Pitivi - en to nl translation catalogue (308 entries)

en: Create and edit your own movies
nl: Uw eigen films maken en bewerken

en: Pitivi Video Editor
nl: Pitivi videobewerker

en: %s is already running!
nl: %s is reeds actief!

en: An instance of %s is already running in this script.
nl: Een instantie van %s is reeds opgestart in dit script.

en: Could not find the GNonLin plugins!
nl: Kon de GNonLin-plug-ins niet vinden!

en: Make sure the plugins were installed and are available in the GStreamer plugins path.
nl: Zorg dat de plug-ins geïnstalleerd en beschikbaar zijn in de GStreamer-plug-insmap.

en: Could not find the autodetect plugins!
nl: Kon de autodetectieplug-ins niet vinden!

en: Make sure you have installed gst-plugins-good and is available in the GStreamer plugin path.
nl: Zorg dat de gst-plugins-good geïnstalleerd en beschikbaar zijn in de GStreamer-plug-insmap.

en: PyGTK doesn't have cairo support!
nl: PyGTK ondersteunt geen cairo!

en: Please use a version of the GTK+ Python bindings built with cairo support.
nl: Gebruik een versie van de GTK+-Python-bindings met cairo-ondersteuning.

en: Could not initiate the video output plugins
nl: Kon de video-uitvoerplug-ins niet initialiseren

en: Make sure you have at least one valid video output sink available (xvimagesink or ximagesink)
nl: Zorg dat minstens één geldige videouitvoer-sink beschikbaar is (xvimagesink of ximagesink)

en: Could not initiate the audio output plugins
nl: Kon de audio-uitvoerplug-ins niet initialiseren

en: Make sure you have at least one valid audio output sink available (alsasink or osssink)
nl: Zorg dat minstens één geldige audio-uitvoer-sink beschikbaar is (alsasink of osssink)

en: Could not import the cairo Python bindings
nl: Kon de cairo-Python-bindings niet importeren

en: Make sure you have the cairo Python bindings installed
nl: Zorg dat de cairo-Phyton-bindings zijn geïnstalleerd

en: Could not import the libglade Python bindings
nl: Kon de libglade-Phyton-bindings niet importeren

en: Make sure you have the libglade Python bindings installed
nl: Zorg dat de libglade-Phyton-bindings zijn geïnstalleerd

en: Could not import the goocanvas Python bindings
nl: Kon de goocanvas-Phyton-bindings niet importeren

en: Make sure you have the goocanvas Python bindings installed
nl: Zorg dat de goocanvas-Python-bindings zijn geïnstalleerd

en: You do not have a recent enough version of the GTK+ Python bindings (currently %s)
nl: Een verouderde versie van de GTK+-Python-bindings is geïnstalleerd (momenteel %s)

en: Install a version of the GTK+ Python bindings greater or equal to %s
nl: Installeer een versie van de GTK+-Python-bindings die nieuwer of gelijk is aan versie %s

en: You do not have a recent enough version of the GStreamer Python bindings (currently %s)
nl: Een verouderde versie van de GStreamer-Python-bindings is geïnstalleerd (momenteel %s)

en: Install a version of the GStreamer Python bindings greater or equal to %s
nl: Installeer een versie van de GStreamer-Python-bindings die nieuwer of gelijk is aan versie %s

en: You do not have a recent enough version of GStreamer (currently %s)
nl: Een verouderde versie van GStreamer is geïnstalleerd (momenteel %s)

en: Install a version of the GStreamer greater or equal to %s
nl: Installeer een versie van de GStreamer die nieuwer of gelijk is aan versie %s

en: You do not have a recent enough version of the cairo Python bindings (currently %s)
nl: Een verouderde versie van de cairo-Python-bindings is geïnstalleerd (momenteel %s)

en: Install a version of the cairo Python bindings greater or equal to %s
nl: Installeer een versie van de cairo-Python-bindings die nieuwer of gelijk is aan versie %s

en: You do not have a recent enough version of the GNonLin GStreamer plugin (currently %s)
nl: Een verouderde versie van de GNonLin-GStreamer-bindings is geïnstalleerd (momenteel %s)

