pinta - en to sl translation catalogue (521 entries)

en: Easily create and edit images
sl: Enostavno ustvarjanje in urejanje slik

en: Image Editor
sl: Urejevalnik slik

en: Pinta Image Editor
sl: Urejevalnik slik Pinta

en: Add-in Manager
sl: Upravljalnik vstavkov

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Redo
sl: Uveljavi

en: Cut
sl: Izreži

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Copy Merged
sl: Kopiraj združeno

en: Paste
sl: Prilepi

en: Paste Into New Layer
sl: Prilepi v novo plast

en: Paste Into New Image
sl: Prilepi v novo sliko

en: Delete Selection
sl: Zbriši izbor

en: Fill Selection
sl: Zapolni izbor

en: Invert Selection
sl: Obrni izbor

en: Select All
sl: Izberi vse

en: Deselect All
sl: Odstrani izbor

en: Open...
sl: Odpri...

en: Save As...
sl: Shrani kot...

en: Reset to Default
sl: Ponastavi na privzeto

en: Set Number of Colors
sl: Nastavi število barv

en: Palette
sl: Paleta

en: Erase Selection
sl: Zradiraj izbor

en: Deselect
sl: Odstrani izbiro

en: Open Palette File
sl: Odpri datoteko palete

en: Palette files (*.txt, *.gpl)
sl: Datoteke palete (*.txt, *.gpl)

en: All files
sl: Vse datoteke

en: Could not open palette file: {0}.
    Please verify that you are trying to open a valid GIMP or Paint.NET palette.
sl: Ne morem odpreti datotekeo palete: {0}.
    Prosim preverei ali želiš odpreti veljavno GIMP ali Paint.NET paleto.

en: Error
sl: Napaka

en: Save Palette File
sl: Shrani datoteko palete

en: Paint.NET palette (*.txt)
sl: Paint.NET paleta (*.txt)

en: GIMP palette (*.gpl)
sl: GIMP paleta (*.gpl)

en: New...
sl: Novo...

en: New Screenshot...
sl: Nov posnetek...

en: Open Recent
sl: Odpri nedavno

en: Close
sl: Zapri

en: Save
sl: Shrani

en: Print
sl: Natisni

en: Quit
sl: Končaj

en: New
sl: Novo

en: Open
sl: Odpri

en: Pinta Website
sl: Spletna stran Pinte

en: File a Bug
sl: Prijavi napako v programu

en: Translate This Application
sl: Prevedi ta program

en: About
sl: O programu

en: Crop to Selection
sl: Izreži izbor

en: Auto Crop
sl: Samodejno obreži

en: Resize Image...
sl: Spremeni velikost slike...

en: Resize Canvas...
sl: Spremeni velikost platna...

en: Flip Horizontal
sl: Zrcali vodoravno

en: Flip Vertical
sl: Zrcali navpično

en: Rotate 90° Clockwise
sl: Zavrti 90° v smeri urinega kazalca

en: Rotate 90° Counter-Clockwise
sl: Zavrti 90° v nasportni smeri urnega kazalca

en: Rotate 180°
sl: Zavrti 180°

en: Flatten
sl: Splošči

en: Add New Layer
sl: Dodaj novo plast

en: Delete Layer
sl: Izbriši plast

en: Duplicate Layer
sl: Podvoji plast

en: Merge Layer Down
sl: Združi plast navzdol

en: Import from File...
sl: Uvozi iz datoteke...

en: Rotate / Zoom Layer...
sl: Zavrti / Približaj plast...

en: Move Layer Up
sl: Premakni plast gor

en: Move Layer Down
sl: Premakni plast dol

en: Layer Properties...
sl: Lastnosti plasti...

