pinta - en to cs translation catalogue (502 entries)

en: Easily create and edit images
cs: Snadné vytváření a úprava obrázků

en: Image Editor
cs: Editor obrázků

en: Pinta Image Editor
cs: Grafický editor Pinta

en: Add-in Manager
cs: Správce doplňků

en: Undo
cs: Vrátit změny

en: Redo
cs: Udělat znovu

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy Merged
cs: Kopírovat sloučené

en: Paste
cs: Vložit

en: Paste Into New Layer
cs: Vložit do nové vrstvy

en: Paste Into New Image
cs: Vložit do nového obrázku

en: Delete Selection
cs: Smazat výběr

en: Fill Selection
cs: Vyplnit výběr

en: Invert Selection
cs: Obrátit výběr

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Deselect All
cs: Zrušit výběr

en: Open...
cs: Otevřít...

en: Save As...
cs: Uložit jako...

en: Reset to Default
cs: Nastavit na výchozí

en: Set Number of Colors
cs: Nastavit počet barev

en: Palette
cs: Paleta

en: Erase Selection
cs: Smazat výběr

en: Deselect
cs: Zrušit výběr

en: Open Palette File
cs: Otevřít sobor s paletou

en: Palette files (*.txt, *.gpl)
cs: Soubory palet (*.txt, *.gpl)

en: All files
cs: Všechny soubory

en: Could not open palette file: {0}.
    Please verify that you are trying to open a valid GIMP or Paint.NET palette.
cs: Nelze otevřít soubor palety: {0}.
    Ověřte prosím, že se pokoušíte otevřít platnou paletu GIMP nebo Paint.NET.

en: Error
cs: Chyba

en: Save Palette File
cs: Uložit soubor palety

en: Paint.NET palette (*.txt)
cs: Paint.NET paleta (*.txt)

en: GIMP palette (*.gpl)
cs: GIMP paleta (*.gpl)

en: New...
cs: Nový...

en: New Screenshot...
cs: Nový Snímek obrazovky

en: Open Recent
cs: Otevřít nedávný

en: Close
cs: Zavřít

en: Save
cs: Uložit

en: Print
cs: Vytisknout

en: Quit
cs: Ukončit

en: New
cs: Nový

en: Open
cs: Otevřít

en: Pinta Website
cs: Stránky Pinta

en: File a Bug
cs: Nahlásit chybu

en: Translate This Application
cs: Přeložit tuto aplikaci

en: About
cs: O aplikaci

en: Crop to Selection
cs: Vystřihnout do výběru

en: Auto Crop
cs: Automaticky oříznout

en: Resize Image...
cs: Změnit velikost obrázku...

en: Resize Canvas...
cs: Změna velikosti plátna...

en: Flip Horizontal
cs: Převrátit horizontálně

en: Flip Vertical
cs: Převrátit vertikálně

en: Rotate 90° Clockwise
cs: Otočit o 90° po směru hodin

en: Rotate 90° Counter-Clockwise
cs: Otočit o 90° proti směru hodin

en: Rotate 180°
cs: Otočit o 180°

en: Flatten
cs: Zploštit

en: Add New Layer
cs: Přidat novou vrstvu

en: Delete Layer
cs: Smazat vrstvu

en: Duplicate Layer
cs: Duplikovat vrstvu

en: Merge Layer Down
cs: Spojit vrstvy

en: Import from File...
cs: Vložit ze souboru...

en: Rotate / Zoom Layer...
cs: Otočit / Přiblížit vrstvu ...

en: Move Layer Up
cs: Posunout vrstvu nahoru

en: Move Layer Down
cs: Posunout vrstvu dolů

en: Layer Properties...
cs: Vlastnosti Vrstvy...

