pinta - en to he translation catalogue (481 entries)

en: Easily create and edit images
he: צור וערוך תמונות בקלות

en: Image Editor
he: עורך תמונות

en: Pinta Image Editor
he: עורך התמונות פינטה

en: Add-in Manager
he: מנהל התוספים

en: Undo
he: ביטול

en: Redo
he: ביצוע חוזר

en: Cut
he: גזירה

en: Copy
he: העתקה

en: Copy Merged
he: העתקה עם מיזוג

en: Paste
he: הדבקה

en: Paste Into New Layer
he: הדבקה לשכבה חדשה

en: Paste Into New Image
he: הדבקה לתמונה חדשה

en: Delete Selection
he: מחיקת הבחירה

en: Fill Selection
he: מילוי הבחירה

en: Invert Selection
he: היפוך הבחירה

en: Select All
he: בחירת הכול

en: Deselect All
he: ביטול בחירת הכול

en: Open...
he: פתיחה...

en: Save As...
he: שמירה בשם...

en: Reset to Default
he: איפוס לבררת המחדל

en: Set Number of Colors
he: הגדרת מספר הצבעים

en: Palette
he: לוח צבעים

en: Erase Selection
he: מחיקת הבחירה

en: Deselect
he: ביטול בחירה

en: Open Palette File
he: פתיחת קובץ ערכת צבעים

en: Palette files (*.txt, *.gpl)
he: קובצי ערכת צבעים (‎*.txt, *.gpl)

en: All files
he: כל הקבצים

en: Could not open palette file: {0}.
    Please verify that you are trying to open a valid GIMP or Paint.NET palette.
he: לא ניתן לפתוח את קובץ ערכת הצבעים: {0}.
    נא לוודא שהקובץ המיועד לפתיחה הוא ערכת צבעים תקנית של GIMP או Paint.NET.

en: Error
he: שגיאה

en: Save Palette File
he: שמירת קובץ ערכת הצבעים

en: Paint.NET palette (*.txt)
he: ערכת צבעים של Paint.NET‏ (‎*.txt)

en: GIMP palette (*.gpl)
he: ערכת צבעים של GIMP‏ (‎*.gpl)

en: New...
he: חדשה...

en: New Screenshot...
he: צילום מסך חדש...

en: Open Recent
he: נפתחו לאחרונה

en: Close
he: סגירה

en: Save
he: שמירה

en: Print
he: הדפסה

en: Quit
he: יציאה

en: New
he: חדשה

en: Open
he: פתיחה

en: Pinta Website
he: אתר הבית של Pinta

en: File a Bug
he: דיווח על באג

en: Translate This Application
he: תרגום יישום זה

en: About
he: על אודות

en: Crop to Selection
he: חיתוך לבחירה

en: Auto Crop
he: חיתוך אוטומטי

en: Resize Image...
he: שינוי גודל התמונה...

en: Resize Canvas...
he: שינוי גודל משטח הציור...

en: Flip Horizontal
he: היפוך אופקי

en: Flip Vertical
he: היפוך אנכי

en: Rotate 90° Clockwise
he: היפוך ב־90° עם כיוון השעון

en: Rotate 90° Counter-Clockwise
he: היפוך ב־90° נגד כיוון השעון

en: Rotate 180°
he: היפוך ב־180°

en: Flatten
he: השטחה

en: Add New Layer
he: הוספת שכבה חדשה

en: Delete Layer
he: מחיקת שכבה

en: Duplicate Layer
he: שכפול שכבה

en: Merge Layer Down
he: מיזוג השכבה כלפי מטה

en: Import from File...
he: ייבוא מקובץ...

en: Rotate / Zoom Layer...
he: הטייה / תקריב של השכבה...

en: Move Layer Up
he: הגבהת השכבה

en: Move Layer Down
he: הנמכת השכבה

en: Layer Properties...
he: מאפייני השכבה...

