pinta - en to nb translation catalogue (435 entries)

en: Add-in Manager
nb: Tilleggshåndtering

en: Undo
nb: Angre

en: Redo
nb: Gjenta

en: Cut
nb: Klipp ut

en: Copy
nb: Kopiér

en: Copy Merged
nb: Kopi slått sammen

en: Paste
nb: Lim inn

en: Paste Into New Layer
nb: Lim inn i nytt lag

en: Paste Into New Image
nb: Lim inn i et nytt bilde

en: Delete Selection
nb: Slett utvalget

en: Fill Selection
nb: Fyll utvalget

en: Invert Selection
nb: Inverter utvalg

en: Select All
nb: Merk alle

en: Deselect All
nb: Avmerk alle

en: Open...
nb: Åpne...

en: Save As...
nb: Lagre som...

en: Reset to Default
nb: Sett tilbake til standard

en: Set Number of Colors
nb: Still inn antall farger

en: Palette
nb: Palett

en: Erase Selection
nb: Slett utvalg

en: Deselect
nb: Fjern merking

en: Open Palette File
nb: Åpne palett-fil

en: Palette files (*.txt, *.gpl)
nb: Palett-filer (*.txt, *.gpl)

en: All files
nb: Alle filer

en: Could not open palette file: {0}.
    Please verify that you are trying to open a valid GIMP or Paint.NET palette.
nb: Klarte ikke å åpne palett-filen: {0}.
    Vennligst verifiser at du forsøker å åpne en gyldig palett-fil for GIMP eller Paint.NET.

en: Error
nb: Feil

en: Save Palette File
nb: Lagre palett-fil

en: Paint.NET palette (*.txt)
nb: Paint.NET palett-fil (*.txt)

en: GIMP palette (*.gpl)
nb: GIMP palett-fil (*.gpl)

en: New...
nb: Ny …

en: New Screenshot...
nb: Nytt skjermbilde...

en: Open Recent
nb: Åpne nylig brukt

en: Close
nb: Lukk

en: Save
nb: Lagre

en: Print
nb: Skriv ut

en: Quit
nb: Avslutt

en: New
nb: Ny

en: Open
nb: Åpne

en: Pinta Website
nb: Pinta-hjemmesiden

en: File a Bug
nb: Rapporter en feil

en: Translate This Application
nb: Oversett dette programmet

en: About
nb: Om

en: Crop to Selection
nb: Klipp til utvalg

en: Auto Crop
nb: Automatisk Beskjæring

en: Resize Image...
nb: Endre bildestørrelse...

en: Resize Canvas...
nb: Endre lerretstørrelse...

en: Flip Horizontal
nb: Vend horisontalt

en: Flip Vertical
nb: Vend vertikalt

en: Rotate 90° Clockwise
nb: Roter 90° med klokken

en: Rotate 90° Counter-Clockwise
nb: Roter 90° mot klokken

en: Rotate 180°
nb: Roter 180°

en: Flatten
nb: Flat ut

en: Add New Layer
nb: Legg til et nytt lag

en: Delete Layer
nb: Slett lag

en: Duplicate Layer
nb: Dupliser lag

en: Merge Layer Down
nb: Flett lag nedover

en: Import from File...
nb: Importer fra fil...

en: Rotate / Zoom Layer...
nb: Rotér / Forstørr lag...

en: Move Layer Up
nb: Flytt lag opp

en: Move Layer Down
nb: Flytt lag ned

en: Layer Properties...
nb: Lagegenskaper...

en: Open Image File
nb: Åpne bildefil

en: Import From File
nb: Importer fra fil

en: Zoom In
nb: Forstørr

en: Zoom Out
nb: Forminsk

en: Best Fit
nb: Beste tilpasning

en: Zoom to Selection
nb: Forstørr til utvalget

en: Normal Size
nb: Normal størrelse

en: Toolbar
nb: Verktøylinje

en: Pixel Grid
nb: Pikselrutenett

en: Rulers
nb: Linjaler

en: Pixels
nb: Piksler

en: Inches
nb: Tommer

en: Centimeters
nb: Centimeter

en: Fullscreen
nb: Fullskjerm

en: Window
nb: Vindu

en: Ruler Units
nb: Linjalenheter

en: Save All
nb: Lagre alle

en: Close All
nb: Lukk alle

en: Tool
nb: Verktøy

en: Shortcut key
nb: Hurtigtast

en: Normal Blending
nb: Normal blending

en: Overwrite
nb: Overskriv

en: Antialiasing On
nb: Kantutjevning slått på

en: Antialiasing Off
nb: Kantutjevning slått av

en: Layer
nb: Lag

en: copy
nb: kopi

en: Resize Canvas
nb: Endre lerretstørrelse

en: Move Selected Pixels
nb: Flytt valgte piksler

en: Image larger than canvas
nb: Bildet er større enn lerretet

en: The image being pasted is larger than the canvas size. What would you like to do?
nb: Bildet du limer inn er større enn lerretet. Hva vil du gjøre?

