occurred.
he: אירעה שגיאה לא-מוכרת עם התעודה.

en: (DOES NOT MATCH)
he: (לא תואם)

note: Make messages
en: %s has presented the following certificate for just-this-once use:
he: %s הציג בפניך את התעודה הבאה לשימוש רכ-עכשיוי:

en: Common name: %s %s
    Fingerprint (SHA1): %s
he: שם משותף: %s %s
    טביעת-אצבע (SHA1): %s

note: TODO: Find what the handle ought to be
en: Single-use Certificate Verification
he: וידוא תעודות חד-פעמיות

note: Scheme name Pool name
en: Certificate Authorities
he: רשיויות הנפקת תעודות

note: Scheme name Pool name
en: SSL Peers Cache
he: מטמון חיבורי SSL

note: Make messages
en: Accept certificate for %s?
he: לקבל תעודה עבור %s?

note: TODO: Find what the handle ought to be
en: SSL Certificate Verification
he: וידוא תעודת SSL

en: _View Certificate...
he: הצג ת_עודה...

en: The certificate for %s could not be validated.
he: לא ניתן לבצע אימות של התעודה עבור %s.

note: TODO: Probably wrong.
en: SSL Certificate Error
he: שגיאת תעודת SSL

en: Unable to validate certificate
he: לא ניתן לאמת את התעודה

en: The certificate claims to be from "%s" instead. This could mean that you are not connecting to the service you believe you are.
he: התעודה טוענת שהיא באה בעצם מאת "%s". ייתכן וזה אומר שהשירות אליו התחברת אינו השירות שחשבת שהוא.

note: TODO: Find what the handle ought to be
en: Certificate Information
he: פרטי התעודה

en: Registration Error
he: שגיאת רישום

en: Unregistration Error
he: שגיאת הסרת-רישום

en: +++ %s signed on
he: +++ %s התחבר

en: +++ %s signed off
he: +++ %s התנתק

en: Unknown error
he: שגיאה לא מוכרת

en: Unable to send message: The message is too large.
he: לא ניתן לשלוח את ההודעה: ההודעה ארוכה מדי.

en: Unable to send message to %s.
he: לא ניתן לשלוח הודעה ל %s.

en: The message is too large.
he: ההודעה ארוכה מדי.

en: Unable to send message.
he: לא ניתן לשלוח הודעה

en: Send Message
he: שלח הודעה

en: _Send Message
he: שלח הודעה

en: %s entered the room.
he: %s נכנס לחדר

en: %s [<I>%s</I>] entered the room.
he: %s [<I>%s</I>] נכנס לחדר.

en: You are now known as %s
he: את/ה ידוע/ה כעת בשם %s

en: %s is now known as %s
he: %s ידוע כעת בשם %s

en: %s left the room.
he: %s עזב את החדר

en: %s left the room (%s).
he: %s עזב את החדר (%s).

en: Invite to chat
he: הזמן לצ'אט

note: Put our happy label in it.
en: Please enter the name of the user you wish to invite, along with an optional invite message.
he: יש להזין את שם המשתמש שברצונך להזמין, יחד עם הודעת הזמנה אופציונלית.

en: Whether the specified command should handle "aim" URLs
he: האם הפקודה שצויינה צריכה לטפל בכתובות "aim".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "aim" URLs.
he: אמת אם הפקודה שהוגדרת לכפתור "פקודה" צריך לטפל בכתובות "aim".

en: The handler for "aim" URLs
he: המטפל בכתובות "aim"

en: The command used to handle "aim" URLs, if enabled.
he: הפקודה לטיפול בכתובות "aim", אם הופעלה.

en: Run the command in a terminal
he: הפעל את הפקודה בתוך טרמינל

en: True if the command used to handle this type of URL should be run in a terminal.
he: אמת אם הפקודה לטיפול בסוג זה של כתובת צריכה לרוץ בטרמינל.

en: Whether the specified command should handle "gg" URLs
he: האם הפקודה שצויינה צריכה לטפל בכתובות "gg".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "gg" URLs.
he: אמת אם הפקודה שהוגדרת לכפתור "פקודה" צריך לטפל בכתובות "gg".

en: The handler for "gg" URLs
he: המטפל בכתובות "gg"

en: The command used to handle "gg" URLs, if enabled.
he: הפקודה לטיפול בכתובות "gg", אם הופעלה.

en: Whether the specified command should handle "icq" URLs
he: האם הפקודה שצויינה צריכה לטפל בכתובות "icq".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "icq" URLs.
he: אמת אם הפקודה שהוגדרת לכפתור "פקודה" צריך לטפל בכתובות "icq".

en: The handler for "icq" URLs
he: המטפל בכתובות "icq"

en: The command used to handle "icq" URLs, if enabled.
he: הפקודה לטיפול בכתובות "icq", אם הופעלה.

en: Whether the specified command should handle "irc" URLs
he: האם הפקודה שצויינה צריכה לטפל בכתובות "irc".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "irc" URLs.
he: אמת אם הפקודה שהוגדרת לכפתור "פקודה" צריך לטפל בכתובות "irc".

en: The handler for "irc" URLs
he: המטפל בכתובות "irc"

en: The command used to handle "irc" URLs, if enabled.
he: הפקודה לטיפול בכתובות "irc", אם הופעלה.

en: Whether the specified command should handle "sip" URLs
he: האם הפקודה שצויינה צריכה לטפל בכתובות "sip".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "sip" URLs.
he: אמת אם הפקודה שהוגדרת לכפתור "פקודה" צריך לטפל בכתובות "aim".

en: The handler for "sip" URLs
he: המטפל בכתובות "sip"

en: The command used to handle "sip" URLs, if enabled.
he: הפקודה לטיפול בכתובות "sip", אם הופעלה.

en: Whether the specified command should handle "xmpp" URLs
he: האם הפקודה שצויינה צריכה לטפל בכתובות "xmpp".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "xmpp" URLs.
he: אמת אם הפקודה שהוגדרת לכפתור "פקודה" צריך לטפל בכתובות "xmpp".

en: The handler for "xmpp" URLs
he: המטפל בכתובות "xmpp"

en: The command used to handle "xmpp" URLs, if enabled.
he: הפקודה לטיפול בכתובות "xmpp", אם הופעלה.

en: Failed to get connection: %s
he: כישלון בהשגת חיבור: %s

en: Failed to get name: %s
he: כישלון בהשגת שם: %s

en: Failed to get serv name: %s
he: כישלון בהשגת שם שרת: %s

en: Purple's D-BUS server is not running for the reason listed below
he: שרת ה- D-BUS של Purple אינה פועלת עקב הסיבות שלהלן

en: No name
he: ללא שם

en: Unable to create new resolver process
he: לא ניתן ליצור תהליך resolver חדש

en: Unable to send request to resolver process
he: לא ניתן לשלוח בקשה לתהליך ה-resolver

en: Error resolving %s:
    %s
he: שגיאה ב-resolving %s:
    %s

en: Error resolving %s: %d
he: שגיאה ב-resolving %s: %d

en: Error reading from resolver process:
    %s
he: שגיאה בקריאה מתהליך ה-resolver:
    %s

en: Resolver process exited without answering our request
he: שירות תרגום הכתובת סיים ללא תשובה לבקשתנו

en: Error converting %s to punycode: %d
he: שגיאה בהמרת %s אל punycode: %d

en: Thread creation failure: %s
he: כשל בעת יצירת חוט-תהליך חדש: %s

en: Unknown reason
he: סיבה לא ידועה

en: Aborting DNS lookup in Tor Proxy mode.
he: מבטל שאילתת DNS בעת שימוש במתווך Tor.

en: Error reading %s: 
    %s.
he: שגיאה בקריאה %s: 
    %s.

en: Error writing %s: 
    %s.
he: שגיאה בכתיבה %s: 
    %s.

en: Error accessing %s: 
    %s.
he: שגיאה בגישה ל- %s: 
    %s.

en: Directory is not writable.
he: הספרייה אינה ברת-כתיבה.

en: Cannot send a file of 0 bytes.
he: לא יכול לשלוח קובץ בגןדל של 0 ביתים

en: Cannot send a directory.
he: לא יכול לשלוח ספרייה

en: %s is not a regular file. Cowardly refusing to overwrite it.
he: %s אינו קובץ רגיל. מסרב בפחדנות לכתוב עליו.

en: File is not readable.
he: הקובץ אינו קריא.

en: %s wants to send you %s (%s)
he: %s רוצה לשלוח לך %s (%s)

en: %s wants to send you a file
he: %s רוצה לשלוח לך קובץ

en: Accept file transfer request from %s?
he: האם ברצונך לקבל את הבקשה להעברת קובץ מ-%s?

en: A file is available for download from:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
he: קיים קובץ להורדה מ:
    שרת מרוחק: %s
    יציאה מרוחקת: %d

en: %s is offering to send file %s
he: %s מציע/ה לשלוח קובץ %s

en: %s is not a valid filename.
he: %s אינו שם חוקי לקובץ.

en: Offering to send %s to %s
he: מציע לשלוח %s ל-%s

en: Starting transfer of %s from %s
he: מתחיל את ההעברה של %s מ-%s

en: Transfer of file <A HREF="file://%s">%s</A> complete
he: העברה של הקובץ <A HREF="file://%s">%s</A> הושלמה

en: Transfer of file %s complete
he: העברה של קובץ %s הושלמה

en: File transfer complete
he: הושלמה העברת הקובץ

en: You cancelled the transfer of %s
he: ביטלת את העברת %s

en: File transfer cancelled
he: העברת הקובץ בוטלה

en: %s cancelled the transfer of %s
he: %s ביטל את העברת %s

en: %s cancelled the file transfer
he: העברת הקובץ בוטלה על ידי %s

en: File transfer to %s failed.
he: העברת הקובץ ל-%s נכשלה.

en: File transfer from %s failed.
he: העברת הקובץ מ-%s נכשלה.

en: <b><font color="red">The logger has no read function</font></b>
he: <b><font color="red">לתוכנת הרישום אין פונקצית קריאה</font></b>

en: Plain text
he: טקסט רגיל

en: Old flat format
he: פורמט ישן רגיל

en: Logging of this conversation failed.
he: רישום שיחה זו, נכשל.

en: <font color="red"><b>Unable to find log path!</b></font>
he: <font color="red"><b>לא ניתן למצוא את נתיב הרישום!</b></font>

en: <font color="red"><b>Could not read file: %s</b></font>
he: <font color="red"><b>לא ניתן לקרוא קובץ: %s</b></font>

en: (%s) %s <AUTO-REPLY>: %s
he: (%s) %s <מענה-אוטומטי>: %s

en: No codecs found. Install some GStreamer codecs found in GStreamer plugins packages.
he: לא נמצאו דוחסים. יש להתקין דוחסים של GStreamer מתוך חבילות התוסף GStreamer.

en: No codecs left. Your codec preferences in fs-codecs.conf are too strict.
he: לא נותרו דוחסים. ההגדרות שלך בקובץ fs-codecs.conf נוקשות מדי.

en: A non-recoverable Farsight2 error has occurred.
he: אירעה שגיאה שלא ניתן להתאושש ממנה ב-Farsight2.

en: A non-recoverable Farstream error has occurred.
he: ארעה שגיאה בזרם־רחק אשר לא ניתן להתאושש ממנה.

en: Error with your microphone
he: שגיאה עם המיקרופון שלך

en: Error with your webcam
he: שגיאה עם המצלמה שלך

en: Conference error
he: שגיאה בועידה

en: Error creating session: %s
he: שגיאה ביצירת החיבור: %s

en: Disabled
he: כבוי

en: You are using %s, but this plugin requires %s.
he: את/ה משתמש/ת ב- %s, אבל תוסף זה דורש %s.

en: This plugin has not defined an ID.
he: תוסף זה לא הגדיר מזהה.

en: Plugin magic mismatch %d (need %d)
he: אי-התאמה במספר הקסם של התוסף %d (צריך להיות %d)

en: ABI version mismatch %d.%d.x (need %d.%d.x)
he: אי-התאמה בגירסת ABI %d.%d.x (צריך %d.%d.x)

en: Plugin does not implement all required functions (list_icon, login and close)
he: התוסף לא מיישם את כל הפונקציות הדרושות (list_icon, login וכן close)

en: The required plugin %s was not found. Please install this plugin and try again.
he: חסר תוסף %s. מומלץ להתקין את התוסף מחדש ולנסות שנית.

en: Unable to load the plugin
he: שגיאה בטעינת התוסף

en: The required plugin %s was unable to load.
he: לא ניתן לטעון את התוסף %s.

en: Unable to load your plugin.
he: שגיאה בטעינת התוסף שלך.

en: %s requires %s, but it failed to unload.
he: %s דורש את %s, אך זה נכשל בטעינה.

en: Autoaccept
he: אשר אוטומטית

en: Auto-accept file transfer requests from selected users.
he: אשר אוטומטית קבלת קבצים ממשתמשים מסומנים.

en: Autoaccepted file transfer of "%s" from "%s" completed.
he: אחרי אישור-קבלה אוטומטי, הסתיימה העברת "%s" מאת "%s".

en: Autoaccept complete
he: אישור קבלה אוטומטי הסתיימה

en: When a file-transfer request arrives from %s
he: האם ברצונך לקבל את הבקשה להעברת קובץ מ-%s?

en: Set Autoaccept Setting
he: קבע הגדרות אישור קבלה אוטומטי

en: _Save
he: שמור

en: _Cancel
he: ביטול

en: Ask
he: שאל

en: Auto Accept
he: אשר אוטומטית

en: Auto Reject
he: התחבר מחדש בצורה אוטומטית

en: Autoaccept File Transfers...
he: אשר העברת קבצים אוטומטית...

note: XXX: Is there a better way than this? There really should be.
en: Path to save the files in
    (Please provide the full path)
he: נתיב לשמור בו את הקבצים
    (יש לספק נתיב מלא)

en: When a file-transfer request arrives from a user who is
    *not* on your buddy list:
he: כאשר מגיעה בקשה להעברת-קובץ ממשתמש
    אשר *אינו* ברשימת החברים שלך:

en: Notify with a popup when an autoaccepted file transfer is complete
    (only when there's no conversation with the sender)
he: הצג התרעה לאחר שהעברת קובץ שאושר אוטומטית הסתיימה
    (רק כאשר אין שיחה עם השולח)

en: Create a new directory for each user
he: צור ספרייה חדשה עבור כל משתמש

en: Escape the filenames
he: קדד אותיות בעייתיות בשמות הקבצים

en: Notes
he: הערות

en: Enter your notes below...
he: הזן את הערותיך להלן...

en: Edit Notes...
he: ערוך הערות...

note: *< major version *< minor version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy Notes
he: הערות איש-קשר

note: *< name *< version
en: Store notes on particular buddies.
he: אחסן הערות על אנשי-קשר מסויימים

note: *< summary
en: Adds the option to store notes for buddies on your buddy list.
he: מוסיף את האפשרות לרשום הערות על אנשי הקשר ברשימתך.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Cipher Test
he: בדיקת הצפנה

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Tests the ciphers that ship with libpurple.
he: בודק את המצפינים שנשלחים עם libpurple.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: DBus Example
he: דוגמת DBus

note: *< name *< version *  summary *  description
en: DBus Plugin Example
he: דוגמא לתוסף DBus

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: File Control
he: בקרת קבצים

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Allows control by entering commands in a file.
he: מאפשר שליטה ע"י הכנסת פקודות לקובץ.

en: Minutes
he: דקות

note: This is a cultural reference.  Dy'er Mak'er is a song by Led Zeppelin. If that doesn't translate well into your language, drop the 's before translating.
en: I'dle Mak'er
he: אני רוצה לנוח

en: Set Account Idle Time
he: קבע את זמן חוסר פעילות של החשבון

en: _Set
he: _קבע

en: None of your accounts are idle.
he: אף אחד מן החשבונות שלך חסר-פעילות.

en: Unset Account Idle Time
he: בטל את זמן חוסר פעילות של החשבון

en: _Unset
he: ב_טל

en: Set Idle Time for All Accounts
he: קבע את זמן חוסר הפעילות עבור כל החשבונות

en: Unset Idle Time for All Idled Accounts
he: בטל את זמן חוסר הפעילות עבור כל החשבונות

en: Allows you to hand-configure how long you've been idle
he: מאפשר להגדיר ידנית כמה זמן החשבון בחוסר פעילות

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: IPC Test Client
he: לקוח לבדיקת IPC

note: *< name *< version *  summary
en: Test plugin IPC support, as a client.
he: בודק תמיכה ב-IPC, כלקוח.

note: *  description
en: Test plugin IPC support, as a client. This locates the server plugin and calls the commands registered.
he: בודק את תוסף התמיכה ב-IPC, כלקוח. זה מאתר את השרת של התוסף וקורא לפקודות הרשומות.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: IPC Test Server
he: שרת בדיקת IPC

note: *< name *< version *  summary
en: Test plugin IPC support, as a server.
he: בדוק את תוסף התמיכה ב-IPC, בתור שרת.

note: *  description
en: Test plugin IPC support, as a server. This registers the IPC commands.
he: בדוק את תוסף התמיכה ב-IPC, בתור שרת. זה רושם את פקודות ה-IPC.

en: Hide Joins/Parts
he: הסתר הצטרפויות/עזיבות

note: Translators: Followed by an input request a number of people
en: For rooms with more than this many people
he: עבור חדרים עם יותר ממספר זה של משתתפים

en: If user has not spoken in this many minutes
he: אם המשתמש לא דיבר כמספר זה של דקות

en: Apply hiding rules to buddies
he: החל חוקי-הסתר על אנשי-הקשר

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Join/Part Hiding
he: הסתרת הצטרפות/עזיבה

note: *< name *< version *  summary
en: Hides extraneous join/part messages.
he: מסתיר הודעות הצטרפות/עזיבה לא נחוצות.

note: *  description
en: This plugin hides join/part messages in large rooms, except for those users actively taking part in a conversation.
he: תוסף זה מסתיר הודעות הצטרפות/עזיבה בחדרי-צ'אט גדולים, מלבד עבור אותם משתמשים שלוקחים חלק פעיל בשיחה.

en: User is offline.
he: המשתמש לא מחובר

en: Auto-response sent:
he: נשלחה תגובה אוטומטית:

en: %s has signed off.
he: %s התנתק.

en: One or more messages may have been undeliverable.
he: אחת או יותר מן ההודעות לא ניתנו לשליחה.

en: You were disconnected from the server.
he: נותקת מהשרת.

en: You are currently disconnected. Messages will not be received unless you are logged in.
he: את/ה כרגע מנותק/ת. הודעות לא יתקבלו אלא רק בזמן שאת/ה מחובר/ת.

en: Message could not be sent because the maximum length was exceeded.
he: לא ניתן לשלוח את ההודעה כיוון שאורך ההודעת יותר מהמותר.

en: Message could not be sent.
he: ההודעה לא נשלחה.

note: Add general preferences.
en: General Log Reading Configuration
he: הגדרות כלליות לקריאת יומן אירועים

en: Fast size calculations
he: חישובי גודל מהירים

en: Use name heuristics
he: השתמש בהיוריסטיקה לשמות

note: Add Log Directory preferences.
en: Log Directory
he: ספריית יומן אירועים

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Log Reader
he: הצופה ביומנים

note: *< name *< version * summary
en: Includes other IM clients' logs in the log viewer.
he: כלול יומנים של תוכנות צ'אט אחרות בצופה-היומנים.

note: * description
en: When viewing logs, this plugin will include logs from other IM clients. Currently, this includes Adium, MSN Messenger, aMSN, and Trillian.
    
    WARNING: This plugin is still alpha code and may crash frequently.  Use it at your own risk!
he: בעת צפייה ביומני-שיחה, תוסף זה יכלול יומנים מתוכנות צ'אט אחרות. כרגע, זה כולל Adium, MSN Messenger, aMSN, Trillian.
    
    אזהרה: תוסף זה עדיין בשלבי פיתוח מוקדמים וייתכן ויקרוס לעיתים קרובות.  יש להשתמש בו על חשבון סיכונך האישי בלבד!

en: Mono Plugin Loader
he: אשף הטענת תוספי Mono

en: Loads .NET plugins with Mono.
he: טוען תוספי .NET עם Mono.

en: Add new line in IMs
he: הוספת עוד שורות בהודעות מידיות

en: Add new line in Chats
he: הוסף שורה חדשה בצ'אטים

note: *< magic *< major version *< minor version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: New Line
he: שורה חדשה

note: *< name *< version
en: Prepends a newline to displayed message.
he: מוסיף שורה חדשה לפני הודעה מוצגת.

note: *< summary
en: Prepends a newline to messages so that the rest of the message appears below the username in the conversation window.
he: מוסיף תו שורה חדשה לתחילת הודעות כדי ששאר ההודעה תופיע מתחת לשם המשתמש בחלון השיחה.

en: Offline Message Emulation
he: אמולציה של הודעות לא-מקוונות

en: Save messages sent to an offline user as pounce.
he: שמור הודעות שנשלחו למשתמש לא-מחובר בתור תגובת-פעילות.

en: The rest of the messages will be saved as pounces. You can edit/delete the pounce from the `Buddy Pounce' dialog.
he: שאר ההודעת יישמרו בתור תגובת-פעילות. ניתן לערוך/למחוק את התגובה מתוך חלון תגובות-הפעילות.

en: "%s" is currently offline. Do you want to save the rest of the messages in a pounce and automatically send them when "%s" logs back in?
he: "%s" לא מחובר כרגע. האם ברצונך לשמור את שאר ההודעות בתגובת-פעילות על מנת שהם יישלחו אליו אוטומטים כאשר "%s" יתחבר מחדש?

en: Offline Message
he: הודעות לא-מקוונות

en: You can edit/delete the pounce from the `Buddy Pounces' dialog
he: ניתן לערוך/למחוק את תגובת-הפעילות מתוך חלון תגובות-הפעילות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Save offline messages in pounce
he: שמור הודעות לא-מקוונות בתגובת-פעילות

en: Do not ask. Always save in pounce.
he: אל תשאל. תמיד שמור בתגובת פעילות.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: One Time Password Support
he: תמיכת One Time Password

note: *< name *< version *  summary
en: Enforce that passwords are used only once.
he: אכוף שימוש בסיסמאות חד-פעמיות

note: *  description
en: Allows you to enforce on a per-account basis that passwords not being saved are only used in a single successful connection.
    Note: The account password must not be saved for this to work.
he: מאפשר לך לאכוף לכל חשבון משתמש שסיסמאות שאינן נשמרות ישומשו רק לחיבור יחיד שמצליח.
    הערה: על מנת שזה יעבוד אין לשמור את סיסמת החשבון.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Perl Plugin Loader
he: תוסף להפעלת תוכנות Perl

note: *< name *< version *< summary
en: Provides support for loading perl plugins.
he: מאפשר טעינה של תוספי Perl.

en: Psychic Mode
he: מצב מנבא-עתידות

en: Psychic mode for incoming conversation
he: מצב מנבא-עתידות לשיחות נכנסות

en: You feel a disturbance in the force...
he: אתה מרגיש הפרעה בכוח...

en: Only enable for users on the buddy list
he: אפשר רק עבור משתמשים ברשימת אנשי-הקשר שלי

en: Disable when away
he: כבה כאשר מרוחק מהמחשב

en: Display notification message in conversations
he: הצג הודעת התרעה בשיחות

en: Raise psychic conversations
he: הצג שיחות מנובאות

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Signals Test
he: בדיקת אירועים

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Test to see that all signals are working properly.
he: בודק שכל האירועים עובדים כמו שצריך.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Simple Plugin
he: תוסף פשוט

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Tests to see that most things are working.
he: בודק אם רוב הדברים עובדים

note: Scheme name
en: X.509 Certificates
he: תעודות X.509

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides SSL support through GNUTLS.
he: מספק תמיכה ב-SSL דרך GNUTLS.

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides SSL support through Mozilla NSS.
he: מספק תמיכה ב-SSL דרך מוזילה NSS.

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides a wrapper around SSL support libraries.
he: מספק שיכבת מעטפת סביב ספריות התמיכה ב-SSL.

en: %s is no longer away.
he: %s כבר לא מרוחק/ת מהמחשב

en: %s has gone away.
he: %s התרחק/ה מהמחשב

en: %s has become idle.
he: %s חסר/ת פעילות

en: %s is no longer idle.
he: %s כבר לא חסר/ת פעילות

en: %s has signed on.
he: %s התחבר.

en: Notify When
he: התרע כאשר

en: Buddy Goes _Away
he: התרחק/ה מהמחשב איש הקשר

en: Buddy Goes _Idle
he: איש הקשר חסר פעילות

en: Buddy _Signs On/Off
he: איש קשר _מתחבר/מתנתק

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy State Notification
he: התרעות על מצב אנשי הקשר

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Notifies in a conversation window when a buddy goes or returns from away or idle.
he: מודיע בחלון השיחה כאשר איש הקשר מתרחק מהמתחשב, עובר למצב של חוזר פעילות, או חוזר.

en: Tcl Plugin Loader
he: מטעין לתוספי Tcl

en: Provides support for loading Tcl plugins
he: מספק תמיכה לטעינת תוספי Tcl

en: Unable to detect ActiveTCL installation. If you wish to use TCL plugins, install ActiveTCL from http://www.activestate.com
he: לא היה ניתן לזהות ActiveTCL מתוקן. אם ברצונך להשתמש בתוספי TCL, יש להתקין ActiveTCL מתוך http://www.activestate.com

en: Unable to listen for incoming IM connections
he: לא ניתן להקשיב לחיבורי הודעות נכנסת

en: Unable to establish connection with the local mDNS server.  Is it running?
he: לא מצליח לתקשר עם שרת ה-mDNS המקומי. האם הוא כבר רץ?

