pitivi master - en to et translation catalogue (415 entries)

en: Pitivi Video Editor
et: Pitivi videoredaktor

en: Create and edit your own movies
et: Loo ja muuda enda filme

en: Auto-Alignment Starting
et: Automaatjoonduse käivitamine

en: <b><big>Performing Auto-Alignment</big></b>
et: <b><big>Automaatne joondamine</big></b>

en: Estimating...
et: Hindamine...

en: Clip Properties
et: Klipi omadused

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Apply to project
et: _Rakenda projektile

en: Size (pixels):
et: Suurus (pikslites)

en: Frame rate:
et: Kaadrisagedus:

en: Pixel aspect ratio:
et: Piksli külgede suhe:

en: Channels:
et: Kanalid:

en: Sample rate:
et: Diskreetimissagedus:

en: Sample depth:
et: Diskreedi sügavus:

en: Viewer Zoom
et: Suurendus

en: Position
et: Asukoht

en: Width:
et: Laius:

en: Height:
et: Kõrgus:

en: Size
et: Suurus

en: Crop
et: Lõika

en: Missing Dependencies
et: Puuduvad sõltuvused

en: Install
et: Paigalda

en: To enable additional features, please install the following packages and restart Pitivi:
et: Lisavõimaluste lubamiseks paigalda järgnevad pakid ja taaskäivita Pitivi:

en: label
et: silt

en: Show video effects
et: Videoefektide kuvamine

en: Show audio effects
et: Heliefektide kuvamine

en: Clear the current search
et: Praeguse otsingu puhastamine

en: Properties for <element>
et: Elemendi <element> omadused

en: Add media files to your project
et: Projektile meediafailide lisamine

en: Import
et: Impordi

en: Remove selected clips from the project
et: Valitud klippide eemaldamine projektist

en: _Remove from Project
et: _Eemalda projektist

en: Clip Properties...
et: Klipi omadused...

en: Insert the selected clips at the end of the timeline
et: Valitud klippide sisestamine ajatelje lõppu

en: Insert at _End of Timeline
et: Sisesta ajatelje _lõppu

en: Show clips as a detailed list
et: Klippe näidatakse üksikasjadega loendina

note: This is used as a toolbar button tooltip. Here, "select" means "find" rather than "choose". It is not the user who selects, but rather the user requesting the application to select the relevant items.
en: Select clips that have not been used in the project
et: Vali klipid, mida projektis kasutatud pole

en: Show all clips
et: Kõigi klippide kuvamine

en: Add media to your project by dragging files and folders here or by using the "Import" button.
et: Projekti meedia lisamiseks lohista faile või kaustu siia või kasuta nuppu "Impordi".

en: Preferences
et: Eelistused

en: Section
et: Sektsioon

en: Some changes will not take effect until you restart Pitivi
et: Mõned muudatused jõustuvad alles pärast Pitivi taaskäivitust

en: Reset to Factory Settings
et: Taasta tehasesätted

en: Reset all settings to their default values
et: Kõigi sätete vaikeväärtuse taastamine

en: Revert
et: Võta tagasi

en: Revert all settings to the previous values (before you opened the preferences dialog)
et: Taasta kõik eelmised väärtused (mis olid enne eelistuste dialoogi avamist)

en: Standard (4:3)
et: Standardne (4:3)

en: Standard PAL
et: Standardne PAL

en: 25 FPS
et: 25 k/s

en: Project Settings
et: Projekti sätted

en: Video Preset
et: Videomall

en: Create a new preset
et: Uue malli loomine

en: Remove the selected preset
et: Valitud malli eemaldamine

en: Save changes to the currently selected preset
et: Praegu valitud mallile muudatuste salvestamine

en: Aspect Ratio:
et: Külgede suhe:

en: Display aspect ratio
et: Kuva külgede suhe

en: Pixel aspect ratio
et: Piksli külgede suhe

en: Link
et: Lingi

en: Frame Rate:
et: Kaadrisagedus:

en: Audio Preset
et: Helimall

en: Format
et: Vorming

en: Author:
et: Autor:

en: Year:
et: Aasta:

en: Project title:
et: Projekti pealkiri:

en: Info
et: Andmed

en: 29.97 fps
et: 29.97 k/s

en: 6 channels (5.1)
et: 6 kanalit (5.1)

en: Render
et: Renderda

en: Render Preset
et: Eelseadistus

en: Folder
et: Kaust

en: Container format
et: Konteinervorming

en: Container format:
et: Konteinervorming:

en: Folder:
et: Kaust:

en: File name:
et: Failinimi:

en: File name
et: Failinimi

en: Render only the selected clips
et: Renderdatakse ainult valitud klipid

en: Draft (no special effects, single pass)
et: Mustand (ilma eriefektideta, ühe käiguga)

en: General
et: Üldine

en: Advanced...
et: Täpsem...

en: Codec:
et: Koodek:

en: Framerate
et: Kaadrisagedus

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Height
et: Kõrgus

en: Edit Project Settings...
et: Projekti sättete muutmine...

en: Scale:
et: Skaala:

en: Enable video
et: Video lubamine

en: Enable audio
et: Heli lubamine

en: Rendering
et: Renderdamine

en: <b><big>Rendering movie</big></b>
et: <b><big>Filmi renderdamine</big></b>

en: Unknown Mib
et: Teadmata Mib

en: Unknown
et: Teadmata

en: Rendering first pass
et: Renderdamise esimene käik

en: Estimated filesize:
et: Eeldatav failisuurus:

en: Frames per second:
et: Kaadreid sekundis:

en: Phase:
et: Faas:

en: Initializing...
et: Lähtestamine...

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: Double-click a project below to load it:
et: Projeki laadimiseks tee sellel topeltklõps

en: Browse projects...
et: Projektide sirvimine...

en: Keyboard shortcuts
et: Klaviatuuri kiirklahvid

en: Missing dependencies...
et: Puuduvad sõltuvused...

en: No title clip selected. Select a clip to edit or create a new one.
et: Ühtegi pealkirjaklippi pole valitud. Vali klipp, mida tahad muuta või loo uus.

en: Create and insert
et: Loomine ja sisestamine

en: Bold
et: Rasvane

en: Italic
et: Kursiiv

en: Choose a font
et: Fondi valimine

en: Font color
et: Fondi värvus

en: Pick a font color
et: Fondi värvuse valimine

en: Background color
et: Taustavärvus

en: Pick a background color
et: Taustavärvuse valimine

en: Convert to markup
et: Teisendamine märgistuskeelde

en: Horizontal alignment:
et: Horisontaaljoondus:

en: Vertical alignment:
et: Vertikaaljoondus:

en: Advanced positioning
et: Täpsem asukoht

en: There is already a %s instance, please inform the developers by filing a bug at http://bugzilla.gnome.org/enter_bug.cgi?product=pitivi
et: Üks %s instants juba töötab, teavita sellest arendajaid ning koosta vearaport aadressil http://bugzilla.gnome.org/enter_bug.cgi?product=pitivi

en: 
        %prog [PROJECT_FILE]               # Start the video editor.
        %prog -i [-a] [MEDIA_FILE1 ...]    # Start the editor and create a project.
et: 
        %prog [PROJEKTIFAIL]               # Videoredaktori käivitamine.
        %prog -i [-a] [MEEDIAFAIL1 ...]    # Käivitamine ja uue projekti loomine.

en: Import each MEDIA_FILE into a new project.
et: Kõigi MEEDIAFAILIDE importimine uude projekti.

en: Add each imported MEDIA_FILE to the timeline.
et: Kõigi imporditud MEEDIAFAILIDE lisamine ajateljele.

en: Run Pitivi in the Python Debugger.
et: Pitivi käivitamine Pythoni silujas.