en: Expand canvas
nb: Utvid lerretet

en: Don't change canvas size
nb: La være å endre lerretets størrelse

en: Image cannot be pasted
nb: Bildet kan ikke limes inn

en: The clipboard does not contain an image.
nb: Utklippstavlen inneholder ikke et bilde.

en: Replace
nb: Erstatt

en: Exclude (-) (Right Click)
nb: Ekskluder (-) (Høyreklikk)

en: Intersect (Shift + Left Click)
nb: Avskjær (Shift + Venstreklikk)

en: Multiply
nb: Multipliser

en: Reflect
nb: Reflekter

en: Glow
nb: Glød

en: Overlay
nb: Overlegg

en: Difference
nb: Forskjell

en: Lighten
nb: Gjør lysere

en: Darken
nb: Gjør mørkere

en: Finish Pixels
nb: Avslutt piksler

en: Flip Image Horizontal
nb: Bilde vendt horisontalt

en: Flip Image Vertical
nb: Bilde vendt vertikalt

en: Flip Layer Horizontal
nb: Lag vendt horisontalt

en: Flip Layer Vertical
nb: Lag vendt vertikalt

en: Resize Image
nb: Endre størrelse på bilde

en: {0} image ({1})
nb: {0} bilde ({1})

en: ...
nb: …

en: Rendering Effect
nb: Visningseffekt

en: No tool selected.
nb: Ingen verktøy er valgt.

