pinta - en to gl translation catalogue (475 entries)

en: Easily create and edit images
gl: Cree e edite imaxes fácilmente

en: Image Editor
gl: Editor de imaxes

en: Pinta Image Editor
gl: Editor de imaxes Pinta

en: Add-in Manager
gl: Xestor de complementos

en: Undo
gl: Desfacer

en: Redo
gl: Refacer

en: Cut
gl: Cortar

en: Copy
gl: Copiar

en: Paste
gl: Pegar

en: Paste Into New Layer
gl: Pegar nunha nova paleta

en: Paste Into New Image
gl: Pegar nunha nova imaxe

en: Delete Selection
gl: Eliminar a selección

en: Fill Selection
gl: Completar a selección

en: Invert Selection
gl: Inverter a selección

en: Select All
gl: Seleccionar todo

en: Deselect All
gl: Deseleccionar todo

en: Open...
gl: Abrir...

en: Save As...
gl: Gardar como...

en: Reset to Default
gl: Restabelecer os predefinidos

en: Set Number of Colors
gl: Estabelecer o número de cores

en: Palette
gl: Paleta

en: Erase Selection
gl: Borrar a selección

en: Deselect
gl: Deseleccionar

en: Open Palette File
gl: Abrir o ficheiro da paleta

en: Palette files (*.txt, *.gpl)
gl: Ficheiros da paleta (*.txt, *.gpl)

en: All files
gl: Todos os ficheiros

en: Could not open palette file: {0}.
    Please verify that you are trying to open a valid GIMP or Paint.NET palette.
gl: Non foi posíbel abrir o ficheiro da paleta: {0}.
    Verifique que está tentando abrir unha paleta válida do GIMP ou do Paint.NET.

en: Error
gl: Erro

en: Save Palette File
gl: Gardar o ficheiro de paleta

en: Paint.NET palette (*.txt)
gl: Paleta do Paint.NET (*.txt)

en: GIMP palette (*.gpl)
gl: Paleta do GIMP (*.gpl)

en: New...
gl: Novo...

en: New Screenshot...
gl: Nova captura de pantalla...

en: Open Recent
gl: Abrir o recente

en: Close
gl: Pechar

en: Save
gl: Gardar

en: Print
gl: Imprimir

en: Quit
gl: Saír

en: New
gl: Novo

en: Open
gl: Abrir

en: Pinta Website
gl: Sitio web do Pinta

en: File a Bug
gl: Ficheiro de fallo

en: Translate This Application
gl: Traducir este aplicativo

en: About
gl: Sobre

en: Crop to Selection
gl: Recortar pola selección

en: Auto Crop
gl: Recortar automaticamente a imaxe

en: Resize Image...
gl: Redimensionar imaxe...

en: Resize Canvas...
gl: Redimensionar lenzo

en: Flip Horizontal
gl: Voltear horizontalmente

en: Flip Vertical
gl: Voltear verticalmente

en: Rotate 90° Clockwise
gl: Rotar 90° á dereita

en: Rotate 90° Counter-Clockwise
gl: Rotar 90° á esquerda

en: Rotate 180°
gl: Rotar 180°

en: Flatten
gl: Aplanar

en: Add New Layer
gl: Engadir unha nova capa

en: Delete Layer
gl: Eliminar a capa

en: Duplicate Layer
gl: Duplicar a capa

en: Merge Layer Down
gl: Mesturar coa capa inferior

en: Import from File...
gl: Importar dun ficheiro...

en: Move Layer Up
gl: Subir a capa

en: Move Layer Down
gl: Baixar a capa

en: Layer Properties...
gl: Propiedades da capa...