en: Open Image File
sl: Odpri slikovno datoteko

en: Import From File
sl: Uvozi iz datoteke

en: Zoom In
sl: Približaj

en: Zoom Out
sl: Oddalji

en: Best Fit
sl: Prilagojeno zaslonu

en: Zoom to Selection
sl: Približaj izbrano

en: Normal Size
sl: Običajna velikost

en: Toolbar
sl: Orodna vrstica

en: Pixel Grid
sl: Točkovna mreža

en: Rulers
sl: Ravnila

en: Pixels
sl: Točke

en: Inches
sl: Palci

en: Centimeters
sl: Centimetri

en: Fullscreen
sl: Celozaslonsko

en: Window
sl: Okno

en: Ruler Units
sl: Mere ravnila

note: Translators: This specifies the format of the zoom percentage choices in the toolbar.
en: {0}%
sl: {0} %

en: Save All
sl: Shrani vse

en: Close All
sl: Zapri vse

en: Tool
sl: Orodje

en: Shortcut key
sl: Tipka bližnjice

en: Normal Blending
sl: Običajna spojitev

en: Overwrite
sl: Prepiši

en: Antialiasing On
sl: Vključi glajenje robov

en: Antialiasing Off
sl: Izključi glajenje robov

en: Layer
sl: Plast

en: copy
sl: kopija

en: Resize Canvas
sl: Prilagodi platno

en: Move Selected Pixels
sl: Premakni izbrane točke

en: Image larger than canvas
sl: Slika je večja od platna

en: The image being pasted is larger than the canvas size. What would you like to do?
sl: Prilepljena slika je večja od velikosti platna. Kaj želite storiti?

en: Expand canvas
sl: Razširi platno

en: Don't change canvas size
sl: Ne spremeni velikosti platna

en: Image cannot be pasted
sl: Slike ni mogoče prilepiti

en: The clipboard does not contain an image.
sl: Odložišče ne vsebuje slike

en: Replace
sl: Zamenjava

en: Union (+) (Ctrl + Left Click)
sl: Unija (+) (Ctrl + levi klik)

en: Exclude (-) (Right Click)
sl: Izločitev (-) (desni klik)

en: Xor (Ctrl + Right Click)
sl: Xor (Ctrl + desni klik)

en: Intersect (Shift + Left Click)
sl: Presek (Shift + levi klik)

en:  Selection Mode:
sl:  Način izbire:

en: Normal
sl: Običajno

en: Multiply
sl: Pomnoži

en: Additive
sl: Dodaj

en: Color Burn
sl: Ožganost barve

en: Color Dodge
sl: Barvni izogib

en: Reflect
sl: Odbij

en: Glow
sl: Žarenje

en: Overlay
sl: Prekrij

en: Difference
sl: Razlika

en: Negation
sl: Negativ

en: Lighten
sl: Posvetli

en: Darken
sl: Potemni

en: Screen
sl: Zaslon

en: Finish Pixels
sl: Končne točke

en: Flip Image Horizontal
sl: Vodoravno zrcali sliko

en: Flip Image Vertical
sl: Vodoravno zrcali sliko

en: Flip Layer Horizontal
sl: Vodoravno zrcali plast

en: Flip Layer Vertical
sl: Navpično zrcali plast

en: Resize Image
sl: Spremeni velikost slike

en: {0} image ({1})
sl: {0} slika ({1})

en: Rendering Effect
sl: Izrisovalni učinek

en: No tool selected.
sl: Ni izbranega orodja.

