pinta - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Black and White
sq: Bardh e Zi

en: Invert Colors
sq: Inverto ngjyrat

en: Levels
sq: Nivelet

en: Red
sq: e kuqe

en: Green
sq: e gjelbër

en: Blue
sq: Blu

en: Red
sq: e Kuqe

en: Blue
sq: Blu
