plank - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Stupidly simple.
he: טפשי עד כמה שזה פשוט

en: Plank is meant to be the simplest dock on the planet. The goal is to provide just what a dock needs and absolutely nothing more.
he: Plank נועד להיות מעגן היישומים הפשוט בעולם. המטרה היא לספק בדיוק מה שהמעגן צריך ורק את זה.

en: It is, however, a library which can be extended to create other dock programs with more advanced features. Thus, Plank is the underlying technology for Docky (starting in version 3.0.0) and aims to provide all the core features while Docky extends it to add fancier things like Docklets, painters, settings dialogs, etc.
he: עם זאת, זוהי ספרייה הניתנת להרחבה ליצירת תוכנות אחרות לעיגון יישומים עם מאפיינים מתקדמים יותר. כך, למשל, Plank הוא התשתית הטכנולוגית של Docky (החל מגרסה 3.0.0), במטרה לספק את כל מאפייני הליבה, בעוד ש-Docky מרחיב אותו ומאפשר לשנות את העיצוב או את אופן הפעולה, להוסיף לוחיות יישומים נוספות

en: Theme:
he: ערכת נושא:

en: Position:
he: מיקום:

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Top
he: מעלה

en: Bottom
he: מטה

en: Alignment:
he: יישור:

en: Fill
he: מילוי

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סיום

en: Center
he: מרכוז

en: On Primary Display:
he: בצג הראשי:

en: Offset in percent from the center of the screen-edge
he: הסטה (באחוזים) מהמרכז של צלע המסך

en: Icon Alignment:
he: יישור סמלים:

en: Icon Size:
he: גודל הסמלים:

en: Icon Zoom:
he: הגדלת אייקונים

en: Appearance
he: מראה

en: Intellihide
he: הסתרה חכמה

en: Autohide
he: הסתרה אוטומטית

en: Dodge maximized window
he: התחמקות מחלונות מוגדלים

en: Window Dodge
he: התחמקות מחלונות

en: Dodge active window
he: מאחורי החלון הפעיל

en: Hide Dock
he: הסתר את המעגן

en: Hide Delay:
he: השהיית ההסתרה:

en: Delay in ms before hiding the dock
he: השהייה (ב ms) בטרם הסתרת המעגן

en: Unhide Delay:
he: השהיית ההופעה:

en: Delay in ms before showing the dock
he: השהייה (ב ms) בטרם ההופעת המעגן

en: Pressure Reveal:
he: הופעה מאולצת:

en: Item Management
he: ניהול פריטים

en: Show Unpinned:
he: הראה יישומים לא מוצמדים:

en: Restrict to Workspace:
he: הגבלה לחלון עבודה:

en: Lock Icons:
he: נעילת הסמלים:

en: Behaviour
he: התנהגות

en: Docklets
he: גאדג'טים

en: Drop to add to dock
he: שחרר בכדי להוסיף לסרגל הדוק

en: _Keep in Dock
he: _שמירה במעגן

en: _Close All
he: _סגירת הכול

en: _Close
he: _סגירה

en: Drop to open with %s
he: שחרר בכדי לפתוח באמצעות %s

en: _Open in File Browser
he: _פתיחה בדפדפן הקבצים

en: _Open
he: _פתיחה

en: Open Containing _Folder
he: פתיחת התיקייה המ_כילה

en: Drop applications or files here
he: ניתן לגרור יישומים או קבצים לכאן

en: Get _Help Online...
he: _עזרה ברשת...

en: _Translate This Application...
he: _תרגום יישום זה...

en: Preferences
he: העדפות