en: Open Image File
he: פתיחת קובץ תמונה

en: Import From File
he: ייבוא מקובץ

en: Zoom In
he: התקרבות

en: Zoom Out
he: התרחקות

en: Best Fit
he: ההתאמה הטובה ביותר

en: Zoom to Selection
he: תקריב על הבחירה

en: Normal Size
he: גודל רגיל

en: Toolbar
he: סרגל כלים

en: Pixel Grid
he: רשת פיקסלים

en: Rulers
he: סרגלים

en: Pixels
he: פיקסלים

en: Inches
he: אינטשים

en: Centimeters
he: סנטימטרים

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Window
he: חלון

en: Ruler Units
he: יחידות הסרגל

en: Save All
he: שמירת הכול

en: Close All
he: סגירת הכול

en: Tool
he: כלי

en: Shortcut key
he: מקשי קיצור

en: Normal Blending
he: ערבול רגיל

en: Overwrite
he: דריסה

en: Antialiasing On
he: החלקה פעילה

en: Antialiasing Off
he: החלקה כבויה

en: Layer
he: שכבה

en: copy
he: עותק

en: Resize Canvas
he: שינוי גודל משטח הציור

en: Move Selected Pixels
he: הזזת הפיקסלים הנבחרים

en: Image larger than canvas
he: התמונה גדולה ממשטח הציור

en: The image being pasted is larger than the canvas size. What would you like to do?
he: התמונה המודבקת גדולה מגודל משטח הציור. מה ברצונך לעשות?

en: Expand canvas
he: הרחבת משטח הציור

en: Don't change canvas size
he: לא לשנות את גודל משטח הציור

en: Image cannot be pasted
he: לא ניתן להדביק תמונה

en: The clipboard does not contain an image.
he: לוח הגזירים אינו מכיל תמונה.

en: Replace
he: החלפה

en: Union (+) (Ctrl + Left Click)
he: איחוד (+) (Ctrl + לחצן שמאלי)

en: Exclude (-) (Right Click)
he: הפרדה (-) (לחצן ימני)

en: Xor (Ctrl + Right Click)
he: Xor‏ (Ctrl + לחצן ימני)

en: Intersect (Shift + Left Click)
he: חיתוך (Shift + לחצן שמאלי)

en:  Selection Mode:
he:  מצב בחירה:

en: Normal
he: רגיל

en: Multiply
he: הכפלה

en: Additive
he: הוספה

en: Color Burn
he: צריבת צבע

en: Color Dodge
he: התחמקות צבע

en: Reflect
he: השתקפות

en: Glow
he: זריחה

en: Overlay
he: כיסוי

en: Difference
he: הבדל

en: Negation
he: ניגוד

en: Lighten
he: הבהרה

en: Darken
he: האפלה

en: Screen
he: מסך

en: Finish Pixels
he: גימור הפיקסלים

en: Flip Image Horizontal
he: היפוך התמונה אופקית

en: Flip Image Vertical
he: היפוך התמונה אנכית

en: Flip Layer Horizontal
he: היפוך השכבה אופקית

en: Flip Layer Vertical
he: היפוך השכבה אנכית

en: Resize Image
he: שינוי גודל התמונה

en: {0} image ({1})
he: {0} תמונה ({1})

en: Rendering Effect
he: אפקט עיבוד

en: No tool selected.
he: לא נבחר כלי.

en: Unsaved Image {0}
he: תמונה שלא נשמרה {0}

en: Background
he: רקע

en: New Image
he: תמונה חדשה

en: Open Image
he: פתיחת תמונה

en: Permission denied
he: ההרשאה נדחתה

en: Could not open file: {0}
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ: {0}

