Pidgin - en to lv translation catalogue (3059 entries)

en: %s. Try `%s -h' for more information.
lv: %s. Lietojiet “%s -h”, lai uzzinātu vairāk.

en: %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stderr
      -h, --help          display this help and exit
      -n, --nologin       don't automatically login
      -v, --version       display the current version and exit
lv: %s
    Lietošana: %s [OPCIJA]...
    
      -c, --config=DIR    lietot DIR konfigurācijas datnēm
      -d, --debug         drukāt atkļūdošanas ziņojumus uz stderr
      -h, --help          parādīt šo palīdzību un iziet
      -n, --nologin       neierakstīties automātiski
      -v, --version       parādīt pašreizējo versiju un iziet

en: %s encountered errors migrating your settings from %s to %s. Please investigate and complete the migration by hand. Please report this error at http://developer.pidgin.im
lv: %s saskārās ar kļūdām, pārnesot jūsu iestatījums no %s uz %s. Lūdzu, pašrocīgi izmeklējiet un pabeidziet pārnešanu. Lūdzu, ziņojiet par šo kļūdu vietnē http://developer.pidgin.im

en: Error
lv: Kļūda

en: Account was not modified
lv: Konts netika pārveidots

en: Account was not added
lv: Konts netika pievienots

en: Username of an account must be non-empty.
lv: Konta lietotājvārds nevar būtu tukšs.

en: The account's protocol cannot be changed while it is connected to the server.
lv: Konta protokols nevar tikt mainīts, kamēr tas ir savienots ar serveri.

en: The account's username cannot be changed while it is connected to the server.
lv: Konta lietotājvārdu nevar mainīt, kamēr tas ir savienots ar serveri.

en: New mail notifications
lv: Paziņojumi par jaunu pastu

en: Remember password
lv: Atcerēties paroli

en: There are no protocol plugins installed.
lv: Nav instalētu protokola spraudņu.

en: (You probably forgot to 'make install'.)
lv: (Jūs droši vien aizmirsāt palaist “make install”)

en: Modify Account
lv: Pārveidot kontu

en: New Account
lv: Jauns konts

en: Protocol:
lv: Protokols:

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Password:
lv: Parole:

en: Alias:
lv: Pseidonīms:

note: Register checkbox
en: Create this account on the server
lv: Izveidot šo kontu uz servera

note: Cancel button Cancel
en: Cancel
lv: Atcelt

note: Save button Save
en: Save
lv: Saglabāt

en: Are you sure you want to delete %s?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties izdzēst %s?

en: Delete Account
lv: Dzēst kontu

note: Delete button
en: Delete
lv: Dzēst

en: Accounts
lv: Konti

en: You can enable/disable accounts from the following list.
lv: Jūs varat ieslēgt/izslēgt kontus no sekojošā saraksta.

note: Add button
en: Add
lv: Pievienot

note: Modify button
en: Modify
lv: Pārveidot

en: %s%s%s%s has made %s his or her buddy%s%s
lv: %s%s%s%s padarīja %s par savu draugu%s%s

en: Add buddy to your list?
lv: Vai pievienot draugu jūsu sarakstam?

en: %s%s%s%s wants to add %s to his or her buddy list%s%s
lv: %s%s%s%s vēlas pievienot %s savam draugu sarakstam%s%s

en: Authorize buddy?
lv: Vai pilnvarot draugu?

en: Authorize
lv: Pilnvarot

en: Deny
lv: Liegt

en: Online: %d
    Total: %d
lv: Tiešsaistē: %d
    Kopā: %d

en: Account: %s (%s)
lv: Konts: %s (%s)

en: 
    Last Seen: %s ago
lv: 
    Pēdējo reizi redzēts pirms: %s

en: Default
lv: Noklusējuma

en: You must provide a username for the buddy.
lv: Jums jānorāda lietotājvārds šim draugam.

en: You must provide a group.
lv: Jums jānorāda grupa.

en: You must select an account.
lv: Jums jāatlasa konts.

en: The selected account is not online.
lv: Atlasītais konts nav tiešsaistē.

en: Error adding buddy
lv: Kļūda, pievienojot draugu

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Alias (optional)
lv: Pseidonīms (neobligāti)

en: Invite message (optional)
lv: Uzaicinājuma ziņojums (neobligāts)

en: Add in group
lv: Pievienot grupā

en: Account
lv: Konts

en: Add Buddy
lv: Pievienot draugu

en: Please enter buddy information.
lv: Lūdzu, ievadiet informāciju par draugu.

en: Chats
lv: Tērzēšanas

en: Name
lv: Nosaukums

en: Alias
lv: Pseidonīms

en: Group
lv: Grupa

en: Auto-join
lv: Automātiski pievienoties

en: Add Chat
lv: Pievienot tērzēšanu

en: You can edit more information from the context menu later.
lv: Jūs varat vēlāk rediģēt papildu informāciju no konteksta izvēlnes.

en: Error adding group
lv: Kļūda, pievienojot grupu

en: You must give a name for the group to add.
lv: Jums jādod nosaukums grupai, ko vēlaties pievienot.

en: Add Group
lv: Pievienot grupu

en: Enter the name of the group
lv: Ievadiet grupas nosaukumu

en: Edit Chat
lv: Rediģēt tērzēšanu

en: Please Update the necessary fields.
lv: Lūdzu, atjauniniet nepieciešamos laukus.

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit Settings
lv: Rediģēt iestatījumus

en: Information
lv: Informācija

en: Retrieving...
lv: Izgūst...

en: Get Info
lv: Iegūt informāciju

en: Add Buddy Pounce
lv: Pievienot drauga reakciju

en: Send File
lv: Sūtīt datni

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Show when offline
lv: Rādīt, kad bezsaistē

en: Please enter the new name for %s
lv: Lūdzu, ievadiet jauno vārdu priekš %s

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Set Alias
lv: Iestatīt pseidonīmu

en: Enter empty string to reset the name.
lv: Ievadiet tukšu virkni, lai atiestatītu vārdu.

en: Removing this contact will also remove all the buddies in the contact
lv: Šī kontakta noņemšana noņems arī visus draugus kontaktā

en: Removing this group will also remove all the buddies in the group
lv: Šīs grupas noņemšana noņems arī visus draugus grupā

en: Are you sure you want to remove %s?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties noņemt %s?

note: XXX: anything to do with the returned ui-handle?
en: Confirm Remove
lv: Apstiprināt noņemšanu

en: Remove
lv: Noņemt

note: Buddy List
en: Buddy List
lv: Draugu saraksts

en: Place tagged
lv: Vieta iezīmēta

en: Toggle Tag
lv: Pārslēgt birku

en: View Log
lv: Skatīt žurnālu

en: Nickname
lv: Segvārds

note: Idle stuff
en: Idle
lv: Dīkstāvē

en: On Mobile
lv: Mobils

en: New...
lv: Jauns...

en: Saved...
lv: Saglabāts...

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Block/Unblock
lv: Bloķēt/atbloķēt

en: Block
lv: Bloķēt

en: Unblock
lv: Atbloķēt

en: Please enter the username or alias of the person you would like to Block/Unblock.
lv: Lūdzu, ievadiet personas, kuru jūs vēlētos bloķēt/atbloķēt, lietotājvārdu vai pseidonīmu.

note: Not multiline Not masked? No hints?
en: OK
lv: Labi

en: New Instant Message
lv: Jauns tūlītējais ziņojums

en: Please enter the username or alias of the person you would like to IM.
lv: Lūdzu, ievadiet lietotājvārdu vai pseidonīmu personai, kurai jūs vēlētos nosūtīt TZ.

en: Channel
lv: Kanāls

en: Join a Chat
lv: Pievienoties tērzēšanai

en: Please enter the name of the chat you want to join.
lv: Ievadiet tērzēšanas nosaukumu, kurai vēlaties pievienoties.

en: Join
lv: Pievienoties

en: Please enter the username or alias of the person whose log you would like to view.
lv: Lūdzu, ievadiet personas, kuras žurnālu jūs vēlētos apskatīt, lietotājvārdu vai pseidonīmu.

note: Create the "Options" frame.
en: Options
lv: Opcijas

en: Send IM...
lv: Sūtīt TZ...

en: Block/Unblock...
lv: Bloķēt/atbloķēt...

en: Join Chat...
lv: Pievienoties tērzēšanai...

en: View Log...
lv: Skatīt žurnālu...

en: View All Logs
lv: Skatīt visus žurnālus

en: Show
lv: Rādīt

en: Empty groups
lv: Tukšās grupas

en: Offline buddies
lv: Bezsaistes draugi

en: Sort
lv: Kārtot

en: By Status
lv: Pēc statusa

en: Alphabetically
lv: Alfabētiski

en: By Log Size
lv: Pēc žurnāla izmēra

en: Buddy
lv: Draugs

en: Chat
lv: Tērzēšana

en: Grouping
lv: Grupēšana

en: Certificate Import
lv: Importēt sertifikātu

en: Specify a hostname
lv: Norādiet resursdatoru

en: Type the host name this certificate is for.
lv: Ierakstiet resursdatora nosaukumu, kam ir paredzēts šis sertifikāts.

en: File %s could not be imported.
    Make sure that the file is readable and in PEM format.
lv: Nevarēja importēt datni %s.
    Pārliecinieties, ka datne ir lasāma un ir PEM formātā.

en: Certificate Import Error
lv: Sertifikāta importēšanas kļūda

en: X.509 certificate import failed
lv: Neizdevās importēt X.509 sertifikātu

en: Select a PEM certificate
lv: Atlasiet PEM sertifikātu

en: Export to file %s failed.
    Check that you have write permission to the target path
lv: Neizdevās eksportēt uz datni %s.
    Pārliecinieties, vai jums ir rakstīšanas tiesības mērķa ceļā

en: Certificate Export Error
lv: Sertifikāta eksportēšanas kļūda

en: X.509 certificate export failed
lv: Neizdevās eksportēt X.509 sertifikātu

en: PEM X.509 Certificate Export
lv: PEM X.509 sertifikāta eksportēšana

en: Certificate for %s
lv: %s sertifikāts

en: Common name: %s
    
    SHA1 fingerprint:
    %s
lv: Kopējais nosaukums: %s
    
    SHA1 pirkstu nospiedums:
    %s

en: SSL Host Certificate
lv: SSL resursdatora sertifikāts

en: Really delete certificate for %s?
lv: Vai tiešām dzēst sertifikātu priekš %s?

en: Confirm certificate delete
lv: Apstiprināt sertifikāta dzēšanu

en: Certificate Manager
lv: Sertifikātu pārvaldnieks

en: Hostname
lv: Resursdatora nosaukums

en: Info
lv: Informācija

note: Close button
en: Close
lv: Aizvērt

en: %s disconnected.
lv: %s atvienojās.

en: %s
    
    Finch will not attempt to reconnect the account until you correct the error and re-enable the account.
lv: %s
    
    Finch nemēģinās atkal savienoties ar kontu, līdz izlabosiet kļūdu un atkal ieslēgsiet kontu.

en: Re-enable Account
lv: Atkal ieslēgt kontu

en: No such command.
lv: Nav tādas komandas.

en: Syntax Error:  You typed the wrong number of arguments to that command.
lv: Sintakses kļūda — jūs ievadījāt nepareizu argumentu skaitu tajā komandā.

en: Your command failed for an unknown reason.
lv: Jūsu komanda neizdevās nezināma iemesla dēļ.

en: That command only works in chats, not IMs.
lv: Tā komanda darbojas tikai tērzēšanā, nevis TZ.

en: That command only works in IMs, not chats.
lv: Tā komanda darbojas tikai TZ, nevis tērzēšanā.

en: That command doesn't work on this protocol.
lv: Tā komanda nestrādā ar šo protokolu.

en: Message was not sent, because you are not signed on.
lv: Ziņojums netika nosūtīts, jo jūs neesat pierakstījies.

en: %s (%s -- %s)
lv: %s (%s — %s)

en: 
    %s is typing...
lv: 
    %s raksta...

en: You have left this chat.
lv: Jūs pametāt šo tērzēšanu.

en: The account has disconnected and you are no longer in this chat. You will be automatically rejoined in the chat when the account reconnects.
lv: Konts atvienojās un jūs vairs neesat šajā tērzēšanā. Kad konts atkal savienosies, jūs tiksiet automātiski atkārtoti pievienots tērzēšanai.

en: Logging started. Future messages in this conversation will be logged.
lv: Sākta reģistrēšana žurnālā. Turpmākie ziņojumi šajā sarunā tiks saglabāti žurnālā.

en: Logging stopped. Future messages in this conversation will not be logged.
lv: Apturēta reģistrēšana žurnālā. Turpmākie ziņojumi šajā sarunā netiks saglabāti žurnālā.

en: Send To
lv: Sūtīt uz

en: Conversation
lv: Saruna

en: Clear Scrollback
lv: Attīrīt ritināšanas atmiņu

en: Show Timestamps
lv: Rādīt laikspiedogus

en: Add Buddy Pounce...
lv: Pievienot drauga reakciju...

en: Invite...
lv: Uzaicināt...

en: Enable Logging
lv: Ieslēgt saglabāšanu žurnālā

en: Enable Sounds
lv: Ieslēgt skaņas

en: You are not connected.
lv: Jūs neesat savienots.

en: <AUTO-REPLY>
lv: <AUTOMĀTISKĀ-ATBILDE>

en: List of %d user:
     | List of %d users:
lv[0]: Saraksts ar %d lietotāju:
lv[1]: Saraksts ar %d lietotājiem:
lv[2]: Saraksts ar %d lietotājiem:

en: Supported debug options are: plugins version
lv: Atbalstītās atkļūdošanas opcijas ir: spraudņu versija

en: No such command (in this context).
lv: Nav tādas komandas (šajā kontekstā).

en: Use "/help &lt;command&gt;" for help on a specific command.
    The following commands are available in this context:
lv: Lietojiet “/help &lt;komanda&gt;” priekš palīdzības par noteiktu komandu.
    Šajā kontekstā ir pieejamas sekojošās komandas:

en: %s is not a valid message class. See '/help msgcolor' for valid message classes.
lv: %s nav derīga ziņojumu klase. Skatiet “/help msgcolor” priekš derīgām ziņojumu klasēm.

en: %s is not a valid color. See '/help msgcolor' for valid colors.
lv: %s nav derīga krāsa. Skatiet “/help msgcolor” priekš derīgām krāsām.

en: say &lt;message&gt;:  Send a message normally as if you weren't using a command.
lv: say &lt;ziņojums&gt;: sūtīt ziņojumu normāli, it kā jūs neizmantotu komandu.

en: me &lt;action&gt;:  Send an IRC style action to a buddy or chat.
lv: me &lt;darbība&gt;: sūtīt IRC stila darbību draugam vai tērzēšanai.

en: debug &lt;option&gt;:  Send various debug information to the current conversation.
lv: debug &lt;opcija&gt;:  sūtīt dažādu atkļūdošanas informāciju uz pašreizējo sarunu.

en: clear: Clears the conversation scrollback.
lv: clear: attīra sarunas ritināšanas atmiņu.

en: help &lt;command&gt;:  Help on a specific command.
lv: help &lt;komanda&gt;:  palīdzība par noteiktu komandu.

en: users:  Show the list of users in the chat.
lv: users:  rādīt tērzēšanā esošo lietotāju sarakstu.

en: plugins: Show the plugins window.
lv: plugins: parādīt spraudņu logu.

en: buddylist: Show the buddylist.
lv: buddylist: parādīt draugu sarakstu.

en: accounts: Show the accounts window.
lv: accounts: parādīt kontu logu.

en: debugwin: Show the debug window.
lv: debugwin: parādīt atkļūdošanas logu.

en: prefs: Show the preference window.
lv: prefs: parādīt iestatījumu logu.

en: statuses: Show the savedstatuses window.
lv: statuses: parādīt saglabāto statusu logu.

en: msgcolor &lt;class&gt; &lt;foreground&gt; &lt;background&gt;: Set the color for different classes of messages in the conversation window.<br>    &lt;class&gt;: receive, send, highlight, action, timestamp<br>    &lt;foreground/background&gt;: black, red, green, blue, white, gray, darkgray, magenta, cyan, default<br><br>EXAMPLE:<br>    msgcolor send cyan default
lv: msgcolor &lt;klase&gt; &lt;foreground&gt; &lt;background&gt;: iestatīt krāsu dažādām ziņojumu klasēm sarunas logā.<br>&lt;klase&gt;: receive, send, highlight, action, timestamp<br>&lt;foreground/background&gt;: black, red, green, blue, white, gray, darkgray, magenta, cyan, default<br><br>PIEMĒRS:<br>msgcolor send cyan default

en: Unable to open file.
lv: Nespēj atvērt datni.

en: Debug Window
lv: Atkļūdošanas logs

note: XXX: Setting the GROW_Y for the following widgets don't make sense. But right now * it's necessary to make the width of the debug window resizable ... like I said, * it doesn't make sense. The bug is likely in the packing in gntbox.c.
en: Clear
lv: Attīrīt

en: Filter:
lv: Filtrs:

en: Pause
lv: Pauzēt

en: File Transfers - %d%% of %d file | File Transfers - %d%% of %d files
lv[0]: Datņu pārsūtījumi — %d%% no %d datnes
lv[1]: Datņu pārsūtījumi — %d%% no %d datnēm
lv[2]: Datņu pārsūtījumi — %d%% no %d datnēm

note: Create the window.
en: File Transfers
lv: Datņu pārsūtījumi

en: Filename
lv: Datnes nosaukums

en: Size
lv: Izmērs

en: Speed
lv: Ātrums

en: Remaining
lv: Atlicis

note: XXX: Use of ggp_str_to_uin() is an ugly hack!
en: Status
lv: Statuss

en: Close this window when all transfers finish
lv: Aizvērt šo logu, kad visas pārsūtīšanas ir pabeigtas

en: Clear finished transfers
lv: Attīrīt pabeigtās pārsūtīšanas

en: Stop
lv: Apturēt

en: Waiting for transfer to begin
lv: Gaida uz pārsūtīšanas sākšanos

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Failed
lv: Neizdevās

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Received
lv: Saņemts

en: Finished
lv: Pabeigts

en: The file was saved as %s.
lv: Datne tiks saglabāta kā %s.

en: Sending
lv: Sūta

en: Receiving
lv: Saņem

en: Conversation in %s on %s
lv: Saruna iekš %s uz %s

en: Conversation with %s on %s
lv: Saruna ar %s uz %s

en: %B %Y
lv: %Y. gada %B

en: System events will only be logged if the "Log all status changes to system log" preference is enabled.
lv: Sistēmas notikumi tiks reģistrēti žurnālā tikai tad, ja ir ieslēgts iestatījums “Reģistrēt sistēmas žurnālā visas statusu izmaiņas”.

en: Instant messages will only be logged if the "Log all instant messages" preference is enabled.
lv: Tūlītējie ziņojumi tiks reģistrēti žurnālā tikai tad, ja ir ieslēgts iestatījums “Reģistrēt žurnālā visus tūlītējos ziņojumus”.

en: Chats will only be logged if the "Log all chats" preference is enabled.
lv: Tērzēšanas tiks reģistrētas žurnālā tikai tad, ja ir ieslēgts iestatījums “Reģistrēt žurnālā visas tērzēšanas”.

en: No logs were found
lv: Nav atrastu žurnālu

en: Total log size:
lv: Kopējais žurnāla izmērs:

note: Search box *********
en: Scroll/Search:
lv: Ritināt/meklēt:

en: Conversations in %s
lv: Sarunas iekš %s

en: Conversations with %s
lv: Sarunas ar %s

en: All Conversations
lv: Visas sarunas

en: System Log
lv: Sistēmas žurnāls

en: Calling...
lv: Zvana...

en: Hangup
lv: Nolikt

note: Number of actions
en: Accept
lv: Pieņemt

en: Reject
lv: Noraidīt

en: Call in progress.
lv: Notiek sazvanīšanās.

en: The call has been terminated.
lv: Zvans ir ticis pārtraukts.

en: %s wishes to start an audio session with you.
lv: %s vēlas ar jums uzsākt audio sesiju.

en: %s is trying to start an unsupported media session type with you.
lv: %s mēģina ar jums uzsākt neatbalstītu mediju sesijas veidu.

en: You have rejected the call.
lv: Jūs noraidījāt zvanu.

en: call: Make an audio call.
lv: call: veikt audio zvanu.

en: Emails
lv: E-pasti

en: You have mail!
lv: Jūs esat saņēmis vēstuli!

en: Sender
lv: Sūtītājs

en: Subject
lv: Temats

en: %s (%s) has %d new message. | %s (%s) has %d new messages.
lv[0]: %s (%s) ir %d jauns ziņojums.
lv[1]: %s (%s) ir %d jauni ziņojumi.
lv[2]: %s (%s) ir %d jaunu ziņojumu.

en: New Mail
lv: Jauna vēstule

en: Info for %s
lv: Informācija priekš %s

en: Buddy Information
lv: Drauga informācija

en: Continue
lv: Turpināt

en: IM
lv: TZ

en: Invite
lv: Uzaicināt

en: (none)
lv: (nav)

en: ERROR
lv: KĻŪDA

en: loading plugin failed
lv: neizdevās spraudņa ielādēšana

en: unloading plugin failed
lv: neizdevās spraudņa izlādēšana

en: Name: %s
    Version: %s
    Description: %s
    Author: %s
    Website: %s
    Filename: %s
lv: Nosaukums: %s
    Versija: %s
    Apraksts: %s
    Autors: %s
    Tīmekļa vietne: %s
    Datnes nosaukums: %s

en: Plugin need to be loaded before you can configure it.
lv: Spraudnim vajadzīgs tikt ielādētam, pirms jūs varēsiet to konfigurēt.

en: No configuration options for this plugin.
lv: Šis spraudnim nav konfigurēšanas opciju.

en: Error loading plugin
lv: Kļūda, ielādējot spraudni

en: The selected file is not a valid plugin.
lv: Atlasītā datne nav derīgs spraudnis.

en: Please open the debug window and try again to see the exact error message.
lv: Lūdzu, atveriet atkļūdošanas logu un mēģiniet atkal, lai redzētu precīzu kļūdas ziņojumu.

en: Select plugin to install
lv: Atlasiet spraudni, ko instalēt

en: You can (un)load plugins from the following list.
lv: Jūs varat ielādēt/izlādēt spraudņus no sekojošā saraksta.

en: Install Plugin...
lv: Instalēt spraudni...

en: Configure Plugin
lv: Konfigurēt spraudni

note: copy the preferences to tmp values... * I liked "take affect immediately" Oh well :-( (that should have been "effect," right?) Back to instant-apply! I win!  BU-HAHAHA! Create the window
en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Please enter a buddy to pounce.
lv: Lūdzu, ievadiet draugu, lai reaģētu.

en: New Buddy Pounce
lv: Jauna drauga reakcija

en: Edit Buddy Pounce
lv: Rediģēt drauga reakciju

note: Create the "Pounce on Whom" frame.
en: Pounce on Whom
lv: Reakcija kuram

note: Account:
en: Account:
lv: Konts:

en: Buddy name:
lv: Drauga vārds:

note: Create the "Pounce When Buddy..." frame.
en: Pounce When Buddy...
lv: Reakcija, kad draugs...

en: Signs on
lv: Pierakstās

en: Signs off
lv: Atrakstās

en: Goes away
lv: Iet projām

en: Returns from away
lv: Atgriežas no prombūtnes

en: Becomes idle
lv: Paliek neaktīvs

en: Is no longer idle
lv: Vairs nav neaktīvs

en: Starts typing
lv: Sāk rakstīt

en: Pauses while typing
lv: Pauzē, kamēr raksta

en: Stops typing
lv: Pārstāj rakstīt

en: Sends a message
lv: Sūta ziņojumu

note: Create the "Action" frame.
en: Action
lv: Darbība

en: Open an IM window
lv: Atvērt TZ logu

en: Pop up a notification
lv: Parādīt uznirstošo paziņojumu

en: Send a message
lv: Sūtīt ziņojumu

en: Execute a command
lv: Izpildīt komandu

en: Play a sound
lv: Atskaņot skaņu

en: Pounce only when my status is not Available
lv: Reakcija tikai tad, kad mans statuss nav Pieejams

en: Recurring
lv: Atkārtots

en: Cannot create pounce
lv: Nevar izveidot reakciju

en: You do not have any accounts.
lv: Jums nav neviena konta.

en: You must create an account first before you can create a pounce.
lv: Jums vispirms ir jāizveido konts, pirms varat izveidot reakciju.

en: Are you sure you want to delete the pounce on %s for %s?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties dzēst reakciju uz %s priekš %s?

en: Buddy Pounces
lv: Draugu reakcijas

en: %s has started typing to you (%s)
lv: %s sāka jums rakstīt (%s)

en: %s has paused while typing to you (%s)
lv: %s uz brīdi pārstāja jums rakstīt (%s)

en: %s has signed on (%s)
lv: %s pierakstījās (%s)

en: %s has returned from being idle (%s)
lv: %s atgriezās no dīkstāves (%s)

en: %s has returned from being away (%s)
lv: %s atgriezās no prombūtnes (%s)

en: %s has stopped typing to you (%s)
lv: %s pārstāja jums rakstīt (%s)

en: %s has signed off (%s)
lv: %s atrakstījās (%s)

en: %s has become idle (%s)
lv: %s palika neaktīvs (%s)

en: %s has gone away. (%s)
lv: %s aizgāja. (%s)

en: %s has sent you a message. (%s)
lv: %s nosūtīja jums ziņojumu. (%s)

en: Unknown pounce event. Please report this!
lv: Nezināms reakcijas notikums. Lūdzu, par šo ziņojiet!

en: Based on keyboard use
lv: Balstoties uz tastatūras lietojumu

en: From last sent message
lv: Kopš pēdējā nosūtītā ziņojuma

en: Never
lv: Nekad

en: Show Idle Time
lv: Rādīt dīkstāves laiku

en: Show Offline Buddies
lv: Rādīt bezsaistes draugus

en: Notify buddies when you are typing
lv: Paziņot draugiem, kad jūs rakstāt

en: Log format
lv: Žurnāla formāts

en: Log IMs
lv: Reģistrēt žurnālā TZus

en: Log chats
lv: Reģistrēt žurnālā tērzēšanas

en: Log status change events
lv: Reģistrēt žurnālā statusa izmaiņu notikumus

en: Report Idle time
lv: Ziņot dīkstāves laiku

en: Change status when idle
lv: Mainīt statusu, kad neaktīvs

en: Minutes before changing status
lv: Minūtes pirms maina statusu

en: Change status to
lv: Mainīt statusu uz

en: Conversations
lv: Sarunas

en: Logging
lv: Reģistrēšana žurnālā

en: You must fill all the required fields.
lv: Jums jāaizpilda visi pieprasītie lauki.

en: The required fields are underlined.
lv: Vajadzīgie lauki ir pasvītroti.

en: Not implemented yet.
lv: Vēl nav īstenots.

en: Save File...
lv: Saglabāt datni...

en: Open File...
lv: Atvērt datni...

en: Choose Location...
lv: Izvēlieties vietu...

en: Hit 'Enter' to find more rooms of this category.
lv: Spiediet 'Enter', lai atrastu vairāk šādas kategorijas istabu.

en: Get
lv: Iegūt

note: Create the window.
en: Room List
lv: Istabu saraksts

en: Buddy logs in
lv: Draugs ierakstās

en: Buddy logs out
lv: Draugs izrakstās

en: Message received
lv: Ziņojums saņemts

en: Message received begins conversation
lv: Saņemts ziņojums uzsāk sarunu

en: Message sent
lv: Ziņojums nosūtīts

en: Person enters chat
lv: Persona ienāk tērzēšanā

en: Person leaves chat
lv: Persona pamet tērzēšanu

en: You talk in chat
lv: Jūs runājat tērzēšanā

en: Others talk in chat
lv: Citi runā tērzēšanā

en: Someone says your username in chat
lv: Tērzēšanā kāds piemin jūsu lietotājvārdu

en: Attention received
lv: Saņemta uzmanība

en: GStreamer Failure
lv: GStreamer kļūme

en: GStreamer failed to initialize.
lv: GStreamer neizdevās inicializēties.

en: (default)
lv: (noklusējuma)

en: Select Sound File...
lv: Atlasiet skaņas datni...

en: Sound Preferences
lv: Skaņas iestatījumi

en: Profiles
lv: Profili

en: Automatic
lv: Automātisks

en: Console Beep
lv: Konsoles pīkstiens

en: Command
lv: Komanda

en: No Sound
lv: Nav skaņas

en: Sound Method
lv: Skaņas metode

en: Method:
lv: Metode:

en: Sound Command
    (%s for filename)
lv: Skaņas komanda
    (%s datnes nosaukumam)

note: Sound options
en: Sound Options
lv: Skaņas opcijas

en: Sounds when conversation has focus
lv: Skaņas, kad sarunai ir fokuss

en: Always
lv: Vienmēr

en: Only when available
lv: Tikai, kad pieejams

en: Only when not available
lv: Tikai, kad nav pieejams

en: Volume(0-100):
lv: Skaļums (0–100):

note: Sound events
en: Sound Events
lv: Skaņas notikumi

en: Event
lv: Notikums

en: File
lv: Datne

en: Test
lv: Testēt

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Choose...
lv: Izvēlēties...

en: Are you sure you want to delete "%s"
lv: Vai jūs tiešām vēlaties izdzēst “%s”

en: Delete Status
lv: Dzēst statusu

en: Saved Statuses
lv: Saglabātie statusi

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Tips

en: Message
lv: Ziņojums

note: Use
en: Use
lv: Lietojums

en: Invalid title
lv: Nederīgs nosaukums

en: Please enter a non-empty title for the status.
lv: Lūdzu, ievadiet netukšu nosaukumu statusam.

en: Duplicate title
lv: Dublēt nosaukumu

en: Please enter a different title for the status.
lv: Lūdzu, ievadiet citu nosaukumu statusam.

en: Substatus
lv: Apakšstatuss

en: Status:
lv: Statuss:

en: Message:
lv: Ziņojums:

en: Edit Status
lv: Rediģēt statusu

en: Use a different status for some accounts
lv: Dažiem kontiem lietot atšķirīgu statusu

note: Save and Use
en: Save and Use
lv: Saglabāt un lietot

en: Certificates
lv: Sertifikāti

en: Sounds
lv: Skaņas

en: Statuses
lv: Statusi

en: Error loading the plugin.
lv: Kļūda, ielādējot spraudni.

en: Couldn't find X display
lv: Nevarēja atrast X displeju

en: Couldn't find window
lv: Nevarēja atrast logu

en: This plugin cannot be loaded because it was not built with X11 support.
lv: Šis spraudnis nevar tikt ielādēts, jo tas netika būvēts ar X11 atbalstu.

en: Clipboard plugin
lv: Starpliktuves spraudnis

en: When the gnt clipboard contents change, the contents are made available to X, if possible.
lv: Kad gnt starpliktuves saturs mainās, tā saturs tiek darīts pieejams X, ja iespējams.

en: %s just signed on
lv: %s tikko pierakstījās

en: %s just signed off
lv: %s tikko atrakstījās

en: %s sent you a message
lv: %s jums nosūtīja ziņojumu

en: %s said your nick in %s
lv: %s minēja jūsu segvārdu iekš %s

en: %s sent a message in %s
lv: %s nosūtīja ziņojumu iekš %s

en: Buddy signs on/off
lv: Draugs pierakstās/atrakstās

en: You receive an IM
lv: Jūs saņemat TZ

en: Someone speaks in a chat
lv: Kāds runā tērzēšanā

en: Someone says your name in a chat
lv: Tērzēšanā kāds piemin jūsu vārdu

note: Translators: "toaster" here means "pop-up".
en: Notify with a toaster when
lv: Rādīt paziņojumu, kad

en: Beep too!
lv: Arī pīkstēt!

en: Set URGENT for the terminal window.
lv: Dot URGENT mājienu termināļa logam.

note: Translators: "toaster" here means "pop-up".
en: Toaster plugin
lv: Toaster spraudnis

en: <b>Conversation with %s on %s:</b><br>
lv: <b>Saruna ar %s uz %s:</b><br>

en: History Plugin Requires Logging
lv: Vēstures spraudnim vajadzīga reģistrēšana žurnālā

en: Logging can be enabled from Tools -> Preferences -> Logging.
    
    Enabling logs for instant messages and/or chats will activate history for the same conversation type(s).
lv: Reģistrēšana žurnālā var tikt ieslēgta no Rīki -> Iestatījumi -> Reģistrēšana žurnālā.
    
