pinta - en to sr translation catalogue (463 entries)

en: Add-in Manager
sr: Управник додатака

en: Undo
sr: Опозови

en: Redo
sr: Поврати

en: Cut
sr: Исеци

en: Copy
sr: Умножи

en: Copy Merged
sr: Умножи стопљено

en: Paste
sr: Убаци

en: Paste Into New Layer
sr: Убаци у нови слој

en: Paste Into New Image
sr: Убаци у нову слику

en: Delete Selection
sr: Обриши изабрано

en: Fill Selection
sr: Попуни изабрано

en: Invert Selection
sr: Обрни избор

en: Select All
sr: Изабери све

en: Deselect All
sr: Одзначи све

en: Open...
sr: Отвори...

en: Save As...
sr: Сачувај као...

en: Reset to Default
sr: Врати на основно

en: Set Number of Colors
sr: Подеси број боја

en: Palette
sr: Палета

en: Erase Selection
sr: Обриши изабрано

en: Deselect
sr: Поништи избор

en: Open Palette File
sr: Отвори датотеку палете

en: Palette files (*.txt, *.gpl)
sr: Датотеке палете (*.txt, *.gpl)

en: All files
sr: Све датотеке

en: Could not open palette file: {0}.
    Please verify that you are trying to open a valid GIMP or Paint.NET palette.
sr: Не могу да отворим датотеку палете: {0}.
    Проверите да ли покушавате да отворите исправну палету ГИМП-а или Пеинт.НЕТ-а.

en: Error
sr: Грeшкa

en: Save Palette File
sr: Сачувај датотеку палете

en: Paint.NET palette (*.txt)
sr: Палета Пеинт.НЕТ-а (*.txt)

en: GIMP palette (*.gpl)
sr: Палета ГИМП-а (*.gpl)

en: New...
sr: Нова...

en: New Screenshot...
sr: Нови снимак екрана...

en: Open Recent
sr: Отвори скорашње

en: Close
sr: Затвори

en: Save
sr: Сачувај

en: Print
sr: Штампај

en: Quit
sr: Изађи

en: New
sr: Нова

en: Open
sr: Отвори

en: Pinta Website
sr: Веб сајт Пинте

en: File a Bug
sr: Пријавите грешку

en: Translate This Application
sr: Преведите овај програм

en: About
sr: О програму

en: Crop to Selection
sr: Исеци на изабрано

en: Auto Crop
sr: Сам исеци

en: Resize Image...
sr: Промени величину слике...

en: Resize Canvas...
sr: Промени величину платна...

en: Flip Horizontal
sr: Изврни водоравно

en: Flip Vertical
sr: Изврни усправно

en: Rotate 90° Clockwise
sr: Заокрени за 90° на десно

en: Rotate 90° Counter-Clockwise
sr: Заокрени за 90° на лево

en: Rotate 180°
sr: Заокрени за 180°

en: Flatten
sr: Изравнај

en: Add New Layer
sr: Додај нови слој

en: Delete Layer
sr: Обриши слој

en: Duplicate Layer
sr: Удвостручи слој

en: Merge Layer Down
sr: Стопи слој са доњим

en: Import from File...
sr: Увези из датотеке...

en: Rotate / Zoom Layer...
sr: Заокрени / Зумирај слој...

en: Move Layer Up
sr: Помери слој горе

en: Move Layer Down
sr: Помери слој доле

en: Layer Properties...
sr: Својства слоја...

en: Open Image File
sr: Отворите датотеку слике

en: Import From File
sr: Увези из датотеке

en: Zoom In
sr: Увећај

en: Zoom Out
sr: Умањи

en: Best Fit
sr: Најбоље уклапање

en: Zoom to Selection
sr: Изабрано у први план

en: Normal Size
sr: Нормална величина

en: Toolbar
sr: Трака алата

en: Pixel Grid
sr: Мрежа пиксела

en: Rulers
sr: Лењири

en: Pixels
sr: Тачкице

en: Inches
sr: Инчи

en: Centimeters
sr: Центиметри

en: Fullscreen
sr: Преко целог екана

en: Window
sr: Прозор

en: Ruler Units
sr: Јединице лењира

en: Save All
sr: Сачувај све

en: Close All
sr: Затвори све

en: Tool
sr: Алатка

en: Shortcut key
sr: Тастер пречице

en: Normal Blending
sr: Обично стапање

en: Overwrite
sr: Препиши

en: Antialiasing On
sr: Умекшавање је укључено

en: Antialiasing Off
sr: Умекшавање је искључено

en: Layer
sr: Слој

en: copy
sr: умножи

en: Resize Canvas
sr: Промените величину платна

en: Move Selected Pixels
sr: Преместите изабране тачкице

en: Image larger than canvas
sr: Слика је већа од платна

en: The image being pasted is larger than the canvas size. What would you like to do?
sr: Убачена слика је већа од платна. Шта желите да урадите?

