pitivi master - en to bg translation catalogue (335 entries)

en: Create and edit your own movies
bg: Създаване и редактиране на собствени филми

en: Pitivi Video Editor
bg: Редактор на видео клипове (Pitivi)

en: %s is already running!
bg: Програмата „%s“ вече е стартирана!

en: An instance of %s is already running in this script.
bg: Този скрипт вече е стартирал копие на „%s“.

en: Could not find the GNonLin plugins!
bg: Приставките GNonLin не могат да бъдат открити!

en: Make sure the plugins were installed and are available in the GStreamer plugins path.
bg: Проверете дали приставките са инсталирани и достъпни в местоположението за приставки на GStreamer.

en: Could not find the autodetect plugins!
bg: Автоматично разпознаваните приставки не могат да бъдат намерени!

en: Make sure you have installed gst-plugins-good and is available in the GStreamer plugin path.
bg: Проверете дали приставките „gst-plugins-good“ са инсталирани и достъпни в местоположението за приставки на GStreamer.

en: PyGTK doesn't have cairo support!
bg: PyGTK няма поддръжка за cairo!

en: Please use a version of the GTK+ Python bindings built with cairo support.
bg: Използвайте версия на модула на Питон за връзка с GTK+ компилиран с поддръжка за cairo.

en: Could not initiate the video output plugins
bg: Неуспех при инициализация на приставките за видео изход

en: Make sure you have at least one valid video output sink available (xvimagesink or ximagesink)
bg: Уверете се, че има поне един подходящ елемент-приемник за видео изход (xvimagesink или ximagesink)

en: Could not initiate the audio output plugins
bg: Неуспех при инициализация на приставките за аудио изход

en: Make sure you have at least one valid audio output sink available (alsasink or osssink)
bg: Уверете се, че има поне един подходящ елемент-приемник за аудио изход (alsasink или osssink)

en: Could not import the cairo Python bindings
bg: Неуспех при внасяне на модула на Питон за връзка към cairo

en: Make sure you have the cairo Python bindings installed
bg: Проверете дали е инсталиран модула на Питон за връзка към cairo

en: Could not import the libglade Python bindings
bg: Неуспех при внасяне на модула на Питон за libglade

en: Make sure you have the libglade Python bindings installed
bg: Проверете дали е инсталиран модула на Питон за връзка към libglade

en: Could not import the goocanvas Python bindings
bg: Неуспех при внасяне на модула на Питон за връзка към goocanvas

en: Make sure you have the goocanvas Python bindings installed
bg: Проверете дали е инсталиран модула на Питон за връзка към goocanvas

en: You do not have a recent enough version of the GTK+ Python bindings (currently %s)
bg: Нямате съвременна версия на модула на Питон за връзка към GTK+ (в момента е %s)

en: Install a version of the GTK+ Python bindings greater or equal to %s
bg: Инсталирайте модула на Питон за връзка към GTK+ с версия „%s“ или по-нова

en: You do not have a recent enough version of the GStreamer Python bindings (currently %s)
bg: Нямате съвременна версия на модула на Питон за връзка към GStreamer (в момента е %s)

en: Install a version of the GStreamer Python bindings greater or equal to %s
bg: Инсталирайте модула на Питон за връзка към GStreamer с версия „%s“ или по-нова

en: You do not have a recent enough version of GStreamer (currently %s)
bg: Нямате съвременна версия на GStreamer (в момента е %s)

en: Install a version of the GStreamer greater or equal to %s
bg: Инсталирайте GStreamer с версия „%s“ или по-нова

en: You do not have a recent enough version of the cairo Python bindings (currently %s)
bg: Нямате съвременна версия на модула на Питон за връзка към cairo (в момента е %s)

en: Install a version of the cairo Python bindings greater or equal to %s
bg: Инсталирайте модула на Питон за връзка към cairo с версия „%s“ или по-нова