en: Open Image File
cs: Otevřít obrázek

en: Import From File
cs: Vložit ze souboru

en: Zoom In
cs: Přiblížit

en: Zoom Out
cs: Oddálit

en: Best Fit
cs: Přizpůsobit

en: Zoom to Selection
cs: Přiblížit na výběr

en: Normal Size
cs: Normální velikost

en: Toolbar
cs: Panel nástrojů

en: Pixel Grid
cs: Pixelová mřížka

en: Rulers
cs: Pravítka

en: Pixels
cs: Pixely

en: Inches
cs: Palce

en: Centimeters
cs: Centimetry

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Window
cs: Okno

en: Ruler Units
cs: Jednotky pravítka

en: Save All
cs: Uložit vše

en: Close All
cs: Zavřít vše

en: Tool
cs: Nástroj

en: Shortcut key
cs: Klávesová zkratka

en: Normal Blending
cs: Normální míchání

en: Overwrite
cs: Přepsat

en: Antialiasing On
cs: Antialiasing Zapnout

en: Antialiasing Off
cs: Antialiasing Vypnout

en: Layer
cs: Vrstva

en: copy
cs: kopírovat

en: Resize Canvas
cs: Změna velikosti plátna

en: Move Selected Pixels
cs: Posunout vybrané pixely

en: Image larger than canvas
cs: Obrázek větší než plátno

en: The image being pasted is larger than the canvas size. What would you like to do?
cs: Vkládaný obrázek je větší než plátno. Co chcete dělat?

en: Expand canvas
cs: Roztáhnout plátno

en: Don't change canvas size
cs: Neměnit velikost plátna

en: Image cannot be pasted
cs: Nelze vložit obrázek

en: The clipboard does not contain an image.
cs: Schránka neobsahuje žádný obrázek

en: Replace
cs: Nahradit

en: Union (+) (Ctrl + Left Click)
cs: Přidat

en: Exclude (-) (Right Click)
cs: Odečíst

en: Xor (Ctrl + Right Click)
cs: Xor (Ctrl +Pravý klik)

en: Intersect (Shift + Left Click)
cs: Prolnutí (Shift + Levý klik)

en:  Selection Mode:
cs:  Mód výběru:

en: Normal
cs: Normální

en: Multiply
cs: Násobit

en: Additive
cs: Přísada

en: Color Burn
cs: Smísení barev

en: Color Dodge
cs: Nepromísení barev

en: Reflect
cs: Odraz

en: Glow
cs: Záře

en: Overlay
cs: Překrytí

en: Difference
cs: Rozdíl

en: Negation
cs: Negace

en: Lighten
cs: Zesvětlit

en: Darken
cs: Ztmavit

en: Screen
cs: Obrazovka

en: Finish Pixels
cs: Dokončit pixely

en: Flip Image Horizontal
cs: Překlopit obrázek horizontálně

en: Flip Image Vertical
cs: Překlopit obrázek vertikálně

en: Flip Layer Horizontal
cs: Překlopit vrstvu horizontálně

en: Flip Layer Vertical
cs: Překlopit vrstvu vertikálně

en: Resize Image
cs: Změnit velikost

en: {0} image ({1})
cs: {0} obrázek ({1})

en: ...
cs: …

en: Rendering Effect
cs: Vykreslovací efekt

en: No tool selected.
cs: Nebyl vybrán žádný nástroj.