en: Unsaved Image {0}
nb: Ulagret bilde {0}

en: Background
nb: Bakgrunn

en: New Image
nb: Nytt bilde

en: Open Image
nb: Åpne bilde

en: Permission denied
nb: Tilgang nektet

en: Could not open file: {0}
nb: Kunne ikke åpne fil: {0}

en: Auto Level
nb: Autonivå

en: Black and White
nb: Svart-hvitt

en: Brightness / Contrast
nb: Lysstyrke / kontrast

en: Brightness
nb: Lyshet

en: Contrast
nb: Kontrast

en: Curves
nb: Kurver

en: Hue / Saturation
nb: Fargetone / Metning

en: Invert Colors
nb: Snu om farger

en: Levels
nb: Nivåer

en: Posterize
nb: Plakateffekt

en: Sepia
nb: Bruntone

en: Levels Adjustment
nb: Nivå tilpassning

en: Red
nb: Rød

en: Green
nb: Grønn

en: Blue
nb: Blå

en: Linked
nb: Koblet

en: Add Noise
nb: Legg til støy

en: Noise
nb: Støy

en: Intensity
nb: Intensitet

en: Color Saturation
nb: Fargemetning

en: Coverage
nb: Omfang

en: Bulge
nb: Buling

en: Distort
nb: Forvreng

en: Amount
nb: Mengde

en: Offset
nb: Forskyving

en: Clouds
nb: Skyer

en: Render
nb: Generer

en: Scale
nb: Målestokk

en: Power
nb: Styrke

en: Seed
nb: Utgangsverdi

en: Edge Detect
nb: Oppdag kanter

en: Stylize
nb: Stilisér

en: Angle
nb: Vinkel

en: Emboss
nb: Preg

en: Blurs
nb: Utydeliggjør

en: Fragments
nb: Fragmenter

en: Distance
nb: Avstand

en: Rotation
nb: Rotasjon

en: Frosted Glass
nb: Frostet glass

en: Gaussian Blur
nb: Gaussisk slør

en: Photo
nb: Bilde

en: Ink Sketch
nb: Pennskisse

en: Artistic
nb: Kunstnerisk

en: Ink Outline
nb: Blekkutheving

en: Coloring
nb: Fargelegging

en: Julia Fractal
nb: Julia-fraktal

en: Factor
nb: Faktor

en: Quality
nb: Kvalitet

en: Zoom
nb: Forstørr/forminsk

en: Mandelbrot Fractal
nb: Mandelbrot-fraktal

en: Percentile
nb: Prosentil

en: Motion Blur
nb: Bevegelsesslør

en: Centered
nb: Midtstilt

en: Oil Painting
nb: Oljemaleri

en: Brush Size
nb: Penselstørrelse

en: Coarseness
nb: Grovhet

en: Outline
nb: Omriss

en: Thickness
nb: Tykkelse

en: Pencil Sketch
nb: Blyantskisse

en: Pencil Tip Size
nb: Blyanttykkelse

en: Color Range
nb: Fargeområde

en: Pixelate
nb: Pikseller

en: Cell Size
nb: Cellestørrelse

en: Polar Inversion
nb: Polar invertering

en: Radial Blur
nb: Radial blur

en: Use low quality for previews, small images, and small angles.  Use high quality for final quality, large images, and large angles.
nb: Bruk lav kvalitet for forhåndsvisninger, små bilder og små vinkler. Bruk høyt kvalitet for ferdig produkt, store bilder og store vinkler.

en: Red Eye Removal
nb: Fjern røde øyne

en: Tolerance
nb: Toleranse

en: Hint: For best results, first use selection tools to select each eye.
nb: Hint: For best mulig resultat bruk først utvalgsverktøy for å velge hvert øye.

en: Reduce Noise
nb: Reduser støy

en: Strength
nb: Styrke

en: Relief
nb: Relieff

en: Sharpen
nb: Gjør skarpere

en: Soften Portrait
nb: Mykne portrett

en: Softness
nb: Mykhet

en: Lighting
nb: Lyssetting

en: Warmth
nb: Varme

en: Tile Reflection
nb: Flisrefleksjon

en: Tile Size
nb: Flisstørrelse

en: Twist
nb: Vridd

en: Antialias
nb: Kantutjevning

en: Unfocus
nb: Defokusér

en: Center Offset
nb: Sentrumsforskyvning

en: Zoom Blur
nb: Uklar forstørrelse

en: Transfer Map
nb: Overføringskart

en: Luminosity
nb: Lysstyrke

en: Red
nb: Rød

en: Blue
nb: Blå

en: Reset
nb: Nullstill

en: Tip: Right-click to remove control points.
nb: Tips: Høyreklikk for å fjerne kontrollpunkter

en: Input Histogram
nb: Histogram inndata

en: Input
nb: Inndata

en: Output
nb: Utdata

en: Output Histogram
nb: Histogram utdata

en: Auto
nb: Automatisk

en: label1
nb: etikett1

en: label
nb: etikett

en: Random Noise
nb: Tilfeldig støy

en: Reseed
nb: Fordel på nytt

en: Choose Primary Color
nb: Velg primærfarge

en: Choose Secondary Color
nb: Velg sekundærfarge

en: Choose Palette Color
nb: Velg palettfarge

en: Click to switch between primary and secondary color.
nb: Klikk for bytte mellom primær- og sekundærfarge.

en: Click to reset primary and secondary color.
nb: Klikk for å tilbakestille primær- og sekundærfarge.

en: Click to select primary color.
nb: Klikk for å velge primærfarge.

en: Click to select secondary color.
nb: Klikk for å velge sekundærfarge.

en: Left click to set primary color. Right click to set secondary color. Middle click to choose palette color.
nb: Venstreklikk for å sette primærfarge. Høyreklikk for å sette sekundærfarge. Mellomklikk for å velge palettfarge.

en: Layer Shown
nb: Lag vises

en: Layer Hidden
nb: Lag skjult

en: Circles
nb: Sirkler

en: Grid
nb: Rutenett

en: Splatter
nb: Malingsdrypp

en: Squares
nb: Firkanter

en: Brush width
nb: Børstebredde

en: Decrease brush size
nb: Reduser børstestørrelse

en: Increase brush size
nb: Øk børstestørrelse

en: Fill Style
nb: Fyllstil

en: Outline Shape
nb: Lag omriss av formen

en: Fill Shape
nb: Fyll formen

en: Fill and Outline Shape
nb: Lag omriss og fyll formen

en: Clone Stamp
nb: Klonestempel

en: Ctrl-left click to set origin, left click to paint.
nb: Ctrl+venstre museklikk for å sette utgangspunkt, venstre museklikk for å tegne.

