Pidgin - en to ne translation catalogue (1724 entries)

note: Translators may want to transliterate the name. It is not to be translated.
en: Finch
ne: फिन्च

en: %s. Try `%s -h' for more information.
ne: %s , अरु धेरै जानकारीका लागि  `%s -h' प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Error
ne: त्रुटि

en: Account was not modified
ne: खाता परिवर्तन गरिएन

en: Account was not added
ne: खाता थपिएन

en: Username of an account must be non-empty.
ne: खाताको प्रयोगकर्तानाम खाली हुनु हुन्न ।

en: The account's protocol cannot be changed while it is connected to the server.
ne: यो खाताको प्रोटोकल सर्भरमा जडान गरिएको बेला परिवर्तन गर्न सकिँदैन।

en: The account's username cannot be changed while it is connected to the server.
ne: यो खाताको प्रयोगकर्तानाम सर्भरमा जडान गरिएको बेला परिवर्तन गर्न सकिँदैन।

en: New mail notifications
ne: नयाँ मेल सूचनाहरू

en: Remember password
ne: पासवर्ड सम्झनुहोस्

en: There are no protocol plugins installed.
ne: कुनै पनि प्रोटोकल एडअन स्थापना गरिएको छैन

en: (You probably forgot to 'make install'.)
ne: (तपाईँले सायद  'make install' गर्न विर्सनुभयो ।)

en: Modify Account
ne: खाता परिमार्जन गर्नुहोस्

en: New Account
ne: नयाँ खाता

en: Protocol:
ne: प्रोटोकल:

en: Username:
ne: प्रयोगकर्ता नाम:

en: Password:
ne: पासवर्ड:

en: Alias:
ne: उर्फ:

note: Register checkbox
en: Create this account on the server
ne: यो खाता सर्भरमा बनाउनुहोस

note: Cancel button Cancel
en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

note: Save button Save
en: Save
ne: सङ्ग्रह गर्नुहोस्

en: Are you sure you want to delete %s?
ne: के तपाईँ %s मेटाउन निश्चित रुपले चाहानुहुन्छ ?

en: Delete Account
ne: खाता मेट्नुहोस

note: Delete button
en: Delete
ne: मेट्नुहोस्

en: Accounts
ne: खाताहरू

en: You can enable/disable accounts from the following list.
ne: तपाईँ निम्न सूचीबाट आफ्नो अकाउन्ट सक्रिय वा निस्क्रिय गर्न सक्नुहुन्छ ।

note: Add button
en: Add
ne: थप्नुहोस्

note: Modify button
en: Modify
ne: परिमार्जन गर्नुहोस्

en: %s%s%s%s has made %s his or her buddy%s%s
ne: %s%s%s%s ले  %s लाई आफ्नो साथि %s%s बनाउनुभयो

en: Add buddy to your list?
ne: तपाईँको सूचीमा बड्डी थप्नुहुन्छ?

en: %s%s%s%s wants to add %s to his or her buddy list%s%s
ne: %s%s%s%s ले  %s लाई आफ्नो %s%s बड्डी सुचीमा थप्न चाहनुहुन्छ

en: Authorize buddy?
ne: बड्डीलाई प्रमाणीकरण गर्ने हो  ?

en: Authorize
ne: प्रमाणीकरण गर्नुहोस्

en: Deny
ne: अस्वीकार गर्नुहोस्

en: Online: %d
    Total: %d
ne: अनलाइन: %d
    जम्मा: %d

en: Account: %s (%s)
ne: खाता: %s (%s)

en: 
    Last Seen: %s ago
ne: 
    अन्तिम पटक देखिएको: %s पहिले

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: You must provide a username for the buddy.
ne: बड्डीको लागि प्रयोगकर्ता नाम उपलब्ध गराउनु पर्छ।

en: You must provide a group.
ne: कुनै समूह प्रदान गर्नै पर्छ ।

en: You must select an account.
ne: कुनै खाता छान्नै पर्छ ।

en: The selected account is not online.
ne: छानिएको खाता अनलाइन छैन ।

en: Error adding buddy
ne: बड्डी थप्दा त्रुटि

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Alias (optional)
ne: उर्फ(स्वेच्छिक)

en: Invite message (optional)
ne: आमन्त्रण सन्देश(स्वेच्छिक)

en: Add in group
ne: समूहमा थप्नुहोस

en: Account
ne: खाता

en: Add Buddy
ne: बड्डी थप्नुहोस्

en: Please enter buddy information.
ne: बड्डी जानकारी थप्नुहोस

en: Chats
ne: कुराकानीहरू

en: Name
ne: नाम

en: Alias
ne: उर्फ

en: Group
ne: समूह

en: Auto-join
ne: स्वत-सम्पर्कहुने

en: Add Chat
ne: कुराकानी थप्नुहोस्

en: Error adding group
ne: समूह थप्दा त्रुटि भएको छ

en: You must give a name for the group to add.
ne: नयाँ समूह थप्दा नाम दिनु पर्छ ।

en: Add Group
ne: समूह थप्नुहोस्

en: Enter the name of the group
ne: समूहको नाम लेख्नुहोस

en: Edit Chat
ne: कुराकानी परिवर्तन गर्नुहोस

en: Please Update the necessary fields.
ne: सम्पूर्ण आवश्यक जानकारीहरू अद्यावधिक गर्नुहोस

en: Edit
ne: सम्पादन

en: Edit Settings
ne: सेटिङ सम्पादन गर्नुहोस

en: Information
ne: सूचना

en: Retrieving...
ne: खोल्दै

en: Get Info
ne: जानकारी प्राप्त गर्नुहोस्

en: Add Buddy Pounce
ne: बड्डी पाउन्स थप्नुहोस्

en: Send File
ne: फाइल पठाउनुहोस्

en: Blocked
ne: रोकिएको छ

en: Show when offline
ne: अफलाइन हुँदा देखाउने

en: Please enter the new name for %s
ne: %s को लागि नयाँ नाम प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Rename
ne: पुन:नामाकरण गर्नुहोस्

en: Set Alias
ne: उर्फ राख्नुहोस

en: Enter empty string to reset the name.
ne: खाली पाठ प्रविष्टि गरेर नामलाई पूर्वरूपमा फर्काउन सक्नुहुन्छ

en: Are you sure you want to remove %s?
ne: के तपाईं %s हटाउनेमा निश्चित हुनुहुन्छ ?

note: XXX: anything to do with the returned ui-handle?
en: Confirm Remove
ne: हटाउन निश्चित गर्नुहोस

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

note: Buddy List
en: Buddy List
ne: बड्डी सूची

en: Place tagged
ne: स्थान ट्याग गरियो

en: Toggle Tag
ne: ट्याग बदल्ने

en: View Log
ne: लग हेर्ने

en: Nickname
ne: उर्फ

note: Idle stuff
en: Idle
ne: निस्क्रिय

en: On Mobile
ne: मोबाइलमा

en: New...
ne: नयाँ...

en: Saved...
ne: सङ्ग्रह गरियो...

en: Plugins
ne: प्लगइनहरू

en: Block/Unblock
ne: बन्देज खोल्ने/बन्द गर्ने

en: Block
ne: रोक्नुहोस्

en: Unblock
ne: बन्देज खोल्ने

note: Not multiline Not masked? No hints?
en: OK
ne: ठीक छ

en: New Instant Message
ne: नयाँ इन्स्ट्यान्ट सन्देश

en: Channel
ne: च्यानल

en: Join a Chat
ne: एउटा कुराकानीमा भाग लिनुहोस्

en: Please enter the name of the chat you want to join.
ne: कृपया आफुले भाग लिन चाहेको च्याटको नाम प्रविष्टि गर्नुहोस्

en: Join
ne: सम्पर्क गर्ने

note: Create the "Options" frame.
en: Options
ne: विकल्पहरू

en: Send IM...
ne: आइएम पठाउने

en: Block/Unblock...
ne: बन्देज खोल्ने/बन्द गर्ने

en: Join Chat...
ne: कुराकानीमा भाग लिने

en: View Log...
ne: लग हेर्नुहोस्...

en: View All Logs
ne: सबै लगहरू हेर्नुहोस्

en: Show
ne: देखाउने

en: Empty groups
ne: खाली समूहहरू

en: Offline buddies
ne: अफलाइन बड्डीहरू

en: Sort
ne: क्रम मिलाउने

en: By Status
ne: स्टेटसको आधारमा

en: Alphabetically
ne: वर्णानुक्रम अनुसार

en: By Log Size
ne: लग आकार अनुसार

en: Buddy
ne: बड्डी

en: Chat
ne: कुराकानी

en: Grouping
ne: समूहकरण

en: Certificate Import
ne: सर्टिफिकेट आयात

en: Specify a hostname
ne: होस्ट नाम खुलाउनुहोस

en: Certificate Import Error
ne: सर्टिफिकेट आयात त्रुटि

en: X.509 certificate import failed
ne: X.509 सर्टिफिकेट आयात त्रुटि

en: Select a PEM certificate
ne: एक PEM सर्टिफिकेट छान्नुहोस

en: Certificate Export Error
ne: सर्टिफिकेट निर्यात त्रुटि

en: X.509 certificate export failed
ne: X.509 सर्टिफिकेट निर्यात त्रुटि

en: PEM X.509 Certificate Export
ne: PEM X.509 सर्टिफिकेट निर्यात

en: Certificate for %s
ne: %s को लागि सर्टिफिकेट

en: SSL Host Certificate
ne: SSL होस्ट सर्टिफिकेट

en: Really delete certificate for %s?
ne:  %sको सर्टिफिकेट मेट्ने हो ?

en: Confirm certificate delete
ne: सर्टिफिकेट हटाउन निस्चित गर्नुहोस

en: Certificate Manager
ne: सर्टिफिकेट व्यवस्थापक

en: Hostname
ne: होस्ट नाम

en: Info
ne: जानकारी

note: Close button
en: Close
ne: बन्द गर्नुहोस्

en: %s disconnected.
ne: %s सँग जडान बिच्छेद भएको छ

en: Re-enable Account
ne: खातालाई पुन: सक्रिय पार्नुहोस

en: No such command.
ne: कुनै त्यस्तो आदेश हैन ।

en: Syntax Error:  You typed the wrong number of arguments to that command.
ne: वाक्य संरचना त्रुटि: तपाईँले त्यो आदेशमा तर्कहरुको गलत संख्या टाइप गर्नुभएको छ ।

en: Your command failed for an unknown reason.
ne: अज्ञात कारणका लागि तपाईँको आदेश असफल भयो ।

en: That command doesn't work on this protocol.
ne: त्यो आदेशले यो प्रोटोकलमा कार्य गर्न सक्तैन ।

en: 
    %s is typing...
ne: 
    %s लेख्दै हुनुहुन्छ...

en: You have left this chat.
ne: तपाईँले यो वार्तालाप छोड्नु भयो ।

en: Send To
ne: पठाउनुहोस्

en: Conversation
ne: वार्तालाप

en: Clear Scrollback
ne: स्क्रोल ब्याक सफा गर्नुहोस्

en: Show Timestamps
ne: टाइमस्ट्यापहरू देखाउनुहोस्

en: Add Buddy Pounce...
ne: बड्डी पाउन्स थप्नुहोस्...

en: Invite...
ne: आमन्त्रण गर्नुहोस्...

en: Enable Logging
ne: लग गर्न सक्रिय पार्नुहोस्

en: Enable Sounds
ne: ध्वनीहरू सक्षम पार्नुहोस्

en: You are not connected.
ne: तपाईँ जोडिनु भएको छैन

en: List of %d user:
     | List of %d users:
ne[0]: %d प्रयोग कर्ताको सूची:
ne[1]: %d प्रयोगकर्ताहरूखो सुची:

en: No such command (in this context).
ne: कुनै त्यस्तो आदेश छैन (यो प्रसंगमा)।

en: Use "/help &lt;command&gt;" for help on a specific command.
    The following commands are available in this context:
ne: "/मद्दत &lt;आदेश&gt;" विशेष आदेशमा मद्दतका लागि प्रयोग गर्नुहोस्।
    दिएका आदेशहरू यो प्रसंगमा उपलब्ध हुन्छन्:

en: say &lt;message&gt;:  Send a message normally as if you weren't using a command.
ne: &lt;सन्देश&gt;भन्नुहोस्:  साधारणतया तपाईँ आदेश प्रयोग नगरीकन सन्देश पठाउनुहोस् ।

en: me &lt;action&gt;:  Send an IRC style action to a buddy or chat.
ne: म &lt;कार्य&gt;: साथी वा कुराकानीमा IRC शैली कार्य पठाउनुहोस् ।

en: debug &lt;option&gt;:  Send various debug information to the current conversation.
ne: त्रुटि सच्याउनुहोस् &lt;विकल्पहरू&gt;:  हालको संस्करणमा बिभिन्र त्रुटि सच्याउनुहोस् जानकारी पठाउनुहोस् ।

en: clear: Clears the conversation scrollback.
ne: सफा गर्नुहोस्: स्क्रोल ब्याक वार्तालाप सफा गर्दछ ।

en: help &lt;command&gt;:  Help on a specific command.
ne: मद्दत &lt;आदेश&gt;:  विशेष आदेशमा मद्दत गर्नुहोस् ।

en: Unable to open file.
ne: फाइल खोल्न अक्षम ।

en: Debug Window
ne: त्रुटि सच्याउने सञ्झ्याल

note: XXX: Setting the GROW_Y for the following widgets don't make sense. But right now * it's necessary to make the width of the debug window resizable ... like I said, * it doesn't make sense. The bug is likely in the packing in gntbox.c.
en: Clear
ne: हटाउने

en: Filter:
ne: फिल्टर:

en: Pause
ne: पज गर्नुहोस्

note: Create the window.
en: File Transfers
ne: फाइल स्थानान्तरणहरू

en: Progress
ne: प्रगति

en: Filename
ne: फाइलनाम

en: Size
ne: साइज

en: Speed
ne: गति

en: Remaining
ne: बाँकी

note: XXX: Use of ggp_str_to_uin() is an ugly hack!
en: Status
ne: वस्तुस्थिति

en: Clear finished transfers
ne: सकिएका ट्रान्सफरहरू खाली गर्नुहोस्

en: Stop
ne: रोक्ने

en: Waiting for transfer to begin
ne: स्थानान्तरण सुरू गर्नकोलागि पर्खिरहेको

en: Cancelled
ne: रद्द गरियो

en: Failed
ne: असफल भयो

en: %.2f KiB/s
ne: %.2f किबा/से

en: Sent
ne: पठाइएको

en: Received
ne: प्राप्त

en: Finished
ne: समाप्त भयो

en: The file was saved as %s.
ne: फाइलको %s को रूपमा सङ्ग्रह गरियो ।

en: Sending
ne: पठाउँदै

en: Receiving
ne: प्राप्तगर्दै

en: No logs were found
ne: कुनै लग भेटिएन

en: Total log size:
ne: कुल लग आकार :

note: Search box *********
en: Scroll/Search:
ne: सार्नुहोस्/खोजी गर्नुहोस्:

en: Conversations in %s
ne: %sमा वार्तालाप

en: Conversations with %s
ne: %s सँग  वार्तालाप

en: All Conversations
ne: सबै वार्तालापहरू

en: System Log
ne: प्रणाली लग

en: Calling...
ne: कलगर्दै…

en: Hangup
ne: कलअन्त्य गर्नुहोस्

note: Number of actions
en: Accept
ne: स्वीकार गर्नुहोस्

en: Reject
ne: अस्विकार गर्नुहोस्

en: Call in progress.
ne: कल प्रगतिमा ।

en: Emails
ne: इमेलहरू

en: You have mail!
ne: तपाईँलाई इमेल प्राप्त भएको छ !

en: Sender
ne: प्रेषक

en: Subject
ne: विषय

en: New Mail
ne: नयाँ इमेल

en: Info for %s
ne: %sका लागि जानकारी

en: Buddy Information
ne: साथी जानकारी

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस

en: Invite
ne: आमन्त्रण गर्नुहोस्

en: (none)
ne: (कुनै पनि हैन)

en: loading plugin failed
ne: प्लगइन लोड गर्न असफल

en: unloading plugin failed
ne: प्लगइन अनलोड गर्न असफल

en: Name: %s
    Version: %s
    Description: %s
    Author: %s
    Website: %s
    Filename: %s
ne: नाम: %s
    संस्करण: %s
    वर्णन: %s
    सर्जक: %s
    वेबसाइट: %s
    फाइलनाम: %s

en: Error loading plugin
ne: प्लगइन लोड गर्दा त्रुटी

en: Select plugin to install
ne: प्लगिन स्थापना गर्न छान्नुहोस

en: Install Plugin...
ne: प्लगिन स्थापना गर्नुहोस्…

en: Configure Plugin
ne: प्लगिन कन्फिगर गर्नुहोस्

note: copy the preferences to tmp values... * I liked "take affect immediately" Oh well :-( (that should have been "effect," right?) Back to instant-apply! I win!  BU-HAHAHA! Create the window
en: Preferences
ne: प्राथमिकताहरू

en: Please enter a buddy to pounce.
ne: पाउन्स गर्न साथी प्रविष्टि गर्नुहोस्

en: New Buddy Pounce
ne: नयाँ साथी पाउन्स

en: Edit Buddy Pounce
ne: साथी पाउन्स सम्पादन गर्नुहोस्

note: Account:
en: Account:
ne: खाता:

en: Buddy name:
ne: साथी नाम:

en: Signs on
ne: प्रवेश गरे

en: Signs off
ne: बाहिरिए

en: Goes away
ne: टाढा भए

en: Returns from away
ne: टाढाबाट फर्किए

en: Becomes idle
ne: निस्क्रिय भए

en: Is no longer idle
ne: अब निस्क्रिय छैनन

en: Starts typing
ne: टाइप गर्नसुरू गर्दै

en: Pauses while typing
ne: टाइप गर्दा रोकिन्छ

en: Stops typing
ne: टाइप गर्न छोड्छ

en: Sends a message
ne: सन्देश पठाउँछ

note: Create the "Action" frame.
en: Action
ne: क्रियाकलाप

en: Open an IM window
ne: IM सञ्झ्याल खोल्नुहोस्

en: Pop up a notification
ne: सन्देश पप-अप गर्ने

en: Send a message
ne: सन्देश पठाउनुहोस्

en: Execute a command
ne: कमान्ड चलाउनुहोस्

en: Play a sound
ne: आवाज बजाउनुहोस्

en: Recurring
ne: दोहोरिरहने

en: Cannot create pounce
ne: पाउन्स बनाउन सकिएन

en: You do not have any accounts.
ne: तपाईँका खाताहरू छैनन् ।

en: %s has started typing to you (%s)
ne:  %sले तपाईँ (%s)लाई टाइप सुरू गरिसकेको छ ।

en: %s has signed on (%s)
ne: %s मा साइनअन (%s) भएको छ

en: %s has returned from being idle (%s)
ne: %s अहिले निष्क्रिय (%s)बाट फर्किसकेको छ ।

en: %s has returned from being away (%s)
ne: %s अहिले टाढा(%s)बाट फर्किसकेको छ

en: %s has stopped typing to you (%s)
ne: %s ले तपाईँ(%s)लाई टाइप गर्न रोक्यो ।

en: %s has signed off (%s)
ne: %s ले साइनअफ (%s) गर्यो

en: %s has become idle (%s)
ne: %s निष्क्रिय (%s) भएको छ

en: %s has gone away. (%s)
ne: %s टाढा गइसकेको छ । (%s)

en: %s has sent you a message. (%s)
ne:  %sले तपाईँ लाई टाइप शन्देस पठाउनुभएको छ ।(%s)

en: Unknown pounce event. Please report this!
ne: अज्ञात घटना पाउन्स गर्नुहोस् । कृपया यो प्रतिवेदन गर्नुहोस्!