en: Install a version of the GNonLin GStreamer plugin greater or equal to %s
nl: Installeer een versie van de GNonLin-GStreamer-plugin die nieuwer of gelijk is aan versie %s

en: Could not import the Zope interface module
nl: Kon de Zope-interface-module niet importeren

en: Make sure you have the zope.interface module installed
nl: Zorg dat de zope.interface-module is geïnstalleerd

en: Could not import the distutils modules
nl: Kon de distutils-modules niet importeren

en: Make sure you have the distutils python module installed
nl: Zorg dat de distutils-python-module is geïnstalleerd

en: Missing plugins:
    %s
nl: Ontbrekende plug-ins:
    %s

note: woot, nothing decodable
en: Can not decode file.
nl: Kan bestand niet decoderen.

en: The given file does not contain audio, video or picture streams.
nl: Het opgegeven bestand bevat geen audio, video of foto's

en: Could not establish the duration of the file.
nl: Kon de tijdsduur van het bestand niet bepalen.

en: This clip seems to be in a format which cannot be accessed in a random fashion.
nl: Dit fragment lijkt een formaat te hebben dat niet op een willekeurige wijze benaderd kan worden.

en: Timeout while analyzing file.
nl: Time-out tijdens het analyseren van het bestand.

en: Analyzing the file took too long.
nl: Het analyseren van het bestand duurde te lang.

en: No available source handler.
nl: Geen beschikbare bron-handler.

en: You do not have a GStreamer source element to handle protocol '%s'
nl: Er is geen GStreamer-bronelement om protocol '%s' te gebruiken

en: Pipeline didn't want to go to PAUSED.
nl: Pijplijn kon niet worden gepauzeerd.

en: An internal error occurred while analyzing this file: %s
nl: Er is een interne fout opgetreden tijdens het analyseren van dit bestand: %s

en: File contains a redirection to another clip.
nl: Het bestand bevat een verwijzing naar een ander fragment.

en: Pitivi currently does not handle redirection files.
nl: Pitivi kan momenteel niet omgaan met verwijzingsbestanden.

en: Pipeline didn't want to go to PLAYING.
nl: Pijplijn kon niet worden gestart.

en: There is already a %s instance, please inform the developers by filing a bug at http://bugzilla.gnome.org/enter_bug.cgi?product=pitivi
nl: Er is reeds een instantie van %s actief, meld dit aan de ontwikkelaars via de pagina http://bugzilla.gnome.org/enter_bug.cgi?product=pitivi

en: 
          %prog [-r OUTPUT_FILE] [PROJECT_FILE]
          %prog -p [PROJECT_FILE]
          %prog -i [-a] [MEDIA_FILE]...
nl: 
          %prog [-r UITVOERBESTAND] [PROJECTBESTAND]
          %prog -p [PROJECTBESTAND]
          %prog -i [-a] [MEDIABESTAND]…

en: Starts the video editor, optionally loading PROJECT_FILE. If
    no project is given, %prog creates a new project.
    Alternatively, when -i is specified, arguments are treated as clips to be
    imported into the project. If -a is specified, these clips will also be added to
    the end of the project timeline.
    When -r is specified, the given project file is rendered without opening the GUI.
nl: Start de video-editor, PROJECTBESTAND wordt eventueel geladen. Als
    er geen project opgegeven wordt, zal %prog een nieuw project aanmaken.
    Wanneer -i is opgegeven, zullen argumenten behandeld worden als fragmenten
    om te importeren in het project. Wanneer -a is opgegeven, zullen deze fragmenten ook
    toegevoegd worden aan het einde van de projecttijdlijn.
    Wanneer -r is opgegeven, wordt het opgegeven projectbestand gerenderd zonder dat de GUI wordt geopend.

en: Import each MEDIA_FILE into the project.
nl: Elk MEDIABESTAND in het project importeren.

en: Add each MEDIA_FILE to timeline after importing.
nl: Elk MEDIABESTAND aan de tijdlijn toevoegen na het importeren

en: Run pitivi in the Python Debugger
nl: pitivi in de Python Debugger uitvoeren

en: Run pitivi with no gui
nl: pitivi zonder gafische gebruikersomgeving starten

en: Render the given project file to OUTPUT_FILE with no GUI.
nl: Het opgegeven projectbestand renderen naar PROJECTBESTAND zonder GUI.

