plank - en to hu translation catalogue (49 entries)

en: Stupidly simple.
hu: Nagyszerűen egyszerű.

en: Plank is meant to be the simplest dock on the planet. The goal is to provide just what a dock needs and absolutely nothing more.
hu: A Plank szeretne lenni a legegyszerűbb dokk alkalmazás az egész világon. Az a cél, hogy csak annyit nyújtson amennyit egy dokknak feltétlenül kell és semmi többet.

en: It is, however, a library which can be extended to create other dock programs with more advanced features. Thus, Plank is the underlying technology for Docky (starting in version 3.0.0) and aims to provide all the core features while Docky extends it to add fancier things like Docklets, painters, settings dialogs, etc.
hu: Ez, ugyanakkor, egy programozói könyvtár ami kibővíthető más dokk programok létrehozására, fejlettebb funkciókkal. Ezért hát a Plank a Docky alatt rejlő technológia (a 3.0.0 verziótól kezdve) és az alapfunkciók biztosítását célozza, míg a Docky ezt kibővítve látványosabb dolgokat ad hozzá, mint például Dockleteket, festőket (painters), beállítóablakot, stb.

en: Theme:
hu: Téma:

en: Position:
hu: Elhelyezés:

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Top
hu: Fent

en: Bottom
hu: Lent

en: Alignment:
hu: Elrendezés:

en: Fill
hu: Kitöltés

en: Start
hu: Eleje

en: End
hu: Vége

en: Center
hu: Közép

en: On Primary Display:
hu: Elsődleges képernyőn:

en: Offset in percent from the center of the screen-edge
hu: Eltolás százalékban a képernyőszél közepétől

en: Icon Alignment:
hu: Ikon elrendezés:

en: Icon Size:
hu: Ikon méret:

en: Icon Zoom:
hu: Ikon nagyítása:

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Intellihide
hu: Inteligens elrejtés

en: Autohide
hu: Automatikus elrejtés

en: Dodge maximized window
hu: Eltüntetés maximalizált ablak elől

en: Window Dodge
hu: Ablak dokkolása

en: Dodge active window
hu: Aktív ablak félreugrása

en: Hide Dock
hu: Dokk elrejtése

en: Hide Delay:
hu: Elrejtés késleltetése:

en: Delay in ms before hiding the dock
hu: A késleltetés mértéke ezredmásodpercben megadva, mielőtt eltűnne a dokk

en: Unhide Delay:
hu: Felfedés késleltetése:

en: Delay in ms before showing the dock
hu: Megjelenítés előtti várakozás ms-ban

en: Pressure Reveal:
hu: Felfedés nyomásra:

en: Item Management
hu: Elemek kezelése

en: Show Unpinned:
hu: Rögzítetlenek mutatása:

en: Restrict to Workspace:
hu: Korlátozás munkaterületre:

en: Lock Icons:
hu: Ikonok zárolása:

en: Behaviour
hu: Viselkedés

en: Docklets
hu: Dockletek

en: Drop to add to dock
hu: Ragadja meg a dokkon való elhelyezéshez

en: _Keep in Dock
hu: _Zárolás a dokkhoz

en: _Close All
hu: Összes _bezárása

en: _Close
hu: _Bezárás

en: Drop to open with %s
hu: Engedje el a %s-(v)al megnyitáshoz

en: _Open in File Browser
hu: Megnyitás a _fájlböngészőben

en: _Open
hu: Meg_nyitás

en: Open Containing _Folder
hu: _Tartalmazó mappa megnyitása

en: Drop applications or files here
hu: Húzzon alkalmazásokat vagy fájlokat ide

en: Get _Help Online...
hu: Online _súgó...

en: _Translate This Application...
hu: Ezen alkalmazás _fordítása...

en: Preferences
hu: Beállítások