en: Unsaved Image {0}
cs: Neuložený obrázek {0}

en: Background
cs: Pozadí

en: New Image
cs: Nový obrázek

en: Unsupported file format
cs: Nepodporovaný typ souboru

en: Open Image
cs: Otevřít obrázek

en: Permission denied
cs: Přístup odepřen

en: Could not open file: {0}
cs: Nelze otevřít soubor: {0}

en: Auto Level
cs: Automatická úroveň

en: Black and White
cs: Černobílý

en: Brightness / Contrast
cs: Jas / Kontrast

en: Brightness
cs: Jas

en: Contrast
cs: Kontrast

en: Curves
cs: Křivky

en: Hue / Saturation
cs: Odstín / Sytost

en: Hue
cs: Odstín

en: Saturation
cs: Sytost

en: Lightness
cs: Světlost

en: Invert Colors
cs: Invertovat barvy

en: Levels
cs: Úrovně

en: Posterize
cs: Posterizovat

en: Sepia
cs: Sépie

en: Levels Adjustment
cs: Přizpůsobení úrovně

en: Red
cs: Červená

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrá

en: Linked
cs: Spojený

en: Add Noise
cs: Přidat šum

en: Noise
cs: Šum

en: Intensity
cs: Intenzita

en: Color Saturation
cs: Sytost barev

en: Coverage
cs: Pokrytí

en: Bulge
cs: Vyboulit

en: Distort
cs: Pokřivit

en: Amount
cs: Množství

en: Offset
cs: Odstup

en: Clouds
cs: Mraky

en: Render
cs: Vykreslit

en: Scale
cs: Měřítko

en: Power
cs: Síla

en: Seed
cs: Odzrnit

en: Edge Detect
cs: Detekce hran

en: Stylize
cs: Stylizování

en: Angle
cs: Úhel

en: Emboss
cs: Otisk

en: Blurs
cs: Rozmazání

en: Fragments
cs: Úlomky

en: Distance
cs: Vzdálenost

en: Rotation
cs: Rotace

en: Frosted Glass
cs: Omrzlé sklo

en: Gaussian Blur
cs: Gaussovo rozmazání

en: Radius
cs: Poloměr

en: Photo
cs: Fotografie

en: Ink Sketch
cs: Inkoustový náčrt

en: Artistic
cs: Umělecké

en: Ink Outline
cs: Obtažení iknoustem

en: Coloring
cs: Barevnost

en: Julia Fractal
cs: Juliin fraktál

en: Factor
cs: Faktor

en: Quality
cs: Kvalita

en: Zoom
cs: Lupa

en: Mandelbrot Fractal
cs: Mandelbrotův fraktál

en: Median
cs: Medián

en: Percentile
cs: Percentil

en: Motion Blur
cs: Rozmazání pohybem

en: Centered
cs: Vystředěné

en: Oil Painting
cs: Olejomalba

en: Brush Size
cs: Velikost štětce

en: Coarseness
cs: Hrubost

en: Outline
cs: Obtáhnout

en: Thickness
cs: Tloušťka

en: Pencil Sketch
cs: Náčrt tužkou

en: Pencil Tip Size
cs: Velikost hrotu tužky

en: Color Range
cs: Rozsah barev

en: Pixelate
cs: Rozpixelovat

en: Cell Size
cs: Velikost buňky

en: Polar Inversion
cs: Převrácení pólů

en: Radial Blur
cs: Rozmazání otáčením

en: Use low quality for previews, small images, and small angles.  Use high quality for final quality, large images, and large angles.
cs: Použivejte nízkou kvalitu pro náhledy, malé obrázky a nízké úhly. Vysokou kvalitu pro finální kvalitu, velké obrázky a úhly.

en: Red Eye Removal
cs: Odstranění červených očí

en: Saturation Percentage
cs: Procento sytosti

en: Hint: For best results, first use selection tools to select each eye.
cs: Rada: Pro lepší vysledky nejprve použijte výběrové nástroje k označení každého oka.

en: Reduce Noise
cs: Snížit šum

en: Strength
cs: Síla

en: Relief
cs: Reliéf

en: Sharpen
cs: Zaostřit

en: Soften Portrait
cs: Zjemnit portrét

en: Softness
cs: Jemnost

en: Lighting
cs: Nasvícení

en: Warmth
cs: Teplota

en: Tile Reflection
cs: Dlaždicový odraz

en: Tile Size
cs: Velikost dlaždic

en: Twist
cs: Zkroutit

en: Antialias
cs: Vyhlazování

en: Unfocus
cs: Rozostření

en: Clamp
cs: Svorka

en: Wrap
cs: Obal

en: Primary
cs: Hlavní

en: Secondary
cs: Vedlejší

en: Center Offset
cs: Středové odsazení

en: Zoom Blur
cs: Rozmazání přiblížením

en: Transfer Map
cs: Přenosová mapa

en: RGB
cs: RGB barvy

en: Luminosity
cs: Světlost

en: Red
cs: Červená

en: Blue
cs: Modrá

en: Reset
cs: Resetovat

en: Tip: Right-click to remove control points.
cs: Tip: Pravým kliknutím odstraníte ovládací body

