pitivi master - en to lt translation catalogue (527 entries)

en: Pitivi video project (legacy)
lt: Pitivi video projektas (pasenęs)

en: Pitivi/GES video project
lt: Pitivi/GES video projektas

en: Create and edit your own movies
lt: Kurkite ir redaguokite savo filmus

en: Pitivi is a video editor that aims to appeal to hobbyists and professionals alike, with a strong focus on efficiency, quality and usability. It integrates well with other applications and sports a beautiful user interface designed to be powerful yet easy to learn.
lt: Pitivi yra vaizdo įrašų redaktorius, kuris siekia patikti panašiams hobiistams ir profesionalams, daug dėmesio skiriant naudojamumui, efektyvumui ir kokybei. Jis gerai integruojasi su kitomis programomis bei turi gražią naudotojo sąsają, sukurtą taip, kad būtų galinga, bet tuo pat metu lengva išmokti.

en: With a non-modal editing workflow, a framerate-independent and playhead-centric timeline, Pitivi allows you quickly and accurately trim, split and review your scenes. Pitivi's ripple and roll editing features allow spending more time on storytelling and less time on "pushing clips around".
lt: Su nemodaline redagavimo seka, nuo kadrų dažnio nepriklausančia bei grojimo galvute paremta laiko linija Pitivi leidžia greitai ir tiksliai sutrumpinti, padalinti ir peržiūrėti scenas. Pitivi redagavimo savybės leidžia daugiau laiko praleisti kuriant istoriją ir mažiau klipų stumdymui.

en: Some other features include:
lt: Kai kurios kitos savybės:

en: Accepts any file formats supported by the GStreamer multimedia framework
lt: Palaiko bet kurį GStreamer daugialypės terpės karkaso palaikomą failo formatą

en: Can animate hundreds of special effects and filters with keyframable properties
lt: Turi daugybę specialiųjų efektų ir filtrų su kadrų savybėmis

en: Ability to set custom aspect ratios, framerates and rendering presets
lt: Galimybė nustatyti pasirinktines proporcijas, kadrų dažnius ir piešimo išankstinius nustatymus

en: Easy to use crossfades and SMPTE transitions
lt: Lengvai naudojami kryžiaus ir SMOTE perėjimai

en: Multihead-friendly with detachable user interface components
lt: Pritaikytas daugeliui galvų su atkabinamais naudotojo sąsajos komponentais

en: The Pitivi Team
lt: Pitivi komanda

en: Video Editor
lt: Vaizdo įrašų redaktorius

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: video;film;movie;editor;
lt: vaizdas;filmas;redaktorius;

en: Auto-Alignment Starting
lt: Pradedamas auto-lygiavimas

en: <b><big>Performing Auto-Alignment</big></b>
lt: <b><big>Vykdomas auto-lygiavimas</big></b>

en: Estimating...
lt: Vertinama...

en: Detect beats
lt: Aptikti ritmą

en: Clear detected beats
lt: Išvalyti aptiktą ritmą

en: Detecting...
lt: Aptinkama...

en: Pick the clip color
lt: Pasirinkite klipo spalvą

en: Fade-in:
lt: Atsiradimas:

en: seconds
lt: sekundės

en: Fade-out:
lt: Išnykimas:

en: Reset fade-in
lt: Atstatyti atsiradimą

en: Reset fade-out
lt: Atstatyti išnykimą

en: Blending:
lt: Suliejama:

en: Clip Properties
lt: Klipo savybės

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Apply to project
lt: _Pritaikyti projektui

en: Size (pixels)
lt: Dydis (pikseliais)

en: Frame rate
lt: Kadrų dažnis

note: PAR is the aspect ratio "of the pixels", not an aspect ratio "in pixels".
en: Pixel aspect ratio
lt: Pikselių proporcija

en: Video:
lt: Vaizdo įrašas:

en: Sample rate
lt: Mėginių dažnis

en: Channels
lt: Kanalai

en: Audio:
lt: Garsas:

en: Height:
lt: Aukštis:

en: Constrain Proportions
lt: Riboti proporcijas

en: Previous keyframe
lt: Ankstesnis pagrindinis kadras

en: Next keyframe
lt: Kitas pagrindinį kadrą

en: Reset to default values
lt: Atstatyti numatytąsias vertes

en: Width:
lt: Plotis:

en: Angle:
lt: Kampas:

en: Noise level:
lt: Triukšmo lygis:

en: White sensitivity:
lt: Baltas jautrumas:

en: Black sensitivity:
lt: Juodas jautrumas:

en: Alpha:
lt: Alfa:

en: Target chroma key:
lt: Norimas chromatiškumo raktas:

en: Red
lt: Raudona

en: Green
lt: Žalia

en: Select a color
lt: Pasirinkti spalvą

en: Blue
lt: Mėlyna

en: G
lt: Ž

en: B
lt: M

en: Shadows
lt: Šešėliai

en: Midtones
lt: Pustoniai

en: Highlights
lt: Paryškinimai

en: Split preview
lt: Perskirti peržiūra

en: Source image on left
lt: Šaltinio paveikslėlis kairėje

en: Shape:
lt: Forma:

en: width
lt: plotis:

en: height
lt: aukštis

en: Operation:
lt: Veiksmas:

en: tilt
lt: pakrypimas

en: trans. width
lt: trans. plotis

en: min alpha
lt: min alfa

en: max alpha
lt: max alfa

en: Color:
lt: Spalva:

en: Favorites
lt: Mėgiamiausi

en: Search...
lt: Ieškoti...

en: Reset all
lt: Atstatyti viską

en: OK
lt: Gerai

en: Recent Projects
lt: Neseni projektai

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Remove
lt: Šalinti

en: Welcome to Pitivi
lt: Sveiki įsijungę Pitivi

en: Beautiful, powerful and intuitive movie editor
lt: Gražus, galingas ir intuityvus filmų redaktorius

en: Save the current project under a new name or a different location
lt: Įrašyti dabartinį projektą kitu pavadinimu ar kitoje vietoje

en: Save As...
lt: Įrašyti taip...