en: -a requires -i
et: -a jaoks on vajalik -i

en: Cannot open more than one PROJECT_FILE
et: Rohkem kui ühte PROJEKTIFAILI pole võimalik avada

en: %s is already running
et: %s juba töötab

en: An instance of %s is already running in this script.
et: Üks %s instants juba töötab selles skriptis.

en: Could not find the GNonLin plugins
et: GNonLin pluginaid ei leitud

en: Make sure the plugins were installed and are available in the GStreamer plugins path.
et: Veendu, et pluginad oleks paigaldatud ja saadaval GStreameri pluginate kataloogis.

en: Could not find the autodetect plugins
et: Automaattuvastuse pluginaid ei leitud

en: Make sure you have installed gst-plugins-good and that it's available in the GStreamer plugin path.
et: Veendu, et oleks paigaldatud pakk gst-plugins-good ning see oleks saadaval GStreameri pluginate kataloogis.

en: PyGTK doesn't have cairo support
et: PyGTK-l puudub cairo tugi

en: Please use a version of the GTK+ Python bindings built with cairo support.
et: Kasuta sellist GTK+ Pythoni seondust, mis on kompileeritud cairo toega.

en: Could not initiate the video output plugins
et: Video väljundpluginaid ei olnud võimalik lähtestada

en: Make sure you have at least one valid video output sink available (xvimagesink or ximagesink).
et: Veendu, et saadaval oleks vähemalt üks sobiv video väljundtoru (xvimagesink või ximagesink).

en: Could not initiate the audio output plugins
et: Audio väljundpluginaid ei olnud võimalik lähtestada

en: Make sure you have at least one valid audio output sink available (alsasink or osssink).
et: Veendu, et saadaval oleks vähemalt üks sobiv audio väljundtoru (alsasink või osssink).

en: Could not import the cairo Python bindings
et: Cairo Pythoni seoste importimine pole võimalik

en: Make sure you have the cairo Python bindings installed.
et: Veendu, et cairo Pythoni seosed (bindings) oleks paigaldatud.

en: Could not import the goocanvas Python bindings
et: Goocancase Pythoni seoseid pole võimalik importida

en: Make sure you have the goocanvas Python bindings installed.
et: Veendu, et goocanvas'e Pythoni seosed (bindings) oleks paigaldatud.

en: Could not import the xdg Python library
et: xdg Pythoni seoste (bindings) importimine pole võimalik

en: Make sure you have the xdg Python library installed.
et: Veendu, et xdg Pythoni seosed (bindings) oleks paigaldatud.

en: You do not have a recent enough version of GTK+ (your version %s)
et: Sul pole piisavalt värske GTK+ versioon (sul on %s)

en: Install a version of GTK+ greater than or equal to %s.
et: Paigalda GTK+, mille versioon on vähemalt %s.

en: You do not have a recent enough version of GStreamer Python bindings (your version %s)
et: Sul pole piisavalt värske GStreameri Pythoni seoste versioon (sul on %s)

en: Install a version of the GStreamer Python bindings greater than or equal to %s.
et: Paigalda GStreameri Pythoni seosed, mille versioon on vähemalt %s.

en: You do not have a recent enough version of GStreamer (your version %s)
et: Sul pole piisavalt värske GStreameri versioon (sul on %s)

en: Install a version of the GStreamer greater than or equal to %s.
et: Paigalda GStreamer, mille versioon on vähemalt %s.

en: You do not have a recent enough version of the cairo Python bindings (your version %s)
et: Sul pole piisavalt värske cairo Pythoni seoste versioon (sul on %s)

en: Install a version of the cairo Python bindings greater than or equal to %s.
et: Paigalda cairo Pythoni seosed, mille versioon on vähemalt %s.