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Email
he: דואר

en: AIM Account
he: חשבון AIM

en: XMPP Account
he: חשבון XMPP

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Bonjour Protocol Plugin
he: תוסף פרוטוקול Bonjour

en: Purple Person
he: אדם סגול

note: Creating the options for the protocol
en: Local Port
he: חיבור מקומי

en: %s has closed the conversation.
he: %s סגר את חלון השיחה.

en: Unable to send the message, the conversation couldn't be started.
he: לא ניתן לשלוח את ההודעה, לא היה אפשר להתחיל את השיחה.

en: Error communicating with local mDNSResponder.
he: שגיאה בתקשורת עם mDNSResponder מקומי.

en: Invalid proxy settings
he: הגדרות לא תקפות של מתווכים

en: Either the host name or port number specified for your given proxy type is invalid.
he: או כתובת השרת או יציאת השרת שניתנה עבור סוג המתווך שהוגדרלא תקפים.

en: Save Buddylist...
he: שמור את רשימת אנשי הקשר...

en: Your buddylist is empty, nothing was written to the file.
he: רשימת אנשי הקשר שלך ריקה, לא נכתב מידע לקובץ.

en: Buddylist saved successfully!
he: רשימת אנשי הקשר נשמרה בהצלחה!

en: Couldn't write buddy list for %s to %s
he: לא ניתן היה לכתוב את רשימת אנשי הקשר עבור %s אל %s

en: Couldn't load buddylist
he: לא ניתן לטעון את רשימת אנשי הקשר

en: Load Buddylist...
he: פתח רשימת אנשי קשר...

en: Buddylist loaded successfully!
he: רשימת אנשי הקשר נטענה בהצלחה!

en: Save buddylist...
he: שמור את רשימת אנשי הקשר...

en: Load buddylist from file...
he: טען את רשימת אנשי הקשר מקובץ...

en: City
he: עיר

en: Year of birth
he: שנת לידה

en: Gender
he: מין

en: Male or female
he: זכר או נקבה

en: Male
he: זכר

en: Female
he: נקבה

en: Only online
he: רק כשמחובר

en: Find buddies
he: חפש אנשי קשר

en: Please, enter your search criteria below
he: יש להזין את הגדרות החיפוש להלן

en: Show status to:
he: הצג סטטוס ל:

en: All people
he: כולם

en: Only buddies
he: רק חברים

en: Change status broadcasting
he: שנה הגדרות שידור סטטוס

en: Please, select who can see your status
he: יש לבחור מי יכול לראות את הסטטוס שלך

en: Select a chat for buddy: %s
he: בחר צ'אט עבור איש הקשר: %s

en: Add to chat...
he: הוסף לשיחה...

note: Global
en: Available
he: זמין

en: Chatty
he: פטפטן

en: Do Not Disturb
he: נא לא להפריע

note: Away stuff
en: Away
he: רחוק מהמחשב

en: UIN
he: מספר זיהוי

en: First Name
he: שם פרטי

en: Birth Year
he: שנת לידה

en: Unable to display the search results.
he: לא ניתן להציג את תוצאות החיפוש.

en: Gadu-Gadu Public Directory
he: מדריך ציבורי ל-Gadu-Gadu

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: No matching users found
he: לא נמצאו משתמשים תואמים

en: There are no users matching your search criteria.
he: לא נמצאו משתמשים התואמים לקריטריוני החיפוש שלך.

en: Unable to read from socket
he: אין אפשרות לקרוא מן השקע

en: Connected
he: מחובר

en: Connection failed
he: ההתחברות נכשלה

en: Add to chat
he: הוסף לשיחה

en: Chat _name:
he: שם _צ'אט:

note: connect to the server
en: Connecting
he: מתחבר

en: Chat error
he: שגיאה בצ'אט

en: This chat name is already in use
he: שם הצ'אט הזה כבר בשימוש

en: Not connected to the server
he: לא מחובר אל השרת

en: Find buddies...
he: חפש אנשי קשר...

en: Save buddylist to file...
he: שמור את רשימת אנשי הקשר לקובץ...

note: magic major_version minor_version plugin type ui_requirement flags dependencies priority id name version
en: Gadu-Gadu Protocol Plugin
he: תוסף פרוטוקול Gadu-Gadu

note: summary
en: Polish popular IM
he: מערכת הודעות פופולרית בפולין

en: Gadu-Gadu User
he: משתמש של גאדו-גאדו

en: GG server
he: שרת GG

en: Don't use encryption
he: אין להשתמש בהצפנה

en: Use encryption if available
he: השתמש בהצפנה אם זמין

note: TODO
en: Require encryption
he: דרוש הצפנה

en: Connection security
he: אבטחת חיבור

en: Unknown command: %s
he: פקודה בלתי מוכרת: %s

en: current topic is: %s
he: הנושא הוא: %s

en: No topic is set
he: אין כותרת

en: File Transfer Failed
he: העברת הקובץ נכשלה

en: Unable to open a listening port.
he: לא ניתן לפתוח שקע-קשב.

en: Error displaying MOTD
he: שגיאה בהצגת ההודעה היומית

en: No MOTD available
he: אין הודעה יומית

en: There is no MOTD associated with this connection.
he: אין הודעה יומית המיוחסת לחיבור זה.

en: MOTD for %s
he: הודעת היום עבור %s

note: * TODO: Handle this better. Probably requires a PurpleBOSHConnection * buffer that stores what is "being sent" until the * PurpleHTTPConnection reports it is fully sent. TODO: do we really want to disconnect on a failure to write?
en: Lost connection with server: %s
he: אבדה התקשורת עם השרת: %s

en: View MOTD
he: הצג את הודעת היום

en: _Channel:
he: _ערוץ:

en: _Password:
he: _ססמה:

en: IRC nick and server may not contain whitespace
he: אסור לשמות ולשרתים ב-IRC להכיל רווחים

en: SSL support unavailable
he: אין תמיכה ב-SSL.

en: Unable to connect
he: לא ניתן להתחבר

note: this is a regular connect, error out
en: Unable to connect: %s
he: לא ניתן להתחבר: %s

en: Server closed the connection
he: השרת סגר את החיבור

en: Users
he: משתמשים

en: Topic
he: נושא

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version
en: IRC Protocol Plugin
he: תוסף פרוטוקול IRC

note: *  summary
en: The IRC Protocol Plugin that Sucks Less
he: תוסף פרוטוקול IRC שפחות מבאס

note: set up account ID as user:server
en: Server
he: שרת

note: port to connect to
en: Port
he: י_ציאה

en: Encodings
he: קידוד

en: Auto-detect incoming UTF-8
he: זהה אוטומטית מסרים נכנסים בקידוד UTF-8

en: Real name
he: שם אמיתי

note: option = purple_account_option_string_new(_("Quit message"), "quitmsg", IRC_DEFAULT_QUIT); prpl_info.protocol_options = g_list_append(prpl_info.protocol_options, option);
en: Use SSL
he: השתמש ב-SSL

en: Authenticate with SASL
he: אימות עם SASL

en: Allow plaintext SASL auth over unencrypted connection
he: אפשר אימות SASL מעל חיבור לא־מוצפן

en: Bad mode
he: מצב לא תקין

en: Ban on %s by %s, set %s ago
he: חרם על %s על-ידי %s, נקבע לפני %s

en: Ban on %s
he: חרם על %s

en: End of ban list
he: סוף רשימת חרמים

en: You are banned from %s.
he: מחסמה גישתך ל %s/

en: Banned
he: חסום

en: Cannot ban %s: banlist is full
he: לא ניתן לחסום %s: רשימת החסימה מלאה

en:  <i>(ircop)</i>
he:  <i>(שוטר צא'ט)</i>

en:  <i>(identified)</i>
he:  <i>(מזוהה)</i>

en: Nick
he: כינוי

en: Currently on
he: כרגע ב-

en: Idle for
he: לא פעיל כבר

en: Online since
he: מחובר מאז

en: <b>Defining adjective:</b>
he: <b>התואר המגדיר:</b>

en: Glorious
he: מרומם

en: %s has changed the topic to: %s
he: %s שינה את הנושא להיות: %s

en: %s has cleared the topic.
he: %s איפס את הנושא.

en: The topic for %s is: %s
he: הנושא של %s הוא: %s

en: Topic for %s set by %s at %s on %s
he: הנושא עבור %s נקבע על־ידי %s ב-%s ב-%s

en: Unknown message '%s'
he: הודעת לא מוכרת '%s'

en: Unknown message
he: הודעת לא מוכרת

en: The IRC server received a message it did not understand.
he: שרת ה-IRC קיבל הודעה שלא הבין.

en: Users on %s: %s
he: משתמשים ב-%s: %s

en: Time Response
he: מענה זמן

en: The IRC server's local time is:
he: השעה מקומית אצל שרת ה-IRC היא:

en: No such channel
he: אין כזה ערוץ

note: does this happen?
en: no such channel
he: אין כזה ערוץ

en: User is not logged in
he: המשתמש לא מחובר

en: No such nick or channel
he: לא קיים כזה משתמש או ערוץ

en: Could not send
he: שליחת המסר נכשלה

en: Joining %s requires an invitation.
he: הצטרפות ל %s דורשת הזמנה.

en: Invitation only
he: בהזמנה בלבד

en: You have been kicked by %s: (%s)
he: נבעטת ע"י: %s (%s)

note: Remove user from channel
en: Kicked by %s (%s)
he: נבעט ע"י %s (%s)

en: mode (%s %s) by %s
he: מצב (%s %s) ע"י %s

en: Invalid nickname
he: שם המשתמש לא חוקי

en: Your selected nickname was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
he: הכינוי שבחרת נדחה ע"י השרת. כנראה הוא מכיל אותיות לא חוקיות.

en: Your selected account name was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
he: שם החשבון שבחרת נדחה ע"י השרת. כנראה הוא מכיל אותיות לא חוקיות.

note: We only want to do the following dance if the connection has not been successfully completed.  If it has, just notify the user that their /nick command didn't go.
en: The nickname "%s" is already being used.
he: הכינו "%s" כבר בשימוש.

en: Nickname in use
he: שם-הכינוי בשימוש

en: Cannot change nick
he: כשל בשינוי הכינוי

en: Could not change nick
he: אין אפשרות לשנות כינוי

en: You have parted the channel%s%s
he: עזבת את הערוץ%s%s

en: Error: invalid PONG from server
he: שגיאה: התקבל PONG לא תקף מהשרת

en: PING reply -- Lag: %lu seconds
he: מענה PING – בהשהייה של: %lu שניות

en: Cannot join %s: Registration is required.
he: לא ניתן להצטרף אל %s: דרושה הרשמה.

en: Cannot join channel
he: לא ניתן להצטרף לערוץ

en: Nick or channel is temporarily unavailable.
he: שם הכינוי או הערוץ לא זמינים כרגע.

en: Wallops from %s
he: כאפה מ-%s

en: Failed to initialize SASL authentication: %s
he: כישלון באיתחול אימות SASL: %s

en: SASL authentication failed: No worthy authentication mechanisms found.
he: כישלון באימות SASL: לא נמצא מנגנון אימות מתאים.

en: SASL authentication failed: %s
he: אימות SASL נכשל: %s

en: SASL authentication failed: Server does not support SASL authentication.
he: אימות SASL נכשל: השרת אינו תומך באימות SASL.

en: SASL authentication failed: Initializing SASL failed.
he: אימות SASL נכשל: איתחול SASL נכשל.

en: Incorrect Password
he: ססמה שגויה

en: SASL authentication failed: No worthy mechanisms found
he: אימות SASL נכשל: לא נמצא מנגנון מתאים

en: action &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
he: action &lt;פעולה לביצוע&gt;: פעל פעולה .

en: authserv: Send a command to authserv
he: authserv: שלח הודעה אל authserv

en: away [message]:  Set an away message, or use no message to return from being away.
he: away [הודעה]:  קבע הודעת ריחוק מהמחשב, או השתמש ללא הודעה לחזור לזמינות.

en: ctcp <nick> <msg>: sends ctcp msg to nick.
he: ctcp <שם> <הודעה>: שלך הודעת ctcp לאותו כינוי.

en: chanserv: Send a command to chanserv
he: chanserv: שלח פקודה אל chanserv

en: deop &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel operator status from someone. You must be a channel operator to do this.
he: deop &lt;שם1&gt1; [שם2] ...:  הסר סטטוס של מפעיל הערוץ ממישהו. חובה להיות מפעיל ערוץ כדי לבצע פעולה זו.

en: devoice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel voice status from someone, preventing them from speaking if the channel is moderated (+m). You must be a channel operator to do this.
he: devoice &lt;שם1&gt; [שם2] ...:  הסר יכולת דיבור בערוץ ממישהו, אשר רק מונע מהם לדבר אם הערוץ במצב של תיווך (+m). חובה להיות מפעיל ערוץ כדי לבצע פעולה זו.

en: invite &lt;nick&gt; [room]:  Invite someone to join you in the specified channel, or the current channel.
he: invite &lt;שם&gt; [חדר]:  הזמן מישהו להצטרף אליך בערוץ הנתון, או בערוץ הנוכחי.

en: j &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
he: j &lt;חדר1&gt;[,חדר2][...] [מפתח1[,מפתח2][,...]]: הזן ערוץ אחד או יותר, עם אפשרות להזין מפתח לכל אחד מן החדרים, בשעת הצורך.

en: join &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
he: join &lt;חדר1&gt;[,חדר2][...] [מפתח1[,מפתח2][,...]]: הזן ערוץ אחד או יותר, עם אפשרות להזין מפתח לכל אחד מן החדרים, בשעת הצורך.

en: kick &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a channel. You must be a channel operator to do this.
he: kick &lt;שם כינוי&gt; [הודעה]:  הסר מישהו מהערוץ. צריך להיות מפעיל הערוץ כדי לעשות זאת.

en: list:  Display a list of chat rooms on the network. <i>Warning, some servers may disconnect you upon doing this.</i>
he: list: הצג רשימה של חדרי צ'אט ברשת. <i>אזהרה, יש שרתים שינתקו אותך ברגע ביצוע פעולה זו.</i>

en: me &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
he: me &lt;פעולה לביצוע&gt;:  בצע פעולה

en: memoserv: Send a command to memoserv
he: memoserv: שלח פקודה אל memoserv

en: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;nick|channel&gt;:  Set or unset a channel or user mode.
he: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;שם כינוי|ערוץ&gt;:  קבע או הסר מצבי ערוץ או משתמש.

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
he: msg &lt;שם כינוי&gt; &lt;הודעה&gt;:  שלח הודעה פרטית למשתמש (בניגוד לערוץ).

en: names [channel]:  List the users currently in a channel.
he: names [ערוץ]:  הצג את רשימת המשתמשים שכרגע בערוץ.

en: nick &lt;new nickname&gt;:  Change your nickname.
he: nick &lt;כינוי חדש&gt;:  שינוי שם הכינוי שלך.

en: nickserv: Send a command to nickserv
he: nickserv: שלח פקודה אל nickserv

en: notice &lt;target&lt;:  Send a notice to a user or channel.
he: me &lt;action&gt;:  שלח למשתמש או צ'אט התראה.

en: op &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel operator status to someone. You must be a channel operator to do this.
he: op &lt;שם כינוי1&gt; [שם כינוי2] ...:  נותן סטטוס של מפעיל ערוץ למישהו. עליך להיות מפעיל ערוץ לבצע פעולה זו.

en: operwall &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
he: operwall &lt;הודעה&gt;:  אם אינך יודע/ת מה זה עושה, כנראה את/ה לא יכול/ה להשתמש בזה.

en: operserv: Send a command to operserv
he:  operserv: שלח פקודה אל operserv

en: part [room] [message]:  Leave the current channel, or a specified channel, with an optional message.
he: part [חדר] [הודעה]:  עזוב את החדר הנוכחי, או חדר מסויים, עם אפשרות להודעה.

en: ping [nick]:  Asks how much lag a user (or the server if no user specified) has.
he: ping [שם כינוי]:  שואל כמה איטית התגובה של משתמש (או של השרת אם לא צויין משתמש.

en: query &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
he: query &lt;שם משתמש&gt; &lt;הודעה&gt;:  שלח הודעה פרטית למשתמש (בניגוד לערוץ).

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message.
he: quit [הודעה]:  התנתקות מהשרת, עם אפשרות להודעה.

en: quote [...]:  Send a raw command to the server.
he: quote [...]:  שלח פקודה ישירות לשרת.

en: remove &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a room. You must be a channel operator to do this.
he: remove &lt;שם כינוי&gt; [הודעה]:  הסר מישהו מחדר. צריך להיות מפעיל הערוץ לבצע פעולה זו.

en: time: Displays the current local time at the IRC server.
he: time: מציג את השעה המקומית בשרת ה-IRC.

en: topic [new topic]:  View or change the channel topic.
he: topic [נושא חדש]:  הצג או שנה את נושא הערוץ.

en: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Set or unset a user mode.
he: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  קבע או הסר מצב משתמש.

en: version [nick]: send CTCP VERSION request to a user
he: version [שם כינוי]: שלח בקשה CTCP VERSION למשתמש

en: voice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel voice status to someone. You must be a channel operator to do this.
he: voice &lt;שם כינוי1&gt; [שם כינוי2] ...:  תן סטטוס דיבור למישהו. חובה להיות מפעיל הערוץ לבצע פעולה זו.

en: wallops &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
he: wallops &lt;הודעה&gt;:  אם אינך יודע/ת מה זה, את/ה כנראה לא יכול להשתמש בזה.

en: whois [server] &lt;nick&gt;:  Get information on a user.
he: whois [שרת] &lt;שם כינוי&gt;:  השג מידע על משתמש.

en: whowas &lt;nick&gt;: Get information on a user that has logged off.
he: whowas &lt;שם כינוי&gt;:  השג מידע על משתמש שהתנתק.

en: Reply time from %s: %lu seconds
he: זמן מענה מ-%s: %lu שניות

en: PONG
he: פונג

en: CTCP PING reply
he: מענה CTCP PING

en: Disconnected.
he: מנותק.

en: Unknown Error
he: שגיאה לא ידועה

en: Ad-Hoc Command Failed
he: פקודה זמנית נכשלה

en: execute
he: הפעל

en: Server requires plaintext authentication over an unencrypted stream
he: השרת דורש אימות לא מוצפן מעל תקשורת לא מוצפנת

note: This happens when the server sends back jibberish * in the "additional data with success" case. * Seen with Wildfire 3.0.1.
en: Invalid response from server
he: תגובה לא תקפה מהשרת

en: Server does not use any supported authentication method
he: השרת לא תומך באימות באף תצורה

en: %s requires plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
he: %s דורש אימות לא מוצפן מעל תקשורת לא מוצפנת. לאפשר ולהמשיך בכל זאת?

en: Plaintext Authentication
he: אימות לא מוצפן

en: You require encryption, but it is not available on this server.
he: נתת דרישה להצפנה, אבל השרת לא מספק זאת.

en: Invalid challenge from server
he: תשובת אימות לא תקפה מהשרת

en: Server thinks authentication is complete, but client does not
he: השרת סבור שהאימות הסתיים בהצלחה, אבל תוכנת הלקוח לא מסכימה

en: Server may require plaintext authentication over an unencrypted stream
he: ייתכן והשרת דורש אימות לא מוצפן מעל תקשורת לא מוצפנת

en: %s may require plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
he: ייתכן והשרת %s דורש אימות לא מוצפן מעל תקשורת לא מוצפנת. לאפשר ולהמשיך בכל זאת?

en: SASL authentication failed
he: אימות SASL נכשל

en: SASL error: %s
he: שגיאת SASL: %s

en: Unable to canonicalize username
he: לא ניתן לפרק את שם המשתמש

en: Unable to canonicalize password
he: לא ניתן לפרק את הססמה

en: Malicious challenge from server
he: תשובת-נגד הרסנית מהשרת

en: Unexpected response from server
he: תגובה לא-צפויה מהשרת

en: The BOSH connection manager terminated your session.
he: מנהל התקשורת BOSH ניתק את חיבורך.

en: No session ID given
he: לא ניתן מזהה לחיבור

en: Unsupported version of BOSH protocol
he: גירסת פרוטוקול BOSH שאינה נתמכת

en: Unable to establish a connection with the server
he: לא ניתן ליצור חיבור עם השרת

en: Unable to establish a connection with the server: %s
he: לא ניתן ליצור חיבור עם השרת: %s

en: Unable to establish SSL connection
he: לא ניתן ליצור חיבור SSL

en: Full Name
he: שם מלא

en: Family Name
he: שם משפחה

en: Given Name
he: שם פרטי

en: URL
he: קישור

en: Street Address
he: כתובת

note: * EXTADD is correct, EXTADR is generated by other * clients. The next time someone reads this, remove * EXTADR.
en: Extended Address
he: מידע כתובת מורחב

en: Locality
he: מיקום

en: Region
he: איזור

en: Postal Code
he: מיקוד

en: Country
he: מדינה

note: lots of clients (including purple) do this, but it's * out of spec
en: Telephone
he: טלפון

en: Organization Name
he: שם האירגון

en: Organization Unit
he: מחלקה

en: Job Title
he: תואר

en: Role
he: תפקיד

en: Birthday
he: יום הולדת

en: Description
he: תיאור

en: Edit XMPP vCard
he: ערוך את ה- XMPP vCard

en: All items below are optional. Enter only the information with which you feel comfortable.
he: כל הפריטים להלן הם בחירה. יש להזין רק את המידע שאת/ה מרגיש/ה נוח לתת.

en: Client
he: לקוח

en: Operating System
he: מערכת הפעלה

en: Local Time
he: שעה מקומית

en: Priority
he: עדיפות

en: Resource
he: משאב

en: Uptime
he: זמן חיבור

en: Logged Off
he: התנתק/ה

en: %s ago
he: לפני %s

en: Middle Name
he: שם אמצעי

en: Address
he: כתובת

en: P.O. Box
he: תיבת דואר

en: Photo
he: תצלום

en: Logo
he: סמל

en: %s will no longer be able to see your status updates.  Do you want to continue?
he: %s כבר לא יוכל לראות את עדכוני המצב שלך. האם ברצונך להמשיך?

en: Cancel Presence Notification
he: בטל התרעת נוכחות

en: Un-hide From
he: הצג תבנית

en: Temporarily Hide From
he: הסתר את התבנית זמנית

en: (Re-)Request authorization
he: בקש אימות (מחדש)

note: shouldn't this just happen automatically when the buddy is removed?
en: Unsubscribe
he: בטל את המנוי

en: Initiate _Chat
he: יז_ום שיחה

en: Log In
he: התחבר

en: Log Out
he: התנתק

en: Last Name
he: שם משפחה

en: The following are the results of your search
he: להלן תוצאות החיפוש שלך

note: current comment from Jabber User Directory users.jabber.org
en: Find a contact by entering the search criteria in the given fields. Note: Each field supports wild card searches (%)
he: מצא איש קשר על ידי הזנן קריטריונים לחיפוש בשדות הנתונים. הערה: כל שדה תומך בחיפושים עם אותיות חלופיות (%)

en: Directory Query Failed
he: שגיאה בשאילתת הספרייה

en: Could not query the directory server.
he: לא ניתן לתשאל את שרת הספרייה

note: Try to translate the message (see static message list in jabber_user_dir_comments[])
en: Server Instructions: %s
he: הנחיות שרת: %s

en: Fill in one or more fields to search for any matching XMPP users.
he: יש להזין אחד או יותר מן השדות לביצוע חיפוש של משתמשי XMPP מתאימים.

en: Email Address
he: כתובת דוא"ל

en: Search for XMPP users
he: חיפוש משתמשי XMPP

note: "Search"
en: Search
he: חיפוש

en: Invalid Directory
he: ספרייה לא חוקית

en: Enter a User Directory
he: כנס לספריית משתמש

en: Select a user directory to search
he: בחר ספריית משתמש לחיפוש

en: Search Directory
he: חפש בספרייה

en: _Room:
he: _חדר:

en: _Server:
he: _שרת:

en: _Handle:
he: כ_ינוי:

en: %s is not a valid room name
he: %s אינו שם חדר תקף

en: Invalid Room Name
he: שם החדר אינו תקף

en: %s is not a valid server name
he: %s אינו שם תקף לשרת

en: Invalid Server Name
he: שם שרת לא תקף

en: %s is not a valid room handle
he: %s אינו כינוי-חדר תקף

en: Invalid Room Handle
he: כינוי-חדר לא תקף

en: Configuration error
he: שגיאת הגדרות

en: Unable to configure
he: לא ניתן לבצע הגדרה

en: Room Configuration Error
he: שגיאה בהגדרות החדר

en: This room is not capable of being configured
he: לא ניתן לשנות הגדרות חדר זה

en: Registration error
he: שגיאת הרשמה

en: Nick changing not supported in non-MUC chatrooms
he: לא ניתן לשנות את כינוי המשתמש בחדרי צ'אט של מסוג MUC

en: Error retrieving room list
he: שגיאה בעת הורדת רשימת החדרים

en: Invalid Server
he: שם השרת אינו תקין

en: Enter a Conference Server
he: יש להזין שרת ועידה

en: Select a conference server to query
he: יש לבחור שרת ועידה לתישאול

en: Find Rooms
he: חפש חדרים

en: Affiliations:
he: שיוכים:

en: No users found
he: לא נמצאו משתמשים

en: Roles:
he: תפקידים:

en: Server requires TLS/SSL, but no TLS/SSL support was found.
he: השרת דורש TLS/SSL להתחברות, אך לא נמצאה תמיכה ל-TLS/SSL.

en: You require encryption, but no TLS/SSL support was found.
he: הגדרת דרישה להצפנה, אך לא נמצאה תמיכה ב-TLS/SSL.

en: Ping timed out
he: פינג לא חזר בזמן

en: Invalid XMPP ID
he: מזהה XMPP לא תקין

en: Invalid XMPP ID. Username portion must be set.
he: זיהוי XMPP שגוי. חובה לקבוע את ערך שם-המשתמש.

en: Invalid XMPP ID. Domain must be set.
he: מזהה XMPP שגוי. יש להגדיר את הדומיין.

en: Malformed BOSH URL
he: כתובת BOTH משובשת

en: Registration of %s@%s successful
he: הרישום של %s@%s בוצע בהצלחה

en: Registration to %s successful
he: הרישום אל %s בוצע בהצלחה

en: Registration Successful
he: רישום בוצע בהצלחה

en: Registration Failed
he: הרישום נכשל

en: Registration from %s successfully removed
he: הסרת הרישום אל %s בוצעה בהצלחה

en: Unregistration Successful
he: הסרת הרישום הצליחה

en: Unregistration Failed
he: הסרת הרישום נכשלה

en: State
he: מחוז

en: Postal code
he: מיקוד

en: Phone
he: טלפון

en: Date
he: תאריך

en: Already Registered
he: הכינוי כבר רשום.

en: Password
he: ססמה

en: Unregister
he: הסר רישום

en: Please fill out the information below to change your account registration.
he: .יש להזין את המידע להלן כדי לשנות את רישום החשבון שלך

en: Please fill out the information below to register your new account.
he: .יש להזין את המידע להלן כדי לרשום את החשבון החדש שלך

en: Register New XMPP Account
he: רשום חשבון XMPP חדש

en: Register
he: הרשם

en: Change Account Registration at %s
he: שנה רישום חשבון אצל %s

en: Register New Account at %s
he: רשום חשבון חדש אצל %s

en: Change Registration
he: שנה רישום

en: Error unregistering account
he: שגיאה ברישום חשבון

en: Account successfully unregistered
he: החשבון נרשם בהצלחה

en: Initializing Stream
he: מאתחל זרם

en: Initializing SSL/TLS
he: איתחול SSL/TLS

en: Authenticating
he: מאמת

en: Re-initializing Stream
he: מאתחל את הזרם מחדש

en: Server doesn't support blocking
he: השרת לא תומך בחסימה

en: Not Authorized
he: לא מורשה

en: Mood
he: מצב רוח

en: Now Listening
he: מקשיב כעת

en: Both
he: שניהם

en: From (To pending)
he: מאת (אל מושהה)

en: From
he: מאת

en: To
he: אל

en: None (To pending)
he: אין (אל מושהה)

en: None
he: ללא

en: Subscription
he: מנוי

en: Mood Text
he: טקסט מצב-רוח

en: Allow Buzz
he: אפשר זימזום

en: Mood Name
he: שם מצב-הרוח

en: Mood Comment
he: הערת מצב-הרוח

en: Tune Artist
he: אמן השיר

en: Tune Title
he: שם השיר

en: Tune Album
he: אלבום השיר

en: Tune Genre
he: ז'אנר השיר

en: Tune Comment
he: הערת השיר

en: Tune Track
he: מספר השיר בדיסק

en: Tune Time
he: זמן השיר

en: Tune Year
he: שנת השיר

en: Tune URL
he: כתובת השיר

en: Password Changed
he: ססמה שונתה

en: Your password has been changed.
he: הססמה שלך שונתה.