en: Auto Level
he: רמות אוטומטיות

en: Black and White
he: שחור ולבן

en: Brightness / Contrast
he: בהירות / ניגודיות

en: Brightness
he: בהירות

en: Contrast
he: ניגודיות

en: Curves
he: עקומות

en: Hue / Saturation
he: גוון / רוויה

en: Hue
he: גוון

en: Saturation
he: רוויה

en: Lightness
he: בהירות

en: Invert Colors
he: היפוך צבעים

en: Levels
he: רמות

en: Posterize
he: הפחתת כמות הצבעים

en: Sepia
he: ענתיקה

en: Levels Adjustment
he: התאמת הרמות

en: Red
he: אדום

en: Green
he: ירוק

en: Blue
he: כחול

en: Linked
he: מקושר

en: Add Noise
he: הוספת רעש

en: Noise
he: רעש

en: Intensity
he: עצמה

en: Color Saturation
he: רווית הצבע

en: Coverage
he: כיסוי

en: Bulge
he: בליטה

en: Distort
he: עיוות

en: Amount
he: כמות

en: Offset
he: היסט

en: Clouds
he: עננים

en: Render
he: עיבוד

en: Scale
he: קנה מידה

en: Power
he: חוזק

en: Seed
he: זרע

en: Edge Detect
he: איתור קצוות

en: Stylize
he: מסוגנן

en: Angle
he: זווית

en: Emboss
he: תבליט

en: Fragment
he: שבר

en: Blurs
he: טשטושים

en: Fragments
he: שברים

en: Distance
he: מרחק

en: Rotation
he: סיבוב

en: Frosted Glass
he: זכוכית קפואה

en: Gaussian Blur
he: טשטוש גאוסי

en: Radius
he: רדיוס

en: Photo
he: צילום

en: Ink Sketch
he: סקיצת דיו

en: Artistic
he: אמנותי

en: Ink Outline
he: קווי המתאר בדיו

en: Coloring
he: צביעה

en: Julia Fractal
he: פרקטל יוליה

en: Factor
he: מקדם

en: Quality
he: איכות

en: Zoom
he: תקריב

en: Mandelbrot Fractal
he: פרקטל מנדלברוט

en: Median
he: חציוני

en: Percentile
he: באחוזים

en: Motion Blur
he: טשטוש בתנועה

en: Centered
he: ממורכז

en: Oil Painting
he: ציור שמן

en: Brush Size
he: גודל המברשת

en: Coarseness
he: חוזק

en: Outline
he: קו מתאר

en: Thickness
he: עובי

en: Pencil Sketch
he: סקיצה בעפרון

en: Pencil Tip Size
he: גודל חוד העפרון

en: Color Range
he: טווח צבעים

en: Pixelate
he: טשטוש לפיקסלים

en: Cell Size
he: גודל התא

en: Polar Inversion
he: היפוך קוטבי

en: Radial Blur
he: טשטוש מעגלי

en: Use low quality for previews, small images, and small angles.  Use high quality for final quality, large images, and large angles.
he: כדאי להשתמש באיכות נמוכה עבור תצוגות מקדימות, תמונות קטנות וזוויות קטנות. באיכות גבוהה כדאי להשתמש לאיכות גימור, תמונות גדולות וזוויות גדולות.

en: Red Eye Removal
he: הסרת עיניים אדומות

en: Tolerance
he: טולרנטיות

en: Hint: For best results, first use selection tools to select each eye.
he: עצה: לקבלת התוצאות המיטביות כדאי תחילה לסמן כל אחת מהעיניים באמצעות כלי הבחירה.

en: Reduce Noise
he: הפחתת רעש

en: Strength
he: עצמה

en: Relief
he: איזון גבהים

en: Sharpen
he: חידוד

en: Soften Portrait
he: ריכוך דיוקן

en: Softness
he: רכות

en: Lighting
he: תאורה

en: Warmth
he: חום

en: Tile Reflection
he: השתקפות אריחית

en: Tile Size
he: גודל האריח

en: Twist
he: סיבוב

en: Antialias
he: החלקת קצוות

en: Unfocus
he: יציאה ממיקוד

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Transparent
he: שקוף

en: Original
he: מקורי

en: Center Offset
he: היסט מהמרכז

en: Zoom Blur
he: טשטוש מרחק

en: Transfer Map
he: מרחב צבעים להמרה

en: Luminosity
he: עצמת התאורה

en: Red
he: אדום

en: Blue
he: כחול

en: Reset
he: איפוס

en: Tip: Right-click to remove control points.
he: עצה: לחצן ימני כדי להסיר נקודות בקרה.