en: Input Histogram
cs: Vstupní histogram

en: Input
cs: Vstup

en: Output
cs: Výstup

en: Output Histogram
cs: Výstupní histogram

en: Auto
cs: Automaticky

en: label1
cs: popisek1

en: label
cs: popisek

en: Random Noise
cs: Náhodný šum

en: Reseed
cs: Znovu načíst

en: Choose Primary Color
cs: Vybrat primární barvu

en: Choose Secondary Color
cs: Vybrat sekundární barvu

en: Choose Palette Color
cs: Vybrat barvu palety

en: Click to switch between primary and secondary color.
cs: Kliknutím zaměníte primární a sekundární barvu.

en: Click to reset primary and secondary color.
cs: Kliknutím restartujete primární a skundární barvu.

en: Click to select primary color.
cs: Kliknutím vyberte primární barvu.

en: Click to select secondary color.
cs: Kliknutím vyberte sekundární barvu.

en: Left click to set primary color. Right click to set secondary color. Middle click to choose palette color.
cs: Levý klik nastaví primární barvu. Pravý klik nastaví sekundární barvu. Prostřední klik vybere paletu barev.

en: Layer Shown
cs: Vrstva zobrazena

en: Layer Hidden
cs: Vrstva skryta

en: Circles
cs: Kruhy

en: Grid
cs: Mřížka

en: Splatter
cs: Cákance

en: Squares
cs: Čtverce

en: Dash
cs: Pomlčka

en: Arrow
cs: Šipka

en: Size
cs: Velikost

en: Decrease arrow size
cs: Zmenšit šipku

en: Increase arrow size
cs: Zvětšit špiku

en: Decrease angle offset
cs: Zmenšit úhel vyrovnání

en: Increase angle offset
cs: Zvětšit úhel odsazení

en: Length
cs: Délka

en: Decrease length offset
cs: Snížit délku odsazení

en: Increase length offset
cs: ZVýšit délku odsazení

en: Brush width
cs: Šířka štětce

en: Decrease brush size
cs: Zmenšit štětec

en: Increase brush size
cs: Zvětšit štětec

en: Fill Style
cs: Styl výpně

en: Outline Shape
cs: Obtáhnout tvar

en: Fill Shape
cs: Vyplnit tvar

en: Fill and Outline Shape
cs: Vyplnit a Obtáhnout tvar

en: Shape Type
cs: Typ tvarování

en: Open Line/Curve Series
cs: Otevřít sadu čar/křivek

en: Closed Line/Curve Series
cs: Zavřít sadu čar/křivek

en: Ellipse
cs: Elipsa

en: Rounded Line Series
cs: Zakulacená sada čar

en: Changed Shape Type
cs: Změnit typ tvarování

en: Point Deleted
cs: Bod odstraněn

en: Deleted
cs: Odstraněno

en: Point Added
cs: Bod přidán

en: Added
cs: Přidáno

en: Modified
cs: Změněno

en: Finalized
cs: Dokončeno

en: Open Curve Shape
cs: Tvar otevřené křivky

en: Closed Curve Shape
cs: Tvar uzavřené křivky

en: Rounded Line Shape
cs: Tvar zakulacené čáry

en: Decrease shape's corner radius
cs: Zmenšit poloměr rohů tvaru

en: Increase shape's corner radius
cs: Zvětšit poloměr rohu tvaru

en: Clone Stamp
cs: Klonovací razítko

en: Ctrl-left click to set origin, left click to paint.
cs: Ctrl+Levý klik k výběru zdroje, levý klik kreslí.