    Žurnālu ieslēgšana tūlītējiem ziņojumiem un/vai tērzēšanām aktivizēs vēsturi tam(-iem) pašam(-iem) sarunu tipam(-iem).

en: Shows recently logged conversations in new conversations.
lv: Rāda nesen žurnālā reģistrētās sarunas jaunajās sarunās.

en: When a new conversation is opened this plugin will insert the last conversation into the current conversation.
lv: Kad tiek atvērta jauna saruna, šis spraudnis ievietos pēdējo sarunu pašreizējā sarunā.

en: 
    Fetching TinyURL...
lv: 
    Ienes TinyURL...

en: TinyURL for above: %s
lv: TinyURL iepriekš minētajam: %s

en: Please wait while TinyURL fetches a shorter URL...
lv: Lūdzu pagaidiet, kamēr TinyURL ienes īsāku vietrādi URL...

en: Only create TinyURL for URLs of this length or greater
lv: Izveidot TinyURL tikai vismaz šāda garuma vietrāžiem URL

en: TinyURL (or other) address prefix
lv: TinyURL (vai citas) adreses priedēklis

en: TinyURL plugin
lv: TinyURL spraudnis

en: Shorten URLs in messages using TinyURL
lv: Saīsināt vietrāžus URL ziņojumos, lietojot TinyURL

en: Online
lv: Tiešsaistē

en: Offline
lv: Bezsaistē

en: Online Buddies
lv: Tiešsaistes draugi

en: Offline Buddies
lv: Bezsaistes draugi

en: Online/Offline
lv: Tiešsaistē/bezsaistē

en: No Grouping
lv: Nav grupēšanas

en: Nested Subgroup
lv: Ligzdota apakšgrupa

en: Nested Grouping (experimental)
lv: Ligzdota grupēšana (eksperimentāla)

en: Provides alternate buddylist grouping options.
lv: Nodrošina alternatīvas draugu saraksta grupēšanas opcijas.

note: Translator Note: The "backlog" is the conversation buffer/history.
en: lastlog: Searches for a substring in the backlog.
lv: lastlog: meklē apakšvirkni sarunas vēsturē.

en: Lastlog plugin.
lv: Lastlog spraudnis.

en: accounts
lv: konti

en: Password is required to sign on.
lv: Lai pierakstītos, ir vajadzīga parole.

en: Enter password for %s (%s)
lv: Ievadiet paroli priekš %s (%s)

en: Enter Password
lv: Ievadiet paroli

en: Save password
lv: Saglabāt paroli

en: Missing protocol plugin for %s
lv: Trūkst protokola spraudņa priekš %s

en: Connection Error
lv: Savienojuma kļūda

en: New passwords do not match.
lv: Jaunās paroles nesakrīt.

en: Fill out all fields completely.
lv: Aizpildiet visus laukus pilnībā.

en: Original password
lv: Sākotnējā parole

en: New password
lv: Jaunā parole

en: New password (again)
lv: Jaunā parole (atkārtoti)

en: Change password for %s
lv: Mainīt paroli priekš %s

en: Please enter your current password and your new password.
lv: Lūdzu, ievadiet savu pašreizējo paroli un savu jauno paroli.

en: Change user information for %s
lv: Mainīt lietotāja informāciju priekš %s

en: Set User Info
lv: Iestatīt lietotāja informāciju

en: This protocol does not support setting a public alias.
lv: Šis protokols neatbalsta publiska pseidonīma iestatīšanu.

en: This protocol does not support fetching the public alias.
lv: Šis protokols neatbalsta publiska pseidonīma ienešanu.

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Buddies
lv: Draugi

en: buddy list
lv: draugu saraksts

en: The certificate is self-signed and cannot be automatically checked.
lv: Šis sertifikāts ir pašparakstīts un nevar tikt automātiski pārbaudīts.

en: The certificate is not trusted because no certificate that can verify it is currently trusted.
lv: Sertifikāts nav uzticams tāpēc, ka neviens sertifikāts, kurš to var apliecināt, pašlaik nav uzticams.

en: The certificate is not valid yet.  Check that your computer's date and time are accurate.
lv: Sertifikāts vēl nav derīgs.  Pārbaudiet, ka jūsu datora datums un laiks ir precīzi.

en: The certificate has expired and should not be considered valid.  Check that your computer's date and time are accurate.
lv: Sertifikāts ir izbeidzies un nevar tikt uzskatīts par derīgu.  Pārbaudiet, ka jūsu datora datums un laiks ir precīzi.

note: Translators: "domain" refers to a DNS domain (e.g. talk.google.com)
en: The certificate presented is not issued to this domain.
lv: Priekšā stādītais sertifikāts nav izdots šim domēnam.

en: You have no database of root certificates, so this certificate cannot be validated.
lv: Jums nav saknes sertifikātu datubāzes, tāpēc šis sertifikāts nevar tikt validēts.

en: The certificate chain presented is invalid.
lv: Priekšā stādītā sertifikātu ķēde ir nederīga.

en: The certificate has been revoked.
lv: Sertifikāts ir ticis atsaukts.

en: An unknown certificate error occurred.
lv: Notika nezināma sertifikāta kļūda.

en: (DOES NOT MATCH)
lv: (NESAKRĪT)

note: Make messages
en: %s has presented the following certificate for just-this-once use:
lv: %s stādīja priekšā sekojošo sertifikātu lietošanai tikai šai reizei:

en: Common name: %s %s
    Fingerprint (SHA1): %s
lv: Kopējais nosaukums: %s %s
    Pirkstu nospiedums (SHA1): %s

note: TODO: Find what the handle ought to be
en: Single-use Certificate Verification
lv: Vienreizējās lietošanas sertifikāta verificēšana

note: Scheme name Pool name
en: Certificate Authorities
lv: Sertificēšanas institūcijas

note: Scheme name Pool name
en: SSL Peers Cache
lv: SSL vienādranga kešatmiņa

note: Make messages
en: Accept certificate for %s?
lv: Vai pieņemt sertifikātu priekš %s?

note: TODO: Find what the handle ought to be
en: SSL Certificate Verification
lv: SSL sertifikāta verificēšana

en: _View Certificate...
lv: _Skatīt sertifikātu...

en: The certificate for %s could not be validated.
lv: Sertifikāts priekš %s nevarēja tikt validēts.

note: TODO: Probably wrong.
en: SSL Certificate Error
lv: SSL sertifikāta kļūda

en: Unable to validate certificate
lv: Nespēj validēt sertifikātu

en: The certificate claims to be from "%s" instead. This could mean that you are not connecting to the service you believe you are.
lv: Sertifikāts tā vietā apgalvo, ka ir no "%s". Šis varētu nozīmēt, ka jūs neesat pieslēdzies tam pakalpojumam, kuram jūs ticat, ka esat.

note: TODO: Find what the handle ought to be
en: Certificate Information
lv: Sertifikāta informācija

en: Unable to find Issuer Certificate
lv: Nespēj atrast izdevēja sertifikātu

note: Make messages
en: Common name: %s
    
    Issued By: %s
    
    Fingerprint (SHA1): %s
    
    Activation date: %s
    Expiration date: %s
lv: Kopējais nosaukums: %s
    
    Izdevis: %s
    
    Pirkstu nospiedums (SHA1): %s
    
    Aktivizēšanas datums: %s
    Izbeigšanās datums: %s

en: (self-signed)
lv: (pašparakstīts)

en: View Issuer Certificate
lv: Skatīt izdevēja sertifikātu

en: Registration Error
lv: Reģistrēšanas kļūda

en: Unregistration Error
lv: Atreģistrēšanas kļūda

en: +++ %s signed on
lv: +++ %s pierakstījās

en: +++ %s signed off
lv: +++ %s atrakstījās

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Unable to send message: The message is too large.
lv: Nespēj nosūtīt ziņojumu: ziņojums ir pārāk liels.

en: Unable to send message to %s.
lv: Nespēj nosūtīt ziņojumu uz %s.

en: The message is too large.
lv: Ziņojums ir pārāk liels.

en: Unable to send message.
lv: Nespēj nosūtīt ziņojumu.

en: Send Message
lv: Sūtīt ziņojumu

en: _Send Message
lv: _Sūtīt ziņojumu

en: %s entered the room.
lv: %s ienāca istabā.

en: %s [<I>%s</I>] entered the room.
lv: %s [<I>%s</I>] ienāca istabā.

en: You are now known as %s
lv: Jūs tagad esat pazīstams kā %s

en: %s is now known as %s
lv: %s tagad ir pazīstams kā %s

en: %s left the room.
lv: %s pameta istabu.

en: %s left the room (%s).
lv: %s pameta istabu (%s).

en: Invite to chat
lv: Uzaicināt uz tērzēšanu

note: Put our happy label in it.
en: Please enter the name of the user you wish to invite, along with an optional invite message.
lv: Lūdzu, ievadiet vārdu lietotājam, kuru jūs vēlaties uzaicināt, kopā ar neobligātu uzaicinājuma ziņojumu.

en: Whether the specified command should handle "aim" URLs
lv: Vai norādītajai komandai vajadzētu apdarināt "aim" vietrāžus URL

en: True if the command specified in the "command" key should handle "aim" URLs.
lv: Patiess, ja komandai, norādītai "komanda" atslēgā, vajadzētu apdarināt "aim" vietrāžus URL.

en: The handler for "aim" URLs
lv: Apdarinātājs priekš "aim" vietrāžiem URL

en: The command used to handle "aim" URLs, if enabled.
lv: Komanda, kura lietota, lai apdarinātu "aim" vietrāžus URL, ja ieslēgta.

en: Run the command in a terminal
lv: Palaist komandu terminālī

en: True if the command used to handle this type of URL should be run in a terminal.
lv: Patiess, ja komandai, lietotai, lai apdarinātu šāda tipa vietrāžus URL, vajadzētu tikt palaistai terminālī.

en: Whether the specified command should handle "gg" URLs
lv: Vai norādītajai komandai vajadzētu apdarināt "gg" vietrāžus URL

en: True if the command specified in the "command" key should handle "gg" URLs.
lv: Patiess, ja komandai, norādītai "komanda" atslēgā, vajadzētu apdarināt "gg" vietrāžus URL.

en: The handler for "gg" URLs
lv: Apdarinātājs priekš "gg" vietrāžiem URL

en: The command used to handle "gg" URLs, if enabled.
lv: Komanda, kura lietota, lai apdarinātu "gg" vietrāžus URL, ja ieslēgta.

en: Whether the specified command should handle "icq" URLs
lv: Vai norādītajai komandai vajadzētu apdarināt "icq" vietrāžus URL

en: True if the command specified in the "command" key should handle "icq" URLs.
lv: Patiess, ja komandai, norādītai "komanda" atslēgā, vajadzētu apdarināt "icq" vietrāžus URL.

en: The handler for "icq" URLs
lv: Apdarinātājs priekš "icq" vietrāžiem URL

en: The command used to handle "icq" URLs, if enabled.
lv: Komanda, kura lietota, lai apdarinātu "icq" vietrāžus URL, ja ieslēgta.

en: Whether the specified command should handle "irc" URLs
lv: Vai norādītajai komandai vajadzētu apdarināt "irc" vietrāžus URL

en: True if the command specified in the "command" key should handle "irc" URLs.
lv: Patiess, ja komandai, norādītai "komanda" atslēgā, vajadzētu apdarināt "irc" vietrāžus URL.

en: The handler for "irc" URLs
lv: Apdarinātājs priekš "irc" vietrāžiem URL

en: The command used to handle "irc" URLs, if enabled.
lv: Komanda, kura lietota, lai apdarinātu "irc" vietrāžus URL, ja ieslēgta.

en: Whether the specified command should handle "sip" URLs
lv: Vai norādītajai komandai vajadzētu apdarināt "sip" vietrāžus URL

en: True if the command specified in the "command" key should handle "sip" URLs.
lv: Patiess, ja komandai, norādītai "komanda" atslēgā, vajadzētu apdarināt "sip" vietrāžus URL.

en: The handler for "sip" URLs
lv: Apdarinātājs priekš "sip" vietrāžiem URL

en: The command used to handle "sip" URLs, if enabled.
lv: Komanda, kura lietota, lai apdarinātu "sip" vietrāžus URL, ja ieslēgta.

en: Whether the specified command should handle "xmpp" URLs
lv: Vai norādītajai komandai vajadzētu apdarināt "xmpp" vietrāžus URL

en: True if the command specified in the "command" key should handle "xmpp" URLs.
lv: Patiess, ja komandai, norādītai "komanda" atslēgā, vajadzētu apdarināt "xmpp" vietrāžus URL.

en: The handler for "xmpp" URLs
lv: Apdarinātājs priekš "xmpp" vietrāžiem URL

en: The command used to handle "xmpp" URLs, if enabled.
lv: Komanda, kura lietota, lai apdarinātu "xmpp" vietrāžus URL, ja ieslēgta.

en: Failed to get connection: %s
lv: Neizdevās iegūt savienojumu: %s

en: Failed to get name: %s
lv: Neizdevās iegūt nosaukumu: %s

en: Failed to get serv name: %s
lv: Neizdevās iegūt serv nosaukumu: %s

en: Purple's D-BUS server is not running for the reason listed below
lv: Purple D-BUS serveris nedarbojās dēļ iemesla, kurš uzskaitīts zemāk

en: No name
lv: Nav nosaukuma

en: Unable to create new resolver process
lv: Nespēj izveidot jaunu atrisinātāja procesu

en: Unable to send request to resolver process
lv: Nespēj nosūtīt pieprasījumu atrisinātāja procesam

en: Error resolving %s:
    %s
lv: Kļūda, atrisinot %s:
    %s

en: Error resolving %s: %d
lv: Kļūda, atrisinot %s: %d

en: Error reading from resolver process:
    %s
lv: Kļūda, lasot no atrisinātāja procesa:
    %s

en: Resolver process exited without answering our request
lv: Atrisinātāja process izgāja bez atbildēšanas mūsu pieprasījumam

en: Error converting %s to punycode: %d
lv: Kļūda, pārveidojot %s uz punycode: %d

en: Thread creation failure: %s
lv: Pavediena izveidošanas kļūme: %s

en: Unknown reason
lv: Nezināms iemesls

en: Aborting DNS lookup in Tor Proxy mode.
lv: Notiek DNS uzmeklēšanas pārtraukšana Tor starpniekservera režīmā.

en: Error reading %s: 
    %s.
lv: Kļūda, lasot %s: 
    %s.

en: Error writing %s: 
    %s.
lv: Kļūda, rakstot %s: 
    %s.

en: Error accessing %s: 
    %s.
lv: Kļūda, piekļūstot %s: 
    %s.

en: Directory is not writable.
lv: Datņu katalogs nav rakstāms.

en: Cannot send a file of 0 bytes.
lv: Nevar nosūtīt datni no 0 baitiem.

en: Cannot send a directory.
lv: Nevar nosūtīt datņu katalogu.

en: %s is not a regular file. Cowardly refusing to overwrite it.
lv: %s nav parasta datne. Gļēvi atsakos to pārrakstīt.

en: File is not readable.
lv: Datne nav lasāma.

en: %s wants to send you %s (%s)
lv: %s vēlas nosūtīt jums %s (%s)

en: %s wants to send you a file
lv: %s vēlas nosūtīt jums datni

en: Accept file transfer request from %s?
lv: Vai pieņemt datnes pārsūtīšanas pieprasījumu no %s?

en: A file is available for download from:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
lv: Datne ir pieejama lejupielādei no:
    Attālais resursdators: %s
    Attālais ports: %d

en: %s is offering to send file %s
lv: %s piedāvā nosūtīt datni %s

en: %s is not a valid filename.
lv: %s nav derīgs datnes nosaukums.

en: Offering to send %s to %s
lv: Piedāvā nosūtīt %s uz %s

en: Starting transfer of %s from %s
lv: Uzsāk %s pārsūtīšanu no %s

en: Transfer of file <A HREF="file://%s">%s</A> complete
lv: Datnes <A HREF="file://%s">%s</A> pārsūtīšana pabeigta

en: Transfer of file %s complete
lv: Datnes %s pārsūtīšana pabeigta

en: File transfer complete
lv: Datnes pārsūtīšana pabeigta

en: You cancelled the transfer of %s
lv: Jūs atcēlāt %s pārsūtīšanu

en: File transfer cancelled
lv: Datnes pārsūtīšana atcelta

en: %s cancelled the transfer of %s
lv: %s atcēla %s pārsūtīšanu

en: %s cancelled the file transfer
lv: %s atcēla datnes pārsūtīšanu

en: File transfer to %s failed.
lv: Datnes pārsūtīšana uz %s neizdevās.

en: File transfer from %s failed.
lv: Datnes pārsūtīšana no %s neizdevās.

en: <b><font color="red">The logger has no read function</font></b>
lv: <b><font color="red">Reģistrētājam nav lasīšanas funkcijas</font></b>

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Old flat format
lv: Vecais plakanais formāts

en: Logging of this conversation failed.
lv: Šīs sarunas reģistrēšana žurnālā neizdevās.

en: <font color="red"><b>Unable to find log path!</b></font>
lv: <font color="red"><b>Nespēj atrast žurnāla ceļu!</b></font>

en: <font color="red"><b>Could not read file: %s</b></font>
lv: <font color="red"><b>Nevarēja nolasīt datni: %s</b></font>

en: (%s) %s <AUTO-REPLY>: %s
lv: (%s) %s <AUTOMĀTISKĀ-ATBILDE>: %s

en: 
    
    Message from Farsight:
lv: 
    
    Ziņojums no Farsight:

en: Error initializing the call. This probably denotes problem in installation of GStreamer or Farsight.
lv: Kļūda, inicializējot zvanu. Šis varbūt apzīmē problēmu GStreamer vai Farsight instalācijā.

en: Network error.
lv: Tīkla kļūda.

en: Codec negotiation failed. This problem might be resolved by installing more GStreamer codecs.
lv: Kodeku saskaņošana neizdevās. Šī problēma varētu tikt atrisināta, instalējot vairāk GStreamer kodeku.

en: No codecs found. Install some GStreamer codecs found in GStreamer plugins packages.
lv: Nav atrasti kodeki. Instalējiet dažus GStreamer kodekus, kuri atrodami GStreamer spraudņu pakotnēs.

en: No codecs left. Your codec preferences in fs-codecs.conf are too strict.
lv: Nav atlikuši kodeki. Jūsu kodeku iestatījumi iekš fs-codecs.conf ir pārāk stingri.

en: Could not connect to the remote party
lv: Nevarēja pievienoties attālajai pusei

en: A non-recoverable Farsight2 error has occurred.
lv: Ir notikusi neatkopjama Farsight2 kļūda.

en: A non-recoverable Farstream error has occurred.
lv: Ir notikusi neatkopjama Farstream kļūda.

en: Error with your microphone
lv: Kļūda ar jūsu mikrofonu

en: Error with your webcam
lv: Kļūda ar jūsu tīmekļa kameru

en: Conference error
lv: Konferences kļūda

en: Error creating session: %s
lv: Kļūda, veidojot sesiju: %s

note: Translators: This is a noun that refers to one * possible audio input device. The device can help the * user to check if her speakers or headphones have been * set up correctly for voice calling. "audiotestsrc wave=silence", "Silence",
en: Test Sound
lv: Testēt skaņu

en: Disabled
lv: Izslēgts

en: You are using %s, but this plugin requires %s.
lv: Jūs lietojat %s, bet šis spraudnis pieprasa %s.

en: This plugin has not defined an ID.
lv: Šis spraudnis nav definējis ID.

en: Plugin magic mismatch %d (need %d)
lv: Spraudņa maģijas nesakritība %d (vajag %d)

en: ABI version mismatch %d.%d.x (need %d.%d.x)
lv: ABI versiju nesakritība %d.%d.x (vajag %d.%d.x)

en: Plugin does not implement all required functions (list_icon, login and close)
lv: Spraudnis neīsteno visas vajadzīgās funkcijas (list_icon, login and close)

en: The required plugin %s was not found. Please install this plugin and try again.
lv: Vajadzīgais spraudnis %s nav atrasts. Lūdzu, instalējiet šo spraudni un mēģiniet vēlreiz.

en: Unable to load the plugin
lv: Nespēj ielādēt spraudni

en: The required plugin %s was unable to load.
lv: Pieprasītais spraudnis %s nespēja ielādēties.

en: Unable to load your plugin.
lv: Nespēj ielādēt jūsu spraudni.

en: %s requires %s, but it failed to unload.
lv: %s pieprasa %s, bet tam neizdevās izlādēties.

en: Autoaccept
lv: Automātiskā pieņemšana

en: Auto-accept file transfer requests from selected users.
lv: Automātiski pieņemt datņu pārsūtīšanas pieprasījumus no atlasītajiem lietotājiem.

en: Autoaccepted file transfer of "%s" from "%s" completed.
lv: Automātiski pieņemtā "%s" datnes pārsūtīšana no "%s" pabeigta.

en: Autoaccept complete
lv: Automātiskā pieņemšana pabeigta

en: When a file-transfer request arrives from %s
lv: Kad datnes pārsūtīšanas pieprasījums pienāk no %s

en: Set Autoaccept Setting
lv: Iestatīt automātiskās pieņemšanas iestatījumu

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: _Cancel
lv: At_celt

en: Ask
lv: Vaicāt

en: Auto Accept
lv: Automātiski pieņemt

en: Auto Reject
lv: Automātiski noraidīt

en: Autoaccept File Transfers...
lv: Automātiski pieņemt datņu pārsūtījumus...

note: XXX: Is there a better way than this? There really should be.
en: Path to save the files in
    (Please provide the full path)
lv: Ceļš, iekš kura saglabāt datnes
    (Lūdzu, sniedziet pilnu ceļu)

en: When a file-transfer request arrives from a user who is
    *not* on your buddy list:
lv: Kad datnes pārsūtīšanas pieprasījums pienāk no lietotāja, kurš
    *nav* jūsu draugu sarakstā:

en: Notify with a popup when an autoaccepted file transfer is complete
    (only when there's no conversation with the sender)
lv: Paziņot ar uznirstošo elementu, kad automātiski pieņemtā datnes pārsūtīšana ir pabeigta
    (tikai, kad nav sarunas ar sūtītāju)

en: Create a new directory for each user
lv: Izveidot jaunu datņu katalogu katram lietotājam

en: Escape the filenames
lv: Izvairīties no datņu nosaukumiem

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Enter your notes below...
lv: Ievadiet savas piezīmes zemāk...

en: Edit Notes...
lv: Rediģēt piezīmes...

note: *< major version *< minor version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy Notes
lv: Drauga piezīmes

note: *< name *< version
en: Store notes on particular buddies.
lv: Uzglabāt piezīmes par noteiktiem draugiem.

note: *< summary
en: Adds the option to store notes for buddies on your buddy list.
lv: Pievieno opciju, lai uzglabātu piezīmes par draugiem jūsu draugu sarakstā.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Cipher Test
lv: Šifra tests

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Tests the ciphers that ship with libpurple.
lv: Testē šifrus, kuri nāk līdzi ar libpurple.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: DBus Example
lv: DBus piemērs

note: *< name *< version *  summary *  description
en: DBus Plugin Example
lv: DBus spraudņa piemērs

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: File Control
lv: Datnes vadīkla

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Allows control by entering commands in a file.
lv: Atļauj kontroli, ievadot komandas datnē.

en: Minutes
lv: Minūtes

note: This is a cultural reference.  Dy'er Mak'er is a song by Led Zeppelin. If that doesn't translate well into your language, drop the 's before translating.
en: I'dle Mak'er
lv: Bezdarbības meistars

en: Set Account Idle Time
lv: Iestatīt konta dīkstāves laiku

en: _Set
lv: Ie_statīt

en: None of your accounts are idle.
lv: Neviens no jūsu kontiem nav dīkstāvē.

en: Unset Account Idle Time
lv: Atiestatīt konta dīkstāves laiku

en: _Unset
lv: _Atiestatīt

en: Set Idle Time for All Accounts
lv: Iestatīt dīkstāves laiku visiem kontiem

en: Unset Idle Time for All Idled Accounts
lv: Atiestatīt dīkstāves laiku visiem dīkstāvē esošajiem kontiem

en: Allows you to hand-configure how long you've been idle
lv: Atļauj jums konfigurēt ar rokām, cik ilgi jūs esat bijis dīkstāvē

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: IPC Test Client
lv: IPC testa klients

note: *< name *< version *  summary
en: Test plugin IPC support, as a client.
lv: Testēt spraudņa IPC atbalstu, kā klientam.

note: *  description
en: Test plugin IPC support, as a client. This locates the server plugin and calls the commands registered.
lv: Testēt spraudņa IPC atbalstu, kā klientam. Šis atrod servera spraudni un izsauc reģistrētās komandas.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: IPC Test Server
lv: IPC testa serveris

note: *< name *< version *  summary
en: Test plugin IPC support, as a server.
lv: Testēt spraudņa IPC atbalstu, kā serverim.

note: *  description
en: Test plugin IPC support, as a server. This registers the IPC commands.
lv: Testēt spraudņa IPC atbalstu, kā serverim. Šis reģistrē IPC komandas.

en: Hide Joins/Parts
lv: Slēpt pievienošanas/šķiršanas

note: Translators: Followed by an input request a number of people
en: For rooms with more than this many people
lv: Istabām ar vairāk kā šo daudzumu cilvēku

en: If user has not spoken in this many minutes
lv: Ja lietotājs nav runājis šajā daudzumā minūšu laikā

en: Apply hiding rules to buddies
lv: Pielietot paslēpšanas noteikumus uz draugiem

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Join/Part Hiding
lv: Pievienošanās/šķiršanās paslēpšana

note: *< name *< version *  summary
en: Hides extraneous join/part messages.
lv: Paslēpj svešas izcelsmes pievienošanās/šķiršanās ziņojumus.

note: *  description
en: This plugin hides join/part messages in large rooms, except for those users actively taking part in a conversation.
lv: Šis spraudnis paslēpj pievienošanas/šķiršanas ziņojumus lielās istabās, izņemot priekš tiem lietotājiem, kuri aktīvi ņem dalību sarunā.

en: User is offline.
lv: Lietotājs ir bezsaistē.

en: Auto-response sent:
lv: Automātiskā atbilde nosūtīta:

en: %s has signed off.
lv: %s atrakstījās.

en: One or more messages may have been undeliverable.
lv: Viens vai vairāki ziņojumi varētu būt bijuši nepiegādājami.

en: You were disconnected from the server.
lv: Jūs tikāt atvienots no servera.

en: You are currently disconnected. Messages will not be received unless you are logged in.
lv: Jūs pašlaik esat atvienojies. Ziņojumi netiks saņemti, ja vien jūs esat ierakstījies.

en: Message could not be sent because the maximum length was exceeded.
lv: Ziņojums nevarēja tikt nosūtīts tāpēc, ka maksimuma garums tika pārsniegts.

en: Message could not be sent.
lv: Ziņojums nevarēja tikt nosūtīts.

note: Add general preferences.
en: General Log Reading Configuration
lv: Pamata žurnāla lasīšanas konfigurācija

en: Fast size calculations
lv: Ātri izmēra aprēķini

en: Use name heuristics
lv: Lietot nosaukumu heiristiku

note: Add Log Directory preferences.
en: Log Directory
lv: Žurnāla datņu katalogs

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Log Reader
lv: Žurnāla lasītājs

note: *< name *< version * summary
en: Includes other IM clients' logs in the log viewer.
lv: Iekļauj cita TZ klienta žurnālus žurnālu skatītājā.

note: * description
en: When viewing logs, this plugin will include logs from other IM clients. Currently, this includes Adium, MSN Messenger, aMSN, and Trillian.
    
    WARNING: This plugin is still alpha code and may crash frequently.  Use it at your own risk!
lv: Kad skata žurnālus, šis spraudnis iekļaus žurnālus no citiem TZ klientiem. Pašlaik šis iekļauj Adium, MSN Messenger, aMSN un Trillian.
    
    BRĪDINĀJUMS: Šis spraudnis joprojām ir alfa kods un var bieži avarēt. Lietojiet to uz jūsu pašu riska!

en: Mono Plugin Loader
lv: Mono spraudņa ielādētājs

en: Loads .NET plugins with Mono.
lv: Ielādē .NET spraudņus ar Mono.

en: Add new line in IMs
lv: Pievienot jaunu rindu TZos

en: Add new line in Chats
lv: Pievienot jaunu rindu diagrammās

note: *< magic *< major version *< minor version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: New Line
lv: Jauna rinda

note: *< name *< version
en: Prepends a newline to displayed message.
lv: Pievieno jaunu rindu kā priedēkli attēlotajam ziņojumam.

note: *< summary
en: Prepends a newline to messages so that the rest of the message appears below the username in the conversation window.
lv: Pievieno jaunu rindu kā priedēkli ziņojumiem, lai pārējais ziņojums parādās zem lietotājvārda sarunas logā.

en: Offline Message Emulation
lv: Bezsaistes ziņojuma emulēšana

en: Save messages sent to an offline user as pounce.
lv: Saglabāt ziņojumus, kas sūtīti bezsaistes lietotājiem, kā reakcijas.

en: The rest of the messages will be saved as pounces. You can edit/delete the pounce from the `Buddy Pounce' dialog.
lv: Atlikušās ziņas tiks saglabātas kā rekcijas. Jūs varat rediģēt/dzēst reakciju dialoglodziņā “Draugu reakcijas”.

en: "%s" is currently offline. Do you want to save the rest of the messages in a pounce and automatically send them when "%s" logs back in?
lv: “%s” pašlaik ir bezsaistē. Vai vēlaties saglabāt atlikušās ziņas reakcijā un automātiski tās nosūtīt, kad “%s” atkal ierakstās?

en: Offline Message
lv: Bezsaistes ziņojums

en: You can edit/delete the pounce from the `Buddy Pounces' dialog
lv: Jūs varat rediģēt/dzēst reakciju no 'Drauga reakcijas' dialoga

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Save offline messages in pounce
lv: Saglabāt bezsaistes ziņojumus reakcijā

en: Do not ask. Always save in pounce.
lv: Nevaicāt. Vienmēr saglabāt reakcijā.

en: One Time Password
lv: Vienreizēja parole

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: One Time Password Support
lv: Vienreizējas paroles atbalsts

note: *< name *< version *  summary
en: Enforce that passwords are used only once.
lv: Uzspiest to, ka paroles tiek lietotas tikai vienu reizi.

note: *  description
en: Allows you to enforce on a per-account basis that passwords not being saved are only used in a single successful connection.
    Note: The account password must not be saved for this to work.
lv: Atļauj jums uzspiest, balstoties uz katra konta, ka paroles, kuras netiek saglabātas, tiek lietotas tikai vienā veiksmīgā savienojumā.
    Piezīme: konta parolei nevajag tikt saglabātai, lai šis strādātu.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Perl Plugin Loader
lv: Perl spraudņa ielādētājs

note: *< name *< version *< summary
en: Provides support for loading perl plugins.
lv: Nodrošina atbalstu perl spraudņu ielādēšanai.

en: Psychic Mode
lv: Ekstrasensorais režīms

en: Psychic mode for incoming conversation
lv: Ekstrasensorais režīms ienākošajai sarunai

en: You feel a disturbance in the force...
lv: Jūs jūtat traucēšanu spēkā...

en: Only enable for users on the buddy list
lv: Ieslēgt tikai priekš lietotājiem draugu sarakstā

en: Disable when away
lv: Izslēgt, kad aizgājis

en: Display notification message in conversations
lv: Attēlot paziņojuma ziņojumu sarunās

en: Raise psychic conversations
lv: Paaugstināt ekstrasensorās sarunas

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Signals Test
lv: Signālu tests

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Test to see that all signals are working properly.
lv: Testēt, lai redzētu, ka visi signāli strādā pienācīgi.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Simple Plugin
lv: Vienkāršs spraudnis

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Tests to see that most things are working.
lv: Testēt, lai redzētu, ka vairums lietu strādā.

en: TLS/SSL Versions
lv: TLS/SSL versijas

en: Minimum Version
lv: Minimuma versija

en: Maximum Version
lv: Maksimuma versija

note: TODO: look into how to do this for older versions?
en: Not Supported for NSS < 3.14
lv: Nav atbalstīts priekš NSS < 3.14

en: Ciphers
lv: Šifri

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: NSS Preferences
lv: NSS iestatījumi

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Configure Ciphers and other Settings for the NSS SSL/TLS Plugin
lv: Konfigurēt šifrus un citus iestatījumus NSS SSL/TLS spraudnim

note: Scheme name
en: X.509 Certificates
lv: X.509 sertifikāti

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides SSL support through GNUTLS.
lv: Nodrošina SSL atbalstu caur GNUTLS.

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides SSL support through Mozilla NSS.
lv: Nodrošina SSL atbalstu caur Mozilla NSS.

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides a wrapper around SSL support libraries.
lv: Nodrošina ietinumu apkārt SSL atbalsta bibliotēkām.

en: %s is no longer away.
lv: %s vairs nav projām.

en: %s has gone away.
lv: %s aizgāja.

en: %s has become idle.
lv: %s palika neaktīvs.

en: %s is no longer idle.
lv: %s vairs nav neaktīvs.

en: %s has signed on.
lv: %s pierakstījās.

en: Notify When
lv: Paziņot, kad

en: Buddy Goes _Away
lv: Dr_augs iet projām

en: Buddy Goes _Idle
lv: Draugs _iet dīkstāvē

en: Buddy _Signs On/Off
lv: Draugs pierak_stās/atrakstās

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy State Notification
lv: Drauga stāvokļa paziņošana

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Notifies in a conversation window when a buddy goes or returns from away or idle.
lv: Paziņo sarunas logā, kad draugs dodas vai atgriežas no prombūtnes vai dīkstāves.

en: Tcl Plugin Loader
lv: Tcl spraudņa ielādētājs

en: Provides support for loading Tcl plugins
lv: Nodrošina atbalstu Tcl spraudņu ielādēšanai

en: Unable to detect ActiveTCL installation. If you wish to use TCL plugins, install ActiveTCL from http://www.activestate.com
lv: Nespēj noteikt ActiveTCL instalāciju. Ja jūs vēlaties lietot TCL spraudņus, instalējiet ActiveTCL no http://www.activestate.com

en: Unable to find Apple's "Bonjour for Windows" toolkit, see https://developer.pidgin.im/BonjourWindows for more information.
lv: Nespēj atrast Apple "Bonjour for Windows" rīkkopu, skatiet https://developer.pidgin.im/BonjourWindows , lai iegūtu vairāk informācijas.

en: Unable to listen for incoming IM connections
lv: Nespēj klausīties pēc ienākošajiem TZ savienojumiem

en: Unable to establish connection with the local mDNS server.  Is it running?
lv: Nespēj nodibināt savienojumu ar lokālo mDNS serveri. Vai tas darbojās?