en: Reload the current project
lt: Iš naujo įkelti dabartinį projektą

en: Revert to saved version
lt: Grąžinti įrašytą projekto versiją

en: Export the current project and all its media in a .tar archive
lt: Eksportuoti dabartinį projektą ir visus jo įrašus į .tar archyvą

en: Export as Archive...
lt: Eksportuoti kaip archyvą...

en: Export the frame at the current playhead position as an image file.
lt: Eksportuoti kadrą dabartinėje grojimo galvutės padėtyje kaip paveikslėlio failą.

en: Export current frame...
lt: Eksportuoti dabartinį kadrą...

en: Edit the project settings
lt: Redaguoti projekto nustatymus

en: Project Settings
lt: Projekto nustatymai

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Keyboard Shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

en: User Manual
lt: Naudotojo vadovas

en: Start the intro to Pitivi for new users
lt: Pradėti Pitivi įvadą naujiems naudotojams

en: Interactive Intro
lt: Interaktyvus įvadas

en: About Pitivi
lt: Apie Pitivi

en: Remove selected clips from the project
lt: Pašalinti pasirinktus klipus iš projekto

en: _Remove from Project
lt: _Pašalinti iš projekto

en: Clip properties...
lt: Klipo savybės...

en: Show tags associated with selected clips
lt: Rodyti su pažymėtais klipais susijusias žymas

en: Insert the selected clips at the end of the timeline
lt: Įterpti pasirinktus klipus laiko juostos pabaigoje

en: Insert at _End of Timeline
lt: Įt_erpti laiko juostos pabaigoje

en: Add media files to your project
lt: Pridėti daugialypės terpės failus į projektą

en: Import
lt: Importuoti

en: Show clips as a detailed list
lt: Rodyti klipus kaip detalų sąrašą

note: This is used as a toolbar button tooltip. Here, "select" means "find" rather than "choose". It is not the user who selects, but rather the user requesting the application to select the relevant items.
en: Select clips that have not been used in the project
lt: Pasirinkti klipus, kurie nebuvo naudoti projekte

en: Show all clips
lt: Rodyti visus klipus

en: Add media to your project by dragging files and folders here or by using the "Import" button.
lt: Pridėkite daugialypę terpę į projektą tempdami failus ir aplankus čia arba naudodami mygtuką „Importuoti“.

en: Reset to Factory Settings
lt: Atstatyti gamyklinius nustatymus

en: Reset all settings to their default values
lt: Atstatyti visus nustatymus į jų numatytąsias vertes

en: Revert
lt: Grąžinti

en: Revert all settings to the previous values (before you opened the preferences dialog)
lt: Grąžinti visus nustatymus į jų ankstesnes vertes (prieš jums atveriant nuostatų dialogą)

en: Close
lt: Užverti

en: Some changes will not take effect until you restart Pitivi
lt: Kai kurie pakeitimai įsigalios tik perleidus Pitivi

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Preset:
lt: Išankstinis:

en: Size:
lt: Dydis:

en: pixels
lt: pikseliai

note: When checked, changing the width or height affects also the other so that the aspect ratio value (width / height) does not change.
en: Constrain proportions
lt: Riboti proporcijas

en: Maintain aspect ratio
lt: Išlaikyti proporcijas

en: Frame rate:
lt: Kadrų dažnis:

note: The title of the section with the video settings
en: Video
lt: Vaizdo įrašas

en: Author:
lt: Autorius:

en: Year:
lt: Metai:

note: The title of the section with the name, author, year fields
en: Info
lt: Informacija

en: Scaled proxies resolution:
lt: Ištempta tarpinė raiška:

en: <a href='#'>Proxy Preferences</a>
lt: <a href='#'>Tarpininko nuostatos</a>

en: Proxy
lt: Tarpininkas

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: Action:
lt: Veiksmas:

en: Safe Areas
lt: Saugios sritys

en: Render
lt: Piešti

en: Quality:
lt: Kokybė:

en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Container format:
lt: Konteinerio formatas:

en: Automatically render from proxy files
lt: Automatiškai piešti iš tarpinių failų

en: Use proxy files if they are available and the source asset media format is not officially supported.
    
    This option is a good trade-off between quality of the rendered video and stability.
lt: Naudoti tarpinius failus, jei tokie yra galimi ir šaltinio formatas nėra oficialiai palaikomas.
    
    Šis parametras yra geras pasirinkimas tarp piešiamo vaizdo įrašo kokybės ir stabilumo.

en: Always render from proxy files
lt: Visada piešti iš tarpinių failų

en: Render all proxied clips from the proxy assets. There might be some quality loss during the rendering process.
lt: Piešti visus tarpinius klipus iš tarpinių failų. Piešimo procese gali būti kokybės praradimų.

en: Never render from proxy files
lt: Niekada nepiešti iš tarpinių failų

en: Always use source assets for rendering. It is the best choice for the quality of the rendered video, but you might hit some bugs because of the use of not officially supported media formats.
    <i>Use at your own risk!</i>
lt: Visada naudoti šaltinius piešimui. Tai yra geriausias pasirinkimas vaizdo įrašo piešimo kokybei, bet galite susidurti su klaidomis, kadangi gali būti naudojami oficialiai nepalaikomi daugialypės terpės formatai.
    <i>Naudokite savo rizika!</i>

en: Channels:
lt: Kanalai:

en: Advanced...
lt: Sudėtingesnį...

en: Codec:
lt: Kodekas:

en: Sample rate:
lt: Mėginių dažnis:

en: Audio
lt: Garsas

en: Scale:
lt: Skalė:

en: Scale
lt: Skalė

en: Height
lt: Aukštis

en: Project Settings...
lt: Projekto nustatymai...

en: Framerate
lt: Kadrų dažnis

en: Advanced
lt: Sudėtingesnį

en: Select file
lt: Pasirinkite failą

en: File path:
lt: Failo kelias:

en: Rendering
lt: Piešimas

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Play
lt: Groti

en: Open Folder
lt: Atverti aplanką

en: <small>This process may take a long time depending on the selected codecs, the image resolution, your computer's processing power, applied effects and the length of your movie.</small>
lt: <small>Šis procesas gali ilgai užtrukti priklausomai nuo pasirinktų kodekų, paveikslėlio raiškos, jūsų kompiuterio galingumo, pritaikytų efektų ir filmo ilgio.</small>

en: Initializing...
lt: Inicijuojama...

