Pidgin - en to sl translation catalogue (3090 entries)

en: %s. Try `%s -h' for more information.
sl: %s. Poskusite `%s -h' za več informacij.

en: %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stderr
      -h, --help          display this help and exit
      -n, --nologin       don't automatically login
      -v, --version       display the current version and exit
sl: %s
    Uporaba: %s [MOŽNOST]...
    
      -c, --config=DIR    uporabi DIR za nastavitvene datoteke
      -d, --debug         izpiši sporočila za razhroščevanje na stderr
      -h, --help          izpiši to pomoč in končaj program
      -n, --nologin       brez samodejne prijave
      -v, --version       izpiši trenutno različico in končaj program

en: %s encountered errors migrating your settings from %s to %s. Please investigate and complete the migration by hand. Please report this error at http://developer.pidgin.im
sl: %s je naletel na napake pri migraciji vaših nastavitev iz %s v %s. Predlagamo, da zadevo pregledate in migracijo zaključite ročno. O napaki poročajte na http://developer.pidgin.im

en: Error
sl: Napaka

en: Account was not modified
sl: Račun ni bil spremenjen

en: Account was not added
sl: Račun ni bil dodan

en: Username of an account must be non-empty.
sl: Uporabniško ime računa ne sme biti prazno.

en: The account's protocol cannot be changed while it is connected to the server.
sl: Protokola računa ni mogoče spremeniti, medtem ko je povezan s strežnikom.

en: The account's username cannot be changed while it is connected to the server.
sl: Uporabniškega imena računa ni mogoče spremeniti, medtem ko je povezan s strežnikom.

en: New mail notifications
sl: Obveščanje o prispeli pošti

en: Remember password
sl: Zapomni si geslo

en: There are no protocol plugins installed.
sl: Vtičniki protokolov niso nameščeni.

en: (You probably forgot to 'make install'.)
sl: (Najverjetneje ste pozabili na 'make install'.)

en: Modify Account
sl: Spremeni račun

en: New Account
sl: Nov račun

en: Protocol:
sl: Protokol:

en: Username:
sl: Uporabniško ime:

en: Password:
sl: Geslo:

en: Alias:
sl: Psevdonim:

note: Register checkbox
en: Create this account on the server
sl: Ustvari ta račun na strežniku

note: Cancel button Cancel
en: Cancel
sl: Prekliči

note: Save button Save
en: Save
sl: Shrani

en: Are you sure you want to delete %s?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %s?

en: Delete Account
sl: Izbriši račun

note: Delete button
en: Delete
sl: Izbriši

en: Accounts
sl: Računi

en: You can enable/disable accounts from the following list.
sl: Račune lahko omogočite ali onemogočite na naslednjem seznamu.

note: Add button
en: Add
sl: Dodaj

note: Modify button
en: Modify
sl: Spremeni

en: %s%s%s%s has made %s his or her buddy%s%s
sl: %s%s%s%s je nastavil %s za svojega prijatelja%s%s

en: Add buddy to your list?
sl: Želite dodati prijatelja na seznam?

en: %s%s%s%s wants to add %s to his or her buddy list%s%s
sl: Uporabnik %s%s%s%s želi dodati %s na svoj seznam prijateljev%s%s.

en: Authorize buddy?
sl: Želite pooblastiti prijatelja?

en: Authorize
sl: Pooblasti

en: Deny
sl: Zavrni

en: Online: %d
    Total: %d
sl: Povezanih: %d
    Skupaj: %d

en: Account: %s (%s)
sl: Račun: %s (%s)

en: 
    Last Seen: %s ago
sl: 
    Zadnjič viden: pred %s leti

en: Default
sl: Privzeto

en: You must provide a username for the buddy.
sl: Za prijatelja morate vnesti uporabniško ime.

en: You must provide a group.
sl: Vnesti morate skupino.

en: You must select an account.
sl: Izberite račun.

en: The selected account is not online.
sl: Izbrani račun ni povezan.

en: Error adding buddy
sl: Napaka pri dodajanju prijatelja

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Alias (optional)
sl: Psevdonim (neobvezno)

en: Invite message (optional)
sl: Sporočilo vabila (neobvezno)

en: Add in group
sl: Dodaj v skupino

en: Account
sl: Račun

en: Add Buddy
sl: Dodaj prijatelja

en: Please enter buddy information.
sl: Prosimo, vnesite podatke o prijatelju.

en: Chats
sl: Pomenki

en: Name
sl: Ime

en: Alias
sl: Psevdonim

en: Group
sl: Združi

en: Auto-join
sl: Samodejno spoji

en: Add Chat
sl: Dodaj pomenek

en: You can edit more information from the context menu later.
sl: Kasneje lahko še več podatkov uredite prek kontekstnega menija.

en: Error adding group
sl: Napaka pri dodajanju skupine

en: You must give a name for the group to add.
sl: Vnesti morate ime skupine, ki jo želite dodati.

en: Add Group
sl: Dodaj skupino

en: Enter the name of the group
sl: Vnesite ime skupine

en: Edit Chat
sl: Uredi pomenek

en: Please Update the necessary fields.
sl: Prosimo, posodobite potrebna polja.

en: Edit
sl: Uredi

en: Edit Settings
sl: Uredi nastavitve

en: Information
sl: Podatki

en: Retrieving...
sl: Pridobivanje poteka ...

en: Get Info
sl: Informacije

en: Add Buddy Pounce
sl: Dodaj opozorilo prijatelju

en: Send File
sl: Pošlji datoteko

en: Blocked
sl: Zavrnjeno

en: Show when offline
sl: Pokaži, če nepovezan

en: Please enter the new name for %s
sl: Prosimo, vnesite novo ime za %s

en: Rename
sl: Preimenuj

en: Set Alias
sl: Nastavi psevdonim

en: Enter empty string to reset the name.
sl: Vnesite prazen niz, da ponastavite ime.

en: Removing this contact will also remove all the buddies in the contact
sl: Z odstranitvijo tega stika boste odstranili tudi vse prijatelje iz stika

en: Removing this group will also remove all the buddies in the group
sl: Z odstranitvijo te skupine boste odstranili tudi vse prijatelje iz skupine

en: Are you sure you want to remove %s?
sl: Ste prepričani, da želite odstraniti %s?

note: XXX: anything to do with the returned ui-handle?
en: Confirm Remove
sl: Potrditev odstranitve

en: Remove
sl: Odstrani

note: Buddy List
en: Buddy List
sl: Seznam prijateljev

en: Place tagged
sl: Označeno mesto

en: Toggle Tag
sl: Pokaži/skrij oznako

en: View Log
sl: Pokaži dnevnik

en: Nickname
sl: Vzdevek

note: Idle stuff
en: Idle
sl: Nedejaven

en: On Mobile
sl: Na mobilcu

en: New...
sl: Novo ...

en: Saved...
sl: Datoteka shranjena ...

en: Plugins
sl: Vtičniki

en: Block/Unblock
sl: Zavrni/Prekliči zavrnitev

en: Block
sl: Zavrni

en: Unblock
sl: Prekliči zavrnitev

en: Please enter the username or alias of the person you would like to Block/Unblock.
sl: Vnesite uporabniško ime ali psevdonim osebe, ki jo želite zavrniti/preklicati njeno zavrnitev.

note: Not multiline Not masked? No hints?
en: OK
sl: V redu

en: New Instant Message
sl: Novo neposredno sporočilo

en: Please enter the username or alias of the person you would like to IM.
sl: Vnesite uporabniško ime ali psevdonim osebe, ki ji želite poslati neposredno sporočilo.

en: Channel
sl: Kanal

en: Join a Chat
sl: Pridruži se pomenku

en: Please enter the name of the chat you want to join.
sl: Vnesite ime klepeta, ki se mu želite pridružiti.

en: Join
sl: Pridruži se

en: Please enter the username or alias of the person whose log you would like to view.
sl: Vnesite uporabniško ime ali psevdonim osebe, o kateri želite pridobiti dnevnik.

note: Create the "Options" frame.
en: Options
sl: Možnosti

en: Send IM...
sl: Pošllji sporočilo ...

en: Block/Unblock...
sl: Zavrni/Prekliči zavrnitev ...

en: Join Chat...
sl: Pridruži se klepetu ...

en: View Log...
sl: Pokaži dnevnik ...

en: View All Logs
sl: Pokaži vse dnevnike

en: Show
sl: Pokaži

en: Empty groups
sl: prazne skupine

en: Offline buddies
sl: nepovezane prijatelje

en: Sort
sl: Razvrsti

en: By Status
sl: po stanju

en: Alphabetically
sl: po abecedi

en: By Log Size
sl: po obsegu dnevnika

en: Buddy
sl: Prijatelj

en: Chat
sl: Pomenek

en: Grouping
sl: Združevanje

en: Certificate Import
sl: Uvoz digitalnega potrdila

en: Specify a hostname
sl: Navedite ime gostitelja

en: Type the host name this certificate is for.
sl: Vnesite ime gostitelja, kateremu je namenjeno to digitalno potrdilo.

en: File %s could not be imported.
    Make sure that the file is readable and in PEM format.
sl: Datoteke %s ni bilo mogoče uvoziti.
    Preverite, da je datoteka berljiva in vrste PEM.

en: Certificate Import Error
sl: Napaka pri uvozu digitalnega potrdila

en: X.509 certificate import failed
sl: Uvoz digitalnega potrdila X.509 ni uspel

en: Select a PEM certificate
sl: Izberite digitalno potrdilo PEM

en: Export to file %s failed.
    Check that you have write permission to the target path
sl: Izvoz v datoteko %s ni uspel.
    Preverite, da imate na ciljni poti ustrezne pravice za pisanje

en: Certificate Export Error
sl: Napaka pri izvozu digitalnega potrdila

en: X.509 certificate export failed
sl: Izvoz digitalnega potrdila X.509 ni uspel

en: PEM X.509 Certificate Export
sl: Izvoz digitalnega potrdila X.509

en: Certificate for %s
sl: Digitalno potrdilo za %s

en: Common name: %s
    
    SHA1 fingerprint:
    %s
sl: Skupno ime: %s
    
    Prstni odtis SHA1:
    %s

en: SSL Host Certificate
sl: Digitalno potrdilo SSL gostitelja

en: Really delete certificate for %s?
sl: Želite resnično izbrisati digitalno potrdilo za %s?

en: Confirm certificate delete
sl: Potrditev brisanja digitalnega potrdila

en: Certificate Manager
sl: Upravitelj digitalnih potrdil

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Info
sl: Informacije

note: Close button
en: Close
sl: Zapri

en: %s disconnected.
sl: %s se je odjavil.

en: %s
    
    Finch will not attempt to reconnect the account until you correct the error and re-enable the account.
sl: %s
    
    Finch se ne bo poskušal ponovno prijaviti, dokler ne odpravite napake in ponovno omogočite povezovanje računa.

en: Re-enable Account
sl: Ponovno omogoči račun

en: No such command.
sl: Ta ukaz ne obstaja.

en: Syntax Error:  You typed the wrong number of arguments to that command.
sl: Skladenjska napaka: vtipkali ste napačno število argumentov za ta ukaz.

en: Your command failed for an unknown reason.
sl: Vaš ukaz iz neznanega razloga ni uspel.

en: That command only works in chats, not IMs.
sl: Ta ukaz deluje samo v klepetih in ne v neposrednih sporočilih.

en: That command only works in IMs, not chats.
sl: Ta ukaz deluje samo v neposrednih sporočilih in ne v klepetih.

en: That command doesn't work on this protocol.
sl: Ta ukaz ne deluje na tem protokolu.

en: Message was not sent, because you are not signed on.
sl: Sporočila ni mogoče poslati, saj niste prijavljeni.

en: 
    %s is typing...
sl: 
    %s tipka ...

en: You have left this chat.
sl: Ta klepet ste zapustili.

en: The account has disconnected and you are no longer in this chat. You will be automatically rejoined in the chat when the account reconnects.
sl: Ta račun je bil prekinjen in nič več niste v tem klepetu. Samodejno boste pridruženi klepetu, ko se račun ponovno poveže.

en: Logging started. Future messages in this conversation will be logged.
sl: Začelo se je beleženje v dnevnik. Vsa nadaljna sporočila pogovora bodo zabeležena.

en: Logging stopped. Future messages in this conversation will not be logged.
sl: Beleženje v dnevnik ustavljeno. Nadaljna sporočila pogovora ne bodo zabeležena.

en: Send To
sl: Pošlji k

en: Conversation
sl: Pogovor

en: Clear Scrollback
sl: Počisti pretekle izjave

en: Show Timestamps
sl: Pokaži časovne žige

en: Add Buddy Pounce...
sl: Dodaj opozorilo prijatelju ...

en: Invite...
sl: Povabi ...

en: Enable Logging
sl: Vključi dnevnik

en: Enable Sounds
sl: Vključi zvoke

en: You are not connected.
sl: Niste povezani.

en: <AUTO-REPLY>
sl: <SAMODEJNI ODGOVOR>

en: List of %d user:
     | List of %d users:
sl[0]: Seznam %d uporabnikov:
sl[1]: Seznam %d uporabnika:
sl[2]: Seznam %d uporabnikov:
sl[3]: Seznam %d uporabnikov:

en: Supported debug options are: plugins version
sl: Podprte možnosti razhroščevanja: plugins version

en: No such command (in this context).
sl: Tak ukaz ne obstaja (v tem sklopu).

en: Use "/help &lt;command&gt;" for help on a specific command.
    The following commands are available in this context:
sl: Uporabite "/help &lt;ukaz&gt;" za pomoč o določenem ukazu.
    V tem sklopu so na voljo naslednji ukazi:

en: %s is not a valid message class. See '/help msgcolor' for valid message classes.
sl: %s ni veljaven razred sporočil. Oglejte si '/help msgcolor', kjer so navedeni veljavni razredi sporočil.

en: %s is not a valid color. See '/help msgcolor' for valid colors.
sl: %s ni veljavna barva. Oglejte si '/help msgcolor', kjer so opisane veljavne barve.

en: say &lt;message&gt;:  Send a message normally as if you weren't using a command.
sl: say &lt;sporočilo&gt;:  Pošlji sporočilo kot ponavadi, kot če ne bi uporabljal ukaza.

en: me &lt;action&gt;:  Send an IRC style action to a buddy or chat.
sl: me &lt;dejanje&gt;:  Pošlji prijatelju ali klepetu dejanje v slogu IRC-a.

en: debug &lt;option&gt;:  Send various debug information to the current conversation.
sl: debug &lt;možnost&gt;:  Trenutnim pomenkom pošlji različne informacije o razhroščevanju.

en: clear: Clears the conversation scrollback.
sl: clear: Počisti izpisane replike pomenka.

en: help &lt;command&gt;:  Help on a specific command.
sl: help &lt;ukaz&gt;:  Pomoč o določenem ukazu.

en: users:  Show the list of users in the chat.
sl: users: Pokaži seznam uporabnikov v klepetu.

en: plugins: Show the plugins window.
sl: plugins: Pokaži okno vtičnikov.

en: buddylist: Show the buddylist.
sl: buddylist: Pokaži seznam prijateljev.

en: accounts: Show the accounts window.
sl: accounts: Pokaži okno računov.

en: debugwin: Show the debug window.
sl: debugwin: Pokaži okno razhroščevanja.

en: prefs: Show the preference window.
sl: prefs: Pokaži okno nastavitev.

en: statuses: Show the savedstatuses window.
sl: statuses: Pokaži okno savedstatuses.

en: msgcolor &lt;class&gt; &lt;foreground&gt; &lt;background&gt;: Set the color for different classes of messages in the conversation window.<br>    &lt;class&gt;: receive, send, highlight, action, timestamp<br>    &lt;foreground/background&gt;: black, red, green, blue, white, gray, darkgray, magenta, cyan, default<br><br>EXAMPLE:<br>    msgcolor send cyan default
sl: msgcolor &lt;razred&gt; &lt;ospredje&gt; &lt;ozadje&gt;: Nastavite barvo različnim razredom sporočil v oknu pogovora.<br>    &lt;razred&gt;: receive, send, highlight, action, timestamp<br>    &lt;ospredje/ozadje&gt;: black, red, green, blue, white, gray, darkgray, magenta, cyan, default<br><br>PRIMER:<br>    msgcolor send cyan default

en: Unable to open file.
sl: Datoteke ni bilo mogoče odprti.

en: Debug Window
sl: Razhroščevalno okno

note: XXX: Setting the GROW_Y for the following widgets don't make sense. But right now * it's necessary to make the width of the debug window resizable ... like I said, * it doesn't make sense. The bug is likely in the packing in gntbox.c.
en: Clear
sl: Počisti

en: Pause
sl: Premor

en: File Transfers - %d%% of %d file | File Transfers - %d%% of %d files
sl[0]: Prenosi datotek - %d%% od %d datotek
sl[1]: Prenosi datotek - %d%% od %d datoteke
sl[2]: Prenosi datotek - %d%% od %d datotek
sl[3]: Prenosi datotek - %d%% od %d datotek

note: Create the window.
en: File Transfers
sl: Prenosi datotek

en: Progress
sl: Potek

en: Filename
sl: Datoteka

en: Size
sl: Velikost

en: Speed
sl: Hitrost

en: Remaining
sl: Preostanek

note: XXX: Use of ggp_str_to_uin() is an ugly hack!
en: Status
sl: Stanje

en: Close this window when all transfers finish
sl: Zapri to okno po zaključku vseh prenosov

en: Clear finished transfers
sl: Počisti dokončane prenose

en: Stop
sl: Ustavi

en: Waiting for transfer to begin
sl: Čakanje na začetek prenosa

en: Cancelled
sl: Preklicano

en: Failed
sl: Neuspeh

en: Sent
sl: Poslano

en: Received
sl: Prejeto

en: Finished
sl: Končano

en: The file was saved as %s.
sl: Datoteka je bila shranjena kot %s.

en: Sending
sl: Pošiljanje

en: Receiving
sl: Sprejemanje

en: Conversation in %s on %s
sl: Pomenek v %s o %s

en: Conversation with %s on %s
sl: Pomenek z %s o %s

en: System events will only be logged if the "Log all status changes to system log" preference is enabled.
sl: Sistemski dogodki bodo shranjeni, le če bo nastavljena možnost "Omogoči sistemski dnevnik".

en: Instant messages will only be logged if the "Log all instant messages" preference is enabled.
sl: Neposredna sporočila se bodo shranila, le če bo okljukana možnost "Shranjuj vsa neposredna sporočila".

en: Chats will only be logged if the "Log all chats" preference is enabled.
sl: Pomenki bodo shranjeni v dnevnik, ko je okljukana možnost "Shranjuj vse pomenke".

en: No logs were found
sl: Ni najdenih dnevnikov.

en: Total log size:
sl: Skupna velikost dnevnika:

note: Search box *********
en: Scroll/Search:
sl: Predrsaj/išči:

en: Conversations in %s
sl: Pomenki v %s

en: Conversations with %s
sl: Pomenki z %s

en: All Conversations
sl: Vsi pogovori

en: System Log
sl: Sistemski dnevnik

en: Calling...
sl: Klicanje ...

en: Hangup
sl: Odloži

note: Number of actions
en: Accept
sl: Sprejmi

en: Reject
sl: Zavrni

en: Call in progress.
sl: Klic je v teku.

en: The call has been terminated.
sl: Klic je bil končan.

en: %s wishes to start an audio session with you.
sl: %s želi z vami začeti zvočno sejo.

en: %s is trying to start an unsupported media session type with you.
sl: %s poskuša z vami začeti sejo v nepodprtem mediju.

en: You have rejected the call.
sl: Zavrnili ste klic.

en: call: Make an audio call.
sl: call: Opravite zvočni klic.

en: Emails
sl: E-naslovi

en: You have mail!
sl: Dobili ste pošto!

en: Sender
sl: Pošiljatelj

en: Subject
sl: Zadeva

en: %s (%s) has %d new message. | %s (%s) has %d new messages.
sl[0]: %s (%s) ima %d novih sporočil.
sl[1]: %s (%s) ima %d novo sporočilo.
sl[2]: %s (%s) ima %d novi sporočili.
sl[3]: %s (%s) ima %d nova sporočila.

en: New Mail
sl: Nova e-pošta

en: Info for %s
sl: Podatki za %s

en: Buddy Information
sl: Informacije o prijatelju

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: IM
sl: Sporoči

en: Invite
sl: Povabi

en: (none)
sl: (brez)

en: ERROR
sl: NAPAKA

en: loading plugin failed
sl: nalaganje vtičnika ni uspelo

en: unloading plugin failed
sl: izklop vtičnika ni uspel

en: Name: %s
    Version: %s
    Description: %s
    Author: %s
    Website: %s
    Filename: %s
sl: Ime: %s
    Različica: %s
    Opis: %s
    Avtor: %s
    Spletna stran: %s
    Ime datoteke: %s

en: Plugin need to be loaded before you can configure it.
sl: Vtičnik je potrebno naložiti, preden ga lahko prilagodite.

en: No configuration options for this plugin.
sl: Za ta vtičnik ni nobenih nastavitev.

en: Error loading plugin
sl: Napaka pri nalaganju vtičnika

en: The selected file is not a valid plugin.
sl: Izbrana datoteka ni veljaven vtičnik.

en: Please open the debug window and try again to see the exact error message.
sl: Prosim, odprite okno razhroščevanja in poskusite znova, da vidite dejansko sporočilo o napaki.

en: Select plugin to install
sl: Izberite vtičnik za namestitev

en: You can (un)load plugins from the following list.
sl: Vtičnike lahko naložite ali odstranite z naslednjega seznama.

en: Install Plugin...
sl: Namesti vtičnik ...

en: Configure Plugin
sl: Prilagodi vtičnik

note: copy the preferences to tmp values... * I liked "take affect immediately" Oh well :-( (that should have been "effect," right?) Back to instant-apply! I win!  BU-HAHAHA! Create the window
en: Preferences
sl: Nastavitve

en: Please enter a buddy to pounce.
sl: Vnesite opozorilo prijatelja.

en: New Buddy Pounce
sl: Novo opozorilo prijatelja

en: Edit Buddy Pounce
sl: Uredi opozorilo prijatelja

note: Create the "Pounce on Whom" frame.
en: Pounce on Whom
sl: Opozori koga

note: Account:
en: Account:
sl: Račun:

en: Buddy name:
sl: Ime prijatelja:

note: Create the "Pounce When Buddy..." frame.
en: Pounce When Buddy...
sl: Opozori, ko se prijatelj ...

en: Signs on
sl: se prijavi

en: Signs off
sl: se odjavi

en: Goes away
sl: postane odsoten

en: Returns from away
sl: se vrne iz odsotnosti

en: Becomes idle
sl: postane nedejaven

en: Is no longer idle
sl: ni več nedejaven

en: Starts typing
sl: začne tipkati

en: Pauses while typing
sl: postane med tipkanjem

en: Stops typing
sl: preneha tipkati

en: Sends a message
sl: pošlje sporočilo

note: Create the "Action" frame.
en: Action
sl: Dejanje

en: Open an IM window
sl: Odpri sporočilno okno

en: Pop up a notification
sl: Prikaži obvestilo

en: Send a message
sl: Pošlji sporočilo

en: Execute a command
sl: Izvrši ukaz

en: Play a sound
sl: Predvajaj zvok

en: Pounce only when my status is not Available
sl: Opozori le takrat, ko nisem na voljo

en: Recurring
sl: Ponavljajoč

en: Cannot create pounce
sl: Opozorila ni mogoče ustvariti

en: You do not have any accounts.
sl: Nimate računa.

en: You must create an account first before you can create a pounce.
sl: Preden lahko ustvarite opozorilo, morate prej ustvariti račun.

en: Are you sure you want to delete the pounce on %s for %s?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati obvestilo o %s za %s?

en: Buddy Pounces
sl: Opozorila prijatelja

en: %s has started typing to you (%s)
sl: %s vam (%s) je začel pisati

en: %s has paused while typing to you (%s)
sl: %s je zastal, medtem ko vam je pisal (%s)

en: %s has signed on (%s)
sl: %s se je prijavil na (%s)

en: %s has returned from being idle (%s)
sl: %s je spet dejaven (%s)

en: %s has returned from being away (%s)
sl: %s se je vrnil (%s)

en: %s has stopped typing to you (%s)
sl: %s vam (%s) je prenehal pisati

en: %s has signed off (%s)
sl: %s se je odjavil (%s)

en: %s has become idle (%s)
sl: %s je postal nedejaven (%s)

en: %s has gone away. (%s)
sl: %s je postal odsoten. (%s)

en: %s has sent you a message. (%s)
sl: Uporabnik %s vam je poslal sporočilo. (%s)

en: Unknown pounce event. Please report this!
sl: Neznan dogodek opozorila. Poročajte o tem!

en: Based on keyboard use
sl: Glede na uporabo tipkovnice

en: From last sent message
sl: od nazadnje poslanega sporočila

en: Never
sl: nikoli

en: Show Idle Time
sl: Pokaži čas nedejavnosti

en: Show Offline Buddies
sl: Pokaži neprijavljene prijatelje

en: Notify buddies when you are typing
sl: Obvesti prijatelje, ko pišem

en: Log format
sl: Oblika dnevnika

en: Log IMs
sl: Beleži IM

en: Log chats
sl: Beleži klepete

en: Log status change events
sl: Beleži spremembe stanja

en: Report Idle time
sl: Poročaj o času nedejavnosti

en: Change status when idle
sl: Spremeni stanje ob nedejavnosti

en: Minutes before changing status
sl: Število minut pred spremembo stanja

en: Change status to
sl: Spremeni stanje v

en: Conversations
sl: Pogovori

en: Logging
sl: Beleženje v dnevnik

en: You must fill all the required fields.
sl: Izpolniti morate vsa obvezna polja.

en: The required fields are underlined.
sl: Obvezna polja so podčrtana.

en: Not implemented yet.
sl: Še ni podprto.

en: Save File...
sl: Shrani datoteko ...

en: Open File...
sl: Odpri datoteko ...

en: Choose Location...
sl: Izberi mesto ...

en: Hit 'Enter' to find more rooms of this category.
sl: Pritisnite 'Enter', če želite najti več sob te kategorije.

en: Get
sl: Dobi

note: Create the window.
en: Room List
sl: Seznam sob

en: Buddy logs in
sl: Prijatelj se prijavi

en: Buddy logs out
sl: Prijatelj se odjavi

en: Message received
sl: Sporočilo prejeto

en: Message received begins conversation
sl: Prejeto sporočilo začne pogovor

en: Message sent
sl: Sporočilo poslano

en: Person enters chat
sl: Oseba se pridruži pogovorni sobi

en: Person leaves chat
sl: Oseba zapusti pogovorno sobo

en: You talk in chat
sl: Vi govorite v sobi

en: Others talk in chat
sl: Drugi govorijo v sobi

en: Someone says your username in chat
sl: Nekdo omeni vaše uporabniško ime v klepetu

en: Attention received
sl: Pozornost prejeta

en: GStreamer Failure
sl: Napaka GStreamer

en: GStreamer failed to initialize.
sl: GStreamer se ni uspel inicializirati.

en: (default)
sl: (privzeto)

en: Select Sound File...
sl: Izberite zvočno datoteko ...

en: Sound Preferences
sl: Zvočne nastavitve

en: Profiles
sl: Profili

en: Automatic
sl: Samodejno

en: Console Beep
sl: Pisk konzole

en: Command
sl: Ukaz

en: No Sound
sl: Nemo

en: Sound Method
sl: Način zvoka

en: Method:
sl: Način:

en: Sound Command
    (%s for filename)
sl: Ukaz za zvok:
    (%s namesto datoteke)

note: Sound options
en: Sound Options
sl: Nastavitve zvoka

en: Sounds when conversation has focus
sl: Zvok, ko pogovorno okno dobi pozornost

en: Always
sl: vedno

en: Only when available
sl: samo ko je na voljo

en: Only when not available
sl: samo ko ni na voljo

en: Volume(0-100):
sl: Glasnost (0-100):

note: Sound events
en: Sound Events
sl: Zvočni Dogodki

en: Event
sl: Dogodek

en: File
sl: Datoteka

en: Test
sl: Preskus

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Choose...
sl: Izberi ...

en: Are you sure you want to delete "%s"
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati "%s"?

en: Delete Status
sl: Izbriši stanje

en: Saved Statuses
sl: Shranjena stanja

en: Title
sl: Naziv

en: Type
sl: Vrsta

en: Message
sl: Sporočilo

note: Use
en: Use
sl: Uporabi

en: Invalid title
sl: Neveljaven naslov

en: Please enter a non-empty title for the status.
sl: Prosimo, vnesite neprazen naslov za stanje.

en: Duplicate title
sl: Podvojen naslov

en: Please enter a different title for the status.
sl: Vnesite drugačen naslov za stanje.

en: Substatus
sl: Podstanje

en: Status:
sl: Stanje:

en: Message:
sl: Sporočilo:

en: Edit Status
sl: Uredi stanje

en: Use a different status for some accounts
sl: Za nekatere račune uporabi različno stanje

note: Save and Use
en: Save and Use
sl: Shrani in uporabi

en: Certificates
sl: Digitalna potrdila

en: Sounds
sl: Zvoki

en: Statuses
sl: Stanja

en: Error loading the plugin.
sl: Pri nalaganju vtičnika je prišlo do napake.

en: Couldn't find X display
sl: Ni mogoče najti zaslona X

en: Couldn't find window
sl: Ni mogoče najti okna

en: This plugin cannot be loaded because it was not built with X11 support.
sl: Vtičnika ni mogoče naložiti, ker ni bil zgrajen s podporo za X11.

en: GntClipboard
sl: GntOdložišče

en: Clipboard plugin
sl: Vtičnik za odložišče

en: When the gnt clipboard contents change, the contents are made available to X, if possible.
sl: Ko se spremeni vsebina odložišča gnt, je vsebina na voljo X-u, če je to le mogoče.

en: %s just signed on
sl: Uporabnik %s se je ravnokar prijavil.

en: %s just signed off
sl: Uporabnik %s se je ravnokar odjavil.

en: %s sent you a message
sl: Uporabnik %s vam je poslal sporočilo

en: %s said your nick in %s
sl: %s je omenil/a vaš vzdevek v %s

en: %s sent a message in %s
sl: Uporabnik %s je poslal sporočilo v %s

en: Buddy signs on/off
sl: Prijatelj se prijavi/odjavi

en: You receive an IM
sl: Prejemate sporočilo

en: Someone speaks in a chat
sl: Nekdo v sobi govori

en: Someone says your name in a chat
sl: Nekdo omeni vaše ime v sobi

note: Translators: "toaster" here means "pop-up".
en: Notify with a toaster when
sl: Obvesti z opekačem, ko

en: Beep too!
sl: Piskaj tudi!

en: Set URGENT for the terminal window.
sl: Nastavi NUJNO v konzoli.

note: Translators: "toaster" here means "pop-up".
en: Toaster plugin
sl: Vtičnik Toaster

en: <b>Conversation with %s on %s:</b><br>
sl: <b>Pogovor z %s o %s:</b><br>

en: History Plugin Requires Logging
sl: Vtičnik za zgodovino zahteva beleženje v dnevnik

en: Logging can be enabled from Tools -> Preferences -> Logging.
    
    Enabling logs for instant messages and/or chats will activate history for the same conversation type(s).
sl: Beleženje v dnevnik lahko omogočite v Orodja -> Nastavitve -> Beleženje v dnevnik.
    