en: Unsaved Image {0}
sl: Neshranjena slika {0}

en: Background
sl: Ozadje

en: New Image
sl: Nova slika

en: Unsupported file format
sl: Nepodprta vrsta datoteke

en: Open Image
sl: Odpri sliko

en: Permission denied
sl: Dovoljenje je zavrnjeno

en: Could not open file: {0}
sl: Ne morem odpreti datoteke: {0}

en: Auto Level
sl: Samodejna raven

en: Black and White
sl: Črno in belo

en: Brightness / Contrast
sl: Svetlost / Kontrast

en: Brightness
sl: Svetlost

en: Contrast
sl: Kontrast

en: Curves
sl: Krivulje

en: Hue / Saturation
sl: Odtenek / Nasičenost

en: Hue
sl: Odtenek

en: Saturation
sl: Nasičenost

en: Lightness
sl: Svetlost

en: Invert Colors
sl: Obrni barve

en: Levels
sl: Ravni

en: Posterize
sl: Zmanjšaj število barv

en: Sepia
sl: Sepija

en: Levels Adjustment
sl: Prilagoditev ravni

en: Red
sl: Rdeča

en: Green
sl: Zelena

en: Blue
sl: Modra

en: Linked
sl: Povezan

en: Add Noise
sl: Dodaj šum

en: Noise
sl: Šum

en: Intensity
sl: Močnost

en: Color Saturation
sl: Barvna nasičenost

en: Coverage
sl: Pokritost

en: Bulge
sl: Izboklina

en: Distort
sl: Popači

en: Amount
sl: Količina

en: Offset
sl: Odmik

en: Clouds
sl: Oblaki

en: Render
sl: Izriši

en: Scale
sl: Merilo

en: Power
sl: Moč

en: Seed
sl: Zasadi

en: Edge Detect
sl: Zaznaj rob

en: Stylize
sl: Prilagodi slog

en: Angle
sl: Kot

en: Emboss
sl: Izboči

en: Fragment
sl: Delček

en: Blurs
sl: Zabrisanost

en: Fragments
sl: Kosi

en: Distance
sl: Razdalja

en: Rotation
sl: Vrtenje

en: Frosted Glass
sl: Zamrznjeno steklo

en: Gaussian Blur
sl: Zabriši po Gaussu

en: Radius
sl: Polmer

en: Photo
sl: Fotografija

en: Ink Sketch
sl: Črnilo skice

en: Artistic
sl: Umetniški

en: Ink Outline
sl: Oris črnila

en: Coloring
sl: Obarvanje

en: Julia Fractal
sl: Fraktal julije

en: Factor
sl: Množitelj

en: Quality
sl: Kakovost

en: Zoom
sl: Približanje

en: Mandelbrot Fractal
sl: Del Mandelbrot

en: Median
sl: Srednja vrednost

en: Percentile
sl: Percentil

en: Motion Blur
sl: Zabriši kot pri gibanju

en: Centered
sl: Središčeno

en: Oil Painting
sl: Oljno slikanje

en: Brush Size
sl: Velikost čopiča

en: Coarseness
sl: Grobost

en: Outline
sl: Obroba

en: Thickness
sl: Debelina

en: Pencil Sketch
sl: Svinčnikova skica

en: Pencil Tip Size
sl: Velikost konice svinčnika

en: Color Range
sl: Razpon barv

en: Pixelate
sl: Točkuj

en: Cell Size
sl: Velikost celice

en: Polar Inversion
sl: Popolna obrnitev

en: Radial Blur
sl: Radialno mehčanje

en: Use low quality for previews, small images, and small angles.  Use high quality for final quality, large images, and large angles.
sl: Uporabi nizko kakovost za predogled, majhne slike, in majhne kote. Uporabi visoko kakovost za končno kakovost, velike slike, in velike kote.

en: Red Eye Removal
sl: Odstranitev učinka rdečih oči

en: Tolerance
sl: Odstopanje

en: Saturation Percentage
sl: Odstotek nasičenosti

en: Hint: For best results, first use selection tools to select each eye.
sl: Namig: Za najboljši izid najprej uporabi orodja za izbiro vsakega očesa.

en: Reduce Noise
sl: Zmanjšaj šum

en: Strength
sl: Jakost

en: Sharpen
sl: Izostri

en: Soften Portrait
sl: Omehčana podoba

en: Softness
sl: Omehčanost

en: Lighting
sl: Osvetlitev

en: Warmth
sl: Toplina

en: Tile Reflection
sl: Razpostavi odsev

en: Tile Size
sl: Velikost ploščice

en: Twist
sl: Upogib

en: Antialias
sl: Glajenje robov

en: Unfocus
sl: Odstrani žarišče

en: Clamp
sl: Spona

en: Wrap
sl: Prelom

en: Primary
sl: Osnovno

en: Secondary
sl: Pomožna

en: Transparent
sl: Prosojno

en: Original
sl: Izvirnik

en: Center Offset
sl: Osrediščen odmik

en: Zoom Blur
sl: Povečava mehčanja

en: Transfer Map
sl: Prenos karte

en: Luminosity
sl: Svetlost

en: Red
sl: Rdeč

en: Blue
sl: Modro

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Tip: Right-click to remove control points.
sl: Namig: Desni klik, da odstraniš nadzorne točke.

