pinta - en to uk translation catalogue (399 entries)

en: Easily create and edit images
uk: Проста програма для створення та редагування зображень

en: Image Editor
uk: Редактор зображень

en: Pinta Image Editor
uk: Редактор зображень Pinta

en: Add-in Manager
uk: Менеджер доповнень

en: Undo
uk: Відмінити

en: Redo
uk: Відновити

en: Cut
uk: Вирізати

en: Copy
uk: Копіювати

en: Paste
uk: Вставити

en: Paste Into New Layer
uk: Вставити як новий шар

en: Paste Into New Image
uk: Вставити як нове зображення

en: Delete Selection
uk: Вилучити вибране

en: Fill Selection
uk: Заповнити виділення

en: Invert Selection
uk: Інвертувати виділення

en: Select All
uk: Виділити все

en: Deselect All
uk: Зняти виділення

en: Open...
uk: Відкрити…

en: Save As...
uk: Зберегти як…

en: Reset to Default
uk: Початкові налаштування

en: Set Number of Colors
uk: Встановіть число кольорів

en: Palette
uk: Палітра

en: Erase Selection
uk: Видалити виділення

en: Deselect
uk: Зняти виділення

en: Open Palette File
uk: Відкрити палітру

en: Palette files (*.txt, *.gpl)
uk: Файли палітр (*.txt, *.gpl)

en: All files
uk: Всі файли

en: Could not open palette file: {0}.
    Please verify that you are trying to open a valid GIMP or Paint.NET palette.
uk: Не вдалося відкрити файл палітри: {0}.
    Будь-ласка, переконайтеся, що ви намагаєтеся відкрити дійсну палітру від GIMP або Paint.NET.

en: Error
uk: Помилка

en: Save Palette File
uk: Зберегти Палітру

en: Paint.NET palette (*.txt)
uk: Палітра Paint.NET (*.txt)

en: GIMP palette (*.gpl)
uk: Палітра GIMP (*.gpl)

en: New...
uk: Новий...

en: New Screenshot...
uk: Новий скріншот...

en: Open Recent
uk: Відкрити недавні

en: Close
uk: Закрити

en: Save
uk: Зберегти

en: Print
uk: Друк

en: Quit
uk: Вихід

en: New
uk: Новий

en: Open
uk: Відкрити

en: Pinta Website
uk: Відвідати сайт Pinta

en: File a Bug
uk: Звітувати про помилку

en: Translate This Application
uk: Перекласти цю програму

en: About
uk: Про програму

en: Crop to Selection
uk: Обрізати по виділеному

en: Auto Crop
uk: Автоматичне кадрування

en: Resize Image...
uk: Змінити розмір зображення...

en: Resize Canvas...
uk: Змінити розмір полотна...

en: Flip Horizontal
uk: Перевернути по горизонталі

en: Flip Vertical
uk: Перевернути по вертикалі

en: Rotate 90° Clockwise
uk: Повернути на 90° за годинниковою стрілкою

en: Rotate 90° Counter-Clockwise
uk: Повернути на 90° проти годинникової стрілки

en: Rotate 180°
uk: Повернути на 180°

en: Flatten
uk: Об'єднати

en: Add New Layer
uk: Додати новий шар

en: Delete Layer
uk: Видалити шар

en: Duplicate Layer
uk: Копіювати шар

en: Merge Layer Down
uk: Обєднати шар з попереднім

en: Import from File...
uk: Імпортувати з файлу ...

en: Rotate / Zoom Layer...
uk: Повернути / Збільшити шар...

en: Move Layer Up
uk: Перемістити шар вище

en: Move Layer Down
uk: Перемістити шар нижче

en: Layer Properties...
uk: Властивості шару...

en: Open Image File
uk: Відкрити зображення

en: Import From File
uk: Імпортувати з файлу

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: Best Fit
uk: Найкраще заповнення

en: Zoom to Selection
uk: По розміру виділення

en: Normal Size
uk: Нормальний розмір

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Pixel Grid
uk: Піксельна решітка

en: Rulers
uk: Лінійки

en: Pixels
uk: Пікселів

en: Inches
uk: Дюйми

en: Centimeters
uk: Сантиметри

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Window
uk: Вікно

en: Ruler Units
uk: Одиниці виміру

en: Save All
uk: Зберегти все

en: Close All
uk: Закрити все

en: Tool
uk: Інструменти

en: Shortcut key
uk: Гарячі клавіши

en: Normal Blending
uk: Нормальне змішування

en: Overwrite
uk: Перезаписати

en: Antialiasing On
uk: Увімкнути згладжування

en: Antialiasing Off
uk: Вимкнути згладжування

en: Layer
uk: Шар

en: copy
uk: копія

en: Resize Canvas
uk: Зміна розміру полотна

en: Move Selected Pixels
uk: Перемістити вибрані пікселі

en: Image larger than canvas
uk: Зображення більше ніж полотно

en: The image being pasted is larger than the canvas size. What would you like to do?
uk: Зображення, що вставляється, перевищує розмір полотна. Що ви хочете зробити?

