pinta - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Auto Level
af: Auto Vlak

en: Black and White
af: Swart en Wit

en: Brightness / Contrast
af: Helderheid / Kontras

en: Curves
af: Kurves

en: Levels
af: Vlakke

en: Levels Adjustment
af: Vlak Verstelling

en: Red
af: Rooi

en: Green
af: Groen

en: Blue
af: Blou

en: Linked
af: Gekoppel

en: Clouds
af: Wolke

en: Transfer Map
af: Oorplasing diagram

en: Luminosity
af: Ligsterkte

en: Red
af: Rooi

en: Blue
af: Blou

en: Reset
af: Herset

en: Tip: Right-click to remove control points.
af: Wenk: Klik regs om die kontrole punte te verwyder

en: Input Histogram
af: Invoer Histogram

en: Input
af: Invoer

en: Output
af: Uitset

en: Output Histogram
af: Uitset Histogram