en: Open Image File
gl: Abrir un ficheiro de imaxe

en: Import From File
gl: Importar dun ficheiro

en: Zoom In
gl: Ampliar

en: Zoom Out
gl: Reducir

en: Best Fit
gl: Axuste óptimo

en: Zoom to Selection
gl: Facer zoom sobre a selección

en: Normal Size
gl: Tamaño normal

en: Toolbar
gl: Barra de ferramentas

en: Pixel Grid
gl: Grade de píxeles

en: Rulers
gl: Regras

en: Pixels
gl: Píxeles

en: Inches
gl: Polgadas

en: Centimeters
gl: Centímetros

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: Window
gl: Xanela

en: Ruler Units
gl: Unidades da regra

en: Save All
gl: Gardar todo

en: Close All
gl: Pechar todo

en: Tool
gl: Ferramenta

en: Shortcut key
gl: Atallo de teclado

en: Normal Blending
gl: Fusionado normal

en: Overwrite
gl: Sobreescribir

en: Antialiasing On
gl: Activar o suavizado

en: Antialiasing Off
gl: Desactivar o suavizado

en: Layer
gl: Capa

en: copy
gl: copiar

en: Resize Canvas
gl: Redimensionar o lenzo

en: Move Selected Pixels
gl: Mover os píxeles seleccionados

en: Image larger than canvas
gl: Imaxe meirande có lenzo

en: The image being pasted is larger than the canvas size. What would you like to do?
gl: A imaxe a pegar é maior que o tamaño do lenzo. Que quere facer?

en: Expand canvas
gl: Expandir o lenzo

en: Don't change canvas size
gl: Non cambiar o tamaño do lenzo

en: Image cannot be pasted
gl: Non pode pegar a imaxe

en: The clipboard does not contain an image.
gl: O portapapeis non contén ningunha imaxe.

en: Replace
gl: Sustituír

en:  Selection Mode:
gl:  Modo de Selección:

en: Multiply
gl: Multiplicar

en: Reflect
gl: Reflectir

en: Glow
gl: Brillo

en: Overlay
gl: Sobreposición

en: Difference
gl: Diferenza

en: Lighten
gl: Aclarar

en: Darken
gl: Escurecer

en: Screen
gl: Pantallla

en: Finish Pixels
gl: Finalizar píxeles

en: Flip Image Horizontal
gl: Voltear imaxe horizontalmente

en: Flip Image Vertical
gl: Voltear imaxe verticalmente

en: Flip Layer Horizontal
gl: Voltear capa horizontalmente

en: Flip Layer Vertical
gl: Voltear capa verticalmente

en: Resize Image
gl: Cambiar o tamaño da imaxe

en: {0} image ({1})
gl: {0} Imaxe ({1})

en: Rendering Effect
gl: Efectos de representación

en: No tool selected.
gl: Non seleccionou ningunha ferramenta.

