plank - en to ms translation catalogue (36 entries)

en: Stupidly simple.
ms: Ringkas la sangat.

en: Plank is meant to be the simplest dock on the planet. The goal is to provide just what a dock needs and absolutely nothing more.
ms: Plank merupakan dok yang paling ringkas. Matlamat Plank adalah untuk menyediakan apa yang dok perlukan dan tiada apa-apa penambahan yang lain.

en: Theme:
ms: Tema:

en: Position:
ms: Kedudukan:

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Top
ms: Atas

en: Bottom
ms: Bawah

en: Alignment:
ms: Jajaran:

en: Fill
ms: Isian

en: Start
ms: Mula

en: End
ms: Hujung

en: Center
ms: Tengah

en: On Primary Display:
ms: Pada Paparan Utama:

en: Icon Alignment:
ms: Jajaran Ikon:

en: Icon Size:
ms: Saiz Ikon:

en: Icon Zoom:
ms: Zum Ikon:

en: Appearance
ms: Penampilan

en: Intellihide
ms: Sembunyi-Pintar

en: Autohide
ms: Sembunyi-Sendiri

en: Dodge maximized window
ms: Elak tetingkap dimaksimumkan

en: Window Dodge
ms: Elak Tetingkap

en: Dodge active window
ms: Elak tetingkap aktif

en: Hide Dock
ms: Sembunyi Labuh

en: Hide Delay:
ms: Lengah Sembunyi:

en: Unhide Delay:
ms: Lengah Nyahsembunyi:

en: Item Management
ms: Pengurusan Item

en: Behaviour
ms: Kelakuan

en: Docklets
ms: Docklet

en: Drop to add to dock
ms: Lepas untuk tambah ke labuh

en: _Keep in Dock
ms: _Kekal dalam Labuh

en: _Close All
ms: _Tutup Semua

en: _Close
ms: _Tutup

en: _Open
ms: _Buka

en: Open Containing _Folder
ms: Buka _Folder yang Mengandungi

en: Preferences
ms: Keutamaan