en: Error changing password
he: שגיאה במהלך שינוי הססמה

en: Password (again)
he: ססמה (שנית)

en: Change XMPP Password
he: שנה סיסמת XMPP

en: Please enter your new password
he: הזן את הססמה החדשה שלך.

en: Set User Info...
he: קבע את המידע על המשתמש...

note: if (js->protocol_options & CHANGE_PASSWORD) {
en: Change Password...
he: שנה ססמה...

note: }
en: Search for Users...
he: _חפש משתמשים...

en: Bad Request
he: בקשה שגויה

en: Conflict
he: התנגשות

en: Feature Not Implemented
he: טרם יושם.

en: Forbidden
he: אסור

en: Gone
he: לא-נמצא

en: Internal Server Error
he: שגיאה פנימית בשרת

en: Item Not Found
he: פריט לא נמצא

en: Malformed XMPP ID
he: זיהוי משתמש XMPP לא תקין

en: Not Acceptable
he: לא קביל

en: Not Allowed
he: לא מורשה

en: Payment Required
he: נדרש תשלום

en: Recipient Unavailable
he: נמען לא זמין

en: Registration Required
he: נדרשת הרשמה

en: Remote Server Not Found
he: שרת לא נמצא

en: Remote Server Timeout
he: תם הזמן המוקצב לתקשורת שרת

en: Server Overloaded
he: עומס יתר על השרת

en: Service Unavailable
he: השירות אינו זמין

en: Subscription Required
he: נדרש מנוי

en: Unexpected Request
he: בקשה לא צפוייה

en: Authorization Aborted
he: אימות בוטל

en: Incorrect encoding in authorization
he: קידוד שגוי באימות

en: Invalid authzid
he: authzid לא תקף

en: Invalid Authorization Mechanism
he: מנגנון האימות לא תקף

en: Authorization mechanism too weak
he: מנגנון האימות חלש מדי

en: Incorrect username or password
he: שם משתמש או ססמה שגויים

en: Temporary Authentication Failure
he: כשל זמני באימות

en: Authentication Failure
he: כשל באימות

en: Bad Format
he: מבנה לא תקין

en: Bad Namespace Prefix
he: נתיב הקשר-שם שגוי

en: Resource Conflict
he: התנגשויות משאבים

en: Connection Timeout
he: אזל הזמן המוקצב לחיבור

en: Host Gone
he: המארח נעלם

en: Host Unknown
he: מארח לא מוכר

en: Improper Addressing
he: כיתובת לא נכונה

en: Invalid ID
he: זיהוי לא תקין

en: Invalid Namespace
he: הקשר-שם לא תקף

en: Invalid XML
he: XML שגוי

en: Non-matching Hosts
he: מארחים לא תואמים

en: Policy Violation
he: חילול ההסכם

en: Remote Connection Failed
he: שגיאת תקשורת בצד המרוחק

en: Resource Constraint
he: הגבלת משאבים

en: Restricted XML
he: XML מוגבל

en: See Other Host
he: צפה במארח אחר

en: System Shutdown
he: כיבוי המערכת

en: Undefined Condition
he: מקרה לא מוגדר מראש

en: Unsupported Encoding
he: קידוד שלא נתמך

en: Unsupported Stanza Type
he: סוג סטנזה שלא נתמכת

en: Unsupported Version
he: גירסא ללא תמיכה

en: XML Not Well Formed
he: XML לא מובנה נכון

en: Stream Error
he: שגיאה בזרם

en: Unable to ban user %s
he: לא ניתן לחסום משתמש %s

en: Unknown affiliation: "%s"
he: ייחוס לא מוכר: %s

en: Unable to affiliate user %s as "%s"
he: לא ניתן לייחס את משתמש %s בתור "%s"

en: Unknown role: "%s"
he: תפקיד לא מוכר: "%s"

en: Unable to set role "%s" for user: %s
he: לא ניתן לקבוע תפקיד "%s" עבור משתמש: %s

en: Unable to kick user %s
he: לא ניתן לבעוט במשתמש %s

en: Unable to ping user %s
he: לא ניתן לעשות פינג למשתמש %s

en: Unable to buzz, because there is nothing known about %s.
he: לא ניתן לזמזם, מכיוון שלא ידוע כלום על %s.

en: Unable to buzz, because %s might be offline.
he: לא ניתן לזמזם, מכיוון שייתכן כי%s לא מחובר.

en: Unable to buzz, because %s does not support it or does not wish to receive buzzes now.
he: לא ניתן לזמזם, כי %s  לא תומך בזה או לא רוצה לקבל זימזומים כרגע.

en: Buzz
he: זמזם

en: %s has buzzed you!
he: %s זימזם אותך!

en: Buzzing %s...
he: מזמם ל-%s...

en: Unable to initiate media with %s: invalid JID
he: לא ניתן ליזום מדיה עם %s: JID לא תקף

en: Unable to initiate media with %s: user is not online
he: לא ניתן ליזום מדיה עם %s: המשתמש לא מחובר

en: Unable to initiate media with %s: resource is not online
he: לא ניתן ליזום מדיה עם %s: המשאב אינו מקוון

en: Unable to initiate media with %s: not subscribed to user presence
he: לא ניתן ליזום מדיה עם %s: לא רשום להודעות-נוכחות המשתמש

en: Media Initiation Failed
he: ייזום מדיה נכשל

en: Please select the resource of %s with which you would like to start a media session.
he: יש לבחור את המשאב של %s איתו ברצונך להתחיל תקשורת מדיה.

en: Select a Resource
he: יש לבחור משאב

en: Initiate Media
he: יזום מדיה

en: Account does not support PEP, can't set mood
he: חשבון זה אינו תומך PEP, לא ניתן לקבוע את מצב-הרוח

en: config:  Configure a chat room.
he: config:  קבע הגדרות חדר צ'אט.

en: configure:  Configure a chat room.
he: configure:  קבע הגדרות חדר צ'אט.

en: part [message]:  Leave the room.
he: part [הודעה]:  עזוב את החדר.

en: register:  Register with a chat room.
he: register:  הרשם בחדר צ'אט.

en: topic [new topic]:  View or change the topic.
he: topic [נושא חדש]:  הצג או שנה את הנושא.

en: ban &lt;user&gt; [reason]:  Ban a user from the room.
he: ban &lt;משתמש&gt; [סיבה]:  חסום משתמש מן החדר.

en: affiliate &lt;owner|admin|member|outcast|none&gt; [nick1] [nick2] ...: Get the users with an affiliation or set users' affiliation with the room.
he: affiliate &lt;משתמש&gt; &lt;בעלים|מפעיל|חבר|בגלות|ללא&gt; [שם1][שם2]...: שלוף או קבע את ייחוסם של משתמשים עם החדר.

en: role &lt;moderator|participant|visitor|none&gt; [nick1] [nick2] ...: Get the users with a role or set users' role with the room.
he: role &lt;moderator|participant|visitor|none&gt;  [שם1][שם2]...: שלוף או קבע את ייחוסם של משתמשים עם החדר.

en: invite &lt;user&gt; [message]:  Invite a user to the room.
he: invite &lt;משתמש&gt; [חדר]:  הזמן משתמש לחדר.

en: join: &lt;room[@server]&gt; [password]:  Join a chat.
he: join: <חדר[@שרת]> [ססמה]:  להצטרף לחדר בצ'אט.

en: kick &lt;user&gt; [reason]:  Kick a user from the room.
he: kick &lt;משתמש&gt; [סיבה]:  בעט משתמש מהחדר.

en: msg &lt;user&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to another user.
he: msg &lt;משתמש&gt; &lt;הודעה&gt;:  שלח הודעה פרטית למשתמש אחר.

en: ping &lt;jid&gt;:	Ping a user/component/server.
he: ping &lt;jid&gt;:	שלח פינג אל משתמש/רכיב/שרת.

en: buzz: Buzz a user to get their attention
he: buzz: שלח זימזום למשתמש כדי להשיג את תשומת ליבם

en: mood: Set current user mood
he: mood: לקביעת מצב־רוח המשתמש

en: Extended Away
he: העדרות ממושכת

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: XMPP Protocol Plugin
he: תוסף פרוטוקול XMPP

note: Translators: 'domain' is used here in the context of Internet domains, e.g. pidgin.im
en: Domain
he: דומיין

en: Use old-style SSL
he: השתמש בסגנון SSL ישן

en: Allow plaintext auth over unencrypted streams
he: אפשר אישרור לא מוצפן בתקשורת לא מוצפנת

en: Connect port
he: יציאת ההתחברות

note: Account options
en: Connect server
he: שרת ההתחברות

en: File transfer proxies
he: שרתי תיווך להעברת קבצים

en: BOSH URL
he: כתובת BOSH

note: this should probably be part of global smiley theme settings * later on
en: Show Custom Smileys
he: הצגת סמיילים מותאמים אישית

en: %s has left the conversation.
he: %s עזב את השיחה.

en: Message from %s
he: הודעה מ-%s

en: %s has set the topic to: %s
he: %s שינה את הנושא להיות: %s

en: The topic is: %s
he: הנושא הוא: %s

en: Message delivery to %s failed: %s
he: תקלה במשלוח הודעה אל %s: %s

en: XMPP Message Error
he: הודעת שגיאת XMPP

en: (Code %s)
he: (קוד %s)

en: A custom smiley in the message is too large to send.
he: החייכן שלך גדול מכדי להישלח בתוך ההודעה.

en: XMPP stream header missing
he: חסרה תחילית stream XMPP

en: XMPP Version Mismatch
he: גירסא לא נכונה של XMPP

en: XMPP stream missing ID
he: חסרה מספר-זיהוי של stream XMPP

en: XML Parse error
he: שגיאת פיענוח XML

en: Error joining chat %s
he: שגיאה בהצטרפות לצ'אט %s

en: Error in chat %s
he: שגיאה בשיחה %s

en: Create New Room
he: צור חדר חדש

en: You are creating a new room.  Would you like to configure it, or accept the default settings?
he: החדר החדש שיצרת. האם ברצונך לשנות את ההגדרות שלו, או לקבל את ברירות המחדל?

en: _Configure Room
he: הגדרות החדר

en: _Accept Defaults
he: קבל את ברירות המחדל

en: No reason
he: לא ניתנה סיבה

en: You have been kicked: (%s)
he: נבעטת: (%s)

en: Kicked (%s)
he: נבעט (%s)

en: Unknown Error in presence
he: שגיאה לא מוכרת בנוכחות

en: Unable to send file to %s, user does not support file transfers
he: לא ניתן לשלוח את הקובץ אל %s, המשתמש לא תומך בהעברות קבצים

en: File Send Failed
he: כשל בשליחת קובץ

en: Unable to send file to %s, invalid JID
he: לא ניתן לשלוח את הקובץ ל %s, JID לא-תקף

en: Unable to send file to %s, user is not online
he: לא ניתן לשלוח את הקובץ אל %s, המשתמש לא מחובר

en: Unable to send file to %s, not subscribed to user presence
he: לא ניתן לשלוח את הקובץ אל %s, אינך רשומ/ה להודעת קיום המשתמש

en: Please select the resource of %s to which you would like to send a file
he: יש לבחור את המשאב של %s אליו ברצונך לשלוח קובץ

en: Afraid
he: פחד

en: Amazed
he: תדהמה

en: Amorous
he: אהבה

en: Angry
he: כועס

en: Annoyed
he: עצבנות

en: Anxious
he: לחוץ

en: Aroused
he: גירוי

en: Ashamed
he: מבוייש

en: Bored
he: משועמם

en: Brave
he: אומץ

en: Calm
he: רוגע

en: Cautious
he: זהירות

en: Cold
he: קר

en: Confident
he: מלא ביטחון

en: Confused
he: בילבול

en: Contemplative
he: הירהורים

en: Contented
he: שביעות רצון

en: Cranky
he: קיטורים

en: Crazy
he: שיגעון

en: Creative
he: יצירתיות

en: Curious
he: סקרנות

en: Dejected
he: נידחיות

en: Depressed
he: דיכאון

en: Disappointed
he: אכזבה

en: Disgusted
he: גועל

en: Dismayed
he: עצב לא צפוי

en: Distracted
he: היסח הדעת

en: Embarrassed
he: מבוכה

en: Envious
he: קינאה

en: Excited
he: נלהב

en: Flirtatious
he: פלירטוט

en: Frustrated
he: תיסכול

en: Grateful
he: מלא-תודה

en: Grieving
he: אבל

en: Grumpy
he: עצבני

en: Guilty
he: אשמה

en: Happy
he: שמח

en: Hopeful
he: מלא-תקווה

en: Hot
he: חם

en: Humbled
he: צניעות

en: Humiliated
he: השפלה

en: Hungry
he: רעב

en: Hurt
he: כאב

en: Impressed
he: התרשמות

en: In awe
he: פליאה

en: In love
he: מאוהב

en: Indignant
he: גאווה נפגעה

en: Interested
he: עניין

en: Intoxicated
he: שיכרות

en: Invincible
he: בלתי מנוצח

en: Jealous
he: מקנא

en: Lonely
he: בדידות

en: Lost
he: אבוד

en: Lucky
he: בר-מזל

en: Mean
he: נבזיות

en: Moody
he: אין מצב רוח

en: Nervous
he: עצבניות

en: Neutral
he: ניטרלי

en: Offended
he: עלבון

en: Outraged
he: התלהמות

en: Playful
he: משחקיות

en: Proud
he: גאווה

en: Relaxed
he: רגיעה

en: Relieved
he: הורדת לחץ

en: Remorseful
he: חרטה

en: Restless
he: חוסר-מנוחה

en: Sad
he: עצוב

en: Sarcastic
he: ציני

en: Satisfied
he: שבעות רצון

en: Serious
he: רצינות

en: Shocked
he: הלם

en: Shy
he: ביישנות

en: Sick
he: חולה

en: Sleepy
he: ישנוני

en: Spontaneous
he: ספונטני

en: Stressed
he: לחץ

en: Strong
he: כוח

en: Surprised
he: הפתעה

en: Thankful
he: תודה

en: Thirsty
he: צימאון

en: Tired
he: עייפות

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: Weak
he: חולשה

en: Worried
he: דאגה

en: Set User Nickname
he: קבע כינוי משתמש

en: Please specify a new nickname for you.
he: אנא הזן כינוי חדש עבורך.

en: This information is visible to all contacts on your contact list, so choose something appropriate.
he: המידע הזה נגיש לכל אנשי-הקשר ברשימת אנשי הקשר שלך, אז יש לבחור משהו מתאים.

en: Set
he: קבע

en: Set Nickname...
he: קבע כינוי...

en: Actions
he: פעולות

en: Select an action
he: בחר פעולה

en: Required parameters not passed in
he: פרמטרים נחוצים לא הועברו

en: Unable to write to network
he: לא ניתן לכתוב לרשת

en: Unable to read from network
he: לא ניתן לקרוא מהרשת

en: Error communicating with server
he: שגיאה בתקשורת עם השרת

en: Conference not found
he: ועידה לא נמצאה

en: Conference does not exist
he: ועידה לא קיימת

en: A folder with that name already exists
he: תיקיה עם שם זה כבר קיימת

en: Not supported
he: לא נתמך

en: Password has expired
he: פג תוקף סיסמתך

en: Incorrect password
he: ססמה לא נכונה

en: User not found
he: המשתמש לא נמצא

en: Account has been disabled
he: החשבון בוטל

en: The server could not access the directory
he: השרת לא יכל לגשת לספרייה

en: Your system administrator has disabled this operation
he: מנהל המערכת שלך ביטל שימוש בפעולה זו

en: The server is unavailable; try again later
he: השרת לא זמין; יש לנסות מאוחר יותר

en: Cannot add a contact to the same folder twice
he: לא ניתן להוסיף איש קשר לאותה תיקייה פעמיים

en: Cannot add yourself
he: לא ניתן להוסיף את עצמך

en: Master archive is misconfigured
he: הארכיון הראשי מוגדר בצורה לא נכונה

en: Could not recognize the host of the username you entered
he: לא ניתן לזהות את השרת אותו הזנת

en: Your account has been disabled because too many incorrect passwords were entered
he: חשבונך הושעה  עקב ריבוי הזנת סיסמאות שגויות

en: You cannot add the same person twice to a conversation
he: לא ניתן להוסיף פעמיים את אותו אדם לשיחה

en: You have reached your limit for the number of contacts allowed
he: מילאת את מיכסת אנשי-הקשר שניתנה לך

en: You have entered an incorrect username
he: הזנת שם משתמש שגוי

en: An error occurred while updating the directory
he: שגיאה בעת עידכון הספרייה

en: Incompatible protocol version
he: גירסת לא תואמת של הפרוטוקול

en: The user has blocked you
he: משתמש זה חסם אותך

en: This evaluation version does not allow more than ten users to log in at one time
he: גירסת הניסוי הזו אינה מאפשרת ליותר מ-10 משתמשים להתחבר בו זמנית

en: The user is either offline or you are blocked
he: משתמש זה לא מחובר או שנחסמת

en: Unknown error: 0x%X
he: שגיאה לא מוכרת: 0x%X

en: Unable to login: %s
he: לא ניתן להתחבר: %s

en: Unable to send message. Could not get details for user (%s).
he: לא ניתן לשלוח הודעה. לא היה ניתן להשיג את פרטי המשתמש עבור (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list (%s).
he: לא ניתן להוסיף את %s לרשימת אנשי הקשר (%s).

note: TODO: Improve this! message to who or for what conference?
en: Unable to send message (%s).
he: לא ניתן לשלוח הודעה (%s).

en: Unable to invite user (%s).
he: לא ניתן להזמין את המשתמש (%s).

en: Unable to send message to %s. Could not create the conference (%s).
he: לא ניתן לשלוח הודעה אל %s. לא יכול ליצור את הועידה (%s).

en: Unable to send message. Could not create the conference (%s).
he: לא ניתן לשלוח הודעה. לא יכול ליצור את הועידה (%s).

en: Unable to move user %s to folder %s in the server side list. Error while creating folder (%s).
he: לא ניתן להעביר את המשתמש %s לתיקייה %s ברשימה אצל השרת.שגיאה בעת יצירת התיקייה (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list. Error creating folder in server side list (%s).
he: לא ניתן להוסיף את %s לרשימת אנשי הקשר שלך.שגיאה ביצירת תיקייה ברשימת של השרת (%s).

en: Could not get details for user %s (%s).
he: לא ניתן להשיג את פרטי המשתמש %s (%s).

en: Unable to add user to privacy list (%s).
he: לא ניתן להוסיף את המשתמש לרשימת הפרטיות (%s).

en: Unable to add %s to deny list (%s).
he: לא ניתן להוסיף את %s לרשימת לנשללים (%s).

en: Unable to add %s to permit list (%s).
he: לא ניתן להוסיך את %s לרשימת המאושרים (%s).

en: Unable to remove %s from privacy list (%s).
he: לא ניתן להסיר את %s מרשימת הפרטיות (%s).

en: Unable to change server side privacy settings (%s).
he: לא ניתן לשנות את הגדרות הפרטיות בשרת (%s).

en: Unable to create conference (%s).
he: אין אפשרות ליצור ועידה (%s).

en: Error communicating with server. Closing connection.
he: שגיאה בתקשורת עם השרת. סוגר את החיבור.

en: Telephone Number
he: מםפר טלפון

en: Location
he: מיקום

en: Department
he: מחלקה

en: Personal Title
he: שם תפקיד

en: Mailstop
he: תחנת דואר

en: User ID
he: שם משתמש

note: tag = _("DN"); value = nm_user_record_get_dn(user_record); if (value) { purple_notify_user_info_add_pair(user_info, tag, value); }
en: Full name
he: שם מלא

en: GroupWise Conference %d
he: ועידת GroupWise %d

en: Authenticating...
he: מאמת...

en: Waiting for response...
he: ממתין לתשובה...

en: %s has been invited to this conversation.
he: %s הוזמן לשיחה זו.

en: Invitation to Conversation
he: הזמנה לשיחה

en: Invitation from: %s
    
    Sent: %s
he: הזמנה מ: %s
    
    נשלחה: %s

en: Would you like to join the conversation?
he: האם ברצונך להצטרף לשיחה?

en: You have signed on from another location
he: אתה התחברת ממיקום נוסף

en: %s appears to be offline and did not receive the message that you just sent.
he: ככל הנראה, %s אינו מחובר ולא קיבל את ההודעה ששלחת הרגע.

en: Unable to connect to server. Please enter the address of the server to which you wish to connect.
he: לא ניתן להתחבר לשרת. יש להזין את כתובת השרת אליו ברצונך להתחבר.

en: This conference has been closed. No more messages can be sent.
he: ועידה זו נסגרה. לא ניתן לשלוח עוד הודעות.

en: Busy
he: עסוק

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Novell GroupWise Messenger Protocol Plugin
he: תוסף תקשורת ב-Novell GroupWise Messenger

en: Server address
he: כתובת שרת

en: Server port
he: פורט השרת

en: <b>Group Title:</b> %s<br>
he: <b>שם קבוצה:</b> %s<br>

en: <b>Notes Group ID:</b> %s<br>
he: <b>מס"ד קבוצת Notes:</b> %s<br>

en: Info for Group %s
he: מידע עבור קבוצה %s

en: Notes Address Book Information
he: מידע על כתובות של Notes

en: Invite Group to Conference...
he: הזמן קבוצה לשיחת ועידה...

en: Get Notes Address Book Info
he: שלוף מידע על כתובות של Notes

en: Sending Handshake
he: שולח Cookie

en: Waiting for Handshake Acknowledgement
he: ממתין לתשובה לבקשת תחילת תקשורת

en: Handshake Acknowledged, Sending Login
he: התקבלה תשובה לבקשת תקשורת, שולח פרטי כניסה

en: Waiting for Login Acknowledgement
he: מחכה לתשובה לבקשת כניסה

en: Login Redirected
he: ההתחברות הופנתה מחדש

en: Forcing Login
he: מאלץ כניסה

en: Login Acknowledged
he: התקבלה תשובה לכניסה

en: Starting Services
he: מפעיל שירותים

en: A Sametime administrator has issued the following announcement on server %s
he: אדמיניסטרטור Sametime שם את ההודעה להלן על השרת %s

en: Sametime Administrator Announcement
he: הודעה מאת אדמיניסטרטור Sametime

en: Announcement from %s
he: הודעה מאת %s

en: Conference Closed
he: הועידה נסגרה.

en: Unable to send message:
he: לא ניתן לשלוח הודעה:

en: Unable to send message to %s:
he: לא ניתן לשלוח הודעה ל %s:

en: Place Closed
he: המקום נסגר

en: Microphone
he: מיקרופון

en: Speakers
he: רמקולים

en: Video Camera
he: מצלמת וידאו

en: File Transfer
he: משלוח קבצים

en: Supports
he: תומכים

en: External User
he: משתמש חיצוני

en: Create conference with user
he: צור שיחת ועידה עם המשתמש

en: Please enter a topic for the new conference, and an invitation message to be sent to %s
he: יש להזין נושא עבוד שיחת הועידה, והודעת הזמנה שתישלח אל %s

en: New Conference
he: ועידה חדשה

en: Create
he: צור

en: Available Conferences
he: ועידות זמינות

en: Create New Conference...
he: צור ועידה חדשה...

en: Invite user to a conference
he: הזמן משתמש אל ועידה

en: Select a conference from the list below to send an invite to user %s. Select "Create New Conference" if you'd like to create a new conference to invite this user to.
he: בחר שיחת ועידה מהרשימה להלן לשלוח הזמנה למשתמש %s.בחר "צור ועידה חדשה" אם ברצונך ליצור ועידה חדשה להזמין אליה משתמש זה.

en: Invite to Conference
he: הזמן לועידה

en: Invite to Conference...
he: הזמן לועידה...

en: Send TEST Announcement
he: שלח הודעת ניסיון

en: Topic:
he: כותרת:

en: A server is required to connect this account
he: נחוץ שרת על מנת לחבר חשבון זה

en: Unknown (0x%04x)<br>
he: לא ידוע (0x%04x)<br>

en: Last Known Client
he: תוכנת-לקוח אחרונה

en: User Name
he: שם משתמש

en: Sametime ID
he: מזהה Sametime

en: An ambiguous user ID was entered
he: שם משתמש דו-משמעי הוזן

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. Please select the correct user from the list below to add them to your buddy list.
he: המזהה '%s' יכול להתכוון אל כל אחד מן המשתמשים להלן. אנא בחר/י את המשתמשהנכון מן הרשימה כדי להוסיף אותם לרשימת אנשי הקשר שלך.

en: Select User
he: בחר משתמש

en: Unable to add user: user not found
he: אין אפשרות להוסיף משתמש: המשתמש לא נמצא

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community. This entry has been removed from your buddy list.
he: המזהה '%s' לא תואם לאף משתמש בקהילה ה-Sametime שלך.והוא הוסר מרשימת אנשי הקשר שלך.

en: Unable to add user
he: לא ניתן להוסיף משתמש

en: Error reading file %s: 
    %s
he: שגיאה בקריאת הקובץ %s: 
    %s

en: Remotely Stored Buddy List
he: רשימת אנשי הקשר המאוחסנת בריחוק

en: Buddy List Storage Mode
he: צורת איכסון רשימת אנשי הקשר

en: Local Buddy List Only
he: רשימת אנשי קשר מקומית בלבד

en: Merge List from Server
he: מזג רשימה מן השרת

en: Merge and Save List to Server
he: מזג ושמור רשימה בתוך השרת

en: Synchronize List with Server
he: מסנכרן רשימה עם השרת

en: Import Sametime List for Account %s
he: ייבא רשימת Sametime עבור חשבון %s

en: Export Sametime List for Account %s
he: ייצא רשימת Sametime עבור חשבון %s

en: Unable to add group: group exists
he: לא ניתן להוסיף קבוצה: הקבוצה קיימת

en: A group named '%s' already exists in your buddy list.
he: קבוצה בשם '%s' כבר קיימת ברשימת אנשי הקשר שלך.

en: Unable to add group
he: אין אפשרות להוסיף את הקבוצה

en: Possible Matches
he: התאמות אפשריות

en: Notes Address Book group results
he: תוצאות מתוך רשימת הכתובות של Notes

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following Notes Address Book groups. Please select the correct group from the list below to add it to your buddy list.
he: המזהה '%s' יכול להתכוון לכל אחד מקבוצות ספרי הכתובות של Notes שלהלן.אנא בחר י את הקבוצה הנכונה מתוך הרשימה כדי להוסיף אותה לרשימת אנשי הקשר שלך.

en: Select Notes Address Book
he: בחר ספר כתובות של Notes

en: Unable to add group: group not found
he: לא ניתן להוסיף קבוצה: הקבוצה לא נמצאה

en: The identifier '%s' did not match any Notes Address Book groups in your Sametime community.
he: המזהה '%s' לא תואם לאף קבוצת ספרי הכתובות של Notes בקהילה שלך.

en: Notes Address Book Group
he: קבוצה מספר כתובות של Notes

en: Enter the name of a Notes Address Book group in the field below to add the group and its members to your buddy list.
he: יש להזין שם שלקבוצה בספר כתובות של Notes בשדה להלן על-מנת להוסיף את הקבוצה וחבריה לרשימת אנשי הקשר שלך.