en: You do not have a recent enough version of the GNonLin GStreamer plugin (your version %s)
et: Sul pole piisavalt värske GNonLin GStreameri plugina versioon (sul on %s)

en: Install a version of the GNonLin GStreamer plugin greater than or equal to %s.
et: Paigalda GNonLin GStreameri plugin, mille versioon on vähemalt %s.

note: FIXME enable version checking in GES
en: Could not import GStreamer Editing Services
et: GStreamer Editing Services't pole võimalik importida

en: Make sure you have GStreamer Editing Services installed.
et: Veendu, et GStreamer Editing Services oleks paigaldatud.

en: Could not import the distutils modules
et: Distuils moodulit pole võimalik importida

en: Make sure you have the distutils Python module installed.
et: Veendu, et distutils-i Pythoni moodul oleks paigaldatud.

en: Enables the autoalign feature
et: Automaatjoonduse lubamine

en: Additional video effects
et: Lisavideoefektid

en: Additional multimedia codecs through the GStreamer Libav library
et: Lisamultimeediakoodekid GStreamer Libav teegi kaudu

en: Could not initialize GStreamer Editing Services
et: GStreamer Editing Services't ei olnud võimalik lähtestada

en: Make sure you have the gst-editing-services installed.
et: Veendu, et gst-editing-services oleks paigaldatud.

en: Remove effect
et: Eemalda efekt

en: Type
et: Liik

en: Effect name
et: Efekti nimi

en: Effects
et: Efektid

en: Select a clip on the timeline to configure its associated effects
et: Vali ajajoonelt üks klipp, millega seotud efekte tahad seadistada

en: Transformation
et: Teisendus

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: All effects
et: Kõik efektid

en: Colors
et: Värvid

en: Noise
et: Müra

en: Analysis
et: Analüüs

en: Blur
et: Hägustamine

en: Geometry
et: Geomeetria

en: Fancy
et: Edev

en: Time
et: Aeg

en: Audio |audio
et: audio

en: effect
et: efekt

note: FIXME Hacky, reimplement when avalaible in GES
en: Pitivi native (XML)
et: Pitivi omavorming (XML)

en: Split
et: Tükelda

en: Keyframe
et: Võtmekaader

en: Ungroup
et: Eemalda grupist

note: Translators: This is an action, the title of a button
en: Group
et: Grupeeri

en: Align
et: Joondus

en: Create a new project
et: Uue projekti loomine

en: _Open...
et: _Ava...

en: Open an existing project
et: Olemasoleva projekti avamine

en: Save the current project
et: Praeguse projekti salvestamine

en: Save _As...
et: Salvesta _kui...

en: Reload the current project
et: Praeguse projekti uuesti avamine

en: Export as Archive...
et: Arhiivina eksportimine...

en: Export the current project
et: Praeguse projekti eksportimine

en: Edit the project settings
et: Projekti sätete muutmine

en: _Render...
et: _Renderda...

en: Export your project as a finished movie
et: Projekti eksportimine lõpetatud filmina

en: Undo the last operation
et: Viimase tegevuse tagasivõtmine

en: Redo the last operation that was undone
et: Tagasivõetud tegevuse uuesti sooritamine

en: Remove layer
et: Kihi eemaldamine

en: Remove the selected layer from the project
et: Valitud kihi eemaldamine projektist

en: Information about %s
et: Teave %s kohta

en: User Manual
et: Kasutajakäsiraamat

note: Set up the toplevel menu items for translation
en: _Project
et: _Projekt

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _View
et: _Vaade

en: _Library
et: _Meediakogu

en: _Timeline
et: _Ajatelg

en: Previe_w
et: _Eelvaatlus

en: _Help
et: A_bi

en: View the main window on the whole screen
et: Peaakna kuvamine üle ekraani

en: Undock Viewer
et: Vabasta vaatur dokist

en: Put the viewer in a separate window
et: Vaaturi tõstmine eraldi aknasse

en: Media Library
et: Meediakogu

en: Effect Library
et: Efektikogu

en: Clip configuration
et: Klipi seadistus

en: Transitions
et: Üleminekud

en: Title editor
et: Pealkirjaredaktor

en: Development version
et: Arendusversioon

en: Pitivi %s is available.
et: Saadaval on Pitivi %s.