en: Input Histogram
he: היסטוגרמת הקלט

en: Input
he: קלט

en: Output
he: פלט

en: Output Histogram
he: היסטוגרמת הפלט

en: Auto
he: אוטומטי

en: label1
he: תווית1

en: label
he: תווית

en: Random Noise
he: רעש אקראי

en: Reseed
he: מיקום מחדש

en: Choose Primary Color
he: בחירת צבע עיקרי

en: Choose Secondary Color
he: בחירת צבע משני

en: Choose Palette Color
he: בחירת ערכת צבעים

en: Click to switch between primary and secondary color.
he: יש ללחוץ כדי להחליף בין הצבעים העיקרי והמשני.

en: Click to reset primary and secondary color.
he: יש ללחוץ כדי לאפס את הצבעים הראשי והמשני.

en: Click to select primary color.
he: יש ללחוץ כדי לבחור בצבע עיקרי.

en: Click to select secondary color.
he: יש ללחוץ כדי לבחור בצבע משני.

en: Left click to set primary color. Right click to set secondary color. Middle click to choose palette color.
he: בלחיצה שמאלית ניתן לקבוע את הצבע העיקרי. בימנית להגדיר את הצבע המשני. אמצעית כדי לבחור בצבע מערכת הצבעים.

en: Layer Shown
he: שכבה מופיעה

en: Layer Hidden
he: שכבה מוסתרת

en: Circles
he: עיגולים

en: Grid
he: רשת

en: Splatter
he: פיזור

en: Squares
he: מרובעים

en: Arrow
he: חץ

en: Size
he: גודל

en: Decrease arrow size
he: הקטנת גודל החץ

en: Increase arrow size
he: הגדלת גודל החץ

en: Length
he: אורך

en: Brush width
he: עובי המברשת

en: Decrease brush size
he: הקטנת גודל המברשת

en: Increase brush size
he: הגדלת גודל המברשת

en: Fill Style
he: סגנון המילוי

en: Outline Shape
he: קו המתאר של הצורה

en: Fill Shape
he: מילוי הצורה

en: Fill and Outline Shape
he: מילוי וקו המתאר של הצורה

en: Shape Type
he: סוג הצורה

en: Ellipse
he: אליפסה

en: Point Deleted
he: נקודה נמחקה

en: Deleted
he: נמחקה

en: Point Added
he: נוספה נקודה

en: Added
he: נוספה

en: Modified
he: השתנתה

en: Clone Stamp
he: חותמת העתקים

en: Ctrl-left click to set origin, left click to paint.
he: Ctrl+לחצן שמאלי כדי להגדיר את המקור, לחצן שמאלי לציור.

en: Color Picker
he: ‏מלקט הצבעים

en: Left click to set primary color. Right click to set secondary color.
he: לחיצה בלחצן השמאלי כדי לבחור צבע עיקרי. בימיני כדי להגדיר את הצבע המשני.

en: Sampling
he: דגימה

en: Single Pixel
he: פיקסל בודד

en: 3 x 3 Region
he: אזור של 3 × 3

en: 5 x 5 Region
he: אזור של 5 × 5

en: 7 x 7 Region
he: אזור של 7 × 7

en: 9 x 9 Region
he: אזור של 9 × 9

en: Image
he: תמונה

en: After select
he: לאחר הבחירה

en: Do not switch tool
he: לא להחליף כלי

en: Switch to previous tool
he: חזרה לכלי הקודם

en: Switch to Pencil tool
he: מעבר לכלי העיפרון

en: Pencil
he: עיפרון

en: Ellipse Select
he: בחירת אליפסה

en: Click and drag to draw an elliptical selection. Hold Shift to constrain to a circle.
he: לחץ וגרור כדי לבחור שטח אליפטי. החזק את מקש Shift בשביל עיגול

en: Eraser
he: מוחק

en: Left click to erase to transparent, right click to erase to secondary color.
he: יש ללחוץ עם לחצן העבר השמאלי כדי למחוק לצבע שקוף, עם מקש ימני כדי למחוק לצבע המשני:

en: Flood Mode
he: מצב הצפה

en: Contiguous
he: המשכי

en: Global
he: גלובלי

en: Freeform Shape
he: צורה ביד חופשית

en: Left click to draw with primary color, right click to draw with secondary color.
he: לחיצה שמאלית כדי לצייר בצבע הראשי, לחיצה ימנית כדי לצייר בצבע המשני.

