pinta - en to nl translation catalogue (432 entries)

en: Easily create and edit images
nl: Gemakkelijk afbeeldingen maken en bewerken

en: Image Editor
nl: Afbeeldingsbewerker

en: Pinta Image Editor
nl: Pinta afbeeldingsbewerker

en: Add-in Manager
nl: Uitbreidingen beheren

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Cut
nl: Knippen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy Merged
nl: Samengevoegd kopiëren

en: Paste
nl: Plakken

en: Paste Into New Layer
nl: In nieuwe laag plakken

en: Paste Into New Image
nl: Als nieuwe afbeelding plakken

en: Delete Selection
nl: Selectie verwijderen

en: Fill Selection
nl: Selectie vullen

en: Invert Selection
nl: Selectie omkeren

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Deselect All
nl: Alles deselecteren

en: Open...
nl: Openen...

en: Save As...
nl: Opslaan als...

en: Reset to Default
nl: Naar standaard terugzetten

en: Set Number of Colors
nl: Aantal kleuren instellen

en: Palette
nl: Palet

en: Erase Selection
nl: Wis selectie

en: Deselect
nl: Deselecteren

en: Open Palette File
nl: Paletbestand openen

en: Palette files (*.txt, *.gpl)
nl: Paletbestanden (*.txt, *.gpl)

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Could not open palette file: {0}.
    Please verify that you are trying to open a valid GIMP or Paint.NET palette.
nl: Kan Paletbestand niet openen:{0}.
    Verifieer dat dit een valide GIMP of Paint.NET palet is.

en: Error
nl: Fout

en: Save Palette File
nl: Paletbestand opslaan

en: Paint.NET palette (*.txt)
nl: Paint.NET palet (*.txt)

en: GIMP palette (*.gpl)
nl: GIMP palet (*.gpl)

en: New...
nl: Nieuw...

en: New Screenshot...
nl: Nieuwe schermafdruk

en: Open Recent
nl: Recent openen

en: Close
nl: Sluiten

en: Save
nl: Opslaan

en: Print
nl: Afdrukken

en: Quit
nl: Afsluiten

en: New
nl: Nieuw

en: Open
nl: Openen

en: Pinta Website
nl: Pinta website

en: File a Bug
nl: Een bug rapporteren

en: Translate This Application
nl: Deze applicatie vertalen

en: About
nl: Over

en: Crop to Selection
nl: Tot selectie bijsnijden

en: Auto Crop
nl: Automatisch Uitsnijden

en: Resize Image...
nl: Wijzig Afbeeldingsformaat...

en: Resize Canvas...
nl: Wijzig Canvasformaat...

en: Flip Horizontal
nl: Horizontaal spiegelen

en: Flip Vertical
nl: Verticaal spiegelen

en: Rotate 90° Clockwise
nl: Roteer 90° rechtsom

en: Rotate 90° Counter-Clockwise
nl: Roteer 90° linksom

en: Rotate 180°
nl: Roteer 180°

en: Flatten
nl: Plat maken

en: Add New Layer
nl: Nieuwe laag toevoegen

en: Delete Layer
nl: Laag verwijderen

en: Duplicate Layer
nl: Laag dupliceren

en: Merge Layer Down
nl: Laag omlaag samenvoegen

en: Import from File...
nl: Uit bestand importeren...

en: Rotate / Zoom Layer...
nl: Draai / Zoom Laag...

en: Move Layer Up
nl: Laag omhoog verplaatsen

en: Move Layer Down
nl: Laag omlaag verplaatsen

en: Layer Properties...
nl: Laageigenschappen...

en: Open Image File
nl: Afbeeldingsbestand openen

en: Import From File
nl: Importeer uit bestand

en: Zoom In
nl: Inzoomen

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

en: Best Fit
nl: Passend

en: Zoom to Selection
nl: Naar selectie zoomen

en: Normal Size
nl: Standaardgrootte

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Pixel Grid
nl: Pixelraster

en: Rulers
nl: Linialen

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Window
nl: Venster

en: Ruler Units
nl: Eenheden

en: Save All
nl: Alles opslaan

en: Close All
nl: Alles sluiten

en: Tool
nl: Gereedschap

en: Shortcut key
nl: Sneltoets

en: Normal Blending
nl: Standaard menging

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: Antialiasing On
nl: Antialias aan

en: Antialiasing Off
nl: Antialias uit

en: Layer
nl: Laag

en: copy
nl: kopiëren

en: Resize Canvas
nl: Canvasgrootte aanpassen

en: Move Selected Pixels
nl: Geselecteerde pixels verplaatsen

en: Image larger than canvas
nl: Afbeelding groter dan canvas

en: The image being pasted is larger than the canvas size. What would you like to do?
nl: De afbeelding die wordt geplakt is groter dan de canvas grootte. Wat zou U graag willen doen?