    Omogočanje beleženja v dnevnik za neposredna sporočila in/ali klepete aktivira zgodovino za istovrstne pogovore.

en: Shows recently logged conversations in new conversations.
sl: Prikaže nedavno zabeležene pogovore v novih pogovorih.

en: When a new conversation is opened this plugin will insert the last conversation into the current conversation.
sl: Ko je odprt nov pogovor, ta vtičnik vstavi zadnji pogovor v trenuten pogovor.

en: 
    Fetching TinyURL...
sl: 
    Pridobivanje TinyURL ...

en: TinyURL for above: %s
sl: TinyURL za zgornje: %s

en: Please wait while TinyURL fetches a shorter URL...
sl: Počakajte trenutek, da TinyURL pridobi krajši URL ...

en: Only create TinyURL for URLs of this length or greater
sl: Ustvari TinyURL le za naslove URL te dolžina ali daljše

en: TinyURL (or other) address prefix
sl: Predpona naslova TinyURL (ali drugega)

en: TinyURL plugin
sl: Vtičnik TinyURL

en: Shorten URLs in messages using TinyURL
sl: Okrajšaj URL-je v sporočilih z uporabo TinyURL

en: Online
sl: Prisoten

en: Offline
sl: Brez povezave

en: Online Buddies
sl: Povezani prijatelji

en: Offline Buddies
sl: Nepovezani prijatelji

en: Online/Offline
sl: Povezan/nepovezan

en: No Grouping
sl: Brez združevanja v skupine

en: Nested Subgroup
sl: Gnezdena podskupina

en: Nested Grouping (experimental)
sl: Gnezdeno združevanje (poskusno)

en: Provides alternate buddylist grouping options.
sl: Omogoča dodatne možnosti urejenosti seznama prijateljev.

en: Lastlog
sl: Lastlog (Zadnji dnevnik)

note: Translator Note: The "backlog" is the conversation buffer/history.
en: lastlog: Searches for a substring in the backlog.
sl: lastlog: Poišče podniz v dnevniku.

en: Lastlog plugin.
sl: Vtičnik Lastlog.

en: accounts
sl: Računi

en: Password is required to sign on.
sl: Za prijavo je potrebno geslo.

en: Enter password for %s (%s)
sl: Vpišite geslo za %s (%s)

en: Enter Password
sl: Vnesi geslo

en: Save password
sl: Shrani geslo

en: Missing protocol plugin for %s
sl: Manjka vtičnik za protokol %s

en: Connection Error
sl: Napaka na povezavi

en: New passwords do not match.
sl: Novi gesli se ne ujemata.

en: Fill out all fields completely.
sl: Izpolnite vsa polja.

en: Original password
sl: Obstoječe geslo

en: New password
sl: Novo geslo

en: New password (again)
sl: Novo geslo (ponovno)

en: Change password for %s
sl: Spremeni geslo za %s

en: Please enter your current password and your new password.
sl: Vnesite svoje obstoječe in novo geslo.

en: Change user information for %s
sl: Spremeni podatke za uporabika %s

en: Set User Info
sl: Nastavi informacije o uporabniku

en: This protocol does not support setting a public alias.
sl: Ta protokol ne podpira nastavljanje javnega vzdevka.

en: This protocol does not support fetching the public alias.
sl: Ta protokol ne podpira pridobivanja javnega vzdevka.

en: Unknown
sl: Neznan

en: Buddies
sl: Prijatelji

en: buddy list
sl: Seznam prijateljev

en: The certificate is self-signed and cannot be automatically checked.
sl: Predstavljeno digitalno potrdilo je samo-podpisano in ga samodejno ni mogoče preveriti.

en: The certificate is not trusted because no certificate that can verify it is currently trusted.
sl: Njihovo potrdilo ni zaupanja vredno, ker ni nobeno potrdilo, ki ga potrjuje, zaupanja vredno.

en: The certificate is not valid yet.  Check that your computer's date and time are accurate.
sl: Potrdilo še ni veljavno. Preverite, da sta datum in čas vašega sistema pravilno nastavljena.

en: The certificate has expired and should not be considered valid.  Check that your computer's date and time are accurate.
sl: Potrdilo je poteklo in ne sme biti upoštevano kot veljavno. Preverite, da sta datum in čas vašega sistema pravilno nastavljena.

note: Translators: "domain" refers to a DNS domain (e.g. talk.google.com)
en: The certificate presented is not issued to this domain.
sl: Ponujeno digitalno potrdilo ni izdano za to domeno.

en: You have no database of root certificates, so this certificate cannot be validated.
sl: Nimate zbirke podatkov korenskih digitalnih potrdil, zato tega digitalnega potrdila ni mogoče preveriti.

en: The certificate chain presented is invalid.
sl: Ponujena veriga digitalnih potrdil ni veljavna.

en: The certificate has been revoked.
sl: Digitalno potrdilo je bilo preklicano.

en: An unknown certificate error occurred.
sl: Prišlo je do neznane napake digitalnega potrdila.

en: (DOES NOT MATCH)
sl: (SE NE UJEMA)

note: Make messages
en: %s has presented the following certificate for just-this-once use:
sl: %s je predstavil(a) naslednje digitalno potrdilo za enkratno uporabo:

en: Common name: %s %s
    Fingerprint (SHA1): %s
sl: Pogovorno ime: %s %s
    Prstni odtis (SHA1): %s

note: TODO: Find what the handle ought to be
en: Single-use Certificate Verification
sl: Preverjanje verodostojnosti digitalnega potrdila za enkratno uporabo

note: Scheme name Pool name
en: Certificate Authorities
sl: Izdajatelji digitalnih potrdil

note: Scheme name Pool name
en: SSL Peers Cache
sl: Medpomnilnik vrstnikov SSL

note: Make messages
en: Accept certificate for %s?
sl: Želite sprejeti digitalno potrdilo za %s?

note: TODO: Find what the handle ought to be
en: SSL Certificate Verification
sl: Preverjanje verodostojnosti digitalnega potrdila SSL

en: _View Certificate...
sl: _Pokaži digitalno potrdilo ...

en: The certificate for %s could not be validated.
sl: Digitalnega potrdila za %s ni mogoče overiti.

note: TODO: Probably wrong.
en: SSL Certificate Error
sl: Napaka digitalnega potrdila SSL

en: Unable to validate certificate
sl: Ni možno overiti digitalnega potrdila

en: The certificate claims to be from "%s" instead. This could mean that you are not connecting to the service you believe you are.
sl: Predstavljeno digitalno potrdilo priča, da dejansko pripada "%s".  To pomeni, da se ne povezujete s storitvijo, s katero mislite, da se.

note: TODO: Find what the handle ought to be
en: Certificate Information
sl: Podatki o digitalnem potrdilu

en: Unable to find Issuer Certificate
sl: Potrdila izdajatelja ni mogoče najti

note: Make messages
en: Common name: %s
    
    Issued By: %s
    
    Fingerprint (SHA1): %s
    
    Activation date: %s
    Expiration date: %s
sl: Splošno ime: %s
    
    Izdajatelj: %s
    
    Prstni odtis (SHA1): %s
    
    Datum aktivacije: %s
    Rok veljavnosti: %s

en: (self-signed)
sl: (samopodpisano)

en: View Issuer Certificate
sl: Pokaži potrdilo izdajatelja

en: Registration Error
sl: Napaka pri prijavi

en: Unregistration Error
sl: Napaka pri odjavi

en: +++ %s signed on
sl: +++ %s se je prijavil(a)

en: +++ %s signed off
sl: +++ %s se je odjavil(a)

en: Unknown error
sl: Neznana napaka

en: Unable to send message: The message is too large.
sl: Sporočila ni mogoče poslati, ker je preveliko.

en: Unable to send message to %s.
sl: Sporočila k %s ni mogoče poslati.

en: The message is too large.
sl: Sporočilo je preveliko.

en: Unable to send message.
sl: Sporočila ni mogoče poslati.

en: Send Message
sl: Pošlji sporočilo

en: _Send Message
sl: _Pošlji sporočilo

en: %s entered the room.
sl: %s se nam pridružuje.

en: %s [<I>%s</I>] entered the room.
sl: %s [<I>%s</I>] se nam pridružuje.

en: You are now known as %s
sl: Zdaj ste znani kot %s

en: %s is now known as %s
sl: %s je zdaj poznan kot %s

en: %s left the room.
sl: %s nas je zapustil.

en: %s left the room (%s).
sl: %s nas je zapustil (%s).

en: Invite to chat
sl: Povabi na klepet

note: Put our happy label in it.
en: Please enter the name of the user you wish to invite, along with an optional invite message.
sl: Prosim vnesite ime uporabnika, ki ga želite povabiti, dodate pa lahko še povabilo.

en: Whether the specified command should handle "aim" URLs
sl: Ali naj navedeni ukaz upravlja z URL-ji "aim"

en: True if the command specified in the "command" key should handle "aim" URLs.
sl: Resnično, če naj navedeni ukaz v polju "ukaz" ("command") upravlja z URL-ji "aim"

en: The handler for "aim" URLs
sl: Upravljač za URL-je "aim

en: The command used to handle "aim" URLs, if enabled.
sl: Ukaz za ravnanje z URL-ji "aim", če je to omogočeno.

en: Run the command in a terminal
sl: Zaženi ukaz v sistemskem oknu

en: True if the command used to handle this type of URL should be run in a terminal.
sl: Resnično, če naj bo ukaz, ki naj ravna s to vrsto URL-ja, zagnan v konzoli.

en: Whether the specified command should handle "gg" URLs
sl: Ali naj navedeni ukaz upravlja z URL-ji "gg"

en: True if the command specified in the "command" key should handle "gg" URLs.
sl: Resnično, če naj navedeni ukaz v polju "ukaz" ("command") upravlja z URL-ji "gg"

en: The handler for "gg" URLs
sl: Upravljač za URL-je "gg

en: The command used to handle "gg" URLs, if enabled.
sl: Ukaz za ravnanje z URL-ji "gg", če je to omogočeno.

en: Whether the specified command should handle "icq" URLs
sl: Ali naj navedeni ukaz upravlja z URL-ji "icq"

en: True if the command specified in the "command" key should handle "icq" URLs.
sl: Resnično, če naj navedeni ukaz v polju "ukaz" ("command") upravlja z URL-ji "icq"

en: The handler for "icq" URLs
sl: Upravljač za URL-je "icq

en: The command used to handle "icq" URLs, if enabled.
sl: Ukaz za ravnanje z URL-ji "icq", če je to omogočeno.

en: Whether the specified command should handle "irc" URLs
sl: Ali naj navedeni ukaz upravlja z URL-ji "irc"

en: True if the command specified in the "command" key should handle "irc" URLs.
sl: Resnično, če naj navedeni ukaz v polju "ukaz" ("command") upravlja z URL-ji "irc"

en: The handler for "irc" URLs
sl: Upravljač za URL-je "irc

en: The command used to handle "irc" URLs, if enabled.
sl: Ukaz za ravnanje z URL-ji "irc", če je to omogočeno.

en: Whether the specified command should handle "sip" URLs
sl: Ali naj navedeni ukaz upravlja z URL-ji "sip"

en: True if the command specified in the "command" key should handle "sip" URLs.
sl: Resnično, če naj navedeni ukaz v polju "ukaz" ("command") upravlja z URL-ji "sip"

en: The handler for "sip" URLs
sl: Upravljač za URL-je "sip

en: The command used to handle "sip" URLs, if enabled.
sl: Ukaz za ravnanje z URL-ji "sip", če je to omogočeno.

en: Whether the specified command should handle "xmpp" URLs
sl: Ali naj navedeni ukaz upravlja z URL-ji "xmpp"

en: True if the command specified in the "command" key should handle "xmpp" URLs.
sl: Resnično, če naj navedeni ukaz v polju "ukaz" ("command") upravlja z URL-ji "xmpp"

en: The handler for "xmpp" URLs
sl: Upravljač za URL-je "xmpp

en: The command used to handle "xmpp" URLs, if enabled.
sl: Ukaz za ravnanje z URL-ji "xmpp", če je to omogočeno.

en: Failed to get connection: %s
sl: Povezave ni mogoče vzpostaviti: %s

en: Failed to get name: %s
sl: Imena ni mogoče pridobiti: %s

en: Failed to get serv name: %s
sl: Imena strežnika ni mogoče pridobiti: %s

en: Purple's D-BUS server is not running for the reason listed below
sl: Strežnik D-BUS za Purple ni zagnan zaradi zgoraj navedenih razlogov

en: No name
sl: Brez imena

en: Unable to create new resolver process
sl: Ni mogoče ustvariti novega procesa razločevanja

en: Unable to send request to resolver process
sl: Zahteve ni mogoče poslati procesu razločevanja

en: Error resolving %s:
    %s
sl: Napaka pri razločevanju %s:
    %s

en: Error resolving %s: %d
sl: Napaka pri razločevanju %s: %d

en: Error reading from resolver process:
    %s
sl: Napaka pri branju iz procesa razločevanja:
    %s

en: Resolver process exited without answering our request
sl: Postopek razločevanja je bil prekinjen brez odgovora na vašo zahtevo

en: Error converting %s to punycode: %d
sl: Napaka pri pretvarjanju %s v punycode: %d

en: Thread creation failure: %s
sl: Napaka pri ustvarjanju niti: %s

en: Unknown reason
sl: Neznan razlog

en: Aborting DNS lookup in Tor Proxy mode.
sl: Opuščanje iskanja DNS v načinu posredovalnega strežnika Tor.

en: Error reading %s: 
    %s.
sl: Napaka pri branju %s: 
    %s.

en: Error writing %s: 
    %s.
sl: Napaka pri pisanju na strežnik %s: 
    %s.

en: Error accessing %s: 
    %s.
sl: Napaka pri dostopu do %s: 
    %s.

en: Directory is not writable.
sl: V mapo ni dovoljeno pisati.

en: Cannot send a file of 0 bytes.
sl: Datoteke z 0 bajti ni mogoče poslati.

en: Cannot send a directory.
sl: Mape ni mogoče poslati.

en: %s is not a regular file. Cowardly refusing to overwrite it.
sl: %s ni veljavna datoteka. Plašni program je ne želi prepisati.

en: File is not readable.
sl: Datoteka ni berljiva.

en: %s wants to send you %s (%s)
sl: %s vam želi poslati %s (%s)

en: %s wants to send you a file
sl: %s vam želi poslati datoteko

en: Accept file transfer request from %s?
sl: Sprejmete zahtevo po prenosu datoteke od %s?

en: A file is available for download from:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
sl: Na voljo je datoteka za prenos iz:
    Oddaljen gostitelj: %s
    Oddaljena vrata: %d

en: %s is offering to send file %s
sl: %s ponuja pošiljanje datoteke %s

en: %s is not a valid filename.
sl: %s ni veljavna datoteka.

en: Offering to send %s to %s
sl: Ponujeno pošiljanje sporočila %s k %s

en: Starting transfer of %s from %s
sl: Začetek prenosa %s od %s

en: Transfer of file <A HREF="file://%s">%s</A> complete
sl: Prenos datoteke <A HREF="file://%s">%s</A> je dokončan

en: Transfer of file %s complete
sl: Prenos datoteke %s je dokončan.

en: File transfer complete
sl: Prenos datoteke je dokončan.

en: You cancelled the transfer of %s
sl: Preklicali ste prenos %s

en: File transfer cancelled
sl: Prenos datoteke je preklican

en: %s cancelled the transfer of %s
sl: %s je preklical prenos %s

en: %s cancelled the file transfer
sl: %s je preklical prenos datoteke

en: File transfer to %s failed.
sl: Prenos datoteke do %s ni uspel.

en: File transfer from %s failed.
sl: Prenos datoteke od %s ni uspel.

en: <b><font color="red">The logger has no read function</font></b>
sl: <b><font color="red">Beleženje nima možnosti branja</font></b>

en: Plain text
sl: navadno besedilo

en: Old flat format
sl: stari zapis

en: Logging of this conversation failed.
sl: Beleženje tega pogovora v dnevnik ni uspelo.

en: <span style="color: #16569E"><span style="font-size: smaller">(%s)</span> <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></span> %s<br>
sl: <span style="color: #16569E"><span style="font-size: smaller">(%s)</span> <b>%s &lt;SAMODEJNI ODGOVOR&gt;:</b></span> %s<br>

en: <span style="color: #A82F2F"><span style="font-size: smaller">(%s)</span> <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></span> %s<br>
sl: <span style="color: #A82F2F"><span style="font-size: smaller">(%s)</span> <b>%s &lt;SAMODEJNI ODGOVOR&gt;:</b></span> %s<br>

en: <font color="red"><b>Unable to find log path!</b></font>
sl: <font color="red"><b>Ni mogoče najti poti do dnevnika!</b></font>

en: <font color="red"><b>Could not read file: %s</b></font>
sl: <font color="red"><b>Ni mogoče brati datoteke: %s</b></font>

en: 
    
    Message from Farsight:
sl: 
    
    Sporočilo s Farsight:

en: Error initializing the call. This probably denotes problem in installation of GStreamer or Farsight.
sl: Napaka pri inicializaciji klica. To najverjetneje nakazuje na težavo pri namestitvi GStreamer ali Farsight.

en: Network error.
sl: Omrežna napaka.

en: Codec negotiation failed. This problem might be resolved by installing more GStreamer codecs.
sl: Pogajanje kodeka je spodletelo. Težavo lahko razrešite z namestitvijo dodatnih kodekov GStreamer.

en: No codecs found. Install some GStreamer codecs found in GStreamer plugins packages.
sl: Ni najdenih kodekov. Namestite nekaj kodekov GStreamer iz paketov vtičnikov GStreamer.

en: No codecs left. Your codec preferences in fs-codecs.conf are too strict.
sl: Ni preostalih kodekov. Vaše nastavitve kodekov v fs-codecs.conf so prestroge.

en: Could not connect to the remote party
sl: Z oddaljeno stranko se ni mogoče povezati.

en: A non-recoverable Farsight2 error has occurred.
sl: Prišlo je do napake Farsight2, od katere si ni mogoče opomoči.

en: A non-recoverable Farstream error has occurred.
sl: Prišlo je do nepopravljive napake Farstream.

en: Error with your microphone
sl: Napaka na vašem mikrofonu.

en: Error with your webcam
sl: Napaka na vaši spletni kameri.

en: Conference error
sl: Konferenčna napaka.

en: Error creating session: %s
sl: Napaka pri ustvarjanju seje: %s

note: Translators: This is a noun that refers to one * possible audio input device. The device can help the * user to check if her speakers or headphones have been * set up correctly for voice calling. "audiotestsrc wave=silence", "Silence",
en: Test Sound
sl: Preizkusi zvok

en: Disabled
sl: Onemogočeno

note: Translators: This is a noun that refers to one * possible video input device. The device produces * a test "monoscope" image that can help the user check * the video output has been set up correctly without * needing a webcam connected to the computer.
en: Test Pattern
sl: Preizkusni vzorec

en: You are using %s, but this plugin requires %s.
sl: Uporabljate %s, a ta vtičnik zahteva %s.

en: This plugin has not defined an ID.
sl: Ta vtičnik ni definiral vrednosti ID.

en: Plugin magic mismatch %d (need %d)
sl: Neustrezna %d vtičnika (potrebuje %d)

en: ABI version mismatch %d.%d.x (need %d.%d.x)
sl: Neustrezna različica ABI %d.%d.x (potrebna je %d.%d.x)

en: Plugin does not implement all required functions (list_icon, login and close)
sl: Vtičnik ne vsebuje implementacije vseh potrebnih funkcij (list_icon, login in close)

en: The required plugin %s was not found. Please install this plugin and try again.
sl: Zahtevani dodatek %s ni bil najden. Prosim, namestite vtičnik in poskusite znova.

en: Unable to load the plugin
sl: Vtičnika ni mogoče naložiti

en: The required plugin %s was unable to load.
sl: Zahtevanega vtičnika %s ni mogoče naložiti.

en: Unable to load your plugin.
sl: Vašega vtičnika ni mogoče naložiti.

en: %s requires %s, but it failed to unload.
sl: %s zahteva %s, vendar ga ni bilo mogoče odložiti.

en: Autoaccept
sl: Samodejno sprejmi

en: Auto-accept file transfer requests from selected users.
sl: Samodejno sprejmi zahtevo po prenosu datotek od izbranih uporabnikov.

en: Autoaccepted file transfer of "%s" from "%s" completed.
sl: Samodejno sprejeta zahteva po prenosu datoteke "%s" od "%s" zaključena.

en: Autoaccept complete
sl: Samodejni sprejem dokončan

en: When a file-transfer request arrives from %s
sl: Ko prenos datoteke zahteva %s

en: Set Autoaccept Setting
sl: Nastavi samodejni sprejem

en: _Save
sl: _Shrani

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: Ask
sl: Vprašaj

en: Auto Accept
sl: Samodejno sprejmi

en: Auto Reject
sl: Samodejno zavrni

en: Autoaccept File Transfers...
sl: Samodejni sprejem prenosa datotek ...

note: XXX: Is there a better way than this? There really should be.
en: Path to save the files in
    (Please provide the full path)
sl: Pot za shranjevanje datotek
    (Prosimo, vnesite polno pot)

en: When a file-transfer request arrives from a user who is
    *not* on your buddy list:
sl: Ko prenos datoteke zahteva uporabnik, ki *ni* na
    vašem seznamu prijateljev:

en: Notify with a popup when an autoaccepted file transfer is complete
    (only when there's no conversation with the sender)
sl: Obvesti s pojavnim oknom, ko je zaključen samodejno sprejeti prenos datoteke
    (le če ni pomenka s pošiljateljem)

en: Create a new directory for each user
sl: Ustvari novo mapo za vsakega uporabnika

en: Escape the filenames
sl: V imenih datotek uporabi nadomestne znake

en: Notes
sl: Opombe

en: Enter your notes below...
sl: Vnesite opombe spodaj ...

en: Edit Notes...
sl: Uredi opombe ...

note: *< major version *< minor version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy Notes
sl: Opombe o prijatelju

note: *< name *< version
en: Store notes on particular buddies.
sl: Shrani opombe o določenih prijateljih.

note: *< summary
en: Adds the option to store notes for buddies on your buddy list.
sl: Doda možnost za shranjevanje zapiskov o prijateljih na seznamu prijateljev.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Cipher Test
sl: Preizkus cifer

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Tests the ciphers that ship with libpurple.
sl: Preveri cifre, ki so priložene libpurple.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: DBus Example
sl: Primer DBus

note: *< name *< version *  summary *  description
en: DBus Plugin Example
sl: Primer vtičnika DBus

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: File Control
sl: Nadzor iz datoteke

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Allows control by entering commands in a file.
sl: Omogoča nadzor nad programom z vnašanjem ukazov v datoteko.

en: Minutes
sl: minut

note: This is a cultural reference.  Dy'er Mak'er is a song by Led Zeppelin. If that doesn't translate well into your language, drop the 's before translating.
en: I'dle Mak'er
sl: NedejavniK

en: Set Account Idle Time
sl: Nastavi čas nedejavnosti

en: _Set
sl: _Nastavi

en: None of your accounts are idle.
sl: Noben od vaših računov ni nedejaven.

en: Unset Account Idle Time
sl: Odnastavi čas nedejavnosti

en: _Unset
sl: _Odnastavi

en: Set Idle Time for All Accounts
sl: Nastavi čas nedejavnosti za vse račune

en: Unset Idle Time for All Idled Accounts
sl: Odnastavi čas nedejavnosti za vse nedejavne račune

en: Allows you to hand-configure how long you've been idle
sl: Omogoča ročno nastavitev časa vaše odsotnosti

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: IPC Test Client
sl: Preskusni odjemalec IPC

note: *< name *< version *  summary
en: Test plugin IPC support, as a client.
sl: Preskusite vtičnik s podporo IPC, kot odjemalec.

note: *  description
en: Test plugin IPC support, as a client. This locates the server plugin and calls the commands registered.
sl: Preskusite vtičnik s podporo IPC, kot odjemalec. Poišče strežniški vtičnik in kliče registrirane ukaze.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: IPC Test Server
sl: Preskusni strežnik IPC

note: *< name *< version *  summary
en: Test plugin IPC support, as a server.
sl: Preskusite vtičnik s podporo IPC, kot strežnik.

note: *  description
en: Test plugin IPC support, as a server. This registers the IPC commands.
sl: Preskusite vtičnik s podporo IPC, kot strežnik. Ukazi IPC bodo registrirani.

en: Hide Joins/Parts
sl: Skrij spoje/dele

note: Translators: Followed by an input request a number of people
en: For rooms with more than this many people
sl: Za sobe z več kot toliko ljudmi

en: If user has not spoken in this many minutes
sl: Če uporabnik ni govoril toliko minut

en: Apply hiding rules to buddies
sl: Uporabi pravila skrivanja za prijatelje

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Join/Part Hiding
sl: Skrivanje pridruženosti/odhajanja

note: *< name *< version *  summary
en: Hides extraneous join/part messages.
sl: Skrije odvečna sporočila o pridružitvi ali odhodu.

note: *  description
en: This plugin hides join/part messages in large rooms, except for those users actively taking part in a conversation.
sl: Ta vtičnik skrije sporočila o pridruževanju in odhajanju v velikih sobah, razen za tiste uporabnike, ki aktivno sodelujejo v klepetu.

en: User is offline.
sl: Uporabnik ni na zvezi.

en: Auto-response sent:
sl: Samodejni odgovor poslan:

en: %s has signed off.
sl: %s se je odjavil(a).

en: One or more messages may have been undeliverable.
sl: Eno ali več sporočil ni mogoče dostaviti.

en: You were disconnected from the server.
sl: Povezava s strežnikom je bila prekinjena.

en: You are currently disconnected. Messages will not be received unless you are logged in.
sl: Trenutno niste povezani. Sporočil ne boste mogli prejemati, dokler se ne povežete.

en: Message could not be sent because the maximum length was exceeded.
sl: Sporočila ni mogoče poslati, saj je presežena največja dolžina.

en: Message could not be sent.
sl: Sporočila ni mogoče poslati.

note: Add general preferences.
en: General Log Reading Configuration
sl: Splošne nastavitve ogledovanja dnevnika

en: Fast size calculations
sl: Hitri izračuni velikosti

en: Use name heuristics
sl: Uporabi hevristiko imena

note: Add Log Directory preferences.
en: Log Directory
sl: Mapa dnevnika

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Log Reader
sl: Ogledovalnik dnevnika

note: *< name *< version * summary
en: Includes other IM clients' logs in the log viewer.
sl: Vključi dnevnike drugih odjemalcev neposrednih sporočil v ogledovalnik dnevnika.

note: * description
en: When viewing logs, this plugin will include logs from other IM clients. Currently, this includes Adium, MSN Messenger, aMSN, and Trillian.
    
    WARNING: This plugin is still alpha code and may crash frequently.  Use it at your own risk!
sl: Pri ogledovanju dnevnikov bo ta vtičnik vključil dnevnike drugih odjemalcev neposrednih sporočil. To trenutno obsega Adium, MSN Messenger, aMSN in Trillian.
    
    OPOZORILO: Ta vtičnik je še vedno v fazi alfa in se lahko pogosto sesuje. Uporaba na lastno odgovornost!

en: Mono Plugin Loader
sl: Nalaganje vtičnikov Mono

en: Loads .NET plugins with Mono.
sl: Naloži vtičnike .NET skupaj z Mono.

en: Add new line in IMs
sl: Dodaj novo vrstico v sporočila

en: Add new line in Chats
sl: Dodaj novo vrstico v klepetih

note: *< magic *< major version *< minor version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: New Line
sl: Nova vrstica

note: *< name *< version
en: Prepends a newline to displayed message.
sl: Prikazanemu sporočilu na začetek pripne prazno vrstico.

note: *< summary
en: Prepends a newline to messages so that the rest of the message appears below the username in the conversation window.
sl: Sporočilom na začetek doda prazno vrstico, tako da se preostanek sporočila v oknu pogovora izpiše pod uporabniškim imenom.

en: Offline Message Emulation
sl: Emulacija nepovezovalnega sporočila

en: Save messages sent to an offline user as pounce.
sl: Shrani sporočila, poslana neprijavljenemu uporabniku, kot opozorilo.

en: The rest of the messages will be saved as pounces. You can edit/delete the pounce from the `Buddy Pounce' dialog.
sl: Preostanek sporočil bo shranjen kot opozorila. Opozorilo lahko uredite/izbrišete s pogovornim oknom `Opozorilo prijatelja'.

en: "%s" is currently offline. Do you want to save the rest of the messages in a pounce and automatically send them when "%s" logs back in?
sl: "%s" trenutno ni povezan. Želite shraniti preostanek sporočil v opozorilo in jih samodejno poslati, ko se "%s" znova prijavi?

en: Offline Message
sl: Brezpovezavno sporočilo

en: You can edit/delete the pounce from the `Buddy Pounces' dialog
sl: Opozorilo lahko uredite/izbrišete v pogovornem oknu `Opozorila prijateljev'

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Save offline messages in pounce
sl: Shrani brezpovezavna sporočila v opozorilo

en: Do not ask. Always save in pounce.
sl: Ne sprašuj. Vedno shrani v opozorilo.

en: One Time Password
sl: Enkratno geslo

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: One Time Password Support
sl: Podpora za enkratno geslo

note: *< name *< version *  summary
en: Enforce that passwords are used only once.
sl: Vsilite, da se gesla uporabijo le enkrat.

note: *  description
en: Allows you to enforce on a per-account basis that passwords not being saved are only used in a single successful connection.
    Note: The account password must not be saved for this to work.
sl: Omogoča, da vsilite (posebej za vsak račun), da so neshranjena gesla uporabljena le za posamezno uspešno povezavo.
    Opomba: Geslo računa ni potrebno shraniti, da bi to delovalo.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Perl Plugin Loader
sl: Nalagalnik vtičnikov Perl

note: *< name *< version *< summary
en: Provides support for loading perl plugins.
sl: Doda podporo nalaganja vtičnikov v programskem jeziku perl.

en: Psychic Mode
sl: Telepatski način

en: Psychic mode for incoming conversation
sl: Telepatski način za dohodne pogovore

en: Causes conversation windows to appear as other users begin to message you.  This works for XMPP and Sametime
sl: Povzroči pojavitev pogovornih oken, ko vam začnejo drugi uporabniki sporočati. To deluje za XMPP in Sametime.

en: You feel a disturbance in the force...
sl: Občutite motnjo v Sili (saj veste, Vojna zvezd) ...

en: Only enable for users on the buddy list
sl: Dovoli le uporabnikom s seznama prijateljev

en: Disable when away
sl: Onemogoči ob odsotnosti

en: Display notification message in conversations
sl: Prikaži obvestilno sporočilo v pogovorih

en: Raise psychic conversations
sl: Dvigni telepatske pogovore

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Signals Test
sl: Preizkus signalov

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Test to see that all signals are working properly.
sl: Preveri vse ukaze, da se prepriča o delujoči povezavi.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Simple Plugin
sl: Enostavni vtičnik

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Tests to see that most things are working.
sl: Preveri večino stvari, če delujejo.

en: TLS/SSL Versions
sl: Različice TLS/SSL

en: Minimum Version
sl: Najnižja različica

en: Maximum Version
sl: Najvišja različica

note: TODO: look into how to do this for older versions?
en: Not Supported for NSS < 3.14
sl: Ni podprto za NSS < 3.14

en: Ciphers
sl: Cifre

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: NSS Preferences
sl: Nastavitve NSS

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Configure Ciphers and other Settings for the NSS SSL/TLS Plugin
sl: Prilagodite cifre in druge nastavitve za vstavek NSS SSL/TLS

note: Scheme name
en: X.509 Certificates
sl: Digitalna potrdila X.509

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides SSL support through GNUTLS.
sl: Omogoča podporo SSL preko GNUTLS.

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides SSL support through Mozilla NSS.
sl: Omogoča podporo SSL preko Mozilla NSS.