en: Color Picker
cs: Kapátko

en: Left click to set primary color. Right click to set secondary color.
cs: Levý klik nastaví primární barvu, pravý klik nastaví sekundární barvu.

en: Sampling
cs: Vzorkování

en: Single Pixel
cs: Jednotlivý pixel

en: 3 x 3 Region
cs: Oblast 3 x 3

en: 5 x 5 Region
cs: Oblast 5 x 5

en: 7 x 7 Region
cs: Oblast 7 x 7

en: 9 x 9 Region
cs: Oblast 9 x 9

en: Image
cs: Obrázek

en: After select
cs: Po výběru

en: Do not switch tool
cs: Nepřepínat nástroj

en: Switch to previous tool
cs: Přepnout na předchozí nástroj

en: Switch to Pencil tool
cs: Přepnout na tužku

en: Pencil
cs: Tužka

en: Ellipse Select
cs: Elipsový výběr

en: Click and drag to draw an elliptical selection. Hold Shift to constrain to a circle.
cs: Kliknutím a táhnutím vytvoříte elyptický výběr. Pro kruhový výběr podržte Shift.

en: Left click to draw a shape with the primary color.
    Left click on a shape to add a control point.
    Left click on a control point and drag to move it.
    Right click on a control point and drag to change its tension.
    Hold Shift to snap to angles.
    Use arrow keys to move the selected control point.
    Press Ctrl + left/right arrows to select control points by order.
    Press Delete to delete the selected control point.
    Press Space to add a new control point at the mouse position.
    Hold Ctrl while pressing Space to create the control point at the exact same position.
    Hold Ctrl while left clicking on a control point to create a new shape at the exact same position.
    Hold Ctrl while clicking outside of the image bounds to create a new shape starting at the edge.
    Press Enter to finalize the shape.
cs: Levý klik nakreslíte tvar primární barvou.
    Levý klik na tvar přidá kontrolní bod.
    Levý klik a tažení na kontrolní bod ho posune.
    Pravý klik a tažení na kontrolní bod změní jeho rozpětí.
    Na přpnutí do úhlů držte Shift.
    Použijte špiky k posouvání kontrolních bodů.
    Pro výběr kontrolních bodů dele pořadí stiskněte Ctrl + špiknu doleva/doprava.
    Pro odsranění vybraných kontrolních bodů stiskněte Delete.
    Pro přidání nového kontrolního bodu na pozici myši stiskněte Mezerník.
    Držte Ctrl a stiskem Shift přidáte kontrolní bod na tu samou pozici.
    Držte Ctrl a levým klikem na kontrolní bod přidáte  nový tvar na tu samou pozici.
    Držte Ctrl a klikem mimo obrázek vytvoříte nový tvar začínající na hraně.
    Pro dokončení tvaru stiskněte Enter.

en: Eraser
cs: Guma

en: Left click to erase to transparent, right click to erase to secondary color.
cs: Levým kliknutím mažete do průhledna, pravým do sekundární barvy.

en: Flood Mode
cs: Záplavový režim

en: Contiguous
cs: Spojité

en: Global
cs: Globální

en: Freeform Shape
cs: Volný tvar

en: Left click to draw with primary color, right click to draw with secondary color.
cs: Levý klik kreslí primární barvou, pravý klik kreslí sekundární barvou.

en: Gradient
cs: Přechod

en: Click and drag to draw gradient from primary to secondary color.  Right click to reverse.
cs: Klik a tažení nakreslí přechod od primární k sekundární barvě. Pravý klik kreslí obráceně.

en: Linear Gradient
cs: Lineární přechod

en: Linear Reflected Gradient
cs: Lineární odražeý přechod

en: Linear Diamond Gradient
cs: Lineární kosočtvercový přechod

en: Radial Gradient
cs: Radiální přechod

en: Conical Gradient
cs: Kónický přechod

en: Lasso Select
cs: Výběr lasem

en: Click and drag to draw the outline for a selection area.
cs: Klikněte a obtáhněte vybranou oblast.

