pinta - en to lt translation catalogue (168 entries)

en: Invert Selection
lt: Invertuoti pažymėjimą

en: Select All
lt: Pasirinkti viską

en: Deselect All
lt: Atžymėti viską

en: Reset to Default
lt: Atstatyti į numatytąjį

en: Set Number of Colors
lt: Nustatyti spalvų skaičių

en: Palette
lt: Paletė

en: Deselect
lt: Panaikinti žymėjimą

en: Open Palette File
lt: Atidaryti paletės failą

en: Palette files (*.txt, *.gpl)
lt: Paletės dailai (*.txt, *.gpl)

en: Could not open palette file: {0}.
    Please verify that you are trying to open a valid GIMP or Paint.NET palette.
lt: Nepavyko atverti paletės failo: {0}.
    Prašome įsitikinti ar tikrai bandote atidaryti taisyklingą GIMP arba Paint.NET paletę.

en: Save Palette File
lt: Išsaugoti paletės failą

en: Paint.NET palette (*.txt)
lt: Paint.NET paletė (*.txt)

en: GIMP palette (*.gpl)
lt: GIMP paletė (*.gpl)

en: About
lt: Apie

en: Tool
lt: Įrankis

en: Layer
lt: Sluoksnis

en: copy
lt: kopijuoti

en: The image being pasted is larger than the canvas size. What would you like to do?
lt: Įklijuojamas paveikslėlis yra didesnis už darbinę drobę. Ką norėtumėte daryti?

en: Expand canvas
lt: Išplėsti darbinę drobę

en: Don't change canvas size
lt: Nekeisti darbinės drobės dydžio

en: Glow
lt: Švytėjimas

en: Resize Image
lt: Keisti paveikslėlio dydį

en: New Image
lt: Naujas paveikslėlis

en: Black and White
lt: Juoda ir balta

en: Brightness / Contrast
lt: Šviesumas/ Kontrastas

en: Brightness
lt: Šviesumas

en: Curves
lt: Kreivės

en: Invert Colors
lt: Invertuoti spalvas

en: Levels
lt: Lygiai

en: Sepia
lt: Sepija

en: Levels Adjustment
lt: Lygių koregavimas

en: Red
lt: Raudona

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Linked
lt: Sujungtas

en: Add Noise
lt: Pridėti triukšmo

en: Noise
lt: Triukšmas

en: Intensity
lt: Intensyvumas

en: Bulge
lt: Bumbulas

en: Distort
lt: Iškraipymas

en: Amount
lt: Kiekis

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Clouds
lt: Debesys

en: Render
lt: Generuoti

en: Scale
lt: Mastelis

en: Edge Detect
lt: Krašto suradimas

en: Stylize
lt: Stilizuoti

en: Angle
lt: Kampas

en: Emboss
lt: Reljefinis ornamentas

en: Fragment
lt: Fragmentas

en: Blurs
lt: Suliejimas

en: Rotation
lt: Posūkis

en: Frosted Glass
lt: Matinis stiklas

en: Gaussian Blur
lt: Gauso suliejimas

en: Photo
lt: Nuotrauka

en: Ink Sketch
lt: Rašalo eskizas

en: Artistic
lt: Meninis

en: Julia Fractal
lt: Julijos fraktalas

en: Quality
lt: Kokybė

en: Mandelbrot Fractal
lt: Mandelbroto fraktalas

en: Median
lt: Mediana

en: Percentile
lt: Procentai

en: Motion Blur
lt: Suliejimas judesiu

en: Centered
lt: Centruotas

en: Oil Painting
lt: Tapyba aliejiniais dažais

en: Brush Size
lt: Teptuko dydis

en: Outline
lt: Kontūras

en: Thickness
lt: Storis

en: Pencil Sketch
lt: Pieštukinis eskizas

en: Pixelate
lt: Vaizdo taškinimas

en: Polar Inversion
lt: Šaltoji inversija

en: Radial Blur
lt: Radialinis suliejimas

en: Red Eye Removal
lt: Raudonų akių pašalinimas

en: Tolerance
lt: Toletantiškumas

en: Hint: For best results, first use selection tools to select each eye.
lt: Patarimas: geriausiems rezultatas gaunamas gaunamas prieš tai pasirinkimo įrankiu pažymėjus abi akis.

en: Reduce Noise
lt: Sumažinti triukšmą

en: Strength
lt: Stiprumas

en: Relief
lt: Reljefas

en: Sharpen
lt: Paryškinti

en: Soften Portrait
lt: Švelnesnis portretas

en: Softness
lt: Švelnumas

en: Lighting
lt: Apšvietimas

en: Tile Reflection
lt: Plytelių refleksija

en: Twist
lt: Susukimas

en: Antialias
lt: Glotninimas

en: Unfocus
lt: Nefokusuoti

en: Zoom Blur
lt: Priartinimo suliejimas

en: Transfer Map
lt: Perduoti žemėlapį

en: Luminosity
lt: Šviesumas

en: Red
lt: Raudona

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Tip: Right-click to remove control points.
lt: Patarimas:dešiniu pelės klavišu paspauskite, kad pašalintumėte valdymo tašką.