en: Estimated filesize:
lt: Įvertintas failo dydis:

en: Split clips at playhead position
lt: Padalinti klipus grojimo galvutės padėtyje

en: Split
lt: Padalinti

en: Delete clips
lt: Ištrinti klipus

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Group clips
lt: Sugrupuoti klipus

en: Group
lt: Sugrupuoti

en: Ungroup clips
lt: Išgrupuoti klipus

en: Ungroup
lt: Išgrupuoti

en: Cut clips
lt: Kirpti klipus

en: Cut
lt: Kirpti

en: Copy clips
lt: Kopijuoti klipus

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Paste clips
lt: Įdėti klipus

en: Paste
lt: Įdėti

en: Align clips based on their soundtracks
lt: Lygiuoti klipus pagal jų garso takelius

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Toggle gapless mode
    When enabled, adjacent clips automatically move to fill gaps.
lt: Perjungti veikseną be tarpų
    Kai įjungta, gretimi klipai automatiškai pastumiami tarpams užpildyti.

en: Gapless mode
lt: Be tarpų

en: Choose a font
lt: Pasirinkite šriftą

en: Pick a text color
lt: Pasirinkite teksto spalvą

en: Pick a background color
lt: Pasirinkite fono spalvą

en: Pick an outline color
lt: Pasirinkite rėmelio spalvą

en: Drop Shadow
lt: Mesti šešėlį

en: Alignment
lt: Lygiuotė

en: Horizontal:
lt: Horizontali:

en: Vertical:
lt: Vertikali:

en: Tracked Objects:
lt: Sekami objektai:

en: Drag&drop on the video to delimit an object to be tracked.
lt: Tempkite ir numeskite vaizdo įraše sekamam objektui apriboti.

en: Go back one frame
lt: Grįžti atgal vieną kadrą

en: Go forward one frame
lt: Eiti pirmyn vieną kadrą

en: Tracking Algorithm
lt: Sekimo algoritmas

en: Track
lt: Sekti

en: Search Action
lt: Ieškoti veiksmo

en: General
lt: Bendri

en: Undo the most recent action
lt: Atšaukti paskutinį veiksmą

en: Redo the most recent action
lt: Pakartoti paskutinį veiksmą

en: Quit
lt: Išeiti

en: Show the Shortcuts Window
lt: Rodyti trumpinių langą

note: Translators: %s is a Python module name or another OS component
en: - %s not found on the system
lt: - %s nerastas sistemoje

note: Translators: %s is a Python module name or another OS component
en: - %s version %s is installed but Pitivi requires at least version %s
lt: - %s versija %s įdiegta, bet Pitivi reikalauja bent %s versijos

note: Translators: %s is a Python module name or another OS component
en: - %s GStreamer plug-in not found on the system
lt: - %s GStreamer įskiepis nerastas sistemoje

note: Translators: %s is a Python module name or another OS component
en: - %s Gstreamer plug-in version %s is installed but Pitivi requires at least version %s
lt: - %s GStreamer įskiepio versija %s įdiegta, bet Pitivi reikalauja bent %s versijos

note: Translators: %s is a Python module name or another OS component
en: - %s GStreamer element not found on the system
lt: - %s GStreamer elementas nerastas sistemoje

en: ERROR - The following hard dependencies are unmet:
lt: KLAIDA - šios būtinos priklausomybės nepatenkintos:

en: Missing soft dependency:
lt: Trūkstama nebūtinos priklausomybės:

en: ERROR — Could not create a Gst.Fraction — this means gst-python is not installed correctly.
lt: KLAIDA — Nepavyko sukurti Gst.Fraction — tai reiškia, kad gst-python nėra tvarkingai įdiegta.

en: Could not create audio output sink. Make sure you have a valid one (pulsesink, alsasink or osssink).
lt: Nepavyko sukurti garso išvedimo. Įsitikinkite, kad turite teisingą (pulsesink, alsasink or osssink).

en: Could not create video output sink. Make sure you have a gtksink available.
lt: Nepavyko sukurti vaizdo išvedimo. Įsitikinkite, kad turite prieinamą gtksink.

en: Could not import '%s'. Make sure you have it available.
lt: Nepavyko importuoti „%s“. Įsitikinkite, kad jis prieinamas.

en: Could not import 'gi'. Make sure you have pygobject available.
lt: Nepavyko importuoti „gi“. Įsitikinkite, kad turite prieinamą pygobject.

en: enables sound notifications when rendering is complete
lt: įjungia garsinius perspėjimus, kai baigiamas piešimas

en: enables visual notifications when rendering is complete
lt: įjungia vaizdinius pranešimus, kai baigiamas piešimas

en: additional multimedia codecs through the GStreamer Libav library
lt: papildomi daugialypės terpės kodekai naudojant GStreamer Libav biblioteką

en: enables a watchdog in the GStreamer pipeline. Use to detect errors happening in GStreamer and recover from them
lt: įjungia watchdog GStreamer konvejeryje. Naudojama GStreamer klaidų aptikimui ir atsistatymui po jų

en: enables object tracking
lt: įjungia objekto sekimą

en: enables beat detection functionality
lt: įjungia ritmo aptikimo funkcionalumą

note: Translators: This is the default text of a title clip.
en: Title Clip
lt: Pavadinimo klipas

en: Select a clip on the timeline to configure its properties and effects or create a new clip:
lt: Pasirinkite klipą laiko juostoje su juo susietiems efektams konfigūruoti arba sukurkite naują klipą:

en: Create a title clip
lt: Sukurti pavadinimo klipą

en: Create a color clip
lt: Sukurti spalvos klipą

en: Time
lt: Laikas

en: Speed
lt: Greitis

en: Reset to default value
lt: Atstatyti numatytąją vertę

en: Effects
lt: Efektai

en: To apply an effect to the clip, drag it from the Effect Library or use the button below.
lt: Jei norite klipe naudoti efektą, atitempkite jį iš efektų bibliotekos arba naudokite žemiau esantį mygtuką.