en: Preview the given project file without the full UI.
nl: Voorbeeld van het opgegeven projectbestand zonder de volledige UI.

en: Not a valid project file.
nl: Geen geldig projectbestand.

en: Couldn't close current project
nl: Kon huidige project niet sluiten

en: No URI specified.
nl: Geen URI opgegeven.

en: New Project
nl: Nieuw project

en: Export Settings
nl: Exportinstellingen

en: %d hour | %d hours
nl[0]: %d uur
nl[1]: %d uur

en: %d minute | %d minutes
nl[0]: %d minuut
nl[1]: %d minuten

en: %d second | %d seconds
nl[0]: %d seconde
nl[1]: %d seconden

note: Translators: "non local" means the project is not stored on a local filesystem
en: %s doesn't yet handle non local projects
nl: %s kan nog niet omgaan met niet lokale projecten

en: All effects
nl: Alle effecten

en: Colors
nl: Kleuren

en: Noise
nl: Ruis

en: Analysis
nl: Analyse

en: Blur
nl: Vervaging

en: Geometry
nl: Afmetingen

en: Fancy
nl: Elegant

en: Time
nl: Tijd

en: Uncategorized
nl: Geen categorie

en: Pitivi Native (XML)
nl: Pitivi-bestand (XML)

en: Playlist format
nl: Afspeellijstformaat

en: Name
nl: Naam

en: Description
nl: Omschrijving

en: Audio Capture Device:
nl: Audio-opnameapparaat:

en: No device available
nl: Geen apparaat beschikbaar

en: Video Capture Device:
nl: Video-opname-apparaat:

en: <b>Audio:</b> %d channel at %d <i>Hz</i> (%d <i>bits</i>) | <b>Audio:</b> %d channels at %d <i>Hz</i> (%d <i>bits</i>)
nl[0]: <b>Audio:</b> %d kanaal in %d <i>Hz</i> (%d <i>bits</i>)
nl[1]: <b>Audio:</b> %d kanalen in %d <i>Hz</i> (%d <i>bits</i>)

en: <b>Unknown Audio format:</b> %s
nl: <b>Onbekend audioformaat:</b> %s

en: <b>Video:</b> %d x %d <i>pixels</i> at %.2f<i>fps</i>
nl: <b>Video:</b> %d x %d <i>pixels</i> bij %.2f<i>fps</i>

en: <b>Image:</b> %d x %d <i>pixels</i>
nl: <b>Afbeelding:</b> %d x %d <i>pixels</i>

en: <b>Unknown Video format:</b> %s
nl: <b>Onbekend videoformaat:</b> %s

en: <b>Text:</b> %s
nl: <b>Tekst:</b> %s

en: Properties For: %d object | Properties For: %d objects
nl[0]: Eigenschap voor: %d item
nl[1]: Eigenschappen voor: %d items

en: No properties...
nl: Geen eigenschappen…

en: Implement Me
nl: Nog te implementeren

note: i18n: string for custom video width/height/framerate settings i18n: string for custom audio rate/depth/channels settings
en: Custom
nl: Aangepast

en: Save Preset
nl: Voorinstelling opslaan

en: Choose...
nl: Kiezen…

en: Video effects
nl: Video-effecten

en: Audio effects
nl: Audio-effecten

en: Search:
nl: Zoeken:

en: <b>Author:</b>
nl: <b>Auteur:</b>

en: <b>Description:</b>
nl: <b>Omschrijving:</b>

en: <b>Plugin Name</b>
nl: <b>Naam plug-in</b>

en: <b>Properties</b>
nl: <b>Eigenschappen</b>

en: Author
nl: Auteur

en: Properties for <element>
nl: Eigenschappen voor <element>

en: <b>Nothing yet</b>
nl: <b>Nog niets</b>

en: <b>Settings</b>
nl: <b>Instellingen</b>

en: Choose File
nl: Kies een bestand

en: Modify
nl: Aanpassen

en: Output file:
nl: Uitvoerbestand:

en: Please choose an output file
nl: Kies een uitvoerbestand

en: Render project
nl: Project renderen

en: Choose file to render to
nl: Kies bestand om naar te renderen

en: %.0f%% rendered
nl: %.0f%% gerenderd

en: About %s left
nl: Ongeveer %s te gaan

en: Rendering
nl: Bezig met renderen

en: 0% rendered
nl: 0% gerenderd

en: Rendering Complete
nl: Renderen voltooid

en: <b>Audio Output</b>
nl: <b>Audio-uitvoer</b>

en: <b>Export to</b>
nl: <b>Exporteren naar</b>

en: <b>Video Output</b>
nl: <b>Video-uitvoer</b>

en: Audio Codec
nl: Audio-codec

en: Audio Codec:
nl: Audio-codec:

en: Audio Preset
nl: Audio-voorinstelling

en: Channels:
nl: Kanalen:

en: Depth:
nl: Kleurdiepte:

en: Frame rate:
nl: Beeldsnelheid:

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Rate:
nl: Bitrate:

en: Settings
nl: Instellingen

en: Video Codec
nl: Video-codec

en: Video Codec:
nl: Video-codec:

en: Video Preset
nl: Video-voorinstelling

en: Width:
nl: Breedte:

en: Raw Video
nl: Ruwe video

en: Raw Audio
nl: Ruwe audio

en: Export settings
nl: Exportinstellingen

en: Unknown reason
nl: Reden onbekend

en: Problem:
nl: Probleem:

en: Extra information:
nl: Extra informatie:

en: Reset to default value
nl: De standaardwaarde terugzetten

note: set title and frame label
en: Properties for %s
nl: Eigenschappen van %s

en: Render
nl: Renderen

en: Split
nl: Splitsen

en: Keyframe
nl: Sleutelframe

en: Unlink
nl: Ontkoppelen

note: Translators: This is an action, the title of a button
en: Link
nl: Koppelen

en: Ungroup
nl: Groepering opheffen

note: Translators: This is an action, the title of a button
en: Group
nl: Groeperen

en: Start Playback
nl: Afspelen starten

en: Stop Playback
nl: Afspelen stoppen

en: Loop over selected area
nl: Geselecteerde gebied herhalen

en: Create a new project
nl: Een nieuw project aanmaken

en: Open an existing project
nl: Een bestaand project openen

en: Save the current project
nl: Het huidige project opslaan

en: Reload the current project
nl: Huidige project herladen

en: Project Settings
nl: Projectinstellingen

en: Edit the project settings
nl: Projectinstellingen bewerken

en: _Render project
nl: Project _renderen

en: _Undo
nl: _Ongedaan maken

en: Undo the last operation
nl: De laatste bewerking ongedaan maken

en: _Redo
nl: Op_nieuw

en: Redo the last operation that was undone
nl: De laatste gewiste handeling opnieuw uitvoeren

en: _Plugins...
nl: _Plug-ins…

en: Manage plugins
nl: Plug-ins beheren

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: Import from _Webcam...
nl: Van _webcam importeren…

en: Import Camera stream
nl: Camera-stream importeren

en: _Make screencast...
nl: Bureaublad opne_men…

en: Capture the desktop
nl: Een film van het bureaublad maken

en: _Capture Network Stream...
nl: Net_werkstream opnemen…

en: Capture Network Stream
nl: Netwerk-stream opnemen

en: Information about %s
nl: Informatie over %s

en: _File
nl: _Bestand

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _View
nl: Beel_d

en: _Timeline
nl: _Tijdlijn

en: Previe_w
nl: _Voorbeeld

en: Loop
nl: Herhalen

en: _Help
nl: _Hulp

en: View the main window on the whole screen
nl: Het hoofdvenster schermvullend maken

en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Timeline Toolbar
nl: Tijdlijn-werkbalk

en: Media Library
nl: Mediabibliotheek

en: Effect Library
nl: Effectenbibliotheek

en: Effects configurations
nl: Instellingen effecten

en: Open File...
nl: Bestand openen…

en: All Supported Formats
nl: Alle ondersteunde indelingen

en: Contributors:
nl: Met medewerking van:

en: GNU Lesser General Public License
    See http://www.gnu.org/copyleft/lesser.html for more details
nl: GNU Lesser General Public License
    Kijk op http://www.gnu.org/copyleft/lesser.html voor meer details

en: Close without saving
nl: Afsluiten zonder opslaan

en: Save changes to the current project before closing?
nl: Wilt u de wijzigingen opslaan alvorens af te sluiten?

