plank - en to gl translation catalogue (49 entries)

en: Stupidly simple.
gl: Estupidamente simple.

en: Plank is meant to be the simplest dock on the planet. The goal is to provide just what a dock needs and absolutely nothing more.
gl: Plank está pensado para ser a doca máis simple no planeta. O obxectivo é ofrecer xusto o que necesita unha doca e absolutamente nada máis.

en: It is, however, a library which can be extended to create other dock programs with more advanced features. Thus, Plank is the underlying technology for Docky (starting in version 3.0.0) and aims to provide all the core features while Docky extends it to add fancier things like Docklets, painters, settings dialogs, etc.
gl: Porén, é una biblioteca que pode estenderse para crear outros programas de doca con características máis avanzadas. Polo tanto, Plank é a tecnoloxía subxacente de Docky (a partires da versión 3.0.0) e ten como obxectivo fornecer todas as características básicas, mentres que Docky esténdea  para engadir cousas máis elegantes como trebellos, pintores, diálogos de axuste, etc.

en: Theme:
gl: Tema:

en: Position:
gl: Posición:

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Top
gl: Acima

en: Bottom
gl: Embaixo

en: Alignment:
gl: Aliñamento:

en: Fill
gl: Encher

en: Start
gl: Inicio

en: End
gl: Fin

en: Center
gl: Centrado

en: On Primary Display:
gl: No monitor principal

en: Offset in percent from the center of the screen-edge
gl: Desprazar en porcentaxe desde o centro do bordo da pantalla

en: Icon Alignment:
gl: Aliñamentos das iconas

en: Icon Size:
gl: Tamaño das iconas:

en: Icon Zoom:
gl: Ampliación das iconas:

en: Appearance
gl: Aparencia

en: Intellihide
gl: Agochar de xeito intelixente

en: Autohide
gl: Agochar automaticamente

en: Dodge maximized window
gl: Evitar xanelas maximizadas

en: Window Dodge
gl: Esquivar xanela

en: Dodge active window
gl: Evitar a xanela activa

en: Hide Dock
gl: Agochar a doca

en: Hide Delay:
gl: Demora en agochar:

en: Delay in ms before hiding the dock
gl: Demora en milisegundos antes de agochar a doca

en: Unhide Delay:
gl: Demora en reaparecer:

en: Delay in ms before showing the dock
gl: Demora en milisegundos antes de amosar a doca

en: Pressure Reveal:
gl: Presión para facer aparecer:

en: Item Management
gl: Xestión de elementos

en: Show Unpinned:
gl: Amosar os desancorados:

en: Restrict to Workspace:
gl: Restrinxir á área de traballo:

en: Lock Icons:
gl: Bloquear as iconas

en: Behaviour
gl: Comportamento

en: Docklets
gl: Engadidos de doca

en: Drop to add to dock
gl: Soltar para engadir á doca

en: _Keep in Dock
gl: _Manter na doca

en: _Close All
gl: _Pechar todo

en: _Close
gl: _Pechar

en: Drop to open with %s
gl: Soltar para abrir con %s

en: _Open in File Browser
gl: _Abrir no explorador de ficheiros

en: _Open
gl: _Abrir

en: Open Containing _Folder
gl: Abrir o cartafol _contedor

en: Drop applications or files here
gl: Solte aquí os aplicativos ou ficheiros

en: Get _Help Online...
gl: Obter _axuda en liña...

en: _Translate This Application...
gl: _Traducir este aplicativo...

en: Preferences
gl: Preferencias