en: You do not have a recent enough version of the GNonLin GStreamer plugin (currently %s)
bg: Нямате съвременна версия на приставката GNonLin на GStreamer (в момента е %s)

en: Install a version of the GNonLin GStreamer plugin greater or equal to %s
bg: Инсталирайте версия на приставката GNonLin на GStreamer с версия „%s“ или по-нова

en: Could not import the Zope interface module
bg: Неуспех при внасяне на модула за връзка със Zope

en: Make sure you have the zope.interface module installed
bg: Проверете дали е инсталиран модула zope.interface

en: Could not import the distutils modules
bg: Неуспех при внасяне на модулите distutils

en: Make sure you have the distutils python module installed
bg: Проверете дали е инсталиран модула distutils на Питон

en: Missing plugins:
    %s
bg: Липсващи приставки:
    %s

note: woot, nothing decodable
en: Can not decode file.
bg: Файлът не може да бъде декодиран.

en: The given file does not contain audio, video or picture streams.
bg: Посоченият файл не съдържа аудио или видео потоци и изображения.

en: Could not establish the duration of the file.
bg: Продължителността на файла не може да бъде установена.

en: This clip seems to be in a format which cannot be accessed in a random fashion.
bg: Изглежда клипът е във формат, който не може да бъде достъпен по произволен начин

en: Timeout while analyzing file.
bg: Прекъсване при анализиране на файл.

en: Analyzing the file took too long.
bg: Анализирането на файла продължи прекалено дълго.

en: No available source handler.
bg: Липсва елемент за обработка на източника.

en: You do not have a GStreamer source element to handle protocol '%s'
bg: Нямате елемент-източник за GStreamer, който да обработва протокола „%s“

en: Pipeline didn't want to go to PAUSED.
bg: Конвейерът не изпълнява даването НА ПАУЗА.

en: An internal error occurred while analyzing this file: %s
bg: Възникна вътрешна грешка при анализирането на този файл: %s

en: File contains a redirection to another clip.
bg: Файлът съдържа препратка към друг клип.

en: Pitivi currently does not handle redirection files.
bg: За момента Pitivi не може да обработва файлове с пренасочване.

en: Pipeline didn't want to go to PLAYING.
bg: Конвейерът отказва да проработи при даването за ИЗПЪЛНЕНИЕ.

en: There is already a %s instance, please inform the developers by filing a bug at http://bugzilla.gnome.org/enter_bug.cgi?product=pitivi
bg: Вече съществува копие на %s. Подайте доклад за грешка до разработчиците на http://bugzilla.gnome.org/enter_bug.cgi?product=pitivi

en: 
          %prog [-r OUTPUT_FILE] [PROJECT_FILE]
          %prog -p [PROJECT_FILE]
          %prog -i [-a] [MEDIA_FILE]...
bg: 
          %prog [-r ИЗХОДЕН_ФАЙЛ] [ФАЙЛ_С_ПРОЕКТ]
          %prog [ФАЙЛ_С_ПРОЕКТ]
          %prog -i [-a] [МЕДИЕН_ФАЙЛ]…

en: Starts the video editor, optionally loading PROJECT_FILE. If
    no project is given, %prog creates a new project.
    Alternatively, when -i is specified, arguments are treated as clips to be
    imported into the project. If -a is specified, these clips will also be added to
    the end of the project timeline.
    When -r is specified, the given project file is rendered without opening the GUI.
bg:  Стартиране на редактора на видео клипове с възможност за зареждане на
    ФАЙЛ_С_ПРОЕКТ.
     Ако не е зададен проект, %prog ще създаде нов.
     Ако зададете опцията „-i“, параметрите ще се обработват като клипове, които ще
    бъдат внесени в проекта. Ако зададете опцията „-a“, тези клипове ще бъдат
    добавени и в края на времевата последователност на проекта.
     Ако е указана опцията „-r“, файлът с проекта ще бъде преобразуван в клип без
    отваряне на графичния интерфейс на програмата.