en: Unsaved Image {0}
gl: Imaxe sen gardar {0}

en: Background
gl: Fondo

en: New Image
gl: Nova imaxe

en: Unsupported file format
gl: O formato de ficheiro non é compatíbel

en: Open Image
gl: Abrir a imaxe

en: Permission denied
gl: Permiso denegado

en: Could not open file: {0}
gl: Non foi posíbel abrir o ficheiro da paleta: {0}

en: Auto Level
gl: Nivel automático

en: Black and White
gl: Branco e negro

en: Brightness / Contrast
gl: Brillo / Contraste

en: Brightness
gl: Brillo

en: Contrast
gl: Contraste

en: Curves
gl: Curvas

en: Hue / Saturation
gl: Matíz / Saturación

en: Hue
gl: Matiz

en: Saturation
gl: Saturación

en: Lightness
gl: Luminosidade

en: Invert Colors
gl: Inverter as cores

en: Levels
gl: Niveis

en: Posterize
gl: Posterizar

en: Levels Adjustment
gl: Niveis de axuste

en: Red
gl: Vermello

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Linked
gl: Ligado

en: Add Noise
gl: Engadir ruído

en: Noise
gl: Ruído

en: Intensity
gl: Intensidade

en: Color Saturation
gl: Saturación de cor

en: Coverage
gl: Cobertura

en: Bulge
gl: Pico

en: Distort
gl: Distorsionar

en: Amount
gl: Cantidade

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Clouds
gl: Nubes

en: Render
gl: Representar

en: Scale
gl: Escala

en: Power
gl: Enerxía

en: Seed
gl: Xermolo

en: Edge Detect
gl: Detección do bordo

en: Stylize
gl: Estilizada

en: Angle
gl: Ángulo

en: Emboss
gl: Membrete

en: Fragment
gl: Fragmento

en: Blurs
gl: Difuminado

en: Fragments
gl: Fragmentos

en: Distance
gl: Distancia

en: Rotation
gl: Rotación

en: Frosted Glass
gl: Cristal xeado

en: Gaussian Blur
gl: Difuminado Gausiano

en: Radius
gl: Radio

en: Photo
gl: Foto

en: Ink Sketch
gl: Debuxo a tinta

en: Artistic
gl: Artística

en: Ink Outline
gl: Contorno de tinta

en: Coloring
gl: Coloreado

en: Julia Fractal
gl: Fractal de Julia

en: Quality
gl: Calidade

en: Mandelbrot Fractal
gl: Fractal de Mandelbrot

en: Median
gl: Mediana

en: Percentile
gl: Percentil

en: Motion Blur
gl: Difuminado de movemento

en: Centered
gl: Centrado

en: Oil Painting
gl: Pintura ao óleo

en: Brush Size
gl: Tamaño do pincel

en: Coarseness
gl: Basto

en: Outline
gl: Contorna

en: Thickness
gl: Grosor

en: Pencil Sketch
gl: Debuxo a lapis

en: Pencil Tip Size
gl: Suxestión do tamaño do lapis

en: Color Range
gl: Intervalo de cor

en: Pixelate
gl: Pixelar

en: Cell Size
gl: Tamaño da cela

en: Polar Inversion
gl: Inversión polar

en: Radial Blur
gl: Difuminado radial

en: Use low quality for previews, small images, and small angles.  Use high quality for final quality, large images, and large angles.
gl: Usar a calidade baixa para a vista previa, as imaxes pequenas e os ángulos pequenos.  Usar a calidade alta para a calidade final, as imaxes grandes e os ángulos grandes .

en: Red Eye Removal
gl: Retirar os ollos vermellos

en: Tolerance
gl: Tolerancia

en: Saturation Percentage
gl: Porcentaxe de saturación

en: Hint: For best results, first use selection tools to select each eye.
gl: Consello: para obter mellores resultados, primeiro use a selección de ferramentas para seleccionar cada ollo.

en: Reduce Noise
gl: Reducir o ruído

en: Strength
gl: Resistencia

en: Relief
gl: Relevo

en: Sharpen
gl: Nitidez

en: Soften Portrait
gl: Retrato suave

en: Softness
gl: Suavidade

en: Lighting
gl: Iluminación

en: Warmth
gl: Calor

en: Tile Reflection
gl: Mosaico de reflexión

en: Tile Size
gl: Tamaño do mosaico

en: Twist
gl: Torsión

en: Antialias
gl: Suavizado

en: Unfocus
gl: Desenfocar

en: Wrap
gl: Axustar

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Transparent
gl: Transparente

en: Original
gl: Orixinal

en: Center Offset
gl: Desprazamento do centro

en: Zoom Blur
gl: Zoom no difuminado

en: Transfer Map
gl: Transferencia de  mapas

en: Luminosity
gl: Luminosidade

en: Red
gl: Vermello

en: Blue
gl: Azul

en: Reset
gl: Restabelecer

en: Tip: Right-click to remove control points.
gl: Consello: premer co botón dereito para retirar os puntos de control.