en: Color Picker
nb: Fargeplukker

en: Left click to set primary color. Right click to set secondary color.
nb: Venstreklikk for å sette primærfarge. Høyreklikk for å sette sekundærfarge.

en: Image
nb: Bilde

en: After select
nb: Etter utvalg

en: Do not switch tool
nb: Ikke bytt verktøy

en: Switch to previous tool
nb: Bytt til det forrige verktøyet

en: Switch to Pencil tool
nb: Bytt til blyant-verktøyet

en: Pencil
nb: Blyant

en: Ellipse Select
nb: Elliptisk utvalg

en: Click and drag to draw an elliptical selection. Hold Shift to constrain to a circle.
nb: Klikk og dra for å tegne et elliptisk utvalg. Hold Shift å begrense til en sirkel.

en: Eraser
nb: Viskelær

en: Left click to erase to transparent, right click to erase to secondary color.
nb: Venstreklikk for å viske til gjennomsiktighet, høyreklikk for å viske til sekundærfarge.

en: Flood Mode
nb: Fyllmodus

en: Contiguous
nb: Kontinuerlig

en: Freeform Shape
nb: Fri from

en: Left click to draw with primary color, right click to draw with secondary color.
nb: Venstreklikk for å tegne med primærfarge, høyreklikk for å tegne med sekundærfarge.

en: Click and drag to draw gradient from primary to secondary color.  Right click to reverse.
nb: Klikk og dra for å tegne gradient fra primærfarge til sekundærfarge. Høyreklikk for å tegne motsatt.

en: Linear Gradient
nb: Lineær gradient

en: Linear Reflected Gradient
nb: Lineær gradient med refleksjon

en: Linear Diamond Gradient
nb: Diamantformet gradient

en: Radial Gradient
nb: Radial gradient

en: Conical Gradient
nb: Kjegleformet gradient

en: Lasso Select
nb: Lasso-utvalg

en: Click and drag to draw the outline for a selection area.
nb: Klikk og dra for å tegne omrisset til et utvalgsområde.

en: Magic Wand Select
nb: Magisk utvalgsstav

en: Click to select region of similar color.
nb: Klikk for å velge utvalg av samme farge.

en: Left click and drag the selection to move selected content. Right click and drag the selection to rotate selected content.
nb: Venstreklikk og dra utvalget å flytte valgt innhold. Høyreklikk og dra utvalget for å rotere valgt innhold.

en: Move Selection
nb: Flytt merket område

en: Left click and drag the selection to move selection outline. Right click and drag the selection to rotate selection outline.
nb: Venstreklikk og dra utvalget for å flytte utvalgets omrisse. Høyreklikk og dra utvalget for å rotere utvalgets omrisse.

en: Paintbrush
nb: Malerpensel

en: Paint Bucket
nb: Malingsspann

en: Left click to fill a region with the primary color, right click to fill with the secondary color.
nb: Venstreklikk for å fylle et område med primærfargen, høyreklikk for å fylle med sekundærfargen.

en: Pan
nb: Panorér

en: Click and drag to navigate image.
nb: Klikk og dra for å navigere i bildet.

en: Left click to draw freeform one-pixel wide lines with the primary color. Right click to use the secondary color.
nb: Venstreklikk for å frihåndstegne en-piksel brede linjer med primærfargen. Høyreklikk for å bruke den sekundære farger.

en: Recolor
nb: Endre farge

en: Rectangle Select
nb: Rektangelutvalg

en: Click and drag to draw a rectangular selection. Hold Shift to constrain to a square.
nb: Klikk og dra for å tegne et rektangulært utvalg. Hold Shift å begrense til en firkant.

en: Rectangle
nb: Rektangel

en: Rounded Rectangle
nb: Avrundet rektangel

en: Text
nb: Tekst

en: Text - Finalize
nb: Tekstfullføring

en: Left click to place cursor, then type desired text. Text color is primary color.
nb: Venstreklikk for å plassere markøren, så skriv ønsket tekst. Tekstfargen er primærfargen.

en: Font
nb: Skrifttype

en: Bold
nb: Fet

en: Italic
nb: Kursiv

en: Underline
nb: Understreket

en: Left Align
nb: Venstrejuster

en: Center Align
nb: Senterjuster

en: Right Align
nb: Høyrejuster

en: Text Style
nb: Tekststil

en: Normal and Outline
nb: Normal og uthevet

en: Fill Background
nb: Fylt bakgrunn

en: Outline width
nb: Uthevelsesbredde

en: Decrease outline size
nb: Reduser uthevelsesbredde

en: Increase outline size
nb: Øk uthevelsesbredde

en: Left click to zoom in. Right click to zoom out. Click and drag to zoom in selection.
nb: Venstreklikk for å forstørre. Venstreklikk for å forminske. Klikk og dra for å forstørre til valgt område.