en: Current maintainers:
et: Praegused hooldajad:

en: Past maintainers:
et: Endised hooldajad:

en: Contributors:
et: Kaastöölised:

note: Translators: keep the %s at the end of the 1st line
en: The list of contributors on Ohloh %s
et: Kaastööliste loetelu Ohlohis %s

en: Open File...
et: Faili avamine...

en: All supported formats
et: Kõik toetatud vormingud

en: Unable to save project "%s"
et: Projekti "%s" pole võimalik salvestada

en: Error Saving Project
et: Tõrge projekti salvestamisel

en: Close without saving
et: Sulge ilma salvestamata

en: Save changes to the current project before closing?
et: Kas see projekt salvestada enne sulgemist?

en: If you don't save, the changes from the last %s will be lost.
et: Kui sa ei salvesta, lähevad viimase %s jooksul tehtud muudatused kaotsi.

en: If you don't save, your changes will be lost.
et: Kui sa ei salvesta, lähevad tehtud muudatused kaotsi.

en: Do you want to reload current project?
et: Kas tahad praeguse projekti uuesti avada?

en: Revert to saved project
et: Salvestatud versiooni taastamine

en: All unsaved changes will be lost.
et: Kõik salvestamata muudatused lähevad kaotsi.

en: Unable to load project "%s"
et: Projekti "%s" pole võimalik laadida

en: Error Loading Project
et: Tõrge projekti laadimisel

en: Locate missing file...
et: Puuduva faili asukoha määramine...

note: FIXME GES port, help user identify files with more information need work to be done in GES directly TODO: display the filesize to help the user identify the file if info.get_duration() == Gst.CLOCK_TIME_NONE: # The file is probably an image, not video or audio. text = _('The following file has moved
en: The following file has moved: "<b>%s</b>"
    Please specify its new location:
et: Järgneva faili asukoht on muutunud: "<b>%s</b>"
    Palun näita selle faili uus asukoht:

note: Translators: this is a format filter in a filechooser. Ex: "AVI files"
en: %s files
et: %s faili

en: All files
et: Kõik failid

en: No replacement file was provided for "<i>%s</i>".
    
    Pitivi does not currently support partial projects.
et: "<i>%s</i>" jaoks asendusfaile pole.
    
    Pitivi ei toeta veel poolikuid projekte.

en: Export To...
et: Eksportimine kuhu...

en: Untitled
et: Nimetu

en: Tar archive
et: Tar-arhiiv

en: Detect automatically
et: Automaatne tuvastus

en: Save As...
et: Salvesta kui...

en: Preview - click outside to close
et: Eelvaade - sulgemiseks klõpsa väljaspool

en: Pitivi can not preview this file.
et: Pitivi ei suuda näidata selle faili eelvaadet.

en: More info
et: Veel infot

en: <b>Resolution</b>: %d×%d
et: <b>Eraldusvõime</b>: %d×%d

en: <b>Duration</b>: %s
et: <b>Kestus:</b> %s

en: Error while analyzing a file
et: Viga faili analüüsimisel

en: Icon
et: Ikoon

en: Information
et: Teave

en: Duration
et: Kestus

en: Select One or More Files
et: Ühe või enama faili valimine

en: Close after importing files
et: Pärast failide importimist aken sulgub

en: Supported file formats
et: Toetatud failivormingud

en: All known file formats
et: Kõik toetatud failivormingud

en: Importing clip %(current_clip)d of %(total)d
et: %(current_clip)d. klipi importimine, kokku %(total)d

en: Errors occurred while importing.
et: Importimisel esines tõrkeid.

