pingus - en to sq translation catalogue (49 entries)

en: Open
sq: Hap

en: Save
sq: Ruaj

en: Cancel
sq: Anullo

en: Filename:
sq: Skedari:

en: Display help
sq: Shfaq ndihmë

en: Exit
sq: Dil

en: Background
sq: Sfondi

en: Weather
sq: Moti

en: Object:
sq: Objekti:

en: Transparent
sq: E tejdukshme

en: Bridge
sq: Urë Rrjeti

en: Water
sq: Ujë

en: Remove
sq: Hiqe

en: Direction:
sq: Drejtimi:

en: Left
sq: Majtas

en: Misc
sq: Të Ndryshme

en: Right
sq: Djathtas

en: Color:
sq: Ngjyra:

en: Repeat:
sq: Përsërit:

en: FILE
sq: SKEDARI

en: unlimited
sq: pa kufi

en: Time:
sq: Koha:

en: Author:
sq: Autori:

en: Close
sq: Mbylle

en: Editor
sq: Editori

en: Levelsets
sq: Nivele vështirësie

en: Solved:
sq: U zgjidh:

en: levels
sq: Nivelet

en: skip
sq: anashkalo

en: Resolution:
sq: Rezolucioni:

en: Language:
sq: Gjuha:

en: Option Menu
sq: Menu opsioni

en: Retry
sq: Riprovo

en: Success!
sq: Me sukses!

en: Angel
sq: Engjëll

en: Digger
sq: Gërmues

en: Drown
sq: I mbytur

en: Exiter
sq: Nxjerrës

en: Faller
sq: Rrëzues

en: Floater
sq: Notues

en: Jumper
sq: Kapërcyes

en: Laserkill
sq: Vret me lazër

en: Miner
sq: Minator

en: Slider
sq: Rrëshqitës

en: Smashed
sq: Zgërlaqur

en: Teleported
sq: i Tele-Transportuar

en: Waiter
sq: Kamarier

en: Walker
sq: Këmbësor

en: Desert
sq: Shkretëtirë