en: Input Histogram
gl: Histograma de entrada

en: Input
gl: Entrada

en: Output
gl: Saída

en: Output Histogram
gl: Histograma de saída

en: Auto
gl: Automático

en: label1
gl: etiqueta1

en: label
gl: etiqueta

en: Random Noise
gl: Ruído aleatorio

en: Reseed
gl: Reiniciar

en: Choose Primary Color
gl: Escoller unha cor primaria

en: Choose Secondary Color
gl: Escoller unha cor secundaria

en: Choose Palette Color
gl: Escoller a paleta de cores

en: Click to select primary color.
gl: Clica pra seleccionar cor principal

en: Click to select secondary color.
gl: Clica pra seleccionar cor secundaria

en: Layer Shown
gl: Capa mostra

en: Layer Hidden
gl: Capa oculta

en: Circles
gl: Círculos

en: Grid
gl: Grade

en: Splatter
gl: Salpicado

en: Squares
gl: Cadrados

en: Dash
gl: Taboleiro

en: Arrow
gl: Frecha

en: Size
gl: Tamaño

en: Decrease arrow size
gl: Diminuír o tamaño da frecha

en: Increase arrow size
gl: Aumentar o tamaño da frecha

en: Length
gl: Lonxitude

en: Brush width
gl: Lonxitude do pincel

en: Decrease brush size
gl: Reducir a lonxitude do pincel

en: Increase brush size
gl: Aumentar a lonxitude do pincel

en: Fill Style
gl: Estilo de recheo

en: Outline Shape
gl: Forma do contorno

en: Fill Shape
gl: Encher o contorno

en: Fill and Outline Shape
gl: Encher e dar forma ao contorno

en: Shape Type
gl: Tipo de forma

en: Ellipse
gl: Elipse

en: Changed Shape Type
gl: Cambiado o tipo de forma

en: Point Deleted
gl: Eliminado o punto

en: Deleted
gl: Eliminado

en: Point Added
gl: Engadido o punto

en: Added
gl: Engadido

en: Modified
gl: Modificado

en: Finalized
gl: Finalizado

en: Open Curve Shape
gl: Abrir a forma curva

en: Closed Curve Shape
gl: Pechar a forma curva

en: Decrease shape's corner radius
gl: Diminuír o radio do canto da forma

en: Increase shape's corner radius
gl: Aumentar o radio do canto da forma

en: Clone Stamp
gl: Clonar unha marca

en: Ctrl-left click to set origin, left click to paint.
gl: Premer Ctrl+ botón esquerdo para definir orixe, premer co botón esquerdo para pintar.

en: Color Picker
gl: Selector de cor

en: Left click to set primary color. Right click to set secondary color.
gl: Premer co botón esquerdo para seleccionar unha cor primaria. Premer co botón dereito para seleccionar unha cor secundaria.

en: Sampling
gl: Mostraxe

en: Single Pixel
gl: Un só pixel

en: 3 x 3 Region
gl: Rexión 3 × 3

en: 5 x 5 Region
gl: Rexión 5 × 5

en: 7 x 7 Region
gl: Rexión 7 × 7

en: 9 x 9 Region
gl: Rexión 9 × 9

en: Image
gl: Imaxe

en: After select
gl: Despois de seleccionar

en: Do not switch tool
gl: Non cambiar a ferramenta

en: Switch to previous tool
gl: Cambiar á ferramenta anterior

en: Switch to Pencil tool
gl: Cambiar á ferramenta do lapis

en: Pencil
gl: Lapis

en: Ellipse Select
gl: Seleccionar unha elipse

en: Eraser
gl: Borrar

en: Left click to erase to transparent, right click to erase to secondary color.
gl: Premer co botón esquerdo para borrar o transparente e premer co dereito para borrar as cores secundarias.

en: Flood Mode
gl: Modo disperso

en: Contiguous
gl: Continuo

en: Freeform Shape
gl: Forma libre

en: Left click to draw with primary color, right click to draw with secondary color.
gl: Premer co botón esquerdo para debuxar coas cores primarias e premer co botón dereito para debuxar coas cores secundarias.

en: Gradient
gl: Degradado

en: Click and drag to draw gradient from primary to secondary color.  Right click to reverse.
gl: Premer co botón esquerdo e arrastrar para deseñar un degradado de cor principal á secundaria.  Premer co botón dereito para inverter.

en: Linear Gradient
gl: Degradado lineal

en: Linear Reflected Gradient
gl: Degradado lineal en refracción

en: Linear Diamond Gradient
gl: Degradado lineal en diamante

en: Radial Gradient
gl: Degradado radial

en: Conical Gradient
gl: Degradado cónico

en: Lasso Select
gl: Selección de lazo

en: Click and drag to draw the outline for a selection area.
gl: Premer o botón esquerdo e arrastrar para deseñar un bordo para a area seleccionada.

en: Line/Curve
gl: Liña/curva

en: Magic Wand Select
gl: Pincel máxico

en: Click to select region of similar color.
gl: Premer aquí para seleccionar unha zona de cor semellante.

en: Move Selection
gl: Mover a selección

en: Paintbrush
gl: Pincel de pintura

en: Type
gl: Tipo

en: Paint Bucket
gl: Caldeiro de pintura

en: Left click to fill a region with the primary color, right click to fill with the secondary color.
gl: Premer co botón esquerdo para encher a rexión coas cores primarias e co botón dereito para encher coas cores secundarias.

en: Pan
gl: Desprazar en horizontal

en: Click and drag to navigate image.
gl: Premer co botón esquerdo e arrastrar para explorar a imaxe.

en: Recolor
gl: Volver a colorar

en: Rectangle Select
gl: Selección rectangular

en: Rectangle
gl: Rectángulo

en: Rounded Rectangle
gl: Rectángulo redondeado

en: Text
gl: Texto

en: Left click to place cursor, then type desired text. Text color is primary color.
gl: Premer co botón esquerdo para poñer o cursor e a continuación escoller o tipo de letra. A cor do texto é unha cor primaria.