en: Search results for '%s'
he: תוצאות חיפוש עבור %s

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. You may add these users to your buddy list or send them messages with the action buttons below.
he: המזהה '%s' יכול להתכוון לכל אחר מן המשתמשים שלהלן. יש באפשרותך להוסיף אותם אל רשימת אנשי הקשר שלך או לשלוח להם הודעות בעזרת כפתורי הפעולה שלמטה.

en: Search Results
he: תוצאות חיפוש

en: No matches
he: לא נמצאו מתאימים

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community.
he: המזהה '%s' לא תואם לאף משתמש בקהילת ה-Sametime שלך.

en: No Matches
he: לא נמצאו מתאימים

en: Search for a user
he: חיפוש משתמש

en: Enter a name or partial ID in the field below to search for matching users in your Sametime community.
he: יש להזין שם או מזהה חלקי בשדה להלן כדי לחפש משתמשים תואמים בקהילת ב Sametime שלך.

en: User Search
he: חיפוש משתמש

en: Import Sametime List...
he: ייבא רשימת Sametime...

en: Export Sametime List...
he: ייצא רשימת Sametime...

en: Add Notes Address Book Group...
he: הוסף קבוצה מתוך ספר כתובות של Notes...

en: User Search...
he: חיפוש משתמש...

en: Force login (ignore server redirects)
he: אלץ כניסה (מתעלם מהפניות-שרת)

note: pretend to be Sametime Connect
en: Hide client identity
he: הסתר זהות לקוח

en: User %s is not present in the network
he: המשתמש %s אינו נמצא ברשת כרגע

en: Key Agreement
he: הסכמה על מפתחות

en: Cannot perform the key agreement
he: לא יכול לבצע הסכמה על מפתחות

en: Error occurred during key agreement
he: ארעה שגיאה בעת ההסכמה על מפתחות

en: Key Agreement failed
he: ההסכמה על מפתחות נכשלה

en: Timeout during key agreement
he: אזל הזמן הקצוב להסכם על מפתחות

en: Key agreement was aborted
he: ההסכמה על מפתחות בוטלה

en: Key agreement is already started
he: ההסכמה על מפתחות כבר החלה

en: Key agreement cannot be started with yourself
he: לא ניתן להתחיל הסכמה על מפתחות עם עצמך

en: The remote user is not present in the network any more
he: המשתמש המרוחק כבר לא נוכח ברשת

en: Key agreement request received from %s. Would you like to perform the key agreement?
he: בקשה להסכמה על מפתחות התקבלה מאת %s. האם ברצונך לבצע את ההסכמה על מפתחות?

en: The remote user is waiting key agreement on:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
he: המשתמש המרוחק מחכה להסכמה על מפתחות ב::
    כתובת מחשב: %s
    יציאה: %d

en: Key Agreement Request
he: בקשה להסכמה על מפתחות

en: IM With Password
he: הודעה מיידית עם ססמה

en: Cannot set IM key
he: לא יכול לקבוע מפתח להודעה

en: Set IM Password
he: קבע סיסמאת הודעות

en: Get Public Key
he: השג מפתח ציבורי

en: Cannot fetch the public key
he: לא ניתן להשיג את המפתח הציבורי

en: Show Public Key
he: הצג מפתח ציבורי

en: Could not load public key
he: לא ניתן להטעין את המפתח הציבורי

en: User Information
he: מידע על המשתמש

en: Cannot get user information
he: לא יכול להשיג את המידע על המשתמש

en: The %s buddy is not trusted
he: איש הקשר %s אינו נבטח

en: You cannot receive buddy notifications until you import his/her public key.  You can use the Get Public Key command to get the public key.
he: אינך יכול/ה לקבל התרעות על איש קשר עד אשר תייבא/י את המפתח הציבורי שלו.  ניתן להשתמש בפקודת השג מפתח ציבורי על-מנת להשיג את המפתח הציבורי.

note: Open file selector to select the public key.
en: Open...
he: פתיחה...

en: The %s buddy is not present in the network
he: המשתמש %s לא נוכח ברשת

en: To add the buddy you must import his/her public key. Press Import to import a public key.
he: להוסיף את איש הקשר, עליך לייבא את המפתח הציבורי שלו.ניתן ללחוץ על "ייבא" לייבא מפתח ציבורי.

en: _Import...
he: ייבא...

en: Select correct user
he: בחר/י משתמש נכון

en: More than one user was found with the same public key. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
he: יותר ממשתמש אחד נמצא עם אותו מפתח ציבורי. יש לבחור מהרשימה את המשתמש הנכון להוסיף לרשימת אנשי הקשר.

en: More than one user was found with the same name. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
he: יותר ממשתמש אחד נמצא עם אותו שם. יש לבחור מהרשימה את המשתמש הנכון להוסיף לרשימת אנשי הקשר.

en: Detached
he: מנותק

en: Indisposed
he: חולה

en: Wake Me Up
he: להעיר אותי

en: Hyper Active
he: היפראקטיבי

en: Robot
he: רובוט

en: In Love
he: מאוהב

en: User Modes
he: מצבי משתמש

en: Preferred Contact
he: איש קשר מועדף

en: Preferred Language
he: שפה מועדפת

en: Device
he: מכשיר

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Geolocation
he: מיקום

en: Reset IM Key
he: אתחל מפתח הודעות

en: IM with Key Exchange
he: הודעה עם החלפת מפתחות

en: IM with Password
he: הודעה עם ססמה

en: Get Public Key...
he: השג מפתח ציבורי...

en: Kill User
he: הרוג משתמש

en: Draw On Whiteboard
he: צייר על הלוח-הלבן

en: _Passphrase:
he: _ססמה:

en: Channel %s does not exist in the network
he: הערוץ %s לא קיים ברשת

en: Channel Information
he: מידע על הערוץ

en: Cannot get channel information
he: לא יכול להשיג מידע על הערוץ

en: <b>Channel Name:</b> %s
he: <b>שם הערוץ:</b> %s

en: <br><b>User Count:</b> %d
he: <br><b>מספר המשתמשים:</b> %d

en: <br><b>Channel Founder:</b> %s
he: <br><b>מייסד הערוץ:</b> %s

en: <br><b>Channel Cipher:</b> %s
he: <br><b>הצפנת הערוץ:</b> %s

note: Definition of HMAC: http://en.wikipedia.org/wiki/HMAC
en: <br><b>Channel HMAC:</b> %s
he: <br><b>HMAC של הערוץ:</b> %s

en: <br><b>Channel Topic:</b><br>%s
he: <br><b>נושא הערוץ:</b> %s

en: <br><b>Channel Modes:</b>
he: <br><b>מצב הערוץ:</b>

en: <br><b>Founder Key Fingerprint:</b><br>%s
he: <br><b>הדפס-אצבע של מפתח המייסד:</b><br>%s

en: <br><b>Founder Key Babbleprint:</b><br>%s
he: <br><b>הדפס-פטפטת של מפתח המייסד:</b><br>%s

en: Add Channel Public Key
he: הוסף מפתח ציבורי לערוץ

note: Add new public key
en: Open Public Key...
he: פתח מפתח ציבורי...

en: Channel Passphrase
he: סיסמת הערוץ

en: Channel Public Keys List
he: רשימת המפתחות הציבוריים של הערוץ

en: Channel authentication is used to secure the channel from unauthorized access. The authentication may be based on passphrase and digital signatures. If passphrase is set, it is required to be able to join. If channel public keys are set then only users whose public keys are listed are able to join.
he: אימות בערוץ היא לצורך איבטוח הערוץ מגישה לא מורשית. ייתכן והאימות יהיה על בסיס ססמה וחתימה דיגיטלית. אם הססמה נקבעה, חובה לתת אותה כדי להצטרף. אם נקבעו מפתחות ציבוריים לערוץ, אז רק משתמשים שהמפתח הציבורי שלהם ברשימה יוכלו להצטרף.

en: Channel Authentication
he: אימות בערוץ

en: Add / Remove
he: הוסף / הסר

en: Group Name
he: שם קבוצה

en: Passphrase
he: ססמה

en: Please enter the %s channel private group name and passphrase.
he: יש להזין את שם הקבוצה הפרטית והססמה עבור הערוץ %s.

en: Add Channel Private Group
he: הוסף קבוצה פרטית לערוץ

en: User Limit
he: הגבלת משתמשים

en: Set user limit on channel. Set to zero to reset user limit.
he: לקביעת הגבלת מספר משתמשים. אפס מציין שאין הגבלה.

en: Invite List
he: רשימת הזמנות

en: Ban List
he: רשימת חסומים

en: Add Private Group
he: הוסף קבוצה פרטית

en: Reset Permanent
he: אתחל קבוע

en: Set Permanent
he: הגדרת קבוע

en: Set User Limit
he: קביעת הגבלת מספר משתמשים

en: Reset Topic Restriction
he: אתחל הגבלת נושא

en: Set Topic Restriction
he: קביעת הגבלת נושא

en: Reset Private Channel
he: אתחל פרטיות ערוץ

en: Set Private Channel
he: קביעת פרטיות ערוץ

en: Reset Secret Channel
he: אתחל סודיות ערוץ

en: Set Secret Channel
he: קביעת סודיות ערוץ

en: You have to join the %s channel before you are able to join the private group
he: חובה להצטרף לערוץ %s לפני הצטרפות לקבוצה הפרטית

en: Join Private Group
he: הצטרף לקבוצה הפרטית

en: Cannot join private group
he: לא ניתן להצטרף לקבוצה הפרטית

en: Call Command
he: בצע פקודה

en: Cannot call command
he: לא יכול לבצע פקודה

en: Unknown command
he: פקודה לא מוכרת

en: Secure File Transfer
he: משלוח קבצים מאובטח

en: Error during file transfer
he: שגיאה בעת העברת הקבצים

en: Remote disconnected
he: הצד המרוחק מנותק

en: Permission denied
he: אין הרשאה

en: Key agreement failed
he: כשל בעת הסכמה על מפתחות

en: Connection timed out
he: אזל הזמן המוקצב לחיבור

en: Creating connection failed
he: יצירת ההתחברות נכשלה

en: File transfer session does not exist
he: תהליך העברת הקבצים לא קיים

en: No file transfer session active
he: אין תהליך העברת קבצים פעיל

en: File transfer already started
he: העברת קובץ כבר החלה

en: Could not perform key agreement for file transfer
he: לא ניתן לבצע הסכמה על מפתחות בשביל העברת קבצים

en: Could not start the file transfer
he: לא ניתן להתחיל את העברת הקובץ

en: Cannot send file
he: לא ניתן לשלוח את הקובץ

en: Error occurred
he: ארעה שגיאה

en: %s has changed the topic of <I>%s</I> to: %s
he: %s שינה את נושא <I>%s</I> להיות: %s

en: <I>%s</I> set channel <I>%s</I> modes to: %s
he: <I>%s</I> שינה את מצב הערוץ <I>%s</I> להיות: %s

en: <I>%s</I> removed all channel <I>%s</I> modes
he: <I>%s</I> איפס את כל מצבי הערוץ <I>%s</I>

en: <I>%s</I> set <I>%s's</I> modes to: %s
he: <I>%s</I> קבע את מצבי <I>%s</I> להיות: %s

en: <I>%s</I> removed all <I>%s's</I> modes
he: <I>%s</I> הסיר את כל מצבי <I>%s</I>

en: You have been kicked off <I>%s</I> by <I>%s</I> (%s)
he: נבעטת מתוך <I>%s</I> ע"י <I>%s</I> (%s)

en: You have been killed by %s (%s)
he: נהרגת ע"י %s (%s)

en: Killed by %s (%s)
he: נהרג ע"י %s (%s)

en: Server signoff
he: ניתוק שרת

en: Personal Information
he: מידע אישי

en: Birth Day
he: יום הולדת

en: Job Role
he: תפקיד

en: Organization
he: אירגון

en: Unit
he: יחידה

en: Homepage
he: כתובת אתר בית

en: Note
he: הערה

en: Join Chat
he: הצטרף לצ'אט

en: You are channel founder on <I>%s</I>
he: הינך מייסד/ת הערוץ ב-<I>%s</I>

en: Channel founder on <I>%s</I> is <I>%s</I>
he: מייסד/ת הערוץ ב<I>%s</I> זה <I>%s</I>

en: Real Name
he: שם אמיתי

en: Status Text
he: טקסט מצב

en: Public Key Fingerprint
he: הדפס-אצבע למפתח ציבורי

en: Public Key Babbleprint
he: הדפס-פטפטת למפתח ציבורי

en: _More...
he: עוד...

en: Detach From Server
he: הנתק מן השרת

en: Cannot detach
he: לא ניתן להינתק

en: Cannot set topic
he: לא ניתן לקבוע נושא

en: Failed to change nickname
he: כשל בשינוי כינוי המשתמש

en: Roomlist
he: רשימת חדרים

en: Cannot get room list
he: לא ניתן להשיג את רשימת החדרים

en: Network is empty
he: הרשת ריקה

en: No public key was received
he: לא התקבל מפתח ציבורי

en: Server Information
he: מידע על השרת

en: Cannot get server information
he: לא ניתן להשיג מידע על השרת

en: Server Statistics
he: סטטיסטיקות של השרת

en: Cannot get server statistics
he: לא יכול להשיג את הסטטיסטיקות של השרת

en: Local server start time: %s
    Local server uptime: %s
    Local server clients: %d
    Local server channels: %d
    Local server operators: %d
    Local router operators: %d
    Local cell clients: %d
    Local cell channels: %d
    Local cell servers: %d
    Total clients: %d
    Total channels: %d
    Total servers: %d
    Total routers: %d
    Total server operators: %d
    Total router operators: %d
he: זמן הפעלה של השרת המקומי: %s
    משך פעולה של השרת המקומי: %s
    לקוחות של השרת המקומי: %d
    ערוצים של השרת המקומי: %d
    מפעילים של השרת המקומי: %d
    מפעילים של הנתב המקומי: %d
    לקוחות של התא המקומי: %d
    ערוצים של התא המקומי: %d
    שרתים של התא המקומי: %d
    סה"כ לקוחות: %d
    סה"כ ערוצים: %d
    סה"כ שרתים: %d
    סה"כ נתבים: %d
    סה"כ מפעילי שרתים: %d
    סה"כ מפעילי נתבים: %d

en: Network Statistics
he: סטטיסטיקות של הרשת

en: Ping
he: פינג

en: Ping failed
he: פינג נכשל

en: Ping reply received from server
he: התקבל מענה לפינג מהשרת

en: Could not kill user
he: לא ניתן להרוג את המשתמש

en: WATCH
he: השגחה

en: Cannot watch user
he: לא ניתן להשגיח על המשתמש

en: Resuming session
he: ממשיך תהליך פעולה

en: Authenticating connection
he: מאמת חיבור

en: Verifying server public key
he: מוודא מפתח ציבורי של השרת

en: Passphrase required
he: נדרשת ססמה

en: Received %s's public key. Your local copy does not match this key. Would you still like to accept this public key?
he: המפתח הציבורי של %s התקבל. ההעתק המקומי אינו תואם למפתח זה. האם ברצונך להמשיך ולקבל את המפתח הציבורי?

en: Received %s's public key. Would you like to accept this public key?
he: המפתח הציבורי של %s התקבל. האם ברצונך לקבל מפתח זה?

en: Fingerprint and babbleprint for the %s key are:
    
    %s
    %s
he: הדפס-האצבע והדפס-הפטפטת עבור מפתח ה-%s הינם:
    
    %s
    %s

en: Verify Public Key
he: וודא מפתח ציבורי

en: _View...
he: צפייה...

en: Unsupported public key type
he: סוג מפתח ציבורי שאינו נתמך

en: Disconnected by server
he: נותק ע"י השרת

en: Error connecting to SILC Server
he: שגיאה בעת התחברות לשרת ה-SILC

en: Key Exchange failed
he: החלפת המפתחות נכשלה

en: Authentication failed
he: האימות נכשל

en: Resuming detached session failed. Press Reconnect to create new connection.
he: המשך תהליך פעולה שנותק, נכשל. לחצ/י על חיבור מחדש ליצור חיבור חדש.

en: Performing key exchange
he: מבצע החלפת מפתחות

en: Unable to load SILC key pair
he: לא ניתן לטעון את זוג מפתחות ה-SILC

note: Progress
en: Connecting to SILC Server
he: מתחבר לשרת ה-SILC

en: Out of memory
he: אזל הזיכרון

en: Unable to initialize SILC protocol
he: לא ניתן לאתחל את פרוטוקול SILC

en: Error loading SILC key pair
he: שגיאה בטעינת זוג מפתחות SILC

en: Download %s: %s
he: הורדת %s: %s

en: Your Current Mood
he: מצב הרוח הנוכחי שלך

en: Normal
he: רגיל

en: 
    Your Preferred Contact Methods
he: 
    צורת הקשר המועדפת עליך

en: Video conferencing
he: ועידת וידאו

en: Your Current Status
he: מצבך הנוכחי

en: Online Services
he: שירותים מקוונים

en: Let others see what services you are using
he: אפשר לאחרים לראות באילו שירות את/ה משתמש/ת

en: Let others see what computer you are using
he: אפשר לאחרים לראות באיזה מחשב את/ה משתמש/ת

en: Your VCard File
he: קובץ ה-VCard שלך

en: Timezone (UTC)
he: איזור זמן (UTC)

en: User Online Status Attributes
he: מאפייני מצב משתמש זמין ומחובר

en: You can let other users see your online status information and your personal information. Please fill the information you would like other users to see about yourself.
he: ניתן לאפשר למשתמשים אחרים לראות את מצב החיבור שלך ומידע אישי. יש למלא את המידע שברצונך לאפשר למשתמשים אחרים לראות עליך.

en: Message of the Day
he: ההודעה להיום

en: No Message of the Day available
he: לא קיימת הודעה להיום

en: There is no Message of the Day associated with this connection
he: אין הודעה להיום המשוייכת לחיבור זה

en: Create New SILC Key Pair
he: צור זוג מפתחות SILC חדש

en: Passphrases do not match
he: הסיסמאות אינן תואמות.

en: Key Pair Generation failed
he: כשל בעת יצירה של זוג מפתחות

en: Key length
he: אורך מפתח

en: Public key file
he: קובץ מפתח ציבורי

en: Private key file
he: קובץ מפתח פרטי

en: Passphrase (retype)
he: ססמה (שוב)

en: Generate Key Pair
he: צור זוג מפתחות

en: Online Status
he: זמינות

en: View Message of the Day
he: הצג את הודעת היום

en: Create SILC Key Pair...
he: צור זוג מפתחות SILC...

en: User <I>%s</I> is not present in the network
he: המתשמש <I>%s</I> אינו נוכח ברשת

en: Topic too long
he: הנושא ארוך מדי

en: You must specify a nick
he: חובה לציין כינוי משתמש

en: channel %s not found
he: הערוץ %s לא נמצא

en: channel modes for %s: %s
he: מצבי ערוץ %s: %s

en: no channel modes are set on %s
he: אין מצבים שנקבעו על הערוץ %s

en: Failed to set cmodes for %s
he: כשל בקביעת מצבי ערוץ עבור %s

en: Unknown command: %s, (may be a client bug)
he: פקודה לא מוכרת: %s, )ייתכן וזהו באג בתוכנה(

en: part [channel]:  Leave the chat
he: part [ערוץ]: עזוב את הערוץ

en: leave [channel]:  Leave the chat
he: leave [ערוץ]: עזוב את הערוץ

en: topic [&lt;new topic&gt;]:  View or change the topic
he: topic [&lt;נושא חדש&gt;]: הצג או שנה את הנושא

en: join &lt;channel&gt; [&lt;password&gt;]:  Join a chat on this network
he: join &lt;ערוץ&gt; [&lt;ססמה&gt;]:  הצטרף לערוץ ברשת זו

en: list:  List channels on this network
he: list:  הצג את רשימת הערוצים ברשת זו

en: whois &lt;nick&gt;:  View nick's information
he: whois &lt;כינוי משתמש&gt;:  צפה במידע אודות המשתמש

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user
he: msg &lt;כינוי משתמש&gt; &lt;הודעה&gt;:  שלח הודעה פרטית למשתמש

en: query &lt;nick&gt; [&lt;message&gt;]:  Send a private message to a user
he: query &lt;כינוי משתמש&gt; [&lt;הודעה&gt;]:  שלח הודעה פרטית למשתמש

en: motd:  View the server's Message Of The Day
he: motd:  צפה בהודעת היום של השרת

en: detach:  Detach this session
he: detach:  נתק תהליך פעולות זה מהשרת

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message
he: quit [הודעה]:  ניתוק מן השרת, עם אפשרות להודעה

en: call &lt;command&gt;:  Call any silc client command
he: call &lt;פקודה&gt;:  קרא לפקודת לקוח כלשהי של silc

en: kill &lt;nick&gt; [-pubkey|&lt;reason&gt;]:  Kill nick
he: kill &lt;שם כינוי&gt; [-pubkey|&lt;סיבה&gt;]:  הרוג משתמש

en: nick &lt;newnick&gt;:  Change your nickname
he: nick &lt;שם כינוי חדש&gt;:  שינוי הכינוי שלך

en: whowas &lt;nick&gt;:  View nick's information
he: whowas &lt;שם כינוי&gt;:  הצג מידע על משתמש

en: cmode &lt;channel&gt; [+|-&lt;modes&gt;] [arguments]:  Change or display channel modes
he: cmode &lt;ערוץ&gt; [+|-&lt;מצבים&gt;] [פרמטרים]: שנה או הצג את מצבי הערוץ

en: cumode &lt;channel&gt; +|-&lt;modes&gt; &lt;nick&gt;:  Change nick's modes on channel
he: cumode &lt;ערוץ&gt; +|-&lt;מצבים&gt; &lt;שם כינוי&gt;:  שנה מצבי משתמש בערוץ

en: umode &lt;usermodes&gt;:  Set your modes in the network
he: umode &lt;מצבי משתמש&gt;:  קביעת מצבי המשתמש שלך ברשת

en: oper &lt;nick&gt; [-pubkey]:  Get server operator privileges
he: oper &lt;שם כינוי&gt; [-pubkey]:  השג הרשאות מפעיל שרת

en: invite &lt;channel&gt; [-|+]&lt;nick&gt;:  invite nick or add/remove from channel invite list
he: invite &lt;ערוץ&gt; [-|+]&lt;שם כינוי&gt;:  הזמן משתמש או הוסף/הסר מרשימת ההזמנות של הערוץ

en: kick &lt;channel&gt; &lt;nick&gt; [comment]:  Kick client from channel
he: kick &lt;ערוץ&gt; &lt;שם כינוי&gt; [הערה]:  בעט משתמש מן הערוץ

en: info [server]:  View server administrative details
he: info [שרת]:  הצג מידע תפעולי על השרת

en: ban [&lt;channel&gt; +|-&lt;nick&gt;]:  Ban client from channel
he: ban [&lt;ערוץ&gt; +|-&lt;שם כינוי&gt;]:  חסום משתמש מן הערוץ

en: getkey &lt;nick|server&gt;:  Retrieve client's or server's public key
he: getkey &lt;שמם כינוי|שרת&gt;:  השג מפתח ציבורי של שרת או משתמש

en: stats:  View server and network statistics
he: stats:  הצג מידע סטטיסטי על השרת והרשת

en: ping:  Send PING to the connected server
he: ping:  שלח PING לשרת המחובר

en: users &lt;channel&gt;:  List users in channel
he: users &lt;ערוץ&gt;:  הצג את רשימת הערוצים

en: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;channel(s)&gt;:  List specific users in channel(s)
he: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;ערוצ(ים)&gt;:  הצג רשימת אנשים מסוג מסויים בערוצ(ים)

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary
en: SILC Protocol Plugin
he: תוסף פרוטוקול IRC

note: *  description
en: Secure Internet Live Conferencing (SILC) Protocol
he: פרוטוקול תקשורת בזמן-אמת מאובטחת(SILC)

en: Network
he: רשת

en: Public Key file
he: קובץ מפתח ציבורי

en: Private Key file
he: קובץ מפתח פרטי

en: Cipher
he: צופן

en: Use Perfect Forward Secrecy
he: השתמש בסודיות קדימה מושלמת

en: Public key authentication
he: אימות עפ"י מפתח ציבורי

en: Block IMs without Key Exchange
he: חסום הודעות מידיות ללא החלפת מפתחות

en: Block messages to whiteboard
he: חסום הודעות ללוח-הלבן

en: Automatically open whiteboard
he: פתח לוח-לבן אוטומטית

en: Digitally sign and verify all messages
he: חתום דיגיטלית וודא את כל ההודעות המיידיות

en: Creating SILC key pair...
he: יוצר זוג מפתחות SILC...

en: Unable to create SILC key pair
he: לא ניתן ליצור זוג מפתחות SILC

note: Hint for translators: Please check the tabulator width here and in the next strings (short strings: 2 tabs, longer strings 1 tab, sum: 3 tabs or 24 characters)
en: Real Name: 	%s
he: שם אמיתי: 	%s

en: User Name: 	%s
he: שם משתמש: 	%s

en: Email: 		%s
he: דוא"ל: 		%s

en: Host Name: 	%s
he: שם שרת: 	%s

en: Organization: 	%s
he: שם האירגון: 	%s

en: Country: 	%s
he: מדינה: 	%s

en: Algorithm: 	%s
he: אלגוריתם: 	%s

en: Key Length: 	%d bits
he: אורך מפתח: 	%d ביטים

en: Version: 	%s
he: גירסה: 	%s

en: Public Key Fingerprint:
    %s
he: הדפס-אצבע של המפתח הציבורי:
    %s

en: Public Key Babbleprint:
    %s
he: הדפס-פטפטת למפתח הציבורי:
    %s

en: Public Key Information
he: מידע על המפתח הציבורי

en: Paging
he: מדפדף

en: Video Conferencing
he: ועידת וידאו

en: Computer
he: מחשב

en: Mobile Phone
he: פלאפון

en: PDA
he: מחשב כף-יד

en: Terminal
he: מסוף

en: %s sent message to whiteboard. Would you like to open the whiteboard?
he: %s שלח הודעה אל הלוח הלבן. האם ברצונך לפתוח את הלוח הלבן?

en: %s sent message to whiteboard on %s channel. Would you like to open the whiteboard?
he: %s שלח הודעה אל הלוח הלבן בערוץ %s.האם ברצונך לפתוח את הלוח הלבן?

