pipewire - en to hr translation catalogue (106 entries)

en: %s [options]
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
      -c, --config                          Load config (Default %s)
hr: %s [mogućnosti]
      -h, --help                            Prikaži ovu pomoć
          --version                         Prikaži inačicu
      -c, --config                          Učitaj podešavanje (Zadano %s)

en: Tunnel to %s/%s
hr: Tunel do %s/%s

en: Dummy Output
hr: Lažni izlaz

en: Tunnel for %s@%s
hr: Tunel za %s@%s

en: Unknown device
hr: Nepoznat uređaj

en: %s on %s@%s
hr: %s na %s@%s

en: %s on %s
hr: %s na %s

en: %s [options] [<file>|-]
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
      -v, --verbose                         Enable verbose operations
hr: %s [mogućnosti] [<datoteka>|-]
      -h, --help                            Prikaži ovu pomoć
          --version                         Prikaži inačicu
      -v, --verbose                         Omogući opširnije radnje

en:   -R, --remote                          Remote daemon name
          --media-type                      Set media type (default %s)
          --media-category                  Set media category (default %s)
          --media-role                      Set media role (default %s)
          --target                          Set node target (default %s)
                                              0 means don't link
          --latency                         Set node latency (default %s)
                                              Xunit (unit = s, ms, us, ns)
                                              or direct samples (256)
                                              the rate is the one of the source file
      -P  --properties                      Set node properties
hr:   -R, --remote                          Naziv udaljenog pozadinskog programa
          --media-type                      Postavi vrstu medija (zadano je %s)
          --media-category                  Postavi kategoriju medija (zadano je %s)
          --media-role                      Postavi namjenu medija (zadano je %s)
          --target                          Postavi odredište čvora (zadano je %s)
                                              0 znači bez povezivanja
          --latency                         Postavi latenciju čvora (zadano je %s)
                                              Xunit (jedinica = s, ms, us, ns)
                                              ili izravne uzorke (256)
                                              frekvencija je jednaka izvornoj datoteci
      -P  --properties                      Postavi svojstva čvora

en:       --rate                            Sample rate (req. for rec) (default %u)
          --channels                        Number of channels (req. for rec) (default %u)
          --channel-map                     Channel map
                                                one of: "stereo", "surround-51",... or
                                                comma separated list of channel names: eg. "FL,FR"
          --format                          Sample format %s (req. for rec) (default %s)
          --volume                          Stream volume 0-1.0 (default %.3f)
      -q  --quality                         Resampler quality (0 - 15) (default %d)
hr:       --rate                            Frekvencija (potrebno za snimanje) (zadano je %u)
          --channels                        Broj kanala (potrebno za snimanje) (zadano je %u)
          --channel-map                     Broj kanala
                                                jedan od: "stereo", "surround-51",... ili
                                                zarezom odvojen popis naziva kanala: npr. "FL,FR"
          --format                          Format %s (potrebno za snimanje) (zadano je  %s)
          --volume                          Glasnoća zvuka strujanja 0-1.0 (zadano je %.3f)
      -q  --quality                         Kvaliteta normalizacije zvuka (0 - 15) (zadano je %d)

en:   -p, --playback                        Playback mode
      -r, --record                          Recording mode
      -m, --midi                            Midi mode
      -d, --dsd                             DSD mode
hr:   -p, --playback                        Način reprodukcije
      -r, --record                          Način snimanja
      -m, --midi                            Midi način
      -d, --dsd                             DSD način

en: %s [options] [command]
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
      -d, --daemon                          Start as daemon (Default false)
      -r, --remote                          Remote daemon name
hr: %s [mogućnosti] [naredba]
      -h, --help                            Prikaži ovu pomoć
          --version                         Prikaži inačicu
      -d, --daemon                          Pokreni kao pozadinski program (Zadano je laž)
      -r, --remote                          Naziv udaljenog pozadinskog programa

