plank - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Stupidly simple.
nn: Idiotsikkert

en: Plank is meant to be the simplest dock on the planet. The goal is to provide just what a dock needs and absolutely nothing more.
nn: Plank er meint å vera den enklaste dokken i verda. Målet er å gje akkurat det ein dokk treng, og ikkje noko meir.

en: Theme:
nn: Drakt:

en: Position:
nn: Plassering:

en: Alignment:
nn: Justering:

en: Drop to add to dock
nn: Slepp for å leggja til ei dokk

en: _Keep in Dock
nn: _Fest til Dock

en: _Close All
nn: _Lukk alle

en: _Close
nn: L_ukk

en: Drop to open with %s
nn: Slepp for å opna med %s

en: _Open
nn: _Opna

en: Open Containing _Folder
nn: Åpne innhaldet _mappe

en: Preferences
nn: Innstillingar