en: Add Effect
lt: Pridėti efektą

en: Cover Object
lt: Uždengti objektą

en: Transformation
lt: Transformacija

en: Show keyframes
lt: Rodyti pagrindinius kadrus

en: Activate keyframes
lt: Aktyvinti pagrindinius kadrus

en: Hide keyframes
lt: Slėpti pagrindinius kadrus

en: Color
lt: Spalva

en: Compositing
lt: Komponavimas

note: Translators: These are compositing operators. See https://www.cairographics.org/operators/ for explanation and visualizations.
en: Source
lt: Šaltinis

en: Over
lt: Virš

en: Text
lt: Tekstas

en: Clip markers
lt: Klipo žymelės

en: Magnetic
lt: Magnetinės

en: Title clip duration
lt: Klipo trukmė

en: Default clip length (in milliseconds) of titles when inserting on the timeline.
lt: Numatyta klipo trukmė (milisekundėmis) paveikslėlius įterpiant į laiko juostą.

en: Title
lt: Pavadinimas

note: TODO: Remove when we upgrade pylint https://github.com/PyCQA/pylint/issues/4962 pylint: disable=superfluous-parens
en: Absolute
lt: Absoliutus

en: Top
lt: Viršus

en: Center
lt: Centras

en: Bottom
lt: Apačia

en: Baseline
lt: Kontrolinė linija

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Version %s
lt: Versija %s

en: Version %(cur_ver)s — %(new_ver)s is available
lt: Yra prieinama versija %(cur_ver)s — %(new_ver)s

en: Current maintainers:
lt: Dabartiniai kūrėjai:

en: Past maintainers:
lt: Buvę kūrėjai:

en: Contributors:
lt: Pagalbininkai:

en: Open Project…
lt: Atverti projektą…

en: Open
lt: Atverti

en: All supported formats
lt: Visi palaikomi formatai

en: Variable
lt: Kintamas

en: Image:
lt: Paveikslėlis:

en: Unknown reason
lt: Nežinoma priežastis

en: Problem:
lt: Problema:

en: Extra information:
lt: Papildoma informacija:

en: Locate missing file...
lt: Surasti trūkstamą failą...

en: The following file could not be found:
lt: Šio failo nepavyko rasti:

en: Please specify its new location:
lt: Nurodykite jo naują vietą:

note: Translators: this is a format filter in a filechooser. Ex: "AVI files"
en: %s files
lt: %s failai

en: All files
lt: Visi failai

en: Timeline
lt: Laiko juosta

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

en: Proxies
lt: Tarpininkai

en: Other
lt: Kita

en: This resolution will be used as the default target resolution for new projects and projects missing scaled proxy meta-data.
lt: Ši raiška bus naudojama kaip numatytoji paskirties raiška naujiems projektams bei projektams, kuriems trūksta dydžio tarpininko metaduomenų.

en: Initial proxy size for new projects
lt: Pradinis tarpininko dydis naujiems projektams

en: Proxy resolution for the current project is %d×%d px
lt: Tarpininko dydis dabartiniam projektui yra %d×%d pikselių

en: Reset the shortcut to the default accelerator
lt: Atstatyti trumpinį į jo numatytąją vertę

en: Set Shortcut
lt: Nustatyti trumpinį

note: Setup the widgets used in the dialog.
en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Apply the accelerator to this shortcut.
lt: Pritaikyti šio trumpinio akceleratorių

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Remove this accelerator from where it was used previously and set it for this shortcut.
lt: Pašalinti akceleratorių iš jo ankstesnės vietos ir nustatyti jį šiam trumpiniui.

en: Enter new shortcut for <b>%s</b>, or press Esc to cancel.
lt: Įveskite naują <b>%s</b> trumpinį arba spauskite Esc atsisakymui.

en: The accelerator you are trying to set might interfere with typing. Try using Control, Shift or Alt with some other key, please.
lt: Akceleratorius, kurį bandote nustatyti, gali kirstis su spausdinimu. Bandykite Vald, Lyg2 arba Alt su kokiu nors klavišu.

en: This key combination is already used by <b>%s</b>. Press Replace to use it for <b>%s</b> instead.
lt: Ši klavišų kombinacija jau naudojama <b>%s</b>. Spauskite Pakeisti, jei norite ją naudoti <b>%s</b>.

en: No description available.
lt: Nėra aprašymo.

en: Unable to load the plugin '{module_name}'
lt: Nepavyko įkelti įskiepio „{module_name}“

note: We could use Gtk.ListBox.set_placeholder, but it appears bad inside the list widget.
en: No plugins available
lt: Nėra prieinamų įskiepių.

en: You can create <a href='{doc_url}'>plugins</a> into your <a href='{dir_url}'>plugins directory</a>.
lt: Galite sukurti <a href='{doc_url}'>įskiepius</a> savo <a href='{dir_url}'>įskiepių kataloge</a>.

en: Media Library
lt: Daugialypės terpės biblioteka

en: Effect Library
lt: Efektų biblioteka

en: Clip
lt: Klipas

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Undo
lt: Atšaukti

note: pylint: disable=attribute-defined-outside-init
en: Save
lt: Įrašyti

en: Export your project as a finished movie
lt: Eksportuoti projektą kaip galutinį filmą

en: Save the current project
lt: Įrašyti dabartinį projektą

en: Save the current project as
lt: Įrašyti dabartinį projektą taip

en: Quick intros to Pitivi
lt: Greiti Pitivi pristatymai

en: Unable to save project "%s"
lt: Nepavyksta įrašyti projekto „%s“

en: Save as...
lt: Įrašyti taip...

en: Close without saving
lt: Užverti neįrašant

en: Save changes to the current project before closing?
lt: Įrašyti dabartinio projekto pakeitimus prie užveriant?

en: If you don't save, the changes from the last %s will be lost.
lt: Jei neįrašysite, pakeitimai nuo paskutinio %s bus prarasti.

en: If you don't save, your changes will be lost.
lt: Jei neįrašysite, jūsų pakeitimai bus prarasti.

en: Revert to saved project version?
lt: Grąžinti įrašytą projekto versiją?

en: This will reload the current project. All unsaved changes will be lost.
lt: Projektas bus įkeltas iš naujo. Visi neįrašyti pakeitimai bus prarasti.

note: Signal the project loading failure. You have to do this *after* successfully creating a blank project, or the startupwizard will still be connected to that signal too.
en: No replacement file was provided for "<i>%s</i>".
    