en: Font
gl: Tipo de letra

en: Bold
gl: Negriña

en: Italic
gl: Cursiva

en: Underline
gl: Subliñado

en: Left Align
gl: Aliñación cara a esquerda

en: Center Align
gl: Aliñación centrada

en: Right Align
gl: Aliñación cara a dereita

en: Text Style
gl: Estilo de texto

en: Normal and Outline
gl: Normal e contorno

en: Fill Background
gl: Encher o fondo

en: Outline width
gl: Lonxitude de contorno

en: Decrease outline size
gl: Reducir o tamaño do contorno

en: Increase outline size
gl: Aumentar o tamaño do contorno

en: Left click to zoom in. Right click to zoom out. Click and drag to zoom in selection.
gl: Premer co botón esquerdo para ampliar o zoom. Premer co botón dereito para reducir o zoom. Premer o botón esquerdo e arrastrar para seleccionar o zoom.

en: Resize Palette
gl: Redimensionar a paleta

en: New palette size:
gl: Novo tamaño de paleta:

en: Save the changes to image "{0}" before closing?
gl: Quere gardar os cambios «{0}» antes de pechar?

en: If you don't save, all changes will be permanently lost.
gl: Se non garda, todos os cambios realizados perderanse.

en: Close _without saving
gl: Pechar _sen gardar

en: Take Screenshot
gl: Facer unha captura de pantalla

en: Delay before taking a screenshot (seconds):
gl: Atraso antes de facer unha captura (segundos):

en: Image files
gl: Ficheiro de imaxes

en: Save Image File
gl: Gardar o ficheiro de imaxe como

en: Pinta does not support saving images in this file format.
gl: Pinta non permite gardar imaxes neste formato.

en: Cannot save read only file.
gl: Non se pode gardar un ficheiro de só lectura

en: Image too large
gl: A imaxe é moi grande

en: ICO files can not be larger than 255 x 255 pixels.
gl: Os arquivos ICO non deben sobrepasar 255 x 255 píxeles.

en: A file named "{0}" already exists. Do you want to replace it?
gl: Xa existe o ficheiro co nome «{0}». Desexa substituílo?

en: The file already exists in "{1}". Replacing it will overwrite its contents.
gl: Xa existe o ficheiro en «{1}». A substitución sobrescribe o seu contido.

en: Layer Opacity
gl: Opacidade da capa

en: Rename Layer
gl: Renomear a capa

en: Hide Layer
gl: Ocultar a capa

en: Show Layer
gl: Mostrar a capa

en: Layer Properties
gl: Propiedades da capa

en: Contributors to this release:
gl: Contribuíron para esta versión:

en: Previous contributors:
gl: Contribuíntes anteriores:

en: Translated by:
gl: Traducido por:

en: Based on the work of Paint.NET:
gl: Con base no traballo de Paint.NET:

en: Using some icons from:
gl: Usando algunhas iconas:

en: Powered by Mono:
gl: Funciona con Mono:

en: About Pinta
gl: Sobre Pinta

en: Version Info
gl: Información sobre a versión

en: Version
gl: Versión

en: License
gl: Licenza

en: Released under the MIT X11 License.
gl: Liberado baixo a licenza MIT X11.

en: Copyright
gl: Dereitos de autoría

en: by Pinta contributors
gl: Polos colaboradores de Pinta

en: Details
gl: Información

en: Report Bug....
gl: Informe de fallos...

en: JPEG Quality
gl: Calidade JPEG

en: Quality:
gl: Calidade:

en: Name:
gl: Nome:

en: Visible
gl: Visíbel

en: Blend Mode
gl: Modo de mistura

en: Opacity:
gl: Opacidade:

en: Clipboard
gl: Portapapeis

en: Custom
gl: Personalizar

en: Preset:
gl: Predefinición:

en: Width:
gl: Largura:

en: pixels
gl: píxeles

en: Height:
gl: Altura:

en: Orientation:
gl: Orientación:

en: Portrait
gl: Retrato

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Background:
gl: Fondo:

en: White
gl: Branco

en: Background Color
gl: Cor do fondo

en: Title
gl: Título

en: Path
gl: Ruta

en: Hide
gl: Ocultar

en: Dockable
gl: Ancorábel

en: Floating
gl: Flotante

en: Auto Hide
gl: Ocultar automaticamente

en: Dock
gl: Panel

en: By percentage:
gl: Por porcentaxe:

en: By absolute size:
gl: Por tamaño absoluto:

en: Maintain aspect ratio
gl: Manter a proporción de aspecto

en: Anchor:
gl: Áncora:

en: Show this message and exit.
gl: Amosar esta mensaxe e editar

en: Display the application version.
gl: Amosar a versión do aplicativo

en: number of threads to use for rendering
gl: número de fíos que procesar

en: Usage: pinta [files]
gl: Uso: pinta [ficheiros]

en: Options:
gl: Opcións:

en: _File
gl: _Ficheiro

en: _Edit
gl: _Editar

en: _View
gl: _Ver

en: _Image
gl: _Imaxe

en: _Layers
gl: _Capas

en: _Adjustments
gl: _Axustes

en: Effe_cts
gl: Efe_ctos

en: _Window
gl: _Xanela

en: Tool Windows
gl: Ferramentas das xanelas

en: _Help
gl: _Axuda

en: OptionName
gl: Nome opcional

en: Canvas
gl: Lenzo

en: History
gl: Historial

en: Layers
gl: Capas

en: Images
gl: Imaxes

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Edge Behavior
gl: Comportamento do bordo

en: Multiple selection:
gl: Selección múltiple:

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: No selection
gl: Non hai selección

en: Available in repository:
gl: Repositorio dispoñíbel

en: Update available
gl: Actualización dispoñible

en: Required: {0} v{1}, found v{2}
gl: Requirido: {0} v{1}, atopado v{2}

en: Missing: {0} v{1}
gl: Non se atopa: {0} v{1}

en: Installed version
gl: Versión instalada

en: Repository version
gl: Versión no repositorio

en: Download size
gl: Tamaño da descarga

en: Installation cancelled
gl: Instalación cancelada

en: Some of the required add-ins were not found
gl: Non se encontraron algúns dos engadidos requiridos

en: Installation failed
gl: A instalación fallou

en: Installed
gl: Instalado

en: Updates
gl: Actualizacións

en: Gallery
gl: Galería

en: All repositories
gl: Todos os repositorios

en: Manage Repositories...
gl: Xestionar repositorios…

en: {0} update available | {0} updates available
gl[0]: {0} actualización dispoñíbel
gl[1]: {0} actualizaciones dispoñíbeis

en: Updating repository
gl: Actualizando o repositorio

en: Install Add-in Package
gl: Instalar paquete de complementos

en: Add-in packages
gl: Paquetes de complementos

en: No add-ins found
gl: Non se atoparon complementos

en: Add-in
gl: Engadido

en: Other
gl: Outro

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: The following packages will be uninstalled:
gl: Vanse desinstalar os seguintes paquetes:

en: The following packages will be installed:
gl: Vanse instalar os seguintes paquetes:

en:  (in user directory)
gl:  (no directorio do usuario)

en: The following packages need to be uninstalled:
gl: Téñense que desinstalar os seguintes paquetes:

en: The following dependencies could not be resolved:
gl: Non foi posíbel resolver as seguintes dependencias:

en: Are you sure you want to cancel the installation?
gl: Confirma que quere cancelar a instalación?

en: The installation failed!
gl: Fallou a instalación!

en: The installation has completed with warnings.
gl: A instalación completouse con avisos.

en: Uninstalling Add-ins
gl: Desinstalando complementos

en: The uninstallation failed!
gl: Fallou a desinstalación!

en: The uninstallation has completed with warnings.
gl: A desinstalación completouse con avisos.

en: Registering repository
gl: Rexistrando o repositorio

en: Exception occurred: {0}
gl: Produciuse unha excepción: {0}

en: More information
gl: Máis información

en: Install...
gl: Instalar...

en: Update
gl: Actualizar

en: _Uninstall...
gl: _Desinstalar...

en: Additional extensions are required to perform this operation.
gl: Requírense extensións adicionais para realizar esta operación.

en: The following add-ins will be installed:
gl: Instalaranse os seguintes engadidos:

en: No updates found
gl: Non se atoparon actualizacións

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Update All
gl: Actualizar todo

en: Repository:
gl: Repositorio:

en: Install from file...
gl: Instalar desde un ficheiro...

en: Install
gl: Instalar

en: Add-in Repository Management
gl: Xestión do repositorio de engadidos

en: Add New Repository
gl: Engadir un novo repositorio

en: Select the location of the repository you want to register:
gl: Seleccione a localización do repositorio que queira rexistrar:

en: Register an on-line repository
gl: Rexistrar un repositorio en liña

en: Url:
gl: URL:

en: Register a local repository
gl: Rexistrar un repositorio local

en: Path:
gl: Ruta:

en: Browse...
gl: Examinar...
