plank - en to nb translation catalogue (48 entries)

en: Stupidly simple.
nb: Uforstandig enkelt.

en: Plank is meant to be the simplest dock on the planet. The goal is to provide just what a dock needs and absolutely nothing more.
nb: Plank er ment å være den enkelste dokken på planeten. Målet er å gi akkurat det en dokk trenger og ingenting mer.

en: It is, however, a library which can be extended to create other dock programs with more advanced features. Thus, Plank is the underlying technology for Docky (starting in version 3.0.0) and aims to provide all the core features while Docky extends it to add fancier things like Docklets, painters, settings dialogs, etc.
nb: Det er imidlertid et bibliotek som kan utvides for å skape andre dokk programmer med flere avanserte funksjoner. Dermed er Plank den underliggende teknologien for Docky (starter i versjon 3.0.0) og har som mål å gi alle kjernefunksjonene mens Docky utvider det til å legge til mer avanserte ting som docklets, malere, innstillingsdialoger, etc.

en: Theme:
nb: Utseende:

en: Position:
nb: Posisjon:

en: Left
nb: Venstre

en: Right
nb: Høyre

en: Top
nb: Topp

en: Bottom
nb: Bunn

en: Alignment:
nb: Justering:

en: Fill
nb: Fyll

en: End
nb: Ende

en: Center
nb: Sentrér

en: On Primary Display:
nb: På primær skjerm:

en: Offset in percent from the center of the screen-edge
nb: Forskyvning i prosent fra midten av skjermkanten

en: Icon Alignment:
nb: Ikonjustering:

en: Icon Size:
nb: Ikonstørrelse:

en: Icon Zoom:
nb: Ikon zoom:

en: Appearance
nb: Utseende

en: Intellihide
nb: Smartskjul

en: Autohide
nb: Skjul automatisk

en: Dodge maximized window
nb: Unnvike maksimert vindu

en: Window Dodge
nb: Unnvik vindu

en: Dodge active window
nb: Unnvik aktivt vindu

en: Hide Dock
nb: Skjul dokk

en: Hide Delay:
nb: Forsinkelse for skjule:

en: Delay in ms before hiding the dock
nb: Forsinkelse i ms før dokken skjules

en: Unhide Delay:
nb: Forsinkelse for vise:

en: Delay in ms before showing the dock
nb: Forsinkelse i ms før dokken vises etter skjuling

en: Pressure Reveal:
nb: Avslør trykk:

en: Item Management
nb: Håndtering av elementer

en: Show Unpinned:
nb: Vis løsnede:

en: Restrict to Workspace:
nb: Begrens til arbeidsområde:

en: Lock Icons:
nb: Lås ikoner:

en: Behaviour
nb: Oppførsel

en: Docklets
nb: Dokkprogrammer

en: Drop to add to dock
nb: Slipp for å legge til en dokk

en: _Keep in Dock
nb: _Behold i Dokken

en: _Close All
nb: _Lukk alle

en: _Close
nb: _Lukk

en: Drop to open with %s
nb: Slipp for å åpne med %s

en: _Open in File Browser
nb: _Åpne i Filbehandler

en: _Open
nb: _Åpne

en: Open Containing _Folder
nb: Åpne opphavs_mappe

en: Drop applications or files here
nb: Slipp applikasjoner eller filer her

en: Get _Help Online...
nb: Få _hjelp på nettet...

en: _Translate This Application...
nb: _Oversett denne applikasjonen....

en: Preferences
nb: Innstillinger