en: View errors
et: Kuva vead

en: An error occurred while importing.
et: Importimisel esines tõrge.

en: View error
et: Kuva viga

en: Error while analyzing files
et: Viga failide analüüsimisel

en: The following files can not be used with Pitivi.
et: Järgnevaid faile pole võimalik Pitivi-ga kasutada.

en: The following file can not be used with Pitivi.
et: Pitivi ei suuda kasutada järgnevat faili.

en: No preset
et: Ilma mallita

en: This might be due to a bug or an unsupported project file format. If you were trying to add a media file to your project, use the "Import" button instead.
et: Seda võib põhjustada viga või toetamata projektifaili vorming. Kui sa püüdsid lisada oma projektile meediat, palun kasuta selle asemel nuppu "Impordi".

en: Ignore backup
et: Eira varundust

en: Restore from backup
et: Taasta varundusest

en: An autosaved version of your project file was found. It is %s newer than the saved project.
    
    Would you like to load it instead?
et: Leiti automaatselt salvestatud versioon sinu projektist. See on %s uuem kui salvestatud projekt.
    
    Kas tahad laadida hoopis automaatsalvestuse?

en: You do not have permissions to write to this folder.
et: Sul pole õigust sellesse kausta kirjutada.

en: Cannot save with this file format.
et: Ei saa selles failivormingus salvestada.

note: We don't have a URI here, None means we're loading a new project
en: New Project
et: Uus projekt

en: "%s" already exists.
et: "%s" on juba olemas.

en: New preset
et: Uus mall

en: New preset %d
et: Uus mall %d

en: %d%% Rendered
et: %d%% on renderdatud

note: Translators: this string indicates the estimated time remaining until an action (such as rendering) completes. The "%s" is an already-localized human-readable duration, such as "31 seconds", "1 minute" or "1 hours, 14 minutes". In some languages, "About %s left" can be expressed roughly as "There re
en: About %s left
et: Umbes %s jäänud

en: Currently rendering
et: Praegu vormindatakse

en: A file name is required.
et: Vajalik on failinimi.

en: This file already exists.
    If you don't want to overwrite it, choose a different file name or folder.
et: See fail on juba olemas.
    Kui sa ei taha seda üle kirjutada, vali teine failinimi või kataloog.

en: Custom
et: Kohandatud

en: Top
et: Üleval

en: Center
et: Keskel

en: Bottom
et: All

en: Baseline
et: Baasjoonel

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Search...
et: Otsing...

en: Normal
et: Tavaline

en: Loop
et: Kordus

en: Reverse direction
et: Pööratud suund (revers)

en: Create a transition by overlapping two adjacent clips on the same layer. Click the transition on the timeline to change the transition type.
et: Ülemineku loomiseks jäta samal kihil kaks külgnevat klippi kattuma. Ülemineku liigi muutmiseks klõpsa ajajoonel üleminekul.

en: Slow
et: Aeglane

en: Fast
et: Kiire

en: Epileptic
et: Epileptiline

en: Sharp
et: Terav

en: Smooth
et: Sujuv

en: Currently playing
et: Praegu esitatakse

en: Go to the beginning of the timeline
et: Ajatelje algusesse liikumine

en: Go back one second
et: Liikumine üks sekund tagasi

en: Go forward one second
et: Liikumine üks sekund edasi

en: Go to the end of the timeline
et: Ajatelje lõppu liikumine

en: Dock Viewer
et: Doki vaatur

en: Play
et: Esita

en: Pause
et: Paus

en: Set a personalized name for this layer
et: Sellele kihile nime määramine

en: <b>Solo mode</b>
    Other non-soloed layers will be disabled as long as this is enabled.
et: <b>Soolorežiim</b>
    Teised mitte-soolo kihid keelatakse, kuni see on märgitud.

en: <b>Enable or disable this layer</b>
    Disabled layers will not play nor render.
et: <b>Selle kihi lubamine või keelamine</b>
    Keelatud kihte ei kuvata ega renderdata.