    Pitivi does not currently support partial projects.
lt: Nepateiktas pakaitalas failui „<i>%s</i>“.
    
    Pitivi šiuo metu nepalaiko dalinių projektų.

en: Export To...
lt: Eksportuoti į...

en: Tar archive
lt: Tar archyvas

en: Detect automatically
lt: Aptikti automatiškai

en: Untitled
lt: Nepavadinta

en: PNG image
lt: PNG paveikslėlis

en: JPEG image
lt: JPEG paveikslėlis

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Colors
lt: Spalvos

en: Noise & blur
lt: Triukšmas ir suliejimas

en: Analysis
lt: Analizė

en: Geometry
lt: Geometrija

en: Fancy
lt: Gudrūs

en: effect
lt: efektas

note: Translators: How the video effect which covers/hides a tracked object is listed. The {} is entered by the user and denotes the tracked object.
en: {} cover
lt: {} dengimas

en: Object cover effect
lt: Objekto dengimo efektas

note: Add Uncategorized only if there are other categories defined.
en: Uncategorized
lt: Nekatekorizuota

en: No effects
lt: Jokių efektų

en: Add to Favorites
lt: Pridėti prie mėgiamų

en: New
lt: Naujas

en: Create a new project
lt: Sukurti naują projektą

en: Open…
lt: Atverti…

en: Open an existing project
lt: Atverti esamą projektą

en: Select projects for removal
lt: Pasirinkite projektus pašalinimui

en: Click an item to select
lt: Spauskite virš elementui jam pažymėti

en: Select a Project
lt: Pasirinkite projektą

en: Open a project
lt: Atverti projektą

en: Pitivi %s is available.
lt: Prieinama Pitivi %s

en: To enable additional features, please install the following packages and restart Pitivi:
lt: Papildomoms savybėms įjungti įdiekite šiuos paketus ir perleiskite Pitivi:

note: pylint: disable=attribute-defined-outside-init
en: Start Overview
lt: Pradėti apžvalgą

en: Welcome to Pitivi!
lt: Sveiki įsijungę Pitivi!

en: Drag files here to import them
lt: Tempkite failus čia jiems importuoti

en: Drag clips in the timeline to arrange them
lt: Tempkite klipus laiko juostoje jiems surikiuoti

en: Right-click anywhere to move the playhead
lt: Spauskite dešinį klavišą bet kur grojimo galvutei perkelti

en: Preview with the play button
lt: Peržiūra paspaudus grojimo mygtuką

en: Export your project to share it
lt: Eksportuoti projektą pasidalinimui juo

en: See all the keyboard shortcuts
lt: Rodyti visus klaviatūros trumpinius

en: Dark Theme
lt: Tamsi tema

en: Whether or not to use a dark theme.
lt: Ar naudoti tamsią temą.

en: Project
lt: Projektas

en: Help
lt: Žinynas

en: About
lt: Apie

en: Show the menu button content
lt: Rodyti meniu mygtuko turinį

en: Unable to load project "%s"
lt: Nepavyksta įkelti projekto „%s“

en: Pitivi can not preview this file.
lt: Pitivi negali pateikti peržiūrai šio failo.

en: More info
lt: Daugiau informacijos

en: <b>Resolution</b>: %d×%d
lt: <b>Raiška</b>: %dx%d

en: <b>Duration</b>: %s
lt: <b>Trukmį</b>: %s

en: Error while analyzing a file | Error while analyzing files
lt[0]: Klaida analizuojant failą
lt[1]: Klaida analizuojant failus
lt[2]: Klaida analizuojant failus

en: Keep dialog open
lt: Palikti dialogą atvertą

en: When importing files keep the dialog open
lt: Importuojant failus palikti dialogą atvertą

note: Translators: Create optimized media for unsupported files.
en: Optimize:
lt: Optimizuoti:

en: Unsupported assets
lt: Nepalaikomos elementus

en: All
lt: Viską

en: Scale assets larger than %s×%s px.
lt: Keisti didesnių nei %s×%s pikselių elementų mastelį.

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Remove the selected assets
lt: Pašalinti pasirinktus elementus

en: Insert selected assets at the end of the timeline
lt: Įterpti pasirinktus elementus laiko juostos pabaigoje

en: Select One or More Files
lt: Pasirinkite vieną ar daugiau failų

en: Add
lt: Pridėti

en: Supported file formats
lt: Palaikomi failų formatai

note: Translators: this string indicates the estimated time remaining until an action (such as rendering) completes. The "%s" is an already-localized human-readable duration, such as "31 seconds", "1 minute" or "1 hours, 14 minutes". In some languages, "About %s left" can be expressed roughly as "There re
en: Transcoding %d asset: %d%% (About %s left) | Transcoding %d assets: %d%% (About %s left)
lt[0]: Perkoduojamas %d elementas: %d%% (Liko apie %s)
lt[1]: Perkoduojami %d elementai: %d%% (Liko apie %s)
lt[2]: Perkoduojama %d elementų: %d%% (Liko apie %s)

en: View error | View errors
lt[0]: Rodyti klaidą
lt[1]: Rodyti klaidas
lt[2]: Rodyti klaidas

note: Translators: {0:d} is just like %d (integer number variable)
en: An error occurred while importing. | {0:d} errors occurred while importing.
lt[0]: Importuojant kilo {0:d} klaida.
lt[1]: Importuojant kilo {0:d} klaidos.
lt[2]: Importuojant kilo {0:d} klaidų.