en: Expand canvas
sr: Рашири платно

en: Don't change canvas size
sr: Не мењај величину платна

en: Image cannot be pasted
sr: Слика не може бити убачена

en: The clipboard does not contain an image.
sr: Остава не садржи слику.

en: Replace
sr: Замени

en: Union (+) (Ctrl + Left Click)
sr: Унија (+) (ктрл + леви клик)

en: Exclude (-) (Right Click)
sr: Искључи (-) (десни клик)

en: Xor (Ctrl + Right Click)
sr: Иксор (Ктрл + десни клик)

en: Intersect (Shift + Left Click)
sr: Пресеци (помак + леви клик)

en:  Selection Mode:
sr:  Режим избора:

en: Normal
sr: Нормално

en: Multiply
sr: Помножи

en: Additive
sr: Додатно

en: Color Burn
sr: Затамњивање боје

en: Color Dodge
sr: Осветљавање боје

en: Reflect
sr: Одсјај

en: Glow
sr: Сјај

en: Overlay
sr: Преклапање

en: Difference
sr: Разлика

en: Negation
sr: Негација

en: Lighten
sr: Расветљено

en: Darken
sr: Потамњено

en: Screen
sr: Екран

en: Xor
sr: Иксор

en: Finish Pixels
sr: Доврши тачкице

en: Flip Image Horizontal
sr: Изврни слику водоравно

en: Flip Image Vertical
sr: Изврни слику усправно

en: Flip Layer Horizontal
sr: Изврни слој водоравно

en: Flip Layer Vertical
sr: Изврни слој усправно

en: Resize Image
sr: Промените величину слике

en: {0} image ({1})
sr: {0} слика ({1})

en: Rendering Effect
sr: Дејство исцртавања

en: No tool selected.
sr: Није изабран ниједан алат.