en: Never
ne: कहिल्यै पनि होइन

en: Show Offline Buddies
ne: अफलाइन बड्डीहरू देखाउने

en: Notify buddies when you are typing
ne: तपाईँ टाइप गर्दै गर्दा साथीहरुलाई सूचना गर्नुहोस्

en: Log format
ne: लग ढाँचा

en: Log IMs
ne: IM लग गर्ने

en: Log chats
ne: वार्तालाफहरू लग गर्ने

en: Log status change events
ne: स्टेटस परिवर्तन घटनाहरू लग गर्ने

en: Report Idle time
ne: निष्क्रिय समयको देखाउने

en: Conversations
ne: वार्तालापहरू

en: Logging
ne: लगइन

en: Save File...
ne: फाइल बचत गर्नुहोस्...

en: Open File...
ne: फाइल खोल्नुहोस्...

en: Choose Location...
ne: स्थान छान्नुहोस्...

en: Get
ne: पाउनुहोस

note: Create the window.
en: Room List
ne: कोठा सूची

en: Buddy logs in
ne: साथीले लगइन गर्दा

en: Buddy logs out
ne: साथीले लगआउट गर्दा

en: Message received
ne: सन्देश प्राप्त हुँदा

en: Message received begins conversation
ne: प्राप्त सन्देशले वार्तालाप सुरू गर्न

en: Message sent
ne: सन्देश पठाइँदा

en: Person enters chat
ne: व्यक्तिले कुराकानीमा प्रवेश गर्दा

en: Person leaves chat
ne: व्यक्तिले कुराकानी छोड्दा

en: You talk in chat
ne: तपाईँले कुराकानीमा गर्दा

en: Others talk in chat
ne: अरुले कुरा गर्दा

en: Someone says your username in chat
ne: कसैले तपाईँको प्रयोगकर्तानाम वार्तालापमा उल्लेख गर्नुभयो

en: Attention received
ne: ध्यानाकर्षण गराइयो

en: GStreamer Failure
ne: GStreamer त्रुटि

en: GStreamer failed to initialize.
ne: GStreamer सुरुहुन असफल भयो

en: (default)
ne: (पूर्वनिर्धारित)

en: Sound Preferences
ne: आवास प्राथमिकताहरू

en: Profiles
ne: प्रोफाइलहरू

en: Automatic
ne: स्वचालित

en: Console Beep
ne: कन्सोल बिप

en: Command
ne: आदेश

en: No Sound
ne: बिना आवाज

en: Sound Method
ne: ध्वनी विधि

en: Method:
ne: तरिका :

en: Sound Command
    (%s for filename)
ne: आवाज कमान्ड
    (%s फाइलनामको लागि)

note: Sound options
en: Sound Options
ne: ध्वन विकल्पहरू

en: Sounds when conversation has focus
ne: वार्तालापमा रहेकोबेला आावाजहरू

en: Always
ne: जहिले पनि

en: Only when available
ne: उपलब्ध हुँदा मात्र

en: Only when not available
ne: अनुपलब्ध हुँदा मात्र

en: Volume(0-100):
ne: भोल्युम(०-१००) :

note: Sound events
en: Sound Events
ne: ध्वनि घटनाहरू

en: Event
ne: घटना

en: File
ne: फाइ

en: Test
ne: परिक्षण

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Choose...
ne: रोज्नुहोस्...

en: Are you sure you want to delete "%s"
ne:  तपाईँ  "%s" मेट्ने कुरामा निस्चित हुनुहुन्छ ?

en: Delete Status
ne: स्थिती मेट्नुहोस

en: Saved Statuses
ne: सङ्ग्रह गरिएका स्थितीहरू

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Message
ne: सन्देश

note: Use
en: Use
ne: प्रयोग गर्ने

en: Invalid title
ne: अमान्य शीर्षक

en: Duplicate title
ne: दोहोरिएको शीर्षक

en: Substatus
ne: स्ट्याटस

en: Status:
ne: स्थिति:

en: Message:
ne: सन्देश:

en: Edit Status
ne: स्टेटस सम्पादनगर्नुहोस

en: Certificates
ne: सर्टिफिकेटहरू

en: Sounds
ne: ध्वनिहरू

en: Statuses
ne: स्टेटसहरू

en: Error loading the plugin.
ne: प्लगइन लोड गर्दा त्रुटी ।

en: %s just signed on
ne: %s ले भर्खरै साइन इन गर्‍यो

en: %s just signed off
ne: %s ले भर्खरै साइन अफ गर्‍यो

en: %s sent you a message
ne: %s ले तपाईँलाई सन्देश पठायो

en: Shows recently logged conversations in new conversations.
ne: नयाँ वार्तालापहरूमा तुरुन्तै लग गरेका वार्तालापहरू देखाउने छ ।

en: When a new conversation is opened this plugin will insert the last conversation into the current conversation.
ne: जब नयाँ वार्तालाप खोल्छ यो प्लगइनले हालको वार्तालापमा अन्तिम वार्तालाप घुसाउछ ।

en: Online
ne: अनलाइन

en: Offline
ne: अफलाइन

en: Online Buddies
ne: अनलाइन साथीहरू

en: Offline Buddies
ne: अफलाइन बड्डीहरू

en: Online/Offline
ne: अनलाईन/अफलाइन

en: Meebo
ne: मिबो

en: No Grouping
ne: समूहकरण छैन

en: accounts
ne: खाताहरू

en: Password is required to sign on.
ne: लगइन गर्न पासवर्ड आवश्यक ।

en: Enter password for %s (%s)
ne: %s (%s) का लागि पासवर्ड प्रविष्टि गर्नुहोस्

en: Enter Password
ne: पासवर्ड प्रविष्टि गर्नुहोस्

en: Save password
ne: पासवर्ड सङ्ग्रह गर्नुहोस्

en: Missing protocol plugin for %s
ne: %s का लागि हराइरहेको प्रोटोकल प्लगइन

en: Connection Error
ne: जडान त्रुटि

en: New passwords do not match.
ne: नयाँ पासवर्डहरू मेल खाएन ।

en: Fill out all fields completely.
ne: सबै फाँटहरू पूरै भरेर निष्कनुहोस् ।

en: Original password
ne: मौलिक पासवर्ड

en: New password
ne: नयाँ पासवर्ड

en: New password (again)
ne: नयाँ पासवर्ड (फेरी)

en: Change password for %s
ne: %s का लागि पासवर्ड परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Please enter your current password and your new password.
ne: कृपया तपाईँको हालको पासवर्ड र तपाईँको नयाँ पासवर्ड प्रविष्टि गर्नुहोस् ।

en: Change user information for %s
ne: %s का लागि प्रयोगकर्ता सूचना परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Set User Info
ne: प्रयोगकर्ता जानकारी सेट गर्नुहोस्

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Buddies
ne: साथीहरू

en: buddy list
ne: बड्डी सुची

note: Scheme name Pool name
en: Certificate Authorities
ne: सर्टिफिकेट अथोरिटीहरू

note: Scheme name Pool name
en: SSL Peers Cache
ne: SSL पियरहरूको क्याश

en: Registration Error
ne: दर्ता त्रुटि

en: Unknown error
ne: अज्ञात त्रुटि

en: The message is too large.
ne: सन्देश अति ठूलो छ ।

en: Unable to send message.
ne: सन्देश पठाउन अक्षम भयो ।

en: Send Message
ne: सन्देश पठाउनुहोस्

en: %s entered the room.
ne: %s कोठामा प्रवेश गरेको छ ।

en: %s [<I>%s</I>] entered the room.
ne: %s [<I>%s</I>] कोठा प्रवेश गरेको छ ।

en: You are now known as %s
ne: तपाईँ अहिले %s को रुपमा चिनिनुहुन्छ

en: %s is now known as %s
ne: %s अहिले %s को रुपमा चिनिन्छ

en: %s left the room.
ne: %s कोठा बाट बाहिरियो ।

en: %s left the room (%s).
ne: %s कोठा (%s) बाट बाहिरियो ।

note: Put our happy label in it.
en: Please enter the name of the user you wish to invite, along with an optional invite message.
ne: कृपया तपाईँले निमन्त्रणा गर्न चाहेको प्रयोगकर्ताको नाम प्रविष्टि गर्नुहोस्,एच्छिक निमन्त्रणा सन्देश बराबर हुन्छ ।

en: Error reading %s: 
    %s.
ne: %s पढ्दा त्रुटि: 
    %s.

en: Error writing %s: 
    %s.
ne: %s लेख्दा त्रुटि: 
    %s.

en: Error accessing %s: 
    %s.
ne: %s पहुँच गर्दा त्रुटि: 
    %s.

en: Cannot send a file of 0 bytes.
ne: ० बाइटहरुको फाइल पठाउन सकिदैन ।

en: Cannot send a directory.
ne: डाइरेक्टरी पठाउन सकिदैन ।

en: %s is not a regular file. Cowardly refusing to overwrite it.
ne: %s नियमित फाइल होइन । नीच तरिकाले यसमा अधिलेखन गर्न अस्विकार गरियो ।

en: %s wants to send you %s (%s)
ne: %s ले तपाईँलाई %s पठाउन चाहन्छ (%s)

en: %s wants to send you a file
ne: %s ले तपाईँ फाइल पठाउन चाहन्छ

en: Accept file transfer request from %s?
ne: %s को फाइल स्थानान्तरण अनुरोध स्वीकार गर्नुहुन्छ ?

en: A file is available for download from:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
ne: डाउनलोड गर्नका लागि एउटा फाइल उपलब्ध छ:
    टाढाको होस्ट:%s
    टाढाको पोर्ट:%d

en: %s is offering to send file %s
ne: %s ले फाइल फठाउने प्रस्ताव गरिरहेको छ %s

en: %s is not a valid filename.
ne: %s वैध फाइलनाम होइन ।

en: Offering to send %s to %s
ne: %s मा %s पठाउन प्रस्ताव गरिदैछ

en: Transfer of file %s complete
ne: %s फाइलको स्थानान्तरण  पूरा भयो

en: File transfer complete
ne: फाइल स्थानान्तरण पूरा भयो ।

en: File transfer cancelled
ne: फाइल स्थानान्तरण रद्द भयो

en: <b><font color="red">The logger has no read function</font></b>
ne: <b><font color="red">लगकर्ता सँग  पढ्ने प्रकार्य छैन</font></b>

en: HTML
ne: एच टि एम एल

en: Plain text
ne: सादा पाठ

en: XML
ne: एक्स एम एल

en: <font color="red"><b>Unable to find log path!</b></font>
ne: <font color="red"><b>लग बाटो फेला पार्न अक्षम!</b></font>

en: <font color="red"><b>Could not read file: %s</b></font>
ne: <font color="red"><b>फाइल पढ्न सकेन: %s</b></font>

en: The required plugin %s was not found. Please install this plugin and try again.
ne: आवश्यक प्लगइन %s फेला परेन । कृपया यो प्लगइन स्थापना गर्नुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Unable to load the plugin
ne: प्लगइन लोड गर्न अक्षम भयो

en: The required plugin %s was unable to load.
ne: आवश्यक प्लगइन %s लोड गर्न अक्षम भयो ।

en: Unable to load your plugin.
ne: तपाईँको प्लगइन लोड गर्न अक्षम भयो ।

en: Autoaccept
ne: स्वत स्वीकार

en: _Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: _Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Ask
ne: सोध्नुहोस्

en: Auto Accept
ne: स्वत: स्विकर

en: Auto Reject
ne: स्वतः अस्विकार

en: Minutes
ne: मिनेटहरू

note: This is a cultural reference.  Dy'er Mak'er is a song by Led Zeppelin. If that doesn't translate well into your language, drop the 's before translating.
en: I'dle Mak'er
ne: निष्क्रिय सूचक

en: Set Account Idle Time
ne: खातामा निष्क्रिय समयको सेट गर्नुहोस्

en: _Set
ne: सेट गर्नुहोस्

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: IPC Test Client
ne: IPC परिक्षण ग्राहक

note: *< name *< version *  summary
en: Test plugin IPC support, as a client.
ne: ग्राहकको रुपमा, IPC समर्थन प्लगइन परिक्षण गर्नुहोस् ।

note: *  description
en: Test plugin IPC support, as a client. This locates the server plugin and calls the commands registered.
ne: ग्राहकको रुपमा, IPC समर्थन प्लगइन परिक्षण गर्नुहोस् । यसले सर्भर प्लगइन स्थपना गर्दछ र रजिस्टर गरेका आदेशहरू बोलाउछ ।

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: IPC Test Server
ne: IPC परिक्षण सर्भर

note: *< name *< version *  summary
en: Test plugin IPC support, as a server.
ne: सर्भरको रुपमा, IPC समर्थन प्लगइन परिक्षण गर्नुहोस् ।

note: *  description
en: Test plugin IPC support, as a server. This registers the IPC commands.
ne: सर्भरको रुपमा, IPC समर्थन प्लगइन परिक्षण गर्नुहोस् । यसले IPC आदेशहरू रजिस्टर गर्दछ ।

en: You were disconnected from the server.
ne: तपाईँ सर्भरबाट बिच्छेदन हुनुभयो ।

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: होइन

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Perl Plugin Loader
ne: प्रिल प्लगइन लोडर

note: *< name *< version *< summary
en: Provides support for loading perl plugins.
ne: प्रिल प्लगइनहरू लोड गर्नका लागि समर्थन उपलब्ध गराउछ ।

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Signals Test
ne: परिक्षण संकेतहरू

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Test to see that all signals are working properly.
ne: सबै संकेतहरूले वास्तविक रुपमा काम गरिरहेका छन् भन्ने हेर्न परिक्षण गर्नुहोस् ।

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Simple Plugin
ne: सामान्य प्लगइन

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Tests to see that most things are working.
ne: धेरै वस्तुहरू कार्य गरिरहेका छन् भन्ने हेर्नका लागि परिक्षण गर्दछ ।

en: SSL 2
ne: एसएसएल २

en: SSL 3
ne: एसएसएल ३

en: TLS 1.0
ne: टिएसएल 1.0

en: TLS 1.1
ne: टिएसएल १.१

en: TLS 1.2
ne: टिएसएल १.२

en: TLS 1.3
ne: टिएसएल १.३

en: Ciphers
ne: सिफरहरू

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides SSL support through GNUTLS.
ne: GNUTLS बाट SSL समर्थनहरू उपलब्ध गराउछ ।

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides SSL support through Mozilla NSS.
ne: मोजिल्ला NSS बाट SSL समर्थनहरू उपलब्ध गराउछ ।

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides a wrapper around SSL support libraries.
ne: SSLसमर्थन लाइब्रेरिहरुको हाराहारिमा बेर्ने उपलब्ध गराउछ ।

en: %s is no longer away.
ne: %s लामो बाटो होइन ।

en: %s has gone away.
ne: %s टाढा गइसक्यो ।

en: %s has become idle.
ne: %s निष्क्रिय बसेको छ ।

en: %s is no longer idle.
ne: %s निष्क्रियमा बसेको धेरै भएको छैन ।

en: Notify When
ne: जब सूचना दियो

en: Buddy Goes _Away
ne: साथी टाढा जान्छ ।

en: Buddy Goes _Idle
ne: साथी निष्क्रिय बन्छ

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy State Notification
ne: साथी स्थितिको सूचना

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Notifies in a conversation window when a buddy goes or returns from away or idle.
ne: जब साथी टाढा जान्छ वा निष्क्रिय बन्छ वा फर्किन्छ वार्तालाप सञ्झ्यालमा सूचना दिन्छ ।

en: Tcl Plugin Loader
ne: Tcl प्लगइन लोडर

en: Provides support for loading Tcl plugins
ne: Tcl प्लगइनहरू लोडगर्दा समर्थनहरू उपलब्ध गराउछ ।

en: First name
ne: नाम

en: Last name
ne: थर

en: Email
ne: इमेल

en: AIM Account
ne: AIM खाता

en: XMPP Account
ne: XMPP खाता

en: Purple Person
ne: पर्पल व्यक्ति

note: Creating the options for the protocol
en: Local Port
ne: स्थानिय पोर्ट

en: Bonjour
ne: बोन्जोर

en: Invalid proxy settings
ne: अवैध प्रोक्सी सेटिङ्हरू

en: Either the host name or port number specified for your given proxy type is invalid.
ne: तपाईँको प्रोक्सीका लागि निर्दिष्ट गरिएको होस्ट नाम वा पोर्ट नम्बर अवैध हुन सक्दछ ।

en: City
ne: शहर

en: Year of birth
ne: जन्म वर्ष

en: Gender
ne: लिङ्ग

en: Male or female
ne: महिला या पुरूष

en: Male
ne: पुरुष

en: Female
ne: महिला

note: Global
en: Available
ne: उपलब्ध छ

en: Chatty
ne: कुरौटे

en: Do Not Disturb
ne: कृपया अवरोध नगर्नुहोस्

note: Away stuff
en: Away
ne: टाढा

en: First Name
ne: नाम

en: Birth Year
ne: जन्म वर्ष

en: Connection failed
ne: जडान असफल भयो

note: connect to the server
en: Connecting
ne: जडान हुँदै

note: magic major_version minor_version plugin type ui_requirement flags dependencies priority id name version
en: Gadu-Gadu Protocol Plugin
ne: Gadu-Gadu प्रोटोकल प्लगइन

en: Unknown command: %s
ne: अज्ञात आदेश: %s

en: current topic is: %s
ne: हालको विषय हो: %s

en: No topic is set
ne: विषय सेट गरेको छैन

en: Error displaying MOTD
ne: MOTD प्रदर्शन गर्दा त्रुटि

en: No MOTD available
ne: MOTD उपलब्ध छैन

en: There is no MOTD associated with this connection.
ne: त्यहाँ यो जडान सँग  MOTD संगठित भएको छैन ।

en: MOTD for %s
ne: %s का लागि MOTD

en: View MOTD
ne: MOTD हेर्नुहोस्

en: _Channel:
ne: च्यानल:

en: _Password:
ne: पासवर्ड:

en: SSL support unavailable
ne: SSL समर्थन उपलब्ध छैन

en: Unable to connect
ne: जडान गर्न अक्षम छ

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Topic
ne: विषय

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version
en: IRC Protocol Plugin
ne: IRC प्रोटोकल प्लगइन

note: *  summary
en: The IRC Protocol Plugin that Sucks Less
ne: कम अप्रिय IRC प्रोटोकल प्लगइन

note: set up account ID as user:server
en: Server
ne: सर्भर

note: port to connect to
en: Port
ne: पोर्ट

en: Encodings
ne: सङ्केतनहरू

en: Real name
ne: वास्तविक नाम

en: Bad mode
ne: खराव मोड

en: You are banned from %s.
ne: तपाईँ %s बाट निषेधित हुनु भएको छ ।

en: Banned
ne: निषेधित गरियो

en: Cannot ban %s: banlist is full
ne: %s लाई निषेधित गर्न सकिदैन: निषेधित सूची पूरा भएको छ