en: Line/Curve
cs: Čára/Křivka

en: Magic Wand Select
cs: Výběr kouzelnou hůlkou

en: Click to select region of similar color.
cs: Klik vybere oblast s podobnou barvou.

en: Left click and drag the selection to move selected content. Right click and drag the selection to rotate selected content.
cs: Kliknutím a tažením výběru pohybujte vybraným obsahem. Pravý klikem a tažením výběru otáčejte výbraným obsahem.

en: Move Selection
cs: Přesunout výběr

en: Left click and drag the selection to move selection outline. Right click and drag the selection to rotate selection outline.
cs: Kliknutím a tažením výběru můžete hýbat obrysem výběru. Pravým klikem a tažením otáčejte obrysem výběru.

en: Paintbrush
cs: Štětec

en: Type
cs: Typ

en: Paint Bucket
cs: Plechovka barvy

en: Left click to fill a region with the primary color, right click to fill with the secondary color.
cs: Levý klik vyplní oblast primární barvou, pravý klik vyplní oblast sekundární barvou.

en: Pan
cs: Posun

en: Click and drag to navigate image.
cs: Klik a táhnutí posunou obrázek.

en: Left click to draw freeform one-pixel wide lines with the primary color. Right click to use the secondary color.
cs: Levým klikem nakreslíte volnou čáru širokou 1px primární bravou. Pravý klik použijte pro kreslení sekundární barvou.

en: Recolor
cs: Přebarvit

en: Rectangle Select
cs: Obdélníkový výběr

en: Click and drag to draw a rectangular selection. Hold Shift to constrain to a square.
cs: Kliknutím a tažením nakreslíte obdélníkový výběr. Držte shift k nakreslení čtverce.

en: Rectangle
cs: Obdélník

en: Rounded Rectangle
cs: Zakulacený obdélník

en: Text - Finalize
cs: Text - Dokončení

en: Left click to place cursor, then type desired text. Text color is primary color.
cs: Levý klik umístí kurzor, pak můžete psát text. Primární barva je barva textu.

en: Font
cs: Písmo

en: Bold
cs: Tučně

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Underline
cs: Podtržené

en: Left Align
cs: Zarovnat doleva

en: Center Align
cs: Zarovnat na střed

en: Right Align
cs: Zarovnat doprava

en: Text Style
cs: Styl textu

en: Normal and Outline
cs: Normální a ohraničený

en: Fill Background
cs: Vyplnit pozadí

en: Outline width
cs: Šířka ohraničení

en: Decrease outline size
cs: Zmenšit šířku ohraničení

en: Increase outline size
cs: Zvětšit šířku ohraničení

en: Left click to zoom in. Right click to zoom out. Click and drag to zoom in selection.
cs: Levý klik přiblíží. Pravý klik oddálí. Klik a obtažení přiblíží výběr.

en: Resize Palette
cs: Velikost Palety

en: New palette size:
cs: Nová velikost palety:

en: Save the changes to image "{0}" before closing?
cs: Uložit změny obrázku "{0}" před zavřením?

en: If you don't save, all changes will be permanently lost.
cs: Pokud je neuložíte, veškeré změny budou navždy ztraceny.

en: Take Screenshot
cs: Sejmout obrazovku

en: Delay before taking a screenshot (seconds):
cs: Zpoždění před sejmutím obrazovky (sekundy):

en: Image files
cs: Soubory obrázků

en: Save Image File
cs: Uložení obrázku

en: Pinta does not support saving images in this file format.
cs: Pinta nepodporuje ukládání obrázků v tomto typu souborů..

en: Cannot save read only file.
cs: Nelze uložit soubor pouze pro čtení.