en: Unsaved Image {0}
sr: Несачувана слика {0}

en: Background
sr: Позадина

en: New Image
sr: Нова слика

en: Open Image
sr: Отвори слику

en: Permission denied
sr: Приступ је одбијен

en: Could not open file: {0}
sr: Не могу да отворим датотеку: {0}

en: Auto Level
sr: Самонивелисање

en: Black and White
sr: Црно-бело

en: Brightness / Contrast
sr: Осветљеност / Контраст

en: Brightness
sr: Осветљеност

en: Contrast
sr: Контраст

en: Curves
sr: Криве

en: Hue / Saturation
sr: Нијанса / Засићеност

en: Invert Colors
sr: Изврни боје

en: Levels
sr: Нивои

en: Posterize
sr: Смањите број боја

en: Sepia
sr: Црвеносмеђа

en: Levels Adjustment
sr: Подешавање нивоа

en: Red
sr: Црвена

en: Green
sr: Зелена

en: Blue
sr: Плава

en: Linked
sr: Повезано

en: Add Noise
sr: Додај сметње

en: Noise
sr: Сметње

en: Intensity
sr: Јакост

en: Color Saturation
sr: Засићеност

en: Coverage
sr: Покривеност

en: Bulge
sr: Испупчи

en: Distort
sr: Искриви

en: Amount
sr: Количина

en: Offset
sr: Померај

en: Clouds
sr: Облаци

en: Render
sr: Исцртај

en: Scale
sr: Развлачење

en: Power
sr: Снага

en: Seed
sr: Семе

en: Edge Detect
sr: Откриј ивице

en: Stylize
sr: Стилизирај

en: Angle
sr: Угао

en: Emboss
sr: Избочине

en: Fragment
sr: Парчићи

en: Blurs
sr: Замућења

en: Fragments
sr: Парчићи

en: Distance
sr: Удаљеност

en: Rotation
sr: Окренутост

en: Frosted Glass
sr: Залеђено стакло

en: Gaussian Blur
sr: Гаусно замућење

en: Radius
sr: Полупречник

en: Photo
sr: Фотографија

en: Ink Sketch
sr: Скица мастилом

en: Artistic
sr: Уметнички

en: Ink Outline
sr: Обрис мастила

en: Coloring
sr: Обојеност

en: Julia Fractal
sr: Јулијин фрактал

en: Factor
sr: Фактор

en: Quality
sr: Квалитет

en: Zoom
sr: Увеличајте

en: Mandelbrot Fractal
sr: Манделбротов фрактал

en: Median
sr: Симетрала

en: Percentile
sr: Проценат

en: Motion Blur
sr: Замућење покрета

en: Centered
sr: Усредиштено

en: Oil Painting
sr: Уљани цртеж

en: Brush Size
sr: Величина четкице

en: Coarseness
sr: Храпавост

en: Outline
sr: Обрис

en: Thickness
sr: Дебљина

en: Pencil Sketch
sr: Скица оловком

en: Pencil Tip Size
sr: Величина врха оловке

en: Color Range
sr: Опсег боја

en: Pixelate
sr: Истачкај

en: Cell Size
sr: Величина ћелије

en: Polar Inversion
sr: Поларно преокретање

en: Radial Blur
sr: Кружно замућење

en: Use low quality for previews, small images, and small angles.  Use high quality for final quality, large images, and large angles.
sr: Користите мањи квалитет за прегледе, мале слике, и мале углове. Користите већи квалитет за крајњи квалитет, велике слике, и велике углове.

en: Red Eye Removal
sr: Уклони црвене очи

en: Tolerance
sr: Допуштеност

en: Hint: For best results, first use selection tools to select each eye.
sr: Савет: За боље резултате, као прво користите алате за избор да изаберете прво једно па друго око.

en: Reduce Noise
sr: Смањи сметње

en: Strength
sr: Јачина

en: Relief
sr: Рељеф

en: Sharpen
sr: Изоштри

en: Soften Portrait
sr: Умекшани портрет

en: Softness
sr: Мекоћа

en: Lighting
sr: Осветљење

en: Warmth
sr: Топлота

en: Tile Reflection
sr: Одсјај плочица

en: Tile Size
sr: Величина плочице

en: Twist
sr: Уврни

en: Antialias
sr: Умекшавање ивица

en: Unfocus
sr: Ван првог плана

en: Center Offset
sr: Усредсредишти помак

en: Zoom Blur
sr: Замућење увећања

en: Transfer Map
sr: Мапа преноса

en: RGB
sr: РГБ

en: Luminosity
sr: Осветљеност

en: Red
sr: Црвена

en: Blue
sr: Плава

en: Reset
sr: Поврати

en: Tip: Right-click to remove control points.
sr: Савет: Кликните десним тастером да уклоните тачке управљања.

en: Input Histogram
sr: Улазни хистограм

en: Input
sr: Улаз

en: Output
sr: Излаз

en: Output Histogram
sr: Излазни хистограм

en: Auto
sr: Самостално

en: label1
sr: натпис1

en: label
sr: натпис

en: Random Noise
sr: Насумичне сметње

en: Reseed
sr: Понови

en: Choose Primary Color
sr: Изаберите основну боју

en: Choose Secondary Color
sr: Изаберите споредну боју

en: Choose Palette Color
sr: Изаберите боју палете

en: Click to switch between primary and secondary color.
sr: Кликните да се пребаците између основне и споредне боје.

en: Click to reset primary and secondary color.
sr: Кликните да повратите основну и споредну боју.

en: Click to select primary color.
sr: Кликните да изаберете основну боју.

en: Click to select secondary color.
sr: Кликните да изаберете споредну боју.

en: Left click to set primary color. Right click to set secondary color. Middle click to choose palette color.
sr: Леви клик да поставите основну боју. Десни клик да поставите споредну боју. Средњи клик да да изаберете палету боја.

en: Layer Shown
sr: Приказани слој

en: Layer Hidden
sr: Скривени слој

en: Circles
sr: Кругови

en: Grid
sr: Мрежа

en: Splatter
sr: Прскач

en: Squares
sr: Квадрати

en: Brush width
sr: Ширина четкице

en: Decrease brush size
sr: Смањите величину четкице

en: Increase brush size
sr: Повећајте величину четкице

en: Fill Style
sr: Стил испуњавања

en: Outline Shape
sr: Облик контуре

en: Fill Shape
sr: Облик испуњавања

en: Fill and Outline Shape
sr: Облик испуњавања и контуре

en: Ellipse
sr: Елипса

en: Clone Stamp
sr: Клонирајте калуп

en: Ctrl-left click to set origin, left click to paint.
sr: Ктрл + леви клик тастера да подесите порекло, кликните левим тастером да обојите.