en: Input Histogram
lt: Įvesties histograma

en: Input
lt: Įvestis

en: Output
lt: Išvestis

en: Output Histogram
lt: Išvesties histograma

en: Auto
lt: Automatinis

en: label1
lt: žymė1

en: label
lt: žymė

en: Random Noise
lt: Atsitiktinis triukšmas

en: Reseed
lt: Pakrauti iš naujo

en: Choose Primary Color
lt: Pasirinkti pirmines spalvas

en: Choose Secondary Color
lt: Pasirinkti antrines spalvas

en: Choose Palette Color
lt: Pasirinkti paletės spalvas

en: Clone Stamp
lt: Kopijuoti pažymėtą

en: Ctrl-left click to set origin, left click to paint.
lt: Vald+kairys pelės klavišas kad palikti originalą, tik kaitys kad perkelti.

en: Color Picker
lt: Spalvų pipetė

en: After select
lt: Po pasirinkimo

en: Do not switch tool
lt: Neperjungti įrankio

en: Switch to previous tool
lt: Perjungti į ankstenį įrankį

en: Pencil
lt: Pieštukas

en: Ellipse Select
lt: Elipsinis pažymėjimas

en: Eraser
lt: Trintukas

en: Flood Mode
lt: Užpilimo režimas

en: Contiguous
lt: Vientisas

en: Global
lt: Globalus

en: Left click to draw with primary color, right click to draw with secondary color.
lt: Kairys mygtukas piešti pirmine spalva, dešinys - antrine.

en: Gradient
lt: Gradientas

en: Click and drag to draw gradient from primary to secondary color.  Right click to reverse.
lt: Spustelėkite ir tempkite, kad nupiešti perėjimą (gradientą) iš pirminės į antrinę spalvą. Dešinys pelės mygtukas atvirkščiam efektui.

en: Linear Gradient
lt: Tiesinis perėjimas (gradientas)

en: Linear Reflected Gradient
lt: Tiesinis atspindėtas perėjimas (gradientas)

en: Linear Diamond Gradient
lt: Tiesinis rombo formos perėjimas (gradientas)

en: Radial Gradient
lt: Radialinis perėjimas (gradientas)

en: Magic Wand Select
lt: Magiškos lazdelės parinktis

en: Click to select region of similar color.
lt: Spustelėkite kad pasirinkti tos pačios spalvos regioną

en: Move Selection
lt: Perkelti pažymėjimą

en: Paintbrush
lt: Teptukas

en: Type
lt: Tipas

en: Rectangle Select
lt: Stačiakampis pažymėjimas

en: Rectangle
lt: Stačiakampis

en: Rounded Rectangle
lt: Stačiakampis apvaliais kampais

en: If you don't save, all changes will be permanently lost.
lt: Neišsaugojus, visi pakeitimai bus negrįžtamai prarasti.

en: Cannot save read only file.
lt: Negalima išsaugoti failo atidaryto peržiūros režimu.

en: Layer Opacity
lt: Sluoksnio permatomumas

en: Rename Layer
lt: Pervadinti sluoksnį

en: Hide Layer
lt: Paslėpti sluoksnį

en: Show Layer
lt: Rodyti sluoksnį

en: Layer Properties
lt: Sluoksnio savybės

en: Translated by:
lt: Vertėjai:

en: Using some icons from:
lt: Dalis ikonų naudojama iš:

en: About Pinta
lt: Apie Pinta

en: Version Info
lt: Laidos informacija

en: Version
lt: Versija

en: License
lt: Licencija

en: Copyright
lt: Autorinės teisės

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Visible
lt: Matomas

en: Opacity:
lt: Permatomumas:

en: Width:
lt: Plotis:

en: pixels
lt: tašk.

en: Height:
lt: Aukštis:

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Path
lt: Kelias

en: Hide
lt: Slėpti

en: Floating
lt: Plaukiojantis

en: Auto Hide
lt: Automatinis slėpimas

en: _File
lt: _Failas

en: _Edit
lt: _Keisti

en: _View
lt: _Rodymas

en: _Image
lt: _Paveikslėlis

en: _Layers
lt: _Sluoksniai

en: Effe_cts
lt: _Efektai

en: _Window
lt: _Langas

en: _Help
lt: _Pagalba

en: History
lt: Istorija

en: Layers
lt: Sluoksniai

en: Tools
lt: Įrankiai