en: Expand canvas
uk: Розширити полотно

en: Don't change canvas size
uk: Не міняти розмір полотна

en: Image cannot be pasted
uk: Зображення не може бути вставлене.

en: The clipboard does not contain an image.
uk: Буфер обміну не містить зображення.

en: Replace
uk: Замінити

en: Union (+) (Ctrl + Left Click)
uk: Поєднати (+) (Ctrl + лівий клік)

en: Exclude (-) (Right Click)
uk: Від’єднати (-) (правий клік)

en: Xor (Ctrl + Right Click)
uk: Xor (Ctrl + правий клік)

en:  Selection Mode:
uk:  Режим виділення

en: Normal
uk: Нормальний

en: Multiply
uk: Множення

en: Reflect
uk: Віддзеркалення

en: Glow
uk: Відблиск

en: Overlay
uk: Накладання

en: Difference
uk: Різниця

en: Screen
uk: Екран

en: Finish Pixels
uk: Завершити пікселі

en: Flip Image Horizontal
uk: Відобразити зображення горизонтально

en: Flip Image Vertical
uk: Відобразити зображення вертикально

en: Flip Layer Horizontal
uk: Відобразити шар горизонтально

en: Flip Layer Vertical
uk: Відобразити шар вертикально

en: Resize Image
uk: Змінити розмір зображення

en: {0} image ({1})
uk: Зображення {0}_({1})

en: ...
uk: …

en: Rendering Effect
uk: Обробити ефекти

en: Unsaved Image {0}
uk: Незбережених зображень {0}

en: Background
uk: Фон

en: New Image
uk: Нове зображення

en: Open Image
uk: Відкрити зображення

en: Could not open file: {0}
uk: Не можу відкрити файл: {0}

en: Auto Level
uk: Автокорекція

en: Black and White
uk: Чорно-біле

en: Brightness / Contrast
uk: Яскравість / контраст

en: Brightness
uk: Яскравість

en: Contrast
uk: Контрастність

en: Curves
uk: Криві

en: Hue / Saturation
uk: Відтінок / Насиченість

en: Invert Colors
uk: Інвертувати кольори

en: Levels
uk: Рівні

en: Posterize
uk: Постеризація

en: Sepia
uk: Сепія

en: Levels Adjustment
uk: Корекція рівнів

en: Red
uk: Червоний

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Linked
uk: Зв'язок

en: Add Noise
uk: Додати шум

en: Noise
uk: Шум

en: Intensity
uk: Інтенсивність

en: Color Saturation
uk: Насиченість кольору

en: Coverage
uk: Освітлення

en: Bulge
uk: Опуклість

en: Distort
uk: Спотворення

en: Amount
uk: Кількість

en: Offset
uk: Зміщення

en: Clouds
uk: Хмари

en: Render
uk: Обробка

en: Scale
uk: Масштаб

en: Power
uk: Потужність

en: Seed
uk: Зернистість

en: Edge Detect
uk: Виділення краю

en: Stylize
uk: Стилізація

en: Angle
uk: Кут

en: Emboss
uk: Чеканка

en: Fragment
uk: Фрагмент

en: Blurs
uk: Розмитість

en: Fragments
uk: Фрагменти

en: Distance
uk: Відстань

en: Rotation
uk: Обертання

en: Frosted Glass
uk: Матове скло

en: Gaussian Blur
uk: Розмивання по Гаусу

en: Radius
uk: Радіус

en: Photo
uk: Знімок

en: Ink Sketch
uk: Ескіз чорнилами

en: Artistic
uk: Художній

en: Ink Outline
uk: Обводка чорнилом

en: Coloring
uk: Забарвлення

en: Julia Fractal
uk: Фрактал Julia

en: Factor
uk: Фактор

en: Quality
uk: Якість

en: Zoom
uk: Масштабування

en: Mandelbrot Fractal
uk: Множина Мандельброта

en: Median
uk: Медіана

en: Percentile
uk: Процент

en: Motion Blur
uk: Розмивання рухом

en: Centered
uk: Рівняння на середину

en: Oil Painting
uk: Картина маслом.

