plank - en to lt translation catalogue (49 entries)

en: Stupidly simple.
lt: Kvailai paprastas.

en: Plank is meant to be the simplest dock on the planet. The goal is to provide just what a dock needs and absolutely nothing more.
lt: Plank yra skirtas būti pačiu paprasčiausiu skydeliu planetoje. Jo tikslas yra pateikti tai kas reikalinga skydeliui ir visiškai nieko daugiau.

en: It is, however, a library which can be extended to create other dock programs with more advanced features. Thus, Plank is the underlying technology for Docky (starting in version 3.0.0) and aims to provide all the core features while Docky extends it to add fancier things like Docklets, painters, settings dialogs, etc.
lt: Kita vertus, jis yra biblioteka, kuri gali būti išplėsta, siekiant sukurti kitas skydelio programas su labiau išplėstinėmis ypatybėmis. Štai kodėl Plank yra esminė Docky (pradedant versijoje 3.0.0) technologija ir siekia pateikti visas pagrindines ypatybes, tuo tarpu kai Docky išplečia jį ir prideda tokius dalykus kaip įskiepiai, nustatymų dialogai ir t.t.

en: Theme:
lt: Tema:

en: Position:
lt: Vieta:

en: Left
lt: Kairėje

en: Right
lt: Dešinėje

en: Top
lt: Viršuje

en: Bottom
lt: Apačioje

en: Alignment:
lt: Lygiavimas:

en: Fill
lt: Užpildyti

en: Start
lt: Pradžioje

en: End
lt: Pabaigoje

en: Center
lt: Centre

en: On Primary Display:
lt: Pirminiame ekrane:

en: Offset in percent from the center of the screen-edge
lt: Poslinkis procentais nuo ekrano krašto vidurio

en: Icon Alignment:
lt: Piktogramų lygiavimas:

en: Icon Size:
lt: Piktogramų dydis:

en: Icon Zoom:
lt: Piktogramų mastelio keitimas:

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Intellihide
lt: Išmanusis slėpimas

en: Autohide
lt: Automatiškai slėpti

en: Dodge maximized window
lt: Vengti išskleisto lango

en: Window Dodge
lt: Vengti langų

en: Dodge active window
lt: Vengti aktyvaus lango

en: Hide Dock
lt: Slėpti skydelį

en: Hide Delay:
lt: Slėpimo delsa:

en: Delay in ms before hiding the dock
lt: Delsa milisekundėmis, prieš slepiant skydelį

en: Unhide Delay:
lt: Parodymo delsa:

en: Delay in ms before showing the dock
lt: Delsa milisekundėmis, prieš rodant skydelį

en: Pressure Reveal:
lt: Parodyti po spaudimo:

en: Item Management
lt: Elementų tvarkymas

en: Show Unpinned:
lt: Rodyti neprisegtus:

en: Restrict to Workspace:
lt: Apriboti darbo sritimi:

en: Lock Icons:
lt: Užrakinti piktogramas:

en: Behaviour
lt: Elgsena

en: Docklets
lt: Įskiepiai

en: Drop to add to dock
lt: Paleiskite, kad įdėtumėte į skydelį

en: _Keep in Dock
lt: _Laikyti skydelyje

en: _Close All
lt: _Užverti visus

en: _Close
lt: _Užverti

en: Drop to open with %s
lt: Numeskite, kad atvertumėte su %s

en: _Open in File Browser
lt: Atverti _failų naršyklėje

en: _Open
lt: _Atverti

en: Open Containing _Folder
lt: Atverti failo ap_lanką

en: Drop applications or files here
lt: Numeskite programas ar failus čia

en: Get _Help Online...
lt: _Pagalba internete...

en: _Translate This Application...
lt: _Versti šią programą...

en: Preferences
lt: Nuostatos