en: Expand canvas
nl: Verruim canvas

en: Don't change canvas size
nl: Verander het canvasformaat niet

en: Image cannot be pasted
nl: Afbeelding kan niet geplakt worden

en: The clipboard does not contain an image.
nl: Het klembord bevat geen afbeelding

en: Replace
nl: Vervangen

en: Union (+) (Ctrl + Left Click)
nl: Unie (+) (Ctrl + Linksklik)

en: Exclude (-) (Right Click)
nl: Uitsluiten (-) (Rechtsklik)

en: Xor (Ctrl + Right Click)
nl: Exclusief OR (CTRL + Rechtsklik)

en: Intersect (Shift + Left Click)
nl: Intersectie (Shift + Linksklik)

en:  Selection Mode:
nl:  Selectiemodus:

en: Normal
nl: Normaal

en: Multiply
nl: Vermenigvuldigen

en: Additive
nl: Additief

en: Reflect
nl: Reflecteren

en: Glow
nl: Gloed

en: Difference
nl: Verschil

en: Lighten
nl: Lichter maken

en: Darken
nl: Donkerder maken

en: Screen
nl: Scherm

en: Finish Pixels
nl: Pixels beëindigen

en: Flip Image Horizontal
nl: Afbeelding horizontaal spiegelen

en: Flip Image Vertical
nl: Afbeelding verticaal spiegelen

en: Flip Layer Horizontal
nl: Laag horizontaal spiegelen

en: Flip Layer Vertical
nl: Laag verticaal spiegelen

en: Resize Image
nl: Formaat wijzigen

en: {0} image ({1})
nl: {0} afbeelding ({1})