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides a wrapper around SSL support libraries.
sl: Omogoča ovojnico za knjižnice s podporo SSL.

en: %s is no longer away.
sl: %s se je vrnil.

en: %s has gone away.
sl: %s je zdaj odsoten.

en: %s has become idle.
sl: %s je nedejaven.

en: %s is no longer idle.
sl: %s ni več nedejaven.

en: %s has signed on.
sl: %s se je prijavil(a).

en: Notify When
sl: Obvesti, ko

en: Buddy Goes _Away
sl: postaja prijatelj _odsoten

en: Buddy Goes _Idle
sl: postaja prijatelj _nedejaven

en: Buddy _Signs On/Off
sl: _se prijatelj prijavi/odjavi

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy State Notification
sl: Obvestila o stanjih prijateljev

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Notifies in a conversation window when a buddy goes or returns from away or idle.
sl: V pogovornem oknu obvešča o spremembah stanja vaših prijateljev.

en: Tcl Plugin Loader
sl: Nalaganje vtičnikov Tcl

en: Provides support for loading Tcl plugins
sl: Omogoča podporo nalaganja vtičnikov Tcl

en: Unable to detect ActiveTCL installation. If you wish to use TCL plugins, install ActiveTCL from http://www.activestate.com
sl: Namestitve ActiveTCL ni mogoče najti. Če želite uporabljati vtičnike TCL, namestite ActiveTCL z naslova http://www.activestate.com

en: Unable to find Apple's "Bonjour for Windows" toolkit, see https://developer.pidgin.im/BonjourWindows for more information.
sl: Paketa orodij podjetja Apple »Bonjour for Windows« ni mogoče najti, oglejte si zapis na naslovu https://developer.pidgin.im/BonjourWindows – kjer najdete več podrobnosti.

en: Unable to listen for incoming IM connections
sl: Dohodnim povezavam IM ni mogoče prisluhniti

en: Unable to establish connection with the local mDNS server.  Is it running?
sl: Povezave s krajevnim strežnikom mDNS ni mogoče vzpostaviti. Ali je strežnik sploh zagnan?

en: First name
sl: Ime

en: Last name
sl: Priimek

en: Email
sl: E-pošta

en: AIM Account
sl: Račun AIM

en: XMPP Account
sl: Račun XMPP

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Bonjour Protocol Plugin
sl: Vtičnik za protokol Bonjour

en: Purple Person
sl: Vijolična oseba

note: Creating the options for the protocol
en: Local Port
sl: Krajevna vrata

en: %s has closed the conversation.
sl: %s je zaprl pomenek.

en: Unable to send the message, the conversation couldn't be started.
sl: Sporočila ni mogoče poslati, pogovora ni mogoče začeti.

en: Error communicating with local mDNSResponder.
sl: Napaka pri komunikaciji s krajevnim mDNSReponderjem.

en: Invalid proxy settings
sl: Neveljavne nastavitve posredovalnega strežnika

en: Either the host name or port number specified for your given proxy type is invalid.
sl: Bodisi ime strežnika bodisi vrata, ki ste ju navedli za posredovalni strežnik, so neveljavna.

en: Save Buddylist...
sl: Shrani seznam prijateljev ...

en: Your buddylist is empty, nothing was written to the file.
sl: Seznam prijateljev je prazen, v datoteko ni bilo nič zapisanega.

en: Buddylist saved successfully!
sl: Seznam prijateljev je bil uspešno shranjen!

en: Couldn't write buddy list for %s to %s
sl: Seznama prijateljev za %s ni mogoče zapisati v %s

en: Couldn't load buddylist
sl: Seznama prijateljev ni mogoče naložiti

en: Load Buddylist...
sl: Nalaganje seznama prijateljev ...

en: Buddylist loaded successfully!
sl: Seznam prijateljev je bil uspešno naložen

en: Save buddylist...
sl: Shrani seznam prijateljev ...

en: Load buddylist from file...
sl: Uvozi seznam prijateljev iz datoteke ...

en: City
sl: Kraj

en: Year of birth
sl: Leto rojstva

en: Gender
sl: Spol

en: Male or female
sl: Moški ali ženska

en: Male
sl: Moški

en: Female
sl: Ženska

en: Only online
sl: Le prisoten

en: Find buddies
sl: Poišči prijatelje

en: Please, enter your search criteria below
sl: Spodaj vnesite svoje iskalne pogoje

en: Show status to:
sl: Stanje pokaži:

en: All people
sl: vsem

en: Only buddies
sl: samo prijateljem

en: Change status broadcasting
sl: Spremeni oddajanje stanja

en: Please, select who can see your status
sl: Izberite, kdo lahko vidi vaše stanje

en: Select a chat for buddy: %s
sl: Izberite klepet za prijatelja: %s

en: Add to chat...
sl: Dodaj k pomenku ...

note: Global
en: Available
sl: Na voljo

en: Chatty
sl: Pomenek

en: Do Not Disturb
sl: Ne moti

note: Away stuff
en: Away
sl: Odsoten

en: First Name
sl: Ime

en: Birth Year
sl: Leto rojstva

en: Unable to display the search results.
sl: Rezultatov iskanja ni mogoče izpisati.

en: Gadu-Gadu Public Directory
sl: Javni imenik Gadu-Gadu

en: Search results
sl: Rezultati iskanja

en: No matching users found
sl: Ni najdenih uporabnikov

en: There are no users matching your search criteria.
sl: Noben uporabnik ne ustreza iskalnim pogojem.

en: Unable to read from socket
sl: Ni mogoče brati iz vtičnice

en: Connected
sl: Povezano

en: Connection failed
sl: Povezava ni uspela

en: Add to chat
sl: Dodaj k pomenku

en: Chat _name:
sl: _Ime za klepet:

note: connect to the server
en: Connecting
sl: Povezovanje

en: Unable to resolve hostname: %s
sl: Imena gostitelja ni mogoče razločiti: %s

en: Chat error
sl: Napaka pri pomenku

en: This chat name is already in use
sl: Ime za pomenek že obstaja

en: Not connected to the server
sl: S strežnikom niste povezani

en: Find buddies...
sl: Poišči prijatelje ...

en: Save buddylist to file...
sl: Shrani seznam prijateljev v datoteko ...

note: magic major_version minor_version plugin type ui_requirement flags dependencies priority id name version
en: Gadu-Gadu Protocol Plugin
sl: Vtičnik za protokol Gadu-Gadu

note: summary
en: Polish popular IM
sl: Olepšaj priljubljen program za neposredno sporočanje

en: Gadu-Gadu User
sl: Uporabnik Gadu-Gadu

en: GG server
sl: Strežnik GG

en: Don't use encryption
sl: Ne uporabi šifriranja

en: Use encryption if available
sl: Uporabi šifriranje, če je na voljo

note: TODO
en: Require encryption
sl: Zahtevaj šifriranje

en: Connection security
sl: Varnost povezave

en: Unknown command: %s
sl: Neznan ukaz: %s

en: current topic is: %s
sl: trenutna tema je: %s

en: No topic is set
sl: Ni teme

en: File Transfer Failed
sl: Prenos datoteke ni uspel

en: Unable to open a listening port.
sl: Vrat za poslušanje ni mogoče odpreti.

en: Error displaying MOTD
sl: Napaka pri prikazovanju MOTD

en: No MOTD available
sl: MOTD ni na voljo

en: There is no MOTD associated with this connection.
sl: Noben MOTD ni povezan s to povezavo.

en: MOTD for %s
sl: MOTD za %s

note: * TODO: Handle this better. Probably requires a PurpleBOSHConnection * buffer that stores what is "being sent" until the * PurpleHTTPConnection reports it is fully sent. TODO: do we really want to disconnect on a failure to write?
en: Lost connection with server: %s
sl: Izgubljena povezava s strežnikom: %s

en: View MOTD
sl: Ogled MOTD

en: _Channel:
sl: _Kanal:

en: _Password:
sl: _Geslo:

en: IRC nick and server may not contain whitespace
sl: IRC vzdevek in strežnik ne smejo vsebovati presledka

en: SSL support unavailable
sl: Podpora SSL ni na voljo

en: Unable to connect
sl: Ni se mogoče povezati

note: this is a regular connect, error out
en: Unable to connect: %s
sl: Ni se mogoče povezati: %s

en: Server closed the connection
sl: Strežnik je zaprl povezavo

en: Users
sl: Uporabniki

en: Topic
sl: Tema

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version
en: IRC Protocol Plugin
sl: Vtičnik za protokol IRC

note: *  summary
en: The IRC Protocol Plugin that Sucks Less
sl: Vtičnik za protokol IRC, ki je manj beden

note: set up account ID as user:server
en: Server
sl: Strežnik

note: port to connect to
en: Port
sl: Vrata

en: Encodings
sl: Kodiranje znakov

en: Auto-detect incoming UTF-8
sl: Samo-razpoznaj dohodni UTF-8

en: Ident name
sl: Ime identitete

en: Real name
sl: Resnično ime

note: option = purple_account_option_string_new(_("Quit message"), "quitmsg", IRC_DEFAULT_QUIT); prpl_info.protocol_options = g_list_append(prpl_info.protocol_options, option);
en: Use SSL
sl: Uporabi SSL

en: Authenticate with SASL
sl: Overi s SASL

en: SASL login name
sl: Prijavno ime SASL

en: Allow plaintext SASL auth over unencrypted connection
sl: Dovoli overjanje SASL z navadnim besedilom prek nešifrirane povezave

en: Seconds between sending messages
sl: Število sekund med pošiljanjem sporočil

en: Maximum messages to send at once
sl: Največje število hkrati poslanih sporočil

en: Bad mode
sl: Neveljaven način

en: Ban on %s by %s, set %s ago
sl: Prepoved za %s s strani %s, nastavljeno %s nazaj

en: Ban on %s
sl: Prepovej za %s

en: End of ban list
sl: Konec seznama prepovedi

en: You are banned from %s.
sl: Na kanalu %s ste prepovedani.

en: Banned
sl: Prepovedani

en: Cannot ban %s: banlist is full
sl: Prepovedati %s ni možno: seznam prepovedanih je poln

en: Nick
sl: Vzdevek

en: Login name
sl: Prijavno ime

en: Host name
sl: Ime gostitelja

en: Currently on
sl: Trenutno na

en: Idle for
sl: Nedejaven

en: Online since
sl: Prijavljen od

en: <b>Defining adjective:</b>
sl: <b>Opisni pridevnik:</b>

en: Glorious
sl: Supersploh

en: %s has changed the topic to: %s
sl: %s je spremenil temo kanala na: %s

en: %s has cleared the topic.
sl: %s je odstranil temo kanala.

en: The topic for %s is: %s
sl: Tema za kanal %s je: %s

en: Topic for %s set by %s at %s on %s
sl: Temo za %s je določil %s na %s ob %s

en: Unknown message '%s'
sl: Neznano sporočilo '%s'

en: Unknown message
sl: Neznano sporočilo

en: The IRC server received a message it did not understand.
sl: Strežnik IRC strežnik ni prepoznal prejetega sporočila.

en: Users on %s: %s
sl: Uporabniki na %s: %s

en: Time Response
sl: Časovni odziv

en: The IRC server's local time is:
sl: Krajevni čas strežnika IRC je:

en: No such channel
sl: Ta kanal ne obstaja

note: does this happen?
en: no such channel
sl: ta kanal ne obstaja

en: User is not logged in
sl: Uporabnik ni prijavljen

en: No such nick or channel
sl: Tak kanal ali vzdevek ne obstaja

en: Could not send
sl: Ni bilo mogoče poslati

en: Joining %s requires an invitation.
sl: Pridruževanje kanalu %s zahteva povabilo.

en: Invitation only
sl: Samo na povabilo

en: You have been kicked by %s: (%s)
sl: Brcnil vas je %s: (%s)

note: Remove user from channel
en: Kicked by %s (%s)
sl: Brcnil vas je %s (%s)

en: mode (%s %s) by %s
sl: način (%s %s) nastavil %s

en: Invalid nickname
sl: Neveljaven vzdevek

en: Your selected nickname was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
sl: Vaš izbrani vzdevek je strežnik zavrnil. Najverjetneje vsebuje neveljavne znake.

en: Your selected account name was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
sl: Vaše izbrano ime računa je strežnik zavrnil. Najverjetneje vsebuje neveljavne znake.

note: We only want to do the following dance if the connection has not been successfully completed.  If it has, just notify the user that their /nick command didn't go.
en: The nickname "%s" is already being used.
sl: Vzdevek "%s" že obstaja.

en: Nickname in use
sl: Vzdevek je zaseden

en: Cannot change nick
sl: Vzdevka ne morem spremeniti

en: Could not change nick
sl: Vzdevka ni bilo mogoče spremeniti

en: You have parted the channel%s%s
sl: Zapustili ste kanal%s%s

en: Error: invalid PONG from server
sl: Napaka: Neveljaven PONG odgovor strežnika

en: PING reply -- Lag: %lu seconds
sl: PING odgovor - Zakasnitev: %lu sekund

en: Cannot join %s: Registration is required.
sl: Ne morete se pridružiti k %s: Potrebna je registracija.

en: Cannot join channel
sl: Ne morem se pridružiti kanalu

en: Nick or channel is temporarily unavailable.
sl: Nadimek ali kanal je trenutno nedostopen.

en: Wallops from %s
sl: Močni udarci od %s

en: Failed to initialize SASL authentication: %s
sl: Overjanja SASL ni mogoče inicializirati: %s

en: SASL authentication failed: No worthy authentication mechanisms found.
sl: Overjanje SASL je spodletelo: primernih mehanizmov za overjanje ni mogoče najti.

en: SASL authentication failed: %s
sl: Overjanje SASL je spodletelo: %s

en: SASL authentication failed: Server does not support SASL authentication.
sl: Overjanje SASL je spodletelo: strežnik ne podpira overjanja SASL.

en: SASL authentication failed: Initializing SASL failed.
sl: Overjanje SASL je spodletelo: spodletela je incializacija SASL.

en: Incorrect Password
sl: Nepravilno geslo

en: SASL authentication failed: No worthy mechanisms found
sl: Overjanje SASL je spodletelo: primernih mehanizmov ni mogoče najti

en: action &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
sl: action &lt;dejanje za izvedbo&gt;:  Izvedi dejanje.

en: authserv: Send a command to authserv
sl: authserv:  pošlji ukaz authserv-u

en: away [message]:  Set an away message, or use no message to return from being away.
sl: odsoten [sporočilo]:  Nastavite sporočilo za odsotnost ali ne uporabite sporočila za vrnitev iz odsotnosti.

en: ctcp <nick> <msg>: sends ctcp msg to nick.
sl: ctcp <vzdevek> <sporočilo>: pošlje sporočilo ctcp vzdevku.

en: chanserv: Send a command to chanserv
sl: chanserv:  pošlji ukaz chanservu

en: deop &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel operator status from someone. You must be a channel operator to do this.
sl: deop &lt;vzdevek1&gt; [vzdevek2] ...:  Odstrani status operaterja kanala nekomu. Za to dejanje morate biti operater kanala.

en: devoice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel voice status from someone, preventing them from speaking if the channel is moderated (+m). You must be a channel operator to do this.
sl: devoice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Odstrani glasovni status kanala nekomu, kar mu bo preprečilo oglašanje, ko je kanal moderiran (+m). Za to dejanje morate biti operater kanala.

en: invite &lt;nick&gt; [room]:  Invite someone to join you in the specified channel, or the current channel.
sl: invite &lt;vzdevek&gt; [soba]: Povabite nekoga, da se vam pridruži v navedenem ali trenutnem kanalu.

en: j &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
sl: j &lt;soba1&gt;[,soba2][,...] [ključ1[,ključ2][,...]]:  Vnesite enega ali več kanalov, za ketere lahko po želji navedete tudi ključe.

en: join &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
sl: join &lt;soba1&gt;[,soba2][,...] [ključ1[,ključ2][,...]]:  Vnesite enega ali več kanalov, za ketere lahko po želji navedete tudi ključe.

en: kick &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a channel. You must be a channel operator to do this.
sl: kick &lt;vzdevek&gt; [sporočilo]:  Odstranite nekoga iz kanala. Za to dejanje morate biti operater kanala.

en: list:  Display a list of chat rooms on the network. <i>Warning, some servers may disconnect you upon doing this.</i>
sl: list:  Prikaži seznam pogovornih sob v omrežju. <i>Opozorilo: nekateri strežniki vas lahko med tem odklopijo.</i>

en: me &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
sl: me &lt;dejanje za izvedbo&gt;:  Izvedi dejanje.

en: memoserv: Send a command to memoserv
sl: memoserv:  Pošlji ukaz memoservu

en: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;nick|channel&gt;:  Set or unset a channel or user mode.
sl: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;vzdevek|kanal&gt;:  Nastavi ali razveljavi način uporabnika ali kanala.

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
sl: msg &lt;vzdevek&gt; &lt;sporočilo&gt;:  Pošlji zasebno sporočilo uporabniku (za razliko od kanala).

en: names [channel]:  List the users currently in a channel.
sl: names [kanal]:  Seznam uporabnikov, ki so trenutno na kanalu.

en: nick &lt;new nickname&gt;:  Change your nickname.
sl: nick &lt;nov vzdevek&gt;:  Spremenite vaš vzdevek.

en: nickserv: Send a command to nickserv
sl: nickserv:  pošlji ukaz nickservu

en: notice &lt;target&lt;:  Send a notice to a user or channel.
sl: notice &lt;cilj&gt;:  Pošlji uporabniku ali kanalu opozorilo.

en: op &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel operator status to someone. You must be a channel operator to do this.
sl: op &lt;vzdevek1&gt; [vzdevek2] ...:  Podelite status operaterja kanala nekomu. Za to dejanje morate biti operater kanala.

en: operwall &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
sl: operwall &lt;sporočilo&gt;:  Če ne veste, kaj je to, tega verjetno ne morete uporabiti.

en: operserv: Send a command to operserv
sl: operserv:  pošlji ukaz operservu

en: part [room] [message]:  Leave the current channel, or a specified channel, with an optional message.
sl: part [soba] [sporočilo]:  Zapusti trenutni ali določen kanal z možnostjo sporočila.

en: ping [nick]:  Asks how much lag a user (or the server if no user specified) has.
sl: ping [vzdevek]:  Vpraša koliko zaostanka ima uporabnik (ali strežnik, če uporabnik ni naveden).

en: query &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
sl: query &lt;vzdevek&gt; &lt;sporočilo&gt;:  Pošlji zasebno sporočilo uporabniku (za razliko od kanala).

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message.
sl: quit [sporočilo]:  Prekinitev povezave s strežnikom z možnostjo sporočila.

en: quote [...]:  Send a raw command to the server.
sl: quote [...]:  Pošlji surov ukaz strežniku.

en: remove &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a room. You must be a channel operator to do this.
sl: remove &lt;vzdevek&gt; [sporočilo]:  Odstrani nekoga iz sobe. Za to dejanje morate biti operater kanala.

en: time: Displays the current local time at the IRC server.
sl: time: Prikaže trenutni krajevni čas na strežniku IRC.

en: topic [new topic]:  View or change the channel topic.
sl: topic [nova tema]:  Oglejte si ali zamenjajte temo kanala.

en: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Set or unset a user mode.
sl: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Nastavi ali odvzemi način uporabnika.

en: version [nick]: send CTCP VERSION request to a user
sl: version [vzdevek]: pošlji zahtevo CTCP VERSION uporabniku

en: voice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel voice status to someone. You must be a channel operator to do this.
sl: voice &lt;vzdevek1&gt; [vzdevek2] ...:  Podelite status operaterja kanala nekomu. Za to dejanje morate biti operater kanala.

en: wallops &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
sl: wallops &lt;sporočilo&gt;:  Če ne veste, kaj je to, tega verjetno ne morete uporabiti.

en: whois [server] &lt;nick&gt;:  Get information on a user.
sl: whois [strežnik] &lt;vzdevek&gt;:  Dobi več informacij o uporabniku.

en: whowas &lt;nick&gt;: Get information on a user that has logged off.
sl: whois &lt;vzdevek&gt;:  Dobi več informacij o uporabniku, ki se je odjavil.

en: Reply time from %s: %lu seconds
sl: Čas odgovora od %s: %lu sekund

en: CTCP PING reply
sl: CTCP PING ogdovor

en: Disconnected.
sl: Povezava prekinjena.

en: Unknown Error
sl: Neznana napaka

en: Ad-Hoc Command Failed
sl: Improvizirani ukaz ni uspel

en: execute
sl: izvedi

en: Server requires plaintext authentication over an unencrypted stream
sl: Strežnik zahteva overovitev z navadnim besedilom preko nešifriranega toka

note: This happens when the server sends back jibberish * in the "additional data with success" case. * Seen with Wildfire 3.0.1.
en: Invalid response from server
sl: Neveljaven odgovor strežnika

en: Server does not use any supported authentication method
sl: Strežnik ne uporablja nobene podprte metode overovitve

en: %s requires plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
sl: %s zahteva overovitev z navadnim besedilom preko nešifrirane povezave. Se strinjate s tem in želite nadaljevati z overovitvijo?

en: Plaintext Authentication
sl: Overovitev z navadnim besedilom

en: You require encryption, but it is not available on this server.
sl: Zahtevate šifriranje, vendar to na tem strežniku ni na voljo.

en: Invalid challenge from server
sl: Neveljaven izziv strežnika

en: Server thinks authentication is complete, but client does not
sl: Strežnik meni, da je overovitev dokončana, odjemalec pa ne

en: Server may require plaintext authentication over an unencrypted stream
sl: Strežnik lahko zahteva overovitev z navadnim besedilom preko nešifriranega toka

en: %s may require plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
sl: %s lahko zahteva overovitev z navadnim besedilom preko nešifrirane povezave. Se strinjate s tem in želite nadaljevati z overovitvijo?

en: SASL authentication failed
sl: Overovitev SASL ni uspela

en: SASL error: %s
sl: Napaka SASL: %s

en: Unable to canonicalize username
sl: Uporabniškega imena ni mogoče kanonizirati

en: Unable to canonicalize password
sl: Gesla ni mogoče kanonizirati

en: Malicious challenge from server
sl: Škodljiv izziv strežnika

en: Unexpected response from server
sl: Nepričakovan odgovor s strežnika

en: The BOSH connection manager terminated your session.
sl: Upravitelj povezave BOSH je zaključil vašo sejo.

en: No session ID given
sl: ID seje ni podan

en: Unsupported version of BOSH protocol
sl: Nepodprta različica protokola BOSH

en: Unable to establish a connection with the server
sl: Povezave s strežnikom ni mogoče vzpostaviti

en: Unable to establish a connection with the server: %s
sl: Povezave s strežnikom ni mogoče vzpostaviti: %s

en: Unable to establish SSL connection
sl: Povezave SSL ni mogoče vzpostaviti

en: Full Name
sl: Polno ime

en: Family Name
sl: Družinsko ime

en: Given Name
sl: Ime

en: Street Address
sl: Naslov

note: * EXTADD is correct, EXTADR is generated by other * clients. The next time someone reads this, remove * EXTADR.
en: Extended Address
sl: Naslov (dodatno)

en: Locality
sl: Okraj

en: Region
sl: Regija

en: Postal Code
sl: Poštna številka

en: Country
sl: Država

note: lots of clients (including purple) do this, but it's * out of spec
en: Telephone
sl: Telefon

en: Organization Name
sl: Ime organizacije

en: Organization Unit
sl: Enota organizacije

en: Job Title
sl: Naziv službe

en: Role
sl: Funkcija

en: Birthday
sl: Rojstni dan

en: Description
sl: Opis

en: Edit XMPP vCard
sl: Uredi vCard za XMPP

en: All items below are optional. Enter only the information with which you feel comfortable.
sl: Vsa spodnja polja so izbirna. Vnesite samo informacije, ki jih želite.

en: Client
sl: Odjemalec

en: Operating System
sl: Operacijski sistem

en: Local Time
sl: Krajevni čas

en: Priority
sl: Prednost stika

en: Resource
sl: Vir

en: Uptime
sl: Čas prisotnosti

en: Logged Off
sl: Se je odjavil

en: %s ago
sl: pred %s

en: Middle Name
sl: Drugo ime

en: Address
sl: Naslov

en: P.O. Box
sl: Poštni nabiralnik

en: Photo
sl: Fotografija

en: Logo
sl: Logotip

en: %s will no longer be able to see your status updates.  Do you want to continue?
sl: Oseba %s ne bo več mogla videti posodobitev vašega stanja. Ali želite nadaljevati?

en: Cancel Presence Notification
sl: Prekliči obvestilo o prisotnosti

en: Un-hide From
sl: Ne skrij pred

en: Temporarily Hide From
sl: Začasno skrij pred

en: (Re-)Request authorization
sl: Ponovno zahtevaj pooblastitev

note: shouldn't this just happen automatically when the buddy is removed?
en: Unsubscribe
sl: Odjavi

en: Initiate _Chat
sl: Začni _pogovor

en: Log In
sl: Prijavi se

en: Log Out
sl: Odjavi se

en: Last Name
sl: Priimek

en: The following are the results of your search
sl: To so rezultati vašega iskanja

note: current comment from Jabber User Directory users.jabber.org
en: Find a contact by entering the search criteria in the given fields. Note: Each field supports wild card searches (%)
sl: Najdi stik z vnosom iskalnih kriterijev v dana polja. Opomba: vsa polja dovoljujejo iskanje z nadomestnimi znaki (%).

en: Directory Query Failed
sl: Povpraševanje po imeniku ni uspelo

en: Could not query the directory server.
sl: Povpraševanje na strežniku z imenikom ni uspelo.

note: Try to translate the message (see static message list in jabber_user_dir_comments[])
en: Server Instructions: %s
sl: Ukazi strežniku: %s

en: Fill in one or more fields to search for any matching XMPP users.
sl: Izpolnite eno ali več polj za iskanje uporabnikov XMPP.

en: Email Address
sl: E-naslov

en: Search for XMPP users
sl: Poišči uporabnike XMPP

note: "Search"
en: Search
sl: Išči

en: Invalid Directory
sl: Neveljaven imenik

en: Enter a User Directory
sl: Vnesite imenik uporabnikov

en: Select a user directory to search
sl: Izberite imenik za iskanje

en: Search Directory
sl: Imenik iskanja

en: _Room:
sl: _Soba:

en: _Server:
sl: _Strežnik:

en: _Handle:
sl: _Ročica:

en: %s is not a valid room name
sl: %s ni veljavno ime sobe

en: Invalid Room Name
sl: Neveljavno ime sobe

en: %s is not a valid server name
sl: %s ni veljavno ime strežnika

en: Invalid Server Name
sl: Neveljavno ime strežnika

en: %s is not a valid room handle
sl: %s ni veljavna ročica sobe

en: Invalid Room Handle
sl: Neveljavna ročica sobe

en: Configuration error
sl: Napaka pri nastavitvi

en: Unable to configure
sl: Ni mogoče nastaviti

en: Room Configuration Error
sl: Napaka pri nastavitvi sobe

en: This room is not capable of being configured
sl: Te sobe se ne da nastavljati

en: Registration error
sl: Napaka pri registraciji

en: Nick changing not supported in non-MUC chatrooms
sl: Spreminjanje vzdevka v pogovornih sobah ne-MUC ni podprto

en: Error retrieving room list
sl: Napaka pri pridobivanju sezama sob

en: Invalid Server
sl: Neveljaven strežnik

en: Enter a Conference Server
sl: Vnesite konferenčni strežnik

en: Select a conference server to query
sl: Izberite konferenčni strežnik za pogovor

en: Find Rooms
sl: Najdi sobe

en: Affiliations:
sl: Navezave:

en: No users found
sl: Ni najdenih uporabnikov

en: Roles:
sl: Vloge:

en: Server requires TLS/SSL, but no TLS/SSL support was found.
sl: Strežnik zahteva TLS/SSL za prijavo, vendar odpore za TLS/SSL ni mogoče najti.

en: You require encryption, but no TLS/SSL support was found.
sl: Vi zahtevate šifriranje, podpore za TLS/SSL pa ni mogoče najti.

en: Ping timed out
sl: Časovna prekoračitev pinga

en: Invalid XMPP ID
sl: Neveljaven ID za XMPP

en: Invalid XMPP ID. Username portion must be set.
sl: Neveljaven ID za XMPP. Del uporabniškega imena mora biti določen.

en: Invalid XMPP ID. Domain must be set.
sl: Neveljaven ID za XMPP. Domena mora biti določena.

en: Malformed BOSH URL
sl: Nepravilno oblikovan URL BOSH

en: Registration of %s@%s successful
sl: Registracija %s@%s uspela!

en: Registration to %s successful
sl: Registracija v %s uspela!

en: Registration Successful
sl: Registracija uspela!

en: Registration Failed
sl: Napaka pri registraciji

en: Registration from %s successfully removed
sl: Registracija z %s uspešno odstranjena

en: Unregistration Successful
sl: Odregistracija uspela!

en: Unregistration Failed
sl: Napaka pri odregistraciji

en: State
sl: Zvezna država

en: Postal code
sl: Poštna številka

en: Phone
sl: Telefon

en: Date
sl: Datum

en: Already Registered
sl: Že registriran

en: Password
sl: Geslo

en: Unregister
sl: Odregistriraj se

en: Please fill out the information below to change your account registration.
sl: Za spremembo registracije svojega računa morate izpolniti spodnja polja.

en: Please fill out the information below to register your new account.
sl: Za registracijo novega računa morate izpolniti spodnja polja.

en: Register New XMPP Account
sl: Registriraj nov račun za XMPP

en: Register
sl: Registriraj se

en: Change Account Registration at %s
sl: Spremeni registracijo računa za %s

en: Register New Account at %s
sl: Registriraj nov račun za %s

en: Change Registration
sl: Spremeni registracijo

en: Error unregistering account
sl: Napaka pri odregistraciji računa

en: Account successfully unregistered
sl: Račun je bil uspešno odregistriran

en: Initializing Stream
sl: Inicializacija toka

en: Initializing SSL/TLS
sl: Inicializacija SSL/TLS

en: Authenticating
sl: Overovljanje

en: Re-initializing Stream
sl: Ponovna inicializacija toka

en: Server doesn't support blocking
sl: Strežnik ne podpira blokiranja

en: Not Authorized
sl: Nepooblaščeno

en: Mood
sl: Razpoloženje

en: Now Listening
sl: Zdaj posluša

en: Both
sl: Oboje

en: From (To pending)
sl: Od (Za čakajoče)

en: From
sl: Od

en: To
sl: Za

en: None (To pending)
sl: Brez (Za čakajoče)

en: None
sl: brez

en: Subscription
sl: Naročilo

en: Mood Text
sl: Besedilo razpoloženja

en: Allow Buzz
sl: Dovoli stresanje

en: Mood Name
sl: Ime razpoloženja

en: Mood Comment
sl: Komentar razpoloženja

en: Tune Artist
sl: Izvajalec/skladatelj

en: Tune Title
sl: Naslov skladbe

en: Tune Album
sl: Album skladbe

en: Tune Genre
sl: Žanr skladbe

en: Tune Comment
sl: Komentar skladbe

en: Tune Track
sl: Sled skladbe

en: Tune Time
sl: Čas skladbe

en: Tune Year
sl: Letnica skladbe

en: Tune URL
sl: URL skladbe

en: Password Changed
sl: Geslo spremenjeno

en: Your password has been changed.
sl: Vaše geslo je bilo spremenjeno.

en: Error changing password
sl: Napaka pri spreminjanju gesla

en: Password (again)
sl: Novo geslo (ponovno)

en: Change XMPP Password
sl: Spremeni geslo XMPP

en: Please enter your new password
sl: Vnesite svoje novo geslo

en: Set User Info...
sl: Nastavi informacije o uporabniku ...

note: if (js->protocol_options & CHANGE_PASSWORD) {
en: Change Password...
sl: Spremeni geslo ...

note: }
en: Search for Users...
sl: Najdi uporabnike ...

en: Bad Request
sl: Napačna zahteva

en: Conflict
sl: Spor

en: Feature Not Implemented
sl: Možnost ni uvedena

en: Forbidden
sl: Prepovedano

en: Gone
sl: Ni na voljo

en: Internal Server Error
sl: Notranja napaka strežnika

en: Item Not Found
sl: Predmeta ni mogoče najti

en: Malformed XMPP ID
sl: Nepravilno oblikovan ID za XMPP

en: Not Acceptable
sl: Ni mogoče sprejeti

en: Not Allowed
sl: Ni dovoljeno

en: Payment Required
sl: Zahtevano plačilo

en: Recipient Unavailable
sl: Dobitnik ni na voljo

en: Registration Required
sl: Zahtevana registracija

en: Remote Server Not Found
sl: Oddaljenega strežnika ni mogoče najti

en: Remote Server Timeout
sl: Časovna omejitev oddaljenega strežnika je potekla

en: Server Overloaded
sl: Strežnik je preobremenjen

en: Service Unavailable
sl: Storitev ni dostopna

en: Subscription Required
sl: Zahtevano naročilo

en: Unexpected Request
sl: Nepričakovana zahteva

en: Authorization Aborted
sl: Pooblastitev prekinjena

en: Incorrect encoding in authorization
sl: Napačno kodiranje pri pooblastitvi

en: Invalid authzid
sl: Neveljaven ID pooblastila

en: Invalid Authorization Mechanism
sl: Neveljaven mehanizem pooblastil

en: Authorization mechanism too weak
sl: Prešibek mehanizem pooblastil

en: Incorrect username or password
sl: Neveljavno uporabniško ime ali geslo

en: Temporary Authentication Failure
sl: Napaka začasne overovitve

en: Authentication Failure
sl: Napaka pri overovitvi

en: Bad Format
sl: Napačna oblika

en: Bad Namespace Prefix
sl: Napačna predpona imenskega prostora

en: Resource Conflict
sl: Spor vira

en: Connection Timeout
sl: Časovna omejitev povezave potekla

en: Host Gone
sl: Gostitelj ni na voljo

en: Host Unknown
sl: Neznan gostitelj

en: Improper Addressing
sl: Neustrezno naslavljanje

en: Invalid ID
sl: Neveljaven ID

en: Invalid Namespace
sl: Neveljaven imenski prostor

en: Invalid XML
sl: Neveljaven XML

en: Non-matching Hosts
sl: Neujemajoči gostitelji

en: Policy Violation
sl: Zloraba politike

en: Remote Connection Failed
sl: Oddaljena povezava ni uspela

en: Resource Constraint
sl: Zadrega vira

en: Restricted XML
sl: Omejen XML

en: See Other Host
sl: Glej druge gostitelje

en: System Shutdown
sl: Izklop sistema

en: Undefined Condition
sl: Nedoločen pogoj

en: Unsupported Encoding
sl: Nepodprto kodiranje

en: Unsupported Stanza Type
sl: Nepodprta vrsta vrstice

en: Unsupported Version
sl: Nepodprta različica

en: XML Not Well Formed
sl: Slabo oblikovan XML

en: Stream Error
sl: Napaka toka

en: Unable to ban user %s
sl: Ni mogoče prepovedati uporabnika %s

en: Unknown affiliation: "%s"
sl: Neznana včlanitev: "%s"

en: Unable to affiliate user %s as "%s"
sl: Uporabnika %s ni mogoče včlaniti kot "%s"

en: Unknown role: "%s"
sl: Neznana vloga: "%s"

en: Unable to set role "%s" for user: %s
sl: Ni moč določiti vloge "%s" za uporabnika: %s

en: Unable to kick user %s
sl: Ni mogoče brcniti uporabnika %s

en: Unable to ping user %s
sl: Uporabnika %s ni mogoče pingniti

en: Unable to buzz, because there is nothing known about %s.
sl: Ni mogoče stresti, saj o osebi %s ni ničesar znanega.

en: Unable to buzz, because %s might be offline.
sl: Ni mogoče stresti, saj je oseba %s morda nepovezana.

en: Unable to buzz, because %s does not support it or does not wish to receive buzzes now.
sl: Osebe %s ni mogoče stresti, ker tega dejanja ne podpira ali zdaj ne želi prejemati tresenja.

en: Buzz
sl: Tresljaj

en: %s has buzzed you!
sl: Uporabnik %s vas je stresel.

en: Buzzing %s...
sl: Stresanje uporabnika %s ...

