pinta - en to et translation catalogue (206 entries)

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Redo
et: Uuesti

en: Cut
et: Lõika

en: Copy
et: Kopeeri

en: Paste
et: Aseta

en: Delete Selection
et: Kustuta valik

en: Fill Selection
et: Täida valik

en: Invert Selection
et: Pööra valik

en: Select All
et: Vali kõik

en: Deselect All
et: Eemalda kõik valikust

en: Open...
et: Ava...

en: Save As...
et: Salvesta kui...

en: Palette
et: Värvipalett

en: Deselect
et: Tühista valik

en: All files
et: Kõik failid

en: Error
et: Viga

en: New...
et: Uus...

en: Close
et: Sule

en: Save
et: Salvesta

en: Print
et: Trüki

en: Quit
et: Välju

en: New
et: Uus

en: Open
et: Ava

en: About
et: Programmist

en: Flip Horizontal
et: Peegelda horisontaalselt

en: Flip Vertical
et: Peegelda vertikaalselt

en: Flatten
et: Kihtide ühendamine

en: Add New Layer
et: Lisa uus kiht

en: Delete Layer
et: Kustuta kiht

en: Duplicate Layer
et: Kihi dubleerimine

en: Move Layer Up
et: Liiguta kiht ettepoole

en: Move Layer Down
et: Liiguta kiht tahapoole

en: Layer Properties...
et: Kihi omadused...

en: Open Image File
et: Ava pildifail

en: Import From File
et: Impodi failist

en: Zoom In
et: Suurenda sisse

en: Zoom Out
et: Vähenda

en: Best Fit
et: Parim sobitus

en: Zoom to Selection
et: Suurenda valikuni

en: Normal Size
et: Normaalsuurus

en: Toolbar
et: Tööriistariba

en: Pixels
et: Pikslid

en: Inches
et: Tollid

en: Centimeters
et: Sentimeetrid

en: Fullscreen
et: Täisekraan

en: Window
et: Aken

en: Ruler Units
et: Joonlaua ühikud

en: Save All
et: Salvesta kõik

en: Close All
et: Sulge kõik

en: Tool
et: Tööriist

en: Overwrite
et: Ülekirjutamine

en: Layer
et: Kiht

en: copy
et: koopia

en: Normal
et: Tavaline

en: Glow
et: Helendus

en: Resize Image
et: Pildi suuruse muutmine

en: Background
et: Taust

en: New Image
et: Uus pilt

en: Open Image
et: Ava pilt

en: Black and White
et: Mustvalge

en: Brightness / Contrast
et: Heledus / kontrast

en: Brightness
et: Eredus

en: Curves
et: Kurvid

en: Invert Colors
et: Pööra värvid

en: Levels
et: Tasemed

en: Posterize
et: Posterda

en: Sepia
et: Seepia

en: Levels Adjustment
et: Tasemete kohendamine

en: Red
et: Punane

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Linked
et: Seotud

en: Add Noise
et: Lisa müra

en: Noise
et: Müra

en: Distort
et: Moonutus

en: Amount
et: Hulk

en: Clouds
et: Pilved

en: Render
et: Renderdamine

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Edge Detect
et: Serva tuvastamine

en: Stylize
et: Stiliseeri

en: Angle
et: Nurk

en: Emboss
et: Reljeefne

en: Blurs
et: Hägud

en: Distance
et: Vahemaa

en: Rotation
et: Pööramine

en: Frosted Glass
et: Külmunud klaas

en: Gaussian Blur
et: Gaussi hägu

en: Radius
et: Raadius

en: Photo
et: Foto

en: Artistic
et: Kunstiline

en: Julia Fractal
et: Julia fraktaal

en: Quality
et: Kvaliteet

en: Zoom
et: Suurendus

en: Median
et: Mediaan

en: Motion Blur
et: Liikumishägu

en: Centered
et: Keskel

en: Oil Painting
et: Õlimaal

en: Outline
et: Välisjoon

en: Thickness
et: Paksus

en: Pencil Sketch
et: Pliiatsivisand

en: Color Range
et: Värvivahemik

en: Pixelate
et: Suured pikslid

en: Cell Size
et: Kärje suurus

en: Polar Inversion
et: Poolsuste vahetamine

en: Radial Blur
et: Radiaalne hägu

en: Red Eye Removal
et: Punasilmsuse eemaldamine

en: Tolerance
et: Tolerants

en: Reduce Noise
et: Vähenda müra

en: Strength
et: Tugevus

en: Relief
et: Reljeef

en: Sharpen
et: Teravustamine

en: Warmth
et: Soojus

en: Zoom Blur
et: Suurendushägu

en: Luminosity
et: Valgustatus

en: Red
et: Punane

en: Blue
et: Sinine

en: Reset
et: Lähtesta

en: Tip: Right-click to remove control points.
et: Vihje: Kontrollpunktide eemaldamiseks kasuta paremklikki.