en: Input Histogram
sl: Vhodni histogram

en: Input
sl: Vhod

en: Output
sl: Izhod

en: Output Histogram
sl: Izhodni histogram

en: Auto
sl: Samodejno

en: label1
sl: oznaka1

en: label
sl: oznaka

en: Random Noise
sl: Naključni šum

en: Reseed
sl: Osemeni

en: Choose Primary Color
sl: Izberi osnovno barvo

en: Choose Secondary Color
sl: Izberi pomožno barvo

en: Choose Palette Color
sl: Izberi barvo palete

en: Click to switch between primary and secondary color.
sl: Kliknite, da zamenjate osnovno in pomožno barvo.

en: Click to reset primary and secondary color.
sl: Kliknite, da ponastavite osnovno in pomožno barvo.

en: Click to select primary color.
sl: Kliknite za izbiro osnovne barve.

en: Click to select secondary color.
sl: Kliknite za izbiro pomožne barve.

en: Left click to set primary color. Right click to set secondary color. Middle click to choose palette color.
sl: Levi klik za določitev osnovne barve. Desni klik za določitev pomožne barve. Srednji klik za izbiro palete barv.

en: Layer Shown
sl: Plast prikazana

en: Layer Hidden
sl: Plast skrita

en: Circles
sl: Krogi

en: Grid
sl: Mreža

en: Splatter
sl: Škropilnik

en: Squares
sl: Kvadrati

en: Dash
sl: Črta

en: Arrow
sl: Puščica

en: Size
sl: Velikost

en: Decrease arrow size
sl: Zmanjšaj velikost puščice

en: Increase arrow size
sl: Povečaj velikost puščice

en: Decrease angle offset
sl: Zmanjšaj kot odmika

en: Increase angle offset
sl: Povečaj kot odmika

en: Length
sl: Dolžina

en: Decrease length offset
sl: Zmanjšaj dolžino odmika

en: Increase length offset
sl: Povečaj dolžino odmika

en: Brush width
sl: Širina čopiča

en: Decrease brush size
sl: Zmanjšaj velikost čopiča

en: Increase brush size
sl: Povečaj velikost čopoča

en: Fill Style
sl: Zapolni slog

en: Outline Shape
sl: Oblika orisa

en: Fill Shape
sl: Polnilo orisa

en: Fill and Outline Shape
sl: Polnilo in oris oblike

en: Shape Type
sl: Vrsta oblike

en: Open Line/Curve Series
sl: Zaporednje odprtih črt/krivin

en: Closed Line/Curve Series
sl: Zaporedje zaprtihg črt/krivin

en: Ellipse
sl: Elipsa

en: Rounded Line Series
sl: Zaporedje zaoblenih črt

en: Changed Shape Type
sl: Spremenjena vrsta oblike

en: Point Deleted
sl: Točka izbrisana

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Point Added
sl: Točka dodana

en: Added
sl: Dodano

en: Modified
sl: Spremenjeno

en: Finalized
sl: Dokončano

en: Open Curve Shape
sl: Oblika odprte krivine

en: Closed Curve Shape
sl: Oblika zaprte krivine

en: Rounded Line Shape
sl: Oblika zaobljene črte

en: Decrease shape's corner radius
sl: Zmanjšaj obliko polmera kota

en: Increase shape's corner radius
sl: Povečaj obliko polmera kota

en: Clone Stamp
sl: Razmnoževalni žig

en: Ctrl-left click to set origin, left click to paint.
sl: Ctrl-levi klik, da določiš področje, levi klik za slikanje.

en: Color Picker
sl: Izbirnik barv

en: Left click to set primary color. Right click to set secondary color.
sl: Levi klik za izbiro osnovne barve. Desni klik za izbiro pomožne barve.