en: Whiteboard
he: לוח-לבן

en: No server statistics available
he: אין סטטיסטיקות־שרת זמינות

en: Error during connecting to SILC Server
he: שגיאה בעת התחברות לשרת ה-SILC

en: Failure: Version mismatch, upgrade your client
he: שגיאה: גרסה לא תואמת, יש לשדרג את התוכנה

en: Failure: Remote does not trust/support your public key
he: שגיאה: הצד המרוחק אינו מקבל/תומך במפתח הפומבי שלך

en: Failure: Remote does not support proposed KE group
he: שגיאה: הצד המרוחק אינו תומך בקבוצת ה-KE שהוצעה

en: Failure: Remote does not support proposed cipher
he: שגיאה: הצד המרוחק אינו תומך בהצפנה שהוצעה

en: Failure: Remote does not support proposed PKCS
he: שגיאה: הצד המרוחק אינו תומך PKCS

en: Failure: Remote does not support proposed hash function
he: שגיאה: הצד המרוחק אינו תומך בפונקציה הגיבוב שהוצעה

en: Failure: Remote does not support proposed HMAC
he: שגיאה: הצד המרוחק אינו תומך ב-HMAC שהוצע

en: Failure: Incorrect signature
he: שגיאה: חתימה מוטעית

en: Failure: Invalid cookie
he: שגיאה: cookie לא־תקף

en: Failure: Authentication failed
he: שגיאה: האימות נכשל

en: Unable to initialize SILC Client connection
he: לא ניתן לאתחל את החיבור כלקוח SILC

en: John Noname
he: פלוני אלמוני

en: Unable to load SILC key pair: %s
he: לא ניתן לטעון את זוג מפתחות ה-SILC: %s

en: Unable to create connection
he: לא ניתן ליצור את החיבור

en: Unknown server response
he: תגובת שרת לא מוכרת

en: Unable to create listen socket
he: אין אפשרות ליצור שקע-קשב

en: Unable to resolve hostname
he: לא ניתן לתרגם את שם השרת לכתובת

en: SIP usernames may not contain whitespaces or @ symbols
he: אסור לשמות משתמשים של SIP להכיל רווחים או סמלי @

en: SIP connect server not specified
he: לא הוגדר שרת חיבור SIP

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version
en: SIP/SIMPLE Protocol Plugin
he: תוסף פרוטוקול SIP/SIMPLE

note: *  summary
en: The SIP/SIMPLE Protocol Plugin
he: תוסף הפרוטוקול SIP/SIMPLE

en: Publish status (note: everyone may watch you)
he: ייצא סטטוס (הערה: כולם יוכלו לצפות בך)

en: Use UDP
he: השתמש ב-UDP

en: Use proxy
he: השתמש במתווך

en: Proxy
he: מתווך

en: Auth User
he: משתמש לאימות

en: Auth Domain
he: דומיין לאימות

en: (There was an error converting this message.	 Check the 'Encoding' option in the Account Editor)
he: (הייתה שגיאה בהמרת ההודעה.	 בדוק את הגדרות ה'קידוד' בעורך החשבונות)

en: Unable to send to chat %s,%s,%s
he: לא ניתן לשלוח לצ'אט %s,%s,%s

en: User is offline
he: המשתמש לא מחובר

en: User
he: משתמש

en: Hidden or not logged-in
he: חבוי או לא מחובר

en: <br>At %s since %s
he: <br>ב-%s מאז %s

en: Anyone
he: כל אחד

en: _Class:
he: _מחלקה:

en: _Instance:
he: _ישות:

en: _Recipient:
he: _נמען:

en: Attempt to subscribe to %s,%s,%s failed
he: ניסיון לעשות מנוי על %s,%s,%s נכשל

en: zlocate &lt;nick&gt;: Locate user
he: zlocate &lt;שם כינוי&gt;: איתור משתמש

en: zl &lt;nick&gt;: Locate user
he: zl &lt;שם כינוי&gt;: איתור משתמש

en: instance &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
he: instance &lt;ישות&gt;: קבע את הישות לשימוש במחלקה זו

en: inst &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
he: inst &lt;ישות&gt;: קבע את הישות לשימוש במחלקה זו

en: topic &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
he: topic &lt;ישות&gt;: קבע את הישות לשימוש במחלקה זו

en: sub &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Join a new chat
he: sub &lt;מחלקה&gt; &lt;ישות&gt; &lt;נמען&gt;: הצטרף לצ'אט חדש

en: zi &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;message,<i>instance</i>,*&gt;
he: zi &lt;ישות&gt;: שלח הודעה ל-&lt;הודעה, <i>ישות</i>,*&gt;

en: zci &lt;class&gt; &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,*&gt;
he: zci &lt;מחלקה&gt; &lt;ישות&gt;: שלח הודעה ל-&lt;<i>מחלקה</i>,<i>ישות</i>*&gt;

en: zcir &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
he: zcir &lt;מחלקה&gt; &lt;ישות&gt; &lt;נמען&gt;: שלח הודעה אל &lt;<i>מחלקה</i>,<i>ישות</i>,<i>נמען</i>&gt;

en: zir &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;MESSAGE,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
he: zir &lt;ישות&gt; &lt;נמען&gt;: שלח הודעה אל &lt;הודעה,<i>ישות</i>,<i>נמען</i>&gt;

en: zc &lt;class&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,PERSONAL,*&gt;
he: zc &lt;מחלקה&gt;: שלח הודעה אל &lt;<i>מחלקה</i>,אישי,*&gt;

en: Resubscribe
he: הרשם מחדש למנוי

en: Retrieve subscriptions from server
he: שלוף את המנויים מהשרת

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Zephyr Protocol Plugin
he: תוסף פרוטוקול Zephyr

en: Use tzc
he: השתמש ב-tzc

en: tzc command
he: פקודת tzc

en: Export to .anyone
he: ייצא ל-.anyone

en: Export to .zephyr.subs
he: ייצא ל-.zephyr.subs

en: Import from .anyone
he: ייבא מ-.anyone

en: Import from .zephyr.subs
he: ייבא מ-.zephyr.subs

en: Realm
he: איזור

en: Exposure
he: חשיפה

en: Encoding
he: קידוד

en: Unable to create socket: %s
he: אין אפשרות ליצור שקע: %s

en: Unable to parse response from HTTP proxy: %s
he: לא ניתן לעבד את משוב שרת התיווך של HTTP: %s

en: HTTP proxy connection error %d
he: שגיאה בשרת התיווך של HTTP %d

en: Access denied: HTTP proxy server forbids port %d tunneling
he: אין הרשאה: שרת התיווך אוסר על תיעול ליציאה %d

en: Error resolving %s
he: שגיאה במציאת הכתובת של %s

en: Received invalid data on connection with server
he: התקבל מידע שגוי בעת חיבור עם השרת.

en: Requesting %s's attention...
he: מבקש/ת את תשומת-הלב של %s...

en: %s has requested your attention!
he: %s ביקש את תשומת לבך!

note: * * A wrapper for purple_request_action() that uses @c Yes and @c No buttons.
en: _Yes
he: כ_ן

en: _No
he: ל_א

note: * * A wrapper for purple_request_action() that uses @c OK and @c Cancel buttons.
en: _OK
he: אישור

note: * * A wrapper for purple_request_action() that uses Accept and Cancel buttons. * A wrapper for purple_request_action_with_icon() that uses Accept and Cancel * buttons.
en: _Accept
he: א_שר

note: * * The default message to use when the user becomes auto-away.
en: I'm not here right now
he: אני לא כאן כרגע

en: saved statuses
he: סטטוסים שמורים

en: %s is now known as %s.
he: %s ידוע כעת בשם %s.

en: %s has invited %s to the chat room %s:
    %s
he: %s הזמין את %s לחדר הצ'אט %s:
    %s

en: %s has invited %s to the chat room %s
he: %s הזמין את %s לחדר הצ'אט %s

en: Accept chat invitation?
he: לקבל הזמנה לצ'אט?

note: Shortcut
en: Shortcut
he: קיצור-דרך

en: The text-shortcut for the smiley
he: קיצור-דרך טקסטואלי עבור החייכן

note: Stored Image
en: Stored Image
he: תמונה שמורה

en: Stored Image. (that'll have to do for now)
he: תמונה מאוכסנת. (זה יהיה חייב להספיק כרגע)

en: SSL Connection Failed
he: התחברות SSL נכשלה

en: SSL Handshake Failed
he: כשל בלחיצת היד של SSL

en: SSL peer presented an invalid certificate
he: סופקה תעודה שגויה משכן SSL

en: Unknown SSL error
he: שגיאת SSL לא מוכרת

en: Unset
he: בטל

en: Do not disturb
he: נא לא להפריע

en: Invisible
he: בלתי נראה

en: Extended away
he: העדרות ממושכת

en: Mobile
he: נייד

en: Listening to music
he: מקשיב/ה למוזיקה

en: Feeling
he: ההרגשה שלי

en: %s (%s) changed status from %s to %s
he: %s (%s) שינה את הנושא מ-%s ל-%s

en: %s (%s) is now %s
he: %s (%s) כעת %s

en: %s (%s) is no longer %s
he: %s (%s) כבר לא %s

en: %s became idle
he: %s חסר פעילות

en: %s became unidle
he: %s החל בפעילות

en: +++ %s became idle
he: +++ %s חסר פעילות

en: +++ %s became unidle
he: +++ %s החל בפעילות

en: Calculating...
he: מחשב...

en: Unknown.
he: לא ידוע

en: %d second | %d seconds
he[0]: %d שנייה
he[1]: %d שניות
he[2]: %d שניות

en: %d day | %d days
he[0]: %d יום
he[1]: %d ימים
he[2]: %d ימים

en: %s, %d hour | %s, %d hours
he[0]: %s, %d שעה
he[1]: %s, %d שעות
he[2]: %s, %d שעות

en: %d hour | %d hours
he[0]: %d שעה
he[1]: %d שעות
he[2]: %d שעות

en: %s, %d minute | %s, %d minutes
he[0]: %s, %d דקה
he[1]: %s, %d דקות
he[2]: %s, %d דקות

en: %d minute | %d minutes
he[0]: %d דקה
he[1]: %d דקות
he[2]: %d דקות

en: Could not open %s: Redirected too many times
he: לא יכול לפתוח %s: יותר מדי העברות

en: Unable to connect to %s
he: לא ניתן להתחבר אל %s

en: Error reading from %s: response too long (%d bytes limit)
he: שגיאה בקריאה מתוך %s: אורך המשוב ארוך מדי (מוגבל עד %d בייט)

en: Unable to allocate enough memory to hold the contents from %s.  The web server may be trying something malicious.
he: לא ניתן להקצות מספיק זיכרון להחזיק את התוכן מ-%s.  שרת האתר אולי מנסה לעשות משהו מזיק.

en: Error reading from %s: %s
he: שגיאה בקריאה מתוך %s: %s

en: Error writing to %s: %s
he: שגיאה בכתיבה לתוך %s: %s

en: Unable to connect to %s: %s
he: לא ניתן להתחבר אל %s: %s

note: 10053
en: Connection interrupted by other software on your computer.
he: החיבור נותק ע"י תוכנות אחרות במחשבך.

note: 10054
en: Remote host closed connection.
he: השרת המרוחק סגר את החיבור.

note: 10060
en: Connection timed out.
he: אזל הזמן המוקצב לחיבור.

note: 10061
en: Connection refused.
he: החיבור סורב.

note: 10048
en: Address already in use.
he: כתובת כבר בשימוש.

en: Error Reading %s
he: שגיאה בקריאת %s

en: An error was encountered reading your %s.  The file has not been loaded, and the old file has been renamed to %s~.
he: חלה שגיאה בעת קריאת ה-%s שלך. הקובץ לא נטען, ושם ההובץ הישן שונה ל-%s~.

note: Translators may want to transliterate the name. It is not to be translated.
en: Pidgin
he: פידג׳ין

en: Internet Messenger
he: למסרים באינטרנט

en: Pidgin Internet Messenger
he: פידג׳ין למסרים באינטרנט

note: Build the login options frame.
en: Login Options
he: מאפייני כניסה למערכת

en: Pro_tocol:
he: פרוטוקול:

en: _Username:
he: _שם משתמש:

en: Remember pass_word
he: זכור ססמה

note: Build the user options frame.
en: User Options
he: אפשרויות המשתמש

en: _Local alias:
he: שם מקומי:

en: New _mail notifications
he: הודעה על דואר חדש

note: Buddy icon
en: Use this buddy _icon for this account:
he: השתמש בתמונה זו לחשבון זה:

en: Ad_vanced
he: _מתקדם

en: Use GNOME Proxy Settings
he: השתמש בהגדרות פרוקסי של GNOME

en: Use Global Proxy Settings
he: השתמש בהגדרות פרוקסי כלליות

en: No Proxy
he: ללא פרוקסי

en: Tor/Privacy (SOCKS5)
he: Tor/פרטיות (SOCKS5)

en: Use Environmental Settings
he: השתמש בהגדרות הסביבה

note: This is an easter egg. It means one of two things, both intended as humourus: A) your network is really slow and you have nothing better to do than look at butterflies. B)You are looking really closely at something that shouldn't matter.
en: If you look real closely
he: אם תביט ממש מקרוב

note: This is an easter egg. See the comment on the previous line in the source.
en: you can see the butterflies mating
he: ניתן לראות פרפרים מזדווגים

en: Proxy _type:
he: סוג ה_פרוקסי

en: _Host:
he: _שרת:

en: _Port:
he: _יציאה:

en: Pa_ssword:
he: סי_סמא

en: Use _silence suppression
he: השתמש ב_דיכוי שקט

en: _Voice and Video
he: _קול וחוזי

en: Unable to save new account
he: לא ניתן לשמור חשבון חדש

en: An account already exists with the specified criteria.
he: חשבון כבר קיים עם הנתונים שפורטו.

en: Add Account
he: הוספת חשבון

en: _Basic
he: _בסיסי

en: Create _this new account on the server
he: צור חשבון חדש זה על השרת

en: P_roxy
he: מת_ווך

en: Enabled
he: פעיל

en: Protocol
he: פרוטוקול

en: <span size='larger' weight='bold'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no IM accounts configured. To start connecting with %s press the <b>Add...</b> button below and configure your first account. If you want %s to connect to multiple IM accounts, press <b>Add...</b> again to configure them all.
    
    You can come back to this window to add, edit, or remove accounts from <b>Accounts->Manage Accounts</b> in the Buddy List window
he: <span size='larger' weight='bold'>ברוכ/ה הבא/ה אל %s!</span>
    
    אין ברשותך שם חשבונות מוגדרים. על מנת להתחבר עם %s יש ללחוץ על הכפתור <b>הוסף...</b> שלהלן להגדיר את חשבונך הראשון. אם ברצונך ש-%s יתחבר לכמה חשבונות, יש ללחוץ על <b>הוסף...</b> שוב על מנת להגדיר את כולם.
    
    ניתן גם לחזור לחלון זה על מנת להוסיף, לערוך, או להסיר חשבונות על-ידי <b>חשבונות->נהל חשבונות</b> שבחלון רשימת החברים

en: <a href="viewinfo">%s</a>%s%s%s wants to add you (%s) to his or her buddy list%s%s
he: <a href="viewinfo">%s</a>%s%s%s רוצה להוסיף אותך (%s) לרשימת החברים שלו או שלה%s%s

en: %s%s%s%s wants to add you (%s) to his or her buddy list%s%s
he: %s%s%s%s רוצה להוסיף אותך (%s) לרשימת אנשי-הקשר שלו או שלה%s%s

en: Send Instant Message
he: שלח הודעה מיידית

note: Buddy List
en: Background Color
he: צבע הרקע

en: The background color for the buddy list
he: צבע הרקע עבור רשימת החברים

en: Layout
he: מתווה

en: The layout of icons, name, and status of the buddy list
he: מיקומי הסמלים, השמות והמצבים ברשימת החברים

note: Group Note to translators: These two strings refer to the background color of a buddy list group when in its expanded state
en: Expanded Background Color
he: צבע רקע עבור מורחב

en: The background color of an expanded group
he: צבע-הרקע של קבוצה שהורחבה

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list group when in its expanded state
en: Expanded Text
he: טקסט מורחב

en: The text information for when a group is expanded
he: טקסט למידע כשקבוצה מורחבת

note: Note to translators: These two strings refer to the background color of a buddy list group when in its collapsed state
en: Collapsed Background Color
he: צבע רקע עבור עבור מקופל

en: The background color of a collapsed group
he: צבע-הרקע של קבוצה שצומצמה

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list group when in its collapsed state
en: Collapsed Text
he: טקסט מקופל

en: The text information for when a group is collapsed
he: טקסט למידע כשקבוצה מצומצמת

note: Buddy Note to translators: These two strings refer to the background color of a buddy list contact or chat room
en: Contact/Chat Background Color
he: צבע רקע עבור צ'אט/איש-קשר

en: The background color of a contact or chat
he: צבע-הרקע של איש-קשר או צ'אט

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list contact when in its expanded state
en: Contact Text
he: טקסט איש-קשר

en: The text information for when a contact is expanded
he: טקסט למידע כשאיש-קשר מורחב

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when it is online
en: Online Text
he: טקסט כשמחובר

en: The text information for when a buddy is online
he: טקסט למידע כשאיש-קשר מחובר

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when it is away
en: Away Text
he: טקסט כשרחוק מהמחשב

en: The text information for when a buddy is away
he: טקסט למידע כשאיש-קשר מרוחק מהמחשב

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when it is offline
en: Offline Text
he: טקסט כשמנותק

en: The text information for when a buddy is offline
he: טקסט למידע כשחבר אינו מחובר.

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when it is idle
en: Idle Text
he: טקסט כשחסר-פעילות

en: The text information for when a buddy is idle
he: טקסט למידע כשאיש-קשר חסר-פעילות

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when they have sent you a new message
en: Message Text
he: טקסט הודעת

en: The text information for when a buddy has an unread message
he: טקסט למידע כשלאיש-קשר יש הודעות שלא נקראו

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when they have sent you a new message
en: Message (Nick Said) Text
he: טקסט הודעות (מישהו אמר)

en: The text information for when a chat has an unread message that mentions your nickname
he: טקסט להציג כשצ'אט מכיל הודעה שלא נקראה שמזכירה את הכינוי שלך

en: The text information for a buddy's status
he: הטקסט עבור מצבו של חבר

en: You have %d contact named %s. Would you like to merge them? | You currently have %d contacts named %s. Would you like to merge them?
he[0]: יש לך %d איש-קשר בשם %s. האם ברצונך למזג אותך?
he[1]: יש לך כעת %d אנשי-קשר בשם %s. האם ברצונך למזג אותך?
he[2]: יש לך כעת %d אנשי-קשר בשם %s. האם ברצונך למזג אותך?

en: Merging these contacts will cause them to share a single entry on the buddy list and use a single conversation window. You can separate them again by choosing 'Expand' from the contact's context menu
he: מיזוג אנשי-קשר אלה יגרום להם להיות תחת פריט יחיד ברשימת אנשי הקשר, ולהשתמש בחלון שיחה יחיד. ניתן להפריד אותם אח"כ על ידי בחירת 'הרחב' מהתפריט עבור איש הקשר

en: Please update the necessary fields.
he: יש לעדכן את השדות הנחוצים.

en: A_ccount
he: ח_שבון

en: Please enter the appropriate information about the chat you would like to join.
he: יש להזין את המידע המתאים על הצ'אט שברצונך להצטרף אליו.

en: Room _List
he: רשימת _חדרים

en: _Block
he: חסום

en: Un_block
he: הסר חסימה

en: Move to
he: העבר אל

en: Get _Info
he: הצג _פרטים

en: I_M
he: הודעה

en: _Audio Call
he: שיחה _קולית

en: Audio/_Video Call
he: שיחה קולית או שיחת וידאו

en: _Video Call
he: שיחת וי_דאו

en: _Send File...
he: שלח קובץ...

en: Add Buddy _Pounce...
he: הוסף תגובה לפעולת איש קשר...

en: View _Log
he: הצ_ג רישום

en: Hide When Offline
he: החבא כאשר לא-מקוון

en: Show When Offline
he: הצג כאשר לא-מקוון

en: _Alias...
he: _כינוי נוסף...

en: _Remove
he: _הסר

en: Set Custom Icon
he: קבע צלמית משלי

en: Remove Custom Icon
he: הסר תמונה שנקבעה

en: Add _Buddy...
he: הוסף איש קשר...

en: Add C_hat...
he: הוסף שיחה...

en: _Delete Group
he: הסר _קבוצה

en: _Rename
he: _שנה שם

note: join button
en: _Join
he: הצ_טרף

en: Auto-Join
he: הצטרף אוטומטית

en: Persistent
he: לא-זמני

en: _Edit Settings...
he: ערוך ה_גדרות...

en: _Collapse
he: _קפל

en: _Expand
he: ה_רחב

en: /Tools/Mute Sounds
he: /כלים/השתק צלילים

en: You are not currently signed on with an account that can add that buddy.
he: אינך מחובר/ת כרגע עם החשבון שמסוגל להוסיף איש קשר זה.

note: I don't believe this can happen currently, I think * everything that calls this function checks for one of the * above node types first.
en: Unknown node type
he: נקודה-ברשת מסוג לא מוכר

en: Please select your mood from the list
he: יש לבחור את מצב הרוח שלך מהרשימה

en: Message (optional)
he: הודעה (לא חובה)

en: Edit User Mood
he: קבע מצב-רוח משתמש

note: NOTE: Do not set any accelerator to Control+O. It is mapped by gtk_blist_key_press_cb to "Get User Info" on the selected buddy. Buddies menu
en: /_Buddies
he: /_חברים

en: /Buddies/New Instant _Message...
he: /חברים/הודעה מיידית _חדשה...

en: /Buddies/Join a _Chat...
he: /חברים/הצטרפות לצ'אט...

en: /Buddies/Get User _Info...
he: /חברים/הצג _פרטי משתמש...

en: /Buddies/View User _Log...
he: /חברים/צפייה ב_יומן־השיחות עם המשתמש...

en: /Buddies/Sh_ow
he: /חברים/ה_צג

en: /Buddies/Show/_Offline Buddies
he: /חברים/הצג/חברים ל_א־מקוונים

en: /Buddies/Show/_Empty Groups
he: /חברים/הצג/קבוצות _ריקות

en: /Buddies/Show/Buddy _Details
he: /חברים/הצג/_פרטי החברים

en: /Buddies/Show/Idle _Times
he: /חברים/הצג/זמני ח_וסר־פעילות

en: /Buddies/Show/_Protocol Icons
he: /חברים/הצג/צ_למיות פרוטקול

en: /Buddies/_Sort Buddies
he: /חברים/_מיון החברים

en: /Buddies/_Add Buddy...
he: /חברים/_הוספת חבר...

en: /Buddies/Add C_hat...
he: /חברים/הוספת צ'_אט...

en: /Buddies/Add _Group...
he: /חברים/הוספת _קבוצה...

en: /Buddies/_Quit
he: /חברים/י_ציאה

note: Accounts menu
en: /_Accounts
he: /ח_שבונות

en: /Accounts/Manage Accounts
he: /חשבונות/נהל חשבונות

note: Tools
en: /_Tools
he: /_כלים

en: /Tools/Buddy _Pounces
he: /כלים/ת_גובות לפעילות החברים

en: /Tools/_Certificates
he: /כלים/_תעודות

en: /Tools/Custom Smile_ys
he: /כלים/חייכנים מותאמים _אישית

en: /Tools/Plu_gins
he: /כלים/תו_ספים

en: /Tools/Pr_eferences
he: /כלים/הע_דפות

en: /Tools/Pr_ivacy
he: /כלים/פר_טיות

en: /Tools/Set _Mood
he: /כלים/קביעת מ_צב־רוח

en: /Tools/_File Transfers
he: /כלים/העברות _קבצים

en: /Tools/R_oom List
he: /כלים/רשימת ח_דרים

en: /Tools/System _Log
he: /כלים/יומן המ_ערכת

en: /Tools/Mute _Sounds
he: /כלים/ה_שתק צלילים

note: Help
en: /_Help
he: /_עזרה

en: /Help/Online _Help
he: /עזרה/עזרה מק_וונת

en: /Help/_Build Information
he: /עזרה/_גרסת תוכנה

en: /Help/_Debug Window
he: /עזרה/_חלון ניפוי באגים

en: /Help/De_veloper Information
he: /עזרה/אודות המפת_חים

en: /Help/_Plugin Information
he: /עזרה/פרטי התו_ספים

en: /Help/_Translator Information
he: /עזרה/פרטי המתר_גמים

en: /Help/_About
he: /עזרה/_אודות

en: <b>Account:</b> %s
he: <b>חשבון:</b> %s

en: 
    <b>Occupants:</b> %d
he: 
    <b>נוכחים:</b> %d

en: 
    <b>Topic:</b> %s
he: 
    <b>נושא:</b> %s

en: (no topic set)
he: (אין כותרת)

en: Buddy Alias
he: כינוי לאיש-הקשר

en: Logged In
he: מחובר

en: Last Seen
he: נראה לאחרונה

en: Spooky
he: מפחיד

en: Awesome
he: מדהים

en: Rockin'
he: מגניב

en: Total Buddies
he: סה"כ אנשי קשר

en: Idle %dd %dh %02dm
he: לא פעיל %dיום %dש %02dד

en: Idle %dh %02dm
he: לא פעיל %dש %02dד

en: Idle %dm
he: לא פעיל %dד

en: /Buddies/New Instant Message...
he: /חברים/הודעה מיידית חדשה...

en: /Buddies/Join a Chat...
he: /חברים/הצטרף לצ'אט...

en: /Buddies/Get User Info...
he: /חברים/הצג פרטי משתמש...

en: /Buddies/Add Buddy...
he: /חברים/הוסף איש קשר...

en: /Buddies/Add Chat...
he: /חברים/הוסף צ'אט...

en: /Buddies/Add Group...
he: /חברים/הוסף קבוצה...

en: /Tools/Privacy
he: /כלים/פרטיות

en: /Tools/Room List
he: /כלים/רשימת חדרים

en: %d unread message from %s
     | %d unread messages from %s
he[0]: הודעה %d שלא נקראה מאת %s
he[1]: %d הודעות שלא נקראו מאת %s
he[2]: %d הודעות שלא נקראו מאת %s

en: Manually
he: ידנית

en: By status
he: לפי מצב

en: By recent log activity
he: על פי פעילות אחרונה ביומן הרישום

en: %s disconnected
he: %s מנותק

en: %s disabled
he: %s לא-פעיל

en: Reconnect
he: התחבר מחדש

en: Re-enable
he: הפעל מחדש

en: SSL FAQs
he: שו"ת SSL

en: Welcome back!
he: ברוך שובך!

en: %d account was disabled because you signed on from another location: | %d accounts were disabled because you signed on from another location:
he[0]: חשבון %d סומן כלא-פעיל כי התחברת ממיקום נוסף:
he[1]: %d חשבונות סומנו כלא-פעילים כי התחברת ממיקום נוסף:
he[2]: %d חשבונות סומנו כלא-פעילים כי התחברת ממיקום נוסף:

en: <b>Username:</b>
he: <b>שם משתמש:</b>

en: <b>Password:</b>
he: <b>ססמה:</b>

en: _Login
he: התחברות

en: /Accounts
he: /חשבונות

note: Translators: Please maintain the use of -> and <- to refer to menu heirarchy
en: <span weight='bold' size='larger'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no accounts enabled. Enable your IM accounts from the <b>Accounts</b> window at <b>Accounts->Manage Accounts</b>. Once you enable accounts, you'll be able to sign on, set your status, and talk to your friends.
he: <span weight='bold' size='larger'>ברוכים הבאים ל-%s!</span>
    
    אין ברשותך חשבונות מופעלים. ניתן להפעיל את החשבונות שלך מתוך חלון <b>חשבונות</b> דרך <b>חשבונות->נהל</b>. ברגע שיהיו חשבונות פעילים, תהיה לך אפשרות להתחבר, לקבוע את המצב שלך, ולדבר עם חבריך.

note: set the Show Offline Buddies option. must be done * after the treeview or faceprint gets mad. -Robot101
en: /Buddies/Show/Offline Buddies
he: /חברים/הצג/חברים לא־מקוונים

en: /Buddies/Show/Empty Groups
he: /חברים/הצג/קבוצות ריקות

en: /Buddies/Show/Buddy Details
he: /חברים/הצג/פרטי החברים

en: /Buddies/Show/Idle Times
he: /חברים/הצג/זמני חוסר־פעילות

en: /Buddies/Show/Protocol Icons
he: /חברים/הצג/צלמיות פרוטוקול

en: Add a buddy.
he: הוסף איש קשר.