en: Import each MEDIA_FILE into the project.
bg: Внасяне на всеки МЕДИЕН_ФАЙЛ в проекта.

en: Add each MEDIA_FILE to timeline after importing.
bg: Добавяне на всеки МЕДИЕН_ФАЙЛ във времевата последователност след внасяне.

en: Run pitivi in the Python Debugger
bg: Стартиране на pitivi чрез дебъгера на Питон

en: Run pitivi with no gui
bg: Стартиране на pitivi без графичен интерфейс

en: Render the given project file to OUTPUT_FILE with no GUI.
bg: Създаване на клип от файла с проект без графичен интерфейс.

en: Preview the given project file without the full UI.
bg: Преглед на дадения проект без пълния графичен интерфейс.

en: Not a valid project file.
bg: Това не е файл с проект.

en: Couldn't close current project
bg: Неуспех при затваряне на текущия проект

en: No URI specified.
bg: Не е указан адрес.

en: New Project
bg: Нов проект

en: Export Settings
bg: Настройки за изнасяне

en: Video:
bg: Видео:

en: 
    Audio:
bg: 
    Аудио:

en: 
    Muxer:
bg: 
    Уплътнител (мултиплексор):

en: %d hour | %d hours
bg[0]: %d час
bg[1]: %d часа

en: %d minute | %d minutes
bg[0]: %d минута
bg[1]: %d минути

en: %d second | %d seconds
bg[0]: %d секунда
bg[1]: %d секунди

note: Translators: "non local" means the project is not stored on a local filesystem
en: %s doesn't yet handle non local projects
bg: %s все още не поддържа отдалечени файлове с проекти

en: All effects
bg: Всички ефекти

en: Colors
bg: Цветове

en: Noise
bg: Шум

en: Analysis
bg: Анализ

en: Blur
bg: Замъгляване

en: Geometry
bg: Геометрия

en: Fancy
bg: Разни

en: Time
bg: Време

en: Uncategorized
bg: Некатегоризирани

note: TODO check if it is the good way to make it translatable And to filter actually!
en: Video
bg: Видео:

en: Audio |audio
bg: Аудио |аудио

en: effect
bg: ефект

en: Pitivi Native (XML)
bg: Собствен формат на Pitivi (XML)

en: Playlist format
bg: Списък за изпълнение

en: Name
bg: Име

en: Description
bg: Описание

en: Audio Capture Device:
bg: Устройство за запис на звук:

en: No device available
bg: Няма налично устройство

en: Video Capture Device:
bg: Устройство за запис на видео:

en: <b>Audio:</b> %d channel at %d <i>Hz</i> (%d <i>bits</i>) | <b>Audio:</b> %d channels at %d <i>Hz</i> (%d <i>bits</i>)
bg[0]: <b>Звук:</b> %d канал с честота %d <i>Hz</i> (%d <i>бита</i>)
bg[1]: <b>Звук:</b> %d канала с честота %d <i>Hz</i> (%d <i>бита</i>)

en: <b>Unknown Audio format:</b> %s
bg: <b>Непознат аудио формат:</b> „%s“

en: <b>Video:</b> %d x %d <i>pixels</i> at %.2f<i>fps</i>
bg: <b>Видео:</b> %d × %d <i>пиксела</i> с %.2f<i> кадъра в секунда</i>

en: <b>Image:</b> %d x %d <i>pixels</i>
bg: <b>Изображение:</b> %d × %d <i>пиксела</i>

en: <b>Unknown Video format:</b> %s
bg: <b>Непознат видео формат:</b> „%s“

en: <b>Text:</b> %s
bg: <b>Текст:</b> %s

en: Properties For: %d object | Properties For: %d objects
bg[0]: Настройки на %d обект
bg[1]: Настройки на %d обекта

en: No properties...
bg: Няма настройки…

en: Implement Me
bg: Реализирай ме

note: i18n: string for custom video width/height/framerate settings i18n: string for custom audio rate/depth/channels settings
en: Custom
bg: Потребителски