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Email
lv: E-pasts

en: AIM Account
lv: AIM konts

en: XMPP Account
lv: XMPP konts

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Bonjour Protocol Plugin
lv: Bonjour protokola spraudnis

en: Purple Person
lv: Purple persona

note: Creating the options for the protocol
en: Local Port
lv: Lokālais ports

en: %s has closed the conversation.
lv: %s aizvēra sarunu.

en: Unable to send the message, the conversation couldn't be started.
lv: Nespēj nosūtīt ziņojumu, saruna nevarēja tikt sākta.

en: Error communicating with local mDNSResponder.
lv: Kļūda, sazinoties ar lokālo mDNSResponder.

en: Invalid proxy settings
lv: Nederīgi starpniekservera iestatījumi

en: Either the host name or port number specified for your given proxy type is invalid.
lv: Vai nu resursdatora nosaukums vai porta numurs, kurš norādīts jūsu dotajam starpniekservera tipam, ir nederīgs.

en: Save Buddylist...
lv: Saglabāt draugu sarakstu...

en: Your buddylist is empty, nothing was written to the file.
lv: Jūsu draugu saraksts ir tukšs, nekas netika rakstīts datnē.

en: Buddylist saved successfully!
lv: Draugu saraksts veiksmīgi saglabāts!

en: Couldn't write buddy list for %s to %s
lv: Nevarēja rakstīt draugu sarakstu priekš %s uz %s

en: Couldn't load buddylist
lv: Nevarēja ielādēt draugu sarakstu

en: Load Buddylist...
lv: Ielādēt draugu sarakstu...

en: Buddylist loaded successfully!
lv: Draugu saraksts veiksmīgi ielādēts!

en: Save buddylist...
lv: Saglabāt draugu sarakstu...

en: Load buddylist from file...
lv: Ielādēt draugu sarakstu no datnes...

en: City
lv: Pilsēta

en: Year of birth
lv: Dzimšanas gads

en: Gender
lv: Dzimums

en: Male or female
lv: Vīrietis vai sieviete

en: Male
lv: Vīrietis

en: Female
lv: Sieviete

en: Only online
lv: Tikai tiešsaistē

en: Find buddies
lv: Atrast draugus

en: Please, enter your search criteria below
lv: Lūdzu, ievadiet savu meklēšanas kritēriju zemāk

en: Show status to:
lv: Rādīt statusu uz:

en: All people
lv: Visi cilvēki

en: Only buddies
lv: Tikai draugus

en: Change status broadcasting
lv: Mainīt statusa apraidi

en: Please, select who can see your status
lv: Lūdzu, atlasiet, kurš var redzēt jūsu statusu

en: Select a chat for buddy: %s
lv: Atlasiet tērzēšanu priekš drauga: %s

en: Add to chat...
lv: Pievienot tērzēšanai...

note: Global
en: Available
lv: Pieejams

en: Chatty
lv: Pļāpīgs

en: Do Not Disturb
lv: Netraucēt

note: Away stuff
en: Away
lv: Ir aizgājis

en: First Name
lv: Vārds

en: Birth Year
lv: Dzimšanas gads

en: Unable to display the search results.
lv: Nespēj attēlot meklēšanas rezultātus.

en: Gadu-Gadu Public Directory
lv: Gadu-Gadu publiskais katalogs

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: No matching users found
lv: Nav atrasti atbilstoši lietotāji

en: There are no users matching your search criteria.
lv: Nav lietotāju, kuri atbilstu jūsu meklēšanas kritērijiem.

en: Unable to read from socket
lv: Nespēj lasīt no ligzdas

en: Connected
lv: Savienots

en: Connection failed
lv: Savienojums neizdevās

en: Add to chat
lv: Pievienot tērzēšanai

en: Chat _name:
lv: Tērzēšanas _nosaukums:

note: connect to the server
en: Connecting
lv: Savienojas

en: Unable to resolve hostname: %s
lv: Nespēj atrisināt resursdatoru: %s

en: Chat error
lv: Tērzēšanas kļūda

en: This chat name is already in use
lv: Šis tērzēšanas nosaukums jau ir lietošanā

en: Not connected to the server
lv: Nav pievienojies pie servera

en: Find buddies...
lv: Atrast draugus...

en: Save buddylist to file...
lv: Saglabāt draugu sarakstu datnē...

note: magic major_version minor_version plugin type ui_requirement flags dependencies priority id name version
en: Gadu-Gadu Protocol Plugin
lv: Gadu-Gadu protokola spraudnis

note: summary
en: Polish popular IM
lv: Populārais poļu TZ

en: Gadu-Gadu User
lv: Gadu-Gadu lietotājs

en: GG server
lv: GG serveris

en: Don't use encryption
lv: Nelietot šifrēšanu

en: Use encryption if available
lv: Lietot šifrēšanu, ja pieejama

note: TODO
en: Require encryption
lv: Pieprasa šifrēšanu

en: Connection security
lv: Savienojuma drošība

en: Unknown command: %s
lv: Nezināma komanda: %s

en: current topic is: %s
lv: pašreizējais temats ir: %s

en: No topic is set
lv: Nav uzstādīts temats

en: File Transfer Failed
lv: Datnes pārsūtīšana neizdevās

en: Unable to open a listening port.
lv: Nespēj atvērt klausīšanās portu.

en: Error displaying MOTD
lv: Kļūda, attēlojot dienas ziņojumu

en: No MOTD available
lv: Nav pieejamu dienas ziņojumu

en: There is no MOTD associated with this connection.
lv: Nav dienas ziņojuma, kurš būtu asociēts ar šo savienojumu.

en: MOTD for %s
lv: Dienas ziņojums priekš %s

note: * TODO: Handle this better. Probably requires a PurpleBOSHConnection * buffer that stores what is "being sent" until the * PurpleHTTPConnection reports it is fully sent. TODO: do we really want to disconnect on a failure to write?
en: Lost connection with server: %s
lv: Pazudis savienojums ar serveri: %s

en: View MOTD
lv: Skatīt dienas ziņojumu

en: _Channel:
lv: _Kanāls:

en: _Password:
lv: _Parole:

en: IRC nick and server may not contain whitespace
lv: IRC segvārds un serveris nedrīkst saturēt tukšumzīmi

en: SSL support unavailable
lv: SSL atbalsts nepieejams

en: Unable to connect
lv: Nespēj pievienoties

note: this is a regular connect, error out
en: Unable to connect: %s
lv: Nespēj pievienoties: %s

en: Server closed the connection
lv: Serveris slēdza savienojumu

en: Users
lv: Lietotāji

en: Topic
lv: Temats

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version
en: IRC Protocol Plugin
lv: IRC protokola spraudnis

note: *  summary
en: The IRC Protocol Plugin that Sucks Less
lv: IRC protokola spraudnis, kurš ir mazāk slikts

note: set up account ID as user:server
en: Server
lv: Serveris

note: port to connect to
en: Port
lv: Ports

en: Encodings
lv: Iekodējumi

en: Auto-detect incoming UTF-8
lv: Automātiski noteikt ienākošo UTF-8

en: Ident name
lv: Identifikatora nosaukums

en: Real name
lv: Īstais vārds

note: option = purple_account_option_string_new(_("Quit message"), "quitmsg", IRC_DEFAULT_QUIT); prpl_info.protocol_options = g_list_append(prpl_info.protocol_options, option);
en: Use SSL
lv: Lietot SSL

en: Authenticate with SASL
lv: Autentificēties ar SASL

en: Allow plaintext SASL auth over unencrypted connection
lv: Atļaut atklāta teksta SASL autentifikāciju pāri nešifrētam savienojumam

en: Bad mode
lv: Slikts režīms

en: Ban on %s by %s, set %s ago
lv: Izraidījums uz %s no %s, uzstādīts pirms %s

en: Ban on %s
lv: Izraidījums uz %s

en: End of ban list
lv: Izraidījumu saraksta beigas

en: You are banned from %s.
lv: Jūs esat izraidīts no %s.

en: Banned
lv: Izraidīts

en: Cannot ban %s: banlist is full
lv: Nevar izraidīt %s: izraidījumu saraksts ir pilns

en:  <i>(ircop)</i>
lv:  <i>(irc operators)</i>

en:  <i>(identified)</i>
lv:  <i>(identificēts)</i>

en: Nick
lv: Segvārds

en: Login name
lv: Ierakstīšanās vārds

en: Host name
lv: Resursdatora nosaukums

en: Currently on
lv: Pašlaik uz

en: Idle for
lv: Dīkstāvē

en: Online since
lv: Tiešsaistē kopš

en: <b>Defining adjective:</b>
lv: <b>Definējošais īpašības vārds:</b>

en: Glorious
lv: Slavens

en: %s has changed the topic to: %s
lv: %s nomainīja tematu uz: %s

en: %s has cleared the topic.
lv: %s notīrīja tematu.

en: The topic for %s is: %s
lv: Temats priekš %s ir: %s

en: Topic for %s set by %s at %s on %s
lv: Tematu priekš %s uzstādījis %s pie %s uz %s

en: Unknown message '%s'
lv: Nezināms ziņojums '%s'

en: Unknown message
lv: Nezināms ziņojums

en: The IRC server received a message it did not understand.
lv: IRC serveris saņēma ziņojumu, kuru tas nesaprata.

en: Users on %s: %s
lv: Lietotāji uz %s: %s

en: Time Response
lv: Laika atbilde

en: The IRC server's local time is:
lv: IRC servera lokālais laiks ir:

en: No such channel
lv: Nav tāda kanāla

note: does this happen?
en: no such channel
lv: nav tāda kanāla

en: User is not logged in
lv: Lietotājs nav ierakstījies

en: No such nick or channel
lv: Nav tāda segvārda vai kanāla

en: Could not send
lv: Nevarēja nosūtīt

en: Joining %s requires an invitation.
lv: Pievienošanai %s vajadzīgs ielūgums.

en: Invitation only
lv: Tikai ar uzaicinājumu

en: You have been kicked by %s: (%s)
lv: Jūs tikāt %s izsperts: (%s)

note: Remove user from channel
en: Kicked by %s (%s)
lv: %s izsperts (%s)

en: mode (%s %s) by %s
lv: režīms (%s %s) no %s

en: Invalid nickname
lv: Nederīgs segvārds

en: Your selected nickname was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
lv: Jūsu atlasītais segvārds tika servera noraidīts.  Tas varbūt satur nederīgas rakstzīmes.

en: Your selected account name was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
lv: Jūsu atlasītais konta vārds tika servera noraidīts.  Tas varbūt satur nederīgas rakstzīmes.

note: We only want to do the following dance if the connection has not been successfully completed.  If it has, just notify the user that their /nick command didn't go.
en: The nickname "%s" is already being used.
lv: Segvārds "%s" jau tiek lietots.

en: Nickname in use
lv: Segvārds ir lietošanā

en: Cannot change nick
lv: Nevar nomainīt segvārdu

en: Could not change nick
lv: Nevarēja nomainīt segvārdu

en: You have parted the channel%s%s
lv: Jūs esat šķīries no kanāla%s%s

en: Error: invalid PONG from server
lv: Kļūda: nederīgs PONG no servera

en: PING reply -- Lag: %lu seconds
lv: PING atbilde -- Atpalikšana: %lu sekundes

en: Cannot join %s: Registration is required.
lv: Nevar pievienoties %s: vajadzīga reģistrācija.

en: Cannot join channel
lv: Nevar pievienoties kanālam

en: Nick or channel is temporarily unavailable.
lv: Segvārds vai kanāls īslaicīgi nav pieejams.

en: Wallops from %s
lv: Stipri sitieni no %s

en: Failed to initialize SASL authentication: %s
lv: Neizdevās inicializēt SASL autentifikāciju: %s

en: SASL authentication failed: No worthy authentication mechanisms found.
lv: SASL autentifikācija neizdevās: nav atrasti cienīgi autentifikācijas mehānismi.

en: SASL authentication failed: %s
lv: SASL autentifikācija neizdevās: %s

en: SASL authentication failed: Server does not support SASL authentication.
lv: SASL autentifikācija neizdevās: serveris neatbalsta SASL autentifikāciju.

en: SASL authentication failed: Initializing SASL failed.
lv: SASL autentifikācija neizdevās: SASL inicializēšana neizdevās.

en: Incorrect Password
lv: Nepareiza parole

en: SASL authentication failed: No worthy mechanisms found
lv: SASL autentifikācija neizdevās: nav atrasti cienīgi mehānismi

en: action &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
lv: action &lt;darbība, kuru izpildīt&gt;:  Izpildīt darbību.

en: authserv: Send a command to authserv
lv: authserv: Sūtīt komandu uz authserv

en: away [message]:  Set an away message, or use no message to return from being away.
lv: away [ziņojums]:  Uzstādīt prombūtnes ziņojumu, vai nelietot nevienu ziņojumu, lai atgrieztos no prombūtnes.

en: ctcp <nick> <msg>: sends ctcp msg to nick.
lv: ctcp <segvārds> <ziņojums>: sūta ctcp ziņojumu segvārdam.

en: chanserv: Send a command to chanserv
lv: chanserv: Sūtīt komandu uz chanserv

en: deop &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel operator status from someone. You must be a channel operator to do this.
lv: deop &lt;segvārds1&gt; [segvārds2] ...:  Noņemt kanāla operatora statusu no kāda. Jums jābūt kanāla operatoram, lai paveiktu šo.

en: devoice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel voice status from someone, preventing them from speaking if the channel is moderated (+m). You must be a channel operator to do this.
lv: devoice &lt;segvārds1&gt; [segvārds2] ...:  Noņemt kanāla balss statusu no kāda, novēršot viņu no runāšanas, ja kanāls ir moderēts (+m). Jums jābūt kanāla operatoram, lai paveiktu šo.

en: invite &lt;nick&gt; [room]:  Invite someone to join you in the specified channel, or the current channel.
lv: invite &lt;segvārds&gt; [istaba]:  uzaicināt kādu pievienoties noteiktam kanālam vai pašreizējam kanālam.

en: j &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
lv: j &lt;istaba1&gt;[,istaba2][,...] [atslēga1[,atslēga2][,...]]:  Ievadiet vienu vai vairākus kanālus, neobligāti sniedzot kanāla atslēgu katram, ja vajadzīgs.

en: join &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
lv: join &lt;istaba1&gt;[,istaba2][,...] [atslēga1[,atslēga2][,...]]:  Ievadiet vienu vai vairākus kanālus, neobligāti sniedzot kanāla atslēgu katram, ja vajadzīgs.

en: kick &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a channel. You must be a channel operator to do this.
lv: kick &lt;segvārds&gt; [ziņojums]:  Noņemt kādu no kanāla. Jums jābūt kanāla operatoram, lai paveiktu šo.

en: list:  Display a list of chat rooms on the network. <i>Warning, some servers may disconnect you upon doing this.</i>
lv: list:  Attēlo sarakstu ar tērzētavām uz tīkla. <i>Brīdinājums, daži serveri varētu atvienot jūs pie šā veikšanas.</i>

en: me &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
lv: me &lt;darbība, kuru izpildīt&gt;:  Izpildīt darbību.

en: memoserv: Send a command to memoserv
lv: memoserv: Sūtīt komandu uz memoserv

en: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;nick|channel&gt;:  Set or unset a channel or user mode.
lv: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;segvārds|kanāls&gt;:  Iestatīt vai atiestatīt kanāla vai lietotāja režīmu.

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
lv: msg &lt;segvārds&gt; &lt;ziņojums&gt;:  Sūtīt lietotājam privāto ziņojumu (pretstatā kanālam).

en: names [channel]:  List the users currently in a channel.
lv: names [kanāls]:  uzskaita pašlaik kanālā esošos lietotājus.

en: nick &lt;new nickname&gt;:  Change your nickname.
lv: nick &lt;jaunais segvārds&gt;:  Mainīt jūsu segvārdu.

en: nickserv: Send a command to nickserv
lv: nickserv: Sūtīt komandu uz nickserv

en: notice &lt;target&lt;:  Send a notice to a user or channel.
lv: notice &lt;mērķis&lt;:  Sūtīt brīdinājumu lietotājam vai kanālam.

en: op &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel operator status to someone. You must be a channel operator to do this.
lv: op &lt;segvārds1&gt; [segvārds2] ...:  Piešķirt kanāla operatora statusu kādam. Jums jābūt kanāla operatoram, lai paveiktu šo.

en: operwall &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
lv: operwall &lt;ziņojums&gt;:  Ja jūs nezināt, kas šis ir, jūs varbūt nevarat lietot to.

en: operserv: Send a command to operserv
lv: operserv: Sūtīt komandu uz operserv

en: part [room] [message]:  Leave the current channel, or a specified channel, with an optional message.
lv: part [istaba] [ziņojums]:  Pamest pašreizējo kanālu vai norādīto kanālu, ar neobligātu ziņojumu.

en: ping [nick]:  Asks how much lag a user (or the server if no user specified) has.
lv: ping [segvārds]:  Vaicā, cik daudz atpalikšanas lietotājam (vai serverim, ja nav norādīts lietotājs) ir.

en: query &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
lv: query &lt;segvārds&gt; &lt;ziņojums&gt;:  Sūtīt lietotājam privāto ziņojumu (pretstatā kanālam).

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message.
lv: quit [ziņojums]:  Atvienoties no servera, ar neobligātu ziņojumu.

en: quote [...]:  Send a raw command to the server.
lv: quote [...]:  Sūtīt neapstrādātu komandu uz serveri.

en: remove &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a room. You must be a channel operator to do this.
lv: remove &lt;segvārds&gt; [ziņojums]:  Noņemt kādu no istabas. Jums jābūt kanāla operatoram, lai paveiktu šo.

en: time: Displays the current local time at the IRC server.
lv: time: attēlo pašreizējo lokālo laiku pie IRC servera.

en: topic [new topic]:  View or change the channel topic.
lv: topic [jauns temats]:  Skatīt vai mainīt kanāla tematu.

en: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Set or unset a user mode.
lv: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Iestatīt vai atiestatīt lietotāja režīmu.

en: version [nick]: send CTCP VERSION request to a user
lv: version [segvārds]: sūtīt CTCP VERSION pieprasījumu lietotājam

en: voice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel voice status to someone. You must be a channel operator to do this.
lv: voice &lt;segvārds1&gt; [segvārds2] ...:  Piešķirt kanāla balss statusu kādam. Jums jābūt kanāla operatoram, lai paveiktu šo.

en: wallops &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
lv: wallops &lt;ziņojums&gt;:  Ja jūs nezināt, kas šis ir, jūs varbūt nevarat lietot to.

en: whois [server] &lt;nick&gt;:  Get information on a user.
lv: whois [serveris] &lt;segvārds&gt;:  Iegūt informāciju par lietotāju.

en: whowas &lt;nick&gt;: Get information on a user that has logged off.
lv: whowas &lt;segvārds&gt;: Iegūt informāciju par lietotāju, kurš ir izrakstījies.

en: Reply time from %s: %lu seconds
lv: Atbildes laiks no %s: %lu sekundes

en: CTCP PING reply
lv: CTCP PING atbilde

en: Disconnected.
lv: Atvienots.

en: Unknown Error
lv: Nezināma kļūda

en: Ad-Hoc Command Failed
lv: Ad-Hoc komanda neizdevās

en: execute
lv: izpildīt

en: Server requires plaintext authentication over an unencrypted stream
lv: Serveris pieprasa atklāta teksta autentifikāciju pāri nešifrētai straumei

note: This happens when the server sends back jibberish * in the "additional data with success" case. * Seen with Wildfire 3.0.1.
en: Invalid response from server
lv: Nederīga atbilde no servera

en: Server does not use any supported authentication method
lv: Serveris nelieto jebkādu atbalstītu autentifikācijas metodi

en: %s requires plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
lv: %s pieprasa atklāta teksta autentifikāciju pāri nešifrētam savienojumam. Vai atļaut šo un turpināt autentifikāciju?

en: Plaintext Authentication
lv: Atklāta teksta autentifikācija

en: You require encryption, but it is not available on this server.
lv: Jūs pieprasāt šifrēšanu, bet tā nav pieejama uz šī servera.

en: Invalid challenge from server
lv: Nederīgs izaicinājums no servera

en: Server thinks authentication is complete, but client does not
lv: Serveris uzskata, ka autentifikācija ir pabeigta, bet klients tā neuzskata

en: Server may require plaintext authentication over an unencrypted stream
lv: Serveris var pieprasīt atklāta teksta autentifikāciju pāri nešifrētai straumei

en: %s may require plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
lv: %s var pieprasīt atklāta teksta autentifikāciju pāri nešifrētam savienojumam. Vai atļaut šo un turpināt autentifikāciju?

en: SASL authentication failed
lv: SASL autentifikācija neizdevās

en: SASL error: %s
lv: SASL kļūda: %s

en: Unable to canonicalize username
lv: Nespēj kanonizēt lietotājvārdu

en: Unable to canonicalize password
lv: Nespēj kanonizēt paroli

en: Malicious challenge from server
lv: Ļaunprātīgs izaicinājums no servera

en: Unexpected response from server
lv: Negaidīta atbilde no servera

en: The BOSH connection manager terminated your session.
lv: BOSH savienojumu pārvaldnieks pārtrauca jūsu sesiju.

en: No session ID given
lv: Nav dots sesijas ID

en: Unsupported version of BOSH protocol
lv: Neatbalstīta BOSH protokola versija

en: Unable to establish a connection with the server
lv: Nespēj nodibināt savienojumu ar serveri

en: Unable to establish a connection with the server: %s
lv: Nespēj nodibināt savienojumu ar serveri: %s

en: Unable to establish SSL connection
lv: Nespēj nodibināt SSL savienojumu

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: Family Name
lv: Uzvārds

en: Given Name
lv: Dotais vārds

en: URL
lv: Vietrādis URL

en: Street Address
lv: Ielas adrese

note: * EXTADD is correct, EXTADR is generated by other * clients. The next time someone reads this, remove * EXTADR.
en: Extended Address
lv: Paplašinātā adrese

en: Locality
lv: Apvidus

en: Region
lv: Reģions

en: Postal Code
lv: Pasta kods

en: Country
lv: Valsts

note: lots of clients (including purple) do this, but it's * out of spec
en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Organization Name
lv: Organizācijas nosaukums

en: Organization Unit
lv: Organizācijas vienība

en: Job Title
lv: Amata tituls

en: Role
lv: Loma

en: Birthday
lv: Dzimšanas diena

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit XMPP vCard
lv: Rediģēt XMPP vCard

en: All items below are optional. Enter only the information with which you feel comfortable.
lv: Visi vienumi zemāk ir neobligāti. Ievadiet tikai informāciju, ar kuru jūs jūtaties komfortabli.

en: Client
lv: Klients

en: Operating System
lv: Operētājsistēma

en: Local Time
lv: Lokālais laiks

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Resource
lv: Resurss

en: Uptime
lv: Darbspējas laiks

en: Logged Off
lv: Atteicās

en: %s ago
lv: pirms %s

en: Middle Name
lv: Otrais vārds

en: Address
lv: Adrese

en: P.O. Box
lv: Pasta abonenta kastīte

en: Photo
lv: Foto

en: %s will no longer be able to see your status updates.  Do you want to continue?
lv: %s vairs nebūs spējīgs redzēt jūsu statusa atjauninājumus.  Vai jūs vēlaties turpināt?

en: Cancel Presence Notification
lv: Atcelt klātbūtnes paziņošanu

en: Un-hide From
lv: Atsaukt slēpšanu no

en: Temporarily Hide From
lv: Īslaicīgi slēpt no

en: (Re-)Request authorization
lv: (Atkārtoti-)pieprasīt autentifikāciju

note: shouldn't this just happen automatically when the buddy is removed?
en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Initiate _Chat
lv: Uzsākt _tērzēšanu

en: Log In
lv: Pieteikties

en: Log Out
lv: Atteikties

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: The following are the results of your search
lv: Sekojošais ir rezultāti jūsu meklēšanai

note: current comment from Jabber User Directory users.jabber.org
en: Find a contact by entering the search criteria in the given fields. Note: Each field supports wild card searches (%)
lv: Atrast kontaktu, ievadot meklēšanas kritērijus dotajos laukos. Piezīme: katrs lauks atbalsta aizstājējzīmju meklēšanas (%)

en: Directory Query Failed
lv: Direktorija vaicājums neizdevās

en: Could not query the directory server.
lv: Nevarēja vaicāt kataloga serveri.

note: Try to translate the message (see static message list in jabber_user_dir_comments[])
en: Server Instructions: %s
lv: Servera instrukcijas: %s

en: Fill in one or more fields to search for any matching XMPP users.
lv: Aizpildiet vienu vai vairākus laukus, lai meklētu jebkādus atbilstošus XMPP lietotājus.

en: Email Address
lv: E-pasta adrese

en: Search for XMPP users
lv: Meklēt XMPP lietotājus

note: "Search"
en: Search
lv: Meklēt

en: Invalid Directory
lv: Nederīgs datņu katalogs

en: Enter a User Directory
lv: Ievadiet lietotāja datņu katalogu

en: Select a user directory to search
lv: Atlasiet datņu katalogu, kuru meklēt

en: Search Directory
lv: Meklēt datņu katalogu

en: _Room:
lv: _Istaba:

en: _Server:
lv: _Serveris:

en: _Handle:
lv: _Apdarināšana:

en: %s is not a valid room name
lv: %s nav derīgs istabas nosaukums

en: Invalid Room Name
lv: Nederīgs istabas nosaukums

en: %s is not a valid server name
lv: %s nav derīgs servera nosaukums

en: Invalid Server Name
lv: Nederīgs servera nosaukums

en: %s is not a valid room handle
lv: %s nav derīga istabas apdarināšana

en: Invalid Room Handle
lv: Nederīga istabas apdarināšana

en: Configuration error
lv: Konfigurācijas kļūda

en: Unable to configure
lv: Nespēj konfigurēt

en: Room Configuration Error
lv: Istabas konfigurācijas kļūda

en: This room is not capable of being configured
lv: Šī istaba nav spējīga tikt konfigurēta

en: Registration error
lv: Reģistrēšanas kļūda

en: Nick changing not supported in non-MUC chatrooms
lv: Segvārdu mainīšana nav atbalstīta ne-MUC tērzētavās

en: Error retrieving room list
lv: Istabu saraksta izgūšanas kļūda

en: Invalid Server
lv: Nederīgs serveris

en: Enter a Conference Server
lv: Ievadiet konferences serveri

en: Select a conference server to query
lv: Atlasīt konferences serveri, kuru vaicāt

en: Find Rooms
lv: Atrast istabas

en: Affiliations:
lv: Piederības:

en: No users found
lv: Nav atrasti lietotāji

en: Roles:
lv: Lomas:

en: Server requires TLS/SSL, but no TLS/SSL support was found.
lv: Serveris pieprasa TLS/SSL, bet TLS/SSL atbalsts nav atrasts.

en: You require encryption, but no TLS/SSL support was found.
lv: Jūs pieprasāt šifrēšanu, bet TLS/SSL atbalsts nav atrasts.

en: Ping timed out
lv: Ehotestēšanai iestājās noildze

en: Invalid XMPP ID
lv: Nederīgs XMPP ID

en: Invalid XMPP ID. Username portion must be set.
lv: Nederīgs XMPP ID. Lietotājvārda daļai vajag tikt iestatītai.

en: Invalid XMPP ID. Domain must be set.
lv: Nederīgs XMPP ID. Domēnam vajag tikt iestatītam.

en: Malformed BOSH URL
lv: Nepareizi veidots BOSH vietrādis URL

en: Registration of %s@%s successful
lv: %s@%s reģistrēšana veiksmīga

en: Registration to %s successful
lv: Reģistrēšana uz %s veiksmīga

en: Registration Successful
lv: Reģistrēšana veiksmīga

en: Registration Failed
lv: Reģistrēšana neizdevās

en: Registration from %s successfully removed
lv: Reģistrācija no %s veiksmīgi noņemta

en: Unregistration Successful
lv: Atreģistrēšana veiksmīga

en: Unregistration Failed
lv: Atreģistrēšana neizdevās

en: State
lv: Štats

en: Postal code
lv: Pasta kods

en: Phone
lv: Tālrunis

en: Date
lv: Datums

en: Already Registered
lv: Jau ir reģistrēts

en: Password
lv: Parole

en: Unregister
lv: Atreģistrēt

en: Please fill out the information below to change your account registration.
lv: Lūdzu, aizpildiet informāciju zemāk, lai izmainītu sava konta reģistrāciju.

en: Please fill out the information below to register your new account.
lv: Lūdzu, aizpildiet informāciju zemāk, lai piereģistrētu savu jauno kontu.

en: Register New XMPP Account
lv: Reģistrēt jaunu XMPP kontu

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Change Account Registration at %s
lv: Mainīt konta reģistrāciju pie %s

en: Register New Account at %s
lv: Reģistrēt jaunu kontu pie %s

en: Change Registration
lv: Mainīt reģistrāciju

en: Error unregistering account
lv: Konta atreģistrēšanas kļūda

en: Account successfully unregistered
lv: Konts veiksmīgi atreģistrēts

en: Initializing Stream
lv: Inicializē straumi

en: Initializing SSL/TLS
lv: Inicializē SSL/TLS

en: Authenticating
lv: Nosaka autentiskumu

en: Re-initializing Stream
lv: Atkārtoti inicializē straumi

en: Server doesn't support blocking
lv: Serveris neatbalsta bloķēšanu

en: Not Authorized
lv: Nav pilnvarots

en: Mood
lv: Garastāvoklis

en: Now Listening
lv: Tagad klausās

en: Both
lv: Abi

en: From (To pending)
lv: No (uz gaidošo)

en: From
lv: No

en: To
lv: Uz

en: None (To pending)
lv: Nekas (uz gaidošo)

en: None
lv: Neviens

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: Mood Text
lv: Garastāvokļa teksts

en: Allow Buzz
lv: Atļaut ieteikšanu

en: Mood Name
lv: Garastāvokļa nosaukums

en: Mood Comment
lv: Garastāvokļa komentārs

en: Tune Artist
lv: Melodijas izpildītājs

en: Tune Title
lv: Melodijas virsraksts

en: Tune Album
lv: Melodijas albums

en: Tune Genre
lv: Melodijas žanrs

en: Tune Comment
lv: Melodijas komentārs

en: Tune Track
lv: Melodijas celiņš

en: Tune Time
lv: Melodijas laiks

en: Tune Year
lv: Melodijas gads

en: Tune URL
lv: Melodijas vietrādis URL

en: Password Changed
lv: Parole izmainīta

en: Your password has been changed.
lv: Jūsu parole ir tikusi izmainīta.

en: Error changing password
lv: Kļūda, mainot paroli

en: Password (again)
lv: Parole (atkārtoti)

en: Change XMPP Password
lv: Mainīt XMPP paroli

en: Please enter your new password
lv: Lūdzu, ievadiet savu jauno paroli

en: Set User Info...
lv: Iestatīt lietotāja informāciju...

note: if (js->protocol_options & CHANGE_PASSWORD) {
en: Change Password...
lv: Mainīt paroli...

note: }
en: Search for Users...
lv: Meklēt lietotājus...

en: Bad Request
lv: Slikts pieprasījums

en: Conflict
lv: Konflikts

en: Feature Not Implemented
lv: Līdzeklis nav īstenots

en: Forbidden
lv: Aizliegts

en: Gone
lv: Aizgājis

en: Internal Server Error
lv: Iekšēja servera kļūda

en: Item Not Found
lv: Vienums nav atrasts

en: Malformed XMPP ID
lv: Nepareizi veidots XMPP ID

en: Not Acceptable
lv: Nav pieņemams

en: Not Allowed
lv: Nav atļauts

en: Payment Required
lv: Nepieciešams maksājums

en: Recipient Unavailable
lv: Saņēmējs nepieejams

en: Registration Required
lv: Nepieciešama reģistrācija

en: Remote Server Not Found
lv: Attālinātais serveris nav atrasts

en: Remote Server Timeout
lv: Attālinātā servera noildze

en: Server Overloaded
lv: Serveris pārslogots

en: Service Unavailable
lv: Pakalpojums nepieejams

en: Subscription Required
lv: Nepieciešama parakstīšanās

en: Unexpected Request
lv: Negaidīts pieprasījums

en: Authorization Aborted
lv: Autorizācija pārtraukta

en: Incorrect encoding in authorization
lv: Nepareizs iekodējums autorizācijā

en: Invalid authzid
lv: Nederīgs authzid

en: Invalid Authorization Mechanism
lv: Nederīgs autorizācijas mehānisms

en: Authorization mechanism too weak
lv: Autorizācijas mehānisms pārāk vājš

en: Incorrect username or password
lv: Nepareizs lietotājvārds vai parole

en: Temporary Authentication Failure
lv: Īslaicīga autentificēšanas kļūme

en: Authentication Failure
lv: Autentificēšanas kļūme

en: Bad Format
lv: Slikts formāts

en: Bad Namespace Prefix
lv: Slikts vārdtelpas priedēklis

en: Resource Conflict
lv: Resursa konflikts

en: Connection Timeout
lv: Savienojuma noildze

en: Host Gone
lv: Resursdators aizgājis

en: Host Unknown
lv: Resursdators nezināms

en: Improper Addressing
lv: Nepienācīga adresēšana

en: Invalid ID
lv: Nederīgs ID

en: Invalid Namespace
lv: Nederīga vārdtelpa

en: Invalid XML
lv: Nederīgs XML

en: Non-matching Hosts
lv: Neatbilstoši resursdatori

en: Policy Violation
lv: Politikas pārkāpums

en: Remote Connection Failed
lv: Attālinātais savienojums neizdevās

en: Resource Constraint
lv: Resursa ierobežojums

en: Restricted XML
lv: Ierobežots XML

en: See Other Host
lv: Redzēt citu resursdatoru

en: System Shutdown
lv: Sistēmas izslēgšana

en: Undefined Condition
lv: Nedefinēts nosacījums

en: Unsupported Encoding
lv: Neatbalstīts iekodējums

en: Unsupported Stanza Type
lv: Neatbalstīts stanzas tips

en: Unsupported Version
lv: Neatbalstīta versija

en: XML Not Well Formed
lv: XML nav pareizi veidots

en: Stream Error
lv: Straumes kļūda

en: Unable to ban user %s
lv: Nespēj izraidīt lietotāju %s

en: Unknown affiliation: "%s"
lv: Nezināma piederība: "%s"

en: Unable to affiliate user %s as "%s"
lv: Nespēj uzņemt lietotāju %s kā "%s"

en: Unknown role: "%s"
lv: Nezināma loma: "%s"

en: Unable to set role "%s" for user: %s
lv: Nespēj iestatīt lomu "%s" lietotājam: %s

en: Unable to kick user %s
lv: Nespēj izspert lietotāju %s

en: Unable to ping user %s
lv: Nespēj ehotestēt lietotāju %s

en: Unable to buzz, because there is nothing known about %s.
lv: Nespēj ieteikt tāpēc, ka nekas nav zināms par %s.

en: Unable to buzz, because %s might be offline.
lv: Nespēj ieteikt tāpēc, ka %s varētu būt bezsaistē.

