kde 49i410 - en to bs translation catalogue (76 entries)

en: Maintainer
bs: Održava

en: "%1" backup done.
bs: vraćanje "%1" završeno.

en: "%1" cannot be exported.
bs: "%1" se ne može izvesti.

en: "%1" was copied.
bs: "%1" je kopiran.

en: File "%1" cannot be copied to "%2".
bs: Datoteka "%1" ne može biti kopirana u "%2%.

en: Copy file
bs: Kopiraj datoteku.

en: Resources restored.
bs: Resursi obnovljeni.

en: No resources files found.
bs: Resursne datoteke nisu nađene.

en: Resource '%1' created.
bs: Resurs '%1' kreiran.

en: All resources synchronized.
bs: Svi resursi sinhronizirani.

en: Start export KAddressBook settings...
bs: Počni izvoz kaddressbook postavki...

en: Backing up resources...
bs: vraćanje resursa

en: Resources backup done.
bs: vraćanje resursa završeno

en: Backing up config...
bs: Vraćanje konfiguracije

en: Config backup done.
bs: vVraćanje konfiguracija završeno

en: Config restored.
bs: Konfiguracija obnovljena.

en: Restore resources...
bs: Obnovi resurse...

en: Start export Akregator settings...
bs: Počni izvoz akregator postavki...

en: Backing up data...
bs: Pohranjivanje podataka u rezervu...

en: "%1" directory cannot be added to backup file.
bs: "%1% direktorij ne može biti dodan u rezervnu datoteku.

en: Data backup done.
bs: Pohranjivanje podataka završeno.

en: Data restored.
bs: Podaci obnovljeni.

en: Start export KAlarm settings...
bs: Počni izvoz kalarm postavki...

en: Archive cannot be opened in write mode.
bs: Arhiva ne može biti otvorena u režimu pisanja.

en: Archive cannot be opened in read mode.
bs: Arhiva ne može biti otvorena u režimu čitanja.

en: "%1" file cannot be added to backup file.
bs: Datoteka "%1" ne moze biti dodata datoteci sigurnosnih kopija.

en: Start export KOrganizer settings...
bs: Počni izvoz korganizer postavki...

en: Backing up Mails...
bs: Vraćanje pošte...

en: Backing up transports...
bs: vraćanje prenosa

en: Transports backup done.
bs: Prenos sigurnosne kopije završeno.

en: Transport file cannot be added to backup file.
bs: Prenesena datoteka ne može biti dodana u datotetku sa sigurnosnim kopijama.

en: Backing up identity...
bs: Vraćanje identiteta

en: vCard file "%1" cannot be saved.
bs: vCard datoteka "%1" se ne može snimiti.

en: Identity backup done.
bs: Vraćanje identiteta završeno

en: Identity file cannot be added to backup file.
bs: Datoteka identiteta ne moze biti dodata datoteci sigurnosnih kopija.

en: Filters backup done.
bs: vraćanje filtera završeno

en: Filters cannot be exported.
bs: Filteri se ne mogu izvesti

en: Restore transports...
bs: Obnavljanje prenosa...

en: mailtransports file could not be found in the archive.
bs: datoteka prenosa pošte se ne može pronaći u arhivi

en: Transports restored.
bs: Prenos obnovljen.

en: Failed to restore transports file.
bs: Nemoguće obnoviti datoteku prenosa.

en: Restore mails...
bs: Obnovi poštu...

en: Mails restored.
bs: Pošta obnovljena

en: filters file could not be found in the archive.
bs: Datoteka filtera ne može biti pronađena u arhivi

en: emailidentities file could not be found in the archive.
bs: Datotetka email identiteta ne može biti pronađena u arhivi.

en: Identities restored.
bs: Identiteti obnovljeni.

en: Failed to restore identity file.
bs: Nemoguće obnoviti datoteku identiteta.

en: Start export KNotes settings...
bs: Počni izvoz knotes postavki...

en: Backup in '%1' done.
bs: Kopija u '%1' završena.

en: Restoring data from '%1' done.
bs: Obnova podataka iz '%1' obavljena.

en: Resource file "%1" cannot be added to backup file.
bs: Datoteka resursa "%1"  ne može biti dodata datoteci sigurnosnih kopija.

en: Identity
bs: Identitet

en: Mails
bs: Pošta

en: Mail Transport
bs: Transport pošte

en: Resources
bs: Resursi

en: Config
bs: Konfiguracija

en: Data
bs: Podaci

en: Backup Archive Structure:
bs: Struktura arhive rezervne kopije:

en: backup-structure.txt file was not found.
bs: backup-structure.txt datoteka nije nađena.

en: Select All
bs: Odaberi sve

en: Unselect All
bs: Poništi izbor svega

en: Cannot open archive
bs: Ne mogu otvoriti arhivu

en: "%1" already exists. Do you want to overwrite it or merge it?
bs: "%1" već postoji. Želite li prebrisati ili spojiti?

en: Restore
bs: Obnovi

en: Merge
bs: Spoji

en: "%1" already exists. Do you want to overwrite it?
bs: "%1" već postoji. Želite li prebrisati?

en: Directory "%1" already exists. Do you want to overwrite it?
bs: Direktorij "%1" već postoji. Želite li prebrisati?

en: Backup
bs: Napravi rezervnu kopiju

en: Save log...
bs: Sačuvaj dnevnik...

en: Show Archive Structure Information...
bs: Prikaži informaciju o arhivnoj strukturi..,

en: Show Archive Information...
bs: Prikaži informaciju o arhivi..,

en: Select Archive
bs: Izaberi arhivu

en: Log is empty.
bs: Dnevnik je prazan.

en: Save log
bs: Sačuvaj dnevnik

en: Create backup
bs: Napravi sigurnosnu kopiju

en: Restore backup
bs: Vrati podatke sa sigurnosne kopije