en: ...
nl: …

en: Rendering Effect
nl: Render-effect

en: No tool selected.
nl: Geen gereedschap geselecteerd

en: Unsaved Image {0}
nl: Niet opgeslagen bestand {0}

en: Background
nl: Achtergrond

en: New Image
nl: Nieuwe afbeelding

en: Open Image
nl: Afbeelding openen

en: Permission denied
nl: Toegang geweigerd

en: Could not open file: {0}
nl: Kan bestand niet openen: {0}

en: Auto Level
nl: Automatisch niveaus bepalen

en: Black and White
nl: Zwart / Wit

en: Brightness / Contrast
nl: Helderheid / Contrast

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Curves
nl: Curven

en: Hue / Saturation
nl: Tint / Verzadiging

en: Invert Colors
nl: Kleuren omkeren

en: Levels
nl: Niveaus

en: Levels Adjustment
nl: Niveaus aanpassen

en: Red
nl: Rood

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Linked
nl: Gekoppeld

en: Add Noise
nl: Ruis toevoegen

en: Noise
nl: Ruis

en: Intensity
nl: Intensiteit

en: Color Saturation
nl: Kleurverzadiging

en: Coverage
nl: Bereik

en: Bulge
nl: Bolvorm

en: Distort
nl: Vervormen

en: Amount
nl: Hoeveelheid

en: Offset
nl: Verschuiven

en: Clouds
nl: Wolken

en: Render
nl: Renderen

en: Scale
nl: Schaal

en: Power
nl: Kracht

en: Seed
nl: Genereren

en: Edge Detect
nl: Randen detecteren

en: Stylize
nl: Stileren

en: Angle
nl: Hoek

en: Fragment
nl: Fragmenteren

en: Blurs
nl: Vervagen

en: Fragments
nl: Fragmenten

en: Distance
nl: Afstand

en: Rotation
nl: Rotatie

en: Frosted Glass
nl: Matglas

en: Gaussian Blur
nl: Gaussiaans vervagen

en: Photo
nl: Foto

en: Ink Sketch
nl: Inkttekening

en: Artistic
nl: Artistiek

en: Ink Outline
nl: Inktomlijning

en: Coloring
nl: Inkleuren

en: Julia Fractal
nl: Julia-fractal

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Zoom
nl: Zoomen

en: Mandelbrot Fractal
nl: Mandelbrot fractal

en: Median
nl: Mediaan

en: Percentile
nl: Percentiel

en: Motion Blur
nl: Bewegingsvervaging

en: Centered
nl: Gecentreerd

en: Oil Painting
nl: Olieverf

en: Brush Size
nl: Penceelgrootte

en: Coarseness
nl: Grofheid

en: Outline
nl: Omlijnen

en: Thickness
nl: Dikte

en: Pencil Sketch
nl: Potloodtekening

en: Pencil Tip Size
nl: Potloodpuntgrootte

en: Color Range
nl: Kleurbereik

en: Pixelate
nl: Pixelvorming

en: Cell Size
nl: Celgrootte

en: Polar Inversion
nl: Polaire inversie

en: Radial Blur
nl: Radiale vervaging

en: Use low quality for previews, small images, and small angles.  Use high quality for final quality, large images, and large angles.
nl: Gebruik lage kwaliteit voor previews en kleine afbeelding. Gebruik hoge kwaliteit voor uiteindelijke versies en grote afbeeldingen.

en: Red Eye Removal
nl: Rode ogen verwijderen

en: Tolerance
nl: Tolerantie

en: Hint: For best results, first use selection tools to select each eye.
nl: Tip: Voor het beste resultaat, gebruik eerst selectiegereedschap om elk oog te selecteren.

en: Reduce Noise
nl: Ruis verminderen

en: Strength
nl: Sterkte

en: Relief
nl: Reliëf

en: Sharpen
nl: Verscherpen

en: Soften Portrait
nl: "Portret verzachten

en: Softness
nl: Zachtheid

en: Lighting
nl: Belichting

en: Warmth
nl: Warmte

en: Tile Reflection
nl: Tegelreflectie

en: Tile Size
nl: Tegelgrootte

en: Twist
nl: Spiraal

en: Unfocus
nl: Ontfocussen

en: Center Offset
nl: Centrumbepaling

en: Zoom Blur
nl: Zoomvervaging

en: Transfer Map
nl: Transferkaart

en: Luminosity
nl: Luminantie

en: Red
nl: Rood

en: Blue
nl: Blauw

en: Reset
nl: Herstellen

en: Tip: Right-click to remove control points.
nl: Tip: Rechtermuisklik om controlepunten te verwijderen.

en: Input Histogram
nl: Invoerhistogram

en: Input
nl: Invoer

en: Output
nl: Uitvoer

en: Output Histogram
nl: Uitvoerhistogram

en: Auto
nl: Automatisch

en: Random Noise
nl: Willekeurige ruis

en: Reseed
nl: Hergenereren

en: Choose Primary Color
nl: Primaire kleur kiezen

en: Choose Secondary Color
nl: Secundaire kleur kiezen

en: Choose Palette Color
nl: Paletkleur kiezen

en: Click to switch between primary and secondary color.
nl: Klik om te wisselen tussen primaire en secundaire kleur.

en: Click to reset primary and secondary color.
nl: Klik om de primaire en secondaire kleur opnieuw in te stellen.

en: Click to select primary color.
nl: Klik om primaire kleur te selecteren.

en: Click to select secondary color.
nl: Klik om secoundaire kleur te selecteren.

en: Layer Shown
nl: Laag wordt getoond

en: Layer Hidden
nl: Laag wordt verborgen

en: Circles
nl: Cirkels

en: Grid
nl: Raster

en: Splatter
nl: Spatten

en: Squares
nl: Vierkanten

en: Arrow
nl: Pijl

en: Size
nl: Grootte

en: Decrease arrow size
nl: Verklein pijlgrootte

en: Increase arrow size
nl: Vergroot pijlgrootte

en: Decrease angle offset
nl: Vergroot hoekverdraaiing

en: Increase angle offset
nl: Verklein hoekverdraaiing

en: Length
nl: Lengte

en: Brush width
nl: Penceeldikte

en: Decrease brush size
nl: Penceeldikte verkleinen

en: Increase brush size
nl: Penceeldikte vergroten

en: Fill Style
nl: Vullingstijl

en: Outline Shape
nl: Omlijnen

en: Fill Shape
nl: Opvullen

en: Fill and Outline Shape
nl: Opvullen en omlijnen

en: Shape Type
nl: Type vorm

en: Open Line/Curve Series
nl: Open lijn/curve serie

en: Ellipse
nl: Ellips

en: Point Deleted
nl: Punt verwijderd

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Point Added
nl: Punt toegevoegd