en: Resize Palette
nb: Endre palettstørrelse

en: New palette size:
nb: Ny palettstørrelse:

en: Save the changes to image "{0}" before closing?
nb: Lagre endringene til bildet "{0}" før det lukkes?

en: If you don't save, all changes will be permanently lost.
nb: Hvis du ikke lagrer vil alle endringer gå tapt.

en: Take Screenshot
nb: Ta skjermbilde

en: Delay before taking a screenshot (seconds):
nb: Ventetid før skjermbilde blir tatt (sekunder):

en: Image files
nb: Bildefiler

en: Save Image File
nb: Lagre bildefil

en: Pinta does not support saving images in this file format.
nb: Pinta støtter ikke lagring av bilder i dette formatet.

en: Cannot save read only file.
nb: Kan ikke lagre over en skrivebeskyttet fil.

en: Image too large
nb: Bildet er for stort

en: ICO files can not be larger than 255 x 255 pixels.
nb: ICO-filer kan ikke være større enn 255 x 255 piksler.

en: A file named "{0}" already exists. Do you want to replace it?
nb: En fil ved navn "{0}" eksisterer allerede. Vil du erstatte den?

en: The file already exists in "{1}". Replacing it will overwrite its contents.
nb: Filen eksisterer allerede i "{1}". Hvis den erstattes vil innholdet bli overskrevet.

en: Layer Opacity
nb: Laggjennomsiktighet

en: Rename Layer
nb: Endre navn på lag

en: Hide Layer
nb: Gjem lag

en: Show Layer
nb: Vis lag

en: Layer Properties
nb: Laginnstillinger

en: Rotate / Zoom Layer
nb: Rotér / Forstørr lag

en: Contributors to this release:
nb: Bidragsytere til denne utgivelsen:

en: Previous contributors:
nb: Tidligere bidragsytere:

en: Translated by:
nb: Oversatt av:

en: Based on the work of Paint.NET:
nb: Basert på Paint.NET:

en: Using some icons from:
nb: Bruker noen av ikonene fra:

en: About Pinta
nb: Om Pinta

en: Version Info
nb: Versjonsinformasjon

en: Version
nb: Versjon

en: License
nb: Lisensavtale

en: Released under the MIT X11 License.
nb: Utgitt under MIT X11-lisensen.

en: Copyright
nb: Opphavsrett

en: by Pinta contributors
nb: av Pintas bidragsytere

en: Details
nb: Detaljer

en: JPEG Quality
nb: JPEG-kvalitet

en: Quality:
nb: Kvalitet:

en: Name:
nb: Navn:

en: Visible
nb: Synlig

en: Blend Mode
nb: Blendingsmodus

en: Opacity:
nb: Tetthet:

en: Width:
nb: Bredde:

en: pixels
nb: piksler

en: Height:
nb: Høyde:

en: Title
nb: Tittel

en: Path
nb: Sti

en: Hide
nb: Skjul

en: Dockable
nb: Kan festes til hovedvinduet

en: Floating
nb: Flytende

en: Auto Hide
nb: Skjul automatisk

en: Dock
nb: Feste/løsne

en: By percentage:
nb: Prosentvis:

en: By absolute size:
nb: Etter absolutt størrelse:

en: Maintain aspect ratio
nb: Behold høyde/bredde-forhold

en: Anchor:
nb: Anker:

en: number of threads to use for rendering
nb: antall beregningstråder å bruke til tegning

en: _File
nb: _Fil

en: _Edit
nb: R_ediger

en: _View
nb: _Vis

en: _Image
nb: _Bilde

en: _Layers
nb: _Lag

en: _Adjustments
nb: Justeringer

en: Effe_cts
nb: _Effekter

en: _Window
nb: _Vindu

en: Tool Windows
nb: Verktøyvinduer

en: _Help
nb: _Hjelp

en: OptionName
nb: AlternativsNavn

en: Canvas
nb: Lerret

en: History
nb: Logg

en: Layers
nb: Lag

en: Images
nb: Bilder

en: Tools
nb: Verktøy

en: Edge Behavior
nb: Kanthåndtering

en: Enable
nb: Aktiver

en: Disable
nb: Deaktiver

en: No selection
nb: Ingen utvalg

en: Available in repository:
nb: Tilgjengelig i lageret:

en: Update available
nb: Oppdatering tilgjengelig

en: This add-in can't be loaded due to missing dependencies
nb: Dette tillegget kan ikke lastes på grunn av manglende avhengigheter

en: Required: {0} v{1}, found v{2}
nb: Påkrevet: {0} v{1}, funnet v{2}

en: Missing: {0} v{1}
nb: Mangler: {0} v{1}

en: Installed version
nb: Installert versjon

en: Repository version
nb: Lagerversjon

en: Download size
nb: Nedlastingsstørrelse

en: The following depedencies required by this add-in are not available:
nb: Følgende avhengigheter som kreves av dette tillegget er ikke tilgjengelig:

en: Installation cancelled
nb: Installasjon avbrutt

en: Some of the required add-ins were not found
nb: Noen av de nødvendige tilleggene ble ikke funnet

en: Installation failed
nb: Installasjonen mislyktes

en: Installed
nb: Installert

en: Updates
nb: Oppdateringer

en: Gallery
nb: Galleri

en: All repositories
nb: Alle lagre

en: Manage Repositories...
nb: Håndter lager …

en: {0} update available | {0} updates available
nb[0]: {0} oppdatering tilgjengelig
nb[1]: {0} oppdateringer tilgjengelig

en: Updating repository
nb: Oppdaterer lager

en: Install Add-in Package
nb: Installer tilleggspakke

en: Add-in packages
nb: Tilleggspakker

en: No add-ins found
nb: Ingen tillegg ble funnet

en: Add-in
nb: Tillegg

en: Other
nb: Annet

en: Uninstall
nb: Avinstaller

en: The following packages will be uninstalled:
nb: Følgende pakker vil bli avinstallert:

en: There are other add-ins that depend on the previous ones which will also be uninstalled:
nb: Det er andre tillegg som er avhengige av de forrige som også vil bli avinstallert:

en: The selected add-ins can't be installed because there are dependency conflicts.
nb: De valgte tilleggene kan ikke installeres fordi det finnes avhengighetskonflikter.

en: The following packages will be installed:
nb: Følgene pakker vil bli installert:

en:  (in user directory)
nb:  (i brukerkatalog)

en: The following packages need to be uninstalled:
nb: Følgende pakker må avinstalleres:

en: The following dependencies could not be resolved:
nb: Følgende avhengigheter kunne ikke løses:

en: Are you sure you want to cancel the installation?
nb: Er du sikker på at du vil avbryte installasjonen?

en: Installing Add-ins
nb: Installerer tillegg

en: The installation failed!
nb: Installasjonen mislyktes!

en: The installation has completed with warnings.
nb: Installasjonen har blitt fullført med advarsler.

en: Uninstalling Add-ins
nb: Avinstallerer tillegg

en: The uninstallation failed!
nb: Avinstallasjonen mislyktes!

en: The uninstallation has completed with warnings.
nb: Avinstallasjonen har blitt fullført med advarsler.

en: Registering repository
nb: Registrere lager

en: Exception occurred: {0}
nb: Unntak oppstod: {0}

en: More information
nb: Mer informasjon

en: Install...
nb: Installer …

en: Update
nb: Oppdater

en: _Uninstall...
nb: _Avinstaller …

en: Additional extensions are required to perform this operation.
nb: Ytterligere utvidelser er nødvendig for å utføre denne operasjonen.

en: The following add-ins will be installed:
nb: Følgende tillegg vil bli installert:

en: No updates found
nb: Ingen oppdateringer ble funnet

en: Refresh
nb: Oppdater

en: Update All
nb: Oppdater alt

en: Repository:
nb: Lager:

en: Install from file...
nb: Installer fra fil …

en: Install
nb: Installer

en: Add New Repository
nb: Legg til nytt lager

en: Select the location of the repository you want to register:
nb: Velg lokasjon for lageret du vil registrere:

en: Register an on-line repository
nb: Registrer et lager på nettet

en: Url:
nb: URL:

en: Register a local repository
nb: Registrer et lokalt lager

en: Path:
nb: Sti:

en: Browse...
nb: Bla gjennom …

en: Progress
nb: Framdrift