en: Off
hr: Isključeno

en: Input
hr: Ulaz

en: Docking Station Input
hr: Ulaz priključne stanice

en: Docking Station Microphone
hr: Mikrofon priključne stanice

en: Docking Station Line In
hr: Ulaz priključne stanice

en: Line In
hr: Ulaz

en: Microphone
hr: Mikrofon

en: Front Microphone
hr: Prednji mikrofon

en: Rear Microphone
hr: Stražnji mikrofon

en: External Microphone
hr: Vanjski mikrofon

en: Internal Microphone
hr: Unutarnji mikrofon

en: Automatic Gain Control
hr: Automatska kontrola pojačanja

en: No Automatic Gain Control
hr: Bez automatske kontrole pojačanja

en: Boost
hr: Pojačanje

en: No Boost
hr: Bez pojačanja

en: Amplifier
hr: Pojačalo

en: No Amplifier
hr: Bez pojačala

en: Bass Boost
hr: Pojačanje basa

en: No Bass Boost
hr: Bez pojačanja basa

en: Speaker
hr: Zvučnik

en: Headphones
hr: Slušalice

en: Analog Input
hr: Analogni ulaz

en: Dock Microphone
hr: Ugrađeni mikrofon

en: Headset Microphone
hr: Mikrofon sa slušalicama

en: Analog Output
hr: Analogni izlaz

en: Headphones 2
hr: Slušalice 2

en: Headphones Mono Output
hr: Mono izlaz za slušalice

en: Line Out
hr: Izlaz

en: Analog Mono Output
hr: Analogni mono izlaz

en: Speakers
hr: Zvučnici

en: Digital Output (S/PDIF)
hr: Digitalni izlaz (S/PDIF)

en: Digital Input (S/PDIF)
hr: Digitalni ulaz (S/PDIF)

en: Multichannel Input
hr: Višekanalni ulaz

en: Multichannel Output
hr: Višekanalni izlaz

en: Game Output
hr: Izlaz za igre

en: Chat Output
hr: Izlaz razgovora

en: Chat Input
hr: Ulaz razgovora

en: Virtual Surround 7.1
hr: Virtalni surround 7.1

en: Analog Mono
hr: Analogni mono

en: Analog Mono (Left)
hr: Analogni mono (lijevi)

en: Analog Mono (Right)
hr: Analogni mono (desni)

note: Note: Not translated to "Analog Stereo Input", because the source * name gets "Input" appended to it automatically, so adding "Input" * here would lead to the source name to become "Analog Stereo Input * Input". The same logic applies to analog-stereo-output, * multichannel-input and multichannel-ou
en: Analog Stereo
hr: Analogni stereo

en: Headset
hr: Slušalice s mikrofonom

en: Speakerphone
hr: Zvučnik

en: Multichannel
hr: Višekanalni

en: Analog Surround 2.1
hr: Analogni surround 2.1

en: Analog Surround 3.0
hr: Analogni surround 3.0

en: Analog Surround 3.1
hr: Analogni surround 3.1

en: Analog Surround 4.0
hr: Analogni surround 4.0

en: Analog Surround 4.1
hr: Analogni surround 4.1

en: Analog Surround 5.0
hr: Analogni surround 5.0

en: Analog Surround 5.1
hr: Analogni surround 5.1

en: Analog Surround 6.0
hr: Analogni surround 6.0

en: Analog Surround 6.1
hr: Analogni surround 6.1

en: Analog Surround 7.0
hr: Analogni surround 7.0

en: Analog Surround 7.1
hr: Analogni surround 7.1

en: Digital Stereo (IEC958)
hr: Digitalni stereo (IEC958)

en: Digital Surround 4.0 (IEC958/AC3)
hr: Digitalni surround 4.0 (IEC958/AC3)

en: Digital Surround 5.1 (IEC958/AC3)
hr: Digitalni surround 5.1 (IEC958/AC3)

en: Digital Surround 5.1 (IEC958/DTS)
hr: Digitalni surround 5.1 (IEC958/DTS)

en: Digital Stereo (HDMI)
hr: Digitalni stereo (HDMI)

en: Digital Surround 5.1 (HDMI)
hr: Digitalni surround 5.1 (HDMI)

en: Chat
hr: Razgovor

en: Game
hr: Igra

en: Analog Mono Duplex
hr: Analogni mono obostrani

en: Analog Stereo Duplex
hr: Analogni stereo obostrani

en: Digital Stereo Duplex (IEC958)
hr: Digitalni stereo obostrani (IEC958)

en: Multichannel Duplex
hr: Višekanalni obostrani

en: Stereo Duplex
hr: Stereo obostrani

en: Mono Chat + 7.1 Surround
hr: Mono razgovor + 7.1 Surround

en: %s Output
hr: %s izlaz

en: %s Input
hr: %s ulaz

en: snd_pcm_avail() returned a value that is exceptionally large: %lu byte (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers. | snd_pcm_avail() returned a value that is exceptionally large: %lu bytes (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
hr[0]: snd_pcm_avail() je vratio vrijednost koja je iznimno velika: %lu bajt (%lu ms).
    Najvjerojatnije je ovo greška ALSA upravljačkog programa '%s'. Prijavite problem ALSA razvijateljima.
hr[1]: snd_pcm_avail() je vratio vrijednost koja je iznimno velika: %lu bajta (%lu ms).
    Najvjerojatnije je ovo greška ALSA upravljačkog programa '%s'. Prijavite problem ALSA razvijateljima.
hr[2]: snd_pcm_avail() je vratio vrijednost koja je iznimno velika: %lu bajta (%lu ms).
    Najvjerojatnije je ovo greška ALSA upravljačkog programa '%s'. Prijavite problem ALSA razvijateljima.

