plank - en to et translation catalogue (49 entries)

en: Stupidly simple.
et: Hämmastavalt lihtne.

en: Plank is meant to be the simplest dock on the planet. The goal is to provide just what a dock needs and absolutely nothing more.
et: Plank'i eesmärgiks on olla lihtsaim dokk maailmas ning pakkuda ainult seda, mida üks korralik dokk pakkuma peab.

en: It is, however, a library which can be extended to create other dock programs with more advanced features. Thus, Plank is the underlying technology for Docky (starting in version 3.0.0) and aims to provide all the core features while Docky extends it to add fancier things like Docklets, painters, settings dialogs, etc.
et: See on samuti ka kogumik, mida on võimalik kasutada teiste dokkide loomiseks. Seega, Plank on aluseks Docky'le (alates versioonist 3.0.0) ning üritab pakkuda põhifunktsioone ning Docky omakorda täiendab neid, et lisada rohkem võimalusi, nagu dokletid, värvid, eelistuste dialoogid, jne.

en: Theme:
et: Teema:

en: Position:
et: Asukoht:

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Top
et: Üleval

en: Bottom
et: All

en: Alignment:
et: Joondus:

en: Fill
et: Üle ekraani

en: Start
et: Alguses

en: End
et: Lõpus

en: Center
et: Keskel

en: On Primary Display:
et: Põhiekraanil:

en: Offset in percent from the center of the screen-edge
et: Kõrvalekalle protsentides ekraani keskkohast

en: Icon Alignment:
et: Ikoonide joondus:

en: Icon Size:
et: Ikoonide suurus:

en: Icon Zoom:
et: Ikoonide suurendamine:

en: Appearance
et: Välimus

en: Intellihide
et: Intelligentne peitmine

en: Autohide
et: Automaatne peitmine

en: Dodge maximized window
et: Kõrvalepõige maksimeeritult akendelt

en: Window Dodge
et: Kõrvalepõige akendelt

en: Dodge active window
et: Kõrvalepõige aktiivsetelt akendelt

en: Hide Dock
et: Doki peitmine

en: Hide Delay:
et: Peitmise viivitus:

en: Delay in ms before hiding the dock
et: Viivitus millisekundites enne doki peitmist

en: Unhide Delay:
et: Taaskuvamise viivitus:

en: Delay in ms before showing the dock
et: Viivitus millisekundites enne doki taaskuvamist

en: Pressure Reveal:
et: Surve avaldamine:

en: Item Management
et: Haldamine

en: Show Unpinned:
et: Kinnitamata ikoonide näitamine:

en: Restrict to Workspace:
et: Piiramine tööalale:

en: Lock Icons:
et: Ikoonide lukustamine:

en: Behaviour
et: Käitumine

en: Docklets
et: Lisad

en: Drop to add to dock
et: Lohista lisamiseks dokile

en: _Keep in Dock
et: Dokil _hoidmine

en: _Close All
et: _Sulge

en: _Close
et: Sul_ge

en: Drop to open with %s
et: Lohista, et avada rakendusega %s

en: _Open in File Browser
et: Ava _failihalduris

en: _Open
et: _Ava

en: Open Containing _Folder
et: Ava faili _asukoht

en: Drop applications or files here
et: Lohista rakendused või failid siia

en: Get _Help Online...
et: Otsi _abi internetist...

en: _Translate This Application...
et: _Aita tõlkida...

en: Preferences
et: Eelistused