en: Image too large
cs: Obrázek je příliš velký

en: ICO files can not be larger than 255 x 255 pixels.
cs: Soubory ICO nesmí být větší než 255 x 255 pixelů

en: A file named "{0}" already exists. Do you want to replace it?
cs: Soubor "{0}" už existuje. Chcete ho přepsat?

en: The file already exists in "{1}". Replacing it will overwrite its contents.
cs: Soubor už existuje v "{1}". Nahrazení přepíše jeho obsah.

en: Layer Opacity
cs: Průhlednost vrstvy

en: Rename Layer
cs: Přejmenovat vrstvu

en: Hide Layer
cs: Skrýt vrstvu

en: Show Layer
cs: Zobrazit vrstvu

en: Layer Properties
cs: Vlastnosti vrstvy

en: Rotate / Zoom Layer
cs: Otočit / Přiblížit vrstvu

en: Contributors to this release:
cs: Přispěli k této verzi:

en: Previous contributors:
cs: Přispěli k předchozím verzím:

en: Translated by:
cs: Přeložili:

en: Based on the work of Paint.NET:
cs: Na základě práce Paint.NET

en: Using some icons from:
cs: Použity některé ikonky z:

en: Powered by Mono:
cs: Běží na platformě Mono:

en: About Pinta
cs: O Pinta

en: Version Info
cs: Informace o verzi

en: Version
cs: Verze

en: License
cs: Licence

en: Released under the MIT X11 License.
cs: Vydáno pod licencí MIT X11

en: by Pinta contributors
cs: Od přispěvatelů Pinta

en: Details
cs: Podrobnosti

en: JPEG Quality
cs: Kvalita JPEG

en: Quality:
cs: Kvalita:

en: Name:
cs: Název:

en: Visible
cs: Viditelná

en: Blend Mode
cs: Režim míchání

en: Opacity:
cs: Průhlednost

en: Width:
cs: Šířka:

en: pixels
cs: pixely

en: Height:
cs: Výška:

en: Title
cs: Název

en: Path
cs: Cesta

en: Hide
cs: Skrýt

en: Dockable
cs: Dokovatelné

en: Floating
cs: Plovoucí

en: Auto Hide
cs: Skrývat automaticky

en: Dock
cs: Ukotvit

en: By percentage:
cs: Procentuelně:

en: By absolute size:
cs: Na velikost:

en: Maintain aspect ratio
cs: Zachovat poměr stran

en: Anchor:
cs: Kotva:

en: Show this message and exit.
cs: Zobrazit tuto zprávu a zavřít.

en: Display the application version.
cs: Zobrazit verzi aplikace.

en: number of threads to use for rendering
cs: počet vláken použitých k vykreslení

en: Usage: pinta [files]
cs: Použití: pinta [soubory]

en: Options:
cs: Možnosti:

en: _File
cs: _Soubor

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _View
cs: _Zobrazit

en: _Image
cs: _Obrázek

en: _Layers
cs: _Vrstvy

en: _Adjustments
cs: _Přizpůsobení

en: Effe_cts
cs: Efe_kty

en: A_dd-ins
cs: D_oplňky

en: _Window
cs: _Okno

en: Tool Windows
cs: Okna Nástrojů

en: _Help
cs: _Nápověda

en: OptionName
cs: JménoVolby

en: Canvas
cs: Plátno

en: History
cs: Historie

en: Layers
cs: Vrstvy

en: Images
cs: Obrázky

en: Tools
cs: Nástroje

en: Edge Behavior
cs: Chování hran

en: Multiple selection:
cs: Vícenásobný výběr:

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: No selection
cs: Žádný výběr

en: Available in repository:
cs: Dostupné v repozitáři:

en: Update available
cs: Dostupná aktualizace

en: This add-in can't be loaded due to missing dependencies
cs: Tento doplněk nemůže být přidán kvůli chybějícím závislostem.