en: Unable to initiate media with %s: invalid JID
sl: Medija z %s ni mogoče iniciirati: neveljaven JID

en: Unable to initiate media with %s: user is not online
sl: Medija z %s ni mogoče iniciirati: uporabnik ni povezan

en: Unable to initiate media with %s: resource is not online
sl: Medija z %s ni mogoče iniciirati: vir ni povezan

en: Unable to initiate media with %s: not subscribed to user presence
sl: Medija %s ni mogoče iniciirati: niste naročeni na stanja prisotnosti osebe

en: Media Initiation Failed
sl: Iniciacija medija ni uspela

en: Please select the resource of %s with which you would like to start a media session.
sl: Izberite vir %s, s katerim bi radi začeli medijsko sejo.

en: Select a Resource
sl: Izberite vir

en: Initiate Media
sl: Iniciiraj medij

en: Account does not support PEP, can't set mood
sl: Ta račun ne podpira PEP, razpoloženja ni mogoče nastaviti.

en: config:  Configure a chat room.
sl: config:  Nastavi pogovorno sobo.

en: configure:  Configure a chat room.
sl: configure:  Nastavi pogovorno sobo.

en: part [message]:  Leave the room.
sl: part [sporočilo]:  Zapusti sobo.

en: register:  Register with a chat room.
sl: register:  Registriraj se v pogovorno sobo.

en: topic [new topic]:  View or change the topic.
sl: topic [nova tema]:  Oglej si ali spremeni temo.

en: ban &lt;user&gt; [reason]:  Ban a user from the room.
sl: ban &lt;uporabnik&gt; [razlog]:  Prepovej uporabnika v sobi.

en: affiliate &lt;owner|admin|member|outcast|none&gt; [nick1] [nick2] ...: Get the users with an affiliation or set users' affiliation with the room.
sl: affiliate &lt;owner|admin|member|outcast|none&gt; [vzdevek1] [vzdevek2] ...: Pridobi navezavo uporabnikov ali nastavi navezavo uporabnikov na sobo.

en: role &lt;moderator|participant|visitor|none&gt; [nick1] [nick2] ...: Get the users with a role or set users' role with the room.
sl: role &lt;moderator|participant|visitor|none&gt; [vzdevek1] [vzdevek2] ...: Pridobi uporabnike z vlogo ali nastavi vlogo uporabnikov v sobi.

en: invite &lt;user&gt; [message]:  Invite a user to the room.
sl: invite &lt;uporabnik&gt; [sporočilo]:  Povabite uporabnika v sobo.

en: join: &lt;room[@server]&gt; [password]:  Join a chat.
sl: join: &lt;soba[@strežnik]&gt; [geslo]:  Pridruži se pomenku.

en: kick &lt;user&gt; [reason]:  Kick a user from the room.
sl: kick &lt;uporabnik&gt; [razlog]:  Brcni uporabnika iz sobe.

en: msg &lt;user&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to another user.
sl: msg &lt;uporabnik&gt; &lt;sporočilo&gt;:  Pošljite zasebno sporočilo drugemu uporabniku.

en: ping &lt;jid&gt;:	Ping a user/component/server.
sl: ping &lt;jid&gt;:	Pingni uporabnika/komponento/strežnik.

en: buzz: Buzz a user to get their attention
sl: buzz: Stresite prijatelja, da vas bo opazil

en: mood: Set current user mood
sl: mood: Določite trenutno počutje uporabnika

en: Extended Away
sl: Odsotnost - Napredno

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: XMPP Protocol Plugin
sl: Vtičnik za protokol XMPP

note: Translators: 'domain' is used here in the context of Internet domains, e.g. pidgin.im
en: Domain
sl: Domena

en: Use old-style SSL
sl: Uporabi SSL stare vrste

en: Allow plaintext auth over unencrypted streams
sl: Dovoli overovitev z navadnim besedilom preko nešifriranih toka

en: Connect port
sl: Poveži vrata

note: Account options
en: Connect server
sl: Poveži se na strežnik

en: File transfer proxies
sl: Posredovalni strežniki za prenos datotek

en: BOSH URL
sl: URL BOSH

note: this should probably be part of global smiley theme settings * later on
en: Show Custom Smileys
sl: Pokaži smejčke po meri ...

en: %s has left the conversation.
sl: %s je zapustil pogovor.

en: Message from %s
sl: Sporočilo od %s

en: %s has set the topic to: %s
sl: %s je spremenil temo na: %s

en: The topic is: %s
sl: Tema je: %s

en: Message delivery to %s failed: %s
sl: Dostava sporočila za uporabnika %s ni uspela: %s

en: XMPP Message Error
sl: Napaka sporočila XMPP

en: (Code %s)
sl: (Koda %s)

en: A custom smiley in the message is too large to send.
sl: Smeška po meri v sporočilu ni mogoče poslati, ker je prevelik.

en: XMPP stream header missing
sl: Manjkajoča glava toka XMPP

en: XMPP Version Mismatch
sl: Neujemanje različice XMPP

en: XMPP stream missing ID
sl: Manjkajoči ID toka XMPP

en: XML Parse error
sl: Napaka pri razčlenjevanu XML

en: Error joining chat %s
sl: Napaka pri pridruževanju pomenku %s

en: Error in chat %s
sl: Napaka v pomenku %s

en: Create New Room
sl: Ustvari novo sobo

en: You are creating a new room.  Would you like to configure it, or accept the default settings?
sl: Ustvarili boste novo sobo. Jo želite najprej nastaviti ali boste sprejeli privzete nastavitve?

en: _Configure Room
sl: _Nastavi sobo

en: _Accept Defaults
sl: _Sprejmi privzeto

en: No reason
sl: Ni razloga

en: You have been kicked: (%s)
sl: Brcnjeni ste bili: (%s)

en: Kicked (%s)
sl: Brcnjeni (%s)

en: Unknown Error in presence
sl: Prišlo je do neznane napake

en: Unable to send file to %s, user does not support file transfers
sl: Ni mogoče poslati datoteke %s, ker uporabnik ne podpira prenosov datotek

en: File Send Failed
sl: Pošiljanje datoteke ni uspelo

en: Unable to send file to %s, invalid JID
sl: Sporočila k %s ni mogoče poslati, neveljaven JID

en: Unable to send file to %s, user is not online
sl: Datoteke %s ni mogoče poslati, ker uporabnik ni povezan

en: Unable to send file to %s, not subscribed to user presence
sl: Datoteke %s ni mogoče poslati, ker nimate dostopa do stanja uporabnikove prisotnosti

en: Please select the resource of %s to which you would like to send a file
sl: Izberite, kateremu viru %s bi radi poslali datoteko

en: The queue for %s has reached its maximum length of %u.
sl: Vrsta za%s je dosegla svojo največjo dolžino %u.

en: XMPP stream management
sl: Upravljanje toka XMPP

en: Stanza queue is full
sl: Vrsta stanza je polna

en: Afraid
sl: Boječ

en: Amazed
sl: Osupel

en: Amorous
sl: Zaljubljen

en: Angry
sl: Jezen

en: Annoyed
sl: Vznejevoljen

en: Anxious
sl: Vznemirjen

en: Aroused
sl: Vzburjen

en: Ashamed
sl: Osramočen

en: Bored
sl: Zdolgočasen

en: Brave
sl: Pogumen

en: Calm
sl: Miren

en: Cautious
sl: Previden

en: Cold
sl: Zebe me

en: Confident
sl: Zaupljiv

en: Confused
sl: Zmešan

en: Contemplative
sl: Globokomiseln

en: Contented
sl: Zadovoljen

en: Cranky
sl: Razdražljiv

en: Crazy
sl: Nor

en: Creative
sl: Ustvarjalen

en: Curious
sl: Radoveden

en: Dejected
sl: Malosrčen

en: Depressed
sl: Depresiven

en: Disappointed
sl: Razočaran

en: Disgusted
sl: V gnusu

en: Dismayed
sl: Potrt

en: Distracted
sl: Raztresen

en: Embarrassed
sl: V zadregi

en: Envious
sl: Nevoščljiv

en: Excited
sl: Razburjen

en: Flirtatious
sl: Spogledljiv

en: Frustrated
sl: Frustriran

en: Grateful
sl: Hvaležen

en: Grieving
sl: Žalujoč

en: Grumpy
sl: Tečno

en: Guilty
sl: Kriv

en: Happy
sl: Vesel

en: Hopeful
sl: Upajoč

en: Hot
sl: Vroče

en: Humbled
sl: Ponižen

en: Humiliated
sl: Ponižan

en: Hungry
sl: Lačen

en: Hurt
sl: Prizadet

en: Impressed
sl: Prevzet

en: In awe
sl: Zgrožen

en: In love
sl: Zaljubljen

en: Indignant
sl: Razkačen

en: Interested
sl: Zavzet

en: Intoxicated
sl: Omamljen

en: Invincible
sl: Nepremagljiv

en: Jealous
sl: Ljubosumen

en: Lonely
sl: Osamljen

en: Lost
sl: Izgubljen

en: Lucky
sl: Srečko

en: Mean
sl: Zloben

en: Moody
sl: Muhast

en: Nervous
sl: Živčen

en: Neutral
sl: Neopredeljen

en: Offended
sl: Užaljen

en: Outraged
sl: Razbesnel

en: Playful
sl: Razigran

en: Proud
sl: Ponosen

en: Relaxed
sl: Sproščen

en: Relieved
sl: Odleglo mi je

en: Remorseful
sl: Skesan

en: Restless
sl: Nemiren

en: Sad
sl: Žalosten

en: Sarcastic
sl: Sarkastičen

en: Satisfied
sl: Zadovoljen

en: Serious
sl: Resen

en: Shocked
sl: Ogorčen

en: Shy
sl: Sramežljiv

en: Sick
sl: Bolno

en: Sleepy
sl: Zaspan

en: Spontaneous
sl: Spontan

en: Stressed
sl: Pod stresom

en: Strong
sl: Močan

en: Surprised
sl: Presenečen

en: Thankful
sl: Hvaležen

en: Thirsty
sl: Žejen

en: Tired
sl: Utrujen

en: Undefined
sl: Nedoločen

en: Weak
sl: Šibak

en: Worried
sl: Zaskrbljen

en: Set User Nickname
sl: Nastavi uporabniški vzdevek

en: Please specify a new nickname for you.
sl: Prosimo, vnesite svoj nov vzdevek.

en: This information is visible to all contacts on your contact list, so choose something appropriate.
sl: Ti podatki so vidni vsem stikom s seznama prijateljev, zato izberite nekaj primernega.

en: Set
sl: Nastavi

en: Set Nickname...
sl: Nastavi vzdevek ...

en: Actions
sl: Dejanja

en: Select an action
sl: Izberi dejanje

en: Required parameters not passed in
sl: Zahtevani parametri niso podani

en: Unable to write to network
sl: Pisanje v omrežje ni možno

en: Unable to read from network
sl: Branje iz omrežja ni možno

en: Error communicating with server
sl: Napaka pri komunikaciji s strežnikom

en: Conference not found
sl: Konference ni mogoče najti

en: Conference does not exist
sl: Konferenca ne obstaja

en: A folder with that name already exists
sl: Mapa s tem imenom že obstaja

en: Not supported
sl: Ni podprto

en: Password has expired
sl: Geslo je poteklo

en: Incorrect password
sl: Neveljavno geslo

en: User not found
sl: Uporabnika ni mogoče najti

en: Account has been disabled
sl: Račun je bil onemogočen

en: The server could not access the directory
sl: Strežnik ni mogel dostopiti do mape

en: Your system administrator has disabled this operation
sl: Vaš sistemski skrbnik je to možnost onemogočil

en: The server is unavailable; try again later
sl: Strežnik ni na voljo; poskusite pozneje

en: Cannot add a contact to the same folder twice
sl: Stika ni mogoče dodati v isto mapo dvakrat

en: Cannot add yourself
sl: Vas ni mogoče dodati

en: Master archive is misconfigured
sl: Glavni arhiv je narobe nastavljen

en: Could not recognize the host of the username you entered
sl: Gostitelja uporabniškega imena, ki ste ga vnesli, ni mogoče prepoznati

en: Your account has been disabled because too many incorrect passwords were entered
sl: Vaš račun je bil onemogočen, ker ste vnesli preveč napačnih gesel

en: You cannot add the same person twice to a conversation
sl: Iste osebe ne morete dvakrat dodati pomenku

en: You have reached your limit for the number of contacts allowed
sl: Dosegli ste mejo števila dovoljenih stikovstikov

en: You have entered an incorrect username
sl: Vnesli ste napačno uporabniško ime

en: An error occurred while updating the directory
sl: Med posodabljanjem mape je prišlo do napake

en: Incompatible protocol version
sl: Nezdružljiva različica protokola

en: The user has blocked you
sl: Uporabnik vas je zavrnil

en: This evaluation version does not allow more than ten users to log in at one time
sl: Ta preskusna različica ne dovoljuje prijave več kot desetim uporabnikom hkrati

en: The user is either offline or you are blocked
sl: Uporabnike ni na zvezi ali pa ste zavrnjeni

en: Unknown error: 0x%X
sl: Neznana napaka: 0x%X

en: Unable to login: %s
sl: Prijava ni uspela: %s

en: Unable to send message. Could not get details for user (%s).
sl: Sporočila ni mogoče poslati. Ni mogoče dobiti podrobnosti za uporabnika (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list (%s).
sl: Ni bilo moč dodati %s na vaš seznam prijateljev (%s).

note: TODO: Improve this! message to who or for what conference?
en: Unable to send message (%s).
sl: Sporočila (%s) ni mogoče poslati.

en: Unable to invite user (%s).
sl: Ni bilo moč povabiti uporabnika (%s).

en: Unable to send message to %s. Could not create the conference (%s).
sl: Sporočila ni mogoče poslati %s. Ni mogoče ustvariti konference (%s).

en: Unable to send message. Could not create the conference (%s).
sl: Sporočila ni bilo moč poslati. Ni mogoče ustvariti konference (%s).

en: Unable to move user %s to folder %s in the server side list. Error while creating folder (%s).
sl: Uporabnika %s ni mogoče premakniti v mapo %s na seznamu nedejavnih na strežniku. Napaka pri usvarjanju mape (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list. Error creating folder in server side list (%s).
sl: Ni bilo moč dodati %s na vaš seznam prijateljev. Napaka pri ustvarjanju mape na strežniku (%s).

en: Could not get details for user %s (%s).
sl: Podrobnosti za uporabnika %s (%s) ni moč dobiti.

en: Unable to add user to privacy list (%s).
sl: Uporabnika ni moč dodati na seznam zasebnosti (%s).

en: Unable to add %s to deny list (%s).
sl: %s ni moč dodati na seznam zavrnjenih (%s).

en: Unable to add %s to permit list (%s).
sl: %s ni moč dodati na seznam dovoljenih (%s).

en: Unable to remove %s from privacy list (%s).
sl: %s ni moč odstraniti s seznama zasebnosti (%s).

en: Unable to change server side privacy settings (%s).
sl: Ni mogoče spremeniti strežniških nastavitve zasebnosti (%s).

en: Unable to create conference (%s).
sl: Ni mogoče ustvariti konference (%s).

en: Error communicating with server. Closing connection.
sl: Napaka pri komunikaciji s strežnikom. Zapiranje povezave.

en: Telephone Number
sl: Telefonska številka

en: Location
sl: Lokacija

en: Department
sl: Oddelek

en: Personal Title
sl: Osebni naziv

en: Mailstop
sl: StojPošta

en: User ID
sl: Uporabniška št.

note: tag = _("DN"); value = nm_user_record_get_dn(user_record); if (value) { purple_notify_user_info_add_pair(user_info, tag, value); }
en: Full name
sl: Polno ime

en: GroupWise Conference %d
sl: Konferenca GroupWise %d

en: Authenticating...
sl: Overovljanje ...

en: Waiting for response...
sl: Čakanje odgovora ...

en: %s has been invited to this conversation.
sl: %s je bil povabljen na ta pomenek.

en: Invitation to Conversation
sl: Povabilo na pomenek

en: Invitation from: %s
    
    Sent: %s
sl: Povabilo od: %s
    
    Poslano: %s

en: Would you like to join the conversation?
sl: Se želite pridružiti pomenku?

en: You have signed on from another location
sl: Prijavili ste se z drugega mesta

en: %s appears to be offline and did not receive the message that you just sent.
sl: %s ni na zvezi in ni sprejel sporočila, ki ste ga pravkar poslali.

en: Unable to connect to server. Please enter the address of the server to which you wish to connect.
sl: Ni se mogoče povezati na strežnik. Vnesite naslov strežnika, na katerega se želite povezati.

en: This conference has been closed. No more messages can be sent.
sl: Ta konferenca je bila zaprta. Spročil se ne da pošiljati več.več.

en: Busy
sl: Zaposlen

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Novell GroupWise Messenger Protocol Plugin
sl: Vtičnik za protokol Novell GroupWise Messenger

en: Server address
sl: Naslov strežnika

en: Server port
sl: Vrata strežnika

en: <b>Group Title:</b> %s<br>
sl: <b>Ime skupine:</b> %s<br>

en: <b>Notes Group ID:</b> %s<br>
sl: <b>ID skupine zapiskov:</b> %s<br>

en: Info for Group %s
sl: Podatki za skupino %s

en: Notes Address Book Information
sl: Informacije o adresarju zapiskov

en: Invite Group to Conference...
sl: Povabi skupino na konferenčni pogovor ...

en: Get Notes Address Book Info
sl: Pridobi podatke o adresarju zapiskov

en: Sending Handshake
sl: Pošljanje rokovanja

en: Waiting for Handshake Acknowledgement
sl: Čakanje na potrditev rokovanja

en: Handshake Acknowledged, Sending Login
sl: Rokovanje potrjeno, pošiljanje prijave

en: Waiting for Login Acknowledgement
sl: Čakanje na potrditev prijave

en: Login Redirected
sl: Prijava preusmerjena

en: Forcing Login
sl: Prisilno prijavljanje

en: Login Acknowledged
sl: Prijava potrjena

en: Starting Services
sl: Zagon storitev

en: A Sametime administrator has issued the following announcement on server %s
sl: Upravljalec omrežja Sametime je izdal naslednje obvestilo na strežniku %s

en: Sametime Administrator Announcement
sl: Upravljalsko obvestilo Sametime

en: Announcement from %s
sl: Oznanilo od %s

en: Conference Closed
sl: Konferenčni pogovor zaprt

en: Unable to send message:
sl: Ni moč poslati sporočila:

en: Unable to send message to %s:
sl: Ni moč poslati sporočila k %s:

en: Place Closed
sl: Zaprto mesto

en: Microphone
sl: Mikrofon

en: Speakers
sl: Zvočniki

en: Video Camera
sl: Videokamera

en: File Transfer
sl: Prenos datotek

en: Supports
sl: podpira

en: External User
sl: Zunanji uporabnik

en: Create conference with user
sl: Ustvari konferenčni pogovor z uporabnikom

en: Please enter a topic for the new conference, and an invitation message to be sent to %s
sl: Vnesite temo za nov konferenčni pogovor in sporočilo vabila za %s

en: New Conference
sl: Nov konferenčni pogovor

en: Create
sl: Ustvari

en: Available Conferences
sl: Konferenčni pogovori na voljo

en: Create New Conference...
sl: Ustvari nov konferenčni pogovor ...

en: Invite user to a conference
sl: Povabi uporabnika na konferenčni pogovor

en: Select a conference from the list below to send an invite to user %s. Select "Create New Conference" if you'd like to create a new conference to invite this user to.
sl: Iz spodnjega seznama izberite konferenco in pošljite povabilo uporabniku %s. Izberite "Ustvari novo konferenco", če bi želeli ustvariti novo konferenco in k njej povabili uporabnika.

en: Invite to Conference
sl: Povabi na konferenčni pogovor

en: Invite to Conference...
sl: Povabi na konferenčni pogovor ...

en: Send TEST Announcement
sl: Pošlji obvestilo TEST

en: Topic:
sl: Tema:

en: A server is required to connect this account
sl: Za povezavo tega računa je potreben strežnik

en: Unknown (0x%04x)<br>
sl: Neznano (0x%04x)<br>

en: Last Known Client
sl: Nazadnje znani odjemalec

en: User Name
sl: Uporabniško ime

en: Sametime ID
sl: ID Sametime

en: An ambiguous user ID was entered
sl: Vnesli ste dvoumen uporabniški ID

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. Please select the correct user from the list below to add them to your buddy list.
sl: Imenovalec '%s' se morda nanaša na vse naštete uporabnike. Izberite ustreznega in ga dodajte na seznam prijateljev.

en: Select User
sl: Izberite uporabnika

en: Unable to add user: user not found
sl: Ni moč dodati uporabnika: ni ga mogoče najti

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community. This entry has been removed from your buddy list.
sl: Imenovalec '%s' se ne ujema z nobenim uporabnikom v vaši skupnosti Sametime. Ta vnos je bil odstranjen iz vašega seznama prijateljev.

en: Unable to add user
sl: Ni mogoče dodati uporabnika

en: Error reading file %s: 
    %s
sl: Napaka pri branju datoteke %s: 
    %s.

en: Remotely Stored Buddy List
sl: Oddaljeno shranjeni seznam prijateljev

en: Buddy List Storage Mode
sl: Način hrambe seznama prijateljev

en: Local Buddy List Only
sl: Le krajevni seznam prijateljev

en: Merge List from Server
sl: Spoji seznam prijateljev s strežnikovim

en: Merge and Save List to Server
sl: Spoji seznam prijateljev s strežnikovim in ga shrani

en: Synchronize List with Server
sl: Sinhroniziraj seznam s strežnikom

en: Import Sametime List for Account %s
sl: Uvozi seznam Sametime za račun %s

en: Export Sametime List for Account %s
sl: Izvozi seznam Sametime za račun %s

en: Unable to add group: group exists
sl: Skupine ni bilo mogoče dodati: že obstaja

en: A group named '%s' already exists in your buddy list.
sl: Skupina z imenom '%s' že obstaja v vašem seznamu prijateljev.

en: Unable to add group
sl: Skupine ni mogoče dodati

en: Possible Matches
sl: Možni zadetki

en: Notes Address Book group results
sl: Skupinski rezultati adresarjev zapiskov

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following Notes Address Book groups. Please select the correct group from the list below to add it to your buddy list.
sl: Imenovalec '%s' se morda nanaša na eno od naslednjih skupin adresarjev zapiskov. Izberite pravo skupino s spodnjega seznama in ga dodajte v svoj seznam prijateljev.

en: Select Notes Address Book
sl: Izberite adresar zapiskov

en: Unable to add group: group not found
sl: Dodajanje skupine ni uspelo: skupina ne obstaja

en: The identifier '%s' did not match any Notes Address Book groups in your Sametime community.
sl: Imenovalec '%s' se ne ujema z nobeno skupino adresarjev zapiskov v vaši skupnosti Sametime.

en: Notes Address Book Group
sl: Skupina adresarja zapiskov

en: Enter the name of a Notes Address Book group in the field below to add the group and its members to your buddy list.
sl: Vnesite ime skupine opomb adresarja v spodnje polje, s čimer boste lahko v seznam prijateljev vnesli skupino in njene člane.

en: Search results for '%s'
sl: Rezultati iskanja za '%s'

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. You may add these users to your buddy list or send them messages with the action buttons below.
sl: Imenovalec '%s' se lahko nanaša na katerega koli od naštetih uporabnikov. Izberite ustreznega in ga dodajte na seznam prijateljev ali pa jim pošljite sporočila s spodnjimi gumbi.

en: Search Results
sl: Rezultati iskanja

en: No matches
sl: Ni zadetkov

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community.
sl: Imenovalec '%s' se ne ujema z nobenim uporabnikom vaše skupnosti Sametime.

en: No Matches
sl: Ni zadetkov

en: Search for a user
sl: Išči uporabnike

en: Enter a name or partial ID in the field below to search for matching users in your Sametime community.
sl: Vnesite ime ali delni ID v spodnje polje za iskanje zadetkov v svoji skupnosti Sametime.

en: User Search
sl: Iskanje uporabnikov

en: Import Sametime List...
sl: Uvozi seznam Sametime ...

en: Export Sametime List...
sl: Izvozi seznam Sametime ...

en: Add Notes Address Book Group...
sl: Dodaj skupino adresarja zapiskov ...

en: User Search...
sl: Iskanje uporabnikov ...

en: Force login (ignore server redirects)
sl: Prisilna prijava (prezri strežniške preusmeritve)

note: pretend to be Sametime Connect
en: Hide client identity
sl: Skrij identiteto odjemalca

en: User %s is not present in the network
sl: Uporabnik %s ni prisoten v omrežju

en: Key Agreement
sl: Pogodba

en: Cannot perform the key agreement
sl: Ni mogoče izvesti pogodbe

en: Error occurred during key agreement
sl: Prišlo je do napake med pogodbo

en: Key Agreement failed
sl: Pogodba spodletela

en: Timeout during key agreement
sl: Časovna omejitev med pogodbo potekla

en: Key agreement was aborted
sl: Pogodba je bila preklicana

en: Key agreement is already started
sl: Pogodba se je že začela

en: Key agreement cannot be started with yourself
sl: Pogodba se ne more začeti z vami

en: The remote user is not present in the network any more
sl: Oddaljen uporabnik ni več prisoten v omrežju

en: Key agreement request received from %s. Would you like to perform the key agreement?
sl: Zahteva po pogodbi sprejeta od %s. Želite izvesti pogodbo?

en: The remote user is waiting key agreement on:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
sl: Oddaljen uporabnik čaka pogodbo na:
    Oddaljen gostitelj: %s
    Oddaljena vrata: %d

en: Key Agreement Request
sl: Zahteva pogodbe

en: IM With Password
sl: IM z geslom

en: Cannot set IM key
sl: Ni mogoče nastaviti ključa IM

en: Set IM Password
sl: Nastavi geslo IM

en: Get Public Key
sl: Dobi javni ključ

en: Cannot fetch the public key
sl: Javnega ključa ni mogoče dobiti

en: Show Public Key
sl: Prikaži javni ključ

en: Could not load public key
sl: Ni mogoče naložiti javnega ključa

en: User Information
sl: Informacije o uporabniku

en: Cannot get user information
sl: Ni mogoče dobiti informacij o uporabniku

en: The %s buddy is not trusted
sl: Prijatelj %s ni zaupljiv

en: You cannot receive buddy notifications until you import his/her public key.  You can use the Get Public Key command to get the public key.
sl: Opozoril prijatelja ne morete sprejeti, dokler ne uvozite njegovega javnega ključa.  Uporabite lahko ukaz Dobi javni ključ.

note: Open file selector to select the public key.
en: Open...
sl: Odpri ...

en: The %s buddy is not present in the network
sl: Prijatelj %s ni prisoten v omrežju

en: To add the buddy you must import his/her public key. Press Import to import a public key.
sl: Če želite dodati prijatelja, morate uvoziti njegov javni ključ. Kliknite Uvozi za uvoz javnega ključa.

en: _Import...
sl: _Uvozi ...

en: Select correct user
sl: Izberite ustreznega uporabnika

en: More than one user was found with the same public key. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
sl: Najden je bil več kot en uporabnik z enakim javnim ključem. Izberite ustreznega in ga dodajte na seznam prijateljev.

en: More than one user was found with the same name. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
sl: Najden je bil več kot en uporabnik z enakim vzdevkom. Izberite ustreznega in ga dodajte na seznam prijateljev.

en: Detached
sl: Odpeto

en: Indisposed
sl: Neurejeno

en: Wake Me Up
sl: Zbudi me

en: Hyper Active
sl: Hiperaktiven

en: In Love
sl: Zaljubljen

en: User Modes
sl: Načini uporabnika

en: Preferred Contact
sl: Priljubljen stik

en: Preferred Language
sl: Priljubljen jezik

en: Device
sl: Naprava

en: Timezone
sl: Časovni pas

en: Geolocation
sl: Lokacija

en: Reset IM Key
sl: Ponastavi ključ IM

en: IM with Key Exchange
sl: Pogovor z izmenjavo ključev

en: IM with Password
sl: Pogovor z geslom

en: Get Public Key...
sl: Dobi javni ključ ...

en: Kill User
sl: Ubij uporabnika

en: Draw On Whiteboard
sl: Riši po tabli

en: _Passphrase:
sl: _Geslo:

en: Channel %s does not exist in the network
sl: kanal %s ne obstaja v omrežju

en: Channel Information
sl: Informacije o kanalu

en: Cannot get channel information
sl: Ni mogoče dobiti informacij o kanalu

en: <b>Channel Name:</b> %s
sl: <b>Ime kanala:</b> %s

en: <br><b>User Count:</b> %d
sl: <br><b>Število uporabnikov:</b> %d

en: <br><b>Channel Founder:</b> %s
sl: <br><b>Ustanovitelj kanala:</b> %s

en: <br><b>Channel Cipher:</b> %s
sl: <br><b>Cifra kanala:</b> %s

note: Definition of HMAC: http://en.wikipedia.org/wiki/HMAC
en: <br><b>Channel HMAC:</b> %s
sl: <br><b>HMAC kanala:</b> %s

en: <br><b>Channel Topic:</b><br>%s
sl: <br><b>Tema kanala:</b><br>%s

en: <br><b>Channel Modes:</b>
sl: <br><b>Načini kanala:</b>

en: <br><b>Founder Key Fingerprint:</b><br>%s
sl: <br><b>Prstni odtis ključa ustanovitelja:</b><br>%s

en: <br><b>Founder Key Babbleprint:</b><br>%s
sl: <br><b>Odtis ključa ustanovitelja:</b><br>%s

en: Add Channel Public Key
sl: Dodaj javni ključ kanala

note: Add new public key
en: Open Public Key...
sl: Odpri javni ključ ...

en: Channel Passphrase
sl: Geslo kanala

en: Channel Public Keys List
sl: Seznam javnih ključev kanala

en: Channel authentication is used to secure the channel from unauthorized access. The authentication may be based on passphrase and digital signatures. If passphrase is set, it is required to be able to join. If channel public keys are set then only users whose public keys are listed are able to join.
sl: Overovitev kanala služi obrambi kanala pred neavtoriziranim dostopom. Overovitev lahko temelji na geslih in digitalnih podpisih. Če je geslo nastavljeno, je potrebno za pridružitev. Če so nastavljeni javni ključi kanala, se mu lahko pridružijo le uporabniki, katerih ključi so na seznamu.

en: Channel Authentication
sl: Overovitev kanala

en: Add / Remove
sl: Dodaj / odstrani

en: Group Name
sl: Ime skupine

en: Passphrase
sl: Geslo

en: Please enter the %s channel private group name and passphrase.
sl: Vnesite ime zasebne skupine kanala %s in njeno geslo.

en: Add Channel Private Group
sl: Dodaj zasebno skupino kanala

en: User Limit
sl: Meja uporabnikov

en: Set user limit on channel. Set to zero to reset user limit.
sl: Nastavite mejo uporabnikov kanala. Izberite 0 za ponastavitev meje.

en: Invite List
sl: Seznam povabljenih

en: Ban List
sl: Seznam prepovedanih

en: Add Private Group
sl: Dodaj zasebno skupino

en: Reset Permanent
sl: Začasno ponastavi

en: Set Permanent
sl: Začasno nastavi

en: Set User Limit
sl: Nastavi mejo uporabnikov

en: Reset Topic Restriction
sl: Ponastavi omejitev teme

en: Set Topic Restriction
sl: Nastavi omejitev teme

en: Reset Private Channel
sl: Ponastavi zasebni kanal

en: Set Private Channel
sl: Nastavi zasebni kanal

en: Reset Secret Channel
sl: Ponastavi skrivni kanal

en: Set Secret Channel
sl: Nastavi skrivni kanal

en: You have to join the %s channel before you are able to join the private group
sl: Preden se pridružite zasebni skupini, se morate pridružiti kanalu %s

en: Join Private Group
sl: Pridruži se zasebni skupini

en: Cannot join private group
sl: Ni se mogoče pridružiti zasebni skupini

en: Call Command
sl: Ukaz klica

en: Cannot call command
sl: Ni mogoče klicati ukaza

en: Unknown command
sl: Neznan ukaz

en: Secure File Transfer
sl: Varen prenos datotek

en: Error during file transfer
sl: Napaka pri prenosu datotek

en: Remote disconnected
sl: Oddaljeno odjavljeni

en: Permission denied
sl: Ni dovoljeno

en: Key agreement failed
sl: Pogodba ni uspela

en: Connection timed out
sl: Časovna omejitev povezave potekla

en: Creating connection failed
sl: Ustvarjanje povezave ni uspelo

en: File transfer session does not exist
sl: Seja za prenos datotek ne obstaja

en: No file transfer session active
sl: Nobena seja prenosa datotek ni aktivna

en: File transfer already started
sl: Prenos datotek se je že začel

en: Could not perform key agreement for file transfer
sl: Ni bilo mogoče izvesti pogodbe za prenos datotek

en: Could not start the file transfer
sl: Ni bilo mogoče začeti prenosa datotek

en: Cannot send file
sl: Ni mogoče poslati datoteke

en: Error occurred
sl: Prišlo je do napake

en: %s has changed the topic of <I>%s</I> to: %s
sl: %s je spremenil temo kanala <I>%s</I> na: %s

en: <I>%s</I> set channel <I>%s</I> modes to: %s
sl: <I>%s</I> je nastavil načine kanala <I>%s</I> na: %s

en: <I>%s</I> removed all channel <I>%s</I> modes
sl: <I>%s</I> je odstranil vse načine kanala <I>%s</I>

en: <I>%s</I> set <I>%s's</I> modes to: %s
sl: <I>%s</I> je nastavil načine uporabnika <I>%s</I> na: %s

en: <I>%s</I> removed all <I>%s's</I> modes
sl: <I>%s</I> je odstranil vse načine uporabnika <I>%s</I>

en: You have been kicked off <I>%s</I> by <I>%s</I> (%s)
sl: Iz <I>%s</I> vas je brcnil uporabnik <I>%s</I> (%s)

en: You have been killed by %s (%s)
sl: Ubil vas je %s (%s)

en: Killed by %s (%s)
sl: Ubil vas je %s (%s)

en: Server signoff
sl: Odjava strežnika

en: Personal Information
sl: Osebni podatki

en: Birth Day
sl: Rojstni dan

en: Job Role
sl: Funkcija v službi

en: Organization
sl: Organizacija

en: Unit
sl: Enota

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Note
sl: Opomba

en: Join Chat
sl: Pridruži se klepetu

en: You are channel founder on <I>%s</I>
sl: Ste ustanovitelj kanala <I>%s</I>

en: Channel founder on <I>%s</I> is <I>%s</I>
sl: Ustanovitelj kanala na <I>%s</I> je <I>%s</I>

en: Real Name
sl: Resnično ime

en: Status Text
sl: Besedilo stanja

en: Public Key Fingerprint
sl: Prstni odtis javnega ključa

en: Public Key Babbleprint
sl: Odtis javnega ključa

en: _More...
sl: _Več ...