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Modified
nl: Aangepast

en: Finalized
nl: Afgewerkt

en: Open Curve Shape
nl: Open curve vorm

en: Closed Curve Shape
nl: Gesloten curve vorm

en: Clone Stamp
nl: Kloonstempel

en: Ctrl-left click to set origin, left click to paint.
nl: Ctrl-klik voor bronselectie, klik om te tekenen.

en: Color Picker
nl: Pipet

en: Left click to set primary color. Right click to set secondary color.
nl: Linkermuisklik voor kiezen primaire kleur. Rechtermuisklik voor kiezen secundaire kleur

en: Single Pixel
nl: Enkele pixel

en: 3 x 3 Region
nl: 3 x 3 gebied

en: 5 x 5 Region
nl: 5 x 5 gebied

en: 7 x 7 Region
nl: 7 x 7 gebied

en: 9 x 9 Region
nl: 9 x 9 gebied

en: Image
nl: Afbeelding

en: After select
nl: Na selecteren

en: Do not switch tool
nl: Gereedschap behouden

en: Switch to previous tool
nl: Ga naar vorig gereedschap

en: Switch to Pencil tool
nl: Potloodgereedschap

en: Pencil
nl: Potlood

en: Ellipse Select
nl: Ellips-selectie

en: Left click to draw a shape with the primary color.
    Left click on a shape to add a control point.
    Left click on a control point and drag to move it.
    Right click on a control point and drag to change its tension.
    Hold Shift to snap to angles.
    Use arrow keys to move the selected control point.
    Press Ctrl + left/right arrows to select control points by order.
    Press Delete to delete the selected control point.
    Press Space to add a new control point at the mouse position.
    Hold Ctrl while pressing Space to create the control point at the exact same position.
    Hold Ctrl while left clicking on a control point to create a new shape at the exact same position.
    Hold Ctrl while clicking outside of the image bounds to create a new shape starting at the edge.
    Press Enter to finalize the shape.
nl: Links klikken om een vorm te tekenen met het primaire kleur.
    Links klikken op een vorm om een controlepunt toe te voegen.
    Links klikken op een controle punt en slepen om het te verplaatsen.
    Rechts klikken op een controlepunt en slepen om zijn spanning te wijzigen.
    Houd Shift ingedrukt om naar hoeken te bewegen.
    Gebruik de pijltoetsen om het controlepunt te verplaatsen.
    Druk Ctrl + links/rechts in om controlepunten te selecteren op basis van volgorde.
    Druk Delete om het geselecteerde controlepunt te verwijderen.
    Druk Spatie om een nieuw controlepunt toe te voegen op de plaats van de muis.
    Houd Ctrl ingedrukt met Spatie om een controlepunt toe te voegen op dezelfde plaats.
    Houd Ctrl ingedrukt met links klikken op een controlepunt om een nieuwe vorm te maken op dezelfde plaats.
    Houd Ctrl ingedrukt met klikken buiten de afbeelding om een nieuwe vorm aan het uiteinde te maken.
    Druk op Enter om de vorm af te werken.

en: Eraser
nl: Gum

en: Left click to erase to transparent, right click to erase to secondary color.
nl: Linkermuisklik om te verwijderen en transparant te maken, rechtermuisklik om te verwijderen en secundaire kleur te gebruiken.

en: Flood Mode
nl: Vulmodus

en: Contiguous
nl: Aangrenzend

en: Global
nl: Globaal

en: Freeform Shape
nl: Vrije vorm

en: Left click to draw with primary color, right click to draw with secondary color.
nl: Linkermuisklik voor primaire kleur, rechtermuisklik voor secundaire kleur.

en: Gradient
nl: Gradiënt

en: Click and drag to draw gradient from primary to secondary color.  Right click to reverse.
nl: Klik en sleep om gradiënt van primaire naar secunaire kleur te tekenen. Rechtermuisklik om kleuren om te draaien.

en: Linear Gradient
nl: Lineaire gradiënt

en: Linear Reflected Gradient
nl: Lineair gereflecteerde gradiënt

en: Linear Diamond Gradient
nl: Lineaire diamantgradiënt

en: Radial Gradient
nl: Radiale gradiënt

en: Conical Gradient
nl: Conische gradiënt

en: Lasso Select
nl: Lassoselectie

en: Click and drag to draw the outline for a selection area.
nl: Klik en sleep om een selectie te tekenen.