en: Color Picker
sr: Бирач боја

en: Left click to set primary color. Right click to set secondary color.
sr: Кликните левим тастером да подесите основну боју. Кликните десним тастером да подесите споредну боју.

en: Sampling
sr: Узорковање

en: Single Pixel
sr: Једна тачкица

en: 3 x 3 Region
sr: 3 x 3 област

en: 5 x 5 Region
sr: 5 x 5 област

en: 7 x 7 Region
sr: 7 x 7 област

en: 9 x 9 Region
sr: 9 x 9 област

en: Image
sr: Слика

en: After select
sr: Након избора

en: Do not switch tool
sr: Не мењај алат

en: Switch to previous tool
sr: Пребаци на претходни алат

en: Switch to Pencil tool
sr: Пребаци на оловку

en: Pencil
sr: Оловка

en: Ellipse Select
sr: Изаберите елипсу

en: Click and drag to draw an elliptical selection. Hold Shift to constrain to a circle.
sr: Кликните и превуците да исцртате елипсоидни избор. Држите помак да ограничите на круг.

en: Eraser
sr: Гумица

en: Left click to erase to transparent, right click to erase to secondary color.
sr: Кликните левим тастером да обришете до провидности, кликните десним тастером да обришете до споредне боје.

en: Flood Mode
sr: Режим поплаве

en: Contiguous
sr: Непрекидно

en: Global
sr: Опште

en: Freeform Shape
sr: Руком цртани облик

en: Left click to draw with primary color, right click to draw with secondary color.
sr: Кликните левим тастером да цртате основном бојом, кликните десним тастером да цртате споредном бојом.

en: Gradient
sr: Прелијте

en: Click and drag to draw gradient from primary to secondary color.  Right click to reverse.
sr: Кликните и превуците да исцртате прелив од основне до споредне боје. Кликните десним тастером да преокренете.

en: Linear Gradient
sr: Линијски прелив

en: Linear Reflected Gradient
sr: Линијски одбијени прелив

en: Linear Diamond Gradient
sr: Линијски дијамантски прелив

en: Radial Gradient
sr: Кружни прелив

en: Conical Gradient
sr: Купасти прелив

en: Lasso Select
sr: Изаберите ласо

en: Click and drag to draw the outline for a selection area.
sr: Кликните и превуците да исцртате контуру за област избора.

en: Magic Wand Select
sr: Изаберите чаробним штапићем

en: Click to select region of similar color.
sr: Кликните да изаберете област сличне боје.

en: Left click and drag the selection to move selected content. Right click and drag the selection to rotate selected content.
sr: Кликните левим тастером и превуците избор да померите изабрани садржај. Кликните десним тастером и превуците избор да заокренете изабрани садржај.

en: Move Selection
sr: Преместите избор

en: Left click and drag the selection to move selection outline. Right click and drag the selection to rotate selection outline.
sr: Кликните левим тастером и превуците избор да померите обрис избора. Кликните десним тастером и превуците избор да заокренете обрис избора.

en: Paintbrush
sr: Четкица

en: Type
sr: Врста

en: Paint Bucket
sr: Кантица са бојом

en: Left click to fill a region with the primary color, right click to fill with the secondary color.
sr: Кликните левим тастером да попуните област основном бојом, кликните десним тастером да попуните споредном бојом.

en: Pan
sr: Померајте

en: Click and drag to navigate image.
sr: Кликните и превуците да идете до слике.

en: Left click to draw freeform one-pixel wide lines with the primary color. Right click to use the secondary color.
sr: Леви клик да слободном руком нацртате линије ширине једне тачкице основном бојом. Десни клик да користите споредну боју.

en: Recolor
sr: Поново обоји

en: Rectangle Select
sr: Изаберите квадрат

en: Click and drag to draw a rectangular selection. Hold Shift to constrain to a square.
sr: Кликните и превуците да исцртате правоугаони избор. Држите помак да ограничите на квадрат.

en: Rectangle
sr: Правоугаоник

en: Rounded Rectangle
sr: Заобљени правоугаоник

en: Text
sr: Текст

en: Text - Finalize
sr: Текст — Доврши

en: Left click to place cursor, then type desired text. Text color is primary color.
sr: Кликните левим тастером да поставите курсор, затим упишите жељени текст. Боја текста је основна боја.