en: Detach From Server
sl: Odpni se od strežnika

en: Cannot detach
sl: Odpenjanje ni možno

en: Cannot set topic
sl: Ne da se nastaviti teme

en: Failed to change nickname
sl: Vzdevka ni moč spremeniti

en: Roomlist
sl: Seznam sob

en: Cannot get room list
sl: Ni mogoče dobiti seznama sob

en: Network is empty
sl: Omrežje je prazno

en: No public key was received
sl: Javni ključ ni bil sprejet

en: Server Information
sl: Informacije o strežniku

en: Cannot get server information
sl: Ni moč dobiti informacij o strežniku

en: Server Statistics
sl: Statistika strežnika

en: Cannot get server statistics
sl: Ni moč dobiti statistike strežnika

en: Local server start time: %s
    Local server uptime: %s
    Local server clients: %d
    Local server channels: %d
    Local server operators: %d
    Local router operators: %d
    Local cell clients: %d
    Local cell channels: %d
    Local cell servers: %d
    Total clients: %d
    Total channels: %d
    Total servers: %d
    Total routers: %d
    Total server operators: %d
    Total router operators: %d
sl: Začetni čas lokalnega strežnika: %s
    Čas dejavnosti lokalnega strežnika: %s
    Odjemalci lokalnega strežnika: %d
    Kanali lokalnega strežnika: %d
    Operaterji lokalnega strežnika: %d
    Operaterji lokalnega usmerjevalnika: %d
    Odjemalci lokalne celice: %d
    Kanali lokalne celice: %d
    Strežniki lokalne celice: %d
    Vseh odjemalcev: %d
    Vseh kanalov: %d
    Vseh strežnikov: %d
    Vseh usmerjevalnikov: %d
    Vseh operaterjev strežnikov: %d
    Vseh operaterjev usmerjevalnikov: %d

en: Network Statistics
sl: Statistika omrežja

en: Ping failed
sl: Ping ni uspel

en: Ping reply received from server
sl: Odgovor ping sprejet od strežnika

en: Could not kill user
sl: Ni bilo mogoče ubiti uporabnika

en: WATCH
sl: OPAZUJ

en: Cannot watch user
sl: Uporabnika ni mogoče opazovati

en: Resuming session
sl: Nadaljevalna seja

en: Authenticating connection
sl: Overovljanje povezave

en: Verifying server public key
sl: Preverjanje javnega ključa strežnika

en: Passphrase required
sl: Zahtevano geslo

en: Received %s's public key. Your local copy does not match this key. Would you still like to accept this public key?
sl: Sprejet javni ključ uporabnika %s. Vaša lokalna kopija ne ustreza temu ključu. Želite kljub temu sprejeti ta javni ključ?

en: Received %s's public key. Would you like to accept this public key?
sl: Sprejet javni ključ uporabnika %s. Želite sprejeti ta javni ključ?

en: Fingerprint and babbleprint for the %s key are:
    
    %s
    %s
sl: Prstni odtis in odtis ključa %s sta: 
    
    %s
    %s

en: Verify Public Key
sl: Preveri javni ključ

en: _View...
sl: _Pokaži ...

en: Unsupported public key type
sl: Nepodprt tip javnega ključa

en: Disconnected by server
sl: Strežnik je prekinil povezavo

en: Error connecting to SILC Server
sl: Napaka pri povezovanju s strežnikom SILC

en: Key Exchange failed
sl: Izmenjava ključa ni uspela

en: Authentication failed
sl: Overovitev ni uspela

en: Resuming detached session failed. Press Reconnect to create new connection.
sl: Nadaljevanje odpete seje ni uspelo. Pritisnite Ponovna povezava za tvorbo nove povezave.

en: Performing key exchange
sl: Izvajanje izmenjave ključev

en: Unable to load SILC key pair
sl: Para ključev SILC ni mogoče naložiti

note: Progress
en: Connecting to SILC Server
sl: Povezovanjes strežnikom SILC

en: Out of memory
sl: Zmanjkalo je pomnilnika

en: Unable to initialize SILC protocol
sl: Protokola SILC ni mogoče inicializirati

en: Error loading SILC key pair
sl: Napaka pri nalaganju para ključev SILC

en: Download %s: %s
sl: Prenesi %s: %s

en: Your Current Mood
sl: Vaše trenutno razpoloženje

en: Normal
sl: Navadno

en: 
    Your Preferred Contact Methods
sl: 
    Vaša priljubljena metoda stikov

en: Video conferencing
sl: Video-konferenca

en: Your Current Status
sl: Vaše trenutno stanje

en: Online Services
sl: Storitve na zvezi

en: Let others see what services you are using
sl: Naj ostali vidijo, katere storitve uporabljate

en: Let others see what computer you are using
sl: Naj ostali vidijo, kakšen računalnik uporabljate

en: Your VCard File
sl: Vaša datoteka VCard

en: Timezone (UTC)
sl: Časovni pas (UTC)

en: User Online Status Attributes
sl: Atributi stanja uporabnika na zvezi

en: You can let other users see your online status information and your personal information. Please fill the information you would like other users to see about yourself.
sl: Ostalim uporabnikom lahko dovolite ogled informacij o vašem stanju na zvezi in osebnih informacij. Izpolnite informacije, ki jih želite pokazati ostalim uporabnikom.

en: Message of the Day
sl: Sporočilo dneva

en: No Message of the Day available
sl: Sporočilo dneva ni na voljo

en: There is no Message of the Day associated with this connection
sl: S to povezavo ni povezano nobeno sporočilo dneva

en: Create New SILC Key Pair
sl: Ustvari nov par ključev SILC

en: Passphrases do not match
sl: Gesli se ne ujemata

en: Key Pair Generation failed
sl: Ustvarjanje para ključev ni uspelo

en: Key length
sl: Dolžina ključa

en: Public key file
sl: Datoteka z javnim ključem

en: Private key file
sl: Datoteka z zasebnim ključem

en: Passphrase (retype)
sl: Geslo (ponovno vtipkajte)

en: Generate Key Pair
sl: Ustvari par ključev

en: Online Status
sl: Stanje na zvezi

en: View Message of the Day
sl: Ogled sporočila dneva

en: Create SILC Key Pair...
sl: Ustvari par ključev SILC ...

en: User <I>%s</I> is not present in the network
sl: Uporabnik <I>%s</I> ni prisoten v omrežju

en: Topic too long
sl: Temal je predolga.

en: You must specify a nick
sl: Določiti morate vzdevek

en: channel %s not found
sl: kanala %s ni mogoče najti

en: channel modes for %s: %s
sl: načini kanala za %s: %s

en: no channel modes are set on %s
sl: načini kanala za %s niso nastavljeni

en: Failed to set cmodes for %s
sl: Ni mogoče nastaviti načinov za %s

en: Unknown command: %s, (may be a client bug)
sl: Neznan ukaz: %s, (morda hrošč v odjemalcu)

en: part [channel]:  Leave the chat
sl: part [kanal]:  Zapusti klepet

en: leave [channel]:  Leave the chat
sl: leave [kanal]:  Zapusti klepet

en: topic [&lt;new topic&gt;]:  View or change the topic
sl: topic [&lt;nova tema&gt;]:  Ogled ali sprememba teme

en: join &lt;channel&gt; [&lt;password&gt;]:  Join a chat on this network
sl: join &lt;kanal&gt; [&lt;geslo&gt;]:  Pridruži se klepetu na tem omrežju

en: list:  List channels on this network
sl: list:  Seznam kanalov na tem omrežju

en: whois &lt;nick&gt;:  View nick's information
sl: whois &lt;vzdevek&gt;:  Oglej si informacije vzdevka

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user
sl: msg &lt;vzdevek&gt; &lt;sporočilo&gt;:  Pošlji zasebno sporočilo uporabniku

en: query &lt;nick&gt; [&lt;message&gt;]:  Send a private message to a user
sl: query &lt;vzdevek&gt; [&lt;sporočilo&gt;]:  Pošlji zasebno sporočilo uporabniku

en: motd:  View the server's Message Of The Day
sl: motd:  Ogled sporočila dneva na strežniku

en: detach:  Detach this session
sl: odpni:  Odpni to sejo

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message
sl: quit [sporočilo]:  Prekini povezavo s strežnikom z možnostjo sporočila

en: call &lt;command&gt;:  Call any silc client command
sl: call &lt;ukaz&gt;:  Pomoč o določenem ukazu

en: kill &lt;nick&gt; [-pubkey|&lt;reason&gt;]:  Kill nick
sl: kill &lt;vzdevek&gt; [-javniključ|&lt;razlog&gt;]:  Ubij vzdevek

en: nick &lt;newnick&gt;:  Change your nickname
sl: nick &lt;novvzdevek&gt;:  Spremenite vaš vzdevek

en: whowas &lt;nick&gt;:  View nick's information
sl: whowas &lt;vzdevek&gt;:  Ogled informacij o vzdevku

en: cmode &lt;channel&gt; [+|-&lt;modes&gt;] [arguments]:  Change or display channel modes
sl: cmode &lt;kanall&gt; [+|-&lt;načini&gt;] [argumenti]:  Spremeni ali prikaži načine kanala

en: cumode &lt;channel&gt; +|-&lt;modes&gt; &lt;nick&gt;:  Change nick's modes on channel
sl: cumode &lt;kanal&gt; +|-&lt;načini&gt; &lt;vzdevek&gt;:  Spremeni načine vzdevka na kanalu

en: umode &lt;usermodes&gt;:  Set your modes in the network
sl: umode &lt;načiniuporabnika&gt;:  Nastavite vaše načine v omrežju

en: oper &lt;nick&gt; [-pubkey]:  Get server operator privileges
sl: oper &lt;vzdevek&gt; [-javniključ]:  Dodeli pravice operaterju strežnika

en: invite &lt;channel&gt; [-|+]&lt;nick&gt;:  invite nick or add/remove from channel invite list
sl: invite &lt;kanal&gt; [-|+]&lt;vzdevek&gt;:  povabi vzdevek ali dodaj/odstrani iz seznama povabljenih na kanal

en: kick &lt;channel&gt; &lt;nick&gt; [comment]:  Kick client from channel
sl: kick &lt;kanal&gt; &lt;vzdevek&gt; [komentar]:  Brcni odjemalca s kanala

en: info [server]:  View server administrative details
sl: info [strežnik]:  Ogled skrbniških podrobnosti strežnika

en: ban [&lt;channel&gt; +|-&lt;nick&gt;]:  Ban client from channel
sl: ban [&lt;kanal&gt; +|-&lt;vzdevek&gt;]:  Prepovaj odjemalca na kanalu

en: getkey &lt;nick|server&gt;:  Retrieve client's or server's public key
sl: getkey &lt;vzdevek|strežnik&gt;:  Pridobi javni ključ odjemalca ali strežnika

en: stats:  View server and network statistics
sl: stats:  Ogled statistike omrežja in strežnika

en: ping:  Send PING to the connected server
sl: ping:  Pošlji PING povezanemu strežniku

en: users &lt;channel&gt;:  List users in channel
sl: users &lt;kanal&gt;:  Navedi uporabnike v kanalu

en: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;channel(s)&gt;:  List specific users in channel(s)
sl: names [-št|-op|-polop|-glas|-navadni] &lt;kanal(i)&gt;:  Seznam določenih uporabnikov na kanalu(ih)

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary
en: SILC Protocol Plugin
sl: Vtičnik za protokol SILC

note: *  description
en: Secure Internet Live Conferencing (SILC) Protocol
sl: Protokol SILC (Varen internetni konferenčni sistem v živo)

en: Network
sl: Omrežje

en: Public Key file
sl: Datoteka z javnim ključem

en: Private Key file
sl: Datoteka z zasebnim ključem

en: Use Perfect Forward Secrecy
sl: Uporabi popolno neposredno skrivnostnost

en: Public key authentication
sl: Overovitev javnega ključa

en: Block IMs without Key Exchange
sl: Zavrni neposredno sporočanje brez izmenjave ključev

en: Block messages to whiteboard
sl: Blokiraj sporočila na tablo

en: Automatically open whiteboard
sl: Samodejno odpri tablo

en: Digitally sign and verify all messages
sl: Digitalno podpiši in preveri vsa sporočila

en: Creating SILC key pair...
sl: Ustvarjanje para ključev SILC ...

en: Unable to create SILC key pair
sl: Para ključev SILC ni mogoče ustvariti

note: Hint for translators: Please check the tabulator width here and in the next strings (short strings: 2 tabs, longer strings 1 tab, sum: 3 tabs or 24 characters)
en: Real Name: 	%s
sl: Pravo ime: 	%s

en: User Name: 	%s
sl: Uporabniško ime: 	%s

en: Email: 		%s
sl: E-pošta: 		%s

en: Host Name: 	%s
sl: Ime gostitelja: 	%s

en: Organization: 	%s
sl: Organizacija: 	%s

en: Country: 	%s
sl: Država: 	%s

en: Algorithm: 	%s
sl: Algoritem: 	%s

en: Key Length: 	%d bits
sl: Dolžina ključa: 	%d bitov

en: Version: 	%s
sl: Različica: 	%s

en: Public Key Fingerprint:
    %s
sl: Prstni odtis javnega ključa:
    %s

en: Public Key Babbleprint:
    %s
sl: Odtis javnega ključa:
    %s

en: Public Key Information
sl: Informacije o javnem ključu

en: Paging
sl: Ostranjevanje

en: Video Conferencing
sl: Video-konferenca

en: Computer
sl: Računalnik

en: Mobile Phone
sl: Mobilni telefon

en: %s sent message to whiteboard. Would you like to open the whiteboard?
sl: %s je poslal sporočilo na tablo. Želite odpreti tablo?

en: %s sent message to whiteboard on %s channel. Would you like to open the whiteboard?
sl: %s je poslal sporočilo na tablo v kanalu %s. Želite odpreti tablo?

en: Whiteboard
sl: Tabla

en: No server statistics available
sl: Statistika strežnika ni na voljo

en: Error during connecting to SILC Server
sl: Napaka pri povezovanju s strežnikom SILC

en: Failure: Version mismatch, upgrade your client
sl: Neuspeh: neujemanje različic, posodobite odjemalca

en: Failure: Remote does not trust/support your public key
sl: Neuspeh: oddaljeni ne zaupa/podpira vašega javnega ključa

en: Failure: Remote does not support proposed KE group
sl: Neuspeh: oddaljeni ne podpira predlagane skupine KE

en: Failure: Remote does not support proposed cipher
sl: Neuspeh: oddaljeni ne podpira predlagane šifre

en: Failure: Remote does not support proposed PKCS
sl: Neuspeh: oddaljeni ne podpira predlaganega PKCS

en: Failure: Remote does not support proposed hash function
sl: Neuspeh: oddaljeni ne podpira predlagane zgoščevalne funkcije

en: Failure: Remote does not support proposed HMAC
sl: Neuspeh: oddaljeni ne podpira predlaganega HMAC

en: Failure: Incorrect signature
sl: Neuspeh: neveljaven podpis

en: Failure: Invalid cookie
sl: Neuspeh: neveljaven piškotek

en: Failure: Authentication failed
sl: Neuspeh: overovitev je spodletela

en: Unable to initialize SILC Client connection
sl: Povezave odjemalca SILC ni mogoče inicializirati

en: John Noname
sl: Janez Brezimni

en: Unable to load SILC key pair: %s
sl: Para ključev SILC ni mogoče naložiti: %s

en: Unable to create connection
sl: Povezave ni mogoče ustvariti

en: Unknown server response
sl: Neznan odgovor strežnika

en: Unable to create listen socket
sl: Ni mogoče ustvariti vtičnice za poslušanje

en: Unable to resolve hostname
sl: Imena strežnika ni mogoče razločiti

en: SIP usernames may not contain whitespaces or @ symbols
sl: Uporabniška imena SIP ne smejo vsebovati presledka ali simbola @

en: SIP connect server not specified
sl: Povezovalni strežnik SIP ni določen

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version
en: SIP/SIMPLE Protocol Plugin
sl: Vtičnik za protokol SIP/SIMPLE

note: *  summary
en: The SIP/SIMPLE Protocol Plugin
sl: Vtičnik za protokol SIP/SIMPLE

en: Publish status (note: everyone may watch you)
sl: Stanje objave (opomba: vsakdo vas lahko opazuje)

en: Use UDP
sl: Uporabi UDP

en: Use proxy
sl: Uporabi posredovalni strežnik

en: Proxy
sl: Posredovalni strežnik

en: Auth User
sl: Avtoriziraj uporabnika

en: Auth Domain
sl: Avtoriziraj domeno

en: (There was an error converting this message.	 Check the 'Encoding' option in the Account Editor)
sl: (Prišlo je do napake pri pretvorbi tega sporočila. 	 Preverite izbiro kodnega nabora v Upravitelju računov)

en: Unable to send to chat %s,%s,%s
sl: Ni mogoče poslati klepetu %s,%s,%s

en: User is offline
sl: Uporabnik ni na zvezi

en: User
sl: Uporabnik

en: Hidden or not logged-in
sl: Skrit ali neprijavljen

en: <br>At %s since %s
sl: <br>Pri %s od %s

en: Anyone
sl: Kdorkoli

en: _Class:
sl: _Razred:

en: _Instance:
sl: _Primer:

en: _Recipient:
sl: _Prejemnik:

en: Attempt to subscribe to %s,%s,%s failed
sl: Poskus prijave na %s,%s,%s je spodletel

en: zlocate &lt;nick&gt;: Locate user
sl: zlocate &lt;vzdevek&gt;: Najdi uporabnika

en: zl &lt;nick&gt;: Locate user
sl: zl &lt;vzdevek&gt;: Najdi uporabnika

en: instance &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
sl: instance &lt;instanca&gt;: Nastavi instanco, ki naj bo uporabljena na tem razredu

en: inst &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
sl: inst &lt;instanca&gt;: Nastavi instanco, ki naj bo uporabljena na tem razredu

en: topic &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
sl: topic &lt;instanca&gt;: Nastavi instanco, ki naj bo uporabljena na tem razredu

en: sub &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Join a new chat
sl: sub &lt;razred&gt; &lt;instanca&gt; &lt;prejemnik&gt;: Pridruži se novemu klepetu

en: zi &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;message,<i>instance</i>,*&gt;
sl: zi &lt;instanca&gt;: Pošlji sporočilo uporabniku &lt;sporočilo,<i>instanca</i>,*&gt;

en: zci &lt;class&gt; &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,*&gt;
sl: zci &lt;razred&gt; &lt;instanca&gt;: Pošlji sporočilo uporabniku &lt;<i>razred</i>,<i>instanca</i>,*&gt;

en: zcir &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
sl: zcir &lt;razred&gt; &lt;instanca&gt; &lt;prejemnik&gt;: Pošlji sporočilo uporabniku &lt;<i>razred</i>,<i>instanca</i>,<i>prejemnik</i>&gt;

en: zir &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;MESSAGE,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
sl: zir &lt;instanca&gt; &lt;prejemnikt&gt;: Pošlji sporočilo uporabniku &lt;SPOROČILO,<i>instanca</i>,<i>prejemnik</i>&gt;

en: zc &lt;class&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,PERSONAL,*&gt;
sl: zc &lt;razred&gt;: Pošlji sporočilo uporabniku &lt;<i>razred</i>,OSEBNO,*&gt;

en: Resubscribe
sl: Ponovna prijava

en: Retrieve subscriptions from server
sl: Pridobi prijave s strežnika

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Zephyr Protocol Plugin
sl: Vtičnik za protokol Zephyr

en: Use tzc
sl: Uporabi tzc

en: tzc command
sl: ukaz tzc

en: Export to .anyone
sl: Izvozi v .kdorkoli

en: Export to .zephyr.subs
sl: Izvozi v .zephyr.subs

en: Import from .anyone
sl: Uvozi iz .kdorkoli

en: Import from .zephyr.subs
sl: Uvozi iz .zephyr.subs

en: Realm
sl: Področje

en: Exposure
sl: Izpostavljanje

en: Encoding
sl: Kodiranje

en: Unable to create socket: %s
sl: Vtičnice ni mogoče ustvariti: %s

en: Unable to parse response from HTTP proxy: %s
sl: Ni moč razčleniti odziva posredovalnega strežnika HTTP: %s

en: HTTP proxy connection error %d
sl: Napaka pri povezavi na posredovalni strežnik HTTP %d

en: Access denied: HTTP proxy server forbids port %d tunneling
sl: Dostop zavrnjen: posredovalni strežnik HTTP ne dovoljuje preusmerjanja vrat %d

en: Error resolving %s
sl: Napaka pri razločanju %s

en: Received invalid data on connection with server
sl: Na povezavi s strežnikom prejeti neveljavni podatki

en: Requesting %s's attention...
sl: Zahtevanje pozornosti uporabnika %s ...

en: %s has requested your attention!
sl: %s želi vaše pozornosti!

note: * * A wrapper for purple_request_action() that uses @c Yes and @c No buttons.
en: _Yes
sl: _Da

en: _No
sl: _Ne

note: * * A wrapper for purple_request_action() that uses @c OK and @c Cancel buttons.
en: _OK
sl: V _redu

note: * * A wrapper for purple_request_action() that uses Accept and Cancel buttons. * A wrapper for purple_request_action_with_icon() that uses Accept and Cancel * buttons.
en: _Accept
sl: _Sprejmi

note: * * The default message to use when the user becomes auto-away.
en: I'm not here right now
sl: Trenutno nisem tukaj

en: saved statuses
sl: shranjena stanja

en: %s is now known as %s.
sl: %s je zdaj poznan kot %s.

en: %s has invited %s to the chat room %s:
    %s
sl: Uporabnik %s vabi %s na pomenek v sobo %s:
    %s

en: %s has invited %s to the chat room %s
sl: Uporabnik %s vabi %s na pomenek v sobo %s

en: Accept chat invitation?
sl: Sprejmi povabilo na pomenek?

note: Shortcut
en: Shortcut
sl: Tipke za bližnjico

en: The text-shortcut for the smiley
sl: Tipke za bližnjico smejčka

note: Stored Image
en: Stored Image
sl: Shranjena slika

en: Stored Image. (that'll have to do for now)
sl: Shranjena slika.

en: SSL Connection Failed
sl: Povezava SSL ni uspela

en: SSL Handshake Failed
sl: Rokovanje SSL ni uspelo

en: SSL peer presented an invalid certificate
sl: Vrstnik SSL je predstavil neveljavno digitalno potrdilo

en: Unknown SSL error
sl: Neznana napaka SSL

en: Unset
sl: Nenastavljeno

en: Do not disturb
sl: Ne moti

en: Invisible
sl: Neviden

en: Extended away
sl: Obsežneje odsoten

en: Mobile
sl: Mobilec

en: Listening to music
sl: Posluša glasbo

en: Feeling
sl: Razpoloženje

en: %s (%s) changed status from %s to %s
sl: %s (%s) je spremenil stanje iz %s v %s

en: %s (%s) is now %s
sl: %s (%s) je zdaj %s

en: %s (%s) is no longer %s
sl: %s (%s) ni nič več %s

en: %s became idle
sl: %s je postal nedejaven

en: %s became unidle
sl: %s je postal dejaven

en: +++ %s became idle
sl: +++ %s je postal nedejaven

en: +++ %s became unidle
sl: +++ %s je postal dejaven

en: Calculating...
sl: Preračunavanje ...

en: Unknown.
sl: Neznano.

en: %d second | %d seconds
sl[0]: %d sekund
sl[1]: %d sekunda
sl[2]: %d sekundi
sl[3]: %d sekunde

en: %d day | %d days
sl[0]: %d dni
sl[1]: %d dan
sl[2]: %d dneva
sl[3]: %d dni

en: %s, %d hour | %s, %d hours
sl[0]: %s, %d ur
sl[1]: %s, %d uro
sl[2]: %s, %d uri
sl[3]: %s, %d ur

en: %d hour | %d hours
sl[0]: %d ur
sl[1]: %d ura
sl[2]: %d uri
sl[3]: %d ure

en: %s, %d minute | %s, %d minutes
sl[0]: %s, %d minut
sl[1]: %s, %d minuta
sl[2]: %s, %d minuti
sl[3]: %s, %d minut

en: %d minute | %d minutes
sl[0]: %d minut
sl[1]: %d minuta
sl[2]: %d minuti
sl[3]: %d minut

en: Could not open %s: Redirected too many times
sl: Ni mogoče odpreti %s: Prevečkrat preusmerjeno

en: Unable to connect to %s
sl: Ni se mogoče povezati z %s.

en: Error reading from %s: response too long (%d bytes limit)
sl: Napaka pri branju iz %s: odziv predolg (omejeno na %d bajtov)

en: Unable to allocate enough memory to hold the contents from %s.  The web server may be trying something malicious.
sl: Za hrambo vsebine %s ni mogoče pridobiti zadostnega prostora. Spletni strežnik morda poskuša storiti nekaj sovražnega.

en: Error reading from %s: %s
sl: Napaka pri branju iz %s: %s

en: Error writing to %s: %s
sl: Napaka pri pisanju v %s: %s

en: Unable to connect to %s: %s
sl: Napaka pri povezovanju z %s: %s

note: 10053
en: Connection interrupted by other software on your computer.
sl: Povezavo je prekinil nek program vašega računalnika.

note: 10054
en: Remote host closed connection.
sl: Oddaljeni gostitelj je zaprl povezavo.

note: 10060
en: Connection timed out.
sl: Časovna omejitev povezave potekla.

note: 10061
en: Connection refused.
sl: Povezava zavrnjena.

note: 10048
en: Address already in use.
sl: Naslov je že uporabljen.

en: Error Reading %s
sl: Napaka pri branju %s

en: An error was encountered reading your %s.  The file has not been loaded, and the old file has been renamed to %s~.
sl: Pri branju vašega %s je prišlo do napake. Datoteka ni bial naložena, stara datoteka pa je bila preimenovana v %s~.

en: Instant Messaging Client
sl: Odjemalec za klepet

en: Pidgin is a chat program which lets you log into accounts on multiple chat networks simultaneously.
sl: Pidgin je program za klepet, ki omogoča prijavo v račune na več omrežjih za klepet hkrati.

en: This means that you can be chatting with friends on XMPP and sitting in an IRC channel at the same time.
sl: To pomeni, da lahko obenem klepetate s prijatelji na XMPP in v klepetalnici IRC.

en: Buddy list showing friends on different networks
sl: Seznam prijateljev prikazuje prijatelje z različnih omrežij.

en: Internet Messenger
sl: Spletni sel

en: Pidgin Internet Messenger
sl: Spletni sel Pidgin

en: Chat over IM.  Supports XMPP, IRC, and more
sl: Klepetajte prek neposrednih sporočil. Podpira XMPP, IRC in druge

note: TRANSLATORS: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: chat;talk;im;message;bonjour;gadu-gadu;irc;groupwise;jabber;sametime;silc;simple;xmpp;zephyr
sl: klepet;pogovor;im;sporočanje;sporočilo;mesidž;bonjour;gadu-gadu;irc;groupwise;jabber;sametime;silc;simple;xmpp;zephyr

note: Build the login options frame.
en: Login Options
sl: Možnosti prijave

en: Pro_tocol:
sl: Pro_tokol:

en: _Username:
sl: _Uporabniško ime:

en: Remember pass_word
sl: Zapomni si _geslo

note: Build the user options frame.
en: User Options
sl: Možnosti uporabnika

en: _Local alias:
sl: _Krajevni psevdonim:

en: New _mail notifications
sl: _Obveščanje o prispeli pošti

note: Buddy icon
en: Use this buddy _icon for this account:
sl: Za ta račun uporabi to _ikono prijatelja:

en: Ad_vanced
sl: Nap_redno

en: Use GNOME Proxy Settings
sl: Uporabi nastavitve posredovalnih strežnikov GNOME

en: Use Global Proxy Settings
sl: uporabljaj splošno nastavitev posredovalnih strežnikov

en: No Proxy
sl: brez posredovalnega strežnika

en: SOCKS 4
sl: SOCKS4

en: SOCKS 5
sl: SOCKS5

en: Tor/Privacy (SOCKS5)
sl: Tor/zasebnost (SOCKS5)

en: Use Environmental Settings
sl: uporabi nastavitve okolja

note: This is an easter egg. It means one of two things, both intended as humourus: A) your network is really slow and you have nothing better to do than look at butterflies. B)You are looking really closely at something that shouldn't matter.
en: If you look real closely
sl: Če pogledate zelo pozorno,

note: This is an easter egg. See the comment on the previous line in the source.
en: you can see the butterflies mating
sl: lahko opazite metulje, ki se parijo

en: Proxy _type:
sl: Vrsta posredovalnega s_trežnika:

en: _Host:
sl: _Strežnik:

en: _Port:
sl: _Vrata:

en: Pa_ssword:
sl: Ge_slo:

en: Use _silence suppression
sl: Uporabi _zatiranje tišin

en: _Voice and Video
sl: _Glas in video

en: Unable to save new account
sl: Novega računa ni mogoče shraniti

en: An account already exists with the specified criteria.
sl: Račun z navedenimi parametri že obstaja.

en: Add Account
sl: Dodaj račun

en: _Basic
sl: _Osnovno

en: Create _this new account on the server
sl: _Ustvari ta nov račun na strežniku

en: P_roxy
sl: Posre_dovalni strežnik

en: Enabled
sl: Omogočen

en: Protocol
sl: Protokol

en: <span size='larger' weight='bold'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no IM accounts configured. To start connecting with %s press the <b>Add...</b> button below and configure your first account. If you want %s to connect to multiple IM accounts, press <b>Add...</b> again to configure them all.
    
    You can come back to this window to add, edit, or remove accounts from <b>Accounts->Manage Accounts</b> in the Buddy List window
sl: <span size='larger' weight='bold'>Dobrodošli v programu %s!</span>
    
    Nimate nastavljenih računov za neposredno sporočanje. Da bi omogočili povezovanje s %s, pritisnite na spodnji gumb <b>Dodaj ...</b> in nastavite svoj prvi račun. Če želite, da se %s poveže z več računi, pritisnite znova <b>Dodaj ...</b>, da jih vse nastavite.
    