en: Unable to buzz, because %s does not support it or does not wish to receive buzzes now.
lv: Nespēj ieteikt tāpēc, ka %s neatbalsta to vai tagad nevēlas saņemt ieteikumus.

en: Buzz
lv: Ieteikt

en: %s has buzzed you!
lv: %s jūs ieteica!

en: Buzzing %s...
lv: Notiek ieteikšana %s...

en: Unable to initiate media with %s: invalid JID
lv: Nespēj uzsākt mediju ar %s: nederīgs JID

en: Unable to initiate media with %s: user is not online
lv: Nespēj uzsākt mediju ar %s: lietotājs nav tiešsaistē

en: Unable to initiate media with %s: resource is not online
lv: Nespēj uzsākt mediju ar %s: resurss nav tiešsaistē

en: Unable to initiate media with %s: not subscribed to user presence
lv: Nespēj uzsākt mediju ar %s: nav parakstījies uz lietotāja klātbūtni

en: Media Initiation Failed
lv: Medija inicializēšana neizdevās

en: Please select the resource of %s with which you would like to start a media session.
lv: Lūdzu, atlasiet %s resursu, ar kuru jūs vēlētos uzsākt mediju sesiju.

en: Select a Resource
lv: Atlasīt resursu

en: Initiate Media
lv: Uzsākt mediju

en: Account does not support PEP, can't set mood
lv: Konts neatbalsta PEP, nevar iestatīt garastāvokli

en: config:  Configure a chat room.
lv: config:  Konfigurēt tērzētavu.

en: configure:  Configure a chat room.
lv: configure:  Konfigurēt tērzētavu.

en: part [message]:  Leave the room.
lv: part [ziņojums]:  pamest istabu.

en: register:  Register with a chat room.
lv: register:  Reģistrēties ar tērzētavu.

en: topic [new topic]:  View or change the topic.
lv: topic [jauns temats]:  Skatīt vai mainīt tematu.

en: ban &lt;user&gt; [reason]:  Ban a user from the room.
lv: ban &lt;lietotājs&gt; [iemesls]:  Izraidīt lietotāju no istabas.

en: affiliate &lt;owner|admin|member|outcast|none&gt; [nick1] [nick2] ...: Get the users with an affiliation or set users' affiliation with the room.
lv: affiliate &lt;owner|admin|member|outcast|none&gt; [segvārds1] [segvārds2] ...: Iegūt lietotājus ar piederību vai iestatīt lietotāja piederību ar istabu.

en: role &lt;moderator|participant|visitor|none&gt; [nick1] [nick2] ...: Get the users with a role or set users' role with the room.
lv: role &lt;moderator|participant|visitor|none&gt; [segvārds1] [segvārds2] ...: Iegūt lietotājus ar lomu vai iestatīt lietotāja lomu ar istabu.

en: invite &lt;user&gt; [message]:  Invite a user to the room.
lv: invite &lt;lietotājs&gt; [ziņojums]:  uzaicināt lietotāju uz istabu.

en: join: &lt;room[@server]&gt; [password]:  Join a chat.
lv: join: &lt;istaba[@serveris]&gt; [parole]:  Pievienoties tērzēšanai.

en: kick &lt;user&gt; [reason]:  Kick a user from the room.
lv: kick &lt;lietotājs&gt; [iemesls]:  Izspert lietotāju no istabas.

en: msg &lt;user&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to another user.
lv: msg &lt;lietotājs&gt; &lt;ziņojums&gt;:  Sūtīt privāto ziņojumu citam lietotājam.

en: ping &lt;jid&gt;:	Ping a user/component/server.
lv: ping &lt;jid&gt;:	Ehotestēt lietotāju/komponenti/serveri.

en: buzz: Buzz a user to get their attention
lv: buzz: Ieteikt lietotājam, lai iegūtu viņa uzmanību

en: mood: Set current user mood
lv: mood: Iestatīt pašreizējo lietotāja garastāvokli

en: Extended Away
lv: Paplašinātā prombūtne

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: XMPP Protocol Plugin
lv: XMPP protokola spraudnis

note: Translators: 'domain' is used here in the context of Internet domains, e.g. pidgin.im
en: Domain
lv: Domēns

en: Use old-style SSL
lv: Lietot vecā stila SSL

en: Allow plaintext auth over unencrypted streams
lv: Atļaut atklāta teksta autentifikāciju pāri nešifrētām straumēm

en: Connect port
lv: Savienot portu

note: Account options
en: Connect server
lv: Savienot serveri

en: File transfer proxies
lv: Datņu pārsūtīšanas starpniekserveri

en: BOSH URL
lv: BOSH vietrādis URL

note: this should probably be part of global smiley theme settings * later on
en: Show Custom Smileys
lv: Rādīt pielāgotos smaidiņus

en: %s has left the conversation.
lv: %s atstāja sarunu.

en: Message from %s
lv: Ziņojums no %s

en: %s has set the topic to: %s
lv: %s iestatīja tematu uz: %s

en: The topic is: %s
lv: Temats: %s

en: Message delivery to %s failed: %s
lv: Ziņojuma piegāde uz %s neizdevās: %s

en: XMPP Message Error
lv: XMPP ziņojuma kļūda

en: (Code %s)
lv: (Kods %s)

en: A custom smiley in the message is too large to send.
lv: Pielāgotais smaidiņš ziņojumā ir pārāk liels, lai to nosūtītu.

en: XMPP stream header missing
lv: Trūkst XMPP straumes galvene

en: XMPP Version Mismatch
lv: XMPP versiju nesakritība

en: XMPP stream missing ID
lv: XMPP straumei trūkst ID

en: XML Parse error
lv: XML sintaktiskās analīzes kļūda

en: Error joining chat %s
lv: Kļūda, pievienojoties tērzēšanai %s

en: Error in chat %s
lv: Kļūda tērzēšanā %s

en: Create New Room
lv: Izveidot jaunu istabu

en: You are creating a new room.  Would you like to configure it, or accept the default settings?
lv: Jūs izveidojat jaunu istabu.  Vai jūs vēlaties konfigurēt to vai pieņemt noklusētos iestatījumus?

en: _Configure Room
lv: _Konfigurēt istabu

en: _Accept Defaults
lv: _Pieņemt noklusējumus

en: No reason
lv: Nav iemesla

en: You have been kicked: (%s)
lv: Jūs tikāt izsperts: (%s)

en: Kicked (%s)
lv: Izsperts (%s)

en: Unknown Error in presence
lv: Nezināma kļūda klātbūtnē

en: Unable to send file to %s, user does not support file transfers
lv: Nespēj nosūtīt datni %s, lietotājs neatbalsta datņu pārsūtījumus

en: File Send Failed
lv: Datnes sūtīšana neizdevās

en: Unable to send file to %s, invalid JID
lv: Nespēj nosūtīt datni %s, nederīgs JID

en: Unable to send file to %s, user is not online
lv: Nespēj nosūtīt datni %s, lietotājs nav tiešsaistē

en: Unable to send file to %s, not subscribed to user presence
lv: Nespēj nosūtīt datni %s, nav parakstījies uz lietotāja klātbūtni

en: Please select the resource of %s to which you would like to send a file
lv: Lūdzu, atlasiet %s resursu, uz kuru jūs vēlētos nosūtīt datni

en: Afraid
lv: Nobijies

en: Amazed
lv: Pārsteigts

en: Amorous
lv: Iemīlējies

en: Angry
lv: Dusmīgs

en: Annoyed
lv: Aizkaitināts

en: Anxious
lv: Noraizējies

en: Aroused
lv: Pamodies

en: Ashamed
lv: Apkaunots

en: Bored
lv: Nogarlaikojies

en: Brave
lv: Drosmīgs

en: Calm
lv: Mierīgs

en: Cautious
lv: Piesardzīgs

en: Cold
lv: Nosalis

en: Confident
lv: Pārliecināts

en: Confused
lv: Apjucis

en: Contemplative
lv: Vērojošs

en: Contented
lv: Apmierināts

en: Cranky
lv: Kaprīzs

en: Crazy
lv: Traks

en: Creative
lv: Radošs

en: Curious
lv: Ziņkārīgs

en: Dejected
lv: Nomākts

en: Depressed
lv: Nomākts

en: Disappointed
lv: Vīlies

en: Disgusted
lv: Riebumu jūtošs

en: Dismayed
lv: Noraizējies

en: Distracted
lv: Uzmanību novērsis

en: Embarrassed
lv: Apgrūtināts

en: Envious
lv: Skaudīgs

en: Excited
lv: Aizrauts

en: Flirtatious
lv: Koķetīgs

en: Frustrated
lv: Neapmierināts

en: Grateful
lv: Pateicīgs

en: Grieving
lv: Sērojošs

en: Grumpy
lv: Kašķīgs

en: Guilty
lv: Vainīgs

en: Happy
lv: Laimīgs

en: Hopeful
lv: Cerību pilns

en: Hot
lv: Karsts

en: Humbled
lv: Pazemīgs

en: Humiliated
lv: Pazemots

en: Hungry
lv: Izsalcis

en: Hurt
lv: Ievainots

en: Impressed
lv: Iespaidojies

en: In awe
lv: Bijīgs

en: In love
lv: Iemīlējies

en: Indignant
lv: Sašutis

en: Interested
lv: Ieinteresēts

en: Intoxicated
lv: Reibumā

en: Invincible
lv: Neuzvarams

en: Jealous
lv: Greizsirdīgs

en: Lonely
lv: Vientuļš

en: Lost
lv: Pazudis

en: Lucky
lv: Laimīgs

en: Mean
lv: Vidējais

en: Moody
lv: Kaprīzs

en: Nervous
lv: Nervozs

en: Neutral
lv: Neitrāls

en: Offended
lv: Apvainots

en: Outraged
lv: Sašutis

en: Playful
lv: Rotaļīgs

en: Proud
lv: Lepns

en: Relaxed
lv: Atvieglots

en: Relieved
lv: Atvieglots

en: Remorseful
lv: Nožēlas pilns

en: Restless
lv: Nemierīgs

en: Sad
lv: Skumjš

en: Sarcastic
lv: Sarkastisks

en: Satisfied
lv: Apmierināts

en: Serious
lv: Nopietns

en: Shocked
lv: Satriekts

en: Shy
lv: Kautrīgs

en: Sick
lv: Slims

en: Sleepy
lv: Miegains

en: Spontaneous
lv: Spontāns

en: Stressed
lv: Piepūlējies

en: Strong
lv: Spēcīgs

en: Surprised
lv: Pārsteigts

en: Thankful
lv: Pateicīgs

en: Thirsty
lv: Izslāpis

en: Tired
lv: Noguris

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: Weak
lv: Vājš

en: Worried
lv: Uztraucies

en: Set User Nickname
lv: Iestatīt lietotāja segvārdu

en: Please specify a new nickname for you.
lv: Lūdzu, norādiet jaunu segvārdu sev.

en: This information is visible to all contacts on your contact list, so choose something appropriate.
lv: Šī informācija ir redzama visiem kontaktiem jūsu kontaktu sarakstā, tāpēc izvēlieties kaut ko piemērotu.

en: Set
lv: Iestatīt

en: Set Nickname...
lv: Iestatīt segvārdu...

en: Actions
lv: Darbības

en: Select an action
lv: Atlasīt darbību

en: Required parameters not passed in
lv: Vajadzīgie parametri nav padoti iekšā

en: Unable to write to network
lv: Nespēj ierakstīt uz tīkla

en: Unable to read from network
lv: Nespēj lasīt no tīkla

en: Error communicating with server
lv: Kļūda, sazinoties ar serveri

en: Conference not found
lv: Konference nav atrasta

en: Conference does not exist
lv: Konference nepastāv

en: A folder with that name already exists
lv: Mape ar tādu nosaukumu jau pastāv

en: Not supported
lv: Nav atbalstīts

en: Password has expired
lv: Parole ir izbeigusies

en: Incorrect password
lv: Nepareiza parole

en: User not found
lv: Lietotājs nav atrasts

en: Account has been disabled
lv: Konts ir ticis izslēgts

en: The server could not access the directory
lv: Serveris nevarēja piekļūt katalogam

en: Your system administrator has disabled this operation
lv: Jūsu sistēmu administrators izslēdza šo darbību

en: The server is unavailable; try again later
lv: Serveris ir nepieejams; mēģiniet vēlreiz vēlāk

en: Cannot add a contact to the same folder twice
lv: Nevar pievienot kontaktu tai pašai mapei divreiz

en: Cannot add yourself
lv: Nevar pievienot sevi

en: Master archive is misconfigured
lv: Galvenais arhīvs ir nepareizi konfigurēts

en: Could not recognize the host of the username you entered
lv: Nevarēja atpazīt resursdatoru lietotājvārdam, kuru jūs ievadījāt

en: Your account has been disabled because too many incorrect passwords were entered
lv: Jūsu konts ir ticis izslēgts tāpēc, ka pārāk daudz nepareizas paroles tika ievadītas

en: You cannot add the same person twice to a conversation
lv: Jūs nevarat pievienot to pašu personu sarunai divreiz

en: You have reached your limit for the number of contacts allowed
lv: Jūs esat sasniedzis savu ierobežojumu atļauto kontaktu skaitam

en: You have entered an incorrect username
lv: Jūs esat ievadījis nepareizu lietotājvārdu

en: An error occurred while updating the directory
lv: Radās kļūda, kamēr atjaunināja katalogu

en: Incompatible protocol version
lv: Nesavietojama protokola versija

en: The user has blocked you
lv: Lietotājs ir nobloķējis jūs

en: This evaluation version does not allow more than ten users to log in at one time
lv: Šī izmēģinājuma versija neatļauj vairāk kā desmit lietotājiem pieteikties vienā reizē

en: The user is either offline or you are blocked
lv: Lietotājs ir vai nu bezsaistē vai jūs esat nobloķēts

en: Unknown error: 0x%X
lv: Nezināma kļūda: 0x%X

en: Unable to login: %s
lv: Nespēj ierakstīties: %s

en: Unable to send message. Could not get details for user (%s).
lv: Nespēj nosūtīt ziņojumu. Nevarēja iegūt detaļas lietotājam (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list (%s).
lv: Nespēj pievienot %s jūsu draugu sarakstam (%s).

note: TODO: Improve this! message to who or for what conference?
en: Unable to send message (%s).
lv: Nespēj nosūtīt ziņojumu (%s).

en: Unable to invite user (%s).
lv: Nespēj uzaicināt lietotāju (%s).

en: Unable to send message to %s. Could not create the conference (%s).
lv: Nespēj nosūtīt ziņojumu uz %s. Nevarēja izveidot konferenci (%s).

en: Unable to send message. Could not create the conference (%s).
lv: Nespēj nosūtīt ziņojumu. Nevarēja izveidot konferenci (%s).

en: Unable to move user %s to folder %s in the server side list. Error while creating folder (%s).
lv: Nespēj pārvietot lietotāju %s uz mapi %s servera puses sarakstā. Kļūda, izveidojot mapi (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list. Error creating folder in server side list (%s).
lv: Nespēj pievienot %s jūsu draugu sarakstam. Kļūda, izveidojot mapi servera puses sarakstā (%s).

en: Could not get details for user %s (%s).
lv: Nevarēja iegūt detaļas lietotājam %s (%s).

en: Unable to add user to privacy list (%s).
lv: Nespēj pievienot lietotāju privātuma sarakstam (%s).

en: Unable to add %s to deny list (%s).
lv: Nespēj pievienot %s atteikumu sarakstam (%s).

en: Unable to add %s to permit list (%s).
lv: Nespēj pievienot %s atļauju sarakstam (%s).

en: Unable to remove %s from privacy list (%s).
lv: Nespēj noņemt %s no privātuma saraksta (%s).

en: Unable to change server side privacy settings (%s).
lv: Nespēj mainīt servera puses privātuma iestatījumus (%s).

en: Unable to create conference (%s).
lv: Nespēj izveidot konferenci (%s).

en: Error communicating with server. Closing connection.
lv: Kļūda, sazinoties ar serveri. Aizver savienojumu.

en: Telephone Number
lv: Tālruņa numurs

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Department
lv: Nodaļa

en: Personal Title
lv: Personiskais tituls

en: Mailstop
lv: Pasta indekss

en: User ID
lv: Lietotāja ID

note: tag = _("DN"); value = nm_user_record_get_dn(user_record); if (value) { purple_notify_user_info_add_pair(user_info, tag, value); }
en: Full name
lv: Pilns vārds

en: GroupWise Conference %d
lv: GroupWise konference %d

en: Authenticating...
lv: Nosaka autentiskumu...

en: Waiting for response...
lv: Gaida atbildi...

en: %s has been invited to this conversation.
lv: %s saņēma ielūgumu uz šo sarunu.

en: Invitation to Conversation
lv: Uzaicinājums uz sarunu

en: Invitation from: %s
    
    Sent: %s
lv: Ielūgums no: %s
    
    Nosūtīts: %s

en: Would you like to join the conversation?
lv: Vai jūs vēlaties pievienoties sarunai?

en: You have signed on from another location
lv: Jūs esat pierakstījies no citas atrašanās vietas

en: %s appears to be offline and did not receive the message that you just sent.
lv: %s, šķiet, ir bezsaistē un nesaņēma ziņojumu, kuru jūs tikko nosūtījāt.

en: Unable to connect to server. Please enter the address of the server to which you wish to connect.
lv: Nespēj pievienoties pie servera. Lūdzu, ievadiet servera, pie kura jūs vēlaties  pievienoties, adresi.

en: This conference has been closed. No more messages can be sent.
lv: Šī konference ir tikusi slēgta. Ziņojumi vairs nevar tikt nosūtīti.

en: Busy
lv: Aizņemts

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Novell GroupWise Messenger Protocol Plugin
lv: Novell GroupWise Messenger protokola spraudnis

en: Server address
lv: Servera adrese

en: Server port
lv: Servera ports

en: <b>Group Title:</b> %s<br>
lv: <b>Grupas nosaukums:</b> %s<br>

en: <b>Notes Group ID:</b> %s<br>
lv: <b>Notes grupas ID:</b> %s<br>

en: Info for Group %s
lv: Informācija priekš grupas %s

en: Notes Address Book Information
lv: Notes adrešu grāmatas informācija

en: Invite Group to Conference...
lv: Uzaicināt grupu uz konferenci...

en: Get Notes Address Book Info
lv: Iegūt Notes adrešu grāmatas informāciju

en: Sending Handshake
lv: Sūta rokspiešanu

en: Waiting for Handshake Acknowledgement
lv: Gaida rokspiešanas apliecinājumu

en: Handshake Acknowledged, Sending Login
lv: Rokspiešana apstiprināta, nosūta ierakstīšanos

en: Waiting for Login Acknowledgement
lv: Gaida ierakstīšanās apliecinājumu

en: Login Redirected
lv: Ierakstīšanās novirzīta

en: Forcing Login
lv: Piespiež ierakstīšanos

en: Login Acknowledged
lv: Ierakstīšanās apstiprināta

en: Starting Services
lv: Uzsāk pakalpojumus

en: A Sametime administrator has issued the following announcement on server %s
lv: Sametime administrators ir izdevis sekojošu paziņojumu uz servera %s

en: Sametime Administrator Announcement
lv: Sametime administratora paziņojums

en: Announcement from %s
lv: Paziņojums no %s

en: Conference Closed
lv: Konference slēgta

en: Unable to send message:
lv: Nespēj nosūtīt ziņojumu:

en: Unable to send message to %s:
lv: Nespēj nosūtīt ziņojumu uz %s:

en: Place Closed
lv: Vieta aizvērta

en: Microphone
lv: Mikrofons

en: Speakers
lv: Skaļruņi

en: Video Camera
lv: Videokamera

en: File Transfer
lv: Datnes pārsūtīšana

en: Supports
lv: Atbalsta

en: External User
lv: Ārējais lietotājs

en: Create conference with user
lv: Izveidot konferenci ar lietotāju

en: Please enter a topic for the new conference, and an invitation message to be sent to %s
lv: Lūdzu, ievadiet tematu jaunajai konferencei un uzaicinājuma ziņojumu, kuram tikt nosūtītam uz %s

en: New Conference
lv: Jauna konference

en: Create
lv: Izveidot

en: Available Conferences
lv: Pieejamās konferences

en: Create New Conference...
lv: Izveidot jaunu konferenci...

en: Invite user to a conference
lv: Uzaicināt lietotāju uz konferenci

en: Select a conference from the list below to send an invite to user %s. Select "Create New Conference" if you'd like to create a new conference to invite this user to.
lv: Atlasiet konferenci no zemāk esošā saraksta, lai nosūtītu uzaicinājumulietotājam %s. Atlasiet "Izveidot jaunu konferenci", ja jūs vēlētos izveidotjaunu konferenci, uz kuru ielūgt šo lietotāju.

en: Invite to Conference
lv: Uzaicināt uz konferenci

en: Invite to Conference...
lv: Uzaicināt uz konferenci...

en: Send TEST Announcement
lv: Sūtīt TEST paziņojumu

en: Topic:
lv: Temats:

en: A server is required to connect this account
lv: Ir vajadzīgs serveris, lai pievienotu šo kontu

en: Unknown (0x%04x)<br>
lv: Nezināms (0x%04x)<br>

en: Last Known Client
lv: Pēdējais zināmais klients

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: An ambiguous user ID was entered
lv: Tika ievadīts neviennozīmīgs lietotāja ID

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. Please select the correct user from the list below to add them to your buddy list.
lv: Identifikators '%s', iespējams, var atsaukties uz jebkuru no sekojošajiem lietotājiem. Lūdzu, atlasiet pareizo lietotāju no zemāk esošā saraksta, lai pievienotu to savam draugu sarakstam.

en: Select User
lv: Atlasīt lietotāju

en: Unable to add user: user not found
lv: Nespēj pievienot lietotāju: lietotājs nav atrasts

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community. This entry has been removed from your buddy list.
lv: Identifikators '%s' neatbilst nevienam lietotājam jūsu Sametime kopienā. Šis ieraksts ir ticis noņemts no jūsu draugu saraksta.

en: Unable to add user
lv: Nespēj pievienot lietotāju

en: Error reading file %s: 
    %s
lv: Kļūda, lasot datni %s: 
    %s.

en: Remotely Stored Buddy List
lv: Attāli noglabātais draugu saraksts

en: Buddy List Storage Mode
lv: Draugu saraksta uzglabāšanas režīms

en: Local Buddy List Only
lv: Tikai lokālo draugu sarakstu

en: Merge List from Server
lv: Apvienot sarakstu no servera

en: Merge and Save List to Server
lv: Apvienot un saglabāt sarakstu no servera

en: Synchronize List with Server
lv: Sinhronizēt sarakstu ar serveri

en: Import Sametime List for Account %s
lv: Importēt Sametime sarakstu kontam %s

en: Export Sametime List for Account %s
lv: Eksportēt Sametime sarakstu kontam %s

en: Unable to add group: group exists
lv: Nespēj pievienot grupu: grupa pastāv

en: A group named '%s' already exists in your buddy list.
lv: Grupa, kura ir nosaukta '%s', jau pastāv jūsu draugu sarakstā.

en: Unable to add group
lv: Nespēj pievienot grupu

en: Possible Matches
lv: Iespējamās atbilstības

en: Notes Address Book group results
lv: Notes adrešu grāmatas grupas rezultāti

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following Notes Address Book groups. Please select the correct group from the list below to add it to your buddy list.
lv: Identifikators '%s', iespējams, var atsaukties uz jebkuru no sekojošajām Notes adrešu grāmatas grupām. Lūdzu, atlasiet pareizo grupu no zemāk esošā saraksta, lai pievienotu to savam draugu sarakstam.

en: Select Notes Address Book
lv: Atlasiet Notes adrešu grāmatu

en: Unable to add group: group not found
lv: Nespēj pievienot grupu: grupa nav atrasta

en: The identifier '%s' did not match any Notes Address Book groups in your Sametime community.
lv: Identifikators '%s' neatbilst nevienai Notes adrešu grāmatas grupai jūsu Sametime kopienā.

en: Notes Address Book Group
lv: Notes adrešu grāmatas grupa

en: Enter the name of a Notes Address Book group in the field below to add the group and its members to your buddy list.
lv: Ievadiet Notes adrešu grāmatas grupas nosaukumu zemāk esošajā laukā, lai pievienotu grupu un tās biedrus jūsu draugu sarakstam.

en: Search results for '%s'
lv: Meklēšanas rezultāti priekš '%s'

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. You may add these users to your buddy list or send them messages with the action buttons below.
lv: Identifikators '%s', iespējams, var atsaukties uz jebkuru no sekojošajiem lietotājiem. Jūs drīkstat pievienot šos lietotājus savam draugu sarakstam vai nosūtīt tiem ziņojumus ar zemāk esošajām darbību pogām.

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: No matches
lv: Nav atbilstību

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community.
lv: Identifikators '%s' neatbilst nevienam lietotājam jūsu Sametime kopienā.

en: No Matches
lv: Nav atbilstību

en: Search for a user
lv: Meklēt lietotāju

en: Enter a name or partial ID in the field below to search for matching users in your Sametime community.
lv: Ievadiet vārdu vai daļēju ID laukā zemāk, lai meklētu atbilstošus lietotājus savā Sametime kopienā.

en: User Search
lv: Lietotāju meklēšana

en: Import Sametime List...
lv: Importēt Sametime sarakstu...

en: Export Sametime List...
lv: Eksportēt Sametime sarakstu...

en: Add Notes Address Book Group...
lv: Pievienot Notes adrešu grāmatas grupu...

en: User Search...
lv: Lietotāju meklēšana...

en: Force login (ignore server redirects)
lv: Piespiest ierakstīšanos (ignorēt servera novirzīšanas)

note: pretend to be Sametime Connect
en: Hide client identity
lv: Slēpt klienta identitāti

en: User %s is not present in the network
lv: Lietotājs %s nav klātesošs tīklā

en: Key Agreement
lv: Atslēgu vienošanās

en: Cannot perform the key agreement
lv: Nevar izpildīt atslēgu vienošanos

en: Error occurred during key agreement
lv: Notika kļūda atslēgu vienošanās laikā

en: Key Agreement failed
lv: Atslēgu vienošanās neizdevās

en: Timeout during key agreement
lv: Noildze atslēgu vienošanās laikā

en: Key agreement was aborted
lv: Atslēgu vienošanās tika pārtraukta

en: Key agreement is already started
lv: Atslēgu vienošanās jau ir sākta

en: Key agreement cannot be started with yourself
lv: Atslēgu vienošanās nevar tikt sākta pašam ar sevi

en: The remote user is not present in the network any more
lv: Attālais lietotājs vairs nav klātesošs tīklā

en: Key agreement request received from %s. Would you like to perform the key agreement?
lv: Atslēgu vienošanās pieprasījums saņemts no %s. Vai jūs vēlaties izpildīt atslēgu vienošanos?

en: The remote user is waiting key agreement on:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
lv: Attālais lietotājs gaida atslēgu vienošanos uz:
    Attālā resursdatora: %s
    Attālā porta: %d

en: Key Agreement Request
lv: Atslēgu vienošanās pieprasījums

en: IM With Password
lv: TZ ar paroli

en: Cannot set IM key
lv: Nevar iestatīt TZ atslēgu

en: Set IM Password
lv: Iestatīt TZ paroli

en: Get Public Key
lv: Iegūt publisko atslēgu

en: Cannot fetch the public key
lv: Nevar ienest publisko atslēgu

en: Show Public Key
lv: Rādīt publisko atslēgu

en: Could not load public key
lv: Nevarēja ielādēt publisko atslēgu

en: User Information
lv: Lietotāja informācija

en: Cannot get user information
lv: Nevar iegūt lietotāja informāciju

en: The %s buddy is not trusted
lv: %s draugs nav uzticams

en: You cannot receive buddy notifications until you import his/her public key.  You can use the Get Public Key command to get the public key.
lv: Jūs nevarat saņemt drauga paziņojumus, līdz jūs importēsiet viņa/viņas publisko atslēgu. Jūs varat lietot Iegūt publisko atslēgu komandu, lai iegūtu publisko atslēgu.

note: Open file selector to select the public key.
en: Open...
lv: Atvērt...

en: The %s buddy is not present in the network
lv: %s draugs nav klātesošs tīklā

en: To add the buddy you must import his/her public key. Press Import to import a public key.
lv: Lai pievienotu draugu, jums jāimportē viņa/viņas publiskā atslēga. Nospiediet Importēt, lai importētu publisko atslēgu.

en: _Import...
lv: _Importēt...

en: Select correct user
lv: Atlasīt pareizu lietotāju

en: More than one user was found with the same public key. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
lv: Tika atrasts vairāk kā viens lietotājs ar to pašu publisko atslēgu. Atlasiet pareizu lietotāju no saraksta, kuru pievienot draugu sarakstam.

en: More than one user was found with the same name. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
lv: Tika atrasts vairāk kā viens lietotājs ar to pašu vārdu. Atlasiet pareizu lietotāju no saraksta, kuru pievienot draugu sarakstam.

en: Detached
lv: Atdalīts

en: Indisposed
lv: Nevesels

en: Wake Me Up
lv: Pamodini mani

en: Hyper Active
lv: Hiperaktīvs

en: Robot
lv: Robots

en: In Love
lv: Iemīlējies

en: User Modes
lv: Lietotāja režīmi

en: Preferred Contact
lv: Vēlamais kontakts

en: Preferred Language
lv: Vēlamā valoda

en: Device
lv: Ierīce

en: Timezone
lv: Laika josla

en: Geolocation
lv: Ģeogrāfiskā atrašanās vieta

en: Reset IM Key
lv: Atiestatīt TZ atslēgu

en: IM with Key Exchange
lv: TZ ar atslēgu apmaiņu

en: IM with Password
lv: TZ ar paroli

en: Get Public Key...
lv: Iegūt publisko atslēgu...

en: Kill User
lv: Izbeigt lietotāju

en: Draw On Whiteboard
lv: Zīmēt uz tāfeles

en: _Passphrase:
lv: _Ieejas frāze:

en: Channel %s does not exist in the network
lv: Kanāls %s nepastāv tīklā

en: Channel Information
lv: Kanāla informācija

en: Cannot get channel information
lv: Nevar iegūt kanāla informāciju

en: <b>Channel Name:</b> %s
lv: <b>Kanāla nosaukums:</b> %s

en: <br><b>User Count:</b> %d
lv: <br><b>Lietotāju skaits:</b> %d

en: <br><b>Channel Founder:</b> %s
lv: <br><b>Kanāla dibinātājs:</b> %s

en: <br><b>Channel Cipher:</b> %s
lv: <br><b>Kanāla šifrs:</b> %s

note: Definition of HMAC: http://en.wikipedia.org/wiki/HMAC
en: <br><b>Channel HMAC:</b> %s
lv: <br><b>Kanāla HMAC:</b> %s

en: <br><b>Channel Topic:</b><br>%s
lv: <br><b>Kanāla temats:</b><br>%s

en: <br><b>Channel Modes:</b>
lv: <br><b>Kanāla režīmi:</b>

en: <br><b>Founder Key Fingerprint:</b><br>%s
lv: <br><b>Dibinātāja atslēgas pirkstu nospiedums:</b><br>%s

en: <br><b>Founder Key Babbleprint:</b><br>%s
lv: <br><b>Dibinātāja atslēgas Babbleprint:</b><br>%s

en: Add Channel Public Key
lv: Pievienot kanāla publisko atslēgu

note: Add new public key
en: Open Public Key...
lv: Atvērt publisko atslēgu

en: Channel Passphrase
lv: Kanāla ieejas frāze

en: Channel Public Keys List
lv: Kanāla publisko atslēgu saraksts

en: Channel authentication is used to secure the channel from unauthorized access. The authentication may be based on passphrase and digital signatures. If passphrase is set, it is required to be able to join. If channel public keys are set then only users whose public keys are listed are able to join.
lv: Kanāla autentifikācija tiek lietota, lai nodrošinātu kanālu pret  nepilnvarotu piekļuvi. Autentifikācija var būt bāzēta uz ieejas frāzes un ciparu parakstiem. Ja ieejas frāze ir iestatīta, ir vajadzīgs būt spējīgam pievienoties. Ja kanāla publiskās atslēgas ir iestatītas, tikai lietotāji, kuru publiskās atslēgas ir uzskaitītas, ir spējīgi pievienoties.

en: Channel Authentication
lv: Kanāla autentifikācija

en: Add / Remove
lv: Pievienot / noņemt

en: Group Name
lv: Grupas nosaukums

en: Passphrase
lv: Ieejas frāze

en: Please enter the %s channel private group name and passphrase.
lv: Lūdzu, ievadiet %s kanāla privātās grupas nosaukumu un ieejas frāzi.

en: Add Channel Private Group
lv: Pievienot kanāla privāto grupu

en: User Limit
lv: Lietotāju ierobežojums

en: Set user limit on channel. Set to zero to reset user limit.
lv: Iestatīt lietotāju ierobežojumu kanālam. Iestatīt uz nulli, lai atiestatītu lietotāju ierobežojumu.