en: Sampling
sl: Vzorčenje

en: Single Pixel
sl: Enojna točka

en: 3 x 3 Region
sl: 3 x 3 območje

en: 5 x 5 Region
sl: 5 x 5 območje

en: 7 x 7 Region
sl: 7 x 7 območje

en: 9 x 9 Region
sl: 9 x 9 območje

en: Image
sl: Slika

en: After select
sl: Po izbiri

en: Do not switch tool
sl: Ne preklopi orodja

en: Switch to previous tool
sl: Preklopi na prejšnje orodje

en: Switch to Pencil tool
sl: Preklopi na svinčnik

en: Pencil
sl: Svinčnik

en: Ellipse Select
sl: Eliptični izbor

en: Click and drag to draw an elliptical selection. Hold Shift to constrain to a circle.
sl: Kliknite in povlecite, da narišete eliptično obliko. Držite Shift, da omejite na krog.

en: Left click to draw a shape with the primary color.
    Left click on a shape to add a control point.
    Left click on a control point and drag to move it.
    Right click on a control point and drag to change its tension.
    Hold Shift to snap to angles.
    Use arrow keys to move the selected control point.
    Press Ctrl + left/right arrows to select control points by order.
    Press Delete to delete the selected control point.
    Press Space to add a new control point at the mouse position.
    Hold Ctrl while pressing Space to create the control point at the exact same position.
    Hold Ctrl while left clicking on a control point to create a new shape at the exact same position.
    Hold Ctrl while clicking outside of the image bounds to create a new shape starting at the edge.
    Press Enter to finalize the shape.
sl: Levi klik za slikanje oblike z osnovno barvo.
    Levi klik na obliki za dodajanje nadzorne točke.
    Levi klik na nadzorni točki in poteg za premik.
    Desni klik na nadzorni točki in poteg za spremembo napetosti.
    Drži Shift za premike po kotih.
    Smerne tipke za premik nadzornih točk.
    Pritisni Ctrl + leva/desna smerna tipka za izbiro vrstnega reda nadzornih točk.
    Pritisni Delete za brisanje izbrane nadzorne točke.
    Pritisni preslednico za dodajanje nove nadzorne točke na položaju miške.
    Drži Ctrl med pritiskanjem preslednice za ustvarjanje nadzorne točke na povsem enakem položaju.
    Drži Ctrl med levim klikanjem na nadzorno točko za ustvarjanje nove oblike na povsem enakem položaju.
    Drži Ctrl med klikanjem zunaj meja slike za ustvarjanje nove oblike začenši na robu.
    Pritisni Enter za dokončanje oblike.

en: Eraser
sl: Radirka

en: Left click to erase to transparent, right click to erase to secondary color.
sl: Levi klik za brisanje v transparentnost, desni klik za brisanje s pomožno barvo.

en: Flood Mode
sl: Tekoči način

en: Contiguous
sl: Zvezno

en: Global
sl: Splošno

en: Freeform Shape
sl: Prosto oblikovana oblika

en: Left click to draw with primary color, right click to draw with secondary color.
sl: Levi klik za slikanje z osnovno barvo, desni klik za slikanje s pomožno barvo.

en: Gradient
sl: Preliv

en: Click and drag to draw gradient from primary to secondary color.  Right click to reverse.
sl: Kliknite in vlecite, da naslikate krivino iz osnovne v pomožno barvo. Desni klik za obratno.

en: Linear Gradient
sl: Premočrten preliv

en: Linear Reflected Gradient
sl: Premočrten odsivni preliv

en: Linear Diamond Gradient
sl: Premočrtni kara preliv

en: Radial Gradient
sl: Krožni preliv

en: Conical Gradient
sl: Stožčast preliv

en: Lasso Select
sl: Laso izbira

en: Click and drag to draw the outline for a selection area.
sl: Kliknite in povlecite, da narišete oris izbora.

en: Line/Curve
sl: Črta/Krivulja

en: Magic Wand Select
sl: Izbor čarobne palice

en: Click to select region of similar color.
sl: Kliknite za izbiro področja sorodne barve.

en: Left click and drag the selection to move selected content. Right click and drag the selection to rotate selected content.
sl: Levi klik in povlecite izbor za premik izbrane vsebine. Desni klik in povlecite izbor, da zavrtite izbrano vsebino.