en: If you don't save some of your changes will be lost
nl: Als u niet opslaat, zullen sommige wijzigingen verloren gaan

en: Do you want to reload current project?
nl: Wilt u het huidige project opnieuw laden?

en: Revert to saved project
nl: Teruggaan naar opgeslagen project

en: All unsaved changes will be lost.
nl: Alle niet opgeslagen wijzigingen zullen verloren gaan.

en: Pitivi is unable to load file "%s"
nl: Pitivi kon "%s" niet laden

en: Error Loading File
nl: Fout bij laden bestand

en: Locate missing file...
nl: Ontbrekend bestand zoeken…

en: The following file has moved, please tell Pitivi where to find it.
nl: Het volgende bestand is verplaats, geef aan waar Pitivi het kan vinden.

en: Duration:
nl: Tijdsduur:

en: Save As...
nl: Opslaan als…

en: Untitled.xptv
nl: Naamloos.xptv

en: Detect Automatically
nl: Automatisch detecteren

en: Address
nl: Adres

en: Capture
nl: Opnemen

en: Capture Stream from URI
nl: Stream opnemen van URI

en: Capture network stream
nl: Netwerk-stream opnemen

en: Close
nl: Sluiten

en: Customize:
nl: Aanpassen:

en: Network stream video
nl: Netwerk-video-stream

en: Other protocol
nl: Ander protocol

en: Port
nl: Poort

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview Stream from URI
nl: Voorbeeld URI-stream

en: All categories
nl: Alle categorieën

en: Plugin manager
nl: Plug-ins beheren

en: Show:
nl: Tonen:

en: You may drag plugin files into the list to install them,
    or type text to search for a specific plugin.
nl: U kunt het plug-inbestand naar de lijst slepen om het te installeren,
    of voer een zoekterm in voor een specifieke plug-in.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Category
nl: Categorie

en: Are you sure you want to remove the selected plugins?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde plug-ins wilt verwijderen?

en: Confirm remove operation
nl: Verwijderen bevestigen

en: Cannot remove %s
nl: Kon %s niet verwijderen

en: Update the existing plugin?
nl: De huidige plug-in bijwerken?

en: This plugin is already installed in your system.
    If you agree, version %(v1)s will be replaced with version %(v2)s
nl: Deze plug-in is reeds geïnstalleerd op uw systeem.
    Als u hiermee instemt, zal versie %(v1)s vervangen worden door versie %(v2)s

en: Duplicate plugin found
nl: Dubbele plug-in gevonden

en: Cannot install %s
    The file is not a valid plugin
nl: Kan %s niet installeren
    Het bestand is geen geldige plug-in

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Section
nl: Sectie

note: revert, close buttons
en: Reset to Factory Settings
nl: Terug naar de standaardinstellingen

en: Revert
nl: Terugdraaien

en: Some changes will not take effect until you restart Pitivi
nl: Sommige wijzigingen worden pas van kracht wanneer u Pitivi herstart

en: Reset
nl: Resetten

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Thumbnail Gap (pixels)
nl: Afstand miniaturen (pixels)

en: The gap between thumbnails
nl: De afstand tussen miniaturen

en: Show Thumbnails (Video)
nl: Miniaturen tonen (video)

en: Show Thumbnails on Video Clips
nl: Miniaturen op videofragmenten tonen

en: Show Waveforms (Audio)
nl: Golfvormen tonen (audio)

en: Show Waveforms on Audio Clips
nl: Golfvormen op audiofragmenten tonen

en: Remove effect
nl: Effect verwijderen

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Effect name
nl: Naam effect

en: <span>You must select <b>one</b> clip on the timeline to configure its associated effects</span>
nl: <span>U dient <b>een</b> clip op de tijdlijn te selecteren om de daaraan gekoppelde effecten te configureren</span>

en: A short description of your project.
nl: Een korte omschrijving van uw project.