en: Brush Size
uk: Розмір пензля

en: Coarseness
uk: Грубість

en: Outline
uk: Контур

en: Thickness
uk: Товщина

en: Pencil Sketch
uk: Малюнок олівцем

en: Pencil Tip Size
uk: Розмір олівця

en: Color Range
uk: Діапазон кольорів

en: Pixelate
uk: Пікселізація

en: Cell Size
uk: Розмір комірки

en: Polar Inversion
uk: Полярна інверсія

en: Radial Blur
uk: Радіальне розмивання

en: Use low quality for previews, small images, and small angles.  Use high quality for final quality, large images, and large angles.
uk: Використовуйте низьку якість для попереднього перегляду, зменшених зображень і малих кутів. Використовуйте високу якість для остаточного варіанту, великих зображень і великих кутів.

en: Red Eye Removal
uk: Прибирання ефекту червоних очей

en: Tolerance
uk: Допустиме відхилення

en: Hint: For best results, first use selection tools to select each eye.
uk: Підказка: Для досягнення кращих результатів, спершу виділіть кожно око інструментами виділення.

en: Reduce Noise
uk: Зменшити шум

en: Strength
uk: Ефективність

en: Relief
uk: Рельєф

en: Sharpen
uk: Різкість

en: Soften Portrait
uk: Пом'якшити портрет

en: Softness
uk: Пом'якшення

en: Lighting
uk: Освітлення

en: Warmth
uk: Теплота

en: Tile Reflection
uk: Мозаїка

en: Tile Size
uk: Розмір фрагментів мозаїки

en: Twist
uk: Скручування

en: Antialias
uk: Згладжування

en: Unfocus
uk: Розфокусування

en: Center Offset
uk: Зміщення центру

en: Zoom Blur
uk: Збільшувальне розмивання

en: Transfer Map
uk: Карта нормалей

en: Luminosity
uk: Освітленість

en: Red
uk: Червоний

en: Blue
uk: Синій

en: Reset
uk: Скинути

en: Tip: Right-click to remove control points.
uk: Підказка: Клік правою кнопкою миші видаляє контрольні точки.

en: Input Histogram
uk: Вхідна гістограма

en: Input
uk: Вхід

en: Output
uk: Вихід

en: Output Histogram
uk: Вихідна гістограма

en: Auto
uk: Автоматично

en: label1
uk: Мітка1

en: label
uk: мітка

en: Random Noise
uk: Білий шум

en: Reseed
uk: Перемішати

en: Choose Primary Color
uk: Виберіть основний колір

en: Choose Secondary Color
uk: Виберіть вторинний колір

en: Choose Palette Color
uk: Оберіть палітру кольорів

en: Click to switch between primary and secondary color.
uk: Клацніть, щоб перемкнутися між основним та додатковим кольором.

en: Click to select primary color.
uk: Клацніть, щоб вибрати основний колір.

en: Click to select secondary color.
uk: Клацніть, щоб вибрати додатковий колір.

en: Layer Shown
uk: Шар відображено

en: Layer Hidden
uk: Шар приховано

en: Circles
uk: Кола

en: Grid
uk: Сітка

en: Splatter
uk: Бризки

en: Squares
uk: Квадрати

en: Brush width
uk: Товщина пензля.

en: Decrease brush size
uk: Зменшити розмір пензля

en: Increase brush size
uk: Збільшити розмір пензля

en: Fill Style
uk: Стиль заповнення

en: Outline Shape
uk: Обвести фігуру

en: Fill Shape
uk: Залити фігуру

en: Fill and Outline Shape
uk: Залити і обвести фігуру

en: Ellipse
uk: Еліпс

en: Clone Stamp
uk: Штамп клонування.

en: Ctrl-left click to set origin, left click to paint.
uk: Ctrl+лівий клік мишкою для встановлення основи, лівий клік для малювання.

en: Color Picker
uk: Вибір кольору

en: Left click to set primary color. Right click to set secondary color.
uk: Клацніть лівою клавішею миші для вибору основного кольору. Клацніть правою клавішею миші, щоб вибрати додатковий колір.

