pingus - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Short Hello World
it: Piccolo Ciao Mondo

en: Hello World | Hello Worlds
it[0]: Ciao Mondo
it[1]: Ciao Mondi

en: Hello World | Hello Worlds
it[0]: Ciao Mondo
it[1]: Ciao Mondi

[ctx: console]
en: Hello World | Hello Worlds
it[0]: Ciao Mondo
it[1]: Ciao Mondi

en: gui | Hello World
it[0]: gui
it[1]: Ciao mondi

[ctx: gui]
en: Hello World | Hello Worlds
it[0]: Ciao Mondo
it[1]: Ciao Mondi