en: Move Selection
sl: Premakni izbiro

en: Left click and drag the selection to move selection outline. Right click and drag the selection to rotate selection outline.
sl: Levi klik in povlecite izbor za premik izbrane obrobe. Desni klik in povlecite izbor, da zvrtite izbrano obrobo.

en: Paintbrush
sl: Slikarski čopič

en: Type
sl: Vrsta

en: Paint Bucket
sl: Vedro z barvo

en: Left click to fill a region with the primary color, right click to fill with the secondary color.
sl: Levi klik za zapolnitev področja z osnovno barvo, desni klik za zapolnitev s pomožno barvo.

en: Pan
sl: Pomik

en: Click and drag to navigate image.
sl: Kliknite in povlecite za krmarjenje slike.

en: Left click to draw freeform one-pixel wide lines with the primary color. Right click to use the secondary color.
sl: Levi klik za risanje proste oblike enotočkovne širine črte osnovne barve. Desni klik za uporabo pomožne barve.

en: Recolor
sl: Ponovno pobarvaj

en: Left click to replace the secondary color with the primary color. Right click to reverse.
sl: Levi klik za zamenjavo pomožne barve z osnovno barvo. Desni klik za obratno.

en: Rectangle Select
sl: Pravokotni izbor

en: Click and drag to draw a rectangular selection. Hold Shift to constrain to a square.
sl: Kliknite in vlecite za izris pravokotne izbire. Držite Shift, da omejite na kvadrat.

en: Rectangle
sl: Pravokotnik

en: Rounded Rectangle
sl: Zaobljen pravokotnik

en: Text
sl: Besedilo

en: Text - Finalize
sl: Besedilo - Zaključi

en: Left click to place cursor, then type desired text. Text color is primary color.
sl: Levi klik, da postaviš kurzor, nato natipkaj želeno besedilo. Barva besedila je osnovna barva.

en: Font
sl: Pisava

en: Bold
sl: Krepko

en: Italic
sl: Ležeče

en: Underline
sl: Podčrtano

en: Left Align
sl: Poravnaj levo

en: Center Align
sl: Središčna poravnava

en: Right Align
sl: Poravnaj desno

en: Text Style
sl: Slog besedila

en: Normal and Outline
sl: Običano in obroba

en: Fill Background
sl: Zapolni ozadje

en: Outline width
sl: Širina obrobe

en: Decrease outline size
sl: Zmanjšaj velikost obrobe

en: Increase outline size
sl: Povečaj velikost obrobe

en: Left click to zoom in. Right click to zoom out. Click and drag to zoom in selection.
sl: Levi klik za približanje. Desni klik za oddaljevanje. Kliknite in povlecite, da približate izbrano.

en: Resize Palette
sl: Prilagodi paleto

en: New palette size:
sl: Nova velikost palete

en: Save the changes to image "{0}" before closing?
sl: Shrani spremembe v sliko "{0}" pred zapiranjem?

en: If you don't save, all changes will be permanently lost.
sl: V primeru, da datoteke ne shranite, bodo vse spremembe izgubljene.

en: Close _without saving
sl: Zapri _brez shranjevanja

en: Take Screenshot
sl: Naredi posnetek

en: Delay before taking a screenshot (seconds):
sl: Zakasni preden narediš posnetek (sekunde):

en: Image files
sl: Datoteke slik

en: Save Image File
sl: Shrani slikovno datoteko

en: Pinta does not support saving images in this file format.
sl: Pinta ne podpira shranjevanje slike v to obliko datoteke.

en: Cannot save read only file.
sl: Ne morem shraniti datoteke za branje

en: Image too large
sl: Slika je prevelika

en: ICO files can not be larger than 255 x 255 pixels.
sl: Datoteke ICO ne morejo biti večje od 255 x 255 točk.

en: A file named "{0}" already exists. Do you want to replace it?
sl: Datoteka "{0}" že obstaja. Jo želite prepisati?

en: The file already exists in "{1}". Replacing it will overwrite its contents.
sl: Datoteka že obstaja v "{1}". Zamenjava bo prepisala obstoječo vsebino.