en: Gradient
he: מדרג

en: Click and drag to draw gradient from primary to secondary color.  Right click to reverse.
he: יש ללחוץ ולגרור כדי לצייר מדרג מהצבע העיקרי לצבע המשני. לחיצה ימנית להיפוך.

en: Linear Gradient
he: מדרג קווי

en: Linear Reflected Gradient
he: מדרג קווי משתקף

en: Linear Diamond Gradient
he: מדרג קווי בצורת מעוין

en: Radial Gradient
he: מדרג מעגלי

en: Conical Gradient
he: מדרג חרוטי

en: Lasso Select
he: בחירת פלצור

en: Click and drag to draw the outline for a selection area.
he: יש ללחוץ ולגרור כדי לצייר קו מתאר לאזור הבחירה.

en: Line/Curve
he: קו/עקומה

en: Magic Wand Select
he: בחירה עם שרביט קסם

en: Click to select region of similar color.
he: יש ללחוץ כדי לבחור אזור בעל אותו הצבע.

en: Left click and drag the selection to move selected content. Right click and drag the selection to rotate selected content.
he: יש ללחוץ בלחצן השמאלי ולגרור את הבחירה כדי להעביר את התוכן הנבחר. ניתן לגרור את הבחירה עם לחצן שמאלי כדי להטות את התוכן הנבחר.

en: Move Selection
he: הזזת האזור נבחר

en: Left click and drag the selection to move selection outline. Right click and drag the selection to rotate selection outline.
he: לחיצה בשמאלי וגרירה של הבחירה תעביר את קו המתאר של הבחירה. לחיצה בימני וגרירה של הבחירה כדי להטות את קו המתאר של הבחירה.

en: Paintbrush
he: מברשת

en: Type
he: סוג

en: Paint Bucket
he: דלי צבע

en: Left click to fill a region with the primary color, right click to fill with the secondary color.
he: לחיצה שמאלית כדי למלא אזור בצבע העיקרי, לחיצה ימנית כדי למלא בצבע המשני.

en: Pan
he: ניווט

en: Click and drag to navigate image.
he: יש ללחוץ ולגרור כדי לנווט ברחבי התמונה.

en: Recolor
he: החלפת צבעים

en: Rectangle Select
he: בחירה ריבועית

en: Rectangle
he: מלבן

en: Rounded Rectangle
he: מלבן מעוגל

en: Text
he: טקסט

en: Text - Finalize
he: טקסט - גימור

en: Left click to place cursor, then type desired text. Text color is primary color.
he: לחיצה שמאלית כדי להציב את הסמן, ואז להקליד את הטקסט הרצוי. צבע הטקסט הוא הצבע העיקרי.

en: Font
he: גופן

en: Bold
he: מודגש

en: Italic
he: נטוי

en: Underline
he: קו תחתי

en: Left Align
he: יישור לשמאל

en: Center Align
he: יישור למרכז

en: Right Align
he: יישור לימין

en: Text Style
he: סגנון הטקסט

en: Normal and Outline
he: רגיל ומתאר

en: Fill Background
he: מילוי הרקע

en: Outline width
he: עובי המתאר

en: Decrease outline size
he: הקטנת עובי המתאר

en: Increase outline size
he: עיבוי המתאר

en: Left click to zoom in. Right click to zoom out. Click and drag to zoom in selection.
he: לחיצה שמאלית להתקרבות. לחצן ימני להתרחקות. לחיצה וגרירה כדי להתקרב לבחירה.

en: Resize Palette
he: שינוי גודל ערכת הצבעים

en: New palette size:
he: גודל ערכת הצבעים החדשה:

en: Save the changes to image "{0}" before closing?
he: האם לשמור את השינויים לתמונה "{0}" בטרם היציאה?

