plank - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Stupidly simple.
cs: Stupidně jednoduchý.

en: Plank is meant to be the simplest dock on the planet. The goal is to provide just what a dock needs and absolutely nothing more.
cs: Plank má být nejjednodušší dock na planetě. Cílem je poskytnout přesně to, co od docku potřebujete, a absolutně nic víc.

en: Theme:
cs: Motiv:

en: Position:
cs: Umístění:

en: Left
cs: Vlevo

en: Right
cs: Vpravo

en: Top
cs: Nahoře

en: Bottom
cs: Dolů

en: Alignment:
cs: Zarovnání:

en: Fill
cs: Vyplnit

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Center
cs: Uprostřed

en: On Primary Display:
cs: Na primární monitor:

en: Icon Alignment:
cs: Zarovnání ikon:

en: Icon Size:
cs: Velikost ikon:

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Intellihide
cs: Inteligentní skrývání

en: Autohide
cs: Automatické skrývání

en: Dodge maximized window
cs: Skrýt při maximalizovaném okně

en: Window Dodge
cs: Dotyk okna

en: Hide Dock
cs: Skrýt Dock

en: Delay in ms before hiding the dock
cs: Zpoždění v ms před skrytím doku

en: Delay in ms before showing the dock
cs: Zpoždění v ms před zobrazením doku

en: Behaviour
cs: Chování

en: Docklets
cs: Doplňky

en: Drop to add to dock
cs: Upustit pro přidání do panelu

en: _Keep in Dock
cs: _Ponechat v liště

en: _Close All
cs: _Zavřít vše

en: _Close
cs: _Zavřít

en: Drop to open with %s
cs: Upuštěním otevřít s %s

en: _Open in File Browser
cs: Otevřít ve správci souborů

en: _Open
cs: _Otevřít

en: Open Containing _Folder
cs: Otevřít mateřskou _složku

en: Drop applications or files here
cs: Zde přetáhněte vaše aplikace nebo soubory

en: Get _Help Online...
cs: Pomoc online

en: _Translate This Application...
cs: _Přeložit tuto aplikaci...

en: Preferences
cs: Předvolby
