pipewire.master-tx - en to cs translation catalogue (105 entries)

en: %s [options]
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
      -c, --config                          Load config (Default %s)
cs: %s [volby]
      -h, --help                            Zobrazit tuto nápovědu
          --version                         Zobrazit verzi
      -c, --config                          Načíst konfiguraci (výchozí je %s)

en: PipeWire Media System
cs: Multimediální systém PipeWire

en: Start the PipeWire Media System
cs: Spustit multimediální systém PipeWire

en: Tunnel to %s/%s
cs: Tunel do %s/%s

en: Dummy Output
cs: Předstíraný výstup

en: Tunnel for %s@%s
cs: Tunel pro %s@%s

en: Unknown device
cs: Neznámé zařízení

en: %s on %s@%s
cs: %s na %s@%s

en: %s on %s
cs: %s na %s

en: %s [options] [<file>|-]
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
      -v, --verbose                         Enable verbose operations
cs: %s [volby] [<soubor>|-]
      -h, --help                            Zobrazit tuto nápovědu
          --version                         Zobrazit verzi
      -v, --verbose                         Povolit podrobné operace

en:   -R, --remote                          Remote daemon name
          --media-type                      Set media type (default %s)
          --media-category                  Set media category (default %s)
          --media-role                      Set media role (default %s)
          --target                          Set node target (default %s)
                                              0 means don't link
          --latency                         Set node latency (default %s)
                                              Xunit (unit = s, ms, us, ns)
                                              or direct samples (256)
                                              the rate is the one of the source file
      -P  --properties                      Set node properties
cs:   -R, --remote                          Název vzdáleného démonu
          --media-type                      Nastavit typ médií (výchozí je %s)
          --media-category                  Nastavit kategorii médií (výchozí je %s)
          --media-role                      Nastavit roli médií (výchozí je %s)
          --target                          Nastavit cíl uzlu (výchozí je %s)
                                              0 znamená nepropojovat
          --latency                         Nastavit latenci uzlu (výchozí je %s)
                                              Xjednotka (jednotka = s, ms, us, ns)
                                              nebo přímé vzorky (256)
                                              frekvence je stejná jako u zdrojového souboru
      -P  --properties                      Nastavit vlastnosti uzlu

en:       --rate                            Sample rate (req. for rec) (default %u)
          --channels                        Number of channels (req. for rec) (default %u)
          --channel-map                     Channel map
                                                one of: "stereo", "surround-51",... or
                                                comma separated list of channel names: eg. "FL,FR"
          --format                          Sample format %s (req. for rec) (default %s)
          --volume                          Stream volume 0-1.0 (default %.3f)
      -q  --quality                         Resampler quality (0 - 15) (default %d)
cs:       --rate                            Vzorkovací frekvence (vyžad. pro rec) (výchozí je %u)
          --channels                        Počet kanálů (vyžad. pro rec) (výchozí je %u)
          --channel-map                     Mapa kanálů
                                                jedno z: "stereo", "surround-51",... nebo
                                                čárkami oddělený seznam názvů kanálů: např. "FL,FR"
          --format                          Formát vzorku %s (vyžad. pro rec) (výchozí je %s)
          --volume                          Hlasitost streamu 0-1.0 (výchozí je %.3f)
      -q  --quality                         Kvalita resampleru (0 - 15) (výchozí je %d)

en:   -p, --playback                        Playback mode
      -r, --record                          Recording mode
      -m, --midi                            Midi mode
      -d, --dsd                             DSD mode
cs:   -p, --playback                        Playback mód
      -r, --record                          Recording mód
      -m, --midi                            Midi mód
      -d, --dsd                             DSD mód

en: %s [options] [command]
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
      -d, --daemon                          Start as daemon (Default false)
      -r, --remote                          Remote daemon name
cs: %s [volby] [příkaz]
      -h, --help                            Zobrazit tuto nápovědu
          --version                         Zobrazit verzi
      -d, --daemon                          Spustit jako démon (výchozí je false)
      -r, --remote                          Název vzdáleného démonu

