plank - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Stupidly simple.
ne: एकदमै सरल

en: Plank is meant to be the simplest dock on the planet. The goal is to provide just what a dock needs and absolutely nothing more.
ne: Plank संसारकै सरल डक हो । यसको उदेश्य केवल डकले जे दिन्छ त्यही हो ।

en: Theme:
ne: विषयवस्तु:

en: Position:
ne: स्थिति:

en: Left
ne: बायाँ

en: Right
ne: दायाँ

en: Top
ne: माथि

en: Bottom
ne: तल

en: Alignment:
ne: पंक्तिबद्धता:

en: Fill
ne: भर्नुहोस्

en: Start
ne: सुरुआत गर्नुहोस्

en: End
ne: अन्त्य

en: Center
ne: बीच

en: On Primary Display:
ne: प्राथमिक प्रदर्शन मा:

en: Icon Size:
ne: छविचित्रको आकार:

en: Appearance
ne: देखावट

en: Autohide
ne: आँफै लुक्ने