en:  <i>(identified)</i>
ne:  <i>(परिचित)</i>

en: Nick
ne: निक

en: Login name
ne: लगिन नाम

en: Currently on
ne: हालसालै

en: Idle for
ne: निस्क्रिय समय

en: Online since
ne: देखि अनलाइन

en: %s has changed the topic to: %s
ne: %s विषयमा परिवर्तन भएको छ:%s

en: The topic for %s is: %s
ne: %s का लागि विषय:%s

en: Unknown message '%s'
ne: अज्ञात सन्देश '%s'

en: Unknown message
ne: अज्ञात सन्देश

en: Users on %s: %s
ne: %s मा प्रयोगकर्ताहरू: %s

en: Time Response
ne: समय प्रतिक्रिया

en: The IRC server's local time is:
ne: IRC सर्भरको स्थानीय समय:

en: No such channel
ne: त्यस्तो कुनै च्यानल छैन

note: does this happen?
en: no such channel
ne: त्यस्तो कुनै च्यानल छैन

en: User is not logged in
ne: प्रयोगकर्ता लगइन भएको छैन

en: No such nick or channel
ne: त्यस्तो कुनै उपनाम वा च्यानल छैन

en: Could not send
ne: पठाउन सकिएन

en: Joining %s requires an invitation.
ne: %s जडान गर्दा एउटा निमन्त्रणाको आवश्यकता पर्दछ ।

en: Invitation only
ne: निमन्त्रणा मात्र

en: You have been kicked by %s: (%s)
ne: तपाईँ %s द्वारा बाहिरिनु भएको छ : (%s)

note: Remove user from channel
en: Kicked by %s (%s)
ne: %s द्वारा फ्याँकिएको (%s)छ

en: mode (%s %s) by %s
ne: %s द्वारा मोड (%s %s)

en: Invalid nickname
ne: अवैध उपनाम

en: Your selected account name was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
ne: तपाईँले सर्भरद्वारा अस्विकार गरिएको खाता मान चयन गर्नु भएको छ । यसमा सम्भवत अवैध क्यारेक्टरहरू समावेश छन् ।

en: Cannot change nick
ne: उपनाम परिवर्तन गर्न सकिदैन

en: Could not change nick
ne: उपनाम परिवर्तन भएन

en: You have parted the channel%s%s
ne: तपाईँले च्यानल %s%s विभाजन गर्नुभयो

en: Error: invalid PONG from server
ne: त्रुटि:सर्भरबाट अवैध PONG

en: PING reply -- Lag: %lu seconds
ne: PING जवाफ -- लग: %lu सेकन्ड

en: Cannot join channel
ne: च्यानल जडान गर्न सकिदैन

en: Wallops from %s
ne: %s बाट वालपहरू

en: action &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
ne: कार्य &lt;सम्पादन गर्न कार्य&gt;:  एउटा कार्य सम्पादन गर्नुहोस् ।

en: away [message]:  Set an away message, or use no message to return from being away.
ne: टाढा [सन्देश]:  टाढा सन्देश सेट गर्नुहोस्, वा हालै टाढा बाट फर्किएको सन्देश प्रयोग नगर्नुहोस् ।

en: deop &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel operator status from someone. You must be a channel operator to do this.
ne: deop &lt;nick1&gt; [nick2]] ...:  कसैबाट वस्तुस्थिति सञ्चान कर्ता च्यानल हटाउनुहोस् । यो गर्न तपाईँ च्यानल सञ्चालन कर्ता हुन जरुरी छ ।

en: devoice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel voice status from someone, preventing them from speaking if the channel is moderated (+m). You must be a channel operator to do this.
ne: devoice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  कसैबाट कर्ता आवाज वस्तुस्थिति च्यानल हटाउनुहोस्, च्यानेल मोडेरेटेड (+m) भएको खण्डमा तिनीहरुलाई बोल्न बाट रोक लाग्छ । यो काम गर्न तपाईँ च्यानल सञ्चालन कर्ता हुन जरुरी छ ।

en: invite &lt;nick&gt; [room]:  Invite someone to join you in the specified channel, or the current channel.
ne: invite &lt;nick&gt; [room]:  निर्दिष्ट च्यानलमा वा हालको च्यानलमा जडान गर्न तपाईँलाई कसैले निमन्त्रणा गरेको छ ।

en: j &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
ne: j &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  एक वा एक भन्दा च्यानलहरू प्रविष्टि गर्नुहोस्, यदि आवश्यकता भएको खण्डमा प्रत्येकका लागि च्यानल कुञ्जी एच्छिक रुपमा उपलब्ध हुन्छ ।

en: join &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
ne: join &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  एक वा एक भन्दा च्यानलहरू प्रविष्टि गर्नुहोस्, यदि आवश्यकता भएको खण्डमा प्रत्येकका लागि च्यानल कुञ्जी एच्छिक रुपमा उपलब्ध हुन्छ ।

en: kick &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a channel. You must be a channel operator to do this.
ne: kick &lt;nick&gt; [message]:  च्यानलबाट कसैलाई हटाउनुहोस् । यो कार्य गर्न च्यानल सञ्चालनकर्ता हुन जरुरी हुन्छ ।

en: list:  Display a list of chat rooms on the network. <i>Warning, some servers may disconnect you upon doing this.</i>
ne: सूची:  सञ्जालमा कुराकानी कोठाहरुको सूची प्रदर्शन गर्नुहोस् । <i>चेतावनी, केही सर्भरहरू तपाईँले कार्य गर्दा गर्दै बिच्छेदन हुन पनि सक्छन् ।</i>

en: me &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
ne: म &lt;सम्पादन गर्न कार्य&gt;:  कार्य सम्पादन गर्नुहोस् ।

en: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;nick|channel&gt;:  Set or unset a channel or user mode.
ne: मोड &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;nick|channel&gt;:  च्यानल वा प्रयोगकर्ता मोडमा सेट गर्नुहोस् या नगर्नुहोस् ।

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
ne: msg &lt;निक&gt; &lt;सन्देश&gt;:  प्रयोगकर्तामा व्यक्तिगत सन्देश पठाउनुहोस् (च्यानलमा रोकिएको रुपमा) ।

en: names [channel]:  List the users currently in a channel.
ne: नामहरू [च्यानल]:  च्यानलमा हालको प्रयोगकर्ता सूची बनाउनुहोस् ।

en: nick &lt;new nickname&gt;:  Change your nickname.
ne: निक &lt;नयाँ उपनाम&gt;:  तपाईँको उपनाम परिवर्तन गर्नुहोस् ।

en: op &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel operator status to someone. You must be a channel operator to do this.
ne: op &lt;nick1&gt; [nick2] ...:   कसैमा च्यानल सञ्चालनकर्ता वस्तुस्थिति स्विकार गर्नुहोस् । यो कार्य गर्न तपाईँ च्यानल सञ्चालन कर्ता हुन जरुरी छ ।

en: operwall &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
ne: अपरवाल &lt;सन्देश&gt;:  यदि तपाईँलाई यो के हो भन्ने थाहा छैन भने,तपाईँ सम्भवत:यो प्रयोग गर्न सक्नुहुन्न ।

en: part [room] [message]:  Leave the current channel, or a specified channel, with an optional message.
ne: भाग [कोठा] [सन्देश]:  हालको च्यानल ,वा निर्दिष्ट च्यानल, एच्छिक सन्देश सहित छाड्नुहोस् ।

en: ping [nick]:  Asks how much lag a user (or the server if no user specified) has.
ne: पिङ्ग [उपनाम]:  प्रयोगकर्ता (वा यदि प्रयोगकर्ता निर्दिष्ट नगरिएको खण्डमा सर्भर) सँग  कतिसम्म ढिला हुन्छ सोध्नुहोस् ।

en: query &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
ne: क्वेरी &lt;उपनाम&gt; &lt;सन्देश&gt;:  प्रयोगकर्तालाई व्यक्तिगत सन्देश पठाउनुहोस्(च्यानल रोकिएको रुपमा)।

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message.
ne: अन्त्य गर्नुहोस् [सन्देश]:  एच्छिक सन्देश सहित, सर्भरबाट विच्छेदन भयो ।

en: quote [...]:  Send a raw command to the server.
ne: उद्धृत गर्नुहोस् [...]:  सर्भरमा कच्चा आदेश पठाउनुहोस् ।

en: remove &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a room. You must be a channel operator to do this.
ne: हटाउनुहोस् &lt;उपनाम&gt; [सन्देश]:  कोठाबाट कसैलाई हटाउनुहोस् । यो कार्य गर्न तपाईँ च्यानल सञ्चालन कर्ता हुन जरुरी हुन्छ ।

en: time: Displays the current local time at the IRC server.
ne: समय: IRC सर्भरमा हालको स्थानीय समय प्रदर्शन गर्दछ ।

en: topic [new topic]:  View or change the channel topic.
ne: विषय[नयाँ विषय]:च्यानल विषय दृश्य वा परिवर्तन गर्नुहोस् ।

en: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Set or unset a user mode.
ne: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  प्रयोगकर्ता मोड सेट गर्नुहोस् वा नगर्नुहोस् ।

en: voice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel voice status to someone. You must be a channel operator to do this.
ne: आवाज &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  कसैमा च्यानल आवाज वस्तुस्थिति स्विकार गर्नुहोस् । यो कार्य गर्न तपाईँ च्यानल सञ्चालनकर्ता हुन जरुरी हुन्छ ।

en: wallops &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
ne: वालपस &lt;सन्देश&gt;: यदि तपाईँलाई यो के हो भन्ने थाहा नभएको खण्डमा सम्भवत तपाईँले यो प्रयोग गर्न सक्नुहुन्न ।

en: whois [server] &lt;nick&gt;:  Get information on a user.
ne: को हो [सर्भर] &lt;निक&gt;:  प्रयोगकर्तामा जानकारी प्राप्त गर्नुहोस् ।

en: Reply time from %s: %lu seconds
ne: %s बाट जवाफ फर्काउने समय: %lu सेकन्ड

en: CTCP PING reply
ne: CTCP PING जवाफ

en: Disconnected.
ne: विच्छेदन गरियो ।

en: Unknown Error
ne: अज्ञात त्रुटि

en: Server requires plaintext authentication over an unencrypted stream
ne: एउटा गुप्तीकरण नभएको स्ट्रिममा सर्भरले सादा पाठ प्रमाणीकरण आवश्यक गर्दछ

en: Server does not use any supported authentication method
ne: सर्भरले कुनै पनि समर्थित प्रमाणीकरण विधी प्रयोग गर्दैन

en: Plaintext Authentication
ne: खाली पाठ प्रमाणीकरण

en: Invalid challenge from server
ne: सर्भर बाट अवैध चुनौती

en: Full Name
ne: पूरा नाम

en: Family Name
ne: पारिवारिक नाम

en: Given Name
ne: दिइएको नाम

en: Street Address
ne: सडक ठेगाना

note: * EXTADD is correct, EXTADR is generated by other * clients. The next time someone reads this, remove * EXTADR.
en: Extended Address
ne: विस्तृत ठेगाना

en: Locality
ne: स्थानीयता

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Postal Code
ne: हुलाकी संकेत

en: Country
ne: देश

note: lots of clients (including purple) do this, but it's * out of spec
en: Telephone
ne: टेलिफोन

en: Organization Name
ne: संगठन नाम

en: Organization Unit
ne: संगठन एकाई

en: Job Title
ne: कार्य शीर्षक

en: Role
ne: भूमिका

en: Birthday
ne: जन्मदिन

en: Description
ne: वर्णन

en: All items below are optional. Enter only the information with which you feel comfortable.
ne: तल दिइएका सबै वस्तुहरू एेच्छिक हुन् । त्यस्तो जानकारीहरू मात्र प्रविष्टि गराउनुहोस् जुन चाहि तपाईँको विचारमा उपयुक्त हुन्छ ।

en: Resource
ne: संसाधन

en: Middle Name
ne: बिचको नाम

en: Address
ne: ठेगाना

en: P.O. Box
ne: पोष्ट बक्स

en: Photo
ne: फोटो

en: Logo
ne: लोगो

en: Cancel Presence Notification
ne: सूचना उपस्थिति रद्द गर्नुहोस्

en: Un-hide From
ne: बाट नलुकाउनुहोस्

en: Temporarily Hide From
ne: अस्थायी रुपमा लुकाउनुहोस्

en: (Re-)Request authorization
ne: (पुन:-)प्रमाणीकरण अनुरोध गर्नुहोस्

note: shouldn't this just happen automatically when the buddy is removed?
en: Unsubscribe
ne: सदस्यता हटाउनुहोस्

en: Initiate _Chat
ne: कुराकानी सुरू गर्नुहोस्

en: Log In
ne: लगइन

en: Last Name
ne: अन्तिम नाम

en: Email Address
ne: इमेल ठेगाना

note: "Search"
en: Search
ne: खोजी गर्नुहोस्

en: _Room:
ne: कोठा

en: _Server:
ne: सर्भर:

en: _Handle:
ne: ह्यान्डल:

en: %s is not a valid room name
ne: %s वैध कोठा नाम होइन

en: Invalid Room Name
ne: अवैध कोठा नाम

en: %s is not a valid server name
ne: %s वैध सर्भर नाम होइन

en: Invalid Server Name
ne: अवैध सर्भर नाम

en: %s is not a valid room handle
ne: %s वैध कोठा ह्यान्डल होइन

en: Invalid Room Handle
ne: अवैध कोठा ह्यानडल

en: Configuration error
ne: कन्फिगरेसन त्रुटि

en: Unable to configure
ne: कन्फिगरेसन गर्न अक्षम

en: Room Configuration Error
ne: कोठा कन्फिगरेसन त्रुटि

en: This room is not capable of being configured
ne: यो कोठा कन्फिगर गरेको अवस्था उपयुक्त छैन ।

en: Registration error
ne: दर्ता त्रुटि

en: Nick changing not supported in non-MUC chatrooms
ne: उपनाम परिवर्तन गर्दा non-MUC कुराकानी कोठाहरुमा समर्थन गर्दैनन्

en: Invalid Server
ne: अवैध सर्भर

en: Enter a Conference Server
ne: एउटा सम्मेलन सर्भर प्रविष्ट गर्नुहोस्

en: Select a conference server to query
ne: क्वेरीमा सम्मेलन सर्भर चयन गर्नुहोस्

en: Find Rooms
ne: कोठाहरू फेला पार्नुहोस्

en: No users found
ne: प्रयोकर्ता फेला परेन

en: Registration of %s@%s successful
ne: %s@%s को दर्ता सफल भयो

en: Registration Successful
ne: दर्ता सफल भयो

en: Registration Failed
ne: दर्ता असफल भयो

en: State
ne: स्थिति

en: Phone
ne: फोन

en: Date
ne: मिति

en: Already Registered
ne: पहिल्यै रजिष्टार भएको छ

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Please fill out the information below to register your new account.
ne: कृपया तपाईँको नयाँ खातामा रजिष्टार गर्न तलको जानकारी भन्दा बाहिर भर्नुहोस् ।

en: Register
ne: दर्ता

en: Initializing Stream
ne: स्ट्रीम सुरू गर्दा

en: Authenticating
ne: प्रमाणित गर्दा

en: Re-initializing Stream
ne: स्ट्रीम पुन: सुरू गर्दा

en: Not Authorized
ne: अधिकार प्राप्त छैन

en: Mood
ne: मुड

en: Both
ne: दुवै

en: From (To pending)
ne: बाट (अनिर्णीत गर्न)

en: From
ne: बाट

en: To
ne: लाई

en: None (To pending)
ne: कुनै पनि होइन (अनिर्णीत गर्न)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Subscription
ne: सदस्यता

en: Password Changed
ne: पासवर्ड परिवर्तन गरियो

en: Your password has been changed.
ne: तपाईँको पासवर्ड परिवर्तन भइसकेको छ ।

en: Error changing password
ne: पासवर्ड परिवर्तन गर्दा त्रुटि

en: Password (again)
ne: पासवर्ड(फेरि)

en: Please enter your new password
ne: कृपया तपाईँको नयाँ पासवर्ड प्रविष्टि गराउनुहोस्

en: Set User Info...
ne: प्रयोगकर्ता सूचना सेट गर्नुहोस्...

note: if (js->protocol_options & CHANGE_PASSWORD) {
en: Change Password...
ne: पासवर्ड परिवर्तन गर्नुहोस्...

en: Bad Request
ne: खराव अनुरोध

en: Conflict
ne: द्वन्द

en: Feature Not Implemented
ne: विशेषता कार्यान्वयन हुन सकेको छैन

en: Forbidden
ne: निषेधित

en: Gone
ne: गइसकेको छ

en: Internal Server Error
ne: आन्तरिक सर्भर त्रुटि

en: Item Not Found
ne: वस्तु फेला परेन

en: Not Acceptable
ne: स्वीकारयोग्य छैन

en: Not Allowed
ne: अनुमति दिएको छैन

en: Payment Required
ne: आवश्यकता भुक्तानी

en: Recipient Unavailable
ne: उपलब्ध नभएको प्रापक

en: Registration Required
ne: आवश्यक दर्ता

en: Remote Server Not Found
ne: रिमोट सर्भर फेला परेन

en: Remote Server Timeout
ne: रिमोट सर्भर टाइम आउट भयो

en: Server Overloaded
ne: सर्भर ओभर लोड भयो

en: Service Unavailable
ne: सेवा उपलब्ध छैन

en: Subscription Required
ne: सदस्यता आवश्यक छ

en: Unexpected Request
ne: अनपेक्षित अनुरोध

en: Authorization Aborted
ne: प्रमाणीकरण परित्याग गरियो

en: Incorrect encoding in authorization
ne: प्रमाणीकरणमा गलत सङ्केतन

en: Invalid authzid
ne: अवैध प्रमाणीकरण

en: Invalid Authorization Mechanism
ne: अवैध प्रमाणीकरण किर्यावली

en: Authorization mechanism too weak
ne: प्रमाणीकरण किर्यावली अति कमजोर छ

en: Temporary Authentication Failure
ne: अस्थायी प्रमाणीकरण असफलता

en: Authentication Failure
ne: प्रमाणीकरण असफलता

en: Bad Format
ne: खराब ढाँचा

en: Bad Namespace Prefix
ne: खराब नेमस्पेस उपसर्ग

en: Resource Conflict
ne: संसाधन द्वन्द

en: Connection Timeout
ne: जडान टाइम आउट भयो

en: Host Gone
ne: गइसकेको होस्ट

en: Host Unknown
ne: अज्ञात होस्ट

en: Improper Addressing
ne: अनुचित परिचय

en: Invalid ID
ne: अवैध ID

en: Invalid Namespace
ne: अवैध नामस्पेस

en: Invalid XML
ne: अवैध XML

en: Non-matching Hosts
ne: अमिल्दा होस्टहरू

en: Policy Violation
ne: नीति उल्ङ्घन

en: Remote Connection Failed
ne: टाढा जडान असफल भयो

en: Resource Constraint
ne: अपवाद संसाधान

en: Restricted XML
ne: निषेधित गरिएको XML

en: See Other Host
ne: अन्य होस्ट हेर्नुहोस्

en: System Shutdown
ne: प्रणाली बन्द भयो

en: Undefined Condition
ne: अपरिभाषित सर्तहरू

en: Unsupported Encoding
ne: असमर्थित सङ्केतन

en: Unsupported Stanza Type
ne: असमर्थित स्टान्जा प्रकार

en: Unsupported Version
ne: असमर्थित संस्करण

en: XML Not Well Formed
ne: XML कुशल ढाँचा गरिएको छैन

en: Stream Error
ne: स्ट्रिम त्रुटि

en: Unable to ban user %s
ne: %s प्रयोगकर्तालाई रोक्न अक्षम भयो

en: Unknown affiliation: "%s"
ne: अज्ञात सम्बद्धता: "%s"

en: Unable to affiliate user %s as "%s"
ne: "%s"को रुपमा %s प्रयोगकर्ता सम्बद्ध गर्न अक्षम

en: Unable to kick user %s
ne: %s प्रयोगकर्ता हुत्याउन असफल

en: config:  Configure a chat room.
ne: कन्फिग:कुराकानी कोठा कन्फिगर गर्नुहोस् ।

en: configure:  Configure a chat room.
ne: कन्फिगर: एउटा कुराकानी कोठा कन्फिगर गर्नुहोस् ।

en: register:  Register with a chat room.
ne: रजिस्टर:  कुराकानी कोठासहित रजिस्टर गर्नुहोस् ।

en: topic [new topic]:  View or change the topic.
ne: विषय [नयाँ विषय]:  विषय दृश्य वा परिवर्तन गर्नुहोस् ।

en: invite &lt;user&gt; [message]:  Invite a user to the room.
ne: निमन्त्रणा &lt;प्रयोगकर्ता&gt; [सन्देश]:  कोठामा प्रयोगकर्तालाई निमन्त्रणा गर्नुहोस् ।

en: msg &lt;user&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to another user.
ne: msg &lt;प्रयोगकर्ता&gt; &lt;सन्देश&gt;:  अर्को प्रयोगकर्तामा व्यक्तिगत सन्देश पठाउनुहोस् ।

en: Extended Away
ne: टाढा फैल्याउनुहोस्

en: Allow plaintext auth over unencrypted streams
ne: गुप्तिकृत नभएको स्ट्रीमहरू माथि खाली पाठ प्रमाणीकरण अनुमति दिनुहोस्

note: Account options
en: Connect server
ne: सर्भर जडान गर्नुहोस्

en: Message from %s
ne: %s बाट सन्देश

en: %s has set the topic to: %s
ne: %s ले विषय यसमा सेट गर्यो: %s

en: The topic is: %s
ne: विषय: %s

en: Message delivery to %s failed: %s
ne: %s मा सन्देश हस्तान्तरण असफल भयो:%s

en: XML Parse error
ne: XML पद वर्णन त्रुटि

en: Error joining chat %s
ne: %s कुराकानी जडान गर्दा त्रुटि

en: Error in chat %s
ne: %s कुराकानीमा त्रुटि

en: Create New Room
ne: नयाँ कोठा सिर्जना गर्नुहोस्

en: You are creating a new room.  Would you like to configure it, or accept the default settings?
ne: तपाईँ नयाँ कोठा सिर्जना गर्दै हुनुहुन्छ । के तपाईँ यो कन्फिगर गर्न चाहानुहुन्छ, वा पूर्वनिर्धारित सेटिङ्हरू स्वीकार गर्नुहुन्छ ?