en: The project settings have been set to match file '%s'
lt: Projekto nustatymai buvo nustatyti taip, kad atitiktų failą „%s“

en: The following file can not be used with Pitivi. | The following files can not be used with Pitivi.
lt[0]: Šie failai negali būti naudojami su Pitivi.
lt[1]: Šie failai negali būti naudojami su Pitivi.
lt[2]: Šie failai negali būti naudojami su Pitivi.

en: Tag as:
lt: Žymėti kaip:

en: Enter tag
lt: Įveskite žymą

en: Open containing folder
lt: Atverti aplanką

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Do not use Optimised Proxy for selected asset | Do not use Optimised Proxies for selected assets
lt[0]: Nenaudoti optimizuoto tarpininko pasirinktam elementui
lt[1]: Nenaudoti optimizuotų tarpininkų pasirinktiems elementams
lt[2]: Nenaudoti optimizuotų tarpininkų pasirinktiems elementams

en: Delete corresponding proxy file | Delete corresponding proxy files
lt[0]: Ištrinti susijusį tarpinį failą
lt[1]: Ištrinti susijusius tarpinius failus
lt[2]: Ištrinti susijusius tarpinius failus

en: Do not use Proxy for selected asset | Do not use Proxies for selected assets
lt[0]: Nenaudoti tarpininko pasirinktam elementui
lt[1]: Nenaudoti tarpininkų pasirinktiems elementams
lt[2]: Nenaudoti tarpininkų pasirinktiems elementams

en: Do not use Scaled Proxy for selected asset | Do not use Scaled Proxies for selected assets
lt[0]: Nenaudoti dydžio tarpininko pasirinktam elementui
lt[1]: Nenaudoti dydžio tarpininkų pasirinktiems elementams
lt[2]: Nenaudoti dydžio tarpininkų pasirinktiems elementams

en: Use Optimised Proxy for selected asset | Use Optimised Proxies for selected assets
lt[0]: Naudoti optimizuotą tarpininką pasirinktam elementui
lt[1]: Naudoti optimizuotus tarpininkus pasirinktiems elementams
lt[2]: Naudoti optimizuotus tarpininkus pasirinktiems elementams

en: Use Scaled Proxy for selected asset | Use Scaled Proxies for selected assets
lt[0]: Naudoti dydžio tarpininką pasirinktam elementai
lt[1]: Naudoti dydžio tarpininkus pasirinktiems elementams
lt[2]: Naudoti dydžio tarpininkus pasirinktiems elementams

en: User plugins
lt: Naudotojo įskiepiai

en: System plugins
lt: Sistemos įskiepiai

en: New preset
lt: Naujas išankstinis įrašas

en: New preset %d
lt: Naujas išankstinis įrašas %d

note: GTK does not allow an empty string as the dialog title, so we use the same translatable one as render.py's pipeline error message dialog:
en: Sorry, something didn’t work right.
lt: Atsiprašome, kažkas blogai suveikė.

en: Pitivi detected a serious backend problem and could not recover from it, even after multiple tries. The only thing that can be done at this point is to <b>restart Pitivi</b>.
    
    This is a rare and severe kind of bug. Please see our <a href="http://developer.pitivi.org/Bug_reporting.html">bug reporting guide</a> and take the time to report it! We will be very happy to fix this bug and make sure it does not occur again in future versions.
    
    Before closing Pitivi, you can save changes to the existing project file or as a separate project file.
lt: Pitivi aptiko rimtą realizacijos problemą ir negalėjo po jos atsistatyti net po kelių bandymų. Vienintelis dalykas, kurį dabar galima padaryti, yra <b>iš naujo paleisti Pitivi</b>.
    
    Tai yra reta ir rimta klaida. Pažiūrėkite mūsų <a href="http://developer.pitivi.org/Bug_reporting.html">pranešimo apie klaidas gidą</a> ir praneškite apie ją! Mes su džiaugsmu ją ištaisysime ir užtikrinsime, kad ateities versijose ji nebekiltų.
    
    Prieš užverdami Pitivi, galite įrašyti pakeitimus esamame projekto faile arba atskirame projekto faile.

en: Close Pitivi
lt: Užverti Pitivi

en: This might be due to a bug or an unsupported project file format. If you were trying to add a media file to your project, use the "Import" button instead.
lt: Taip gali būti dėl klaidos ar nepalaikomo projekto failo formato. Jei bandote pridėti daugialypės terpės failą į projektą, naudokite mygtuką „Importuoti“.

en: Ignore backup
lt: Nepaisyti atsarginės kopijos

en: Restore from backup
lt: Atkurti iš atsarginės kopijos

en: An autosaved version of your project file was found. It is %s newer than the saved project.
    
    Would you like to load it instead?
lt: Rasta automatiškai įrašytas projekto failas. Jis yra %s naujesnis, nei įrašytas projektas.
    
    Ar norite jį įkelti?

en: You do not have permissions to write to this folder.
lt: Neturite leidimų rašyti šį aplanką.

note: Save the project to a temporary file.
en: project
lt: projektas

en: Pitivi encoding profile
lt: Pitivi kodavimo profilis

en: Rendering — %d%% complete
lt: Piešiama — užbaigta %d%%

note: Translators: this string indicates the estimated time remaining until an action (such as rendering) completes. The "%s" is an already-localized human-readable duration, such as "31 seconds", "1 minute" or "1 hours, 14 minutes". In some languages, "About %s left" can be expressed roughly as "There re
en: About %s left
lt: Liko apie %s

en: Currently rendering
lt: Šiuo metu piešiama

en: medium
lt: vidutinė

en: high
lt: aukšta

note: Translators: This item appears in a combobox's popup and contains as children the unsupported (but still available) muxers and encoders.
en: Unsupported
lt: Nepalaikoma

en: A file name is required.
lt: Būtinas failo pavadinimas.

en: This file already exists.
    If you don't want to overwrite it, choose a different file name or folder.
lt: Šis failas jau yra.
    Jei nenorite jo perrašyti, pasirinkite kitą failo pavadinimą arba aplanką.

