plank - en to eu translation catalogue (49 entries)

en: Stupidly simple.
eu: Erraza baino errazagoa.

en: Plank is meant to be the simplest dock on the planet. The goal is to provide just what a dock needs and absolutely nothing more.
eu: Plank munduko atrakerik errazena izateko sortu zen. Helburua, atrake batek behar duena eskaintzea da, soberako ezer gabe.

en: It is, however, a library which can be extended to create other dock programs with more advanced features. Thus, Plank is the underlying technology for Docky (starting in version 3.0.0) and aims to provide all the core features while Docky extends it to add fancier things like Docklets, painters, settings dialogs, etc.
eu: Beraz, zera da, liburutegia zein zabaldu daiteke beste portu programa batzuk sortzeko eginbide aurreratu gehiagorekin. Honela, Plank azpitik dagoen teknologia da Docky-rentzat (3.0.0 bertsiotik aurrera) eta Plank honen asmoa da funtsezko eginbide guztiak eskaintzea. Docky-k, ordea, gauza txundigarriagoak eskaintzen ditu: Dockletak, pintatzaileak, ezarpen menuak, etab.

en: Theme:
eu: Gaia:

en: Position:
eu: Posizioa:

en: Left
eu: Ezkerrean

en: Right
eu: Eskuinean

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behealdean

en: Alignment:
eu: Lerrokatzea:

en: Fill
eu: Bete

en: Start
eu: Hasi

en: End
eu: Amaitu

en: Center
eu: Erdian

en: On Primary Display:
eu: Lehenengo pantailan:

en: Offset in percent from the center of the screen-edge
eu: Oreka portzentaia pantailaren ertzeko erditik

en: Icon Alignment:
eu: Ikonoen lerrokaketa:

en: Icon Size:
eu: Ikonoen tamaina:

en: Icon Zoom:
eu: Ikonoen zooma:

en: Appearance
eu: Itxura

en: Intellihide
eu: Zuhurtziaz ezkutatu

en: Autohide
eu: Ezkutatze automatikoa

en: Dodge maximized window
eu: Saihestu lehio maximizatuak

en: Window Dodge
eu: Saihestu leihoak

en: Dodge active window
eu: Saihestu leiho aktiboa

en: Hide Dock
eu: Ezkutatu atrakea

en: Hide Delay:
eu: Ezkutatze atzerapena:

en: Delay in ms before hiding the dock
eu: Atrakea ezkutatu aurreko atzerapena (ms-etan)

en: Unhide Delay:
eu: Erakusteko atzerapena:

en: Delay in ms before showing the dock
eu: Atrakea erakutsi aurreko atzerapena (ms-etan)

en: Pressure Reveal:
eu: Agertu presioa:

en: Item Management
eu: Elementuen kudeaketa

en: Show Unpinned:
eu: Erakutsi aingura kenduta:

en: Restrict to Workspace:
eu: Mugatu laneko areara:

en: Lock Icons:
eu: Blokeatu ikonoak:

en: Behaviour
eu: Portaera

en: Docklets
eu: Docklet-ak

en: Drop to add to dock
eu: Jaregin atrakera itsasteko

en: _Keep in Dock
eu: _Mantendu atrakean

en: _Close All
eu: Itxi _dena

en: _Close
eu: It_xi

en: Drop to open with %s
eu: Jaregin %s(r)ekin irekitzeko

en: _Open in File Browser
eu: Ireki _fitxategi-arakatzailean

en: _Open
eu: _Ireki

en: Open Containing _Folder
eu: Ireki daukan _karpeta

en: Drop applications or files here
eu: Arrastatu aplikazioak edo fitxategiak hona

en: Get _Help Online...
eu: Lortu _laguntza online...

en: _Translate This Application...
eu: It_zuli aplikazio hau...

en: Preferences
eu: Hobespenak