en: Off
cs: Vypnuto

en: Input
cs: Vstup

en: Docking Station Input
cs: Vstup dokovací stanice

en: Docking Station Microphone
cs: Mikrofon dokovací stanice

en: Docking Station Line In
cs: Linkový vstup dokovací stanice

en: Line In
cs: Linkový vstup

en: Microphone
cs: Mikrofon

en: Front Microphone
cs: Přední mikrofon

en: Rear Microphone
cs: Zadní mikrofon

en: External Microphone
cs: Externí mikrofon

en: Internal Microphone
cs: Interní mikrofon

en: Radio
cs: Rádio

en: Video
cs: Obraz

en: Automatic Gain Control
cs: Automatické řízení zesílení

en: No Automatic Gain Control
cs: Bez automatického řízení zesílení

en: Boost
cs: Zdůraznění

en: No Boost
cs: Bez zdůraznění

en: Amplifier
cs: Zesilovač

en: No Amplifier
cs: Bez zesilovače

en: Bass Boost
cs: Zdůraznění basů

en: No Bass Boost
cs: Bez zdůraznění basů

en: Speaker
cs: Reproduktor

en: Headphones
cs: Sluchátka

en: Analog Input
cs: Analogový vstup

en: Dock Microphone
cs: Dokovací mikrofon

en: Headset Microphone
cs: Mikrofon náhlavní soupravy

en: Analog Output
cs: Analogový výstup

en: Headphones 2
cs: Sluchátka 2

en: Headphones Mono Output
cs: Sluchátkový výstup mono

en: Line Out
cs: Linkový výstup

en: Analog Mono Output
cs: Analogový výstup mono

en: Speakers
cs: Reproduktory

en: HDMI / DisplayPort
cs: HDMI / DisplayPort

en: Digital Output (S/PDIF)
cs: Digitální výstup (S/PDIF)

en: Digital Input (S/PDIF)
cs: Digitální vstup (S/PDIF)

en: Multichannel Input
cs: Vícekanálový vstup

en: Multichannel Output
cs: Vícekanálový výstup

en: Game Output
cs: Herní výstup

en: Chat Output
cs: Komunikační výstup

en: Chat Input
cs: Komunikační vstup

en: Virtual Surround 7.1
cs: Virtuální surround 7.1

en: Analog Mono
cs: Analogové mono

en: Analog Mono (Left)
cs: Analogové mono (levé)

en: Analog Mono (Right)
cs: Analogové mono (pravé)

note: Note: Not translated to "Analog Stereo Input", because the source * name gets "Input" appended to it automatically, so adding "Input" * here would lead to the source name to become "Analog Stereo Input * Input". The same logic applies to analog-stereo-output, * multichannel-input and multichannel-ou
en: Analog Stereo
cs: Analogové stereo

en: Headset
cs: Náhlavní souprava

en: Speakerphone
cs: Hlasitý odposlech

en: Multichannel
cs: Více kanálů

en: Analog Surround 2.1
cs: Analogový Surround 2.1

en: Analog Surround 3.0
cs: Analogový Surround 3.0

en: Analog Surround 3.1
cs: Analogový Surround 3.1

en: Analog Surround 4.0
cs: Analogový Surround 4.0

en: Analog Surround 4.1
cs: Analogový Surround 4.1

en: Analog Surround 5.0
cs: Analogový Surround 5.0

en: Analog Surround 5.1
cs: Analogový Surround 5.1

en: Analog Surround 6.0
cs: Analogový Surround 6.0

en: Analog Surround 6.1
cs: Analogový Surround 6.1

en: Analog Surround 7.0
cs: Analogový Surround 7.0

en: Analog Surround 7.1
cs: Analogový Surround 7.1

en: Digital Stereo (IEC958)
cs: Digitální stereo (IEC958)

en: Digital Surround 4.0 (IEC958/AC3)
cs: Digitální Surround 4.0 (IEC958/AC3)

en: Digital Surround 5.1 (IEC958/AC3)
cs: Digitální Surround 5.1 (IEC958/AC3)

en: Digital Surround 5.1 (IEC958/DTS)
cs: Digitální Surround 5.1 (IEC958/DTS)

en: Digital Stereo (HDMI)
cs: Digitální stereo (HDMI)

en: Digital Surround 5.1 (HDMI)
cs: Digitální Surround 5.1 (HDMI)

en: Game
cs: Hra

en: Analog Mono Duplex
cs: Analogové duplexní mono

en: Analog Stereo Duplex
cs: Analogové duplexní stereo

en: Digital Stereo Duplex (IEC958)
cs: Digitální duplexní stereo (IEC958)