en: Save Preset
bg: Запазване на настройките

en: Choose...
bg: Избиране…

en: Video effects
bg: Видео ефекти

en: Audio effects
bg: Аудио ефекти

en: Search:
bg: Търсене:

en: <b>Author:</b>
bg: <b>Автор:</b>

en: <b>Description:</b>
bg: <b>Описание:</b>

en: <b>Plugin Name</b>
bg: <b>Име на приставката</b>

en: <b>Properties</b>
bg: <b>Настройки</b>

en: Author
bg: Автор

en: Properties for <element>
bg: Настройки на <element>

en: <b>Audio:</b>
bg: <b>Звук:</b>

en: <b>Nothing yet</b>
bg: <b>Все още няма информация</b>

en: <b>Settings</b>
bg: <b>Настройки</b>

en: <b>Video:</b>
bg: <b>Видео:</b>

en: Choose File
bg: Избор на файл

en: Modify
bg: Промяна

en: Output file:
bg: Изходен файл:

en: Please choose an output file
bg: Изберете изходен файл

en: Render project
bg: Създаване на клип от проекта

en: Choose file to render to
bg: Изберете изходен файл за създаване на клип

en: %.0f%% rendered
bg: Завършени %.0f%%

en: About %s left
bg: Остават около %s

en: Rendering
bg: Създаване на клип

en: Rendering Complete
bg: Създаването на клип приключи

en: 12 fps
    23.97 fps
    24 fps
    25 fps
    29.97 fps
    30 fps
    60 fps
bg: 12 кадъра в секунда
    23,97 кадъра в секунда
    24 кадъра в секунда
    25 кадъра в секунда
    29,97 кадъра в секунда
    30 кадъра в секунда
    60 кадъра в секунда

en: 8 bit
    16 bit
    24 bit
    32 bit
bg: 8 бита
    16 бита
    24 бита
    32 бита

en: 8000 Hz
    11025 Hz
    22050 Hz
    44100 Hz
    48000 Hz
    96000 Hz
bg: 8000 Hz
    11025 Hz
    22050 Hz
    44100 Hz
    48000 Hz
    96000 Hz

en: <b>Audio Output</b>
bg: <b>Аудио изход</b>

en: <b>Export to</b>
bg: <b>Изнасяне към</b>

en: <b>Video Output</b>
bg: <b>Видео изход</b>

en: Audio Codec
bg: Аудио кодер

en: Audio Codec:
bg: Аудио кодер:

en: Audio Preset
bg: Настроени аудио изходи

en: Channels:
bg: Канали:

en: Container:
bg: Контейнер:

en: Depth:
bg: Разредност:

en: Frame rate:
bg: Честота на кадрите:

en: Height:
bg: Височина:

en: Mono (1)
    Stereo (2)
bg: Моно (1)
    Стерео (2)

en: Muxer
bg: Уплътнител (мултиплексор)

en: Rate:
bg: Честота:

en: Settings
bg: Настройки

en: Video Codec
bg: Видео кодер

en: Video Codec:
bg: Видео кодер:

en: Video Preset
bg: Настроени видео изходи

en: Width:
bg: Широчина:

en: 720p HD
bg: 720p високо качество (HD)

en: 1080p full HD
bg: 1080p много високо качество (full HD)

en: QVGA (320x240)
bg: QVGA (320×240)

en: VGA (640x480)
bg: VGA (640×480)

en: SVGA (800x600)
bg: SVGA (800×600)

en: XGA (1024x768)
bg: XGA (1024×768)

en: Raw Video
bg: Необработен видео поток

en: Raw Audio
bg: Необработен аудио поток

en: Export settings
bg: Настройки за изнасяне

en: Unknown reason
bg: Неизвестна причина

en: URI:
bg: АДРЕС:

en: Problem:
bg: Проблем:

en: Extra information:
bg: Допълнителна информация:

en: Reset to default value
bg: Задаване на стандартната стойност

note: set title and frame label
en: Properties for %s
bg: Настройки на %s

en: Render
bg: Създаване на клип

en: Split
bg: Разделяне

en: Keyframe
bg: Ключов кадър

en: Unlink
bg: Премахване на връзка

note: Translators: This is an action, the title of a button
en: Link
bg: Създаване на връзка

en: Ungroup
bg: Премахване на група

note: Translators: This is an action, the title of a button
en: Group
bg: Създаване на група

en: Start Playback
bg: Стартиране на изпълнението

en: Stop Playback
bg: Спиране на изпълнението

en: Loop over selected area
bg: Безкрайно повтаряне на избрания район

en: Create a new project
bg: Създаване на нов проект

en: Open an existing project
bg: Отваряне на съществуващ проект

en: Save the current project
bg: Запазване на текущия проект

en: Reload the current project
bg: Презареждане на текущия проект

en: Project Settings
bg: Настройки на проекта

en: Edit the project settings
bg: Редактиране на настройките на проекта

en: _Render project
bg: _Създаване на клип от проекта

en: _Undo
bg: _Отмяна

en: Undo the last operation
bg: Отменяне на последното действие

en: _Redo
bg: Пов_торение

en: Redo the last operation that was undone
bg: Повтаряне на последното отменено действие

en: _Plugins...
bg: _Приставки…

en: Manage plugins
bg: Управление на приставките

en: _Preferences
bg: _Настройки

en: Import from _Webcam...
bg: Внасяне от у_еб камера…

en: Import Camera stream
bg: Внасяне на потока на камера

en: _Make screencast...
bg: _Запис на видео от екрана…

en: Capture the desktop
bg: Запис на работния плот

en: _Capture Network Stream...
bg: Запис на _мрежов поток…

en: Capture Network Stream
bg: Запис на мрежов поток

en: Information about %s
bg: Информация относно %s

en: _File
bg: _Файл

en: _Edit
bg: _Редактиране

en: _View
bg: _Изглед

en: _Project
bg: _Проект

en: _Timeline
bg: _Времева последователност

en: Previe_w
bg: П_реглед

en: Loop
bg: Постоянно изпълнение

en: _Help
bg: Помо_щ

en: View the main window on the whole screen
bg: Показване на главния прозорец на цял екран

en: Main Toolbar
bg: Главна лента с инструменти

en: Timeline Toolbar
bg: Лента с инструменти за времевата последователност

en: Media Library
bg: Списък с видео клипове и музика

en: Effect Library
bg: Библиотека на ефектите

en: Effects configurations
bg: Настройки на ефектите

en: Open File...
bg: Отваряне на файл…

en: All Supported Formats
bg: Всички поддържани формати

en: Contributors:
bg: Сътрудници:

en: GNU Lesser General Public License
    See http://www.gnu.org/copyleft/lesser.html for more details
bg: GNU Lesser General Public License
    За повече подробности вижте http://www.gnu.org/copyleft/lesser.htm

en: Close without saving
bg: Без запазване

en: Save changes to the current project before closing?
bg: Желаете ли да запазите промените по текущия проект преди да го затворите?

en: If you don't save some of your changes will be lost
bg: Ако не запазите проекта някои от промените ви ще бъдат изгубени

en: Do you want to reload current project?
bg: Желаете ли да презаредите текущия проект?

en: Revert to saved project
bg: Връщане към запазен проект

en: All unsaved changes will be lost.
bg: Всички незапазени промени ще бъдат изгубени.

en: Pitivi is unable to load file "%s"
bg: Pitivi не успя да зареди файла „%s“

en: Error Loading File
bg: Грешка при зареждане на файл

en: Locate missing file...
bg: Намиране на липсващия файл…

en: The following file has moved, please tell Pitivi where to find it.
bg: Следният файл е преместен. Укажете къде може да бъде намерен от Pitivi.