en: Line/Curve
nl: Lijn/kromme

en: Magic Wand Select
nl: Toverstafselectie

en: Click to select region of similar color.
nl: Klik om regio met gelijkwaardige kleur te selecteren.

en: Move Selection
nl: Selectie verplaatsen

en: Paintbrush
nl: Penceel

en: Type
nl: Soort

en: Paint Bucket
nl: Vullen

en: Left click to fill a region with the primary color, right click to fill with the secondary color.
nl: Linkermuisklik om te vullen met primaire kleur, rechtermuisklik om te vullen met secundaire kleur.

en: Pan
nl: Verschuiven

en: Click and drag to navigate image.
nl: Klik en sleep om door afbeelding te navigeren.

en: Recolor
nl: Verkleuren

en: Rectangle Select
nl: Rechthoekselectie

en: Rectangle
nl: Rechthoek

en: Rounded Rectangle
nl: Afgerond rechthoek

en: Text
nl: Tekst

en: Text - Finalize
nl: Tekst - Afwerken

en: Left click to place cursor, then type desired text. Text color is primary color.
nl: Klik om cursor te plaatsen en tekst te typen. Tekstkleur is primaire kleur.

en: Font
nl: Lettertype

en: Bold
nl: Vetgedrukt

en: Italic
nl: Cursief

en: Underline
nl: Onderstreept

en: Left Align
nl: Links uitlijnen

en: Center Align
nl: Centreren

en: Right Align
nl: Rechts uitlijnen

en: Text Style
nl: Tekststijl

en: Normal and Outline
nl: Standaard en omlijnd

en: Fill Background
nl: Vul achtergrond

en: Outline width
nl: Lijndikte

en: Decrease outline size
nl: Verklein lijndikte

en: Increase outline size
nl: Vergroot lijndikte

en: Left click to zoom in. Right click to zoom out. Click and drag to zoom in selection.
nl: Linkermuisklik voor inzoomen. Rechtermuisklik voor uitzoomen. Klik en sleep om in te zoomen op selectie.

en: Resize Palette
nl: Paletgrootte aanpassen

en: New palette size:
nl: Nieuw paletgrootte

en: Save the changes to image "{0}" before closing?
nl: Aanpassingen aan afbeelding "{0}" opslaan voor sluiten?

en: If you don't save, all changes will be permanently lost.
nl: Als U niet opslaat, zullen alle veranderingen verloren gaan.

en: Take Screenshot
nl: Schermafdruk maken

en: Delay before taking a screenshot (seconds):
nl: Vertraging voor maken schermafbeelding (seconden):

en: Image files
nl: Afbeeldingsbestanden

en: Save Image File
nl: Afbeelding opslaan

en: Pinta does not support saving images in this file format.
nl: Pinta ondersteunt het opslaan in dit bestandsformaat niet.

en: Cannot save read only file.
nl: Kan niet alleen-lezen bestand opslaan.

en: Image too large
nl: Afbeelding te groot

en: ICO files can not be larger than 255 x 255 pixels.
nl: ICO bestanden kunnen niet groter zijn dan 255 x 255 pixels

en: A file named "{0}" already exists. Do you want to replace it?
nl: Bestand genaamd "{0}" bestaat reeds. Wilt u deze vervangen?

en: The file already exists in "{1}". Replacing it will overwrite its contents.
nl: Bestand bestaat reeds in "{1}". Vervangen zal de inhoud overschrijven.

en: Layer Opacity
nl: Laagdekking

en: Rename Layer
nl: Laag hernoemen

en: Hide Layer
nl: Laag verbergen

en: Show Layer
nl: Laag tonen

en: Layer Properties
nl: Laageigenschappen

en: Rotate / Zoom Layer
nl: Draai / Zoom Laag

en: Contributors to this release:
nl: Bijdragers aan deze versie:

en: Previous contributors:
nl: Vorige bijdragers

en: Translated by:
nl: Vertaald door:

en: Based on the work of Paint.NET:
nl: Gebaseerd op het werk aan Paint.NET

en: Using some icons from:
nl: Met gebruikmaking van iconen van:

en: About Pinta
nl: Over Pinta

en: Version Info
nl: Versie Info

en: Version
nl: Versie

en: License
nl: Licentie

en: Released under the MIT X11 License.
nl: Uitgebracht onder de MIT X11 Licentie.