en: No reason
ne: कारण दिइएको छैन ।

en: Unknown Error in presence
ne: उपस्थितिमा अज्ञात त्रुटि

en: Unable to send file to %s, user does not support file transfers
ne: %s मा फाइल पठाउन अक्षम भयो,प्रयोगकर्ताले फाइल स्थानान्तरणहरू समर्थन गर्दैन

en: File Send Failed
ne: फाइल पठाउन असफल भयो

en: Afraid
ne: त्राश

en: Amazed
ne: मख्ख

en: Amorous
ne: कामुक

en: Angry
ne: रिसाएको

en: Annoyed
ne: दिक्क

en: Anxious
ne: चिन्तित

en: Aroused
ne: उत्तेजीत

en: Ashamed
ne: लज्जित

en: Bored
ne: नरमाइलो महशुस

en: Brave
ne: हिम्मती

en: Calm
ne: शान्त

en: Cautious
ne: होसियार

en: Cold
ne: चिसो

en: Confident
ne: आत्मविश्वासी

en: Confused
ne: भ्रमित

en: Contemplative
ne: विचारशील

en: Contented
ne: सन्तुष्ट

en: Cranky
ne: पागल

en: Crazy
ne: दिवाना

en: Creative
ne: सिर्जनात्मक

en: Curious
ne: जिज्ञासु

en: Dejected
ne: हरेस

en: Depressed
ne: हिनताबोध

en: Disappointed
ne: निराश

en: Envious
ne: इर्ष्यालु

en: Excited
ne: उत्तेजित

en: Flirtatious
ne: जिस्कनमन

en: Frustrated
ne: दिक्दार

en: Grateful
ne: कृतज्ञ

en: Grieving
ne: सन्तप्त

en: Guilty
ne: दोषी महसुस

en: Happy
ne: खुशी

en: Hopeful
ne: आशावादी

en: Hot
ne: तातो

en: Humbled
ne: विनम्र

en: Humiliated
ne: बेइज्जत गरिएको

en: Hungry
ne: भोको

en: Hurt
ne: चोटलागेको

en: Impressed
ne: प्रेरित

en: In love
ne: प्रेममा

en: Interested
ne: रुची

en: Intoxicated
ne: नशामा

en: Invincible
ne: अजेय

en: Jealous
ne: इर्ष्यालु

en: Lonely
ne: एक्लो

en: Lost
ne: रुमल्लिरहेको

en: Lucky
ne: भाग्यमानी

en: Mean
ne: छुच्चो

en: Moody
ne: मुडी

en: Nervous
ne: डरमा

en: Neutral
ne: तटस्थ

en: Offended
ne: चोट पुर्‍याइएको

en: Outraged
ne: जगाइएको

en: Proud
ne: गौरवान्वित

en: Relieved
ne: सन्चो

en: Sad
ne: उदास

en: Shocked
ne: झट्का लागेको

en: Shy
ne: लजालु

en: Sick
ne: बिमार

en: Sleepy
ne: निद्रालु

en: Spontaneous
ne: स्वतस्फूर्त

en: Stressed
ne: व्यथित

en: Strong
ne: बलियो

en: Surprised
ne: अचम्ममा

en: Thankful
ne: धन्यवाद

en: Thirsty
ne: प्यासी

en: Tired
ne: थकित

en: Undefined
ne: अपरिभाषित

en: Weak
ne: कमजोर

en: Worried
ne: चिन्तित

en: Set User Nickname
ne: उपनाम निर्धारण गर्नुहोस

en: Set
ne: निर्धारण गर्नुहोस

en: Required parameters not passed in
ne: आवश्यकता परामितिहरू पास भएसकेका छैनन्

en: Unable to write to network
ne: सञ्जालमा लेख्न अक्षम छ

en: Unable to read from network
ne: सञ्जालबाट पढ्न अक्षम छ

en: Error communicating with server
ne: सर्भर सँग  संचार आदान प्रदानमा त्रुटि

en: Conference not found
ne: सम्मेलन फेला परेन

en: Conference does not exist
ne: सम्मेलन अवस्थित छैन

en: A folder with that name already exists
ne: त्यो नाम सहितको फोल्डर पहिल्यै अवस्थित छ

en: Not supported
ne: समर्थित छैन

en: Password has expired
ne: पासवर्डकोसमय सकिएको छ

en: User not found
ne: प्रयोकर्ता फेला परेन

en: Account has been disabled
ne: खाता निस्क्रिय भइसेको छ

en: The server could not access the directory
ne: सर्भरले डाइरेक्टरी पहुँच गर्न सकेन

en: Your system administrator has disabled this operation
ne: तपाईँको प्रणाली प्रशासकले यो सञ्चालन निस्क्रिय बनाएको छ

en: The server is unavailable; try again later
ne: सर्भर उपलब्ध छैन, पछि फेरि प्रयास गर्नुहोस्

en: Cannot add a contact to the same folder twice
ne: उही फोल्डरमा दुई पटक सम्पर्क थप्न सकिदैन

en: Cannot add yourself
ne: तपाईँ आफैँ थप्न सक्नुहुन्न

en: Master archive is misconfigured
ne: मास्टर संग्रह अनियमित कन्फिगर भएको छ

en: You cannot add the same person twice to a conversation
ne: तपाईँले वार्तालापमा एउटै व्यक्ति दुई पटक थप्न सक्नुहुन्न ।

en: You have reached your limit for the number of contacts allowed
ne: तपाईँको अनुमति प्राप्त सम्पर्कहरुको संख्याका लागि आफ्नो सिमा बढेको छ ।

en: An error occurred while updating the directory
ne: डाइरेक्टरी अद्यावधिक गरेको बेलामा एउटा त्रुटि आएको छ

en: Incompatible protocol version
ne: नमिल्दो प्रोटोकल संस्करण

en: The user has blocked you
ne: प्रयोगकर्ताले तपाईँलाई रोकेको छ

en: This evaluation version does not allow more than ten users to log in at one time
ne: यो मूल्यांकन संस्करणले एकपटकमा दशजना भन्दा बढी प्रयोगकर्ताहरुलाई लग गर्न अनुमति दिदैन

en: The user is either offline or you are blocked
ne: या त प्रयोगकर्ता अफलाइनमा छ वा तपाईँलाई रोकेको छ ।

en: Unknown error: 0x%X
ne: अज्ञात त्रुटि:0x%X

en: Unable to send message. Could not get details for user (%s).
ne: सन्देश पठाउन अक्षम भयो । (%s) प्रयोगकर्ताको विवरणहरू पाउन सकिएन ।

en: Unable to add %s to your buddy list (%s).
ne: तपाईँको साथी सूचीमा %s थप्न अक्षम (%s) ।

note: TODO: Improve this! message to who or for what conference?
en: Unable to send message (%s).
ne: सन्देश (%s) पठाउन अक्षम ।

en: Unable to invite user (%s).
ne: प्रयोगकर्ता (%s) लाई निमन्त्रणा गर्न अक्षम ।

en: Unable to send message to %s. Could not create the conference (%s).
ne: %s मा सन्देश पठाउन अक्षम । सम्मेलन (%s) सिर्जना गर्न सकिदैन ।

en: Unable to send message. Could not create the conference (%s).
ne: सन्देश पठाउन अक्षम । सम्मेलन (%s) सिर्जना गर्न सकिदैन ।

en: Unable to move user %s to folder %s in the server side list. Error while creating folder (%s).
ne: सर्भर साइड सूचीमा %s फोल्डरलाई %s प्रयोगकर्तामा सार्न अक्षम छ । फोल्डर (%s) सिर्जना गर्दा त्रुटि ।

en: Unable to add %s to your buddy list. Error creating folder in server side list (%s).
ne: तपाईँको साथी सूचीमा %s थप्न अक्षम । सर्भर साइड सूचीमा फोल्डर सिर्जना गर्दा त्रुटि (%s) ।

en: Could not get details for user %s (%s).
ne: %s (%s)प्रयोगकर्ताका लागि विबरणहरू प्राप्त गर्न सकेन ।

en: Unable to add user to privacy list (%s).
ne: गोपनियता (%s) सूचीमा प्रयोगकर्ता थप्न अक्षम छ ।

en: Unable to add %s to deny list (%s).
ne: अस्विकार सूची (%s) मा %s थप्न अक्षम छ ।

en: Unable to add %s to permit list (%s).
ne: अनुमति सूची (%s) मा %s थप्न अक्षम छ ।

en: Unable to remove %s from privacy list (%s).
ne: गोपनियता सूची (%s) बाट %s हटाउन अक्षम छ ।

en: Unable to change server side privacy settings (%s).
ne: (%s) सर्भर साइड गोपनियता सेटिङ्हरू परिवर्तन गर्न अक्षम छ ।

en: Unable to create conference (%s).
ne: (%s) सम्मेलन सिर्जना गर्न अक्षम छ ।

en: Error communicating with server. Closing connection.
ne: सर्भर सँग  संचार आदान प्रदान गर्दा त्रुटि । जडान बन्द गरिदैछ ।

en: Telephone Number
ne: टेलिफोन नम्बर

en: Location
ne: स्थान

en: Department
ne: विभाग

en: Personal Title
ne: व्यक्तिगत शीर्षकहरू

en: Mailstop
ne: मेलस्टप

en: User ID
ne: प्रयोगकर्ता परिचय

note: tag = _("DN"); value = nm_user_record_get_dn(user_record); if (value) { purple_notify_user_info_add_pair(user_info, tag, value); }
en: Full name
ne: पूरा नाम

en: GroupWise Conference %d
ne: समूहगत सम्मेलन %d

en: Authenticating...
ne: प्रमाणीकरण गर्दैछ...

en: Waiting for response...
ne: प्रतिक्रियाका लागि पर्खिदैछ...

en: %s has been invited to this conversation.
ne: %s लाई यो वार्तालापमा निमन्त्रणा गरिसकेको छ ।

en: Invitation to Conversation
ne: वार्तालापमा निमन्त्रणा

en: Invitation from: %s
    
    Sent: %s
ne: ...बाट निमन्त्रणा: %s
    
    पठाउनुहोस्: %s

en: Would you like to join the conversation?
ne: के तपाईँ वार्तालाप जडान गर्न चाहानुहुन्छ ?

en: %s appears to be offline and did not receive the message that you just sent.
ne: %s अफलाइन भएको देखिन्छ र तपाईँले पठाएको सन्देश प्राप्त गरेन ।

en: This conference has been closed. No more messages can be sent.
ne: यो सम्मेलन बन्द भयो । कुनै सन्देशहरू पठाउन सकिदैन ।

en: Busy
ne: व्यस्त छु

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Novell GroupWise Messenger Protocol Plugin
ne: नोबेल समूहगत मेसेन्जर प्रोटोगल प्लगइन

en: Server address
ne: सर्भर ठेगाना

en: Server port
ne: सर्भर पोर्ट

en: Unable to send message to %s:
ne: %s मा सन्देश पठाउन अक्षम:

en: Microphone
ne: माइक्रोफोन

en: Speakers
ne: स्पिकहरू

en: Video Camera
ne: भिडियो क्यामरा

en: File Transfer
ne: फाइल स्थान्तरण

en: Supports
ne: सहायताहरू

en: External User
ne: वाह्य प्रयोगकर्ता

en: Create conference with user
ne: प्रयोगकर्तासँग कन्फरेन्स सिर्जना गर्ने

en: New Conference
ne: नयाँ कन्फरेन्स

en: Create
ne: सिर्जना गर्ने

en: Available Conferences
ne: उपलब्ध कन्फरेन्सहरू

en: Create New Conference...
ne: नयाँ कन्फरेन्स सिर्जना गर्नुहोस् ...

en: Invite user to a conference
ne: प्रयोगकर्तालाई कन्फरेन्समा निमन्त्रणा गर्ने

en: Invite to Conference
ne: कन्फरेन्समा निमन्त्रणा गर्ने

en: Invite to Conference...
ne: कन्फरेन्समा निमन्त्रणा गर्ने...

en: Topic:
ne: विषय:

en: Search Results
ne: खोजी नतिजाहरू

en: User %s is not present in the network
ne: प्रयोगकर्ता %s सञ्जालमा प्रस्तुत भएको छैन

en: Key Agreement
ne: सम्झौता व्याख्या

en: Cannot perform the key agreement
ne: सम्झौता व्याख्या सम्पादन गर्न सकिदैन

en: Error occurred during key agreement
ne: सम्झौता व्याख्या गर्दा त्रुटि उत्पन्न भयो

en: Key Agreement failed
ne: सम्झौता व्याख्या असफल भयो

en: Timeout during key agreement
ne: सम्झौता व्याख्या गर्दा समय समाप्त भयो

en: Key agreement was aborted
ne: सम्झौता व्याख्या परित्याग गरियो

en: Key agreement is already started
ne: सम्झौता व्याख्या पहिल्यै सुरू भयो

en: Key agreement cannot be started with yourself
ne: सम्झौता व्याख्या तपाईँबाट सुरू हुन सक्दैन

en: The remote user is not present in the network any more
ne: टाढा प्रयोगकर्ता कुनै पनि सञ्जालमा उपस्थित छैन

en: Key agreement request received from %s. Would you like to perform the key agreement?
ne: सम्झौता व्याख्या अनुरोध %s बाट प्राप्त भयो । के तपाईँ सम्झौता व्याख्या सम्पादन गर्न चाहानुहुन्छ ?

en: The remote user is waiting key agreement on:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
ne: टाढाको प्रयोगकर्ता कुञ्जी सम्झौतामा प्रतिक्षा गरिरहेको छ:
    टाढाको होस्ट: %s
    टाढाको पोर्ट: %d

en: Key Agreement Request
ne: कुञ्जी सम्झौता अनुरोध

en: IM With Password
ne: पासवर्ड सँगै IM

en: Cannot set IM key
ne: IM कुञ्जी सेट गर्न सकिएन

en: Set IM Password
ne: IM पासवर्ड सेट गर्नुहोस्

en: Get Public Key
ne: सार्वजनिक कुञ्जी प्राप्त गर्नुहोस्

en: Cannot fetch the public key
ne: सार्वजनिक कुञ्जी तान्न सकिएन

en: Show Public Key
ne: सार्वजनिक कुञ्जी देखाउनुहोस्

en: Could not load public key
ne: सार्वजनिक कुञ्जी लोड गर्न सकिएन

en: User Information
ne: प्रयोगकर्ता सूचना

en: Cannot get user information
ne: प्रयोगकर्ता जानकारी प्राप्त गर्न सक्दैन

en: The %s buddy is not trusted
ne: %s साथी विश्वासिलो छैन

en: You cannot receive buddy notifications until you import his/her public key.  You can use the Get Public Key command to get the public key.
ne: उसको/उनीको सार्वजनिक कुञ्जी आयात नगरे सम्म तपाईँले साथीको जानकारीहरू प्राप्त गर्न सक्नुहुन्न ।  सार्वजनिक कुञ्जी प्राप्त गर्न तपाईँले प्राप्त भएको सार्वजनिक कुञ्जी आदेश प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ ।

note: Open file selector to select the public key.
en: Open...
ne: खोल्नुहोस्...

en: The %s buddy is not present in the network
ne: %s साथी सञ्जालमा उपस्थित छैन

en: To add the buddy you must import his/her public key. Press Import to import a public key.
ne: साथी थप्न तपाईँले उसको/उनको सार्वजनिक कुञ्जी आयात गर्नुपर्छ । एउटा सार्वजनिक कुञ्जी आयात गर्न 'आयात गर्नुहोस्' थिच्नुहोस् ।

en: Select correct user
ne: सही प्रयोगकर्ता चयन गर्नुहोस्

en: More than one user was found with the same public key. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
ne: उस्तै सार्वजनिक कुञ्जी सँग  एक भन्दा बढी प्रयोगकर्ता फेला पर्यो । तपाईँको साथी सूचीमा थप्न सूचीबाट सही प्रयोगकर्ता चयन गर्नुहोस् ।

en: More than one user was found with the same name. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
ne: उस्तै नाम सँग  एक भन्दा बढी प्रयोगकर्ता फेला पर्यो । तपाईँको साथी सूचीमा थप्न सूचीबाट सही प्रयोगकर्ता चयन गर्नुहोस् ।

en: Detached
ne: असंलग्न गराउनुहोस्

en: Indisposed
ne: विकृत गरिएको

en: Wake Me Up
ne: मलाई जगाउनुहोस्

en: Hyper Active
ne: सक्रिय हाइपर

en: Robot
ne: रोबोट

en: In Love
ne: मायामा

en: User Modes
ne: प्रयोगकर्ता मोडहरू

en: Preferred Contact
ne: रुचाइएको सम्पर्क

en: Preferred Language
ne: रुचाइएको भाषा

en: Device
ne: यन्त्र

en: Timezone
ne: टाइमजोन

en: Geolocation
ne: भौगोलिक स्थान

en: Reset IM Key
ne: IM कुञ्जी रिसेट गर्नुहोस्

en: IM with Key Exchange
ne: कुञ्जी साटासाटमा IM गर्नुहोस्

en: IM with Password
ne: पासवर्ड सँग  IM

en: Get Public Key...
ne: सार्वजनिक कुञ्जी प्राप्त गर्नुहोस् ...