en: Sampling
uk: Вибірка

en: Single Pixel
uk: Одиночний піксель

en: 3 x 3 Region
uk: Область 3 на 2

en: 5 x 5 Region
uk: Область 5 на 5

en: 7 x 7 Region
uk: Область 7 на 7

en: 9 x 9 Region
uk: Область 9 на 9

en: Image
uk: Зображення

en: After select
uk: Після вибору

en: Do not switch tool
uk: Не переключайте інструмент

en: Switch to previous tool
uk: Переключитися до попереднього інструменту

en: Switch to Pencil tool
uk: Переключитися до наступного інструменту

en: Pencil
uk: Олівець

en: Ellipse Select
uk: Виділення еліпсом

en: Eraser
uk: Гумка

en: Left click to erase to transparent, right click to erase to secondary color.
uk: Ліва кнопка миші стирає до прозорого, права стирає кольором фону.

en: Flood Mode
uk: Режим заливки

en: Contiguous
uk: Суміжні області

en: Global
uk: Глобальна

en: Freeform Shape
uk: Довільна форма

en: Left click to draw with primary color, right click to draw with secondary color.
uk: Натисніть ліву клавішу, щоб малювати основним кольром і праву, щоб додатковим.

en: Gradient
uk: Градієнт

en: Click and drag to draw gradient from primary to secondary color.  Right click to reverse.
uk: Клацніть і перетягуйте, щоб намалювати градієнт від основного кольору до до додаткового. Правий клік, щоб зробити навпаки.

en: Linear Gradient
uk: Лінійний градієнт

en: Linear Reflected Gradient
uk: Лінійний відображений градієнт.

en: Linear Diamond Gradient
uk: Лінійний ромбовидний градієнт

en: Radial Gradient
uk: Радіальний градієнт

en: Conical Gradient
uk: Конічний градієнт

en: Lasso Select
uk: Виділення лассом

en: Click and drag to draw the outline for a selection area.
uk: За допомогою миші виділіть контур для вибору області.

en: Magic Wand Select
uk: Виділення чарівною паличкою

en: Click to select region of similar color.
uk: Вибрати регіон з аналогічним кольром.

en: Move Selection
uk: Переміщення виділеного

en: Paintbrush
uk: Пензлик

en: Type
uk: Тип

en: Paint Bucket
uk: Заливка

en: Left click to fill a region with the primary color, right click to fill with the secondary color.
uk: Лівий клік, щоб залити основним кольором і правий клік, щоб залити додатковим кольором.

en: Pan
uk: Панорама

en: Click and drag to navigate image.
uk: Клацніть і перетягуйте для навігації по зображенню

en: Recolor
uk: Перефарбування

en: Rectangle Select
uk: Прямокутне виділення

en: Rectangle
uk: Прямокутник

en: Rounded Rectangle
uk: Округлений прямокутник

en: Text
uk: Текст

en: Left click to place cursor, then type desired text. Text color is primary color.
uk: Лівою клавішею помістіть курсор в потрібне місце і наберіть текст. Текст буде основним кольром.

en: Font
uk: Шрифт

en: Bold
uk: Напівжирний

en: Italic
uk: Курсив

en: Underline
uk: Підкреслений

en: Left Align
uk: Рівняння ліворуч

en: Center Align
uk: Рівняння на середину

en: Right Align
uk: Рівняння праворуч

en: Text Style
uk: Стиль Тексту

en: Normal and Outline
uk: Нормальний та контурний

en: Fill Background
uk: Залити тло

en: Outline width
uk: Товщина контуру

en: Decrease outline size
uk: Зменшити товщину контуру

en: Increase outline size
uk: Збільшити товщину контуру

en: Left click to zoom in. Right click to zoom out. Click and drag to zoom in selection.
uk: Лівий клік мишкою для збільшення. Правий клік мишкою для зменшення. Натисніть і рухайте мишкою, щоб масштабувати по виділеннню.

en: Resize Palette
uk: Змінити розмір палітри

en: New palette size:
uk: Новий розмір палітри

en: Save the changes to image "{0}" before closing?
uk: Зберегти зміни в зображенні "{0}" перед закриттям?

en: If you don't save, all changes will be permanently lost.
uk: Якщо ви не збережете, всі зміни будуть безповоротно втрачені.

en: Take Screenshot
uk: Зробити Скріншот

en: Delay before taking a screenshot (seconds):
uk: Зробити скріншот із затримкою (в секундах):

en: Image files
uk: Файли зображень

en: Save Image File
uk: Зберегти зображення

en: Pinta does not support saving images in this file format.
uk: Pinta не підтримує збереження зображень в цьому форматі.