en: Invite List
lv: Uzaicinājumu saraksts

en: Ban List
lv: Izraidījumu saraksts

en: Add Private Group
lv: Pievienot privāto grupu

en: Reset Permanent
lv: Atiestatīt paliekošu

en: Set Permanent
lv: Iestatīt paliekošu

en: Set User Limit
lv: Iestatīt lietotāju ierobežojumu

en: Reset Topic Restriction
lv: Atiestatīt temata ierobežojumu

en: Set Topic Restriction
lv: Iestatīt temata ierobežojumu

en: Reset Private Channel
lv: Atiestatīt privāto kanālu

en: Set Private Channel
lv: Iestatīt privāto kanālu

en: Reset Secret Channel
lv: Atiestatīt slepeno kanālu

en: Set Secret Channel
lv: Iestatīt slepeno kanālu

en: You have to join the %s channel before you are able to join the private group
lv: Jums ir jāpievienojas %s kanālam pirms jūs varat pievienoties privātajai grupai

en: Join Private Group
lv: Pievienoties privātajai grupai

en: Cannot join private group
lv: Nevar pievienot privāto grupu

en: Call Command
lv: Izsaukt komandu

en: Cannot call command
lv: Nevar izsaukt komandu

en: Unknown command
lv: Nezināma komanda

en: Secure File Transfer
lv: Droša datņu pārsūtīšana

en: Error during file transfer
lv: Kļūda datnes pārsūtīšanas laikā

en: Remote disconnected
lv: Attālinātais atvienojās

en: Permission denied
lv: Atļauja liegta

en: Key agreement failed
lv: Atslēgu vienošanās neizdevās

en: Connection timed out
lv: Savienojumam iestājās noildze

en: Creating connection failed
lv: Savienojuma izveide neizdevās

en: File transfer session does not exist
lv: Datnes pārsūtīšanas sesija nepastāv

en: No file transfer session active
lv: Nav aktīvas datnes pārsūtīšanas sesijas

en: File transfer already started
lv: Datnes pārsūtīšana jau ir sākta

en: Could not perform key agreement for file transfer
lv: Nevarēja izpildīt atslēgu vienošanos datnes pārsūtīšanai

en: Could not start the file transfer
lv: Nevar uzsākt datnes pārsūtīšanu

en: Cannot send file
lv: Nevar nosūtīt datni

en: Error occurred
lv: Radās kļūda

en: %s has changed the topic of <I>%s</I> to: %s
lv: %s nomainīja <I>%s</I> tematu uz: %s

en: <I>%s</I> set channel <I>%s</I> modes to: %s
lv: <I>%s</I> iestatīja kanāla <I>%s</I> režīmus uz: %s

en: <I>%s</I> removed all channel <I>%s</I> modes
lv: <I>%s</I> noņēma visus kanāla <I>%s</I> režīmus

en: <I>%s</I> set <I>%s's</I> modes to: %s
lv: <I>%s</I> iestatīja <I>%s</I> režīmus uz: %s

en: <I>%s</I> removed all <I>%s's</I> modes
lv: <I>%s</I> noņēma visus <I>%s</I> režīmus

en: You have been kicked off <I>%s</I> by <I>%s</I> (%s)
lv: Jūs tikāt <I>%2$s</I> izsperts ārā no <I>%1$s</I> (%3$s)

en: You have been killed by %s (%s)
lv: Jūs tikāt %s izbeigts (%s)

en: Killed by %s (%s)
lv: %s izbeigts (%s)

en: Server signoff
lv: Servera atrakstīšanās

en: Personal Information
lv: Personīgā informācija

en: Birth Day
lv: Dzimšanas diena

en: Job Role
lv: Amata loma

en: Organization
lv: Organizācija

en: Unit
lv: Vienība

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Note
lv: Piezīme

en: Join Chat
lv: Pievienoties tērzēšanai

en: You are channel founder on <I>%s</I>
lv: Jūs esat kanāla dibinātājs uz <I>%s</I>

en: Channel founder on <I>%s</I> is <I>%s</I>
lv: Kanāla dibinātājs uz <I>%s</I> ir <I>%s</I>

en: Real Name
lv: Īstais vārds

en: Status Text
lv: Statusa teksts

en: Public Key Fingerprint
lv: Publiskās atslēgas pirkstu nospiedums

en: Public Key Babbleprint
lv: Publiskās atslēgas Babbleprint

en: _More...
lv: _Vairāk...

en: Detach From Server
lv: Atdalīt no servera

en: Cannot detach
lv: Nevar atdalīt

en: Cannot set topic
lv: Nevar iestatīt tematu

en: Failed to change nickname
lv: Neizdevās nomainīt segvārdu

en: Roomlist
lv: Istabu saraksts

en: Cannot get room list
lv: Nevar iegūt istabu sarakstu

en: Network is empty
lv: Tīkls ir tukšs

en: No public key was received
lv: Netika saņemta neviena publiskā atslēga

en: Server Information
lv: Servera informācija

en: Cannot get server information
lv: Nevar iegūt servera informāciju

en: Server Statistics
lv: Servera statistika

en: Cannot get server statistics
lv: Nevar iegūt servera statistiku

en: Local server start time: %s
    Local server uptime: %s
    Local server clients: %d
    Local server channels: %d
    Local server operators: %d
    Local router operators: %d
    Local cell clients: %d
    Local cell channels: %d
    Local cell servers: %d
    Total clients: %d
    Total channels: %d
    Total servers: %d
    Total routers: %d
    Total server operators: %d
    Total router operators: %d
lv: Lokālā servera sākuma laiks: %s
    Lokālā servera darbspējas laiks: %s
    Lokālā servera klienti: %d
    Lokālā servera kanāli: %d
    Lokālā servera operatori: %d
    Lokālā maršrutētāja operatori: %d
    Lokālās šūnas klienti: %d
    Lokālās šūnas kanāli: %d
    Lokālās šūnas serveri: %d
    Pavisam klientu: %d
    Pavisam kanālu: %d
    Pavisam serveru: %d
    Pavisam maršrutētāju: %d
    Pavisam serveru operatoru: %d
    Pavisam maršrutētāju operatoru: %d

en: Network Statistics
lv: Tīkla statistika

en: Ping
lv: Ehotestēt

en: Ping failed
lv: Ehotestēšana neizdevās

en: Ping reply received from server
lv: No servera saņemta ehotestēšanas atbilde

en: Could not kill user
lv: Nevarēja izbeigt lietotāju

en: Cannot watch user
lv: Nevar novērot lietotāju

en: Resuming session
lv: Atsāk sesiju

en: Authenticating connection
lv: Nosaka autentiskumu savienojumam

en: Verifying server public key
lv: Pārbauda servera publisko atslēgu

en: Passphrase required
lv: Nepieciešama ieejas frāze

en: Received %s's public key. Your local copy does not match this key. Would you still like to accept this public key?
lv: Saņemta %s publiskā atslēga. Jūsu lokālā kopija nesakrīt ar šo atslēgu. Vai jūs joprojām vēlaties pieņemt šo publisko atslēgu?

en: Received %s's public key. Would you like to accept this public key?
lv: Saņemta %s publiskā atslēga. Vai jūs vēlaties pieņemt šo publisko atslēgu?

en: Fingerprint and babbleprint for the %s key are:
    
    %s
    %s
lv: Pirkstu nospiedums un babbleprint %s atslēgai ir:
    
    %s
    %s

en: Verify Public Key
lv: Pārbaudīt publisko atslēgu

en: _View...
lv: _Skats...

en: Unsupported public key type
lv: Neatbalstīts publiskās atslēgas tips

en: Disconnected by server
lv: Servera atvienots

en: Error connecting to SILC Server
lv: Kļūda, pievienojoties pie SILC servera

en: Key Exchange failed
lv: Atslēgu apmaiņa neizdevās

en: Authentication failed
lv: Autentifikācija neizdevās

en: Resuming detached session failed. Press Reconnect to create new connection.
lv: Atdalītās sesijas atsākšana neizdevās. Nospiediet Atkal savienoties, lai izveidotu jaunu savienojumu.

en: Performing key exchange
lv: Izpilda atslēgu apmaiņu

en: Unable to load SILC key pair
lv: Nespēj ielādēt SILC atslēgu pāri

note: Progress
en: Connecting to SILC Server
lv: Savienojas ar SILC serveri

en: Out of memory
lv: Nepietiek atmiņas

en: Unable to initialize SILC protocol
lv: Nespēj inicializēt SILC protokolu

en: Error loading SILC key pair
lv: Kļūda, ielādējot SILC atslēgu pāri

en: Download %s: %s
lv: Lejupielāde %s: %s

en: Your Current Mood
lv: Jūsu pašreizējais garastāvoklis

en: Normal
lv: Normāls

en: 
    Your Preferred Contact Methods
lv: 
    Jūsu vēlamās kontakta metodes

en: Video conferencing
lv: Video konferencēšana

en: Your Current Status
lv: Jūsu pašreizējais statuss

en: Online Services
lv: Tiešsaistes servisi

en: Let others see what services you are using
lv: Ļaut citiem redzēt, kurus pakalpojumus jūs lietojat

en: Let others see what computer you are using
lv: Ļaut citiem redzēt, kuru datoru jūs lietojat

en: Your VCard File
lv: Jūsu vCard datne

en: Timezone (UTC)
lv: Laika josla (UTC)

en: User Online Status Attributes
lv: Lietotāja tiešsaistes statusa atribūti

en: You can let other users see your online status information and your personal information. Please fill the information you would like other users to see about yourself.
lv: Jūs varat ļaut citiem lietotājiem skatīt jūsu tiešsaistes statusa informāciju un jūsu personīgo informāciju. Lūdzu, aizpildiet informāciju, kuru jūs vēlētos, lai citi lietotāji redzētu par jums.

en: Message of the Day
lv: Dienas ziņojums

en: No Message of the Day available
lv: Nav pieejams dienas ziņojums

en: There is no Message of the Day associated with this connection
lv: Nav dienas ziņojuma, kurš būtu asociēts ar šo savienojumu.

en: Create New SILC Key Pair
lv: Izveidot jaunu SILC atslēgu pāri

en: Passphrases do not match
lv: Ieejas frāzes nesakrīt

en: Key Pair Generation failed
lv: Atslēgu pāra ģenerēšana neizdevās

en: Key length
lv: Atslēgas garums

en: Public key file
lv: Publiskās atslēgas datne

en: Private key file
lv: Privātās atslēgas datne

en: Passphrase (retype)
lv: Ieejas frāze (jāievada atkārtoti)

en: Generate Key Pair
lv: Ģenerēt atslēgu pāri

en: Online Status
lv: Tiešsaistes statuss

en: View Message of the Day
lv: Skatīt dienas ziņojumu

en: Create SILC Key Pair...
lv: Izveidot SILC atslēgu pāri...

en: User <I>%s</I> is not present in the network
lv: Lietotājs <I>%s</I> nav klātesošs tīklā

en: Topic too long
lv: Pārāk garš temats

en: You must specify a nick
lv: Jums jānorāda segvārds

en: channel %s not found
lv: Kanāls %s nav atrasts

en: channel modes for %s: %s
lv: kanāla režīmi priekš %s: %s

en: no channel modes are set on %s
lv: nav uzstādītu kanāla režīmu uz %s

en: Failed to set cmodes for %s
lv: Neizdevās iestatīt kanāla režīmus priekš %s

en: Unknown command: %s, (may be a client bug)
lv: Nezināma komanda: %s, (varētu būt klienta kļūda)

en: part [channel]:  Leave the chat
lv: part [kanāls]: pamest tērzēšanu

en: leave [channel]:  Leave the chat
lv: leave [kanāls]:  pamest tērzēšanu

en: topic [&lt;new topic&gt;]:  View or change the topic
lv: topic [&lt;jauns temats&gt;]:  Skatīt vai mainīt tematu

en: join &lt;channel&gt; [&lt;password&gt;]:  Join a chat on this network
lv: join &lt;kanāls&gt; [&lt;parole&gt;]:  Pievienoties tērzēšanai šajā tīklā

en: list:  List channels on this network
lv: list:  uzskaita kanālus šajā tīklā

en: whois &lt;nick&gt;:  View nick's information
lv: whois &lt;segvārds&gt;:  Skatīt segvārda informāciju

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user
lv: msg &lt;segvārds&gt; &lt;ziņojums&gt;:  Sūtīt lietotājam privāto ziņojumu

en: query &lt;nick&gt; [&lt;message&gt;]:  Send a private message to a user
lv: query &lt;segvārds&gt; [&lt;ziņojums&gt;]:  Sūtīt lietotājam privāto ziņojumu

en: motd:  View the server's Message Of The Day
lv: motd:  Skatīt servera dienas ziņojumu

en: detach:  Detach this session
lv: detach:  atdalīt šo sesiju

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message
lv: quit [ziņojums]:  Atvienoties no servera, ar neobligātu ziņojumu

en: call &lt;command&gt;:  Call any silc client command
lv: call &lt;komanda&gt;:  Izsaukt jebkuru silc klienta komandu

en: kill &lt;nick&gt; [-pubkey|&lt;reason&gt;]:  Kill nick
lv: kill &lt;segvārds&gt; [-publiskā atslēga|&lt;iemesls&gt;]:  Izbeigt segvārdu

en: nick &lt;newnick&gt;:  Change your nickname
lv: nick &lt;jaunais segvārds&gt;:  Mainīt jūsu segvārdu.

en: whowas &lt;nick&gt;:  View nick's information
lv: whowas &lt;segvārds&gt;:  Skatīt segvārda informāciju

en: cmode &lt;channel&gt; [+|-&lt;modes&gt;] [arguments]:  Change or display channel modes
lv: cmode &lt;kanāls&gt; [+|-&lt;režīmi&gt;] [argumenti]:  Mainīt vai attēlot kanāla režīmus

en: cumode &lt;channel&gt; +|-&lt;modes&gt; &lt;nick&gt;:  Change nick's modes on channel
lv: cumode &lt;kanāls&gt; +|-&lt;režīmi&gt; &lt;segvārds&gt;:  Mainīt segvārda režīmus kanālā

en: umode &lt;usermodes&gt;:  Set your modes in the network
lv: umode &lt;lietotāja režīmi&gt;:  Uzstādiet savus režīmus tīklā

en: oper &lt;nick&gt; [-pubkey]:  Get server operator privileges
lv: oper &lt;segvārds&gt; [-publiskā atslēga]:  Iegūt servera operatora privilēģijas

en: invite &lt;channel&gt; [-|+]&lt;nick&gt;:  invite nick or add/remove from channel invite list
lv: invite &lt;kanāls&gt; [-|+]&lt;segvārds&gt;:  uzaicināt segvārdu vai pievienot/noņemt no kanāla uzaicinājumu saraksta

en: kick &lt;channel&gt; &lt;nick&gt; [comment]:  Kick client from channel
lv: kick &lt;kanāls&gt; &lt;segvārds&gt; [komentārs]:  Izspert klientu no kanāla

en: info [server]:  View server administrative details
lv: info [serveris]:  Skatīt servera administratīvās detaļas

en: ban [&lt;channel&gt; +|-&lt;nick&gt;]:  Ban client from channel
lv: ban [&lt;kanāls&gt; +|-&lt;segvārds&gt;]:  Izraidīt klientu no kanāla

en: getkey &lt;nick|server&gt;:  Retrieve client's or server's public key
lv: getkey &lt;segvārds|serveris&gt;:  Izgūt klienta vai servera publisko atslēgu

en: stats:  View server and network statistics
lv: stats:  Skatīt servera un tīkla statistiku

en: ping:  Send PING to the connected server
lv: ping:  Sūtīt PING uz savienoto serveri

en: users &lt;channel&gt;:  List users in channel
lv: users &lt;kanāls&gt;:  uzskaita kanālā esošos lietotājus

en: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;channel(s)&gt;:  List specific users in channel(s)
lv: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;kanāls(i)&gt;:  uzskaita norādītus lietotājus kanālā(os)

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary
en: SILC Protocol Plugin
lv: SILC protokola spraudnis

note: *  description
en: Secure Internet Live Conferencing (SILC) Protocol
lv: Drošās interneta dzīvās konferencēšanas (SILC) protokols

en: Network
lv: Tīkls

en: Public Key file
lv: Publiskās atslēgas datne

en: Private Key file
lv: Privātās atslēgas datne

en: Cipher
lv: Šifrs

en: Use Perfect Forward Secrecy
lv: Lietot pilnīgo tiešo slepenību (PFS)

en: Public key authentication
lv: Publiskās atslēgas autentifikācija

en: Block IMs without Key Exchange
lv: Bloķēt TZas bez atslēgu apmaiņas

en: Block messages to whiteboard
lv: Bloķēt ziņojumus uz tāfeles

en: Automatically open whiteboard
lv: Automātiski atvērt tāfeli

en: Digitally sign and verify all messages
lv: Pievienot ciparparakstu un pārbaudīt visus ziņojumus

en: Creating SILC key pair...
lv: Izveido SILC atslēgu pāri...

en: Unable to create SILC key pair
lv: Nespēj izveidot SILC atslēgu pāri

note: Hint for translators: Please check the tabulator width here and in the next strings (short strings: 2 tabs, longer strings 1 tab, sum: 3 tabs or 24 characters)
en: Real Name: 	%s
lv: Īstais vārds: 	%s

en: User Name: 	%s
lv: Lietotāja vārds: 	%s

en: Email: 		%s
lv: E-pasts: 		%s

en: Host Name: 	%s
lv: Resursdatora nosaukums: 	%s

en: Organization: 	%s
lv: Organizācija: 	%s

en: Country: 	%s
lv: Valsts: 	%s

en: Algorithm: 	%s
lv: Algoritms: 	%s

en: Key Length: 	%d bits
lv: Atslēgas garums: 	%d biti

en: Version: 	%s
lv: Versija: 	%s

en: Public Key Fingerprint:
    %s
lv: Publiskās atslēgas pirkstu nospiedums:
    %s

en: Public Key Babbleprint:
    %s
lv: Publiskās atslēgas Babbleprint:
    %s

en: Public Key Information
lv: Publiskās atslēgas informācija

en: Paging
lv: Lapošana

en: Video Conferencing
lv: Video konferencēšana

en: Computer
lv: Dators

en: Mobile Phone
lv: Mobilais tālrunis

en: PDA
lv: Plaukstdators

en: Terminal
lv: Terminālis

en: %s sent message to whiteboard. Would you like to open the whiteboard?
lv: %s nosūtīja ziņojumu uz tāfeli. Vai jūs vēlaties atvērt tāfeli?

en: %s sent message to whiteboard on %s channel. Would you like to open the whiteboard?
lv: %s nosūtīja ziņojumu uz tāfeli %s kanālā. Vai jūs vēlaties atvērt tāfeli?

en: Whiteboard
lv: Tāfele

en: No server statistics available
lv: Nav pieejama servera statistika

en: Error during connecting to SILC Server
lv: Kļūda, notiekot pievienošanai pie SILC servera

en: Failure: Version mismatch, upgrade your client
lv: Kļūme: versiju nesakritība, atjauniniet savu klientu

en: Failure: Remote does not trust/support your public key
lv: Kļūme: tālvadība neuzticas/neatbalsta jūsu publisko atslēgu

en: Failure: Remote does not support proposed KE group
lv: Kļūme: tālvadība neatbalsta ierosināto KE grupu

en: Failure: Remote does not support proposed cipher
lv: Kļūme: tālvadība neatbalsta ierosināto šifru

en: Failure: Remote does not support proposed PKCS
lv: Kļūme: tālvadība neatbalsta ierosināto PKCS

en: Failure: Remote does not support proposed hash function
lv: Kļūme: tālvadība neatbalsta ierosināto jaucējfunkciju

en: Failure: Remote does not support proposed HMAC
lv: Kļūme: tālvadība neatbalsta ierosināto HMAC

en: Failure: Incorrect signature
lv: Kļūme: nepareizs paraksts

en: Failure: Invalid cookie
lv: Kļūme: nederīga sīkdatne

en: Failure: Authentication failed
lv: Kļūme: autentifikācija neizdevās

en: Unable to initialize SILC Client connection
lv: Nespēj inicializēt SILC klienta savienojumu

en: John Noname
lv: Jānis Bezvārdainais

en: Unable to load SILC key pair: %s
lv: Nespēj ielādēt SILC atslēgu pāri: %s

en: Unable to create connection
lv: Nespēj izveidot savienojumu

en: Unknown server response
lv: Nezināma servera atbilde

en: Unable to create listen socket
lv: Nespēj izveidot klausīšanās ligzdu

en: Unable to resolve hostname
lv: Nespēj atrisināt resursdatoru

en: SIP usernames may not contain whitespaces or @ symbols
lv: SIP lietotājvārdi nedrīkst saturēt tukšumzīmes vai @ simbolus

en: SIP connect server not specified
lv: SIP savienošanas serveris nav norādīts

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version
en: SIP/SIMPLE Protocol Plugin
lv: SIP/SIMPLE protokola spraudnis

note: *  summary
en: The SIP/SIMPLE Protocol Plugin
lv: SIP/SIMPLE protokola spraudnis

en: Publish status (note: everyone may watch you)
lv: Publicēšanas statuss (piezīme: ikkatrs varētu novērot jūs)

en: Use UDP
lv: Lietot UDP

en: Use proxy
lv: Lietot starpniekserveri

en: Proxy
lv: Starpniekserveris

en: Auth User
lv: Autentifikācijas lietotājs

en: Auth Domain
lv: Autentifikācijas domēns

en: (There was an error converting this message.	 Check the 'Encoding' option in the Account Editor)
lv: (Bija kļūda, pārveidojot šo ziņojumu.	 Pārbaudiet 'Iekodējums' opciju Kontu redaktorā)

en: Unable to send to chat %s,%s,%s
lv: Nespēj nosūtīt uz tērzēšanu %s,%s,%s

en: User is offline
lv: Lietotājs ir bezsaistē

en: User
lv: Lietotājs

en: Hidden or not logged-in
lv: Paslēpies vai nav ierakstījies

en: <br>At %s since %s
lv: <br>Pie %s kopš %s

en: Anyone
lv: Visiem

en: _Class:
lv: _Klase:

en: _Recipient:
lv: _Saņēmējs:

en: Attempt to subscribe to %s,%s,%s failed
lv: Mēģinājums parakstīties uz %s,%s,%s neizdevās

en: zlocate &lt;nick&gt;: Locate user
lv: zlocate &lt;segvārds&gt;: noteikt lietotāja atrašanās vietu

en: zl &lt;nick&gt;: Locate user
lv: zl &lt;segvārds&gt;: noteikt lietotāja atrašanās vietu

en: instance &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
lv: instance &lt;instance&gt;: Iestata instanci, kura tiks lietota uz šīs klases

en: inst &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
lv: inst &lt;instance&gt;: Iestata instanci, kura tiks lietota uz šīs klases

en: topic &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
lv: topic &lt;instance&gt;: Iestata instanci, kura tiks lietota uz šīs klases

en: sub &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Join a new chat
lv: sub &lt;klase&gt; &lt;instance&gt; &lt;saņēmējs&gt;: Pievienoties jaunai tērzēšanai

en: zi &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;message,<i>instance</i>,*&gt;
lv: zi &lt;instance&gt;: Nosūtīt ziņojumu uz &lt;ziņojums,<i>instance</i>,*&gt;

en: zci &lt;class&gt; &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,*&gt;
lv: zci &lt;klase&gt; &lt;instance&gt;: Sūtīt ziņojumu uz &lt;<i>klase</i>,<i>instance</i>,*&gt;

en: zcir &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
lv: zcir &lt;klase&gt; &lt;instance&gt; &lt;saņēmējs&gt;: Nosūtīt ziņojumu uz &lt;<i>klase</i>,<i>instance</i>,<i>saņēmējs</i>&gt;

en: zir &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;MESSAGE,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
lv: zir &lt;instance&gt; &lt;saņēmējs&gt;: Sūtīt ziņojumu uz &lt;ZIŅOJUMS,<i>instance</i>,<i>saņēmējs</i>&gt;

en: zc &lt;class&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,PERSONAL,*&gt;
lv: zc &lt;klase&gt;: Sūtīt ziņojumu uz &lt;<i>klase</i>,PERSONĪGAIS,*&gt;

en: Resubscribe
lv: Atkārtoti abonēt

en: Retrieve subscriptions from server
lv: Izgūt parakstīšanās no servera

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Zephyr Protocol Plugin
lv: Zephyr protokola spraudnis

en: Use tzc
lv: Lietot tzc

en: tzc command
lv: tzc komanda

en: Export to .anyone
lv: Eksportēt uz .anyone

en: Export to .zephyr.subs
lv: Eksportēt uz .zephyr.subs

en: Import from .anyone
lv: Importēt no .anyone

en: Import from .zephyr.subs
lv: Importēt no .zephyr.subs

en: Realm
lv: Apgabals

en: Exposure
lv: Ekspozīcija

en: Encoding
lv: Iekodējums

en: Unable to create socket: %s
lv: Nespēj izveidot ligzdu: %s

en: Unable to parse response from HTTP proxy: %s
lv: Nespēj sintaktiski analizēt atbildi no HTTP starpniekservera: %s

en: HTTP proxy connection error %d
lv: HTTP starpniekservera savienojuma kļūda %d

en: Access denied: HTTP proxy server forbids port %d tunneling
lv: Piekļuve liegta: HTTP starpniekserveris aizliedz porta %d tunelēšanu

en: Error resolving %s
lv: Kļūda, atrisinot %s

en: Received invalid data on connection with server
lv: Saņemti nederīgi dati savienojumā ar serveri

en: Requesting %s's attention...
lv: Notiek %s uzmanības pieprasīšana...

en: %s has requested your attention!
lv: %s pieprasīja jūsu uzmanību!

note: * * A wrapper for purple_request_action() that uses @c Yes and @c No buttons.
en: _Yes
lv: _Jā

en: _No
lv: _Nē

note: * * A wrapper for purple_request_action() that uses @c OK and @c Cancel buttons.
en: _OK
lv: _Labi

note: * * A wrapper for purple_request_action() that uses Accept and Cancel buttons. * A wrapper for purple_request_action_with_icon() that uses Accept and Cancel * buttons.
en: _Accept
lv: _Pieņemt

note: * * The default message to use when the user becomes auto-away.
en: I'm not here right now
lv: Es šobrīd neesmu šeit

en: saved statuses
lv: saglabātie statusi

en: %s is now known as %s.
lv: %s tagad ir pazīstams kā %s.

en: %s has invited %s to the chat room %s:
    %s
lv: %s ielūdza %s uz tērzētavu %s:
    %s

en: %s has invited %s to the chat room %s
lv: %s ielūdza %s uz tērzētavu %s

en: Accept chat invitation?
lv: Vai pieņemt tērzēšanas uzaicinājumu?

note: Shortcut
en: Shortcut
lv: Saīsne

en: The text-shortcut for the smiley
lv: Teksta saīsne smaidiņam

note: Stored Image
en: Stored Image
lv: Noglabātais attēls

en: Stored Image. (that'll have to do for now)
lv: Noglabātais attēls. (tas būs jāveic tagad)

en: SSL Connection Failed
lv: SSL savienojums neizdevās

en: SSL Handshake Failed
lv: SSL rokspiešana neizdevās

en: SSL peer presented an invalid certificate
lv: SSL partneris stādīja priekšā nederīgu sertifikātu

en: Unknown SSL error
lv: Nezināma SSL kļūda

en: Unset
lv: Atiestatīt

en: Do not disturb
lv: Netraucēt

en: Invisible
lv: Neredzams

en: Extended away
lv: Paplašinātā prombūtne

en: Mobile
lv: Mobils

en: Listening to music
lv: Klausās mūziku

en: Feeling
lv: Sajūta

en: %s (%s) changed status from %s to %s
lv: %s (%s) nomainīja statusu no %s uz %s

en: %s (%s) is now %s
lv: %s (%s) tagad ir %s

en: %s (%s) is no longer %s
lv: %s (%s) vairs nav %s

en: %s became idle
lv: %s kļuva neaktīvs

en: %s became unidle
lv: %s kļuva atkal aktīvs

en: +++ %s became idle
lv: +++ %s kļuva neaktīvs

en: +++ %s became unidle
lv: +++ %s kļuva atkal aktīvs

en: Calculating...
lv: Notiek rēķināšana...

en: Unknown.
lv: Nezināms.

en: %d second | %d seconds
lv[0]: %d sekunde
lv[1]: %d sekundes
lv[2]: %d sekunžu

en: %d day | %d days
lv[0]: %d diena
lv[1]: %d dienas
lv[2]: %d dienu

en: %s, %d hour | %s, %d hours
lv[0]: %s, %d stunda
lv[1]: %s, %d stundas
lv[2]: %s, %d stundu

en: %d hour | %d hours
lv[0]: %d stunda
lv[1]: %d stundas
lv[2]: %d stundu

en: %s, %d minute | %s, %d minutes
lv[0]: %s, %d minūte
lv[1]: %s, %d minūtes
lv[2]: %s, %d minūšu

en: %d minute | %d minutes
lv[0]: %d minūte
lv[1]: %d minūtes
lv[2]: %d minūšu

en: Could not open %s: Redirected too many times
lv: Nevarēja atvērt %s: novirzīts pārāk daudz reižu

en: Unable to connect to %s
lv: Nespēj pievienoties pie %s

en: Error reading from %s: response too long (%d bytes limit)
lv: Kļūda, lasot no %s: atbilde ir pārāk gara (%d baitu ierobežojums)

en: Unable to allocate enough memory to hold the contents from %s.  The web server may be trying something malicious.
lv: Nespēj iedalīt pietiekami atmiņas, lai noturētu saturus no %s.  Tīmekļa serveris var būt, ka mēģina kaut ko ļaunprātīgu.

en: Error reading from %s: %s
lv: Kļūda, lasot no %s: %s

en: Error writing to %s: %s
lv: Kļūda, rakstot uz %s: %s

en: Unable to connect to %s: %s
lv: Nespēj pievienoties pie %s: %s

note: 10053
en: Connection interrupted by other software on your computer.
lv: Savienojums pārtraukts no citas programmatūras uz jūsu datora.

note: 10054
en: Remote host closed connection.
lv: Attālais resursdators aizvēra savienojumu.

note: 10060
en: Connection timed out.
lv: Savienojumam iestājās noildze.

note: 10061
en: Connection refused.
lv: Savienojums atteikts.

note: 10048
en: Address already in use.
lv: Adrese jau ir lietošanā.

en: Error Reading %s
lv: Kļūda, lasot %s

en: An error was encountered reading your %s.  The file has not been loaded, and the old file has been renamed to %s~.
lv: Tika sastapta kļūda, nolasot jūsu %s.  Datne netika ielādēta un vecā datne ir tika pārdēvēta uz %s~.

en: Instant Messaging Client
lv: Tūlītējās ziņojumapmaiņas klients

en: Internet Messenger
lv: Interneta ziņnesis

en: Pidgin Internet Messenger
lv: Pidgin Interneta ziņnesis

note: Build the login options frame.
en: Login Options
lv: Ierakstīšanās opcijas

en: Pro_tocol:
lv: Pro_tokols:

en: _Username:
lv: _Lietotājvārds:

en: Remember pass_word
lv: Atcerēties _paroli

note: Build the user options frame.
en: User Options
lv: Lietotāja opcijas

en: _Local alias:
lv: _Lokālais pseidonīms:

en: New _mail notifications
lv: Paziņoju_mi par jaunu pastu

note: Buddy icon
en: Use this buddy _icon for this account:
lv: Lietot šo drauga _ikonu šim kontam:

en: Ad_vanced
lv: _Paplašināti

en: Use GNOME Proxy Settings
lv: Lietot GNOME starpniekservera iestatījumus

en: Use Global Proxy Settings
lv: Lietot globālos starpniekservera iestatījumus

en: No Proxy
lv: Nav starpniekservera

en: Tor/Privacy (SOCKS5)
lv: Tor/privātums (SOCKS5)

en: Use Environmental Settings
lv: Lietot vides iestatījumus

note: This is an easter egg. It means one of two things, both intended as humourus: A) your network is really slow and you have nothing better to do than look at butterflies. B)You are looking really closely at something that shouldn't matter.
en: If you look real closely
lv: Ja jūs ieskatieties patiesi vērīgi,

note: This is an easter egg. See the comment on the previous line in the source.
en: you can see the butterflies mating
lv: jūs variet redzēt, ka tauriņi pārojās

en: Proxy _type:
lv: Starpniekservera _tips:

en: _Host:
lv: _Resursdators:

en: _Port:
lv: _Ports:

en: Pa_ssword:
lv: Pa_role:

en: Use _silence suppression
lv: Lietot klu_suma nomākšanu

en: _Voice and Video
lv: Balss un _video

en: Unable to save new account
lv: Nespēj saglabāt jaunu kontu

en: An account already exists with the specified criteria.
lv: Konts jau pastāv ar norādītajiem kritērijiem.

en: Add Account
lv: Pievienot kontu

en: _Basic
lv: _Pamata

en: Create _this new account on the server
lv: Izveido_t šo jauno kontu uz servera

en: P_roxy
lv: Sta_rpniekserveris

en: Enabled
lv: Ieslēgts

en: Protocol
lv: Protokols

en: <span size='larger' weight='bold'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no IM accounts configured. To start connecting with %s press the <b>Add...</b> button below and configure your first account. If you want %s to connect to multiple IM accounts, press <b>Add...</b> again to configure them all.
    
    You can come back to this window to add, edit, or remove accounts from <b>Accounts->Manage Accounts</b> in the Buddy List window
lv: <span size='larger' weight='bold'>Laipni lūdzam %s!</span>
    
    Jums nav konfigurētu TZ kontu. Lai sāktu savienoties ar %s, spiediet zemāk esošo pogu <b>Pievienot...</b> un konfigurējiet savu pirmo kontu. Ja jūs vēlaties %s pieslēgt vairākiem TZ kontiem, spiediet <b>Pievienot...</b> vēlreiz, lai konfigurētu tos visus.
    