en: Kill User
ne: प्रयोगकर्ता नष्ट गर्नुहोस्

en: _Passphrase:
ne: पासफ्रेज:

en: Channel %s does not exist in the network
ne: च्यानल %s सञ्जालमा अवस्थित छैन

en: Channel Information
ne: च्यानल जानकारी

en: Cannot get channel information
ne: च्यानल जानकारी प्राप्त गर्न सकिएन

en: <b>Channel Name:</b> %s
ne: <b>च्यानल नाम:</b> %s

en: <br><b>User Count:</b> %d
ne: <br><b>प्रयोगकर्ता गन्ति:</b> %d

en: <br><b>Channel Founder:</b> %s
ne: <br><b>च्यानल संस्थापक:</b> %s

en: <br><b>Channel Cipher:</b> %s
ne: <br><b>शून्य च्यानल:</b> %s

note: Definition of HMAC: http://en.wikipedia.org/wiki/HMAC
en: <br><b>Channel HMAC:</b> %s
ne: <br><b>च्यानल HMAC:</b> %s

en: <br><b>Channel Topic:</b><br>%s
ne: <br><b>च्यानल विषय:</b><br>%s

en: <br><b>Channel Modes:</b>
ne: <br><b>च्यानल मोडहरू:</b>

en: <br><b>Founder Key Fingerprint:</b><br>%s
ne: <br><b>संस्थापकको कुञ्जी औठाछाप:</b><br>%s

en: <br><b>Founder Key Babbleprint:</b><br>%s
ne: <br><b>ब्याबलप्रिन्ट संस्थापक कुञ्जी:</b><br>%s

en: Add Channel Public Key
ne: च्यानल सार्वजनिक कुञ्जी थप्नुहोस्

note: Add new public key
en: Open Public Key...
ne: सार्वजनिक कुञ्जी खोल्नुहोस्...

en: Channel Passphrase
ne: च्यानल पासफ्रेज

en: Channel Public Keys List
ne: च्यानल सार्वजनिक कुञ्जीहरुको सूची

en: Channel authentication is used to secure the channel from unauthorized access. The authentication may be based on passphrase and digital signatures. If passphrase is set, it is required to be able to join. If channel public keys are set then only users whose public keys are listed are able to join.
ne: च्यानल प्रमाणीकरण अधिकार प्राप्त नभएको पहुँचबाट च्यानललाई सुरक्षित गर्न प्रयोग गरिन्छ । प्रमाणीकरण पासफ्रेज र डिजिटल हस्ताक्षरहरुमा आधारित हुन सक्छ । यदि पासफ्रेज सेट भयो भने, यसलाई जडान गर्न आवश्यक छ । यदि च्यानल सार्वजनिक कुञ्जीहरू सेट भएका छन् भने सार्वजनिक कुञ्जी सूचीबद्ध भएको प्रयोगकर्ता मात्र जडान हुन सक्छन् ।

en: Channel Authentication
ne: च्यानल प्रमाणीकरण

en: Add / Remove
ne: थप्नुहोस् / हटाउनुहोस्

en: Group Name
ne: समूह नाम

en: Passphrase
ne: पासफ्रेज

en: Please enter the %s channel private group name and passphrase.
ne: कृपया %s च्यानल व्यक्तिगत समूह नाम र पासफ्रेज प्रविष्टि गर्नुहोस् ।

en: Add Channel Private Group
ne: च्यानल व्यक्तिगत समूह थप्नुहोस्

en: User Limit
ne: प्रयोगकर्ता सीमा

en: Set user limit on channel. Set to zero to reset user limit.
ne: च्यानलमा प्रयोगकर्ता सीमा सेट गर्नुहोस् । प्रयोगकर्ता सीमा रिसेट गर्न शून्य सेट गउर्नुहोस् ।

en: Invite List
ne: निमन्त्रणा सूची

en: Ban List
ne: निषेध सूची

en: Add Private Group
ne: व्यक्तिगत समूह थप्नुहोस्

en: Reset Permanent
ne: स्थायी रिसेट गर्नुहोस्

en: Set Permanent
ne: स्थायी सेट गर्नुहोस्

en: Set User Limit
ne: प्रयोगकर्ता सीमा सेट गर्नुहोस्

en: Reset Topic Restriction
ne: विषय सीमा बन्धन रिसेट गर्नुहोस्

en: Set Topic Restriction
ne: विषय सीमा बन्धन सेट गर्नुहोस्

en: Reset Private Channel
ne: व्यक्तिगत च्यानल रिसेट गर्नुहोस्

en: Set Private Channel
ne: व्यक्तिगत च्यानल सेट गर्नुहोस्

en: Reset Secret Channel
ne: गोप्य च्यानल रिसेट गर्नुहोस्

en: Set Secret Channel
ne: गोप्य च्यानल सेट गर्नुहोस्

en: You have to join the %s channel before you are able to join the private group
ne: तपाईँ व्यक्तिगत समूहमा जडान हुनु पहिले %s च्यानलमा जडान हुनुपर्छ

en: Join Private Group
ne: व्यक्तिगत समूह जडान गर्नुहोस्

en: Cannot join private group
ne: व्यक्तिगत समूह जडान गर्न सकिएन

en: Cannot call command
ne: आदेश बोलाउन सकिएन

en: Unknown command
ne: अज्ञात आदेश

en: Secure File Transfer
ne: सुरक्षित फाइल स्थान्तरण

en: Error during file transfer
ne: फाइल स्थान्तरण गर्दा त्रुटि

en: Permission denied
ne: अनुमति अस्वीकार गरियो

en: Key agreement failed
ne: कुञ्जी सम्झौता असफल भयो

en: No file transfer session active
ne: फाइल स्थान्तरण सत्र सक्रिय छैन

en: File transfer already started
ne: फाइल स्थान्तरण पहिल्यै सुरू भइसकेको छ

en: Could not perform key agreement for file transfer
ne: फाइल स्थान्तरणका लागि कुञ्जी सम्झौता सम्पादन गर्न सकिएन

en: Could not start the file transfer
ne: फाइल स्थान्तरण सुरू गर्न सकिएन

en: Cannot send file
ne: फाइल पठाउन सकिएन

en: %s has changed the topic of <I>%s</I> to: %s
ne: %s ले <I>%s</I> को विषय यसमा परिवर्तन गर्यो: %s

en: <I>%s</I> set channel <I>%s</I> modes to: %s
ne: <I>%s</I> ले <I>%s</I> मोडमा च्यानल सेट गर्दछ: %s

en: <I>%s</I> removed all channel <I>%s</I> modes
ne: <I>%s</I> ले सबै च्यानल <I>%s</I> मोडहरू हटायो

en: <I>%s</I> set <I>%s's</I> modes to: %s
ne: <I>%s</I> ले <I>%s </I>  को मोडहरु यसमा सेट गर्यो : %s

en: <I>%s</I> removed all <I>%s's</I> modes
ne: <I>%s</I> ले सबै <I>%s को </I> मोडहरू हटायो

en: You have been kicked off <I>%s</I> by <I>%s</I> (%s)
ne: तपाईँ<I>%s</I> मा <I>%s</I> (%s) द्वारा फ्याकिनु भयो

en: You have been killed by %s (%s)
ne: %s (%s) द्वारा तपाईँ नष्ट गरिनु भएको छ

en: Killed by %s (%s)
ne:  %s (%s) द्वारा नष्ट गरिएको

en: Server signoff
ne: सर्भर साइनअफ

en: Personal Information
ne: व्यक्तिगत जानकारी

en: Birth Day
ne: जन्म दिन

en: Job Role
ne: कार्य भूमिका

en: Organization
ne: संस्था

en: Unit
ne: एकाइ

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Note
ne: द्रष्टव्य

en: Join Chat
ne: कुराकानीमा जडान गर्नुहोस्

en: You are channel founder on <I>%s</I>
ne: तपाईँ <I>%s</I> मा च्यानल संस्थापक हुनुहुन्छ

en: Channel founder on <I>%s</I> is <I>%s</I>
ne: <I>%s</I> मा च्यानल संस्थापक <I>%s</I> हो

en: Status Text
ne: वस्तुस्थिति पाठ

en: Public Key Fingerprint
ne: सार्वजनिक कुञ्जी औठाछाप

en: Public Key Babbleprint
ne: सार्वजनिक कुञ्जी ब्याबलप्रिन्ट

en: Detach From Server
ne: सर्भर बाट असंलग्न गर्नुहोस्

en: Cannot detach
ne: असंलग्न गर्न सकिएन

en: Cannot set topic
ne: विषय सेट गर्न सक्दैन

en: Failed to change nickname
ne: उपनाम परिवर्तन गर्न असफल

en: Roomlist
ne: कोठा सूची

en: Cannot get room list
ne: कोठा सूची प्राप्त गर्न सक्दैन

en: No public key was received
ne: कुनै सार्वजनिक कुञ्जी प्राप्त छैन

en: Server Information
ne: सर्भर सूचना

en: Cannot get server information
ne: सर्भर सूचना प्राप्त गर्न सक्दैन

en: Server Statistics
ne: सर्भर तथ्याङ्क

en: Cannot get server statistics
ne: सर्भर तथ्याङ्क प्राप्त गर्न सक्दैन

en: Local server start time: %s
    Local server uptime: %s
    Local server clients: %d
    Local server channels: %d
    Local server operators: %d
    Local router operators: %d
    Local cell clients: %d
    Local cell channels: %d
    Local cell servers: %d
    Total clients: %d
    Total channels: %d
    Total servers: %d
    Total routers: %d
    Total server operators: %d
    Total router operators: %d
ne: स्थानीय सर्भर सुरू समय: %s
    स्थानीय सर्भर अपटाइम: %s
    स्थानीय सर्भर ग्राहकहरू: %d
    स्थानीय सर्भर च्यानलहरू: %d
    स्थानीय सर्भर सञ्चालकहरू: %d
    स्थानीय राउटरहरू सञ्चालकहरू: %d
    स्थानीय कक्ष ग्राहकहरू: %d
    स्थानीय कक्ष च्यानलहरू: %d
    स्थानीयl कक्ष सर्भरहरू: %d
    कूल ग्राहकहरू: %d
    कूल च्यानलहरू: %d
    कूल सर्भरहरू: %d
    कूल राउटरहरू: %d
    कूल सर्भर सञ्चालकहरू: %d
    कूल राउटर सञ्चालकहरू: %d

en: Network Statistics
ne: सञ्जाल तथ्याङ्क

en: Ping
ne: पिङ्ग गर्नुहोस्

en: Ping failed
ne: पिङ्ग असफल भयो

en: Ping reply received from server
ne: सर्भर बाट प्राप्त पिङ्ग जवाफ

en: Could not kill user
ne: प्रयोगकर्ता नष्ट गर्न सकिएन

en: Resuming session
ne: सत्र पुन:निरन्तरता

en: Authenticating connection
ne: जडान प्रमाणीकरण

en: Verifying server public key
ne: सार्वजनिक कुञ्जी सर्भर रूजू

en: Passphrase required
ne: पासफ्रेज आवश्यक भयो

en: Received %s's public key. Your local copy does not match this key. Would you still like to accept this public key?
ne: %s को सार्वजनिक कुञ्जी प्राप्त भयो । तपाईँंको स्थानीय प्रतिलिपि यो कुञ्जीसँग  मेल खादैन । के तपाईँं अहिले यो कुञ्जी स्वीकार गर्न चाहानुहुन्छ?

en: Received %s's public key. Would you like to accept this public key?
ne: %s को सार्वजनिक कुञ्जी प्राप्त भयो । के तपाईँं यो सार्वजनिक कुञ्जी स्वीकार गर्न चाहानुहुन्छ?

en: Fingerprint and babbleprint for the %s key are:
    
    %s
    %s
ne: %s कुञ्जीका लागि औठाछाप र ब्याबलप्रिन्ट निम्न हुन्:
    
    %s
    %s

en: Verify Public Key
ne: सार्वजनिक कुञ्जी रूजू गर्नुहोस्

en: Unsupported public key type
ne: असमर्थित सार्वजनिक कुञ्जी प्रकार

en: Disconnected by server
ne: सर्भर बाट जडान विच्छेदन गरियो

en: Key Exchange failed
ne: कुञ्जी साटासाट असफल भयो

en: Authentication failed
ne: प्रमाणीकरण असफल भयो

en: Resuming detached session failed. Press Reconnect to create new connection.
ne: असंलग्न सत्रको पुन: निरन्तरता असफल भयो । नयाँ जडान सिर्जना गर्न 'पुन:जडान' थिच्नुहोस् ।

en: Performing key exchange
ne: कुञ्जी साटासाट सम्पादन

note: Progress
en: Connecting to SILC Server
ne: SILC सर्भरमा जडान हुँदैछ

en: Out of memory
ne: स्मृती बाहिर

en: Your Current Mood
ne: तपाईँको हालको स्वाभाव

en: Normal
ne: सामान्य

en: 
    Your Preferred Contact Methods
ne: 
    तपाईँका रूचाइएका जडान विधिहरू

en: Your Current Status
ne: तपाईँंको हालको वस्तु स्थिति

en: Online Services
ne: अनलाइन सेवाहरू

en: Let others see what services you are using
ne: तपाईँले प्रयोग गरिरहनु भएको सेवाहरू अरुलाई हेर्न दिनुहोस्

en: Let others see what computer you are using
ne: तपाईँले प्रयोग गरिरहनु भएको कम्प्युटर अरुलाई हेर्न दिनुहोस्

en: Your VCard File
ne: तपाईँंको भिकार्ड फाइल

en: User Online Status Attributes
ne: प्रयोगकर्ता अनलाइन वस्तु स्थिति विशेषताहरू

en: You can let other users see your online status information and your personal information. Please fill the information you would like other users to see about yourself.
ne: तपाईँंको व्यक्तिगत सूचना र तपाईँंको अनलाइन वस्तु स्थिति सूचना अन्य प्रयोगकर्तालाई हेर्न अनुमति दिन सक्नुहुन्छ । कृपया तपाईँंले चाहानु भएको प्रयोगकर्तालाई तपाईँंको बारेमा हेर्न सूचना भर्नुहोस् ।

en: Message of the Day
ne: दिनको सन्देश

en: No Message of the Day available
ne: दैनिकी सन्देश उपलब्ध छैन

en: There is no Message of the Day associated with this connection
ne: यो जडान सँग  सम्बन्धित दिनको सन्देश छैन

en: Online Status
ne: अनलाइन वस्तु स्थिति

en: View Message of the Day
ne: दैनिकी सन्देश हेर्नुहोस्

en: User <I>%s</I> is not present in the network
ne: प्रयोगकर्ता <I>%s</I> सञ्जालमा उपस्थित छैन

en: Topic too long
ne: विषय अति लामो छ

en: You must specify a nick
ne: तपाईँंले एउटा सानो चिन्ह निर्दिष्ट गर्नुहोस्

en: channel %s not found
ne: च्यानल %s फेला परेन

en: channel modes for %s: %s
ne:  %s: %s का लागि च्यानल मोडहरू

en: no channel modes are set on %s
ne: %s मा कुनै च्यानलहरू सेट छैनन

en: Failed to set cmodes for %s
ne: %s का लागि सिमोडहरू सेट गर्न असफल

en: part [channel]:  Leave the chat
ne: भाग [channel]:  कुराकानी छोडनुहोस्

en: leave [channel]:  Leave the chat
ne: छोडनुहोस् [channel]:  कुराकानी छोडनुहोस्

en: topic [&lt;new topic&gt;]:  View or change the topic
ne: विषय [&lt;new topic&gt;]:  विषय हेर्नुहोस् वा परिवर्तन गर्नुहोस्

en: join &lt;channel&gt; [&lt;password&gt;]:  Join a chat on this network
ne: join &lt;channel&gt; [&lt;password&gt;]:  यो सञ्जालमा कुराकानी जडान गर्नुहोस्

en: list:  List channels on this network
ne: सूची:  यो सञ्जालमा च्यानलहरू सूचीबद्ध गर्नुहोस्

en: whois &lt;nick&gt;:  View nick's information
ne: whois &lt;nick&gt;:  निकको सूचना हेर्नुहोस्

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user
ne: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  प्रयोगकर्तालाई एउटा व्यक्तिगत सन्देश पठाउनुहोस्

en: query &lt;nick&gt; [&lt;message&gt;]:  Send a private message to a user
ne: query &lt;nick&gt; [&lt;message&gt;]:  प्रयोगकर्तालाई एउटा व्यक्तिगत सन्देश पठाउनुहोस्

en: motd:  View the server's Message Of The Day
ne: motd:  दिनको सर्भरको सन्देश हेर्नुहोस्

en: detach:  Detach this session
ne: असंलग्न गर्नुहोस्:  यो सत्र असंलग्न गर्नुहोस्

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message
ne: अन्त्य गर्नुहोस् [message]:  एउटा ऐच्छिक सन्देश सहित सर्भर बाट जडान विच्छेद गर्नुहोस्

en: call &lt;command&gt;:  Call any silc client command
ne: call &lt;command&gt;:  कुनै सिल्क ग्राहक आदेश बोलाउनुहोस्

en: kill &lt;nick&gt; [-pubkey|&lt;reason&gt;]:  Kill nick
ne: kill &lt;nick&gt; [-pubkey|&lt;reason&gt;]:  निक नष्ट गर्नुहोस्

en: nick &lt;newnick&gt;:  Change your nickname
ne: nick &lt;newnick&gt;:  तपाईँंको उपनाम परिवर्तन गर्नुहोस्

en: whowas &lt;nick&gt;:  View nick's information
ne: whowas &lt;nick&gt;:  निकको सूचना हेर्नुहोस्

en: cmode &lt;channel&gt; [+|-&lt;modes&gt;] [arguments]:  Change or display channel modes
ne: cmode &lt;channel&gt; [+|-&lt;modes&gt;] [arguments]:  च्यानल मोडहरू परिवर्तन गर्नुहोस् वा प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: cumode &lt;channel&gt; +|-&lt;modes&gt; &lt;nick&gt;:  Change nick's modes on channel
ne: cumode &lt;channel&gt; +|-&lt;modes&gt; &lt;nick&gt;:  च्यानलमा निकको मोडहरू परिवर्तन गर्नुहोस्

en: umode &lt;usermodes&gt;:  Set your modes in the network
ne: umode &lt;usermodes&gt;:  सञ्जालमा तपाईँंको मोडहरू सेट गर्नुहोस्

en: oper &lt;nick&gt; [-pubkey]:  Get server operator privileges
ne: oper &lt;nick&gt; [-pubkey]:  सर्भर सञ्चालक अधिकार प्राप्त गर्नुहोस्

en: invite &lt;channel&gt; [-|+]&lt;nick&gt;:  invite nick or add/remove from channel invite list
ne: निमन्त्रणा &lt;channel&gt; [-|+]&lt;nick&gt;: च्यानल निमन्त्रण सूची बाट थप्नुहोस्/हटाउनुहोस् वा निकलाई निमन्त्रणा गर्नुहोस्

en: kick &lt;channel&gt; &lt;nick&gt; [comment]:  Kick client from channel
ne: Kick &lt;channel&gt; &lt;nick&gt; [comment]:  च्यानल बाट ग्राहक फाल्नुहोस्

en: info [server]:  View server administrative details
ne: सूचना [server]:  सर्भर प्रसाशकिय विवरणहरू हेर्नुहोस्

en: ban [&lt;channel&gt; +|-&lt;nick&gt;]:  Ban client from channel
ne: ban [&lt;channel&gt; +|-&lt;nick&gt;]:  च्यानल बाट ग्राहक निषेध गर्नुहोस्

en: getkey &lt;nick|server&gt;:  Retrieve client's or server's public key
ne: getkey &lt;nick|server&gt;:  ग्राहकको वा सर्भरको सार्वजनिक कुञ्जी पुन:प्राप्त गर्नुहोस्

en: stats:  View server and network statistics
ne: वस्तुस्थिति:  सर्भर र सञ्जाल तथ्याङ्क हेर्नुहोस्

en: ping:  Send PING to the connected server
ne: पिङ्ग:  जडान भएको सर्भरमा PING पठाउनुहोस्

en: users &lt;channel&gt;:  List users in channel
ne: users &lt;channel&gt;:  च्यानलमा प्रयोगकर्ताको सूची

en: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;channel(s)&gt;:  List specific users in channel(s)
ne: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;channel(s)&gt;:  च्यानल(हरू) मा निर्दिष्ट प्रयोगकर्ताहरू सूचीबद्ध गर्नुहोस्