en: _Delete layer
et: _Kustuta kiht

en: Move layer up
et: Kihi liigutamine üles

en: Move layer down
et: Kihi liigutamine alla

en: Move layer to top
et: Kihi liigutamine ülemiseks

en: Move layer to bottom
et: Kihi liigutamine alumiseks

en: Make layer invisible
et: Kihi tegemine nähtamatuks

en: Make layer visible
et: Kihi tegemine nähtavaks

en: Opacity:
et: Katvus:

en: Change video opacity
et: Video katvuse muutmine

en: Vol:
et: Val.:

en: Pan:
et: Bal.:

en: Change audio panning
et: Heli tasakaalu muutmine

en: Frame #%d
et: Kaader %d

en: Appearance
et: Välimus

en: Thumbnail gap
et: Pisipiltide vahe

en: The spacing between thumbnails, in pixels
et: Pisipiltide vahele jääv ruum pikslites

en: Performance
et: Jõudlus

en: Thumbnail every
et: Pisipiltide vahe

note: Note that we cannot use "%s second" or ngettext, because fractions are not supported by ngettext and their plurality is ambiguous in many languages. See http://www.gnu.org/software/hello/manual/gettext/Plural-forms.html
en: 1/100 second
et: 1/100 sekundit

en: 1/10 second
et: 1/10 sekundit

en: 1/4 second
et: 1/4 sekundit

en: 1/2 second
et: 1/2 sekundit

en: 1 second
et: 1 sekund

en: 5 seconds
et: 5 sekundit

en: 10 seconds
et: 10 sekundit

en: minute
et: minut

en: The interval, in seconds, between thumbnails.
et: Pisipiltide vahe sekundites.

en: Enable video thumbnails
et: Video pisipildid lubatud

en: Show thumbnails on video clips
et: Videoklippidel näidatakse pisipilte

en: Enable audio waveforms
et: Heligraafiku kuvamine

en: Show waveforms on audio clips
et: Heliklippidel näidatakse lainekuju graafikut

en: Behavior
et: Käitumine

en: Snap distance
et: Tõmbumise kaugus

en: Threshold (in pixels) at which two clips will snap together when dragging or trimming.
et: Vahe (pikslites), millest lähemal kaks klippi lohistamisel või kärpimisel tõmbuvad.

en: Image clip duration
et: Pildiklipi kestus

en: Default clip length (in miliseconds) of images when inserting on the timeline.
et: Vaikimisi pildiklipi pikkus (millisekundites) piltide lisamisel ajajoonele.

note: tooltip text for toolbar
en: Delete Selected
et: Valiku kustutamine

en: Split clip at playhead position
et: Klipi tükeldamine esitusejärje kohalt

en: Add a keyframe
et: Lisa võtmekaader

en: Move to the previous keyframe
et: Eelmisele võtmekaadrile liikumine

en: Move to the next keyframe
et: Järgmisele võtmekaadrile liikumine

en: Zoom In
et: Suurenda

en: Zoom Out
et: Vähenda

en: Zoom Fit
et: Ala täitmine

en: Ungroup clips
et: Klippide grupi lõhkumine

en: Group clips
et: Klippide grupeerimine

en: Align clips based on their soundtracks
et: Klippide joondamine heliradade järgi

en: One or more GStreamer errors occured!
et: Esines vähemalt üks GStreameri viga!

en: Error List
et: Tõrgete loend

en: The following errors have been reported:
et: Raporteeriti järgnevatest tõrgetest:

en: Zoom
et: Suurendus

en: Zoom Timeline
et: Ajatelje suurendus

en: Export current frame...
et: Praeguse kaadri eksportimine...

en: Export the frame at the current playhead position as an image file.
et: Esitamispea hetkekaadri eksportimine pildifailina.

