pipewire - en to uk translation catalogue (118 entries)

en: %s [options]
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
      -c, --config                          Load config (Default %s)
uk: %s [параметри]
      -h, --help                            вивести довідку
          --version                         вивести дані щодо версії
      -c, --config                          завантажити налаштування (типово, %s)

en: PipeWire Media System
uk: Мультимедійна система PipeWire

en: Start the PipeWire Media System
uk: Запустити мультимедійну систему PipeWire

en: Tunnel to %s/%s
uk: Тунель до %s/%s

en: Dummy Output
uk: Фіктивний вихід

en: Tunnel for %s@%s
uk: Тунель для %s@%s

en: Unknown device
uk: Невідомий пристрій

en: %s on %s@%s
uk: %s на %s@%s

en: %s on %s
uk: %s на %s

en: %s [options] [<file>|-]
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
      -v, --verbose                         Enable verbose operations
uk: %s [параметри] [<файл>|-]
      -h, --help                            вивести довідку
          --version                         вивести дані щодо версії
      -v, --verbose                         ввімкнути відображення докладної інформації

en:   -R, --remote                          Remote daemon name
          --media-type                      Set media type (default %s)
          --media-category                  Set media category (default %s)
          --media-role                      Set media role (default %s)
          --target                          Set node target serial or name (default %s)
                                              0 means don't link
          --latency                         Set node latency (default %s)
                                              Xunit (unit = s, ms, us, ns)
                                              or direct samples (256)
                                              the rate is the one of the source file
      -P  --properties                      Set node properties
uk:   -R, --remote                          назва віддаленої фонової служби
          --media-type                      встановити тип мультимедіа (типово, %s)
          --media-category                  встановити категорію мультимедіа (типово, %s)
          --media-role                      встановити роль мультимедіа (типово, %s)
          --target                          встановити назву або серійний номер цілі вузла (типово, %s)
                                              0 — не пов'язувати
          --latency                         встановити затримку вузла (типово, %s)
                                              Xодиниця (одиниця = s, ms, us, ns)
                                              або безпосередні семпли (256)
                                              частота — частота з файла джерела
      -P  --properties                      встановити властивості вузла

en:       --rate                            Sample rate (req. for rec) (default %u)
          --channels                        Number of channels (req. for rec) (default %u)
          --channel-map                     Channel map
                                                one of: "stereo", "surround-51",... or
                                                comma separated list of channel names: eg. "FL,FR"
          --format                          Sample format %s (req. for rec) (default %s)
          --volume                          Stream volume 0-1.0 (default %.3f)
      -q  --quality                         Resampler quality (0 - 15) (default %d)
uk:       --rate                            частота дискретизації (потрібна для запису) (типово, %u)
          --channels                        кількість каналів (потрібна для запису) (типово, %u)
          --channel-map                     карта каналів
                                                одне з таких значень: "stereo", "surround-51",... або
                                                список каналів, відокремлених комами; приклад: "FL,FR"
          --format                          формат семплу %s (потрібен для запису) (типово, %s)
          --volume                          гучність потоку 0-1.0 (типово, %.3f)
      -q  --quality                         якість зміни дискретизації (0 - 15) (типово, %d)

en:   -p, --playback                        Playback mode
      -r, --record                          Recording mode
      -m, --midi                            Midi mode
      -d, --dsd                             DSD mode
      -o, --encoded			      Encoded mode
uk:   -p, --playback                        режим відтворення
      -r, --record                          режим запису
      -m, --midi                            режим MIDI
      -d, --dsd                             режим DSD
      -o, --encoded			      закодований режим

en: %s [options] [command]
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
      -d, --daemon                          Start as daemon (Default false)
      -r, --remote                          Remote daemon name
      -m, --monitor                         Monitor activity
uk: %s [параметри] [команда]
      -h, --help                            вивести довідку
          --version                         вивести дані щодо версії
      -d, --daemon                          запустити як фонову службу (типово, false)
      -r, --remote                          назва віддаленої фонової служби
      -m, --monitor                         спостерігати за діями