en: Input
et: Sisend

en: Output
et: Väljund

en: Auto
et: Automaatne

en: label1
et: silt1

en: label
et: silt

en: Random Noise
et: Juhuslik müra

en: Choose Primary Color
et: Vali peamine värv

en: Choose Secondary Color
et: Vali teine värv

en: Choose Palette Color
et: Vali paleti värv

en: Layer Shown
et: Nähtav kiht

en: Layer Hidden
et: Kiht peidetud

en: Circles
et: Ringjooned

en: Grid
et: Koordinaatvõrk

en: Squares
et: Ruudud

en: Brush width
et: Pintsli laius

en: Decrease brush size
et: Vähenda pintsli suurust

en: Increase brush size
et: Vähenda pintsli suurust

en: Fill Style
et: Täitmise stiil

en: Ellipse
et: Ellips

en: Color Picker
et: Värvivalija

en: Do not switch tool
et: Ära vaheta tööriista

en: Switch to previous tool
et: Vali eelmine tööriist

en: Pencil
et: Pliiats

en: Ellipse Select
et: Elliptiline valik

en: Eraser
et: Kustukumm

en: Contiguous
et: Pidev

en: Global
et: Üleüldine

en: Gradient
et: Värviüleminek

en: Radial Gradient
et: Radiaalne üleminek

en: Move Selection
et: Liiguta valikut

en: Paintbrush
et: Pintsel

en: Type
et: Tüüp

en: Recolor
et: Värvi üle

en: Rectangle Select
et: Nelinurkne valik

en: Rectangle
et: Ristkülik

en: Rounded Rectangle
et: Ümarnurkne ristkülik

en: Text
et: Tekst

en: Bold
et: Rasvane

en: Italic
et: Kaldkiri

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Left Align
et: Joonda vasakule

en: Center Align
et: Joonda keskele

en: Right Align
et: Joonda paremale

en: Text Style
et: Teksti stiil

en: Decrease outline size
et: Välisjoone laius

en: If you don't save, all changes will be permanently lost.
et: Kui Sa ei salvesta, siis lähevad kõik muudatused jäädavalt kaotsi.

en: Take Screenshot
et: Kuvatõmmise salvestamine

en: Image files
et: Pildifailid

en: Save Image File
et: Salvesta pildifail

en: Layer Opacity
et: Kihi läbipaistvus

en: Rename Layer
et: Kihi nime muutmine

en: Hide Layer
et: Peida kiht

en: Show Layer
et: Näita kihti

en: Layer Properties
et: Kihi omadused

en: Translated by:
et: Tõlkis:

en: Version Info
et: Versiooni info

en: Version
et: Versioon

en: License
et: Litsents

en: Copyright
et: Autoriõigused

en: JPEG Quality
et: JPEG kvaliteet

en: Quality:
et: Kvaliteet:

en: Name:
et: Nimi:

en: Visible
et: Nähtav

en: Opacity:
et: Läbipaistvus:

en: Width:
et: Laius:

en: pixels
et: pikslit

en: Height:
et: Kõrgus:

en: Title
et: Pealkiri

en: Path
et: Rada

en: Hide
et: Peida

en: Dockable
et: Dokitav

en: Floating
et: Hõljuv

en: Auto Hide
et: Automaatne peitmine

en: Dock
et: Doki

en: Maintain aspect ratio
et: Proportsioonide säilitamine

en: Anchor:
et: Ankur:

en: _File
et: _Fail

en: _Edit
et: _Muuda

en: _View
et: _Vaade

en: _Image
et: _Pilt

en: _Layers
et: _Kihid

en: Effe_cts
et: _Efektid

en: _Window
et: _Aken

en: _Help
et: _Abiinfo

en: History
et: Ajalugu

en: Layers
et: Kihid

en: Tools
et: Tööriistad