en: Layer Opacity
sl: Plast prekrivnosti

en: Rename Layer
sl: Preimenuj plast

en: Hide Layer
sl: Skrij plast

en: Show Layer
sl: Prikaži plast

en: Layer Properties
sl: Lastnosti plasti

en: Rotate / Zoom Layer
sl: Zavrti / Približaj plast

en: Pinta Community Addins - Platform-Specific
sl: Dodatki Pinta skupnosti - posebno za ta operacijski sistem

en: Pinta Community Addins - Cross-Platform
sl: Dodatki Pinta skupnosti - za vse operacijske sisteme

en: Contributors to this release:
sl: Prispevali k tej izdaji:

en: Previous contributors:
sl: Prispevali k prejšnjim izdajam:

en: Translated by:
sl: Prevedli:

en: Based on the work of Paint.NET:
sl: Osnovano na programu Paint.NET:

en: Using some icons from:
sl: Nekatere ikone uporabljene od:

en: Powered by Mono:
sl: Narejeno z Mono:

en: About Pinta
sl: O programu Pinta

en: Version Info
sl: Informacije o različici

en: Version
sl: Različica

en: License
sl: Dovoljenje

en: Released under the MIT X11 License.
sl: Izdano z dovoljenjem MIT X11

en: Copyright
sl: Avtorske pravice

en: by Pinta contributors
sl: avtorjev prispevkov Pinte

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Report Bug....
sl: Prijavi programskega hrošča ...

en: JPEG Quality
sl: JPEG kakovost

en: Quality:
sl: Kakovost:

en: Name:
sl: Ime:

en: Visible
sl: Vidno

en: Blend Mode
sl: Način spojitve

en: Opacity:
sl: Prekrivnost:

en: Clipboard
sl: Odložišče

en: Custom
sl: Po meri

en: Preset:
sl: Prednastavitev:

en: Width:
sl: Širina:

en: pixels
sl: točk

en: Height:
sl: Višina:

en: Orientation:
sl: Usmerjenost:

en: Portrait
sl: Pokončno

en: Landscape
sl: Ležeče

en: Background:
sl: Ozadje:

en: White
sl: Belo

en: Background Color
sl: Barva ozadja

en: Title
sl: Naslov

en: Path
sl: Pot

en: Hide
sl: Skrij

en: Dockable
sl: Sidrno

en: Floating
sl: Plavajoče

en: Auto Hide
sl: Samodejno skrij

en: Dock
sl: Usidraj

en: By percentage:
sl: Po odstotku:

en: By absolute size:
sl: Za absolutno velikost:

en: Maintain aspect ratio
sl: Obdrži velikostno razmerje

en: Anchor:
sl: Sidro:

en: Show this message and exit.
sl: Prikaži to sporočilo in izhod.

en: Display the application version.
sl: Prikaži različico programa.

en: number of threads to use for rendering
sl: število niti za izrisovanje

en: Usage: pinta [files]
sl: Uporaba: pinta [datoteka]

en: Options:
sl: Možnosti:

en: _File
sl: _Datoteka

en: _Edit
sl: Ur_ejanje

en: _View
sl: Po_gled

en: _Image
sl: Sl_ika

en: _Layers
sl: P_lasti

en: _Adjustments
sl: _Prilagoditve

en: Effe_cts
sl: Učin_ki

en: A_dd-ins
sl: _Vstavki

en: _Window
sl: _Okno

en: Tool Windows
sl: Okna orodij

en: _Help
sl: Pomo_č

en: OptionName
sl: OpcijskoIme

en: Canvas
sl: Platno

en: History
sl: Zgodovina

en: Layers
sl: Plasti

en: Images
sl: Slike

en: Tools
sl: Orodja

en: Edge Behavior
sl: Vedenje robov

en: Multiple selection:
sl: Večkratna izbira

en: Enable
sl: Vključi

en: Disable
sl: Izključi

en: No selection
sl: Brez izbire

en: Available in repository:
sl: Na voljo v skladišču

en: Update available
sl: Na voljo je posodobitev

en: This add-in can't be loaded due to missing dependencies
sl: Ta vstavek se ne more naložiti zaradi manjkajočih odvisnosti

