pingus - en to uk translation catalogue (97 entries)

en: Screenshot: Saving screenshot to:
uk: Знимок екрану: збереження знимку до:

en: Screenshot: Screenshot is done.
uk: Знимок екрану: знимок зроблений.

en: Screenshot: Couldn't write file:
uk: Знимок екрану: не вдалося записати файл:

en: == Editor Help ==
uk: == Довідка з редагування ==

en: Select all
    Clear Selection
    Raise objects
    Lower objects
    Raise objects to top
    Lower objects to bottom
    Rotate 90 degree
    Rotate 270 degree
    Group selected objects
    Ungroup selected objects
uk: Вибрати усе
    Зняти вибір
    Підняти об’єкти
    Опустити об’єкти
    Підняти об’єкти наверх
    Опустити об’єкти донизу
    Обертання на 90 градусів
    Обертання на 270 градусів
    Групування вибраних об’єктів
    Розгрупування вибраних об’єктів

en: Flip object horizontaly
    Flip object vertically
    Delete all marked objects
    Move objects by one pixel
    Move objects by 32 pixel
    Toggle background color
    Increase/lower repeat
uk: Перевернути об’єкт по горизонталі
    Перевернути об’єкт по вертикалі
    Вилучити усі позначені об’єкти
    Перемістити об’єкти на один піксель
    Перемістити об’єкти на 32 пікселі
    Перемкнути колір тла
    Збільшити/зменшити повторення

en: Datadir
uk: Тека даних

en: Userdir
uk: Користувацька тека

en: Open
uk: Відкрити

en: Save
uk: Зберегти

en: Cancel
uk: Відміна

en: Filename:
uk: Назва файлу:

en: Pathname:
uk: Шлях до файлу:

en: Open a level
uk: Відкрити рівень

en: Save your level
uk: Зберегти Ваш рівень

en: New level
uk: Новий рівень

en: Open level...
uk: Відкрити рівень…

en: Save level...
uk: Зберегти рівень…

en: Save level as...
uk: Зберегти рівень як…

en: Play level...
uk: Гратися на рівні…

en: Configure actions
uk: Налаштувати дії

en: Configure level
uk: Налаштувати рівень

en: Display object properties
uk: Показати властивості об’єкта

en: Show minimap
uk: Показати дрібно-мапу

en: Duplicate the selected objects
uk: Дублювати вибрані об’єкти

en: Delete the selected objects
uk: Вилучити вибрані об’єкти

en: Raise object to top
uk: Підняти об’єкт нагору

en: Raise object
uk: Підняти об’єкт

en: Lower object
uk: Опустити об’єкт

en: Lower object to bottom
uk: Опустити об’єкти донизу

en: Flip object horizontally
uk: Перевернути об’єкт по горизонталі

en: Flip object vertically
uk: Перевернути об’єкт по вертикалі

en: Rotate object -90 degree
uk: Повернути об’єкт на 90° зворотньо

en: Rotate object 90 degree
uk: Повернути об’єкт на 90°

en: Display help
uk: Вивести довідку

en: Exit
uk: Вихід

en: Background
uk: Тло

en: Weather
uk: Погода

en: Special Object
uk: Особливий об’єкт

en: Replace
uk: Заміна

en: Object:
uk: Об'єкт:

en: Nothing selected
uk: Нічого не вибрано

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Ground
uk: Земля

en: Bridge
uk: Міст

en: Water
uk: Вода

en: Lava
uk: Лава

en: Remove
uk: Вилучити

en: Direction:
uk: Напрямок:

en: Left
uk: Лівий

en: Misc
uk: Різне

en: Right
uk: Правий

en: Color:
uk: Колір:

en: Small Stars:
uk: Малі зірки:

en: Middle Stars:
uk: Середні зірки:

en: Large Stars:
uk: Великі зірки:

en: Repeat:
uk: Повторення:

en: Id:
uk: Ідентифікатор:

en: Height:
uk: Висота:

en: Object: [Group]
uk: Об’єкт: [Група]

en: Group not supported
uk: Група не підтримується

en: Object:
uk: Об’єкт:

en: [OPTIONS]... [FILE]
uk: [ПАРАМЕТРИ] ... [ФАЙЛ]

en: Pingus is a puzzle game where you need to guide a bunch of little penguins around the world.
uk: Pingus — це гра-головоломка, у якій потрібно провести купу маленьких пінгвінів по усьому світу.

en: General Options:
uk: Загальні параметри:

en: Displays this help
uk: Показати цю довідку

en: Print version number and exit
uk: Вивести номер версії та вийти

en: Enable info level log output
uk: Задіяти інформаційний рівень виводу у журнал

en: Enable debug level log output
uk: Задіяти налагоджувальний рівень виводу у журнал

en: Disable all log output
uk: Вимкнути будь-який вивід у журнал

en: Display Options:
uk: Параметри показу:

en: Start in Window Mode
uk: Запуск у віконному режимі

en: Start in Fullscreen
uk: Запуск у повноекранному режимі

en: Set the window resolution for pingus (default: 800x600)
uk: Встановити розмір вікна для Pingus (за умовчанням: 800x600)

en: Set the resolution used in fullscreen mode (default: 800x600)
uk: Встановити роздільну здатність, використовувану в повноекранному режимі (типово: 800x600)

en: Enable software cursor
uk: Задіяти програмний курсор

en: Game Options:
uk: Параметри гри:

en: Disable automatic scrolling
uk: Вимкнути автоматичну прокрутку

en: Enable drag'n drop scrolling
uk: Задіяти прокрутка через „хапай і тягни“

en: Sound Options:
uk: Параметри звуку:

en: Disable sound
uk: Вимкнути звук

en: Disable music
uk: Вимкнути музику

en: Select language to use with Pingus
uk: Виберіть мову для використання у Pingus

en: List all available languages
uk: Перелік усіх доступних мов

en: Loads the level editor
uk: Завантаження редактора рівнів

en: Directory Options:
uk: Параметри теки:

en: DIR
uk: КАТАЛОГ

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: Enables some special features for developers
uk: Включає деякі спеціальні можливості для розробників

en: Set the game speed (0=fastest, >0=slower)
uk: Встановити швидкість гри (0=найшвидша, >0=повільніша)

en: Set the desired game framerate (frames per second)
uk: Встановити необхідну частоту кадрів для гри (кадрів на секунду)

en: Set the size of the map tiles (default: 32)
uk: Установити розмір клітинки мапи (типово: 32)

en: Pingus: Out of memory!
uk: Pingus: Недостатньо пам’яті!

en: Pingus: Standard exception caught!:
uk: Pingus: Зловлене стандартне повідомлення про помилку!:

en: unlimited
uk: без обмежень

en: Play
uk: Пуск

en: Editor
uk: Редактор