en: Duration:
bg: Продължителност:

en: Save As...
bg: Запазване като…

en: Untitled.xptv
bg: Неозаглавен.xptv

en: Detect Automatically
bg: Автоматично разпознаване

en: Address
bg: Адрес

en: Capture
bg: Запис

en: Capture Stream from URI
bg: Запис на поток от адрес

en: Capture network stream
bg: Запис на мрежов поток

en: Close
bg: Затваряне

en: Customize:
bg: Потребителски:

en: HTTP / HTTPS
bg: HTTP / HTTPS

en: Network stream video
bg: Видео от мрежов поток

en: Other protocol
bg: Друг протокол

en: Port
bg: Порт

en: Preview
bg: Преглед

en: Preview Stream from URI
bg: Преглед на потока от адрес

en: Protocol
bg: Протокол

en: UDP / RDP
bg: UDP / RDP

en: All categories
bg: всички категории

en: Plugin manager
bg: Управление на приставките

en: Show:
bg: Показване:

en: You may drag plugin files into the list to install them,
    or type text to search for a specific plugin.
bg: Може да довлачите файловете с приставки в този списък за да ги инсталирате. За да потърсите определена приставка въведете текст в полето.

en: Enabled
bg: Включване

en: Plugin
bg: Приставка

en: Category
bg: Категория

en: Are you sure you want to remove the selected plugins?
bg: Наистина ли желаете да премахнете избраните приставки?

en: Confirm remove operation
bg: Потвърждаване на премахването

en: Cannot remove %s
bg: Приставката „%s“ не може да се премахне

en: Update the existing plugin?
bg: Да се обнови ли съществуваща приставка?

en: This plugin is already installed in your system.
    If you agree, version %(v1)s will be replaced with version %(v2)s
bg: Тази приставка вече е инсталирана на системата ви.
    Ако се съгласите, версия %(v1)s ще бъде заменена с версия %(v2)s

en: Duplicate plugin found
bg: Намерена е повтаряща се приставка

en: Cannot install %s
    The file is not a valid plugin
bg: Неуспех при инсталиране на %s
    Файлът не е приставка

en: Preferences
bg: Настройки

en: Section
bg: Раздел

note: revert, close buttons
en: Reset to Factory Settings
bg: Връщане на стандартните настройки

en: Revert
bg: Връщане

en: Some changes will not take effect until you restart Pitivi
bg: Някой промени ще влязат в действие след като рестартирате Pitivi

en: Reset
bg: Връщане

en: Appearance
bg: Външен вид

en: Thumbnail Gap (pixels)
bg: Празнина между миниатюрите (в пиксели)

en: The gap between thumbnails
bg: Празното пространство между миниатюрите

en: Show Thumbnails (Video)
bg: Показване на миниатюри (видео)

en: Show Thumbnails on Video Clips
bg: Показване на миниатюри за видео клипове

en: Show Waveforms (Audio)
bg: Показване на формата на сигнала (звук)

en: Show Waveforms on Audio Clips
bg: Показване на формата на звуковия сигнал в аудио клипове

en: Remove effect
bg: Премахване на ефекта

en: Activated
bg: Задействан

en: Type
bg: Вид

en: Effect name
bg: Име на ефекта

en: <span>You must select <b>one</b> clip on the timeline to configure its associated effects</span>
bg: <span>Трябва да изберете <b>един</b> клип по времевата последователност, за да настроите видео ефектите му</span>

en: A short description of your project.
bg: Кратко описание на проекта ви.

en: Description:
bg: Описание:

en: Name:
bg: Име:

en: The name of your project.
bg: Името на проекта ви.