en: Invalid file path
lt: Neteisingas failo kelias

en: <b>Make sure your rendering size is even, x264enc might not be able to render otherwise.</b>
lt: <b>Užtikrinkite, kad jūsų piešimo dydis yra pastovus, x264enc kitaip gali nesugebėti piešti.</b>

en: An error occurred while trying to render your project.
lt: Bandant piešti jūsų projektą kilo klaida.

en: You might want to check our troubleshooting guide or file a bug report. The GStreamer error was:
lt: Galite pažiūrėti mūsų gidą, kaip spręsti problemas arba pranešti apie klaidą. GStreamer klaida buvo:

en: Select file path to render
lt: Pasirinkite failo kelią piešimui

en: Render complete
lt: Piešimas baigtas

en: "%s" has finished rendering.
lt: „%s“ baigė piešti.

note: Translators: This is a tooltip for a clip's keyframe curve, showing what the keyframe curve affects, the timestamp at the mouse cursor location, and the value at that timestamp.
en: Property: %s
    Timestamp: %s
    Value: %s
lt: Savybė: %s
    Laiko žyma: %s
    Vertė: %s

en: Timestamp: %s
lt: Laiko žyma: %s

en: Audio crossfade
lt: Garso palaipsninis perėjimas

en: Move layer to top
lt: Perkelti sluoksnį į viršų

en: Move layer up
lt: Perkelti sluoksnį aukštyn

en: Move layer down
lt: Perkelti sluoksnį žemyn

en: Move layer to bottom
lt: Perkelti sluoksnį į apačią

en: Delete layer
lt: Ištrinti sluoksnį

en: Layer %d
lt: Sluoksnis %d

en: Frame #%d
lt: Kadras #%d

en: Markers magnetic by default
lt: Žymelės yra numatytai magnetinės

en: Whether markers created on new clips will be snapping targets by default.
lt: Ar naujuose klipuose sukurtos žymelės numatytai kibs prie paskirčių.

en: Snap distance
lt: Sujungimo atstumas

en: Threshold (in pixels) at which two clips will snap together when dragging or trimming.
lt: Slenkstis (pikseliais), kada du klipai bus sujungti kartu tempiant ar trumpinant.

en: Image clip duration
lt: Paveikslėlio klipo trukmė

en: Default clip length (in milliseconds) of images when inserting on the timeline.
lt: Numatyta klipo trukmė (milisekundėmis) paveikslėlius įterpiant į laiko juostą.

en: Left click also seeks
lt: Kairysis paspaudimas taip pat pereina

en: Whether left-clicking also seeks besides selecting and editing clips.
lt: Ar kairysis paspaudimas taip pat ir pereina, ne tik žymi bei redaguoja.

en: Add layer
lt: Pridėti sluoksnį

en: Action Search
lt: Veiksmo paieška

en: Delete selected clips
lt: Ištrinti pasirinktus klipus

en: Delete selected clips and shift following ones
lt: Ištrinti pasirinktus klipus ir paslinkti likusius

en: Group selected clips together
lt: Sugrupuoti pasirinktus klipus

en: Ungroup selected clips
lt: Išgrupuoti pasirinktus klipus

en: Cut selected clips
lt: Kirpti pasirinktus klipus

en: Copy selected clips
lt: Kopijuoti pasirinktus klipus

en: Paste selected clips
lt: Įdėti pasirinktus klipus

en: Seek to the first clip edge after the playhead
lt: Pereiti į pirmą klipo kraštą po grojimo galvutės

en: Seek to the first clip edge before the playhead
lt: Pereiti į pirmą klipo kraštą prieš grojimo galvutę

en: Shift selected clips one frame forward
lt: Pastumti pažymėtus klipus vieną kadrą pirmyn

en: Shift selected clips one frame backward
lt: Pastumti pažymėtus klipus vieną kadrą atgal

en: Snap selected clips to the next clip
lt: Prikabinti pasirinktus klipus prie kito klipo

en: Snap selected clips to the previous clip
lt: Prikabinti pasirinktus klipus prie ankstesnio klipo

en: Add an effect to the selected clip
lt: Pridėti efektą į pasirinktą klipą

en: Split the clip at the position
lt: Padalinti klipą grojimo galvutės padėtyje

en: Add keyframe to the keyframe curve of selected clip
lt: Pridėti raktinį kadrą į raktinių kadrų kreivę pasirinktame klipe

en: Timeline Navigation
lt: Judėjimas laiko juostoje

en: Zoom in
lt: Pritraukti

en: Zoom out
lt: Atitolinti

en: Adjust zoom to fit the project to the window
lt: priderinti mastelių kad projektas tilptų į langą

en: Seek backward one frame
lt: Grįžti atgal vieną kadrą

en: Seek forward one frame
lt: Eiti pirmyn vieną kadrą

en: Seek backward one second
lt: Grįžti atgal vieną sekundę

en: Seek forward one second
lt: Eiti pirmyn vieną sekundę

en: Add a marker
lt: Pridėti ženklinimą

en: Seek to the first marker before the playhead
lt: Pereiti į pirmą žymelę prieš grojimo galvutę

en: Seek to the first marker after the playhead
lt: Pereiti į pirmą žymelę po grojimo galvutės

en: Object {}
lt: Objektas {}

en: Go back
lt: Grįžti

en: Track objects
lt: Sekti objektus

en: Normal
lt: Įprastinis

en: Loop
lt: Ciklas

en: Reverse direction
lt: Atvirkštinė kryptis

en: Create a transition by overlapping two adjacent clips on the same layer. Click the transition on the timeline to change the transition type.
lt: Sukurti perėjimą perdengiant du gretimus klipus tame pačiame sluoksnyje. Spauskite ant perėjimo laiko linijoje perėjimo tipui pakeisti.

en: Slow
lt: Lėtas

en: Fast
lt: Greitas

en: Epileptic
lt: Epileptinis

en: Sharp
lt: Aštrus

en: Smooth
lt: Sklandus

note: Translators: The list of markers created by the user.
en: User markers
lt: Naudoti žymeles

note: Translators: The list of markers representing detected audio beats.
en: Beats
lt: Ritmas

en: Failed to open the user manual. Make sure to have either the `yelp` GNOME documentation viewer or a web browser installed
lt: Nepavyko atverti naudotojo žinyno. Įsitikinkite, kad turite įdiegę arba GNOME dokumentacijos žiūryklę „yelp“ arba žiniatinklio naršyklę.