    Jūs varat atgriezties pie šī loga, lai pievienotu, rediģētu vai noņemtu kontus no <b>Konti->Pārvaldīt kontus</b> draugu saraksta logā

en: <a href="viewinfo">%s</a>%s%s%s wants to add you (%s) to his or her buddy list%s%s
lv: <a href="viewinfo">%s</a>%s%s%s vēlas pievienot jūs (%s) viņa/viņas draugu sarakstam%s%s

en: %s%s%s%s wants to add you (%s) to his or her buddy list%s%s
lv: %s%s%s%s vēlas pievienot jūs (%s) viņa vai viņas draugu sarakstam%s%s

en: Send Instant Message
lv: Sūtīt tūlītējo ziņojumu

note: Buddy List
en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: The background color for the buddy list
lv: Fona krāsa draugu sarakstam

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: The layout of icons, name, and status of the buddy list
lv: Draugu saraksta ikonu, vārda un statusa izkārtojums

note: Group Note to translators: These two strings refer to the background color of a buddy list group when in its expanded state
en: Expanded Background Color
lv: Fona krāsa izvērstam

en: The background color of an expanded group
lv: Izvērstas grupas fona krāsa

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list group when in its expanded state
en: Expanded Text
lv: Izvērstais teksts

en: The text information for when a group is expanded
lv: Teksta informācija, kad grupa ir izvērsta

note: Note to translators: These two strings refer to the background color of a buddy list group when in its collapsed state
en: Collapsed Background Color
lv: Fona krāsa sakļautam

en: The background color of a collapsed group
lv: Sakļautas grupas fona krāsa

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list group when in its collapsed state
en: Collapsed Text
lv: Sakļautais teksts

en: The text information for when a group is collapsed
lv: Teksta informācija, kad grupa ir sakļauta

note: Buddy Note to translators: These two strings refer to the background color of a buddy list contact or chat room
en: Contact/Chat Background Color
lv: Kontakta/tērzēšanas fona krāsa

en: The background color of a contact or chat
lv: Kontakta vai tērzēšanas fona krāsa

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list contact when in its expanded state
en: Contact Text
lv: Kontakta teksts

en: The text information for when a contact is expanded
lv: Teksta informācija, kad kontakts ir izvērsts

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when it is online
en: Online Text
lv: Tiešsaistes teksts

en: The text information for when a buddy is online
lv: Teksta informācija, kad draugs ir tiešsaistē

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when it is away
en: Away Text
lv: Prombūtnes teksts

en: The text information for when a buddy is away
lv: Teksta informācija, kad draugs ir projām

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when it is offline
en: Offline Text
lv: Bezsaistes teksts

en: The text information for when a buddy is offline
lv: Teksta informācija, kad draugs ir bezsaistē

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when it is idle
en: Idle Text
lv: Dīkstāves teksts

en: The text information for when a buddy is idle
lv: Teksta informācija, kad draugs ir neaktīvs

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when they have sent you a new message
en: Message Text
lv: Ziņojuma teksts

en: The text information for when a buddy has an unread message
lv: Teksta informācija, kad draugam ir neizlasīts ziņojums

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when they have sent you a new message
en: Message (Nick Said) Text
lv: Ziņojuma (Segvārds teica) teksts

en: The text information for when a chat has an unread message that mentions your nickname
lv: Teksta informācija, kad tērzēšanai ir neizlasīts ziņojums, kurš piemin jūsu segvārdu

en: The text information for a buddy's status
lv: Teksta informācija drauga statusam

en: You have %d contact named %s. Would you like to merge them? | You currently have %d contacts named %s. Would you like to merge them?
lv[0]: Jums ir %d kontakts, kurš ir nosaukts %s. Vai jūs vēlaties apvienot tos?
lv[1]: Jums ir %d kontakti, kuri ir nosaukti %s. Vai jūs vēlaties apvienot tos?
lv[2]: Jums ir %d kontaktu, kuri ir nosaukti %s. Vai jūs vēlaties apvienot tos?

en: Merging these contacts will cause them to share a single entry on the buddy list and use a single conversation window. You can separate them again by choosing 'Expand' from the contact's context menu
lv: Šo kontaktu apvienošana izraisīs tiem viena ieraksta draugu sarakstā koplietošanu un viena sarunas loga lietošanu. Jūs varat atkal tos atdalīt,izvēloties "Izvērst" no kontakta konteksta izvēlnes

en: Please update the necessary fields.
lv: Lūdzu, atjauniniet nepieciešamos laukus.

en: A_ccount
lv: _Konts

en: Please enter the appropriate information about the chat you would like to join.
lv: Lūdzu, ievadiet piemērotu informāciju par tērzēšanu, kurai jūs vēlētos pievienoties.

en: Room _List
lv: Istabu _saraksts

en: _Block
lv: _Bloķēt

en: Un_block
lv: At_bloķēt

en: Move to
lv: Pārvietot uz

en: Get _Info
lv: Iegūt _informāciju

en: I_M
lv: T_Z

en: _Audio Call
lv: _Audio zvans

en: Audio/_Video Call
lv: Audio/_Video zvans

en: _Video Call
lv: _Video zvans

en: _Send File...
lv: _Sūtīt datni...

en: Add Buddy _Pounce...
lv: _Pievienot drauga reakciju...

en: View _Log
lv: Skatīt žurnā_lu

en: Hide When Offline
lv: Slēpt, kad bezsaistē

en: Show When Offline
lv: Rādīt, kad bezsaistē

en: _Alias...
lv: _Pseidonīms...

en: _Remove
lv: _Noņemt

en: Set Custom Icon
lv: Iestatīt pielāgoto ikonu

en: Remove Custom Icon
lv: Noņemt pielāgoto ikonu

en: Add _Buddy...
lv: Pievienot _draugu...

en: Add C_hat...
lv: Pievienot tē_rzēšanu...

en: _Delete Group
lv: _Dzēst grupu

en: _Rename
lv: Pā_rdēvēt

note: join button
en: _Join
lv: _Pievienoties

en: Auto-Join
lv: Automātiski pievienoties

en: Persistent
lv: Neatlaidīgs

en: _Edit Settings...
lv: R_ediģēt iestatījumus

en: _Collapse
lv: _Sakļaut

en: _Expand
lv: _Izvērst

en: /Tools/Mute Sounds
lv: /Rīki/Klusināt skaņas

en: You are not currently signed on with an account that can add that buddy.
lv: Jūs pašlaik neesat pierakstījies ar kontu, kurš var pievienot šo draugu.

note: I don't believe this can happen currently, I think * everything that calls this function checks for one of the * above node types first.
en: Unknown node type
lv: Nezināms mezgla tips

en: Please select your mood from the list
lv: Lūdzu, atlasiet savu garastāvokli no saraksta

en: Message (optional)
lv: Ziņojums (neobligāts)

en: Edit User Mood
lv: Rediģēt lietotāja garastāvokli

note: NOTE: Do not set any accelerator to Control+O. It is mapped by gtk_blist_key_press_cb to "Get User Info" on the selected buddy. Buddies menu
en: /_Buddies
lv: /_Draugi

en: /Buddies/New Instant _Message...
lv: /Draugi/Jauns tūlītējais ziņoju_ms...

en: /Buddies/Join a _Chat...
lv: /Draugi/Pievienoties _tērzēšanai...

en: /Buddies/Get User _Info...
lv: /Draugi/Iegūt lietotāja _informāciju...

en: /Buddies/View User _Log...
lv: /Draugi/Skatīt lietotāja žurnā_lu...

en: /Buddies/Sh_ow
lv: /Draugi/_Rādīt

en: /Buddies/Show/_Offline Buddies
lv: /Draugi/Rādīt/Bezsaistes draugi

en: /Buddies/Show/_Empty Groups
lv: /Draugi/Rādīt/_Tukšās grupas

en: /Buddies/Show/Buddy _Details
lv: /Draugi/Rādīt/Drauga _detaļas

en: /Buddies/Show/Idle _Times
lv: /Draugi/Rādīt/Dīks_tāves laiki

en: /Buddies/Show/_Protocol Icons
lv: /Draugi/Rādīt/_Protokola ikonas

en: /Buddies/_Sort Buddies
lv: /Draugi/Kārtot draugu_s

en: /Buddies/_Add Buddy...
lv: /Draugi/_Pievienot draugu...

en: /Buddies/Add C_hat...
lv: /Draugi/Pievienot tē_rzēšanu...

en: /Buddies/Add _Group...
lv: /Draugi/Pievienot _grupu...

en: /Buddies/_Quit
lv: /Draugi/_Iziet

note: Accounts menu
en: /_Accounts
lv: /_Konti

en: /Accounts/Manage Accounts
lv: /Konti/Pārvaldīt kontus

note: Tools
en: /_Tools
lv: /_Rīki

en: /Tools/Buddy _Pounces
lv: /Rīki/Draugu _reakcijas

en: /Tools/_Certificates
lv: /Rīki/_Sertifikāti

en: /Tools/Custom Smile_ys
lv: /Rīki/Pielāgoti _smaidiņi

en: /Tools/Plu_gins
lv: /Rīki/_Spraudņi

en: /Tools/Pr_eferences
lv: /Rīki/I_estatījumi

en: /Tools/Pr_ivacy
lv: /Rīki/Pr_ivātums

en: /Tools/Set _Mood
lv: /Rīki/Iestatīt _garastāvokli

en: /Tools/_File Transfers
lv: /Rīki/_Datņu pārsūtījumi

en: /Tools/R_oom List
lv: /Rīki/I_stabu saraksts

en: /Tools/System _Log
lv: /Rīki/Sistēmas žurnā_ls

en: /Tools/Mute _Sounds
lv: /Rīki/Klusināt _skaņas

note: Help
en: /_Help
lv: /_Palīdzība

en: /Help/Online _Help
lv: /Palīdzība/Tiešsaistes _palīdzība

en: /Help/_Build Information
lv: /Palīdzība/_Būvējuma informācija

en: /Help/_Debug Window
lv: /Palīdzība/Atkļū_došanas logs

en: /Help/De_veloper Information
lv: /Palīdzība/_Izstrādātāju informācija

en: /Help/_Plugin Information
lv: /Palīdzība/_Spraudņu informācija

en: /Help/_Translator Information
lv: /Palīdzība/_Tulkotāju informācija

en: /Help/_About
lv: /Palīdzība/P_ar

en: <b>Account:</b> %s
lv: <b>Konts:</b> %s

en: 
    <b>Occupants:</b> %d
lv: 
    <b>Iemītnieki:</b> %d

en: 
    <b>Topic:</b> %s
lv: 
    <b>Temats:</b> %s

en: (no topic set)
lv: (nav uzstādīts temats)

en: Buddy Alias
lv: Drauga pseidonīms

en: Logged In
lv: Ierakstījies

en: Last Seen
lv: Pēdējo reizi redzēts

en: Spooky
lv: Spokains

en: Awesome
lv: Satriecoši

en: Rockin'
lv: Aizraujošs

en: Total Buddies
lv: Pavisam draugi

en: Idle %dd %dh %02dm
lv: Dīkstāvē %dd %dh %02dm

en: Idle %dh %02dm
lv: Dīkstāvē %dh %02dm

en: Idle %dm
lv: Dīkstāvē %dm

en: /Buddies/New Instant Message...
lv: /Draugi/Jauns tūlītējais ziņojums...

en: /Buddies/Join a Chat...
lv: /Draugi/Pievienoties tērzēšanai...

en: /Buddies/Get User Info...
lv: /Draugi/Iegūt lietotāja informāciju...

en: /Buddies/Add Buddy...
lv: /Draugi/Pievienot draugu...

en: /Buddies/Add Chat...
lv: /Draugi/Pievienot tērzēšanu...

en: /Buddies/Add Group...
lv: /Draugi/Pievienot grupu...

en: /Tools/Privacy
lv: /Rīki/Privātums

en: /Tools/Room List
lv: /Rīki/Istabu saraksts

en: %d unread message from %s
     | %d unread messages from %s
lv[0]: %d nelasīts ziņojums no %s
lv[1]: %d nelasīti ziņojumi no %s
lv[2]: %d nelasītu ziņojumu no %s

en: Manually
lv: Pašrocīgi

en: By status
lv: Pēc statusa

en: By recent log activity
lv: Pēc nesenās žurnāla darbības

en: %s disconnected
lv: %s atvienojās

en: %s disabled
lv: %s izslēgts

en: Reconnect
lv: Atkal savienoties

en: Re-enable
lv: Atkal ieslēgt

en: SSL FAQs
lv: SSL BUJ

en: Welcome back!
lv: Laipni lūdzam atpakaļ!

en: %d account was disabled because you signed on from another location: | %d accounts were disabled because you signed on from another location:
lv[0]: %d konts tika izslēgts tāpēc, ka jūs pierakstījāties no citas atrašanās vietas:
lv[1]: %d konti tika izslēgti tāpēc, ka jūs pierakstījāties no citas atrašanās vietas:
lv[2]: %d kontu tika izslēgti tāpēc, ka jūs pierakstījāties no citas atrašanās vietas:

en: <b>Username:</b>
lv: <b>Lietotājvārds:</b>

en: <b>Password:</b>
lv: <b>Parole:</b>

en: _Login
lv: _Ierakstīties

en: /Accounts
lv: /Konti

note: Translators: Please maintain the use of -> and <- to refer to menu heirarchy
en: <span weight='bold' size='larger'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no accounts enabled. Enable your IM accounts from the <b>Accounts</b> window at <b>Accounts->Manage Accounts</b>. Once you enable accounts, you'll be able to sign on, set your status, and talk to your friends.
lv: <span weight='bold' size='larger'>Laipni lūdzam %s!</span>
    
    Jums nav ieslēgtu kontu. Ieslēdziet savus TZ kontus no <b>Konti</b> loga pie <b>Konti->Pārvaldīt kontus</b>. Tiklīdz jūs ieslēgsiet kontus, jūs būsiet spējīgs pierakstīties, iestatīt savu statusu un sarunāties ar saviem draugiem.

note: set the Show Offline Buddies option. must be done * after the treeview or faceprint gets mad. -Robot101
en: /Buddies/Show/Offline Buddies
lv: /Draugi/Rādīt/Bezsaistes draugi

en: /Buddies/Show/Empty Groups
lv: /Draugi/Rādīt/Tukšās grupas

en: /Buddies/Show/Buddy Details
lv: /Draugi/Rādīt/Drauga detaļas

en: /Buddies/Show/Idle Times
lv: /Draugi/Rādīt/Dīkstāves laiki

en: /Buddies/Show/Protocol Icons
lv: /Draugi/Rādīt/Protokola ikonas

en: Add a buddy.
lv: Pievienot draugu.

en: Buddy's _username:
lv: Dra_uga lietotājvārds:

en: (Optional) A_lias:
lv: (Neob_ligāts) pseidonīms:

en: (Optional) _Invite message:
lv: (Neobligāts) Uza_icinājuma ziņojums:

en: Add buddy to _group:
lv: Pievienot draugu pie  _grupas:

en: This protocol does not support chat rooms.
lv: Šis protokols neatbalsta tērzētavas.

en: You are not currently signed on with any protocols that have the ability to chat.
lv: Jūs pašlaik neesat pierakstījies ar jebkādu protokolu, kuram ir spēja tērzēt.

en: Please enter an alias, and the appropriate information about the chat you would like to add to your buddy list.
lv: Lūdzu, ievadiet pseidonīmu un piemērotu informāciju par tērzēšanu, kuru jūs vēlētos pievienot savu draugu sarakstam.

en: A_lias:
lv: Psei_donīms:

en: _Group:
lv: _Grupa:

en: Automatically _join when account connects
lv: Automātiski _pievienoties, kad konts savienojās

en: _Remain in chat after window is closed
lv: _Palikt tērzēšanā pēc tam, kad logs ir aizvērts

en: Please enter the name of the group to be added.
lv: Lūdzu, ievadiet nosaukumu grupai, kura tiks pievienota.

en: Enable Account
lv: Ieslēgt kontu

en: <PurpleMain>/Accounts/Enable Account
lv: <PurpleMain>/Konti/Ieslēgt kontu

en: <PurpleMain>/Accounts/
lv: <PurpleMain>/Konti/

en: _Edit Account
lv: R_ediģēt kontu

en: Set _Mood...
lv: Iestatīt _garastāvokli...

en: No actions available
lv: Nav pieejamu darbību

en: _Disable
lv: _Izslēgts

en: /Tools
lv: /Rīki

en: /Buddies/Sort Buddies
lv: /Draugi/Kārtot draugus

en: Type the host name for this certificate.
lv: Ierakstiet resursdatora nosaukumu šim sertifikātam.

note: Widget creation function
en: SSL Servers
lv: SSL serveri

en: Supported debug options are: plugins, version
lv: Atbalstītās atkļūdošanas opcijas ir: spraudņi, versija

en: Unknown command.
lv: Nezināma komanda.

en: That buddy is not on the same protocol as this chat.
lv: Šis draugs nav uz tā paša protokola, uz kura šī tērzēšana.

en: You are not currently signed on with an account that can invite that buddy.
lv: Jūs pašlaik neesat pierakstījies ar kontu, kurš var uzaicināt šo draugu.

en: Invite Buddy Into Chat Room
lv: Uzaicināt draugu tērzētavā

en: _Buddy:
lv: _Draugs:

en: _Message:
lv: Ziņoju_ms:

en: <h1>Conversation with %s</h1>
lv: <h1>Saruna ar %s</h1>

en: Save Conversation
lv: Saglabāt sarunu

en: Un-Ignore
lv: Atsaukt ignorēšanu

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Get Away Message
lv: Iegūt prombūtnes ziņojumu

en: Last Said
lv: Pēdējo reizi teica

en: Unable to save icon file to disk.
lv: Nespēj saglabāt ikonas datni uz diska.

en: Save Icon
lv: Saglabāt ikonu

en: Animate
lv: Animēt

en: Hide Icon
lv: Slēpt ikonu

en: Save Icon As...
lv: Saglabāt ikonu kā...

en: Set Custom Icon...
lv: Iestatīt pielāgoto ikonu...

en: Change Size
lv: Mainīt izmēru

en: Show All
lv: Rādīt visus

note: Conversation menu
en: /_Conversation
lv: /_Saruna

en: /Conversation/New Instant _Message...
lv: /Draugi/Jauns tūlītējais ziņojums...

en: /Conversation/Join a _Chat...
lv: /Saruna/Pievienoties _tērzēšanai...

en: /Conversation/_Find...
lv: /Saruna/_Atrast...

en: /Conversation/View _Log
lv: /Saruna/Skatīt žurnā_lu

en: /Conversation/_Save As...
lv: /Saruna/_Saglabāt kā...

en: /Conversation/Clea_r Scrollback
lv: /Saruna/Attī_rīt ritināšanas atmiņu

en: /Conversation/M_edia
lv: /Saruna/M_edijs

en: /Conversation/Media/_Audio Call
lv: /Saruna/Medijs/_Audio zvans

en: /Conversation/Media/_Video Call
lv: /Saruna/Medijs/_Video zvans

en: /Conversation/Media/Audio\/Video _Call
lv: /Saruna/Medijs/Audio\/Video _zvans

en: /Conversation/Se_nd File...
lv: /Saruna/_Sūtīt datni...

en: /Conversation/Get _Attention
lv: /Saruna/Iegūt uzm_anību

en: /Conversation/Add Buddy _Pounce...
lv: /Saruna/Pievienot drauga _reakciju...

en: /Conversation/_Get Info
lv: /Saruna/Ie_gūt informāciju

en: /Conversation/In_vite...
lv: /Saruna/_Uzaicināt...

en: /Conversation/M_ore
lv: /Saruna/_Vairāk

en: /Conversation/Al_ias...
lv: /Saruna/Pse_idonīms...

en: /Conversation/_Block...
lv: /Saruna/_Bloķēt...

en: /Conversation/_Unblock...
lv: /Saruna/_Atbloķēt...

en: /Conversation/_Add...
lv: /Saruna/_Pievienot...

en: /Conversation/_Remove...
lv: /Saruna/_Noņemt...

en: /Conversation/Insert Lin_k...
lv: /Saruna/Ievietot _saiti...

en: /Conversation/Insert Imag_e...
lv: /Saruna/Ievietot _attēlu...

en: /Conversation/_Close
lv: /Saruna/_Aizvērt

note: Options
en: /_Options
lv: /_Opcijas

en: /Options/Enable _Logging
lv: /Opcijas/Ieslēgt saglabāšanu žurnā_lā

en: /Options/Enable _Sounds
lv: /Opcijas/Ieslēgt _skaņas

en: /Options/Show Formatting _Toolbars
lv: /Opcijas/Rādīt formatēšanas rīkjoslas

en: /Options/Show Ti_mestamps
lv: /Opcijas/Rādīt _laikspiedogus

en: /Conversation/More
lv: /Saruna/Vairāk

en: /Options
lv: /Opcijas

note: The menubar has been deactivated. Make sure the 'More' submenu is regenerated next time * the 'Conversation' menu pops up. Make sure the 'Conversation -> More' menuitems are regenerated whenever * the 'Conversation' menu pops up because the entries can change after the * conversation is created.
en: /Conversation
lv: /Saruna

en: /Conversation/View Log
lv: /Saruna/Skatīt žurnālu

en: /Conversation/Media/Audio Call
lv: /Saruna/Medijs/Audio zvans

en: /Conversation/Media/Video Call
lv: /Saruna/Medijs/Video zvans

en: /Conversation/Media/Audio\/Video Call
lv: /Saruna/Medijs/Audio\/Video zvans

en: /Conversation/Send File...
lv: /Saruna/Sūtīt datni...

en: /Conversation/Get Attention
lv: /Saruna/Iegūt uzmanību

en: /Conversation/Add Buddy Pounce...
lv: /Saruna/Pievienot drauga reakciju...

en: /Conversation/Get Info
lv: /Saruna/Iegūt informāciju

en: /Conversation/Invite...
lv: /Saruna/Uzaicināt...

en: /Conversation/Alias...
lv: /Saruna/Pseidonīms...

en: /Conversation/Block...
lv: /Saruna/Bloķēt...

en: /Conversation/Unblock...
lv: /Saruna/Atbloķēt...

en: /Conversation/Add...
lv: /Saruna/Pievienot...

en: /Conversation/Remove...
lv: /Saruna/Noņemt...

en: /Conversation/Insert Link...
lv: /Saruna/Ievietot saiti...

en: /Conversation/Insert Image...
lv: /Saruna/Ievietot attēlu...

en: /Options/Enable Logging
lv: /Opcijas/Ieslēgt saglabāšanu žurnā_lā

en: /Options/Enable Sounds
lv: /Opcijas/Ieslēgt skaņas

en: /Options/Show Formatting Toolbars
lv: /Opcijas/Rādīt formatēšanas _rīkjoslas

en: /Options/Show Timestamps
lv: /Opcijas/Rādīt laikspiedogus

en: User is typing...
lv: Lietotājs raksta...

en: 
    %s has stopped typing
lv: 
    %s pārstāja rakstīt

note: Build the Send To menu
en: S_end To
lv: Sū_tīt uz

en: _Send
lv: _Sūtīt

note: Setup the label telling how many people are in the room.
en: 0 people in room
lv: 0 cilvēku istabā

en: Close Find bar
lv: Aizvērt atrašanas joslu

en: Find:
lv: Atrast:

en: %d person in room | %d people in room
lv[0]: %d cilvēks istabā
lv[1]: %d cilvēki istabā
lv[2]: %d cilvēku istabā

en: Typing
lv: Raksta

en: Stopped Typing
lv: Pārstāja rakstīt

en: Nick Said
lv: Segvārds teica

en: Unread Messages
lv: Neizlasītie ziņojumi

en: New Event
lv: Jauns notikums

en: The account has disconnected and you are no longer in this chat. You will automatically rejoin the chat when the account reconnects.
lv: Konts atvienojās un jūs vairs neesat šajā tērzēšanā. Kad konts atkal savienosies, jūs automātiski atkārtoti pievienosieties tērzēšanai.

en: clear: Clears all conversation scrollbacks.
lv: clear: attīra visas sarunas ritināšanas atmiņas.

en: Confirm close
lv: Apstiprināt aizvēršanu

en: You have unread messages. Are you sure you want to close the window?
lv: Jums ir neizlasīti ziņojumi. Vai jūs tiešām vēlaties aizvērt logu?

en: Close other tabs
lv: Aizvērt citas cilnes

en: Close all tabs
lv: Aizvērt visas cilnes

en: Detach this tab
lv: Atdalīt šo cilni

en: Close this tab
lv: Aizvērt šo cilni

en: Close conversation
lv: Aizvērt sarunu

en: Last created window
lv: Pēdējais izveidotais logs

en: Separate IM and Chat windows
lv: Atdalīt TZ un tērzēšanas logus

en: New window
lv: Jauns logs

en: By group
lv: Pēc grupas

en: By account
lv: Pēc konta

en: Find
lv: Atrašana

en: _Search for:
lv: _Meklēt pēc:

en: Save Debug Log
lv: Saglabāt atkļūdošanas žurnālu

en: Invert
lv: Invertēt

en: Highlight matches
lv: Izcelt atbilstības

en: _Icon Only
lv: Tikai _ikonu

en: _Text Only
lv: Tikai _tekstu

en: _Both Icon & Text
lv: _Gan ikonu, gan tekstu

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Right click for more options.
lv: Labais peles klikšķis priekš vairāk opcijām.

en: Level
lv: Līmenis

en: Select the debug filter level.
lv: Atlasiet atkļūdošanas filtra līmeni.

en: All
lv: Visu

en: Misc
lv: Dažādi

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Error
lv: Kļūda

en: Fatal Error
lv: Fatāla kļūda

en: lead developer
lv: vadošais izstrādātājs

en: win32 port
lv: win32 pielāgojums

en: artist
lv: izpildītājs

en: maintainer
lv: uzturētājs

en: libfaim maintainer
lv: libfaim uzturētājs

en: webmaster
lv: tīmekļa pārzinis

note: If "lazy bum" translates literally into a serious insult, use something else or omit it.
en: hacker and designated driver [lazy bum]
lv: urķis un nozīmētais vadītājs [slinkais dibens]

en: voice and video
lv: balss un video

en: support
lv: atbalsts

en: support/QA
lv: atbalsts/kvalitātes nodrošināšana

en: original author
lv: sākotnējais autors

en: Senior Contributor/QA
lv: Vecākais atbalstītājs/kvalitātes nodrošināšana

en: Afrikaans
lv: Afrikandu

en: Arabic
lv: Arābu

en: Assamese
lv: Asamiešu

en: Asturian
lv: Astūriešu

en: Belarusian Latin
lv: Baltkrievu latīņu

en: Bulgarian
lv: Bulgāru

en: Bengali
lv: Bengāļu

en: Bengali-India
lv: Bengāļu (Indija)

en: Breton
lv: Bretoņu

en: Bosnian
lv: Bosniešu

en: Catalan
lv: Katalāņu

en: Valencian-Catalan
lv: Katalāņu (Valensija)

en: Czech
lv: Čehu

en: Danish
lv: Dāņu

en: German
lv: Vācu

en: Dzongkha
lv: Dzongke

en: Greek
lv: Grieķu

en: Australian English
lv: Austrālijas angļu

en: British English
lv: Britu angļu

en: Canadian English
lv: Kanādas angļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Argentine Spanish
lv: Argentīnas spāņu

en: Estonian
lv: Igauņu

en: Basque
lv: Basku

en: Persian
lv: Persiešu

en: Finnish
lv: Somu

en: Irish
lv: Īru

en: Galician
lv: Galisiešu

en: Gujarati
lv: Gudžaratu

en: Gujarati Language Team
lv: Gudžaratu valodas komanda

en: Hebrew
lv: Ivrits

en: Croatian
lv: Horvātu

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Italian
lv: Itāļu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Georgian
lv: Gruzīnu

en: Ubuntu Georgian Translators
lv: Ubuntu gruzīnu tulkotāji

en: Kazakh
lv: Kazahu

en: Khmer
lv: Khmeru

en: Kannada
lv: Kannadu

en: Kannada Translation team
lv: Kannadu valodas komanda

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Kashmiri
lv: Kašmiriešu

en: Kurdish
lv: Kurdu

en: Kurdish (Sorani)
lv: Kurdu (Sorani)

en: Lithuanian
lv: Lietuviešu

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Meadow Mari
lv: Pļavas mariešu

en: Macedonian
lv: Maķedoniešu

en: Malay
lv: Malajiešu

en: Malayalam
lv: Malajalu

en: Mongolian
lv: Mongoļu

en: Marathi
lv: Marathu

en: Burmese
lv: Birmiešu

en: Bokmål Norwegian
lv: Norvēģu būkmols

en: Nepali
lv: Nepāliešu

en: Dutch, Flemish
lv: Nīderlandiešu, flāmu

en: Norwegian Nynorsk
lv: Norvēģu jaunnorvēģu

en: Occitan
lv: Oksitāņu

en: Oriya
lv: Oriju

en: Punjabi
lv: Pandžabu

en: Polish
lv: Poļu

en: Portuguese
lv: Portugāļu

en: Portuguese-Brazil
lv: Portugāļu (Brazīlija)

en: Pashto
lv: Puštu

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Russian
lv: Krievu

en: Sindhi
lv: Sindhu

en: Slovak
lv: Slovāku

en: Slovenian
lv: Slovēņu

en: Albanian
lv: Albāņu

en: Serbian
lv: Serbu

en: Serbian Latin
lv: Serbu latīņu

en: Sinhala
lv: Singāļu

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Swahili
lv: Svahili

en: Tamil
lv: Tamilu

en: Thai
lv: Taju

en: Tatar
lv: Tatāru

en: Ukranian
lv: Ukraiņu

en: Uzbek
lv: Uzbeku

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: Simplified Chinese
lv: Ķīniešu vienkāršotā

en: Hong Kong Chinese
lv: Honkongas ķīniešu

en: Traditional Chinese
lv: Ķīniešu tradicionālā

en: Amharic
lv: Amharu

en: French
lv: Franču

en: Armenian
lv: Armēņu

en: Lao
lv: Laosiešu

en: Turkish
lv: Turku

en: T.M.Thanh and the Gnome-Vi Team
lv: T.M.Thanh un Gnome-Vi komanda

en: %s is a messaging client based on libpurple which is capable of connecting to multiple messaging services at once.  %s is written in C using GTK+.  %s is released, and may be modified and redistributed,  under the terms of the GPL version 2 (or later).  A copy of the GPL is distributed with %s.  %s is copyrighted by its contributors, a list of whom is also distributed with %s.  There is no warranty for %s.<BR><BR>
lv: %s ir ziņojumapmaiņas klients, kurš bāzēts uz libpurple, kurš ir spējīgs pievienoties vairākiem ziņojumapmaiņas pakalpojumiem uzreiz. %s ir rakstīts C, lietojot GTK+. %s ir izlaists un var tikt modificēts un izplatīts tālāk, ievērojot GPL versijas 2 (vai vēlākas) noteikumus. GPL kopija ir izplatīta kopā ar %s. %s ir aizsargāts ar autortiesībām no tā atbalstītājiem, saraksts ar kuriem arī ir izplatīts ar %s. %s nav garantijas.<BR><BR>

en: About %s
lv: Par %s

en: Build Information
lv: Būvējuma informācija

note: End of not to be translated section
en: %s Build Information
lv: %s būvējuma informācija

en: Current Developers
lv: Pašreizējie izstrādātāji

en: Crazy Patch Writers
lv: Trakie ielāpu rakstītāji

en: Retired Developers
lv: Atvaļinātie izstrādātāji

en: Retired Crazy Patch Writers
lv: Atvaļinātie trakie ielāpu rakstītāji

en: %s Developer Information
lv: %s izstrādātāju informācija

en: Current Translators
lv: Pašreizējie tulkotāji

en: Past Translators
lv: Agrākie tulkotāji

en: %s Translator Information
lv: %s tulkotāja informācija

en: %s Plugin Information
lv: %s spraudņu informācija

en: Plugin Information
lv: Spraudņu informācija

en: _Name
lv: _Nosaukums

en: _Account
lv: _Konts

en: Get User Info
lv: Iegūt lietotāja informāciju

en: Please enter the username or alias of the person whose info you would like to view.
lv: Lūdzu, ievadiet lietotājvārdu vai pseidonīmu personai, kuras informāciju jūs vēlētos apskatīt.

en: View User Log
lv: Skatīt lietotāja žurnālu

en: Alias Contact
lv: Pseidonīma kontakts

en: Enter an alias for this contact.
lv: Ievadiet šī kontakta pseidonīmu.

en: Enter an alias for %s.
lv: Ievadiet %s pseidonīmu.

en: Alias Buddy
lv: Pseidonīma draugs

en: Alias Chat
lv: Pseidonīma tērzēšana

en: Enter an alias for this chat.
lv: Ievadiet šīs tērzēšanas pseidonīmu.

en: You are about to remove the contact containing %s and %d other buddy from your buddy list.  Do you want to continue? | You are about to remove the contact containing %s and %d other buddies from your buddy list.  Do you want to continue?
lv[0]: Jūs gatavojaties noņemt kontaktu, kurš satur %s un %d citu draugu, no sava draugu saraksta.  Vai jūs vēlaties turpināt?
lv[1]: Jūs gatavojaties noņemt kontaktu, kurš satur %s un %d citus draugus, no sava draugu saraksta.  Vai jūs vēlaties turpināt?
lv[2]: Jūs gatavojaties noņemt kontaktu, kurš satur %s un %d citu draugu, no sava draugu saraksta.  Vai jūs vēlaties turpināt?

en: Remove Contact
lv: Noņemt kontaktu

en: _Remove Contact
lv: _Noņemt kontaktu

en: You are about to merge the group called %s into the group called %s. Do you want to continue?
lv: Jūs gatavojaties sapludināt grupu, kura nosaukta %s, iekš grupas, kura nosaukta %s. Vai jūs vēlaties turpināt?

en: Merge Groups
lv: Apvienot grupas

en: _Merge Groups
lv: _Apvienot grupas

en: You are about to remove the group %s and all its members from your buddy list.  Do you want to continue?
lv: Jūs gatavojaties noņemt grupu %s un visus tās biedrus no sava draugu saraksta.  Vai jūs vēlaties turpināt?

en: Remove Group
lv: Noņemt grupu

en: _Remove Group
lv: _Noņemt grupu

en: You are about to remove %s from your buddy list.  Do you want to continue?
lv: Jūs gatavojaties noņemt %s no sava draugu saraksta.  Vai jūs vēlaties turpināt?

en: Remove Buddy
lv: Noņemt draugu

en: _Remove Buddy
lv: _Noņemt draugu

en: You are about to remove the chat %s from your buddy list.  Do you want to continue?
lv: Jūs gatavojaties noņemt tērzēšanu %s no sava draugu saraksta.  Vai jūs vēlaties turpināt?

en: Remove Chat
lv: Noņemt tērzēšanu

en: _Remove Chat
lv: _Noņemt tērzēšanu

en: Right-click for more unread messages...
lv: Veiciet labo klikšķi, lai iegūtu vairāk neizlasīto ziņojumu...

en: _Change Status
lv: _Mainīt statusu

en: Show Buddy _List
lv: Rādīt draugu _sarakstu

en: _Unread Messages
lv: Neizlasītie ziņoj_umi

en: New _Message...
lv: Jauns ziņoju_ms...