en: Multichannel Duplex
cs: Vícekanálový duplex

en: Stereo Duplex
cs: Duplexní stereo

en: %s Output
cs: Výstup %s

en: %s Input
cs: Vstup %s

en: snd_pcm_avail() returned a value that is exceptionally large: %lu byte (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers. | snd_pcm_avail() returned a value that is exceptionally large: %lu bytes (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
cs[0]: Volání snd_pcm_avail() vrátilo hodnotu, která je nezvykle vysoká: %lu bajtů (%lu ms).
    S největší pravděpodobností se jedná o chybu v ovladači ALSA „%s“. Nahlaste prosím tento problém vývojářům ALSA.
cs[1]: Volání snd_pcm_avail() vrátilo hodnotu, která je nezvykle vysoká: %lu bajtů (%lu ms).
    S největší pravděpodobností se jedná o chybu v ovladači ALSA „%s“. Nahlaste prosím tento problém vývojářům ALSA.
cs[2]: Volání snd_pcm_avail() vrátilo hodnotu, která je nezvykle vysoká: %lu bajtů (%lu ms).
    S největší pravděpodobností se jedná o chybu v ovladači ALSA „%s“. Nahlaste prosím tento problém vývojářům ALSA.

en: snd_pcm_delay() returned a value that is exceptionally large: %li byte (%s%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers. | snd_pcm_delay() returned a value that is exceptionally large: %li bytes (%s%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
cs[0]: Volání snd_pcm_delay() vrátilo hodnotu, která je nezvykle vysoká: %li bajtů (%s%lu ms).
    S největší pravděpodobností se jedná o chybu v ovladači ALSA „%s“. Nahlaste prosím tento problém vývojářům ALSA.
cs[1]: Volání snd_pcm_delay() vrátilo hodnotu, která je nezvykle vysoká: %li bajtů (%s%lu ms).
    S největší pravděpodobností se jedná o chybu v ovladači ALSA „%s“. Nahlaste prosím tento problém vývojářům ALSA.
cs[2]: Volání snd_pcm_delay() vrátilo hodnotu, která je nezvykle vysoká: %li bajtů (%s%lu ms).
    S největší pravděpodobností se jedná o chybu v ovladači ALSA „%s“. Nahlaste prosím tento problém vývojářům ALSA.

en: snd_pcm_avail_delay() returned strange values: delay %lu is less than avail %lu.
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
cs: Volání snd_pcm_delay() vrátilo hodnotu, která je podivná: zpoždění %lu je menší než možné %lu.
    S největší pravděpodobností se jedná o chybu v ovladači ALSA „%s“. Nahlaste prosím tento problém vývojářům ALSA.

en: snd_pcm_mmap_begin() returned a value that is exceptionally large: %lu byte (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers. | snd_pcm_mmap_begin() returned a value that is exceptionally large: %lu bytes (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
cs[0]: Volání snd_pcm_mmap_begin() vrátilo hodnotu, která je nezvykle vysoká: %lu bajtů (%lu ms).
    S největší pravděpodobností se jedná o chybu v ovladači ALSA „%s“. Nahlaste prosím tento problém vývojářům ALSA.
cs[1]: Volání snd_pcm_mmap_begin() vrátilo hodnotu, která je nezvykle vysoká: %lu bajtů (%lu ms).
    S největší pravděpodobností se jedná o chybu v ovladači ALSA „%s“. Nahlaste prosím tento problém vývojářům ALSA.
cs[2]: Volání snd_pcm_mmap_begin() vrátilo hodnotu, která je nezvykle vysoká: %lu bajtů (%lu ms).
    S největší pravděpodobností se jedná o chybu v ovladači ALSA „%s“. Nahlaste prosím tento problém vývojářům ALSA.

en: (invalid)
cs: (neplatné)

en: Built-in Audio
cs: Vnitřní zvukový systém

en: Audio Gateway (A2DP Source & HSP/HFP AG)
cs: Zvuková brána (A2DP Source & HSP/HFP AG)

en: High Fidelity Playback (A2DP Sink, codec %s)
cs: High Fidelity Playback (A2DP Sink, kodek %s)

en: High Fidelity Duplex (A2DP Source/Sink, codec %s)
cs: High Fidelity Duplex (A2DP Source/Sink, kodek %s)

en: High Fidelity Playback (BAP Sink, codec %s)
cs: High Fidelity Playback (BAP Sink, kodek %s)

en: High Fidelity Input (BAP Source, codec %s)
cs: High Fidelity Input (BAP Source, kodek %s)

en: High Fidelity Duplex (BAP Source/Sink, codec %s)
cs: High Fidelity Duplex (BAP Source/Sink, kodek %s)

en: Headset Head Unit (HSP/HFP, codec %s)
cs: Jednotka náhlavní soupravy (HSP/HFP, kodek %s)

en: Headset Head Unit (HSP/HFP)
cs: Jednotka náhlavní soupravy (HSP/HFP)

en: Headphone
cs: Sluchátko

en: Portable
cs: Přenosné zařízení

en: Car
cs: Auto

en: Phone
cs: Telefon