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Name:
nl: Naam:

en: The name of your project.
nl: De naam van uw project.

en: No Objects Selected
nl: Geen items geselecteerd

en: Screencast
nl: Schermopname

en: Screencast Desktop
nl: Scherm opnemen

en: Start Istanbul
nl: Istanbul starten

en: Import clips...
nl: Fragmenten importeren…

en: Remove Clip
nl: Fragment verwijderen

en: Play Clip
nl: Fragment afspelen

en: Icon
nl: Pictogram

en: Information
nl: Informatie

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: <span>Import your clips by dragging them here or by using the buttons above.</span>
nl: <span>Importeer uw fragmenten door ze hiernaartoe te slepen of door gebruik te maken van de knoppen hierboven.</span>

en: _Import clips...
nl: Fragmenten _importeren…

en: Import clips to use
nl: Te gebruiken fragmenten importeren

en: Import _folder of clips...
nl: Map met _fragmenten importeren…

en: Import folder of clips to use
nl: Map met te gebruiken fragmenten importeren

en: _Remove from project
nl: Uit project ve_rwijderen

en: Insert at _end of timeline
nl: Invoegen op _einde van de tijdlijn

en: Import a folder
nl: Een map importeren

en: Import a clip
nl: Een fragment importeren

en: Close after importing files
nl: Sluiten na importeren van bestanden

en: Importing clips...
nl: Bezig met het importeren van fragmenten…

en: Error(s) occurred while importing
nl: Fout(en) opgetreden tijdens het importeren

en: An error occurred while importing
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het importeren

en: Error while analyzing files
nl: Fout tijdens het analyseren van bestanden

en: The following files can not be used with Pitivi.
nl: De volgende bestanden kunnen niet worden gebruikt in Pitivi.

en: Error while analyzing a file
nl: Fout tijdens het analyseren van een bestand

en: The following file can not be used with Pitivi.
nl: Het volgende bestand kan niet worden gebruikt in Pitivi.

note: tooltip text for toolbar
en: Delete Selected
nl: Selectie verwijderen

en: Split clip at playhead position
nl: Fragment splitsen op posititie afspeelkop

en: Add a keyframe
nl: Sleutelframe toevoegen

en: Move to the previous keyframe
nl: Ga naar vorige sleutelframe

en: Move to the next keyframe
nl: Ga naar volgende sleutelframe

en: Zoom In
nl: Inzoomen

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

en: Break links between clips
nl: Gekoppelde fragmenten ontkoppelen

en: Link together arbitrary clips
nl: Fragmenten naar keuze koppelen

en: Ungroup clips
nl: Groepering fragmenten opheffen

en: Group clips
nl: Fragmenten groeperen

en: One or more GStreamer errors has occured!
nl: Er zijn fouten opgetreden in GStreamer!

en: Error List
nl: Foutenlijst

en: The following errors have been reported:
nl: De volgende fouten zijn gemeld:

en: Zoom Timeline
nl: Inzoomen op tijdlijn

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Snap Distance (pixels)
nl: Kleefafstand (pixels)

en: Threshold distance (in pixels) used for all snapping operations
nl: Drempelafstand (in pixels) voor alle kleefbewerkingen

en: <b>Text:</b>
nl: <b>Tekst:</b>

en: Clip Background (Video)
nl: Achtergrond fragment (video)

en: The background color for clips in video tracks.
nl: De achtergrondkleur voor fragmenten in video-tracks.

en: Clip Background (Audio)
nl: Achtergrond fragment (audio)

en: The background color for clips in audio tracks.
nl: De achtergrondkleur voor fragmenten in audio-tracks.

en: Selection Color
nl: Selectiekleur

en: Selected clips will be tinted with this color.
nl: De geselecteerde clips zullen worden getint met deze kleur.

en: Clip Font
nl: Lettertype fragmenten

en: The font to use for clip titles
nl: Het lettertype voor de fragmententitels

en: Go to the beginning of the timeline
nl: Ga naar het begin van de tijdlijn

en: Go back one second
nl: Ga een seconde terug

en: Go forward one second
nl: Ga een seconde vooruit

en: Go to the end of the timeline
nl: Ga naar het einde van de tijdlijn

en: Play
nl: Afspelen

en: Pause
nl: Pauzeren