en: Pro Audio
uk: Професійний звук

en: Off
uk: Вимкнено

en: Input
uk: Вхід

en: Docking Station Input
uk: Вхідний канал док-станції

en: Docking Station Microphone
uk: Мікрофон док-станції

en: Docking Station Line In
uk: Лінійний вхід док-станції

en: Line In
uk: Лінійний вхід

en: Microphone
uk: Мікрофон

en: Front Microphone
uk: Передній мікрофон

en: Rear Microphone
uk: Задній мікрофон

en: External Microphone
uk: Зовнішній мікрофон

en: Internal Microphone
uk: Вбудований мікрофон

en: Radio
uk: Радіо

en: Video
uk: Відео

en: Automatic Gain Control
uk: Автоматичне керування підсиленням

en: No Automatic Gain Control
uk: Без автоматичного керування підсиленням

en: Boost
uk: Підсилення

en: No Boost
uk: Без пісилення

en: Amplifier
uk: Підсилювач

en: No Amplifier
uk: Без підсилювача

en: Bass Boost
uk: Підсилення басів

en: No Bass Boost
uk: Без підсилення

en: Speaker
uk: Динамік

en: Headphones
uk: Аналогові навушники

en: Analog Input
uk: Аналогових вхід

en: Dock Microphone
uk: Мікрофон док-станції

en: Headset Microphone
uk: Мікрофон гарнітури

en: Analog Output
uk: Аналогове відтворення

en: Headphones 2
uk: Навушники 2

en: Headphones Mono Output
uk: Моно-вихід навушників

en: Line Out
uk: Лінійний вихід

en: Analog Mono Output
uk: Аналоговий моно-вихід

en: Speakers
uk: Акустичні колонки

en: Digital Output (S/PDIF)
uk: Цифровий вихід (S/PDIF)

en: Digital Input (S/PDIF)
uk: Цифровий вхід (S/PDIF)

en: Multichannel Input
uk: Багатоканальний вхід

en: Multichannel Output
uk: Багатоканальний вихід

en: Game Output
uk: Ігровий вихід

en: Chat Output
uk: Вихід спілкування

en: Chat Input
uk: Вхід спілкування

en: Virtual Surround 7.1
uk: Віртуальний об'ємний звук 7.1

en: Analog Mono
uk: Аналогове моно

en: Analog Mono (Left)
uk: Аналогове моно (лівий)

en: Analog Mono (Right)
uk: Аналогове моно (правий)

note: Note: Not translated to "Analog Stereo Input", because the source * name gets "Input" appended to it automatically, so adding "Input" * here would lead to the source name to become "Analog Stereo Input * Input". The same logic applies to analog-stereo-output, * multichannel-input and multichannel-ou
en: Analog Stereo
uk: Аналогове стерео

en: Mono
uk: Моно

en: Stereo
uk: Стерео

en: Headset
uk: Гарнітура

en: Speakerphone
uk: Гучномовець

en: Multichannel
uk: Багатоканальний

en: Analog Surround 2.1
uk: Аналоговий об'ємний 2.1

en: Analog Surround 3.0
uk: Аналоговий об'ємний 3.0

en: Analog Surround 3.1
uk: Аналоговий об'ємний 3.1

en: Analog Surround 4.0
uk: Аналоговий об'ємний 4.0

en: Analog Surround 4.1
uk: Аналоговий об'ємний 4.1

en: Analog Surround 5.0
uk: Аналоговий об'ємний 5.0

en: Analog Surround 5.1
uk: Аналоговий об'ємний 5.1

en: Analog Surround 6.0
uk: Аналоговий об'ємний 6.0

en: Analog Surround 6.1
uk: Аналоговий об'ємний 6.1

en: Analog Surround 7.0
uk: Аналоговий об'ємний 7.0

en: Analog Surround 7.1
uk: Аналоговий об'ємний 7.1

en: Digital Stereo (IEC958)
uk: Цифрове стерео (IEC958)

en: Digital Surround 4.0 (IEC958/AC3)
uk: Цифровий об’ємний 4.0 (IEC958/AC3)

en: Digital Surround 5.1 (IEC958/AC3)
uk: Цифровий об’ємний 5.1 (IEC958/AC3)

en: Digital Surround 5.1 (IEC958/DTS)
uk: Цифровий об’ємний 5.1 (IEC958/DTS)

en: Digital Stereo (HDMI)
uk: Цифровий стерео (HDMI)

en: Digital Surround 5.1 (HDMI)
uk: Цифровий об’ємний 5.1 (HDMI)

en: Chat
uk: Чат

en: Game
uk: Гра

en: Analog Mono Duplex
uk: Аналогове двобічне моно

en: Analog Stereo Duplex
uk: Аналогове двобічне стерео

en: Digital Stereo Duplex (IEC958)
uk: Цифрове двобічне стерео (IEC958)

en: Multichannel Duplex
uk: Багатоканальний двобічний

en: Stereo Duplex
uk: Двобічне стерео

en: Mono Chat + 7.1 Surround
uk: Моно, спілкування + об'ємний 7.1

en: %s Output
uk: %s-вихід

en: %s Input
uk: %s-вхід

en: snd_pcm_avail() returned a value that is exceptionally large: %lu byte (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers. | snd_pcm_avail() returned a value that is exceptionally large: %lu bytes (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
uk[0]: Функція snd_pcm_avail() повернула винятково велике значення: %lu байт (%lu мс).
    Ймовірно, ви натрапили на помилку у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю помилку розробникам ALSA.
uk[1]: Функція snd_pcm_avail() повернула винятково велике значення: %lu байти (%lu мс).
    Ймовірно, ви натрапили на помилку у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю помилку розробникам ALSA.
uk[2]: Функція snd_pcm_avail() повернула винятково велике значення: %lu байтів (%lu мс).
    Ймовірно, ви натрапили на помилку у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю помилку розробникам ALSA.