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary
en: SILC Protocol Plugin
ne: SILC प्रोटोकोल प्लगइन

note: *  description
en: Secure Internet Live Conferencing (SILC) Protocol
ne: सुरक्षित इन्टरनेट लाइभ सम्मेलन प्रोटोकल

en: Network
ne: सञ्जाल

en: Public Key file
ne: सार्वजनिक कुञ्जी फाइल

en: Private Key file
ne: व्यक्तिगत कुञ्जी फाइल

en: Public key authentication
ne: सार्वजनिक कुञ्जी प्रमाणीकरण

en: Block IMs without Key Exchange
ne: कुञ्जी साटासाट बिना IM रोक्नुहोस्

en: Creating SILC key pair...
ne: SILC कुञ्जी जोडी सिर्जना गर्दैछ...

note: Hint for translators: Please check the tabulator width here and in the next strings (short strings: 2 tabs, longer strings 1 tab, sum: 3 tabs or 24 characters)
en: Real Name: 	%s
ne: वास्तविक नाम: 	%s

en: User Name: 	%s
ne: प्रयोगकर्ता नाम: 	%s

en: Host Name: 	%s
ne: होस्ट नाम: 	%s

en: Organization: 	%s
ne: संगठन: 	%s

en: Country: 	%s
ne: देश: 	%s

en: Algorithm: 	%s
ne: अल्गोरिदम: 	%s

en: Key Length: 	%d bits
ne: कुञ्जी लम्बाई: 	%d bits

en: Public Key Fingerprint:
    %s
ne: सार्वजनिक कुञ्जी औठाछाप:
    %s

en: Public Key Babbleprint:
    %s
ne: सार्वजनिक कुञ्जी ब्याबलप्रिन्ट:
    %s

en: Public Key Information
ne: सार्वजनिक कुञ्जी सूचना

en: Paging
ne: पेगिङ्ग

en: Video Conferencing
ne: भिडियो सम्मेलन

en: Computer
ne: कम्प्युटर

en: Mobile Phone
ne: मोबाइल फोन

en: Terminal
ne: टर्मिनल

en: No server statistics available
ne: सर्भर तथ्याङ्क उपलब्ध छैन

en: Error during connecting to SILC Server
ne: SILC सर्भरमा जडान गर्दा त्रुटि

en: Failure: Version mismatch, upgrade your client
ne: असफल:संस्करण मेल खाएन,तपाईँंको ग्राहक स्तरबृद्धि गर्नुहोस्

en: Failure: Remote does not trust/support your public key
ne: असफल: टाढाकोले तपाईँको सार्वजनिक कुञ्जी विश्वास/समर्थन गर्न सकेन

en: Failure: Remote does not support proposed KE group
ne: असफल:टाढाकोले प्रस्तावित KE समूह समर्थन गर्दैन

en: Failure: Remote does not support proposed cipher
ne: असफल:टाढाकोले प्रस्तावित शून्य समर्थन गर्दैन

en: Failure: Remote does not support proposed PKCS
ne: असफल: टाढाकोले प्रस्तावित PKCS समर्थन गर्दैन

en: Failure: Remote does not support proposed hash function
ne: असफल:टाढाकोले प्रस्तावित ह्यास प्रकार्य समर्थन गर्दैन

en: Failure: Remote does not support proposed HMAC
ne: असफल:टाढाकोले प्रस्तावित HMAC समर्थन गर्दैन

en: Failure: Incorrect signature
ne: असफल:गलत हस्ताक्षर

en: Failure: Invalid cookie
ne: असफल: अवैध कुकी

en: Failure: Authentication failed
ne: असफल: प्रमाणीकरण असफल भयो

en: (There was an error converting this message.	 Check the 'Encoding' option in the Account Editor)
ne: (यो सन्देश रुपान्तरण गर्दा त्रुटि भेटियो ।	 खाता सम्पादकमा 'सङ्केतन' विकल्प जाँच गर्नुहोस्)

en: User is offline
ne: प्रयोगकर्ता अफलाइन छ

en: <br>At %s since %s
ne: <br> %s बाट %s मा

en: Anyone
ne: कोही पनि

en: _Class:
ne: वर्ग:

en: _Instance:
ne: दृष्टान्त:

en: _Recipient:
ne: प्रापक:

en: Attempt to subscribe to %s,%s,%s failed
ne: %s,%s,%s मा सदस्यता प्राप्त गर्ने प्रयास असफल

en: zlocate &lt;nick&gt;: Locate user
ne: zlocate &lt;nick&gt;: लोकेट प्रयोगकर्ता

en: zl &lt;nick&gt;: Locate user
ne: zl &lt;nick&gt;: प्रयोगकर्ता तोक्नुहोस्

en: instance &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
ne: instance &lt;instance&gt;: यो वर्गमा प्रयोग गर्नका लागि दृष्टान्त सेट गर्नुहोस्

en: inst &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
ne: inst &lt;instance&gt;: यो वर्गमा प्रयोग गर्नका लागि दृष्टान्त सेट गर्नुहोस्

en: sub &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Join a new chat
ne: sub &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: नयाँ कुराकानीमा जडान गर्नुहोस्

en: zi &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;message,<i>instance</i>,*&gt;
ne: zi &lt;instance&gt;: &lt;message,<i>instance</i>,*&gt; मा सन्देश पठाउनुहोस्

en: zci &lt;class&gt; &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,*&gt;
ne: zci &lt;class&gt; &lt;instance&gt;: &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,*&gt; मा सन्देश पठाउनुहोस्

en: zcir &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
ne: zcir &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt; मा सन्देश पठाउनुहोस्

en: zir &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;MESSAGE,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
ne: zir &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: &lt;MESSAGE,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt; मा सन्देश पठाउनुहोस्

en: zc &lt;class&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,PERSONAL,*&gt;
ne: zc &lt;class&gt;:  &lt;<i>class</i>,PERSONAL,*&gt; मा सन्देश पठाउनुहोस्

en: Resubscribe
ne: पुन: सदस्यता

en: Retrieve subscriptions from server
ne: सर्भरबाट सदस्यता पुन: प्राप्त गर्नुहोस्

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Zephyr Protocol Plugin
ne: जेफिर प्रोटोकल प्लगइन

en: Export to .anyone
ne: कोही पनि .मा निर्यात गर्नुहोस्

en: Export to .zephyr.subs
ne: zephyr.subs मा निर्यात गर्नुहोस्

en: Exposure
ne: प्रदर्शक

en: Encoding
ne: सङ्केतन

en: %s is now known as %s.
ne: %s लाई अहिले %s को रुपमा चिनिन्छ ।

en: %s has invited %s to the chat room %s
ne: %s ले %s लाई कुराकानी कोठा %s मा निमन्त्रणा गर्यो

en: Accept chat invitation?
ne: कुराकानी निमन्त्रणा स्विकार गर्नुहुन्छ ?

en: SSL Handshake Failed
ne: SSL ह्यान्डसेक असफल भयो

en: Invisible
ne: अदृश्य

en: Mobile
ne: मोबाइल

en: Listening to music
ne: संगीत सुन्दै

en: %s became idle
ne: %s निष्क्रिय भयो

en: %s became unidle
ne: %s निष्क्रिय भएन

en: Calculating...
ne: गणना गर्दैछ...

en: Unknown.
ne: अज्ञात

note: Translators may want to transliterate the name. It is not to be translated.
en: Pidgin
ne: पिड्जिन

note: Build the login options frame.
en: Login Options
ne: लगइन विकल्पहरू

en: _Username:
ne: प्रयोगकर्ता नाम:

note: Build the user options frame.
en: User Options
ne: प्रयोगकर्ता विकल्पहरू

en: Use Global Proxy Settings
ne: ग्लोवल प्रोक्सि सेटिङ्हरू प्रयोग गर्नुहोस्

en: No Proxy
ne: प्रोक्सि छैन

en: HTTP
ne: एचटिटिपी

en: Use Environmental Settings
ne: परिवेष सेटिङ्हरू प्रयोग गर्नुहोस्

note: This is an easter egg. It means one of two things, both intended as humourus: A) your network is really slow and you have nothing better to do than look at butterflies. B)You are looking really closely at something that shouldn't matter.
en: If you look real closely
ne: यदि तपाईँ वास्तविकता नजिकबाट देख्नुहुन्छ भने

note: This is an easter egg. See the comment on the previous line in the source.
en: you can see the butterflies mating
ne: तपाईँले पुतलीहरू जोडिएको हेर्नु सक्नुहुन्छ

en: Proxy _type:
ne: प्रोक्सि प्रकार:

en: _Host:
ne: होस्ट:

en: _Port:
ne: पोर्ट:

en: Pa_ssword:
ne: पासवर्ड:

en: Add Account
ne: खाता थप्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम गरियो

en: Protocol
ne: प्रोटोकल

note: Buddy List
en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ्

en: Layout
ne: लेआउट

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list contact when in its expanded state
en: Contact Text
ne: सम्पर्क पाठ

en: The text information for when a contact is expanded
ne: सम्पर्क जानकारी ठूलो बनाउँदा पाठ जानकारी

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when it is online
en: Online Text
ne: अनलाइन पाठ

en: The text information for when a buddy is online
ne: बड्डी अनलाइनहुँदा पाठ जानकारी

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when it is away
en: Away Text
ne: टाढा पाठ

en: The text information for when a buddy is away
ne: बड्डी टाढा पाठ जानकारी

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when it is offline
en: Offline Text
ne: अफलाइन पाठ

en: The text information for when a buddy is offline
ne: बड्डी अफलाइन हुँदा पाठ जानकारी

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when it is idle
en: Idle Text
ne: निस्क्रिय पाठ

en: The text information for when a buddy is idle
ne: बड्डी निस्क्रिय हुँदा पाठ जानकारी

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when they have sent you a new message
en: Message Text
ne: सन्देश पाठ

en: A_ccount
ne: खाता

en: Please enter the appropriate information about the chat you would like to join.
ne: कृपया तपाईँले जडान गर्न चाहेको कुराकानीको बारेमा उचित जानकारीहरू प्रविष्टि गराउनुहोस् ।

en: Room _List
ne: कोठा सूची

en: _Block
ne: रोक्नुहोस्

en: Un_block
ne: बन्देज खोल्ने

en: Move to
ne: मा सार्ने

en: Get _Info
ne: सूचना प्राप्त गर्नुहोस्

en: I_M
ne: IM

en: _Audio Call
ne: भोइस कल

en: Audio/_Video Call
ne: अडियो/भिडियो कल

en: _Video Call
ne: भिडियो कल

en: _Send File...
ne: फाइल पठाउने

en: Add Buddy _Pounce...
ne: बड्डी पाउन्स थप्नुहोस्…

en: View _Log
ne: लग हेर्नुहोस्

en: Hide When Offline
ne: अफलाइन हुँदा देखाउने

en: Show When Offline
ne: अफलाइन हुँदा देखाउने

en: _Alias...
ne: उपनामहरू...

en: _Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Set Custom Icon
ne: अनुकूल आइकन राख्ने

en: Remove Custom Icon
ne: अनुकूल आइकन हटाउने

en: Add _Buddy...
ne: बड्डी थप्नुहोस्

en: Add C_hat...
ne: च्याट थप्नुहोस

en: _Delete Group
ne: समूह मेट्नुहोस्

en: _Rename
ne: पुन:नामाकरण गर्नुहोस्

note: join button
en: _Join
ne: जोड्नुहोस्

en: Auto-Join
ne: स्वत:जडान

en: Persistent
ne: सधै जोगाउने

en: _Edit Settings...
ne: सेटिङ सम्पादन गर्नुहोस…

en: _Collapse
ne: नष्ट गर्नुहोस्

en: _Expand
ne: फैल्याउनुहोस्

en: You are not currently signed on with an account that can add that buddy.
ne: तपाईँ हालसालै खातामा साइनअन हुनुहुन्न जसका कारण साथी थप्न सकिदैन ।

note: NOTE: Do not set any accelerator to Control+O. It is mapped by gtk_blist_key_press_cb to "Get User Info" on the selected buddy. Buddies menu
en: /_Buddies
ne: /साथीहरू

en: /Buddies/New Instant _Message...
ne: /साथीहरू/नयाँ आवश्यक सन्देश...

en: /Buddies/Join a _Chat...
ne: /साथीहरू/कुराकानीमा जडान गर्नुहोस्...

en: /Buddies/Get User _Info...
ne: /साथीहरू/ प्रयोगकर्ता जानकारी प्राप्त गर्नुहोस्...

en: /Buddies/View User _Log...
ne: /साथीहरू/ प्रयोगकर्ता लग हेर्नुहोस्...

en: /Buddies/_Add Buddy...
ne: /साथीहरू/साथी थप्नुहोस्...

en: /Buddies/Add C_hat...
ne: /साथीहरू/ कुराकानी थप्नुहोस्...

en: /Buddies/Add _Group...
ne: /साथीहरू/समूह थप्नुहोस्...

en: /Buddies/_Quit
ne: /साथीहरू/अन्त्य गर्नुहोस्

note: Tools
en: /_Tools
ne: /उपकरणहरू

en: /Tools/Pr_eferences
ne: /उपकरणहरू/प्रथमिकताहरू

en: /Tools/Pr_ivacy
ne: /उपकरणहरू/गोपनीयता

en: /Tools/_File Transfers
ne: /उपकरणहरू/फाइल स्थानान्तरणहरू

en: /Tools/R_oom List
ne: /उपकरणहरू/कोठा सूची

note: Help
en: /_Help
ne: /मद्दत

en: /Help/Online _Help
ne: /मद्दत/अनलाइन मद्दत

en: /Help/_Debug Window
ne: /मद्दत/त्रुटि सच्याउने सञ्झ्याल

en: /Help/_About
ne: /मद्दत/बारेमा

en: /Buddies/Join a Chat...
ne: /साथीहरू/एउटा कुराकानीमा भाग लिनुहोस्...

en: /Tools/Privacy
ne: /उपकरणहरू/गोपनीयता

en: /Tools/Room List
ne: /उपकरणहरू/कोठा सूची

en: By status
ne: वस्तुस्थिति द्वारा

en: This protocol does not support chat rooms.
ne: यो प्रोटोकलले कुराकानी कोठाहरू समर्थन गर्दैन ।

en: You are not currently signed on with any protocols that have the ability to chat.
ne: तपाईँ हालसालै कुनै पनि प्रोटोकल सहित साइनअन हुन सक्नुहुन्न जसमा कुराकानी गर्न सक्ने क्षमता होस् ।

en: Please enter an alias, and the appropriate information about the chat you would like to add to your buddy list.
ne: उपनामहरू र तपाईँले आफ्नो साथी सूचीमा थप्न चाहेको कुराकानीको बारेमा उपयुक्त जानकारी प्रविष्टि गर्नुहोस् ।

en: _Group:
ne: समूह:

en: Please enter the name of the group to be added.
ne: कृपया थप्नुपर्ने समूहको नाम प्रविष्टि गर्नुहोस् ।

en: No actions available
ne: कुनै कार्यहरू उपलब्ध छैन

en: You are not currently signed on with an account that can invite that buddy.
ne: तपाईँ हालसालै खातामा साइनअन गर्न सक्नुहुन्न जसमा त्यो साथीलाई निमन्त्रणा गर्न सकियोस् ।

en: Invite Buddy Into Chat Room
ne: कुराकानी कोठा भित्र साथीलाई निमन्त्रणा गर्नुहोस्

en: _Buddy:
ne: साथी:

en: _Message:
ne: सन्देश:

en: <h1>Conversation with %s</h1>
ne: <h1>वार्तालाप सहित %s</h1>

en: Save Conversation
ne: वार्तालाप बचत गर्नुहोस्

en: Un-Ignore
ne: उपेक्षा नगर्नुहोस्

en: Ignore
ne: उपेक्षा गर्नुहोस्

en: Unable to save icon file to disk.
ne: डिस्कमा प्रतिमा फाइल बचत गर्न अक्षम छ ।

en: Save Icon
ne: प्रतिमा बचत गर्नुहोस्

en: Animate
ne: सचेत गराउनुहोस्

en: Hide Icon
ne: प्रतिमा लुकाउनुहोस्

en: Save Icon As...
ne: प्रतिमा यस रुपमा बचत गर्नुहोस्...

note: Conversation menu
en: /_Conversation
ne: /वार्तालाप

en: /Conversation/New Instant _Message...
ne: /वार्तालाप/ नयाँ आवश्यकता सन्देश...

en: /Conversation/_Find...
ne: /वार्तालाप/फेला पार्नुहोस्...

en: /Conversation/View _Log
ne: /वार्तालाप/दृश्य लग

en: /Conversation/_Save As...
ne: /वार्तालाप/यस रुपमा बचत गर्नुहोस्...

en: /Conversation/Se_nd File...
ne: /वार्तालाप/फाइल पठाउनुहोस्...

en: /Conversation/Add Buddy _Pounce...
ne: /वार्तालाप/ साथी पाउन्स थप्नुहोस्...

en: /Conversation/_Get Info
ne: /वार्तालाप/ जानकारी प्राप्त गर्नुहोस्

en: /Conversation/In_vite...
ne: /वार्तालाप/निमन्त्रणा...

en: /Conversation/Al_ias...
ne: /वार्तालाप/उपनाम राख्नुहोस्...

en: /Conversation/_Block...
ne: /वार्तालाप/रोक्नुहोस्...

en: /Conversation/_Add...
ne: /वार्तालाप/थप्नुहोस्...

en: /Conversation/_Remove...
ne: /वार्तालाप/हटाउनुहोस्...

en: /Conversation/Insert Lin_k...
ne: /वार्तालाप/लिङ्क घुसाउहोस्...

en: /Conversation/Insert Imag_e...
ne: /वार्तालाप/छवि घुसाउनुहोस्...