en: The system's locale that you are using is not UTF-8 capable. Unicode support is required for Python3 software like Pitivi. Please correct your system settings; if you try to use Pitivi with a broken locale, weird bugs will happen.
lt: Jūsų naudojama sistemos lokalė nėra UTF-8. Python3 programinei įrangai, tokiai kaip Pitivi, būtinas Unikodo palaikymas. Pataisykite savo sistemos nustatymus; jei bandysite naudoti Pitivi su bloga lokale, gali kilti keistų klaidų.

en: Error while decoding a string
lt: Klaida dekoduojant simbolių eilutę

en: Max number of parallel transcoding jobs
lt: Didžiausias lygiagrečių perkodavimo darbų skaičius

en: Max CPU usage dedicated to transcoding
lt: Didžiausias CPU naudojimas dedikuotam perkodavimui

note: Translators: 'fps' is for 'frames per second'
en: {0:s} fps
lt: {0:s} kps

en: <b>Duration:</b> %s
lt: <b>Trukmė:</b>: %s

en: <b>Proxy creation progress:</b> %d%%
lt: <b>Tarpinių failų kūrimo eiga:</b> %d%%

en: <b>Path</b>: %s
lt: <b>Kelias</b>: %s

en: <b>Size</b>: %s
lt: <b>Dydis</b>: %s

en: <b>Audio:</b> %d channel at %d <i>Hz</i> (%d <i>bits</i>) | <b>Audio:</b> %d channels at %d <i>Hz</i> (%d <i>bits</i>)
lt[0]: <b>Garsas:</b> %d kanalas %d <i>Hz</i> (%d <i>bitų</i>)
lt[1]: <b>Garsas:</b> %d kanalai %d <i>Hz</i> (%d <i>bitai</i>)
lt[2]: <b>Garsas:</b> %d kanalų %d <i>Hz</i> (%d <i>bitai</i>)

en: <b>Video:</b> %d×%d <i>pixels</i> at %s <i>fps</i>
lt: <b>Vaizdas:</b> %d×%d <i>pikseliai</i> %s <i>kps</i>

en: <b>Image:</b> %d×%d <i>pixels</i>
lt: <b>Paveikslėlis:</b> %dx%d <i>pikseliai</i>

en: %d hour | %d hours
lt[0]: %d valanda
lt[1]: %d valandos
lt[2]: %d valandų

en: %d minute | %d minutes
lt[0]: %d minutė
lt[1]: %d minutės
lt[2]: %d minučių

en: %d second | %d seconds
lt[0]: %d sekundė
lt[1]: %d sekundės
lt[2]: %d sekundžių

en: %d day | %d days
lt[0]: %d diena
lt[1]: %d dienos
lt[2]: %d dienų

en: Just now
lt: Ką tik

en: An hour ago
lt: Prieš valandą

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

en: About a year ago
lt: Maždaug prieš metus

en: About %d year ago | About %d years ago
lt[0]: Maždaug prieš %d metus
lt[1]: Maždaug prieš %d metų
lt[2]: Maždaug prieš %d metų

en: Implement Me
lt: Realizuok mane

en: No properties.
lt: Nėra savybių.

note: Avoid the ugly selection outline
en: Show keyframes for this value
lt: Rodyti pagrindinius kadrus šiai vertei

en: Properties for %s
lt: %s savybės

en: Zoom Fit
lt: Pritaikyti mastelį

en: Zoom
lt: Mastelis

note: Translators: %s represents a duration, for example "10 minutes"
en: %s displayed
lt: rodoma %s

en: %d nanoseconds displayed, because we can
lt: rodoma %d nanosekundžių, nes mes tai galime

en: 3 by 3
lt: 3 iš 3

en: Vertical/Horizontal
lt: Vertikalus/horizontalus

en: Diagonals
lt: Išilginiai

en: Composition Guidelines
lt: Komponavimo gidai

en: Currently playing
lt: Šiuo metu groja

en: Select composition guidelines
lt: Pasirinkite komponavimo gidus

en: Go to the beginning of the timeline
lt: Pereiti į laiko linijos pradžią

en: Go back one second
lt: Atgal vieną sekundę

en: Go forward one second
lt: Pirmyn vieną sekundę

en: Go to the end of the timeline
lt: Pereiti į laiko juostos pabaigą

en: Enter a timecode or frame number
    and press "Enter" to go to that position
lt: Įveskite laiko kodą arba kadro numerį
    ir spauskite „Enter“ perėjimui į tą padėtį

en: Detach the viewer
    You can re-attach it by closing the newly created window.
lt: Atkabinti žiūryklę
    Ją galite vėl prikabinti užverdami naujai sukurtą langą.

en: Viewer
lt: Žiūryklė

en: Toggle the currently selected composition guidelines
lt: Keisti dabartinius komponavimo gidus

en: Toggle safe areas on viewer
lt: Keisti žiūryklės saugias sritis

en: Show this window in fullscreen
lt: Rodyti šį langą visame ekrane

en: Exit fullscreen mode
lt: Palikti viso ekrano veikseną

en: Console
lt: Terminalas

note: Translators: The color of the content from stderr.
en: Standard error color
lt: Standartinė klaidos spalva

note: Translators: The color of the content from stdout.
en: Standard output color
lt: Standartinė išvesties spalva

en: Font
lt: Šriftas

en: Developer Console
lt: Kūrėjo terminalas

en: Pitivi Console
lt: Pitivi terminalas

en: You can use the following shortcuts:
lt: Galite naudoti šiuos trumpinius

en: Type "{help}(<command>)" for more information.
lt: Rašykite „{help}(<komanda>“, jei norite daugiau informacijos.

en: Not possible to override {key}, because shortcuts commands are read-only.
lt: Negalima pakeisti {key}, nes trumpinių komandos yra tik skaitymui.