    Vedno se k temu oknu lahko vrnete in dodate, uredite ali odstranite račune z <b>Računi->Upravljaj z računi</b> v oknu seznama prijateljev.

en: <a href="viewinfo">%s</a>%s%s%s wants to add you (%s) to his or her buddy list%s%s
sl: Uporabnik <a href="viewinfo">%s</a>%s%s%s vas (%s) želi dodati na svoj seznam prijateljev%s%s.

en: %s%s%s%s wants to add you (%s) to his or her buddy list%s%s
sl: Uporabnik %s%s%s%s vas (%s) želi dodati na svoj seznam prijateljev%s%s.

en: Send Instant Message
sl: Pošlji neposredno sporočilo

note: Buddy List
en: Background Color
sl: Barva ozadja

en: The background color for the buddy list
sl: Barva ozadja seznama prijateljev

en: Layout
sl: Postavitev

en: The layout of icons, name, and status of the buddy list
sl: Postavitev ikon, imen in stanj na seznamu prijateljev

note: Group Note to translators: These two strings refer to the background color of a buddy list group when in its expanded state
en: Expanded Background Color
sl: Barva razširjenega ozadja

en: The background color of an expanded group
sl: Barva ozadja razpostrte skupine

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list group when in its expanded state
en: Expanded Text
sl: Razširjeno besedilo

en: The text information for when a group is expanded
sl: Besedilna informacija, ko je skupina razpostrta

note: Note to translators: These two strings refer to the background color of a buddy list group when in its collapsed state
en: Collapsed Background Color
sl: Barva strnjenega ozadja

en: The background color of a collapsed group
sl: Barva ozadja strnjene skupine

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list group when in its collapsed state
en: Collapsed Text
sl: Strnjeno besedilo

en: The text information for when a group is collapsed
sl: Besedilna informacija, ko je skupina strnjena

note: Buddy Note to translators: These two strings refer to the background color of a buddy list contact or chat room
en: Contact/Chat Background Color
sl: Barva ozadja stika/klepeta

en: The background color of a contact or chat
sl: Barva ozadja stika ali klepeta

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list contact when in its expanded state
en: Contact Text
sl: Besedilo za stik

en: The text information for when a contact is expanded
sl: Besedilna informacija, ko je stik razpostrt

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when it is online
en: Online Text
sl: Besedilo ob prisotnosti

en: The text information for when a buddy is online
sl: Besedilna informacija, ko je prijatelj povezan

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when it is away
en: Away Text
sl: Besedilo ob odsotnosti

en: The text information for when a buddy is away
sl: Besedilna informacija, ko je prijatelj nepovezan

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when it is offline
en: Offline Text
sl: Besedilo ob nepovezanosti

en: The text information for when a buddy is offline
sl: Besedilna informacija, ko je prijatelj nepovezan

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when it is idle
en: Idle Text
sl: Besedilo ob nedejavnosti

en: The text information for when a buddy is idle
sl: Besedilna informacija, ko je prijatelj nedejaven

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when they have sent you a new message
en: Message Text
sl: Besedilo sporočila

en: The text information for when a buddy has an unread message
sl: Besedilna informacija, ko ima prijatelj neprebrano sporočilo

note: Note to translators: These two strings refer to the font and color of a buddy list buddy when they have sent you a new message
en: Message (Nick Said) Text
sl: Besedilo sporočila (je rekel vzdevek)

en: The text information for when a chat has an unread message that mentions your nickname
sl: Besedilna informacija, ko je v pomenku neprebrano sporočilo, ki omenja vaš vzdevek

en: The text information for a buddy's status
sl: Besedilni podatki o stanju uporabika

en: You have %d contact named %s. Would you like to merge them? | You currently have %d contacts named %s. Would you like to merge them?
sl[0]: Imate %d stikov z imenom %s. Jih želite spojiti v enega?
sl[1]: Imate %d stik z imenom %s. Ga želite spojiti v enega?
sl[2]: Imate %d stika z imenom %s. Ju želite spojiti v enega?
sl[3]: Imate %d stike z imenom %s. Jih želite spojiti v enega?

en: Merging these contacts will cause them to share a single entry on the buddy list and use a single conversation window. You can separate them again by choosing 'Expand' from the contact's context menu
sl: Spajanje teh stikov bo povzročilo, da si bodo delili en sam vnos na seznamu prijateljev in eno samo pogovorno okno. Znova jih lahko ločite z izbiro 'Razširi' v kontekstnem meniju stika.

en: Please update the necessary fields.
sl: Prosimo, posodobite potrebna polja.

en: A_ccount
sl: Ra_čun

en: Please enter the appropriate information about the chat you would like to join.
sl: Vnesite ustrezne informacije o pomenku, ki se mu želite pridružiti.

en: Room _List
sl: Se_znam sob

en: _Block
sl: _Zavrni

en: Un_block
sl: Prekliči _zavrnitev

en: Move to
sl: Premakni v

en: Get _Info
sl: _Informacije

en: I_M
sl: _Sporoči

en: _Audio Call
sl: _Zvočni klic

en: Audio/_Video Call
sl: Zvočni/_video klic

en: _Video Call
sl: _Video klic

en: _Send File...
sl: _Pošlji datoteko ...

en: Add Buddy _Pounce...
sl: Dodaj _opozorilo prijatelju ...

en: View _Log
sl: Pokaži _dnevnik

en: Hide When Offline
sl: Skrij, če nepovezan

en: Show When Offline
sl: Pokaži, če nepovezan

en: _Alias...
sl: Psevdo_nim ...

en: _Remove
sl: Odst_rani

en: Set Custom Icon
sl: Nastavi ikono po meri

en: Remove Custom Icon
sl: Odstrani ikono po meri

en: Add _Buddy...
sl: Dodaj _prijatelja ...

en: Add C_hat...
sl: Dodaj _klepet ...

en: _Delete Group
sl: I_zbriši skupino

en: _Rename
sl: P_reimenuj

note: join button
en: _Join
sl: _Pridruži se

en: Auto-Join
sl: Samodejno-pridruži

en: Persistent
sl: Vztrajno

en: _Edit Settings...
sl: _Uredi nastavitve ...

en: _Collapse
sl: _Strni

en: _Expand
sl: _Razširi

en: /Tools/Mute Sounds
sl: /Orodja/Utišaj zvoke

en: You are not currently signed on with an account that can add that buddy.
sl: Trenutno niste prijavljeni z nobenim računom, ki lahko doda tega prijatelja.

note: I don't believe this can happen currently, I think * everything that calls this function checks for one of the * above node types first.
en: Unknown node type
sl: Neznana vrsta vozlišča

en: Please select your mood from the list
sl: Izberite svoje razpoloženje s seznama.

en: Message (optional)
sl: Sporočilo (neobvezno)

en: Edit User Mood
sl: Uredi razpoloženje uporabnika

note: NOTE: Do not set any accelerator to Control+O. It is mapped by gtk_blist_key_press_cb to "Get User Info" on the selected buddy. Buddies menu
en: /_Buddies
sl: /_Prijatelji

en: /Buddies/New Instant _Message...
sl: /Prijatelji/Novo _neposredno sporočilo ...

en: /Buddies/Join a _Chat...
sl: /Prijatelji/Pridruži se _pomenku ...

en: /Buddies/Get User _Info...
sl: /Prijatelji/Informacije o _uporabniku ...

en: /Buddies/View User _Log...
sl: /Prijatelji/Po_kaži uporabnikov dnevnik ...

en: /Buddies/Sh_ow
sl: /Prijatelji/Poka_ži

en: /Buddies/Show/_Offline Buddies
sl: /Prijatelji/Pokaži/Prijatelji, ki niso na _zvezi

en: /Buddies/Show/_Empty Groups
sl: /Prijatelji/Pokaži/Prazne _skupine

en: /Buddies/Show/Buddy _Details
sl: /Prijatelji/Pokaži/P_odrobnosti prijateljev

en: /Buddies/Show/Idle _Times
sl: /Prijatelji/Pokaži/_Časi nedejavnosti

en: /Buddies/Show/_Protocol Icons
sl: /Prijatelji/Pokaži/_Ikone protokolov

en: /Buddies/_Sort Buddies
sl: /Prijatelji/Razvrs_ti prijatelje

en: /Buddies/_Add Buddy...
sl: /Prijatelji/Dodaj p_rijatelja ...

en: /Buddies/Add C_hat...
sl: /Prijatelji/Dodaj p_omenek ...

en: /Buddies/Add _Group...
sl: /Prijatelji/Dodaj _skupino ...

en: /Buddies/_Quit
sl: /Prijatelji/Iz_hod

note: Accounts menu
en: /_Accounts
sl: /_Računi

en: /Accounts/Manage Accounts
sl: /Računi/Upravljaj z računi

note: Tools
en: /_Tools
sl: /_Orodja

en: /Tools/Buddy _Pounces
sl: /Orodja/_Opozorila prijateljev

en: /Tools/_Certificates
sl: /Orodja/_Digitalna potrdila

en: /Tools/Custom Smile_ys
sl: /Orodja/Smejč_ki po meri

en: /Tools/Plu_gins
sl: /Orodja/Vtični_ki

en: /Tools/Pr_eferences
sl: /Orodja/_Nastavitve

en: /Tools/Pr_ivacy
sl: /Orodja/_Zasebnost

en: /Tools/Set _Mood
sl: /Orodja/Nastavi _razpoloženje

en: /Tools/_File Transfers
sl: /Orodja/_Prenosi datotek

en: /Tools/R_oom List
sl: /Orodja/_Seznam sob

en: /Tools/System _Log
sl: /Orodja/Siste_mski dnevnik

en: /Tools/Mute _Sounds
sl: /Orodja/_Utišaj zvoke

note: Help
en: /_Help
sl: /Po_moč

en: /Help/Online _Help
sl: /Pomoč/Pomoč _na spletu

en: /Help/D_onate
sl: /Pomoč/D_oniraj

en: /Help/_Build Information
sl: /Pomoč/Podatki o _gradnji

en: /Help/_Debug Window
sl: /Pomoč/Raz_hroščevalno okno

en: /Help/De_veloper Information
sl: /Pomoč/Podatki o _razvijalcih

en: /Help/_Plugin Information
sl: /Pomoč/Podatki o v_tičniku

en: /Help/_Translator Information
sl: /Pomoč/Podatki o _prevajalcih

en: /Help/_About
sl: /Pomoč/_O programu

en: <b>Account:</b> %s
sl: <b>Račun:</b> %s

en: 
    <b>Occupants:</b> %d
sl: 
    <b>Prebivalci:</b> %d

en: 
    <b>Topic:</b> %s
sl: 
    <b>Tema:</b> %s

en: (no topic set)
sl: (tema ni določena)

en: Buddy Alias
sl: Psevdonim prijatelja

en: Logged In
sl: Prijavljeni

en: Last Seen
sl: Zadnjič viden

en: Spooky
sl: Strašljivo

en: Awesome
sl: Noro dobro

en: Rockin'
sl: Kulsko

en: Total Buddies
sl: Skupaj prijateljev

en: Idle %dd %dh %02dm
sl: Nedejaven %dd %dh %02dm

en: Idle %dh %02dm
sl: Nedejaven %dh %02dm

en: Idle %dm
sl: Nedejaven %dm

en: /Buddies/New Instant Message...
sl: /Prijatelji/Novo neposredno sporočilo ...

en: /Buddies/Join a Chat...
sl: /Prijatelji/Pridruži se pomenku ...

en: /Buddies/Get User Info...
sl: /Prijatelji/Informacije o uporabniku ...

en: /Buddies/Add Buddy...
sl: /Prijatelji/Dodaj prijatelja ...

en: /Buddies/Add Chat...
sl: /Prijatelji/Dodaj pomenek ...

en: /Buddies/Add Group...
sl: /Prijatelji/Dodaj skupino ...

en: /Tools/Privacy
sl: /Orodja/Zasebnost

en: /Tools/Room List
sl: /Orodja/Seznam sob

en: %d unread message from %s
     | %d unread messages from %s
sl[0]: %d neprebranih sporočil od %s
sl[1]: %d neprebrano sporočilo od %s
sl[2]: %d neprebrani sporočili od %s
sl[3]: %d neprebrana sporočila od %s

en: Manually
sl: ročno

en: By status
sl: po stanju

en: By recent log activity
sl: po zadnji dejavnosti

en: %s disconnected
sl: %s se je odjavil

en: %s disabled
sl: %s onemogočen

en: Reconnect
sl: Ponovno poveži

en: Re-enable
sl: Ponovno omogoči

en: SSL FAQs
sl: Pogosta vprašanja o SSL

en: Welcome back!
sl: Dobrodošli nazaj!

en: %d account was disabled because you signed on from another location: | %d accounts were disabled because you signed on from another location:
sl[0]: Ker ste se prijavili z druge lokacije, je bilo onemogočenih %d računov.
sl[1]: Ker ste se prijavili z druge lokacije, je bil onemogočen %d račun.
sl[2]: Ker ste se prijavili z druge lokacije, sta bila onemogočena %d računa.
sl[3]: Ker ste se prijavili z druge lokacije, so bili onemogočeni %d računi.

en: <b>Username:</b>
sl: <b>Uporabniško ime:</b>

en: <b>Password:</b>
sl: <b>Geslo:</b>

en: _Login
sl: _Prijavi

en: /Accounts
sl: /Računi

note: Translators: Please maintain the use of -> and <- to refer to menu heirarchy
en: <span weight='bold' size='larger'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no accounts enabled. Enable your IM accounts from the <b>Accounts</b> window at <b>Accounts->Manage Accounts</b>. Once you enable accounts, you'll be able to sign on, set your status, and talk to your friends.
sl: <span weight='bold' size='larger'>Dobrodošli v %s!</span>
    
    Nimate aktiviranih računov. Vključite svoje račune za neposredno sporočanje (IM) prek okna <b>Računi</b> z ukazom <b>Računi->Upravljaj z računi</b>. Ko račune omogočite, se boste lahko prijavili, nastavili svoje stanje in klepetali s svojimi prijatelji.

note: set the Show Offline Buddies option. must be done * after the treeview or faceprint gets mad. -Robot101
en: /Buddies/Show/Offline Buddies
sl: /Prijatelji/Pokaži/Prijatelji, ki niso na zvezi

en: /Buddies/Show/Empty Groups
sl: /Prijatelji/Pokaži/Prazne skupine

en: /Buddies/Show/Buddy Details
sl: /Prijatelji/Pokaži/Podrobnosti prijateljev

en: /Buddies/Show/Idle Times
sl: /Prijatelji/Pokaži/Časi nedejavnosti

en: /Buddies/Show/Protocol Icons
sl: /Prijatelji/Pokaži/Ikone protokolov

en: Add a buddy.
sl: Dodaj prijatelja.

en: Buddy's _username:
sl: _Uporabniško ime prijatelja:

en: (Optional) A_lias:
sl: (Neobvezno) _Psevdonim:

en: (Optional) _Invite message:
sl: (Neobvezno) Po_vabilo:

en: Add buddy to _group:
sl: Doda_j prijatelja v skupino:

en: This protocol does not support chat rooms.
sl: Ta protokol ne podpira klepetalnic.

en: You are not currently signed on with any protocols that have the ability to chat.
sl: Trenutno niste prijavljeni na nobenem izmed protokolov, ki podpirajo pomenke.

en: Please enter an alias, and the appropriate information about the chat you would like to add to your buddy list.
sl: Prosim, vnesite psevdonim in ostale informacije za pomenek, ki ga želite dodati na seznam prijateljev.

en: A_lias:
sl: Psev_donim:

en: _Group:
sl: _Skupina:

en: Automatically _join when account connects
sl: Samode_jno se pridruži, ko račun postane povezan

en: _Remain in chat after window is closed
sl: _Nadaljuj klepet, ko je okno zaprto

en: Please enter the name of the group to be added.
sl: Prosimo vnesite ime skupine, ki jo želite dodati.

en: Enable Account
sl: Omogoči račun

en: <PurpleMain>/Accounts/Enable Account
sl: <PurpleMain>/Računi/Omogoči račun

en: <PurpleMain>/Accounts/
sl: <PurpleMain>/Računi/

en: _Edit Account
sl: _Uredi račun

en: Set _Mood...
sl: Nastavi _razpoloženje ...

en: No actions available
sl: Na voljo ni nobenega ukaza

en: _Disable
sl: _Onemogoči

en: /Tools
sl: /Orodja

en: /Buddies/Sort Buddies
sl: /Prijatelji/Razvrsti prijatelje

en: Type the host name for this certificate.
sl: Vnesite ime gostitelja za to digitalno potrdilo.

note: Widget creation function
en: SSL Servers
sl: Strežniki SSL

en: Supported debug options are: plugins, version
sl: Podprte možnosti razhroščevanja: plugins, version

en: Unknown command.
sl: Neznan ukaz.

en: That buddy is not on the same protocol as this chat.
sl: Tisti prijatelj ne uporablja enakega protokola kot ta pogovor.

en: You are not currently signed on with an account that can invite that buddy.
sl: Trenutno niste prijavljeni z nobenim računom, ki lahko doda tega prijatelja.

en: Invite Buddy Into Chat Room
sl: Povabi prijatelja v pogovorno sobo

en: _Buddy:
sl: _Prijatelj:

en: _Message:
sl: _Sporočilo:

en: <h1>Conversation with %s</h1>
sl: <h1>Pogovor z %s</h1>

en: Save Conversation
sl: Shrani pogovor

en: Un-Ignore
sl: Ne prezri

en: Ignore
sl: Prezri

en: Get Away Message
sl: Sporočilo za umik

en: Last Said
sl: Nazadnje rečeno

en: Unable to save icon file to disk.
sl: Datoteke z ikonami ni bilo mogoče shraniti.

en: Save Icon
sl: Shrani ikono

en: Animate
sl: Animiraj

en: Hide Icon
sl: Skrij ikono

en: Save Icon As...
sl: Shrani ikono kot ...

en: Set Custom Icon...
sl: Nastavi ikono po meri ...

en: Change Size
sl: Spremeni velikost

en: Show All
sl: Pokaži vse

note: Conversation menu
en: /_Conversation
sl: /_Pogovor

en: /Conversation/New Instant _Message...
sl: /Pogovor/N_ovo neposredno sporočilo ...

en: /Conversation/Join a _Chat...
sl: /Pogovor/Pridruži se klepetu ...

en: /Conversation/_Find...
sl: /Pogovor/_Najdi ...

en: /Conversation/View _Log
sl: /Pogovor/Pokaži _dnevnik ...

en: /Conversation/_Save As...
sl: /Pogovor/_Shrani kot ...

en: /Conversation/Clea_r Scrollback
sl: /Pogovor/Po_čisti pogovor

en: /Conversation/M_edia
sl: /Pogovor/M_ediji

en: /Conversation/Media/_Audio Call
sl: /Pogovor/Mediji/_Zvočni klic

en: /Conversation/Media/_Video Call
sl: /Pogovor/Mediji/_Video klic

en: /Conversation/Media/Audio\/Video _Call
sl: /Pogovor/Mediji/Zvočni\/Video _klic

en: /Conversation/Se_nd File...
sl: /Pogovor/_Pošlji datoteko ...

en: /Conversation/Get _Attention
sl: /Pogovor/Pridobi _pozornost

en: /Conversation/Add Buddy _Pounce...
sl: /Pogovor/Dodaj _opozorilo prijatelja ...

en: /Conversation/_Get Info
sl: /Pogovor/_Informacije

en: /Conversation/In_vite...
sl: /Pogovor/Pova_bi ...

en: /Conversation/M_ore
sl: /Pogovor/_Več

en: /Conversation/Al_ias...
sl: /Pogovor/_Vzdevek ...

en: /Conversation/_Block...
sl: /Pogovor/Zavr_ni ...

en: /Conversation/_Unblock...
sl: /Pogovor/Pre_kliči zavrnitev ...

en: /Conversation/_Add...
sl: /Pogovor/Dod_aj ...

en: /Conversation/_Remove...
sl: /Pogovor/Odst_rani ...

en: /Conversation/Insert Lin_k...
sl: /Pogovor/Vstavi pove_zavo ...

en: /Conversation/Insert Imag_e...
sl: /Pogovor/Vstavi _sliko ...

en: /Conversation/_Close
sl: /Pogovor/_Zapri

note: Options
en: /_Options
sl: /M_ožnosti

en: /Options/Enable _Logging
sl: /Možnosti/Vk_ljuči dnevnik

en: /Options/Enable _Sounds
sl: /Možnosti/Vključi _zvoke

en: /Options/Show Formatting _Toolbars
sl: /Možnosti/Pokaži orodno vrstico za _oblikovanje

en: /Options/Show Ti_mestamps
sl: /Možnosti/Pokaži _časovne žige

en: /Conversation/More
sl: /Pogovor/Več

en: /Options
sl: /Možnosti

note: The menubar has been deactivated. Make sure the 'More' submenu is regenerated next time * the 'Conversation' menu pops up. Make sure the 'Conversation -> More' menuitems are regenerated whenever * the 'Conversation' menu pops up because the entries can change after the * conversation is created.
en: /Conversation
sl: /Pogovor

en: /Conversation/View Log
sl: /Pogovor/Pokaži dnevnik

en: /Conversation/Media/Audio Call
sl: /Pogovor/Mediji/Zvočni klic

en: /Conversation/Media/Video Call
sl: /Pogovor/Mediji/Video klic

en: /Conversation/Media/Audio\/Video Call
sl: /Pogovor/Mediji/Zvočni\/Video klic

en: /Conversation/Send File...
sl: /Pogovor/Pošlji datoteko ...

en: /Conversation/Get Attention
sl: /Pogovor/Pridobi pozornost

en: /Conversation/Add Buddy Pounce...
sl: /Pogovor/Dodaj opozorilo prijatelja ...

en: /Conversation/Get Info
sl: /Pogovor/Informacije

en: /Conversation/Invite...
sl: /Pogovor/Povabi ...

en: /Conversation/Alias...
sl: /Pogovor/Psevdonim ...

en: /Conversation/Block...
sl: /Pogovor/Zavrni ...

en: /Conversation/Unblock...
sl: /Pogovor/Prekliči zavrnitev ...

en: /Conversation/Add...
sl: /Pogovor/Dodaj ...

en: /Conversation/Remove...
sl: /Pogovor/Odstrani ...

en: /Conversation/Insert Link...
sl: /Pogovor/Vstavi povezavo ...

en: /Conversation/Insert Image...
sl: /Pogovor/Vstavi sliko ...

en: /Options/Enable Logging
sl: /Možnosti/Vključi dnevnik

en: /Options/Enable Sounds
sl: /Možnosti/Vključi zvoke

en: /Options/Show Formatting Toolbars
sl: /Možnosti/Pokaži orodno vrstico za oblikovanje

en: /Options/Show Timestamps
sl: /Možnosti/Pokaži časovne žige

en: User is typing...
sl: Uporabnik tipka ...

en: 
    %s has stopped typing
sl: 
    %s vam je prenehal pisati

note: Build the Send To menu
en: S_end To
sl: Po_šlji k

en: _Send
sl: _Pošlji

note: Setup the label telling how many people are in the room.
en: 0 people in room
sl: 0 oseb v sobi

en: Close Find bar
sl: Zapri iskalno vrstico

en: Find:
sl: Najdi:

en: %d person in room | %d people in room
sl[0]: %d oseb v sobi
sl[1]: %d oseba v sobi
sl[2]: %d osebi v sobi
sl[3]: %d osebe v sobi

en: Typing
sl: Tipka

en: Stopped Typing
sl: Prenehal tipkati

en: Nick Said
sl: Vzdevek pravi

en: Unread Messages
sl: Neprebrana sporočila

en: New Event
sl: Nov dogodek

en: The account has disconnected and you are no longer in this chat. You will automatically rejoin the chat when the account reconnects.
sl: Račun je prekinil povezavo in niste več v tem klepetu. Samodejno se boste klepetu pridružili, ko se račun ponovno poveže.

en: clear: Clears all conversation scrollbacks.
sl: clear: Počisti vse izpisane replike pomenka.

en: Confirm close
sl: Potrdi zaprtje

en: You have unread messages. Are you sure you want to close the window?
sl: Imate neprebrana sporočila. Ste prepričani, da želite zapreti okno?

en: Close other tabs
sl: Zapri druge zavihke

en: Close all tabs
sl: Zapri vse zavihke

en: Detach this tab
sl: Odpni ta zavihek

en: Close this tab
sl: Zapri ta zavihek

en: Close conversation
sl: Zapri pogovor

en: Last created window
sl: zadnje odprto okno

en: Separate IM and Chat windows
sl: loči okna za klepet in zasebni pomenek

en: New window
sl: novo okno

en: By group
sl: po skupinah

en: By account
sl: po vrsti računa

en: Find
sl: Najdi

en: _Search for:
sl: _Išči:

en: Save Debug Log
sl: Shrani dnevnik razhroščevanja

en: Invert
sl: Preobrni

en: Highlight matches
sl: Obarvaj zadetke

en: _Icon Only
sl: Samo _ikona

en: _Text Only
sl: Samo _besedilo

en: _Both Icon & Text
sl: Tako ikona _kot besedilo

en: Right click for more options.
sl: Za več možnosti kliknite na desni miškin gumb.

en: Level
sl: Raven

en: Select the debug filter level.
sl: Izberite raven filtra razhroščevanja.

en: All
sl: Vse

en: Misc
sl: Razno

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Error
sl: Napaka

en: Fatal Error
sl: Usodna napaka

en: lead developer
sl: glavni razvijalec

en: win32 port
sl: različica win32

en: artist
sl: oblikovalec

note: Translators: This is a person's name. For most languages we recommend not translating it.
en: Ka-Hing Cheung
sl: Ka-Hing Čung

en: maintainer
sl: vzdrževalec

en: libfaim maintainer
sl: vzdrževalec libfaim

en: webmaster
sl: skrbnik spletne strani

note: If "lazy bum" translates literally into a serious insult, use something else or omit it.
en: hacker and designated driver [lazy bum]
sl: heker in uradni vodja [lenoba]

en: voice and video
sl: glas in video

en: support
sl: podpora

en: support/QA
sl: podpora/QA

en: original author
sl: prvotni avtor

en: Senior Contributor/QA
sl: Starejši avtor prispevkov / Zagotavljanje kakovosti

en: Afrikaans
sl: afrikansko

en: Arabic
sl: arabsko

en: Assamese
sl: asamsko

en: Asturian
sl: asturijski

en: Belarusian Latin
sl: belorusko (latinica)

en: Bulgarian
sl: bolgarsko

en: Bengali
sl: bengalsko

en: Bengali-India
sl: bengalsko (Indija)

en: Breton
sl: bretonsko

en: Bodo
sl: bodojsko

en: Bosnian
sl: bosansko

en: Catalan
sl: katalonsko

en: Valencian-Catalan
sl: valencijansko-katalonsko

en: Czech
sl: češko

en: Danish
sl: dansko

en: German
sl: nemško

en: Dzongkha
sl: Džonka

en: Greek
sl: grško

en: Australian English
sl: avstralsko-angleško

en: British English
sl: britansko-angleško

en: Canadian English
sl: kanadsko-angleško

en: Esperanto
sl: esperanto

en: Spanish
sl: špansko

en: Argentine Spanish
sl: argentinsko špansko

en: Estonian
sl: estonsko

en: Basque
sl: baskovsko

en: Persian
sl: perzijsko

en: Finnish
sl: finsko

en: Irish
sl: irsko

en: Galician
sl: galicijsko

en: Gujarati
sl: gujaratsko

en: Gujarati Language Team
sl: prevajalska skupina za Gujarati

en: Hebrew
sl: hebrejsko

en: Hindi
sl: hindujsko

en: Croatian
sl: hrvaško

en: Hungarian
sl: madžarsko

en: Indonesian
sl: indonezijsko

en: Italian
sl: italijansko

en: Japanese
sl: japonsko

en: Georgian
sl: gruzijsko

en: Ubuntu Georgian Translators
sl: gruzijski prevajalci za Ubuntu

en: Kazakh
sl: kazaški

en: Khmer
sl: kmersko

en: Kannada
sl: kannadsko

en: Kannada Translation team
sl: prevajalska skupina za Kannado

en: Korean
sl: korejsko

en: Kashmiri
sl: kašmirsko

en: Kurdish
sl: kurdsko

en: Kurdish (Sorani)
sl: kurdsko (Sorani)

en: Lithuanian
sl: litvansko

en: Latvian
sl: latvijski

en: Maithili
sl: maitilsko

en: Meadow Mari
sl: dolnjemarijsko

en: Macedonian
sl: makedonsko

en: Malay
sl: malajsko

en: Malayalam
sl: malajalamsko

en: Mongolian
sl: mongolsko

en: Marathi
sl: maratsko

en: Burmese
sl: burmanski

en: Bokmål Norwegian
sl: norveško (Bokmål)

en: Nepali
sl: nepalsko

en: Dutch, Flemish
sl: nizozemsko, flamsko

en: Norwegian Nynorsk
sl: norveško (Nyorsk)

en: Occitan
sl: okcitansko

en: Oriya
sl: orijsko

en: Punjabi
sl: pundžabsko

en: Polish
sl: poljsko

en: Portuguese
sl: portugalsko

en: Portuguese-Brazil
sl: portugalsko (Brazilija)

en: Pashto
sl: paštunsko

en: Romanian
sl: romunsko

en: Russian
sl: rusko

en: Sindhi
sl: sindsko

en: Slovak
sl: slovaško

en: Slovenian
sl: slovensko

en: Albanian
sl: albansko

en: Serbian
sl: srbsko

en: Serbian Latin
sl: srbski (latinica)

en: Sinhala
sl: sinhalsko

en: Swedish
sl: švedsko

en: Swahili
sl: svahili

en: Tamil
sl: tamilsko

en: Telugu
sl: teluško

en: Thai
sl: tajsko

en: Tatar
sl: tatarski

en: Ukranian
sl: ukrajinsko

en: Urdu
sl: urdujsko

en: Uzbek
sl: uzbeško

en: Vietnamese
sl: vietnamsko

en: Simplified Chinese
sl: poenostavljeno kitajsko

en: Hong Kong Chinese
sl: hongkonško kitajsko

en: Traditional Chinese
sl: tradicionalno kitajsko

en: Amharic
sl: amharsko

en: French
sl: francosko

en: Armenian
sl: armensko

en: Lao
sl: laoško

en: Turkish
sl: turško

en: T.M.Thanh and the Gnome-Vi Team
sl: T.M.Thanh in ekipa Gnome-Vi

en: %s is a messaging client based on libpurple which is capable of connecting to multiple messaging services at once.  %s is written in C using GTK+.  %s is released, and may be modified and redistributed,  under the terms of the GPL version 2 (or later).  A copy of the GPL is distributed with %s.  %s is copyrighted by its contributors, a list of whom is also distributed with %s.  There is no warranty for %s.<BR><BR>
sl: %s je odjemalec za neposredno sporočanje, ki se lahko hkrati povezuje z več storitvami sporočanja. %s je napisan v jeziku C s pomočjo Gtk+. %s je izdan in ga lahko spreminjate in razširjate pod pogoji licence GPL različice 2 (ali novejše).  Kopija licence GPL se razširja s programom %s.  %s je zaščitena znamka svojih avtorjev, njihov seznam se prav tako razširja s programom %s.  Za %s ni na voljo nikakršna garancija.<BR><BR>

en: <FONT SIZE="4"><B>Helpful Resources</B></FONT><BR>	<A HREF="%s">Website</A><BR>	<A HREF="%s">Frequently Asked Questions</A><BR>	IRC Channel: #pidgin on irc.libera.chat<BR>	XMPP MUC: devel@conference.pidgin.im<BR><BR>
sl: <FONT SIZE="4"><B>Viri pomoči</B></FONT><BR>	<A HREF="%s">Spletno mesto</A><BR>	<A HREF="%s">Pogosto zastavljena vprašanja</A><BR>	Kanal IRC: #pidgin na irc.freenode.net<BR>	MUC XMPP: devel@conference.pidgin.im<BR><BR>

en: <font size="4"><b>Help from other Pidgin users</b></font> is available via <a href="https://discourse.imfreedom.org/c/support/">Discourse</a>. This is a <b>public</b> forum and an account is required to post new messages!<br/>This forum's primary language is <b>English</b>. You are welcome to post in another language, but the responses may be less helpful.<br/>
sl: <font size="4"><b>Pomoč drugih uporabnikov Pidgina</b></font> je na voljo prek <a href="https://discourse.imfreedom.org/c/support/">Discourse</a>. To je <b>javen</b> forum in za objavo novi sporočil je potreben račun! Glavni jezik tega seznama je <b>angleščina</b>. Vabimo vas, da objavite tudi v drugih jezikih, vendar bodo odgovori najbrž manj v pomoč.<br/>

en: About %s
sl: O programu %s

en: Build Information
sl: Informacije o gradnji

note: End of not to be translated section
en: %s Build Information
sl: Podatki o gradnji %s

en: Current Developers
sl: Trenutni razvijalci

en: Crazy Patch Writers
sl: Nori razvijalci obližev

en: Retired Developers
sl: Upokojeni razvijalci

en: Retired Crazy Patch Writers
sl: Upokojeni nori pisci obližev

en: %s Developer Information
sl: Podatki o razvijalcih %s

en: Current Translators
sl: Trenutni prevajalci

en: Past Translators
sl: Nekdanji prevajalci

en: %s Translator Information
sl: Podatki o prevajalcih %s

en: %s Plugin Information
sl: Podatki o vtičniku %s

en: Plugin Information
sl: Podatki o vtičniku

en: _Name
sl: _Ime

en: _Account
sl: _Račun

en: Get User Info
sl: Informacije o uporabniku

en: Please enter the username or alias of the person whose info you would like to view.
sl: Vnesite uporabniško ime ali psevdonim osebe, o kateri si želite ogledati podatke.

en: View User Log
sl: Prikaži uporabniški dnevnik

en: Alias Contact
sl: Psevdonim stika

en: Enter an alias for this contact.
sl: Vnesite psevdonim za ta stik.

en: Enter an alias for %s.
sl: Vnesite psevdonim za %s.

en: Alias Buddy
sl: Psevdonim prijatelja

en: Alias Chat
sl: Psevdonim pomenka

en: Enter an alias for this chat.
sl: Vnesite psevdonim za ta pomenek.

en: You are about to remove the contact containing %s and %d other buddy from your buddy list.  Do you want to continue? | You are about to remove the contact containing %s and %d other buddies from your buddy list.  Do you want to continue?
sl[0]: S seznama prijateljev boste odstranili stik, ki vsebuje %s in %d drugih prijateljev. Ali želite nadaljevati?
sl[1]: S seznama prijateljev boste odstranili stik, ki vsebuje %s in %d drugega prijatelja. Ali želite nadaljevati?
sl[2]: S seznama prijateljev boste odstranili stik, ki vsebuje %s in %d druga prijatelja. Ali želite nadaljevati?
sl[3]: S seznama prijateljev boste odstranili stik, ki vsebuje %s in %d druge prijatelje. Ali želite nadaljevati?