en: /Conversation/_Close
ne: /वार्तालाप/बन्द गर्नुहोस्

note: Options
en: /_Options
ne: /विकल्पहरू

en: /Options/Enable _Logging
ne: /विकल्पहरू/लगिङ् सक्षम पार्नुहोस्

en: /Options/Enable _Sounds
ne: /विकल्पहरू/ध्वनीहरू सक्षम पार्नुहोस्

en: /Options/Show Ti_mestamps
ne: /विकल्पहरू/टाइमस्ट्याम्पहरू देखाउनुहोस्

en: /Conversation/View Log
ne: /वार्तालाप/लग हेर्नुहोस्

en: /Conversation/Send File...
ne: /वार्तालाप/फाइल पठाउनुहोस्...

en: /Conversation/Add Buddy Pounce...
ne: /वार्तालाप/साथी पाउन्स थप्नुहोस्...

en: /Conversation/Get Info
ne: /वार्तालाप/जानकारी प्राप्त गर्नुहोस्

en: /Conversation/Invite...
ne: /वार्तालाप/निमन्त्रणा गर्नुहोस्...

en: /Conversation/Alias...
ne: /वार्तालाप/उपनामहरू...

en: /Conversation/Block...
ne: /वार्तालाप/रोक्नुहोस्...

en: /Conversation/Add...
ne: /वार्तालाप/थप्नुहोस्...

en: /Conversation/Remove...
ne: /वार्तालाप/हटाउनुहोस्...

en: /Conversation/Insert Link...
ne: /वार्तालाप/लिङ्क घुसाउनुहोस्...

en: /Conversation/Insert Image...
ne: /वार्तालाप/छवि घुसाउनुहोस्...

en: /Options/Enable Logging
ne: /विकल्पहरू/लगिङ् सक्षम पार्नुहोस्

en: /Options/Enable Sounds
ne: /विकल्पहरू/ध्वनीहरू सक्षम पार्नुहोस्

en: /Options/Show Timestamps
ne: /विकल्पहरू/टाइमस्ट्यापहरू देखाउनुहोस्

en: User is typing...
ne: प्रयोगकर्ता टाइप गर्दै हुनुहुन्छ...

note: Setup the label telling how many people are in the room.
en: 0 people in room
ne: कोठामा मानिस छैनन्

en: %d person in room | %d people in room
ne[0]: कोठामा %d व्यक्ति छन्
ne[1]: कोठामा %d व्यक्ति छन्

en: Typing
ne: टाइप गर्दै

en: Close conversation
ne: वार्तालाप बन्द गर्नुहोस्

en: Last created window
ne: अन्तिम सिर्जित सञ्झ्याल

en: Separate IM and Chat windows
ne: IM र कुराकानी सञ्झ्यालहरू छुट्याउनुहोस्

en: New window
ne: नयाँ सञ्झ्याल

en: By group
ne: समूह द्वारा

en: By account
ne: खाता द्वारा

en: Find
ne: फेला पार्नुहोस्

en: _Search for:
ne: खोज्नका लागि:

en: Save Debug Log
ne: त्रुटि सच्याउने लग बचत गर्नुहोस्

en: _Icon Only
ne: आइकन मात्र

en: _Text Only
ne: पाठ मात्र

en: _Both Icon & Text
ne: आइकन र पाठ दुबै

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Level
ne: स्तर

en: All
ne: सबै

en: Misc
ne: विविध

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Error
ne: त्रुटी

en: Fatal Error
ne: ठुलो त्रुटी

en: lead developer
ne: प्रमुख विकासकर्ता

en: win32 port
ne: win32 पोर्ट

en: artist
ne: कलाकार

en: maintainer
ne: सम्भारकर्ता

en: webmaster
ne: वेबमास्टर

note: If "lazy bum" translates literally into a serious insult, use something else or omit it.
en: hacker and designated driver [lazy bum]
ne: ह्याकर र डिजाइनेटेड ड्राइभर [लेजी बम]

en: voice and video
ne: आवाज र भिडियो

en: support
ne: समर्थन

en: original author
ne: मौलिक लेखक

en: Afrikaans
ne: अफ्रिकान्स

en: Arabic
ne: अरबी भाषा

en: Assamese
ne: आसामी

en: Asturian
ne: अस्तुरियाली

en: Belarusian Latin
ne: बेलारुसी ल्याटिन

en: Bulgarian
ne: बुल्गेरियन

en: Bengali
ne: बङ्गाली

en: Bengali-India
ne: बङ्गाली भारत

en: Breton
ne: ब्रेटोन

en: Bodo
ne: बोडो

en: Bosnian
ne: बोस्नियाली

en: Catalan
ne: क्याटालन भाषा

en: Valencian-Catalan
ne: भ्यालेन्सियाली कातालान

en: Czech
ne: चेक भाषा

en: Danish
ne: डेनिस

en: German
ne: जर्मन

en: Dzongkha
ne: जोङ्खा

en: Greek
ne: ग्रिक

en: Australian English
ne: अष्ट्रेलीयन अंग्रेजी

en: British English
ne: ब्रिटीश अंग्रेजी

en: Canadian English
ne: क्यानेडियन अंग्रेजी

en: Esperanto
ne: एस्पेरान्तो

en: Spanish
ne: स्पेनिस

en: Argentine Spanish
ne: अर्जेन्टेनियाली स्पेनिश

en: Estonian
ne: एस्टोनियन

en: Basque
ne: बास्क

en: Persian
ne: फारसी

en: Finnish
ne: फिन्नीस

en: Irish
ne: आयरिस

en: Galician
ne: ग्यलिसियन

en: Gujarati
ne: गुजराती

en: Gujarati Language Team
ne: गुजराती भाषा समूह

en: Hebrew
ne: हिब्रु

en: Hindi
ne: हिन्दी

en: Croatian
ne: क्रोएसियाली

en: Hungarian
ne: हन्गेरियन

en: Indonesian
ne: इन्डोनिसियाली

en: Italian
ne: ईटालियन

en: Japanese
ne: जापनिज

en: Georgian
ne: जर्जीयन

en: Ubuntu Georgian Translators
ne: उबुन्टु जर्जियाली अनुवादकहरू

en: Kazakh
ne: कजाख

en: Khmer
ne: खमेर

en: Kannada
ne: कान्नडा

en: Kannada Translation team
ne: कान्नडा अनुवादक समूह

en: Korean
ne: कोरियाली

en: Kashmiri
ne: काश्मिरी

en: Kurdish
ne: कुर्दिस

en: Kurdish (Sorani)
ne: कुर्दिस(सोरानी)

en: Lithuanian
ne: लिथुवानियाली

en: Latvian
ne: लाट्भियाली

en: Maithili
ne: मैथिली

en: Meadow Mari
ne: मिडो मरी

en: Macedonian
ne: म्यासिडोनियन

en: Malay
ne: मलाय

en: Malayalam
ne: मलायालम

en: Mongolian
ne: मङ्गोलियाली

en: Marathi
ne: मराठी

en: Burmese
ne: बर्मेली

en: Bokmål Norwegian
ne: नर्वेजियन

en: Nepali
ne: नेपाली

en: Dutch, Flemish
ne: डच, फ्लेमी

en: Norwegian Nynorsk
ne: नर्वेजियन न्योनोर्सक

en: Occitan
ne: अक्सिटान

en: Oriya
ne: ओडिया

en: Punjabi
ne: पन्जाबी

en: Polish
ne: पोलिस

en: Portuguese
ne: पोर्तुगाली

en: Portuguese-Brazil
ne: प्रोचुगिज-ब्राजिल

en: Pashto
ne: पास्तो

en: Romanian
ne: रोमानियन

en: Russian
ne: रसियाली

en: Sindhi
ne: सिन्धी

en: Slovak
ne: स्लोभाक

en: Slovenian
ne: स्लोभेनिया

en: Albanian
ne: अल्वानियन

en: Serbian
ne: सेर्वियन

en: Serbian Latin
ne: सर्बियाली ल्याटिन

en: Sinhala
ne: सिंहला

en: Swedish
ne: स्विडिस

en: Swahili
ne: स्वाहिली

en: Tamil
ne: तामिल

en: Telugu
ne: तेलगु

en: Thai
ne: थाइ

en: Tatar
ne: टाटार

en: Ukranian
ne: युक्रेनियाली

en: Urdu
ne: उर्दु

en: Uzbek
ne: उज्वेक

note: Translators: This is a person's name. For most languages we recommend not translating it.
en: Akmal Khushvakov
ne: अक्माल खुस्वाकोभ

en: Vietnamese
ne: भियतनामिज

en: Simplified Chinese
ne: सरलीकृत चिनियाँ

en: Hong Kong Chinese
ne: हङकङ चिनियाँ

en: Traditional Chinese
ne: परम्परागत चिनियाँ

en: Amharic
ne: अम्हारिक

en: French
ne: फ्रान्सेली

en: Armenian
ne: अर्मेनियाली

en: Lao
ne: लाओ

en: Turkish
ne: टर्कीस

en: T.M.Thanh and the Gnome-Vi Team
ne: T.M.थान्ह र जिनोम-Vi टीम

en: Crazy Patch Writers
ne: क्रेजी प्याच राइटरहरू

en: Retired Developers
ne: हटिसकेका विकासकर्ताहरू

en: Current Translators
ne: हालका अनुवादकहरू

en: Past Translators
ne: पूर्व अनुवादकहरू

en: _Account
ne: खाता

en: Get User Info
ne: प्रयोगकर्ता जानकारी प्राप्त गर्नुहोस्

en: Alias Contact
ne: सम्पर्क उपनाम

en: Enter an alias for this contact.
ne: यो सम्पर्कका लागि एउटा उपनाम प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Enter an alias for %s.
ne: %s का लागि उपनामहरू प्रविष्टि गर्नुहोस् ।

en: Alias Buddy
ne: साथी उपनाम

en: Alias Chat
ne: कुराकानीलाई उपनाम दिनुहोस्

en: Enter an alias for this chat.
ne: यो कुराकानीका लागि उपनामहरू प्रविष्टि गर्नुहोस् ।

en: Remove Contact
ne: सम्पर्क हटाउनुहोस्

en: You are about to remove the group %s and all its members from your buddy list.  Do you want to continue?
ne: तपाईँको साथी सूचीबाट समूह %s र सबै यसका सदस्यहरू हटाउँदै हुनुहुन्छ । के तपाईँ यसलाई निरन्तरता दिनुहुन्छ ?

en: Remove Group
ne: समूह हटाउनुहोस्

en: You are about to remove %s from your buddy list.  Do you want to continue?
ne: तपाईँको साथी सूचीबाट %s हटाउदै हुनुहुन्छ । के तपाईँ यसलाई निरन्तरता दिनुहुन्छ ?

en: Remove Buddy
ne: साथी हटाउनुहोस्

en: _Remove Buddy
ne: साथी हटाउनुहोस्

en: You are about to remove the chat %s from your buddy list.  Do you want to continue?
ne: तपाईँको साथी सूचीबाट कुराकानी %s हटाउदै हुनुहुन्छ । के तपाईँ यसलाई निरन्तरता दिनुहुन्छ ?

en: Remove Chat
ne: कुराकानी हटाउनुहोस्

en: <b>Receiving As:</b>
ne: <b>यस रुपमा प्राप्त गरिँदै छ:</b>

en: <b>Receiving From:</b>
ne: <b>यसबाट प्राप्त गरिँदै छ:</b>

en: <b>Sending To:</b>
ne: <b>यसलाई पठाउँदै:</b>

en: <b>Sending As:</b>
ne: <b>यस रुपमा पठाउँदै छ:</b>

en: There is no application configured to open this type of file.
ne: त्यहाँ यो प्रकारको फाइल खोल्नका लागि कन्फिगर गरिएको अनुप्रयोग छैन ।

en: An error occurred while opening the file.
ne: फाइल खोलिरहेको बेलामा त्रुटि उत्पन्न भयो ।

en: Filename:
ne: फाइलको नाम:

en: Local File:
ne: स्थानीय फाइल:

en: Speed:
ne: गति:

en: Time Elapsed:
ne: समय गुज्रीसकेको छ:

en: Time Remaining:
ne: बाँकी समय:

en: Hyperlink color
ne: हाईपरलिंक रङ

en: Color to draw hyperlinks.
ne: हाइपरलिङ्कहरू कोर्न रङ्

en: <span size='larger' weight='bold'>Unrecognized file type</span>
    
    Defaulting to PNG.
ne: <span size='larger' weight='bold'>अज्ञात फाइल प्रकार</span>
    
    PNG मा पूर्वनिर्धारित ।

en: <span size='larger' weight='bold'>Error saving image</span>
    
    %s
ne: <span size='larger' weight='bold'>छवि बचत गर्दा त्रुटि</span>
    
    %s

en: Save Image
ne: छवि बचत गर्नुहोस्

en: _Save Image...
ne: छवि बचत गर्नुहोस्...

en: Select Font
ne: फन्ट चयन गर्नुहोस्

en: Select Text Color
ne: पाठ रङ चयन गर्नुहोस्

en: Select Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ् चयन गर्नुहोस्

en: _URL
ne: URL

en: _Description
ne: वर्णन

en: Please enter the URL and description of the link that you want to insert. The description is optional.
ne: कृपया तपाईँले घुसाउन चाहानु भएको लिङ्कको वर्णन र URL प्रविष्टि गर्नुहोस् । यो वर्णन वैकल्पिक छ ।

en: Please enter the URL of the link that you want to insert.
ne: कृपया तपाईँले घुसाउन चाहानु भएको लिङ्कको URL प्रविष्टि गर्नुहोस् ।

en: Insert Link
ne: लिङ्क घुसाउनुहोस्

en: _Insert
ne: घुसाउनुहोस्

en: Failed to store image: %s
ne: छवि भण्डारण गर्न असफल भयो: %s

en: Insert Image
ne: छवि घुसाउनुहोस्

en: Smile!
ne: मुस्कान!

en: This theme has no available smileys.
ne: यो विषयवस्तुसँग  कुनै उपलब्ध स्माइली छैनन् ।

en: Bold
ne: बाक्लो

en: Italic
ne: छड्के पार्नुहोस्

en: Underline
ne: कच गर्नुहोस्

en: Font Face
ne: फन्ट मोहडा

en: Reset Formatting
ne: पूर्वनिर्धारित ढाँचा

en: Insert IM Image
ne: IM छवि घुसाउनुहोस्

en: Insert Smiley
ne: स्माइली हाल्नुहोस

en: Send Attention
ne: ध्यानाकर्षण पठाउने

en: <b>_Bold</b>
ne: <b>_मोटो</b>

en: <i>_Italic</i>
ne: <i>_ढल्के</i>

en: <u>_Underline</u>
ne: <u>_निम्नरेखाङ्कन</u>

en: Foreground _color
ne: अग्रभूमि रङ

en: _Image
ne: छवि

en: _Link
ne: लिङ्क

en: _Smile!
ne: मुस्कान!

en: _Hold
ne: होल्ड

en: _Pause
ne: पज गर्नुहोस्

en: _Mute
ne: मौन

en: %s has %d new message. | %s has %d new messages.
ne[0]: %s सँग  %d वटा नयाँ सन्देश छ ।
ne[1]: %s सँग  %d वटा नयाँ सन्देश छ ।

en: <b>%d new email.</b> | <b>%d new emails.</b>
ne[0]: <b>%d new email.</b>
ne[1]: <b>%d नयाँ इमेलहरू ।</b>

en: Unable to open URL
ne: URL खोल्न अक्षम

en: The 'Manual' browser command has been chosen, but no command has been set.
ne: 'म्यानुअल' ब्राउजर आदेश रोजिएको छ, तर कुनै आदेश सेट गरिएको छैन ।

en: Select a file
ne: एउटा फाइल चयन गर्नुहोस्

en: _Account:
ne: खाता:

en: _Buddy name:
ne: साथी नाम:

en: Send a _message
ne: सन्देश पठाउनुहोस्

en: E_xecute a command
ne: आदेश कार्यान्वयन गर्नुहोस्

en: P_lay a sound
ne: ध्वनी प्ले गर्नुहोस्

en: Pre_view
ne: पूर्वावलोकन

note: System Tray
en: System Tray Icon
ne: प्रणाली ट्रे प्रतिमा

en: When away
ne: टाढा गएको बेला

en: Show IMs and chats in _tabbed windows
ne: ट्याब गरेका सञ्झ्यालहरूमा IM र कुराकानीहरू देखाउनुहोस्

en: Show close b_utton on tabs
ne: ट्याबहरूमा बन्द बटनहरू देखाउनुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: Bottom
ne: तल

en: Left
ne: बायाँ

en: Right
ne: दायाँ

en: Enable buddy ic_on animation
ne: साथी प्रतिमा एनिमेसन सक्षम गर्नुहोस्

en: _Notify buddies that you are typing to them
ne: साथीहरुलाई सूचना गर्नुहोस् जसलाई तपाईँ टाइप गर्दै हुनुहुन्छ

en: Default Formatting
ne: पूर्वनिर्धारित ढाँचा

en: IP Address
ne: IP ठेगाना

en: Public _IP:
ne: सार्वजनिक IP:

en: Ports
ne: पोर्टहरू

en: Opera
ne: ओपेरा

en: Netscape
ne: नेटस्केप

en: Mozilla
ne: मोजिल्ला

en: Konqueror
ne: कन्क्वेरर्

en: Galeon
ne: गेलियन

en: Firefox
ne: फाएरफक्स

en: Firebird
ne: फाएरबर्ड

en: Epiphany
ne: इपिफ्यानी

en: Manual
ne: म्यानुअल

en: Browser Selection
ne: ब्राउजर चयन

en: _Browser:
ne: ब्राउजर:

en: _Open link in:
ne: लिङ्क यसमा खोल्नुहोस्:

en: Browser default
ne: पूर्वनिर्धारित ब्राउजर

en: Existing window
ne: अवस्थित सञ्झ्याल

en: New tab
ne: नयाँ ट्याब

en: _Manual:
    (%s for URL)
ne: म्यानुअल:
    (URLका लागि%s)

en: Proxy Server
ne: प्रोक्सि सर्भर

en: No proxy
ne: प्रोक्सि छैन

en: User_name:
ne: प्रयोगकर्ता नाम:

en: Log _format:
ne: लग ढाँचा:

en: Log all c_hats
ne: सबै कुराकानीहरू लग गर्नुहोस्

en: Sound Selection
ne: ध्वनि चयन

en: Quietest
ne: सबै भन्दा शान्त

en: Quieter
ne: थोरै शान्त

en: Quiet
ne: शान्त

en: Loud
ne: आवाज

en: Louder
ne: ठूलो आवाज

en: Loudest
ne: अति ठूलो आवाज

en: _Method:
ne: विधि:

en: Console beep
ne: कन्सोल बीप

en: No sounds
ne: ध्वनिहरू रहित

en: Sound c_ommand:
    (%s for filename)
ne: ध्वनी आदेश:
    (फाइल नामका लागि%s)

en: M_ute sounds
ne: ध्वनिहरू बन्दगर्ने

en: Sounds when conversation has _focus
ne: वार्तालापहरू फोकस गरिँदा ध्वनि उत्पन्न गर्दछ

en: _Enable sounds:
ne: ध्वनीहरू सक्षम पार्नुहोस्:

en: V_olume:
ne: आवाज स्तर:

en: Play
ne: प्ले गर्नुहोस्

en: _Browse...
ne: ब्राउज गर्नुहोस्...