en: snd_pcm_delay() returned a value that is exceptionally large: %li byte (%s%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers. | snd_pcm_delay() returned a value that is exceptionally large: %li bytes (%s%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
uk[0]: Функція snd_pcm_delay() повернула винятково велике значення: %li байт (%s%lu мс).
    Ймовірно, ви натрапили на помилку у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю помилку розробникам ALSA.
uk[1]: Функція snd_pcm_delay() повернула винятково велике значення: %li байти (%s%lu мс).
    Ймовірно, ви натрапили на помилку у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю помилку розробникам ALSA.
uk[2]: Функція snd_pcm_delay() повернула винятково велике значення: %li байтів (%s%lu мс).
    Ймовірно, ви натрапили на помилку у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю помилку розробникам ALSA.

en: snd_pcm_avail_delay() returned strange values: delay %lu is less than avail %lu.
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
uk: snd_pcm_avail_delay() повернуто дивні значення: затримка %lu є меншою за доступну, %lu.
    Ймовірно, це пов’язано з помилкою у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю помилку розробникам ALSA.

en: snd_pcm_mmap_begin() returned a value that is exceptionally large: %lu byte (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers. | snd_pcm_mmap_begin() returned a value that is exceptionally large: %lu bytes (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
uk[0]: Функція snd_pcm_mmap_begin() повернула винятково велике значення: %lu байт (%lu мс).
    Ймовірно, ви натрапили на помилку у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю помилку розробникам ALSA.
uk[1]: Функція snd_pcm_mmap_begin() повернула винятково велике значення: %lu байти (%lu мс).
    Ймовірно, ви натрапили на помилку у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю помилку розробникам ALSA.
uk[2]: Функція snd_pcm_mmap_begin() повернула винятково велике значення: %lu байтів (%lu мс).
    Ймовірно, ви натрапили на помилку у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю помилку розробникам ALSA.

en: (invalid)
uk: (некоректний)

en: Built-in Audio
uk: Вбудоване аудіо

en: Modem
uk: Модем

en: Audio Gateway (A2DP Source & HSP/HFP AG)
uk: Звуковий шлюз (джерело A2DP і HSP/HFP AG)

en: High Fidelity Playback (A2DP Sink, codec %s)
uk: Високоточне відтворення (приймач A2DP, кодек %s)

en: High Fidelity Duplex (A2DP Source/Sink, codec %s)
uk: Двобічний високоточний обмін (джерело/приймач A2DP, кодек %s)

en: High Fidelity Playback (A2DP Sink)
uk: Високоточне відтворення (приймач A2DP)

en: High Fidelity Duplex (A2DP Source/Sink)
uk: Двобічний високоточний обмін (джерело/приймач A2DP)

en: High Fidelity Playback (BAP Sink, codec %s)
uk: Високоточне відтворення (приймач BAP, кодек %s)

en: High Fidelity Input (BAP Source, codec %s)
uk: Двобічний високоточний вхід (джерело BAP, кодек %s)

en: High Fidelity Duplex (BAP Source/Sink, codec %s)
uk: Двобічний високоточний обмін (джерело/приймач BAP, кодек %s)

en: High Fidelity Playback (BAP Sink)
uk: Високоточне відтворення (приймач BAP)

en: High Fidelity Input (BAP Source)
uk: Двобічний високоточний вхід (джерело BAP)

en: High Fidelity Duplex (BAP Source/Sink)
uk: Двобічний високоточний обмін (джерело/приймач BAP)

en: Headset Head Unit (HSP/HFP, codec %s)
uk: Головний модуль гарнітури (HSP/HFP, кодек %s)

en: Headset Head Unit (HSP/HFP)
uk: Головний модуль гарнітури (HSP/HFP)

en: Handsfree
uk: Hands-Free пристрій

en: Handsfree (HFP)
uk: Hands-Free пристрій (HFP)

en: Headphone
uk: Навушники

en: Portable
uk: Портативна акустика

en: Car
uk: Автомобільна акустика

en: HiFi
uk: Hi-Fi

en: Phone
uk: Телефон