en: No Objects Selected
bg: Не са избрани обекти

en: Screencast
bg: Запис на работния плот

en: Screencast Desktop
bg: Запис на работния плот

en: Start Istanbul
bg: Стартиране на Istanbul

en: Import clips...
bg: Внасяне на клипове…

en: Remove Clip
bg: Премахване на клип

en: Play Clip
bg: Изпълнение на клип

en: Icon
bg: Икона

en: Information
bg: Информация

en: Duration
bg: Продължителност

en: <span>Import your clips by dragging them here or by using the buttons above.</span>
bg: <span>Може да внесете клиповете си като ги довлачите до тук или като използвате бутоните по-горе.</span>

en: _Import clips...
bg: _Внасяне на клипове…

en: Import clips to use
bg: Внасяне на клипове, които ще се използват в проекта

en: Import _folder of clips...
bg: Внасяне на п_апка с клипове…

en: Import folder of clips to use
bg: Внасяне на папка с клипове, които ще се използват в проекта

en: _Remove from project
bg: _Премахване от проекта

en: Insert at _end of timeline
bg: Внасяне в _края на времевата последователност

en: Import a folder
bg: Внасяне на папка

en: Import a clip
bg: Внасяне на клип

en: Close after importing files
bg: Затваряне след внасяне на файловете

en: Importing clips...
bg: Внасяне на клипове…

en: Error(s) occurred while importing
bg: Възникнаха грешки при внасяне

en: An error occurred while importing
bg: Възникна грешка при внасяне

en: Error while analyzing files
bg: Грешка при анализиране на файлове

en: The following files can not be used with Pitivi.
bg: Тези файлове не могат да бъдат използвани от Pitivi.

en: Error while analyzing a file
bg: Грешка при анализиране на файл

en: The following file can not be used with Pitivi.
bg: Този файл не може да бъде използван от Pitivi.

note: tooltip text for toolbar
en: Delete Selected
bg: Изтриване на избраните

en: Split clip at playhead position
bg: Разделяне на клипа в местоположението на главата за възпроизвеждане

en: Add a keyframe
bg: Добавяне на ключов кадър

en: Move to the previous keyframe
bg: Към предишния ключов кадър

en: Move to the next keyframe
bg: Към следващия ключов кадър

en: Zoom In
bg: Увеличаване

en: Zoom Out
bg: Намаляване

en: Break links between clips
bg: Премахване на връзките между клиповете

en: Link together arbitrary clips
bg: Свързване на избраните клипове

en: Ungroup clips
bg: Премахване на групирането на клиповете

en: Group clips
bg: Групиране на клиповете

en: One or more GStreamer errors has occured!
bg: GStreamer приключи с една или повече грешки!

en: Error List
bg: Списък на грешките

en: The following errors have been reported:
bg: Бяха докладвани следните грешки:

en: Zoom Timeline
bg: Увеличаване на времевата последователност

en: _Prevframe
bg: _Предишен

en: _Nextframe
bg: _Следващ

en: Behavior
bg: Поведение

en: Snap Distance (pixels)
bg: Разстояние за прилепване (в пиксели)

en: Threshold distance (in pixels) used for all snapping operations
bg: Прагово разстояние (в пиксели), което се използва за всички действия на прилепване

en: <b>Text:</b>
bg: <b>Текст:</b>

en: Clip Background (Video)
bg: Фон на клипа (видео)

en: The background color for clips in video tracks.
bg: Цветът на фона за клипове във видео писти.

en: Clip Background (Audio)
bg: Фон на клипа (звук)

en: The background color for clips in audio tracks.
bg: Цветът на фона за клипове в аудио писти.

en: Selection Color
bg: Цвят на избора

en: Selected clips will be tinted with this color.
bg: Избраните клипове ще бъдат оцветени с този цвят.

en: Clip Font
bg: Шрифт на клипа

en: The font to use for clip titles
bg: Шрифтът, който да се използва за заглавията на клиповете

en: Go to the beginning of the timeline
bg: Към началото на времевата последователност

en: Go back one second
bg: Назад 1 секунда

en: Go forward one second
bg: Напред 1 секунда

en: Go to the end of the timeline
bg: Към края на времевата последователност

en: Play
bg: Изпълнение

en: Pause
bg: Пауза
