plank - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Stupidly simple.
ka: ძალიან მარტივი აი ძალიან

en: Plank is meant to be the simplest dock on the planet. The goal is to provide just what a dock needs and absolutely nothing more.
ka: Plank არის ყველაზე მარტივი dock-ი მთელს პლანეტაზე.  თუმცა მას გააჩნია ყველაფერი რაც dock-ს სჭირდება და არაფერი სხვა!!

en: Theme:
ka: თემა:

en: Position:
ka: მდებარეობა:

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Top
ka: თავში

en: Bottom
ka: ბოლოში

en: Alignment:
ka: წყობა:

en: Fill
ka: შევსება

en: Start
ka: დაწყება

en: End
ka: დასასრული

en: Center
ka: ცენტრში

en: On Primary Display:
ka: (აქტიურ) დესკტოპზე გამოტანა

en: Offset in percent from the center of the screen-edge
ka: პროცენტული სიზუსტე კუთხიდან ცენტრამდე

en: Icon Alignment:
ka: ხატულას (Icon)-ის მდებარეობა

en: Icon Size:
ka: ხატულის ზომა:

en: Icon Zoom:
ka: ხატულის გაზრდა:

en: Appearance
ka: ინტერფეისი

en: Intellihide
ka: დამალვა როცა არ გჭირდება

en: Hide Dock
ka: Dock-ის დამალვა

en: Hide Delay:
ka: გადატანის დამალვა:

en: _Close
ka: _დახურვა

en: Preferences
ka: პარამეტრები