en: _Accounts
lv: _Konti

en: Plu_gins
lv: _Spraudņi

en: Pr_eferences
lv: I_estatījumi

en: Mute _Sounds
lv: Klusināt _skaņas

en: _Blink on New Message
lv: _Mirkšķināt pie jauna ziņojuma

en: _Quit
lv: _Iziet

en: Not started
lv: Nav sākts

en: <b>Receiving As:</b>
lv: <b>Saņem kā:</b>

en: <b>Receiving From:</b>
lv: <b>Saņem no:</b>

en: <b>Sending To:</b>
lv: <b>Sūta uz:</b>

en: <b>Sending As:</b>
lv: <b>Sūta kā:</b>

en: There is no application configured to open this type of file.
lv: Nav lietotne, kura būtu konfigurēta, lai atvērtu šāda tipa datni.

en: An error occurred while opening the file.
lv: Notika kļūda, kamēr atvēra datni.

en: Error launching %s: %s
lv: Kļūda, palaižot %s: %s

en: Error running %s
lv: Kļūda, darbinot %s

en: Process returned error code %d
lv: Process atgrieza kļūdas kodu %d

en: Filename:
lv: Datnes nosaukums:

en: Local File:
lv: Lokālā datne:

en: Speed:
lv: Ātrums:

en: Time Elapsed:
lv: Laiks pagājis:

en: Time Remaining:
lv: Laiks atlicis:

en: Close this window when all transfers _finish
lv: Aizvērt šo logu, kad visas pārsūtīšanas ir _pabeigtas

en: C_lear finished transfers
lv: _Attīrīt pabeigtās pārsūtīšanas

note: "Download Details" arrow
en: File transfer _details
lv: Datnes pārsūtīšanas _detaļas

en: Paste as Plain _Text
lv: Ielīmēt kā vienkāršu _tekstu

en: _Reset formatting
lv: Atiestatīt fo_rmatēšanu

en: Disable _smileys in selected text
lv: Izslēgt _smaidiņus atlasītajā tekstā

en: Hyperlink color
lv: Hipersaites krāsa

en: Color to draw hyperlinks.
lv: Krāsa, kurā zīmēt hipersaites.

en: Hyperlink visited color
lv: Apmeklētās hipersaites krāsa

en: Color to draw hyperlink after it has been visited (or activated).
lv: Krāsa, kurā zīmēt hipersaiti pēc tam, kad tā ir tikusi apmeklēta (vai aktivizēta).

en: Hyperlink prelight color
lv: Hipersaites priekšgaismošanas krāsa

en: Color to draw hyperlinks when mouse is over them.
lv: Krāsa, kurā zīmēt hipersaites, kad pele ir virs tām.

en: Sent Message Name Color
lv: Nosūtītā ziņojuma nosaukuma krāsa

en: Color to draw the name of a message you sent.
lv: Krāsa, kurā zīmēt ziņojuma, kuru jūs nosūtījāt, nosaukumu.

en: Received Message Name Color
lv: Saņemtā ziņojuma nosaukuma krāsa

en: Color to draw the name of a message you received.
lv: Krāsa, kurā zīmēt ziņojuma, kuru jūs saņēmāt, nosaukumu.

en: "Attention" Name Color
lv: "Uzmanības" nosaukuma krāsa

en: Color to draw the name of a message you received containing your name.
lv: Krāsa, kurā zīmēt jūsu vārdu saturošu ziņojuma, kuru jūs saņēmāt, nosaukumu.

en: Action Message Name Color
lv: Darbības ziņojuma nosaukuma krāsa

en: Color to draw the name of an action message.
lv: Krāsa, kurā zīmēt darbības ziņojuma nosaukumu.

en: Action Message Name Color for Whispered Message
lv: Darbības ziņojuma nosaukuma krāsa čukstētajam ziņojumam

en: Color to draw the name of a whispered action message.
lv: Krāsa, kurā zīmēt čukstētā darbības ziņojuma nosaukumu.

en: Whisper Message Name Color
lv: Čukstu ziņojuma nosaukuma krāsa

en: Color to draw the name of a whispered message.
lv: Krāsa, kurā zīmēt čukstētā ziņojuma nosaukumu.

en: Typing notification color
lv: Rakstīšanas paziņošanas krāsa

en: The color to use for the typing notification
lv: Krāsa, kuru lietot rakstīšanas paziņošanai

en: Typing notification font
lv: Rakstīšanas paziņošanas fonts

en: The font to use for the typing notification
lv: Fonts, kuru lietot rakstīšanas paziņošanai

en: Enable typing notification
lv: Ieslēgt rakstīšanas paziņošanu

en: <span size='larger' weight='bold'>Unrecognized file type</span>
    
    Defaulting to PNG.
lv: <span size='larger' weight='bold'>Neatpazīts datnes tips</span>
    
    Noklusējās uz PNG.

en: <span size='larger' weight='bold'>Error saving image</span>
    
    %s
lv: <span size='larger' weight='bold'>Kļūda, saglabājot attēlu</span>
    
    %s

en: Save Image
lv: Saglabāt attēlu

en: _Save Image...
lv: _Saglabāt attēlu...

en: _Add Custom Smiley...
lv: Pievienot pielāgotu sm_aidiņu...

en: Select Font
lv: Atlasiet fontu

en: Select Text Color
lv: Atlasiet teksta krāsu

en: Select Background Color
lv: Atlasiet fona krāsu

en: _URL
lv: Vietrādis _URL

en: _Description
lv: _Apraksts

en: Please enter the URL and description of the link that you want to insert. The description is optional.
lv: Lūdzu, ievadiet saites, kuru jūs vēlaties ievietot, vietrādi URL un aprakstu. Apraksts ir neobligāts.

en: Please enter the URL of the link that you want to insert.
lv: Lūdzu, ievadiet saites, kuru jūs vēlaties ievietot, vietrādi URL.

en: Insert Link
lv: Ievietot saiti

en: _Insert
lv: _Ievietot

en: Failed to store image: %s
lv: Neizdevās noglabāt attēlu: %s

en: Insert Image
lv: Ievietot attēlu

en: This smiley is disabled because a custom smiley exists for this shortcut:
     %s
lv: Šis smaidiņš ir izslēgts tāpēc, ka pielāgotais smaidiņš pastāv šai saīsnei:
     %s

en: Smile!
lv: Smaids!

en: _Manage custom smileys
lv: Pārvaldīt pielāgotos s_maidiņus

en: This theme has no available smileys.
lv: Šim motīvam nav pieejamu smaidiņu.

en: _Font
lv: _Fonts

en: Group Items
lv: Grupēt vienumus

en: Ungroup Items
lv: Atgrupēt vienumus

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Underline
lv: Pasvītrot

en: Strikethrough
lv: Pārsvītrot

en: Increase Font Size
lv: Palielināt fonta izmēru

en: Decrease Font Size
lv: Samazināt fonta izmēru

en: Font Face
lv: Fontu saime

en: Foreground Color
lv: Priekšplāna krāsa

en: Reset Formatting
lv: Atiestatīt formatēšanu

en: Insert IM Image
lv: Ievietot TZ attēlu

en: Insert Smiley
lv: Ievietot smaidiņu

en: Send Attention
lv: Sūtīt uzmanību

en: <b>_Bold</b>
lv: <b>_Treknraksts</b>

en: <i>_Italic</i>
lv: <i>_Kursīvs</i>

en: <u>_Underline</u>
lv: <u>_Pasvītrot</u>

en: <span strikethrough='true'>Strikethrough</span>
lv: <span strikethrough='true'>Pārsvītrot</span>

en: <span size='larger'>_Larger</span>
lv: <span size='larger'>_Lielāks</span>

en: _Normal
lv: _Normāls

en: <span size='smaller'>_Smaller</span>
lv: <span size='smaller'>Mazāk_s</span>

note: If we want to show the formatting for the following items, we would * need to update them when formatting changes. The above items don't need * no updating nor nothin'
en: _Font face
lv: _Fonu saime

en: Foreground _color
lv: _Priekšplāna krāsa

en: Bac_kground color
lv: _Fona krāsa

en: _Image
lv: _Attēls

en: _Link
lv: _Saite

en: _Horizontal rule
lv: _Horizontālā robežsvītra

en: _Smile!
lv: _Smaids!

en: _Attention!
lv: Uzm_anība!

en: Log Deletion Failed
lv: Žurnāla dzēšana neizdevās

en: Check permissions and try again.
lv: Pārbaudiet atļaujas un mēģiniet vēlreiz.

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation with %s which started at %s?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties neatgriezeniski dzēst sarunas ar %s žurnālu, kurš sākās pie %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation in %s which started at %s?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties neatgriezeniski dzēst sarunas iekš %s žurnālu, kurš sākās pie %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the system log which started at %s?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties neatgriezeniski dzēst sistēmas žurnālu, kurš sākās pie %s?

en: Delete Log?
lv: Vai dzēst žurnālu?

en: Delete Log...
lv: Dzēst žurnālu...

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation in %s on %s</span>
lv: <span size='larger' weight='bold'>Saruna iekš %s uz %s</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation with %s on %s</span>
lv: <span size='larger' weight='bold'>Saruna ar %s uz %s</span>

note: Steal the "HELP" response and use it to trigger browsing to the logs folder
en: _Browse logs folder
lv: _Pārlūkot žurnālu mapi

en: %s %s. Try `%s -h' for more information.
lv: %s %s. Mēģiniet `%s -h', lai iegūtu vairāk informācijas.

en: Usage: %s [OPTION]...
lv: Lietojums: %s [OPCIJA]...

en: use DIR for config files
lv: lietot DIR konfigurācijas datnēm

en: print debugging messages to stdout
lv: drukāt atkļūdošanas ziņojumus uz stdout

en: force online, regardless of network status
lv: piespiest tiešsaisti, neņemot vērā tīkla statusu

en: display this help and exit
lv: attēlot šo palīdzību un iziet

en: allow multiple instances
lv: atļaut vairākas instances

en: don't automatically login
lv: neierakstīties automātiski

en: enable specified account(s) (optional argument NAME
                          specifies account(s) to use, separated by commas.
                          Without this only the first account will be enabled).
lv: ieslēgt norādīto(s) kontus(s) (neobligātais arguments VĀRDS
                          norāda kontu(s), kuru(s) lietot, atdalītu(s) ar komatiem.
                          Bez šī tikai pirmais konts tiks ieslēgts).

en: X display to use
lv: X displejs, kuru lietot

en: display the current version and exit
lv: attēlot pašreizējo versiju un iziet

en: %s %s has segfaulted and attempted to dump a core file.
    This is a bug in the software and has happened through
    no fault of your own.
    
    If you can reproduce the crash, please notify the developers
    by reporting a bug at:
    %ssimpleticket/
    
    Please make sure to specify what you were doing at the time
    and post the backtrace from the core file.  If you do not know
    how to get the backtrace, please read the instructions at
    %swiki/GetABacktrace
lv: %s %s ir cietis segmentācijas kļūdu un mēģināja izmest kodola datni.
    Šī ir kļūda programmatūrā un ir notikusi bez jūsu pašu vainas.
    
    Ja jūs varat reproducēt avāriju, lūdzu paziņojiet izstrādātājiem, ziņojot kļūdu pie:
    %ssimpleticket/
    
    Lūdzu, pārliecinieties, ka norādāt, ko jūs darījāt tajā brīdī
    un izlieciet atpakaļceļu no kodola datnes.  Ja jūs nezināt,
    kā iegūt atpakaļceļu, lūdzu, izlasiet instrukcijas pie
    %swiki/GetABacktrace

en: Exiting because another libpurple client is already running.
lv: Notiek iziešana tāpēc, ka cits libpurple klients jau darbojās.

en: _Media
lv: _Medijs

en: _Hangup
lv: _Nolikt klausuli

en: Media error
lv: Medija kļūda

en: %s wishes to start an audio/video session with you.
lv: %s vēlas ar jums uzsākt audio/video sesiju.

en: %s wishes to start a video session with you.
lv: %s vēlas ar jums uzsākt video sesiju.

en: Incoming Call
lv: Ienākošs zvans

en: _Hold
lv: _Aizturēt

en: _Pause
lv: _Pauzēt

en: _Mute
lv: _Klusināt

en: %s has %d new message. | %s has %d new messages.
lv[0]: %s ir %d jauns ziņojums.
lv[1]: %s ir %d jauni ziņojumi.
lv[2]: %s ir %d jaunu ziņojumu.

en: <b>%d new email.</b> | <b>%d new emails.</b>
lv[0]: <b>%d jauns e-pasts.</b>
lv[1]: <b>%d jauni e-pasts.</b>
lv[2]: <b>%d jaunu e-pastu.</b>

en: The browser command "%s" is invalid.
lv: Pārlūka komanda "%s" ir nederīga.

en: Unable to open URL
lv: Nespēj atvērt vietrādi URL

en: Error launching "%s": %s
lv: Kļūda, palaižot "%s": %s

en: The 'Manual' browser command has been chosen, but no command has been set.
lv: 'Pašrocīgā' pārlūka komanda tika izvēlēta, bet neviena komanda netika iestatīta.

en: Unable to open URL: the 'Manual' browser command seems invalid.
lv: Nespēj atvērt vietrādi URL: 'Pašrocīgā' pārlūka komanda, liekas, ir nederīga.

en: No message
lv: Nav ziņojuma

en: Open All Messages
lv: Atvērt visus ziņojumus

en: <span weight="bold" size="larger">You have mail!</span>
lv: <span weight="bold" size="larger">Jūs esat saņēmis vēstuli!</span>

en: New Pounces
lv: Jaunas reakcijas

note: Translators: Make sure you translate "Dismiss" differently than "close"!  This string is used in the "You have pounced" dialog that appears when one of your Buddy Pounces is triggered.  In this context "Dismiss" means "I acknowledge that I've seen that this pounce was triggered--remove it from this 
en: Dismiss
lv: Noraidīt

en: <span weight="bold" size="larger">You have pounced!</span>
lv: <span weight="bold" size="larger">Jūs esat saņēmis reakciju!</span>

en: The following plugins will be unloaded.
lv: Sekojoši spraudņi tiks izlādēti.

en: Multiple plugins will be unloaded.
lv: Tiks izlādēti vairāki spraudņi.

en: Unload Plugins
lv: Izlādēt spraudņus

en: Could not unload plugin
lv: Nevarēja izlādēt spraudni

en: The plugin could not be unloaded now, but will be disabled at the next startup.
lv: Spraudnis nevarēja tikt izlādēts tagad, bet tas tiks izslēgts pie nākošās sāknēšanas.

en: <span foreground="red" weight="bold">Error: %s
    Check the plugin website for an update.</span>
lv: <span foreground="red" weight="bold">Kļūda: %s
    Pārbaudiet spraudņa tīmekļa vietni pēc atjauninājuma.</span>

en: Author
lv: Autors

en: <b>Written by:</b>
lv: <b>Sarakstījis:</b>

en: <b>Web site:</b>
lv: <b>Tīmekļa vietne:</b>

en: <b>Filename:</b>
lv: <b>Datnes nosaukums:</b>

en: Configure Pl_ugin
lv: Konfigurēt spra_udni

en: <b>Plugin Details</b>
lv: <b>Spraudņa detaļas</b>

en: Select a file
lv: Atlasiet datni

en: Modify Buddy Pounce
lv: Pārveidot drauga reakciju

en: _Account:
lv: _Konts:

en: _Buddy name:
lv: _Drauga vārds:

en: Si_gns on
lv: _Pierakstās

en: Signs o_ff
lv: _Atrakstās

en: Goes a_way
lv: Iet _projām

en: Ret_urns from away
lv: A_tgriežas no prombūtnes

en: Becomes _idle
lv: Paliek neaktīvs

en: Is no longer i_dle
lv: Vairs nav n_eaktīvs

en: Starts _typing
lv: Sāk raks_tīt

en: P_auses while typing
lv: P_auzē, kamēr raksta

en: Stops t_yping
lv: Pārstāj _rakstīt

en: Sends a _message
lv: Sūta ziņoju_mu

en: Ope_n an IM window
lv: _Atvērt TZ logu

en: _Pop up a notification
lv: _Parādīt uznirstošo paziņojumu

en: Send a _message
lv: Sūtīt ziņoju_mu

en: E_xecute a command
lv: I_zpildīt komandu

en: P_lay a sound
lv: Ats_kaņot skaņu

en: Brows_e...
lv: Pār_lūkot...

en: Br_owse...
lv: Pārlūk_ot...

en: Pre_view
lv: Priekš_skatījums

en: P_ounce only when my status is not Available
lv: _Reakcija tikai tad, kad mans statuss nav “Pieejams”

en: _Recurring
lv: Pe_riodisks

en: Pounce Target
lv: Reakcijas mērķis

en: Started typing
lv: Sāka rakstīt

en: Paused while typing
lv: Pauzēja, kamēr rakstīja

en: Signed on
lv: Pierakstījās

en: Returned from being idle
lv: Atgriezies no dīkstāves

en: Returned from being away
lv: Atgriezies no prombūtnes

en: Stopped typing
lv: Pārstāja rakstīt

en: Signed off
lv: Atrakstījās

en: Became idle
lv: Kļuva neaktīvs

en: Went away
lv: Devās projām

en: Sent a message
lv: Nosūtīt ziņojumu

en: Unknown.... Please report this!
lv: Nezināms... Lūdzu, par šo ziņojiet!

en: (Custom)
lv: (Pielāgots)

en: The default Pidgin sound theme
lv: Noklusējuma Pidgin skaņas motīvs

en: The default Pidgin buddy list theme
lv: Noklusējuma Pidgin draugu saraksta motīvs

en: The default Pidgin status icon theme
lv: Noklusējuma Pidgin statusa ikonu motīvs

en: Theme failed to unpack.
lv: Motīvam neizdevās atpakoties.

en: Theme failed to load.
lv: Motīvam neizdevās ielādēties.

en: Theme failed to copy.
lv: Motīvam neizdevās kopēties.

en: Theme Selections
lv: Motīvu atlases

note: Instructions
en: Select a theme that you would like to use from the lists below.
    New themes can be installed by dragging and dropping them onto the theme list.
lv: Atlasiet motīvu, kuru jūs vēlētos lietot no zemāk esošajiem sarakstiem.
    Jauni motīvi var tikt instalēti, velkot un nometot tos uz motīvu saraksta.

en: Buddy List Theme:
lv: Draugu saraksta motīvs:

en: Status Icon Theme:
lv: Statusa ikonu motīvs:

en: Sound Theme:
lv: Skaņas motīvs:

en: Smiley Theme:
lv: Smaidiņu motīvs:

en: Keyboard Shortcuts
lv: Tastatūras saīsnes

en: Cl_ose conversations with the Escape key
lv: _Aizvērt sarunas ar atsoļa taustiņu

note: System Tray
en: System Tray Icon
lv: Sistēmas ikonjoslas ikona

en: _Show system tray icon:
lv: Rādīt _sistēmas ikonjoslas ikonu:

en: On unread messages
lv: Uz neizlasītajiem ziņojumiem

en: Conversation Window
lv: Sarunas logs

en: _Hide new IM conversations:
lv: _Slēpt jaunās TZ sarunas:

en: When away
lv: Kad projām

en: Minimi_ze new conversation windows
lv: Minimi_zēt jaunu sarunu logus

note: All the tab options!
en: Tabs
lv: Cilnes

en: Show IMs and chats in _tabbed windows
lv: Rādīt TZus un tērzēšanas logos ar _cilnēm

en: Show close b_utton on tabs
lv: Rādīt aizvēršanas pog_u uz cilnēm

en: _Placement:
lv: _Novietojums:

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Left
lv: Kreisā

en: Right
lv: Labā

en: Left Vertical
lv: Kreisā vertikālā

en: Right Vertical
lv: Labā vertikālā

en: N_ew conversations:
lv: _Jaunas sarunas:

en: Show _formatting on incoming messages
lv: Rādīt _formatēšanu ienākošajos ziņojumos

en: Close IMs immediately when the tab is closed
lv: Aizvērt TZas tūlīt, kad cilne ir aizvērta

en: Show _detailed information
lv: Rādīt _detalizētu informāciju

en: Enable buddy ic_on animation
lv: Ieslēgt drauga ik_onas animāciju

en: _Notify buddies that you are typing to them
lv: _Paziņot draugiem, kad jūs rakstāt tiem

en: Highlight _misspelled words
lv: Izcelt _kļūdaini uzrakstītus vārdus

en: Use smooth-scrolling
lv: Lietot gludo ritināšanu

en: F_lash window when IMs are received
lv: Mirdzināt _logu, kad tiek saņemti TZi

en: Resize incoming custom smileys
lv: Mainīt izmēru ienākošajiem pielāgotajiem smaidiņiem

en: Maximum size:
lv: Maksimuma izmērs:

en: Minimum input area height in lines:
lv: Minimuma ievades apgabala augstums rindās:

en: Font
lv: Fonts

en: Use font from _theme
lv: Lietot fontu no mo_tīva

en: Conversation _font:
lv: Sarunas _fonts:

en: Default Formatting
lv: Noklusējuma formatēšana

en: This is how your outgoing message text will appear when you use protocols that support formatting.
lv: Šādi izskatīsies jūsu izejošā ziņojuma teksts, kad jūs lietosiet protokolus, kuri atbalsta formatēšanu.

en: Cannot start proxy configuration program.
lv: Nevar sākt starpniekservera konfigurācijas programmu.

en: Cannot start browser configuration program.
lv: Nevar sākt pārlūka konfigurācijas programmu.

en: Use _automatically detected IP address: %s
lv: Lietot _automātiski noteikto IP adresi: %s

en: IP Address
lv: IP adrese

en: ST_UN server:
lv: ST_UN serveris:

en: <span style="italic">Example: stunserver.org</span>
lv: <span style="italic">Piemērs: stunserver.org</span>

en: Public _IP:
lv: Publiskā _IP:

en: Ports
lv: Porti

en: _Enable automatic router port forwarding
lv: I_eslēgt automātisko maršrutētāja portu pāradresēšanu

en: _Manually specify range of ports to listen on:
lv: _Pašrocīgi norādiet diapazonu portiem, uz kuriem klausīties:

en: _Start:
lv: _Sākums:

en: _End:
lv: B_eigas:

note: TURN server
en: Relay Server (TURN)
lv: Retranslēšanas serveris (TURN)

en: _TURN server:
lv: _TURN serveris:

en: _UDP Port:
lv: _UDP ports:

en: T_CP Port:
lv: T_CP ports:

en: Use_rname:
lv: Lietotājvā_rds:

en: Pass_word:
lv: Pa_role:

note: Do not move the line below.  Code below expects gnome-open to be in * this list immediately after xdg-open!
en: Desktop Default
lv: Darbvirsmas noklusētais

en: GNOME Default
lv: GNOME noklusētais

en: Manual
lv: Pašrocīgā

en: Browser Selection
lv: Pārlūka atlase

en: Browser preferences are configured in GNOME preferences
lv: Pārlūku iestatījumi tiek konfigurēti GNOME iestatījumos

en: <b>Browser configuration program was not found.</b>
lv: <b>Pārlūka konfigurācijas programma netika atrasta.</b>

en: Configure _Browser
lv: Konfigurēt _pārlūku

en: _Browser:
lv: _Pārlūks:

en: _Open link in:
lv: _Atvērt saiti iekš:

en: Browser default
lv: Pārlūka noklusētais

en: Existing window
lv: Pastāvošs logs

en: New tab
lv: Jauna cilne

en: _Manual:
    (%s for URL)
lv: _Pašrocīgā:
    (%s priekš vietrāža URL)

en: Proxy Server
lv: Starpniekserveris

en: Proxy preferences are configured in GNOME preferences
lv: Starpniekserveru iestatījumi tiek konfigurēti GNOME iestatījumos

en: <b>Proxy configuration program was not found.</b>
lv: <b>Starpniekservera konfigurācijas programma netika atrasta.</b>

en: Configure _Proxy
lv: Konfigurēt star_pniekserveri

note: This is a global option that affects SOCKS4 usage even with * account-specific proxy settings
en: Use remote _DNS with SOCKS4 proxies
lv: Lietot attālo _DNS ar SOCKS4 starpniekserveriem

en: Proxy t_ype:
lv: Starpniekservera _tips:

en: No proxy
lv: Nav starpniekservera

en: P_ort:
lv: P_orts:

en: User_name:
lv: _Lietotājvārds:

en: Log _format:
lv: Žurnāla _formāts:

en: Log all _instant messages
lv: Reģ_istrēt žurnālā visus tūlītējos ziņojumus

en: Log all c_hats
lv: _Reģistrēt žurnālā visas tērzēšanas

en: Log all _status changes to system log
lv: Reģistrēt sistēmas žurnālā visas _statusu izmaiņas

en: Sound Selection
lv: Skaņas atlase

en: Quietest
lv: Klusākais

en: Quieter
lv: Klusāks

en: Quiet
lv: Kluss

en: Loud
lv: Skaļs

en: Louder
lv: Skaļāks

en: Loudest
lv: Skaļākais

en: _Method:
lv: _Metode:

en: Console beep
lv: Konsoles pīkstiens

en: No sounds
lv: Nav skaņu

en: Sound c_ommand:
    (%s for filename)
lv: Skaņas k_omanda:
    (%s datnes nosaukumam)

en: M_ute sounds
lv: Kl_usināt skaņas

en: Sounds when conversation has _focus
lv: Skaņas, kad sarunai ir _fokuss

en: _Enable sounds:
lv: I_eslēgt skaņas:

en: V_olume:
lv: _Skaļums:

en: Play
lv: Atskaņot

en: _Browse...
lv: _Pārlūkot...

en: _Reset
lv: _Atiestatīt

en: _Report idle time:
lv: _Ziņot par dīkstāves laiku:

en: Based on keyboard or mouse use
lv: Balstoties uz tastatūras vai peles lietošanu

en: _Minutes before becoming idle:
lv: _Minūtes pirms paliek neaktīvs:

en: Change to this status when _idle:
lv: Mainīt uz šo statusu, kad _neaktīvs:

en: _Auto-reply:
lv: _Automātiskā-atbilde:

en: When both away and idle
lv: Kad ir gan prombūtnē, gan dīkstāvē

note: Signon status stuff
en: Status at Startup
lv: Statuss pie sāknēšanas

en: Use status from last _exit at startup
lv: Lietot statusu no pēdējās izi_ešanas pie sāknēšanas

en: Status to a_pply at startup:
lv: Statuss, kuru _pielietot pie sāknēšanas:

en: Silence threshold: %d%%
lv: Klusuma slieksnis: %d%%

en: Volume:
lv: Skaļums:

en: Test Audio
lv: Testēt audio

en: Test Video
lv: Testēt video

en: _Device
lv: _Ierīce

en: Input
lv: Ievade

en: Output
lv: Izvade

en: Interface
lv: Saskarne

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Status / Idle
lv: Statuss / dīkstāve

en: Themes
lv: Motīvi

en: Voice/Video
lv: Balss/Video

en: Allow all users to contact me
lv: Atļaut visiem lietotājiem sazināties ar mani

en: Allow only the users on my buddy list
lv: Atļaut tikai lietotājus manā draugu sarakstā

en: Allow only the users below
lv: Atļaut tikai lietotājus zemāk

en: Block all users
lv: Bloķēt visus lietotājus

en: Block only the users below
lv: Bloķēt tikai lietotājus zemāk

en: Privacy
lv: Privātums

en: Changes to privacy settings take effect immediately.
lv: Izmaiņas privātuma iestatījumos stāsies spēkā tūlīt.

en: Set privacy for:
lv: Iestatīt privātumu priekš:

note: Remove All button
en: Remove Al_l
lv: Noņemt v_isus

en: Permit User
lv: Atļaut lietotāju

en: Type a user you permit to contact you.
lv: Ierakstiet lietotāju, kuram jūs atļaujat sazināties ar sevi.

en: Please enter the name of the user you wish to be able to contact you.
lv: Lūdzu, ievadiet lietotāja, kuram jūs vēlat būt spējīgam sazināties ar jums, vārdu.

en: _Permit
lv: _Atļaut

en: Allow %s to contact you?
lv: Vai atļaut %s sazināties ar mani?

en: Are you sure you wish to allow %s to contact you?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties atļaut %s sazināties ar sevi?

en: Block User
lv: Bloķēt lietotāju

en: Type a user to block.
lv: Ierakstiet lietotāju, kuru bloķēt.

en: Please enter the name of the user you wish to block.
lv: Lūdzu, ievadiet vārdu lietotājam, kuru jūs vēlaties bloķēt.

en: Block %s?
lv: Vai bloķēt %s?

en: Are you sure you want to block %s?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties bloķēt %s?

en: Apply
lv: Pielietot

en: That file already exists
lv: Šāda datne jau eksistē

en: Would you like to overwrite it?
lv: Vai jūs vēlaties to pārrakstīt?

en: Overwrite
lv: Pārrakstīt

en: Choose New Name
lv: Izvēlieties jaunu nosaukumu

en: Select Folder...
lv: Atlasiet mapi...

en: Test image
lv: Testēt attēlu

en: Select window
lv: Atlasīt logu

en: Use monitor
lv: Lietot monitoru

en: Unknown output
lv: Nezināma izvade

en: _Add
lv: _Pievienot

note: list button
en: _Get List
lv: Ie_gūt sarakstu

note: add button
en: _Add Chat
lv: _Pievienot tērzēšanu

en: Are you sure you want to delete the selected saved statuses?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties dzēst atlasītos saglabātos statusus?

note: Use button
en: _Use
lv: _Lietot

en: Title already in use.  You must choose a unique title.
lv: Nosaukums jau ir lietošanā. Jums jāizvēlas unikāls nosaukums.

en: Different
lv: Atšķirīgs

en: _Title:
lv: Virsraks_ts:

en: _Status:
lv: _Statuss:

note: Different status message expander
en: Use a _different status for some accounts
lv: _Dažiem kontiem lietot atšķirīgu statusu

note: Save and Use button
en: Sa_ve and Use
lv: _Saglabāt un lietot

en: Status for %s
lv: Statuss priekš %s

en: A custom smiley for '%s' already exists.  Please use a different shortcut.
lv: Pielāgotais smaidiņš priekš '%s' jau pastāv. Lūdzu, lietojiet atšķirīgu saīsni.

en: Custom Smiley
lv: Pielāgots smaidiņš

en: Duplicate Shortcut
lv: Dublēt saīsni

en: Edit Smiley
lv: Rediģēt smaidiņu

en: Add Smiley
lv: Pievienot smaidiņu

en: _Image:
lv: _Attēls:

note: Shortcut text
en: S_hortcut text:
lv: _Saīsnes teksts:

en: Smiley
lv: Smaidiņš

en: Shortcut Text
lv: Saīsnes teksts

en: Custom Smiley Manager
lv: Pielāgoto smaidiņu pārvaldnieks

en: Select Buddy Icon
lv: Atlasiet drauga ikonu

en: Click to change your buddyicon for this account.
lv: Klikšķiniet, lai mainītu savu drauga ikonu šim kontam.

en: Click to change your buddyicon for all accounts.
lv: Klikšķiniet, lai mainītu savu drauga ikonu visiem kontiem.

en: Waiting for network connection
lv: Gaida tīkla savienojumu

en: New status...
lv: Jauns statuss...

en: Saved statuses...
lv: Saglabātie statusi...

en: Status Selector
lv: Statusa atlasītājs

en: The following error has occurred loading %s: %s
lv: Ir notikusi sekojoša kļūda, ielādējot %s: %s

en: Failed to load image
lv: Neizdevās ielādēt attēlu

en: Cannot send folder %s.
lv: Nevar nosūtīt mapi %s.

en: %s cannot transfer a folder. You will need to send the files within individually.
lv: %s nevar pārsūtīt mapi. Jums vajadzēs nosūtīt iekšpus esošās datnes individuāli.

en: You have dragged an image
lv: Jūs pavilkāt attēlu

en: You can send this image as a file transfer, embed it into this message, or use it as the buddy icon for this user.
lv: Jūs varat nosūtīt šo attēlu kā datnes pārsūtījumu, iegult to šajā ziņojumā vai lietot to kā drauga ikonu šim lietotājam.

en: Set as buddy icon
lv: Iestatīt kā drauga ikonu

en: Send image file
lv: Sūtīt attēla datni

en: Insert in message
lv: Ievietot ziņojumā

en: Would you like to set it as the buddy icon for this user?
lv: Vai jūs vēlaties to iestatīt kā drauga ikonu šim lietotājam?

en: You can send this image as a file transfer, or use it as the buddy icon for this user.
lv: Jūs varat nosūtīt šo attēlu kā datnes pārsūtījumu vai lietot to kā drauga ikonu šim lietotājam.

en: You can insert this image into this message, or use it as the buddy icon for this user
lv: Jūs varat ievietot šo attēlu šajā ziņojumā vai lietot to kā drauga ikonu šim lietotājam

note: I don't know if we really want to do anything here.  Most of * the desktop item types are crap like "MIME Type" (I have no * clue how that would be a desktop item) and "Comment"... * nothing we can really send.  The only logical one is * "Application," but do we really want to send a binary and * no
en: Cannot send launcher
lv: Nevar nosūtīt palaidēju

en: You dragged a desktop launcher. Most likely you wanted to send the target of this launcher instead of this launcher itself.
lv: Jūs pavilkāt darbvirsmas palaidēju. Visticamāk, jūs vēlējāties nosūtīt šī palaidēja mērķi, nevis pašu palaidēju.

en: <b>File:</b> %s
    <b>File size:</b> %s
    <b>Image size:</b> %dx%d
lv: <b>Datne:</b> %s
    <b>Datnes izmērs:</b> %s
    <b>Attēla izmērs:</b> %dx%d

note: Label
en: Buddy Icon
lv: Drauga ikona

en: The file '%s' is too large for %s.  Please try a smaller image.
lv: Datne '%s' ir pārāk liela priekš %s.  Lūdzu, mēģiniet mazāku attēlu.

en: Icon Error
lv: Ikonas kļūda

en: Could not set icon
lv: Nevarēja iestatīt ikonu

en: _Open Link
lv: _Atvērt saiti

en: _Copy Link Location
lv: _Kopēt saites vietu

en: _Copy Email Address
lv: _Kopēt e-pasta adresi

en: _Open File
lv: Atvē_rt datni

en: Open _Containing Directory
lv: Atvērt _saturošo datņu katalogu

en: Save File
lv: Saglabāt datni

en: _Play Sound
lv: _Atskaņot skaņu

en: _Save File
lv: _Saglabāt datni

en: Do you really want to clear?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties attīrīt?

en: Select color
lv: Atlasiet krāsu

en: _Alias
lv: _Pseidonīms

en: Close _tabs
lv: Aizvēr_t cilnes

en: _Get Info
lv: Ie_gūt informāciju

en: _Invite
lv: Uza_icināt

en: _Modify...
lv: _Pārveidot...

en: _Add...
lv: _Pievienot...

en: _Open Mail
lv: _Atvērt pastu

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: Pidgin Tooltip
lv: Pidgin paskaidre

en: Pidgin smileys
lv: Pidgin smaidiņi

en: none
lv: nekas

en: Selecting this disables graphical emoticons.
lv: Šī atlasīšana izslēdz grafiskās emocijikonas.

en: Small
lv: Mazs

en: Smaller versions of the default smileys
lv: Noklusēto smaidiņu mazākas versijas

en: Response Probability:
lv: Atbildes varbūtība:

en: Statistics Configuration
lv: Statistikas konfigurācija

note: msg_difference spinner
en: Maximum response timeout:
lv: Maksimuma atbildes noildze:

en: minutes
lv: minūtes

note: last_seen spinner
en: Maximum last-seen difference:
lv: Maksimuma pēdējoreiz-redzēts atšķirība:

note: threshold spinner
en: Threshold:
lv: Slieksnis:

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Contact Availability Prediction
lv: Kontakta pieejamības paredzēšana

note: *< name *< version
en: Contact Availability Prediction plugin.
lv: Kontakta pieejamības paredzēšanas spraudnis.

note: *  summary
en: Displays statistical information about your buddies' availability
lv: Attēlo statistisko informāciju par jūsu drauga pieejamību

en: Buddy is idle
lv: Draugs ir neaktīvs

en: Buddy is away
lv: Draugs ir projām

en: Buddy is "extended" away
lv: Draugs ir "paplašinātajā" prombūtnē

note: Not used yet.
en: Buddy is mobile
lv: Draugs ir mobils

en: Buddy is offline
lv: Draugs ir bezsaistē

en: Point values to use when...
lv: Punktu vērtības, kuras lietot, kad...

en: The buddy with the <i>largest score</i> is the buddy who will have priority in the contact.
lv: Draugs ar <i>lielāko punktu skaitu</i> ir draugs, kuram būs pirmtiesības saziņā.

en: Use last buddy when scores are equal
lv: Lietot pēdējo draugu, kad punktu skaits ir vienāds

en: Point values to use for account...
lv: Punktu vērtības, kuras lietot kontam...