en: Buddy's _username:
he: שם מ_שתמש של איש-הקשר:

en: (Optional) A_lias:
he: (לא חובה) כ_ינוי:

en: (Optional) _Invite message:
he: (לא חובה) הודעת הה_זמנה

en: Add buddy to _group:
he: הוספת איש קשר ל_קבוצה:

en: This protocol does not support chat rooms.
he: פרוטוקול זה אינו תומך בחדרי צ'אט

en: You are not currently signed on with any protocols that have the ability to chat.
he: אינך מחובר/ת בפרוטוקול כלשהו המאפשר שימוש בצ'אט.

en: Please enter an alias, and the appropriate information about the chat you would like to add to your buddy list.
he: יש להזין שם נוסף, ומידע מתאים על הצ'אט שברצונך להוסיף לרשימת אנשי הקשר שלך.

en: A_lias:
he: שם:

en: _Group:
he: _קבוצה:

en: Please enter the name of the group to be added.
he: יש להזין את שם הקבוצה החדשה.

en: Enable Account
he: הפעל חשבון

en: <PurpleMain>/Accounts/Enable Account
he: <PurpleMain>/חשבונות/הפעלת חשבון

en: <PurpleMain>/Accounts/
he: <PurpleMain>/חשבונות/

en: _Edit Account
he: _ערוך חשבון

en: Set _Mood...
he: קבע מצב-רוח...

en: No actions available
he: לא ניתן לבצע פעולות

en: _Disable
he: _בטל

en: /Tools
he: /כלים

en: /Buddies/Sort Buddies
he: /חברים/מיון חברים

en: Type the host name for this certificate.
he: יש להקליד את שם השרת שעבורו נועדה תעודה זו

note: Widget creation function
en: SSL Servers
he: שרתי SSL

en: Unknown command.
he: פקודה לא מוכרת.

en: That buddy is not on the same protocol as this chat.
he: איש קשר זה אינו באותו פרוטוקול של צ'אט זה

en: You are not currently signed on with an account that can invite that buddy.
he: אינך מחובר/ת בחשבון שיכול להזמין את איש הקשר הזה.

en: Invite Buddy Into Chat Room
he: הזמן איש קשר לתוך חדר צ'אט

en: _Buddy:
he: _איש הקשר:

en: _Message:
he: ה_ודעה:

en: <h1>Conversation with %s</h1>
he: <h1>שיחה עם %s</h1>

en: Save Conversation
he: שמור שיחה

en: Un-Ignore
he: בטל כל התעלמות

en: Ignore
he: התעלם

en: Get Away Message
he: הצג את הודעת מצב־הרחק

en: Last Said
he: נאמר לאחרונה

en: Unable to save icon file to disk.
he: לא ניתן לשמור את הסמל לדיסק.

en: Save Icon
he: שמירת סמל

en: Animate
he: הנפש

en: Hide Icon
he: הסתר סמל

en: Save Icon As...
he: שמירת סמל בשם...

en: Set Custom Icon...
he: קבע תמונה...

en: Change Size
he: שנה גודל

en: Show All
he: להציג הכול

note: Conversation menu
en: /_Conversation
he: /_שיחה

en: /Conversation/New Instant _Message...
he: /שיחה/ה_ודעה מיידית חדשה...

en: /Conversation/Join a _Chat...
he: /שיחה/הצטרפות לצ'_אט...

en: /Conversation/_Find...
he: /שיחה/חיפו_ש...

en: /Conversation/View _Log
he: /שיחה/צפייה ביומן־השיחה

en: /Conversation/_Save As...
he: /שיחה/שמור _בשם...

en: /Conversation/Clea_r Scrollback
he: /שיחה/נקה הסטוריית גלילה

en: /Conversation/M_edia
he: /שיחה/_מדיה

en: /Conversation/Media/_Audio Call
he: /שיחה/מדיה/שיחה _קולית

en: /Conversation/Media/_Video Call
he: /שיחה/מדיה/שיחת _וידאו

en: /Conversation/Media/Audio\/Video _Call
he: /שיחה/מדיה/שיחת וי_דאו/קול

en: /Conversation/Se_nd File...
he: /שיחה/ש_לח קובץ...

en: /Conversation/Get _Attention
he: /שיחה/משוך תשו_מת־לב

en: /Conversation/Add Buddy _Pounce...
he: /שיחה/הוספת ת_גובה לפעילות חבר...

en: /Conversation/_Get Info
he: /שיחה/הצג מי_דע

en: /Conversation/In_vite...
he: /שיחה/ה_זמנה...

en: /Conversation/M_ore
he: /שיחה/ע_וד

en: /Conversation/Al_ias...
he: /שיחה/_כינוי...

en: /Conversation/_Block...
he: /שיחה/חסי_מה...

en: /Conversation/_Unblock...
he: /שיחה/הסרת חס_ימה...

en: /Conversation/_Add...
he: /שיחה/הוס_פה...

en: /Conversation/_Remove...
he: /שיחה/הס_רה...

en: /Conversation/Insert Lin_k...
he: /שיחה/הוספת _קישור...

en: /Conversation/Insert Imag_e...
he: /שיחה/הוספת _תמונה...

en: /Conversation/_Close
he: /שיחה/_סגירה

note: Options
en: /_Options
he: /_אפשרויות

en: /Options/Enable _Logging
he: /שיחה/הפעל _רישום ביומן

en: /Options/Enable _Sounds
he: /אפשרויות/הפע_ל צלילים

en: /Options/Show Formatting _Toolbars
he: /אפשרויות/הצג סר_גלי־עיצוב

en: /Options/Show Ti_mestamps
he: /אפשרויות/הצג _חותמת־זמן

en: /Conversation/More
he: /שיחה/עוד

en: /Options
he: /_אפשרויות

note: The menubar has been deactivated. Make sure the 'More' submenu is regenerated next time * the 'Conversation' menu pops up. Make sure the 'Conversation -> More' menuitems are regenerated whenever * the 'Conversation' menu pops up because the entries can change after the * conversation is created.
en: /Conversation
he: /שיחה

en: /Conversation/View Log
he: /שיחה/הצג יומן שיחות

en: /Conversation/Media/Audio Call
he: /שיחה/מדיה/שיחה קולית

en: /Conversation/Media/Video Call
he: /שיחה/מדיה/שיחת וידאו

en: /Conversation/Media/Audio\/Video Call
he: /שיחה/מדיה/שיחת וידאו/\קול

en: /Conversation/Send File...
he: /שיחה/שלח קובץ...

en: /Conversation/Get Attention
he: /שיחה/משוך תשומת לב

en: /Conversation/Add Buddy Pounce...
he: /שיחה/הוסף תגובה לפעילות חבר...

en: /Conversation/Get Info
he: /שיחה/הצג מידע

en: /Conversation/Invite...
he: /שיחה/הזמנה...

en: /Conversation/Alias...
he: /שיחה/כינוי...

en: /Conversation/Block...
he: /שיחה/חסימה...

en: /Conversation/Unblock...
he: /שיחה/הסרת חסימה...

en: /Conversation/Add...
he: /שיחה/הוספה...

en: /Conversation/Remove...
he: /שיחה/ה_סרה...

en: /Conversation/Insert Link...
he: /שיחה/הוספת קישור...

en: /Conversation/Insert Image...
he: /שיחה/הו_סף תמונה...

en: /Options/Enable Logging
he: /אפשרויות/הפעל רישום ביומן

en: /Options/Enable Sounds
he: /אפשרויות/הפעל צלילים

en: /Options/Show Formatting Toolbars
he: /אפשרויות/הצג סרגלי־עיצוב

en: /Options/Show Timestamps
he: /אפשרויות/הצג חותמות־זמן

en: User is typing...
he: המשתמש כותב כרגע...

en: 
    %s has stopped typing
he: 
    %s הפסיק/ה להקליד

note: Build the Send To menu
en: S_end To
he: שלח אל

en: _Send
he: ש_לח

note: Setup the label telling how many people are in the room.
en: 0 people in room
he: 0 אנשים בחדר זה

en: Close Find bar
he: סגור סרגל חיפוש

en: Find:
he: חפש:

en: %d person in room | %d people in room
he[0]: איש %d בחדר זה
he[1]: %d אנשים בחדר זה
he[2]: %d אנשים בחדר זה

en: Typing
he: מקליד/ה

en: Stopped Typing
he: הפסיק/ה להקליד

en: Nick Said
he: שם נאמר

en: Unread Messages
he: הודעות שלא נקראו

en: New Event
he: אירוע חדש

en: The account has disconnected and you are no longer in this chat. You will automatically rejoin the chat when the account reconnects.
he: החשבון נותק וכבר אינך בצא'ט זה. החזרה לצ'אט תיעשה באופן אוטומטי ברגע שהחשבון יתחבר מחדש.

en: clear: Clears all conversation scrollbacks.
he: clear: נקה את תוכן הגלילה-לאחור של כל השיחות.

en: Confirm close
he: אשר סגירה

en: You have unread messages. Are you sure you want to close the window?
he: יש לך הודעות שלא נקראו. האם ברצונך לסגור את החלון?

en: Close other tabs
he: סגור את שאר הטאבים

en: Close all tabs
he: סגור את כל הטאבים

en: Detach this tab
he: נתק טאב זה

en: Close this tab
he: סגור טאב זה

en: Close conversation
he: סגור חלון

en: Last created window
he: חלון אחרון שנוצר

en: Separate IM and Chat windows
he: הפרד בין חלונות של הודעות וצ'אטים

en: New window
he: חלון חדש

en: By group
he: לפי קבוצות

en: By account
he: לפי חשבון

en: Find
he: חפש

en: _Search for:
he: _חיפוש עבור:

en: Save Debug Log
he: שמור רישומת ניפוי באגים

en: Invert
he: הפוך

en: Highlight matches
he: סמן תוצאות

en: _Icon Only
he: _תמונה בלבד

en: _Text Only
he: טקס_ט בלבד

en: _Both Icon & Text
he: _גם תמונה וגם טקסט

en: Filter
he: נפה

en: Right click for more options.
he: לחיצה ימנית לעוד אפשרויות.

en: Level
he: רמה

en: Select the debug filter level.
he: יש לבחור את רמת ניפוי הבאגים.

en: All
he: הכול

en: Misc
he: אחר

en: Warning
he: אזהרה

en: Error
he: שגיאה

en: Fatal Error
he: שגיאה קטלנית

en: lead developer
he: מפתח ראשי

en: win32 port
he: גירסה לחלונות

en: artist
he: אמן

note: Translators: This is a person's name. For most languages we recommend not translating it.
en: Ka-Hing Cheung
he: קא-הינג צ'אונג

en: maintainer
he: מתחזק

en: libfaim maintainer
he: מתחזק libfaim

en: webmaster
he: מנהל אתר

note: If "lazy bum" translates literally into a serious insult, use something else or omit it.
en: hacker and designated driver [lazy bum]
he: מתכנת ונהג פיכח - עצלן

en: voice and video
he: קול ווידאו

en: support
he: תמיכה

en: support/QA
he: תמיכה/QA

en: original author
he: מתכנת מקורי

en: Senior Contributor/QA
he: תורם בכיר/QA

en: Afrikaans
he: אפריקאנס

en: Arabic
he: ערבית

en: Assamese
he: אסאמית

en: Belarusian Latin
he: לטינית בלארוסית

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: Bengali
he: בנגאלית

en: Bengali-India
he: בנגאלית-הודו

en: Bosnian
he: בוסנית

en: Catalan
he: קטלנית

en: Valencian-Catalan
he: קטלנית-ואלנסית

en: Czech
he: צ'כית

en: Danish
he: דנית

en: German
he: גרמנית

en: Dzongkha
he: צדונקא

en: Greek
he: יוונית

en: Australian English
he: אנגלית בריטית

en: British English
he: אנגלית בריטית

en: Canadian English
he: אנגלית קנדית

en: Esperanto
he: אספרנט

en: Spanish
he: ספרדית

en: Estonian
he: אסטונית

en: Basque
he: בסקית

en: Persian
he: פרסית

en: Finnish
he: פינית

en: Irish
he: אירית

en: Galician
he: גליסיאנית

en: Gujarati
he: גוג'ראטית

en: Gujarati Language Team
he: קבוצת השפה גוג'ראטית

en: Hebrew
he: עברית

en: Hindi
he: הינדית

en: Croatian
he: קרואטית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Italian
he: איטלקית

en: Japanese
he: יפנית

en: Georgian
he: גאורגנית (גרוזינית)

en: Ubuntu Georgian Translators
he: מתרגמי הגרוזינית של אובונטו

en: Khmer
he: קמבודית

en: Kannada
he: קאנאדית

en: Kannada Translation team
he: קבוצת התרגום לקאנאדית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Kurdish
he: כורדית

en: Lithuanian
he: ליטואנית

en: Maithili
he: מאת'ילי

en: Macedonian
he: מקדונית

en: Malay
he: מאלאית

en: Malayalam
he: מלאיאלאם

en: Mongolian
he: מונגולית

en: Marathi
he: מרטהי

en: Burmese
he: בורמית

en: Bokmål Norwegian
he: נורבגית ספרותית

en: Nepali
he: נפאלית

en: Dutch, Flemish
he: הולנדית, פלמית

en: Norwegian Nynorsk
he: נורבגית חדשה

en: Occitan
he: אוקסיטנית

en: Oriya
he: אורייה

en: Punjabi
he: פונג'אבי

en: Polish
he: פולנית

en: Portuguese
he: פורטוגזית

en: Portuguese-Brazil
he: פורטוגזית ברזילאית

en: Pashto
he: פאשטוזית (אירנית)

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian
he: רוסית

en: Slovak
he: סלובקית

en: Slovenian
he: סלובנית

en: Albanian
he: אלבנית

en: Serbian
he: סרבית

en: Sinhala
he: סרי-לנקית

en: Swedish
he: שוודית

en: Swahili
he: סוואהילי

en: Tamil
he: תמיל

en: Telugu
he: טלוגו

en: Thai
he: תאלנדית

en: Ukranian
he: אוקראינית

en: Urdu
he: אורדו

en: Vietnamese
he: ויאטנמית

en: Simplified Chinese
he: סינית פשוטה

en: Hong Kong Chinese
he: סינית של הונג-קונג

en: Traditional Chinese
he: סינית מסורתית

en: Amharic
he: אמהרית

en: French
he: צרפתית

en: Armenian
he: ארמנית

en: Lao
he: לאית

en: Turkish
he: תורכית

en: T.M.Thanh and the Gnome-Vi Team
he: צוות VI של גנום

en: %s is a messaging client based on libpurple which is capable of connecting to multiple messaging services at once.  %s is written in C using GTK+.  %s is released, and may be modified and redistributed,  under the terms of the GPL version 2 (or later).  A copy of the GPL is distributed with %s.  %s is copyrighted by its contributors, a list of whom is also distributed with %s.  There is no warranty for %s.<BR><BR>
he: %s הינה תוכנת הודעות המבוססת על libpurple ומסוגלת להתחבר למספר שירותי הודעות בו-זמנית.  %s נכתבה בשפת C ובעזרת GTK+.  %s יצאה לאור, וניתן לערוך ולהפיץ אותה, תחת תנאי הרשיון GPL גרסה 2 (והלאה).  יש העתק של הרישיון GPL המופץ עם %s.  %s מוגנת תחת זכויות יוצריה, אשר רשימתם גם היא מופצת עם %s.  אין אחריות עבור %s.&lt;BR&gt;&lt;BR&gt;

en: About %s
he: אודות %s

en: Build Information
he: פרטי גרסת תוכנה

note: End of not to be translated section
en: %s Build Information
he: %s פרטי גרסת תוכנה

en: Current Developers
he: מפתחים

en: Crazy Patch Writers
he: מחברי תיקונים מטורפים

en: Retired Developers
he: מפתחים שתרמו בעבר

en: Retired Crazy Patch Writers
he: מחברי תיקונים מטורפים בדימוס

en: %s Developer Information
he: %s פרטי מפתח

en: Current Translators
he: מתרגמים פעילים

en: Past Translators
he: מתרגמים לשעבר

en: %s Translator Information
he: %s פרטי מתרגם

en: %s Plugin Information
he: מידע אודות התוסף %s

en: Plugin Information
he: מידע אודות התוסף

en: _Name
he: שם_

en: _Account
he:  חשבון

en: Get User Info
he: מידע כללי על המשתמש

en: Please enter the username or alias of the person whose info you would like to view.
he: יש להזין את שם המשתמש או הכינוי של האדם עליו תרצו לקרוא מידע.

en: View User Log
he: הצג יומן שיחות עם המשתמש

en: Alias Contact
he: כינוי איש־קשר

en: Enter an alias for this contact.
he: נא להזין כינוי עבור איש־קשר זה.

en: Enter an alias for %s.
he: .%s הזן כינוי חדש עבור

en: Alias Buddy
he: שם נוסף לאיש הקשר

en: Alias Chat
he: שם נוסף לשיחה

en: Enter an alias for this chat.
he: הזן שם נוסף לשיחה זו.

en: You are about to remove the contact containing %s and %d other buddy from your buddy list.  Do you want to continue? | You are about to remove the contact containing %s and %d other buddies from your buddy list.  Do you want to continue?
he[0]: האם ברצונך להמשיך ולהסיר את איש הקשר המכיל את %s ועוד %d איש קשר אחר בתוכו מתוך רשימת אנשי הקשר שלך?
he[1]: האם ברצונך להמשיך ולהסיר את איש הקשר המכיל את %s ועוד %d אנשי קשר אחרים בתוכו מתוך רשימת אנשי הקשר שלך?
he[2]: האם ברצונך להמשיך ולהסיר את איש הקשר המכיל את %s ועוד %d אנשי קשר אחרים בתוכו מתוך רשימת אנשי הקשר שלך?

en: Remove Contact
he: הסר איש קשר

en: _Remove Contact
he: ה_סר איש קשר

en: You are about to merge the group called %s into the group called %s. Do you want to continue?
he: האם הנך בטוח/ה שברצונך לאחד את הקבוצה %s לתוך הקבוצה %s?

en: Merge Groups
he: מזג קבוצות

en: _Merge Groups
he: מזג קבוצות

en: You are about to remove the group %s and all its members from your buddy list.  Do you want to continue?
he: האם ברצונך להמשיך ולהסיר את הקבוצה %s וכל חבריה מרשימת אנשי הקשר שלך?

en: Remove Group
he: הסר קבוצה

en: _Remove Group
he: הסר _קבוצה

en: You are about to remove %s from your buddy list.  Do you want to continue?
he: האם ברצונך להמשיך ולהסיר את %s מרשימת אנשי הקשר שלך?

en: Remove Buddy
he: הסר איש קשר

en: _Remove Buddy
he: הסר איש קשר

en: You are about to remove the chat %s from your buddy list.  Do you want to continue?
he: האם ברצונך להמשיך ולהסיר את הצ'אט %s מרשימת אנשי הקשר שלך?

en: Remove Chat
he: הסר שיחה

en: _Remove Chat
he: הס_ר שיחה

en: Right-click for more unread messages...
he: לחיצה ימנית לעוד הודעות שלא נקראו...

en: _Change Status
he: ש_נה מצב

en: Show Buddy _List
he: הצג את _רשימת אנשי קשר

en: _Unread Messages
he: הודעות ש_לא נקראו

en: New _Message...
he: הודעה _חדשה...

en: _Accounts
he: _חשבונות

en: Plu_gins
he: תו_ספים

en: Pr_eferences
he: ה_עדפות

en: Mute _Sounds
he: ה_שתק צלילים

en: _Blink on New Message
he: ה_בהב על כל הודעה חדשה

en: _Quit
he: י_ציאה

en: Not started
he: לא הותחל

en: <b>Receiving As:</b>
he: <b>מקבל כ:</b>

en: <b>Receiving From:</b>
he: <b>מקבל מ:</b>

en: <b>Sending To:</b>
he: <b>שולח אל:</b>

en: <b>Sending As:</b>
he: <b>שולח כ:</b>

en: There is no application configured to open this type of file.
he: אין תוכנה מוגדרת לפתיחה קובץ מסוג זה.

en: An error occurred while opening the file.
he: ארעה שגיאה בעת פתיחת הקובץ.

en: Error launching %s: %s
he: שגיאה בהפעלת הפקודה %s: %s

en: Error running %s
he: שגיאה בהרצת %s

en: Process returned error code %d
he: תהליך החזיר קוד שגיאה %d

en: Filename:
he: שם הקובץ:

en: Local File:
he: קובץ מקומי:

en: Speed:
he: מהירות:

en: Time Elapsed:
he: זמן:

en: Time Remaining:
he: זמן שנותר:

en: Close this window when all transfers _finish
he: סגור חלון זה לאחר שכל ההעברות נסתיימו

en: C_lear finished transfers
he: _נקה קבצים שהועברו

note: "Download Details" arrow
en: File transfer _details
he: פרטי העברות קבצים

en: Paste as Plain _Text
he: הדבק בתור _טקסט רגיל

en: _Reset formatting
he: נקה פירמוט טקסט

en: Disable _smileys in selected text
he: בטל _חייכנים בטקסט המסומן

en: Hyperlink color
he: צבע קישורים

en: Color to draw hyperlinks.
he: צבע לצבוע בו קישורים.

en: Hyperlink visited color
he: צבע קישור שביקרת

en: Color to draw hyperlink after it has been visited (or activated).
he: הצבע עבור קישורים שכבר בוקרו (או הופעלו).

en: Hyperlink prelight color
he: צבע קישורים לפני לחיצה

en: Color to draw hyperlinks when mouse is over them.
he: הצבע לצבוע בו קישורים כאשר העכבר מעליהם.

en: Sent Message Name Color
he: צבע עבור שם הודעה שנשלחה

en: Color to draw the name of a message you sent.
he: צבע עבור השם בהודעות שנשלחות ממך.

en: Received Message Name Color
he: צבע עבור שם הודעה שהתקבלה

en: Color to draw the name of a message you received.
he: צבע עבור השם בהודעות שנשלחות אליך.

en: "Attention" Name Color
he: צבע עבור שמות "שים לב"

en: Color to draw the name of a message you received containing your name.
he: צבע עבור הודעות המתקבלות ומכילות את שמך.

en: Action Message Name Color
he: צבע עבור הודעות-פעולה

en: Color to draw the name of an action message.
he: הצבע עבור שם של הודעות-פעולה.

en: Action Message Name Color for Whispered Message
he: צבע עבור שמות הודעות-פעולה להודעות שנלחשות

en: Color to draw the name of a whispered action message.
he: הצבע עבור השם של הודעת פעולה שנלחשה.

en: Whisper Message Name Color
he: צבע עבור שם הודעה שנלחשה

en: Color to draw the name of a whispered message.
he: הצבע עבור השם של הודעה שנלחשה.

en: Typing notification color
he: צבע התרעת-הקלדה

en: The color to use for the typing notification
he: הצבע עבור התרעת ההקלדה.

en: Typing notification font
he: גופן התרעת-הקלדה

en: The font to use for the typing notification
he: הגופן בו תוצג התרעת ההקלדה

en: Enable typing notification
he: הפעל התרעת הקלדה

en: <span size='larger' weight='bold'>Unrecognized file type</span>
    
    Defaulting to PNG.
he: <span size='larger' weight='bold'>סוג קובץ לא מזוהה</span>
    
    מניח שזה מסוג PNG.

en: <span size='larger' weight='bold'>Error saving image</span>
    
    %s
he: <span size='larger' weight='bold'>שגיאה בעת שמירת התמונה</span>
    
    %s

en: Save Image
he: שמור תמונה

en: _Save Image...
he: שמור _תמונה...

en: _Add Custom Smiley...
he: הו_ספת סמיילים מותאמים אישית...

en: Select Font
he: בחירת גופן

en: Select Text Color
he: בחירת צבע טקסט

en: Select Background Color
he: בחירת צבע רקע

en: _URL
he: _קישור

en: _Description
he: _תיאור

en: Please enter the URL and description of the link that you want to insert. The description is optional.
he: יש להזין כתובת ותיאור עבור הקישור ברצונך להכניס. לא חובה להזין תיאור.

en: Please enter the URL of the link that you want to insert.
he: יש להזין את כתובת הקישור שברצונך להכניס.

en: Insert Link
he: הוספת קישור

en: _Insert
he: ה_כנס

en: Failed to store image: %s
he: כישלון בעת שמירת התמונה: %s

en: Insert Image
he: הכנס תמונה

en: This smiley is disabled because a custom smiley exists for this shortcut:
     %s
he: החייכן אינו פעיל בגלל שחייכן שלך כבר קיים לקיצור-הדרך הזה:
    %s

en: Smile!
he: חייך!

en: _Manage custom smileys
he: _ניהול סמיילים מותאמים אישית

en: This theme has no available smileys.
he: לערכת הנושא הזאת אין סמיילים.

en: _Font
he: גופן

en: Group Items
he: פריטי קבוצה

en: Ungroup Items
he: הפרד פריטי קבוצה

en: Bold
he: מודגש

en: Italic
he: נטוי

en: Underline
he: קו תחתון

en: Strikethrough
he: קו-מוחק

en: Increase Font Size
he: הגדל את גודל הגופן

en: Decrease Font Size
he: הקטן את גודל הגופן

en: Font Face
he: צורת הגופן

en: Foreground Color
he: צבע הגופן

en: Reset Formatting
he: נקה פירמוט טקסט

en: Insert IM Image
he: הכנס תמונת-הודעה מיידית

en: Insert Smiley
he: נא להכניס סמיילי

en: Send Attention
he: שליחת בקשת תשומת-לב

en: <b>_Bold</b>
he: <b>מ_ודגש:</b>

en: <i>_Italic</i>
he: <i>נ_טוי</i>

en: <u>_Underline</u>
he: <u>קו ת_חתון</u>

en: <span strikethrough='true'>Strikethrough</span>
he: <span strikethrough='true'>קו מחיקה</span>

en: <span size='larger'>_Larger</span>
he: <span size='larger'>ג_דול יותר</span>

en: _Normal
he: ר_גיל

en: <span size='smaller'>_Smaller</span>
he: <span size='smaller'>קט_ן יותר</span>

note: If we want to show the formatting for the following items, we would * need to update them when formatting changes. The above items don't need * no updating nor nothin'
en: _Font face
he: צורת הגו_פן

en: Foreground _color
he: צב_ע הגופן

en: Bac_kground color
he: צבע הרק_ע

en: _Image
he: תמונה

en: _Link
he: לינק

en: _Horizontal rule
he: קו מפריד

en: _Smile!
he: חייך!

en: _Attention!
he: תשומת-לב!

en: Log Deletion Failed
he: מחיקת יומן-הרישום נכשלה

en: Check permissions and try again.
he: יש לבדוק הרשאות ולנסות בשנית.

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation with %s which started at %s?
he: האם ברצונך למחוק את רישום השיחה עם %s שהתחלת ב- %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation in %s which started at %s?
he: האם ברצונך למחוק את רישום השיחה ב- %s שהתחיל ב- %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the system log which started at %s?
he: האם ברצונך למחוק את רישום יומן המערכת שהחל ב- %s?

en: Delete Log?
he: למחוק יומן-רישום?

en: Delete Log...
he: מחק יומן...