en: Remove Contact
sl: Odstrani stik

en: _Remove Contact
sl: _Odstrani stik

en: You are about to merge the group called %s into the group called %s. Do you want to continue?
sl: Skupino %s boste spojili v skupino %s. Ali želite nadaljevati?

en: Merge Groups
sl: Spoji skupine

en: _Merge Groups
sl: _Spoji skupine

en: You are about to remove the group %s and all its members from your buddy list.  Do you want to continue?
sl: S seznama prijateljev boste odstranili skupino %s. Ali želite nadaljevati?

en: Remove Group
sl: Odstrani skupino

en: _Remove Group
sl: _Odstrani skupino

en: You are about to remove %s from your buddy list.  Do you want to continue?
sl: Odstranili boste %s s seznama prijateljev. Ali želite nadaljevati?

en: Remove Buddy
sl: Odstrani prijatelja

en: _Remove Buddy
sl: _Odstrani prijatelja

en: You are about to remove the chat %s from your buddy list.  Do you want to continue?
sl: S seznama prijateljev boste odstranili pomenek %s. Ali želite nadaljevati?

en: Remove Chat
sl: Odstrani pomenek

en: _Remove Chat
sl: _Odstrani pomenek

en: Right-click for more unread messages...
sl: Za več neprebranih sporočil kliknite na desni miškin gumb ...

en: _Change Status
sl: Spre_meni stanje

en: Show Buddy _List
sl: Poka_ži seznam prijateljev

en: _Unread Messages
sl: _Neprebrana sporočila

en: New _Message...
sl: Novo s_poročilo ...

en: _Accounts
sl: _Računi

en: Plu_gins
sl: Vti_čniki

en: Pr_eferences
sl: _Nastavitve

en: Mute _Sounds
sl: _Utišaj zvoke

en: _Blink on New Message
sl: _Utripaj ob novem sporočilu

en: _Quit
sl: I_zhod

en: Not started
sl: Ni zagnano

en: <b>Receiving As:</b>
sl: <b>Sprejemam kot:</b>

en: <b>Receiving From:</b>
sl: <b>Sprejemam od:</b>

en: <b>Sending To:</b>
sl: <b>Pošiljam k:</b>

en: <b>Sending As:</b>
sl: <b>Pošiljam kot:</b>

en: There is no application configured to open this type of file.
sl: Za odpiranje datotek te vrste ni nastavljen noben program.

en: An error occurred while opening the file.
sl: Med odpiranjem datoteke je prišlo do napake.

en: Error launching %s: %s
sl: Napaka pri zagonu %s: %s

en: Error running %s
sl: Napaka pri uporabi %s

en: Process returned error code %d
sl: Proces je vrnil kodo napake %d

en: Filename:
sl: Datoteka:

en: Local File:
sl: Lokalna datoteka:

en: Speed:
sl: Hitrost:

en: Time Elapsed:
sl: Porabljen čas:

en: Time Remaining:
sl: Preostali čas:

en: Close this window when all transfers _finish
sl: Zapri to okno po zaključku _vseh prenosov

en: C_lear finished transfers
sl: _Počisti dokončane prenose

note: "Download Details" arrow
en: File transfer _details
sl: Po_drobnosti o prenosu

en: Paste as Plain _Text
sl: Prilepi kot navadno be_sedilo

en: _Reset formatting
sl: _Počisti oblikovanje

en: Disable _smileys in selected text
sl: Onemogoči _smejčke v izbranem besedilu

en: Hyperlink color
sl: Barva povezave

en: Color to draw hyperlinks.
sl: Barva za risanje povezav.

en: Hyperlink visited color
sl: Barva obiskane povezave

en: Color to draw hyperlink after it has been visited (or activated).
sl: Barva za izpis hiperpovezav, ko ste jih že obiskali (ali aktivirali).

en: Hyperlink prelight color
sl: Barva presvetljene povezave

en: Color to draw hyperlinks when mouse is over them.
sl: Barva za risanje povezav, ko je nad njimi miška.

en: Sent Message Name Color
sl: Ime barve poslanega sporočila

en: Color to draw the name of a message you sent.
sl: Barva za izris imena sporočila, ki ste ga poslali.

en: Received Message Name Color
sl: Ime barve prejetega sporočila

en: Color to draw the name of a message you received.
sl: Barva za izris imena sporočila, ki ste ga prejeli.

en: "Attention" Name Color
sl: Ime barve "Pozor"

en: Color to draw the name of a message you received containing your name.
sl: Barva za izris imena sporočila, ki ste ga prejeli in ki vsebuje vaše ime.

en: Action Message Name Color
sl: Ime barve sporočila dejanja

en: Color to draw the name of an action message.
sl: Barva izrisa imena na sporočilo dejanja.

en: Action Message Name Color for Whispered Message
sl: Ime barve sporočila dejanja za šepetano sporočilo

en: Color to draw the name of a whispered action message.
sl: Barva izrisa imena za šepetano sporočilo dejanja.

en: Whisper Message Name Color
sl: Barva imena šepetanega sporočila

en: Color to draw the name of a whispered message.
sl: Barva izrisa imena za šepetano sporočilo.

en: Typing notification color
sl: Barva obvestila o tipkanju

en: The color to use for the typing notification
sl: Barva pisave za obvestilo o tipkanju

en: Typing notification font
sl: Pisava obvestila o tipkanju

en: The font to use for the typing notification
sl: Pisava za obvestilo o tipkanju

en: Enable typing notification
sl: Omogoči obveščanje o tipkanju

en: <span size='larger' weight='bold'>Unrecognized file type</span>
    
    Defaulting to PNG.
sl: <span size='larger' weight='bold'>Neprepoznana vrsta datoteke</span>
    
    Uporabljena bo privzeta vrednost PNG.

en: <span size='larger' weight='bold'>Error saving image</span>
    
    %s
sl: <span weight="bold" size="larger">Napaka pri shranjevanju slike</span>
    
    %s

en: Save Image
sl: Shrani sliko

en: _Save Image...
sl: _Shrani sliko ...

en: _Add Custom Smiley...
sl: _Dodaj smejčka po meri ...

en: Select Font
sl: Nastavi pisavo

en: Select Text Color
sl: Nastavi barvo besedila

en: Select Background Color
sl: Nastavi barvo ozadja

en: _Description
sl: _Opis

en: Please enter the URL and description of the link that you want to insert. The description is optional.
sl: Vnesite URL in opis povezave, ki jo želite vstaviti. Opis ni obvezen.

en: Please enter the URL of the link that you want to insert.
sl: Vnesite URL povezave, ki jo želite vstaviti.

en: Insert Link
sl: Vstavi povezavo

en: _Insert
sl: _Vstavi

en: Failed to store image: %s
sl: Slike: %s ni mogoče shraniti.

en: Insert Image
sl: Vstavi sliko

en: This smiley is disabled because a custom smiley exists for this shortcut:
     %s
sl: Ta smejček je onemogočen, ker za to kombinacijo tipk obstaja smejček po meri:
     %s

en: Smile!
sl: Nasmeh!

en: _Manage custom smileys
sl: _Upravljaj s smejčki po meri

en: This theme has no available smileys.
sl: Ta tema nima smejčkov.

en: _Font
sl: _Pisava

en: Group Items
sl: Združi

en: Ungroup Items
sl: Razdruži

en: Bold
sl: Krepko

en: Italic
sl: Ležeče

en: Underline
sl: Podčrtano

en: Strikethrough
sl: Prečrtano

en: Increase Font Size
sl: Povečaj pisavo

en: Decrease Font Size
sl: Pomanjšaj pisavo

en: Font Face
sl: Vrsta pisave

en: Foreground Color
sl: Barva ospredja

en: Reset Formatting
sl: Ponastavi oblikovanje

en: Insert IM Image
sl: Vstavi sliko IM

en: Insert Smiley
sl: Vstavi smejčka

en: Send Attention
sl: Pošlji pozornost

en: <b>_Bold</b>
sl: <b>_Krepko</b>

en: <i>_Italic</i>
sl: <i>_Ležeče</i>

en: <u>_Underline</u>
sl: <u>Pod_črtano</u>

en: <span strikethrough='true'>Strikethrough</span>
sl: <span strikethrough='true'>Prečrtano</span>

en: <span size='larger'>_Larger</span>
sl: <span size="larger">_Večje</span>

en: _Normal
sl: _Navadna

en: <span size='smaller'>_Smaller</span>
sl: <span size='smaller'>_Manjše</span>

note: If we want to show the formatting for the following items, we would * need to update them when formatting changes. The above items don't need * no updating nor nothin'
en: _Font face
sl: V_rsta pisave

en: Foreground _color
sl: Barva o_spredja

en: Bac_kground color
sl: Barva o_zadja

en: _Image
sl: Sl_ika

en: _Link
sl: P_ovezava

en: _Horizontal rule
sl: _Vodoravna črta

en: _Smile!
sl: _Nasmeh!

en: _Attention!
sl: _Pozor!

en: Log Deletion Failed
sl: Brisanje dnevnika ni uspelo

en: Check permissions and try again.
sl: Preveri dovoljenja in poskusi znova.

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation with %s which started at %s?
sl: Ste prepričani, da želite povsem izbrisati dnevnik klepeta z %s, ki se je pričel ob %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation in %s which started at %s?
sl: Ste prepričani, da želite povsem izbrisati dnevnik klepeta v %s, ki se je pričel ob %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the system log which started at %s?
sl: Ste prepričani, da želite povsem izbrisati sistemski dnevnik, ki se je pričel ob %s?

en: Delete Log?
sl: Želite izbrisati dnevnik?

en: Delete Log...
sl: Izbriši dnevnik ...

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation in %s on %s</span>
sl: <span weight="bold" size="larger">Pogovor s/z %s o %s</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation with %s on %s</span>
sl: <span weight="bold" size="larger">Pogovor s/z %s glede %s</span>

note: Steal the "HELP" response and use it to trigger browsing to the logs folder
en: _Browse logs folder
sl: _Prebrskaj mapo dnevnikov

en: %s %s. Try `%s -h' for more information.
sl: %s %s. Poskusite `%s -h' za več informacij.

en: Usage: %s [OPTION]...
sl: Uporaba: %s [MOŽNOST]...

en: DIR
sl: MAPA

en: use DIR for config files
sl: uporabi DIR za prilagoditvene datoteke

en: print debugging messages to stdout
sl: natisni sporočila za razhroščevanje na stdout

en: force online, regardless of network status
sl: vsili povezanost, ne glede na stanje omrežja

en: display this help and exit
sl: prikaži to besedilo pomoči in ustavi program

en: allow multiple instances
sl: dovoli več hkratnih prijav

en: don't automatically login
sl: ne prijavi se samodejno

en: NAME
sl: IME

en: enable specified account(s) (optional argument NAME
                          specifies account(s) to use, separated by commas.
                          Without this only the first account will be enabled).
sl: omogoči naveden(e) račun(e) (neobvezen argument IME
                          določa račune, ki naj bodo uporabljeni, ločene z vejicami;
                          brez tega bo omogočen le prvi račun)

en: X display to use
sl: Zaslon X, ki naj bo uporabljen

en: display the current version and exit
sl: Prikaži trenutno različico in zapri program

en: %s %s has segfaulted and attempted to dump a core file.
    This is a bug in the software and has happened through
    no fault of your own.
    
    If you can reproduce the crash, please notify the developers
    by reporting a bug at:
    %ssimpleticket/
    
    Please make sure to specify what you were doing at the time
    and post the backtrace from the core file.  If you do not know
    how to get the backtrace, please read the instructions at
    %swiki/GetABacktrace
sl: Program %s %s se je sesul in pri tem shranil pomnilniški izmet.
    Gre za hrošča v programski opremi in za to niste krivi sami.
    
    Če lahko ponovite korake, ki privedejo do sesutja, prosimo,
    obvestite razvijalce s poročilom o hrošču na naslovu:
    %ssimpleticket/
    
    Ne pozabite navesti, kaj ste takrat počeli,
    objavite tudi izsledek iz datoteke pomnilniškega izmeta (core).
    Če ne veste, kako pridobiti izsledek, si preberite navodila na naslovu
    %swiki/GetABacktrace

en: Exiting because another libpurple client is already running.
sl: Program se bo zaprl, ker je že zagnan drug odjemalec libpurple.

en: _Media
sl: _Mediji

en: _Hangup
sl: Odlo_ži

en: Media error
sl: Napaka medija

en: %s wishes to start an audio/video session with you.
sl: %s želi z vami začeti zvočno/video sejo.

en: %s wishes to start a video session with you.
sl: %s želi z vami začeti video sejo.

en: Incoming Call
sl: Dohodni klic

note: Translators note: These are the letters on the keys of a numeric keypad; translate according to the tables in §7 of ETSI ES 202 130: http://webapp.etsi.org/WorkProgram/Report_WorkItem.asp?WKI_ID=11730 Letters on the '2' key of a numeric keypad
en: ABC
sl: ABCČ

note: Letters on the '7' key of a numeric keypad
en: PQRS
sl: PQRSŠ

note: Letters on the '9' key of a numeric keypad
en: WXYZ
sl: WXYZŽ

en: _Hold
sl: _Zadrži

en: _Pause
sl: _Premor

en: _Mute
sl: _Nemo

en: %s has %d new message. | %s has %d new messages.
sl[0]: %s ima %d novih sporočil.
sl[1]: %s ima %d novo sporočilo.
sl[2]: %s ima %d novi sporočili.
sl[3]: %s ima %d nova sporočila.

en: <b>%d new email.</b> | <b>%d new emails.</b>
sl[0]: <b>Imate %d novih e-sporočil.</b>
sl[1]: <b>Imate %d novo e-sporočilo.</b>
sl[2]: <b>Imate %d novi e-sporočili.</b>
sl[3]: <b>Imate %d nova e-sporočila.</b>

en: The browser command "%s" is invalid.
sl: Ukaz brskalnika "%s" ni veljaven.

en: Unable to open URL
sl: Ni bilo mogoče odprti URL

en: Error launching "%s": %s
sl: Napaka pri zagonu "%s": %s

en: The 'Manual' browser command has been chosen, but no command has been set.
sl: Vašega brskalnika ni bilo mogoče zagnati, ker ste v nastavitvah izbrali poljuben brskalnik, a niste nastavili ukaza.

en: Unable to open URL: the 'Manual' browser command seems invalid.
sl: URL ni mogoče odpreti: ukaz brskalnika 'Ročno' se zdi neveljaven.

en: No message
sl: Ni sporočil

en: Open All Messages
sl: Odpri vsa sporočila

en: <span weight="bold" size="larger">You have mail!</span>
sl: <span weight="bold" size="larger">Dobili ste pošto!</span>

en: New Pounces
sl: Nova opozorila prijatelja

note: Translators: Make sure you translate "Dismiss" differently than "close"!  This string is used in the "You have pounced" dialog that appears when one of your Buddy Pounces is triggered.  In this context "Dismiss" means "I acknowledge that I've seen that this pounce was triggered--remove it from this 
en: Dismiss
sl: Opusti

en: <span weight="bold" size="larger">You have pounced!</span>
sl: <span weight="bold" size="larger">Dobili ste opozorilo prijatelja!</span>

en: The following plugins will be unloaded.
sl: Odloženi bodo naslednji vtičniki.

en: Multiple plugins will be unloaded.
sl: Odloženih bo več vtičnikov.

en: Unload Plugins
sl: Odloži vtičnike

en: Could not unload plugin
sl: Vtičnika ni mogoče odložiti

en: The plugin could not be unloaded now, but will be disabled at the next startup.
sl: Vtičnika zdaj ni mogoče odložiti, vendar bo ob naslednjem zagonu programa onemogočen.

en: <span foreground="red" weight="bold">Error: %s
    Check the plugin website for an update.</span>
sl: <span foreground="#ff0000" weight="bold">Napaka: %s
    Preverite spletno stran vtičnika za posodobitev.</span>

en: Author
sl: Avtor

en: <b>Written by:</b>
sl: <b>Spisal:</b>

en: <b>Web site:</b>
sl: <b>Spletni naslov:</b>

en: <b>Filename:</b>
sl: <b>Datoteka:</b>

en: Configure Pl_ugin
sl: _Nastavi vtičnik

en: <b>Plugin Details</b>
sl: <b>Podrobnosti o vtičniku</b>

en: Select a file
sl: Izberi datoteko

en: Modify Buddy Pounce
sl: Spremeni opozorilo prijatelja

en: _Account:
sl: _Račun:

en: _Buddy name:
sl: _Ime prijatelja:

en: Si_gns on
sl: _prijavi

en: Signs o_ff
sl: _odjavi

en: Goes a_way
sl: postane od_soten

en: Ret_urns from away
sl: _vrne

en: Becomes _idle
sl: postane _nedejaven

en: Is no longer i_dle
sl: ni ve_č nedejaven.

en: Starts _typing
sl: začne _tipkati

en: P_auses while typing
sl: Premor med _tipkanjem

en: Stops t_yping
sl: _preneha tipkati

en: Sends a _message
sl: Pošlje spo_ročilo

en: Ope_n an IM window
sl: Odpri no_vo sporočilno okno

en: _Pop up a notification
sl: _Prikaži obvestilo

en: Send a _message
sl: Pošlji spo_ročilo

en: E_xecute a command
sl: Izvr_ši ukaz

en: P_lay a sound
sl: Pre_dvajaj zvok

en: Brows_e...
sl: Pre_rskaj ...

en: Br_owse...
sl: Preb_rskaj ...

en: Pre_view
sl: Pred_ogled

en: P_ounce only when my status is not Available
sl: _Opozori le tedaj, ko nisem na voljo

en: _Recurring
sl: Ponavl_jajoč

en: Pounce Target
sl: Tarča opozorila

en: Started typing
sl: Začel je tipkati

en: Paused while typing
sl: Postal je med tipkanjem

en: Signed on
sl: Prijavil se je

en: Returned from being idle
sl: Postal je spet dejaven

en: Returned from being away
sl: Vrnil se je iz odsotnosti

en: Stopped typing
sl: Prenehal je tipkati

en: Signed off
sl: Odjavil se je

en: Became idle
sl: Postal je nedejaven

en: Went away
sl: Odšel je

en: Sent a message
sl: Poslal je sporočilo

en: Unknown.... Please report this!
sl: Neznano ... Poročajte o tem!

en: (Custom)
sl: (po meri)

en: Penguin Pimps
sl: Pingvinske ikone (Penguin Pimps)

en: The default Pidgin sound theme
sl: Privzeta zvočna tema za Pidgin

en: The default Pidgin buddy list theme
sl: Privzeta tema seznama prijateljev Pidgin

en: The default Pidgin status icon theme
sl: Privzeta tema ikon stanja za Pidgin

en: Theme failed to unpack.
sl: Teme ni mogoče razpakirati.

en: Theme failed to load.
sl: Tema se ni naložila.

en: Theme failed to copy.
sl: Teme ni mogoče kopirati.

en: Theme Selections
sl: Izbire tem

note: Instructions
en: Select a theme that you would like to use from the lists below.
    New themes can be installed by dragging and dropping them onto the theme list.
sl: S spodnjega seznama izberite temo, ki jih želite uporabljati.
    Nove teme lahko namestite, če jih povlečete in spustite na seznam tem.

en: Buddy List Theme:
sl: Tema seznama prijateljev:

en: Status Icon Theme:
sl: Tema ikon stanja:

en: Sound Theme:
sl: Zvočna tema:

en: Smiley Theme:
sl: Teme za smejčke:

en: Keyboard Shortcuts
sl: Tipke za bližnjice

en: Cl_ose conversations with the Escape key
sl: _Zapri pomenke s tipko Esc

note: System Tray
en: System Tray Icon
sl: Ikona na pladnju

en: _Show system tray icon:
sl: _Pokaži sistemsko ikono na pladnju:

en: On unread messages
sl: ob neprebranih sporočilih

en: Conversation Window
sl: Okno pogovora

en: _Hide new IM conversations:
sl: Skrij nove po_govore IM:

en: When away
sl: ob odsotnosti

en: Minimi_ze new conversation windows
sl: Poman_jšaj pogovorna okna

note: All the tab options!
en: Tabs
sl: Zavihki

en: Show IMs and chats in _tabbed windows
sl: Pokaži pogovore v _oknih z zavihki

en: Show close b_utton on tabs
sl: Pokaži gu_mb 'Zapri' na zavihkih

en: _Placement:
sl: _Postavitev:

en: Top
sl: zgoraj

en: Bottom
sl: spodaj

en: Left
sl: na levi

en: Right
sl: na desni

en: Left Vertical
sl: levo navpično

en: Right Vertical
sl: desno navpično

en: N_ew conversations:
sl: _Novi pogovori:

en: Show _formatting on incoming messages
sl: Pokaži _oblikovanje v dohodnih sporočilih

en: Close IMs immediately when the tab is closed
sl: Zapri sporočila takoj, ko je zaprt zavihek.

en: Show _detailed information
sl: Pokaži _podrobne podatke

en: Enable buddy ic_on animation
sl: _Omogoči animacijo ikon prijateljev

en: _Notify buddies that you are typing to them
sl: O_bvesti prijatelje, da jim pišem

en: Highlight _misspelled words
sl: _Obarvaj nepravilno črkovane besede

en: Use smooth-scrolling
sl: Uporabi animirano drsenje

en: F_lash window when IMs are received
sl: Utripaj z _oknom, ko prispe novo sporočilo

en: Resize incoming custom smileys
sl: Spremeni velikost dohodnih smejčkov po meri

en: Maximum size:
sl: Največja velikost:

en: Minimum input area height in lines:
sl: Najmanjša višina vnosne površine v vrsticah:

en: Font
sl: Pisava

en: Use font from _theme
sl: Uporabi pisavo iz _teme

en: Conversation _font:
sl: _Pisava pogovora:

en: Default Formatting
sl: Privzeto oblikovanje

en: This is how your outgoing message text will appear when you use protocols that support formatting.
sl: Tako bo videti besedilo vašega odhodnega sporočila, če uporabljate protokole, ki podpirajo oblikovanje.

en: Cannot start proxy configuration program.
sl: Konfiguracijskega programa za posredovalni strežnik ni mogoče zagnati.

en: Cannot start browser configuration program.
sl: Konfiguracijskega programa brskalnika ni mogoče zagnati.

en: Use _automatically detected IP address: %s
sl: Uporabi _samozaznani naslov IP: %s

en: IP Address
sl: Naslov IP

en: ST_UN server:
sl: Strežnik ST_UN:

en: <span style="italic">Example: stunserver.org</span>
sl: <span style="italic">Primer: stunserver.org</span>

en: Public _IP:
sl: Javni _IP:

en: Ports
sl: Vrata

en: _Enable automatic router port forwarding
sl: _Omogoči samodejno prepošiljanje vrat usmerjevalnika

en: _Manually specify range of ports to listen on:
sl: _Ročno določi obseg vrat za poslušanje:

en: _Start:
sl: _Začetek:

en: _End:
sl: _Konec:

note: TURN server
en: Relay Server (TURN)
sl: Relejski strežnik (TURN)

en: _TURN server:
sl: Strežnik _TURN:

en: _UDP Port:
sl: Vrata _UDP:

en: T_CP Port:
sl: Vrata T_CP:

en: Use_rname:
sl: Upo_rabniško ime:

en: Pass_word:
sl: Ges_lo:

note: Do not move the line below.  Code below expects gnome-open to be in * this list immediately after xdg-open!
en: Desktop Default
sl: Privzeto za namizje

en: GNOME Default
sl: Privzeto za GNOME

en: Manual
sl: Ročni

en: Browser Selection
sl: Izbira brskalnika

en: Browser preferences are configured in GNOME preferences
sl: Nastavitve brskalnika določite v nastavitvah GNOME

en: <b>Browser configuration program was not found.</b>
sl: <b>Konfiguracijskega programa brskalnika ni mogoče najti.</b>

en: Configure _Browser
sl: Prilagodi _brskalnik

en: _Browser:
sl: _Brskalnik:

en: _Open link in:
sl: _Odpri povezavo v:

en: Browser default
sl: Privzeto za brskalnik

en: Existing window
sl: Obstoječe okno

en: New tab
sl: Nov zavihek

en: _Manual:
    (%s for URL)
sl: _Ročno:
    (%s namesto URL)

en: Proxy Server
sl: Posredovalni strežnik

en: Proxy preferences are configured in GNOME preferences
sl: Nastavitve posredovalnega strežnika določite v nastavitvah GNOME

en: <b>Proxy configuration program was not found.</b>
sl: <b>Konfiguracijskega programa posredovalnega strežnika ni mogoče najti.</b>

en: Configure _Proxy
sl: Prilagodi po_sredovalni strežnik

note: This is a global option that affects SOCKS4 usage even with * account-specific proxy settings
en: Use remote _DNS with SOCKS4 proxies
sl: Uporabi oddaljeni _DNS s posredovalnimi strežniki SOCKS4

en: Proxy t_ype:
sl: Vrsta posredovalnega s_trežnika:

en: No proxy
sl: brez posredovalnega strežnika

en: P_ort:
sl: _Vrata:

en: User_name:
sl: _Uporabniško ime:

en: Log _format:
sl: Oblika _dnevnika:

en: Log all _instant messages
sl: Shranjuj vsa _neposredna sporočila

en: Log all c_hats
sl: Shranjuj vse po_menke

en: Log all _status changes to system log
sl: Beleži vse spremembe _stanja v sistemski dnevnik

en: Sound Selection
sl: Izbira zvoka

en: Quietest
sl: najtišje

en: Quieter
sl: tišje

en: Quiet
sl: tiho

en: Loud
sl: glasno

en: Louder
sl: glasneje

en: Loudest
sl: najglasneje

en: _Method:
sl: _Način:

en: Console beep
sl: Pisk

en: No sounds
sl: Nemo

en: Sound c_ommand:
    (%s for filename)
sl: Ukaz za _zvok:
    (%s namesto datoteke)

en: M_ute sounds
sl: _Utišaj zvoke

en: Sounds when conversation has _focus
sl: Zvok, ko pogovorno okno dobi _pozornost

en: _Enable sounds:
sl: _Omogoči zvoke:

en: V_olume:
sl: _Glasnost:

en: Play
sl: Predvajaj

en: _Browse...
sl: Pre_brskaj ...

en: _Reset
sl: _Ponastavi

en: _Report idle time:
sl: _Poročaj o času odsotnosti:

en: Based on keyboard or mouse use
sl: glede na rabo tipkovnice ali miške

en: _Minutes before becoming idle:
sl: Število _minut pred nedejavnostjo:

en: Change to this status when _idle:
sl: Spremeni stanje ob _nedejavnosti:

en: _Auto-reply:
sl: _Samodejni odziv

en: When both away and idle
sl: ob odsotnosti in nedejavnosti

note: Signon status stuff
en: Status at Startup
sl: Stanje ob zagonu

en: Use status from last _exit at startup
sl: Ob zagonu uporabi stanje ob zadnjem _izhodu

en: Status to a_pply at startup:
sl: Stanje ob _zagonu:

en: DROP
sl: VRZI DOL

en: Silence threshold: %d%%
sl: Prag tišine: %d%%

en: Volume:
sl: Glasnost:

en: Test Audio
sl: Preizkusi zvok

en: Test Video
sl: Preizkusi video

en: _Device
sl: _Naprava

en: Audio
sl: Zvok

en: Input
sl: Vhod

en: Output
sl: Izhod

en: Interface
sl: Vmesnik

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Status / Idle
sl: Stanje / Nedejaven

en: Themes
sl: Teme

en: Voice/Video
sl: Zvok/video

en: Allow all users to contact me
sl: Dovoli vsem uporabnikom, da stopijo v stik z mano

en: Allow only the users on my buddy list
sl: Dovoli le uporabnikom na mojem seznamu prijateljev

en: Allow only the users below
sl: Dovoli samo spodnjim uporabnikom

en: Block all users
sl: Zavrni vse uporabnike

en: Block only the users below
sl: Zavrni samo uporabnike spodaj

en: Privacy
sl: Zasebnost

en: Changes to privacy settings take effect immediately.
sl: Spremembe nastavitev o zasebnosti stopijo v veljavo takoj.

en: Set privacy for:
sl: Nastavi zasebnost za:

note: Remove All button
en: Remove Al_l
sl: Odstrani vs_e

en: Permit User
sl: Dovoli uporabniku

en: Type a user you permit to contact you.
sl: Vpišite uporabnika, ki mu želiš dovoliti, da stopi v stik z vami.

en: Please enter the name of the user you wish to be able to contact you.
sl: Prosim vnesite ime uporabnika, ki mu želite omogočiti, da stopi v stik z vami

en: _Permit
sl: _Dovoli

en: Allow %s to contact you?
sl: Dovoli %s, da stopi v stik z vami?

en: Are you sure you wish to allow %s to contact you?
sl: Ste prepričani, da želite dovoliti %s, da stopi v stik z vami?

en: Block User
sl: Zavrni uporabnika

en: Type a user to block.
sl: Vpišite uporabnika, ki ga želite zavrniti.

en: Please enter the name of the user you wish to block.
sl: Vnesite ime uporabnika, ki ga želite zavrniti.

en: Block %s?
sl: Zavrnem %s?

en: Are you sure you want to block %s?
sl: Ste prepričani, da želite zavrniti %s?

en: Apply
sl: Uporabi

en: That file already exists
sl: Datoteka že obstaja

en: Would you like to overwrite it?
sl: Ali jo želite prepisati?

en: Overwrite
sl: Prepiši

en: Choose New Name
sl: Izberite novo ime

en: Select Folder...
sl: Izberite mapo ...

en: Screen share error
sl: Napaka pri skupni rabi zaslona

en: Test image
sl: Preizkusna slika

en: Select window
sl: Izberite okno

en: Use monitor
sl: Uporabi monitor

en: Unknown output
sl: Neznani izhod

en: _Add
sl: _Dodaj

note: list button
en: _Get List
sl: _Dobi seznam

note: add button
en: _Add Chat
sl: _Dodaj pomenek

en: Are you sure you want to delete the selected saved statuses?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati izbrana shranjena stanja?

note: Use button
en: _Use
sl: _Uporabi

en: Title already in use.  You must choose a unique title.
sl: Naziv je že v uporabi. Prosimo, izberite drug naziv.

en: Different
sl: Razno

en: _Title:
sl: _Naziv:

en: _Status:
sl: _Stanje:

note: Different status message expander
en: Use a _different status for some accounts
sl: Za nekatere račune uporabi _različno stanje

note: Save and Use button
en: Sa_ve and Use
sl: Shra_ni in uporabi

en: Status for %s
sl: Stanje za %s

en: A custom smiley for '%s' already exists.  Please use a different shortcut.
sl: Smejček po meri za '%s' že obstaja. Navedite druge tipke za bližnjico.

en: Custom Smiley
sl: Smejček po meri

en: Duplicate Shortcut
sl: Podvojena tipka za bližnjico

en: Edit Smiley
sl: Uredi smejčka

en: Add Smiley
sl: Dodaj smejčka

en: _Image:
sl: Sl_ika:

note: Shortcut text
en: S_hortcut text:
sl: _Besedilo za bližnjico:

en: Smiley
sl: Smejček

en: Shortcut Text
sl: Besedilo za bližnjico

en: Custom Smiley Manager
sl: Upravitelj smejčkov po meri

en: Select Buddy Icon
sl: Izberite ikono prijatelja

en: Click to change your buddyicon for this account.
sl: Kliknite, če želite za ta račun spremeniti ikono prijatelja.

en: Click to change your buddyicon for all accounts.
sl: Kliknite, če želite za vse račune spremeniti ikono prijatelja.

en: Waiting for network connection
sl: Čakanje na omrežno povezavo

en: New status...
sl: Novo stanje ...

en: Saved statuses...
sl: Shranjena stanja ...

en: Status Selector
sl: Izbirnik stanja

en: The following error has occurred loading %s: %s
sl: Pri odpiranju %s je prišlo do neznane napake: %s

en: Failed to load image
sl: Slike ni mogoče odpreti

en: Cannot send folder %s.
sl: Ni mogoče poslati mape %s.

en: %s cannot transfer a folder. You will need to send the files within individually.
sl: Mape %s ni mogoče prenesti. Datoteke boste morali poslati posamično.

en: You have dragged an image
sl: Povlekli ste sliko

en: You can send this image as a file transfer, embed it into this message, or use it as the buddy icon for this user.
sl: To sliko lahko pošljete kot datoteko, jo vključite v to sporočilo ali uporabite kot ikono za tega uporabnika.

en: Set as buddy icon
sl: Nastavi kot ikono prijatelja

en: Send image file
sl: Pošlji slikovno datoteko

en: Insert in message
sl: Vstavi v sporočilo

en: Would you like to set it as the buddy icon for this user?
sl: Jo želite nastaviti za ikono prijatelja?

en: You can send this image as a file transfer, or use it as the buddy icon for this user.
sl: To sliko lahko pošljete kot datoteko ali uporabite kot ikono za tega uporabnika.

en: You can insert this image into this message, or use it as the buddy icon for this user
sl: To sliko lahko vstavite v to sporočilo ali pa jo uporabite kot ikono prijatelja za tega prijatelja

note: I don't know if we really want to do anything here.  Most of * the desktop item types are crap like "MIME Type" (I have no * clue how that would be a desktop item) and "Comment"... * nothing we can really send.  The only logical one is * "Application," but do we really want to send a binary and * no
en: Cannot send launcher
sl: Ni mogoče poslati zaganjalnika

en: You dragged a desktop launcher. Most likely you wanted to send the target of this launcher instead of this launcher itself.
sl: Povlekli ste namizni zaganjalnik. Najverjetneje ste želeli namesto samega zaganjalnika poslati tisto, na kar ta zaganjalnik kaže.

en: <b>File:</b> %s
    <b>File size:</b> %s
    <b>Image size:</b> %dx%d
sl: <b>Datoteka:</b> %s
    <b>Velikost:</b> %s
    <b>Velikost slike:</b> %dx%d

note: Label
en: Buddy Icon
sl: Ikona prijatelja

en: The file '%s' is too large for %s.  Please try a smaller image.
sl: Datoteka '%s' je prevelika za %s.  Prosimo, poskusite z manjšo sliko.

en: Icon Error
sl: Napaka ikone

en: Could not set icon
sl: Ikone ni mogoče nastaviti

en: _Open Link
sl: _Odpri povezavo

en: _Copy Link Location
sl: _Kopiraj lokacijo povezave

en: _Copy Email Address
sl: _Kopiraj naslov e-pošte

en: _Open File
sl: _Odpri datoteko

en: Open _Containing Directory
sl: Odpri v_sebujočo mapo

en: Save File
sl: Shrani datoteko

en: _Play Sound
sl: _Predvajaj zvok

en: _Save File
sl: _Shrani datoteko

en: Do you really want to clear?
sl: Ste prepričani, da želite počistiti?

en: Select color
sl: Izberite barvo

en: _Alias
sl: Psev_donim

en: Close _tabs
sl: Zapri _zavihke

en: _Get Info
sl: _Informacije

en: _Invite
sl: Povab_i

en: _Modify...
sl: _Spremeni ...

en: _Add...
sl: _Dodaj ...

en: _Open Mail
sl: _Odpri pošto

en: _Edit
sl: _Uredi

en: Pidgin Tooltip
sl: Namig Pidgin

en: Pidgin smileys
sl: Smejčki Pidgin

en: none
sl: brez

en: Selecting this disables graphical emoticons.
sl: S to izbiro onemogočite grafične smejčke.

en: Small
sl: Manjše

en: Smaller versions of the default smileys
sl: Manjše različice privzetih smejčkov

en: Response Probability:
sl: Verjetnost odgovora:

en: Statistics Configuration
sl: Prilagoditev statistike

note: msg_difference spinner
en: Maximum response timeout:
sl: Največji časovni zamik odziva:

en: minutes
sl: minut

note: last_seen spinner
en: Maximum last-seen difference:
sl: Največja razlika nazadnje-viden:

note: threshold spinner
en: Threshold:
sl: Prag:

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Contact Availability Prediction
sl: Napoved dosegljivosti stika

note: *< name *< version
en: Contact Availability Prediction plugin.
sl: Vtičnik za napovedovanje dosegljivosti stika.

note: *  summary
en: Displays statistical information about your buddies' availability
sl: Prikaže statistične podatke o dostopnosti vašega prijatelja

en: Buddy is idle
sl: Prijatelj je nedejaven

en: Buddy is away
sl: Prijatelj je odsoten

en: Buddy is "extended" away
sl: Prijatelj je "podaljšano" odsoten

note: Not used yet.
en: Buddy is mobile
sl: Prijatelj je mobilen

en: Buddy is offline
sl: Prijatelj ni na zvezi

en: Point values to use when...
sl: Vrednosti točk, ko ...

en: The buddy with the <i>largest score</i> is the buddy who will have priority in the contact.
sl: Prijatelj z <i>največjim rezultatom</i> je tisti, ki bo imel prioriteto pri stiku.

en: Use last buddy when scores are equal
sl: Uporabi zadnjega prijatelja, ko so rezultati poravnani

en: Point values to use for account...
sl: Vrednosti točk za račun ...