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Contact Priority
lv: Kontakta prioritāte

note: *< name *< version *< summary
en: Allows for controlling the values associated with different buddy states.
lv: Atļauj kontrolēt vērtības, kuras asociētas ar atšķirīgiem draugu stāvokļiem.

note: *< description
en: Allows for changing the point values of idle/away/offline states for buddies in contact priority computations.
lv: Atļauj izmainīt dīkstāves/prombūtnes/bezsaistes stāvokļu punktu vērtības draugiem kontaktu prioritāšu skaitļošanās.

en: Conversation Colors
lv: Sarunas krāsas

en: Customize colors in the conversation window
lv: Pielāgot krāsas sarunas logā

en: Error Messages
lv: Kļūdu ziņojumi

en: Highlighted Messages
lv: Izceltie ziņojumi

en: System Messages
lv: Sistēmas ziņojumi

en: Sent Messages
lv: Nosūtītie ziņojumi

en: Received Messages
lv: Saņemtie ziņojumi

en: Select Color for %s
lv: Atlasiet krāsu priekš %s

en: General
lv: Vispārīgi

en: Ignore incoming format
lv: Ignorēt ienākošo formātu

en: Apply in Chats
lv: Pielietot tērzēšanās

en: Apply in IMs
lv: Pielietot TZos

note: Note to translators: The string "Enter an XMPP Server" is asking the user to type the name of an XMPP server which will then be queried
en: Server name request
lv: Servera nosaukuma pieprasījums

en: Enter an XMPP Server
lv: Ievadiet XMPP serveri

en: Select an XMPP server to query
lv: Atlasīt XMPP serveri, kuru vaicāt

en: Find Services
lv: Atrast pakalpojumus

en: Add to Buddy List
lv: Pievienot draugu sarakstam

en: Gateway
lv: Vārteja

en: Directory
lv: Datņu katalogs

en: PubSub Collection
lv: PubSub krājums

en: PubSub Leaf
lv: PubSub lapa

en: Other
lv: Citi

en: 
    <b>Description:</b>
lv: 
    <b>Apraksts:</b>

note: Create the window.
en: Service Discovery
lv: Pakalpojumu atklāšana

en: _Browse
lv: _Pārlūkot

en: Server does not exist
lv: Serveris nepastāv

en: Server does not support service discovery
lv: Serveris neatbalsta pakalpojumu atklāšanu

en: XMPP Service Discovery
lv: XMPP pakalpojumu atklāšana

en: Allows browsing and registering services.
lv: Atļauj pakalpojumu pārlūkošanu un reģistrēšanu.

en: This plugin is useful for registering with legacy transports or other XMPP services.
lv: Šis spraudnis ir noderīgs reģistrēšanai ar mantojuma transportiem vai citiem XMPP pakalpojumiem.

en: By conversation count
lv: Pēc sarunu skaita

en: Conversation Placement
lv: Sarunas novietojums

note: Translators: "New conversations" should match the text in the preferences dialog and "By conversation count" should be the same text used above
en: Note: The preference for "New conversations" must be set to "By conversation count".
lv: Note: iestatījumam priekš "Jaunas sarunas" vajag tikt iestatītam uz "Pēc sarunu skaita".

en: Number of conversations per window
lv: Sarunu skaits uz logu

en: Separate IM and Chat windows when placing by number
lv: Atdalīt TZ un tērzēšanas logus, kad izliek pēc numura

note: *< name *< version
en: Extra conversation placement options.
lv: Papildu sarunas novietojuma opcijas.

note: *< summary *  description
en: Restrict the number of conversations per windows, optionally separating IMs and Chats
lv: Ierobežot sarunu skaitu uz logiem, neobligāti atdalot TZas un tērzēšanas

note: Configuration frame
en: Mouse Gestures Configuration
lv: Peles žestu konfigurācija

en: Middle mouse button
lv: Vidējā peles poga

en: Right mouse button
lv: Labā peles poga

note: "Visual gesture display" checkbox
en: _Visual gesture display
lv: _Vizuālā žestu attēlošana

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Mouse Gestures
lv: Peles žesti

note: *< name *< version *  summary
en: Provides support for mouse gestures
lv: Nodrošina atbalstu peles žestiem

note: *  description
en: Allows support for mouse gestures in conversation windows. Drag the middle mouse button to perform certain actions:
     • Drag down and then to the right to close a conversation.
     • Drag up and then to the left to switch to the previous conversation.
     • Drag up and then to the right to switch to the next conversation.
lv: Atļauj atbalstu peles žestiem sarunu logos. Pavelciet vidējo peles pogu, lai izpildītu noteiktas darbības:
     • Pavelciet uz leju un tad pa labi, lai aizvērtu sarunu.
     • Pavelciet uz augšu un tad pa kreisi, lai pārslēgtos uz iepriekšējo sarunu.
     • Pavelciet uz augšu un tad pa labi, lai pārslēgtos uz nākošo sarunu.

en: Instant Messaging
lv: Tūlītēja ziņojumapmaiņa

note: Add the label.
en: Select a person from your address book below, or add a new person.
lv: Atlasiet personu no savas adrešu grāmatas zemāk vai pievienojiet jaunu personu.

en: Group:
lv: Grupa:

note: "New Person" button
en: New Person
lv: Jauna persona

note: "Select Buddy" button
en: Select Buddy
lv: Atlasiet draugu

note: Add the label.
en: Select a person from your address book to add this buddy to, or create a new person.
lv: Atlasiet personu no savas adrešu grāmatas, pie kuras pievienot šo draugu, vai izveidojiet jaunu personu.

note: Add the expander
en: User _details
lv: Lietotāja _detaļas

note: "Associate Buddy" button
en: _Associate Buddy
lv: _Asociēt draugu

en: Unable to send email
lv: Nespēj nosūtīt e-pastu

en: The evolution executable was not found in the PATH.
lv: Evolution izpildāmā datne netika atrasta iekš PATH.

en: An email address was not found for this buddy.
lv: Šim draugam netika atrasta e-pasta adrese.

en: Add to Address Book
lv: Pievienot adrešu grāmatai

en: Send Email
lv: Sūtīt e-pastu

note: Configuration frame
en: Evolution Integration Configuration
lv: Evolution integrācijas konfigurācija

note: Label
en: Select all accounts that buddies should be auto-added to.
lv: Atlasīt visus kontus, pie kuriem draugiem vajadzētu tikt automātiski pievienotiem.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Evolution Integration
lv: Evolution integrācija

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides integration with Evolution.
lv: Nodrošina integrāciju ar Evolution.

en: Please enter the person's information below.
lv: Lūdzu, ievadiet personas informāciju zemāk.

en: Please enter the buddy's username and account type below.
lv: Lūdzu, zemāk ievadiet drauga lietotājvārdu un konta tipu.

en: Account type:
lv: Konta tips:

note: Optional Information section
en: Optional information:
lv: Neobligātā informācija:

en: First name:
lv: Vārds:

en: Last name:
lv: Uzvārds:

en: Email:
lv: E-pasts:

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: GTK Signals Test
lv: GTK signālu tests

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Test to see that all ui signals are working properly.
lv: Testēt, lai redzētu, ka visi lietotāja saskarnes signāli strādā pienācīgi.

en: 
    <b>Buddy Note</b>: %s
lv: 
    <b>Drauga piezīme</b>: %s

en: History
lv: Vēsture

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Iconify on Away
lv: Ikonificēt pie prombūtnes

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Iconifies the buddy list and your conversations when you go away.
lv: Ikonificē draugu sarakstu un jūsu sarunas, kad jūs dodaties projām.

en: Mail Checker
lv: Pasta pārbaudītājs

en: Checks for new local mail.
lv: Pārbauda pēc jauna lokālā pasta.

en: Adds a small box to the buddy list that shows if you have new mail.
lv: Pievieno mazu kastīti pie draugu saraksta, kura parādās, ja jums ir pienācis pasts.

en: Markerline
lv: Marķēšanas līnija

en: Draw a line to indicate new messages in a conversation.
lv: Zīmēt līniju, lai norādītu uz jauniem ziņojumiem sarunā.

en: Jump to markerline
lv: Pārlēkt uz marķēšanas līniju

en: Draw Markerline in
lv: Zīmēt marķēšanas līniju iekš

en: _IM windows
lv: _TZ logi

en: C_hat windows
lv: _Tērzēšanu logi

en: A music messaging session has been requested. Please click the MM icon to accept.
lv: Mūzikas ziņojumapmaiņas sesija ir tikusi pieprasīta. Lūdzu, klikšķiniet MZ ikonu, lai pieņemtu.

en: Music messaging session confirmed.
lv: Mūzikas ziņojumapmaiņas sesija apstiprināta.

en: Music Messaging
lv: Mūzikas ziņojumapmaiņa

en: There was a conflict in running the command:
lv: Bija konflikts komandas darbināšanā:

en: Error Running Editor
lv: Kļūda, darbinot redaktoru

en: The following error has occurred:
lv: Ir notikusi sekojoša kļūda:

note: Configuration frame
en: Music Messaging Configuration
lv: Mūzikas ziņojumapmaiņas konfigurācija

en: Score Editor Path
lv: Partitūru redaktora ceļš

en: _Apply
lv: _Pielietot

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version
en: Music Messaging Plugin for collaborative composition.
lv: Mūzikas ziņojumapmaiņas spraudnis sadarbīgai komponēšanai.

note: *  summary
en: The Music Messaging Plugin allows a number of users to simultaneously work on a piece of music by editing a common score in real-time.
lv: Mūzikas ziņojumapmaiņas spraudnis atļauj skaitam lietotāju vienlaicīgi strādāt pie mūzikas gabala, rediģējot kopīgu partitūru reāllaikā.

note: ---------- "Notify For" ----------
en: Notify For
lv: Paziņot priekš

en: 	S_ystem messages
lv: 	_Sistēmas ziņojumi

en: 	_Only when someone says your username
lv: 	_Tikai, kad kāds piemin jūsu lietotājvārdu

en: _Focused windows
lv: _Fokusētie logi

note: ---------- "Notification Methods" ----------
en: Notification Methods
lv: Paziņošanas metodes

en: Prepend _string into window title:
lv: Pievieno _virkni kā priedēkli loga nosaukumā:

note: Count method button
en: Insert c_ount of new messages into window title
lv: Ievietot jaunu ziņojumu _skaitu loga virsrakstā

note: Count xprop method button
en: Insert count of new message into _X property
lv: Ievietot jauna ziņojuma skaitu _X īpašībā

note: Urgent method button
en: Set window manager "_URGENT" hint
lv: Uzstādīt logu pārvaldītāja "_URGENT" ieteikumu

en: _Flash window
lv: _Mirdzināt logu

note: Raise window method button
en: R_aise conversation window
lv: P_aaugstināt sarunas logu

note: Present conversation method button Translators: "Present" as used here is a verb. The plugin presents * the window to the user.
en: _Present conversation window
lv: _Pašreizējās sarunas logs

note: ---------- "Notification Removals" ----------
en: Notification Removal
lv: Paziņošanas noņemšana

note: Remove on focus button
en: Remove when conversation window _gains focus
lv: Noņemt, kad sarunas logs ie_gūst fokusu

note: Remove on click button
en: Remove when conversation window _receives click
lv: Noņemt, kad sarunas logs _saņem klikšķi

note: Remove on type button
en: Remove when _typing in conversation window
lv: Noņemt, kad raks_ta sarunas logā

note: Remove on message send button
en: Remove when a _message gets sent
lv: Noņemt, kad _ziņojums tiek nosūtīts

note: Remove on conversation switch button
en: Remove on switch to conversation ta_b
lv: Noņemt pie pārslēgšanās uz sarunas _cilni

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Message Notification
lv: Paziņojums par ziņojumu

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides a variety of ways of notifying you of unread messages.
lv: Nodrošina dažādus veidus, kā paziņot jums par neizlasītajiem ziņojumiem.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Pidgin Demonstration Plugin
lv: Pidgin demonstrācijas spraudnis

note: *< name *< version *  summary
en: An example plugin that does stuff - see the description.
lv: Piemēra spraudnis, kas dara lietas - skatiet aprakstu.

note: *  description
en: This is a really cool plugin that does a lot of stuff:
    - It tells you who wrote the program when you log in
    - It reverses all incoming text
    - It sends a message to people on your list immediately when they sign on
lv: Šis ir tiešām foršs spraudnis, kurš dara daudz lietu:
    - Tas pasaka jums, kurš rakstīja programmu, kad jūs pieteicaties
    - Tas apvērš visu ienākošo tekstu
    - Tas nosūta ziņojumu cilvēkiem jūsu sarakstā tūlīt, kad tie pierakstās

en: Hyperlink Color
lv: Hipersaites krāsa

en: Visited Hyperlink Color
lv: Apmeklētas hipersaites krāsa

en: Highlighted Message Name Color
lv: Izceltā ziņojuma nosaukuma krāsa

en: Typing Notification Color
lv: Rakstīšanas paziņošanas krāsa

en: GtkTreeView Horizontal Separation
lv: GtkTreeView horizontālā atdalīšana

en: Conversation Entry
lv: Sarunas ievadīšana

en: Conversation History
lv: Sarunu vēsture

en: Request Dialog
lv: Pieprasījuma dialoglodziņš

en: Notify Dialog
lv: Paziņošanas dialoglodziņš

en: Select Color
lv: Atlasiet krāsu

en: Select Interface Font
lv: Atlasiet saskarnes fontu

en: Select Font for %s
lv: Atlasiet fontu priekš %s

en: GTK+ Interface Font
lv: GTK+ saskarnes fonts

en: GTK+ Text Shortcut Theme
lv: GTK+ teksta saīšņu motīvs

en: Disable Typing Notification Text
lv: Izslēgt rakstīšanas paziņošanas tekstu

en: GTK+ Theme Control Settings
lv: GTK+ motīvu vadības iestatījumi

en: Colors
lv: Krāsas

en: Fonts
lv: Fonti

en: Miscellaneous
lv: Dažādi

en: Gtkrc File Tools
lv: Gtkrc datņu rīki

en: Write settings to %s%sgtkrc-2.0
lv: Rakstīt iestatījumus uz %s%sgtkrc-2.0

en: Re-read gtkrc files
lv: Atkal nolasīt gtkrc datnes

en: Pidgin GTK+ Theme Control
lv: Pidgin GTK+ motīvu vadīkla

en: Provides access to commonly used gtkrc settings.
lv: Nodrošina pieeju parasti lietotiem gtkrc iestatījumiem.

en: Raw
lv: Neapstrādāts

en: Lets you send raw input to text-based protocols.
lv: Ļauj jums nosūtīt neapstrādātu ievadi uz teksta bāzētiem protokoliem.

en: Lets you send raw input to text-based protocols (XMPP, IRC, TOC). Hit 'Enter' in the entry box to send. Watch the debug window.
lv: Ļauj jums nosūtīt neapstrādātu ievadi uz teksta bāzētiem protokoliem (XMPP, IRC, TOC). Spiediet “Enter” ievadīšanas lodziņā, lai nosūtītu. Uzraugiet atkļūdošanas logu.

en: You can upgrade to %s %s today.
lv: Jūs varat atjaunināt uz %s %s šodien.

en: New Version Available
lv: Pieejama jauna versija

en: Later
lv: Vēlāk

en: Download Now
lv: Lejupielādēt tagad

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Release Notification
lv: Paziņojums par laidienu

note: *< name *< version *  summary
en: Checks periodically for new releases.
lv: Periodiski pārbauda pēc jauniem laidieniem.

note: *  description
en: Checks periodically for new releases and notifies the user with the ChangeLog.
lv: Periodiski pārbauda pēc jauniem laidieniem un paziņo lietotājam ar izmaiņu žurnālu.

note: *< major version *< minor version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Send Button
lv: Sūtīšanas poga

note: *< name *< version
en: Conversation Window Send Button.
lv: Sarunas loga sūtīšanas poga.

note: *< summary
en: Adds a Send button to the entry area of the conversation window. Intended for use when no physical keyboard is present.
lv: Pievieno Sūtīt pogu sarunas loga ievadīšanas apgabalam. Paredzēts lietošanai, kad neviena fiziskā tastatūra nav klātesoša.

en: Duplicate Correction
lv: Dublikātu korekcija

en: The specified word already exists in the correction list.
lv: Norādītais vārds jau pastāv korekciju sarakstā.

en: Text Replacements
lv: Teksta aizstājumi

en: You type
lv: Jūs rakstāt

en: You send
lv: Jūs sūtāt

en: Whole words only
lv: Tikai veselus vārdus

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: Add a new text replacement
lv: Pievienot jaunu teksta aizstāšanu

en: You _type:
lv: Jūs raks_tāt:

en: You _send:
lv: Jūs _sūtāt:

note: Created here so it can be passed to whole_words_button_toggled.
en: _Exact case match (uncheck for automatic case handling)
lv: _Precīza reģistru sakritība (noņemt atzīmējumu automātiskai reģistru apdarināšanai)

en: Only replace _whole words
lv: Aizstāt tikai _veselus vārdus

en: General Text Replacement Options
lv: Pamata teksta aizstāšanas opcijas

en: Enable replacement of last word on send
lv: Ieslēgt pēdējā vārda aizstāšanu pie sūtīšanas

en: Text replacement
lv: Teksta aizstāšana

en: Replaces text in outgoing messages according to user-defined rules.
lv: Aizstāj tekstu izejošajos ziņojumos saskaņā ar lietotāja definētiem noteikumiem.

en: Just logged in
lv: Tikko ierakstījās

en: Just logged out
lv: Tikko izrakstījās

en: Icon for Contact/
    Icon for Unknown person
lv: Ikona kontaktam/
    Ikona nezināmai personai

en: Icon for Chat
lv: Ikona priekš tērzēšanas

en: Ignored
lv: Ignorēts

en: Founder
lv: Dibinātājs

note: A user in a chat room who has special privileges.
en: Operator
lv: Operators

note: A half operator is someone who has a subset of the privileges that an operator has.
en: Half Operator
lv: Pa pusei operators

en: Voice
lv: Balss

en: Authorization dialog
lv: Autorizācijas dialoglodziņš

en: Error dialog
lv: Kļūdas dialoglodziņš

en: Information dialog
lv: Informācijas dialoglodziņš

en: Mail dialog
lv: Pasta dialoglodziņš

en: Question dialog
lv: Jautājuma dialoglodziņš

en: Warning dialog
lv: Brīdinājuma dialoglodziņš

en: What kind of dialog is this?
lv: Kāda veida dialoglodziņš šis ir?

en: Status Icons
lv: Statusa ikonas

en: Chatroom Emblems
lv: Tērzētavu emblēmas

en: Dialog Icons
lv: Dialoglodziņa ikonas

en: Pidgin Icon Theme Editor
lv: Pidgin ikonu motīvu redaktors

en: Contact
lv: Kontakts

en: Pidgin Buddylist Theme Editor
lv: Pidgin draugu saraksta motīvu redaktors

en: Edit Buddylist Theme
lv: Rediģēt draugu saraksta motīvu

en: Edit Icon Theme
lv: Rediģēt ikonu motīvu

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *  description
en: Pidgin Theme Editor
lv: Pidgin motīvu redaktors

note: *< name *< version *  summary
en: Pidgin Theme Editor.
lv: Pidgin motīvu redaktors.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy Ticker
lv: Draugu svārsts

note: *< name *< version *  summary *  description
en: A horizontal scrolling version of the buddy list.
lv: Draugu saraksta horizontālā ritināmā versija.

en: Display Timestamps Every
lv: Attēlot laikspiedogus ik pēc

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Timestamp
lv: Laikspiedogs

note: *< name *< version *  summary
en: Display iChat-style timestamps
lv: Attēlot iChat stila laikspiedogus

note: *  description
en: Display iChat-style timestamps every N minutes.
lv: Attēlot iChat stila laikspiedogus ik pēc N minūtēm.

en: Timestamp Format Options
lv: Laikspiedoga formāta opcijas

en: _Force timestamp format:
lv: _Piespiest laikspiedoga formātu:

en: Use system default
lv: Lietot sistēmas noklusēto

en: 12 hour time format
lv: 12 stundu laika formāts

en: 24 hour time format
lv: 24 stundu laika formāts

en: Show dates in...
lv: Rādīt datumus iekš...

en: Co_nversations:
lv: Saru_nas:

en: For delayed messages
lv: Priekš aizturētiem ziņojumiem

en: For delayed messages and in chats
lv: Priekš aizturētiem ziņojumiem un iekš tērzēšanām

en: _Message Logs:
lv: Ziņoju_mu žurnāls:

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Message Timestamp Formats
lv: Ziņojuma laikspiedoga formāti

note: *< name *< version *  summary
en: Customizes the message timestamp formats.
lv: Pielāgo ziņojuma laikspiedoga formātus.

note: *  description
en: This plugin allows the user to customize conversation and logging message timestamp formats.
lv: Šis spraudnis atļauj lietotājam pielāgot sarunas un žurnalēšanas ziņojumu laikspiedogu formātus.

en: Opacity:
lv: Necaurspīdīgums:

note: IM Convo trans options
en: IM Conversation Windows
lv: TZ sarunu logi

en: _IM window transparency
lv: _TZ loga caurspīdīgums

en: _Show slider bar in IM window
lv: _Rādīt slīdņa joslu TZ logā

en: Remove IM window transparency on focus
lv: Noņemt TZ loga caurspīdīgumu uz fokusa

en: Always on top
lv: Vienmēr virspusē

note: Buddy List trans options
en: Buddy List Window
lv: Draugu saraksta logs

en: _Buddy List window transparency
lv: _Draugu saraksta loga caurspīdīgums

en: Remove Buddy List window transparency on focus
lv: Noņemt draugu saraksta loga caurspīdīgumu uz fokusa

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Transparency
lv: Caurspīdīgums

note: *< name *< version *  summary
en: Variable Transparency for the buddy list and conversations.
lv: Mainīgs caurspīdīgums draugu sarakstam un sarunām.

note: *  description
en: This plugin enables variable alpha transparency on conversation windows and the buddy list.
lv: Šis spraudnis ieslēdz mainīgu alfa caurspīdīgumu uz sarunu logiem un draugu saraksta.

note: Alerts
en: Chatroom alerts
lv: Tērzētavu trauksmes

en: Chatroom message alerts _only where someone says your username
lv: Tērzētavu ziņojumu trauksmes tikai, kur kāds piemin jūsu lietotājvārdu

note: Launcher integration
en: Launcher Icon
lv: Palaidēja ikona

en: _Disable launcher integration
lv: _Deaktivēt palaidēja integrāciju

en: Show number of unread _messages on launcher icon
lv: Rādīt neizlasīto ziņoju_mu skaitu uz palaidēja ikonas

en: Show number of unread co_nversations on launcher icon
lv: Rādīt neizlasīto saru_nu skaitu uz palaidēja ikonas

note: Messaging menu integration
en: Messaging Menu
lv: Ziņojumapmaiņas izvēlne

en: Show number of _unread messages for conversations in messaging menu
lv: Rādīt _neizlasīto ziņojumu skaitu sarunām ziņojumapmaiņas izvēlnē

en: Show _elapsed time for unread conversations in messaging menu
lv: Rādīt _pagājušo laiku neizlasītajām sarunām ziņojumapmaiņas izvēlnē

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Unity Integration
lv: Unity integrācija

note: *< name *< version *  summary
en: Provides integration with Unity.
lv: Nodrošina integrāciju ar Unity.

note: *  description
en: Provides integration with Unity's messaging menu and launcher.
lv: Nodrošina integrāciju ar Unity ziņojumapmaiņas izvēlni un palaidēju.

en: _Plugin
lv: S_praudnis

en: P_lugin
lv: _Spraudnis

en: D_evice
lv: I_erīce

en: Silence threshold:
lv: Klusuma slieksnis:

en: Input and Output Settings
lv: Ievades un izvades iestatījumi

en: Microphone Test
lv: Mikrofona tests

note: *< magic *< major version *< minor version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Voice/Video Settings
lv: Balss/video iestatījumi

note: *< name *< version
en: Configure your microphone and webcam.
lv: Konfigurējiet savu mikrofonu un tīmekļa kameru.

note: *< summary
en: Configure microphone and webcam settings for voice/video calls.
lv: Konfigurēt mikrofona un tīmekļa kameras iestatījumus balss/video zvaniem.

note: Autostart
en: Startup
lv: Sāknēšana

en: _Start %s on Windows startup
lv: _Sākt %s pie Windows sāknēšanas

en: Allow multiple instances
lv: Atļaut vairākas instances

en: _Dockable Buddy List
lv: _Pietauvojams draugu saraksts

note: Blist On Top
en: _Keep Buddy List window on top:
lv: _Paturēt draugu saraksta logu augšā:

note: XXX: Did this ever work?
en: Only when docked
lv: Tikai, kad pietauvots

en: Windows Pidgin Options
lv: Windows Pidgin opcijas

en: Options specific to Pidgin for Windows.
lv: Opcijas, kuras ir specifiskas Pidgin priekš Windows.

en: Provides options specific to Pidgin for Windows, such as buddy list docking.
lv: Nodrošina opcijas, kuras ir specifiskas Pidgin priekš Windows, tādas kā draugu saraksta pietauvošana.

en: <font color='#777777'>Logged out.</font>
lv: <font color='#777777'>Izrakstījās.</font>

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: XMPP Console
lv: XMPP konsole

en: Account:
lv: Konts:

en: <font color='#777777'>Not connected to XMPP</font>
lv: <font color='#777777'>Nav pievienojies pie XMPP</font>

note: *< name *< version *  summary
en: Send and receive raw XMPP stanzas.
lv: Sūtīt un saņemt neapstrādātas XMPP stanzas.

note: *  description
en: This plugin is useful for debugging XMPP servers or clients.
lv: Šis spraudnis ir noderīgs XMPP serveru vai klientu atkļūdošanai.

en: The installer is already running.
lv: Instalētājs jau darbojās.

en: An instance of Pidgin is currently running.  Please exit Pidgin and try again.
lv: Pidgin instance pašlaik ir palaista.  Lūdzu izejiet no Pidgin un mēģiniet vēlreiz.

note: "Next >" appears on a button on the License Page of the Installer
en: Next >
lv: Nākamais >

note: $(^Name) is the current Version name (e.g. Pidgin 2.7.0).  $_CLICK will become a translated version of "Click Next to continue."  DO NOT translate the CLICK in $_CLICK.  It will break the installer.
en: $(^Name) is released under the GNU General Public License (GPL). The license is provided here for information purposes only. $_CLICK
lv: $(^Name) ir izlaists zem GNU General Public License (GPL). Licence šeit ir sniegta tikai informatīvos nolūkos. $_CLICK

note: Installer Subsection Text
en: Pidgin Instant Messaging Client (required)
lv: Pidgin tūlītējās ziņojumapmaiņas klients (vajadzīgs)

note: Installer Subsection Text
en: GTK+ Runtime (required if not present)
lv: GTK+ izpildlaiks (nepieciešams, ja nav klātesošs)

note: Installer Subsection Text
en: Shortcuts
lv: Saīsnes

note: Installer Subsection Text
en: Desktop
lv: Darbvirsma

note: Installer Subsection Text
en: Start Menu
lv: Sākt izvēlne

note: Installer Subsection Text
en: Localizations
lv: Lokalizācijas

note: Installer Subsection Detailed Description
en: Core Pidgin files and dlls
lv: Kodola Pidgin datnes un dll

note: Installer Subsection Detailed Description
en: Shortcuts for starting Pidgin
lv: Saīsnes Pidgin sākšanai

note: Installer Subsection Detailed Description
en: Create a shortcut to Pidgin on the Desktop
lv: Izveidot saīsni uz Pidgin uz Darbvirsmas

note: Installer Subsection Detailed Description
en: Create a Start Menu entry for Pidgin
lv: Izveidot Sākuma izvēlnes ierakstu priekš Pidgin

note: Installer Subsection Detailed Description
en: A multi-platform GUI toolkit, used by Pidgin
lv: Vairākplatformu grafiskās lietotāja saskarnes rīkkopa, kuru lieto Pidgin

note: Installer Subsection Text
en: Debug Symbols (for reporting crashes)
lv: Atkļūdošanas simboli (priekš avāriju ziņojumiem)

note: Text displayed on Installer Finish Page
en: Visit the Pidgin Web Page
lv: Apmeklēt Pidgin tīmekļa lapu

en: Unable to uninstall the currently installed version of Pidgin. The new version will be installed without removing the currently installed version.
lv: Nespēj atinstalēt pašlaik instalēto Pidgin versiju. Jaunā versija tiks instalēta bez pašlaik instalētās versijas noņemšanas.

en: Pidgin requires a compatible GTK+ Runtime (which does not appear to be installed).$\rAre you sure you want to skip installing the GTK+ Runtime?
lv: Pidgin pieprasa savietojamu GTK+ izpildlaiku (kurš, šķiet, nav instalēts).$\rVai jūs tiešām vēlaties izlaist GTK+ izpildlaika instalēšanu?

note: Installer Subsection Text
en: URI Handlers
lv: URI apdarinātāji

note: Installer Subsection Text
en: Spellchecking Support
lv: Pareizrakstības pārbaudes atbalsts

note: $R3 will display the URL that the Dictionary failed to download from
en: Error Installing Spellchecking ($R3).$\rIf retrying fails, manual installation instructions are at: http://developer.pidgin.im/wiki/Installing%20Pidgin#manual_win32_spellcheck_installation
lv: Kļūda, instalējot pareizrakstības pārbaudi ($R3).$\rJa mēģināšana vēlreiz neizdodas, pašrocīgās instalācijas instrukcijas ir pie: http://developer.pidgin.im/wiki/Installing%20Pidgin#manual_win32_spellcheck_installation

note: Installer Subsection Detailed Description
en: Support for Spellchecking.  (Internet connection required for installation)
lv: Atbalsts pareizrakstības pārbaudei. (Instalēšanai nepieciešams Interneta savienojums)

note: $R2 will display the URL that the Debug Symbols failed to download from
en: Error Installing Debug Symbols ($R2).$\rIf retrying fails, you may need to use the 'Offline Installer' from http://pidgin.im/download/windows/ .
lv: Kļūda, instalējot atkļūdošanas simbolus ($R2).$\rJa mēģināšana vēlreiz neizdodas, jums vajadzētu lietot 'Bezsaistes instalētāju' no http://pidgin.im/download/windows/ .

note: $R2 will display the URL that the GTK+ Runtime failed to download from
en: Error Downloading the GTK+ Runtime ($R2).$\rThis is required for Pidgin to function; if retrying fails, you may need to use the 'Offline Installer' from http://pidgin.im/download/windows/ .
lv: Kļūda, lejupielādējot GTK+ izpildlaiku ($R2).$\rŠis ir vajadzīgs, lai Pidgin funkcionētu; ja mēģināšana vēlreiz neizdodas, jums vajadzētu lietot 'Bezsaistes instalētāju' no http://pidgin.im/download/windows/ .

en: The uninstaller could not find registry entries for Pidgin.$\rIt is likely that another user installed this application.
lv: Atinstalētājs nevarēja atrast reģistra ierakstus priekš Pidgin.$\rPilnīgi iespējams, ka cits lietotājs ir instalējis šo lietotni.

en: You do not have permission to uninstall this application.
lv: Jums nav atļaujas atinstalēt šo lietotni.