en: _Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: _Auto-reply:
ne: स्वत:जवाफ:

en: _Device
ne: यन्त्र

en: Audio
ne: अडियो

en: Input
ne: आगत

en: Output
ne: निर्गत

en: Video
ne: भिडियो

en: Interface
ne: इन्टरफेस

en: Browser
ne: ब्राउजर

en: Allow all users to contact me
ne: सबै प्रयोगकर्ताहरुलाई म सँग  कुराकानी गर्न अनुमति दिनुहोस्

en: Allow only the users on my buddy list
ne: मेरो सथी सूचीमा भएका प्रयोगकर्ताहरुलाई मात्र अनुमति दिनुहोस्

en: Allow only the users below
ne: तलका प्रयोगकर्ताहरुलाई मात्र अनुमति दिनुहोस्

en: Block all users
ne: सबै प्रयोगकर्ताहरुलाई रोक्नुहोस्

en: Block only the users below
ne: तल दिएका प्रयोगकर्ता मात्र रोक्नुहोस्

en: Privacy
ne: गोपनीयता

en: Changes to privacy settings take effect immediately.
ne: तुरुन्तै प्रभाव पार्ने गरि गोपनियता सेटिङ्हरू परिवर्तन गर्नुहोस् ।

en: Set privacy for:
ne: निम्नका लागि गोपनियता सेट गर्नुहोस्:

en: Permit User
ne: प्रयोगकर्तालाई अनुमति दिनुहोस्

en: Type a user you permit to contact you.
ne: तपाईँले सम्पर्क गर्न अनुमति दिएका प्रयोगकर्ता टाइप गर्नुहोस् ।

en: Please enter the name of the user you wish to be able to contact you.
ne: कृपया तपाईँले सम्पर्क गर्न चाहेको गर्न सक्ने प्रयोगकर्ताको नाम प्रविष्टि गर्नुहोस् ।

en: Allow %s to contact you?
ne: %s ले तपाईँलाई सम्पर्क गर्न अनुमति दिनुहुन्छ ?

en: Are you sure you wish to allow %s to contact you?
ne: के तपाईँलाई सम्पर्क गर्न %s लाई अनुमति दिने कुरामा यकिन हुनुहुन्छ ?

en: Block User
ne: प्रयोगकर्तालाई रोक्नुहोस्

en: Type a user to block.
ne: रोक्नका लागि एउटा प्रयोगकर्ता टाइप गर्नुहोस्

en: Please enter the name of the user you wish to block.
ne: कृपया तपाईँले रोक्न चाहेको प्रयोगकर्ताको नाम प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Block %s?
ne: %s लाई रोक्नुहुन्छ ?

en: Are you sure you want to block %s?
ne: के तपाईँ निश्चित रुपमा %s रोक्न चाहानुहुन्छ ?

en: Apply
ne: लागू गर्नुहोस्

en: That file already exists
ne: त्यो फाइल पहिलेनै अवस्थित छ

en: Would you like to overwrite it?
ne: के तपाईँ यसलाई अधिलेखन गर्न चाहानुहुन्छ ?

en: _Add
ne: थप्ने

note: list button
en: _Get List
ne: सूची प्राप्त गर्नुहोस्

note: Use button
en: _Use
ne: प्रयोग गर्नुहोस्

en: <b>File:</b> %s
    <b>File size:</b> %s
    <b>Image size:</b> %dx%d
ne: <b>फाइल:</b> %s
    <b>फाइल साइज:</b> %s
    <b>छवि साइज:</b> %dx%d

note: Label
en: Buddy Icon
ne: साथी प्रतिमा

en: Icon Error
ne: आइकन त्रुटी

en: Could not set icon
ne: आइकन राख्न सकिएन

en: _Open Link
ne: लिङ्क खोल्नुहोस

en: _Copy Link Location
ne: लिङ्क स्थान प्रतिलिपि बनाउनुहोस्

en: _Copy Email Address
ne: इ-मेल ठेगाना प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: _Open File
ne: फाइल खोल्नुहोस्

en: Open _Containing Directory
ne: यो रहेको डिरेक्ट्री खोल्नुहोस्

en: Save File
ne: फाइल सङ्ग्रह गर्नुहोस्

en: _Play Sound
ne: आवाज बजाउनुहोस्

en: _Save File
ne: फाइल सङ्ग्रह गर्नुहोस्

en: Do you really want to clear?
ne: हटाउन निस्चित हुनुहुन्छ ?

en: Select color
ne: रङ् छान्नुहोस्

en: _Alias
ne: उपनाम राख्नुहोस्

en: Close _tabs
ne: ट्याब बन्दगर्नुहोस

en: _Get Info
ne: सूचना प्राप्त गर्नुहोस्

en: _Invite
ne: निमन्त्रणा गर्नुहोस्

en: _Modify...
ne: परिमार्जन गर्नुहोस्

en: _Add...
ne: थप्नुहोस

en: _Open Mail
ne: मेल खोल्नुहोस्

en: _Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Pidgin Tooltip
ne: पिड्जिन औजार जानकारी

en: Pidgin smileys
ne: पिड्जिन स्माइलीहरू

en: none
ne: कुनै होइन

en: Selecting this disables graphical emoticons.
ne: यो छान्नाले ग्राफिकल स्माइलीहरू निस्क्रिय हुन्छन् ।

en: Small
ne: सानो

en: Point values to use when...
ne: प्रयोग गर्ने समयमा बिन्दु मानहरू...

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Contact Priority
ne: सम्पर्क प्राथमिकता

note: *< name *< version *< summary
en: Allows for controlling the values associated with different buddy states.
ne: सम्बद्ध भएका विभिन्न साथी वस्तुस्थितिहरू सहित नियन्त्रित मानहरूका लागि अनुमति दिन्छ ।

note: *< description
en: Allows for changing the point values of idle/away/offline states for buddies in contact priority computations.
ne: सम्पर्क प्राथमिकता गणनहरूमा साथीहरूका लागि निष्क्रिय/टाढा/अफलाइन वस्तुस्थितिको मानहरू परिवर्तन गर्नका लागि अनुमति दिन्छ ।

en: By conversation count
ne: वार्तालाप गणना द्वारा

en: Conversation Placement
ne: वार्तालाप रखाई

en: Number of conversations per window
ne: प्रति सञ्झ्याल वार्तालापहरुको संख्या

en: Separate IM and Chat windows when placing by number
ne: संख्या राखिसके पाछि IM र कुराकानी सञ्झ्यालहरू छुट्याउनुहोस्

note: *< name *< version
en: Extra conversation placement options.
ne: अतिरिक्त वार्तालाप रखाई विकल्पहरू ।

note: *< summary *  description
en: Restrict the number of conversations per windows, optionally separating IMs and Chats
ne: एच्छिक रुपमा IMहरू र कुराकानी छुट्याउदा, प्रति सञ्झ्यालहरू वार्तालापहरुको संख्या सिमित गरिएको हुन्छ

note: Configuration frame
en: Mouse Gestures Configuration
ne: माउस गेस्चर कन्फिगरेसन

en: Middle mouse button
ne: मध्य माउस बटन

en: Right mouse button
ne: दाहिने माउस बटन

note: "Visual gesture display" checkbox
en: _Visual gesture display
ne: दृश्य गेस्चर प्रदर्शन

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Mouse Gestures
ne: माउस गेस्चरहरू

note: *< name *< version *  summary
en: Provides support for mouse gestures
ne: माउस गेस्चरका लागि समर्थन उपलब्ध गराउछ

en: Instant Messaging
ne: शीघ्र सन्देश

note: Add the label.
en: Select a person from your address book below, or add a new person.
ne: तपाईँको तलको ठेगाना पुस्तकबाट व्यक्ति चयन गर्नुहोस्,वा नयाँ व्यक्ति थप्नुहोस् ।

en: Group:
ne: समूह:

note: "New Person" button
en: New Person
ne: नयाँ व्यक्ति

note: "Select Buddy" button
en: Select Buddy
ne: साथी चयन गर्नुहोस्

note: Add the label.
en: Select a person from your address book to add this buddy to, or create a new person.
ne: यो साथीलाई पनि थप्नलाई तपाईँको ठेगाना पुस्तकबाट व्यक्ति चयन गर्नुहोस्, वा नयाँ व्यक्ति सिर्जना गर्नुहोस् ।

note: "Associate Buddy" button
en: _Associate Buddy
ne: संगठित साथी

en: Add to Address Book
ne: ठेगाना पुस्तकमा थप्नुहोस्

note: Configuration frame
en: Evolution Integration Configuration
ne: विकास अनुकलन कन्फिगरेसन

note: Label
en: Select all accounts that buddies should be auto-added to.
ne: सबै साथीहरू स्वत:थप गर्नुपर्ने सबै खाताहरू चयन गर्नुहोस् ।

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Evolution Integration
ne: विकास अनुकलन

en: Please enter the person's information below.
ne: कृपाया व्यक्तिहरुको जानकारीहरू तल प्रविष्टि गर्नुहोस् ।

en: Account type:
ne: खाता प्रकार:

note: Optional Information section
en: Optional information:
ne: वैकल्पिक सूचना:

en: First name:
ne: पहिलो नाम:

en: Last name:
ne: अन्तिम नाम:

en: Email:
ne: इ-मेल:

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: GTK Signals Test
ne: GTK संकेतहरू पारिक्षण

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Test to see that all ui signals are working properly.
ne: हेर्न परिक्षण गर्नुहोस् जसमा सबै ui संकेतहरूले उचितरुपमले कार्य गरिरहन्छन् ।

en: History
ne: इतिहास

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Iconify on Away
ne: टाढा हुँदा प्रतिमा राख्नुहोस्

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Iconifies the buddy list and your conversations when you go away.
ne: जब तपाईँ टाढा जानुहुन्छ साथी सूची र तपाईँको वार्तालापहरू प्रतिमा राख्नुहोस् ।

en: Mail Checker
ne: मेल जाँचकर्ता

en: Checks for new local mail.
ne: नयाँ स्थानीय मेलका लागि परिक्षण गर्दछ ।

en: Adds a small box to the buddy list that shows if you have new mail.
ne: साथी सूचीमा सानो बाकस थप्नुहोस् जसले यदि तपाईँको नयाँ मेल आएको खण्डमा देखाउँदछ ।

en: _IM windows
ne: IM सञ्झ्यालहरू

en: C_hat windows
ne: कुराकानी सञ्झ्यालहरू

en: _Apply
ne: लागू गर्नुहोस्

note: ---------- "Notify For" ----------
en: Notify For
ne: ...का लागि सूचित गर्नुहोस्

en: _Focused windows
ne: फोकस गरेका सञ्झ्यालहरू

note: ---------- "Notification Methods" ----------
en: Notification Methods
ne: सूचना विधिहरू

en: Prepend _string into window title:
ne: सञ्झ्याल शीर्षक भित्र प्रिपेन्ड स्ट्रिङ

note: Count method button
en: Insert c_ount of new messages into window title
ne: सञ्झ्याल शीर्षक भित्र नयाँ सन्देशहरुको गणना घुसाउनुहोस्

note: Urgent method button
en: Set window manager "_URGENT" hint
ne: सञ्झ्याल प्रवन्धक "_URGENT" हिन्ट सेट गर्नुहोस् ।

note: ---------- "Notification Removals" ----------
en: Notification Removal
ne: हटाउन मिल्ने सूचना

note: Remove on focus button
en: Remove when conversation window _gains focus
ne: वार्तालाप सञ्झ्यालले फोकसहरू प्राप्त गर्दा हटाउनुहोस्

note: Remove on click button
en: Remove when conversation window _receives click
ne: वार्तालाप सञ्झ्यालले क्लिक प्राप्त गर्दा हटाउनुहोस्

note: Remove on type button
en: Remove when _typing in conversation window
ne: वार्तालाप सञ्झ्यालमा टाइप गर्दा हटाउनुहोस्

note: Remove on message send button
en: Remove when a _message gets sent
ne: सन्देश पठाउने प्राप्त गर्दा हटाउनुहोस्

note: Remove on conversation switch button
en: Remove on switch to conversation ta_b
ne: वर्तालाव ट्याबमा स्विच गर्न हटाउनुहोस्

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Message Notification
ne: सन्देश सूचना

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides a variety of ways of notifying you of unread messages.
ne: तपाईँलाई नपढेका सन्देशहरुको सूचना गराउने बाटाहरुको प्रकार उपलब्ध गराउछ ।

note: *< name *< version *  summary
en: An example plugin that does stuff - see the description.
ne: स्टफ गर्ने प्लगइनको उदाहरण  - वर्णन हेर्नुहोस् ।

note: *  description
en: This is a really cool plugin that does a lot of stuff:
    - It tells you who wrote the program when you log in
    - It reverses all incoming text
    - It sends a message to people on your list immediately when they sign on
ne: यो वास्तवमै कूल प्लगइन हो जसले अधिक स्टफ गर्दछ:
    - यसले तपाईँले लगइन गर्दा कार्यक्रम कसले लेख्यो भन्ने कुरा बताउछ
    - यसले सबै आएका पाठहरू उल्ट्याउछ
    - यसले तपाईँको सूचीमा रहेका मानिसले साइनअन गर्ने बित्तिकै सन्देश पठाउँछ

en: Conversation Entry
ne: वार्तालाप प्रविष्टी

en: Conversation History
ne: वार्तालाप इतिहास

en: Request Dialog
ne: अनुरोध डायलग

en: Notify Dialog
ne: जानकारी डायलग

en: Select Color
ne: रङ्ग छान्नुहोस्

en: Select Interface Font
ne: इन्टरफेस फन्ट छान्नुहोस्

en: Select Font for %s
ne: %s को लागि फन्ट छान्नुहोस्

en: GTK+ Interface Font
ne: GTK+ इन्टरफेस फन्ट

en: Colors
ne: रङ्गहरू

en: Fonts
ne: फन्टहरू

en: Raw
ne: कच्चा

en: Lets you send raw input to text-based protocols.
ne: पाठ आधारित प्रोटोकलहरूमा कच्चा आगत पठाउन सक्नुहुन्छ ।

en: New Version Available
ne: उपलब्ध नयाँ संस्करण

en: Later
ne: पछि

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Release Notification
ne: सूचना निष्कासन गर्नुहोस्

note: *< name *< version *  summary
en: Checks periodically for new releases.
ne: नयाँ निष्कासनका लागि आवधिक जाँच गर्दछ ।

note: *  description
en: Checks periodically for new releases and notifies the user with the ChangeLog.
ne: नयाँ निष्कासनका लागि आवधिक जाँच गर्दछ र ChangeLog सहित प्रयोगकर्ताहरुलाई सूचना गराउछ ।

en: Text Replacements
ne: पाठ प्रतिस्थापनहरू

en: You type
ne: तपाईँ टाइप गर्नुहोस्

en: You send
ne: तपाईँ पठाउनुहोस्

en: Add a new text replacement
ne: नयाँ पाठ प्रतिस्थापन थप्नुहोस्

en: You _type:
ne: तपाईँ टाइप गर्नुहोस्:

en: You _send:
ne: तपाईँ पठाउनुहोस्:

en: Text replacement
ne: पाठ प्रतिस्थापन

en: Replaces text in outgoing messages according to user-defined rules.
ne: प्रयोगकर्ता परिभाषित नियम अनुसार बाहिर जाने सन्देशहरूमा पाठ बदल्छ ।

en: Just logged in
ne: भर्खर लगइन भयो

en: Just logged out
ne: भर्खर लगआउन भयो

en: Icon for Contact/
    Icon for Unknown person
ne: सम्पर्कको लागि आइकन/
    अपरिचितको लागि आइकन

en: Icon for Chat
ne: वार्तालापको आइकन

en: Ignored
ne: वेवास्ता गरिएको

en: Founder
ne: संस्थापक

note: A user in a chat room who has special privileges.
en: Operator
ne: सञ्चालनकर्ता

note: A half operator is someone who has a subset of the privileges that an operator has.
en: Half Operator
ne: अर्ध सञ्चालनकर्ता

en: Voice
ne: स्वर

en: Authorization dialog
ne: प्रमाणीकरण डायलग

en: Error dialog
ne: त्रुटि डायलग

en: Information dialog
ne: सूचना डायलग

en: Mail dialog
ne: मेल डायलग

en: Question dialog
ne: प्रश्न डायलग

en: Warning dialog
ne: चेतावनी डायलग

en: Status Icons
ne: स्थिति आइकन

en: Chatroom Emblems
ne: वार्तालाप कोठा चित्रहरू

en: Dialog Icons
ne: डायलग आइकन

en: Pidgin Icon Theme Editor
ne: पिड्जिन आइकन थिम सम्पादक

en: Contact
ne: सम्पर्क

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *  description
en: Pidgin Theme Editor
ne: पिड्जिन थिम सम्पादक

note: *< name *< version *  summary
en: Pidgin Theme Editor.
ne: पिड्जिन थिम सम्पादक ।

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy Ticker
ne: साथीको विश्वास

note: *< name *< version *  summary *  description
en: A horizontal scrolling version of the buddy list.
ne: साथी सूचीको तेर्सो स्क्रोलिङ संस्करण ।

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: 12 hour time format
ne: १२ घन्टा समय ढाँचा

en: 24 hour time format
ne: २४ घन्टा समय ढाँचा

en: Show dates in...
ne: समय यसमा देखाउनुहोस…

en: Co_nversations:
ne: वार्तालापहरू:

en: For delayed messages
ne: ढिलाइ गरिएका सन्देशहरू

en: For delayed messages and in chats
ne: वार्तालापमा ढिलाइ गरिएका सन्देशहरूको लागि

en: _Message Logs:
ne: सन्देश लगहरू:

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Message Timestamp Formats
ne: शन्देश टाइमस्ट्याम्प ढाँचाहरू

note: *< name *< version *  summary
en: Customizes the message timestamp formats.
ne: शन्देश टाइमस्ट्याम्प ढाँचाहरू अनुकुल गर्दछ

en: Opacity:
ne: अस्पष्टता:

note: IM Convo trans options
en: IM Conversation Windows
ne: IM वार्तालाप सञ्झ्यालहरू

en: _IM window transparency
ne: IM सञ्झ्याल पारदर्शीता

en: _Show slider bar in IM window
ne: IM सञ्झ्यालमा स्लाइडर पट्टी देखाउनुहोस्

note: Buddy List trans options
en: Buddy List Window
ne: साथी सूची सञ्झ्याल

en: _Buddy List window transparency
ne: साथी सूची सञ्झ्याल पारदर्शिता

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Transparency
ne: पारदर्शी

note: *< name *< version *  summary
en: Variable Transparency for the buddy list and conversations.
ne: साथी सूची र वार्तालापहरूका लागि पारदर्शिता चल ।

note: Alerts
en: Chatroom alerts
ne: वार्तालाप कोठा जानकारी

note: Launcher integration
en: Launcher Icon
ne: लन्चर प्रतिमा

en: _Disable launcher integration
ne: लन्चर एकिकरण निस्क्रिय पार्नुहोस्

en: _Plugin
ne: प्लगइन

en: P_lugin
ne: प्लगइन

en: D_evice
ne: यन्त्र

note: Autostart
en: Startup
ne: थालनी गर्नुहोस्

en: _Dockable Buddy List
ne: डक्केवल साथी सूची

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: XMPP Console
ne: XMPP कन्सोल

en: Account:
ne: खाता:

en: <font color='#777777'>Not connected to XMPP</font>
ne: <font color='#777777'>XMPP मा जडान भएको छैन</font>

note: *< name *< version *  summary
en: Send and receive raw XMPP stanzas.
ne: XMPP हरफहरू पठाउनुहोस् र प्राप्तगर्नुहोस्

note: Installer Subsection Text
en: Shortcuts
ne: सर्टकटहरू

note: Installer Subsection Text
en: Desktop
ne: डेस्कटप

note: Installer Subsection Text
en: Start Menu
ne: स्टार्ट मेनु