en: snd_pcm_delay() returned a value that is exceptionally large: %li byte (%s%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers. | snd_pcm_delay() returned a value that is exceptionally large: %li bytes (%s%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
hr[0]: snd_pcm_delay() je vratio vrijednost koja je iznimno velika: %li bajt (%s%lu ms).
    Najvjerojatnije je ovo greška ALSA upravljačkog programa '%s'. Prijavite problem ALSA razvijateljima.
hr[1]: snd_pcm_delay() je vratio vrijednost koja je iznimno velika: %li bajta (%s%lu ms).
    Najvjerojatnije je ovo greška ALSA upravljačkog programa '%s'. Prijavite problem ALSA razvijateljima.
hr[2]: snd_pcm_delay() je vratio vrijednost koja je iznimno velika: %li bajta (%s%lu ms).
    Najvjerojatnije je ovo greška ALSA upravljačkog programa '%s'. Prijavite problem ALSA razvijateljima.

en: snd_pcm_avail_delay() returned strange values: delay %lu is less than avail %lu.
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
hr: snd_pcm_avail_delay() je vratio nepoznate vrijednosti: kašnjenje %lu je manje od %lu.
    Najvjerojatnije je ovo greška ALSA upravljačkog programa '%s'. Prijavite problem ALSA razvijateljima.

en: snd_pcm_mmap_begin() returned a value that is exceptionally large: %lu byte (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers. | snd_pcm_mmap_begin() returned a value that is exceptionally large: %lu bytes (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
hr[0]: snd_pcm_mmap_begin() je vratio vrijednost koja je iznimno velika: %lu bajt (%lu ms).
    Najvjerojatnije je ovo greška ALSA upravljačkog programa '%s'. Prijavite problem ALSA razvijateljima.
hr[1]: snd_pcm_mmap_begin() je vratio vrijednost koja je iznimno velika: %lu bajta (%lu ms).
    Najvjerojatnije je ovo greška ALSA upravljačkog programa '%s'. Prijavite problem ALSA razvijateljima.
hr[2]: snd_pcm_mmap_begin() je vratio vrijednost koja je iznimno velika: %lu bajta (%lu ms).
    Najvjerojatnije je ovo greška ALSA upravljačkog programa '%s'. Prijavite problem ALSA razvijateljima.

en: (invalid)
hr: (neispravno)

en: Built-in Audio
hr: Ugrađeni zvuk

en: Audio Gateway (A2DP Source & HSP/HFP AG)
hr: Zvučni pristupnik (A2DP izvor i HSP/HFP AG)

en: High Fidelity Playback (A2DP Sink, codec %s)
hr: Reprodukcija visoke autentičnosti (A2DP slivnik, kôdek %s)

en: High Fidelity Duplex (A2DP Source/Sink, codec %s)
hr: Telefonija visoke autentičnosti (A2DP slivnik, kôdek %s)

en: High Fidelity Playback (A2DP Sink)
hr: Reprodukcija visoke autentičnosti (A2DP slivnik)

en: High Fidelity Duplex (A2DP Source/Sink)
hr: Telefonija visoke autentičnosti (A2DP izvor/slivnik)

en: High Fidelity Playback (BAP Sink, codec %s)
hr: Reprodukcija visoke autentičnosti (BAP slivnik, kôdek %s)

en: High Fidelity Input (BAP Source, codec %s)
hr: Ulaz visoke autentičnosti (BAP izvor, kôdek %s)

en: High Fidelity Duplex (BAP Source/Sink, codec %s)
hr: Telefonija visoke autentičnosti (BAP izvor/slivnik, kôdek %s)

en: Headset Head Unit (HSP/HFP, codec %s)
hr: Jedinica slušalice s mikrofonom (HSP/HFP, kôdek %s)

en: Headset Head Unit (HSP/HFP)
hr: Jedinica slušalice s mikrofonom (HSP/HFP)

en: Handsfree
hr: Bez-ruku

en: Handsfree (HFP)
hr: Bez-ruku (HFP)

en: Headphone
hr: Slušalica

en: Portable
hr: Prijenosnik

en: Car
hr: Automobil

en: Phone
hr: Telefon
