Pidgin - en to ku_IQ translation catalogue (94 entries)

en: Error
ku_IQ: هەڵە

en: Username:
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر:

en: Password:
ku_IQ: تێپەڕەوشە:

note: Cancel button Cancel
en: Cancel
ku_IQ: پاشگەزبوونەوە

note: Save button Save
en: Save
ku_IQ: پاشەکەوت

en: Delete Account
ku_IQ: سڕینەوەی هەژمار

note: Delete button
en: Delete
ku_IQ: سڕینەوە

en: Accounts
ku_IQ: هەژمارەکان

note: Add button
en: Add
ku_IQ: زیادکردن

en: Default
ku_IQ: بنەڕەتی

en: Username
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر

en: Account
ku_IQ: هەژمار

en: Name
ku_IQ: ناو

en: Group
ku_IQ: کۆمەڵە

en: Add Group
ku_IQ: زیادکردنی کۆمەڵە

en: Edit
ku_IQ: دەستکاری

en: Edit Settings
ku_IQ: دەستکاری ڕێکخستنەکان

en: Information
ku_IQ: زانیاری

en: Send File
ku_IQ: ناردنی پەڕگە

en: Rename
ku_IQ: ناونانەوە

en: Remove
ku_IQ: لابردن

en: New...
ku_IQ: نوێ...

en: Saved...
ku_IQ: پاشەکەوتکرا...

en: Plugins
ku_IQ: پێوەکراوەکان

note: Not multiline Not masked? No hints?
en: OK
ku_IQ: باشە

en: Join
ku_IQ: بەشداریکردن

note: Create the "Options" frame.
en: Options
ku_IQ: هەڵبژاردەکان

en: Show
ku_IQ: پیشاندان

en: Empty groups
ku_IQ: کۆمەڵە بەتاڵەکان

en: Hostname
ku_IQ: ناوی خانەخوێ

en: Info
ku_IQ: زانیاری

note: Close button
en: Close
ku_IQ: داخستن

en: Send To
ku_IQ: ناردن بۆ

en: Invite...
ku_IQ: بانگێشتکردن...

en: Enable Logging
ku_IQ: چالاککردنی تۆمارکردن

en: Enable Sounds
ku_IQ: چالاککردنی دەنگەکان

en: Filename
ku_IQ: ناوی پەڕگە

en: Size
ku_IQ: قەبارە

en: Speed
ku_IQ: خێرایی

en: Remaining
ku_IQ: ماوە

note: XXX: Use of ggp_str_to_uin() is an ugly hack!
en: Status
ku_IQ: ڕەوش

en: Sent
ku_IQ: نێردرا

en: Received
ku_IQ: وەرگیرا

en: Finished
ku_IQ: تەواوبوو

en: Sending
ku_IQ: دەنێردرێ

en: Receiving
ku_IQ: وەردەگیرێ

note: Account:
en: Account:
ku_IQ: هەژمار:

note: Create the "Action" frame.
en: Action
ku_IQ: کردار

en: Play a sound
ku_IQ: لێدانی دەنگ

en: Save File...
ku_IQ: پاشەکەوتکردنی پەڕگە...

en: Open File...
ku_IQ: کردنەوەی پەڕگە...

en: Choose Location...
ku_IQ: هەڵبژاردنی شوێن...

en: Automatic
ku_IQ: خۆکار

en: No Sound
ku_IQ: بەبێ دەنگ

en: Sound Method
ku_IQ: ڕێگای دەنگ

en: Method:
ku_IQ: ڕێگا:

en: Always
ku_IQ: هەردەم

en: Event
ku_IQ: بۆنە

en: File
ku_IQ: پەڕگە

en: Test
ku_IQ: تاقیکردنەوە

en: Choose...
ku_IQ: هەڵبژاردن...

en: Delete Status
ku_IQ: سڕینەوەی ڕەوش

en: Saved Statuses
ku_IQ: ڕەوشە پاشەکەوتکراوەکان

en: Title
ku_IQ: ناونیشان

en: Type
ku_IQ: جۆر

en: Invalid title
ku_IQ: ناونیشانی نادروست

en: Status:
ku_IQ: ڕەوش:

en: Edit Status
ku_IQ: دەستکاری ڕەوش

en: Sounds
ku_IQ: دەنگەکان

en: Statuses
ku_IQ: ڕەوشەکان

en: _Cancel
ku_IQ: _پاشگەزبوونەوە

en: Anyone
ku_IQ: هەرکەسێک

en: No sounds
ku_IQ: بەبێ دەنگ

en: _Modify...
ku_IQ: _گۆڕانکاری...

en: _Add...
ku_IQ: _زیادکردن...

en: _Edit
ku_IQ: _دەستکاری

en: none
ku_IQ: هیچ

en: Small
ku_IQ: بچووک

en: minutes
ku_IQ: چرکە

en: Error Messages
ku_IQ: نامەی هەڵەکان

en: Highlighted Messages
ku_IQ: نامە بەرچاوکراوەکان

en: System Messages
ku_IQ: نامەکانی سیستەم

en: Sent Messages
ku_IQ: نامە نێردراوەکان

en: Received Messages
ku_IQ: نامە وەرگیراوەکان

en: Directory
ku_IQ: بوخچە

en: Other
ku_IQ: هیتر

en: Group:
ku_IQ: کۆمەڵە:

en: First name:
ku_IQ: ناوی یەکەم:

en: Last name:
ku_IQ: ناوی کۆتایی:

en: History
ku_IQ: مێژوو

en: Colors
ku_IQ: ڕەنگەکان

en: Fonts
ku_IQ: فۆنتەکان

en: Later
ku_IQ: دواتر

en: Download Now
ku_IQ: ئێستا دایگرە