en: Start Playback
et: Esituse alustamine

en: Add a Keyframe
et: Võtmekaadri lisamine

en: _Previous Keyframe
et: _Eelmine võtmekaader

en: _Next Keyframe
et: _Järgmine võtmekaader

en: PNG image
et: PNG-pilt

en: JPEG image
et: JPEG-pilt

en: Color for video clips
et: Videoklippide värvus

en: The background color for clips in video tracks.
et: Videoraja klipi tausta värvus.

en: Color for audio clips
et: Heliklippide värvus

en: The background color for clips in audio tracks.
et: Heliraja klipi tausta värvus.

en: Color for title clips
et: Pealkirjaklippide värvus

en: The background color for clips in title tracks.
et: Klippide taustavärvus pealkirjaklippide rajal.

en: Selection color
et: Valiku värvus

en: Selected clips will be tinted with this color.
et: Valitud klippe näidatakse selle värviga.

en: Clip font
et: Klipi font

en: The font to use for clip titles
et: Kirjatüüp, mida kasutatakse klipi pealkirja jaoks

en: Image:
et: Pilt:

en: Unknown reason
et: Teadmata põhjus

en: Problem:
et: Probleem:

en: Extra information:
et: Lisateave:

en: Reset to default value
et: Vaikeväärtuse taastamine

en: Projects
et: Projektid

note: Translators: "non local" means the project is not stored on a local filesystem
en: %s doesn't yet handle non-local projects
et: %s ei suuda veel töötada kaugmasinas asuvate projektidega

en: <b>Audio:</b> %d channel at %d <i>Hz</i> (%d <i>bits</i>) | <b>Audio:</b> %d channels at %d <i>Hz</i> (%d <i>bits</i>)
et[0]: <b>Heli:</b> %d kanal sagedusel %d <i>Hz</i> (%d <i>bitti</i>)
et[1]: <b>Heli:</b> %d kanalit sagedusel %d <i>Hz</i> (%d <i>bitti</i>)

en: <b>Video:</b> %d×%d <i>pixels</i> at %.3f <i>fps</i>
et: <b>Video:</b> %d×%d <i>pikslit</i> kiirusel %.3f<i>k/s</i>

en: <b>Image:</b> %d×%d <i>pixels</i>
et: <b>Pilt:</b> %d×%d <i>pikslit</i>

en: Subtitles
et: Subtiitrid

en: %d hour | %d hours
et[0]: %d tund
et[1]: %d tundi

en: %d minute | %d minutes
et[0]: %d minut
et[1]: %d minutit

en: %d second | %d seconds
et[0]: %d sekund
et[1]: %d sekundit

en: %d day | %d days
et[0]: %d päev
et[1]: %d päeva

note: Translators: fps is for frames per second
en: %d fps
et: %d k/s

en: %.3f fps
et: %.3f k/s

en: %.2f fps
et: %.2f k/s

en: %d bit
et: %d bitti

en: 6 Channels (5.1)
et: 6 kanalit (5.1)

en: 4 Channels (4.0)
et: 4 kanalit (4.0)

en: Square
et: Ruut

en: 480p Wide
et: 480p lai

en: 480i Wide
et: 480i lai

en: 576p Wide
et: 576p lai

en: 576i Wide
et: 576i lai

en: DV Widescreen (16:9)
et: DV laiekraan (16:9)

en: Cinema (1.37)
et: Kino (1.37)

en: Cinema (1.66)
et: Kino (1.66)

en: Cinema (1.85)
et: Kino (1.85)

en: Anamorphic (2.35)
et: Anamorfne (2.35)

en: Anamorphic (2.39)
et: Anamorfne (2.39)

en: Anamorphic (2.4)
et: Anamorfne (2.4)

en: Implement Me
et: Vajab koostamist

en: Save Preset
et: Salvesta mall

en: Choose...
et: Vali...

en: No properties.
et: Omadused puuduvad.

note: set title and frame label
en: Properties for %s
et: %s omadused