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation in %s on %s</span>
he: <span size='larger' weight='bold'>השיחה בתוך %s ב-%s</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation with %s on %s</span>
he: <span size='larger' weight='bold'>שיחה עם %s ב-%s</span>

note: Steal the "HELP" response and use it to trigger browsing to the logs folder
en: _Browse logs folder
he: עיין בספריית יומני-הרישום

en: %s %s. Try `%s -h' for more information.
he: %s %s. יש לנסות את '%s –h' למידע נוסף.

en: Usage: %s [OPTION]...
he: שימוש: %s [הגדרה]...

en: DIR
he: ספריה

en: use DIR for config files
he: השתמש בספרייה DIR לקבצי הגדרות

en: print debugging messages to stdout
he: הדפס הודעות איתור-באגים ל-stdout

en: force online, regardless of network status
he: אלץ התחברות, ללא התחשבות במצב הרשת

en: display this help and exit
he: הצג את מסך עזרה זה, וצא

en: allow multiple instances
he: אפשר להפעיל יותר מעותק יחיד

en: don't automatically login
he: אל תתחבר אוטומטית

en: NAME
he: שם

en: enable specified account(s) (optional argument NAME
                          specifies account(s) to use, separated by commas.
                          Without this only the first account will be enabled).
he: אפשר חשבונות (פרמטר של שם החשבון
                          מגדיר איזה חשבונות להשתמש בהם, מופרדים על ידי פסיקים.
                          בלא זאת, רק החשבון הראשון יהיה פעיל).

en: X display to use
he: תצוגת X להשתמש בה

en: display the current version and exit
he: הצג אצ הגירסא הנוכחית וצא

en: %s %s has segfaulted and attempted to dump a core file.
    This is a bug in the software and has happened through
    no fault of your own.
    
    If you can reproduce the crash, please notify the developers
    by reporting a bug at:
    %ssimpleticket/
    
    Please make sure to specify what you were doing at the time
    and post the backtrace from the core file.  If you do not know
    how to get the backtrace, please read the instructions at
    %swiki/GetABacktrace
he: %s %s נפל וניסה לכתוב קובץ של הזיכרון לקובץ.
    זהו באג בתוכנה, שקרה ללא שום אשמה מצידך.
    
    אם באפשרותך לגרום לנפילה לקרות שוב, אנא הודע על כך למפתחים
    על ידי דיווח באג באתר:
    %ssimpleticket/
    
    יש לפרט בדיוק מה עשית בזמן הנפילה, ולשלוח את הודעות ה-backtrace מהקובץ core.
    אם אינך יודע/ת להוציא את ה-backtrace, אנא קרא את ההוראות ב:
    %swiki/GetABacktrace

en: Exiting because another libpurple client is already running.
he: מסיים מכיוון שכבר רצה תוכנה אחרת שהמשתמש בספריית libpurple.

en: _Media
he: _מדיה

en: _Hangup
he: הת_נתק

en: %s wishes to start an audio/video session with you.
he: נתקבלה בקשה מאת %s להתחיל התקשרות קול/וידאו איתך.

en: %s wishes to start a video session with you.
he: נתקבלה בקשה מאת %s להתחיל התקשרות וידאו איתך.

en: Incoming Call
he: שיחה נכנסת

en: _Hold
he: המת_ן

en: _Pause
he: השהייה

en: _Mute
he: _השתק

en: %s has %d new message. | %s has %d new messages.
he[0]: יש ל-%s %d הודעה חדשה.
he[1]: יש ל-%s %d הודעות חדשות.
he[2]: יש ל-%s %d הודעות חדשות.

en: <b>%d new email.</b> | <b>%d new emails.</b>
he[0]: <b>הודעה %d חדשה.</b>
he[1]: <b>%d הודעות חדשות.</b>
he[2]: <b>%d הודעות חדשות.</b>

en: The browser command "%s" is invalid.
he: הפקודה "%s" לדפדפן, אינה תקפה.

en: Unable to open URL
he: URLלא ניתן לפתוח את ה-

en: Error launching "%s": %s
he: שגיאה בהפעלת הפקודה "%s": %s

en: The 'Manual' browser command has been chosen, but no command has been set.
he: נבחרה לביצוע הפקודה 'הידנית' של הדפדפן, אבל לא נקבעה הוראה לביצוע.

en: No message
he: ללא הודעה

en: Open All Messages
he: פתח את כל ההודעות

en: <span weight="bold" size="larger">You have mail!</span>
he: <span weight="bold" size="larger">דואר חדש נכנס!</span>

en: New Pounces
he: צור תגובות פעילות חדשות

note: Translators: Make sure you translate "Dismiss" differently than "close"!  This string is used in the "You have pounced" dialog that appears when one of your Buddy Pounces is triggered.  In this context "Dismiss" means "I acknowledge that I've seen that this pounce was triggered--remove it from this 
en: Dismiss
he: הסר

en: <span weight="bold" size="larger">You have pounced!</span>
he: <span weight="bold" size="larger">הפעלת פעולת-תגובה!</span>

en: The following plugins will be unloaded.
he: התוספים שלהלן ייפרקו מן הזיכרון.

en: Multiple plugins will be unloaded.
he: תוספים מרובים ייפרקו מן הזיכרון.

en: Unload Plugins
he: פרוק תוספים

en: Could not unload plugin
he: לא ניתן להפסיק את פעולת התוסף

en: The plugin could not be unloaded now, but will be disabled at the next startup.
he: לא ניתן לכבות את התוסף כרגע, אבל הוא יכובה בהפעלה הבאה של התוכנה.

en: <span foreground="red" weight="bold">Error: %s
    Check the plugin website for an update.</span>
he: <span foreground="red" weight="bold">שגיאה: %s
    בדוק את אתר התוסף לעידכון.</span>

en: Author
he: מחבר

en: <b>Written by:</b>
he: <b>נכתב על-ידי:</b>

en: <b>Web site:</b>
he: <b>אתר:</b>

en: <b>Filename:</b>
he: <b>שם קובץ:</b>

en: Configure Pl_ugin
he: הגדר את התוסף

en: <b>Plugin Details</b>
he: <b>פרטי התוסף</b>

en: Select a file
he: בחר קובץ

en: Modify Buddy Pounce
he: ערוך שינויים בתגובת פעילות

en: _Account:
he: חש_בון:

en: _Buddy name:
he: שם איש הקשר:

en: Si_gns on
he: מתחבר

en: Signs o_ff
he: מתנתק

en: Goes a_way
he: התרחק/ה מהמחשב

en: Ret_urns from away
he: חוזר למחשב

en: Becomes _idle
he: חסר _פעילות

en: Is no longer i_dle
he: כבר לא חסר/ת פעילות

en: Starts _typing
he: מתחיל/ה להקליד הודעה

en: P_auses while typing
he: _עוצר בעת הקלדה

en: Stops t_yping
he: מפסיק/ה להקליד הודעה

en: Sends a _message
he: שו_לח הודעה

en: Ope_n an IM window
he: פתח חלון הודעות

en: _Pop up a notification
he: תן התרעה

en: Send a _message
he: ש_לח הודעה

en: E_xecute a command
he: הפעל הפקודה

en: P_lay a sound
he: נגן _צליל

en: Brows_e...
he: עיו_ן...

en: Br_owse...
he: עי_ון...

en: Pre_view
he: _תצוגה מקדימה

en: P_ounce only when my status is not Available
he: הגב רק כאשר אני לא זמין

en: _Recurring
he: _שוב ושוב

en: Pounce Target
he: מטרת התגובה

en: Started typing
he: התחיל/ה להקליד

en: Paused while typing
he: עצר/ה בעת הקלדה

en: Signed on
he: התחבר/ה

en: Returned from being idle
he: חזר/ה מחוסר-פעילות

en: Returned from being away
he: חזר/ה למחשב

en: Stopped typing
he: כבר לא מקליד/ה

en: Signed off
he: התנתק/ה

en: Became idle
he: הפכ/ה לחסרת-פעילות

en: Went away
he: נעשה מרוחק

en: Sent a message
he: שלח הודעה

en: Unknown.... Please report this!
he: לא מוכר. אנא דווח על כך!

en: (Custom)
he: (מותאם אישית)

en: Penguin Pimps
he: פרפראות פנגווינים

en: The default Pidgin sound theme
he: ערכת הצלילים המובנית של פידג'ין

en: The default Pidgin buddy list theme
he: ערכת המוטיבים המובנית עבור רשימת החברים בפידג'ין

en: The default Pidgin status icon theme
he: ערכת הצלמיות המובנית של פידג'ין

en: Theme failed to unpack.
he: כישלון בעת פתיחת ערכת מוטיב.

en: Theme failed to load.
he: כישלון בעת טעינת ערכת מוטיב.

en: Theme failed to copy.
he: כישלון בעת העתקת ערכת מוטיב.

en: Theme Selections
he: בחירות של ערכות נושא

note: Instructions
en: Select a theme that you would like to use from the lists below.
    New themes can be installed by dragging and dropping them onto the theme list.
he: יש לבחור ערכת מוטיבים מהרשימות שלהלן.
    .ערכות חדשות ניתן להתקין ע"י גרירתם על רשימת הערכות

en: Buddy List Theme:
he: מוטיבי תצוגה עבור רשימת החברים:

en: Status Icon Theme:
he: סמלי מצב ערכת:

en: Sound Theme:
he: ערכת צלילים:

en: Smiley Theme:
he: ערכת חיוכים:

en: Keyboard Shortcuts
he: קיצורי-מקלדת

en: Cl_ose conversations with the Escape key
he: _סגור חלונות שיחה עם כפתור האסקייפ

note: System Tray
en: System Tray Icon
he: סמל מגש המערכת

en: _Show system tray icon:
he: הצג את סמל מגש המערכת:

en: On unread messages
he: בהגעת הודעות שלא נקראו

en: Conversation Window
he: חלון שיחה

en: _Hide new IM conversations:
he: ה_סתר שיחות חדשות

en: When away
he: כאשר מרוחק

en: Minimi_ze new conversation windows
he: מזער חלונות שיחה חדשים

note: All the tab options!
en: Tabs
he: כרטיסיות

en: Show IMs and chats in _tabbed windows
he: הצג שיחות והודעות מיידיות ב_כרטיסיות

en: Show close b_utton on tabs
he: הצג לחצן _סגירה על גבי לשוניות הכרטיסיות

en: _Placement:
he: _מיקום:

en: Top
he: למעלה

en: Bottom
he: למטה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Left Vertical
he: אנכי שמאלי

en: Right Vertical
he: אנכי ימני

en: N_ew conversations:
he: שי_חה חדשה

en: Show _formatting on incoming messages
he: הצג פ_ירמוט על הודעות נכנסות

en: Close IMs immediately when the tab is closed
he: סגור הודעות-מידיות עם סגירת הטאבים

en: Show _detailed information
he: הצג מידע מפו_רט

en: Enable buddy ic_on animation
he: אפשר אנימצית של סמל אנשי הקשר

en: _Notify buddies that you are typing to them
he: הו_דע אנשי קשר שאת/ה מקליד/ה להם

en: Highlight _misspelled words
he: הדגש מי_לים עם שגיאות כתיב

en: Use smooth-scrolling
he: התשתמש בגלילה-חלקה

en: F_lash window when IMs are received
he: _הבהב את חלון השיחה בעת קבלת הודעות

en: Resize incoming custom smileys
he: התאמת גודל סמיילים מותאמים אישית שמתקבלים

en: Maximum size:
he: גודל מירבי:

en: Minimum input area height in lines:
he: גובה מינימלי בשורות של איזור הקלט:

en: Font
he: גופן

en: Use font from _theme
he: שימוש בגופן מ_ערכת הנושא

en: Conversation _font:
he: גופן שיחות:

en: Default Formatting
he: פורמט ברירת המחדל

en: This is how your outgoing message text will appear when you use protocols that support formatting.
he: ככה ייראה הטקסט של הודעות יוצאות כאשר תשתמש/י בפרוטוקולים שתומכים בפירמוט טקסט.

en: Cannot start proxy configuration program.
he: לא יכול להפעיל את תוכנת הגדרת שרת התיווך.

en: Cannot start browser configuration program.
he: לא יכול להפעיל את תוכנת הגדרות הדפדפן.

en: Use _automatically detected IP address: %s
he: התשמש ב_כתובת ה-IP שזוההתה אוטומטית: %s

en: IP Address
he: כתובת IP

en: ST_UN server:
he: שרת STUN:

en: <span style="italic">Example: stunserver.org</span>
he: <span style="italic">לדוגמא: stunserver.org</span>

en: Public _IP:
he: כתובת IP חיצונית:

en: Ports
he: יציאות

en: _Enable automatic router port forwarding
he: _אפשר ניתוב שקעים אוטומטית בנתב

en: _Manually specify range of ports to listen on:
he: ה_גדר ידנית את אוסף היציאות להקשיב להם:

en: _Start:
he: _התחל:

en: _End:
he: _סיים:

note: TURN server
en: Relay Server (TURN)
he: שרת העברה (TURN)

en: _TURN server:
he: שרת TURN:

en: _UDP Port:
he: יציאת UDP:

en: T_CP Port:
he: ש_קע TCP:

en: Use_rname:
he: שם משתמש:

en: Pass_word:
he: ססמה:

en: Seamonkey
he: סי-מונקי

en: Opera
he: אופרה

en: Netscape
he: נטסקייפ

en: Mozilla
he: מוזילה

en: Konqueror
he: קונקארור

en: Google Chrome
he: גוגל כרום

note: Do not move the line below.  Code below expects gnome-open to be in * this list immediately after xdg-open!
en: Desktop Default
he: ברירות המחדל בשולחן העבודה

en: GNOME Default
he: ברירת מחדל של GNOME

en: Galeon
he: גלאון

en: Firefox
he: פיירפוקס

en: Firebird
he: פיירבירד

en: Epiphany
he: אפיפני

note: Translators: please do not translate "chromium-browser" here!
en: Chromium (chromium-browser)
he: כרומניום (דפדפן-כרומניום)

note: Translators: please do not translate "chrome" here!
en: Chromium (chrome)
he: כרומניום (כרום)

en: Manual
he: מותאם אישית

en: Browser Selection
he: בחירת הדפדפן

en: Browser preferences are configured in GNOME preferences
he: העדפות דפדפן מוגדרות בהעדפות של GNOME

en: <b>Browser configuration program was not found.</b>
he: <b>תוכנת הגדרות הדפדפן לא נמצאה.</b>

en: Configure _Browser
he: הגדרת דפדפן

en: _Browser:
he: _דפדפן:

en: _Open link in:
he: _פתח את הקישור בדפדפן הבא:

en: Browser default
he: דפדפן ברירת המחדל

en: Existing window
he: חלון קיים

en: New tab
he: כרטיסיה חדשה

en: _Manual:
    (%s for URL)
he: _ידנית:
    (%s עבור URL)

en: Proxy Server
he: הגדרות המתווך

en: Proxy preferences are configured in GNOME preferences
he: העדפות שרת-תיווך מוגדרות בהעדפות של GNOME

en: <b>Proxy configuration program was not found.</b>
he: <b>תוכנת הגדרות שרת התיווך לא נמצאה.</b>

en: Configure _Proxy
he: הגדרת שרת תיווך

note: This is a global option that affects SOCKS4 usage even with * account-specific proxy settings
en: Use remote _DNS with SOCKS4 proxies
he: השתמש בשירות DNS מרוחק עם שרתי-תיווך SOCKS4

en: Proxy t_ype:
he: סוג ה_פרוקסי:

en: No proxy
he: ללא מתווך

en: P_ort:
he: _יציאה:

en: User_name:
he: שם משתמש:

en: Log _format:
he: מבנה ה_רישום:

en: Log all _instant messages
he: רשום את כל ההוד_עות המיידיות

en: Log all c_hats
he: רשום את כל השי_חות

en: Log all _status changes to system log
he: רשום את כל שינויי הסטטוס ליומן המערכת

en: Sound Selection
he: בחירת הצליל

en: Quietest
he: הכי שקט

en: Quieter
he: יותר שקט

en: Quiet
he: שקט

en: Loud
he: רועש

en: Louder
he: יותר רועש

en: Loudest
he: הכי רועש

en: _Method:
he: שי_טה:

en: Console beep
he: &צפצף

en: No sounds
he: ללא צלילים

en: Sound c_ommand:
    (%s for filename)
he: צליל לפקו_דה:
    (%s עבור קובץ)

en: M_ute sounds
he: ה_שתק צלילים

en: Sounds when conversation has _focus
he: צלילים כאשר יש לחלון השיחה מי_קוד

en: _Enable sounds:
he: ה_פעל צלילים

en: V_olume:
he: עו_צמת-שמע

en: Play
he: נגן

en: _Browse...
he: עיו_ן...

en: _Reset
he: _אפס

en: _Report idle time:
he: _דווח זמן חוסר פעילות:

en: Based on keyboard or mouse use
he: על-פי פעילות עכבר או מקלדת

en: _Minutes before becoming idle:
he: _דקות לפני קביעת ריחוק:

en: Change to this status when _idle:
he: קבע מצב זה בעת חוסר פעילות:

en: _Auto-reply:
he: מענה אוטומ_טי:

en: When both away and idle
he: כאשר מרוחק וגם חסר פעילות

note: Signon status stuff
en: Status at Startup
he: סטטוס בעת איתחול

en: Use status from last _exit at startup
he: השתמש בסטטוס מיציאה אחרונה בעת איתחול

en: Status to a_pply at startup:
he: סטטוס להחיל בעת איתחול:

en: DROP
he: הפל

en: Volume:
he: ווליום:

en: _Device
he: מכ_שיר

en: Audio
he: או_טומטי

en: Input
he: קלט

en: Output
he: פלט

en: Video
he:  ו_ידאו

en: Interface
he: ממשק המשתמש

en: Browser
he: דפדפן

en: Status / Idle
he: מצב / חוסר פעילות

en: Themes
he: ערכות נושא

en: Allow all users to contact me
he: אפשר לכל משתמש ליצור איתי קשר

en: Allow only the users on my buddy list
he: אפשר רק למשתמשים ברשימת אנשי-הקשר שלי

en: Allow only the users below
he: אפשר רק למשתמשים הבאים

en: Block all users
he: חסום את כל המשתמשים

en: Block only the users below
he: חסום רק את המשתמשים שלהלן

en: Privacy
he: פרטיות

en: Changes to privacy settings take effect immediately.
he: שינויים בהעדפות הפרטיות חלים מיד.

en: Set privacy for:
he: קבע פרטיות עבור:

note: Remove All button
en: Remove Al_l
he: הסר ה_כל

en: Permit User
he: אפשר למשתמש

en: Type a user you permit to contact you.
he: יש להקליד שם משתמש שברצונך לאפשר ליצור קשר איתך.

en: Please enter the name of the user you wish to be able to contact you.
he: יש להזין את שם המשתמש שברצונך לאפשר ליצור קשר איתך.

en: _Permit
he: הרשה

en: Allow %s to contact you?
he: לאפשר ל %s ליצור איתך קשר?

en: Are you sure you wish to allow %s to contact you?
he: האם לאפשר ל־"%s" ליצור איתך קשר?

en: Block User
he: חסום משתמש

en: Type a user to block.
he: יש להזין את שם המשתמש שברצונך לחסום.

en: Please enter the name of the user you wish to block.
he: יש להזין את שם המשתמש שברצונך לחסום.

en: Block %s?
he: לחסום את %s?

en: Are you sure you want to block %s?
he: האם לחסום את %s?

en: Apply
he: החל

en: That file already exists
he: הקובץ כבר קיים

en: Would you like to overwrite it?
he: לשכתב?

en: Overwrite
he: כתוב מעל

en: Choose New Name
he: בחר שם חדש

en: Select Folder...
he: בחירת תיקיה...

en: _Add
he: הוסף

note: list button
en: _Get List
he: _הורד רשימה

note: add button
en: _Add Chat
he: הוסף שיחה

en: Are you sure you want to delete the selected saved statuses?
he: האם למחוק את המצבים השמורים שסומנו?

note: Use button
en: _Use
he: הש_תמש

en: Title already in use.  You must choose a unique title.
he: תואר כבר בשימוש, עליך לבחור תואר יחודי.

en: Different
he: שונה

en: _Title:
he: _תואר:

en: _Status:
he: _מצב:

note: Different status message expander
en: Use a _different status for some accounts
he: השתמש בסטטוס שונה עבור חשבונות מסויימים

en: Status for %s
he: מצב עבור %s

en: A custom smiley for '%s' already exists.  Please use a different shortcut.
he: כבר קיים חייכן משלך עבור '%s'. יש לנסות קיצור-דרך אחר.

en: Custom Smiley
he: סמיילי מותאם אישית

en: Duplicate Shortcut
he: כפילות בקיצורי-הדרך

en: Edit Smiley
he: _ערוך חייכן

en: Add Smiley
he: הוס_ף חייכן

en: _Image:
he: ת_מונה

note: Shortcut text
en: S_hortcut text:
he: טקסט לק_יצור-דרך:

en: Smiley
he: סמיילי

en: Shortcut Text
he: טקסט לקיצור-דרך

en: Custom Smiley Manager
he: מנהל החייכנים שלך

en: Select Buddy Icon
he: בחירת תמונה עבור חבר

en: Click to change your buddyicon for this account.
he: ניתן ללחוץ על מנת להחליף את תמונת החבר של חשבון זה.

en: Click to change your buddyicon for all accounts.
he: ניתן ללחוץ על מנת להחליף את תמונת החבר של כל החשבונות.

en: Waiting for network connection
he: ממתין לחיבור לרשת

en: New status...
he: סטטוס חדש...

en: Saved statuses...
he: סטטוסים נשמרו...

en: Status Selector
he: קלט בחירת מצב

en: Google Talk
he: גוגל טאק

en: The following error has occurred loading %s: %s
he: ארעה השגיאה להלן בעת ניסיון טעינת %s: %s

en: Failed to load image
he: כישלון בעת טעינת תמונה

en: Cannot send folder %s.
he: לא ניתן לשלוח את הספריה %s.

en: %s cannot transfer a folder. You will need to send the files within individually.
he: %s לא יכול להעביר ספריה. תיאלצ/י לשלוח את הקבצים בתוך הספריה אחד-אחד.

en: You have dragged an image
he: גררת תמונה

en: You can send this image as a file transfer, embed it into this message, or use it as the buddy icon for this user.
he: ניתן לשלוח תמונה זו כקובץ מועבר, לשים אותה בהודעה זו, או להשתמש בה בתור סמל עבור איש הקשר הזה.

en: Set as buddy icon
he: קבע להיות סמל איש הקשר

en: Send image file
he: שלח קובץ תמונה

en: Insert in message
he: הכנס לתוך ההודעה

en: Would you like to set it as the buddy icon for this user?
he: האם ברצונך לקבוע את זה להיות הסמל של איש קשר זה?

en: You can send this image as a file transfer, or use it as the buddy icon for this user.
he: ניתן לשלוח תמונה זו כקובץ מועבר, או להשתמש בה בתור סמל עבור משתמש זה.

en: You can insert this image into this message, or use it as the buddy icon for this user
he: ניתן להכניס תמונה זו לתוך ההודעה, או להשתמש בה כסמל איש הקשר הזה.

note: I don't know if we really want to do anything here.  Most of * the desktop item types are crap like "MIME Type" (I have no * clue how that would be a desktop item) and "Comment"... * nothing we can really send.  The only logical one is * "Application," but do we really want to send a binary and * no
en: Cannot send launcher
he: לא ניתן לשלוח את קובץ המפעיל

en: You dragged a desktop launcher. Most likely you wanted to send the target of this launcher instead of this launcher itself.
he: גררת קובץ מפעיל של שולחן העבודה. קרוב לודאי שרצית לשלוח את מה שהמפעיל מצביע עליו, ולא את המפעיל עצמו.

en: <b>File:</b> %s
    <b>File size:</b> %s
    <b>Image size:</b> %dx%d
he: <b>קובץ:</b> %s
    <b>גודל הקובץ:</b> %s
    <b>גודל התמונה:</b> %dx%d

note: Label
en: Buddy Icon
he: סמל איש הקשר

en: The file '%s' is too large for %s.  Please try a smaller image.
he: הקובץ '%s' גדול מדי עבור %s.  יש לנסות תמונה יותר קטנה.

en: Icon Error
he: שגיאת תמונה

en: Could not set icon
he: לא ניתן לקבוע תמונה

en: _Open Link
he: _פתח קישור

en: _Copy Link Location
he: ה_עתק מיקום הקישור

en: _Copy Email Address
he: העתק _כתובת הדוא"ל

en: _Open File
he: פתח קוב_ץ

en: Open _Containing Directory
he: פתח ספרייה _מכילה

en: Save File
he: שמור קובץ

en: _Play Sound
he: _נגן צליל

en: _Save File
he: _שמור קובץ

en: Do you really want to clear?
he: האם למחוק הכול?

en: Select color
he: בחר צבע

en: _Alias
he: תיאו_ר

en: Close _tabs
he: סגור טאבים

en: _Get Info
he: הצג פרטים

en: _Invite
he: הזמן

en: _Modify...
he: _עריכה...

en: _Add...
he: _הוסף...

en: _Open Mail
he: _פתח דואר

en: _Edit
he: ע_רוך

en: Pidgin Tooltip
he: מידעון פידג'ין

en: Pidgin smileys
he: הסמיילים בפידג׳ין

en: none
he: ללא

en: Selecting this disables graphical emoticons.
he: בבחירת זה מבוטלים סמלי-הרגשות הגרפיים.

en: Small
he: קטן

en: Smaller versions of the default smileys
he: גרסאות קטנות של הסמיילים המוגדרים כברירת מחדל

en: Response Probability:
he: התסברות תגובה:

en: Statistics Configuration
he: הגדרות ססטיסטיקה

note: msg_difference spinner
en: Maximum response timeout:
he: זמן מירבי לחכות לתגובה:

en: minutes
he: דקות

note: last_seen spinner
en: Maximum last-seen difference:
he: מירב הפרש בין נראות-לאחרונה:

note: threshold spinner
en: Threshold:
he: סף:

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Contact Availability Prediction
he: ניבוי זמינות איש קשר

note: *< name *< version
en: Contact Availability Prediction plugin.
he: תוסף ניבוי זמינות אנשי-קשר

note: *  summary
en: Displays statistical information about your buddies' availability
he: מציג מידע סטטיסטי על זמינות אנשי-הקשר שלך

en: Buddy is idle
he: איש הקשר במנוחה

en: Buddy is away
he: איש הקשר התרחק מהמחשב

en: Buddy is "extended" away
he: איש הקשר התרחק מהמחשב לזמן ממושך

note: Not used yet.
en: Buddy is mobile
he: איש הקשר נייד

en: Buddy is offline
he: איש הקשר איננו מחובר

en: Point values to use when...
he: ערכי ניקוד שיש להשתמש בהם כאשר...

en: The buddy with the <i>largest score</i> is the buddy who will have priority in the contact.
he: איש הקשר עם הניקוד <i>הגבוה</i> יהיה איש הקשר עם העדיפות.

en: Use last buddy when scores are equal
he: השתמש באיש הקשר האחרון כשהניקוד שווה

en: Point values to use for account...
he: ערכי הניקוד לשימוש עבור החשבון...