en: Cannot save read only file.
uk: Неможливо зберегти файл, доступний тільки для читання

en: Image too large
uk: Зображення завелике

en: ICO files can not be larger than 255 x 255 pixels.
uk: Файли ICO не можуть бути більші ніж 255х255 пікселів.

en: A file named "{0}" already exists. Do you want to replace it?
uk: Файл з іменем "{0}" вже існує. Замінити його?

en: The file already exists in "{1}". Replacing it will overwrite its contents.
uk: Файл вже існує в "{1}". Заміна призведе до перезапису його змісту.

en: Layer Opacity
uk: Непрозорість шару

en: Rename Layer
uk: Перейменувати шар

en: Hide Layer
uk: Приховати шар

en: Show Layer
uk: Показати шар

en: Layer Properties
uk: Властивості шару

en: Rotate / Zoom Layer
uk: Повернути / Збільшити шар

en: Translated by:
uk: Над перекладом працювали:

en: Based on the work of Paint.NET:
uk: Працює на базі Paint.NET

en: Using some icons from:
uk: Використовує деякі іконки з:

en: About Pinta
uk: Про Pinta

en: Version Info
uk: Інформація про версію

en: Version
uk: Версія

en: License
uk: Ліцензія

en: Released under the MIT X11 License.
uk: Випущено за підтримки МТІ ліцензія X11

en: Copyright
uk: Авторські права

en: by Pinta contributors
uk: розробники Pinta

en: Details
uk: Деталі

en: JPEG Quality
uk: Якість JPEG

en: Quality:
uk: Якість:

en: Name:
uk: Ім’я:

en: Visible
uk: Видимий

en: Blend Mode
uk: Режим змішування

en: Opacity:
uk: Непрозорість:

en: Width:
uk: Ширина:

en: pixels
uk: пікселів

en: Height:
uk: Висота:

en: Title
uk: Заголовок

en: Path
uk: Шлях

en: Hide
uk: Приховати

en: Dockable
uk: Прилипаючі

en: Floating
uk: Плаваючі

en: Auto Hide
uk: Автоматично приховувати

en: Dock
uk: Прикріпити

en: By percentage:
uk: У процентному співвідношенні:

en: By absolute size:
uk: Абсолютний розмір

en: Maintain aspect ratio
uk: Зберігати пропорції

en: Anchor:
uk: Прив’язка:

en: number of threads to use for rendering
uk: кількість потоків, що будуть використані при рендерінгу

en: _File
uk: _Файл

en: _Edit
uk: _Правка

en: _View
uk: _Вигляд

en: _Image
uk: _Малюнок

en: _Layers
uk: _Шари

en: _Adjustments
uk: _Кольори

en: Effe_cts
uk: _Ефекти

en: _Window
uk: _Вікно

en: Tool Windows
uk: Вікна інструментів

en: _Help
uk: _Допомога

en: OptionName
uk: Назва опції

en: History
uk: Історія

en: Layers
uk: Шари

en: Images
uk: Зображення

en: Tools
uk: Інструменти

en: Edge Behavior
uk: Поведінка краю

en: Enable
uk: Увімкнено

en: Disable
uk: Вимкнено

en: Update available
uk: Доступне оновлення

en: Installed version
uk: Встановлена версія

en: Repository version
uk: Версія репозитарію

en: Download size
uk: Розмір звантаження

en: Installed
uk: Встановлено

en: Updates
uk: Оновлення

en: Gallery
uk: Галерея

en: All repositories
uk: Всі репозитарії

en: Manage Repositories...
uk: Управління репозитаріями...

en: Updating repository
uk: Оновлення репозитарію

en:  (in user directory)
uk:  (у каталог користувача)

en: The following dependencies could not be resolved:
uk: Не вдалося задовольнити наступні залежності:

en: Are you sure you want to cancel the installation?
uk: Ви дійсно бажаєте скасувати встановлення?

en: More information
uk: Докладніше

en: Install...
uk: Встановлення...

en: Update
uk: Оновити

en: No updates found
uk: Оновлень не знайдено

en: Refresh
uk: Оновити

en: Update All
uk: Оновити все

en: Install from file...
uk: Встановити з файлу...

en: Path:
uk: Шлях:

en: Progress
uk: Виконання