en: Required: {0} v{1}, found v{2}
cs: Požadováno: {0} v{1}, nalezeno v{2}

en: Missing: {0} v{1}
cs: Chybějící: {0} v{1}

en: Installed version
cs: Instalovaná verze

en: Repository version
cs: Verze z repozitáře

en: Download size
cs: Velikost ke stažení

en: The following depedencies required by this add-in are not available:
cs: Následující závislosti, vyžadované doplňkem, nejsou dostupné:

en: Installation cancelled
cs: Instalace zrušena

en: Some of the required add-ins were not found
cs: Některé z požadovaných doplňků nebyly nalezeny

en: Installation failed
cs: Instalace selhala

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Updates
cs: Aktualizace

en: Gallery
cs: Galerie

en: All repositories
cs: Všechny repozitáře

en: Manage Repositories...
cs: Správa repozitářů…

en: {0} update available | {0} updates available
cs[0]: Dostupná {0} aktualizace
cs[1]: Dostupné {0} aktualizace
cs[2]: Dostupných {0} aktualizací

en: Updating repository
cs: Aktualizace repozitáře

en: Install Add-in Package
cs: Instalovat balíček s doplňkem

en: Add-in packages
cs: Balíčky s doplňky

en: No add-ins found
cs: Žádný doplněk nenalezen

en: Add-in
cs: Doplněk

en: Other
cs: Jiné

en: Uninstall
cs: Odebrat

en: The following packages will be uninstalled:
cs: Následující balíčky budou odebrány:

en: There are other add-ins that depend on the previous ones which will also be uninstalled:
cs: Na odstraňovaných doplňcích závisí další doplňky, které budou také odebrány.

en: The selected add-ins can't be installed because there are dependency conflicts.
cs: Vybrané doplňky nemohou být nainstalovány kvůli konfliktu závislostí.

en: The following packages will be installed:
cs: Následující balíčky budou nainstalovány:

en:  (in user directory)
cs:  (v uživatelském adresáři)

en: The following packages need to be uninstalled:
cs: Následující balíčky musí být odebrány:

en: The following dependencies could not be resolved:
cs: Následující závislosti nemohou být vyřešeny:

en: Are you sure you want to cancel the installation?
cs: Opravdu chcete zrušit instalaci?

en: Installing Add-ins
cs: Instalace doplňků

en: The installation failed!
cs: Instalace selhala!

en: The installation has completed with warnings.
cs: Instalace byla dokončena s varováními.

en: Uninstalling Add-ins
cs: Odebírání doplňků

en: The uninstallation failed!
cs: Odebrání selhalo!

en: The uninstallation has completed with warnings.
cs: Odebrání bylo dokončeno s varováními.

en: Registering repository
cs: Registrace repozitářů

en: Exception occurred: {0}
cs: Došlo k výjimce: {0}

en: More information
cs: Více informací

en: Install...
cs: Instalovat...

en: Update
cs: Aktualizovat

en: _Uninstall...
cs: O_debrat...

en: Additional extensions are required to perform this operation.
cs: Aby mohla být požadovaná operace provedena, je nutno nainstalovat některé doplňky.

en: The following add-ins will be installed:
cs: Následující doplňky budou nainstalovány:

en: No updates found
cs: Nebyly nalezeny žádné aktualizace

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Update All
cs: Aktualizovat vše

en: Repository:
cs: Repozitář:

en: Install from file...
cs: Instalovat ze souboru...

en: Install
cs: Instalovat

en: Add-in Repository Management
cs: Správa repozitářů s doplňky

en: Add New Repository
cs: Přidat nový repozitář

en: Select the location of the repository you want to register:
cs: Zvolte umístění repozitáře, který chcete zaregistrovat:

en: Register an on-line repository
cs: Zaregistrovat internetový repozitář

en: Register a local repository
cs: Zaregistrovat místní repozitář

en: Path:
cs: Umístění:

en: Browse...
cs: Procházet...

en: Progress
cs: Průběh

en: (provided by {0})
cs: (poskytuje {0})