en: Required: {0} v{1}, found v{2}
sl: Zahtevano {0} v{1}, najdeno v{2}

en: Missing: {0} v{1}
sl: Manjka: {0} v{1}

en: Installed version
sl: Nameščena različica

en: Repository version
sl: Različica skladišča

en: Download size
sl: Prenesena velikost

en: The following depedencies required by this add-in are not available:
sl: Sledeče odvisnosti zahtevane z vstavkom niso na voljo:

en: Installation cancelled
sl: Namestitev je bila preklicana

en: Some of the required add-ins were not found
sl: Ne najdem nekaterih zahtevanih vstavkov

en: Installation failed
sl: Namestitev je spodletela

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Updates
sl: Posodobitve

en: Gallery
sl: Galerija

en: All repositories
sl: Vsa skladišča

en: Manage Repositories...
sl: Upravljanje skladišč ...

en: {0} update available | {0} updates available
sl[0]: {0} posodobitev je na voljo
sl[1]: {0} posodobitev je na voljo
sl[2]: {0} posodobitvi sta na voljo
sl[3]: {0} posodobitve so na voljo

en: Updating repository
sl: Osvežujem skladišče

en: Install Add-in Package
sl: Namesti paket dodatkov

en: Add-in packages
sl: Paketi dodatkov

en: No add-ins found
sl: Vstavkov ni bilo mogoče najti

en: Add-in
sl: Vstavek

en: Other
sl: Drugo

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: The following packages will be uninstalled:
sl: Sledeči paketi bodo odstranjeni:

en: There are other add-ins that depend on the previous ones which will also be uninstalled:
sl: Obstajajo še drugi vstavki, ki so odvisni od prejšnjih, in bodo prav tako odstranjeni:

en: The selected add-ins can't be installed because there are dependency conflicts.
sl: Obstoječi vstavki ne morejo biti nameščeni, ker obstajajo neskladnosti v odvisnosti.

en: The following packages will be installed:
sl: Nameščeni bodo sledeči paketi:

en:  (in user directory)
sl:  (v uporabnikovi mapi)

en: The following packages need to be uninstalled:
sl: Odstranjeni bodo sledeči paketi:

en: The following dependencies could not be resolved:
sl: Ni bilo zadoščeno sledečim odvisnostim:

en: Are you sure you want to cancel the installation?
sl: Ali ste prepričani, da želite preklicati namestitev?

en: Installing Add-ins
sl: Nameščam vstavke

en: The installation failed!
sl: Namestitev je spodletela!

en: The installation has completed with warnings.
sl: Namestitev je zaključena z opozorili.

en: Uninstalling Add-ins
sl: Odstranjujem vstavke

en: The uninstallation failed!
sl: Odstranjevanje namestitve je spodletelo!

en: The uninstallation has completed with warnings.
sl: Odstranjevanje namestitve je bilo zaključeno z opozorili.

en: Registering repository
sl: Vpisovanje skladišča

en: Exception occurred: {0}
sl: Prišlo je do izjemne napake: {0}

en: More information
sl: Več podrobnosti

en: Install...
sl: Namesti ...

en: Update
sl: Posodobitev

en: _Uninstall...
sl: _Odstrani ...

en: Additional extensions are required to perform this operation.
sl: Za izvajanje dejanja so zahtevane dodatne razširitve.

en: The following add-ins will be installed:
sl: Nameščeni bodo naslednji vstavki:

en: No updates found
sl: Ne najdem posodobitev

en: Refresh
sl: Osveži

en: Update All
sl: Posodobi vse

en: Repository:
sl: Skladišče:

en: Install from file...
sl: Namesti iz datoteke ...

en: Install
sl: Namesti

en: Add-in Repository Management
sl: Upravljanje skladišč dodatkov

en: Add New Repository
sl: Dodajanje novega skladišča

en: Select the location of the repository you want to register:
sl: Izberite mesto skladišča za vpis:

en: Register an on-line repository
sl: Vpis spletnega odlagališča

en: Url:
sl: Naslov:

en: Register a local repository
sl: Vpis krajevnega skladišča

en: Path:
sl: Pot:

en: Browse...
sl: Brskanje ...

en: Progress
sl: Napredek

en: (provided by {0})
sl: (ponudnik {0})