en: Font
sr: Слова

en: Bold
sr: Подебљано

en: Italic
sr: Искошено

en: Underline
sr: Подвучено

en: Left Align
sr: Лево поравнање

en: Center Align
sr: Поравнање по средини

en: Right Align
sr: Десно поравнање

en: Text Style
sr: Стил текста

en: Normal and Outline
sr: Обично и контура

en: Fill Background
sr: Позадина испуне

en: Outline width
sr: Ширина контуре

en: Decrease outline size
sr: Смањите величину контуре

en: Increase outline size
sr: Повећајте величину контуре

en: Left click to zoom in. Right click to zoom out. Click and drag to zoom in selection.
sr: Кликните левим тастером да увећате. Кликните десним тастером да умањите. Кликните и превуците да поставите избор у први план.

en: Resize Palette
sr: Промени величину палете

en: New palette size:
sr: Нова величина палете:

en: Save the changes to image "{0}" before closing?
sr: Да сачувам измене на слици „{0}“ пре затварања?

en: If you don't save, all changes will be permanently lost.
sr: Уколико не сачувате, све измене ће бити трајно изгубљене.

en: Take Screenshot
sr: Сними екран

en: Delay before taking a screenshot (seconds):
sr: Застој пре снимања екрана (у секундама):

en: Image files
sr: Датотеке слика

en: Save Image File
sr: Сачувај датотеку слике

en: Pinta does not support saving images in this file format.
sr: Пинта не подржава чување слика у овом запису.

en: Cannot save read only file.
sr: Не могу да сачувам датотеку само за читање.

en: Image too large
sr: Слика је превелика

en: ICO files can not be larger than 255 x 255 pixels.
sr: ИЦО датотеке не могу бити веће од 255 x 255 тачкица.

en: A file named "{0}" already exists. Do you want to replace it?
sr: Датотека под називом „{0}“ већ постоји. Да ли желите да је замените?

en: The file already exists in "{1}". Replacing it will overwrite its contents.
sr: Већ постоји датотека у „{1}“. Уколико је замените преписаћете њен садржај.

en: Layer Opacity
sr: Провидност слоја

en: Rename Layer
sr: Преименуј слој

en: Hide Layer
sr: Сакриј слој

en: Show Layer
sr: Прикажи слој

en: Layer Properties
sr: Својства слоја

en: Rotate / Zoom Layer
sr: Заокрени / Зумирај слој

en: Contributors to this release:
sr: Доприносиоци овом издању:

en: Previous contributors:
sr: Претходни доприносиоци:

en: Translated by:
sr: Преводиоци:

en: Based on the work of Paint.NET:
sr: Засновано на раду „Paint.NET“-а:

en: Using some icons from:
sr: Користи неке иконице из:

en: Powered by Mono:
sr: Погони га Моно:

en: About Pinta
sr: О Пинти

en: Version Info
sr: Подаци о издању

en: Version
sr: Издање

en: License
sr: Дозвола

en: Released under the MIT X11 License.
sr: Програм је издат под дозволом МИТ Икс11.

en: Copyright
sr: Ауторска права

en: by Pinta contributors
sr: доприносиоци Пинте

en: Details
sr: Појединости

en: JPEG Quality
sr: ЈПЕГ квалитет

en: Quality:
sr: Квалитет:

en: Name:
sr: Назив:

en: Visible
sr: Видљив

en: Blend Mode
sr: Режим стапања

en: Opacity:
sr: Непровидност:

en: Width:
sr: Ширина:

en: pixels
sr: тачкица

en: Height:
sr: Висина:

en: Title
sr: Наслов

en: Path
sr: Путања

en: Hide
sr: Сакриј

en: Dockable
sr: Прикачив

en: Floating
sr: Плутајуће

en: Auto Hide
sr: Сам сакриј

en: Dock
sr: Прикачи

en: By percentage:
sr: У процентима:

en: By absolute size:
sr: Према апсолутној величини:

en: Maintain aspect ratio
sr: Задржи однос размере

en: Anchor:
sr: Усидри:

en: number of threads to use for rendering
sr: број нити за исцртавање

en: _File
sr: _Датотека

en: _Edit
sr: _Уређивање

en: _View
sr: _Преглед

en: _Image
sr: _Слика

en: _Layers
sr: Сл_ојеви

en: _Adjustments
sr: Доте_ривања

en: Effe_cts
sr: Дејст_ва

en: A_dd-ins
sr: _Додаци

en: _Window
sr: _Прозор

en: Tool Windows
sr: Прозор алата

en: _Help
sr: По_моћ

en: OptionName
sr: Назив опције

en: Canvas
sr: Платно

en: History
sr: Историјат

en: Layers
sr: Слојеви

en: Images
sr: Слике

en: Tools
sr: Алати

en: Edge Behavior
sr: Понашање ивица

en: Multiple selection:
sr: Више избора:

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: No selection
sr: Нема избора

en: Available in repository:
sr: Доступно у ризници:

en: Update available
sr: Доступна је доградња

en: This add-in can't be loaded due to missing dependencies
sr: Овај додатак не може бити учитан због недостајућих зависности

en: Required: {0} v{1}, found v{2}
sr: Потребно је: {0} в{1}, нађох в{2}

en: Missing: {0} v{1}
sr: Недостаје: {0} v{1}

en: Installed version
sr: Инсталирано издање

en: Repository version
sr: Издање ризнице

en: Download size
sr: За преузимање

en: The following depedencies required by this add-in are not available:
sr: Следеће зависности које захтева овај додатак нису доступне:

en: Installation cancelled
sr: Инсталација је отказана

en: Some of the required add-ins were not found
sr: Нисам пронашао неке од затражених додатака

en: Installation failed
sr: Инсталација није успела

en: Installed
sr: Инсталиран

en: Updates
sr: Доградње

en: Gallery
sr: Збирка

en: All repositories
sr: Све ризнице

en: Manage Repositories...
sr: Управљај ризницама...

en: {0} update available | {0} updates available
sr[0]: Доступна је {0} доградња
sr[1]: Доступне су {0} доградње
sr[2]: Доступно је {0} доградњи

en: Updating repository
sr: Освежавам ризницу

en: Install Add-in Package
sr: Инсталирајте пакете додатака

en: Add-in packages
sr: Пакети додатака

en: No add-ins found
sr: Нисам пронашао додатке

en: Add-in
sr: Додатак

en: Other
sr: Друго

en: Uninstall
sr: Уклони

en: The following packages will be uninstalled:
sr: Следећи пакети ће бити уклоњени:

en: There are other add-ins that depend on the previous ones which will also be uninstalled:
sr: Постоје други додаци који зависе од претходног који ће такође бити уклоњен:

en: The selected add-ins can't be installed because there are dependency conflicts.
sr: Изабрани додаци не могу бити инсталирани зато што постоје сукоби зависности.

en: The following packages will be installed:
sr: Следећи пакети ће бити инсталирани:

en:  (in user directory)
sr:  (у корисничком директоријуму)

en: The following packages need to be uninstalled:
sr: Следећи пакети морају бити уклоњени:

en: The following dependencies could not be resolved:
sr: Следеће зависности не могу бити решене:

en: Are you sure you want to cancel the installation?
sr: Да ли сте сигурни да желите да откажете инсталацију?

en: Installing Add-ins
sr: Инсталирам додатке

en: The installation failed!
sr: Инсталација није успела!

en: The installation has completed with warnings.
sr: Инсталација је завршена са упозорењима.

en: Uninstalling Add-ins
sr: Уклањам додатке

en: The uninstallation failed!
sr: Укалњање није успело!

en: The uninstallation has completed with warnings.
sr: Уклањање је завршено са упозорењима.

en: Registering repository
sr: Бележим ризницу

en: Exception occurred: {0}
sr: Дошло је до изузетка: {0}

en: More information
sr: Више података

en: Install...
sr: Инсталирај...

en: Update
sr: Освежи

en: _Uninstall...
sr: _Уклони...

en: Additional extensions are required to perform this operation.
sr: Потребна су додатна проширења за извођење ове радње.

en: The following add-ins will be installed:
sr: Следећи додаци ће бити инсталирани:

en: No updates found
sr: Нисам пронашао доградње

en: Refresh
sr: Освежи

en: Update All
sr: Догради све

en: Repository:
sr: Ризница:

en: Install from file...
sr: Инсталирај из датотеке...

en: Install
sr: Инсталирај

en: Add-in Repository Management
sr: Управљање ризницама додатака

en: Add New Repository
sr: Додајте нову ризницу

en: Select the location of the repository you want to register:
sr: Изаберите ризницу коју желите да забележите:

en: Register an on-line repository
sr: Забележи ризницу на мрежи

en: Url:
sr: Адреса:

en: Register a local repository
sr: Забележи месну ризницу

en: Path:
sr: Путања:

en: Browse...
sr: Разгледај...

en: Progress
sr: Напредовање

en: (provided by {0})
sr: (обезбеђује га {0})