en: Copyright
nl: Auteursrecht

en: by Pinta contributors
nl: door Pinta bijdragers

en: JPEG Quality
nl: JPEG-kwaliteit

en: Quality:
nl: Kwaliteit:

en: Name:
nl: Naam:

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Blend Mode
nl: Mengmodus

en: Opacity:
nl: Dekking:

en: Width:
nl: Breedte:

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Title
nl: Titel

en: Path
nl: Pad

en: Hide
nl: Verbergen

en: Floating
nl: Zwevend

en: Auto Hide
nl: Automatisch verbergen

en: By percentage:
nl: Met percentage:

en: By absolute size:
nl: Tot absolute grootte

en: Maintain aspect ratio
nl: Verhouding handhaven

en: Anchor:
nl: Vastzetten:

en: Show this message and exit.
nl: Toon dit bericht en stop.

en: Display the application version.
nl: Geef de programmaversie weer.

en: number of threads to use for rendering
nl: Aantal te gebruiken threads voor renderen

en: Usage: pinta [files]
nl: pinta [bestanden]

en: Options:
nl: Opties:

en: _File
nl: _Bestand

en: _Edit
nl: B_ewerken

en: _View
nl: Weerga_ve

en: _Image
nl: Afbeeld_ing

en: _Layers
nl: _Laag

en: _Adjustments
nl: _Aanpassingen

en: Effe_cts
nl: Effe_cten

en: _Window
nl: _Venster

en: Tool Windows
nl: Gereedschapvensters

en: OptionName
nl: OptieNaam

en: History
nl: Geschiedenis

en: Layers
nl: Lagen

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Tools
nl: Gereedschappen

en: Edge Behavior
nl: Randgedrag

en: Multiple selection:
nl: Meerdere selecties:

en: Enable
nl: Activeer

en: Disable
nl: Deactiveer

en: No selection
nl: Geen selectie

en: Available in repository:
nl: Besschikbaar in de softwarebronnen:

en: Update available
nl: Update beschikbaar

en: Required: {0} v{1}, found v{2}
nl: Vereist: {0} v{1}, is v{2}

en: Missing: {0} v{1}
nl: Ontbrekend: {0} v{1}

en: Installed version
nl: Geïnstalleerde versie

en: Download size
nl: Downloadgrootte

en: Installation cancelled
nl: Installatie afgebroken

en: Some of the required add-ins were not found
nl: Enkele vereiste add-ins werden niet gevonden

en: Installation failed
nl: Installatie mislukt

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Gallery
nl: Gallerij

en: Install Add-in Package
nl: Add-in pakket installeren

en: Add-in packages
nl: Add-in pakketten

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: The following packages will be uninstalled:
nl: De volgende pakketten zullen worden verwijderd:

en: The following packages will be installed:
nl: De volgende pakketten zullen worden geïnstalleerd:

en:  (in user directory)
nl:  (in gebruikersmap)

en: The following packages need to be uninstalled:
nl: De volgende pakketten moeten worden verwijderd:

en: The following dependencies could not be resolved:
nl: De volgende afhankelijkheden konden niet worden opgelost:

en: Are you sure you want to cancel the installation?
nl: Weet u zeker dat u de installatie wilt afbreken?

en: The installation failed!
nl: De installatie is mislukt!

en: The installation has completed with warnings.
nl: De installatie is voltooid met waarschuwingen.

en: The uninstallation has completed with warnings.
nl: Het verwijderen is voltooid met waarschuwingen.

en: More information
nl: Meer informatie

en: Additional extensions are required to perform this operation.
nl: Er zijn extra extensies vereist om deze handeling uit te voeren.

en: The following add-ins will be installed:
nl: De volgende invoegtoepassingen worden geïnstalleerd:

en: Update All
nl: Alles bijwerken

en: Install from file...
nl: Installeer vanuit bestand...

en: Install
nl: Installeer

en: Add-in Repository Management
nl: Pakketbronnen voor add-ins beheren

en: Add New Repository
nl: Voeg Nieuwe Pakketbron toe

en: Select the location of the repository you want to register:
nl: Selecteer de locatie van de pakketbron die u wilt registeren:

en: Register an on-line repository
nl: Registreer een online pakketbron

en: Register a local repository
nl: Registreer een lokale pakketbron

en: Path:
nl: Bestandpad:

en: Browse...
nl: Bladeren...

en: Progress
nl: Voortgang

en: (provided by {0})
nl: (voorzien door {0})