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Contact Priority
he: שנה עדיפות

note: *< name *< version *< summary
en: Allows for controlling the values associated with different buddy states.
he: מאפשר שליטה על הערכים המיוחסים למצבים השונים של אנשי הקשר.

note: *< description
en: Allows for changing the point values of idle/away/offline states for buddies in contact priority computations.
he: מאפשר לשנות את ערכי הניקוד לחוסר פעילות/ריחוק/ניתוק אשר נעשה בו שימוש בחישובי הדירוג של אנשי הקשר.

en: Conversation Colors
he: צבעי שיחה

en: Customize colors in the conversation window
he: התאם אישית את הצבעים בחלון השיחה

en: Error Messages
he: הודעות שגיאה

en: Highlighted Messages
he: הודעות מסומנות

en: System Messages
he: הודעות מערכת

en: Sent Messages
he: הודעות שנשלחו

en: Received Messages
he: הודעות שהתקבלו

en: Select Color for %s
he: בחירת צבע עבור %s

en: General
he: כללי

en: Ignore incoming format
he: התעלם מהעיצוב הנכנס

en: Apply in Chats
he: הפעל בצ'אטים

en: Apply in IMs
he: הפעל בהודעות מיידיות

note: Note to translators: The string "Enter an XMPP Server" is asking the user to type the name of an XMPP server which will then be queried
en: Server name request
he: בקשת שם שרת

en: Enter an XMPP Server
he: יש להזין שרת XMPP

en: Select an XMPP server to query
he: יש לבחור שרת XMPP לתישאול

en: Find Services
he: מצא שירות

en: Add to Buddy List
he: הוסף לרשימת אנשי-הקשר

en: Gateway
he: שער

en: Directory
he: ספרייה

en: PubSub Collection
he: אוסף PubSub

en: PubSub Leaf
he: עלה PubSub

en: Other
he: אחר

en: 
    <b>Description:</b>
he: 
    <b>תיאור:</b>

note: Create the window.
en: Service Discovery
he: גילוי שרותים

en: _Browse
he: _עיין

en: Server does not exist
he: השרת אינו קיים

en: Server does not support service discovery
he: השרת לא תומך בגילוי שירותים

en: XMPP Service Discovery
he: גילוי שירות XMPP

en: Allows browsing and registering services.
he: מאפשר רישום ועיון ברשימת השירותים

en: This plugin is useful for registering with legacy transports or other XMPP services.
he: תוסף זה שימושי לטובת רישום עם פרוטוקולי תקשורת ישנים או שירותי XMPP אחרים.

en: By conversation count
he: עפ"י מספר השיחות

en: Conversation Placement
he: מיקום חלון שיחה

note: Translators: "New conversations" should match the text in the preferences dialog and "By conversation count" should be the same text used above
en: Note: The preference for "New conversations" must be set to "By conversation count".
he: הערה: ההעדפה עבור "שיחות חדשות" חייבת להקבע להיות "על פי מספר השיחות".

en: Number of conversations per window
he: מספר שיחות בכל חלון

en: Separate IM and Chat windows when placing by number
he: הפרד בין הודעות לציאטים כאשר ממקמים עפ"י מספר

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: ExtPlacement
he: על-מיקום

note: *< name *< version
en: Extra conversation placement options.
he: אפשרויות נוספות למיקום שיחות

note: *< summary *  description
en: Restrict the number of conversations per windows, optionally separating IMs and Chats
he: הגבל את מספר השיחות בכל חלון-שיחה, עם אפשרות להפריד בין הודעות לצ'אטים

note: Configuration frame
en: Mouse Gestures Configuration
he: הגדרות פעולות העכבר

en: Middle mouse button
he: לחצן אמצעי של העכבר

en: Right mouse button
he: לחצן ימני של העכבר

note: "Visual gesture display" checkbox
en: _Visual gesture display
he: הצג פעולות העכבר בצורה וויזואלית

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Mouse Gestures
he: פעולות עכבר

note: *< name *< version *  summary
en: Provides support for mouse gestures
he: מוסיף תמיכה לפעולות עכבר

note: *  description
en: Allows support for mouse gestures in conversation windows. Drag the middle mouse button to perform certain actions:
     • Drag down and then to the right to close a conversation.
     • Drag up and then to the left to switch to the previous conversation.
     • Drag up and then to the right to switch to the next conversation.
he: מאפשר תמיכה בפעולות עכבר בחלונות שיחה. גרור/י עם הכפתור האמצעי כדי לבצע פעולות מסוימות:
     • גרור/י מטה ואז לימין לסגור חלון.
     • גרור/י מעלה ואז שמאלה לעבור לשיחה הקודמת.
     • גרור/י מעלה ואז ימינה לעבור לשיחה הבאה.

en: Instant Messaging
he: מסרים מידיים

note: Add the label.
en: Select a person from your address book below, or add a new person.
he: בחר משתמש מרשימת הכתובות שלהלן, או הוסף חדש.

en: Group:
he: קבוצה:

note: "New Person" button
en: New Person
he: אישיות חדשה

note: "Select Buddy" button
en: Select Buddy
he: בחר איש קשר

note: Add the label.
en: Select a person from your address book to add this buddy to, or create a new person.
he: יש לבחור משתמש מרשימת הכתובות שלך כדי להוסיף אליו את איש הקשר הזה, או ליצור חדש

note: Add the expander
en: User _details
he: פ_רטי המשתמש

note: "Associate Buddy" button
en: _Associate Buddy
he: שייך איש _קשר

en: Unable to send email
he: לא ניתן לשלוח הודעת דוא"ל

en: The evolution executable was not found in the PATH.
he: תוכנת ההרצה של evolution לא נמצאה בנתיבי ה-PATH.

en: An email address was not found for this buddy.
he: כתובת דוא"ל לא נמצאה עבור חבר זה.

en: Add to Address Book
he: הוסף לפנקס הכתובות

en: Send Email
he: שלח דוא"ל

note: Configuration frame
en: Evolution Integration Configuration
he: הגדרות שילוב עם Evolution

note: Label
en: Select all accounts that buddies should be auto-added to.
he: בחר את כל החשבונות שאליהם אנשי-קשר יתווספו אוטומטית.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Evolution Integration
he: שילוב עם Evolution

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides integration with Evolution.
he: מאפשר שילוב עם Evolution.

en: Please enter the person's information below.
he: אנא הזן להלן את פרטי האדם.

en: Please enter the buddy's username and account type below.
he: יש להזין את שם המשתמש וסוג החשבון של איש הקשר להלן.

en: Account type:
he: סוג חשבון:

note: Optional Information section
en: Optional information:
he: מידע נוסף:

en: First name:
he: שם פרטי:

en: Last name:
he: שם משפחה:

en: Email:
he: דוא"ל:

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: GTK Signals Test
he: בדיקת אירועי GTK

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Test to see that all ui signals are working properly.
he: בודק שכל האירועי הממשק עובדים כמו שצריך

en: 
    <b>Buddy Note</b>: %s
he: 
    <b>הערת איש-קשר</b>: %s

en: History
he: היסטוריה

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Iconify on Away
he: מזער בעת התרחקות מהמחשב

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Iconifies the buddy list and your conversations when you go away.
he: ממזער את רשימת אנשי הקשר וחלונות השיחה בעת התרחקות מהמחשב.

en: Mail Checker
he: בודק הדואר

en: Checks for new local mail.
he: בדוק עבור דואר מקומי חדש

en: Adds a small box to the buddy list that shows if you have new mail.
he: מוסיף מקום לרשימת אנשי קשר אשר יציג אם נכנס לך דואר חדש.

en: Markerline
he: קו-סימון

en: Draw a line to indicate new messages in a conversation.
he: צייר קו להעיד על הודעות חדשות בשיחה.

en: Jump to markerline
he: דלג אל קו-סימון

en: Draw Markerline in
he: צייר קו-סימון ב

en: _IM windows
he: חלונות הודעה

en: C_hat windows
he: חלונות _שיחה

en: A music messaging session has been requested. Please click the MM icon to accept.
he: התקבלה בקשה לשיחת מוזיקה. נא ללחוץ על כפתור ה-MM להסכים.

en: Music messaging session confirmed.
he: תקשורת שיחת מוסיקה הושלמה.

en: Music Messaging
he: מסרי מוזיקה

en: There was a conflict in running the command:
he: היה קונפליקט בעת הפעלת הפקודה:

en: Error Running Editor
he: שגיאה בהרצת העורך

en: The following error has occurred:
he: ארעה השגיאה להלן:

note: Configuration frame
en: Music Messaging Configuration
he: הגדרות הודעות מוסיקה

en: Score Editor Path
he: מיקום עורך הניקוד

en: _Apply
he: _החל

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version
en: Music Messaging Plugin for collaborative composition.
he: תוסף להודעות מוזיקה להלחנה משותפת.

note: *  summary
en: The Music Messaging Plugin allows a number of users to simultaneously work on a piece of music by editing a common score in real-time.
he: התוסף להודעות מוזיקה מאפשר למספר משתמשים לעבוד יחד על יצירה מוזיקלית על ידי עריכה של לחן משותף בזמן אמת.

note: ---------- "Notify For" ----------
en: Notify For
he: התרעה על

en: 	_Only when someone says your username
he: 	רק כאשר מישהו מזכיר את שם המשתמש שלך

en: _Focused windows
he: חלונות פעילים

note: ---------- "Notification Methods" ----------
en: Notification Methods
he: שיטות התרעה

en: Prepend _string into window title:
he: הוסף מחרוזת לפני תחילת כותרת החלון:

note: Count method button
en: Insert c_ount of new messages into window title
he: הכנס מס_פר ההודעות החדשות לתוך כותרת החלון

note: Count xprop method button
en: Insert count of new message into _X property
he: הכנס מס_פר ההודעות החדשות לתוך המאפיין X

note: Urgent method button
en: Set window manager "_URGENT" hint
he: קבע את רמז ה-"URGENT" של מנהל החלונות

en: _Flash window
he: הבהב ח_לון

note: Raise window method button
en: R_aise conversation window
he: הצ_ג חלונות שיחה מעל אחרים

note: Present conversation method button Translators: "Present" as used here is a verb. The plugin presents * the window to the user.
en: _Present conversation window
he: חלון שיחה _נוכחי

note: ---------- "Notification Removals" ----------
en: Notification Removal
he: הסרת התרעות

note: Remove on focus button
en: Remove when conversation window _gains focus
he: הסר כאשר חלון ה_שיחה הופך לחלון הפעיל

note: Remove on click button
en: Remove when conversation window _receives click
he: הסר כאשר חלון השיחה נלחץ עם ה_עכבר

note: Remove on type button
en: Remove when _typing in conversation window
he: הסר כאשר מ_קלידים בחלון השיחה

note: Remove on message send button
en: Remove when a _message gets sent
he: הסר כאשר נשל_חת הודעה

note: Remove on conversation switch button
en: Remove on switch to conversation ta_b
he: הסר בעת מעבר ל_טאב של שיחה

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Message Notification
he: התרעה על הודעה

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides a variety of ways of notifying you of unread messages.
he: מאפשר מבחר דרכים להודיע לך על הודעות חדשות.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Pidgin Demonstration Plugin
he: תוסף ההדגמה של פידג׳ין

note: *< name *< version *  summary
en: An example plugin that does stuff - see the description.
he: תוסף הדגמא שעושה דברים - ראה תיאור.

note: *  description
en: This is a really cool plugin that does a lot of stuff:
    - It tells you who wrote the program when you log in
    - It reverses all incoming text
    - It sends a message to people on your list immediately when they sign on
he: זה תוסף ממש מגניב שעושה המון דברים:
    - זה אומר לך מי כתב את התוכנה כשמתחברים
    - זה הופך את כל הטקסט הנכנס
    - זה שולי הודעה לאנשי הקשר ברגע שהם מתחברים

en: Hyperlink Color
he: צבע קישורים

en: Visited Hyperlink Color
he: צבע קישורים שביקרת

en: Highlighted Message Name Color
he: צבע לסימון שמות בהודעות

en: Typing Notification Color
he: צבע התרעת-הקלדה

en: GtkTreeView Horizontal Separation
he: מפריד אופקי

en: Conversation Entry
he: הזנת שיחות

en: Conversation History
he: היסטוריית שיחות

en: Request Dialog
he: חלון בקשה

en: Notify Dialog
he: חלון התרעות

en: Select Color
he: בחירת צבע

en: Select Interface Font
he: בחירת גופן ממשק

en: Select Font for %s
he: בחירת גופן עבור %s

en: GTK+ Interface Font
he: גופן הממשק של GTK+

en: GTK+ Text Shortcut Theme
he: מוטיב קיצור הדרך הטקסטואלי של GTK+

en: Disable Typing Notification Text
he: כבה טקסט התרעת הקלדה

en: GTK+ Theme Control Settings
he: בקרת מוטיבים של GTK+

en: Colors
he: צבעים

en: Fonts
he: גופנים

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Gtkrc File Tools
he: כלים לקובץ Gtkrc

en: Write settings to %s%sgtkrc-2.0
he: שמור הגדרות לתוך %s%sgtkrc-2.0

en: Re-read gtkrc files
he: קרא-מחדש קבצי gtkrc

en: Pidgin GTK+ Theme Control
he: בקרת מוטיבים של GTK+ בפידג'ין

en: Provides access to commonly used gtkrc settings.
he: יש לאפשר גישה להגדרות נפוצות של gtkrc

en: Raw
he: גולמי

en: Lets you send raw input to text-based protocols.
he: מאפשר לך לשלוח מידע גולמי לפרוטוקולים על בסיס טקסט.

en: You can upgrade to %s %s today.
he: ניתן לשדרג אל %s %s היום.

en: New Version Available
he: קיימת גירסה חדשה

en: Later
he: מאוחר יותר

en: Download Now
he: הורד כעת

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Release Notification
he: התרעה על גרסאות חדשות

note: *< name *< version *  summary
en: Checks periodically for new releases.
he: בודק מדי-פעם אם יצאו גרסאות חדשות.

note: *  description
en: Checks periodically for new releases and notifies the user with the ChangeLog.
he: בודק מדי פעם אם יצאו גרסאות חדשות ומודיע למשתמש, בצירוף רשימת השינויים.

note: *< major version *< minor version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Send Button
he: כפתור שליחה

note: *< name *< version
en: Conversation Window Send Button.
he: כפתור שליחה בחלון שיחה.

note: *< summary
en: Adds a Send button to the entry area of the conversation window. Intended for use when no physical keyboard is present.
he: מוסיף כפתור שליחה לאיזור הקלט של חלון השיחה. נועד לתרחיש שאין בנמצא מקלדת פיזית.

en: Duplicate Correction
he: כפילות בתיקונים

en: The specified word already exists in the correction list.
he: המילה הנתונה כבר קיימת ברשימת התיקןנים

en: Text Replacements
he: החלפות טקסט

en: You type
he: אתה רושם

en: You send
he: אתה שולח

en: Whole words only
he: מילים שלמות בלבד

en: Case sensitive
he: הבחנה בין גדולות/קטנות

en: Add a new text replacement
he: הוסף טקסט להחלפה

en: You _type:
he: אתה ר_ושם:

en: You _send:
he: אתה _שולח:

note: Created here so it can be passed to whole_words_button_toggled.
en: _Exact case match (uncheck for automatic case handling)
he: _התאמה מדויקת (הסר סימון לטיפול אוטומטי)

en: Only replace _whole words
he: רק החלף מילים ש_למות

en: General Text Replacement Options
he: אפשרויות כלליות להחלפת טקסט

en: Enable replacement of last word on send
he: אפשר החלפה של המילה האחרונה בעת שליחה

en: Text replacement
he: החלפת הטקסט

en: Replaces text in outgoing messages according to user-defined rules.
he: מחליף טקסט בהודעות יוצאות עפ"י חוקים שנקבעים ע"י המשתמש.

en: Just logged in
he: רק התחבר

en: Just logged out
he: רק התנתק

en: Icon for Contact/
    Icon for Unknown person
he: סמל עבור איש-קשר
    סמל עבור אדם לא מוכר

en: Icon for Chat
he: סמל לשיחה

en: Ignored
he: התעלם

en: Founder
he: מייסד

note: A user in a chat room who has special privileges.
en: Operator
he: מפעיל

note: A half operator is someone who has a subset of the privileges that an operator has.
en: Half Operator
he: חצי-מפעיל

en: Voice
he: קול

en: Authorization dialog
he: חלון הרשאה

en: Error dialog
he: חלון שגיאה

en: Information dialog
he: חלון מידע

en: Mail dialog
he: חלון דואר

en: Question dialog
he: חלון שאלה

en: Warning dialog
he: חלון אזהרה

en: What kind of dialog is this?
he: איזה סוג חלון זה?

en: Status Icons
he: סמלי מצב

en: Chatroom Emblems
he: תגיות חדרי-צ'אט

en: Dialog Icons
he: סמלי חלונות דו-שיח

en: Pidgin Icon Theme Editor
he: עורך ערכות הסמלים של פידג׳ין

en: Contact
he: איש הקשר

en: Pidgin Buddylist Theme Editor
he: עורך ערכות הנושא לרשימת החברים של פידג׳ין

en: Edit Buddylist Theme
he: עריכת ערכת הנושא לרשימת החברים

en: Edit Icon Theme
he: עריכת ערכת הסמלים

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *  description
en: Pidgin Theme Editor
he: עורך ערכות הנושא של פידג׳ין

note: *< name *< version *  summary
en: Pidgin Theme Editor.
he: עורך ערכות הנושא של פידג׳ין.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy Ticker
he: טיקר אנשי קשר

note: *< name *< version *  summary *  description
en: A horizontal scrolling version of the buddy list.
he: גירסא מאוזנת (במקום מאונכת) של אנשי הקשר, שמעבירה את כולם בסך.

en: Display Timestamps Every
he: הצג חותמת-זמן כל

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Timestamp
he: חותמת זמן

note: *< name *< version *  summary
en: Display iChat-style timestamps
he: הצג חותמות זמן מסוג iChat

note: *  description
en: Display iChat-style timestamps every N minutes.
he: הצג חותמות זמן מסוג iChat כל N דקות.

en: Timestamp Format Options
he: אפשרויות חותמת-זמן

en: _Force timestamp format:
he:  אלץ שימוש בחותמת-זמן:

en: Use system default
he: השתמש בברירות המחדל של מערכת ההפעלה

en: 12 hour time format
he: תצוגת שעה בתצורת 12 שעות

en: 24 hour time format
he: תצוגת שעה בתצורת 24 שעות

en: Show dates in...
he: הצג תאריכים ב...

en: Co_nversations:
he: :ש_יחות

en: For delayed messages
he: הודעות מתעכבות

en: For delayed messages and in chats
he: להודעות מתעכבות ובצ'אטים

en: _Message Logs:
he: רישום יומן הודעות:

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Message Timestamp Formats
he: הגדרות חותמת-זמן בהודעות

note: *< name *< version *  summary
en: Customizes the message timestamp formats.
he: מגדיר את פורמט חותמות-הזמן בהודעות.

note: *  description
en: This plugin allows the user to customize conversation and logging message timestamp formats.
he: תוסף זה מאפשר למשתמש לקבוע אפשרויות שיחה וחותמות-זמן ליומני שיחה.

en: Opacity:
he: שקיפות:

note: IM Convo trans options
en: IM Conversation Windows
he: חלונות שיחה להודעות

en: _IM window transparency
he: שקיפות חלונות שיחה

en: _Show slider bar in IM window
he: הצג פס הזזה בחלונות שיחה

en: Remove IM window transparency on focus
he: בטל שקיפות חלונות הודעה בעת הפיכתם לפעילים

en: Always on top
he: תמיד מעל

note: Buddy List trans options
en: Buddy List Window
he: חלון רשימת אנשי הקשר

en: _Buddy List window transparency
he: חלון רשימת אנשי הקשר תמיד עליון

en: Remove Buddy List window transparency on focus
he: בטל שקיפות חלון רשימת אנשי הקשר בעת הפיכתו לפעיל

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Transparency
he: שקיפות

note: *< name *< version *  summary
en: Variable Transparency for the buddy list and conversations.
he: שקיפות משתנה עבור רשימת אנשי הקשר וחלונות השיחה.

en: _Plugin
he: תוס_פים

en: P_lugin
he: ת_וספים

en: D_evice
he: מ_כשיר

en: Silence threshold:
he: סף השקט:

en: Input and Output Settings
he: הגדרות קלט ופלט:

en: Microphone Test
he: בדיקת מיקרופון

note: *< magic *< major version *< minor version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Voice/Video Settings
he: הגדרות קול/וידאו

note: *< name *< version
en: Configure your microphone and webcam.
he: קביעת הגדרות המיקרופון והמצלמה שלך.

note: *< summary
en: Configure microphone and webcam settings for voice/video calls.
he: קביעת הגדרות מיקרופון ומצלמת-וידאו עבור שיחות קול ווידאו.

note: Autostart
en: Startup
he: הפעלה

en: _Start %s on Windows startup
he: הפעל את %s בעת הפעלת חלונות

en: Allow multiple instances
he: אפשר להפעיל יותר מעותק יחיד

en: _Dockable Buddy List
he: רשימת אנשי הקשר בר-עגינה

note: Blist On Top
en: _Keep Buddy List window on top:
he: וודא שחלון רשימת אנשי הקשר תמיד עליו_ן:

note: XXX: Did this ever work?
en: Only when docked
he: רק בעגינה

en: Windows Pidgin Options
he: אפשרויות פידג׳ין עבור Windows

en: Options specific to Pidgin for Windows.
he: אפשרויות לפידג'ין היחודיות לחלונות.

en: Provides options specific to Pidgin for Windows, such as buddy list docking.
he: מאפשר גישה לאפשרויות הייחודיות לפידג'ין בחלונות, כגון עגינה של רשימת אנשי הקשר.

en: <font color='#777777'>Logged out.</font>
he: <font color='#777777'>נותקה.</font>

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: XMPP Console
he: קונוסליית XMPP

en: Account:
he: חשבון:

en: <font color='#777777'>Not connected to XMPP</font>
he: <font color='#777777'>לא מחובר אל XMPP</font>

note: *< name *< version *  summary
en: Send and receive raw XMPP stanzas.
he: שלח וקבל סטנזות XMPP גולמיות.

note: *  description
en: This plugin is useful for debugging XMPP servers or clients.
he: תוסף זה שימושי לניפוי באגים בשרתים ולקוחות של XMPP.

en: The installer is already running.
he: תוכנת ההתקנה כבר רצה.

en: An instance of Pidgin is currently running.  Please exit Pidgin and try again.
he: עותק של פידג'ין כבר רץ. יש לסגור את פידג'ין ולנסות שנית.

note: "Next >" appears on a button on the License Page of the Installer
en: Next >
he: הבא >

note: $(^Name) is the current Version name (e.g. Pidgin 2.7.0).  $_CLICK will become a translated version of "Click Next to continue."  DO NOT translate the CLICK in $_CLICK.  It will break the installer.
en: $(^Name) is released under the GNU General Public License (GPL). The license is provided here for information purposes only. $_CLICK
he: $(^Name) .הרישיון נמצא כאן בשביל מידע בלבד .GPL משוחרר תחת רישיון $_CLICK

note: Installer Subsection Text
en: Pidgin Instant Messaging Client (required)
he: (חובה) .Pidgin תוכנת

note: Installer Subsection Text
en: GTK+ Runtime (required if not present)
he: (חובה) .GTK+ סביבת

note: Installer Subsection Text
en: Shortcuts
he: קיצורי דרך

note: Installer Subsection Text
en: Desktop
he: שולחן העבודה

note: Installer Subsection Text
en: Start Menu
he: תפריט ההתחל

note: Installer Subsection Text
en: Localizations
he: התאמות למקום

note: Installer Subsection Detailed Description
en: Core Pidgin files and dlls
he: .בסיסיים DLL-ו Pidgin קבצי

note: Installer Subsection Detailed Description
en: Shortcuts for starting Pidgin
he: קיצורי דרך להפעלת פידג׳ין

note: Installer Subsection Detailed Description
en: Create a shortcut to Pidgin on the Desktop
he: יצירת קיצור דרך לפידג׳ין בשולחן העבודה

note: Installer Subsection Detailed Description
en: Create a Start Menu entry for Pidgin
he: יצירת קיצור דרך לפידג׳ין בתפריט ההתחלה

note: Installer Subsection Detailed Description
en: A multi-platform GUI toolkit, used by Pidgin
he: מולטי-פלטפורמי, בו נעזר פידג'ין GUI כלי

note: Installer Subsection Text
en: Debug Symbols (for reporting crashes)
he: סמלי ניפוי באגים (לדיווח על שגיאות)

note: Text displayed on Installer Finish Page
en: Visit the Pidgin Web Page
he: .Pidginבקרו באתר של

en: Unable to uninstall the currently installed version of Pidgin. The new version will be installed without removing the currently installed version.
he: לא מסוגל להסיר את הגירסא המותקנת של פידג'ין. הגירסא החדשה תותקן ללא הסרת הגרסא המותקנת.

note: Installer Subsection Text
en: URI Handlers
he: מנהלי URI

note: Installer Subsection Text
en: Spellchecking Support
he: תמיכה בבדיקות איות

note: $R3 will display the URL that the Dictionary failed to download from
en: Error Installing Spellchecking ($R3).$\rIf retrying fails, manual installation instructions are at: http://developer.pidgin.im/wiki/Installing%20Pidgin#manual_win32_spellcheck_installation
he: שגיאה בעת התקנת תיקון שגיאות כתיב ($R3).$\r אם ניסיון נוסף לא מצליח, יש למצוא הוראות התקנה ידניות באתר: http://developer.pidgin.im/wiki/Installing%20Pidgin#manual_win32_spellcheck_installation

note: Installer Subsection Detailed Description
en: Support for Spellchecking.  (Internet connection required for installation)
he: תמיכה עבור בדיקות איות (דורש חיבור אינטרנט להתקנה)

note: $R2 will display the URL that the Debug Symbols failed to download from
en: Error Installing Debug Symbols ($R2).$\rIf retrying fails, you may need to use the 'Offline Installer' from http://pidgin.im/download/windows/ .
he: שגיאה בהתקנת סמלי ניפוי באגים ($R2).$\rאם ניסיון נוסף נכשל, ייתכן ותיאלצ/י להשתמש ב'התקנה לא-מקוונת' מהאתר  http://pidgin.im/download/windows/ .

note: $R2 will display the URL that the GTK+ Runtime failed to download from
en: Error Downloading the GTK+ Runtime ($R2).$\rThis is required for Pidgin to function; if retrying fails, you may need to use the 'Offline Installer' from http://pidgin.im/download/windows/ .
he: שגיאה בעת הורדת סביבת הריצה של GTK+. ($R2).$\rרכיב זה נחוץ לפעולת פידג'ין; אם ניסיון נוסף נכשל, ייתן ונאלץ להשתמש ב'התקנה לא-מקוונת'  מהאתר: from http://pidgin.im/download/windows/ .

en: The uninstaller could not find registry entries for Pidgin.$\rIt is likely that another user installed this application.
he: .GTK+ ההתקנה לא מצאה את הרישומים של$\r.יכול להיות שמשמתמש אחר התקין את התוכנה הזאת

en: You do not have permission to uninstall this application.
he: .אין לך זכות למחוק תוכנה זאת