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Contact Priority
sl: Prednost stika

note: *< name *< version *< summary
en: Allows for controlling the values associated with different buddy states.
sl: Omogoča nastavljanje vrednosti, povezanih z različnimi stanji prijateljev.

note: *< description
en: Allows for changing the point values of idle/away/offline states for buddies in contact priority computations.
sl: Omogoča nastavljanje vrednosti točk pri računanju prednosti stikov za stanja prijateljev nedejaven/odsoten/ni na zvezi.

en: Conversation Colors
sl: Barve pogovora

en: Customize colors in the conversation window
sl: Prilagodi barve v oknu pogovora

en: Error Messages
sl: Sporočila o napaki

en: Highlighted Messages
sl: Poudarjena sporočila

en: System Messages
sl: Sistemska sporočila

en: Sent Messages
sl: Poslana sporočila

en: Received Messages
sl: Prejeta sporočila

en: Select Color for %s
sl: Nastavite barvo za %s

en: General
sl: Splošno

en: Ignore incoming format
sl: Prezri dohodno obliko

en: Apply in Chats
sl: Uporabi pri klepetih

en: Apply in IMs
sl: Uporabi pri sporočilih

note: Note to translators: The string "Enter an XMPP Server" is asking the user to type the name of an XMPP server which will then be queried
en: Server name request
sl: Zahteva po imenu strežnika

en: Enter an XMPP Server
sl: Vnesite strežnik XMPP

en: Select an XMPP server to query
sl: Izberite strežnik XMPP za poizvedbo

en: Find Services
sl: Najdi storitve

en: Add to Buddy List
sl: Dodaj na seznam prijateljev

en: Gateway
sl: Prehod

en: Directory
sl: Imenik

en: PubSub Collection
sl: Zbirka PubSub

en: PubSub Leaf
sl: List PubSub

en: Other
sl: Drugo

en: 
    <b>Description:</b>
sl: 
    <b>Opis:</b>

note: Create the window.
en: Service Discovery
sl: Odkrivanje storitev

en: _Browse
sl: Pre_brskaj

en: Server does not exist
sl: Strežnik ne obstaja

en: Server does not support service discovery
sl: Strežnik ne podpira odkrivanja storitev

en: XMPP Service Discovery
sl: Odkrivanje storitev XMPP

en: Allows browsing and registering services.
sl: Dovoljuje brskanje in registracijo storitev.

en: This plugin is useful for registering with legacy transports or other XMPP services.
sl: Ta vtičnik je uporaben za registriranje z opuščenimi prenosi ali drugimi storitvami XMPP.

en: By conversation count
sl: Po številu pomenkov

en: Conversation Placement
sl: Postavitev pomenkov

note: Translators: "New conversations" should match the text in the preferences dialog and "By conversation count" should be the same text used above
en: Note: The preference for "New conversations" must be set to "By conversation count".
sl: Opomba: Nastavitev za "Nove pomenke" mora biti nastavljena na "Po številu pomenkov".

en: Number of conversations per window
sl: Število pomenkov v oknu

en: Separate IM and Chat windows when placing by number
sl: Pri postavitvi po številu loči okna za klepet in zasebni pomenek

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: ExtPlacement
sl: Postavitev

note: *< name *< version
en: Extra conversation placement options.
sl: Dodatne možnosti postavitve pomenka.

note: *< summary *  description
en: Restrict the number of conversations per windows, optionally separating IMs and Chats
sl: Omeji število pomenkov po oknih z možnostjo ločitve oken za klepet in zasebni pomenek

note: Configuration frame
en: Mouse Gestures Configuration
sl: Nastavitve gest miške

en: Middle mouse button
sl: Srednja miškina tipka

en: Right mouse button
sl: Desna miškina tipka

note: "Visual gesture display" checkbox
en: _Visual gesture display
sl: _Viden prikaz gest

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Mouse Gestures
sl: Miškine geste

note: *< name *< version *  summary
en: Provides support for mouse gestures
sl: Omogoča podporo za geste miške

note: *  description
en: Allows support for mouse gestures in conversation windows. Drag the middle mouse button to perform certain actions:
     • Drag down and then to the right to close a conversation.
     • Drag up and then to the left to switch to the previous conversation.
     • Drag up and then to the right to switch to the next conversation.
sl: Omogoča podporo za geste miške v pogovornih oknih. Povlecite s srednjo miškino tipko, da storite naslednje:
     • Povlecite navzdol in zatem desno, da končate pogovor.
     • Povlecite navzgor in zatem levo, da se vrnete k prejšnjemu pogovoru.
     Povlecite navzgor in zatem desno, da se premaknete k naslednjemu pogovoru.

en: Instant Messaging
sl: Neposredno sporočanje

note: Add the label.
en: Select a person from your address book below, or add a new person.
sl: Izberite osebo iz vašega adresarja spodaj ali dodajte novo.

en: Group:
sl: Skupina:

note: "New Person" button
en: New Person
sl: Nova oseba

note: "Select Buddy" button
en: Select Buddy
sl: Izberi prijatelja

note: Add the label.
en: Select a person from your address book to add this buddy to, or create a new person.
sl: Izberite osebo iz vašega adresarja, ki ji želite dodati tega prijatelja, ali ustvarite novo osebo.

note: Add the expander
en: User _details
sl: Podrobnosti _o uporabniku

note: "Associate Buddy" button
en: _Associate Buddy
sl: Pridruži prijatelj_a

en: Unable to send email
sl: E-sporočila ni mogoče poslati.

en: The evolution executable was not found in the PATH.
sl: Izvršilne datoteke Evolution ni v POTI.

en: An email address was not found for this buddy.
sl: Za tega prijatelja e-naslova ni mogoče najti.

en: Add to Address Book
sl: Dodaj v adresar

en: Send Email
sl: Pošlji e-sporočilo

note: Configuration frame
en: Evolution Integration Configuration
sl: Nastavitve integracije z Evolutionom

note: Label
en: Select all accounts that buddies should be auto-added to.
sl: Izberite vse račune, katerim naj se samodejno dodajo prijatelji.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Evolution Integration
sl: Integracija z Evolutionom

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides integration with Evolution.
sl: Omogoča integracijo z Evolutionom.

en: Please enter the person's information below.
sl: Spodaj vnesite podatke o osebi.

en: Please enter the buddy's username and account type below.
sl: Spodaj vnesite prijateljevo uporabniško ime in vrsto računa.

en: Account type:
sl: Vrsta računa:

note: Optional Information section
en: Optional information:
sl: Dodatne informacije:

en: First name:
sl: Ime:

en: Last name:
sl: Priimek:

en: Email:
sl: E-pošta:

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: GTK Signals Test
sl: Preskus signalov GTK

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Test to see that all ui signals are working properly.
sl: Preveri pravilnost delovanja vseh signalov uporabniškega vmesnika.

en: 
    <b>Buddy Note</b>: %s
sl: 
    <b>Opombe o prijatelju</b>: %s

en: History
sl: Zgodovina

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Iconify on Away
sl: Pomanjšaj, ko sem odsoten

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Iconifies the buddy list and your conversations when you go away.
sl: Pomanjša seznam prijateljev in pogovorna okna, ko ste odsotni.

en: Mail Checker
sl: Preverjevalnik pošte

en: Checks for new local mail.
sl: Preveri morebitno novoprispelo pošto.

en: Adds a small box to the buddy list that shows if you have new mail.
sl: Doda majhno škatlo na seznam prijateljev, ki prikazuje, ali imate novo pošto.

en: Markerline
sl: Označevalna črta

en: Draw a line to indicate new messages in a conversation.
sl: Nariši črto, ki prikazuje nova sporočila pogovora.

en: Jump to markerline
sl: Skoči na označevalno črto

en: Draw Markerline in
sl: Nariši označevalno črto v

en: _IM windows
sl: oknih _neposrednih pogovorov

en: C_hat windows
sl: _pogovornih oknih

en: A music messaging session has been requested. Please click the MM icon to accept.
sl: Zahtevana je seja glasbenega sporočanja. Prosimo, kliknite ikono MM za sprejem.

en: Music messaging session confirmed.
sl: Seja glasbenega sporočanja potrjena.

en: Music Messaging
sl: Glasbeno sporočanje

en: There was a conflict in running the command:
sl: Pri zaganjanju ukaza je prišlo do napake:

en: Error Running Editor
sl: Napaka pri uporabi urejevalnika

en: The following error has occurred:
sl: Prišlo je do naslednje napake:

note: Configuration frame
en: Music Messaging Configuration
sl: Nastavitve glasbe sporočanja

en: Score Editor Path
sl: Pot urejevalnika partiture

en: _Apply
sl: Upor_abi

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version
en: Music Messaging Plugin for collaborative composition.
sl: Vtičnik za glasbeno sporočanje - za skupinsko skladanje.

note: *  summary
en: The Music Messaging Plugin allows a number of users to simultaneously work on a piece of music by editing a common score in real-time.
sl: Vtičnik za glasbeno sporočanje omogoča več uporabnikom hkratno sodelovanje pri glasbenem ustvarjanju kompozicije v resničnem času.

note: ---------- "Notify For" ----------
en: Notify For
sl: Obveščaj o

en: 	S_ystem messages
sl: ⇥S_istemska sporočila

en: 	_Only when someone says your username
sl: 	_Le ko nekdo omeni vaše uporabniško ime v sobi

en: _Focused windows
sl: Okna, ki imajo _pozornost

note: ---------- "Notification Methods" ----------
en: Notification Methods
sl: Načini obveščanja

en: Prepend _string into window title:
sl: Dodaj _obvestilo v naslov okna:

note: Count method button
en: Insert c_ount of new messages into window title
sl: Prikaži _število novih sporočil v naslovu okna

note: Count xprop method button
en: Insert count of new message into _X property
sl: Vstavi število novih sporočil v lastnost _X

note: Urgent method button
en: Set window manager "_URGENT" hint
sl: V upravljalniku oken nastavi namig "N_UJNO"

en: _Flash window
sl: _Utripanje okna

note: Raise window method button
en: R_aise conversation window
sl: Povzdigni pogovorna okn_a

note: Present conversation method button Translators: "Present" as used here is a verb. The plugin presents * the window to the user.
en: _Present conversation window
sl: _Predstavi okno pogovora

note: ---------- "Notification Removals" ----------
en: Notification Removal
sl: Odstranjevanje obvestil

note: Remove on focus button
en: Remove when conversation window _gains focus
sl: Odstrani, ko pogovorno okno _dobi pozornost

note: Remove on click button
en: Remove when conversation window _receives click
sl: Odstrani, ko _kliknem na pogovorno okno

note: Remove on type button
en: Remove when _typing in conversation window
sl: Odstrani, ko _tipkam v pogovornem oknu

note: Remove on message send button
en: Remove when a _message gets sent
sl: Odstrani, ko je _sporočilo poslano

note: Remove on conversation switch button
en: Remove on switch to conversation ta_b
sl: Odstrani ob zamenjavi _zavihka pomenka

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Message Notification
sl: Obvestila o sporočilih

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides a variety of ways of notifying you of unread messages.
sl: Ponuja mnoge načine opozarjanja na nova sporočila.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Pidgin Demonstration Plugin
sl: Predstavitveni vtičnik Pidgina

note: *< name *< version *  summary
en: An example plugin that does stuff - see the description.
sl: Vzorčni vtičnik, ki počne razne stvari - oglejte si opis.

note: *  description
en: This is a really cool plugin that does a lot of stuff:
    - It tells you who wrote the program when you log in
    - It reverses all incoming text
    - It sends a message to people on your list immediately when they sign on
sl: To je resnično carski vtičnik, ki zmore veliko:
    - ko se prijavite, pove, kdo je spisal ta program;
    - prikaže vsa prispela sporočila, črkovana nazaj;
    - pošlje sporočilo prijateljem na vašem seznamu, takoj ko se prijavijo;

en: Hyperlink Color
sl: Barva povezave

en: Visited Hyperlink Color
sl: Barva obiskane povezave

en: Highlighted Message Name Color
sl: Ime barve poudarjenih sporočil

en: Typing Notification Color
sl: Barva obvestila o tipkanju

en: GtkTreeView Horizontal Separation
sl: Vodoravno ločilo GtkTreeView

en: Conversation Entry
sl: Vnos pogovora

en: Conversation History
sl: Zgodovina pogovora

en: Request Dialog
sl: Pogovorno okno zahteve

en: Notify Dialog
sl: Pogovorno okno obvestila

en: Select Color
sl: Nastavite barvo

en: Select Interface Font
sl: Nastavite pisavo vmesnika

en: Select Font for %s
sl: Nastavite pisavo za %s

en: GTK+ Interface Font
sl: Pisava vmesnika GTK+

en: GTK+ Text Shortcut Theme
sl: Tema bližnjic besedila GTK+

en: Disable Typing Notification Text
sl: Onemogoči obveščanje o tipkanju

en: GTK+ Theme Control Settings
sl: Nadzorne nastavitve teme GTK+

en: Colors
sl: Barve

en: Fonts
sl: Pisave

en: Miscellaneous
sl: Razno

en: Gtkrc File Tools
sl: Datotečna orodja Gtkrc

en: Write settings to %s%sgtkrc-2.0
sl: Zapiši nastavitve v %s%sgtkrc-2.0

en: Re-read gtkrc files
sl: Ponovno preberi datoteke gtkrc

en: Pidgin GTK+ Theme Control
sl: Nadzor teme Pidgin GTK+ v Pidginu

en: Provides access to commonly used gtkrc settings.
sl: Omogoča dostop do pogosto uporabljenih nastavitev gtkrc.

en: Raw
sl: Direktno

en: Lets you send raw input to text-based protocols.
sl: Omogoča neposreden vnos v protokole.

en: Lets you send raw input to text-based protocols (XMPP, IRC, TOC). Hit 'Enter' in the entry box to send. Watch the debug window.
sl: Omogoča pošiljanje golih ukazov za protokole, ki temeljijo na besedilu (XMPP, IRC, TOC). Pritisnite vnašalko za pošiljanje in opazujte razhroščevalno okno.

en: You can upgrade to %s %s today.
sl: Danes lahko nadgradite %s na različico %s.

en: New Version Available
sl: Na voljo je nova različica.

en: Later
sl: Kasneje

en: Download Now
sl: Prenesi zdaj

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Release Notification
sl: Obvestilo o izdaji

note: *< name *< version *  summary
en: Checks periodically for new releases.
sl: Preverjaj, ali je na voljo nova različica.

note: *  description
en: Checks periodically for new releases and notifies the user with the ChangeLog.
sl: Preverja, ali je na voljo nova različica in uporabika seznanja z dnevnikom sprememb.

note: *< major version *< minor version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Send Button
sl: Gumb Pošlji

note: *< name *< version
en: Conversation Window Send Button.
sl: Gumb Pošlji okna pogovora

note: *< summary
en: Adds a Send button to the entry area of the conversation window. Intended for use when no physical keyboard is present.
sl: Doda gumb Pošlji v vnosno območje pogovornega okna. Namenjeno za primere, ko tipkovnica ni fizično prisotna.

en: Duplicate Correction
sl: Popravek dvojnikov

en: The specified word already exists in the correction list.
sl: Navedena beseda že obstaja v seznamu popravkov.

en: Text Replacements
sl: Zamenjave besedila

en: You type
sl: Vi napišete

en: You send
sl: Jaz pošljem

en: Whole words only
sl: Samo cele besede

en: Case sensitive
sl: Razlikuj velike in male črke

en: Add a new text replacement
sl: Dodaj novo zamenjavo

en: You _type:
sl: Vi _napišete:

en: You _send:
sl: Jaz _pošljem:

note: Created here so it can be passed to whole_words_button_toggled.
en: _Exact case match (uncheck for automatic case handling)
sl: _Natanko ujemanje velikih in malih črk (ne označi za samodejno ravnanje)

en: Only replace _whole words
sl: Zamenjaj le _cele besede

en: General Text Replacement Options
sl: Splošne možnosti zamenjave besedila

en: Enable replacement of last word on send
sl: Omogoči zamenjavo zadnje besede pri pošiljanju

en: Text replacement
sl: Zamenjava besedila

en: Replaces text in outgoing messages according to user-defined rules.
sl: Zamenja besedilo v odhodnih sporočilih po uporabniško določenih pravilih.

en: Just logged in
sl: Ravnokar prijavljen

en: Just logged out
sl: Ravnokar odjavljen

en: Icon for Contact/
    Icon for Unknown person
sl: Ikona stika/
    Ikona neznane osebe

en: Icon for Chat
sl: Ikona pomenka

en: Ignored
sl: Prezrt

en: Founder
sl: Ustanovitelj

note: A user in a chat room who has special privileges.
en: Operator
sl: Operater

note: A half operator is someone who has a subset of the privileges that an operator has.
en: Half Operator
sl: Pol-operater

en: Voice
sl: Glasovno

en: Authorization dialog
sl: Pogovorno okno overjanja

en: Error dialog
sl: Pogovorno okno napake

en: Information dialog
sl: Informativno pogovorno okno

en: Mail dialog
sl: Poštno pogovorno okno

en: Question dialog
sl: Vprašalno pogovorno okno

en: Warning dialog
sl: Opozorilno pogovorno okno

en: What kind of dialog is this?
sl: Kakšne vrste pogovorno okno je to?

en: Status Icons
sl: Ikone stanja

en: Chatroom Emblems
sl: Emblemi sobe pomenkov

en: Dialog Icons
sl: Ikone pogovora

en: Pidgin Icon Theme Editor
sl: Urejevalnik tem ikon Pidgin

en: Contact
sl: Stik

en: Pidgin Buddylist Theme Editor
sl: Urejevalnik tem seznama prijateljev Pidgin

en: Edit Buddylist Theme
sl: Uredi temo seznama prijateljev

en: Edit Icon Theme
sl: Uredi temo ikon

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *  description
en: Pidgin Theme Editor
sl: Urejevalnik tem Pidgin

note: *< name *< version *  summary
en: Pidgin Theme Editor.
sl: Urejevalnik tem Pidgin.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy Ticker
sl: Nabodalo prijateljev

note: *< name *< version *  summary *  description
en: A horizontal scrolling version of the buddy list.
sl: Vodoravna inačica seznama prijateljev.

en: Display Timestamps Every
sl: Pokaži časovne žige vsakih

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Timestamp
sl: Čas nastanka

note: *< name *< version *  summary
en: Display iChat-style timestamps
sl: Pokaži časovne žige v slogu iChata

note: *  description
en: Display iChat-style timestamps every N minutes.
sl: Pokaži čase nastanka vsakih N minut v slogu iChata.

en: Timestamp Format Options
sl: Možnosti zapisa časovnega žiga

en: _Force timestamp format:
sl: _Vsili zapis časovnega žiga:

en: Use system default
sl: privzeti sistemski zapis

en: 12 hour time format
sl: 12-urni časovni zapis

en: 24 hour time format
sl: 24-urni časovni zapis

en: Show dates in...
sl: Pokaži datume v ...

en: Co_nversations:
sl: Po_govori:

en: For delayed messages
sl: Za zakasnjena sporočila

en: For delayed messages and in chats
sl: Za zakasnjena sporočila in v pogovorih

en: _Message Logs:
sl: Dnevniki _sporočil:

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Message Timestamp Formats
sl: Zapisi časovnega žiga sporočil

note: *< name *< version *  summary
en: Customizes the message timestamp formats.
sl: Prilagodi oblike časovnega žiga sporočil po meri.

note: *  description
en: This plugin allows the user to customize conversation and logging message timestamp formats.
sl: Ta vtičnik omogoča uporabniku prilagajati zapis časovnega žiga pogovorov in dnevniških sporočil.

en: Opacity:
sl: Neprosojnost:

note: IM Convo trans options
en: IM Conversation Windows
sl: Pogovorna okna

en: _IM window transparency
sl: Pro_sojnost pogovornega okna

en: _Show slider bar in IM window
sl: _Prikaži drsno vrstico v pogovornem oknu

en: Remove IM window transparency on focus
sl: Odstrani prosojnost pogovornega okna v ospredju

en: Always on top
sl: Vedno na vrhu

note: Buddy List trans options
en: Buddy List Window
sl: Seznam prijateljev

en: _Buddy List window transparency
sl: _Prosojnost seznama prijateljev

en: Remove Buddy List window transparency on focus
sl: Odstrani prosojnost seznama prijateljev v ospredju

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Transparency
sl: Prosojnost

note: *< name *< version *  summary
en: Variable Transparency for the buddy list and conversations.
sl: Poljubna prosojnost seznama prijateljev in pomenkov.

note: *  description
en: This plugin enables variable alpha transparency on conversation windows and the buddy list.
sl: Ta vtičnik omogoči poljubno nastavitev prosojnosti pogovornih oken in seznama prijateljev.

note: Alerts
en: Chatroom alerts
sl: Opozorila sobe pomenkov

en: Chatroom message alerts _only where someone says your username
sl: Opozorila o sporočilih v sobi _le ko nekdo omeni moje uporabniško ime

note: Launcher integration
en: Launcher Icon
sl: Ikona zaganjalnika

en: _Disable launcher integration
sl: _Onemogoči integracijo zaganjalnika

en: Show number of unread _messages on launcher icon
sl: Pokaži število neprebranih _sporočil na ikoni za zagon

en: Show number of unread co_nversations on launcher icon
sl: Pokaži število neprebranih po_menkov na ikoni za zagon

note: Messaging menu integration
en: Messaging Menu
sl: Meni sporočanja

en: Show number of _unread messages for conversations in messaging menu
sl: Pokaži število _neprebranih sporočil iz pogovorov v meniju sporočanja

en: Show _elapsed time for unread conversations in messaging menu
sl: Pokaži _pretečeni čas za neprebrana sporočila v meniju sporočanja

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Unity Integration
sl: Integracija z Unity

note: *< name *< version *  summary
en: Provides integration with Unity.
sl: Omogoča integracijo z Unity.

note: *  description
en: Provides integration with Unity's messaging menu and launcher.
sl: Omogoča integracijo z menijem in zaganjalnikom v Unity.

en: Test Input
sl: Preizkusi vnos

en: _Plugin
sl: _Vtičnik

en: P_lugin
sl: V_tičnik

en: D_evice
sl: N_aprava

en: Silence threshold:
sl: Prag tišine:

en: Input and Output Settings
sl: Vhodne in izhodne nastavitve

en: Microphone Test
sl: Preizkus mikrofona

note: *< magic *< major version *< minor version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Voice/Video Settings
sl: Glasovne/video nastavitve

note: *< name *< version
en: Configure your microphone and webcam.
sl: Prilagodite svoj mikrofon in spletno kamero.

note: *< summary
en: Configure microphone and webcam settings for voice/video calls.
sl: Prilagodite nastavitve za mikrofon in spletno kamero za zvočne oz. video klice.

note: Autostart
en: Startup
sl: Zagon

en: _Start %s on Windows startup
sl: _Zaženi %s ob zagonu sistema

en: Allow multiple instances
sl: Dovoli več hkratnih prijav

en: _Dockable Buddy List
sl: Le_pljiv seznam prijateljev

note: Blist On Top
en: _Keep Buddy List window on top:
sl: _Ohrani seznam prijateljev nad vrhu:

note: XXX: Did this ever work?
en: Only when docked
sl: samo, ko je lepljiv

en: Windows Pidgin Options
sl: Možnosti Pidgin za okolje Windows

en: Options specific to Pidgin for Windows.
sl: Nastavitve, specifične za %s v okolju Windows.

en: Provides options specific to Pidgin for Windows, such as buddy list docking.
sl: Ponuja nastavitve, specifične za Pidgin v okolju Windows, kot je sidranje seznama prijateljev.

en: <font color='#777777'>Logged out.</font>
sl: <font color='#777777'>Odjavljeni.</font>

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: XMPP Console
sl: Konzola XMPP

en: Account:
sl: Račun:

en: <font color='#777777'>Not connected to XMPP</font>
sl: <font color='#777777'>V XMPP niste prijavljeni</font>

note: *< name *< version *  summary
en: Send and receive raw XMPP stanzas.
sl: Pošlijaj in sprejemaj surove vrstice XMPP.

note: *  description
en: This plugin is useful for debugging XMPP servers or clients.
sl: Ta vtičnik je uporaben za razhroščevanje strežnikov ali odjemalcev XMPP.

en: The installer is already running.
sl: Nameščanje že poteka.

en: An instance of Pidgin is currently running.  Please exit Pidgin and try again.
sl: Trenutno že teče ena različica Pidgina. Prosimo, zaprite aplikacijo in poskusite znova.

note: "Next >" appears on a button on the License Page of the Installer
en: Next >
sl: Naprej >

note: $(^Name) is the current Version name (e.g. Pidgin 2.7.0).  $_CLICK will become a translated version of "Click Next to continue."  DO NOT translate the CLICK in $_CLICK.  It will break the installer.
en: $(^Name) is released under the GNU General Public License (GPL). The license is provided here for information purposes only. $_CLICK
sl: $(^Name) je izdan pod licenco GPL. Ta licenca je tu na voljo le v informativne namene. $_CLICK

note: Installer Subsection Text
en: Pidgin Instant Messaging Client (required)
sl: Pidgin - odjemalec za klepet (zahtevano)

note: Installer Subsection Text
en: GTK+ Runtime (required if not present)
sl: Izvajalno okolje GTK+ (obvezno, če manjka)

note: Installer Subsection Text
en: Shortcuts
sl: Tipke za bližnjice

note: Installer Subsection Text
en: Desktop
sl: Namizje

note: Installer Subsection Text
en: Start Menu
sl: Začetni meni

note: Installer Subsection Text
en: Localizations
sl: Lokalizacije

note: Installer Subsection Detailed Description
en: Core Pidgin files and dlls
sl: Temeljne datoteke in knjižnice za Pidgin

note: Installer Subsection Detailed Description
en: Shortcuts for starting Pidgin
sl: Bližnjice za zagon Pidgina

note: Installer Subsection Detailed Description
en: Create a shortcut to Pidgin on the Desktop
sl: Ustvari bližnjico za Pidgin na namizju

note: Installer Subsection Detailed Description
en: Create a Start Menu entry for Pidgin
sl: Ustvari izbiro Pidgin v meniju Start

note: Installer Subsection Detailed Description
en: A multi-platform GUI toolkit, used by Pidgin
sl: Več-platformsko orodje za vmesnike, ki ga uporablja Pidgin

note: Installer Subsection Text
en: Debug Symbols (for reporting crashes)
sl: Simboli razhroščevanja (za poročanje o sesutjih)

note: Text displayed on Installer Finish Page
en: Visit the Pidgin Web Page
sl: Obiščite spletno stran Pidgin

en: Unable to uninstall the currently installed version of Pidgin. The new version will be installed without removing the currently installed version.
sl: Trenutno nameščene različice Pidgina ni mogoče odstraniti. Nova različica bo nameščena brez odstranitve trenutno nameščene različice.

en: Pidgin requires a compatible GTK+ Runtime (which does not appear to be installed).$\rAre you sure you want to skip installing the GTK+ Runtime?
sl: Pidgin potrebuje združljivo izvajalno okolje GTK+ (ki očitno ni nameščeno).$\rSte prepričani, da želite preskočiti nameščanje izvajalnega okolja GTK+?

note: Installer Subsection Text
en: URI Handlers
sl: Upravljalnik URI

note: Installer Subsection Text
en: Spellchecking Support
sl: Podpora preverjanja črkovanja

note: $R3 will display the URL that the Dictionary failed to download from
en: Error Installing Spellchecking ($R3).$\rIf retrying fails, manual installation instructions are at: http://developer.pidgin.im/wiki/Installing%20Pidgin#manual_win32_spellcheck_installation
sl: Napaka pri nameščanju preverjanja črkovanja ($R3).$\rČe ponovni poskus ne uspe, najdete navodila za ročno namestitev na naslovu: http://developer.pidgin.im/wiki/Installing%20Pidgin#manual_win32_spellcheck_installation

note: Installer Subsection Detailed Description
en: Support for Spellchecking.  (Internet connection required for installation)
sl: Podpora preverjanja črkovanja.  (Za namestitev je potrebna spletna povezava)

note: $R2 will display the URL that the Debug Symbols failed to download from
en: Error Installing Debug Symbols ($R2).$\rIf retrying fails, you may need to use the 'Offline Installer' from http://pidgin.im/download/windows/ .
sl: Napaka pri nameščanju simbolov razhroščevanja ($R2).$\rČe ponoven poskus ne uspe, boste morali uporabiti 'polni namestitveni paket' z naslova http://pidgin.im/download/windows/

note: $R2 will display the URL that the GTK+ Runtime failed to download from
en: Error Downloading the GTK+ Runtime ($R2).$\rThis is required for Pidgin to function; if retrying fails, you may need to use the 'Offline Installer' from http://pidgin.im/download/windows/ .
sl: Napaka pri prenašanju izvajalnega okolja GTK+ ($R2).$\rTa je potreben za delovanje Pidgina; če ponoven poskus ne uspe, boste morali uporabiti 'polni namestitveni paket' z naslova http://pidgin.im/download/windows/

en: The uninstaller could not find registry entries for Pidgin.$\rIt is likely that another user installed this application.
sl: Vnosov za Pidgin v registru ni mogoče najti.$\rNajverjetneje je ta program namestil drug uporabnik.

en: You do not have permission to uninstall this application.
sl: Za odstranitev programa nimate ustreznih pravic.