en: If you don't save, all changes will be permanently lost.
he: אם השינויים לא ישמרו הם יאבדו לעד.

en: Take Screenshot
he: צילום המסך

en: Delay before taking a screenshot (seconds):
he: ההשהיה שלפני צילום המסך (בשניות):

en: Image files
he: קובצי תמונה

en: Save Image File
he: שמירת קובץ תמונה

en: Pinta does not support saving images in this file format.
he: ל־Pinta אין תמיכה בשמירת תמונות במבנה קובץ זה.

en: Cannot save read only file.
he: לא ניתן לשמור קובץ לקריאה בלבד.

en: Image too large
he: התמונה גדולה מדי

en: ICO files can not be larger than 255 x 255 pixels.
he: קובצי ICO לא יכולים לחרוג מגודל של 255 × 255

en: A file named "{0}" already exists. Do you want to replace it?
he: קובץ בשם "{0}" כבר קיים. האם ברצונך להחליף אותו?

en: The file already exists in "{1}". Replacing it will overwrite its contents.
he: הקובץ כבר קיים תחת "{1}". החלפתו תשכתב על תוכנו.

en: Layer Opacity
he: אטימות השכבה

en: Rename Layer
he: שינוי שם השכבה

en: Hide Layer
he: הסתרת השכבה

en: Show Layer
he: הצגת השכבה

en: Layer Properties
he: מאפייני השכבה

en: Rotate / Zoom Layer
he: הטייה / תקריב של שכבה

en: Contributors to this release:
he: תורמים לגרסה זו:

en: Previous contributors:
he: תורמים לשעבר:

en: Translated by:
he: תורגם על ידי:

en: Based on the work of Paint.NET:
he: מבוסס על העבודה של Paint.NET:

en: Using some icons from:
he: נעשה שימוש בכמה סמלים מ־:

en: Powered by Mono:
he: מופעל על גבי מונו:

en: About Pinta
he: על אודות Pinta

en: Version Info
he: נתוני הגרסה

en: Version
he: גרסה

en: License
he: רישיון

en: Released under the MIT X11 License.
he: שוחרר תחת תנאי הרישיון MIT X11.

en: Copyright
he: כל הזכויות שמורות

en: by Pinta contributors
he: לתורמי Pinta

en: Details
he: פרטים

en: JPEG Quality
he: איכות ה־JPEG

en: Quality:
he: איכות:

en: Name:
he: שם:

en: Visible
he: גלוי

en: Blend Mode
he: מצב ערבול

en: Opacity:
he: אטימות:

en: Width:
he: רוחב:‏

en: pixels
he: פיקסלים

en: Height:
he: גובה:

en: Title
he: כותרת

en: Path
he: נתיב

en: Hide
he: הסתרה

en: Dockable
he: ניתן לעגינה

en: Floating
he: צף

en: Auto Hide
he: הסתרה אוטומטית

en: Dock
he: עגינה

en: By percentage:
he: באחוזים:

en: By absolute size:
he: בגודל מוחלט:

en: Maintain aspect ratio
he: שמירה על יחס גובה־רוחב

en: Anchor:
he: עוגן:

en: number of threads to use for rendering
he: מספר הפתילים לשימוש בטרם העיבוד

en: _File
he: _קובץ

en: _Edit
he: ע_ריכה

en: _View
he: ת_צוגה

en: _Image
he: ת_מונה

en: _Layers
he: שכ_בות

en: _Adjustments
he: הת_אמות

en: Effe_cts
he: _אפקטים

en: A_dd-ins
he: _תוספים

en: _Window
he: _חלון

en: Tool Windows
he: חלונות כלים

en: _Help
he: ע_זרה

en: OptionName
he: שם האפשרות

en: Canvas
he: משטח ציור

en: History
he: היסטוריה

en: Layers
he: שכבות

en: Images
he: תמונות

en: Tools
he: כלים

en: Edge Behavior
he: התנהגות הקצוות

en: Multiple selection:
he: בחירות מרובות:

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: נטרול

en: No selection
he: אין בחירה

en: Available in repository:
he: זמין במאגר:

en: Update available
he: יש עדכון זמין

en: This add-in can't be loaded due to missing dependencies
he: לא ניתן לטעון תוסף זה עקב תלויות חסרות

en: Required: {0} v{1}, found v{2}
he: נדרשת: {0} v{1}, נמצאה v{2}

en: Missing: {0} v{1}
he: חסרה: {0} v{1}

en: Installed version
he: גרסה מותקנת

en: Repository version
he: גרסת המאגר

en: Download size
he: גודל ההורדה

en: The following depedencies required by this add-in are not available:
he: התלויות הנדרשות על ידי תוסף זה אינן זמינות:

en: Installation cancelled
he: ההתקנה בוטלה

en: Some of the required add-ins were not found
he: כמה מהתוספים הדרושים לא נמצאו

en: Installation failed
he: ההתקנה נכשלה

en: Installed
he: מותקנת

en: Updates
he: עדכונים

en: Gallery
he: גלריה

en: All repositories
he: כל המאגרים

en: Manage Repositories...
he: ניהול המאגרים

en: {0} update available | {0} updates available
he[0]: עדכון אחד זמין
he[1]: {0} עדכונים זמינים

en: Updating repository
he: המאגר מעודכן

en: Install Add-in Package
he: התקנת חבילת תוסף

en: Add-in packages
he: חבילות תוסף

en: No add-ins found
he: לא נמצאו תוספים

en: Add-in
he: תוסף

en: Other
he: אחר

en: Uninstall
he: הסרה

en: The following packages will be uninstalled:
he: החבילות הבאות יוסרו:

en: There are other add-ins that depend on the previous ones which will also be uninstalled:
he: ישנם תוספים אחרים שתלויים בקודמים שגם כן יוסרו:

en: The selected add-ins can't be installed because there are dependency conflicts.
he: לא ניתן להתקין את התוספים הנבחרים עקב התנגשות תלויות.

en: The following packages will be installed:
he: החבילות הבאות יותקנו:

en:  (in user directory)
he:  (בתיקיית המשתמש)

en: The following packages need to be uninstalled:
he: יש להסיר את החבילות הבאות:

en: The following dependencies could not be resolved:
he: לא ניתן לספק את התלויות הבאות:

en: Are you sure you want to cancel the installation?
he: האם אכן לבטל את ההתקנה?

en: Installing Add-ins
he: תוספים מותקנים

en: The installation failed!
he: ההתקנה נכשלה!

en: The installation has completed with warnings.
he: ההתקנה הסתיימה עם אזהרות.

en: Uninstalling Add-ins
he: התוספים מוסרים

en: The uninstallation failed!
he: ההסרה נכשלה!

en: The uninstallation has completed with warnings.
he: ההסרה הושלמה עם אזהרות.

en: Registering repository
he: המאגר נרשם

en: Exception occurred: {0}
he: קרתה חריגה: {0}

en: More information
he: מידע נוסף

en: Install...
he: התקנה...

en: Update
he: עדכון

en: _Uninstall...
he: ה_סרה...

en: Additional extensions are required to perform this operation.
he: הרחבות נוספות נחוצות לשם ביצוע פעולה זאת.

en: The following add-ins will be installed:
he: התוספים הבאים יותקנו:

en: No updates found
he: לא נמצאו עדכונים

en: Refresh
he: רענון

en: Update All
he: עדכון הכול

en: Repository:
he: מאגר:

en: Install from file...
he: התקנה מקובץ...

en: Install
he: התקנה

en: Add-in Repository Management
he: ניהול מאגרי תוספים

en: Add New Repository
he: הוספת מאגר חדש

en: Select the location of the repository you want to register:
he: נא לבחור את מיקום המאגר המיועד לרישום:

en: Register an on-line repository
he: רישום למאגר מקוון

en: Url:
he: כתובת:

en: Register a local repository
he: רישום מאגר מקומי

en: Path:
he: נתיב:

en: Browse...
he: עיון...

en: Progress
he: התקדמות

en: (provided by {0})
he: (מסופק על ידי {0})
